PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

M_Abieteh
30-12-2008, 19:23
مر30 Rjoun
کار قشنگی بود چطوره بعد هر بازی اینطوری تمام بازیکنان را نقد کنیم.

منم وافقم.Rjoun باید از این به بعد بازیهای بعدی رو نقد کنی.:21:

M_Abieteh
30-12-2008, 19:26
در گفت و گو با فارس
نصيرزاده: داور پنالتي استقلال را نديد
خبرگزاري فارس: كارشناس داوري فوتبال گفت: رحيمي مقدم در نيمه دوم ديدار سپاهان و استقلال يك پنالتي استقلال را نديد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هوشنگ نصيرزاده در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره نحوه قضاوت رحيم رحيمي‌مقدم اظهار داشت: داور مسابقه سپاهان و استقلال زماني كه براي يك قضاوت انتخاب مي‌شود غيرمنتظره سوت مي‌زند و احتمال اينكه او بهترين يا بدترين قضاوت خود را به نمايش بگذارد، وجود دارد.
وي افزود: رحيمي مقدم در اين ديدار نشان داد براي شناسايي برخي خطاها از يك طرف و شناسايي بازيكنان شايسته دريافت اخطار از طرف ديگر تا حدودي بي‌دقت عمل مي‌كند.
نصيرزاده تاكيد كرد: اين داور در چند صحنه خطاي زيرخالي كردن را تشخيص نداد. همچنين در دقيقه 27 خطاي هادي عقيلي از پشت سر بر روي عليزاده مهاجم استقلال را كه يك پنالتي بود؛ نديد.
نصيرزاده ادامه داد: در نيمه دوم با وجود آنكه زمان زيادي براي مصدوميت دروازه بان سپاهان تلف شد اما رحيمي مقدم نشان داد كه در محاسبه وقت‌هاي تلف شده نيز تا حدودي خسيس است.
وي يادآور شد: اين داور در دقيقه 72 به درستي تشخيص داد كه جعفرپور بازيكن تيم سپاهان شايسته دريافت كارت زرد دوم است و بايد اخراج شود. طبق قانون هر بازيكني مانع اجراي سريع ضربات آزاد شود شايسته دريافت كارت زرد است.
اين كارشناس داوري تاكيد كرد: در دقيقه 72 بازيكنان استقلال با فريادهاي خود مي‌خواستند يك گل به داور تحميل كنند آنهم در حالي كه هيچ گاه توپ از خط دروازه سپاهان عبور نكرده بود.رحيمي مقدم در چند صحنه تجربه خود را نشان داد. او در نيمه دوم قضاوت مطلوب تري را به نمايش گذاشت.
نصيرزاده با اشاره به عملكرد خوب حسن كامراني فر كمك داور مسابقه عنوان كرد: اين كمك داور قادر است با پرچم خود سوت بزند. او در دو صحنه از فاصله 40 متري دو بار خطاي هند اعلام كرد تا همانند بازي هاي قبل كه هدايت ممبيني را نجات داده بود اين بار به كمك رحيمي مقدم بيايد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
30-12-2008, 19:28
این هم از داوری افتضاح.

ما به داور میبازیم نه به تیم مقابل.

hosseincode2008
30-12-2008, 19:39
آقا من نفهميدم فرهاد مجيدي كجا بود ؟ رو نيمكت يا ؟

bayern
30-12-2008, 19:44
آقا من نفهميدم فرهاد مجيدي كجا بود ؟ رو نيمكت يا ؟

سلام
اگر تو نیمکت نبود لابد تو لباساش بود
زیادم فرق نمیکنه اونم بود گل بزن نبود و بیشتر سعی میکرد تک روی کنه و برا خودش گل بزنه نه تیم

bayern
30-12-2008, 19:47
مدت زیادی نیست که به خونه رسیدم.
امروز فوق العاده استقلالی ها را اذیت کردند!
هرروز داره وضع ورزشگاه در بازیهای با سپاهان بدتر میشه! تو بازیهای پیش باید مواظب سپاهانی ها بودیم که مشکل برامون ایجاد نکنند امروز ماموران انتظامی هم به جونه استقلالی ها افتاده بودند!

90 دقیقه ایستاده بازی را تماشا کردم! اشغالا طرفداران استقلال را فرستاده بودند روی چمن ها در حالی که سکو های سمت چپ(از نگاه تلویزیون) تا دقایق اخر خالی بود. و اخر کار اون قسمت را به استقلالی ها دادند! امروز اصلا نشد تیم را تشویق کرد سه چهارم ورزشگاه دسته استقلالی ها بود اما از بس تاجی ها را اذیت کردند هیچکس نایی برای تشویق نداشت بدتر از اون علیزاده بود که با اون بازیش اعصاب همه را خورد کرده بود!
اخر بازی انچنان وضع خراب شد که طرفداران استقلال ریختند وسط زمین!
به جرات میگم حداقل 1000 تا از اون تماشاگرانی که در سپاهانی ها بودند استقلالی های بودن که به خاطر نشستن روی سکو رفتند اونجا!
این جایی هست که نشسته بودم به خاطر حفاظ ها بخشی از زمین را اصلا نمی دیدم!

این هم سکوهای خالی و عکس بعدی نشستن طرفداران استقلال روی چمن!

سلام
خسته نباشی
هر چند میدونم با این باخت خستگی تو تنت مونده ولی برامون بیشتر از جو ورزشگاه و کلآ بازی امروز تعریف کن
فکر میکنم تنها نماینده ما تو ورزشگاه تو بودی...

adnokanna
30-12-2008, 20:01
مدت زیادی نیست که به خونه رسیدم.
امروز فوق العاده استقلالی ها را اذیت کردند!
هرروز داره وضع ورزشگاه در بازیهای با سپاهان بدتر میشه! تو بازیهای پیش باید مواظب سپاهانی ها بودیم که مشکل برامون ایجاد نکنند امروز ماموران انتظامی هم به جونه استقلالی ها افتاده بودند!

90 دقیقه ایستاده بازی را تماشا کردم! اشغالا طرفداران استقلال را فرستاده بودند روی چمن ها در حالی که سکو های سمت چپ(از نگاه تلویزیون) تا دقایق اخر خالی بود. و اخر کار اون قسمت را به استقلالی ها دادند! امروز اصلا نشد تیم را تشویق کرد سه چهارم ورزشگاه دسته استقلالی ها بود اما از بس تاجی ها را اذیت کردند هیچکس نایی برای تشویق نداشت بدتر از اون علیزاده بود که با اون بازیش اعصاب همه را خورد کرده بود!
اخر بازی انچنان وضع خراب شد که طرفداران استقلال ریختند وسط زمین!
به جرات میگم حداقل 1000 تا از اون تماشاگرانی که در سپاهانی ها بودند استقلالی های بودن که به خاطر نشستن روی سکو رفتند اونجا!
این جایی هست که نشسته بودم به خاطر حفاظ ها بخشی از زمین را اصلا نمی دیدم!

این هم سکوهای خالی و عکس بعدی نشستن طرفداران استقلال روی چمن!

سلام، هر چند باختیم ولی می شه به آینده امیدوار بود که مثلا علی زاده تو بازی نباشه و ....
من قبل از بازی هم گفتم استادیوم وضعیتش خیلی خرابه و ما از این ناحیه حتما ضربه می خوریم و دیدید که همین طور هم شد ... ولی باز هم اس اس قهرمانه

amirtaker
30-12-2008, 20:07
سلام، هر چند باختیم ولی می شه به آینده امیدوار بود که مثلا علی زاده تو بازی نباشه و ....
من قبل از بازی هم گفتم استادیوم وضعیتش خیلی خرابه و ما از این ناحیه حتما ضربه می خوریم و دیدید که همین طور هم شد ... ولی باز هم اس اس قهرمانه

چاکر ممد آقا:31:

Alireza Taji
30-12-2008, 20:31
ای کاش ذوب اهن هم بازی را میکرد تا تکلیفمون مشخص بشه.
بازی بعدیمون شنبه در ازادی جلوی مس کرمان هست.

سلام
خسته نباشی
هر چند میدونم با این باخت خستگی تو تنت مونده ولی برامون بیشتر از جو ورزشگاه و کلآ بازی امروز تعریف کن
فکر میکنم تنها نماینده ما تو ورزشگاه تو بودی...
مخلص بایرن هم هستیم.
تو اینجور بازی ها من زیاد خسته نمیشم چون از اون تماشاگرنماها هستم که به زمین و زمان فحش میدم:31:
فقط الان تنها مشکلی که هست اینه که صدام در نمیاد از بس داد کشیدم :14:
همیشه وقتی برای دیدن بازی سپاهانی ها می رم حالم بد میشه از اینکه می بینم تو شهری زندگی میکنم که طرفداران سپاهان توش زندگی می کنند!
فقط می تونم بگم وحشی تر و بی فرهنگ تر از طرفداران سپاهان ندیدم!

Alireza Taji
30-12-2008, 20:34
خیلی مسخرست!
بعد بازی با مس کرمان مجدد لیگ به کما میره و در حدود 2 هفته تعطیل میشه!
امسال این برنامه ریزی بزرگترین رقیب ما هست.

amirtaker
30-12-2008, 20:35
خیلی مسخرست!
بعد بازی با مس کرمان مجدد لیگ به کما میره و در حدود 2 هفته تعطیل میشه! امسال این برنامه ریزی بزرگترین رقیب ما هست.

برا چی؟:18:

امير موسر
30-12-2008, 20:39
ای کاش ذوب اهن هم بازی را میکرد تا تکلیفمون مشخص بشه.
بازی بعدیمون شنبه در ازادی جلوی مس کرمان هست.

اينا اخر نتونستن يه بازي رو بندازن جمعه ! بازم من نميتونم ببينيم ! كلا فكر كنم 3-4 تا بازي رو من از اول فصل بيشتر كامل نديدم ! بقيه از راديو !

Alireza Taji
30-12-2008, 20:46
برا چی؟:18:

مگه تو فوتبال ما اینجور تعطیلی ها دلیل هم می تونه داشته باشه؟
من که نفهمیدم!
بازی با مس 14 دی هست و بازی با برق 27 دی این وسط هم تیم ملی هیچ بازی نداره نمی دونم چرا این وسط اینقدر تعطیلی افتاده!

M_Abieteh
30-12-2008, 20:48
لیگ دوباره برای چی تعطیل میشه؟؟

Alireza Taji
30-12-2008, 20:49
خبرگذاری فارس عکسهای بازی را گذاشته من مشکل دارم نمی تونم همش را بذارم یکی از دوستان زحمتش را بکشه.

امير موسر
30-12-2008, 20:49
مگه تو فوتبال ما اینجور تعطیلی ها دلیل هم می تونه داشته باشه؟
من که نفهمیدم!
بازی با مس 14 دی هست و بازی با برق 27 دی این وسط هم تیم ملی هیچ بازی نداره نمی دونم چرا این وسط اینقدر تعطیلی افتاده!

شايد علي دايي مي خواد بره امريكا و نميتونه بشينه بازياي ليگ رو بللسي كنه !!
ولي فكر كنم بازي دوستانه داشته باشه تيم دايي !

MORINIO
30-12-2008, 21:08
به علت تاسوعا عاشورا لیگ تعطیل میشه!!!:27:

دلیل رو حال کردید؟؟:27:

Alireza Taji
30-12-2008, 21:15
به علت تاسوعا عاشورا لیگ تعطیل میشه!!!:27:

دلیل رو حال کردید؟؟:27:
عجب دلیلی !

عاشورا تاسوعا که 17 و 18 دی هست بازی با برق 27 دی هست! یعنی در حدود 10 روز فاصله فقط بازی با برق با این عزاداری ها داره!
اگه این دلیلش باشه این سوال که فدراسیون ما چطور بهترین فدراسیون اسیا شده برام پیش میاد!

D o l f i n
30-12-2008, 21:52
با این اوصافی که علیرضا میگه واقعا بد وضعی بوده
لعنت بر همشون و تیمشون بیشعورها

amirtaker
30-12-2008, 22:00
عجب دلیلی !

عاشورا تاسوعا که 17 و 18 دی هست بازی با برق 27 دی هست! یعنی در حدود 10 روز فاصله فقط بازی با برق با این عزاداری ها داره!
اگه این دلیلش باشه این سوال که فدراسیون ما چطور بهترین فدراسیون اسیا شده برام پیش میاد!
واقعا!!!!!!!

bayern
30-12-2008, 22:16

bayern
30-12-2008, 22:17

bayern
30-12-2008, 22:17

bayern
30-12-2008, 22:18

bayern
30-12-2008, 22:18

bayern
30-12-2008, 22:19

bayern
30-12-2008, 22:20

bayern
30-12-2008, 22:20

bayern
30-12-2008, 22:21

bayern
30-12-2008, 22:21

bayern
30-12-2008, 22:22

bayern
30-12-2008, 22:22

bayern
30-12-2008, 22:23

bayern
30-12-2008, 22:24

bayern
30-12-2008, 22:24

bayern
30-12-2008, 22:25

bayern
30-12-2008, 22:26

bayern
30-12-2008, 22:26

bayern
30-12-2008, 22:27

bayern
30-12-2008, 22:28

bayern
30-12-2008, 22:28

emad64
30-12-2008, 22:32
جدول لیگ برتر تا پایان هفته ی بیستم

emad64
30-12-2008, 22:36
جدول امتیاز پیش بینی ها تا پایان هفته ی بیستم

فقط دو نفر از این پیش بینی امتیاز گرفتن که حیفم اومد اسمشون و جایگاهشون تو جدول نباشه..

bayern
30-12-2008, 22:56

M_Abieteh
30-12-2008, 23:13
محمدرضا جان ممنون بابت عکس ها.

عماد ممنون بابت جدول ها.

M_Abieteh
30-12-2008, 23:22
حاشیه دیدار سپاهان و استقلال

هواداران تیم فوتبال سپاهان به دلیل نحوه جایگیری تماشاگران استقلال در ورزشگاه علیه رئیس هئیت فوتبال اصفهان شعار دادند.
درهای ورزشگاه فولاد شهر از ساعت ۱۰ صبح باز شد. تا قبل از شروع بازی نزدیک به ۱۱ هزار هوادار سپاهانی و حدود هفت هزار هوادار استقلالی در ورزشگاه حضور یافتند.
* جایگاه در نظر گرفته شده برای هواداران استقلال پشت دو دروازه است. مکانی که باشگاه سپاهان به آن معترض شد، اما اعتراض آنها باعث تغییر مکان جایگاه استقلالی ها نشد. همین مسئله موجب شد هواداران سپاهان هم علیه ابرقویی نژاد شعار سر دهند و خواستار برکناری او شدند.
* ۶۰ دوربین مدار بسته برای کنترل رفت و آمد تماشاگران در داخل و خارج ورزشگاه نصب کرده اند.
* هواداران سپاهان با شعار "فلسطین فلسطین حمایتت می کنم" از مردم غزه حمایت کردند.
* مربیان دو تیم ترجیح داده اند در ابتدای بازی ملی پوشان خود را روی نیمکت بنشانند. از سپاهان کاظمی به بنگر و احمدی و از استقلال به برهانی و قربانی روی نیمکت نشسته اند.
* الونگ،کریمیان، جعفری و لوینیان از روی سکو این بازی را نظاره خواهند کرد.
* قبل از شروع بازی باشگاه سپاهان ابتدا از ملی پوشان نوجوان و جوان خود تقدیر کرد و سپس امیر قلعه نویی مورد تقدیر قرار گرفت.

M_Abieteh
30-12-2008, 23:23
امیر قلعه‌نویی: مستحق این شکست بودیم

مستحق این شکست بودیم.
مجبور شدم از "برهانی" استفاده کنم .
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران بعد از شکست مقابل سپاهان اصفهان گفت: در مجموع مستحق این شکست بودیم چرا که سپاهان بهتر از ما بازی کرد و ما در روز خوب خودمان نبودیم.
امیر قلعه‌نویی در جمع خبرنگاران افزود: تا قبل از گل نخست بازی خوبی را انجام ندادیم و زمانی که آمدیم خودمان را بازیابیم توسط علیزاده گل دوم را هم دریافت کردیم. در مجموع در نیمه‌ی نخست بازی بسیار ضعیفی ارایه کردیم.
سرمربی آبی‌پوشان تهران اضافه کرد: سعی کردیم با ایجاد تغییراتی در نیمه‌ی دوم بازی را در اختیار بگیریم و همین اتفاق هم افتاد و یک گل از دو گل خورده را جبران کردیم. اما نتوانستیم بازی را با وجود موقعیت‌های خوب به تساوی بکشانیم.
وی درخصوص دلیل بیرون کشیدن میلاد نوری در دقیقه‌ی ۳۰ بازی گفت: در این بازی نمی‌خواستم در نیمه‌ی نخست از آرش برهانی استفاده کنم اما، به دلیل آنکه دو گل عقب افتادیم مجبور شدم از آرش برهانی به جای میلاد نوری استفاده کنم.
وی با انتقاد از مسوولان فدراسیون فوتبال به دلیل برنامه‌ریزی غلط گفت: دیگر هیچ‌گاه درمورد مدیر تیم‌های ملی و "تاج" و برنامه‌ریزی‌هایی که صورت می‌دهند صحبت نمی‌کنم. فکر می‌کنم اسم این برنامه‌ریزی‌ها چیز دیگری است.
وی در پایان با محکوم کردن حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی افزود: فکر می‌کنم در غزه یک نسل‌کشی به راه افتاده است و متاسفانه دولت‌های عربی نیز سکوت اختیار کرده‌اند

Alireza Taji
30-12-2008, 23:24
امير قلعه‌نويي:
مستحق اين شكست بوديم
مجبور شدم از "برهاني" استفاده كنم
ديگر هيچ‌گاه درمورد برنامه‌ريزي فدراسيون صحبت نمي‌كنم

سرويس: ورزشي - فوتبال

خبرگزاري دانشجويان ايران - اصفهان
سرويس: ورزشي - فوتبال

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران بعد از شكست مقابل سپاهان اصفهان گفت: در مجموع مستحق اين شكست بوديم چرا كه سپاهان بهتر از ما بازي كرد و ما در روز خوب خودمان نبوديم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) – منطقه‌ي اصفهان، امير قلعه‌نويي در جمع خبرنگاران افزود: تا قبل از گل نخست بازي خوبي را انجام نداديم و زماني كه آمديم خودمان را بازيابيم توسط عليزاده گل دوم را هم دريافت كرديم. در مجموع در نيمه‌ي نخست بازي بسيار ضعيفي ارايه كرديم.

سرمربي آبي‌پوشان تهران اضافه كرد: سعي كرديم با ايجاد تغييراتي در نيمه‌ي دوم بازي را در اختيار بگيريم و همين اتفاق هم افتاد و يك گل از دو گل خورده را جبران كرديم. اما نتوانستيم بازي را با وجود موقعيت‌هاي خوب به تساوي بكشانيم.

وي درخصوص دليل بيرون كشيدن ميلاد نوري در دقيقه‌ي 30 بازي گفت: در اين بازي نمي‌خواستم در نيمه‌ي نخست از آرش برهاني استفاده كنم اما، به دليل آنكه دو گل عقب افتاديم مجبور شدم از آرش برهاني به جاي ميلاد نوري استفاده كنم.

وي با انتقاد از مسوولان فدراسيون فوتبال به دليل برنامه‌ريزي غلط گفت: ديگر هيچ‌گاه درمورد مدير تيم‌هاي ملي و "تاج" و برنامه‌ريزي‌هايي كه صورت مي‌دهند صحبت نمي‌كنم. فكر مي‌كنم اسم اين برنامه‌ريزي‌ها چيز ديگري است.

وي در پايان با محكوم كردن حملات وحشيانه رژيم صهيونيستي افزود: فكر مي‌كنم در غزه يك نسل‌كشي به راه افتاده است و متاسفانه دولت‌هاي عربي نيز سكوت اختيار كرده‌اند. 1387/10/10 12-30-2008 16 8710-06900: كد خبر

M_Abieteh
30-12-2008, 23:24
شب بیادماندنی برای برنامه ۹۰/ مصالح کشور با بی برنامگی فوتبال زیر سوال می رود.

