PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

unartig
13-01-2009, 22:28
ممنون اونی اینطور که در اخبار اومده اخرین بازی ملیش جلوی اسپانیا بوده فکر کنم از این راه راحتر بشه پیداش کرد
یک جستجو کوچلو کردم فکر می کنم که تو این بازی بوده که بازی کرده

مرسی علیرضا جان
ترکیب بازیو بدست آوردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باید برم دنبال بقیش :31:اون بازیکن اولیه که گذاشتم توش بید :46:

Alireza Taji
13-01-2009, 22:39
فکر نمی کنم این بازیکن دومی باشه اونی
فکر میکنم این دومیه تو سال 2001 برای تیم ملی بازی کرده

اون بازیکن اولی تو بازی با اسپانیا گویا از اول هم بازی کرده من فکر می کنم همون باشه که خودت اول گذاشتی.
اطلاعات هم در موردش کم هست!
اینطور که تو لینکی که تو ازش گذاشتی نوشته در 6 بازی ملی 2 تاگل زده که برای یک هافبک بد نیست.

unartig
13-01-2009, 22:44
من هم بااینکه اولیه بازیکن ماست موافقم البته تعویض هم نشده توبازی با اسپانیا .البته یک ذره ازهافبک نفوذی پایینتره.امااگراین باشه من آمارشو زودبدست میارم هرچندزیادننوشته باشنددربارش :5:

unartig
13-01-2009, 22:52
اما ازلحاظ سنی (25ساله)بخوایم درنظربگیریم بااین یکی مطابقت داره

درموردلیگی که ازش میاد چیزی نگفته اگرازلیگ پروباشه اینه اگرازلیگ کلمبیا باشه همون اولیه است که باتمام مشخصات گفته شده درموردش مطابقت میکنه چون هم چپ پاست هم اینکه هافبک مهاجمه هم مقابل اسپانیا بازی کرده فقط سنش مشکل داره که 27 ساله است . من خودم باتوجه به آمار 6 بازی و 2گل نظرم رواولی هست . ضمن اینکه آمارشو که دیدم مقابل اروگویه که به عنوان بازیکن جانشین واردشده بود گل زد ومقابل کلمبیاهم گل زده و آخرین گلش رو6ماه پیش زده . فکر کنم بازیکن بدردبخوری باشه امیدوارم مثل بازیکنایی نباشند که ازپاناما به ایران اومدند ضمنا Juan Carlos Mariño دردوران بازیش همش پاسکاری میشدبه عنوان بازیکن قرضی بین باشگاهها.

Alireza Taji
13-01-2009, 23:52
توفيق اجبارى دورى ۷ ساله از جام باشگاه هاى آسيا!
اولين برداشت منطقى از دورى ۷ ساله استقلال از جام باشگاه هاى آسيا اهميت قوام يافتگى اين تيم در حضور مقتدرانه اش در فصلى كه قهرمان ليگ شد و به واسطه مشكلات ناخواسته از حضور در اين جام معتبر جاماند، مى تواند باشد. استقلال در فصلى كه قرار بود با صمد مرفاوى و تيمى كه غالب ستاره هايش را از كف داده بود در جام باشگاه هاى آسيا حضور يابد هرگز ره به جايى نمى برد و شايد به تعبيرى ساده بتوان گفت اين تيم با توفيق اجبارى در حذف نامش از جام باشگاه هاى آسيا روبه رو شد. هر چند كه هنوز زخم برجاى مانده از حذف نام استقلال برتن اين تيم و هوادارانش سنگينى مى كند و واقعه بزرگ كم كارى و سهل انگارى مجموعه اى كه قرار بود آن روزها زمينه ساز حضور مردان آبى در رقابت هاى برون مرزى شود از ذهن شسته نمى شود. مع الوصف اما اگر بخواهيم تنها نگاهى موضوعى به اين واقعه داشته باشيم بايد از چنين الفاضى -سهل انگارى و كم كارى- بهره بگيريم اما سوال كليدى ما اين است، استقلال اگر با آن مجموعه رقابت ها به جام باشگاه هاى آسيا مى رفت و حذف مى شد، آيا صدمات جبران ناپذير و بدترى نمى ديد اين تحليل چندان غلطى نيست كه در برهه كنونى مدعى شويم بهترين و عالى ترين تيم همه تاريخ باشگاه استقلال تا چندى ديگر قدم در عرصه جام باشگاه هاى آسيا خواهد گذاشت. تيمى كه با تجربگى در همه اركانش موج مى زند. بازيكنانى كه چند سال بزرگ تر و باتجربه تر شده اند و مربى كه به واسطه چهره خاص و منحصربه فردش نقطه اتكاى اين تيم محسوب مى شود.
در سالى كه استقلال از جام باشگاه هاى آسيا حذف شد مديريت اين تيم برعهده محمدحسين قريب بود اما قريب به دليل فشارهايى كه از سوى هيات مديره به وجود آمد به ناچار از سمت خود استعفا داد و به موازات آن وزير رفاه كه نقش حمايتى از استقلال را ايفا مى كرد، عزل شد تا مقداد نجف نژاد از اين تغييرات بهره بگيرد و مديرعامل استقلال شود. اين فعل و انفعال در واقع باعث شد استقلال در مسير سقوط گام بردارد. بهمن ماه سال ۱۳۸۵ بود كه فاجعه اى عظيم در استقلال رخ داد و اين تيم از جام باشگاه هاى آسيا حذف شد و پس از آن ملاقات نجف نژاد با بن همام بى نتيجه ماند تا لكه سياهى در تاريخ اين باشگاه برجاى بماند البته آن روزها استقلال به لحاظ مديريتى هيچ گاه آمادگى تقابل با رويدادهاى مهم جام باشگاه هاى آسيا را نداشت اما در برهه كنونى شرايط به گونه اى ديگر رقم خورده است. فتح الله زاده اواخر فصل ۸۶ مديرعامل استقلال شد و اين تيم را در فصل بعد در رتبه نازل سيزدهم تحويل داد تا سرانجام او هم اوايل فصل جارى بركنار شود و امير واعظ آشتيانى يا به قول نزديكانش «واعظ» بر صندلى مديريت استقلال تكيه بزند. حضور واعظ مصادف شد با پيروزى هاى پى درپى استقلال. بسيارى او را مردى از جنس مردان اثرگذار ورزش مى دانند. استقلال در بعد مديريتى اش هيچ گاه قابل قياس با فصلى كه از جام باشگاه هاى آسيا حذف شد جلوه نمى كند. امروز مديرعاملى در راس كار قرار گرفته كه پيش از اين كانديداى رياست فدراسيون فوتبال بود و شايد روزگارى هم چنين اتفاقى رخ دهد و «واعظ» پس از موفقيت در استقلال كه انگيزه هاى فراوانى براى اين مهم دارد در نهايت رياست فدراسيون فوتبال را هم عهده دار شود.
تفاوت هاى آشكار مديريت استقلال در فصل ۸۶ با اين روزها سبب مى شود تا استقلال را به لحاظ فنى هم با آن روزها قياس كنيم. آيا استقلال، تيمى كه مرفاوى بى تجربه و رضا حسن زاده را روى نيمكت خود داشت و حتى سايه مديريت امير قلعه نويى را هم به دليل حضورش در تيم ملى بالاى سر خود نمى ديد و در نيمه هاى راه با تئودى يونگ و يك مربى درجه ۴ هلندى به توافق رسيده بود مى توانست در جام باشگاه هاى آسيا به توفيق آن چنانى نايل آيد وقتى حتى تصور صعود استقلال از مراحل مقدماتى آن جام، غيرممكن به نظر مى رسيد كه مى ديديم گذشته از ضعف هايى كه روى نيمكت وجود داشت استقلال ۲ مهره كليدى و ارزشمند خود را از دست داده بود و در ظاهر شايد حضور انصاريان و عليزاده كه آن روزها از پرسپوليس به استقلال آمده بودند مى توانست جاى نيكبخت و عنايتى را پركند اما هرگز چنين نشد. به گونه اى ضعف هاى ناشى از اين رفت و آمدها در نهايت استقلال را حتى يك پله پايين تر از پرسپوليس و در رده چهارم فصل ۸۶-85 قرار داد. استقلال در اين فصل اما به گمان غالب كارشناسان - كه اين تحليل ها برگرفته از واقعيت هاى آشكار و پنهان تيم امروزى است - بهترين تيم تاريخ خود را در اختيار دارد. بازگشت حسين كاظمى و سياوش اكبرپور، طلوع دوباره آرش برهانى، جذب يك هافبك برزيلى كه به لحاظ فنى جزو معدود بازيكنان ممتاز خارجى است كه وارد فوتبال ايران شده، ثبات در چارچوب دروازه و داشتن يك نيمكت قوى سبب شده استقلال به لحاظ فنى در بهترين شرايط خود قرار داشته باشد. به اين مجموعه اضافه كنيد مجتبى جبارى و اميد روانخواه مصدوم را تا ببينيد تيم فعلى به لحاظ پتانسيل تا چه حد به استانداردهاى يك تيم آسيايى نزديك است.
از توفيق اجبارى دورى ۷ ساله استقلال از جام باشگاه هاى آسيا حرف زديم؛ و خب دلايل كاملا گويا و روشن بود. استقلال در فصل جارى آماده ترين تيم را براى حضور آبرومندانه در جام باشگاه هاى آسيا در اختيار دارد. دلايل همگى منطقى به نظر مى رسد. رويارويى استقلال با حريفانى تا دندان مسلح رخداد نگران كننده اى نيست. تيمى كه سازنده تاثيرگذارترين بازيكنان حال حاضر تيم ملى كشورمان هم هست (آرش برهانى، مجتبى جبارى، پيروز قربانى و حتى وحيد طالب لو) مى توانيد خسرو حيدرى را هم در ليست انتظار قرار دهيد. هيچ كمبودى براى گذر از سد الجزيره و الاتحاد احساس نمى كند و اين اميدوارى وقتى ملموس تر جلوه مى كند كه واقعيت بزرگى نام استقلال در رقابت هاى قاره اى بر هيچ تيمى در قاره پوشيده نيست هر چند كه اين اقتدار به ۱۰ سال پيش برمى گردد...

Alireza Taji
13-01-2009, 23:54
من فکر میکنم همون Mariño بهتر باشه این بازیکن اخری زیاد جالب نیست

Alireza Taji
13-01-2009, 23:56
البته حالا که نگاه میکنم اینNeyra انگار در فصل 2008 تو 23 بازی 9 گل زده! که امار خوبی هست

M_Abieteh
14-01-2009, 00:03
فردا اسمش مشخص میشه.

حالا هرکی می خواد باشه فقط خوب باشه.

بازی هم که افتاد شنبه.ذوب اهن کی بازی داره و با کی؟

M_Abieteh
14-01-2009, 00:04
هشدار قلعه نویی :هیچ تیمی را دستکم نگیرید.

امیر قلعه نویی به بازیکنان استقلال هشدار داد که هیچ تیمی را دستکم نگیرند.
امیر قلعه نویی برای شاگردان خود قبل از شروع تمرین امروز به صحبت پرداخت و به آنها گوشزد کرد نباید هیچ حریفی را دستکم بگیرند. او گفت هر تیمی مقابل استقلال انگیزه دارد و باید از بازی های دوستانه تجربه کسب کنند. استقلال دیروز در دیداری تدرکاتی ۲ بر یک مغلوب تیم دسته اولی هما شد.
* حدود ۳۵ تماشاگر از هواداران استقلال که امروز برای دیدن تمرین عصر این تیم در ورزشگاه دستگردی حضور پیدا کرده بودند در حمایت از امید طیری علیه شاهرخ بیانی شعار دادند.
*تمرین امروز آبی پوشان ساعت ۱۵ آغاز شد.
* علاوه بر ملی پوشان، ابراهیم تقی پور نیز به دلیل مصدومیت غایب بود.

* حسین قنبری و اصغر نادعلی در حالی که در فهرست این تیم نیستند در تمرین استقلال شرکت کردند.
* امید روانخواه به صورت انفرادی ترمین را پیگیری کرد اما مجتبی جباری با سایرین به تمرین پرداخت.
*پاسکاری و ارسال از جناحین بخشی از تمرینات تاکتیکی این تیم بود.

M_Abieteh
14-01-2009, 00:06
مربی استقلال: در دادگاه منتظر بیانی هستم.

مصاحبه شاهرخ بیانی با یکی از روزنامه های ورزشی و جملاتی که وی علیه امید طیری به زبان آورده بود، سبب شد که مربی استقلال اقدام به شکایت از بازیکن سابق این تیم بکند.
دستیار امیرقلعه نویی با اعلام این خبر گفت: شاهرخ بیانی درمصاحبه خود اتهام هایی به من زده که باید در دادگاه ثابت کند. دیگر قصد ندارم جواب بیانی را بدهم و منتظر حضور او در دادگاه هستم تا اتهاماتی را که به من زده ثابت کند!
شایان ذکر است شاهرخ بیانی از جمله بازیکنان محبوب تاریخ باشگاه استقلال تهران به حساب می آید و در قهرمانی سال ۱۹۹۰ آبی پوشان در آسیا از مهره های کلیدی منصور پورحیدری محسوب می شد.

M_Abieteh
14-01-2009, 00:07
جلسه پرماجرای لیدرها پس از مراسم عزاداری

مسئول کانون هواداران استقلال: درگیری نبود، بحث کردیم
مسئولان باشگاه استقلال خبر درگیری شب گذشته(دوشنبه) لیدرهای این مجموعه بر سر به تعویق افتادن حقوقشان را تکذیب کردند.این درحالی است که برخی منابع آگاه با اشاره به جلسه شب گذشته لیدرهای استقلال، خبر از درگیری شدید میان آنها در خلال همان جلسه می دهند.
شب گذشته باشگاه استقلال میزبان اعضای خود بود و مراسم زیارت عاشورا برگزار شد.
در پایان مراسم عزاداری حسینی، حدود هفتاد لیدر این باشگاه با مسئول کانون هواداران استقلال جلسه ای را برگزار کردند که طبق اخباررسیده جلسه مذکور به درگیری میان تعدادی از لیدرها انجامیده است.
علی نظری جویباری این خبرا را تکذیب می کند و می گوید: "از اول تا آخر مراسم عزاداری حضور داشتم اما درگیری را ندیدم."
امیرقلعه نویی نیز چون جویباری ازاین موضوع ابراز بی اطلاعی می کند. وی می گوید:"کدام درگیری؟ ما که چیزی ندیدیم."
در همین حال خبر می رسد که اختلافات درونی میان لیدرهای استقلال به اضافه بحث حقوق عقب افتاده برخی از آنها منجر به درگیری شده است.
نقدی زاده مسئول کانون هواداران استقلال نیز خبر درگیری را رد می کند و می گوید: "درگیری نبود، شاید برخی ها از صدای لیدرها که گاهی بلند می شد و در یک فضای بسته به گوش می رسید، اینگونه تعبیر کرده اند که درگیری شده است."
وی می افزاید: "شب گذشته حدود ۶۰، ۷۰ لیدر که ۲۲ نفر آنها لیدرهای اصلی هستند، در جلسه ای با حضور بنده شرکت کردند و درباره اتفاقات رخ داده در دو دیدار اخیر بحث کردیم."
نقدی زاده ادامه می دهد: "ما برای لیدرها یک کمیته انضباطی تشکیل داده ایم تا به تخلفات احتمالی از جانب آنها رسیدگی کنیم. اخیراً هم لیدرها در اصفهان سهل انگاری کرده بودند که به تخلف آنها رسیدگی کردیم. ضمناً درباره اتفاقات رخ داده در بازی با مس کرمان نیز به بحث پرداختیم."
وی در پاسخ به این سوال که آیا لیدرها از باشگاه حقوق می گیرند؟ گفت: "همه آنها نه اما حدود ۲۲ نفرشان که افراد اصلی هستند بصورت هفتگی مبالغی را دریافت می کنند که ما این مبالغ را به حساب شان واریز می کنیم."
ضمناً باید یادآور شوم که این مبالغ هزینه ایاب و ذهاب این افراد است که از طرف باشگاه به آنها پرداخت می شود. جدا از این، در ازای هر برد لیدرها نیز پاداش می گیرند، به این شکل که به اندازه مبلغ پاداش یک بازیکن تیم، مبلغی را میان لیدرها تقسیم می کنیم."

M_Abieteh
14-01-2009, 00:08
ذوب اهن هم مهمان صبای قم هست.

نتیجه ی مساوی به نفع استقلاله.

M_Abieteh
14-01-2009, 00:10
مهمترین عناوین مطبوعات ورزشی سه شنبه

مهمترین عناوین مطبوعات ورزشی امروز سه شنبه ۲۴ دی ماه به شرح زیر می باشد:
*خبر ورزشی
بوناچیچ باید با پیروانی کار کند
عنایتی از النصر اخراج شد
مصطفوی: فرصت نشد کار کاشانی را ادامه دهم
عابدزاده: خونم به جوش آمده همه جیز را افشا می کنم
پرسپولیس، استقلال و سپاهان در تورنمنت چهار جانبه بم
*البرز ورزشی
جباری خیال امیر را راحت کرد
توافق ۷۰۰ هزار دلاری لوکا با پرسپولیس
انتقال قرضی پروین کوچک به لیگ اسلواکی
دحمتی بلاخره به پرسپولیس رسید
بده و بستان با امیر کویت!
*ابرار ورزشی
عباس انصاری فردبعد از جلسه معارفه: پرسپولیس را با کسب تجربه از اشتباهات مدیران قبلی می سازم!
استقلال در دیداری تدارکاتی مغلوب شد
جباری: ۳ هفته فرصت می خواهم تا جباری شوم
عابدزاده: پیشکسوتان پرسپولیس مراقب حرف زدن خود باشند
عنایتی: النصر با فرگوسن هم موفق نمی شد، در نتیجه جدا شدم
*ایران ورزشی
انصاری فرد: کسی را می آوریم که با پیروانی کار کند
مصطفوی: فرصتم کم بود
آذری: قلعه نویی ما را مقابل سازمان لیگ قرار می دهد
قلعه نویی: جواب ذوب را بعد از بازی با برق می دهم
سوت دربی را قطعاً یک ایرانی می زند
*دنیای فوتبال
بمبی در کار نبود
مجتبی جباری پا به توپ شد
خداحافظی احساساتی داریوش خان: من با فوتبال می میرم
ادعای بزرگ منصور ابراهیم زاده: به سادگی قهرمان می شویم
مدیر برنامه های لوکا:کادر فنی فعلی پرسپولیس می مانند
*پیروزی
بمب پرسپولیس جمعه می ترکد
انصاری فرد به پیروانی: اخم هایت را باز کن و با قدرت ادامه بده
شرط و شروط پرسپولیس برای لوکا بوناچیچ
شادی و نشاط در تمرین برفی پرسپولیس
حکم مدیرعاملی برای انصاری فرد، تابلو فرش برای مصطفوی!
*هدف
عابدزاده به پیشکسوتان پرسپولیس: تا دهانم را باز نکرده ام ساکت شوید!
هاشمی خبر داد: تنظیم لیست جرائم برنامه ۹۰ از سوی سازمان تربیت بدنی
انصاری فرد: سرمربی جدید باید با پیروانی کنار بیاید
اولتیماتوم فدرلسیون به نیکبخت : حقوقت را بگیر و جوایزت را پس بده!
*روز ورزش
این است مدیریت غلط و ناکارآمد بر فدراسیون کشتی
فوتسال هم برای کشتی شاخ و شانه می کشد!
حاجی زاده و یزدانی انتقامی کشتی می گیرند
علیرضا دبیر بر بالین قهرمان جهان
اخطار به دوپینگی ها
افسران "وادا" محرمانه به ایران می آیند
*توپ ورزشی
شماره ۷ "دی استردا" برای پروین
عابدزاده: لوکا بیاید خودم می روم
تلخ ترین شب فصل با حضور نکونام و شجاعی
گلزنی باقری به یاد جوانی در تیم ملی
*۹۰
آقای پیروانی تا آخر فصل هستی!
عابدزاده: هر بیکاری جرات میکند علیه من و افشین حرف بزند!
تماس استقلالی ها با عنایتی
قلعه نویی: پیروانی بماند بهتر از مربی خارجی است.

M_Abieteh
14-01-2009, 00:15
استقلال با دو اسپانسر در لیگ حضور می یابد.

تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه لیگ با دو اسپانسر در رقابت ها شرکت می کند.
مسئولان باشگاه استقلال برای تامین منابع مالی خود با یک شرکت دیگر برای حمایت مالی به توافق رسیدند.
بر اساس این توافق روی پیراهن های استقلال از بازی مقابل برق شیراز که شنبه هفته آینده برگزار می شود نام دو اسپانسر وجود خواهد داشت.
بازار موبایل ایران روی پیراهن و اسپانسر دوم پشت پیراهن آبی پوشان نقش خواهد بست.

bleu2u4u
14-01-2009, 00:55
دم علیرضا و اونی گرم با هیچی اطلاعات امار طرف رو دراوردن
هر کدوم هم میخواد باشه , باشه فقط ارزش پولی که براش میدن رو داشته باشه

M.etallic.A
14-01-2009, 01:10
فکر کنم این بازیکن پرویی 24 سالش باشه. در ضمن وقتی امیر تاییدش کرده مطمئن باشین بازیکن خوبیه..

Alireza Taji
14-01-2009, 01:59
دم علیرضا و اونی گرم با هیچی اطلاعات امار طرف رو دراوردن
هر کدوم هم میخواد باشه , باشه فقط ارزش پولی که براش میدن رو داشته باشه
البته همه اطلاعات را اونی در اوردند :46:
تو این زمونه کسب اطلاعات از یکی اون سر دنیا دیگه سخت نیست.

راستی به این بازیکن خارجی چقدر می خواند پول بدند؟

Alireza Taji
14-01-2009, 02:00
اختصاصي ايسنا/
واگذاري باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس نهايي شد
قرمزپوشان در وزارت صنايع؛ آبي‌پوشان در وزارت رفاه

باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس به زودي واگذار مي‌شوند.

به گزارش خبرنگار ورزشي ايسنا، سرانجام پس از سال‌ها بحث در خصوص واگذاري باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس، سازمان تربيت بدني تصميم به واگذاري اين دو باشگاه گرفته است.

سازمان تربيت بدني در ادامه‌ي برنامه‌هاي خود براي خصوصي سازي ورزش به ويژه فوتبال چند ماهي است كه اقدامات جدي را در خصوص واگذاري پرسپوليس و استقلال انجام داده است.

اقدامات نهايي در خصوص واگذاري اين دو باشگاه انجام شده است، به طوري كه قرار است پرسپوليس به وزارت صنايع واگذار شود، همچنين باشگاه استقلال به وزارت رفاه واگذار خواهد شد. از وزارت راه نيز به عنوان يكي از وزارت‌خانه‌هاي كانديدا براي واگذاري استقلال نام برده مي شود.

سازمان تربيت بدني در طرح جامعي كه در اين زمينه تهيه كرده است، قصد دارد كليه‌ي اختيارات خود در باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس را ابتدا طي پروسه‌ي زماني پنج ساله به سازمان‌هاي فوق واگذار كند و در صورت موفقيت آميز بودن اين انتقال واگذاري اين دو باشگاه به صورت نهايي به بخش خصوصي صورت خواهد گرفت.

يكي از مقامات مسوول در اين زمينه به خبرنگار ايسنا گفت: كارهاي نهايي اين انتقال صورت گرفته و باشگاه پرسپوليس زودتر از استقلال واگذار خواهد شد.

اين در حالي است كه طي روزهاي گذشته علي سعيدلو معاون اجرايي رييس جمهور وعده‌ي خبرهاي خوش براي باشگاه‌ پرسپوليس را به هواداران اين باشگاه داده بود.

Alireza Taji
14-01-2009, 02:03
تو فوتبالی که در امد زا نیست تنها احمق ها می یاند سرمایه گذاری می کنند!

وزارت رفاه که استقلال را به جای رسوندن به رفاه به فلاکت رسوند حالا بر چه اساسی بازهم می خواند این تجربه شکست خورده را تکرار کنند؟

bleu2u4u
14-01-2009, 02:04
يكبار با همين كار بيچارمون كردن بسشون نيست

bleu2u4u
14-01-2009, 08:11
اقا طبق اخرين اطلاعاتي كه از لابي هاي اطلاعاتي بدستم رسيده اسم بازيكن پرويي استقلال كه 99 درصد باهاش قرداد ميبندن رينالدو ميباشد

unartig
14-01-2009, 08:13
البته همه اطلاعات را اونی در اوردند :46:
تو این زمونه کسب اطلاعات از یکی اون سر دنیا دیگه سخت نیست.

راستی به این بازیکن خارجی چقدر می خواند پول بدند؟
روزنامه خراسان نوشته بود 440هزاردلار :31:

unartig
14-01-2009, 08:23
طيري: حرف‌هاي شاهرخ بياني براي هواداران خنده‌دار است

در آستانه شروع بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا حواشي دامن تيم استقلال را گرفته و پيشكسوتان اين باشگاه برخلاف عرف رايج فوتبال به جاي حمايت از تيم‌شان عليه استقلال و امير قلعه‌نويي موضع گرفته‌اند؛ شاهرخ بياني در مصاحبه‌اي گفته: «مسوولان استقلال از بزرگنمايي گروه خود اين هدف را دارند كه در صورت شكست احتمالي توجيه داشته باشند و در صورت صعود بگويند شاهكار كرده‌ايم وگرنه استقلال با ذخيره‌هايش بايد نمايندگان امارات و عربستان را ببرد.»
اين صحبت‌هاي بياني كه تعجب برانگيز است واكنش كادرفني استقلال را برانگيخته و اميد طيري در جواب اظهارات بياني به نمايندگي از كادرفني استقلال مي‌گويد: «من معتقدم بايد براساس استدلال و واقعيت ها صحبت كرد و در شرايطي كه استقلال نماينده ايران در آسياست، دست از غرايض شخصي برداريم و به دنبال فرافكني نباشيم. قطعا Afc بي‌دليل گروه استقلال را گروه مرگ نام‌گذاري نكرده است. تيمي مثل الجزيره امارات فقط براي جذب يك بازيكن حدود 17 ميليون دلار هزينه كرده و دو بازيكن برزيلي دارد كه فقط گذرنامه برزيلي ندارند.»
گويا اين دو بازيكن پيش از اين در تيم ملي برزيل هم بازي كرده‌اند و در حال حاضر تابعيت امارات را دارند، امير طيري با بيان اين مطلب كه: «به اعتقاد من الجزيره امارات حتي قانون Afc را هم دور زده است و با وجود آنكه فقط مي‌تواند سه بازيكن خارجي از ساير قاره‌ها جذب كند به دو بازيكن خود تابعيت امارات داده است. ما چنين حريفاني را پيش رو داريم آن وقت آقاي بياني توقع دارد استقلال با ذخيره‌هايش اين حريفان را شكست دهد؛ من فكر مي‌كنم بياني يا قصد خنداندن هواداران استقلال را داشته يا اطلاعات فوتبالي‌اش مربوط به دوران بازيگري‌اش در 20 سال پيش بوده و از فوتبال روز دنيا خبر ندارد.»
دستيار اول قلعه‌نويي همچنين معتقد است در فوتبال آسيا ديگر حريف ضعيف وجود ندارد و استقلال با پتانسيل فوتبالي ايراني قصد دارد بار ديگر به موفقيت‌هاي سابق در آسيا دست يابد.

unartig
14-01-2009, 08:47
اقا طبق اخرين اطلاعاتي كه از لابي هاي اطلاعاتي بدستم رسيده اسم بازيكن پرويي استقلال كه 99 درصد باهاش قرداد ميبندن رينالدو ميباشد
بازیکنی باهمچین اسمی دربازی پرو و اسپانیابازی نکرده البته اگرروزنامه ها درست نوشته باشند.

M_Abieteh
14-01-2009, 10:33
واعظ آشتياني در گفت و گو با فارس:
از واگذاري استقلال به وزارت راه و ترابري استقبال مي كنيم
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال گفت: از واگذاري اين تيم به وزارت راه و ترابري استقبال مي كنيم.
امير واعظ آشتياني در گفت و گو با خبرگزاري فارس، در مورد اينكه گفته مي شود قرار است باشگاه استقلال به وزارت راه و ترابري واگذار شود، اظهار داشت: با توجه به اينكه دو باشگاه پرسپوليس و استقلال منابع درآمدي پايدار ندارند و از پشتوانه اقتصادي خوبي برخوردار نيستند اين واگذاري ها اتفاق خوبي است تا اين وزارتخانه ها از اين دو تيم حمايت مالي كنند.
وي افزود: واگذاري پرسپوليس به وزارت صنايع و واگذاري استقلال به وزارت راه، فكر خوبي بوده است. البته اين دو وزارتخانه از طريق شركت هاي وابسته از اين دو تيم حمايت خواهد كرد.
واعظ تصريح كرد: دو باشگاه براي واگذاري شرايط خوبي ندارند و اگر مي خواهند اين اتفاق بيفتد بايد انگيزه و بستر مناسبي را فراهم كنند. در حال حاضر استقلال و پرسپوليس فقط دو نام هستند. بايد براي اين دو تيم امكانات مناسب فراهم شود.
مديرعامل استقلال در پاسخ به اين سئوال كه چه زماني اين واگذاري صورت مي گيرد عنوان كرد: تا قبل از پايان امسال مراحل واگذاري دو باشگاه صورت مي گيرد.
وي در باره اينكه آيا مديريت اين دو باشگاه بلافاصله با تغيير روبرو مي شود يا خير گفت: اگر قرار بر تغيير باشد من استقبال مي كنم. وابسته به ميز نيستم. اما قطعا در صورت اين واگذاري به سرعت تغيير مديريت را نداريم. به طور حتم تدابيري انديشيده مي شود و هر تغييري با منطق خواهد بود.
واعظ آشتياني در مورد مشكلات مالي بازيكنان كه اين روزها مطرح مي شود اظهار داشت: همه تيم ها مشكل مالي دارند. ما براي پرداخت مطالبات بازيكنان تدابير انديشيده ايم. هر گاه قولي داده ايم به آن عمل كرده ايم. هميشه سعي كردم در قبال مداراي آنها حسن نيت نشان دهم.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
14-01-2009, 10:34
استقلال با پنج دو اخطاره مقابل برق شيراز
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران براي بازي مقابل برق شيراز پنج بازيكن دو اخطاره دارد.
به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال براي بازي مقابل برق شيراز جمعه هفته جاري ساعت 17 راهي شيراز خواهد شد.
اين تيم در حالي به مصاف برق مي رود كه پنج بازيكن دو اخطاره دارد.
خسرو حيدري، آرش برهاني، جانواريو، عليرضا عباسفرد و حسين كاظمي بازيكنان دو اخطاره آبي پوشان هستند.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
14-01-2009, 10:35
استقلال به برق رسید؛ سایه‌ سنگین «لوکا» بر سر پیروانی

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال پس از وقفه‌ای دو هفته‌ای به دلیل انجام دو بازی تیم‌ ملی مقابل چین و سنگاپور از جمعه آغاز می‌شود.
در هشت دیدار روز جمعه می‌توان دیدارهای پرسپولیس با فولاد خوزستان، سپاهان با سایپا و صبای قم با ذوب‌آهن را از حساس‌ترین دیدارها دانست، ضمن آن که در تنها دیدار روز شنبه نیز برق شیراز میزبان استقلال تهران خواهد بود.
پرسپولیس تهران ـ فولاد خوزستان ـ ورزشگاه آزادی تهران ـ ساعت ۱۵
پرسپولیس پس از تغییرات مدیریتی در شرایطی میزبان فولاد خوزستان است که پس از دو شکست مقابل ملوان انزلی و ذوب آهن اصفهان هواداران خود را بسیار ناامید ساخته است. پرسپولیس در دیدار رفت نیز برابر فولاد شکست خورد و اکنون علاوه بر انتقام شکست دور رفت این بازی می‌تواند آخرین امید پرسپولیس برای ماندن در کورس صدرنشینی باشد اما، این بازی برای افشین پیروانی از هر پرسپولیسی دیگری مهمتر است. سایه سنگین لوکابوناچیچ بر سر این مربی سبب می‌شود تا او تیم خود را آماده پیروزی مقابل تیم مجید جلالی کند. اما جلالی که در بازی رفت افشین قطبی را شکست داده و در همین ورزشگاه از سد تیم استقلال عبور کرده است می‌خواهد آخرین شوک را به پرسپولیس وارد کند.
صبای قم ـ ذوب آهن اصفهان ـ ورزشگاه یادگار امام(ره) قم ـ ساعت ۱۴:۱۵
ذوب آهن پس از شکست مقابل داماش تا اندازه‌ای متوجه شد که لیگ هشتم بسیار دشوار است و حتی قعرنشین لیگ نیز می‌تواند قهرمان این فصل‌ را تغییر دهد، در هر صورت ذوب آهن در قم روز دشواری خواهد داشت آن هم در مقابل تیم فیروز کریمی. صبای قم در این فصل به هیچ عنوان از امتیازهای بازی‌های خانگی به آسانی نگذشته است و با توجه به اینکه به آرامی خود را به صدر جدول نزدیک کرده است اکنون برتری مقابل ذوب آهن می‌تواند یک فرصت خوب برای مدعی شدن صبا باشد، هر چند که سرمربی تیم ذوب آهن ادعا کرده است تیمش به راحتی قهرمان لیگ برتر می‌شود و بی‌تردید این ادعا در بازی روز جمعه محک خواهد خورد.
سپاهان اصفهان ـ سایپا کرج ـ ورزشگاه فولادشهر اصفهان ـ ساعت ۱۴:۱۵
دو تیم متحول شده لیگ برتر به مصاف یکدیگر می‌روند. سپاهان با آمدن فرهاد کاظمی آغاز خوبی داشته است و سایپا نیز از زمان حضور مایلی کهن نتایج خوبی را کسب کرده است. رویارویی فرهاد کاظمی با محمد مایلی کهن در این بازی یکی از نکات جذاب این دیدار خواهد بود.
هر تیمی که بتواند نوار موفقیت‌های حریف را قطع کند خواهد توانست با امید بیشتری لیگ برتر را ادامه دهد. هر چندکه انگیزه‌های دو تیم متفاوت است. سپاهان به دنبال نزدیک شدن به صدر جدول است و سایپا به دنبال ماندن در میانه‌های جدول.
ابومسلم خراسان ـ پیکان قزوین ـ ورزشگاه ثامن الائمه مشهد ـ ساعت ۱۴:۱۵
این بازی برای هر دو تیم بسیار حساس است. ابومسلم پس ازبرتری قانع کننده در مقابل استقلال اهواز اکنون مقابل پیکان محک جدی دیگری خواهد خورد.
"حنطه" سرمربی تیم ابومسلم به کسب سه امتیاز بازی خانگی بسیار امیدوار است اما در مقابل پیکان نیز روزهای پرفراز ونشیبی را می‌گذارند و مدیر روستا برای بقا در سمت خود نباید این بازی را به حریف واگذار کند، هر دو تیم برای این بازی انگیزه‌های زیادی دارند و بی‌تردید بازی خوبی را انجام خواهند داد.
مس کرمان ـ ملوان بندرانزلی ـ ورزشگاه شهید باهنر کرمان ـ ساعت ۱۴:۱۵
تیم پرویز مظلومی در تهران حریف استقلال نشد و اکنون در خانه میزبان ملوانی است که به یکباره تبدیل به تیمی رویایی شده است، آنها پس از سه پیروزی پیاپی اکنون صاحب هیات مدیره و مدیرعامل جدید شدند که وعده ثبات و شرایط خوب مالی را به تیم دادند. اکنون آنها در بهترین شرایط و با انگیزه بالا به کرمان می‌رود اما واقعیت این است که روز دشواری در کرمان خواهند داشت چرا که تیم مس به هیچ حریفی در کرمان به آسانی امتیاز نمی‌دهد و شاید رویاهای ملوان خیلی زود تمام شود.
استقلال اهواز ـ پیام خراسان ـ ورزشگاه تختی اهواز ـ ساعت ۱۴:۱۵
تاریخ خیلی زود برای اکبر میثاقیان تکرار می‌شود، او پس از شکست خانگی برابر ابومسلم مشهد این بار با استقلال اهواز میزبان دیگر تیم خراسانی یعنی پیام است، هر چند که شرایط پیام نامساعدتر از ابومسلم است. اما بی‌تردید شکست مقابل ابومسلم هشدار جدی برای استقلال اهواز بوده است. اکنون آنها با تمام قوا آماده بازی برابر پیام خراسان می‌شوند، پیام نیز پس از شکست دادن داماش کمی به لیگ امیدوارتر شده است و در این بازی به دنبال حداقل‌ امتیاز خواهد بود.
داماش گیلان ـ مقاومت شهید سپاسی شیرازـ ورزشگاه عضدی رشت ـ ساعت ۱۴:۱۵
هر چند داماش با شکست دادن ذوب آهن بار دیگر به لیگ بازگشت اما در روز جمعه میزبان تیمی است که غلام حسین پیروانی سرمربی تیم ملی امید را بر روی نیمکت دارد. پیروانی که همواره مدافع مربیان ایرانی است در برابر استانکو نماد مربیان خوب کروات قرار می‌گیرد و بی‌تردید این دیدار جذابیت‌های مخصوص به خود را خواهد داشت.
داماش برای بقا در لیگ برتر به دنبال هر سه امتیاز این دیدار خانگی خواهد بود اما شاگردان پیروانی نیز تلاش می‌کنند تا در بازی‌ای که شاید بازی خداحافظی پیروانی باشد خاطره خوبی را برای سرمربی خود رقم بزند.
راه‌آهن شهر ری ـ پاس همدان ـ ورزشگاه اکباتان تهران ـ ساعت ۱۴:۱۵
احتمال برگزار نشدن این بازی وجود دارد اما در هر صورت این دیدار برای مربیان هر دو تیم اهمیت زیادی دارد. نتایج نه چندان خوب راه‌آهن در نیم‌فصل دوم و همچنین ضرب الاجل باشگاه پاس برای بگوویچ نیز سبب شده است تا هر دو مربی به دنبال سه امتیاز این بازی باشند.
شنبه ـ ۲۸ دی ـ برق - استقلال ساعت ۱۴:۱۵ ـ ورزشگاه حافظیه شیراز
برق شیراز در این بازی حساس میزبان استقلال تهران است. برق روزهای سختی را در نیم‌فصل دوم می‌گذراند و شکست دادن استقلال این تیم را از بحران خارج می‌کند اما کار زمانی دشوار می‌شود که شاگردان محمد عباسی باید به مصاف صدرنشین لیگ برتر بروند که در بازی‌های خود کمترین اشتباه را دارد. برق در تهران یک امتیاز شیرین از استقلال گرفت اما حلاوت سه امتیاز بازی شیراز برای برق بسیار مهم‌تر خواهد بود، هر چند که شاگردان امیر قلعه‌نویی در این فصل نشان دادند که به هیچ حریفی به آسانی امتیاز نمی‌دهند. دیدار حساس برق و استقلال حسن ختام هفته بیست و دوم خواهد بود.

M_Abieteh
14-01-2009, 10:36
زمستان زیبای فوتبال، بزرگان مصدوم بازمی‌گردند.

هشتمین دوره لیگ برتر فوتبال با معضلی عجیب روبه‌رو بود و آن هم مصدومیت‌های شدید و دوری طولانی مدت بازیکنان از این رقابت‌ها بود و جالب آن که بیشتر، بازیکنان نامی لیگ برتر در معرض تهدید این آسیب دیدگی بودند. اکنون در فصل زمستان بازگشت تمامی این بازیکنان می‌تواند افزایش سطح کیفی و هیجان این رقابت‌ها را در پی داشته باشد.
علاوه بر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، باشگاه‌های دیگری نیز بودند که از این نظر در لیگ هشتم با مشکل روبه‌رو بودند.
پرسپولیس تهران:
محسن خلیلی در اردوی تیم ملی که در اسپانیا برگزار شد دیگر نتوانست با مصدومیت کنار بیاید و خبر دوری شش ماهه مهاجم اول سرخ‌پوشان ناگهان شوک بزرگی را به هواداران پرسپولیس وارد ساخت و حتی با وجود موفقیت نسبی واحدی نیکبخت، توره و حتی گلزنی کریم باقری همواره جای خالی خلیلی در نوک پیکان خط حمله پرسپولیس احساس شد.
اکنون خلیلی با پشت سر گذاشتن دوره‌ی درمانی شش ماهه و در شرایطی که دوران آماده سازی او در کلینیک درمانی آلمان پایان یافته است یکشنبه آینده به تمرین‌های پرسپولیس بازمی گردد تا خود را آماده حضور در لیگ کند. این بهترین خبر زمستانی برای طرفداران پرسپولیس است.
مسعود زارعی بازیکن دیگری بود که در لیگ هفتم به اصطلاح "عصای دست" افشین قطبی بود اما، مصدومیت او نیز سبب شد تا سمت راست پرسپولیس که یکی از ارکان قدرت این تیم بود، تا اندازه‌ای زیادی تضعیف شود، زارعی نیز بار دیگر پا به توپ شده است تا بازگشت او نیز خبر روحیه‌بخش دیگری برای قرمزهای پایتخت باشد.
البته مهدی واعظی دروازه‌بان پرسپولیس نیز در روزهایی که نیاز پرسپولیس به دروازه‌بان بسیار حیاتی است، تمرین‌های خود را با پرسپولیس آغاز کرد و مقابل ذوب آهن به میدان رفت. هر چند که پارگی رباط صلیبی نام میثاق معمارزاده را از فهرست این تیم خارج ساخته اما، میثاق نیز در اسفندماه آماده می‌شود.
استقلال تهران:
هر چه زمان داربی تهران نزدیک‌تر می‌شد، نگرانی هواداران درباره مجتبی جباری نیز افزایش می‌یافت اما، حضور او در تمرین‌های استقلال یک آغاز خوب برای زمستان آبی‌ها بود، جباری تمرین‌های گروهی خود را آغاز کرده و می‌تواند از بازی شنبه آینده در برابر برق شیراز به میدان رود. این هم خبر خوب استقلالی‌ها بود. البته استقلال در داربی همچنان جای خالی امید روانخواه را احساس می‌کند، روانخواه همچنان دوران نقاهت مصدومیت رباط صلیبی را می‌گذراند، البته او تمریناتش با استقلال را از یکشنبه آغاز کرد اما امید زودتر از اسفند ماه شرایط بازی را پیدا نمی کند.
سپاهان اصفهان:
نبودن محرم نویدکیا و محمود کریمی تاثیر چشمگیری در سپاهان داشت؛ اما، بازگشت نویدکیا و همچنین آماده شدن کریمی یک خبر بسیار خوب برای سپاهانی‌ها است، کریمی در ادامه بازی‌های سپاهان در زمستان پا به توپ خواهد شد و البته مصدومیت دو ماهه‌ی هادی عقیلی نیز پایان یافته است، عقیلی از بازی مقابل استقلال به میدان بازگشت تا علاوه بر سپاهانی‌ها، خیال علی دایی نیز بابت خط دفاعی تیم ملی کمی آسوده شود.
سایپا کرج:
حضور عباس آقایی در سایپا آغازی نافرجام داشت، آقایی یکی از بهترین‌های لیگ هفتم اکنون بی‌صبرانه چشم به اسفندماه دوخته است تا او نیز در زمره نام‌های بزرگی قرار گیرد که در زمستان بار دیگر به فوتبال بازمی‌گردند.

M_Abieteh
14-01-2009, 10:36
پولادی : پایان فصل از استقلال جدا می شوم.

مهرداد پولادی، هافبک استقلال که در نیم فصل اول نیز آواز جدایی از این تیم را سر داده بود دوباره صحبت از جدایی به میان آورد. او که در تعطیلات نیم فصل با صحبت های قلعه نویی در استقلال ماندنی شد از شرایط موجود راضی نیست.
• از دیدار دوستانه با هما و شکست استقلال شروع کنیم.
- نتیجه بازی با هما برای ما مهم نبود. ما ۲ روز بود که تمرینات پرفشاری را انجام داده بودیم و در این حین به مصاف هما رفتیم. اکنون شرایط خوب است و آماده ایم تا مقابل برق شیراز نتیجه مطلوبی بگیریم.
• شرایط خودت چگونه است؟
- از نظر بدنی شرایطم خوب است. در تمرینات آمادگی خودم را به همگان نشان دادم و مشکلی برای بازی کردن مقابل برق ندارم.
• پس مقابل برق بازی می کنی؟
- این موضوع به نظر سرمربی بستگی دارد.
• موضوع جدایی ات از استقلال کمی تکراری شده اما می خواهم یکبار دیگر به طور واضح توضیح بدهی که چرا از استقلال جدا نشدی؟
- در نیم فصل اول بازی زیادی به من نرسید و به همین خاطر قرار بود که اگر قلعه نویی به بنده احتیاجی نداشت از استقلال جدا شوم. در تعطیلات نیم فصل وقتی در خصوص جدایی ام با سرمربی صحبت کردم امیر خان گفت که به من احتیاج دارد و فکر جدایی را از سرم بیرون کردم.
• اما در نیم فصل دوم نیز زیاد بازی نکرده ای؟
- در بازی با داماش قرار بود از ابتدا در ترکیب باشم اما مصدومیت این اجازه را نداد. به هر حال در بقیه بازی ها نیز با نظر قلعه نویی روی نیمکت نشستم.
• اگر شرایط به همین شکل پیش برود اعتراض می کنی؟
- ببینید استقلال در این فصل ۲۲ بازیکن خوب دارد و انتخاب ۱۱ بازیکن از آنها کار سختی است.
• با این حساب فصل بعد هم در استقلال می مانی؟
- هر فوتبالیستی دوست دارد در تیمی باشد که به او بازی برسد و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم. باید ببینم شرایط تا پایان فصل چگونه پیش خواهد رفت و قطعاً اگر همین روال ادامه داشته باشد از استقلال جدا می شوم. با این حال من استقلال را دوست دارم و امیدوارم همواره در این تیم باشم اما گاهی اوقات تنها دوست داشتن یک تیم مطرح نیست و مسائل دیگری نیز دخیل است.
• در مورد قرعه استقلال در لیگ قهرمانان چه نظری داری؟
- ما در گروه سختی قرار گرفتیم. تیم های قدرتمندی در این گروه حضور دارند. همان طور که afc هم اعلام کرد گروه ما گروه مرگ این رقابت هاست. با این حال ما نباید از حریفان بترسیم. استقلال پرافتخارترین تیم آسیاست و حریفان باید از نام استقلال بیم داشته باشند.
• چقدر به صعود کردن امیدوارید؟
- من به صعود کردن امیدوارم نیستم بلکه اطمینان دارم صعود می کنیم. هدف ما قهرمانی در آسیاست و برای رسیدن به آن دیگر کاری به هیچ تیمی نداریم و باید تلاش کنیم به هدف خود برسیم.
• با این حساب به قهرمانی در لیگ فکر نمی کنید؟
- با این که قهرمانی در آسیا برایمان بسیار مهم است اما قهرمانی در لیگ برایمان ارجح تر است.
• به عنوان سوال آخر، بازی با برق را چطور می بینی؟
- بازی با برق بسیار سخت است. از طرفی برق در بازی های اخیر خوب نتیجه نگرفته و از طرف دیگر ما صدرنشین هستیم و باید ۳ امتیاز را کسب کنیم و قطعاً این پیروزی مال ماست.

M_Abieteh
14-01-2009, 10:38
گزارش تمرین استقلال

«تنیس فوتبال» در دستور کار آبی پوشان
تمرین استقلال دیروز ساعت ۱۵ در ورزشگاه دستگردی برگزار شد و آبی پوشان زیر نظر قلعه نویی به انجام تمرینات تاکتیکی پرداختند.
تنها غایب
تمرین دیروز آبی پوشان تنها یک غایب داشت. ابراهیم تقی پور که در بازی با هما مصدوم شد و در تمرین دیروز حضور نیافت
عباسفرد تاخیر داشت
علیرضا عباسفرد، مهاجم آبی پوشان با چند دقیقه تاخیر در محل تمرین حضور یافت که این موضوع به مزاج قلعه نویی خوش نیامد و به عباسفرد اعتراض کرد.
قنبری هم بود
حسین قنبری، هافبک فصل گذشته استقلالی ها نیز در تمرین دیروز حضور یافت و به همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.
روانخواه تشویق شد
امید روانخواه که در تمام دقایق تمرین زیر نظر دکتر نوروزی به صورت اختصاصی تمرین می کرد از سوی هواداران بشدت مورد تشویق قرار گرفت. هواداران با شعارهای خود انتظار بازگشت روانخواه به میادین را می کشیدند.
امیرآبادی زود رفت
مهدی امیرآبادی با اجازه کادر فنی زودتر از سایرین محل تمرین را ترک کرد. امیرآبادی به دلیل رسیدگی به مشکلات شخصی از قلعه نویی اجازه گرفت و دستگردی را ترک نمود.
صحبت های قلعه نویی با بازیکنان
قبل از شروع تمرین امیر قلعه نویی بازیکنان را در گوشه ای جمع کرد و در مورد اهمیت ۳ امتیاز دیدار با برق شیراز و همچنین راههای حفظ صدرنشینی با آبی پوشان صحبت کرد.
تنیس فوتبال
یکی از نکات قابل توجه در تمرین آبی پوشان این بود که قلعه نویی اکثر دقایق تمرین را به بازی سپک تاکرا اختصاص داد. آبی پوشان حدود یک ساعت سپک تاکرا بازی کردند.
شرح تمرین
در ابتدا بازیکنان زیر نظر قلعه نویی شروع به دویدن کردند. پس از آن به صورت اختیاری بدنهای خود را گرم نمودند. در ادامه در قالب ۳ تیم ۸ نفره آقاوسط بازی کردند و سپک تاکرا که به آن اشاره شد نیز پایان بخش تمرین استقلالی ها بود.

M_Abieteh
14-01-2009, 10:41
مهمترین عناوین مطبوعات ورزشی امروز

مهمترین عناوین مطبوعات ورزشی امروز چهارشنبه ۲۵ دی ماه به شرح زیر می باشد:
*جهان فوتبال
ایران – سنگاپور امروز در ورزشگاه آزادی
دستور دایی به ملی پوشان: حمله کنید
قلعه نویی خواستار ارسال نشدن لیست به afc !
پیغام سرخ پوشان به انصاری فرد: لوکا را نمی خواهیم
آوراموویچ: می دانیم ایران تیمی هجومی است
باشگاه الاتحاد: ای کاش استقلال با ما هم گروه نمی شد!
*۹۰
ایران، ترکیه جدید فوتبال دنیا می شود!
زوریخ شهر رویاهای کریس رونالدو!
جویباری استقلالی ها اعتصاب نمی کنند
کفاشیان با خنده: پولدار شویم پول دایی را هم می دهیم!
عنایتی: می خواهم در استقلال باشم
معدنچی: امیدوارم لوکا هیچ وقت به پرسپولیس نیاید
*دنیای فوتبال
حمله اینترنتی به تورنمنت عربی
استقلال در وزارت رفاه، پرسپولیس در وزارت صنایع
جباری: استقلال بدون من هم نقص نداشت
حضور غلام پیروانی در تمرین تیم ملی
کیومرث هاشمی: نظر سنجی ۹۰ تقلبی است
*ابرار ورزشی
"سنگ" به "صخره" رسید
استیلی: برای تغییر کادر فنی پرسپولیس نباید شتاب زده عمل کرد
حجازی: فوتبال ما لاک پشت وار جلو می رود، امثال امارات خرگوش وار!
دایی بار دیگر شاهد هیترزفلد می شود
*ایران ورزشی
نتیجه ملاقات تاج و پیروانی با علی آبادی: بدنساز خارجی، سرپرست جوان و حامی مالی
امروز درباره لوکا تصمیم گیری می شود
ترابیان: در جریان ۱۴ تیمی شدن لیگ برتر نیستم
برهانی: آقای گلی را از دایی یاد می گیرم
*البرز ورزشی
خط و نشان عابدزاده برای بوناچیچ: از جایم تکان نمی خورم حتی اگر لوکا بیاید
هدایتی تهدید به اخراج شد
روشن: تاج رئیس فدراسیون است نه کفاشیان
خدا کند سنگاپور، کره شود
*پیروزی
عابدزاده: نمی دانم چرا برای تیم حاشیه درست میکنند!
چراغ سبز به رحمتی، مذاکره با نوری صبری
دنیزلی، کعبی را می خواهد
سکوت پیروانی از رضایت نیست
گلزنی نصرتی در شب شکست عجمان
*توپ ورزشی
درخشان: کاری میکنم عابدزاده دیگر حرف نزند
پیوس: احمدرضا حالش خوب نیست!
عابدزاده: مقابل حاشیه سازان می ایستم
پائولو رینالدو استقلالی شد
دایی و باقری به مسی رای دادند.

M_Abieteh
14-01-2009, 10:42

بازیکنه همینه دیگه؟؟؟؟
پائولو رینالدو

M_Abieteh
14-01-2009, 10:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M_Abieteh
14-01-2009, 11:00
از النصر اخراج نشدم، جدا شدم

عنايتى: پنجشنبه تكليفم با استقلال روشن مى شود

مهاجم پيشين استقلال پيش از اين گفته بود كه براى استقلالى شدن هر كارى مى كند. اخراج رضا عنايتى توسط خود او صورت گرفت يا باشگاه النصر، هر چه كه بود شرايط آبى پوش شدن وى را ميسر كرد تا شايد در آينده اى نزديك عنايتى به عضويت استقلال در بيايد. گفت و گوى ابرار ورزشى را با وى مى خوانيد:
• در آخرين جلسه اى كه با مسئولان باشگاه النصر داشتى، وضعيت نهايى ات به كجا ختم شد؟
- طى جلسه اى كه با مسئولان النصر داشتم همه چيز به بازگشت مديربرنامه هايم موكول شد. مديران رده بالاى باشگاه با جدايى من كاملاً مخالفت كردند اما من ديگر تمايلى براى ماندن در اين تيم نداشتم و ندارم.
• چرا ديگر تمايلى به ماندن در النصر نداشتى؟
- من با قسمت ادارى اين باشگاه مشكل دارم. البته از اول فصل هم اين مشكلات وجود داشت.
• از النصر اخراج شدى يا خودت قصد ماندن در اين تيم را نداشتى؟
- النصرى ها مى گويند اخراج شدم اما جدايى از اين تيم با تمايل خودم همراه بود. بحث اخراج من از تيم شايعه است و اين خود من هستم كه تصميم به جدايى مى گيرم.
• جداييت از النصر چقدر به آمدن سرمربى جديد مربوط مى شود؟
- من با مربى جديد كار نكردم. وقتى لوكا از النصر رفت من فقط يك بار زير نظر پاگلزدورف تمرين كردم كه به هيچ وجه نمى توان گفت جدايى من به دليل آمدن مربى جديد صورت گرفته است.
• دوست دارى ادامه فوتبالت را در ايران سپرى كنى؟
- مديربرنامه هايم از پيشنهاد ۲ تيم عربستانى خبر داد اما من ديگر تمايلى براى فوتبال بازى كردن در خارج از ايران ندارم. از لحاظ روحى به زندگى در ايران نياز دارم بنابراين ترجيح مى دهم در كشورم فوتبال بازى كنم.
• حتماً استقلال هم مقصد توست؟
- به اين تيم علاقه زيادى دارم و دوست دارم باز هم براى استقلال گلزنى كنم.
• طى مصاحبه اى گفته بودى براى بازگشت به استقلال هر كارى مى كنم. اخراجت از النصر به اين موضوع برنمى گردد، اينكه عنايتى كارى كرد تا شرايط حضورش در استقلال ميسر شود؟
- خيلى ربط دارد. دوست دارم به استقلال بازگردم. هر كارى هم كه از دستم بربيايد براى آبى پوش شدنم انجام مى دهم.
• پس از جدايى از النصر مسئولان باشگاه استقلال با تو تماس نگرفته اند؟
- ما قبلاً هم با هم در تماس بوديم. در اين چند روز هم با قلعه نويى و نظرى جويبارى صحبت هايى كرده ام. پنجشنبه هفته جارى كه مديربرنامه هايم از قبرس برگردد تكليف من مشخص مى شود.
• حضورت در النصر كاملاً منتفى شده است؟
- بله، مگر اينكه آنها به زور من را نگه دارند. هيچ تمايلى به ماندن در النصر ندارم، البته شايد آنها بخواهند از يك راه ديگر براى ماندنم در تيم وارد شوند .
• كدام راه؟
- من ۴ ماه به پايان قراردادم با النصر باقى مانده كه شايد آنها بخواهند من بدون تمرين تا پايان قراردادم در تيم بمانم.
• در دفعات گذشته كه قصد بازگشت به استقلال را داشتى پيشنهاد مالى بالايى داده بودى، اين بار هم اين موضوع تكرار مى شود؟
- قبلاً يكسرى مشكلات داشتم تا همين موضوع سبب پيشنهاد بالا براى ثبت قرارداد باشد. با توجه به اينكه هنوز تكليفم مشخص نيست نمى توانم بگويم براى ثبت قرارداد با استقلال چقدر مى خواهم.
• چه زمانى استقلالى مى شوى؟
- تمام هدفم استقلالى شدن است. فقط دعا كنيد استقلالى شوم تا بتوانم دوباره به گلزنى هايم ادامه دهم.
• مى توانى در استقلال دوباره همان عنايتى گلزن باشى؟
- چند سالى كه در ايران بودم هميشه به دنبال گلزنى بودم كه خوشبختانه در اين امر هم موفق نشان دادم. تمام وجود من با گلزنى همراه شده و چه خوب است كه گل هايم را با پيراهن استقلال به ثمر برسانم. خوب مى دانم كه سابقه ام در استقلال سبب شده تا توقعات از من بالا برود. واقعاً بازگشتم به استقلال استرس زاست چرا كه همه به دنبال اين هستند تا من در هر بازى يك گل بزنم تا همين موضوع كار من را در استقلال سخت كند.
• نظرت در خصوص گروه بندى استقلال در آسيا چيست؟
- گروه استقلال به نسبت ساير گروه ها سخت تر است اما با توجه به شناختى كه من از استقلال دارم معتقدم كه اين تيم باز هم مى تواند در آسيا افتخارآفرينى كند.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:00
بيك زاده: تازه فهميده ام استقلال چه تيمى است

پيستون چپ استقلال به دنبال اين است تا شرايط به ميدان رفتن را پيدا كند. هاشم بيك زاده كه برخلاف انتظارات اول فصل به يك بازيكن ذخيره در تيم آبى تهران مبدل شده، درصدد بالا بردن آمادگى اش است وى در اين خصوص به ابرار ورزشى گفت: خوشبختانه در شرايط خوبى به سر مى برم. به خودباورى لازم رسيده ام تا با قرار گرفتن در شرايط آرمانى بتوانم براى استقلال به ميدان بروم. من تازه متوجه شدم كه استقلال چه تيمى است و هر بازيكنى به راحتى نمى تواند براى آن به ميدان برود. در استقلال بايد آنقدر تلاش كنى تا بالاخره به بازيكن ثابت تبديل شوى. مطمئناً اگر به من بازى برسد، نمى گذارم كسى چپ استقلال را از من بگيرد. مى خواهم آنقدر خوب بازى كنم تا به حقم در تيم دست پيدا كنم. بيك زاده همچنين درخصوص ديدار اين هفته تيمش مقابل برق اظهار كرد: بازى سختى را در شيراز پيش رو داريم. برقى ها چند هفته است كه امتياز نگرفته اند بنابراين به دنبال كسب امتياز خانگى به مصاف ما مى آيند اما با شكستى كه ذوب آهن مقابل داماش داشت، سبب ايجاد انگيزه و روحيه بالا در ما شد. براى اينكه به راحتى صدر را از دست ندهيم، برق را مى بريم تا انشاءالله با كسب امتيازات لازم تا پايان فصل قهرمان باقى بمانيم.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:01
فريادهاى قلعه نويى در دستگردى

با اين دفاع مى خواهيم به آسيا برويم؟

استقلال در ديدارى تداركاتى مغلوب تيم دسته اولى هما شد. تيمى كه اوضاع چندان مساعدى نداشته و اتفاقاً همان روز بازى به خاطر مشكلات مالى از سوى فدراسيون تعليق شده بود اما با اين وجود توانست صدرنشين ليگ حرفه اى را شكست دهد. در همين ارتباط جالب است بدانيد امير قلعه نويى بعد از خاتمه مسابقه عملكرد اغلب بازيكنان خود را به نقد كشيده و چند نفر را زير تيغ انتقاد برده است. البته اين اقدام او كاملاً طبيعى بود چون ناكامى مقابل هما مى تواند نگران كننده باشد. اين طور كه شنيده ايم، سرمربى استقلال از مدافعان خود شاكى بوده و اعتقاد داشته اگر آنها چنين اشتباهاتى را در ليگ قهرمانان آسيا تكرار كنند، بدون شك دردسر بزرگى براى تمام مجموعه خلق خواهند كرد و باعث از بين رفتن زحمات ساير بازيكنان در ميدان مى شوند.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:01
تقدير استقلالى ها از جان واريو

باشگاه استقلال از هافبك برزيلى اين تيمى تقدير مى كند. فابيوجان واريو طى بازى هايى كه براى استقلال انجام داده، ۲ كارت زرد را دريافت كرده تا همين موضوع سبب رضايتمندى آبى ها از وى باشد.باتوجه به حساسيت پست فابيو از ديدگاه استقلالى ها اين بازيكن اخطارهاى كمى را دريافت كرده و شايستگى تقدير و تشكر را دارد. البته كادر فنى استقلال پيش از تقدير از جان واريو از وى خواسته اند تا در شيراز مواظب سوت هاى داور باشد و به هيچ وجه اخطار دريافت نكنند.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:02
پاداش براى استقلالى ها قبل از بازى با برق

مسئولان باشگاه استقلال پيش از بازى مقابل برق پاداش بازيكنان خود را به حساب آن ها واريز مى كنند. اين پاداش مربوط به پيروزى آبى هاى تهرانى مقابل مس است كه البته وسيله اى براى تزريق روحيه و انگيزه در آبى پوشان پايتخت محسوب مى شود. استقلالى ها اين پاداش را پيش از سفر به شيراز دريافت مى كنند تا با از ياد بردن مشكلات ما لى فكر و ذكر خود را معطوف به زمين بازى كنند.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:03
آناليز تمرينات رقباى استقلال در آسيا

سرمربى استقلال از آناليزور هايش خواسته تا به موشكافى رقباى تيم آبى در آسيا بپردازند. امير قلعه نويى به آناليزورهاى استقلال دستور داده تا با بررسى تمرينات حريفان استقلال در آسيا تاكتيك و برنامه هاى آن ها را زير ذره بين قرارداده وگزارش كاملى در ارتباط با نقاط ضعف و قوت تيم هاى حريف در اختيار وى قرار دهند. دراين خصوص تأكيد ويژه قلعه نويى بر روى آناليز تيم الجزيره و الاتحاد بوده چرا كه به عقيده امير اين ۲ تيم از رقباى سرسخت استقلال محسوب مى شوند.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:03
تقى پور تا پنجشنبه فيزيوتراپى مى كند

مدافع استقلال همچنان در بند آسيب ديدگى به سر مى برد. ابراهيم تقى پور پس از پشت سر گذاشتن مصدوميت ۲ هفته اى مجدداً دچار آسيب ديدگى شد تا به انجام فيزيوتراپى بپردازد. اين بازيكن بايد تا پنجشنبه به فيزيوتراپى مشغول باشد و پس از رفع مصدوميتش مجوز حضور در تمرينات گروهى را پيدا كند. به احتمال زياد تقى پور جزو جامانده هاى سفر استقلال به شيراز خواهد بود.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:04
دوشنبه جلسه هيأت مديره استقلال

جلسه هيأت مديره باشگاه استقلال روز دوشنبه هفته جارى در محل باشگاه برگزار خواهد شد. گفتنى است محور اين جلسه بيشتر برنامه ريزى براى حضور پرقدرت در جام باشگاه هاى آسيا مى باشد. نكته جالب اينكه اين روزها استقلال بشدت مشكل مالى دارد و اكثر بازيكنان از اين وضعيت ناراحت و گله مند هستند.شايان ذكر است اين جلسه ساعت ۱۷ دوشنبه هفته آينده با حضور مديرعامل و اعضاى هيأت مديره در محل باشگاه استقلال برگزار خواهد شد.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:04
اكبرپور و عليزاده در باشگاه استقلال

سياوش اكبرپور و على عليزاده ۲ مهاجم استقلال صبح ديروز در محل اين باشگاه حاضر شدند و جلسه اى را با اميررضا واعظى آشتيانى مديرعامل اين تيم برگزار كردند. گفتنى است اين ۲ بازيكن مشكل مالى دارند و خواستار رسيدگى به اين وضعيت شدند. طبق شنيده هاى ما واعظى قول داد به زودى اين مشكل را برطرف كند.شايان ذكر است استقلالى ها هنوز پيش قسط قرارداد دوم خود را نگرفته اند.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:05
هشدار قلعه نويى به بازيكنانش؛

مواظب كارت هاى قهرمانى باشيد

سرمربى استقلال به بازيكنان آبى پوش هشدار داد كه در شيراز مواظب حركات خود باشند. امير قلعه نويى خطاب به استقلالى ها گفت قهرمانى در كارت دادن زود عجله مى كند بنابراين با هوشيارى و احتياط در زمين ظاهر شويد. امير از ۴ بازيكن ۲ اخطاره اش خواست با احتياط لازم بازى كنند تا به هيچوجه بازى بعدى استقلال برابر صبا را از دست ندهند.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:06
تركيب احتمالى استقلال در بازى با برق

تيم فوتبال استقلال در ادامه رقابت هاى ليگ برتر اين هفته به مصاف برق خواهد رفت. اين طور كه از نحوه تمرينات آبى پوشان به چشم مى آيد اين تيم با تركيب وحيد طالب لو، پژمان منتظرى، پيروز قربانى، بيژن كوشكى، خسرو حيدرى، مهدى امير آبادى، فابيو جان واريو، حسين كاظمى، فرهاد مجيدى، سياوش اكبرپور، آرش برهانى و عليزاده به ميدان خواهد رفت. گفتنى است اين ديدار روز شنبه هفته جارى در ورزشگاه حافظيه شيراز برگزار خواهد شد.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:07
نارضايتى قلعه نويى از دفاع

تيم فوتبال استقلال روز دوشنبه در ديدارى دوستانه مقابل هماى تهران ۲ بر يك شكست خورد. ديروز شنيديم امير قلعه نويى سرمربى آبى پوشان بشدت از نحوه عملكرد مدافعان تيمش در اين ديدار شاكى بود و پس از پايان ديدار حسابى از خجالت آنها درآمد. طبق شنيده هاى ما قلعه نويى قصد دارد يك دوره تمرينات ويژه براى مدافعان در نظر بگيرد تا آنها را به شرايط آرمانى برساند اما نكته جالب اينكه استقلال در رقابت هاى ليگ برتر يكى از برترين خط دفاع ها را در اختيار دارد.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:07
استقلال هيچ بازيكن داخلى را جذب نمى كند

طى روزهاى گذشته شايعاتى پيرامون جذب بازيكن داخلى از تيم هاى مختلف برابر استقلال براى يار كمكى در جام باشگاههاى آسيا شنيده مى شد. ديروز در اين رابطه با يكى از مسئولان استقلال تماس گرفتيم وى به ما گفت: بنا به تصميم كادر فنى قصد جذب هيچ بازيكن داخلى را نداريم و اگر بخواهيم كسى را به خدمت بگيريم قطعاً فرجى خواهد بود. گفتنى است شايعاتى پيرامون مذاكره استقلال با بازيكنانى همچون احسان حاج منيعى وميثم بائو شنيده مى شد.

M_Abieteh
14-01-2009, 11:08
400 ميليون اسپانسر در حساب استقلال

400 ميليون اسپانسر در حساب استقلال
به نظر مي‌رسد مشكلات مالي استقلال طي روزهاي آينده حل خواهد شد. از قرارداد 700 ميليون توماني بازار موبايل ايران با باشگاه استقلال 50 درصد آن پيش از اين پرداخت شده بود و قرار است 50 درصد باقي مانده نيز تا آخر هفته به حساب آبي‌ها واريز شد. اگر اسپانسر استقلال به تعهد خود عمل كند تا پيش از بازي با برق طلب بازيكنان پرداخت مي‌شود.
جلسه سرپرست و معاون اجرايي استقلال در باشگاه
صبح ديروز جلسه‌اي بين علي نظري جويباري و علي اميري، سرپرست و مدير اجرايي باشگاه استقلال برگزار شد. دليل اين نشست براي هماهنگي و تقسيم وظايف بين اين دو نفر بود.
دعوت واعظ از كاپيتان‌هاي استقلال
اميررضا واعظ آشتياني، مديرعامل باشگاه استقلال قصد دارد در اولين فرصت با فرهاد مجيدي و پيروز قرباني كاپيتان‌هاي استقلال جلسه و ديداري داشته باشد. اين دو نفر به نمايندگي از تمام تيم در خصوص مسايل مختلف با مديرعامل گفت‌وگو و موارد لازم را به اطلاع‌اش خواهند رساند.
استارت گروه آناليز آسيايي
گروه آناليز استقلال متشكل از مسعود رحماني، رضا رجبي و بابك قلعه‌نويي كار آناليز حريفان آسيايي را آغاز كردند. Cd بازي و اطلاعات مربوط به حريفان در اختيار اين سه نفر قرار گرفته تا نكات لازم را از آن برداشت و به اطلاع قلعه‌نويي برسانند.
اميرآبادي و عليزاده دست خالي برگشتند
مهدي اميرآبادي و علي عليزاده كه براي دريافت حق و حقوق معوقه خود به باشگاه استقلال و ديدار مديرعامل رفته بودند سرانجام در نهايت دست خالي برگشتند. واعظ به بازيكنان قول داده تا آخر

unartig
14-01-2009, 11:18
پائولو رينالدو كروزادو دورانو

هافبك پرويي درآستانه استقلالي شدن

جهان ورزش - شرايطي كه استقلالي ها در تمام طول ليگ هشتم تا امروز دست ر به سينه انواع و اقسام بازيكنان خارجي زده اند ازقرار معلوم اينبار بر سر جذب يك هافبك مهاجم پرويي به توافق رسيده اند. اين بازيكن 24 ساله اتفاقا سابقه حضور در تيم ملي پرو را هم دارد و چه بسا با توجه به همين رزومه حاضر نشده براي استقلال تست فني بدهد. نام اين بازيكن پائولو رينالدو كروزادو دورانو است. رينالدو متولد 21 سپتامبر سال 1984 است و با 180 سانت قد و 78 كيلو وزن سابقه بازي در تيم هايي مثل گراس هاپرز آليانزاليما و اسپورتينگ كريستال را دارد. گويا استقلالي ها با مشاهده فيلم بازي اين بازيكن براي جذب او رضايت داده اند و اينطور كه از شنيده ها بر مي آيد اين بازيكن پرويي به زودي وصلت خود را با باشگاه استقلال در پي عقد قرار داد رسمس مي كند. گويا كادر فني و مديريت اين مجموعه با استناد به فيلم بازي اين بازيكن رضايت داده اند تا او بدون تست فني با استقلال قرار داد امضا كند. رينالدو دوشنبه ساعت 6 صبح وارد تهران شد تا مذاكرات را با مسئولان باشگاه استقلال نهايي كند البته استقلالي ها و البته به خصوص مديريت اين مجموعه ترجيح مي دادند نام اين بازيكن پرويي تا قبل از نهايي شدن مذاكرات پنهان بماند.

unartig
14-01-2009, 11:22
راست میگند این بازیکن به اسم کروزادو برای تیم ملیشون بازی کرده مقابل اسپانیا

unartig
14-01-2009, 11:24
اینم پروفایل رینالدو کروزادو

M_Abieteh
14-01-2009, 11:28
پائولو رینالدو حالا همینه دیگه......