برنامه ۹۰ در روزهایی که بشدت دچار تکرار و روزمرگی شده بود و به موضوعاتی می پرداخت که مخاطب از دیدن و شنیدن آنها دچار دلزدگی می شد، با موشکافی تعویق رقابت های لیگ، شبی به یادماندنی را پشت سر گذاشت.
برنامه پربیننده ۹۰ با اجرای عادل فردوسی پور که از مجریان توانمند فوتبال کشور است، دوشنبه شب، با بازکردن پرونده بی برنامگی رقابت های لیگ و با توضیح خواستن از مسئول این امر، رنگ و بوی جذابی به برنامه ای بخشید که در عمر بیش از ۱۰ سال خود رفته رفته دچار تکرار و روزمرگی شده بود.
اینکه فوتبال ایران بعد از ده ها سال هنوز تقویم ندارد موضوعی بود که فردوسی پور باب آن را باز کرد و امید است که سرانجامی پیدا کند.
عزیز محمدی، رئیس سازمان لیگ، در گفتگوی تلفنی برنامه ۹۰ نشان داد که این سازمان از چه ضعف های بنیادین رنج می برد و براستی چه نگون بخت هستند تیم های لیگ که باید تاوان این بی برنامگی را بدهند.
به قول امیرعابدینی که از مدیران باسابقه ورزشی کشورمان است، در حالی که رویدادهایی همچون ایام سوگواری محرم و نیز اعیاد اسلامی و ملی ما از قبل در تقویم درج شده، پس چگونه است که هنوز تقویم فوتبالی نداریم ؟ چگونه است که داماش باید به جای روز دهم دیماه، روز بیست و دوم دیماه با ذوب آهن دیدار کند؟ آن هم به دلیل سفر تیم اصفهانی به کویت که میلیون ها بیننده برنامه ۹۰ اصلا متوجه نشدند این دیدار با چه هدفی برگزار شد.
سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن در گفتگوی تلفنی پیوسته بر این موضوع تاکید می کرد که این دیدار برای حفظ پرستیژ فوتبال ایران برگزار شده که براستی بیان این موضوع از زبان یکی از مدیرانی که خود را برنامه مدار معرفی می کند جای بسی تعجب دارد. اگر پرستیژ فوتبال یک کشور با "نه" گفتن به کویت به زیر سوال می رود، پس چه بهتر که فوتبالی نداشته باشیم که البته نداریم و فقط از آن دم می زنیم.
اگر پرستیژ فوتبال یک کشور با تباه شدن حق یکی از پرطرفدارترین تیم های کشور، پرسپولیس، همراه می شود، پس چه بهتر که بی پرستیژ باشیم. آذری می گوید ما با نام ایران مقابل کویت به میدان رفتیم و ای کاش فردوسی پور این موضوع را به همه پرسی می گذاشت یا بگذارد که آیا ایرانی ها برای این دیدار وجهه ملی قائل هستند یا خیر.
سال گذشته بازی های تیم سپاهان به دلیل حضور در جام باشگاه های آسیا به تعویق می افتاد و آن هم در شرایطی که این تیم در کوران رقابت با پرسپولیس قرار داشت و هرگاه اعتراضی صورت می گرفت، محمدرضا ساکت، همتای آذری در آن یکی باشگاه اصفهانی، از منافع ملی و حفظ آبروی نظام صحبت می کرد.
ژاپنی ها اگر سرآمد دیگر کشورهای آسیایی و جهان هستند به این دلیل است که با برنامه ریزی توانستند در عرض چند سال، فوتبال خود را از این رو به آن رو کنند. بیسبال ورزش نخست ژاپن بود اما آنها از دهه ۹۰ تا به امروز، با برنامه ریزی و پرهیز از گزاف گویی، به فوتبال اول قاره کهن بدل شده اند.
زمانی که فردوسی پور انتخاب فدراسیون فوتبال ایران به عنوان برترین فدراسیون آسیا را سوال برانگیز خواند، عزیز محمدی اقدام به فرافکنی کرد و خواست مجری برنامه ۹۰ را به عنوان کسی جلوه بدهد که قصد دارد موفقیت های نظام را زیر سوال ببرد در حالی که خود او به عنوان مسئول برگزاری رقابت های لیگ باید به باشگاه ها، مردم و متعاقبا نظام پاسخگو باشد.
برگزاری دیدار استقلال در ساعت ۱۳:۳۰ آن قدر سوال برانگیز است که مسئولان فدراسیون باید تجدید نظر جدی در برنامه ریزی خود داشته باشند. علی کفاشیان، نفر اول فوتبال این کشور کجاست؟ آیا او نباید در خصوص این بحران پاسخگو باشد؟ اگر به قول سرپرست پرسپولیس، این بی برنامگی ها منجر به این شود که تیمی قهرمان شود که حقش نبوده، چه؟
براستی چگونه بود که هر که دیشب در برنامه ۹۰ بیشترین اشتباه از او سر می زد، بی درنگ این موضوع را به مصالح کشور مرتبط می کرد در حالی که مصلحت هر کشوری در نوع برنامه ریزی و موفقیت های آن متجلی می شود. براستی چه کسی پاسخگوست؟

Alireza Taji
30-12-2008, 23:37
درگیری شدید پس از پایان بازی سپاهان و استقلال
پس از شكست استقلال تهران برابر سپاهان اصفهان بيش از دو هزار تماشاگر حاضر در استاديوم فولادشهر وارد زمين چمن شده و با مسوولان انتظامي درگير شدند.

تيم فوتبال استقلال در هفته‌ي بيستم رقابت‌هاي ليگ برتر ميهمان سپاهان اصفهان بود و پس از پايان 90 دقيقه با نتيجه‌ي دو بر يك مغلوب زردپوشان اصفهاني شد. ظاهرا اين نتيجه براي هواداران آبي‌پوشي كه به ورزشگاه فولادشهر آمده بودند، راضي كننده نبود و در اين راستا پس از پايان اين ديدار نزديك به دو هزار هوادار كه اكثرا پرچم‌هاي آبي در دست داشتند، وارد چمن شدند و شعارهايي را عليه‌ي بازيكنان سپاهان و ميزباني اين تيم سر دادند.
هم‌چنين درگيري‌هايي نيز بين مسوولان انتظامي ورزشگاه و هواداران در هنگام تخليه تماشاگران معترض از چمن ورزشگاه رخ داد.
دو تن از هواداران به شدت از ناحيه‌ي سر مجروح شدند كه توسط كادرپزشكي حاضر در استاديوم مورد مداوا قرار گرفتند.
هواداران استقلالي‌ نيز دقايق طولاني پس از پايان بازي با هماهنگي مسوولان انتظامي ورزشگاه در استاديوم فولادشهر ماندند تا طرفداران تيم سپاهان ورزشگاه را تخليه كنند و سپس آنها خارج شوند.
درگيري‌هاي پراكنده‌اي نيز در بيرون از ورزشگاه بين هواداران سپاهان و استقلال نيز رخ داد.
لازم به ذکر است که میزبانی شهر اصفهان در چند ساله اخیر برای تیم های پرطرفدار استقلال و پرسپولیس ، حاشیه های زیادی را به همراه داشته که مهمترین آن مربوط به پرتاب ترقه در سال گذشته میباشد

Alireza Taji
30-12-2008, 23:43
* هواداران سپاهان با شعار "فلسطین فلسطین حمایتت می کنم" از مردم غزه حمایت کردند.

:16:
اخ که به این شعار چقدر خندیدم!
سپاهانی ها پاچه خور(خا...) قبل بازی شروع کردند بگند مرگ بر اسرائیل!
استقلالی ها هم تو پاچشون گذاشتند و شروع کردن به گفتن خا... مال :27:
خیلی حال داد:21:
مرسی مریم...

درگیری شدید پس از پایان بازی سپاهان و استقلال
پس از شكست استقلال تهران برابر سپاهان اصفهان بيش از دو هزار تماشاگر حاضر در استاديوم فولادشهر وارد زمين چمن شده و با مسوولان انتظامي درگير شدند.
د

اخر بازی اینطوری بود اما تقصیر استقلالی ها نبود سپاهانی ها وحشی وقتی داشتند زمین را ترک می کردند به طرف استقلالی ها سنگ پرتاب می کردند که چون استقلالی ها جایی برای پناه گرفتن نداشتند حفاظ ها را شکستند و داخل زمین شدند!

Rjoun
31-12-2008, 00:08
منم وافقم.rjoun باید از این به بعد بازیهای بعدی رو نقد کنی.:21:
چشم مريم.
بروي چشم:11:

مر30 rjoun
کار قشنگی بود چطوره بعد هر بازی اینطوری تمام بازیکنان را نقد کنیم.
عاليه علي رضا جان. من يكي موافقم.

M.etallic.A
31-12-2008, 00:36
ایول رضا... نقد خیلی خوبی بود. تقریبا 100% قبولش دارم. به قول بچه ها بازی های بعدی رو هم باید زحمتشو بکشی : دی

Rjoun
31-12-2008, 00:46
سيستم مورد استفاده استقلال

سيستم هاي امروزي فوتبال معمولا اصول و پايه 4 دفاع خطي را تاييد مي كنند.خطوط ديگر همانند هافبك و خط حمله با توجه به جريان،تاكتيك و بسته به نوع سيستم و سبك بازي حريف متغيير هستند اما دفاع 4 نفره به ندرت تغيير مي كند.
بنا به اين گفته سيستم هاي رايج دنيا:
4-3-3
4-2-3-1
4-4-2
4-5-1
4-1-4-1
4-1-3-2
4-2-2-2
و...
ويژگي اصلي ميان اين چند سيستم دفاع 4 نفره است.سيستمي كه استقلال از آن استفاده مي كند يك سيستم تقريبا قديمي و منسوخ شده است.3-5-2
در جهان كمتر تيمي را مي توان يافت كه اين سيستم را اجرا مي كند.براي اولين بار آلمان ها از سيستم 3-5-2 استفاده كردند.به عبارتي مبتكر اين سيستم آلماني ها بودند.اين سيستم توسط 3 دفاع كه بصورت مثلث در كنار هم قرار مي گيريند اجرا مي شود.نقطه قوت اين خط دفاعي در اين است كه به ندرت از عمق مورد حمله قرار مي گيرد.به علت وجود يك دفاع پوششي معمولا عمق خط دفاع مسدود است.اما نقطه ضعف اساسي خط دفاع كه در كل نقطه ضعف اين سيستم است كناره هاي دو دفاع كناري است.مخصوصا زماني كه پيستون هاي چپ و راست در حمله باشند.اگر دقت كرده باشيد در صورتي كه يك تيم در مقابل استقلال از كناره هاي زمين استقلال راه را ببندد و از فضاي پشت پيستون هاي جلوكشيده استفاده كند يك حفره بسيار خطرناك در اختيار مهاجمين و يا هافبك هاي نفوذي حريف قرار مي گيرد.
اشكال ديگر اين خط دفاعي در اين است دفاع هاي كناري بيشترين دوندگي را دارا هستند. در طول بازي چيزي بالاي 13 كيلومتر!
در حالي كه دفاع مركزي شايد در 90 دقيقه كمتر از 3 كيلومتر را بدود!
پيستون ها يا هافبك هاي كنار در هنگام دفاع حكم مدافع كاذب را بازي مي كنند.به عبارتي شما در هنگام دفاع 5 مدافع را خواهيد ديد.اين رقم بر روي كاغذ بسيار مطلوب است اما جريان بازي شرايط كاملا متفاوتي دارد! فقط كافي است حريف از خلا اين دو دفاع كاذب استفاده كند و فضاي پشت آن ها را هدف قرار دهد! در اينجاست كه تيم يك ضد حمله خطرناك را به جان مي خرد!پيستون ها بيشترين ميزان دوندگي را دارا هستند چيزي بالاي 14 كيلومتر!در هنگام حمله و در هنگام دفاع بايد مرتب طول زمين را طي كنند!
در جلوي اين خط دفاع يك هافبك دفاعي قرار دارد.البته مي توان از دو هافبك دفاعي هم استفاده كرد اما مبحث ما تيم استقلال است كه عمدتا اين وظيفه بر عهده يك نفر است.اين هافبك دفاعي هم در هنگام بازي نقش يه مدافع را بازي مي كند.اما زماني كه اين هافبك در حمله تيم شركت دارد فضاي مناسبي در پشت سر او براي حريف ايجاد مي شود.دوندگي هافبك دفاعي بيش از 8 كيلومتر در جريان بازي خواهد بود.هافبك دفاعي وظيفه پخش توپ و تخريب بازي هافبك هاي مقابل را بر عهده دارد.
دو هافبك مركزي ديگر كه در جلوي هافبك دفاعي قرار دارند وظيفه اصلي در به جريان انداخت تنفس تيمي بر عهده دارند.در واقع اين دو هافبك قلب تپنده استقلال هستند.كمك به خط حمله.كمك به خط دفاع بازي سازي و پوشش فضاهاي خالي و دوندگي از وظايف اين دو هافبك خلاق هستند.
دو مهاجم بر روي كاغذ مهاجم هستند در حالي كه در جريان يك بازي بايد به خط هافبك اضافه شوند و در توپ گيري ها به خط هافبك كمك كنند.هر چه دوندگي مهاجمين بيشتر باشد پيستون ها و هافبك هاي مركزي فرصت بيشتري براي تمركز و استراحت خواهند داشت.
بله دوستان براي اجراي يك بازي زيبا و شناور احتياج به همكاري همه اعضا و بازيكنان تيم است.در اين حالت است كه مي توان گفت سيستم استقلال تنها بر روي كاغذ 3-5-2 است و در طول بازي بارها و بارها سيستم اين تيم به اعداد مختلف تغيير مي كند.
منبع و نوشته خودم:31:

Rjoun
31-12-2008, 00:49
ایول رضا... نقد خیلی خوبی بود. تقریبا 100% قبولش دارم. به قول بچه ها بازی های بعدی رو هم باید زحمتشو بکشی : دی
قربونت برم محمد جان.شما لطف داري:10:
چشم حتما حالا كه افتخار داديد و نقد هاي آماتوري من رو تاييد كرديد اينكارو باز هم تكرار مي كنم:11:

adnokanna
31-12-2008, 01:06
جدول امتیاز پیش بینی ها تا پایان هفته ی بیستم

فقط دو نفر از این پیش بینی امتیاز گرفتن که حیفم اومد اسمشون و جایگاهشون تو جدول نباشه..

ممنون بابت جدول پیش بینی ها
فقط من دقیق نتیجه رو پیش بینی کردم :21:
عجب ملّتین این اصفهانیا:41:
بازی بعدیو می بریم:20:

bleu2u4u
31-12-2008, 05:00
زمانی که فردوسی پور انتخاب فدراسیون فوتبال ایران به عنوان برترین فدراسیون آسیا را سوال برانگیز خواند، عزیز محمدی اقدام به فرافکنی کرد و خواست مجری برنامه ۹۰ را به عنوان کسی جلوه بدهد که قصد دارد موفقیت های نظام را زیر سوال ببرد در حالی که خود او به عنوان مسئول برگزاری رقابت های لیگ باید به باشگاه ها، مردم و متعاقبا نظام پاسخگو باشد.

انصافا ديشب يكي از بهترين نودهايي بود كه ديدم
بهترين قسمتش هم مصاحبه با اين يارو عزيز ممدي بود
بعد از تيكه ي فردوسي پور همچين قاطي كرده بود كه انگار فردوسي پور عكس خدا رو پاره كرده

amirtaker
31-12-2008, 10:56
سيستم مورد استفاده استقلال

سيستم هاي امروزي فوتبال معمولا اصول و پايه 4 دفاع خطي را تاييد مي كنند.خطوط ديگر همانند هافبك و خط حمله با توجه به جريان،تاكتيك و بسته به نوع سيستم و سبك بازي حريف متغيير هستند اما دفاع 4 نفره به ندرت تغيير مي كند.
بنا به اين گفته سيستم هاي رايج دنيا:
4-3-3
4-2-3-1
4-4-2
4-5-1
4-1-4-1
4-1-3-2
4-2-2-2
و...
ويژگي اصلي ميان اين چند سيستم دفاع 4 نفره است.سيستمي كه استقلال از آن استفاده مي كند يك سيستم تقريبا قديمي و منسوخ شده است.3-5-2
در جهان كمتر تيمي را مي توان يافت كه اين سيستم را اجرا مي كند.براي اولين بار آلمان ها از سيستم 3-5-2 استفاده كردند.به عبارتي مبتكر اين سيستم آلماني ها بودند.اين سيستم توسط 3 دفاع كه بصورت مثلث در كنار هم قرار مي گيريند اجرا مي شود.نقطه قوت اين خط دفاعي در اين است كه به ندرت از عمق مورد حمله قرار مي گيرد.به علت وجود يك دفاع پوششي معمولا عمق خط دفاع مسدود است.اما نقطه ضعف اساسي خط دفاع كه در كل نقطه ضعف اين سيستم است كناره هاي دو دفاع كناري است.مخصوصا زماني كه پيستون هاي چپ و راست در حمله باشند.اگر دقت كرده باشيد در صورتي كه يك تيم در مقابل استقلال از كناره هاي زمين استقلال راه را ببندد و از فضاي پشت پيستون هاي جلوكشيده استفاده كند يك حفره بسيار خطرناك در اختيار مهاجمين و يا هافبك هاي نفوذي حريف قرار مي گيرد.
اشكال ديگر اين خط دفاعي در اين است دفاع هاي كناري بيشترين دوندگي را دارا هستند. در طول بازي چيزي بالاي 13 كيلومتر!
در حالي كه دفاع مركزي شايد در 90 دقيقه كمتر از 3 كيلومتر را بدود!
پيستون ها يا هافبك هاي كنار در هنگام دفاع حكم مدافع كاذب را بازي مي كنند.به عبارتي شما در هنگام دفاع 5 مدافع را خواهيد ديد.اين رقم بر روي كاغذ بسيار مطلوب است اما جريان بازي شرايط كاملا متفاوتي دارد! فقط كافي است حريف از خلا اين دو دفاع كاذب استفاده كند و فضاي پشت آن ها را هدف قرار دهد! در اينجاست كه تيم يك ضد حمله خطرناك را به جان مي خرد!پيستون ها بيشترين ميزان دوندگي را دارا هستند چيزي بالاي 14 كيلومتر!در هنگام حمله و در هنگام دفاع بايد مرتب طول زمين را طي كنند!
در جلوي اين خط دفاع يك هافبك دفاعي قرار دارد.البته مي توان از دو هافبك دفاعي هم استفاده كرد اما مبحث ما تيم استقلال است كه عمدتا اين وظيفه بر عهده يك نفر است.اين هافبك دفاعي هم در هنگام بازي نقش يه مدافع را بازي مي كند.اما زماني كه اين هافبك در حمله تيم شركت دارد فضاي مناسبي در پشت سر او براي حريف ايجاد مي شود.دوندگي هافبك دفاعي بيش از 8 كيلومتر در جريان بازي خواهد بود.هافبك دفاعي وظيفه پخش توپ و تخريب بازي هافبك هاي مقابل را بر عهده دارد.
دو هافبك مركزي ديگر كه در جلوي هافبك دفاعي قرار دارند وظيفه اصلي در به جريان انداخت تنفس تيمي بر عهده دارند.در واقع اين دو هافبك قلب تپنده استقلال هستند.كمك به خط حمله.كمك به خط دفاع بازي سازي و پوشش فضاهاي خالي و دوندگي از وظايف اين دو هافبك خلاق هستند.
دو مهاجم بر روي كاغذ مهاجم هستند در حالي كه در جريان يك بازي بايد به خط هافبك اضافه شوند و در توپ گيري ها به خط هافبك كمك كنند.هر چه دوندگي مهاجمين بيشتر باشد پيستون ها و هافبك هاي مركزي فرصت بيشتري براي تمركز و استراحت خواهند داشت.
بله دوستان براي اجراي يك بازي زيبا و شناور احتياج به همكاري همه اعضا و بازيكنان تيم است.در اين حالت است كه مي توان گفت سيستم استقلال تنها بر روي كاغذ 3-5-2 است و در طول بازي بارها و بارها سيستم اين تيم به اعداد مختلف تغيير مي كند.
منبع و نوشته خودم:31:

حالا یه بار تفسیر کرده خوشش اومده.:31::27:

emad64
31-12-2008, 11:21
گلزنان ليگ برتر فوتبال

14 گل
آرش برهانى ( استقلال)

12 گل
ايگور كاسترو ( ذوب آهن)

11 گل
فريدون فضلى ( صباى قم ) و عماد محمد رضا (سپاهان)

10 گل
عيسى ترائوره ( سايپا)

9 گل
عليرضا نيكبخت ( پرسپوليس)، آدريانو آلوز ( داماش)، فريد عابدى ( برق) و اشميت آرفى ( پيام)

8 گل
ابراهيم توره ( پرسپوليس)، سياوش اكبرپور ( استقلال)، سيدمهدى سيدصالحى ( پيكان)،سيد جلال رافخايى ( ملوان )، امين متوسل زاده ( مقاومت) و اسماعيل فرهادى ( ذوب آهن )

emad64
31-12-2008, 11:24
امير قلعه نويى سرمربى تيم استقلال گفت: از رحيمى مقدم مى خواهم اگر پنالتى استقلال را اعلام نكرده به اشتباه خود اعتراف كند.