M_Abieteh
14-01-2009, 11:30
اسم کاملش اینه.

Paulo Rinaldo Cruzado Durand

M_Abieteh
14-01-2009, 11:32
اینم یه پروفایل دیگه...

unartig
14-01-2009, 11:32
البته خوبیش اینه که هافبک چپه :5: مانیازبه یک هافبک چپ داشتیم و خط حمله مون هم بااومدن رضاعنایتی خطرناکترمیشه .

M_Abieteh
14-01-2009, 11:37

پائولو بیاد اسیا رو بترکونیم.

amirtaker
14-01-2009, 12:00
عنايتي تا چه حد جدي مي باشد؟

AntAreS
14-01-2009, 12:03
paulo rinaldo cruzado durand

ممنون بابت اطلاع رسانی بسی مسرور گشتیم :دی

M_Abieteh
14-01-2009, 13:35
خبرگزاري موج - گروه اقتصاد ورزش
فدراسيون فوتبال براي موفقيت دو تيم استقلال و پرسپوليس در رقابت هاي جام باشگاه هاي آسيا درصورت امكان به اين دو باشگاه كمك مالي خواهد كرد.
مهدي تاج در گفتگو با خبرنگار موج گفت: اميدوارم تيم فوتبال پرسپوليس با حضور عباس انصاريفرد نماينده شايسته اي براي فوتبال ايران در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا باشد.
نايب رئيس اول فدراسيون فوتبال با اشاره به اينكه هر زمان پرسپوليس و استقلال قدرتمند باشند تيم ملي نيز پيشرفت مي كند افزود: پرسپوليس هم يكي از نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا است كه اميدواريم اين تيم نيز ماند سه تيم ديگر نماينده شايسته اي براي فوتبال ايران باشد.
تاج در ادامه خاطر نشان كرد: هر چهار تيم حاضر در رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا حال حاضر تيم هاي ملي ايران هستند و بايد كمك كنيم كه در عرصه آسيايي نيز نتايج مطلوبي كسب كنند.
وي پرسپوليس و استقلال را كانون توجه مردم خواند و تاكيد كرد كه بايد از اين تيم ها حمايت و پشتيباني كرد

M_Abieteh
14-01-2009, 13:37
پائولو رينالدو كروزادو دورانو
هافبك پرويي درآستانه استقلالي شدن

جهان ورزش - شرايطي كه استقلالي ها در تمام طول ليگ هشتم تا امروز دست ر به سينه انواع و اقسام بازيكنان خارجي زده اند ازقرار معلوم اينبار بر سر جذب يك هافبك مهاجم پرويي به توافق رسيده اند. اين بازيكن 24 ساله اتفاقا سابقه حضور در تيم ملي پرو را هم دارد و چه بسا با توجه به همين رزومه حاضر نشده براي استقلال تست فني بدهد. نام اين بازيكن پائولو رينالدو كروزادو دورانو است. رينالدو متولد 21 سپتامبر سال 1984 است و با 180 سانت قد و 78 كيلو وزن سابقه بازي در تيم هايي مثل گراس هاپرز آليانزاليما و اسپورتينگ كريستال را دارد. گويا استقلالي ها با مشاهده فيلم بازي اين بازيكن براي جذب او رضايت داده اند و اينطور كه از شنيده ها بر مي آيد اين بازيكن پرويي به زودي وصلت خود را با باشگاه استقلال در پي عقد قرار داد رسمس مي كند. گويا كادر فني و مديريت اين مجموعه با استناد به فيلم بازي اين بازيكن رضايت داده اند تا او بدون تست فني با استقلال قرار داد امضا كند. رينالدو دوشنبه ساعت 6 صبح وارد تهران شد تا مذاكرات را با مسئولان باشگاه استقلال نهايي كند البته استقلالي ها و البته به خصوص مديريت اين مجموعه ترجيح مي دادند نام اين بازيكن پرويي تا قبل از نهايي شدن مذاكرات پنهان بماند.

M_Abieteh
14-01-2009, 13:38
استقلال مهمترین فاکتوری را که باید برای مسابقات داشته باشد ، دارد

هورا اسپرت : بازگشت مجتبی جباری به ترکیب استقلال قطعا بهترین اتفاق ممکن برا یتیمی است ککه با توقف ذوب آهن حالا با فراغ بال بیشتری به روزهای آینده فکر می کند .
جباری اما ظاهرا هنوز به شرایط صد در صد ایده آل نرسیده هر چند این اتفاق آنطور که خودش می گوید به زودی واقع خواهد شد:« من در حال حاضر شرایط خوبی دارم اما فکر نمی کنم به بازی مقابل برق برسم چون هنوز برای بازی کردن زود است. باید بیشتر تمرین کنم تا کاملا آماده شوم. تصور می کنم به بازی با صبا برسم و برای آن دیدار مشکلی نداشته باشم.»
جباری البته در کنار این حرفها استقلال را یکی از اصلی ترین مدعیان قهرمانی می داند و در این باره می گوید:« ما بیشتر از همه برای قهرمان شدن شانس داریم. البته در حال حاضر ذوب آهن رقیب اصلی ما در راه قهرمانی است برا ی همین باید خیلی مواظب باشیم که در امتیاز از دست ندهیم.» شماره 8 استقلال اما با عبور از لیگ برتر به لیگ قهرمانان آسیا می رسد. جایی که باز هم با خوشبینی او استقلال می تواند در آن نیز موفق باشد:« هر چند در گروه سختی قرار گرفته ایم به نظر من استقلال مهمترین فاکتوری را که باید برای این مسابقات داشته باشد دارد و آن هم هوادار است. بنابراین من می دانم که ما از این گروه صعود می کنیم.»

M_Abieteh
14-01-2009, 13:39
الاتحاد از استقلال وحشت دارد
نظری جویباری: بازیکنان استقلال بخاطر پول قهر نمی کنند

تهران– خبرگزاری ایسکانیوز: سرپرست تیم استقلال تهران گفت: بازیکنان استقلال آنقدر به این تیم علاقه دارند که بخاطر پول قهر نمی کنند.

علی نظری جویباری روز دوشنبه در گفتگو با خبرگزاری ایسکانیوز، تصریح کرد: استقلال بازیکنان بزرگ و حرفه ای در ترکیب خود دارد و با توجه به اینکه اگر این بازیکنان از باشگاه طلبی هم داشته باشند هیچ گاه برای پول قهر نمی کنند.
وی تصریح کرد: برخی از رسانه ها با ایجاد حاشیه برای تیم استقلال قصد تخریب این تیم را دارند و می خواهند که استقلال را از هدف اصلی خود که همانا قهرمانی در لیگ برتر است دور کنند اما مطمئن باشند که اجازه این کار را نخواهیم داد.
جویباری در خصوص مشکلات مالی جان واریو و تاخیر یک روزه وی افزود: غیبت جان واریو در یک نوبت تمرین به خاطر مطالبات او نبوده و این بازیکن به دلیل اینکه در مسافرت به سر می برده یک روز دیرتر در تمرین حضور یافته و هیچ مشکلی نیز در این زمینه وجود ندارد.
سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به نشست نمایندگان باشگاه های حاضر در رقابت های جام باشگاه های آسیا عنوان کرد: نشست بسیار خوب و صمیمی برگزار شد و طی آن مسئولین مسابقات لیگ قهرمانان نمایندگان باشگاه ها را با قوانین جدید آشنا کردند.
وی در خصوص گروه استقلال گفت: تمام تیم های حاضر در لیگ آسیا سخت هستند ولی تیم ما می تواند با برنامه ریزی خوب قلعه نویی به راحتی از گروه خود صعود کند و حتی به فینال این رقابتها هم برسد.
وی بیان کرد: در نشستی که در آسیا داشتیم مسئولان باشگاه الاتحاد صراحتا به من اعلام کردند که از همگروه شدن با استقلال به شدت واهمه دارند و از بازی در مقابل ما هراس دارند./

M_Abieteh
14-01-2009, 13:41
جلسه پرماجراي ليدرها پس از مراسم عزاداري
مسئول کانون هواداران استقلال: درگيري نبود، بحث کرديم

مسئولان باشگاه استقلال خبر درگيري شب گذشته(دوشنبه) ليدرهاي اين مجموعه بر سر به تعويق افتادن حقوقشان را تکذيب کردند.اين درحالي است که برخي منابع آگاه با اشاره به جلسه شب گذشته ليدرهاي استقلال، خبر از درگيري شديد ميان آنها در خلال همان جلسه مي دهند.

سرويس ورزشي برنا
شب گذشته باشگاه استقلال ميزبان اعضاي خود بود و مراسم زيارت عاشورا برگزار شد.
در پايان مراسم عزاداري حسيني، حدود هفتاد ليدر اين باشگاه با مسئول کانون هواداران استقلال جلسه اي را برگزار کردند که طبق اخباررسيده جلسه مذکور به درگيري ميان تعدادي از ليدرها انجاميده است.
علي نظري جويباري اين خبرا را تکذيب مي کند و مي گويد: "از اول تا آخر مراسم عزاداري حضور داشتم اما درگيري را نديدم."
اميرقلعه نويي نيز چون جويباري ازاين موضوع ابراز بي اطلاعي مي کند. وي مي گويد:"کدام درگيري؟ ما که چيزي نديديم."
در همين حال خبر مي رسد که اختلافات دروني ميان ليدرهاي استقلال به اضافه بحث حقوق عقب افتاده برخي از آنها منجر به درگيري شده است.
نقدي زاده مسئول کانون هواداران استقلال نيز خبر درگيري را رد مي کند و به خبرنگار ورزشي برنا مي گويد: "درگيري نبود، شايد برخي ها از صداي ليدرها که گاهي بلند مي شد و در يک فضاي بسته به گوش مي رسيد، اينگونه تعبير کرده اند که درگيري شده است."
وي مي افزايد: "شب گذشته حدود 60، 70 ليدر که 22 نفر آنها ليدرهاي اصلي هستند، در جلسه اي با حضور بنده شرکت کردند و درباره اتفاقات رخ داده در دو ديدار اخير بحث کرديم."
نقدي زاده ادامه مي دهد: "ما براي ليدرها يک کميته انضباطي تشکيل داده ايم تا به تخلفات احتمالي از جانب آنها رسيدگي کنيم. اخيراً هم ليدرها در اصفهان سهل انگاري کرده بودند که به تخلف آنها رسيدگي کرديم. ضمناً درباره اتفاقات رخ داده در بازي با مس کرمان نيز به بحث پرداختيم."
وي در پاسخ به اين سوال که آيا ليدرها از باشگاه حقوق مي گيرند؟ گفت: "همه آنها نه اما حدود 22 نفرشان که افراد اصلي هستند بصورت هفتگي مبالغي را دريافت مي کنند که ما اين مبالغ را به حساب شان واريز مي کنيم."
ضمناً بايد يادآور شوم که اين مبالغ هزينه اياب و ذهاب اين افراد است که از طرف باشگاه به آنها پرداخت مي شود. جدا از اين، در ازاي هر برد ليدرها نيز پاداش مي گيرند، به اين شکل که به اندازه مبلغ پاداش يک بازيکن تيم، مبلغي را ميان ليدرها تقسيم مي کنيم."

M_Abieteh
14-01-2009, 13:42
جباري از ديدار با صبا به ميدان مي‌رود/ هافبك استقلال: منتظر نظر كادر فني هستم

مجتبي جباري بازيكن مصدوم تيم استقلال در حال تمرين كرده زير نظر پزشكان اين تيم است تا هر چه سريع‌تر به ميادين باز گردد.

مجتبي جباري در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، درباره بازگشت خود به ميادين گفت: درحال حاضر زير نظر پزشكان تمرين مي كنم و منتظر نظر كادر فني هستم تا براي استقلال به ميدان بروم.

وي افزود: آماده حضور در بازي هستم و امكان دارد در ديدار مقابل برق شيراز دقايقي به ميدان بروم اما در ديدار استقلال و صبا باتري بدون شك آماده حضور در بازي به مدت 90 دقيقه را دارم.

M_Abieteh
14-01-2009, 13:42
ديدار با هما، براي افزايش آمادگي بود/ استقلال براي بازي مقابل برق شيراز آماده است

در پي شكست دو بر يك تيم فوتبال استقلال در مقابل تيم فوتبال هما كادر فني تيم استقلال هدف از حضور در اين ديدار دوستانه را افزايش آمادگي تيم عنوان كردند.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، كادر فني تيم فوتبال استقلال تهران پس از شكست استقلال مقابل تيم ملي اعلام كرد كه علت حضور تيم استقلال در ديدار دوستان مقابل هما تنها افزايش آمادگي بوده و هيچ تاثيري در روحيه بازيكنان نداشته است.

مربيان تيم فوتبال استقلال امروز در حاشيه تمرين اين تيم از انجام تمرينات بدنسازي در تعطيلات خبردادند و خطاب به بازيكنان اعلام كردند كه پس از افزايش آمادگي در ديدار دوستان مقابل هما، آمادگي رقابتي سخت در مقابل برق شيراز را داريم.

M_Abieteh
14-01-2009, 13:43
نماينده تيم الاتحاد خطاب به جويباري: اي كاش استقلال با ما همگروه نمي‌شد !

نظري جويباري گفت : نماينده تيم فوتبال الاتحاد عربستان از همرگوهي با استقلال ابراز ترس كرده است.

نظري جويباري سرپرست تيم فوتبال استقلال در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، درباره اين اظهارنظر گفت: در زمان برگزاري كارگاه آموزشي در مالزي نماينده الاتحاد كه به دنبال نماينده استقلال مي گشت با من صحبت كرد و گفت:‌اي كاش استقلال با ما همگروه نمي‌شد.

وي افزود: با اين حال تيم ما در گروه سختي قرار دارد و همين موضوع نشان مي دهد تيم ها مقابل ما با قدرت ظاهر مي‌شوند.

وي در ادامه درباره شايعات اعتصاب بازيكن در مورد عدم دريافت پول خود گفت: بازيكنان ما حرفه اي تر ازاين هستند كه به خاطر پول نگرفتن اعتصاب كنند با اين حال به محض دريافت پول اسپانسر به بازيكنان پول پرداخت مي كنيم.

M_Abieteh
14-01-2009, 13:44
جهت بررسي عملكرد حريفان در ليگ قهرمانان آسيا؛
استقلال گروه آناليزور حرفه اي تشكيل مي دهد

تيم فوتبال استقلال به منظور حضور در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا،‌ گروهي متشكل از آناليزورهاي حرفه اي را ايجاد كرده است.
به گزارش خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، گروهي از آناليزورهاي استقلال به منظور بررسي عملكرد و شيوه مسابقه تيم هاي حاضر در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا از سوي باشگاه استقلال انتخاب شده اند.

گروه فوق كه شامل بابك قلعه نويي،‌ رضا رجبي و رحماني هستند وظيفه دارند فيلم مسابقات حريفان استقلال در ليگ قهرمانان آسيا و مدارك مربوط به حريفان را جمع آوري كرده و در اختيار باشگاه قرار دهند.

M_Abieteh
14-01-2009, 13:44
استقلال در ليگ قهرمانان آسيا براي قهرماني رقابت مي‌كند/ محمود فكري در گفت و گو با ايپنا: جاي هيچ نگراني نيست

محمود فكري در خصوص گروه بندي مسابقات جام باشگاه هاي آسيا گفت: براي حضور در بازيهاي جام باشگاه هاي آسيا برنامه ريزي و پيش بيني هاي لازم را انجام داده ايم و به همين خاطر جاي هيچ نگراني نيست.

مربي تيم فوتبال استقلال تهران با اعلام اين خبر به خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، افزود: همانطور كه در جريان رقابت هاي ليگ برتر موفق عمل كرده ايم، مطمئن باشيد در بازي هاي جام باشگاه هاي آسيا نيز نتايج خوبي به دست خواهيم آورد.

وي در پاسخ به انتقاداتي كه پس از شكست تيم استقلال مقابل تيم هما مطرح شد اذعان داشت: نتيجه بازي براي ما مهم نبود، زيرا اين بازي حكم تمرين براي ما داشت و مي خواستيم در اين ديدار دوستانه آمادگي تيم را بالا ببريم.

فكري همچنين خاطر نشان كرد: تنها تيم هايي كه شانس صعود از گروه ما را دارند، تيم الاتحاد و استقلال است.

M_Abieteh
14-01-2009, 13:45
دستیار قلعه نویی از بازیکن محبوب استقلال شکایت کرد

هورا اسپرت : مصاحبه شاهرخ بیانی با یکی از روزنامه های ورزشی و جملاتی که وی علیه امید طیری به زبان آورده بود، سبب شد که مربی استقلال اقدام به شکایت از بازیکن سابق این تیم بکند.
دستیار امیرقلعه نویی گفت: شاهرخ بیانی درمصاحبه خود اتهام هایی به من زده که باید در دادگاه ثابت کند. دیگر قصد ندارم جواب بیانی را بدهم و منتظر حضور او در دادگاه هستم تا اتهاماتی را که به من زده ثابت کند.

شایان ذکر است شاهرخ بیانی از جمله بازیکنان محبوب تاریخ باشگاه استقلال تهران به حساب می آید و در قهرمانی سال 1990 آبی پوشان در آسیا از مهره های کلیدی منصور پورحیدری محسوب می شد

M_Abieteh
14-01-2009, 13:46
قهرمانی آسیا هدف من است
قلعه نویی: بی برنامگی سازمان لیگ ،برنامه های استقلال را بر هم زده است

تهران– خبرگزاری ایسکانیوز: سرمربی تیم استقلال تهران گفت: بی برنامگی سازمان لیگ تمامی برنامه های استقلال را بر هم زده است.

امیر قلعه نویی روز دوشنبه در گفتگو با خبرگزاری ایسکانیوز، اظهار داشت: بی برنامگی در لیگ باعث شده تا نتوانم در خصوص مسائل فنی استقلال صحبت کنم و تیم استقلال فقط تمرینات خود را به مانند گذشته انجام می دهد.
وی ادامه داد: بی برنامگی لیگ حتی گریبان تیم ذوب آهن را هم گرفت و این تیم به همین دلیل در مقابل داماش قعر نشین شکست خورد.
وی افزود: برای من هم بازی های ملی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و این نکته را بارها در رسانه های مختلف عنوان کرده ام اما سازمان لیگ باید برنامه تمام بازی ها را به طور مدون شده به تیم ها اعلام کرده و آن را بدون وقفه اجرا کند.
سرمربی تیم استقلال در خصوص قرعه این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: برخلاف نظر برخی از کارشناسان باید بگویم که تیم استقلال در گروه سختی قرار گرفته و به تعبیر Afc ما در گروه مرگ می باشیم اما امید زیادی به صعود و حتی رسیدن به عنوان قهرمانی که از اصلی ترین اهداف من است دارم.
وی با تاکید براین مطلب به ایسکانیوز گفت: کسانی که در مورد این گروه قضاوت ساده ای داشته اند بهتر است بدانند تیم الجزیره برای بازی در این مسابقات فقط برای جذب یک بازیکن 20میلیون دلار هزینه کرده است.
قلعه نویی اضافه کرد: از طرفی چند بازیکن این تیم هم با پاسپورت های متفاوت و تابعیت هایی که دارند در تیم الجزیره بازی می کنند پس بنابراین بازی ها در این گروه بسیار دشوار است و تمام تیم ها مثل ما با برنامه ریزی خاصی وارد این رقابت ها می شوند.
وی در خصوص جذب بازیکن جدید برای بازی های آسیایی اظهار داشت : به دنبال جذب دو بازیکن در پست های هافبک و حمله هستیم و تلاش می کنیم تا قبل از آغاز بازی های آسیایی آنها را به خدمت بگیریم.
سرمربی تیم استقلال در خصوص حضور بائو در این تیم در لیگ آسیا گفت: میثم بازیکن خوب و فوتبال بلدی است که هنوز هیچ صحبتی با وی نداشته ام./

M_Abieteh
14-01-2009, 16:04
هافبك پرويي امروز قرارداد مي بندد
پيراهن شماره 28 استقلال براي رينالدو
خبرگزاري فارس: هافبك اهل پرو امروز با تاييد تست پزشكي با حضور در باشگاه استقلال با اين تيم قرارداد امضا مي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، رينالدو كروزادو هافبك پرويي است كه با 24 سال سن امروز به جمع بازيكنان استقلال اضافه مي شود.
اين بازيكن با 1متر و 80 سانتي متري امروز در تست پزشكي شركت كرد و با تاييد پزشك استقلال ساعت 17 در باشگاه حضور مي يابد تا قرارداد 18 ماهه خود را به امضا برساند.
رينالدو چهار بازي ملي در كارنامه دارد و در مسابقات مقدماتي جام جهاني نيز براي تيم ملي پرو به ميدان رفته است.
وي در آخرين بار براي تيم اسپورتينگ كريستال پرو به ميدان رفته است. مسابقات ليگ پرو يك ماه قبل به پايان رسيده است. وي با اينتيم به نايب قهرماين رسيده است.
رينالدو قرار است در استقلال با شماره 28 به ميدان برود. در صورتي كه اين بازيكن امشب يا فردا صبح قراردادش را در هيات فوتبال به ثبت برساند به بازي مقابل استقلال اهواز خواهد رسيد.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
14-01-2009, 16:05
استقبال باشگاه استقلال از برگزاري ديدار خيرخواهانه مقابل واشاش
خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال تهران از انجام بازي خيرخواهانه مقابل واشاش مجارستان استقبال كرد.

واعظ آشتياني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در مورد نحوه حمايت جامعه ورزش ايران از مردم مظلوم غزه و محكوم كردن حملات رژيم صهيونيستي اظهار داشت: در روزهاي اخير باشگاه ها هر كدام به نحوي اعتراض خود به متجاوزان صهيونيست عليه مردم غزه ابراز كردند. بهتر است اين اعتراضات به صورت منسجم تري برگزار شد.
مديرعامل استقلال درباره پيشنهاد ليگ برتر براي حمايت از مردم غزه با انجام يك بازي دوستانه مقابل قهرمان مجارستان اعلام كرد: اين پيشنهاد خوبي است. با توجه به محبوبيت گسترده تيم هاي پرسپولس و استقلال ما از اين پيشنهاد استقبال مي كنيم و آماده انجام اين بازي خيرخواهانه برابر واشاش هستيم.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
14-01-2009, 16:06
محمدي خبر داد:
احتمال ديدار استقلال يا پرسپوليس با واشاش مجارستان
خبرگزاري فارس: رئيس سازمان ليگ برتر اعلام كرد: پيشنهاد داده‌ايم براي حمايت از مردم غزه يكي از تيم‌هاي مطرح ايراني با قهرمان مجارستان ديدار دوستانه برگزار كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، عزيز محمدي عنوان كرد: تيم فوتبال واشاش مجارستان براي حمايت از مردم زلزله‌زده بم روز دهم بهمن با تيم هنرمندان مسابقه‌اي را در بم برگزار خواهد كرد.
وي افزود: در پي اعلام آمادگي تيم قهرمان مجارستان براي سفر به ايران پيشنهاد داديم در روز هشتم بهمن براي حمايت از مردم غزه مسابقه دوستانه‌اي با يكي از تيم‌هاي استقلال، پرسپوليس، صبا يا سپاهان برگزار كند.
رئيس سازمان ليگ گفت: روز گذشته اين پيشنهاد را به مسئولان واشاش مجارستان اعلام كرديم.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
14-01-2009, 16:07
با اشاره به دستورالعمل فدراسيون
آشتياني: بايد شان مديران عامل باشگاه‌ها حفظ شود
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: با اين دستورالعمل شان مديران عامل باشگاه‌ها نزول پيدا مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اميررضا واعظ آشتياني در جمع مديران عامل باشگاه‌هاي ليگ برتري در مورد دستورالعملي كه فدراسيون اعلام كرده است، اظهار داشت: موقعي دستورالعمل و سيستم اثرگذار و كارآمد است كه دو طرفه باشد. اينكه مي‌گويند هيچكس از مديران حق مكاتبه با فدراسيون را ندارد، اشتباه است. بايد به گونه‌اي عمل شود كه اگر مطلبي داشتيم، بتوانيم آن را به شخص مربوطه در فدراسيون اعلام كنيم.
وي افزود: با اين دستورالعمل شان مدير عاملان نزول پيدا مي‌كند. در فدراسيون هر فردي مي‌تواند با مديرعامل مكاتبه كند؛ اما مديرعامل نمي‌تواند به طور مثال با رئيس فدراسيون، اين مكاتبه را انجام دهد. پس، بايد سيستمي را اجرا كنيم كه اثرگذار باشد.
واعظ آشتياني عنوان كرد: پيشنهاد مي‌كنم از صاحب‌نظراني كه در طراحي سيستم صاحب سبك هستند، كمك گرفته تا اين مشكلات را حل كنيم. اگر اعتراضي مي‌كنم، اين اعتراض در راستاي دوستي و صميميت است.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
14-01-2009, 16:07
در گفت و گو با فارس
علي آبادي: واگذاري پرسپوليس و استقلال در حد حرف است
خبرگزاري فارس: رئيس سازمان تربيت بدني گفت: واگذاري دو باشگاه پرسپوليس و استقلال در حد حرف است و هنوز جدي نشده است.

محمد علي آبادي در حاشيه جلسه هيات دولت در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس درباره واگذاري پرسپوليس و استقلال به وزارت صنايع و راه و ترابري؛ عنوان كرد: هنوز اين موضوع به مرحله جدي نرسيده است. واگذاري پرسپوليس و استقلال در راستاي خصوصي سازي است، اما تا اين لحظه چيزي قطعي نشده است.
وي تاكيد كرد: هيچ گونه كار و بحث جدي در اين ارتباط صورت نگرفته است. وزارت صنايع و وزارت راه و ترابري همانند ساير نهادها گزينه هاي براي خصوصي سازي هستند.
علي آبادي اظهار داشت: پرسپوليس و استقلال در حال حاضر زير نظر سازمان تربيت و بدني اداره مي شوند و تا اين لحظه به بخش ديگري واگذار نشده اند.
رئيس سازمان تربيت بدني درباره برگزاري مسابقات فوتبال كشورهاي حوزه خليج فارس با نام جعلي تصريح كرد: اين كار را محكوم مي كنيم. طبق اسناد و سوابق موجود خليج فارس همواره به اين نام شناخته شده و هر گونه اجعل عنوان غير مجاز است. قصد داريم موضوع را از طريق مراجع بين المللي پيگيري كنيم تا جلوي اين اقدام نادرست گرفته شود.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
14-01-2009, 16:09
«رينالدو» به استقلال تهران پيوست

رينالدو كروزاوو هافبك 24 ساله اهل كشور پرو به تيم فوتبال استقلال تهران پيوست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اين هافبك كه از روزهاي پيش در تهران حاضر شده است روز گذشته در تست هاي پزشكي مورد نظر باشگاه استقلال شركت كرد كه نتيجه‌ي آزمايش‌ها پزشكي وي مورد تاييد باشگاه استقلال بوده است. اين بازيكن امروز با حضوردر هيات فوتبال تهران رسما به عضويت تيم استقلال در خواهد آمد.

او تاكنون عضو باشگاه اسپورتينگ كيريستال پرو بوده و سابقه‌ي بازي در تيم گراس هاپرز سوييس را دارد.

رينالدو در سال 2006 به عضويت تيم ملي پرو در آمد و در چند بازي تيم ملي پرو شركت كرده است.

M_Abieteh
14-01-2009, 16:11
امیر رضا واعظی آشتیانی:
مسئولان سازمان لیگ برتر نیاز به راهنمایی و هدایت دارند

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه اهالی فوتبال نباید با نگاه و هدف تخریبی با سازمان لیگ برتر ارتباط برقرار کنندگفت: تصور می کنم در محیطی دوستانه و بدور از هر گونه قصد و نیت خاص بتوانیم تعامل خوبی با فدراسیون فوتبال داشته باشیم.
به گزارش خبرنگار مهر، امیررضا واعظی آشتیانی که در حاشیه نشست امروز مجمع سازمان لیگ برتر با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: جلسه بسیار خیلی خوبی بود که طی آن چهار نقر از دوستان انتخاب شدند و با توجه به شناحت و پشتکاری که از آنها سراغ دارم مطمئنم می توانند به پیشرفت فوتبال کمک کنند.

وی در حمایت از عملکرد سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال گفت: قطعا هیچ دیکته ای بدون غلط نیست. سازمان لیگ برتر هم مثل همه سازمانها ایراداتی دارد اما ما باید به گونه ای رفتار کنیم که انتقاداتمان تخزیبی نباشد. دوستان ما در سازمان لیگ نیز به هدایت و راهنمایی نیاز دارند. ضمن اینکه انتقادات ما هم باید در جهت هدایت آنها باشد. اهالی فوتبال باید مشکلات را درک کنند و راه حل مناسبی برای برطرف شدن آنها پیدا کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال سپس به انتقاد از طرح جدید فدراسیون فوتبال مبنی بر مکاتبه باشگاهها با کمیته های این فدراسیون پرداخت و گفت: تصور می کنم تصمیم درستی در فدراسیون فوتبال اتخاذ نشده و این امر به سود مدیران باشگاهها نیست.

واعظی آشتیانی ادامه داد: مگر می شود ما با رئیس فدراسیون مکاتبه کنیم و از رده های چهارم یا پنجم فدراسیون پاسخش را بگیریم؟ من فکر می کنم این طرح شان مدیران باشگاهها را پایین می آورد.

وی در پایان گفت: در شرایطی که باشگاهها رسانه ای تر از فدراسیون فوتبال هستند باید سیستمی برای برقراری ارتباط باشد که اثر گذار باشد وبهتر بود که قبل از طرح این روش نظر مدیران را هم جویا می شدند.

M_Abieteh
14-01-2009, 16:12
در گفتگو با ایسکانیوز
اکبری: در استقلال نیمکت نشین شده ام

تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: هافبک تیم فوتبال استقلال تهران گفت: قبول دارم که در استقلال به یک نیمکت نشین تبدیل شده ام.

یداله اکبری روز چهارشنبه در گفتگو با خبرگزاری ایسکانیوز، در خصوص دیدار هفته بیست و دوم استقلال مقابل برق اظهار داشت: برای بازی با برق شرایط تمرینی سختی را دنبال کرده ایم تا با کسب 3 امتیاز این بازی بتوانیم جایگاه خود را در صدر جدول استحکام ببخشیم .
وی تصریح کرد: برق بخاطر شکست های متوالی اش در هفته های گذشته به هیچ وجه از لحاظ روحی در فرم ایده ال قرار ندارد و مطمئن هستم که برای خارج شدن از بحران به ارائه یک بازی احساسی روی خواهد اورد.
اکبری اضافه کرد: با توصیه هایی که قلعه نویی به بازیکنان تیم کرده با اطلاع از وضعیت بحرانی برق باز هم این تیم را دستکم نخواهیم گرفت.
وی خاطرنشان ساخت: با برنامه های تاکتیکی ویژه ای که کادر فنی از نقاط ضعف و قوت تیم برق به ما ارائه داده اطمینان دارم که اگر بتوانیم فوتبال همیشگی خود را به نمایش بگذاریم قادر به پیروزی خواهیم بود.
هافبک تیم استقلال تهران با اشاره به نیمکت نشینی های خود تاکید کرد: قبول دارم که این فصل نیمکت نشین شده ام ولی این بسته به نظر مربی تیم است که چه بازیکنی در ترکیب باشد و چه کسی روی نیمکت.
وی اظهار داشت: در هر صورت به نظر قلعه نویی احترام می گذارم.اما اطمینان دارم که این نیمکت نشینی ها باعث افت من نخواهد شد چرا که مترصد یک فرصت هستم تا بار دیگر شایستگی هایم را به وی نشان دهم.
اکبری در خصوص گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به ایسکانیوز گفت: تمام گروه های آسیایی سخت هستند ولیکن گروه ما نسبت به بقه سخت تر است ولی با این وجود استقلال حرف های زیادی برای گفتن در آسیا دارد.

M_Abieteh
14-01-2009, 16:12
واگذاري استقلال به وزارتخانه‌ها محكوم به شكست است
مديرعامل سابق استقلال در گفت و گو با ايپنا: بدهكاري تنها دستاورد واگذاري استقلال به وزارت رفاه بود!

باشگاه استقلال در زمان حضور فتح الله زاده در هيات مديره به وزارت رفاه واگذار شد كه تجربه تلخي براي اين باشگاه بود.

دكتر علي فتح‌الله‌زاده - مديرعامل سابق باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) درباره بحث جديد واگذاري استقلال به وزارت رفاه گفت:‌تجربه واگذاري را داشته ايم كه با شكست مواجه شد چرا كه يك وزير ممكن است ورزش دوست باشد اما زماني كه جابه جايي در وزارتخانه رخ دهد وزير جديد ممكن است نخواهد تيم داري كند همانطور كه پيش از اين هم سابقه اين اتفاق براي استقلال افتاده است. استقلال هم كه يك تيم محلي نيست كه بخواهند با آن اينگونه برخورد كنند.

وي افزود: زماني كه استقلال از زير نظر وزارت رفاه بيرون آمد به اندازه يك فصل بدهكار شده بود و 14 بازيكن نيز قراردادشان به اتمام رسيد. اين تمام دستاوردي بود كه از واگذاري يك باشگاه به وزارتخانه رخ داد براي رفع آنها زمان زيادي صرف شد.

وي در ادامه گفت: بدون شك پروسه واگذاري باشگاه به وزارتخانه با شكست مواجه خواهد شد و محكوم به شكست است. به اعتقد من استقلال مي تواند روي پاي خود بايستد و نيازي به حمايت اينچنيني ندارد. پيش از اين هم بارها گفته ام، باشگاه استقلال بايد به مردم واگذار شود به گونه اي كه مثلا 40 يا 50 درصد آن به مردم واگذار شود و بقيه در اختيار دولت قرار بگيرد. اين تنها راهي است كه مديريت باشگاه ثبات داشته باشد و بتواند موفق شود.

M_Abieteh
14-01-2009, 16:13
اميدرضا روانخواه در گفت و گو با ايپنا: دلم براي فوتبال تنگ شده است /بدون ترس به ميدان مي روم

اميد رضا روانخواه پس از سپري كردن دوران مصدوميت خود مجدداً در تمرينات اين تيم حضور يافت.

هافبك تيم فوتبال استقلال تهران در گفت وگو با خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، درباره حضور مجدد خود به تمرينات گفت:‌ دوره نقاهت درمان را پشت سر گذاشتم و حالا آماده‌ام تا براي استقلال بازي كنم . اقعيت قضيه اين است كه دلم براي فوتبال تنگ شده است. خدا را شكر مي كنم تحت نظر پزشكان بودم و توانستم هر چه سريعتر به تمرينات بازگردم.

وي افزود: دوست دارم همچون گذشته بازي كنم و ديگر ترس از مصدوميت ندارم و بدون ترس به ميدان مي روم.

M_Abieteh
14-01-2009, 16:13
«واعظي آشتيياني» با استقبال از واگذاري باشگاه استقلال:
اميدوارم اين انتقال تا پايان سال جاري انجام شود
نگران تغييرات مديريتي نيستم

مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: اميدوارم واگذاري باشگاه استقلال به وزارت راه و ترابري هر چه زودتر انجام شود و اميدوارم اين كار تا پايان امسال نهايي شود.

اميررضا واعظي‌آشتياني در گفت وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پيرامون بحث واگذاري باشگاه هاي استقلال و پرسپوليس به برخي وزارتخانه‌ها اظهار كرد: من موافق چنين تصميمي هستم و اميد دارم اين مساله تا پايان سال جاري انجام شود. در حال حاضر قرار است تيم باشگاه استقلال به وزارت راه و ترابري و باشگاه پرسپوليس به وزارت صنايع واگذار شود اما، اميدوارم اين نوع واگذاري مثل مرحله‌ي قبل نباشد كه در زمان واگذاري استقلال به وزارت رفاه مشكلاتي به وجود آمد و با چالش مواجه شد و انتظار دارم تغييرات مديريتي موجب لغو چنين اقدامي نشود.

وي گفت: بابت اين مساله از سازمان تربيت بدني تشكر مي‌كنم و معقتدم اين واگذاري ها باعث مي‌شود تا بخش زيادي از مشغوليات و تفكرات سازمان آزاد شده و آنها در مباحث ديگر با انرژي بيشتري كار كنند، چرا كه توجه و تمركز روي باشگاه هاي استقلال و پرسپوليس انرژي زيادي از سازمان تربيت بدني مي گيرد.

وي گفت: البته واگذاري استقلال و پرسپوليس به وزارت راه و صنايع به صورت واگذاري اين باشگاه به شركت هاي زير مجموعه اين وزارت خانه ها خواهد بود و به نوعي اشخاص حقيقي زيادي در اين شركت ها سهام دار هستند كه خود به خود اين انتقال از بخش دولتي به بخش خصوصي لقب مي‌گيرد. پيش‌بيني مي‌كنم اين مساله تا قبل از شروع سال جديد به وقوع بپيوندد و من حتي هيچ نگراني بابت تغييرات احتمالي بعدي در كادر مديريتي باشگاه استقلال ناشي از اين واگذاري ندارم.

مدير عامل باشگاه استقلال درباره‌ي عقد قرارداد با بازيكن خارجي جديد استقلال به ايسنا گفت: اين بازيكن آمريكا جنوبي كه از كشور پرو است، مورد تاييد كادر فني بوده و من در حال حاضر پس از ترك جلسه‌ي انتخابات هيات رييسه سازمان ليگ براي امضاي عقد قرارداد براي او خواهم رفت و امروز اين بازيكن به طور رسمي به تيم استقلال خواهد پيوست.

واعظي آشتياني هم‌چنين درباره‌ي جلسه‌ي هيات رييسه سازمان ليگ گفت: جلسه‌ي خوبي بود و من براي كانديداهاي انتخاب شده آرزوي موفقيت مي‌كنم اميدوارم آنها بتوانند با برنامه‌ريزي مدون و منظم راه خوبي را براي ارتقاي ليگ برتر ايران انجام دهند.

وي افزود: البته بايد قبول كرد كه هيچ ديكته‌ي نوشته شده‌يي بدون غلط نيست و ما در صورت وجود اشتباهات و مشكلاتي در اين زمينه بايد آن را به مسوولان مربوطه تذكر دهيم. همه‌ي ما نيازمند استفاده از تجربيات يكديگر هستيم و با اعتقادات خود مي‌توانيم دوستان‌مان را در اين راه راهنمايي كنيم.

وي درباره‌ي اظهارات انتقادآميزش در اين جلسه به ايسنا گفت: چندي پيش دستور العملي از فدراسيون فوتبال براي ما آمده بود كه در آن چگونگي مكاتبه بين اين دو نهاد را مشخص مي‌كرد كه من معتقد بودم اين سيستم و رويه لحاظ شده در دستورالعمل اشكال دارم و مسوولين فدراسيون بايد پيش از ابلاغ آن به باشگاه ها نظرات اهل فن را در اين زمينه مي پرسيدند. اين ارتباطات بين رييس فدراسيون و مديرعامل باشگاه يك طرفه ديده شده و مدير عامل حق مكاتبه‌ي مستقيم با رييس فدراسيون را ندارد بلكه بايد نفرات سوم يا چهارم آن فدراسيون مكاتبه كند كه اين اصلا درست نيست. بنده رييس فدراسيون دوچرخه سواري هستم و با قوانين موجود در فدراسيون ها آشنايي لازم دارم و فكر مي كنم اين سيستم مطرح شده به خوبي تعريف و برنامه ريزي نشده است.

مديرعامل استقلال در پايان درباره‌ي ابلاغيه احتمالي سازمان تربيت بدني به باشگاه هاي استقلال و پرسپوليس مبني بر تحريم كردن برنامه‌ي نود از سوي اين دو باشگاه گفت: من هنوز چنين خبري را نشنيده‌ام و ابلاغيه‌اي از سازمان ترتبيت بدني دريافت نكرده‌ام.

M_Abieteh
14-01-2009, 16:14
واکنش رئيس هيات مديره استقلال درخصوص انتقال مالکيت باشگاه
دانشجو: من صحبتي ندارم!

رئيس هيات مديره باشگاه استقلال تهران از اظهار نظر در خصوص احتمال واگذاري مالکيت اين باشگاه به وزارت راه امتناع نمود.

"خسرو دانشجو" درگفت و گو با خبرنگار ورزشي برنا اظهار داشت: قصد ندارم در اين خصوص صحبت کنم، بهتر است اين موضوع را از طريق آقاي واعظي آشتياني پيگيري نمائيد.
خسرو دانشجو پس از خروج استقلال از مالکيت وزارت رفاه با حکم محمد علي آبادي به عضويت هيات مديره استقلال درآمد و در اولين جلسه اين گروه سمت رياست هيات مديره را عهده دار شد.دانشجو علاوه بر رياست هيات مديره استقلال ، سخنگوي شوراي شهر نيز هست.

M_Abieteh
14-01-2009, 16:15
موضوع انتقال استقلال و پرسپوليس از مدتها قبل مطرح بود
انصاري: نگران تغيير و تحولات هيات مديره نيستيم

عضو هيات مديره باشگاه استقلال تهران در واکنش به احتمال واگذاري اين باشگاه به وزارت راه اظهار داشت: به هيچ عنوان نگران تغيير و تحولات هيات مديره نيستيم.

علي انصاري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي برنا اظهارداشت: موضوع واگذاري در باشگاه استقلال و پرسپوليس از مدتها قبل مطرح بود و گويا در چند روز اخير در حال نهايي شدن است. من در کم و کيف ريز توافقات نيستم اما همين قدر مي دانم که اين انتقال مالکيت مي تواند براي باشگاه مفيد باشد.

انصاري ادامه داد: به هر حال استقلال و پرسپوليس مشکلات مالي دارند و هيچ کس هم نمي تواند منکرش شود. اين تغيير مالکيت مي تواند به مشکلات مالي دو باشگاه پايان دهد.

M_Abieteh
14-01-2009, 16:15
مهمترین عناوین مطبوعات ورزشی امروز

مهمترین عناوین مطبوعات ورزشی امروز چهارشنبه ۲۵ دی ماه به شرح زیر می باشد:
*جهان فوتبال
ایران – سنگاپور امروز در ورزشگاه آزادی
دستور دایی به ملی پوشان: حمله کنید
قلعه نویی خواستار ارسال نشدن لیست به afc !
پیغام سرخ پوشان به انصاری فرد: لوکا را نمی خواهیم
آوراموویچ: می دانیم ایران تیمی هجومی است
باشگاه الاتحاد: ای کاش استقلال با ما هم گروه نمی شد!
*۹۰
ایران، ترکیه جدید فوتبال دنیا می شود!
زوریخ شهر رویاهای کریس رونالدو!
جویباری استقلالی ها اعتصاب نمی کنند
کفاشیان با خنده: پولدار شویم پول دایی را هم می دهیم!
عنایتی: می خواهم در استقلال باشم
معدنچی: امیدوارم لوکا هیچ وقت به پرسپولیس نیاید
*دنیای فوتبال
حمله اینترنتی به تورنمنت عربی
استقلال در وزارت رفاه، پرسپولیس در وزارت صنایع
جباری: استقلال بدون من هم نقص نداشت
حضور غلام پیروانی در تمرین تیم ملی
کیومرث هاشمی: نظر سنجی ۹۰ تقلبی است
*ابرار ورزشی
"سنگ" به "صخره" رسید
استیلی: برای تغییر کادر فنی پرسپولیس نباید شتاب زده عمل کرد
حجازی: فوتبال ما لاک پشت وار جلو می رود، امثال امارات خرگوش وار!
دایی بار دیگر شاهد هیترزفلد می شود
*ایران ورزشی
نتیجه ملاقات تاج و پیروانی با علی آبادی: بدنساز خارجی، سرپرست جوان و حامی مالی
امروز درباره لوکا تصمیم گیری می شود
ترابیان: در جریان ۱۴ تیمی شدن لیگ برتر نیستم
برهانی: آقای گلی را از دایی یاد می گیرم
*البرز ورزشی
خط و نشان عابدزاده برای بوناچیچ: از جایم تکان نمی خورم حتی اگر لوکا بیاید
هدایتی تهدید به اخراج شد
روشن: تاج رئیس فدراسیون است نه کفاشیان
خدا کند سنگاپور، کره شود
*پیروزی
عابدزاده: نمی دانم چرا برای تیم حاشیه درست میکنند!
چراغ سبز به رحمتی، مذاکره با نوری صبری
دنیزلی، کعبی را می خواهد
سکوت پیروانی از رضایت نیست
گلزنی نصرتی در شب شکست عجمان
*توپ ورزشی
درخشان: کاری میکنم عابدزاده دیگر حرف نزند
پیوس: احمدرضا حالش خوب نیست!
عابدزاده: مقابل حاشیه سازان می ایستم
دایی و باقری به مسی رای دادند.

M_Abieteh
14-01-2009, 16:16
زمستان زیبای فوتبال، بزرگان مصدوم بازمی‌گردند.

هشتمین دوره لیگ برتر فوتبال با معضلی عجیب روبه‌رو بود و آن هم مصدومیت‌های شدید و دوری طولانی مدت بازیکنان از این رقابت‌ها بود و جالب آن که بیشتر، بازیکنان نامی لیگ برتر در معرض تهدید این آسیب دیدگی بودند. اکنون در فصل زمستان بازگشت تمامی این بازیکنان می‌تواند افزایش سطح کیفی و هیجان این رقابت‌ها را در پی داشته باشد.
علاوه بر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، باشگاه‌های دیگری نیز بودند که از این نظر در لیگ هشتم با مشکل روبه‌رو بودند.
پرسپولیس تهران:
محسن خلیلی در اردوی تیم ملی که در اسپانیا برگزار شد دیگر نتوانست با مصدومیت کنار بیاید و خبر دوری شش ماهه مهاجم اول سرخ‌پوشان ناگهان شوک بزرگی را به هواداران پرسپولیس وارد ساخت و حتی با وجود موفقیت نسبی واحدی نیکبخت، توره و حتی گلزنی کریم باقری همواره جای خالی خلیلی در نوک پیکان خط حمله پرسپولیس احساس شد.
اکنون خلیلی با پشت سر گذاشتن دوره‌ی درمانی شش ماهه و در شرایطی که دوران آماده سازی او در کلینیک درمانی آلمان پایان یافته است یکشنبه آینده به تمرین‌های پرسپولیس بازمی گردد تا خود را آماده حضور در لیگ کند. این بهترین خبر زمستانی برای طرفداران پرسپولیس است.
مسعود زارعی بازیکن دیگری بود که در لیگ هفتم به اصطلاح "عصای دست" افشین قطبی بود اما، مصدومیت او نیز سبب شد تا سمت راست پرسپولیس که یکی از ارکان قدرت این تیم بود، تا اندازه‌ای زیادی تضعیف شود، زارعی نیز بار دیگر پا به توپ شده است تا بازگشت او نیز خبر روحیه‌بخش دیگری برای قرمزهای پایتخت باشد.
البته مهدی واعظی دروازه‌بان پرسپولیس نیز در روزهایی که نیاز پرسپولیس به دروازه‌بان بسیار حیاتی است، تمرین‌های خود را با پرسپولیس آغاز کرد و مقابل ذوب آهن به میدان رفت. هر چند که پارگی رباط صلیبی نام میثاق معمارزاده را از فهرست این تیم خارج ساخته اما، میثاق نیز در اسفندماه آماده می‌شود.
استقلال تهران:
هر چه زمان داربی تهران نزدیک‌تر می‌شد، نگرانی هواداران درباره مجتبی جباری نیز افزایش می‌یافت اما، حضور او در تمرین‌های استقلال یک آغاز خوب برای زمستان آبی‌ها بود، جباری تمرین‌های گروهی خود را آغاز کرده و می‌تواند از بازی شنبه آینده در برابر برق شیراز به میدان رود. این هم خبر خوب استقلالی‌ها بود. البته استقلال در داربی همچنان جای خالی امید روانخواه را احساس می‌کند، روانخواه همچنان دوران نقاهت مصدومیت رباط صلیبی را می‌گذراند، البته او تمریناتش با استقلال را از یکشنبه آغاز کرد اما امید زودتر از اسفند ماه شرایط بازی را پیدا نمی کند.
سپاهان اصفهان:
نبودن محرم نویدکیا و محمود کریمی تاثیر چشمگیری در سپاهان داشت؛ اما، بازگشت نویدکیا و همچنین آماده شدن کریمی یک خبر بسیار خوب برای سپاهانی‌ها است، کریمی در ادامه بازی‌های سپاهان در زمستان پا به توپ خواهد شد و البته مصدومیت دو ماهه‌ی هادی عقیلی نیز پایان یافته است، عقیلی از بازی مقابل استقلال به میدان بازگشت تا علاوه بر سپاهانی‌ها، خیال علی دایی نیز بابت خط دفاعی تیم ملی کمی آسوده شود.
سایپا کرج:
حضور عباس آقایی در سایپا آغازی نافرجام داشت، آقایی یکی از بهترین‌های لیگ هفتم اکنون بی‌صبرانه چشم به اسفندماه دوخته است تا او نیز در زمره نام‌های بزرگی قرار گیرد که در زمستان بار دیگر به فوتبال بازمی‌گردند.

M_Abieteh
14-01-2009, 16:17
گزارش تمرین استقلال

«تنیس فوتبال» در دستور کار آبی پوشان
تمرین استقلال دیروز ساعت ۱۵ در ورزشگاه دستگردی برگزار شد و آبی پوشان زیر نظر قلعه نویی به انجام تمرینات تاکتیکی پرداختند.
تنها غایب
تمرین دیروز آبی پوشان تنها یک غایب داشت. ابراهیم تقی پور که در بازی با هما مصدوم شد و در تمرین دیروز حضور نیافت
عباسفرد تاخیر داشت
علیرضا عباسفرد، مهاجم آبی پوشان با چند دقیقه تاخیر در محل تمرین حضور یافت که این موضوع به مزاج قلعه نویی خوش نیامد و به عباسفرد اعتراض کرد.
قنبری هم بود
حسین قنبری، هافبک فصل گذشته استقلالی ها نیز در تمرین دیروز حضور یافت و به همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.
روانخواه تشویق شد
امید روانخواه که در تمام دقایق تمرین زیر نظر دکتر نوروزی به صورت اختصاصی تمرین می کرد از سوی هواداران بشدت مورد تشویق قرار گرفت. هواداران با شعارهای خود انتظار بازگشت روانخواه به میادین را می کشیدند.
امیرآبادی زود رفت
مهدی امیرآبادی با اجازه کادر فنی زودتر از سایرین محل تمرین را ترک کرد. امیرآبادی به دلیل رسیدگی به مشکلات شخصی از قلعه نویی اجازه گرفت و دستگردی را ترک نمود.
صحبت های قلعه نویی با بازیکنان
قبل از شروع تمرین امیر قلعه نویی بازیکنان را در گوشه ای جمع کرد و در مورد اهمیت ۳ امتیاز دیدار با برق شیراز و همچنین راههای حفظ صدرنشینی با آبی پوشان صحبت کرد.
تنیس فوتبال
یکی از نکات قابل توجه در تمرین آبی پوشان این بود که قلعه نویی اکثر دقایق تمرین را به بازی سپک تاکرا اختصاص داد. آبی پوشان حدود یک ساعت سپک تاکرا بازی کردند.
شرح تمرین
در ابتدا بازیکنان زیر نظر قلعه نویی شروع به دویدن کردند. پس از آن به صورت اختیاری بدنهای خود را گرم نمودند. در ادامه در قالب ۳ تیم ۸ نفره آقاوسط بازی کردند و سپک تاکرا که به آن اشاره شد نیز پایان بخش تمرین استقلالی ها بود.

ئ

Alireza Taji
14-01-2009, 16:50
مرسی مریم...
نمرت 20 هست.

پس با رینالدو قرارداد بستیم. امیدوارم در سطح جانواریو باشه.

r3xaa
14-01-2009, 17:20
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

بازيكن پرويي استقلال پس از موفقيت در آخرين آزمايش بعدازظهر امروز قرارداد خود را با اين باشگاه امضا مي كند.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، رينالدو كروزاوو هافبك 24 ساله اهل كشور پرو پس از تاييد امير قلعه نويي امروز آزمايش mri و خون داد كه نتايج آزمايش‌هاي او مثبت بوده و به طور كامل مورد تاييد باشگاه قرار گرفت.
قلعه‌نويي پس از ديدن فيلم بازي‌هاي او اين بازيكن را تاييد كرده بود.
رينالدو ساعت 17 امروز با حضور در باشگاه استقلال تهران و در ملاقات با واعظي آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال قرداد خود را امضا مي كند.
اين بازيكن با پيراهن شماره 17 در استقلال به ميدان مي رود.
او تاكنون عضو باشگاه اسپورتينگ كيريستال پرو بوده و سابقه‌ي بازي در تيم گراس هاپرز سوييس را دارد.
رينالدو در سال 2006 به عضويت تيم ملي پرو در آمد و در چند بازي تيم ملي پرو شركت كرده است.
انتهاي پيام

r4pbr4p
14-01-2009, 17:53
استقلال 2

برق 0

bleu2u4u
14-01-2009, 18:46
تو ويكي هم ثبت شد
تيم حاضر استقلال

bleu2u4u
14-01-2009, 18:56
Alianza Lima توي اين تيم 115 تا بازي داشته
اين تيم طبق امار بهترين تيم پرو ي
Grasshopper-Club Zürich توي اين تيم هم 31 بازي داشته
اين هم جزو بهترين تيم هاي سويس و 2 بار قهرمان اينتر توتو شده
بازي توي اين تيم ها اونم بصورت فيكس اميدوار كنندس

unartig
14-01-2009, 19:00
آره اگربه عنوان هافبک چپ بهش نگاه کنیم بازیکن خیلی خوبیه . ضمنا اونی که ویکی پدیاراویرایش کرده برای استقلال خیلی ناشیانه کارکرده اما جالب نوشته .قهرمان 2009 آسیا راپیشاپیش به نام مازده :5:

bleu2u4u
14-01-2009, 19:07
اقا بازيكنه سياه پوسته؟

emad64
14-01-2009, 19:13
اینم مشخصات Paulo Rinaldo Cruzado Durand تو ویکی پدیا.. دیگه استقلالی شد..

emad64
14-01-2009, 19:15
شنبه 87/10/28
برق شیراز - استقلال تهران، ساعت 14:15 ، شیراز

داورها :
محسن قهرماني، جواد تقي پور، مسعود فرح نيا، حسين نيكو زاده

بازیکنان 2 اخطاره استقلال :
خسرو حيدرى، حسين كاظمى، فابيو جان واريو، آرش برهانى

آخرین بازی :

استقلال 2 - 1 مس

پاس 1 - 0 برق

تا الآن 30 نفر بازی [برق شیراز - استقلال تهران] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 15903 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 15363 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 3 روز فرصت دارید..

emad64
14-01-2009, 19:17
عکسشو دارین ؟؟؟؟؟؟

Paulo Rinaldo Cruzado Durand

M_Abieteh

پائولو بیاد اسیا رو بترکونیم.

عکسشو قبلا گذاشتم....:21::11:

unartig
اقا بازيكنه سياه پوسته؟

عکسشو دارین ؟؟؟؟؟؟

والااین عکسو مریم گذاشته راست ودروغش پاخودش

امير موسر
14-01-2009, 19:22
این می خواد با این همه بازیکن چیکار کنه !؟ عنایتی رو هم داره می خره ! خدا کنه حاشیه ساز نشه !

M_Abieteh
14-01-2009, 19:23
این عکس تو پروفایل بود دیگه.

شک نکنید که خودشه.

زیادم سیاه نیست.....

M_Abieteh
14-01-2009, 19:24
نترسین حاشیه ساز نمیشه. یه تیم قدرتمند راهیه اسیا میکنه.

unartig
14-01-2009, 19:27
این می خواد با این همه بازیکن چیکار کنه !؟ عنایتی رو هم داره می خره ! خدا کنه حاشیه ساز نشه !
امیر آخرین دست نوشته امیرقلعه نوعی رابخونی میفهمی رضا چه گوهریه :5:

ferdfe
14-01-2009, 19:30
حاجی باید کجا نظر خودمون رو برای پیش بینی بگیم

بعدش هم اگر درست بود جایزه اش چیه :46:

M_Abieteh
14-01-2009, 19:30
در گفت ‌و گو با فارس
عنايتي:‌‌ واعظ آشتياني را نمي‌شناسم
خبرگزاري فارس: مهاجم اسبق تيم فوتبال استقلال گفت: در استقلال امير قلعه‌نويي را مي‌شناسم و در خصوص اظهارنظرهاي ديگران صحبتي ندارم.

غلامرضا عنايتي در گفت ‌و گو با فارس در خصوص احتمال پيوستن به استقلال تهران گفت: همه چيز روز جمعه مشخص مي‌شود. مديربرنامه‌هاي من هم اكنون در كشور تونس به سر مي‌برد و قرار است روز جمعه جلسه نهايي را با مسئولان النصر در خصوص جدايي‌ام برگزار كند.
وي ادامه داد: النصري‌ها تا امروز با جدايي من موافقت كرده‌اند. تنها رئيس كل اين باشگاه مخالف جدايي من از النصر است. از حضور در فوتبال امارات خسته شده‌ام و دوست دارم به ايران برگردم.
وي در خصوص اينكه صحبت‌هاي نهايي را براي انتقال به استقلال با مسئولان اين تيم انجام داده است يا نه گفت: هنوز با النصر تسويه حساب نكرده‌ام كه بخواهم با استقلالي‌ها قرارداد ببندم. البته قرار است امشب به امير قلعه‌نويي زنگ بزنم و با او در خصوص پيوستن به استقلال صحبت كنم.
عنايتي در خصوص اظهارات واعظ آشتياني مبني بر اينكه با اين بازيكن هيچ صحبتي انجام نشده، اظهار داشت: ايشان را نمي‌شناسم. در اين تيم تنها امير قلعه نويي را كه چندين سال زير نظر او كار كرده‌ام قبول دارم. ضمنا براي پيوستن به اين تيم به زور به كسي التماس نمي‌كنم. اگر من را خواستند كه هيچ وگرنه به پيشنهادات ديگر فكر مي‌كنم.
وي در خصوص پيشنهادات رسيده گفت: 4 تيم ليگ برتري ايراني با من صحبت كرده‌اند. ضمن اينكه دو تيم از عربستان و دو تيم از كشور امارات پيشنهادات مالي بسيار خوبي به مديربرنامه‌هايم داده اند. در صورتي كه با استقلال به توافق نهايي نرسم به اين پيشنهادات فكر مي‌كنم.
اين مهاجم در خصوص اينكه بوناتيچ چقدر به تيم فوتبال پرسپوليس نزديك شده است عنوان كرد: هيچ اطلاعي از تصميم لوكا ندارم و نمي‌دانم آيا او مي‌خواهد به پرسپوليس بيايد يا خير. او مربي من بوده و در هر جا كه هست برايش آرزوي موفقيت مي‌كنم.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
14-01-2009, 19:31
تمرين استقلال تحت تاثير بازي تيم ملي
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال امروز در حالي تمرين خود را پيگيري كرد كه اعضاي اين تيم پيگير نتيجه بازي تيم ملي بودند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين استقلال امروز ساعت 15 در زمين دستگردي آغاز شد.

* قبل از شوع تمرين امير قلعه نويي 10 دقيقه براي شاگردان خود صحبت كرد.

* ابراهيم تقي پور به همراه ملي پوشان از جمله غايبان تمرين بودند. مشكل تقي پور مصدوميت است.

* اميد روانخواه زير نظر امين نوروزي به دويدن دور زمين پرداخت.

* هاشم بيك زاده با تاخير در محل تمرين حاضر شد.

* از اين جلسه تمريني فقط 10 نفر ديدن كردند.

* بازيكنان و كادرفني اين تيم در جريان تمرين مدام دنبال نتيجه بازي تيم ملي مقابل سنگاپور بودند.
تيم استقلال خود را براي بازي مقابل برق شيراز آماده مي كند.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
14-01-2009, 19:31
با اعلام واعظ آشتياني
بازگشت عنايتي به استقلال جدي نيست
خبرگزاري فارس: با وجود شايعات اخير هنوز باشگاه استقلال براي بازگشت مهاجم تيم فوتبال النصر به اين تيم مذاكره اي انجام نداده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، مشكلات به وجود آمده براي رضا عنايتي در تيم النصر امارات باعث شده در چند روز اخير حرف و حديث هاي زيادري در ارتباط با بازگشت اين بازيكن به تيم استقلال مطرح شود.
البته اين شايعات با توجه به صحبت هاي امير قلعه نويي مبني بر علاقه وي براي حضور مجدد اين بازيكن به جمع آبي پوشان باعث شده تا قوت بگيرد.
با اين حال امير واعظ آشتياني در مورد حضور رضا عنايتي در استقلال و اينكه گفته مي شود فهرست استقلال تا اين لحظه به دليل نامشخص بودن وضعيت عنايتي به AFC ارسال نشده، عنوان كرد: اين طور نيست. هنوز باشگاه استقلال بحث جدي در مورد عنايتي نداشته و امير قلعه نويي هم براي جذب بازيكن بدون بررسي برخورد نمي كند.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
14-01-2009, 19:32
در گفت و گو با فارس
رحمتي: از حضور در پرسپوليس استقبال مي كنم
خبرگزاري فارس: دروازه بان تيم ملي گفت: از خدا مي خواهم در تيمي مثل پرسپوليس بازي كنم و از اين پيشنهاد استقبال مي كنم.

مهدي رحمتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در پاسخ به اين سوال كه چه نظري در مورد پيشنهاد پرسپوليس دارد، اظهار داشت: مسئولان اين باشگاه نامه اي به باشگاه مس ارسال كردند. من عضو تيم مس كرمان هستم و هر تصميمي كه باشگاه بگيرد تابع آن هستم.
وي افزود: از حضور در پرسپوليس استقبال مي كنم. چرا نبايد به اين تيم بروم؟ با اين حال هرگز نگفتم با اين تيم قرار داد سفيد امضا مي كنم.
رحمتي كه در جريان بازي مس كرمان و استقلال با فحاشي هواداران تيم سابقش روبرو شد گفت: من هواداران استقلال را تحريك نكردم. عده اي مي خواستند من به استقلال باز نگردم و موفق هم شدند. مطمئن باشيد ديگر به استقلال باز نخواهم گشت.
دروازه بان تيم ملي در مورد بازي امروز مقابل سنگاپور عنوان كرد: بازي خوبي بود. به تيم سنگاپور فشار آورديم؛ البته آنها زور آنها به ما نمي رسيد.
انتهاي پيام/ا

emad64
14-01-2009, 19:33

مگه نمیگفتن شماره 28 رو بهش دادن ؟ پس چرا اینجا زده 17 ؟!

emad64
14-01-2009, 19:35
حاجی باید کجا نظر خودمون رو برای پیش بینی بگیم

بعدش هم اگر درست بود جایزه اش چیه :46:

تو همین تاپیک..
جایزه نداره که.. مهم دور هم بودنه :46:
تا الآن حدود 80 تا 90 نفر حداقل یه بار پیش بینی کردن.. حدود 25 تا 30 نفر هم پایه ثابت هستن که هر هفته پیش بینی میکنن..
تو هم پیش بینیت رو بگو.. خوشحال میشیم.. :10:

bleu2u4u
14-01-2009, 20:01

اين اخرين نوشته امير تو چه پستيه؟

unartig
14-01-2009, 20:13
چهارشنبه 25/ 10 / 87

رضا را می خواهم

خدارا شکر با دعای شما عزیزان وضعیت مادرم رو به بهبود است. حقیقتش نگرانش بودم واین چند روز شرایط رو به راهی نداشتم. به هر حال ... امروز صبح(سه شنبه) رضا عنایتی تماس گرفت. صحبت کردیم. قرار شد مذاکرات جدی تر از قبل پیش برود.
یادم امد وقتی پارسال به مس رفتم بلافاصله این بچه تماس گرفت وگفت می خواهم قراردادم را فسخ کنم وبیایم کرمان! اینقدر رضا بامعرفت و دوست داشتنی است.
دیشب (دوشنبه شب) هم درنود گفتم حضور او هم در بعد فنی وهم از وجه روحی خیلی به تیم کمک می کند. شاید قسمت بود ما تا این زمان صبر کنیم ومهاجم مورد نظرمان را نگیریم تا نوبت رضا شود.
من حتما روی این قضیه نظر مثبت دارم...
خیلی از دوستان درباره بازی با هما پرسیده بودند، من توضیح می دهم که دو دلیل برای باخت وجود داشت، اول اینکه ما کاملا در دوره بدنسازی قرار گرفته بودیم .بچه ها به این دلیل نتوانستند حتی نیمی ازتوانایی هایشان را نشان بدهند وبعد اینکه تیم هما واقعا با انگیزه مقابل ما قرار گرفت وفکر می کنم اگر انها همینطور درلیگ یک بازی کنند حتما جزء مدعیان خواهند بود.
هرچند ایراداتی هم در کار وجود داشت که به طور حتم پیش از دیدار مقابل برق شیراز آنها را برطرف می کنیم.
یک تسلیت هم باید به آقای فیروز کریمی بگویم که این روزها در غم از دست دادن پدرش عزادار است.
خدا انشا... پدر ومادرش را قرین رحمت الهی کند.دوشنبه شب صحبت های اقا غلام پیروانی رادر نود تماشا کردم.
ایشان واقعا بهترین گزینه برای تیم ملی امید بودند. امیدوارم طلسم المپیک توسط او شکسته شود.

bleu2u4u
14-01-2009, 20:16
دستت درست اوني جان

MoJtaBa.R
14-01-2009, 20:48
در گفت و گو با فارس
خبرگزاري فارس: دروازه بان تيم ملي گفت: از خدا مي خواهم در تيمي مثل پرسپوليس بازي كنم و از اين پيشنهاد استقبال مي كنم.

مهدي رحمتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در پاسخ به اين سوال كه چه نظري در مورد پيشنهاد پرسپوليس دارد، اظهار داشت: مسئولان اين باشگاه نامه اي به باشگاه مس ارسال كردند. من عضو تيم مس كرمان هستم و هر تصميمي كه باشگاه بگيرد تابع آن هستم.
وي افزود: از حضور در پرسپوليس استقبال مي كنم. چرا نبايد به اين تيم بروم؟ با اين حال هرگز نگفتم با اين تيم قرار داد سفيد امضا مي كنم.
رحمتي كه در جريان بازي مس كرمان و استقلال با فحاشي هواداران تيم سابقش روبرو شد گفت: من هواداران استقلال را تحريك نكردم. عده اي مي خواستند من به استقلال باز نگردم و موفق هم شدند. مطمئن باشيد ديگر به استقلال باز نخواهم گشت.
دروازه بان تيم ملي در مورد بازي امروز مقابل سنگاپور عنوان كرد: بازي خوبي بود. به تيم سنگاپور فشار آورديم؛ البته آنها زور آنها به ما نمي رسيد.

عجب

....
!

M_Abieteh
14-01-2009, 21:11
در انتخابات مجمع سازمان ليگ
كفاشيان: اميدوارم باز هم بهترين فدراسيون آسيا شويم
خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون فوتبال گفت: اميدوارم در سال هاي آينده باز هم بهترين فدراسيون آسيا شويم.

علي كفاشيان در جمع مديران عامل باشگاه‌هاي ليگ برتر اظهار داشت: در يك سالي كه در فدراسيون هستيم توانستيم شكل جديدي از كار را اجرا كنيم. كارهاي خوبي انجام شده كه كمترين آن مربوط به ما و بيشترين سهم مربوط به هيات‌ها و مديران باشگاه‌ها است.
وي عنوان كرد: اين مهم از ديدگاه AFC باعث شد فدراسيون جمهوري اسلامي ايران بهترين فدراسيون شود.
كفاشيان ادامه داد: بار زيادي روي دوش سازمان ليگ برتر است. بيشتر از 70 درصد از نگاه‌ها روي اين مجموعه است پس ما هم بايد بيشتر وقت بگذاريم.
مجمعي كه در اسفند ماه تشكيل مي‌شود اگر 70 عضو داشته باشد نصف آن را باشگاه‌ها تشكيل مي‌دهند.
كفاشيان با اشاره به بازديد از 24 هيات اظهار داشت: قصد داريم طرح آسيا ويژن را در همه شهرستان‌ها راه اندازي كنيم تا در سال آينده همه استان‌ها جزو آسيا ويژن باشند.
رئيس فدراسيون فوتبال افزود: بحث اجرايي بايد حداقلي شود. شفاف كردن ساختار اجراها بايد در اولويت قرار گيرد. بحث اقتصادي و استاندارد سازي باشگاه ها نيز مهم است .
وي خاطرنشان كرد: از علي كاظمي خواستيم كميته مسابقات را بازنگري كند. اين كار بايد سازماندهي شود. اين موضوع همكاري مديران عامل تيم‌ها را مي طلبد. وضعيت باشگاه‌ها و پتانسيلي كه دارند بايد مشخص شود. اگر باشگاهي زمين مي خواهد به جاي آنكه باشگاه را زمين بزنيم بايد دستش را گرفته و از زمين بلند كنيم.
كفاشيان در مورد ورزشگاه‌هايي كه با استانداردهاي AFC مطابقت ندارند؛ خاطرنشان كرد: مقصر ما هستيم چون بايد پيگري كنيم و هشدار دهيم و از مسئولان مربوطه بخواهيم كه براي اين كارها نياز به كمك اعضاي اين مجمع داريم. از مديران خواهش مي‌كنم كمي از فعاليت اجرايي خود كم كرده و آنها را به ديگر اعضاي باشگاه تفويض كنند. بيشتر وقت خود را براي درست كردن ساختار فوتبال كشور بگذارند.
كفاشيان خطاب به مديران باشگاه ها عنوان كرد: فدراسيون؛ مجمع دارد و مجمع هم شماها هستيد كه بايد كمك كنيد. آيين‌نامه‌هاي فدراسيون را بايد تصويب كنيم كه تقريبا 12 مورد در دستور كارمان است. در جلسه بعدي پس از تاييد تصويب مي شود.
وي با اشاره به اينكه برخي استان ها تبليغات محيطي ندارند؛ افزود: بايد پيگيري كنيم و حق واقعي فوتبال را بگيريم. چيزهايي كه مربوط به خودمان است را خودمان اصلاح كنيم. فوتبال ما شروع اميدوار كننده داشته كه باعث شد در AFC نگاه خوبي به ما شود و ما را به عنوان فدراسيون برتر انتخاب كردند. اميدوارم سال هاي بعد اين اول شدن را ادامه دهيم و رو به جلو حركت كنيم

M_Abieteh
14-01-2009, 21:11
در گفت و گو با فارس

امير موسر
14-01-2009, 21:13

من دقیقا اخرین بازی النصر رو دیدم از ابوضبی ! وقتی سومین تعویض رو انجام دادن و عنایتی چزو 3 تعویض نبود ! کاور و ... چیزاش رو پرت کرد طرف نیمکت ! استقلالم بازیکن زیاد داره ! برهانی هم خوب کار میکنه ! گفتم نیاد اینجا این کارارو بکنه !

M_Abieteh
14-01-2009, 21:21
در گفتگو با مهر مطرح شد:
تمهیدات ویژه برای بازی استقلال و برق پیش بینی شده است

شیراز - خبرگزاری مهر: فرماندار شهرستان شیراز از پیش بینی تمهیدات انضباطی و امنیتی ویژه برای بازی دو تیم فوتبال برق شیراز و استقلال تهران خبر داد.
ابراهیم عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر در شیراز افزود: برای این بازی طی هماهنگی با نیروی انتظامی و مسئولان تربیت بدنی استان راهکارهای خاصی برای برقراری نظم و امنیت ورزشگاه حافظیه شیراز دیده شده تا مردم با آسودگی خیال به ورزشگاه مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: فروش بلیط باید از ساعت شش صبح روز شنبه در ورزشگاه حافظیه شروع خواهد شد که برای این دیدار، حضور 15هزار نفر را پیش بینی کرده ایم.