وى پس از پايان بازى مقابل سپاهان در در مورد داورى رحيمى مقدم اظهار داشت: از او خواهش دارم اگر صحنه برخورد عقيلى و عليزاده پنالتى بود به اشتباهش اعتراف كند.
او ادامه داد: از باشگاه سپاهان به دليل ميزبانى خوب تشكر مى كنم .ضمن اينكه به خاطر تقديرى كه از من شد ممنون هستم.
قلعه نويى در مورد جريان بازى عنوان كرد: تا قبل از دريافت گل اول بازى خوبى انجام نداديم. بعد از گل اول هم تا قصد جمع و جور كردن خود را داشتيم عليزاده با گل به خودى كار را مشكل كرد. سرمربى آبى پوشان اضافه كرد: در نيمه دوم با تعويض هايى كه انجام دادم سعى در كنترل بازى داشتم اما متاسفانه حملاتمان نتيجه نداد.
قلعه نويى با طعنه به فدراسيون فوتبال گفت: ديگر تصميم گرفتم در مورد تاج و برنامه ريزى سازمان ليگ هيچ حرفى نزنم. در اين بازى مجبور شدم از آرش برهانى استفاده كنم اما كشاله او كش آمد و آسيب ديد.

منبع : ایران اسپورت

Majid393
31-12-2008, 11:26
قلعه نويى با طعنه به فدراسيون فوتبال گفت: ديگر تصميم گرفتم در مورد تاج و برنامه ريزى سازمان ليگ هيچ حرفى نزنم. در اين بازى مجبور شدم از آرش برهانى استفاده كنم اما كشاله او كش آمد و آسيب ديد.

برهانی مصدوم شد ؟؟؟؟ :o

emad64
31-12-2008, 11:35
این نمیتونه واقعیت داشته باشه :41: احتمالاً زود خوب میشه :46:

ایشالا بازی ذوب آهن-پرسپولیس مساوی میشه ما هم بازی با مس رو می بریم فاصله می گیریم از پرسپولیسی ها و اصفهونیا؛
این تیمه فیروز کریمی هم شاخ شده جدیدا؛ فکر کنم بازی بعدیمون با اوناست نه؟

اولاً که خوش اومدی :11:

با صبا باطری جمعه 3 بهمن بازی داریم، یعنی هفته ی بیست و سوم !

بازی های استقلال :

شنبه 14 دی، استقلال - مس ساعت 15:30

جمعه 27 دی، برق - استقلال ساعت 15:00

جمعه 3 بهمن، استقلال - صبا باطری ساعت 14:30

شنبه 12 بهمن، استقلال اهواز - استقلال تهران ساعت 13:30

چهارشنبه 16 بهمن، راه آهن - استقلال ساعت 15:45

Alireza Taji
31-12-2008, 11:56
حرفهای علیزده بعد از گل بخودی
علیزاده: فقط مى گویم شرمنده ام ؟؟!!

على علیزاده مهاجم استقلال در بازى دیروز تیمش مقابل سپاهان یک گل به تیم خود زد تا همین موضوع سبب شکست آبى ها و پایین آمدن روحیه تیمى شود.علیزاده در این ارتباط فقط خودش را شرمنده هواداران مى داند. با پایان یافتن بازى استقلال سراغ این بازیکن را گرفتیم که علیزاده فقط مى گفت شرمنده ام. وى تصریح کرد: چه حرفى مى توانم بزنم؟! باور کنید با پایان یافتن بازى داشتم دیوانه مى شدم. وقتى نتوانستم گل زده ام را جبران کنم، همه چیز برایم تمام شده بود. در طول بازى فقط به دنبال جبران گل زده ام بودم اما نتوانستم راه به جایى ببرم. الان هم شرمنده کادرفنى، بچه هاى تیم و هواداران هستم. واقعاً مقابل آنها خجالت زده هستم. علیزاده درخصوص بازى گفت: از اول هم مى دانستیم بازى سختى را پیش رو داریم. تمام هدف ها پیروزى مقابل سپاهان بود اما گل زود هنگام آنها تمام برنامه هاى ما را به هم ریخت. نباید به سپاهان مى باختیم اما متأسفانه در اصفهان همه چیز به نفع سپاهانى ها تمام شد. موقعیت هاى ما به گل تبدیل نمى شد. ضمن اینکه داور هم علیه استقلال قضاوت کرد. یک پنالتى را براى ما نگرفتند ضمن اینکه توپ برهانى به گل تبدیل شد اما... به هر حال ما باید در بازى هاى آینده بهتر ظاهر شویم تا به راحتى صدرنشینى را از دست ندهیم

Alireza Taji
31-12-2008, 12:00
استقلال در تركيه به سپاهان باخت

استقلال تهران در فولادشهر به سپاهان باخت اما اگر بخواهيم باخت استقلال را آناليز كنيم، بايد تاكيد كنيم كه استقلال در تركيه به سپاهان باخت؛ آنجا كه تمرينات استقلال ، بدون برخى از بازيكنان اصلى برگزار شد . برهانى ، قربانى، منتظرى و طالب لو در عمان و سپس در اسپانيا بودند، جان واريو در برزيل به سر مى برد و فرهاد مجيدى هم در دوبى به دنبال تيم مى گشت. با اين حساب فلسفه تشكيل اردو در تركيه چه بود؟

دربى يك ميليونى استقلال

استقلال و پرسپوليس كمتر از ۴۵ روز ديگر مقابل يكديگر صف آرايى كرده و دربى حساس تهران را برگزار خواهند كرد تا هياهوى فوتبال به اوج برسد. البته با توجه به موضعگيرى هاى اخير هنوز مشخص نيست كه دربى در همان تاريخ اوليه (۲۵ بهمن) برگزار مى شود يا زمان ديگرى برايش تعيين مى شود اما با اين وجود دربى هميشه دربى است و پيروزى در آن براى هر ۲ تيم از اهميت ويژه اى برخوردار است و بدون شك قلعه نويى و پيروانى از همين حالا در انديشه رؤيارويى با همديگر هستند.در همين ارتباط از جمع استقلالى ها خبر مى رسد كه اگر شاگردان امير موفق به شكست پرسپوليس شوند. هر كدام از آبى پوشان نفرى يك ميليون تومان پاداش خواهند گرفت. پاداشى كه اگر به واقعيت بدل شود در نوع خود رقمى، قابل توجه است. البته اين جايزه نقدى هنوز به صورت رسمى تأييد نشده و فعلاً در حد حرف است.

M_Abieteh
31-12-2008, 12:04
جباری بعد از بازی با مس خوب میشه دیگه؟

Alireza Taji
31-12-2008, 12:05
می برند و سنگ پرتاب می کنند

روزنامه ی دنیای فوتبال

البته این استقلالی‌های نگونبخت اهل اصفهان بوده اما جرمشان خیانت به تیم همشهری بود.

این تصاویر در لحظه‌ای روی دوربین رضا سعیدی‌پور ثبت شده كه همه عكاس‌ها در هول و ولای سفر به تهران بودند. رضا كه معلوم نیست برای چی در زمین باقی مانده بود، این ماجرا را اینطور تعریف می‌كند: «داشتم از زمین بیرون می‌رفتم كه دیدم در گوشه‌ای از سكوها عده‌ای از طرفداران استقلالی، سر خود را لای دو دست گرفته‌اند تا از پرتاب سنگ در امان باشند.»(عكس یك) البته این استقلالی‌های نگونبخت اهل اصفهان بوده اما جرمشان خیانت به تیم همشهری بود. بنابراین چاره‌ای جز این نبود. مهاجمان سنگ‌ها را از جایگاه روبه‌رو پرتاب می‌كردند. نهایتا حملات به جایی رسیده كه این بندگان خدا فنس‌ها را پاره كرده تا از فضای پشت دروازه خود را به راهروی خروجی برسانند. (عكس 2 و 3). عكس آخر هم مربوط به لحظه‌ای است كه درد بعضی‌ از سنگ‌های به هدف نشسته را نشان می‌دهد! سعیدی‌پور چلیك چلیك مشغول عكاسی بوده كه ناگهان مزه یك باتوم محترم را روی بازوی راست خود حس می‌كند. ظاهرا پلیس محترم ورزشگاه متوجه شده كه در صورت عكاسی ممكن است محرومیتی مجدد گریبان سپاهان را بگیرد. واقعا عجیب است كه سپاهان با این تیم توانا چرا برای سازماندهی طرفدارانش اقدامی جدی انجام نمی‌دهد. نكند این عكس‌ها مدركی برای محرومیت مجدد باشد؟ خدا نكند! ما فقط به چیزهای خوب فكر می‌كنیم

AntAreS
31-12-2008, 12:11
ما یه انتفاضه ام تو اصفهان داشتیم :دی
بیچاره ها رفتن ورزشگاه ببین چه بلایی سرشون آوردن

emad64
31-12-2008, 12:29
ویرایش شد.........
بعداً این پست پُر خواهد شد :دی

S A A M
31-12-2008, 13:08
ويرايش شد...

Alireza Taji
31-12-2008, 13:13
خيلي جالبه ها ها ها هاها

ما اصلا سپاهان راتیم فرض نمی کنیم!
تیمی که با وحشی بازی و مسائل خارج فوتبال به اینجا رسیده ارزشی نداره.

دلم به حالتون سوخت با گذاشتن این عکس اگه شما تازه این را درست کردی ما دو ساله از این چیزها درست کردیم.

M.etallic.A
31-12-2008, 13:21
جوجه رو آخر پاییز میشمارن... وقتی لیگ تموم شد... تو جام باشگاهها هم که دیگه ....

S A A M
31-12-2008, 13:31
ما اصلا سپاهان راتیم فرض نمی کنیم!
تیمی که با وحشی بازی و مسائل خارج فوتبال به اینجا رسیده ارزشی نداره.

دلم به حالتون سوخت با گذاشتن این عکس اگه شما تازه این را درست کردی ما دو ساله از این چیزها درست کردیم.

اينجا نميشه بحث كرد بيا ياهو بهت ميگم...

corey
31-12-2008, 13:38
تا دیروز صداتون در نمیومد دوباره یه بازی با نامردی و داور بردین شاخ شدین
من نمیدونم چرا اشتباهات داوری بیشترش بازی با سپاهان اتفاق میفته بازی رفت استقلال همین بازی برگشت بازی پارسال با پرسپلیس همین طور پیارسال !!!!!!!!!!!!

M_Abieteh
31-12-2008, 13:52
تا دیروز صداتون در نمیومد دوباره یه بازی با نامردی و داور بردین شاخ شدین
من نمیدونم چرا اشتباهات داوری بیشترش بازی با سپاهان اتفاق میفته بازی رفت استقلال همین بازی برگشت بازی پارسال با پرسپلیس همین طور پیارسال !!!!!!!!!!!!

سپاهانیا ........ این رحیمی مقدم نامرد که الان کسی هم کاری به کارش نداره یه پنالتی نگرفت برامون.

M_Abieteh
31-12-2008, 14:55
محمود راست میگه علیرضا اینارو برای عادل بفرست خیلی خفن میشه.

Alireza Taji
31-12-2008, 15:02
اینا بفرسین برا عادل خوراکشه

بابا همه بفرستن

روی عکس ها هم نوشته های علیرضا رو بزارین
این عکسها را گرفتم تابفرستم برای 90 اما چون اخرین دقایق اجازه دادند تماشاگران تاجی برند اونجا بی خیال شدم اما دیروز یکی از دوستان بهم گفت بفرست و من هم فرستادم.
این چندتا عکس اخری را که پرتاب سنگ هست را هم الان می فرستم.
تو بازی از این مسائل خیلی زیاد بود حیف که گوشیم مشکل پیدا کرد و نتونستم زیاد عکس بگیرم.

M_Abieteh
31-12-2008, 15:02
كوشكي: معدنچي استقلال شده ام

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: مثل معدنچي در پرسپوليس شده ام ، هر اشتباهي در استقلال مي شود من را مقصر مي دانند.
بيژن كوشكي در گفت و گو با خبرگزاري فارس، درباره اينكه در استقلال به مهره پر اشتباهي تبديل شده است؛ اظهار داشت: من بد بازي نمي كنم. در هر بازي تمام توان خود را مي گذارم. در پستي بازي مي كنم كه كوچكترين اشباه به چشم مي آيد.
وي افزود: به معدنچي استقلال تبديل شده ام. فلان بازيكن توپ را لو مي دهد؛ اسم من مطرح مي شود. تيم از 70 متري گل مي خورد، من مقصر شناخته مي شوم. برويد فيلم بازي هاي استقلال را ببينيد؛ من به عنوان مدافع آخر چند بار توپ گيري مي كنم.
كوشكي با بيان اينكه هميشه مي خواهد با تيم همكاري كند؛ تصريح كرد: به خبرنگاران اين حق را مي دهم كه انتقاد كنند. بازيكنان هم بايد ظرفيت داشته باشند. همان طور كه در مواقع درخشش مورد تاييد هستند بايد اين انتقادات را هم بپذيرند. اما گاهي در زمين اتفاقاتي رخ مي دهد كه مردم از آن خبر ندارند. من وقتي مي بينم بعضي بازيكنان دچار اشتباه شده اند سعي مي كنم اشتباه را جبران كنم.
مدافع استقلال ادامه داد: اين شهامت را دارم كه اگر اشتباهي انجام دهم آن را بپذيرم اما به طور مثال از هر 10 توپي كه به من مي رسد همه را كه نمي توان دفع كنم. مي دانم بايد دقت عمل بالايي داشته باشم اما در فوتبال صدم ثانيه هم مهم است.
كوشكي در پاسخ به اين سئوال كه امير قلعه نويي از وي انتقاد زيادي دارد؛ گفت: من به عملكرد خودم فكر مي كنم و اينكه بتوانم اشتباهاتم را كاهش دهم. از انتقادات ناراحت نمي شوم. هر مربي دوست دارد شاگردانش عملكرد خوبي نشان دهند تا تيمش نتيجه بگيرد. روي مربيان هم فشار عصبي است و بايد آنها رادرك كرد.
مدافع آبي پوشان در ارتباط با بازي روز گذشته مقابل سپاهان عنوان كرد: نيمه اول خوب نبوديم و در حد يك تيم معمولي ظاهر شديم. موقعيت هايي كه سپاهان داشت از روي ضربات ايستگاهي و ضد حملات بود. در صحنه هايي شايد ما نبايد از داخل زمين خودي بيرون مي رفتيم يا بايد در حملات كوبنده تر ظاهر مي شديم.
وي افزود: نيمه دوم مي خواستيم نتيجه بازي را تغيير دهيم و امتياز بگيريم. از روز هايي بود كه توپ هايمان گل نمي شد.
كوشكي در اين باره كه تعطيلات براي استقلال خوش يمن نيست تصريح كرد: اين موضوع را قبول ندارم. بازيكنان نبايد اين ذهنيت را براي خود ايجاد كنند و اين بهانه را بياورند. درست است كه قبل از تعطيلات روند رو به رشدي داشتيم اما اينكه بخواهيم اين دليل را بياوريم غير موجه است.
اين بازيكن در مورد اينكه ظاهرا تحت تاثير بازگشت فرهاد كاظمي به سپاهان بوده اند گفت: تغيير مربي در همه دنيا پيش مي آيد و يك مسئله پيش پا افتاده است. ما توان لازم را نداشتيم. چه اتفاقي افتاد نمي دانم. در يك مجموعه وقتي يك بازيكن بد بازي كند روي تيم تاثير مي گذارد چه برسد به اينكه چند نفر بد باشند.
كوشكي درباره گل به خودي اظهار داشت: اصلا عليزاده مقصر نبود. شاهد بودم براي جبران اين موضوع چقدر تلاش كرد. اين اتفاق ممكن بود براي هر بازيكني پيش بيايد. هميشه هر بازيكني در معرض اشتباه است. در ايران فقط كافي است در يك بازي اشتباه كني فردا مثل اينكه قاتل باشي برخورد مي كنند.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-12-2008, 15:04
در گفت و گو با فارس
برهاني: مقابل سپاهان مستحق باخت نبوديم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در بازي مقابل سپاهان مستحق شكست نبوديم.

آرش برهاني در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد باخت مقابل سپاهان اظهار داشت:‌ در نيمه اول در حد و اندازه‌هاي خود نبوديم. با شروع نيمه دوم بازي را در اختيار گرفتم اما در نهايت نتوانستيم به تساوي برسيم.
مهاجم استقلال در مورد مصدوميتش عنوان كرد: قبل از بازي به قلعه‌نويي گفتم از ناحيه كشاله ران آسيب‌ديده هستم و ايشان هم براي عدم تشديد مصدوميتم من را در تركيب اصلي قرار نداد.
برهاني با اشاره به چهاردهمين گلش در رقابت‌هاي ليگ برتر اضافه كرد: در جريان بازي عليزاده ضربه سر خوبي به توپ زد كه همان ضربه بايد تبديل به گل مي‌شد اما دروازه‌بان سپاهان توپ را دفع كرد تا در برگشت توپ از اين موقعيت استفاده كنم هر چند نتوانستم مانع از شكست تيمم شوم.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-12-2008, 15:04
در گفت و گو با فارس
اميرآبادي: پرسپوليس همچنان رقيب استقلال است
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: ‌درست است كه پرسپوليس مقابل ملوان انزلي شكست خورد اما همچنان رقيب ما در راه قهرماني محسوب مي‌شود.

مهدي امير‌آبادي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: در ديدار مقابل سپاهان در حد و اندازه‌هاي خود ظاهر نشديم. در نيمه دوم هر چقدر فشار آورديم توپ هايمان به گل تبديل نشد تا شكست را قبول كنيم.
وي در ارتباط با دليل تعويض در بين دو نيمه اين مسابقه عنوان كرد: تعويضم تاكتيكي بود. تيم چون بايد حالت هجومي به خود مي‌گرفت قلعه‌نويي يك چپ پاي كلاسيك را وارد زمين كرد تا بتوانيم از اين جناح روي دروازه حريف فشار بياوريم.
اميرآبادي در مورد شكست پرسپوليس مقابل ملوان تصريح كرد: وقتي دو قطب اصلي فوتبال شكست مي‌خورند اين مسئله باعث مي‌شود تيم ملي ما لطمه بخورد. اما به هر حال پرسپوليس با وجود اين شكست همچنان رقيب ما است چون تيم‌هاي بالاي جدول همگي براي قهرماني مي‌جنگند.
وي در خصوص ادامه راه استقلال در ليگ برتر گفت: در اين هفته كادر فني روي مسائل روحي و رواني‌ بازيكنان كار مي‌كنند و با شكست مس كرمان در بازي آينده دل هوادارانمان را شاد خواهيم كرد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-12-2008, 15:05
برهاني نژاد: با كدام برنامه ريزي بهترين فدراسيون آسيا شديم؟

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه مس كرمان گفت: دوست دارم يكي به اين سئوال پاسخ بدهد كه با كدام برنامه ريزي، بهترين فدراسيون آسيا شديم؟

عبد الرضا برهاني نژاد در گفت و گو با خبرگزاري فارس با انتقاد از برنامه ريزي فدراسيون فوتبال در مورد برگزاري بازي هاي ليگ برتر و دسته اول؛ اظهار داشت: اين وضع برنامه ريزي نيست. مگر مي شود بازي يك تيم را سه هفته متوالي لغو كنند؟ بازي هاي تيم مس رفسجان در ليگ دسته اول را لغو كرده اند و به اين فكر نمي كنند كه باشگاه هزينه مي كند.
وي افزود: بار اول و دوم تيم هاي شيرين فراز و ديهيم حاضر به بازي نشدند. ديروز هم در حالي كه تيم در هواپيما بود تا از تهران به اهواز برود تماس گرفتند كه بازي لغو شده است. من هزينه ضررهايي كه داده ايم را در نامه هاي نوشته ام تا به فدراسيون ارسال كنم. تا زماني كه فدراسيون اين ضررها را جبران نكند نمي گذارم مس رفسنجان در مسابقات شركت كند.
مدير عامل باشگاه مس ادامه داد: به غير از ضررهاي مالي به لحاظ فني هم ضرر كرده ايم. يك ماه است اين تيم بازي نكرده است. يك مربي چطور مي تواند مربي را در شرايط مسابقه قرار دهد.
برهاني نژاد با بيان اينكه زور فدراسيون فوتبال فقط به تيم هاي شهرستاني مي رسد، تصريح كرد: تيم هاي شهرستاني بايد از ترس بلرزند كه تيم هاي تهراني آسيب نبينند. بازيكناني مثل مازيار زارع و حسين كاظمي بدترين رفتار ها را با بازيكنان حريف داشته اند اما كميته انضباطي آنها را احضار هم نكرد، اما فقط كافي است كه بازيكنان تيم هاي شهرستاني يك نگاه به حريف يا هواداران بيندازند، همين مي شود توهين و بعد هم محروميت.
اين مدير در پاسخ به اين سئوال چرا با وجودي كه مظلومي يكي از گزينه هاي هدايت تيم اميد است قرارداد او را با مس تمديد كرده اند گفت: مصلحت را در اين ديديم كه او را در كرمان حفظ كنيم. مظلومي به تيم ما شخصيت داده و با توجه به نتايج خوبي كه كسب كرده ايم ترجيح داديم قبل از اينكه فدراسيون نظري بدهد قرارداد او را تمديد كنيم.
برهاني نژاد تاكيد كرد: به فدراسيون هم اعلام كرده بوديم به وجود ايشان نياز داريم. حضور مظلومي در كرمان واجب بود.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-12-2008, 15:06
این عکسها را گرفتم تابفرستم برای 90 اما چون اخرین دقایق اجازه دادند تماشاگران تاجی برند اونجا بی خیال شدم اما دیروز یکی از دوستان بهم گفت بفرست و من هم فرستادم.
این چندتا عکس اخری را که پرتاب سنگ هست را هم الان می فرستم.
تو بازی از این مسائل خیلی زیاد بود حیف که گوشیم مشکل پیدا کرد و نتونستم زیاد عکس بگیرم.