فرماندار شهرستان شیراز همچنین تاکید کرد: همواره در چنین مسابقاتی با تجمع تماشاچیان بعد از اتمام بازی در خارج از ورزشگاه مواجه هستیم که این امر به ایجاد مشکل برای سایر مردم و برخی بی نظمی ها منتهی می شود که البته برای این مسئله نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

عزیزی تصریح کرد: در عین حال از مردم شهرستان شیراز و استان فارس می خواهیم که در صورت امکان این بازی را از طریق تلویزیون تماشا کرده چراکه ظرفیت ورزشگاه محدود بوده و ممکن است برای آنها مشکلاتی را ایجاد کند.

وی متذکر شد: همچنین مردم نیز باید نتیجه بازی را بپذیرند تا در انتهای مسابقه شاهد بروز احساسات نامناسب و در نتیجه درگیری بین تماشاچیان و بر هم خوردن نظم نشویم البته در عین حال طرح های لازم برای ایجاد نظم ورزشگاه نیز دیده شده و به افراد متخلف که مبادرت به بی نظمی کنند در راستای قوانین به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش مهر، دیدار دو تیم فوتبال برق شیراز و استقلال تهران روز شنبه 28دی ماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.

M_Abieteh
14-01-2009, 21:21
واگذاری استقلال و پرسپولیس به وزارتخانه‌ها، خلاف قانون است

ورزش > چشم‌انداز - جواد آرین‌منش واگذاری تیم‌های استقلال و پرسپولیس به وزارتخانه‌ها راعین بی‌عدالتی دانست.

روزنامه وطن امروز از طرح ویژه سازمان ورزش و دولت نهم برای واگذاری دو تیم محبوب پایتخت پرده برداشت؛ واگذاری استقلال و پرسپولیس به وزارتخانه‌های راه و ترابری و صنایع و معادن.
این همان طرحی است که علی سعیدلو معاون اجرایی رئیس جمهور چند روز قبل وعده اش را داده بود ؛ همان طرحی که دو ماه قبل محمد علی آبادی از ارائه اش به دولت برای سامان بخشیدن به وضعیت دو تیم پرطرفدار خبر داده بود. طرحی که دو هفته قبل تقدیم دولت شد و با دستور کتبی رئیس جمهور در دستور کار هیات دولت قرار گرفته است. بر این اساس اختیارات این دو تیم به وزارتخانه های یادشده واگذار می شود و در عوض وزیران دو وزارتخانه یاد شده در مقام رئیس مجمع می توانند مدیران و هیات مدیره دو تیم را برگزینند. همچنین بر اساس این طرح و با مشارکت همزمان سازمان ورزش باید استقلال و پرسپولیس در طی 5 سال صاحب استادیوم های اختصاصی شوند.
انتخاب دو وزارتخانه یادشده هم به دلیل وجود بستر ورزشی در این وزارتخانه ها بوده است. اما این طرح که در منافات با اصل واگذاری بی قید و شرط 51 درصد سهام تیم های دولتی به بخش خصوصی تا پایان سال 1388 است و همچنین مصوبه هیات دولت برای واگذاری پرسپولیس به بخش‌ خصوصی تا پایان 1387 را زیر پا می گذارد آیا می تواند راهی برای کمک به اوضاع نا بسامان این دو تیم اسیر در چنگال مدیریت دولتی شود؟ این پاسخی ست که تاریخ غیر از شکست پیشاپیش طرح را پیش رویش نمی‌گذارد. در همان سال اول روی کار آمدن دولت محمود احمدی نژاد بود که بر اساس توافقنامه ای سه ساله باشگاه استقلال به وزارت رفاه سپرده شد که وزیری فوتبالی در راسش بود.
علاقه پرویز کاظمی به حضور در ورزش با شعارهای ایده آلیستی او برای توسعه ورزش قهرمانی در وزارتی که مهمترین کارکرد تعریف شده در تشکیلش ایجاد نشاط عمومی بود خیلی زود رنگ باخت چون او نتوانست دوام زیادی در کابینه محمود احمدی نژاد داشته باشد و برکنار شد و با عزل او استقلال بی آنکه عایدی از این واگذاری برده باشد درحالی که قهرمان لیگ بود دچار کابوسی تلخ شد و نتیجه این نا به سامانی حذف تیم از لیگ قهرمانان آسیا شد. داغی که تا مدت ها بر دل هواداران این تیم شد و سازمان ورزش که می خواست از بار مشکلات مالی تیم کم کند ، کمتر از یکسال بعد تیمی را از وزارت رفاه پس گرفت که دو میلیارد دیگر هم به بدهی هایش افزوده شده بود.
حالا آیا طرح واگذاری این دو تیم به وزارتخانه ها می تواند کمکی به حل مشکلات مالی تیم های محبوب پایتخت کند؟

جواد آرین منش نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بی اینکه لحظه ای تردید کند می گوید:« این طرح شکست خورده است. طرحی که در تضاد با قوانین کشور است بدون شک نمی تواند هیچ کمکی به بهتر شدن اوضاع این دو تیم داشته باشد.»
سازمان ورزش در طرح پیشنهادی اش برای رئیس جمهور آورده است ؛ این دو تیم توسط شرکت های خصوصی وابسته به این وزارتخانه ها اداره می شوند تا زمانی که به سوددهی برسند و خودشان توان ادامه حیات را بی کمک دولت داشته باشند. این ها نکاتی هستند که روزنامه وطن امروز و خبرگزاری ایسنا در گزارش ویژه شان به آن اشاره کرده اند و محمد علی آبادی هم در مصاحبه با خبرگزاری فارس بر این واگذاری مهر تائید زد و گفت:« هرچند هنوز قطعی نشده اما این انتقال هم یکی از برنامه های ماست.»
جلال یحیی زاده نماینده مردم تفت درباره طرح واگذاری می گوید:« قبلا هم چنین طرحی را سازمان مطرح کرده بود که ما با آن مخالف بودیم. این طرح منطقی نیست . دولت باید تیم ها را بر اساس قوانین کشور تا پایان سال 1388 به بخش خصوصی واگذار کند. باید بدنه دولت کوچک شود نه اینکه اموال دولت از جایی به جای دیگر منتقل شوند.»
آرین منش هم درباره تامین هزینه این تیم ها توسط شرکت های تابعه اما خصوصی وزارتخانه ها می گوید:« متاسفانه وزارتخانه ها به جای اینکه قوانین کشور را در اجرای واقعی اصل 44 شرکت هایی را درست کرده اند که حیات خلوتی ست برای وزارتخانه ها. اسم این موسسات ، تعاونی های غیردولتی است اما در حقیقت دولتی اداره می شوند که این کار خودش یک تخلف است. البته دولت می تواند این تیم ها را به بخشی دیگر از دولت واگذار کند اما اگر بخواهد مالکیت شان را به این موسسات وابسته واگذار کند چون لقب غیر دولتی را یدک می کشند ، این انتقال تنها از طریق سازمان خصوصی سازی ، می تواند قانونی باشد.»
تردید بزرگ در راه واگذاری تیم ها به وزارتخانه ها ترس از تکرار تراژدی استقلال در واگذاری به وزارت رفاه است. جلال یحیی زاده در این باره می گوید:« با توجه به اینکه ماه های آخر دولت را پشت سر می گذاریم ، تردیدها را برای چنین طرح بی ضمانت اجرایی برایمان بیشتر می کند. البته من می خواهم بگویم تجربه دوره 4 ساله دولت نشان داده حتی اگر مردم باری دیگر هم به دولت رای اعتماد بدهند خیلی بعید نیست که خود ارائه کنندگان طرح ، در وسط کار افکارشان عوض شود و با این کار فقط لطمه بزرگ دیگری را به تیم های محبوب پایتخت بزنند.»
جواد آرین منش هم نظری مشابه با یحیی زاده دارد او معتقد است که دولت باید قانون را اجرا کند و بی قید و شرط این تیم ها را واگذار کند؛« رقابت این قدر نابرابر شده که هیچ نهاد غیر دولتی توان پرداخت هزینه های فوتبال را ندارد. این تیم ها تا خصوصی نشوند ، کوچکترین کمکی برای فرار از بحران برای شان انجام نگرفته است. به نظر من واگذاری تیم ها به وزارتخانه ها نه تنها برخلاف قوانین داخلی کشور و مقررات فیفاست که عین بی عدالتی است چون دولت با این کار فرصت سرمایه گذاری را از بخش خصوصی می گیرد و من نمی دانم دولتی که شعارش عدالت محوری است چه پاسخی برای این بی عدالتی آشکار دارد»

M_Abieteh
14-01-2009, 21:23
شرایط برای استفاده از داور ایرانی در دربی مهیا نیست
25 دی 1387 16:14

نایب رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت : در اوضاع كنونی استفاده از داور ایرانی برای بازی پرسپولیس و استقلال به صلاح جامعه داوری نیست.
"غلامرضا بهروان" كه به تازگی در این سمت منصوب شده است در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر گفت : درباره داور بازی پرسپولیس و استقلال در نخستین جلسه كمیته داوران تصمیم نهایی گرفته خواهد شد، به هرحال همه می خواهیم یك داور ایرانی در این بازی حضور داشته باشد ولی باید به گونه ای عمل شود كه داوری ایران از این كار متضرر نشود .

بهروان ادامه داد : فكر می كنم در اوضاع كنونی فضا آنچنان مهیا نیست كه یك داور ایرانی این بازی را قضاوت كند، از این رو نمی خواهیم به خاطر این بازی چند داور ایرانی را از دست بدهیم.

نایب رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت : معتقدم فعلاً حضور داوری ایرانی در بازی پرسپولیس و استقلال به صلاح نیست .
نایب رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره نقش تركیب جدید كمیته داوران در اداره این كمیته هم گفت : این اعضا در همه مسائل داوری دخالت می كنند و همه مسائل این كمیته با حضور این چند نفر بررسی می شود.

"غلامرضا بهروان" درباره بهبود روند داوری ایرانی هم گفت : باید با همت بیشتر فدراسیون و خود داوران به این كار پرداخت و با كنترل وضع بدنی و تكینكی داوران ، برای بهتر شدن این وضع اقدام كنیم .

وی ادامه داد : باید با افزایش كلاس های داوری به آموزش داوری توجه بیشتری شود و برای بهتر شدن وضع داوری باید كلاس های آموزشی را جدی تر گرفت.

نایب رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال تصریح كرد : از همه پیشكسوتان داوری می خواهم با ارائه راهكارهای مناسب برای بهتر شدن داوری به كمیته داوران كمك كنند .

M_Abieteh
14-01-2009, 21:24
استقلال یک بازیکن خارجی به خدمت گرفت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].jpg

فوتبال- همشهری آنلاین:
یک بازیکن خارجی جدید با باشگاه استقلال تهران قرارداد امضا خواهد کرد
پائولو رینالدو كروزادو دوراند [Paulo Rinaldo Cruzado Durand] یك هافبك پرویی است كه با 24 سال سن به جمع بازیكنان استقلال اضافه می‌شود.
به گزارش فارس این بازیكن 1متر و 80 سانتی متری امروز در تست پزشكی شركت كرد و با تایید پزشك استقلال ساعت 17 در باشگاه حضور می‌یابد تا قرارداد 18 ماهه خود را به امضا برساند.
پائولو رینالدو كروزادو دوراند چهار بازی ملی در كارنامه دارد و در مسابقات مقدماتی جام جهانی نیز برای تیم ملی پرو به میدان رفته است.
وی در آخرین بار برای تیم اسپورتینگ كریستال پرو به میدان رفته است.
مسابقات لیگ پرو یك ماه قبل به پایان رسیده است. وی با این تیم به نایب قهرمانی رسیده است.
پائولو رینالدو كروزادو دوراند قرار است در استقلال با شماره 28 به میدان برود.
در صورتی كه این بازیكن امشب 25 دی یا فردا صبح قراردادش را در هیات فوتبال به ثبت برساند به بازی مقابل استقلال اهواز خواهد رسید.

M_Abieteh
14-01-2009, 21:25
سرمربی استقلال در گفت‌وگویی با خبرگزاری فوتبال ایران در خصوص رضا عنایتی اعلام كرد: «من خواهان حضور رضا عنایتی در استقلال هستم حتی زمانی كه در مس كرمان بودم رضا با من تماس گرفت و بی‌میل نبود كه به تیم ما بیاید اما عنایتی در صحبت‌هایی كه اخیرا با من داشته اعلام كرده كه به استقلال می آید. عنایتی به لحاظ فنی و اخلاقی كاملا مورد تایید ماست و فكر می‌كنم قسمت اینگونه بود كه ما در مورد جذب مهاجم صبر كنیم تا عنایتی به استقلال بیاید. عنایتی مهاجم موردنظر ماست و ما قطعا این موضوع را پیگیری خواهیم كرد.»

قلعه‌نویی در ادامه در رابطه با باخت مقابل هما اظهار داشت: «دو دلیل برای باخت ما مقابل هما وجود داشت اول آنكه تیم ما در بدنسازی قرار داشت و به همین دلیل بازیكنان ما به لحاظ بدنی مقابل هما به مشكل برخوردند ضمن آنكه تیم هما در برابر ما انگیزه زیادی داشت و به عقیده من اگر آنها در لیگ یك نیز مانند دیدار با ما بازی كنند حتما جزو مدعیان صعود خواهند بود.»
سرمربی استقلال در پایان در رابطه با دیدار با برق خاطرنشان ساخت: «تیم ما یك سری ایراداتی داشته كه قطعا آنها را در دیدار با برق برطرف خواهیم كرد ضمن آنكه به خوبی از برق شیراز شناخت داریم و می‌دانیم كه میزبان تنها برای جبران مافات بازی‌های قبلی‌اش به مصاف ما می‌آید.بازی آسانی در پیش نداریم و باید از موقعیت خودمان در صدر جدول دفاع كنیم

mohsensoft
14-01-2009, 21:30
به درك!!!
من تا امروز روي اين يارو حساب ميكردم اما از اين به بعد رفت جزو ليست سياه!!
ما وحيد رو داريم.دروازه باني مثل رحمتي كه يه روز تو اوج هست و يه روز ديگه به بدترين شكل گل ميخوره 2 زار نميارزه
هنوز هم دلم ازش از دلقك بازي هايي كه جلوي پرسپوليس درآورد پره

Alireza Taji
14-01-2009, 21:47
عنایتی تو النصر با لوکا به مشکل خورده بود و از طرفی مصدوم هم شده بود نباید روزهای خوبش را به خاطر چند ماه حضور بد در تیمی که معمولا توش ایرانی ها به مشکل خوردند از یاد برد.

من فکر میکنم استقلال حتما به یک مهاجم تو مایه های عنایتی نیاز داره.
تیم ما اسمش اینه که 5 تا مهاجم داره
علیزاده و عباسفر را که من اصلا به عنوان بازیکن هم سخت می تونم قبولشون کنم می مونه یک مجیدی،اکبرپور و برهانی فکر کنم با بازیهای که از مجیدی دیدیم کاملا مشخص شده باشه که از لحاظ بدنی بازیکن 90 دقیقه ی نیست و نمیشه زیاد روش حساب کرد.
می مونه یک سیاوش و ارش! برای تیمی که می خواد بره اسیا
اونی تو انجمن ابیته حرف خوبی زد شاخصه ی اصلی رضا عنایتی جایگیریهای فوق العادش هست جایگیری خوب هم نیاز چندانی به امادگی بدنی نداره.

Alireza Taji
14-01-2009, 21:56
زیاد به حرفه روزنامه ها و خبرگذاری ها توجه نکنید
اینها زیاد از این حرفها می نویسند.
اول فصل هم از این حرفها زیاد زده شد.

bleu2u4u
14-01-2009, 22:07
من دقیقا اخرین بازی النصر رو دیدم از ابوضبی ! وقتی سومین تعویض رو انجام دادن و عنایتی چزو 3 تعویض نبود ! کاور و ... چیزاش رو پرت کرد طرف نیمکت ! استقلالم بازیکن زیاد داره ! برهانی هم خوب کار میکنه ! گفتم نیاد اینجا این کارارو بکنه !

اگه كسي بخواد تو استقلال از اين كارا بكن ژنرال همچين ميزاره درش كه نفهمه از كجا خورده

Alireza Taji
14-01-2009, 22:16
اگه مصاحبه های عنایتی را دنبال کرده باشید خودش هم گفت بود که من به دنبال یک بهانه بودم تا از النصر برم.
من میگم خیلی از اینکارها را برای احراج شدن کرده.

M_Abieteh
14-01-2009, 22:23
تا چند روز دیگه همه چیز مشخص میشه...باید صبور باشم.

ولی بیشتر عنایتی میاد و لیست به afc ارسال میشه.

emad64
14-01-2009, 22:51
من که خیلی دارم به این تیم امیدوار میشم.. این تیم خودش همینجوری عالیه، حالا با اضافه شدن رینالدو و عنایتی که دیگه میشه نور علی نور !
اینحوری میشه واسه هر 3 جام خط و نشون کشید..
باید صبر کنیم ببینیم این تیم با بازگشت جباری و روانخواه و اومدن عنایتی و رینالدو چی میشه..
من که خیلی به این تیم امیدوارم..

Elendil1
14-01-2009, 23:07
جباری کجاست؟؟بازی بعد استقلال کی هست؟توی بازی بعد جباری بازی می کنه؟

bleu2u4u
14-01-2009, 23:37
بازي شنبه است
احتمالا يك نيمه بهش بازي ميده
چون تو ازي دوستانه چند روز پيش با هما 30 دقيقه بازي كرده بود

M_Abieteh
14-01-2009, 23:44
جباری بازی با برق میتونه 1 نیمه بازی کنه.

تقریبا خوب شده.

amir_a
14-01-2009, 23:46
رينالدو كروزاوو که اومد تو ارتش ژنرال

خدا کنه یه جان واریویه دیگه بشه:5:

M.etallic.A
14-01-2009, 23:49
جباری بازیکن خیلی خوبیه ... ولی بعد از اون مصدومیتی که قبل از جام جهانی داشت نمیدونم چی شد که هر چند وقت یه بار مصدوم میشه... تا میاد جا بیفته نمیدونم کجاش آسیب دیده که مصدوم میشه.

AntAreS
14-01-2009, 23:57
ممنون بابت خبرها
بچه ها این صفحه استقلال داخلwikipedia رو میتو نین ادیت کنین هم زیباتر کنین چنتا عکسه میزون بزارین کلا بترکونین نیست یه مرجع جهانی خیلی میتونه تاثیر بزاره
راستی واسه همه تیم ها لقب گذاشتن الا استقلال این چه وضعشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alireza Taji
15-01-2009, 02:55
با اعلام واعظ آشتياني
بازگشت عنايتي به استقلال جدي نيست :13:
خبرگزاري فارس: با وجود شايعات اخير هنوز باشگاه استقلال براي بازگشت مهاجم تيم فوتبال النصر به اين تيم مذاكره اي انجام نداده است. به گزارش خبرگزاري فارس، مشكلات به وجود آمده براي رضا عنايتي در تيم النصر امارات باعث شده در چند روز اخير حرف و حديث هاي زيادري در ارتباط با بازگشت اين بازيكن به تيم استقلال مطرح شود. البته اين شايعات با توجه به صحبت هاي امير قلعه نويي مبني بر علاقه وي براي حضور مجدد اين بازيكن به جمع آبي پوشان باعث شده تا قوت بگيرد. با اين حال امير واعظ آشتياني در مورد حضور رضا عنايتي در استقلال و اينكه گفته مي شود فهرست استقلال تا اين لحظه به دليل نامشخص بودن وضعيت عنايتي به Afc ارسال نشده، عنوان كرد: اين طور نيست. هنوز باشگاه استقلال بحث جدي در مورد عنايتي نداشته و امير قلعه نويي هم براي جذب بازيكن بدون بررسي برخورد نمي كند.

Alireza Taji
15-01-2009, 03:08
جباری بازیکن خیلی خوبیه ... ولی بعد از اون مصدومیتی که قبل از جام جهانی داشت نمیدونم چی شد که هر چند وقت یه بار مصدوم میشه... تا میاد جا بیفته نمیدونم کجاش آسیب دیده که مصدوم میشه.
اگر اشتباه نکنم کسی که رباط پاره میکنه اینطوری میشه جباری،نویدکیا بهترین نمونه هاش هستند تا کمی روی پاشون فشار میاد دچار مشکل میشند.

خود پاره کردن رباط حداقل 6 ماه بازیکن را از تمرین دور میکنه و بعد از رفع مصدومیتش هم همیشه باید دست به عصا باشه و زیاد به پاش فشار نیاره.

Alireza Taji
15-01-2009, 03:14
«طيري» به كميته‌ي انضباطي باشگاه استقلال احضار شد

«اميد طيري» كمك مربي تيم فوتبال استقلال تهران به كميته‌ي انضباطي اين باشگاه دعوت شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اميد طيري به دليل انجام مصاحبه‌ بر عليه شاهرخ‌بياني پيشكسوت باشگاه استقلال و همچنين توضيح درباره‌ي پاره‌يي از مسائل به كميته‌ي انضباطي باشگاه استقلال تهران احضار شد.

طيري بايد روز يك‌شنبه در كميته‌ي انضباطي باشگاه استقلال تهران كه رياست آن با واعظي آشتياني مدير عامل باشگاه است حاضر شود.

Alireza Taji
15-01-2009, 03:23
۱۵ هزار بليت براى ديدار استقلال

ايران ورزشى- جلسه هماهنگى شوراى تأمين فارس با مسؤولان برگزارى ديدار برق- استقلال برگزار شد. در اين جلسه قرار شد بليت فروشى ديدار يكشنبه از ۷ صبح در ورزشگاه حافظيه شروع و در ورزشگاه ساعت ۹ باز شود. قرار است ۱۵ هزار بليت براى اين ديدار فروخته شود. هيأت فوتبال تلاش دارد تا پشت نيمكت هاى دو تيم تماشاگرى ننشيند، يا اينكه پشت دروازه هر تيمى تماشاگران خودى قرار بگيرند. شوراى تأمين هم قرار است در ورزشگاه حافظيه ۸ دوربين مداربسته براى شناسايى تماشاگران متخلف قرار دهد. شنبه صبح با حضور سرپرست دو تيم جلسه ديگرى برگزارمى شود تا درباره مسائل امنيتى بازى بحث شود.

Alireza Taji
15-01-2009, 03:45
براى ارسال ليست وقت داريم
قلعه نويى: برق هيچ بحرانى ندارد

قلعه نويى در آستانه بازى با برق شرايط تيمش را در روزهاى اخير و باخت مقابل هماى تهران تشريح مى كند: «خوشبختانه همه چيز خوب بوده و روزهاى شنبه و يكشنبه صبح و ظهر تمرينات خوبى پشت سرگذاشتيم و در روز دوشنبه در يك بازى تداركاتى خوب به هما باختيم و سه شنبه هم با يك تمرين سبك ريكاورى كرديم.
جذابيت ورزش به خصوص فوتبال به اين غيرقابل پيش بينى بودن نتايج است. مگر مى شود گفت كه چرا چلسى به منچستر باخت اين برد و باخت هاست كه تماشاگران را به ورزشگاه مى كشاند. ما هم اگر به هما باختيم دليلى جز اين ندارد.
هرگز حريف را دست كم نگرفتيم. بچه هاى ما مغرورانه بازى نكردند و هيچ گاه حريفى را دست كم نمى گيرند. تيم هما خيلى خوب بازى كرد و مزد تلاش خود را گرفت.»
امير قلعه نويى درباره بازى با برق شيراز مى گويد: «برق تيم خيلى خوبى است كه نتايج درخشانى را با هدايت عباسى گرفته. واقعاً اين تيم بازيكنان خوبى دارد و ما كار سختى مقابل آنها در شيراز خواهيم داشت.
به اعتقاد من برق بحرانى ندارد. اين تيم بدشانسى آورده است. آنها دو بازيكن خوب خود را از دست داده اند و مصدوميت ها و محروميت بازيكنان آنها را به اين وضع در آورده ضمن اين كه هميشه تيم ها مقابل ما با انگيزه ظاهر مى شوند. ما به بحران آنها كارى نداريم بلكه به قابليت و توانايى تيم خود اطمينان داريم و چون صدرنشين هستيم، براى كسب ۳ امتياز يك بازى هجومى انجام مى دهيم.»
قلعه نويى كه گفته مى شد رضا عنايتى را مى خواهد قصد دارد درباره جذب اين مهاجم جدى تر فكر كند: «رضا هميشه با من در ارتباط است. آخرين صحبت من با او حدود ۶ روز قبل بود. صحبت هايى كرديم ولى بايد بيايد و شرايط رضا را ببينيم و صحبت هاى نهايى را در تهران انجام دهيم.»
قلعه نويى درباره ارسال ليست استقلال به afc هم هيچ حساسيتى ندارد: «ليست در باشگاه است و هنوز وقت ارسال هم زياد. اين هم حاشيه جديد روزنامه ها است كه مى گويند من مانع ارسال ليست استقلال شدم. به خاطر اين كه ليگ تعطيل بوده اين شايعات را درست مى كنند.»

Alireza Taji
15-01-2009, 03:48
قربانى: روحيه ام مطلوب نيست
پيروز قربانى كه به واسطه فوت پدرش اين روزها شرايط روحى روانى مناسبى ندارد درباره احتمال بازى كردن مقابل برق مى گويد: «بازى كردن يا بازى نكردنم تنها به نظر امير قلعه نويى بستگى دارد در چند روز گذشته به دليل مشكلى كه برايم به وجود آمده بود چندان شرايط مطلوبى نداشتم و فكر مى كنم هنوز به لحاظ روحى به شرايط ايده آل نرسيده ام اما سعى مى كنم با مسأله اى كه برايم به وجود آمده كنار بيايم و بار ديگر به نحو احسن در خدمت تيم باشگاهى ام و تيم ملى قرار بگيرم. با اين وضعيت فكر مى كنم براى بازى با برق مشكلى ندارم و به لحاظ روحى در حال برگشتن به شرايط گذشته هستم.اگر مربيان بخواهند براى استقلال بازى مى كنم.

Alireza Taji
15-01-2009, 03:53
عباسفرد زودتر از بقيه آمد
در جريان تمرين ديروز استقلال عليرضا عباسفرد كه در اين فصل از سوى قلعه نويى خيلى كم به بازى گرفته شده، زودتر از سايرين خودش را به دستگردى رسانده بود تا تاخيرى كه روز گذشته در تمرين داشته بود را جبران كند
۵ دو اخطاره مقابل برق شيراز
استقلال درحالى شنبه مقابل برق شيراز قرار خواهد گرفت كه خسرو حيدرى، آرش برهانى، فابيو جانواريو، عليرضا عباسفرد و حسين كاظمى را به عنوان بازيكنان دو اخطاره در اختيار دارد.

Alireza Taji
15-01-2009, 03:55
استراحت قلعه نويى به ملى پوشان
با توجه به بازى ديروز تيم ملى مقابل سنگاپور و حضور سه بازيكن استقلال در تيم ملى، قلعه نويى در جلسه اى كه در حاشيه تمرين ديروز با دستيارانش داشت تصميم گرفت تا پيروز قربانى، وحيد طالب لو و آرش برهانى امروز را استراحت كنند و از فردا با حضور در تمرين استقلال خودشان را براى بازى شنبه با برق آماده كنند.

Alireza Taji
15-01-2009, 03:58
اميرآبادى تمرين كرد
مهدى اميرآبادى كه در هفته هاى اخير با انجام بازى هاى خوب، خودش را در تركيب استقلال جا انداخته و ميثم منيعى را نيمكت نشين كرده، پس از رفع مصدوميت، ديروز با ساير بازيكنان تمرين كرد. اميرآبادى كه درتمرينات روزهاى گذشته از ناحيه كتف دچار يك مصدوميت جزيى شده بود پس از برطرف شدن آسيب ديدگى اش پا به پاى ساير بازيكنان در تمرينات شركت كرد.

Alireza Taji
15-01-2009, 04:00
روانخواه: هيچ ترسى از بازى ندارم
روانخواه براى بازگشت به ميدان لحظه شمارى مى كند. او از آمادگى اش براى بازى در تركيب استقلال مى گويد: «دوره نقاهت درمان را پشت سر گذاشتم و حالا آماده ام تا براى استقلال بازى كنم. واقعيت اين است كه دلم براى فوتبال تنگ شده است. دوست دارم همچون گذشته بازى كنم و ديگر ترس از مصدوميت ندارم و بدون ترس به ميدان مى روم. اگر اميرخان صلاح بداند پس از بازى با برق شيراز مى توانم در تركيب استقلال قرار بگيرم

Alireza Taji
15-01-2009, 04:01
الكترو موتورى حامى مالى دوم استقلال
پس از مذاكرات نهايى ميان شركت الكترو موتورى كولرى بلال و باشگاه استقلال اين شركت به عنوان دومين حامى مالى باشگاه استقلال معرفى شد. از اين پس نام حامى مالى دوم استقلال پشت پيراهن اين تيم درج خواهد شد. رقم قرارداد باشگاه استقلال با اين شركت ۳۰۰ ميليون تومان است كه از بازى با برق شيراز نام اين شركت در پشت پيراهن استقلال درج خواهد شد

Alireza Taji
15-01-2009, 04:02
رينالدو «پرويى » با استقلال قرارداد بست

ترافيك در خط هافبك بيشتر شد
هافبك پرويى كه از چند روز پيش در تهران حاضر شده است در تست هاى پزشكى مورد نظر باشگاه استقلال شركت كرد كه نتيجه آزمايش هاى پزشكى او مورد تأييد باشگاه استقلال قرار گرفت. اين بازيكن روزگذشته با حضوردر هيات فوتبال تهران رسما به عضويت تيم استقلال در آمد . رينالدو كروزاوو عضو باشگاه اسپورتينگ كريستال پرو بوده و سابقه بازى در تيم گراس هاپرز سوييس را دارد.
رينالدو در سال ۲۰۰۶ به عضويت تيم ملى پرو در آمد و در چند بازى تيم ملى پرو شركت كرده است.
اين بازيكن با يك متر و ۸۰ سانتيمتر قد و ۴ بازى ملى ساعت ۱۷ روز گذشته در باشگاه حضور يافت و قرارداد ۱۸ماهه خود را به امضا رساند.
رينالدو در مسابقات مقدماتى جام جهانى نيز براى تيم ملى پرو به ميدان رفته است. اين بازيكن آخرين بار براى تيم اسپورتينگ كريستال پرو در ليگ پرو به ميدان رفته است. رينالدو قرار است در استقلال با شماره ۲۸ به ميدان برود. در صورتى كه اين بازيكن سر موعد قراردادش را در هيات فوتبال به ثبت برساند به بازى مقابل استقلال اهواز خواهد رسيد. با حضور رينالدو در خط ميانى استقلال ترافيك بازيكن در اين منطقه بيشتر خواهد شد و امير قلعه نويى براى ارنج كردن تيمش با مشكلات بسيارى روبه رو خواهد بود البته حضور اين بازيكن رقابت را در خط ميانى استقلال افزايش خواهد شد

bleu2u4u
15-01-2009, 04:03
عليرضا خبري از رقم قرارداد رينالدو داري

Alireza Taji
15-01-2009, 04:03
جنجال براى هيچ

واگذارى سرخابى تكذيب شد!

ايران ورزشى- باشگاه هاى استقلال و پرسپوليس تهران واگذار مى شوند. اين خبر كوتاه و بدون منبعى بود كه شامگاه سه شنبه برروى خروجى يكى از خبرگزارى ها منتشر شد. در متن اين خبر كه صبح چهارشنبه از سوى معاون رييس جمهور رد شد آمده بود: «سرانجام پس از سال ها بحث سازمان تربيت بدنى در ادامه برنامه هاى خود براى خصوصى سازى ورزش به ويژه فوتبال چند ماهى است كه اقدامات جدى را در خصوص واگذارى پرسپوليس و استقلال انجام داده است. اقدامات نهايى در خصوص واگذارى اين دو باشگاه انجام شده است، به طورى كه قرار است پرسپوليس به وزارت صنايع واگذار شود، همچنين باشگاه استقلال به وزارت راه واگذار خواهد شد. سازمان تربيت بدنى در طرح جامعى كه در اين زمينه تهيه كرده است، قصد دارد كليه اختيارات خود در باشگاه هاى استقلال و پرسپوليس را ابتدا طى پروسه زمانى پنج ساله به سازمان هاى فوق واگذار كند و در صورت موفقيت آميز بودن اين انتقال، واگذارى اين دو باشگاه به صورت نهايى به بخش خصوصى صورت خواهد گرفت. سازمان قصد دارد با اين انتقال دو باشگاه استقلال و پرسپوليس را به سوددهى رسانده و سپس به بخش خصوص واگذار كند. از جمله اقداماتى كه قرار است سازمان تربيت بدنى به همراه اين دو وزارتخانه انجام دهد، ساخت ورزشگاه براى اين دو باشگاه است. اين خبرگزارى در ادامه خبر خود آورد: يكى از مقامات مسؤول(!) در اين زمينه گفت: «كارهاى نهايى اين انتقال صورت گرفته و باشگاه پرسپوليس زودتر از استقلال واگذار خواهد شد.»
دانشجو: من خبر ندارم!
رييس هيات مديره باشگاه استقلال تهران از اظهار نظر در خصوص احتمال واگذارى مالكيت اين باشگاه به وزارت راه امتناع نمود. خسرو دانشجو در ادامه توضيح داد: «قصد ندارم در اين خصوص صحبت كنم، بهتر است اين موضوع را از طريق آقاى واعظ آشتيانى پيگيرى نماييد.»
انصارى: نگران تغيير و تحول نيستم
عضو هيات مديره باشگاه استقلال تهران در واكنش به احتمال واگذارى اين باشگاه به وزارت راه توضيح داد: «به هيچ عنوان نگران تغيير و تحولات هيات مديره نيستيم.»
على انصارى در ادامه گفت: «موضوع واگذارى در باشگاه استقلال و پرسپوليس از مدتها قبل مطرح بود و گويا در چند روز اخير در حال نهايى شدن است. من در كم و كيف ريز توافقات نيستم اما همين قدر مى دانم كه اين انتقال مالكيت مى تواند براى باشگاه مفيد باشد.» انصارى ادامه داد: «به هر حال استقلال و پرسپوليس مشكلات مالى دارند و هيچ كس هم نمى تواند منكرش شود. اين تغيير مالكيت مى تواند به مشكلات مالى دو باشگاه پايان دهد.»
روابط عمومى وزارت صنايع: از واگذارى پرسپوليس بى خبريم
مسؤولان وزارتخانه صنايع و معادن از واگذارى باشگاه پرسپوليس به اين وزارتخانه اظهار بى اطلاعى كردند. يكى از مسؤولان روابط عمومى وزارت صنايع در اين رابطه گفت: «اگر قرار باشد چنين اتفاقى در وزارتخانه رخ دهد، حتما نامه اى به روابط عمومى مى رسد. تا امروز نه تنها هيچ نامه رسمى در اين مورد به وزارتخانه نرسيده است، بلكه هيچ كس در مجموعه اطلاعى از اين موضوع ندارد و فقط از طريق رسانه ها از اين خبر مطلع شديم.»