پس نود این هفته رو باید ببینیم.ای کاش عکسهارو نشون بده.

M_Abieteh
31-12-2008, 17:04
اول بهمن آخرين فرصت ثبت نام در ليگ قهرمانان آسيا
خبرگزاري فارس: فدراسيون فوتبال ايران آخرين مهلت ثبت نام بازيكنان و كادر فني را براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا اول بهمن سال جاري اعلام كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، باشگاه هاي پرسپوليس،استقلال تهران، فولاد مباركه سپاهان و صباي قم تا تاريخ 1/11/ 87 مهلت دارند اسامي بازيكنان و كادر فني خود را به منظور حضور درمسابقات ليگ قهرمانان آسيا 2009 را به فدراسيون تحويل دهند. فدراسيون سپس اين اسامي را به afc ارسال كند.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-12-2008, 17:06
در تمرين امروز رخ داد
درخواست قلعه نويي از بازيكنان استقلال
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران پيش از شروع تمرين براي بازيكنان صحبت كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين امروز استقلال ساعت 15:15 در ورزشگاه دستگردي آغاز شد.
* قبل از شروع تمرين قلعه نويي تيم را به رختكن برده و به مدت 10 دقيقه براي آنها صحبت كرد. قلعه نويي از بازيكنان خواست اين نتيجه را فراموش كنند و به بازي هاي آينده بينديشند.
* پس از مدت ها غيبت در تمرين فرهاد مجيدي در دستگردي حاضر شد و همراه ديگران به تمرين پرداخت.
* بازيكناني كه مقابل سپاهان به ميدان رفته بودند پس از 20 دقيقه تمرين راهي استخر و سونا شدند.
* تقي پور و بيك زاده به دليل مصدوميت با صورت انفرادي به تمرين پرداختند.
* سياوش اكبرپور تنها غايب تمرين بود.
* جباري به طور اختصاصي دور زمين به دويدن پرداخت.
*20 تماشاگر در محل تمرين حضور داشتند.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-12-2008, 17:06
با اعلام برنامه هفته 26 ليگ برتر
ديدار استقلال و پرسپوليس 25 بهمن ماه برگزار مي شود
خبرگزاري فارس: برنامه هفته بيست و ششم ليگ برتر ازسوي سازمان ليگ اعلام شد و بر اين اساس دو تيم استقلال و پرسپوليس روز 25 بهمن ماه به ديدار يكديگر مي روند.
به گزارش خبرگزاري فارس، برنامه مسابقات ليگ برتر در هفته بيست و ششم از سوي سازمان ليگ برتر اعلام شد.
برنامه اين بازي ها به شرح زير است:
پنجشنبه 24/11/87-هفته بيست وششم-ساعت :15:00
ابومسلم-مس كرمان-ثامن الائمه-مشهد
برق شيراز-مقاومت سپاسي-حافظيه-شيراز
پيكان قزوين-پيام مشهد-رجايي-قزوين
ملوان انزلي-پاس همدان-تختي-انزلي
استقلال اهواز-فولاد خوزستان-تختي-اهواز
جمعه:25/11/87-ساعت :15:00-هفته بيست وششم
صباي قم-پگاه گيلان-يادگار امام-قم
سايپا-ذوب آهن-انقلاب -كرج
فولاد مباركه سپاهان-راه آهن-ذوب آهن-فولاد شهر
استقلال تهران-پرسپوليس-آزادي-تهران
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-12-2008, 17:08
مرفاوي: به دليل تعطيلي ليگ باختيم
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت:‌ تعطيلي ليگ باعث شد بازي را به سپاهان ببازيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، صمد مرفاوي در باره بازي ديروز مقابل سپاهان اظهار داشت: اين استقلال هميشگي نبود. يكي از دلايل شكست ما تعطيلي ليگ بود. دو بازي انجام مي دهيم و بايد 14 روز استراحت كنيم.
وي افزود: سپاهان در اين ديدار تجمع زيادي در خط دفاع و كناره ها داشت و بازي را بسته بود. به همين دليل نتوانستيم به گل برسيم.
مرفاوي ادامه داد : اميدوار هستيم فدراسيون برنامه هاي مدون تري را داشته باشد.نه مثل دو سال پيش ساعت 10 صبح و نه 13:30 بازي بگذارند.
اين مربي در مورد بازي ميلاد نوري عنوان كرد: او بازيكن تيم ماست و بالاخره بايد يك روز بازي كند. در اين بازي وظايفي به او سپرديم و او هم آنها را انجام داد اما دو گلي كه دريافت كرديم باعث شد بازي ميلاد به چشم نيايد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
31-12-2008, 17:10
خسرو جان اشتباه میکنی.داوری باعت باخت استقلال شد.

در گفت و گو با فارس
حيدري: كاظمي باعث باخت استقلال شد
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اگر فرهاد كاظمي سرمربي سپاهان نمي شد، اين تيم مقابل استقلال شكست مي‌خورد.

خسرو حيدري در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد بازي ديروز مقابل سپاهان؛ اظهار داشت:‌ اين يكي از بازي‌ هاي بد استقلال در فصل جاري بود. در نيمه اول سپاهان عالي بازي كرد و توانست دو گل بزند و با شروع نيمه دوم حدود 25 دقيقه فشار آورديم اما نتوانستيم از موقعيت‌ها استفاده كنيم.
وي در ارتباط با اثرات تعطيلي ليگ روي روند استقلال عنوان كرد: تعطيلات به نفع تيم‌هايي است كه مي‌خواهند احيا شوند و به ضرر تيم‌هايي است كه روي دور برد و نتايج خوب هستند.متاسفانه هرگاه ليگ برتر تعطيل شده به ضرر استقلال بوده و باعث شده تا تيم ما دچار افت شود.
حيدري درمورد حضور فرهاد كاظمي در سپاهان تصريح كرد: اگر فرهاد كاظمي مربي سپاهان نبود اين تيم مقابل ما خيلي راحت شكست مي‌خورد. حضور اين مربي باعث شده بود تا بازيكنان سپاهان انگيزه فوق‌العاده‌اي بگيرند و آنها قصد داشتند به هر نحوي خود را به مربي جديدشان ثابت كنند.
هافبك استقلال با اشاره به داوري رحيمي مقدم ادامه داد: او خيلي ضعيف داوري كرد و پنالتي صد در صد ما را ناديده گرفت.در طول بازي با سوت‌هاي اشتباه خود اعصاب همه بازيكنان استقلال را به هم ريخت.
حيدري در پايان در خصوص بازي هفته آينده استقلال مقابل مس گفت: مس كرمان تيم بسيار خوبي است. با توجه به اينكه ما در ورزشگاه آزادي مقابل هوادارانمان بازي مي‌كنيم فقط به كسب سه امتياز فكر كرده و آن را به دست مي‌آوريم.
انتهاي پيام/

vahid78
31-12-2008, 17:46
سلام به تمامی دوستان ما باز برگشتیم این مدت نمیتونستم بیام ایشالله دیگه پاتوقم همینجاست

فعلا

Alireza Taji
31-12-2008, 18:57
مرسی مریم...

این فصل تعیلات زیاد هست اگه بخواهیم بعد هر تعطیلی یک باخت بدیم به مشکل می خوریم باید یک فکری به حال این رقیب کرد.

سلام به تمامی دوستان ما باز برگشتیم این مدت نمیتونستم بیام ایشالله دیگه پاتوقم همینجاست

فعلا

خوش اومدی...:11:

M_Abieteh
31-12-2008, 19:50
استقلال 4 مس کرمان 1

M_Abieteh
31-12-2008, 19:52
این فصل تعیلات زیاد هست اگه بخواهیم بعد هر تعطیلی یک باخت بدیم به مشکل می خوریم باید یک فکری به حال این رقیب کرد.

با اومدن بازیکنانمون جباری و روانخواه و .... این رقیب رو هم شکست میدیم.

چه شود جانواریو در کنار جباری.همون ترکیب ایده ال.

AntAreS
31-12-2008, 22:25
اس اس 5-1 مس

sina1100
31-12-2008, 23:12
استقلال 4 - 0 مس

vahid78
31-12-2008, 23:21
شنیدم بعد بازی مس مجتبی تمریناتش را شروع میکنه !! امیدوارم زود به فرم ایده ال خودش برسه

emad64
31-12-2008, 23:50
استقلال 3 - 1 مس

vahid_vaezinia
31-12-2008, 23:55
استقلال 2-0 مس

M_Abieteh
01-01-2009, 00:02
استقلال 4 مس کرمان 1

اس اس 5-1 مس

استقلال 4 - 0 مس

استقلال 3 - 1 مس

استقلال 2-0 مس

شرکت کنندگان در پیشبینی.

علیرضا ثبت کن.

a b i e t e h

:40::40::40::40::40:

adnokanna
01-01-2009, 00:04
اينجا نميشه بحث كرد بيا ياهو بهت ميگم...
این تهدیده؟؟؟:27:
من اول فصل یک بار جواب همین آقا رو دادم اخطار گرفتم. ولی قدیمیا میگن جواب ... خاموشی است!:31:

استقلال قهرمانه بدون شک، هر وقت باختیم بعدش دوباره اوج گرفتیم و دوباره هم همین طور خواهد شد.:21:

Alireza Taji
01-01-2009, 00:15
اغاز ثبت پیشبینی ها:
بازی بعدی 14 دی
ورزشگاه ازادی
استقلال تهران - مس کرمان

استقلال 2 - 1 مس

استقلال 4 - 0 مس

استقلال 2-0 مس

استقلال 3 - 1 مس

استقلال 4 مس کرمان 1

اس اس 5-1 مس

استقلال 2
مس 1

2-2 مساوی بشه

استقلال 2-0 مس

استقلال 3 - 1 مس

اس اس 4 - 0 مس

استقلال 2- 1 مس

faith
استقلال 3-1 مس

استقلال 2

مس 0

استقلال 4 مس 0

استقلال 3
مس 1

استقلال تهران 2 - 1 مس كرمان

استقلال 3-0 مس

استقلال تهران -3- -1- مس کرمان

نوشته شده توسط nasser_zre
استقلال 3 مس 0
استقلال 4 مس 2

استقلال 2 مس 0

استقلال 2 - مس 1

استقلال 3____مس كرمون(!)2

استقلال 3-0 مس

استقلال 2 ---1 مس کرمان

اس اس 2-1 مس

اس اس3 مس 1

استقلال 2 - 1 مس

استقلال 3 - مس 0

استقلال 3 مس 1

استقلال 2 -- 1 مس

استقلال 3 - مس 1

Rjoun
01-01-2009, 00:17
حالا یه بار تفسیر کرده خوشش اومده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

امير اگه كپي كرده بودم كه خودت اولي يقم رو ميگرفتي:31:

Rjoun
01-01-2009, 00:17
استقلال 2
مس 1

Rjoun
01-01-2009, 00:20
s a a m عزيز شما بهتره به فكر بازي بعدي جام حذفيتون باشيد با پرسپوليس تا قهرماني در ليگ برتر.

Alireza Taji
01-01-2009, 00:22
تمرين تيم استقلال برگزار شد
قلعه نويي: به حاشيه‌ها كاري ندارم

تمرين تيم فوتبال استقلال تهران پس از بازي مقابل سپاهان در ورزشگاه دستگردي تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در تمرين امروز تنها سياوش اكبرپور غايب بود و ساير بازيكنان زير نظر امير قلعه‌نويي تمرين كردند.

قلعه‌نويي ابتدا دقايقي با بازيكنان در رختكن صحبت كرد و سپس تمرين در شرايطي برگزار شد كه فرهاد مجيدي نيز امروز نخستين تمرين خود را با استقلال تمرين كرد.

بازيكنان ابتدا به دو گروه تقسيم شدند و بازيكناني كه در مقابل تيم سپاهان به ميدان رفته بودند پس از يك تمرين سبك تمرين را ترك كردند و ساير بازيكنان نيز زير نظر قلعه‌نويي به تمرين پرداختند.

تمرين‌هاي سرعتي و تكنيكي به همراه تمرين پاسكاري و حمله به دروازه بخش‌هاي مختلف تمرين امروز استقلال بود. سپس در حالي كه قلعه‌نويي تمرين‌ها را ترك كرد بازيكنان زير نظر مرفاوي و محمود فكري به يك بازي دستگرمي پرداختند.

در تمرين امروز مجتبي جباري، هاشم بيگ‌زاده و ابراهيم تقي‌پور دور زمين دويدند.

تمرين امروز استقلال پس از 90 دقيقه در ورزشگاه دستگردي پايان يافت.

قلعه‌نويي در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره برخي حاشيه‌هاي عنوان شده پيش از بازي مقابل مس كرمان از جمله شايعه‌ي مذاكره باشگاه استقلال با ادينهو و اميرحسين صادقي اظهار كرد: من به اين حاشيه‌ها كاري ندارم و به چنين مسائلي نمي‌پردازم.

شرکت کنندگان در پیشبینی.

علیرضا ثبت کن.

a b i e t e h

:40::40::40::40::40:

مریم اسمت فیلطر هست :13:
فکر میکنم تقصیر من هم باشه اون زمان که می خواستم بی خیال انجمن بشم ادرس انجمن ابیته را در پروفایلم نوشتم مسئولین هم فرداش اسم فینگلیش ابیته را فیلطر کردند :13:

برو به مسئولین بگو

Alireza Taji
01-01-2009, 00:23
فرهاد مجيدي به تمرينات استقلال تهران بازگشت

نخستين تمرين تيم استقلال تهران پس از شكست مقابل سپاهان اصفهان در ورزشگاه دستگردي تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پيش از آغاز تمرين امير قلعه‌نويي در رختكن دقايقي با بازيكنان صحبت كرد و نكاتي را درباره‌ي بازي مقابل سپاهان و همچنين ديدار روز شنبه‌ي استقلال مقابل مس كرمان متذكر شد.

پس از صحبت‌هاي قلعه‌نويي تمرين‌هاي استقلال در شرايطي آغاز شد كه فرهاد مجيدي نخستين بازيكني بود كه به ميدان آمد تا پس از شايعات مختلف درباره‌ي وضعيتش نخستين تمرين خود را پس از تعطيلات با استقلال انجام دهد.

در تمرين امروز تمامي بازيكنان حضور داشتند و مجتبي جباري، هاشم بيك‌زاده و ابراهيم تقي‌پور به صورت انفرادي با دويدن دور زمين تمرين كردند.

بازيكناني كه در ديدار مقابل سپاهان به ميدان رفته بودند، زيرنظر خداداد تمرين سبكي انجام دادند و پس از آن زمين تمرين را ترك كردند و ساير بازيكنان نيز زيرنظر قلعه‌نويي، صمد مرفاوي و محمود فكري تمرين‌هاي تاكتيكي را برگزار كردند.

نزديك به 15 تماشاگر از تمرين امروز استقلال بازديد كردند و اين در حالي بود كه آنها بدون تشويق كردن تيم خود تنها تمرين را تماشا كردند.

M.etallic.A
01-01-2009, 00:26

فعلا

این چی میگه اینجا ... ؟ : دی

M_Abieteh
01-01-2009, 00:52
علیرضا گفتم.

دوستان با همگی هستم. دیگه با این سپاهانیا کل کل نکنیم بهتر. چون دوباره باعث میشه جو انجمن از هم بپاشه.

emad64
01-01-2009, 00:55
شنبه 87/10/14
استقلال تهران - مس کرمان، ساعت 15:30 ، ورزشگاه آزادی

آخرین بازی :

سپاهان 2 - 1 استقلال

مس 2 - 0 مقاومت

تا الآن 6 نفر بازی [استقلال تهران - مس کرمان] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 15173 رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 15115 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 3 روز فرصت دارید..

M_Abieteh
01-01-2009, 01:00
آرش برهانی: به بد شانسی مان باختیم.

مهاجم استقلال "بدشانسی" را عامل اصلی باخت تیمش برابر سپاهان می داند.
آرش برهانی با اشاره به روند ۹۰ دقیقه بازی، گفت: همه دیدند که تیم ما می توانست نتیجه بهتری بگیرد، اما از دست دادن فرصت های گلزنی، گل به خودی و اشتباهات داور موجب شد تا ما در روزی که حداقل مستحق یک امتیاز بودیم، نتیجه را به سپاهان واگذار کنیم.
وی همچنین ادامه داد: البته این باخت نمی تواند بهانه ای برای زیر سوال بردن استقلال باشد، سپاهان یکی از تیم های خوب لیگ است؛آنها با اضافه شدن فرهاد کاظمی هم از روحیه بهتری برخوردار هستند و هم اینکه اعتماد به نفس بالایی به دست آورده اند.
برهانی با اشاره به گل چهاردهمش در لیگ برتر گفت: اینکه با ۱۴ گل در صدر گلزنان برتر هستم، اتفاقی خوبی برایم به شمار می رود، چون در کنار اینکه می توانم به یک عنوان فردی برسم، نشان می دهد که در نتیجه گیری های تیم هم تاثیر زیادی دارم.
این بازیکن در پایان حرف هایش در مورد دیدار هفته بعد با مس کرمان اظهار داشت: آنها بازیکنان خوبی را در ترکیب خود می بینند و نقطه قوتشان این است که مظلومی شناخت زیادی از استقلال دارد، با این وجود برای حفظ صدرنشینی چاره ای جز شکست دادن مس کرمان برای ما نمانده است.
دیدار تیم های استقلال تهران و مس کرمان در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر، روز شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

M_Abieteh
01-01-2009, 01:02
کاشانی:منصوریان، خیلی زود از فوتبال خداحافظی کردی.

قطعاً اگر امیر قلعه نویی سرمربی استقلال نمی شد علیرضا منصوریان حتی در سن ۳۷ سالگی هم از فوتبال خداحافظی نمی کرد. او دیروز در بازی خیرخواهانه ای که بین تیم منتخب جام جهانی ۹۸ و منتخب گیلان برگزار شد آمادگی بالای خود را به رخ همبازیان سابقش کشید. منصوریان دیروز روی پاس علیرضا نیکبخت گل زیبایی به ثمر رساند و همین باعث شد که خیلی ها به این نتیجه برسند که منصوریان خیلی زود از فوتبال خداحافظی کرده است. یکی از افرادی که دیروز حسابی بابت خداحافظی منصوریان از فوتبال حسرت خورد حبیب کاشانی بود. مدیرعامل سابق پرسپولیس که از بازی خوب و آمادگی بالای منصوریان خوشش آمده بود بعد از بازی به سراغ منصوریان رفت و به او گفت: «خیلی زود از فوتبال خداحافظی کردی. واقعاً حیف شد. باید ۴ ۵، سال دیگر بازی می کردی. امروز از همه همبازیانت بهتر بودی.» منصوریان هم از این تعریف و تمجید کاشانی تشکر کرد و گفت که اگر شرایط استقلال تغییر نمی کرد و قلعه نویی نمی آمد از فوتبال خداحافظی نمی کرد.

M_Abieteh
01-01-2009, 01:04
استقلال مس کرمان

جمعه ۱۳ دی ۱۵:۰۰

بازی جمعه هست یا شنبه. من اینو تو بروباخت دیدم. زده جمعه بازیه یعنی پس فردا

M_Abieteh
01-01-2009, 01:18
و عشق زیر پای سیاست جان داد :دی

کانون هواداران پرسپولیس : پرسپولیس باخت.استقلال هم باخت. کارمندی که مرخصی رد کرده بود و عاشقانه در تهران و اصفهان به استادیوم رفته بود هم باخت. نوجوونی که مطالعه امتحان فرداش رو بیخیال شد به عشق تماشای تیم محبوبش، اونم باخت. من و توئی که همه نداشته ها، کمبود ها، امیدها و آرزوهامون رو تو عاشقی کردن های سرخ رنگ و آبی رنگ جستجو می کنیم، ما هم بدجور باختیم .اما ما کی و کجا باختیم؟ به چه کسی؟
وقتی عشق من و تو رو براحتی تو فاصله سئول جنوب تا سئول شمال له میکنند و با تصمیمات ابلهانه وشایدم کاملا عاقلانه به لجن می کشند سکوت حکم خیانت رو داره. دوست من چرا باختیم دستمالی شده ترین سوال عالمه. سالهاست به هم هاج و واج نگاه می کنیم و بعد از هم میپرسیم راستی چرا باختیم. بعد شروع می کنیم برای هم از آنالیز بازی حرف میزنیم. اون تعویض غلط بود. فلانی نباید هافبک دفاعی بازی می کرد. گلر چه قدر بد جاگیری میکنه و کلی نظرات فنی دیگه.

آخه خداروشکر ما هممون واسه خودمون کارشناسیم و دست مورینیو و فرگوسن رو از پشت بستیم. از قطبی و امثال قطبی هم اسم نمی برم که یه آنالیزور بی سواد بود که یکصدم ما فوتبال نمی فهمید. اما می خوام یه قصه براتون بگم. یه کارخونه بود یه مدیر عامل داشت.این کارخونه با وجودی که قرار بود رئیس بخشهای مختلفش با برگزاری انتخابات سر کار بیان همه با نظر مستقیم و غیر مستقیم اقای مدیر عامل انتخاب می شدند.اقای مدیر عامل تو انتخابات نفوذ می کرد و حتی نامه پنهانی به رای دهنده ها میزد که یا به فلانی رای میدی یا ...گذشت و گذشت اقای مدیر عامل حال کرد و یکسری از رفقا و فامیلم اورد تو کارخونه و بهشون پست داد. باز روزها گذشت. آقای مدیر عامل به مافوقش گزارش می داد که ما روز به روز داریم پیشرفت می کنیم و اوضاع رو به رشده ولی ساده ترین کارگرا هم میدونستن که اینجوری نیست و اوضاع خرابه و روز به روز بدتر میشه.مدیر قصه ما یه عادت بدی که داشت این بود که تو همه قسمتا ، در مورد همه کارا، همه تصمیم گیریا و...میخواست دخالت کنه. عادت داشت حرف فقط حرف اون باشه. بجای تمام رئیس های سایر قسمتا تصمیم بگیره. در مورد کارای کوچک و بزرگ نظر بده. همه هم باید اطاعت می کردن مگرنه سه سوت کله میشدن. خوب قصه هنوز در جریانه. اگه کنجکاوی و میخوای بدونی الان اوضاع کارخونه چطوره رک بهت بگم سودده سودده چیزی شبیه باخت محبوبترین تیمهای کشور به رقبا تو دیروز. از نتایج المپیک و ریخت وپاشای مالی و تعویض دایمی مدیریت ها و بی حرمتی هایی که به تیم ها و ورزشکارای ما تو دنیا میشه و نمی تونیم دفاع کنیم گرفته تا مسائل ریز و درشت دیگه که الان جای گفتنش نیست. ببین عزیزم دوست نازنینم که دیشب مثل من با استامینوفن سعی کردی زود بخوابی تا یاد تحقیر تیمت نیفتی، تو رو خدا از این تحلیلای آبکی دست بردار. درد قرمز من یا آبی تو تعویض اشتباه پتروویچ و خستگی و کم خوابی برهانی نیست. بی لیاقتی مصطفوی و کل کل واعظ با امیر نیست. تا وقتی مدیر کارخونه این کاره نباشه، بخواد تو همه کارا نظر بده ،همه با فرمان اون بیان و با اخم و تخم اون برن وضع همینه که همینه. مربی تیم قهرمان من رو فراری میدن و نیکبخت و عنایتی رو سال بعد از قهرمانی از تیم تو بیرون می کنن. عده ای از رفقای من و تو دیروز تو استادیوم فحش خوار و خاشاک به مصطفوی دادن در صورتی که از رئیسش محترمانه نپرسیدن چرا اون رو سر کار اورد. به پیرووانی بد و بیراه گفتن در صورتی که هیچ کس نپرسید مربی قهرمان فصل پیش چرا فرار کرد یا بهتر بگم منافع چه کسی رو یا چه کسانی رو به خطر انداخته بود که فراریش دادن. حرف زیاده ولی میدونم شاید سردرد باختای خفت آور قرمز و آبی امروزم من و تو رو از کار و زندگی بندازه.اصلا ولش کن. بشین ببین سپاهان و ذوب اهن و چه خوشگل میارن بالای قرمز من و ابی تو.بالاخره تو فدراسیون همشهری دارن الکی که نیست. به قول پیر مرد با نمک حالشو ببر. همین.

M_Abieteh
01-01-2009, 01:22
برهاني نژاد: با كدام برنامه ريزي بهترين فدراسيون آسيا شديم؟
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه مس كرمان گفت: دوست دارم يكي به اين سئوال پاسخ بدهد كه با كدام برنامه ريزي، بهترين فدراسيون آسيا شديم؟

عبد الرضا برهاني نژاد در گفت و گو با خبرگزاري فارس با انتقاد از برنامه ريزي فدراسيون فوتبال در مورد برگزاري بازي هاي ليگ برتر و دسته اول؛ اظهار داشت: اين وضع برنامه ريزي نيست. مگر مي شود بازي يك تيم را سه هفته متوالي لغو كنند؟ بازي هاي تيم مس رفسجان در ليگ دسته اول را لغو كرده اند و به اين فكر نمي كنند كه باشگاه هزينه مي كند.
وي افزود: بار اول و دوم تيم هاي شيرين فراز و ديهيم حاضر به بازي نشدند. ديروز هم در حالي كه تيم در هواپيما بود تا از تهران به اهواز برود تماس گرفتند كه بازي لغو شده است. من هزينه ضررهايي كه داده ايم را در نامه هاي نوشته ام تا به فدراسيون ارسال كنم. تا زماني كه فدراسيون اين ضررها را جبران نكند نمي گذارم مس رفسنجان در مسابقات شركت كند.
مدير عامل باشگاه مس ادامه داد: به غير از ضررهاي مالي به لحاظ فني هم ضرر كرده ايم. يك ماه است اين تيم بازي نكرده است. يك مربي چطور مي تواند مربي را در شرايط مسابقه قرار دهد.
برهاني نژاد با بيان اينكه زور فدراسيون فوتبال فقط به تيم هاي شهرستاني مي رسد، تصريح كرد: تيم هاي شهرستاني بايد از ترس بلرزند كه تيم هاي تهراني آسيب نبينند. بازيكناني مثل مازيار زارع و حسين كاظمي بدترين رفتار ها را با بازيكنان حريف داشته اند اما كميته انضباطي آنها را احضار هم نكرد، اما فقط كافي است كه بازيكنان تيم هاي شهرستاني يك نگاه به حريف يا هواداران بيندازند، همين مي شود توهين و بعد هم محروميت.
اين مدير در پاسخ به اين سئوال چرا با وجودي كه مظلومي يكي از گزينه هاي هدايت تيم اميد است قرارداد او را با مس تمديد كرده اند گفت: مصلحت را در اين ديديم كه او را در كرمان حفظ كنيم. مظلومي به تيم ما شخصيت داده و با توجه به نتايج خوبي كه كسب كرده ايم ترجيح داديم قبل از اينكه فدراسيون نظري بدهد قرارداد او را تمديد كنيم.
برهاني نژاد تاكيد كرد: به فدراسيون هم اعلام كرده بوديم به وجود ايشان نياز داريم. حضور مظلومي در كرمان واجب بود.
انتهاي پيام/

shazdeh23
01-01-2009, 01:29
استقلال مس کرمان

جمعه ۱۳ دی ۱۵:۰۰

بازی جمعه هست یا شنبه. من اینو تو بروباخت دیدم. زده جمعه بازیه یعنی پس فردا

سلام
نه بازی تغییر کرده به شنبه
ساعت 15:30
یا حق

alireza99.99
01-01-2009, 01:36
بازی قبل رو خوش بینانه پیش بینی کرده بودیم
ولی من می دونستم این سپاهان مار و اذیت میکنه

من از مس هم میترسم

من فکر کنم این بازی هم 2-2 مساوی بشه

Rjoun
01-01-2009, 01:40
مسخره ها بازي جمعه رو گذاشتن شنبه!
اگه جمعه بود تماشاچي بهتر ميومد.
اين عزيز محمدي شورشو ديگه دراورده با اون تقويم مسخرش!

Mohamma:D
01-01-2009, 08:59
باز سلام
بابا خيلي اين مس رو دست كم گرفتيد ها

استقلال 2-0 مس

amirtaker
01-01-2009, 10:03
امير اگه كپي كرده بودم كه خودت اولي يقم رو ميگرفتي:31:

آخه من که زورم به تو نمیرسه چه برسه یقه بگیرم:18:
من که چیزی نگفتم گفتم یه بار تفسیر کرده بچه ها بهش گفتن آفرین خوشحال شه:31:
ولی جدا از شوخی کارت 20:10:

r4pbr4p
01-01-2009, 10:24
کانون هواداران پرسپولیس : پرسپولیس باخت.استقلال هم باخت. کارمندی که مرخصی رد کرده بود و عاشقانه در تهران و اصفهان به استادیوم رفته بود هم باخت. نوجوونی که مطالعه امتحان فرداش رو بیخیال شد به عشق تماشای تیم محبوبش، اونم باخت. من و توئی که همه نداشته ها، کمبود ها، امیدها و آرزوهامون رو تو عاشقی کردن های سرخ رنگ و آبی رنگ جستجو می کنیم، ما هم بدجور باختیم .اما ما کی و کجا باختیم؟ به چه کسی؟

هی... دست رو دلمون نزار که خونه!

bayern
01-01-2009, 10:47
عليزاده: ۲۴ ساعت است كه نخوابيده ام
على عليزاده مهاجم گلزن استقلال كه در ديدار تيمش مقابل سپاهان با زدن گل به خودى شرايط شكست تيمش را فراهم كرد، اوضاع و احوال فعلى خود را نامطلوب توصيف مى كند. على عليزاده در اين ارتباط به ابرار ورزشى گفت: حال و روز خوبى ندارم. اعصابم خراب است. ۲۴ ساعت است كه نخوابيده ام. واقعاً نمى دانم چگونه جواب هواداران استقلال را بدهم. مقابل تمام استقلالى ها شرمنده شدم. فقط به دنبال جبران هستم. اميدوارم در آينده اى نزديك يك گل سرنوشت ساز را براى استقلال به ثمر برسانم تا از خجالت هواداران بيرون بيايم. عليزاده همچنين در خصوص چگونگى به ثمر رسيدن گلش به استقلال اظهار كرد: فقط براى دفع توپ به هوا بلند شده بودم اما عزيززاده من را شارژ كرد تا كنترل لازم را براى دفع توپ نداشته باشم. در حالى كه كنترل نداشتم به توپ ضربه زدم تا همين سبب شكل گيرى آن گل شود.

bayern
01-01-2009, 10:48
حسن روشن: سيستم سنتى قلعه نويى ۱۹ سال پيش منسوخ شده است
حسن روشن، پيشكسوت استقلال با انتقاد از سيستم قلعه نويى گفت: سيستم ۲-۵-۳ كه در استقلال استفاده مى شود ديگر جايى در فوتبال دنيا ندارد و كاملا منسوخ شده است. وى در گفت و گو با خبرگزارى ايسكانيوز افزود: اكنون تمام تيم ها از سيستم شناور ۲-۴-۴ استفاده مى كنند اما نمى دانم چرا قلعه نويى اصرار به استفاده از سيستم سنتى در فوتبال دارد.وى ادامه داد: به شخصه و به عنوان كسى كه سال ها در استقلال بوده ام پيشنهاد مى كنم كه قلعه نويى بهتر است همگام با فوتبال شناور دنيا پيش رفته و كار بكند مطمئن باشد كه با اين سيستم نتايج بهترى هم كسب خواهد كرد. وى با اشاره به بازى استقلال در مقابل سپاهان خاطر نشان ساخت: معتقدم كه استقلال در اين بازى پر اشتباه ظاهر شد و در حالى كه بارها بازيكنان سپاهان به خصوص نويد كيا با پاسهاى در عمق روى دروازه استقلال خطر ساز مى شدند اما هيچ تدابيرى براى مقابله با آن انديشيده نشد.

bayern
01-01-2009, 10:49
خسرو حيدرى: داور اعصاب ما را به هم ريخت
خسرو حيدرى بازيكن استقلال در مورد بازى تيمش مقابل سپاهان اظهار داشت: اين يكى از بازى هاى بد استقلال در فصل جارى بود. در نيمه اول سپاهان عالى بازى كرد و توانست ۲ گل بزند و با شروع نيمه دوم حدود ۲۵ دقيقه فشار آورديم اما نتوانستيم از موقعيت ها استفاده كنيم. وى در ارتباط با اثرات تعطيلى ليگ روى روند استقلال عنوان كرد: تعطيلات به نفع تيم هايى است كه مى خواهند احيا شوند و به ضرر تيم هايى است كه روى دور برد و نتايج خوب هستند.متاسفانه هرگاه ليگ برتر تعطيل شده به ضرر استقلال بوده و باعث شده تا تيم ما دچار افت شود. هافبك استقلال با اشاره به داورى رحيمى مقدم ادامه داد: او خيلى ضعيف داورى كرد و پنالتى صد در صد ما را ناديده گرفت.در طول بازى با سوت هاى اشتباه خود اعصاب همه بازيكنان استقلال را به هم ريخت. حيدرى در پايان در خصوص بازى هفته آينده استقلال مقابل مس گفت: مس كرمان تيم بسيار خوبى است. با توجه به اينكه ما در ورزشگاه آزادى مقابل هوادارانمان بازى مى كنيم فقط به كسب ۳ امتياز فكر كرده و آن را به دست مى آوريم.

bayern
01-01-2009, 10:50
مجيدى در تمرين استقلال حضور يافت
تمرين ديروز استقلال پس از شكست مقابل سپاهان راس ساعت ۱۴ و ۴۵ دقيقه در دستگردى آغاز شد.
مجيدى در تمرين آفتابى شد
مهاجم خبرساز استقلال بالاخره در تمرين تيمش حاضر شد. فرهاد مجيدى پس از پشت سر گذاشتن سفر پر سر و صداى خود به امارات، ديروز به تهران آمد تا مجدداً در تمرينات تيم حضور پيدا كند. مجيدى براى جلوگيرى از دردسر دوباره، حتى ۲۰ دقيقه زودتر در دستگردى حاضر شد تا خود را براى برخورد با سرمربى تيم آماده كند، البته در اين بين قلعه نويى مقابل ديد خبرنگاران و عكاسان هيچ برخوردى با مجيدى نداشت تا با پايان تمرين و در صحبتى خصوصى تكليف فرهاد را مشخص كند. ناگفته نماند كه با حضور كاپيتان استقلال در تمرين، بازيكنان آبى پوش اوضاع و احوال مجيدى را از وى جويا شدند. عده اى هم به شوخى به همبازى خود گفتند: خوش به حالت كه به اصفهان نيامدى.
اعتراض هواداران به عليزاده
به محض ورود عليزاده به دستگردى تماشاگران حاضر در ورزشگاه اعتراض خود را به اين بازيكن اعلام كردند. آنها با تمسخر به عليزاده گفتند: چه گل زيبايى زدى! البته مهاجم استقلال براى جلوگيرى از درگيرى مستقيم به سمت رختكن رفت و جواب هيچ يك از هواداران استقلال را نداد تا سوژه تمرين نباشد.
استقلالى ها ۲۰ دقيقه در قرنطينه
در حالى كه بازيكنان استقلال در زمين حاضر شده بودند، امير قلعه نويى با ۵ دقيقه تاخير خود را به دستگردى رساند. امير از برهانى خواست تا به بازيكنان بگويد كه در رختكن حاضر شوند. سرمربى استقلال ۲۰ دقيقه در رختكن با بازيكنان تيمش صحبت كرد. امير در اين گفت و گو چند بازيكن آبى پوش را مورد مواخذه قرار داد و معتقد بود كه اشتباهات كوچك سبب رقم خوردن شكست استقلال شده است.
اكبرپور تنها غايب استقلال
تمرين ديروز استقلال تنها يك غايب داشت. سياوش اكبرپور با اجازه از كادر فنى در تمرين تيمش حاضر نشد. تقى پور و بيك زاده هم كه در تمرينات چند روز اخير استقلال به دليل مصدوميت غايب بودند، پس از چند روز به جمع همتيمى هايشان ملحق شدند. اين ۲ بازيكن به همراه مجتبى جبارى زير نظر صمد مرفاوى به تمرين پرداختند.
برهانى در جمع مصدومان استقلال
مهاجم استقلال كه تنها گل تيمش را مقابل سپاهان به ثمر رسانده بود در جمع مصدومان به تمرين پرداخت. آرش برهانى از ناحيه كشاله ران مشكل داشت كه با تشخيص پزشك تيم بايد به فيزيوتراپى بپردازد.
شرح تمرين
استقلالى ها تمرين خود را با دويدن آغاز كردند. پس از ۲۰ دقيقه فيكس هاى بازى سپاهان به صورت جداگانه و زير نظر مرفاوى به انجام كارهاى كششى مشغول شدند و زودتر از ساير نفرات ورزشگاه را ترك كردند، ضمن اينكه ذخيره هاى آبى پوش در قالب ۲ تيم سبز و آبى و طى ۳۰ دقيقه به بازى دستگرمى پرداختند. خذيراوى و قربانى ۲ گل براى تيم سبز و منيعى، عباسفرد، مجيدى و اكبرى گل هاى تيم آبى را به ثمر رساندند.

bayern
01-01-2009, 10:52
گزارشى از عملكرد دروازه بانان ليگ برترى به روايت آمار
با محافظان مستطيل سبز