Alireza Taji
15-01-2009, 04:04
با احتمال واگذارى استقلال به وزارت راه

واعظ: نگران مديريت استقلال نيستم

واعظ از طرح واگذارى استقلال به وزارت راه استقبال مى كند: «من موافق چنين تصميمى هستم و اميد دارم اين مسأله تا پايان سال جارى انجام شود. در حال حاضر قرار است تيم باشگاه استقلال به وزارت راه و ترابرى و باشگاه پرسپوليس به وزارت صنايع واگذار شود اما اميدوارم اين نوع واگذارى مثل مرحله قبل نباشد كه در زمان واگذارى استقلال به وزارت رفاه مشكلاتى به وجود آمد و با چالش مواجه شد و انتظار دارم تغييرات مديريتى موجب لغو چنين اقدامى نشود.
بابت اين مسأله از سازمان تربيت بدنى تشكر مى كنم و معتقدم اين واگذارى ها باعث مى شود تا بخش زيادى از مشغوليات و تفكرات سازمان آزاد شده و آنها در مباحث ديگر با انرژى بيشترى كار كنند، چرا كه توجه و تمركز روى باشگاه هاى استقلال و پرسپوليس انرژى زيادى از سازمان تربيت بدنى مى گيرد.
البته واگذارى استقلال و پرسپوليس به وزارت راه و صنايع به صورت واگذارى اين باشگاه به شركت هاى زير مجموعه اين وزارت خانه ها خواهد بود و به نوعى اشخاص حقيقى زيادى در اين شركت ها سهام دار هستند كه خود به خود اين انتقال از بخش دولتى به بخش خصوصى لقب مى گيرد. پيش بينى مى كنم اين مسأله تا قبل از شروع سال جديد به وقوع بپيوندد و من حتى هيچ نگرانى بابت تغييرات احتمالى بعدى در كادر مديريتى باشگاه استقلال ناشى از اين واگذارى ندارم.
مدير عامل باشگاه استقلال درباره عقد قرارداد با بازيكن خارجى جديد استقلال مى گويد: اين بازيكن امريكاى جنوبى كه از كشور پرو است، مورد تأييد كادر فنى بوده و من در حال حاضر پس از ترك جلسه انتخابات هيات رييسه سازمان ليگ براى امضاى عقد قرارداد براى او خواهم رفت و امروز(ديروز) اين بازيكن به طور رسمى به تيم استقلال خواهد پيوست.
واعظى آشتيانى درباره جلسه هيات رييسه سازمان ليگ گفت: «جلسه خوبى بود و من براى كانديداهاى انتخاب شده آرزوى موفقيت مى كنم اميدوارم آنها بتوانند با برنامه ريزى مدون و منظم راه خوبى را براى ارتقاى ليگ برتر ايران انجام دهند.
البته بايد قبول كرد كه هيچ ديكته نوشته شده اى بدون غلط نيست و ما در صورت وجود اشتباهات و مشكلاتى در اين زمينه بايد آن را به مسؤولان مربوطه تذكر دهيم. همه ما نيازمند استفاده از تجربيات يكديگر هستيم و با اعتقادات خود مى توانيم دوستان مان را در اين راه راهنمايى كنيم.»

Alireza Taji
15-01-2009, 04:10
عليرضا خبري از رقم قرارداد رينالدو داري
اینطور که میگند 400 هزار دلار هست.
اما تا حالا جایی را ندیدم که گفته باشه چقدر گرفته.

Alireza Taji
15-01-2009, 04:11
عزيز محمدى در حاشيه انتخاب اعضاى هيات رييسه سازمان ليگ:

دايى موافقت كند بازى هاى
معوقه 2 فروردين برگزار مى شود

رييس سازمان ليگ برتر فدراسيون فوتبال از احتمال تعويق ديدارهاى روز اول فروردين ماه سال آينده خبر داد و گفت: «در صورت موافقت مسؤولان، اين ديدارها را روز دوم فروردين ماه برگزار خواهيم كرد.» عزيز محمدى با كنايه به صفايى فراهانى و خبيرى كه درباره كسب ۴ سهميه ايران در ليگ قهرمانان آسيا انتقاداتى را مطرح كرده بودند گفت: «در شرايطى كه خيلى ها فكر نمى كردند بتوانيم ۴ سهميه ليگ قهرمانان آسيا را به دست آوريم به همراه عربستان، كره جنوبى، چين و ژاپن به اين مهم دست يافتيم تا قبل از اينكه قرعه كشى مسابقات ليگ قهرمانان آسيا برگزار شود باز هم اين مورد براى فوتبال ايران غير قابل دسترسى مى نمود اما در نهايت با برگزارى مراسم قرعه كشى و اعلام برنامه بازى هاى تيم هاى ايرانى رسما حضور ۴ تيم از كشورمان در اين رقابت ها مسجل شد.» رييس سازمان ليگ فدراسيون فوتبال با اشاره به حضور نمايندگان ۴ باشگاه ايرانى در دوره هاى آموزشى كنفدراسيون فوتبال آسيا و نيز برگزارى دوره هاى آموزشى براى آنها از سوى فدراسيون فوتبال كشورمان گفت: «كنفدراسيون فوتبال آسيا تاريخ ۲۰ دى را براى حضور ناظران خود جهت بررسى شرايط تيم هاى ايرانى و ورزشگاه هاى محل برگزارى مسابقات تعيين كرده بود كه ما ۱۰ روز از afc فرصت گرفتيم تا در روز اول بهمن ماه پذيراى بازديدكنندگان اين كنفدراسيون باشيم. شرايط مورد نظر afc بايد لحاظ شود. از اين پس ديگر كنفدراسيون فوتبال آسيا ما را نمى شناسد و با ۴ باشگاهى كه در ليگ قهرمانان آسيا حضور دارند سرو كار خواهد داشت.»
رييس سازمان ليگ در ادامه از مديران باشگاه هاى حاضر در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا خواست براى سفر به عربستان به گونه اى برنامه ريزى كنند كه زيارت خانه خدا قبل از برگزارى مسابقات شان باشد تا تغييرى در برنامه ريزى مسابقات به وجود نيايد.
وى درباره بازى هاى معوقه هفته سى و يكم در روز اول فروردين گفت: «در صورت موافقت كميته تيم هاى ملى ديدارهاى هفته سى و دوم ليگ برتر به جاى اول فروردين ماه در روز دوم اين ماه برگزار خواهد شد.»

Alireza Taji
15-01-2009, 04:12
على آبادى:

واگذارى استقلال و پرسپوليس در حد حرف است

اما پس از انتشار اين خبر و واكنش مديران استقلال رييس سازمان تربيت بدنى به شكل نامحسوسى اين خبر را رد كرد و گفت: «واگذارى دو باشگاه پرسپوليس و استقلال در حد حرف است و هنوز جدى نشده است.» محمد على آبادى در حاشيه جلسه هيات دولت در گفت وگو با خبرنگاران درباره واگذارى پرسپوليس و استقلال به وزارت صنايع و راه و ترابرى؛ عنوان كرد: هنوز اين موضوع به مرحله جدى نرسيده است. واگذارى پرسپوليس و استقلال در راستاى خصوصى سازى است اما تا اين لحظه چيزى قطعى نشده است. وى در ادامه توضيح داد:

«هيچ گونه كار و بحث جدى در اين ارتباط صورت نگرفته است. وزارت صنايع و وزارت راه و ترابرى همانند ساير نهادها گزينه اى براى خصوصى سازى هستند.» على آبادى گفت: «پرسپوليس و استقلال در حال حاضر زير نظر سازمان تربيت و بدنى اداره مى شوند و تا اين لحظه به بخش ديگرى واگذار نشده اند.» رييس سازمان تربيت بدنى درباره برگزارى مسابقات فوتبال كشورهاى حوزه خليج فارس با نام جعلى تصريح كرد: «اين كار را محكوم مى كنيم. طبق اسناد و سوابق موجود خليج فارس همواره به اين نام شناخته شده و هر گونه جعل عنوان غير مجاز است. قصد داريم موضوع را از طريق مراجع بين المللى پيگيرى كنيم تا جلوى اين اقدام نادرست گرفته شود.»

Alireza Taji
15-01-2009, 04:14
قويم مسابقات ليگ برتر

هفته بيست و دوم
جمعه ۲۷/۱۰/۸۷ ساعت ۱۴:15
ابومسلم-پيكان،ثامن الائمه مشهد
سپاهان-سايپا، فولاد شهر
راه آهن-پاس همدان،اكباتان تهران
استقلال اهواز-پيام خراسان،تختى اهواز
مس كرمان-ملوان انزلى،باهنركرمان
صباى قم-ذوب آهن،يادگار امام قم
داماش- مقاومت سپاسى،عضدى رشت
پرسپوليس- فولاد خوزستان،آزادى
تهران ساعت ۱۵
شنبه: 28 دى ساعت ۱۴:15
برق شيراز-استقلال تهران، حافظيه شيراز
هفته بيست و سوم
پنج شنبه۳/۱۱/،۸۷ ساعت ۱۴:30
مس كرمان - پرسپوليس، باهنركرمان
سايپا - داماش گيلان ، انقلاب كرج
ملوان - سپاهان اصفهان، تختى انزلى
جمعه ۴/۱۱/۸۷ ، ساعت:۱۴:30
پيكان قزوين - راه آهن، رجايى قزوين
ذوب آهن - ابومسلم مشهد، فولاد شهر
مقاومت سپاسى - استقلال اهواز، حافظيه شيراز
فولاد خوزستان - برق شيراز، تختى اهواز
پيام خراسان - پاس همدان، ثامن الائمه مشهد
استقلال تهران - صباى قم، آزادى تهران

Alireza Taji
15-01-2009, 04:20
من بدشانس هستم

تقى پور: خودم را فداى استقلال مى كنم

ابراهيم تقى پور مدافع مصدوم استقلال خود را فدايى تيمش مى داند. براى ابراهيم تقى پور فرقى نمى كند تا آخر فصل هم نيمكت نشين باشد چرا كه به عقيده وى اصل، موفقيت استقلال است. گفت و گوى ما با وى را بخوانيد:
• چرا اينقدر مصدوم مى شوى؟
- خودم هم مانده ام دليلش چيست. مدام مصدوم مى شوم. البته هيچ يك از آسيب ديدگى هايم حاد نيست. در مصدوميت قبلى ام عجله كردم. دوست داشتم زودتر به زمين بازى برگردم كه همين كار دستم داد تا دوباره از تمرينات تيم دور بمانم.
• كادر فنى هم در اين خصوص بر تو ايراد گرفته بود. درست است؟
- بله، آقاى قلعه نويى گفتند چرا اين قدر مصدوم مى شوى. البته ايشان در اين مورد حق دارند. من در زمين خيلى محكم تمرين مى كنم تا همين باعث مصدوميت پى درپى من شود.
• بدشانسى چقدر در اين مورد تاثيرگذار است؟
- خيلى . من بازيكن بدشانسى هستم. مدام پايم بخيه مى خورد. بدجورى آسيب ديدگى گريبانگيرم شده است.
• كى مى توانى در تمرينات استقلال حضور پيدا كنى؟
- حداقل تا ۲ هفته ديگر نمى توانم پا به توپ شوم. به دليل پارگى خفيفى كه بر روى مينيسك پايم صورت گرفته مجبور به فيزيوتراپى و آب درمانى هستم.
• در اين فصل نتوانستى خودت را در تركيب استقلال جا دهى، با اين حال به آينده اميدوار هستى؟
- هنوز خيلى از بازى ها باقى مانده، ضمن اينكه ما از ۳ جام فقط بازى هاى يك جام را شروع كرده ايم. بنابراين به من هم فرصت لازم داده مى شود.
• مى توانى در تركيب استقلال قرار بگيرى؟
- حضور در تركيب براى من مهم نيست.
• پس براى چه فوتبال بازى مى كنى؟
- فقط موفقيت تيمم برايم مهم است. استقلال اگر برنده باشد و موفق انگار من پيروز شده ام.
• حرف هايت كمى عجيب است يعنى با نيمكت نشينى احساس ناراحتى نمى كنى؟
- من به حد كافى در باشگاه هاى مختلف بازى كرده ام. بعضى وقت ها آدم بايد خودش را فداى تيم كند.
• يعنى تا به امروز خودت را فداى استقلال كردى؟
- نمى گويم فدا كردم اما خودم را فداى استقلال مى كنم.
• بازى مقابل برق را چطور پيش بينى مى كنى؟
- بازى سختى را پيش رو داريم. اگر چه برق در چند هفته اخير نتيجه نگرفته اما با اين حال ما بايد آنها را دست كم بگيريم. اين بازى هم مثل تمام ديدارها در قهرمانى استقلال تاثيرگذار خواهد بود بنابراين بايد پيروزى در اين ميدان را هم از آن خود كنيم.

Alireza Taji
15-01-2009, 04:25
استقلال فردا به شيراز مى رود

تيم استقلال جمعه به سوى شيراز پرواز مى كند .آبى هاى تهرانى فردا ساعت ۱۷ تهران را به مقصد شيراز ترك مى كنند تا خود را براى بازى مقابل برق آماده كنند. استقلالى ها با پرواز چارتر به شيراز مى روند.

گزارش تمرين استقلال

قلعه نويى پيگير گلزنى برهانى بود

تمرين استقلال ديروز ساعت ۱۵ در ورزشگاه دستگردى برگزار شد و بازيكنان زير نظر قلعه نويى به انجام تمرينات تاكتيكى پرداختند.
غايبان
تمرين ديروز آبى پوشان ۲ غايب داشت. ابراهيم تقى پور، مدافع مصدوم استقلالى ها و پژمان منتظرى غايبان تمرين بودند.
فقط ۱۰ تماشاگر
از تمرين ديروز استقلالى ها فقط ۱۰ تماشاگر ديدن كرد كه اين موضوع طى روزهاى اخير بى سابقه بوده است و موجب دلخورى بعضى از بازيكنان نيز شد.
بيك زاده تاخير داشت
هاشم بيك زاده، هافبك آبى پوشان با چند دقيقه تاخير در محل تمرين حاضر شد و به سرعت خود را با ساير بازيكنان همراه كرد.
تمرينات اختصاصى
پس از اتمام تمرين مجتبى جبارى و هاشم بيك زاده در ورزشگاه ماندند و به طور اختصاصى به تمرينات اختصاصى پرداختند.
محدود كردن خبرنگاران
يكى از اقدامات مسئولان ورزشگاه دستگردى محدود كردن خبرنگاران حاضر بود. آنها كليه خبرنگاران حاضر در دستگردى را به روى سكوها فرستادند و اجازه حضور آنها در كنار زمين را ندادند.
قلعه نويى پيگير گلزنى برهانى
امير قلعه نويى، سرمربى استقلال در تمرين ديروز دائماً پيگير وضعيت برهانى بود و از خبرنگاران سؤال مى كرد كه «آرش گل زده است يا خير؟» همچنين سرمربى آبى پوشان ۱۰ دقيقه پايانى بازى ايران و سنگاپور را از تلويزيون تماشا كرد.
شرح تمرين
در ابتداى تمرين امير قلعه نويى چند دقيقه اى با آبى پوشان درخصوص اهميت ديدار با برق شيراز سخن گفت. بعد از آن بازيكنان زير نظر خداداد به دويدن پرداختند سپس فوتبال تاكتيكى در نيمى از زمين بازى كردند. در ادامه سانتر از جناحين و سرزنى در دستور كار استقلالى ها قرار گرفت. پس از آن قلعه نويى مانع هايى را در زمين قرار داد و عبور از بين اين مانع ها را به استقلالى ها تحميل كرد. تمرينات ضربات ايستگاهى نيز پايان بخش تمرين بود كه در اين بين جبارى و اكبرپور بهتر از سايرين به توپ ضربه مى زدند.
برنامه تمرينى
آخرين تمرين آبى پوشان در تهران قبل از ديدار با برق امروز ساعت ۱۵ در ورزشگاه دستگردى برگزار خواهد شد.

bleu2u4u
15-01-2009, 04:47
400 هزار تا خيلي ي
من فكر مكردم حداكثر دور و ور 200 هزار تا بهش داده باشن
حالا قراردادش 1 ساله س يا 6 ماهه؟

M.etallic.A
15-01-2009, 10:20
اگر اشتباه نکنم کسی که رباط پاره میکنه اینطوری میشه جباری،نویدکیا بهترین نمونه هاش هستند تا کمی روی پاشون فشار میاد دچار مشکل میشند.

خود پاره کردن رباط حداقل 6 ماه بازیکن را از تمرین دور میکنه و بعد از رفع مصدومیتش هم همیشه باید دست به عصا باشه و زیاد به پاش فشار نیاره.

اتفاقا هر چی بازیکن خوب و تکنیکی هست اینجوری میشه. همین جباری یا نویدکیا هر دو تا بازیکن های خیلی خوبی هستن.

400 هزار تا خيلي ي
من فكر مكردم حداكثر دور و ور 200 هزار تا بهش داده باشن
حالا قراردادش 1 ساله س يا 6 ماهه؟

18 ماهه...

خدا کنه به این قیمت بیارزه...

bleu2u4u
15-01-2009, 12:04
اگر 18 ماهه باشه قيمت يك مقدار قابل قبول ميشه

Alireza Taji
15-01-2009, 12:26
قراردادش که عمرا 6 ماه باشه استقلال بیشتر بازیکنانش را با قرارداد 2ساله بسته تا تا پایان اسیا داشته باشه احتمالا این هم همینطور و یا اینکه یک سال و نیم قرارداد بسته

اتفاقا هر چی بازیکن خوب و تکنیکی هست اینجوری میشه. همین جباری یا نویدکیا هر دو تا بازیکن های خیلی خوبی هستن.

فکر میکنم دلیل اصلیش اینه که اینجور بازیکنان ظریف تر هست

Alireza Taji
15-01-2009, 12:27
خانواده رحمتي و صادقي به خاطر پول ليدرها فحش خوردند
نيروي انتظامي در عزاداري استقلالي‌ها

ماجراي پرتاب سنگ به سوي دروازه‌بان سپاهان در ورزشگاه فولاد‌شهر اصفهان را به ياد داريد؟! بازي كه استقلال در پايان با حساب دو بر يك مغلوب حريف اصفهاني‌اش شد و پس از سوت آخر داور، جمعي از طرفداران تيم تهراني به زمين ريخته و به درگيري با نيروي انتظامي پرداختند. پس از آن نيز در مصاف استقلال با مس جمعي از استقلالي‌هاي شناخته شده براي بازيكنان پيشين اين تيم عليه مهدي رحمتي و اميرحسين صادقي به فحاشي پرداختند و موجبات احضار مسوول كانون هواداران اين باشگاه به كميته انضباطي فدراسيون را فراهم ساختند. از اين رو دوشنبه شب و در حاشيه برپايي مراسم زيارت عاشورا در محل باشگاه حدود 70 نفر از ليدرهاي باشگاه نيز به اين امكان دعوت شدند تا در نشستي با مسوولان كانون هواداران استقلال (نقدي‌زاده و پورسيف) به اتفاقات اخير رسيدگي شود.
اما اين نشست پرسش و پاسخ در پايان به پادرمياني نيروهاي انتظامي انجاميد و خوشبختانه اتفاق خاصي براي هيچ يك از حاضران رخ نداد. هرچند كه روز گذشته مسوولااي باشگاه همگي بروز اين درگيري‌ها و مسايل حاشيه‌ اين نشست را تكذيب كردند.
ماجرا از اين قرار بود كه پس از گرد‌هم آمدن ليدرهاي باشگاه، مسوول كانون با انتقاد شديد از اتفاقات اخير از ليدرهاي اصلي استقلال گله كرده و به آنها گفته كه هيچ‌يك از آنها حق ندارند در ورزشگاه‌ها فحاشي كنند و برعكس بايد جلوي فحاشي افرادي كه به اين امر اقدام مي‌كنند را نيز بگيرند. در اين جلسه كه تمام ليدرهاي استقلال حضور داشتند نقدي‌زاده با نام بردن از كسي كه گفته مي‌شود در خلال برگزاري بازي استقلال - مس عليه رحمتي و صادقي فحاشي كرده است، از وي و دارودسته‌اش كه اتفاقا آنها هم در اين جلسه حضور داشتند انتقاد مي‌كند و به آنها هشدار مي‌دهد كه اگر يكبار ديگر شاهد بروز چنين رفتاري از سوي آنها باشد به جاي آنها از افرادي كه لياقت ليدر بودن در ميان هواداران استقلال را دارند استفاده خواهد كرد. پس از ايراد اين سخنان از سوي مسوول كانون هواداران، عده‌اي از ليدرها كه نسبت به دريافت حق و حقوقشان از باشگاه شكايت داشتند شروع به متشنج كردن جو جلسه مي‌كنند و در مواجهه با بي‌اعتنايي مسوولان حاضر در جلسه، پا را فراتر از حد گذاشته و به عربده‌كشي و درگير شدن با ديگران (آنهايي كه پول مقرري‌شان را دريافت مي‌كنند) پرداختند. بلافاصله پس از اين اتفاق صداي داد و فرياد به طبقه بالايي ساختمان كه در آن امير قلعه‌نويي، سرپرست تيم استقلال و جمعي از مسوولان (به جز اميررضا واعظ آشتياني) حضور داشتند مي‌رسد و وقتي قلعه‌نويي تصميم مي‌گيرد براي ساكت كردن طرفداران به طبقه پايين برود با ممانعت حاضران مواجه مي‌شود اما دقايقي پس از شروع اين درگيري‌ها ماموران نيروي انتظامي كه مشخص نشد چه كسي آنها را از اين ماجرا با خبر كرده بود با حضور در ساختمان باشگاه استقلال قصد دستگير كردن عوامل اصلي اين اغتشاش را داشتند كه اتفاقا همان تعداد افرادي كه به مسايل حقوقي‌شان در باشگاه معترض بودند، بلافاصله پس از احساس خطر، محل باشگاه را ترك كرده و پا به فرار مي‌گذارند. البته سرپرست استقلال در اين ارتباط گفته: «از اول تا آخر مراسم عزاداري حضور داشتم و هيچ درگيري در باشگاه نديدم.» همچنين سرمربي استقلال نيز كه قصد آرام كردن جو را داشته است در اين‌باره گفت: «كدام درگيري؟ ما كه چيزي نديديم!» اما نقدي‌زاده كه خود در بطن ماجرا حضور داشته، در اين‌باره گفت: «ما براي ليدرها يك كميته انضباطي تشكيل داده‌ايم تا به تخلفات احتمالي از سوي آنها رسيدگي كنيم. اخيرا هم ليدرها در اصفهان سهل‌انگاري كرده بودند كه به تخلف آنها رسيدگي كرديم.» او كه تمام درگيري‌ها را تكذيب مي‌كرد، در مورد اينكه آيا ليدرها از باشگاه حقوقي دريافت مي‌‌كنند يا نه، گفت: «همه آنها نه، اما حدود 22 نفرشان كه از افراد اصلي هستند به صورت هفتگي مبالغي را دريافت مي‌كنند كه ما اين مبالغ را به حسابشان واريز مي‌كنيم.» وي در پايان صحبت‌هايش نيز اضافه كرد: «البته اين مبالغ پول اياب و ذهاب آنهاست كه از طرف باشگاه به آنها پرداخت مي‌شود. جدا از اين، در ازاي هر برد استقلال، ليدرها هم پاداش مي‌گيرند. به اين شكل كه به اندازه مبلغ پاداش يك بازيكن تيم پس از پيروزي، مبلغي را ميان ليدرها تقسيم مي‌كنيم.» به هر حال دوشنبه شب و پس از استقرار نيروي انتظامي در ساختمان باشگاه، ليدرهايي كه در اين مكان حضور داشتند در مراسم زيارت عاشورا شركت كرده و پس از صرف شام اين مكان را ترك كردند. بايد به حال خانواده مهدي رحمتي و اميرحسين صادقي افسوس خورد كه به دليل پرداخت نشدن حق و حقوق تعدادي از ليدرهاي استقلال كه با وجود حقوق نگرفتن مشخص نيست ليدر اين باشگاه هستند يا نه، بايد بدترين الفاظ و القاب را نسبت به خود تحمل كنند.

Alireza Taji
15-01-2009, 12:30
دغدغه هاى بزرگ امير

بى پولى استقلال خطرناك تر از الاتحاد و الجزيره

پس از انجام قرعه كشى فصل جديد رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا، اغلب كارشناسان از گروهى كه استقلال در آن قرار گرفته به عنوان «گروه مرگ» ياد كردند و خود اميرقلعه نويى هم به دشوار بودن گروه اذعان كرد. البته وى در عين حال به درستى مدعى شد كه با توجه به ابهت و اقتدار استقلال، اين رقبا هستند كه بايد از پسران آبى بترسند و مقابل آنها با احتياط گام به ميدان بگذارند. از سوى ديگر برگزارى مسابقات خانگى استقلال در ورزشگاه آزادى يعنى هجوم صدهزار استقلالى مشتاق به استاديوم و وحشت بزرگى كه از اين بابت در دل حريفان خواهد افتاد. بنابراين قاطعانه مى توان از استقلال به عنوان مدعى شماره يك صعود از گروه c ياد كرد اما متأسفانه به نظر مى رسد اتفاقات ديگرى در حال شكل گيرى است. اتفاقاتى كه مى تواند غول بزرگى را از خواب بيدار كند و حريفى خطرناك تر از الاتحاد و الجزيره براى پسران آبى بتراشد.
درد بى پولى
داستان بى پولى استقلالى ها و مشكلات مالى اين تيم طى روزهاى ابتدايى هفته جارى به رسانه ها كشيده شد تا مسئولان باشگاه به صرافت توجيه و حل آن برآيند اما بدون شك تداوم اين روند كاسه صبر بازيكنان را لبريز مى كند يا اينكه حداقل انگيزه هايشان را كاهش مى دهد و اين در حالى است كه روزنامه هاى عرب زبان از وعده جوايز رنگين شيخ نشين ها به تيم هاى خود براى موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا مطلب مى نويسند و بدون شك اين وعده ها انگيزه آنها را زيادتر مى كند.
هيأت مديره عجله كند
طبيعى است كه هيأت مديره استقلال هم نمى خواهد تيمش با دست خالى به ليگ قهرمانان برود و مديران باشگاه مى دانند كه تيمى كه با دستان خالى راهى آسيا شود، قطعاً دست پر بازنخواهد گشت. بنابراين بايد روند حل مشكلات مالى خود را تسريع كنند زيرا وقت به سرعت مى گذرد و اگر دست روى دست بگذارند، مى بينند روزى فرا رسيده كه الاتحاد و الجزيره مقابل استقلال هستند اما غول بى پولى و بى انگيزگى ،انگيزه را دربازيكنان كشته است.

bleu2u4u
15-01-2009, 13:00
قديميا ميگفتن بي پولي هم نعمتيه
حالا ما بايد ببينيم واقعا حرف اونها راست بوده يا نه چون واقعا در مقابل او 3 تيم عرب استقلال بي پوله

M_Abieteh
15-01-2009, 13:19
قلعه نويى: تا عنايتى به تهران نيايد نمى شود چيزى را قطعى كرد

امير قلعه نويى سرمربى استقلال در مورد آخرين وضعيت استقلال و همچنين اضافه شدن عنايتى به اين تيم به اظهارنظر پرداخت كه متن گفت وگو با وى را در ادامه مى خوانيد:
• از تمرينات استقلال چه خبر؟
- خوشبختانه همه چيز خوب بوده و روزهاى شنبه و يك شنبه صبح و ظهر تمرينات خوبى پشت سرگذاشتيم و در روز دوشنبه در يك بازى تداركاتى خوب به هما باختيم و سه شنبه هم با يك تمرين سبك ريكاورى كرديم.تمرين چهارشنبه هم مناسب بود.
• چرا بازى را به هما باختيد؟
- فوتبال چرا ندارد. بالاخره جذابيت ورزش به خصوص فوتبال به اين غيرقابل پيش بينى بودن نتايج است. مگر مى شود گفت كه چرا چلسى به منچستر باخت؟ اين برد و باخت هاست كه تماشاگران را به ورزشگاه مى كشاند.
• شايد مغرورانه بازى كرديد يا حريف را دست كم گرفتيد؟
- حريف را دست كم گرفتيم؟ بچه هاى ما نه مغرورانه بازى كردند و نه هيچ حريفى را دست كم مى گيرند. ما حريف را دست كم نگرفتيم. تيم هما خيلى خوب بازى كرد و مزد تلاش خود را گرفت.
• درست است كه بعد از اين بازى به خاطر ناراحتى حاضر به مصاحبه نشديد؟
- نه بابا، من براى رفتن به ملاقات مادرم عجله داشتم به خاطر همين وقت مصاحبه براى من باقى نمانده بود.
• راستى حال مادرتان الان خوب است؟
- بهتر شده اما باز هم تقاضا مى كنم براى سلامتى مادرم دعا كنيد.
• بازى با برق را چطور مى بينيد؟
- برق تيم خيلى خوبى است كه نتايج درخشانى را با هدايت عباسى گرفته است. واقعاً اين تيم بازيكنان خوبى دارد و ما كار سختى مقابل اين تيم در شيراز خواهيم داشت.
• براى شكست برق چقدر روى بحران اين تيم حساب كرده ايد؟
- برق بحرانى ندارد. اين تيم با مديريت عباسى بدشانسى آورده است. آنها ۲ بازيكن خوب خود را از دست داده اند و مصدوميت ها و محروميت بازيكنان آنها را به اين وضع در آورده ضمن اين كه هميشه تيم ها مقابل ما با انگيزه ظاهر مى شوند. ما به بحران آنها كارى نداريم بلكه به قابليت و توانايى تيم خود اطمينان داريم و چون صدرنشين هستيم، براى كسب ۳ امتياز يك بازى هجومى انجام مى دهيم.
• براى حضور در آسيا استقلال نياز به تقويت دارد؟
- صد در صد. ما براى حضورى پر قدرت به يك هافبك و مهاجم نياز داريم.
• كار پيوستن عنايتى به استقلال به كجا رسيد؟
- رضا هميشه با من در ارتباط است. آخرين صحبت من با او حدود ۵ روز قبل بود. صحبت هايى كرديم اما بايد بيايد و شرايط رضا را ببينيم و صحبت هاى نهايى را در تهران انجام دهيم تا او به تهران نيايد نمى شود چيزى را قطعى كرد.
• ليست استقلال به afc ارسال شده است؟
- هنوز وقت زياد است و ارسال نشده است.
• گفته مى شود به خاطر اضافه كردن عنايتى به ليست مانع ارسال به afc شده ايد؟
- من مانع ارسال ليست به afc شدم؟ من چكاره ام كه مانع شوم؟ ليست در باشگاه است و هنوز وقت ارسال هم زياد. اين هم حاشيه است. به خاطر اين كه ليگ تعطيل بوده اين شايعات را درست مى كنند.
• موضع گيرى پيشكسوتان استقلال و پرسپوليس در قبال كادر فعلى، باعث ضرر اين ۲ تيم نمى شود؟
در مورد اين موضوع هم اطلاعى ندارم. سؤالات فنى بپرسيد تا جواب دهم.

M_Abieteh
15-01-2009, 13:22
استقلال جمعه صبح تمرين مى كند

آبى هاى تهرانى پيش از سفر به شيراز در دستگردى به انجام تمرين مى پردازند. با تشخيص كادرفنى استقلال، اين تيم جمعه صبح در ورزشگاه دستگردى مشغول آماده سازى مى شود تا با پيوستن ملى پوشان استقلالى هماهنگى هاى لازم بين بازيكنان اين تيم صورت بگيرد. استقلالى ها عصر همان روز به سوى شيراز پرواز مى كنند.

M_Abieteh
15-01-2009, 13:22
جلسه قلعه نويى با ۲ اخطاره ها

سرمربى استقلال به صورت جداگانه با بازيكنان ۲ اخطاره تيمش به صحبت پرداخت. با توجه به اينكه ۵ تن از بازيكنان كليدى استقلال ۲ اخطاره محسوب مى شوند، قلعه نويى طى گفت وگويى اختصاصى با آنها از شاگردانش خواست تا به راحتى بازى بعدى استقلال را از دست ندهند. البته در اين بين گفت وگوى امير با برهانى به صورت جداگانه بود كه با توجه به اين جلسه مى توان گفت قلعه نويى در بازى هاى آتى استقلال حساب ويژه اى روى اين بازيكن باز كرده است.

M_Abieteh
15-01-2009, 13:23
مديرعامل استقلال شنبه به شيراز مى رود

مديرعامل استقلال از نزديك بازى آبى پوشان پايتخت مقابل شيراز را تماشا مى كند واعظى آشتيانى شنبه به شيراز مى رود تا با حضور خود در ورزشگاه حافظيه نظاره گر بازى دو تيم باشد. آشتيانى از استقلالى ها خواسته تا با فراموشى مشكلات مالى به رويارويى مقابل برق بروند تا پس از بازى مقابل اين تيم مطالبات آبى پوشان پرداخت شود.

M_Abieteh
15-01-2009, 13:24
ليست استقلال يكشنبه ارسال مى شود

مسئولان باشگاه استقلال ليست بازيكنان اين تيم را يكشنبه به afc ارسال مى كنند. تجربه حذف از آسيا سبب شده تا آبى هاى تهرانى براى ارسال اسامى بازيكنان خود دقت لازم را به جا بياورند و چند روز قبل از موعد مقرر ليست خود را به كنفدراسيون فوتبال آسيا بفرستند. در صورت جذب بازيكن جديد در استقلال، ممكن است مسئولان اين تيم با وقفه اى كوتاه ليست خود را ارسال كنند.

M_Abieteh
15-01-2009, 13:24
تمركز استقلالى ها روى ۲ بازيكن برق

كادر فنى استقلال به حركات ۲ بازيكن برق تاكيد ويژه اى دارند و بارها از آبى پوشان خواسته اند تا هوش و حواس خود را معطوف اين ۲ بازيكن كنند. فريد عابدى و ستار زارع بازيكنانى هستند كه قلعه نويى از شاگردانش خواسته اجازه حركت به آنها را ندهند به گفته امير در صورتى كه اين ۲ بازيكن نتوانند حركتى انجام دهند، برق بازنده مطلق بازى شيراز است.

M_Abieteh
15-01-2009, 13:25
استقلال فردا به شيراز مى رود

تيم استقلال جمعه به سوى شيراز پرواز مى كند .آبى هاى تهرانى فردا ساعت ۱۷ تهران را به مقصد شيراز ترك مى كنند تا خود را براى بازى مقابل برق آماده كنند. استقلالى ها با پرواز چارتر به شيراز مى روند.

M_Abieteh
15-01-2009, 13:26
گزارش تمرين استقلال

قلعه نويى پيگير گلزنى برهانى بود

تمرين استقلال ديروز ساعت ۱۵ در ورزشگاه دستگردى برگزار شد و بازيكنان زير نظر قلعه نويى به انجام تمرينات تاكتيكى پرداختند.
غايبان
تمرين ديروز آبى پوشان ۲ غايب داشت. ابراهيم تقى پور، مدافع مصدوم استقلالى ها و پژمان منتظرى غايبان تمرين بودند.
فقط ۱۰ تماشاگر
از تمرين ديروز استقلالى ها فقط ۱۰ تماشاگر ديدن كرد كه اين موضوع طى روزهاى اخير بى سابقه بوده است و موجب دلخورى بعضى از بازيكنان نيز شد.
بيك زاده تاخير داشت
هاشم بيك زاده، هافبك آبى پوشان با چند دقيقه تاخير در محل تمرين حاضر شد و به سرعت خود را با ساير بازيكنان همراه كرد.
تمرينات اختصاصى
پس از اتمام تمرين مجتبى جبارى و هاشم بيك زاده در ورزشگاه ماندند و به طور اختصاصى به تمرينات اختصاصى پرداختند.
محدود كردن خبرنگاران
يكى از اقدامات مسئولان ورزشگاه دستگردى محدود كردن خبرنگاران حاضر بود. آنها كليه خبرنگاران حاضر در دستگردى را به روى سكوها فرستادند و اجازه حضور آنها در كنار زمين را ندادند.
قلعه نويى پيگير گلزنى برهانى
امير قلعه نويى، سرمربى استقلال در تمرين ديروز دائماً پيگير وضعيت برهانى بود و از خبرنگاران سؤال مى كرد كه «آرش گل زده است يا خير؟» همچنين سرمربى آبى پوشان ۱۰ دقيقه پايانى بازى ايران و سنگاپور را از تلويزيون تماشا كرد.
شرح تمرين
در ابتداى تمرين امير قلعه نويى چند دقيقه اى با آبى پوشان درخصوص اهميت ديدار با برق شيراز سخن گفت. بعد از آن بازيكنان زير نظر خداداد به دويدن پرداختند سپس فوتبال تاكتيكى در نيمى از زمين بازى كردند. در ادامه سانتر از جناحين و سرزنى در دستور كار استقلالى ها قرار گرفت. پس از آن قلعه نويى مانع هايى را در زمين قرار داد و عبور از بين اين مانع ها را به استقلالى ها تحميل كرد. تمرينات ضربات ايستگاهى نيز پايان بخش تمرين بود كه در اين بين جبارى و اكبرپور بهتر از سايرين به توپ ضربه مى زدند.
برنامه تمرينى
آخرين تمرين آبى پوشان در تهران قبل از ديدار با برق امروز ساعت ۱۵ در ورزشگاه دستگردى برگزار خواهد شد.

M_Abieteh
15-01-2009, 13:27
دغدغه هاى بزرگ امير

بى پولى استقلال خطرناك تر از الاتحاد و الجزيره

پس از انجام قرعه كشى فصل جديد رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا، اغلب كارشناسان از گروهى كه استقلال در آن قرار گرفته به عنوان «گروه مرگ» ياد كردند و خود اميرقلعه نويى هم به دشوار بودن گروه اذعان كرد. البته وى در عين حال به درستى مدعى شد كه با توجه به ابهت و اقتدار استقلال، اين رقبا هستند كه بايد از پسران آبى بترسند و مقابل آنها با احتياط گام به ميدان بگذارند. از سوى ديگر برگزارى مسابقات خانگى استقلال در ورزشگاه آزادى يعنى هجوم صدهزار استقلالى مشتاق به استاديوم و وحشت بزرگى كه از اين بابت در دل حريفان خواهد افتاد. بنابراين قاطعانه مى توان از استقلال به عنوان مدعى شماره يك صعود از گروه c ياد كرد اما متأسفانه به نظر مى رسد اتفاقات ديگرى در حال شكل گيرى است. اتفاقاتى كه مى تواند غول بزرگى را از خواب بيدار كند و حريفى خطرناك تر از الاتحاد و الجزيره براى پسران آبى بتراشد.
درد بى پولى
داستان بى پولى استقلالى ها و مشكلات مالى اين تيم طى روزهاى ابتدايى هفته جارى به رسانه ها كشيده شد تا مسئولان باشگاه به صرافت توجيه و حل آن برآيند اما بدون شك تداوم اين روند كاسه صبر بازيكنان را لبريز مى كند يا اينكه حداقل انگيزه هايشان را كاهش مى دهد و اين در حالى است كه روزنامه هاى عرب زبان از وعده جوايز رنگين شيخ نشين ها به تيم هاى خود براى موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا مطلب مى نويسند و بدون شك اين وعده ها انگيزه آنها را زيادتر مى كند.
هيأت مديره عجله كند
طبيعى است كه هيأت مديره استقلال هم نمى خواهد تيمش با دست خالى به ليگ قهرمانان برود و مديران باشگاه مى دانند كه تيمى كه با دستان خالى راهى آسيا شود، قطعاً دست پر بازنخواهد گشت. بنابراين بايد روند حل مشكلات مالى خود را تسريع كنند زيرا وقت به سرعت مى گذرد و اگر دست روى دست بگذارند، مى بينند روزى فرا رسيده كه الاتحاد و الجزيره مقابل استقلال هستند اما غول بى پولى و بى انگيزگى ،انگيزه را دربازيكنان كشته است.

M_Abieteh
15-01-2009, 13:29
خانواده رحمتي و صادقي به خاطر پول ليدرها فحش خوردند
نيروي انتظامي در عزاداري استقلالي‌ها

ماجراي پرتاب سنگ به سوي دروازه‌بان سپاهان در ورزشگاه فولاد‌شهر اصفهان را به ياد داريد؟! بازي كه استقلال در پايان با حساب دو بر يك مغلوب حريف اصفهاني‌اش شد و پس از سوت آخر داور، جمعي از طرفداران تيم تهراني به زمين ريخته و به درگيري با نيروي انتظامي پرداختند. پس از آن نيز در مصاف استقلال با مس جمعي از استقلالي‌هاي شناخته شده براي بازيكنان پيشين اين تيم عليه مهدي رحمتي و اميرحسين صادقي به فحاشي پرداختند و موجبات احضار مسوول كانون هواداران اين باشگاه به كميته انضباطي فدراسيون را فراهم ساختند. از اين رو دوشنبه شب و در حاشيه برپايي مراسم زيارت عاشورا در محل باشگاه حدود 70 نفر از ليدرهاي باشگاه نيز به اين امكان دعوت شدند تا در نشستي با مسوولان كانون هواداران استقلال (نقدي‌زاده و پورسيف) به اتفاقات اخير رسيدگي شود.
اما اين نشست پرسش و پاسخ در پايان به پادرمياني نيروهاي انتظامي انجاميد و خوشبختانه اتفاق خاصي براي هيچ يك از حاضران رخ نداد. هرچند كه روز گذشته مسوولااي باشگاه همگي بروز اين درگيري‌ها و مسايل حاشيه‌ اين نشست را تكذيب كردند.
ماجرا از اين قرار بود كه پس از گرد‌هم آمدن ليدرهاي باشگاه، مسوول كانون با انتقاد شديد از اتفاقات اخير از ليدرهاي اصلي استقلال گله كرده و به آنها گفته كه هيچ‌يك از آنها حق ندارند در ورزشگاه‌ها فحاشي كنند و برعكس بايد جلوي فحاشي افرادي كه به اين امر اقدام مي‌كنند را نيز بگيرند. در اين جلسه كه تمام ليدرهاي استقلال حضور داشتند نقدي‌زاده با نام بردن از كسي كه گفته مي‌شود در خلال برگزاري بازي استقلال - مس عليه رحمتي و صادقي فحاشي كرده است، از وي و دارودسته‌اش كه اتفاقا آنها هم در اين جلسه حضور داشتند انتقاد مي‌كند و به آنها هشدار مي‌دهد كه اگر يكبار ديگر شاهد بروز چنين رفتاري از سوي آنها باشد به جاي آنها از افرادي كه لياقت ليدر بودن در ميان هواداران استقلال را دارند استفاده خواهد كرد. پس از ايراد اين سخنان از سوي مسوول كانون هواداران، عده‌اي از ليدرها كه نسبت به دريافت حق و حقوقشان از باشگاه شكايت داشتند شروع به متشنج كردن جو جلسه مي‌كنند و در مواجهه با بي‌اعتنايي مسوولان حاضر در جلسه، پا را فراتر از حد گذاشته و به عربده‌كشي و درگير شدن با ديگران (آنهايي كه پول مقرري‌شان را دريافت مي‌كنند) پرداختند. بلافاصله پس از اين اتفاق صداي داد و فرياد به طبقه بالايي ساختمان كه در آن امير قلعه‌نويي، سرپرست تيم استقلال و جمعي از مسوولان (به جز اميررضا واعظ آشتياني) حضور داشتند مي‌رسد و وقتي قلعه‌نويي تصميم مي‌گيرد براي ساكت كردن طرفداران به طبقه پايين برود با ممانعت حاضران مواجه مي‌شود اما دقايقي پس از شروع اين درگيري‌ها ماموران نيروي انتظامي كه مشخص نشد چه كسي آنها را از اين ماجرا با خبر كرده بود با حضور در ساختمان باشگاه استقلال قصد دستگير كردن عوامل اصلي اين اغتشاش را داشتند كه اتفاقا همان تعداد افرادي كه به مسايل حقوقي‌شان در باشگاه معترض بودند، بلافاصله پس از احساس خطر، محل باشگاه را ترك كرده و پا به فرار مي‌گذارند. البته سرپرست استقلال در اين ارتباط گفته: «از اول تا آخر مراسم عزاداري حضور داشتم و هيچ درگيري در باشگاه نديدم.» همچنين سرمربي استقلال نيز كه قصد آرام كردن جو را داشته است در اين‌باره گفت: «كدام درگيري؟ ما كه چيزي نديديم!» اما نقدي‌زاده كه خود در بطن ماجرا حضور داشته، در اين‌باره گفت: «ما براي ليدرها يك كميته انضباطي تشكيل داده‌ايم تا به تخلفات احتمالي از سوي آنها رسيدگي كنيم. اخيرا هم ليدرها در اصفهان سهل‌انگاري كرده بودند كه به تخلف آنها رسيدگي كرديم.» او كه تمام درگيري‌ها را تكذيب مي‌كرد، در مورد اينكه آيا ليدرها از باشگاه حقوقي دريافت مي‌‌كنند يا نه، گفت: «همه آنها نه، اما حدود 22 نفرشان كه از افراد اصلي هستند به صورت هفتگي مبالغي را دريافت مي‌كنند كه ما اين مبالغ را به حسابشان واريز مي‌كنيم.» وي در پايان صحبت‌هايش نيز اضافه كرد: «البته اين مبالغ پول اياب و ذهاب آنهاست كه از طرف باشگاه به آنها پرداخت مي‌شود. جدا از اين، در ازاي هر برد استقلال، ليدرها هم پاداش مي‌گيرند. به اين شكل كه به اندازه مبلغ پاداش يك بازيكن تيم پس از پيروزي، مبلغي را ميان ليدرها تقسيم مي‌كنيم.» به هر حال دوشنبه شب و پس از استقرار نيروي انتظامي در ساختمان باشگاه، ليدرهايي كه در اين مكان حضور داشتند در مراسم زيارت عاشورا شركت كرده و پس از صرف شام اين مكان را ترك كردند. بايد به حال خانواده مهدي رحمتي و اميرحسين صادقي افسوس خورد كه به دليل پرداخت نشدن حق و حقوق تعدادي از ليدرهاي استقلال كه با وجود حقوق نگرفتن مشخص نيست ليدر اين باشگاه هستند يا نه، بايد بدترين الفاظ و القاب را نسبت به خود تحمل كنند.

babak-online
15-01-2009, 14:23
Rinaldo Cruzado

Alireza Taji
15-01-2009, 17:01
قربانی: برای بازی با برق مشكلی ندارم
--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاری فوتبال ایران - مدافع ملی پوش استقلال كه هفته گذشته پدرش را از دست داد به لحاظ روحی هنوز هم شرایط چندان خوبی ندارد اما گفته می شود در بازی هفته بیست و دوم به میدان می رود.

پیروز قربانی در گفت‌وگویی با خبرگزاری فوتبال ایران گفت: «بازی كردن یا بازی نكردنم تنها به نظر امیر قلعه‌نویی بستگی دارد در چند روز گذشته به دلیل مشكلی كه برایم به وجود آمده بود چندان شرایط مطلوبی نداشتم و فكر می‌كنم هنوز به لحاظ روحی به شرایط ایده‌آلی نرسیده‌ام، اما سعی می‌كنم با مسئله‌ای كه برایم به وجود آمده كنار بیایم و بار دیگر به نحو احسن در خدمت تیم باشگاهی‌ام و تیم ملی قرار بگیرم. با این وضعیت فكر می‌كنم برای بازی با برق مشكلی ندارم و به لحاظ روحی در حال برگشتن به شرایط گذشته هستم.اگر مربیان بخواهند برای استقلال بازی می كنم.

Alireza Taji
15-01-2009, 17:02
فرهاد مجیدى: دیگر در هیچ دیدارى نباید امتیاز از دست بدهیم

فرهاد مجیدى کاپیتان استقلال از محبوبیت ویژه اى در میان هواداران این تیم برخوردار است اما گفته مى شود امیر قلعه نویى اعتقاد چندانى به وى ندارد. گفت وگوى او را بخوانید:
• شرایط تمرینات چطور است؟
- خدا را شکر تمرینات خوبى را پشت سر گذاشته ایم .برگزارى اردوى نیم فصل در ترکیه بازیکنان را در شرایط خوبى قرار داده است.
• فکر مى کنید بتوانید صدرنشینى را حفظ کنید؟
- به هر حال سخت است. به نظر من باید تلاش کنیم که دیگر در هیچ بازى امتیاز از دست ندهیم.
• نظرتان در مورد تعطیلات لیگ چیست؟
- به استقلال ضربه مى زند چون ما در روند رو به رشدى قرار داریم.
• شرایط بدنى خودتان چطور است؟
- بعد از بازگشت به امارات تمرینات منظمى را پشت سر گذاشتم و الان در اوج آمادگى هستم. جا دارد از قلعه نویى تشکر کنم.
• گفته مى شود با قلعه نویى مشکل دارید؟
- نمى دانم این حرف ها از کجا در مى آید. من هیچ اختلافى با قلعه نویى ندارم. به نظر من ایشان در درجه اول یک مربى باهوشى هستند. مدیریت ایشان یکى از عوامل موفقیت استقلال است.
• نظرتان در مورد قرعه کشى لیگ قهرمانان چیست؟
- سخت است اما هر تیمى که مى خواهد به موفقیت برسد باید تلاش کند. ما استقلال هستیم و ۲ عنوان قهرمانى در آسیا داریم و بالعکس تیم هاى مقابل باید از نام ما بترسند.
• با برق شیراز بازى دارید چه نظرى دارید؟
- بازى سختى است. ما باید در دیدار رفت هم پیروز مى شدیم اما سعى مى کنیم با دست پر از شیراز برگردیم.
• فکر مى کنید ،بتوانید ۳ امتیاز را کسب کنید؟
- صددرصد. ما براى حفظ صدرنشینى نیاز به ۳ امتیاز بازى داریم.

Alireza Taji
15-01-2009, 17:05
اینطور که میگن رینالدو اگه امروز قرارداد بسته باشه ما برای بازی با استقلال اهواز در اختیارش داریم.
تا اون زمان جباری و احتمالا روان خواه هم برسند چه تیمی بشه تیممون

M_Abieteh
15-01-2009, 19:22
تممون تقریبا کامل میشه.

alireza99.99
15-01-2009, 19:34
این بازیکن توی چه پستی بازی می کنه؟

Alireza Taji
15-01-2009, 21:02
این بازیکن توی چه پستی بازی می کنه؟
هافبک نفوذی هست. خوبیش اینه که پا چپ هست.

Alireza Taji
15-01-2009, 21:13
لیست استقلال برای ارسال به Afc معطل روشن شدن وضعیت دو بازیکن جدید در پست های فوروارد و هافبک است. پس از کش و قوس های فراوان سرانجام شرایطی فراعم شد تا مهاجم مورد نظر امیر قلعه نویی که از ابتدای فصل بحث حضورش در جمع آبی ها مطرح بود به تیم سابق خود برگردد. پس از اخراج رضا عنایتی بسیاری حضور او در استقلال را قطعی و حتمی دانستند. اما از شواهد اینطور پیداست این انتقال برای استقلال به این آسانی ها تمام نخواهد شد. امروز مدیر برنامه های عنایتی با مدیران باشگاه النصر مذاکره می شود تا شرایط جدایی و چگونگی آن را به مذاکره و معامله بنشیند. تنها موضوع نا مشخص بین عنایتی و اماراتی ها بحث مالی است اما پس از حل این موضوع به احتمال فراوان عنایتی با مدیر برنامه های خود به تهران می آید تا برای بازگشت به استقلال وارد مذاکره شود. این مهاجم در آخرین تماس ها مدعی شده است از چند تیم عربی پیشنهادهای خوبی را دریافت کرده که باید آن ها را نیز بررسی کند. عنایتی برای آبی پوش شدن یکسری توقعات مالی دارد که باشگاه استقلال باید آن ها را برآورده سازد و این طور نیست که بدون چشمداشت و یا حداقل توقع مالی دوباره در جمع شاگردان قلعه نویی برگردد.امیررضا واعظ آشتیانی، مدیرعامل استقلال هم همه چیز در این خصوص را مذاکره رو در رو با عنایتی و مدیر برنامه هایش موکول می کند:« حضور عنایتی در استقلال قطعی نیست. هنوز باشگاه استقلال بحث جدی در مورد این بازیکن نداشته و امیر قلعه نویی هم برای جذب بازیکن بدون بررسی اقدام نمی کند.» اما واکنش سرمربی استقلال در قبال شرط و شروط مالی عنایتی جالب است. قلعه نویی مدعی است این بازیکن توقع مالی چندانی ندارد:« سه شنبه صبح با رضا تلفنی صحبت کردیم و قرار شد مذاکرات جدی تر پیش برود. عنایتی آدم با معرفتی است و اصلا پولکی نیست. حتی زمانی که در مس بودم با من تماس گرفت و گفت اگر به من احتیاج دارید قراردادم را فسخ کنم و به کرمان بیایم.» به هر شکل برای مشخص شدن وضعیت عنایتی و استقلال باید تا بازگشت این بازیکن از امارات و مذاکره اش با مدیران باشگاه صبر کرد.

منبع:روزنامه گل

M_Abieteh
15-01-2009, 21:40
فردا باید ببینیم ذوب چکار میکن.

arash_m
15-01-2009, 21:51
استقلال 3 برق 0

amir_a
15-01-2009, 22:07
کسی میدونه رینالدو هافبک چپه یا راست؟:13:

خدا کنه بتونه چپ بازی کنه. دق کردم از دست این

امیرآبادی و بیگ زاده و منیعی:19:

amir_a
15-01-2009, 22:08
در ضمن

استقلال 3 - برق 1

mohsensoft
15-01-2009, 22:09
کسی میدونه رینالدو هافبک چپه یا راست؟

خدا کنه بتونه چپ بازی کنه. دق کردم از دست این

امیرآبادی و بیگ زاده و منیعی
هافبك چپ
آره.به نظر من تنها پستي كه هنوز هم قلعه نويي مهره ي مناسبي پيدا نكرده همين هافبك چپ هستش
البته امير آبادي بد بازي نميكنه ولي بايد هر لحظه انتظار يه اشتباه بزرگ رو ازش داشت

M_Abieteh
15-01-2009, 22:26
مهمترین عناوین مطبوعات ورزشی امروز پنج شنبه ۲۶ دی ماه به شرح زیر است:

**ابرار ورزشی
دایی: سنگاپور تیمی نبود که بتواند مقاومت کند
خط و نشان ۶ وجهی برای کره
عنایتی: فقط قلعه نویی را قبول دارم
قلعه نویی: تا عنایتی به تهران نیاید نمی شود چیزی را قطعی کرد
مهاجم پرویی به استقلال پیوست

M_Abieteh
15-01-2009, 22:27
**روز ورزش:
مسعود واحدی قهرمان جهان را ضربه کرد
ایران با ۶ گل از آسیا زهر چشم گرفت
آقای رئیس شما در این ۱۰۰۰ روز برای مربیان چه کردید
عبداله عزیزی: یزدانی خرم باید بخاطر کشتی خداحافظی کند

M_Abieteh
15-01-2009, 22:27
**هدف:
پروین: خارجی ها برای پرسپولیس چه کرده اند؟
آقا افشین، بمان و مبارزه کن
سنگاپور، سنگ صبور
تیموریان: وقت آن رسیده که آندوی بهتری باشم
پرسپولیس به دنبال یک گلر ۶ دانگ

M_Abieteh
15-01-2009, 22:28
**خبر ورزشی:
حیف شد، به تعداد تماشاگران گل نزدیم
ترس از لوکا رمز پیروزی پرسپولیس در بازی با فولاد
آغاز مذاکرات استقلال با عنایتی
سرمربی سنگاپور اخراج بازیکن ما هدیه کریسمس یه ایران بود
رینالدو دیشب با استقلال بست و امروز ثبت می کند
جلالی : پرسپولیس می خواهد از ما انتقام بگیرد

M_Abieteh
15-01-2009, 22:29
** نود:
پروین: شاگرد تربیت نکرده ام که به جان هم بیافتند
ایران ماکت کره جنوبی را ۶ تایی کرد
مهاجرانی: باید پیروانی را برای سرمربیگری تیم ملی تربیت کرد
قلعه نویی: برای ارسال لیست به وقت زیاد است
کفاشیان و تاج هیات فوتبال را افتتاح کردند

M_Abieteh
15-01-2009, 22:29
**دنیای فوتبال:
فریاد نسل نو در سکوت
ستاره پرویی به استقلال پیوست
انصاری فرد با لوکا تماس گرفته ایم

M_Abieteh
15-01-2009, 22:30
**پیروزی:
چوب خط پر شد پرسپولیبس حساب ها را تسویه می کند
یک تیم دیگر به ۶ تایی ها پیوست
نفس کره و عربستان به شماره افتاد
هیات مدیره امروز سرمربی را معرفی می کند

M_Abieteh
15-01-2009, 22:31
**البرز ورزشی:
زلزله در تهران سئول را لرزاند
فیلم خداحافظی افشین در کامپیوتر جلالی
استقلال وزارت راه پرسپولیس وزارت صنایع

M_Abieteh
15-01-2009, 22:31
**ایران ورزشی:
تیرباران در ۴۲ دقیقه
دایی: اگر پنالتی می گرفت احتیاج به اخراج نبود
پایان تعطیلات آغاز هیجان لیگ
می خواهند خودشان در پرسپولیس سرمربی شوند

M_Abieteh
15-01-2009, 22:32
**توپ ورزشی:
فستیوال گل در افتتاحیه سرد
آماده باش به کره
پروین: مربی خارجی به درد پرسپولیس نمی خورد
شام آخر برای فرار از بحران
عنایتی: استقلال نخواست قرمز پوش می شوم.

چه شایعاتی.

M.etallic.A
15-01-2009, 23:51
تورو خدا به این روزنامه ها نگاه کنید. توپ ورزشی... شورت ورزشی... گل... بلبل... نود ... هشتاد... این همه روزنامه واسه چی آخه ؟ نه یه لیگ درست درمون داریم نه تو رشته خاصی حرف اول رو تو دنیا میزنیم هیچی هیچی فقط چرت و پرت و حاشیه پردازی و مزخرفات....

Rjoun
16-01-2009, 02:03
** نود:

جالبه خودش از شاگرداش بدتره!

Alireza Taji
16-01-2009, 02:23
روزنامه ها که دیگه گندش را در اوردند تازگی ها هرکی دو تا فوتبال دیده باشه میره یک روزنامه ورزشی میزنه
بدبختها کارشون هم فقط این هست که خبر را از روی خبرگذاری ها کپی کنند روی کاغذ!
خیلی از تحلیل هاشون هم توسط برخی افراد که وبلاگ دارند به صورت مفتی بهشون داده میشه!

Rjoun
16-01-2009, 02:33
والااین عکسو مریم گذاشته راست ودروغش پاخودش

جالبه آرم باشگاهي كه توش بازي ميكنه هم دوتا ستاره بالاش داره!

bayern
16-01-2009, 02:46

گنده شون که تو باشی معلومه باقی شون چی هستن

M_Abieteh
16-01-2009, 10:39
در گفت و گو با فارس
فلاح: مقابل استقلال به 3 امتياز فكر مي كنيم
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه برق شيراز گفت: در ديدار مقابل استقلال فقط به 3 امتياز فكر مي كنيم.
رسول فلاح در گفت و گو با خبرگزاري فارس، درباره بازي شنبه اين تيم مقابل استقلال اظهار داشت: برق براي اين بازي مشكلي ندارد. استقلال بازيكنان بزرگ زياد دارد و با توجه به هزينه اي كه كرده اند دنبال نتيجه هستند، اما ما هم با توجه به وضعيتمان در جدول دنبال سه امتياز هستيم.
وي تاكيد كرد: تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته ايم و براي رويارويي با استقلال كاملا آماده ايم.
فلاح درباره حضور تماشاگران در ورزشگاه عنوان كرد: با توجه به اينكه به حمايت هواداران خود نياز داريم قصد داريم بر خلاف دفعات قبلي كه اين موضوع رعايت نمي شد به تيم مهمان فقط 10 درصد ورزشگاه را اختصاص دهيم.
وي افزود: اين درخواست را به صورت كتبي در اختيار شوراي تامين امنيت قرارداده ايم. البته در شهر شيراز همه طرفدار تيم برق هستند اما ممكن است هواداران استقلال از شهرهاي اطراف به حافظيه بيايند اما از آنها مي خواهيم كه از تلويزيون بازي را تماشا كنند.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
16-01-2009, 10:40
در حضور واعظ آشتياني
رينالدو با استقلال تمرين كرد
خبرگزاري فارس: ملي پوش پرويي تيم فوتبال استقلال تهران روز گذشته در تمرين اين تيم حاضر شد.
به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين روز گذشته (پنجشنبه) تيم استقلال در حالي برگزار شد كه اميررضا واعظ آشتياني از ابتدا در محل تمرين حضور داشت و حركات تاكتيكي اين تيم را تا پايان نظاره گر شد.
* در ابتداي تمرين امير قلعه نويي بازيكنان را دور هم جمع كرد و در خصوص ديدار فردا مقابل برق شيراز 10 دقيقه براي آنها صحبت كرد.
* پژمان منتظري و ابراهيم تقي پور به دليل مصدوميت حضور نداشتند.
* رينالدو كورزادو هافبك جديد و پرويي استقلال كه روز چهارشنبه با اين تيم قرار داد امضا كرد، ديروز در محل اين تيم حاضر شد و به همراه ساير بازيكنان به تمرين پرداخت .
*حدود 150 تماشاگر در ورزشگاه دستگردي حضور داشتند و بارها بازيكن جديد آبي پوشان را تشويق كردند.
* مجتبي جباري با 20 دقيقه تاخير به محل تمرين رسيد و جدا از سايرين به دويدن پرداخت.
* اميد روانخواه كه به تارگي تمريناتش را آغاز كرده زير نظر دكتر نوروزي تمرينات اختصاصي را پشت سر گذاشت.
* سعيد بيات، اصغر نادعلي و حسين قنبري جدا از ساير بازيكنان تمرينات كششي انجام دادند.
* سبو شهبازيان مدافع اسبق استقلال با اجازه از امير قلعه نويي در كنار ساير بازيكنان با اين تيم تمرين كرد.
* حسين كاظمي در اواسط تمرين حدود 10 دقيقه زير نظر دكتر نوروزي تمرينات سبك انجام داد.
* ملي پوشان اين تيم پس از حضور در اردوي تيم ملي جهت ديدار مقابل سنگاپور از ديروز به تمرينات استقلال ملحق شده و در كنار ساير بازيكنان حضور داشتند.
* هواداران استقلال در حين تمرين به پيروز قرباني كه به تازگي در غم از دست دادن پدرش عزادار شده تسليت گفتند. اين اولين حضور قرباني در تمرين استقلال پس از فوت پدرش بود.
* امير قلعه نويي در اواسط تمرين با وحيد طالب لو و آرش برهاني دو ملي پوش تيمش به صورت جداگانه به صحبت پرداخت.
*با توجه به تمرين ديروز به احتمال فراوان تركيب اين تيم براي بازي مقابل برق تغييراتي خواهد داشت.
انتهاي پيام/ا

Alireza Taji
16-01-2009, 11:04
در تمرين استقلال چه گذشت ؟

قلعه نويي: ديديد وقتي تيمي را دستکم مي گيريد چه مي شود؟ روز گذشته تيم استقلال تهران در ورزشگاه دستگردي حضور يافت و به تمرين پرداخت. آبي پوشان از ساعت 15 تمرين خود را آغاز کردند، اما پيش از آن امير قلعه نويي دقايقي با بازيکنان صحبت کرد. وي گفت : ديديد وقتي تيمي را دستکم مي گيريد چه مي شود؟ من به شما هشدار مي دهم که هيچ حريفي را کوچک نشماريد ، چرا که همه برابر استقلال انگيزه اي مضاعف پيدا مي کنند، بنابراين انتظار دارم از اين پس حواستان بيشتر جمع باشد . در اين تمرين که حدود 40 هوادار دو آتيشه آن را نظاره مي کردند بارها با شعارهايشان امير قلعه نويي را تشويق کردند. ضمن آن که بر عليه شاهرخ بياني هم شعارهايي داده شد. در تمرين ديروز ملي پوشان استقلال به دليل حضور در اردوي تيم ملي و بازي امروز با سنگاپور حضور نداشتند، ضمن آن که ابراهيم تقي پور نيز به دليل مصدوميت غايب بود. نکته جالب توجه حضور اميد روانخواه در تمرين و تمرين انفرادي در دور زمين بود. ضمن اين که مجتبي جباري پا به پاي سايرين تمرين کرد و هيچ مشکلي نداشت . آبي پوشان در اين تمرين بيشتر به پاس هاي تکضرب و سانتر از جناحين پرداختند، و تاکتيک هاي مورد نظر کادرفني را مرور کردند. گفتني آن که تيم استقلال عصر روز دوشنبه گذشته در ديداري دوستانه با نتيجه دو بر يک مغلوب تيم دسته اولي هما شده بود.

Alireza Taji
16-01-2009, 11:12
قلعه نويي خواستار ارسال نشدن ليست به Afc

اين بار به خاطر عنايتي! سه فصل پيش بود که آبي پوشان تهراني در ليگ به مقام قهرماني دست يافتند و اميدوار به اين که بتوانند در جام باشگاه هاي آسيا نيز نتايج مطلوبي را کسب کنند، اما اين اتفاق رخ نداد زيرا به علت سهل انگاري مسئولان وقت آبي ها ليست اين تيم به Afc ارسال نشد تا استقلالي ها از رسيدن به آسيا محروم شوند. اين رويداد به اين علت رخ داد که قلعه نويي سعي داشت تا هر طور شده نام تئودي يونگ و دو بازيکن ملي پوش عراق را به ليست آبي ها اضافه کند ولي مخالفت هاي مقداد نجف نژاد که سمت مديرعامل استقلال را برعهده داشت باعث شد تا استقلالي ها با تاخير مواجه شوند و به خاطر زير پا گذاشتن قوانين Afc از اين رقابت ها کنار گذاشته شدند تا تراژدي تلخ براي آبي پوشان رقم بخورد . حالا و پس از گذشت سه سال استقلالي ها بار ديگر آسيايي شده اند و موضوع ارسال ليست کابوس هواداران اين تيم شده است . البته آبي ها از گذشته درس عبرت خوبي گرفته اند و اين بار ليست را آماده ارسال داشتند که اتفاق جديدي رخ داد. جريان از اين قرار است که اخراج عنايتي از النصر باعث شد تا آبي ها در صدد بازگرداندن اين مهاجم باشند و به همين علت بار ديگر ليست در انتظار نامي ديگر باقي ماند و اين بار رضا عنايتي مسبب اين موضوع است . قلعه نويي از مسئولان باشگاه درخواست کرده که در ارسال ليست تعجيل نکنند و مذاکرات را با عنايتي ادامه بدهند تا از اين مهاجم در جام باشگاه هاي آسيا استفاده شود. استقلالي ها طي روزهاي گذشته باب مذاکره را با عنايتي باز کرده اند و به نتايج مطلوبي نيز رسيده اند . ناگفته نماند آشتياني دوست ندارد اين بار استقلال به خاطر عنايتي از آسيا حذف شود و تمام تلاش خود را به کار بسته تا اين مهاجم را قبل از ارسال ليست، آبي پوش کند.

blue2006
16-01-2009, 11:26
استقلال 5- 1 برق

M_Abieteh
16-01-2009, 11:57
چرا اینجا سوتو کوره ؟؟؟؟؟

یکی مثل شما که هفته ای 2 تا پست میده می خوای سوت و کور نباشه.:31:

M.etallic.A
16-01-2009, 12:23
بازی با برق شیراز اینطور که معلومه حساسیت زیادی داره... قبلا هم گفتم اولین بازی بعد از قرعه کشی جام باشگاههاست. حریفای استقلال 100% این بازی رو آنالیز میکنن. خدا کنه استقلال یکی از اون بازی های طوفانی خودشو انجام بده تا حساب کار دستشون بیاد.

Alireza Taji
16-01-2009, 12:24
ذوی اهن امروز بازی سختی با صبا باطری داره احتمال اینکه امتیاز بده هست.
باید استقلال فاصله گرفتند از حریفان را شروع کنه

M_Abieteh
16-01-2009, 12:30
امروز باید روز خوبی باشه برای استقلال که روحیه بگیره برای بازیه فردا.

M_Abieteh
16-01-2009, 12:31
در گفت و گو با فارس
امير آبادي: براي شكست برق به شيراز مي رويم
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: هدف ما در ديدار برابر برق، پيروزي است.
مهدي امير آبادي در گفت و گو با فارس، در خصوص آخرين شرايط استقلال اظهار داشت: تمرينات خوبي را در پشت سر گذاشته ايم و تمامي بازيكنان از آمادگي مطلوبي برخوردارند . تيم ما هم اكنون صدرنشين رقابت هاي ليگ برتر است. قصد داريم در ديدار مقابل برق با كسب پيروزي به صدرنشيني خود ادامه دهيم.
وي در خصوص شرايط خودش عنوان كرد: اين روزها در اوج دوران آمادگي قرار دارم. پس از پايان تمرينات تيم به صورت جداگانه كار مي كنم. هدف من پوشيدن پيراهن تيم ملي است. مي دانم دايي به بازيكنان شايسته ليگ بها مي دهم. به همين دليل قصد دارم نظر كادر فني تيم ملي را به خود جلب كنم.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
16-01-2009, 12:31
در گفت و گو با فارس
رينالدو كورزادو: مي خواهم با استقلال در آسيا موفق شوم
خبرگزاري فارس: بازيكن پرويي تيم فوتبال استقلال گفت: قصد دارم با تيم جديدم در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا موفق شوم.
پائولو رينالدو كورزادو در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: از اينكه به يكي از پرطرفدارترين تيم هاي آسيايي پيوسته ام، خوشحالم .
وي ادامه داد: از استقلال شناخت قبلي نداشتم ولي وقتي مسئولان اين تيم به من پيشنهاد دادند با بررسي همه جوانب عضويت اين تيم را پذيرفتم.
اين هافبك در خصوص شناخت از فوتبال ايران عنوان كرد: مدير برنامه هايم تمامي اطلاعات را در اختيارم قرار داد. پس از اينكه متوجه شدم استقلال در ليگ قهرمان آسيا حضور دارد به اين تيم پيوستم. البته از فوتبال ايران شناخت داشتم.
رينالدو در مورد اينكه بدون تست فني به استقلال پيوسته است؛ تصريح كرد: مربيان استقلال فيلم چند بازي من را ديده بودند. پس از بازبيني فيلم ديدار پرو مقابل اسپانيا كه در تركيب تيم ملي كشورم حضور داشتم موافقت خود را در خصوص پيوستم به اين تيم اعلام كردند. البته از اول هم قرار بود در تست فني شركت نكنم.
رينالدو درباره مدت و مبلغ قرار دادش با استقلال اظهار داشت: با اين تيم قرار داد يك و نيم ساله امضا كردم اما مبلغ قرار دادم طبق قرارداد با باشگاه مخفيانه است.
هافبك جديد استقلال در خصوص اينكه آمار نشان مي دهد هافبك گلزني نيست، گفت: در تيم قبلي ام 15 بازي انجام دادم و مربي وظايفي از من مي خواست كه مجبور بودم آنها را در زمين اجرا كنم. در هر حال اميدوارم بتوانم با استقلال در رقابت هاي ليگ برتر و آسيا موفق شوم.
انتهاي پيام/ا

emad64
16-01-2009, 13:16
برق 0 - 2 استقلال

emad64
16-01-2009, 13:35
اخبار ورزشی 13:15 رو گوش کردین ؟
گفت پژمان منتظری و ابراهیم تقی پور مصدوم شدن و تا 3 هفته نمیتونن با تیم تمرین کنن :41:

M_Abieteh
16-01-2009, 14:27
دفاعمون شد قربانی کوشکی و شکوری.

انشالله به مشکل نمی خوریم.