مقدمه
دروازه بانان داخلى و دروازه بانان خارجى ليگ برتر در طول ۳۰۶ بازى نيم فصل اول ليگ در مجموع چيزى حدود ۴۱۵ بار دروازه شان باز شد و گل هايى را دريافت داشتند كه بعضاً نه نشان از توانمندى مهاجمان بلكه گواه بر ضعف هايى بود كه آنها در كارشان درون دروازه ها از خود نشان دادند. نگاهى به عملكرد ۳ دروازه بان خارجى ليگ و ۳۶ دروازه بان داخلى كه در طول نيم فصل اول ليگ هشتم حفاظت از دروازه ۱۸ تيم ليگ برترى ايران را بر عهده داشتند، مى تواند گواه روشنى بر اين ادعا باشد. در اين نوشتار قصد داريم با نگاهى كوتاه و اجمالى، عملكرد اين ۳۹ دروازه بان را به اطلاع شما خواننده گرامى برسانيم ،ضمن اينكه در رابطه با دروازه بانان تيم ملى هم اطلاعاتى در اختيار شما قرار مى دهيم كه قطعاً برايتان جالب خواهد بود:
۱- وحيد طالب لو- استقلال تهران
زمان حضور در بازى ها: ۱۴۴۰ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۱۷ گل
خيلى ها فكر مى كردند عدم دعوت از اين دروازه بان به تيم ملى باعث نزول او در ليگ هشتم شود و نتايج استقلال با وى در اوايل فصل هم گواهى بر اين ادعا بود اما طالب لو با انگيزه بسيار درون دروازه استقلال يكى از عوامل موفقيت تيم استقلال در نيم فصل اول ليگ برتر بود. وحيد طالب لو آنقدر در نيم فصل اول براى استقلال خوب كاركرد كه سرانجام على دايى او را به تيم ملى هم دعوت كرد و به همراه تيم ملى هم نشان داد به دروازه بان ششدانگى تبديل شده است. وحيد در طول نيم فصل اول تنها در بازى با صبا در قم بود كه ۳ بار دروازه اش باز شد. او در بقيه بازى هايى كه براى استقلال انجام داد، چهره خوبى از خود به نمايش گذاشت و پنالتى هاى بسيارى را از حريفان استقلال گرفت.
۲- سجاد بيرانوند- برق شيراز
تعدا گل هاى خورده: ۱۹ گل
۳- كارلوس آلبرتو فرناندز- فولاد خوزستان
تعداد گل هاى خورده: ۲۰ گل
۴- مسعود همامى- مقاومت سپاسى شيراز
زمان حضور در بازى ها: ۱۳۵۰ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۱۵ گل
۵- سيدمهدى رحمتى- مس كرمان
دروازه بان ملى پوش ايران چند سالى است كه در اوج آمادگى قرار دارد و علاوه بر درخشش در تيم هاى باشگاهى اش، به عنوان سنگربان اول تيم ملى نيز حفاظت از دروازه برعهده او گذاشته شده است. رقابت با تنى چند از دروازه بانان ليگى باعث شد او همواره با انگيزه بسيار درون دروازه تيم باشگاهى اش عمل كند. او دروازه بانى بود كه كرمانى ها براى حفظ او تمام تلاش خود را به كار گرفته و توانستند او را مجاب كنند در ليگ هشتم هم حفاظت از دروازه آنها را بر عهده داشته باشد. دروازه بان ملى پوش تيم مس در اين تيم كرمانى عملكرد بسيار سطح بالايى داشت و
يك تنه بار اين تيم را بر دوش كشيد تا مس از جايگاهى كه در نيم فصل اول به دست آورد پايين تر نرود. رحمتى با وجود درخشش خوبش در بازى هاى نيم فصل اول ليگ هشتم مقابل برق ۴ بار دروازه اش باز شد تا روز بد او در ليگ در تاريخ چهارم مهرماه رقم خورده باشد.
۶- مسعود غلامعلى زاد- ملوان
تعداد گل هاى خورده: ۲۰ گل
۷- عيسى اندوى- ذوب آهن
تعداد گل هاى خورده: ۲۲ گل
۸- حميدرضا بابايى- استقلال اهواز
تعداد گل هاى خورده: ۲۳ گل
۹- رحمان احمدى- سپاهان اصفهان
زمان حضور در بازى ها: ۱۱۶۲ دقيقه
اصلاً مشخص نشد چگونه از سايپا به سپاهان رفت. او كه در سايپا از اوضاع و احوال چندان خوبى درون دروازه برخوردار نبود، ناگهان سر از سپاهان درآورد تا اين انتقال با انتقادات بسيارى از سوى كارشناسان فوتبال روبرو شود. رحمان احمدى در طول نيم فصل اول ليگ هشتم در سپاهان گل هاى بدى خورد. قبول ۴ گل در بازى ۲ تيم سپاهان و پيكان آن هم در ورزشگاه فولادشهر اصفهان نشان از آن داشت كه سپاهانى ها پيش از شروع بازى ها در جذب دروازه بان چندان با مطالعه عمل نكرده اند. ضمن اينكه نام او در ليست تيم ملى هم ديده مى شود.
۱۰- محمد محمدى- پيكان قزوين
زمان حضور در بازى ها: ۱۱۵۶ دقيقه
دروازه بان اسبق پرسپوليس در پيكان روزهاى بسيار خوبى را پشت سر گذاشت. پيكان در روزهايى كه به نظر مى رسيد به لحاظ دروازه بانى با مشكلات بسيارى روبروست،با درخشش محمد محمدى به بازى ها برگشت و توانست نتايجى را به دست آورد كه كمتر كسى انتظار آن را داشت. محمد محمدى در نيم فصل اول ليگ هشتم يكى از عوامل بى چون و چراى موفقيت خودروسازان بود. او در تيمى اين نقش را داشت كه از دروازه بان اسبق تيم ملى نيز در فهرست خود سود مى برد. محمدى در روز بازى با استقلال تهران در ورزشگاه آزادى با وجود بازى خوبش ۳ گل خورد تا شكست ۳ بر ۲ خودروسازان در آن ديدار رقم خورده باشد.
۱۱- شهاب گردان- ابومسلم خراسان
زمان حضور در بازى ها: ۱۰۹۶ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۲۱ گل
۱۲- على نظرمحمدى- داماش گيلان
زمان حضور در بازى ها: ۱۰۸۰ دقيقه
۱۳- سامان صفا- پاس همدان
زمان حضور در بازى ها۱۰۸۰: دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۱۸ گل
۱۴- ابراهيم ميرزاپور- سايپاى كرج
زمان حضور در بازى ها: ۹۰۰ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۲۱ گل
۱۵- المير توليا- صباى قم
زمان حضور در بازى ها: ۸۶۴ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۱۰ گل
۱۶- حسين آشنا- راه آهن شهررى
زمان حضور در بازى ها: ۸۱۰ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۱۱ گل
۱۷- مجيد غلامى- پيام مشهد
زمان حضور در بازى ها: ۷۸۹ دقيقه
۱۸- سيروس سنگچولى- پيام مشهد
زمان حضور در بازى ها: ۷۴۱ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۱۳ گل
۱۹- مهدى واعظى- پرسپوليس
زمان حضور در بازى ها: ۷۲۰ دقيقه
۲۰- نادر غبيشاوى- راه آهن شهررى
زمان حضور در بازى ها: ۷۲۰ دقيقه
۲۱- عليرضا حقيقى- پرسپوليس
زمان حضور در بازى ها: ۶۸۷ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۱۲ گل
۲۲- وحيد شيخ ويسى- سايپا
زمان حضور در بازى ها: ۶۳۰ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۸ گل
۲۳- ارشاد يوسفى- صباى قم
زمان حضور در بازى ها: ۵۷۶ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۱۱ گل
۲۴- سوشا مكانى- پاس همدان
زمان حضور در بازى ها: ۴۵۰ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۷ گل
۲۵- فرشيد كريمى- داماش گيلان
زمان حضور در بازى ها: ۴۵۰ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۹ گل
۲۶- مهدى ثابتى- ابومسلم
زمان حضور در بازى ها: ۴۳۴ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۶ گل
۲۷- عباس محمدى- سپاهان اصفهان
زمان حضور در بازى ها: ۳۶۸ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۴ گل
۲۸- حسن رودباريان- پيكان قزوين
زمان حضور در بازى ها: ۲۸۴ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۵ گل
۲۹- عباس قاسمى- ذوب آهن
زمان حضور در بازى ها: ۱۸۰ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: ۲ گل
۳۰- محمدامين صنايعى- مقاومت سپاسى
تعداد گل هاى خورده: ۳ گل
۳۱- رضا حاج اسبويى- ملوان
۳۲- حسن هورى- مس كرمان
۳۳- مهدى زنجانى- استقلال اهواز
تعداد گل هاى خورده: ۵ گل
۳۴- ميثاق معمارزاده- پرسپوليس
زمان حضور در بازى ها: ۱۲۳ دقيقه
تعداد گل خورده: يك گل
۳۵- كوروش (حسن) مرادى- پيكان قزوين
زمان حضور در بازى ها: ۹۰ دقيقه
تعداد گل هاى خورده: صفر
۳۶- اشكان نامدارى- استقلال تهران
۳۷- محمد صالح خليل آزاد- برق شيراز
۳۸- امين جهان مهر- فولاد خوزستان
۳۹- ناصر سالارى- صباى قم
تعداد گل هاى خورده: ۲ گل
با نگاهى به رقابت هاى نيم فصل اول ليگ هشتم در خواهيم يافت دروازه بانان ۱۸ تيم حاضر در رقابت هاى ليگ چهره چندان مطمئنى از خود ارائه ندادند.عبور ۴۱۵ توپ از خط دروازه ها در ۳۰۶ بازى بيانگر اين واقعيت است كه هنوز در كار دروازه بانى، تيم هاى ليگى با ضعف هاى بسيارى روبرو هستند. اگر از كنار نام يكى، دو دروازه بان بگذريم بايد بپذيريم كه در بقيه موارد تيم هاى ليگى فوتبال ايران تاوان بسيارى را از بابت نداشتن يك دروازه بان ششدانگ پرداخت كرده اند.

bayern
01-01-2009, 10:55
گنج با ارزشى كه از دست مى رود
استقلال، بازنده ماجراى منصوريان
داستان تقابل پنهان عليرضا منصوريان با اميررضا واعظى آشتيانى كم كم وارد مراحل حساس خود مى شود زيرا در هفته اى كه گذشت ابتدا خبر آمد كه هافبك محبوب استقلال در دهه هاى گذشته كه اين روزها بر آكادمى تيم هاى پايه اى آبى پوشان نظارت مى كند، به زودى از سمت خود بركنار شده يا به نوعى استعفا مى دهد زيرا عملكرد وى مورد تأييد مديرعامل باشگاه قرار ندارد. ظاهراً منصوريان بر دريافت هزينه هايى كه براى آكادمى داشته تأكيد مى كند، حال آنكه واعظى آشتيانى طى مصاحبه اى اين مسأله را زير سؤال برده و مدعى شده رئيس آكادمى با كدام مجوز براى مجموعه هزينه كرده است؟! البته به اعتقاد ما مسأله صرفاً بحث هزينه و برنامه مدون نيست. البته اين۲ مورد بسيار مهم بوده و قطعاً مورد توجه هر دو طرف قرار دارد اما موضوع اصلى كه باعث اختلاف طرفين شده چيزى نيست جز «اختلاف سليقه.» به هر حال منصوريان در زمان فتح الله زاده حكم گرفته، حال آنكه واعظى آشتيانى نشان داده به هيچ كس اجازه اينكه خارج از حيطه وظايفش كار كند را نخواهد داد و منصوريان هم بايد براى كارهاى خود ابتدا از مرد شماره يك تأييديه بگيرد.
•••
قبول داريم كه منصوريان جزئى از هرم باشگاهى است كه واعظى آشتيانى را در رأس خود مى بيند اما در عين حال مديرعامل استقلال هم بايد بپذيرد كه فرد مقابل وى يك مسئول عادى نبوده و در جمع هواداران جزو محبوب ترين هاى تاريخ باشگاه استقلال محسوب مى شود. به همين خاطر بايد در نوع رفتار با او اندكى تجديدنظر كند. از سوى ديگر نبايد اين طور تصور كنيم كه اگر منصوريان بركنار شده يا كناره گيرى كند، تنها فردى كه متضرر مى شود خود اوست و تركش هاى ماجرا پيكر استقلال را خراش نخواهد داد زيرا اقدامات صورت گرفته توسط او طى همين زمان اندك به وضوح قابل مشاهده بوده و غيرقابل كتمان تلقى مى شود. اقداماتى كه در سايه آنها زمينه براى اوج گيرى تيم هاى پايه اى استقلال فراهم شده است. از طرف ديگر منصوريان آنقدر در اين فوتبال اعتبار دارد كه به محض جدايى از آكادمى حداقل تحت عنوان دستيار يك مربى بزرگ در ليگ برتر حاضر شود. بنابراين بهتر است استقلالى ها از فكر كنار گذاشتن او خارج شده و در انديشه حل مشكلات و استفاده بهينه از اين رئيس جوان باشند زيرا در غير اين صورت مشكلاتى كه برايشان به وجود مى آيد بيشتر از دردسرهاى ايجاد شده براى منصوريان خواهد بود.

bayern
01-01-2009, 10:56
پيروز قربانى:
خسته بودم ، بازى نكردم ، همين!
پيروز قربانى كاپيتان استقلال در ديدار تيمش مقابل سپاهان به ميدان نرفت. گفته مى شود او به دليل خستگى بازى نكرده است. گفت وگوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:
• در مورد بازى با سپاهان صحبت كنيد؟
- ما بازى بدى انجام داديم. اصلاً در حد نام و اندازه هاى استقلال نبوديم.
• تيم سپاهان چطور بود؟
- سپاهان تيم مهره اى است از مربى خوبى هم سود مى برد اما اگر بچه ها قدر موقعيت ها را بهتر مى دانستند بازى را واگذار نمى كرديم.
• در اين بازى به ميدان نرفتيد علت خاصى داشت؟
- نه، به دليل خستگى بازى نكردم. قبل از بازى به اميرخان گفتم ايشان هم قبول كرد. مشكل خاصى نبود.
• جو اصفهان چطور بود؟
- برخلاف سال هاى قبل كه هميشه اصفهان مشكل داشت اين بار چيز خاصى نبود. آنها فقط تيم خودشان را تشويق كردند.
• فكر نمى كنيد خط دفاع مشكل داشت؟
- در بعضى از صحنه ها خوب نبوديم در كل وقتى تيم مى بازد همه مقصر هستند نمى توان از اسم كسى نام برد.
• بازى با مس؟
- بازى سختى است. ما نياز مبرم به برد داريم تا صدرنشينى را از دست ندهيم. فكر مى كنم بازى خوبى از آب در بيايد.
• مى توانيد شكست دور رفت را جبران كنيد؟
- صددرصد، شما مطمئن باشيد با دست پر از ميدان خارج مى شويم.

bayern
01-01-2009, 10:57
برهانى بايد از اول بازى مى كرد
استقلال در حالى مقابل سپاهان اصفهان مغلوب شد كه امير قلعه نويى به برخى از ملى پوشان خود استراحت داده بود و نمى خواست به آنها فشار مضاعفى بياورد. يكى از اين ملى پوشان «آرش برهانى» بود. مهاجمى كه بعد از عقب افتادن استقلال ناچار به حضور در ميدان شد و در نهايت تك گل آبى پوشان را به ثمر رساند.امير قلعه نويى پس از پايان بازى در مورد دليل عدم استفاده از برهانى توضيح داد اما ظاهراً اين مسأله استقلالى ها را قانع نكرده است. طبق خبرهاى دريافتى؛ برخى از اطرافيان تيم معتقدند، تدبير قلعه نويى در عدم استفاده از برهانى در واقع يك احتياط بيش از حد بود زيرا نمى توان به صرف نگرانى از بابت مصدوميت احتمالى بهترين گلزن ليگ را نيمكت نشين كرد.به اعتقاد آنها يا قلعه نويى نبايد برهانى را به اصفهان مى برد و اجازه مى داد وى در تهران استراحت مى كرد يا اينكه وقتى او را مسافر كرد از وجودش در تركيب ثابت استفاده مى نمود.

bayern
01-01-2009, 10:58
ميلاد نورى: علت تعويضم تاكتيكى بود نه فنى
ميلاد نورى هافبك استقلال در بازى اين تيم مقابل سپاهان اصفهان براى اولين بار در ليگ امسال به ميدان رفت اما خيلى زود تعويض شد. گفت وگوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:
• بازى با سپاهان را چطور ديديد؟
- بازى خوبى بود. ما نتوانستيم از موقعيت هاى خود نهايت استفاده را ببريم و باختيم.
• سپاهان را چطور ارزيابى كرديد؟
- در مورد سپاهان فقط اينكه آنها شانس آوردند كه ۲ گل زود هنگام زدند وگرنه در ادامه بازى چيزى براى گفتن نداشتند.
• براى اولين بار با پيراهن استقلال به ميدان رفتيد؟
- من در گذشته هم هميشه در تمرينات جزو نفرات آماده بودم اما كادرفنى صلاح دانست در اين بازى به من ميدان بدهد.
• قبل از بازى قلعه نويى به شما چيزى نگفت؟
- صلاحديد كادرفنى بود و من به آن احترام مى گذارم.
• اما قبل از پايان نيمه اول تعويض شديد؟
- نه، فقط گفت بازى خودت را انجام بده.
• يعنى از تعويض خود ناراحت نشديد؟
- اصلاً. به نظر خودم تعويض من بيشتر تاكتيكى بود نه فنى. چون اگر بد بودم اميرخان به جايم هافبك مى آورد نه مهاجم. به خاطر تغيير سيستم بازى تعويض شدم.
• بازى با مس كرمان را چطور مى بينيد؟
- بازى سختى است. ما براى جبران ناكامى هفته قبل بايد ۳ امتياز را كسب كنيم.

bayern
01-01-2009, 10:58
رضايت قلعه نويى از برهانى
آرش برهانى در ديدار استقلال مقابل سپاهان از دقيقه ۳۰ جايگزين ميلاد نورى شد. طبق گفته امير قلعه نويى قرار نبوده برهانى در اين بازى به ميدان برود اما او وارد زمين شد. گويا قلعه نويى از عملكرد برهانى در اين مسابقه رضايت كامل دارد و اين موضوع را بعد از بازى با تشويق برهانى نشان داد.

bayern
01-01-2009, 10:59
استقلالى ها ممنوع الخريد شدند
امير قلعه نويى سرمربى استقلال در فرودگاه اصفهان و در هنگام بازگشت اين تيم بازيكنان را ممنوع الخريد كرد. ماجرا از جايى شروع شد كه چند بازيكن استقلال براى خريد سوغاتى به سمت مغازه هاى داخل فرودگاه رفتند اما قلعه نويى مانع آنها شد. سرمربى استقلال كه از شكست تيمش بسيار دلخور بود با فرياد كشيدن بر سر اين عده خاص مانع خريد آنها شد و بازيكنان نيز با اين اقدام سرمربى از كار خود منصرف شدند.

bayern
01-01-2009, 10:59
موج جديد انتقاد داخلى ها از قلعه نويى: چرا استقلال به تركيه رفت؟
استقلال مقابل سپاهان مغلوب شد تا اولين قدم بعد از تعطيلات ليگ برتر را با ناكامى برداشته باشد و موج انتقادات به سوى آبى ها روانه شود. در اين ميان ناگفته پيداست كه امير قلعه نويى به عنوان مرد شماره يك تيم بيشتر از سايرين در تيررس انتقادات قرار خواهد گرفت اما نكته جالب اينجاست كه امير بيشتر از اينكه به واسطه موارد تاكتيكى به وقوع افتاده در زمين مورد خطاب واقع شود، به خاطر اردوى نيم فصل زير سؤال رفته است زيرا طبق شنيده هاى ما؛ عده قابل توجهى از افرادى كه اتفاقاً خودشان در زمره نزديكان و اطرافيان تيم محسوب مى شوند و بارها شاهد حضورشان در باشگاه استقلال بوده ايم، لب به انتقاد گشوده و مدعى آن شده اند كه اردوى تيم در تركيه بازدهى مطلوبى نداشته و باعث شده تا آبى پوشان دچار مشكل شوند! جالب اينجاست كه بعضى از دوستان قلعه نويى هم در گفت و گو با ما به اين نكته اشاره داشتند اما به هيچ عنوان نمى خواستند نامشان را چاپ كنيم!