M_Abieteh
16-01-2009, 14:32
در گفت و گو با فارس
نظري جويباري: طرفداران برق شيراز پرسپوليسي هستند
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: طرفداران برق شيراز پرسپوليسي هستند.
علي نظري جويباري در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره اينكه مسئولان باشگاه برق از هيات فوتبال شيراز خواستار شده اند كه فقط 10 درصد ورزشگاه را در اختيار هواداران استقلال قرار دهند اظهار داشت: هميشه مسئولان تيم هاي شهرستاني به بازي استقلال و پرسپوليس كه مي رسند از اين حرف ها مي زنند اما خودشان هم مي دانند كه نمي توانند از ورود مشتاقان به ورزشگاه خودداري كنند.
وي افزود: در بازي استقلال مقابل فولاد هم اين اتفاق افتاد اما هواداران استقلال با پيراهن فولاد در ورزشگاه نشستند و هنگامي كه ما گل زديم آنها به خوشحالي پرداختند. من يك لحظه فكر كردم كه فولاد گل زده است.
نظري ادامه داد: مگر برق چقدر شيراز طرفدار دارد؟ اين موضوعي است كه به تازگي مد شده و مديران تيم ها مطرح مي كنند. مگر ما از آنها تقاضاي بليت كرده ايم كه مسئولان برق چنين حرفي زده اند. اصلا مگر ما مي توانيم 1500 هودار را از تهران به شيراز ببريم. اگر هم هواداران استقلال به ورزشگاه مي آيند شيرازي هستند.
سرپرست استقلال در مورد زمان ارسال فهرست اين تيم به afc عنوان كرد: تا سه شنبه؛ چهارشنبه اين فرصت را داريم كه فهرست را به فدراسيون تحويل دهيم. بعد هم تا 15 روز براي ارسال اسامي به afc فرصت هست.
وي در پاسخ به اين سئوال كه در اين فرصت رضا عنايتي هم به جمع بازيكنان استقلال اضافه مي شود يا خير؛ گفت: عنايتي هميشه استقلالي هست. اگر قصد بازگشت به فوتبال ايران را داشته باشد گزينه اول او استقلال خواهد بود. اما اكنون او بازيكن النصر است و هنوز قراردادش با اين تيم فسخ نشده است. در اين باره نظر نهايي را قلعه نويي و واعظ آشتياني مي دهند. تا اين لحظه مذاكره اي با عنايتي نداشته ايم.
نظري در پاسخ به اين مورد كه گفته مي شود عنايتي در صورت بازگشت به استقلال بايد در تست پزشكي شركت كند عنوان كرد: هر بازيكني كه مي خواهد با يك تيم قرارداد امضا كند بايد تست پزشكي بدهد. اينكه مسئله خاصي نيست. اين موضوع در مورد همه بازيكنان صدق پيدا مي كند.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
16-01-2009, 14:34
رينالدو مقابل استقلال اهواز به ميدان مي رود
خبرگزاري فارس: هافبك پرويي تيم فوتبال استقلال با ثبت قرارداد رسمي از بازي مقابل استقلال اهواز مي تواند به ميدان برود.
به گزارش خبرگزاري فارس، پائولو رينالدو روز گذشته با حضور در هيات فوتبال تهران قرارداد 18 ماهه خود را با تيم استقلال به صورت رسمي ثبت كرد.
اين بازيكن پس از سپري شدن 14 روز از ثبت قرارداد مي تواند براي استقلال به ميدان برود.
رينالدو از بازي مقابل استقلال اهواز با شماره 28 براي آبي پوشان به ميدان مي رود.
تيم استقلال امروز ساعت 15 در دستگردي آخرين تمرين خود قبل از سفر به شيراز برگزار مي كند.
اين تيم ساعت 18 امروز به شيراز خواهد رفت.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
16-01-2009, 14:34
در گفت و گو با فارس
منيعي: مجيدي حرفه اي ترين فوتباليست ايران است
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: فرهاد مجيدي يكي از حرفه اي ترين فوتباليست هاي ايران است و به عنوان بزرگتر در تيم ما موثر بوده است.
ميثم منيعي در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره اظهار نظر فرهاد مجيدي در مورد وي مبني بر اينكه منيعي چپ پاي قابلي است و نبايد در اين تيم نيمكت نشين باشد گفت: مجيدي از فوتباليست هاي حرفه اي فوتبال ماست و هميشه جوانان تيم را به خوبي راهنمايي مي كند.
وي در خصوص ديدار استقلال مقابل برق شيراز اظهار داشت: تيم برق از بازيكنان دونده و جواني برخوردار است. مطمئنا بازي سختي مقابل اين تيم خواهيم داشت. قصد داريم با تمام قوا در شيراز حاضر شده و با كسب 3 امتياز بتوانيم به صدرنشيني خود ادامه دهيم.
منيعي در خصوص شرايط خودش اظهار داشت: تمرينات منظمي پشت سر گذاشته ام و از نظر بدني در شرايط ايده آلي قرار دارم. اميدوارم با حفظ آمادگي بتوانم رضايت كادر فني را جلب كرده و براي استقلال موثر باشم.
انتهاي پيام/ا

Alireza Taji
16-01-2009, 14:47
پنجشنبه 26 / 10 / 87

صدرجدول را فراموش کنید

دیشب (سه شنبه شب) بود که یکی از دوستان تماس گرفت و گفت:خبر مهم را شنیده ای؟ گفتم نه، چی شده؟ گفت:خبر آمده که استقلال را به یک وزارتخانه وگذار کرده اند. اول راستش خیلی جا خوردم، تا آن لحظه چیزی نمی دانستم به یاد سال 84 افتادم و داستان هایی که در پی تغییر مجمع باشگاه داشتیم. سال قهرمانی بود.به رغم فراز و نشیبی که آن سال ها برایمان به وجود آمد اما پایان خوشی حداقل درلیگ برتر داشت.
حالا بماند که بعدش چه اتفاقاتی رخ داد و شیرینی آن قهرمانی تا حد زیادی از زیر زبانمان رفت.
آرزو می کنم هر چه باشد در نهایت نفع استقلال در نظر گرفته شود.
ما در این شرایط حساس به ارامش وتامین مالی نیاز داریم تا بتوانیم به اهدافمان برسیم. خیلی از بچه ها تماس گرفتند و از وضعیت مادرم پرسیدند همانطور که دیروز هم نوشتم شکرخداوند خیلی بهتر است.
این چندروز هم پیگیر شرایطش بود تا با خیال راحت به شیراز بروم. خیلی وقت بود که فرصت نداشتم مفصل با بچه ها حرف بزنم، بعداز بازی با هما، دیروز وقت خوبی بود وخیلی نکات را با هم مرور کردیم. مهمترین بحث این است که بچه ها باید شرایط امروز جدول را فراموش کنند.
یعنی فکر کنند صدرنشین نیستند، ماباید برابر تک تک حریفانمان با انگیزه به میدان برویم.
از الان به بعد تمام تیم ها برای ما می توانند خطرساز شوند وهر مسابقه یک فینال محسوب می شود.
یک نکته دیگر هم بگویم وآن اینکه عزیزان باشگاه ذوب گویا خیلی زود می خواهند جنگ روانی به وجودآورند. درحالی که حرف های من دقیقا حمایت از آنها بود اما آنها طور دیگری برداشت کردند.
ایرادی نیست ازاین چیزها خیلی فراوان دیده ایم.

Alireza Taji
16-01-2009, 14:49
رضا عنایتی:
حاضرم با استقلال سفید امضا كنم

از بازی درلیگ برتر امارات خسته شده ام و اگر مسئولان باشگاه استقلال ابراز تمایل كنند حاضرم برای پیوستن به این تیم قرارداد سفید امضا كنم.
رضا عنایتی در این باره گفت: برای بازگشت به استقلال بی تابی می كنم چرا كه از بازى كردن در لیگ امارات خسته شده ام و تصمیم به جدایى گرفته ام.وی افزود: البته هنوز هیچ چیز مشخص نیست و باید مدیر برنامه هایم به امارات بیاید ولى امیدوارم النصرى ها رضایتنامه ام را بدهند تا این تیم را ترك كنم. مهاجم تیم النصر امارات در خصوص وضعیت مصدومیتش اظهار كرد: آسیب دیدگى من به طور كامل برطرف شده و دیگر هیچ مشكلى ندارم، حتى در حال حاضر آماده بازى كردن هستم ولى دیگر دوست ندارم در لیگ امارات بازى كنم.وی اذعان داشت: از چند تیم اماراتى هم پیشنهاد دارم ولى مى خواهم فوتبالم را در ایران ادامه دهم. استقلال اولویت اول من است ولى نمى دانم كادرفنى و مسؤولان این باشگاه چه نظرى در مورد من دارند.اگر آنها بخواهند با اشتیاق به ایران مى آیم.

Alireza Taji
16-01-2009, 14:50
پس از عقد قرارداد و حضور در تمرینات استقلال/ بازیکن پرویی از دیدار با استقلال اهواز به میدان می رود/ماهی 10 میلیون به مدت 18 ماه

بازیکن پرویی تیم فوتبال استقلال تهران پس از عقد قرارداد با این تیم روز گذشته در تمرینات استقلال شرکت کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، رینالدو بازیکن تیم ملی پرو که سابقه حضور در تیم فوتبال گرانس هاپرز آلیانز ریما پرو را دارد روز گذشته در تمرینات تیم فوتبال استقلال حضور یافت و به همراه دیگر بازیکن تمرین کرد. مبلغ قرارداداین بازیکن 18 ماهه بوده و برای هر ماه باشگاه به وی 10 میلیون تومان پرداخت خواهد کرد. همچنین وی می‌تواند از دیدار استقلال تهران و استقلال اهواز تیم جدید خود را در رقابت‌های لیگ برتر همراهی کند.

Alireza Taji
16-01-2009, 14:51
براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا؛
استقلال يكشنبه اسامي تيم را به Afc اعلام مي‌كند

فهرست اسامي بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران براي حضور در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، روز يكشنبه به كنفدراسيون آسيا ارسال مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با توجه به فرصت اعلام شده از سوي كنفدراسيون فوتبال آسيا، باشگاه استقلال يكي از چهار نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا فهرست اسامي بازيكنان و گروه فني خود را به منظور شركت در اين رقابت‌ها روز يكشنبه 29 دي ماه به مقر Afc در كوالالامپور مالزي ارسال مي‌كند.

Alireza Taji
16-01-2009, 14:52
محمد عباسی:
چه برنده باشیم، چه بازنده سرمربی برق می‌مانم
بازی مقابل استقلال انگیزه خاصی به ما داده است

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: ورزشی - فوتبال

سرمربی تیم فوتبال برق شیراز گفت: "مشفقیان" رییس مجمع باشگاه برق به من گفت ما شما را دوست داریم و مطمئن باشید در مسابقات آتی چه برنده باشید و چه بازنده، بركنار نمی‌شوید.

محمد عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پیرامون آخرین وضعیت تیمش پیش از بازی شنبه (فردا) مقابل تیم استقلال تهران، اظهار كرد: به هرحال ایجاد وقفه بین مسابقات لیگ كه باعث دوری بازیكنان از فضای بازی‌ها می‌شود، نمی‌تواند برای هر تیمی خوب باشد اما ما گله‌ای از این اتفاق نداریم چرا كه تمامی تیم‌ها همین شرایط را داشتند؛ خوشبختانه در این مدت تمرینات شاداب و موفقی را پشت سر گذاشتیم و بچه‌ها با انگیزه و انرژی فوق‌العاده‌ای كار می‌كردند.

وی افزود: در مدت اخیر دو بازیكن جدید به كادر تیم ما اضافه شدند كه یكی فرهاد محمدی بازیكن سابق تیم برق و دیگری یك هافبك مدافع بوسنیایی به اسم "نناد" است كه امیدواریم با حضور آنها تیم ما قدرت بیشتری پیدا كند؛ ضمن اینكه یك بازیكن كامرونی حرفه‌ای هم نظر كادر فنی را جلب كرده اما هنوز سر مسایل مالی با باشگاه به توافق نرسیده است.

عباسی درباره شرایط بازی برابر تیم استقلال تهران نیز گفت: همه می‌دانند كه استقلال اكنون در بهترین شرایط فنی و آمادگی بسر می‌برد كه برای هر تیمی خطرناك است. این تیم از توانایی‌های مربی خوبی چون امیر قلعه‌نویی بهره می‌برد كه امیدوارم استقلالی‌ها قدر او را بدانند؛ البته تمامی این شرایط بازیكنان ما را ناامید نمی‌كند چرا كه بازی برابر استقلال و امید به كسب پیروزی مقابل آنها انگیزه خاصی به ما داده است كه باعث شده انگیزه بچه‌ها در تمرینات دوچندان شود.

وی افزود: همچنین این مسابقه در شیراز انجام می‌شود كه این خود امتیاز بزرگی برای ماست. با توجه به اینكه تیم استقلال به خصوص در خط میانی از انسجام بالایی برخوردار است ما برای ضربه زدن به این خط برنامه‌های خاصی داریم و نسبت به بازی رفت حتی با هفت یا هشت تغییر در تركیب بازیكنان به مصاف آنها می‌رویم؛ امیدوارم تمام هدف‌گذاری‌های و برنامه‌های ما برای بازی فردا جواب دهد و ما بتوانیم با كسب یك پیروزی شیرین مقابل تیم صدرنشین لیگ، پس از یازده هفته نتیجه نگرفتن، از شرمندگی هواداران‌مان درآییم.

سرمربی تیم برق شیراز درباره خبرهایی كه مبنی بر استعفایش به دلیل كسب نتایج ضعیف اخیر، منتشر شده بود نیز تصریح كرد: می‌خواهم در این رابطه گله‌ای از برخی دوستان مطبوعاتی داشته باشم چرا كه تمام این صحبت‌ها فقط به یك جمله شفاهی از من برمی‌گردد كه پس از بازی با پاس همدان زدم؛ آن موقع خبرنگاری به من گفت كه هیات مدیره تیم برق با توجه به نتایج ضعیف گذشته این مسابقه را آخرین فرصت شما اعلام كرده است و مربیانی چون بگوویچ، مدیرروستا و... از گزینه‌های جانشینی شما هستند كه من هم به دلیل عصبانیت از باخت برابر تیم پاس گفتم اگر چنین باشد من هم استعفا می‌دهم.

وی ادامه داد: تنها همین جمله باعث انتشار اخبار مختلفی پیرامون استعفای من شد كه هیات مدیره باشگاه هم با تشكیل جلسه‌ای به موضوع پایان داده و به كادر فنی اعلام كرد كه با قدرت به كارتان ادامه دهید.

عباسی درباره دیدگاه كنونی كادر مدیریتی باشگاه برق نسبت به وی نیز به ایسنا گفت: درست است كه بازی‌های زیادی را نتیجه نگرفتیم اما قبول كنید كه تغییرات بسیاری هم در كادر بازیكنان‌مان تنها به دلیل مصدومیت‌های مكرر داشته‌ایم؛ خوشحالم كه این مساله مورد توجه كادر مدیریتی باشگاه برق هم هست؛ از این رو "مشفقیان" رییس مجمع باشگاه برق شیراز در صحبت‌هایی كه چندی پیش با من داشت گفت كه " ما شما را دوست داریم و بهتر است با قدرت به كارتان در تیم فوتبال برق ادامه دهید؛ مطمئن باشید این تیم در مسابقات آتی چه برنده و چه بازنده باشد ما شما را بركنار نخواهیم كرد".

وی افزود: البته باید بگویم ضمن احترام به دیدگاه كادر مدیریتی باشگاه، شرمنده مردم شیراز و هواداران تیم برق هستم چرا كه آنها با اینكه یازده هفته است شاهد موفقیت تیم‌شان نیستند، صبوری كردند و در این مدت حتی یك شعار انتقادآمیز هم علیه من در استادیوم‌ها سر نداده‌اند. این مساله به من روحیه و انرژی بیشتری می‌دهد تا بتوانم در ادامه مسابقات لیگ تمام سعی و تلاشم را به كار گیرم.

سرمربی برق همچنین در ارزیابی‌اش از مسابقات آتی این تیم در رقابت‌های لیگ برتر، خاطرنشان كرد: تیم ما امسال در تركیب بازیكنانش جوانگرایی زیادی داشت كه همین مساله موجب شد تا بازیكنان تجربه لازم را در مسابقات نداشته باشند، از این رو شكست‌های مختلف ما كه با اختلاف تنها یك گل بوده است به وضوح مساله را روشن می‌سازد. همچنین فكر می‌كنم مصدومیت متعدد بازیكنان ما اولین حریف جدی برق بوده است؛ ما در مقاطع بسیار زیادی از مسابقات لیگ، حداقل هفت یا هشت بازیكن مصدوم داشتیم كه تاثیر زیادی بر كیفیت و هماهنگی فوتبال ما داشت. اگر با دقت بیشتری فوتبال ما را حتی در مسابقاتی كه بازنده بودیم ببینید، به هیچ وجه بد بازی نكردیم و تنها روی بدشانسی و كم‌تجربگی نتیجه را واگذار كردیم.

وی ادامه داد: در ادامه مسابقات لیگ با توجه به اینكه تجربه بازیكنان‌مان بیشتر شده و مصدومیت‌های مختلف بچه‌ها در حال برطرف شدن است شرایط بهتری را برای كادر بازیكنان آماده تیم پیش‌بینی می‌كنم، ضمن این كه سعی داریم قدرت تیم را از این نظر با اضافه كردن سه بازیكن جدید كه دو بازیكن آن به ما ملحق شدند، بالاتر ببریم. مطمئن باشید تیم حتی با كسب یك پیروزی از این وضعیت روحی خارج می‌شود؛ مگر تیم استقلال تهران در رده هفدهم جدول قرار نداشت و با یكی دو پیروزی روند صعودی مطلوبی پیدا كرد؛ بدون شك ما هم از این شرایط بیرون می‌آییم و مجددا به رده‌های بالایی جدول خواهیم رسید.

Alireza Taji
16-01-2009, 14:52
سرمربی استقلال در گفت و گو با ایپنا:
ذوب آهن خیلی زود جنگ روانی را آغاز کرد/امیدوارم خاطرات تلخ بعد از قهرمانی 85 تکرار نشود

قلعه نویی گفت: بازیکنان ما باید در دیدار مقابل برق شیراز شرایط جدول را فراموش کنند.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، ضمن بیان مطلب فوق گفت: "رمز موفقیت ما در دیدار مقابل برق شیراز فراموش کردن شرایط جدول است تا بازیکنان در آرامش به میدان بروند. باید فراموش کنیم صدرنشین هستیم و با انگیزه فراوان مقابل حریفان خود به میدان برویم. از این دیدار به بعد تمامی بازیها برای ما حکم فینال را دارد.

وی درباره اظهارات مسئولان ذوب آهن گفت افزود: "ذوب آهنی‌ها خیلی زود جنگ روانی را آغاز کرده‌اند، اما ما از این مسائل زیاد دیده‌ایم و بدون شک می دانیم با این مسائل چگونه برخرود کنیم. من حرفی نزدم که آنها اینگونه عکس‌العمل نشان دادند. در واقع من در حمایت از آنها صحبت کردم که برداشت آنها چیز دیگری بود."

وی در ادامه درباره واگذاری استقلال به وزارت راه گفت: "تا به امروز در جریان کامل این موضوع قرار نگرفته‌ام و نمی‌دانم مسئله اصلی چیست، اما این مسئله من را یاد سال 85 انداخت که قهرمان شدیم. با فراز و نشیبی که داشتیم موفق شدیم قهرمان شویم، اما بعد از قهرمانی مسائل تخلی رخ داد که امیدوارم دیگر تکرار نشود. با این حال امید دارم هرچه به نفع استقلال است انجام شود. ما در این شرایط به آرامش و پول نیاز داریم."

Alireza Taji
16-01-2009, 14:53
مرد پرویی جدید آبی پوشان/
آشنایی با بازیکن جدید استقلال / هافبکی با 11 بازی ملی بدون گل زده

"پائولو رینالدو کورزادو دوراند" که به عضویت تیم فوتبال استقلال تهران درآمده است با 24 سال سن سابقه 11 بازی برای تیم ملی فوتبال پرو را دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، رینالدو در تاریخ 21 سپتامبر 1984 در لیما پرو متولد شده است. این جوان 24 ساله با یک متر و 80 سانتیمتر قد در پست هافبک بازی می کند.

او از سال 2002 با بازی در تیم "آلیانزا لیما" وارد دنیای حرفه‌ای فوتبال شد و تا سال 2006 به بازی در این تیم ادامه داد. او با بازی در تیم "گراس هاپرز" سوئیس به فوتبال اروپا وارد شد اما فقط یک فصل در این تیم زوریخی دوام آورد و در سال 2007 به کشورش بازگشت. رینالدو این بار "اسپورتینگ کریستال لیما" را برای ادامه بازی انتخاب کرد و تا ابتدای سال 2009 به بازی در این تیم ادامه داد.

این هافبک پرویی از چهارشنبه هفته گذشته بازیکن تیم فوتبال استقلال است و تا یک سال و نیم آینده این تیم را در مسابقات داخلی و خارجی همراهی خواهد کرد. او دومین بازیکن خارجی است که در فصل جاری به عضویت تیم استقلال در می آید. در تیم استقلال علاوه بر رینالدو، "جان واریو" نیز بازیکنی خارجی است که از قضا در پست هافبک با این بازیکن پرویی رقابت خواهد کرد.

رینالدو در سال 2006 به عضویت تیم ملی پرو در آمد و از آن سال تا به امروز 11 بازی برای تیم ملی کشورش انجام داده است. او در این 11 بازی هیچ گلی به ثمر نرسانده است.

این هافبک پرویی کمتر در نقش گلزن ظاهر می شود. او در تیم آلیانز لیما در 115 بازی فقط 5 بازی موفق به گلزنی شده و برای تیم گراس هاپرز نیز در 31 بازی تنها دو گل به ثمر رسانده است.

Alireza Taji
16-01-2009, 14:54

Alireza Taji
16-01-2009, 14:55
هفته بيست و دوم

جمعه ۲۷/۱۰/۸۷ ساعت ۱۴:15

* ابومسلم - پيكان ، ثامن الائمه مشهد
* سپاهان - سايپا ، فولاد شهر
* راه آهن - پاس همدان،اكباتان تهران
* استقلال اهواز - پيام خراسان،تختى اهواز
* مس كرمان-ملوان انزلى،باهنركرمان
* صباى قم-ذوب آهن،يادگار امام قم
* داماش گيلان-مقاومت سپاسى،عضدى رشت
* پرسپوليس- فولاد خوزستان،آزادى تهران ساعت ۱۵

شنبه: 28 دى ساعت ۱۴:15

برق شيراز-استقلال تهران، حافظيه شيراز

هفته بيست و سوم

پنج شنبه۳/۱۱/۸۷ ساعت ۱۴:30

*مس كرمان - پرسپوليس، باهنركرمان
*سايپا - داماش گيلان ، انقلاب كرج
*ملوان - سپاهان اصفهان، تختى انزلى

هفته بيست و سوم

جمعه ۴/۱۱/۸۷ ، ساعت:۱۴:30

*پيكان قزوين - راه آهن، رجايى قزوين
*ذوب آهن - ابومسلم مشهد، فولاد شهر
*مقاومت سپاسى - استقلال اهواز، حافظيه شيراز
*فولاد خوزستان - برق شيراز، تختى اهواز
*پيام خراسان - پاس همدان، ثامن الائمه مشهد
*استقلال تهران - صباى قم، آزادى تهران

هفته بيست و چهارم

جمعه ۱۱/۱۱/،۸۷ ساعت ۱۴:30

* ملوان انزلى - پيكان، تختى انزلى
* ابومسلم - فولاد خوزستان، ثامن الائمه مشهد
* راه آهن - داماش گيلان، اكباتان تهران
* پاس همدان - مس كرمان، قدس همدان

شنبه ۱۲/۱۱/۸۷

* استقلال اهواز - استقلال تهران، تختى اهواز، ساعت ۱۳:30
* صباى قم - مقاومت سپاسى، يادگار امام قم، ساعت ۱۴:30
* برق شيراز - سايپا، حافظيه شيراز، ساعت ۱۴:30
* سپاهان اصفهان - ذوب آهن، فولاد شهر، ساعت ۱۴:30
* پرسپوليس - پيام مشهد، آزادى تهران، ساعت : 15:45

هفته بيست و پنجم

چهارشنبه ۱۶/۱۱/۸۷

* داماش گيلان - پرسپوليس، عضدى رشت، ساعت ۱۳:30
* ذوب آهن - پاس همدان، فولاد شهر، ساعت ۵۴:41
* مقاومت سپاسى - ابومسلم، حافظيه شيراز
* پيكان قزوين - استقلال اهواز، رجايى قزوين
* سايپا - ملوان انزلى، انقلاب كرج
* فولاد خوزستان - فولاد مباركه، تختى اهواز
* مس كرمان - برق شيراز، باهنركرمان
* پيام خراسان - صباى قم، ثامن الائمه مشهد
* راه آهن - استقلال تهران، آزادى تهران، ساعت:۱۵:45

برنامه هفته بيست و ششم

پنج شنبه: 24/۱۱/،۸۷ساعت 00

* ابومسلم- مس كرمان، ثامن الائمه مشهد
* برق شيراز- مقاومت سپاسى، حافظيه شيراز
* پيكان قزوين- پيام خراسان، رجايى قزوين
* ملوان انزلى- پاس همدان، تختى انزلى
* استقلال اهواز- فولاد خوزستان، تختى اهواز

جمعه: 25/۱۱/۸۷

* صباى قم- پگاه گيلان، يادگار امام قم
* سايپا- ذوب آهن، انقلاب كرج
* فولاد مباركه سپاهان- راه آهن، فولاد شهر
* استقلال تهران- پرسپوليس، آزادى تهران

M_Abieteh
16-01-2009, 16:32
ذوب اهن هم انگار مساوی کرده.

چه فرست خوبی پیدا کرد استقلال برای تنها ماندن در صدر.

M_Abieteh
16-01-2009, 16:36
/ هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال /
ذوب آهن با تساوي مقابل صبا صدرنشين شد
خبرگزاري فارس: ديدار تيم هاي صبا و ذوب آهن با نتيجه صفر بر صفر به پايان رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم هاي صبا و ذوب آهن از ساعت 14:15 در ورزشگاه يادگار امام (ره) قم آغاز شد.
اين بازي در پايان 90 دقيقه با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.
ذوب آهن با اين تساوي 41 امتيازي شد و تا قبل از بازي استقلال مقابل برق شيراز صدرنشين شد.
قضاوت اين مسابقه بر عهده سعيد بخشي زاده بود. وي در اين بازي از تيم ذوب آهن به حدادي فر كارت زرد نشان داد.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
16-01-2009, 17:10
پیروزیهای خفیف هم خیلی بهشون حال میده.

برق رو تو شیراز ببریم کار تمومه.

بازی با صبا هم باید صبارو بشونیم سرجاش.تازگیا شاخ شده.

M_Abieteh
16-01-2009, 17:16
/حاشيه ديدار پرسپوليس و فولاد/
اسكوربورد ورزشگاه آزادي تصوير قلعه نويي را نشان داد
تماشاگران تيم فوتبال پرسپوليس پس از به نمايش درآمدن تصوير سرمربي استقلال روي اسكوربورد آزادي به رفتار مسئولان ورزشگاه اعتراض كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، قبل از شروع مسابقه تيم‌هاي پرسپوليس و فولاد خوزستان؛ به مدت 2 دقيقه تصوير امير قلعه‌نويي روي اسكوربورد ورزشگاه آزادي به نمايش درآمد كه اين موضوع با اعتراض شديد هواداران پرسپوليس مواجه شد. مسئولان ورزشگاه آزادي در واكنش به اعتراض هواداران؛ تصوير قلعه‌نويي را از اسكوربورد حذف كردند.

* 50 هوادار اهوازي به ورزشگاه آزادي آمده و از نزديك مسابقه تيمشان برابر پرسپوليس را تماشا كردند.

* در دست هواداران پرسپوليس يك پرچم بزرگ فلسطين مشاهده مي‌شود. آنها حمايت خود را از مردم غزه نشان دادند.

emad64
16-01-2009, 17:17
ليگ برتر فوتبال ايران هفته بيست و دوم

27 دي___نتيجه پاياني___جمعه

پيکان 0 - 1 ابومسلم

سايپا 0 - 2 سپاهان

پاس 1 - 2 راه آهن

پيام 0 - 1 استقلال اهواز

ملوان 0 - 1 مس

ذوب آهن 0 - 0 صباي قم

مقاومت 1 - 1 داماش

فولاد 0 - 1 پرسپوليس

Alireza Taji
16-01-2009, 17:18
ایول بهترین فرصت برای استقلال هست که خودش را از دیگران جدا کنه

emad64
16-01-2009, 17:21
جدول هفته 22

Alireza Taji
16-01-2009, 17:22
بالاخره بعد از دو هفته تعطیلی بازهم چشممون به جمال رعنای استقلال می افته

ترکیبی که من دوست دارم تو بازی باشه

طالبلو

پیروز قربانی
کوشکی-----------------------شکوری
خسرو حیدری----------------------- حسین کاظمی------------------- امیرابادی
جان واریو-------------------------------------فرهاد مجیدی

سیاوش اکبرپور-------برهانی

Alireza Taji
16-01-2009, 17:24
چون ورزشگاه شیراز عرضش کم هست و زمینش هم کیفیتش احتمالا خوب نیست من احتمال می دم بازهم علیزاده بازی کنه :2:

Mohamma:D
16-01-2009, 17:43
بالاخره بعد از دو هفته تعطیلی بازهم چشممون به جمال رعنای استقلال می افته

ترکیبی که من دوست دارم تو بازی باشه

طالبلو

پیروز قربانی
کوشکی-----------------------شکوری
خسرو حیدری----------------------- حسین کاظمی------------------- امیرابادی
جان واریو-------------------------------------فرهاد مجیدی

سیاوش اکبرپور-------برهانی

عليرضا فك كنم جاي خسرو و مهدي رو اشتب زدي؟

لنگيها هم كه امروز به زور پنالتي بردن
باشه بزار خوش باشن
حيف كه بازي فردا تو شيرازه خيلي حال نميده

Alireza Taji
16-01-2009, 17:55
عليرضا فك كنم جاي خسرو و مهدي رو اشتب زدي؟

لنگيها هم كه امروز به زور پنالتي بردن
باشه بزار خوش باشن
حيف كه بازي فردا تو شيرازه خيلي حال نميده
من سمت راست مانیتور را راست فرض کردم :20:

بی خیال لنگی ها کسی با یک برد ناپلئونی قهرمان نمیشه.

Alireza Taji
16-01-2009, 17:56
می خواسته یاداوری کنه که سروره هرچی .... امیر قلعه نویی

حاشيه ديدار پرسپوليس و فولاد/
اسكوربورد ورزشگاه آزادي تصوير قلعه نويي را نشان داد:27:
خبرگزاري فارس: تماشاگران تيم فوتبال پرسپوليس پس از به نمايش درآمدن تصوير سرمربي استقلال روي اسكوربورد آزادي به رفتار مسئولان ورزشگاه اعتراض كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، قبل از شروع مسابقه تيم‌هاي پرسپوليس و فولاد خوزستان؛ به مدت 2 دقيقه تصوير امير قلعه‌نويي روي اسكوربورد ورزشگاه آزادي به نمايش درآمد كه اين موضوع با اعتراض شديد هواداران پرسپوليس مواجه شد. مسئولان ورزشگاه آزادي در واكنش به اعتراض هواداران؛ تصوير قلعه‌نويي را از اسكوربورد حذف كردند.

Alireza Taji
16-01-2009, 17:57
رينالدو مقابل استقلال اهواز به ميدان مي رود
خبرگزاري فارس: هافبك پرويي تيم فوتبال استقلال با ثبت قرارداد رسمي از بازي مقابل استقلال اهواز مي تواند به ميدان برود.

به گزارش خبرگزاري فارس، پائولو رينالدو روز گذشته با حضور در هيات فوتبال تهران قرارداد 18 ماهه خود را با تيم استقلال به صورت رسمي ثبت كرد.
اين بازيكن پس از سپري شدن 14 روز از ثبت قرارداد مي تواند براي استقلال به ميدان برود.
رينالدو از بازي مقابل استقلال اهواز با شماره 28 براي آبي پوشان به ميدان مي رود.
تيم استقلال امروز ساعت 15 در دستگردي آخرين تمرين خود قبل از سفر به شيراز برگزار مي كند.
اين تيم ساعت 18 امروز به شيراز خواهد رفت.

Alireza Taji
16-01-2009, 17:59
غلامي در گفت‌ و گو با فارس:
واگذاري استقلال و پرسپوليس به وزارتخانه هاي دولتي خلاف قانون است
خبرگزاري فارس: معاون سازمان خصوصي سازي گفت: واگذاري پرسپوليس و استقلال به دو وزارتخانه خلاف اجراي اصل 44 است و اين دو باشگاه بايد حداكثر تا سال آينده به بخش خصوصي واگذار شوند.

اسماعيل غلامي در گفت ‌و گو با خبرگزاري فارس، در پاسخ به اين سئوال كه آيا امكان واگذاري 5 ساله دو باشگاه پرسپوليس و استقلال به وزارتخانه‌هاي راه و صنايع و معادن وجود دارد يا خير؛ تصريح كرد: از نظر من چنين امكاني بعيد است. چرا كه بر اساس بند الف قانون اصل 44 اين دو باشگاه بايد حداكثر تا پايان سال آينده به بخش خصوصي واگذار شوند.
معاون سازمان خصوصي‌سازي ادامه داد: بر اين اساس واگذاري اين دو باشگاه به وزارتخانه‌ها غيرقابل اجرا و برخلاف قانون است. از طرف ديگر بعيد است كه دو وزارتخانه راه و صنايع بودجه لازم را براي خريد باشگاه داشته باشند.
غلامي تاكيد كرد:‌ وقتي بخش خصوصي حاضر به خريد اين دو باشگاه است ديگر نيازي به واگذاري آنها به بدنه دولت نيست.
غلامي به نحوه واگذاري اين دو باشگاه اشاره كرد و گفت: با ارايه صورت‌هاي مالي اين دو باشگاه، ارزشيابي و قيمت‌گذاري انجام و از طريق بورس به بخش خصوصي و مردم واگذار خواهند شد.
وي ادامه داد: اين درحالي است كه عليرغم مكاتبات و پيگيري سازمان خصوصي‌سازي، تاكنون صورت‌هاي مالي آنها ارايه و افشا شده است. وي با بيان اينكه اين باشگاه‌ها خريداران متعددي دارند خاطرنشان كرد: استقلال و پرسپوليس نبايد سربار دولت باشند.
غلامي در خاتمه گفت : براساس مصوبات موجود امكان واگذاري 20 درصد از سهام پرسپوليس به مردم يا قانون هواداران آن وجود دارد.
انتهاي پيام/ا

Alireza Taji
16-01-2009, 18:00
غلامي در گفت‌ و گو با فارس:
واگذاري استقلال و پرسپوليس به وزارتخانه هاي دولتي خلاف قانون است
اینها هم سرویس کردن ملت را با این خصوصی سازی این دو تا تیم!
بهتون فقول میدم تا حداقل 10 ساله این دو تیم وضعشون همینی که الان هست باقی میمونه.

alireza99.99
16-01-2009, 18:00
بازی فردا ساعت چنده؟

Alireza Taji
16-01-2009, 18:15
تم برای تاجیا
اگه لینکش خراب بود تقصیر من نیست خودم دانلود نکردم که ببینم سالمه یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Supported Models
Lenovo

P930
Nokia

3230, 6260, 6600, 6620, 6630, 6670, 6680, 6681, 6682, 7610, N70, N72
Panasonic

X700
Samsung

Alireza Taji
16-01-2009, 18:18
اینم یکی دیگه

Alireza Taji
16-01-2009, 18:24
بازی فردا ساعت چنده؟
فکر کنم ساعت 2:45 باشه

M_Abieteh
16-01-2009, 19:13
این کاظمی هم که هروقت میبره میگه 10 درصد سپاهان بود حالا هم اومده میگه

كاظمي: سپاهان با 30 درصد قدرت به ميدان آمد

Alireza Taji
16-01-2009, 20:44
چی میشه اگه تو داربی پیروانی مربیشون باشه.
اخ که چه حالی بکنیم.

Alireza Taji
16-01-2009, 20:46
تا فردا وقت دارید پیشبینی بکنید.
لیست کسانی که تا حالا پیشبینیشون ثبت شده.

Majid393
16-01-2009, 20:55
استقلال 2- برق 1

D o l f i n
16-01-2009, 21:37
استقلال 3 برق 0

Mohamma:D
16-01-2009, 21:59
عليرضا از اين تم ها واسه جاوا نداري برام بذاري(عجب قافيه بندييي)