bayern
01-01-2009, 11:00
مرفاوى : براى بازى با مس درس گرفتيم
صمد مرفاوى مربى استقلال مثل تمام اعضاى اين تيم معتقد است كه شكست آبى ها مقابل سپاهان بر اثر بى برنامگى فدراسيون صورت گرفته است. البته مرفاوى در اين بين بدشانسى را هم دليل ديگرى براى رقم خوردن شكست تيمش مى داند، آن هم بدون احتساب قرار گرفتن هافبك جوان تيم. با او گفت و گويى ترتيب داده ايم كه مى خوانيد:
• استقلال باز هم مقابل سپاهان شكست خورد. دليلش چه بود؟!
- ما بازى بدى را انجام نداديم. متأسفانه بچه هاى ما در ابتداى بازى آن هماهنگى لازم را نداشتند تا برنامه هاى تيم به هم بخورد. البته در اين بين داور بازى هم در رقم خوردن اين نتيجه بى تأثير نبود. داور اشتباهات زيادى داشت كه تنها به ضرر ما تمام شد. رحيمى مقدم كيفيت بازى را پايين آورد.
• تركيب استقلال در اين ديدار متحول شده بود. فكر نمى كنيد ميدان دادن به ميلاد نورى كه تجربه بازى در ليگ برتر را نداشت به تيم ضربه زد؟!
- ما بازيكن براى اين جذب كرديم كه به آنها ميدان دهيم. با تصميم كادر فنى نورى براى استقلال بازى كرد. مشكل تيم ما در اين بازى نورى نبود، بلكه استقلال از تعطيلات ليگ ضربه خورد. فدراسيون به جاى توجه به كيفيت بازى ها فقط درصدد است ديدارها به هر شكل ممكن انجام بگيرد. هر چه كيفيت بازى ها بيشتر باشد به نفع تيم ملى است.
• خستگى ملى پوشان استقلال چقدر در روند بازى تاثيرگذار بود؟
- به هر حال ما بچه هايمان را يك روز پيش از بازى تحويل گرفتيم كه قطعاً آنها نمى توانستند با اين وجود به آن فرم ايده آل در زمين بازى برسند.
• استقلال در نيمه اول خيلى ضعيف ظاهر شد دليلش چه بود؟
- ناهماهنگى. بچه ها در ابتداى بازى آن هماهنگى لازم را نداشتند تا تيم در ابتداى بازى گل بخورد. با مرور زمان هماهنگى بين بازيكنان ما صورت گرفت كه متأسفانه به دليل بدشانسى نتوانستيم راه به جايى ببريم.
• اين هفته بايد به مصاف مس برويد. چه پيش بينى از بازى مقابل اين تيم داريد؟
- قطعاً شكست مقابل سپاهان درس هاى زيادى را هم براى بچه هاى ما به همراه داشته. بايد مس را ببريم تا به قهرمانى ليگ دست پيدا كنيم. در ۳ بازى آينده كسب امتياز در قهرمانى تيم خيلى تاثيرگذار خواهد بود بنابراين نبايد مقابل اين تيم ها به راحتى امتياز را از دست بدهيم.

bayern
01-01-2009, 11:02
جبارى: اگر شرايط جديد استقلال مناسب نباشد به يك تيم اروپايى مى روم
مجتبى جبارى بازيكن مصدوم استقلال كه به تازگى تمرينات خود را آغاز كرده است، در پايان فصل قراردادش با اين باشگاه به اتمام مى رسد.اين بازيكن البته هنوز در خصوص تمديد قرارداد با استقلالى ها تمايلى نشان نداده است. وى درباره وضعيت فعلى خود و توافق دوباره براى تمديد قرارداد با استقلال گفت: فعلاً كه تا پايان فصل بازيكن استقلال هستم اما در پايان مسابقات به طور حتم با مسئولان باشگاه پاى ميز مذاكره خواهم نشست تا وضعيت نهايى ام را براى ادامه كار در استقلال مشخص كنم.وى در مورد اينكه قراردادش در حين برگزارى رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا به اتمام مى رسد گفت: براى من فرقى نمى كند كه چه اتفاقى در حاشيه دوران بازيگرى ام رخ مى دهد . هدف من بازى در ليگ هاى اروپايى است و براى اين هدف است كه در استقلال همه تلاش خود را انجام مى دهم .هافبك تيم فوتبال استقلال تهران كه به تازگى از بند مصدوميت رهايى پيدا كرده است،درباره تمديد قرارداد با استقلال گفت: در صورتى كه شرايط تمديد قرارداد با استقلال مناسب باشد اين كار را انجام مى دهم اما در غير اين صورت باوجود ميل باطنى ام از استقلال جدا مى شوم. به هر حال در فوتبال حرفه اى تمام شرايط محتمل است و اينكه يك بازيكن در زمان عقد قرارداد با مسئولان تيم به توافق نرسد امرى اجتناب ناپذير و طبيعى است. او تصريح كرد: اميدوارم بتوانم بهترين انتخاب را انجام دهم و در نهايت تصميمى را بگيرم كه به رشد فوتبالم كمك كند ضمن اينكه منكر اين موضوع نيز نمى شوم كه در سالهاى حضور در استقلال ، تجربيات فوق العاده اى پيدا كردم و قسمت بزرگى از فوتبالم را مديون تيم آبى پوش هستم.

bayern
01-01-2009, 11:04
آرش برهانى: دوست ندارم گل بزنم و تيم ببازد
آرش برهانى مهاجم استقلال توانست چهاردهمين گل فصل خود را در ديدار مقابل سپاهان به ثمر برساند اما تيمش بازنده ميدان شد. گفت وگوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:
• در مورد بازى با سپاهان صحبت كنيد.
- بازى بدى بود. ما در نيمه اول اصلاً خوب بازى نكرديم و ۲ گل زود هنگام خورديم اما در نيمه دوم بهتر بازى كرديم.
• سپاهان چطور بود؟
- آنها خيلى خوش شانس بودند اما ما خيلى فرصت داشتيم كه استفاده نكرديم.
• قلعه نويى به داورى خيلى اعتراض داشت نظرتان چيست؟
- ايشان حق داشت. داور در نيمه اول ۲ پنالتى را براى تيم ما نگرفت و باعث به هم خوردن تمركز بازيكنان شد.
• از ابتدا به ميدان نرفتيد علت خاصى داشت؟
- نه، از ناحيه كشاله ران دچار مصدوميت بودم قبل از بازى به اميرخان گفتم و ايشان هم براى اينكه مصدوميتم تشديد نشود من را در تركيب اصلى قرار نداد.
• در مورد گلى كه عليزاده به خودتان زد چه نظرى داريد؟
- واقعاً ناراحت شدم. عليزاده خيلى بدشانس بود. گلى كه زدم را تقديم او مى كنم. او براى تيم خيلى زحمت مى كشد.
• در مورد گلى كه زديد صحبت كنيد؟
- در آن صحنه عليزاده ضربه سر خوبى به توپ زد كه همان ضربه بايد تبديل به گل مى شد اما دروازه بان سپاهان توپ را دفع كرد و من در برگشت توپ از اين موقعيت استفاده كردم.
• براى آقاى گلى برنامه اى داريد؟
- بله اما ابتدا دوست دارم تيم ببرد. چون اگر گل بزنم اما نتيجه نگيرم فايده اى ندارد.
• بازى با مس كرمان را چطور مى بينيد؟
- بازى سختى است. ما براى جبران شكست دور رفت بايد ۳ امتياز را كسب كنيم تا از كورس عقب نيفتيم.

bayern
01-01-2009, 11:04
اكبرى: اگر به خودمان گل نمى زديم سپاهان گل بزن نبود!
يدالله اكبرى هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: بدون شك اگر به اشتباه دروازه خودمان را باز نمى كرديم تيم سپاهان نمى توانست تا صبح به ما گل بزند و با پيروزى زمين را ترك كند. وى خاطر نشان كرد: بازى زيبا، جذاب و تماشاگر پسندى را از هر ۲ تيم شاهد بوديم و به اعتقاد من تساوى عادلانه ترين نتيجه براى هر ۲ تيم بود اما با بدشانسى تمام موقعيت هايمان را يكى پس از ديگرى از دست داديم و در نهايت بازى را واگذار كرديم.وى درخصوص تأثيرات تعطيلى هاى ليگ بر تيم ها اظهار داشت: بدون شك اين وقفه ها تاثيرات منفى را بر تمام تيم هاى ليگ برتر به همراه داشت كه نحسى اين تعطيلات گريبان گير استقلال نيز شد. وى با اشاره به غيبت قربانى و تأثير آن بر نظم خط دفاعى استقلال گفت: پيروز بازيكن بزرگى است و براى استقلال وزنه قابل توجهى به حساب مى آيد اما بازيكنان جايگزين او به خوبى توانستند جاى وى پر كنند. به اعتقاد من نبود پيروز در نظم خط دفاعى استقلال نيز تاثيرگذار بود.

bayern
01-01-2009, 11:07
كارى به باخت پرسپوليس نداريم
منيعى: ما به سازمان ليگ باختيم نه سپاهان
ميثم منيعى پيستون چپ استقلال مطابق چند هفته اخير از نيمه دوم براى تيمش به ميدان رفت، منيعى به هرحال با آمدنش به زمين در روند بازى هجومى تيمش تأثير گذار شد اما او هم مثل تمام آبى پوشان نتوانست مانع شكست استقلال مقابل سپاهان شود. گفت وگو با اين بازيكن را بخوانيد:
•استقلال چرا در اصفهان باخت؟
- تعطيلى ليگ خيلى به ضرر ما تمام شد. ضمن اينكه ما نتوانستيم در اصفهان از موقعيت هايمان استفاده كنيم. در نيمه اول خيلى بد ظاهر شديم تا درنهايت بازنده ميدان شويم.
• چرا استقلال پس از هر تعطيلى ليگ مى بازد؟!
- با تعطيلى ليگ ما دوران بدنسازى را شروع مى كنيم در تمرينات بدنسازى فشار زيادى بر روى ما وارد مى شود كه براى بيرون آمدن از اين فشار نيازمند زمان هستيم.
• استقلال به خودش باخت، يا به سپاهان؟
- ما به سپاهان نباختيم. حريف به هيچ وجه برتر از ما نبود. درنيمه اول آن ها خوب بودند اما نيمه دوم بازى در دست ما بود. استقلال به برنامه ريزى غلط سازمان ليگ باخت.
• خستگى ملى پوشان هم در شكست تيم مؤثر بود؟
اين هم يكى از دلايل باخت ما بود. در اصفهان همه چيز دست در دست هم داد تا ما بازنده ميدان باشيم.
• به داورى هم اعتراض داشتيد؟
- بازى از دست داور بيرون آمده بود. رحيمى مقدم وقتى پنالتى ما را نگرفت ديگر نمى دانست چطور بازى را كنترل كند.
• برهانى هم معتقد بود توپش به گل تبديل شده است.
- من آن توپ را خودم به آرش پاس دادم. به وضوح ديدم كه توپ از خط گذشته بود اما اينكه قضاوت داور چطور بود فايده اى ندارد چرا كه ديگر امتياز از دست رفته بر نمى گردد.
• شكست پرسپوليس مقابل ملوان در فراموشى باخت استقلال چقدر تأثيرگذار بود؟
- ما كارى به باخت پرسپوليس نداريم. بايد در اصفهان امتياز مى گرفتيم كه متأسفانه اين كار را نكرديم. براى ما فرقى ندارد پرسپوليس ببرد يا ببازد، ما خودمان بايد به دنبال كسب امتياز در بازى هاى آتى باشيم.
• جو ورزشگاه فولادشهر برخلاف دفعات گذشته به ضرر استقلال نبود. قبول دارى؟
- بله، خدا را شكر مشكلى با ورزشگاه و تماشاگران اصفهانى نداشتيم. اميدوارم در دفعات آينده هم سپاهانى ها ميزبان خوبى براى تمام تيم ها باشند.
• استقلال در نيمه اول بازى حرفى براى گفتن نداشت. نظر تو چيست؟
- ما خيلى بد شروع كرديم اما هرچه از زمان بازى گذشت بچه هاى ما به هماهنگى بيشترى رسيدند تا بهتر ظاهر شويم.
•پس با اين حساب اگر بازى ۱۲۰ دقيقه بود، استقلال برنده مى شد؟
-شايد اين اتفاق مى افتاد اما بدانيد ما در اصفهان براى غلبه بر سپاهان هر كارى انجام داديم اما بدشانسى مانع برترى ما شد.
• در نيمه دوم به ميدان آمدى. عملكردت را چطور ارزيابى مى كنى؟
-تمام دستورات كادر فنى را در زمين پياده كردم. فكر نمى كنم بد بازى كرده باشم. خودم از عملكردم راضى هستم.
• شكست استقلال مقابل سپاهان در پايان فصل چقدر بر روى قهرمانى تيم شما تأثيرگذار خواهد بود؟
- قطعاً از دست دادن اين امتياز براى ما مشكل ساز مى شود اما من فكر مى كنم مسئولان ليگ با اين بى برنامگى هاى خود هدفشان اين است كه تيمى قهرمان شود كه مقابل اين نابسامانى ها دوام بياورد. اميدوارم ما بتوانيم استقامت لازم را به جا بياوريم تا بالاخره قهرمان شويم.
• اين هفته بايد به مصاف مس برويد. تيمى كه در دور رفت مقابل آن بازنده بوديد. پيش بينى ات از اين ديدار چگونه است؟
- بازى سختى را پيش رو داريم اما به هرحال بايد خيلى بهتر از گذشته كار كنيم. جايى براى شكست مقابل مس باقى نمانده. ان شاءالله كه ۳ امتياز اين بازى را به حساب خودمان مى گذاريم.

vahid78
01-01-2009, 11:54
این چی میگه اینجا ... ؟ : دی

هان ....! تو اینجا چیکار میکنی ! تو چه ربطی به فوتبال ! : دی

اقا به امید خدا اگه باباعلی بازی نکنه

استقلال 2 - 1 مس

فعلا

mohsensoft
01-01-2009, 11:56
حسن روشن: سيستم سنتى قلعه نويى ۱۹ سال پيش منسوخ شده است
این یارو چقدر زر میزنه
من هر چی یادمه این در حال خراب کردن جو استقلاله
آخه یکی نیست به این مرتیکه بگه تو که تاحالا یه تیم درپیت رو هم مربیگری نکردی چی از مربیگری سرت میشه؟

AntAreS
01-01-2009, 12:05
جباری جام باشگاه ها واسمون بازی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قراردش تموم نشه یه وقت

M.etallic.A
01-01-2009, 12:17
اینقدر حال میکنم با این منتقدهای باحال مثل حسن روشن... الان چندین هفته پشت سر هم استقلال میبرد صدایی در نمیومد ازشون... همینکه استقلال بخاطر تعطیلی لیگ و برنامه ریزی مسخره سازمان یه باخت داد همشون شدن کارشناس فوتبال و سیستم شناس... منتقد فقط تو هفته هایی که تیم میبازه نظر از خودش در نمیکنه اگه این کارو کرد معلومه منتقد نیست بدخواه تیمه...

Alireza Taji
01-01-2009, 12:33
مریم :40:و بایرن:40: جون ممنون بابت اخبار...
چون امتحانات ترم شروع شده من زیاد نمی تونم خبر بذارم شرمنده...

جباری جام باشگاه ها واسمون بازی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قراردش تموم نشه یه وقت

خوب جباری تا پایان فصل یعنی تا اوایل تابستان با تیم قرارداد داره اما جام باشگاههای اسیا طوری هست که تا اون روزها مسابقات مقدماتیش تموم میشه و مسابقات حذفیش در پائیز برگزار میشه که اگه جباری قراردادش را تمدید نکنه برای بازیهای حذفی نداریم.

Alireza Taji
01-01-2009, 12:33
طالب لو: خستگى ملى پوشان تأثیرى در شكست نداشت

ایران ورزشى- وحید طالب لو كه بازوبند كاپیتانى استقلال مقابل سپاهان را به بازو بسته بود با اشاره به اینكه در گذشته براى اولین بار مقابل سپاهان فیكس شده و از بازى با این تیم خاطره خوشى دارد، مى گوید: «مقابل سپاهان كاپیتان بودم و عده اى مى گویند این بازوبند براى من خوش یمن نیست ولى من توجهى به این حرف ها ندارم. بازى با سپاهان هم مانند سایر بازى ها بود ولى مستحق باخت نبودیم و حداقل باید مساوى مى كردیم.»
دروازه بان ملى پوش استقلال، خستگى ناشى از سفر ملى پوشان این تیم را در كسب نتیجه مقابل سپاهان بى تأثیر مى داند: «خستگى ملى پوشان هیچ تأثیرى نداشت و همه بازیكنان تمام تلاش خودشان را انجام دادند ولى متأسفانه شكست خوردیم.»
طالب لو در پایان بازى شنبه مقابل مس را بهترین فرصت براى جبران شكست مقابل سپاهان عنوان مى كند: «به هواداران اطمینان مى دهم در آزادى، مس را با شكست بدرقه خواهیم كرد تا خاطره این شكست تلخ از ذهن آنها پاك شود.»

Alireza Taji
01-01-2009, 12:34
قلعه نویى خطاب به بازیكنان:
شنیدم از باخت پرسپولیس خوشحال شدید

ایران ورزشى- سرماى هوا آنقدر استخوان سوز نیست كه بازیكنان را براى پیاده شدن از ماشین هایشان مردد كند. بازیكنان به محض آنكه وارد دستگردى مى شوند و جایى براى پارك كردن خودروهایشان مى یابند پیاده مى شوند و به سرعت به سوى رختكن مى روند. بارش نم نم باران اندكى به آرامش فضاى تمرین مى افزاید تا این پیش زمینه فكرى كه امیر مى خواهد قبل از تمرین بازیكنان را بازخواست كند از ذهن آنها دور شود. تعداد تماشاگران به اندازه اى كم است كه مى توان آنها را شمارش كنى. وقتى سر مى چرخانى همه اش صندلى هاى خالى است. این یكى از واكنش هایى است كه غالبا از سوى تماشاگران حساس استقلال پس از باخت تیم شان سرمى زند. بازیكنان بى آنكه كسى را معطل كنند با لباس هاى یكدست وارد زمین مى شوند. در همین حین وقتى یكى از لیدرها علیزاده را مى بیند شروع مى كند به حرف زدن: «این چه گلى بود به خودمان زدى، چرا این جورى بازى كردى » علیزاده پاسخى براى گفتن ندارد. چپ چپ نگاهش مى كند و از جلوى آنها رد مى شود.

همه منتظرند امیر قلعه نویى وارد گود شود. پیش از اینكه امیر خودش را نشان بدهد بازیكنان در قالب گروه هاى ۵-4 نفره با هم گفت وگو مى كنند. از فاصله نزدیك به راحتى مى توان لب خوانى كنى؛ دارند درباره باخت مقابل سپاهان حرف مى زنند. حتى فرهاد مجیدى هم كه با یك هفته غیبت به تمرینات آمده پس از خوش و بش با بازیكنان وارد بحث هاى چند نفره مى شود. دقایقى به همین منوال مى گذرد اما خبرى از امیرخان نیست! صمد بازیكنان را دور خودش جمع مى كند: «برویم داخل رختكن امیرخان با شما كار دارد.» بعد سكوت همه جا را فرا مى گیرد و بازیكنان یكى یكى به رختكن مى روند.

برویم سراغ ادامه تمرین. بازیكنان پس از ۱۰ دقیقه دوباره از رختكن بیرون آمدند. امیر چه چیزى مى تواند گفته باشد خب، از آنجا كه دیوار موش داره، موش هم گوش داره شنیدیم كه آقاى قلعه نویى به بازیكنانش این حرف ها را زده: «شنیدم از باخت پرسپولیس خوشحال شدید (با غضب!) اگر خوشحال شدید باید به شما بگویم اصلاً خوشحال نباشید چون انتقاد از شما كم نیست. شما باختید و كسى نمى گوید داور یا عوامل دیگر باعث شكست استقلال شد. باید دیدگاه خودتان را تغییر بدهید وگرنه...» بازیكنان كه وارد زمین مى شوند باران هم قطع مى شود. برنامه تمرین استقلال اینگونه است. اصلى ها دور زمین دویدند و بعد از دقایقى رفتند و ذخیره ها، بازى نكرده و مصدوم ها زیر نظر خداداد تمرینات فشرده اى انجام دادند. اگر ازحال حاضران و غایبان تمرین «خواسته باشید» باید بگویم؛ همه بودند به غیر از سیاوش اكبرپور كه انگار با اجازه قلعه نویى به تمرین نیامده بود.

Alireza Taji
01-01-2009, 12:40
تازگی ها اونی پیداش نیست.
شیطون کاربر فعال انجمن ابیته شده :10:
خیلی از این خبرها را اونی در انجمن ابیته میذاره و بعد من میرم کپی میکنم اینجا:20:

اینقدر حال میکنم با این منتقدهای باحال مثل حسن روشن... الان چندین هفته پشت سر هم استقلال میبرد صدایی در نمیومد ازشون... همینکه استقلال بخاطر تعطیلی لیگ و برنامه ریزی مسخره سازمان یه باخت داد همشون شدن کارشناس فوتبال و سیستم شناس... منتقد فقط تو هفته هایی که تیم میبازه نظر از خودش در نمیکنه اگه این کارو کرد معلومه منتقد نیست بدخواه تیمه...
اینجور جاها هست و در همچین وضعهایی هست که ادم دوست و دشمنش را می شناسه!
تا حالا من حتی یک مصاحبه تند و اتشین بر علیه کادر و یا تیم از یکی مثل پورحیدری نشنیدم (البته یکبار از حاج فتل شدید انتقاد کرد که کاملا هم انتقادش درست بود)
اون وقت یکی مثل روشن که به قوله محسن حتی تا حالا مربی تیم محلشون هم نبوده میاد چون چندتا بازی برای استقلال کرده این حق را به خودش میده که جو تیم را بهم بریزه و کسی هم نباید بهش چیزی بگه!

Alireza Taji
01-01-2009, 12:41
مصدوميت برهانى جدى نيست
ايران ورزشى- آرش برهانى كه تك گل استقلال مقابل سپاهان را به ثمر رساند در پايان بازى از ناحيه كشاله ران دچار گرفتگى شد و لنگان لنگان خودش را به رختكن استقلال رساند. دكتر نوروزى پس از معاينه برهانى به امير قلعه نويى اطمينان داد كه مهاجم گلزنش به بازى به مس مى رسد و با چند جلسه فيزيوتراپى مشكلى براى بازى ندارد.

شكورى فيزيوتراپى مى كند
ايران ورزشى- هادى شكورى كه پس از هفته ها نيمكت نشينى در بازى مقابل سپاهان به دليل خستگى پيروز قربانى در تركيب قرار گرفته بود اوايل نيمه دوم دچار مصدوميت شد و جايش را به يدالله اكبرى داد. به گفته پزشكان استقلال مصدوميت شكورى جدى نيست و مدافع استقلال پس از چند جلسه يخ درمانى و فيزيوتراپى مى تواند تيمش را همراهى كند.

Alireza Taji
01-01-2009, 12:42
استعلام محرومان مس از سازمان ليگ
ايران ورزشى- شنبه هفته آينده استقلال در يك ديدار حساس مقابل مس قرار مى گيرد و با توجه به حضور تعدادى از آبى پوشان سابق در تركيب مس قطعا بر جذابيت اين بازى خواهد افزود. در همين رابطه خبر مى رسد باشگاه استقلال طى نامه اى به سازمان ليگ ليست محرومان مس در اين بازى را استعلام كرده اند تا با آگاهى كامل مقابل حريفانشان قرار بگيرند و شكست دور رفت در كرمان را جبران كنند.

Alireza Taji
01-01-2009, 12:44
مرفاوى: آن پنالتى جريان بازى را تغيير مى داد

صمد مرفاوى اولين گزينه اى است كه پيش از تمرينات استقلال گفت وگو را با ما آغاز مى كند: «نمى خواهم شكست استقلال را توجيه كنم اما اشتباه داور در اعلام نكردن ضربه پنالتى به سود استقلال كاملا تأثيرگذار بود. باور كنيد تعطيلات هم كمر استقلال را مى شكند. چرا بايد ليگ مدام تعطيل شود. تصور مى كنم سازمان ليگ اصلا به دنبال كيفيت نيست. آنها فقط مى خواهند ليگ را تمام كنند همين. وقتى بازى مان را سر ظهر برگزار مى كنند خودتان بايد متوجه انگيزه شان شويد.»از مرفاوى پرسيديم كه استقلال چرا با يك تاكتيك مشخص حمله مى كرد كه پاسخ شنيديم: «سپاهانى ها براى ضد حمله برنامه ريزى مى كردند و طبيعى بود كه بخواهند با دفاع متمركز مانع گلزنى مان شوند براى همين تصميم گرفتيم با سانتر از جناحين به سوى شان حمله كنيم.»

Alireza Taji
01-01-2009, 12:45
استقلال با تيم هاى ديگر فرقى ندارد

صادقى: جنگ سر ۳ امتياز است

ايران ورزشى - مس بعد از پشت سر گذاشتن تعطيلات اجبارى، ليگ را خوب آغاز كرد. كرمانى ها حال با روحيه بالايى كه از شكست مقاومت به دست آورده اند با انگيزه اى بالا به مصاف استقلال مى روند. به نظر مى رسيد اين بازى براى مدافع مس اهميت زيادى داشته باشد. اما صادقى نظر ديگرى دارد: «اين بازى اهميتى برايم ندارد.»

شروع خوبى داشتيد.
تمرينات بسيار خوبى در اردوى بندرعباس داشتيم. هدفمان اين بود كه نيم فصل دوم را متفاوت از نيم فصل اول رقم بزنيم. فكر مى كنم با شكست مقاومت حرفمان را ثابت كرديم.
ابتداى فصل همه مس را يكى از مدعيان مى دانستند - به دليل نفرات خوبى كه جذب كرده بود - اما برخلاف آنچه انتظار مى رفت بازى هاى مس بگير، نگير زيادى داشت!
بحث بگير و نگير نبود. تيم ما ۸۰-70 درصد تغيير كرده بود و زمان زيادى لازم داشت تا به شرايط آرمانى رسيده و هماهنگ شود.
نيم فصل اول فرصت خوبى بود
نيم فصل اول در حالى سپرى شد كه امتيازات زيادى را از دست داديم. يكسرى به ناحق بود و يكسرى هم روى اشتباهات خودمان اما نيم فصل دوم ديگر اين طور نخواهد بود و مس به حقش مى رسد.
پيروزى مقابل مقاومت روحيه مس را براى رويارويى با استقلال بالا نبرده
خب همه بردها در روحيه و انگيزه تيم تأثير مى گذارد.
گفتى بازى با استقلال اهميتى برايت ندارد.
-بله. دعوا فقط سر ۳ امتياز است و بس. من هيچ مشكلى با استقلال نداشتم كه حال بخواهم خودم را ثابت كنم. استقلال با تيم هاى ديگر فرقى ندارد. مس هميشه براى پيروزى مى جنگد.
از ديدن دوباره هواداران استقلال هم حسى ندارى
خب چرا. خوشحالم بعد از مدت ها دوباره آنها را مى بينم. در طول ۷-6 سال به آنها عادت كردم ديدن دوباره هواداران استقلال مرا به وجد مى آورد.
راجع به طلب ۱۴ ميليون كه از استقلال دارى بگو.

چرا، مشكل چيست
زمان فتح الله زاده ايشان دسته چك نداشتند. من هم اعتماد كردم و فتح الله زاده به جاى چك يك دست نوشته داد. چند بارى با باشگاه تماس گرفته ام اما هنوز موفق به گرفتن طلبم نشده ام.
چون طلب براى زمان فتح الله زاده است پرداخت نمى شود
نه، كارهاى ادارى دارد. مى خواهند ببينند طلبى هست يا نه. فتح الله زاده يك عنصر بود من از باشگاه طلب دارم.
و اگر پرداخت نشود شكايت مى كنى
ان شاءالله كار به آنجاها نكشد. هزار تا راه است. وقتى مى توان با زبان مشكلى را حل كرد چرا شكايت اما اگر حل نشد آن وقت راه هاى زيادى هست. من از حق زن و بچه ام نمى گذرم. حتى اگر كسى كه مقابلم قرار گرفته پدرم باشد 7-6 ماهى است كه تسويه حساب كردم اما ۱۴ ميليون از طلبم هنوز پرداخت نشده.

sina1100
01-01-2009, 12:51
یا ما طرفدارا خیلی به تیممون مطمئن هستیم یا اینکه مس رو دست کم گرفتیم!
پیش بینیا چرا یه سریشون انقدر تخیلیه؟ مثل مال خودم 4-0 :دی

Alireza Taji
01-01-2009, 12:57
فرهاد مصاحبه نكرد

ايران ورزشى - فرهاد مجيدى سرانجام در تمرين روز گذشته استقلالى ها آفتابى شد، مجيدى كه به خاطر مشكلات شخصى و گرفتن اقامت خانواده اش به امارات سفر كرده بود پيش از شروع تمرين ديروز در پاسخ به خبرنگارانى كه دليل غيبتش در تمرينات استقلال را جويا شده بودند وعده داد در پايان تمرين به سوالات آنها جواب دهد. پس از پايان تمرين وقتى خبرنگاران سراغش رفتند تا مهاجم استقلال به سوالات آنها جواب دهد، مجيدى به آنها گفت: «من هيچ صحبتى با شما نمى كنم.»

M_Abieteh
01-01-2009, 13:07
محمد رضا و علیرضا ممنون بابت اخبار.

اگه بازی جمعه بود بهتر بود.ولی خیالی نیست چون میبریم و فرقی نداره.:biggrin:

mani_2004_2006
01-01-2009, 15:48
اس اس 4 - 0 مس

AnarchAshkan
01-01-2009, 16:14
استقلال 3 - 1 مس

Alireza Taji
01-01-2009, 17:15
نارضایتى قلعه نویى از خط دفاع

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته بیستم رقابت هاى لیگ برتر در اصفهان با ۲ گل مغلوب سپاهان شد. پس از پایان بازى امیر قلعه نویى سرمربى این تیم از عملکرد خط دفاع تیمش ناراضى بود و اعتقاد داشت آنها اصلاً در حد و اندازه هاى نام استقلال بازى نکردند. طبق شنیده هاى ما قرار است دوباره تمرینات اختصاصى براى مدافعان در نظر گرفته شود.شایان ذکر است استقلالى ها در ادامه رقابت هاى لیگ برترى شنبه به مصاف مس کرمان خواهد رفت.

Alireza Taji
01-01-2009, 17:25
ديدار استقلال و پرسپوليس تهران در ‪ ۲۵‬بهمن ماه برگزار مي‌شود

سازمان ليگ برتر برنامه هفته بيست و ششم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه هاي برتر ايران را اعلام كرد كه براساس اين برنامه ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس تهران روز جمعه ‪ ۲۵‬بهمن ماه يعني همان تاريخ از قبل اعلام شده، برگزار خواهد شد. به گزارش عصر چهارشنبه ايرنا،برنامه هفته بيست و ششم ليگ برتر به شرح زير است :
پنجشنبه ‪۸۷/۱۱/۲۴‬
ابومسلم خراسان با مس كرمان در ورزشگاه ثامن الائمه
برق شيراز با مقاومت سپاسي شيراز در ورزشگاه حافظيه
پيكان قزوين با پيام خراسان در ورزشگاه رجايي
ملوان انزلي با پاس همدان در ورزشگاه تختي
استقلال اهواز با فولاد خوزستان در ورزشگاه تختي
جمعه ‪۸۷/۱۱/۲۵‬
صباي قم با پگاه گيلان در ورزشگاه يادگار امام
سايپا كرج با ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه انقلاب
فولاد مباركه سپاهان اصفهان با راه آهن شهر ري در ورزشگاه فولاد شهر استقلال تهران با پرسپوليس تهران در ورزشگاه آزادي

M . Sayid
01-01-2009, 18:39
استقلال 2- 1 مس

M . Sayid
01-01-2009, 19:03
بازی رفت که روز تولدم بود باختیم اینو دیگه باید ببریم

Rjoun
01-01-2009, 19:18
آخه من که زورم به تو نمیرسه چه برسه یقه بگیرم:18:
من که چیزی نگفتم گفتم یه بار تفسیر کرده بچه ها بهش گفتن آفرین خوشحال شه:31:
:10:
بابا گفتم بيكارم يه چند خط بنويسم. شوخي شوخي گرفت:27:

آخه من که زورم به تو نمیرسه چه برسه یقه بگیرم

نترس من كتك خورم ملسه:21:

قربونت برم:11:

Rjoun
01-01-2009, 19:20
نارضایتى قلعه نویى از خط دفاع

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته بیستم رقابت هاى لیگ برتر در اصفهان با ۲ گل مغلوب سپاهان شد. پس از پایان بازى امیر قلعه نویى سرمربى این تیم از عملکرد خط دفاع تیمش ناراضى بود و اعتقاد داشت آنها اصلاً در حد و اندازه هاى نام استقلال بازى نکردند. طبق شنیده هاى ما قرار است دوباره تمرینات اختصاصى براى مدافعان در نظر گرفته شود.شایان ذکر است استقلالى ها در ادامه رقابت هاى لیگ برترى شنبه به مصاف مس کرمان خواهد رفت.
دفاع سه نفره امونمون رو بريده!
آخه نمي دونم كي ميخواد دفاع رو درست كنه!

bleu2u4u
01-01-2009, 19:22
استقلال تهران 2 - 1 مس كرمان

Alireza Taji
01-01-2009, 19:22
صادقی:برای کسب امتیاز مقابل استقلال قرار می گیریم

کرمان - خبرگزاری مهر:مدافع صنعت مس کرمان گفت: با انگیزه بالا مقابل استقلال قرار می گیریم و فقط به کسب امتیاز از این تیم فکر می کنیم.
امیر حسین صادقی در گفتگو با مهر ضمن اشاره به برد هفته گذشته و کسب امتیاز این دیدار اظهار داشت: برای دیدار با استقلال تهران صنعت مس کرمان در بهترین شرایط ممکن قرار دارد.

وی تصریح کرد: بازیکنان مس کرمان با توجه به اردوی نیم فصل و تمرینات فشرده در شرایط آرمانی قرار دارند و برای کسب امتیاز و حتی شکست استقلال تهران به میدان می روند.

صادقی افزود: هرچند که در باشگاه استقلال تهران حضور داشته ام و بهترین خاطرات خود را از استقلال تهران دارم اما فقط برای کسب امتیاز مقابل این تیم قرار خواهم گرفت.

وی گفت: مس کرمان در فصل جاری ثابت کرده است به راحتی می تواند از استقلال و پیروزی امتیاز بگیرد و دراین بازی هم با توجه به هماهنگی و آمادگی بالای بازیکنان موفق خواهیم بود.

Alireza Taji
01-01-2009, 19:25

به نظر من دفاع 3 نفره در ایران جواب میده.
الان هم خط دفاعمون جز بهترین خطهای دفاعی هست بیشتر گلهامون را در این فصل روی اشتباهات فردی خوردیم.
مثلا همون گله علیزاده و یا گلی که نویدکیا زد اونجا تقصیر خط هافبک بود که اجازه داد نویدکیا جلوی خط دفاع اینقدر راحت حرکت کنه و شوت بزنه.

bleu2u4u
01-01-2009, 19:44

تو ايران هيچ مربي اي علم و دانش اجراي دفاع 4 نفره رو نداره
تمام اونايي هم كه دارن اين كار را انجام ميدن سوراخ ترين دفاع ها رو دارن
اين وسط دو تا شير مرد مثل امير خان و شاغلام هم پيداشون ميشه كه اونچيزي رو كه بلدن اجرا ميكنند
دفاع ما هم بيشتر از اينكه از لحاظ تيمي ضعيف باشه داره از حواس پرتي نفرات ضربه ميخوره

AntAreS
01-01-2009, 23:17
این فصل مشکلمون سر سیستمه بازیمون نیست ، اگه توجه کرده باشین ما همیشه اول بازی مشکل داریم ، یه جورایی بی انگیزه و کندیم ، تیممون اول بازی نشاط نداره

r4pbr4p
01-01-2009, 23:41
استقلال 2

مس 0

emad64
02-01-2009, 00:19
پیش بینیه faith، تو پروفایلم پیش بینی کرده..

faith
استقلال 3-1 مس

emad64
02-01-2009, 00:36
شنبه 87/10/14

آخرین بازی :

سپاهان 2 - 1 استقلال

مس 2 - 0 مقاومت

تا الآن 12 نفر بازی [استقلال تهران - مس کرمان] رو پیش بینی کردن.

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 2 روز فرصت دارید..

M_Abieteh
02-01-2009, 01:03
جمعه کسی بازی داره؟

iman_s
02-01-2009, 01:08
استقلال 3
مس 1

SANR
02-01-2009, 10:40
استقلال 3-0 مس

Alireza Taji
02-01-2009, 11:34
بازی فردا هست دیگه؟
استقلال تهران -3- -1- مس کرمان

Alireza Taji
02-01-2009, 11:39
اشتباهات نیم فصل اول را نباید تکرار کنیم
صادقی: بازی با استقلال برایم اهمیتی ندارد!

تهران-خبرگزاری ایسکانیوز: مدافع تیم مس کرمان گفت: برای حضور در بین تیم های بالای جدول و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، نباید اشتباهات نیم فصل اول را تکرار کنیم.

امیر حسین صادقی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز با اشاره به بازی تیمش مقابل مقاومت افزود: پس از تمرینات بدنسازی و تاکتیکی که در اردو بندرعباس انجام دادیم، از نظر انسجام تیمی به هماهنگی های لازم رسیدیم و در برابر مقاومت با ارائه بازی زیبا، توانستیم سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.
وی خاطر نشان ساخت: با توجه به پتانسیلی که تیم ما در اختیار دارد حضور در جایگاه دهم جدول اصلا زیبنده باشگاه مس نیست و در نیم فصل دوم باید اشتباهات را به حداقل برسانیم تا در پایان فصل یکی از سهمیه های لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.
صادقی با تمجید از نحوه قضاوت مرادی اظهار داشت: مرادی یکی از بهترین داوران آسیاست که از شخصیت والایی برخوردار است و علاوه بر داوری بی نقصی که در بازی دیروز داشت از نظر ارتباط با بازیکنان دو تیم بسیار با شخصیت عمل کرد.
کاپیتان اسبق استقلال در خصوص بازی در برابر تیم سابقش به ایسکانیوز گفت: بهترین سالهای دوران فوتبالم را در این تیم سپری کردم و هر چیزی که در فوتبال به دست آورده ام از استقلال است و این تیم همیشه در قلب من جای دارد.
وی ادامه داد: با این حال بازی با استقلال در آزادی برایم اهمیتی ندارد و این بازی نیز به مانند دیگر مسابقات لیگ است و سه امتیاز دارد.
وی با اشاره به طلب 14 میلیونی از تیم سابق خود گفت: هنوز طلب خود را از باشگاه استقلال دریافت نکرده ام و حاضرم از این مبلغ چشم پوشی کنم.

M_Abieteh
02-01-2009, 12:55
برای کسب امتیاز مقابل استقلال قرار می گیریم.

مدافع صنعت مس کرمان گفت: با انگیزه بالا مقابل استقلال قرار می گیریم و فقط به کسب امتیاز از این تیم فکر می کنیم.
امیر حسین صادقی ضمن اشاره به برد هفته گذشته و کسب امتیاز این دیدار اظهار داشت: برای دیدار با استقلال تهران صنعت مس کرمان در بهترین شرایط ممکن قرار دارد.
وی تصریح کرد: بازیکنان مس کرمان با توجه به اردوی نیم فصل و تمرینات فشرده در شرایط آرمانی قرار دارند و برای کسب امتیاز و حتی شکست استقلال تهران به میدان می روند.
صادقی افزود: هرچند که در باشگاه استقلال تهران حضور داشته ام و بهترین خاطرات خود را از استقلال تهران دارم اما فقط برای کسب امتیاز مقابل این تیم قرار خواهم گرفت.
وی گفت: مس کرمان در فصل جاری ثابت کرده است به راحتی می تواند از استقلال و پیروزی امتیاز بگیرد و دراین بازی هم با توجه به هماهنگی و آمادگی بالای بازیکنان موفق خواهیم بود.

M_Abieteh
02-01-2009, 12:56
هفته بازیهای تماشایی و جذاب / پای برخی مربیان روی پوست موز است.

هفته بیستم و لیگ مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور در حالی از عصر فردا با برگزاری ۹ بازی پیگیری خواهد شد که دیدارهای این هفته می تواند آبستن حوادثی مختلف برای برخی تیم‌های حاضر در رقابت‌ها باشد.
شرایط نامساعد پرسپولیس که با شکست برابر ملوان در ورزشگاه آزادی به سمت بحران نزدیک شد با یک شکست دیگر می تواند موجبات ایجاد تحول در کادر مدیریتی یا فنی این باشگاه را فراهم سازد.
علاوه بر این پاس همدان هم شرایطی نامساعد دارد، بگوویچ روی لبه تیغ راه می رود و شکست در بازی فردا مقابل برق شیراز در حکم پایان همکاری او با همدانی هاست. برق شیراز هم اوضاعی نابسامان دارد. این تیم که روزی صدرنشین لیگ بود در حال حاضر به رده چهاردهم جدول تنزل پیدا کرده است. شکست در مقابل پاس شاید مدیران برق را مجاب کند به گزینه ای دیگر به جای عباسی برای هدایت تیم شان فکر کنند.
برای پیکان قزوین هم اوضاع بهتر از پرسپولیس، برق و پاس نیست. این تیم روی نوار ناکامی گام برمی دارد و شاید یک باخت دیگر منجر به اخراج مدیرروستا از جمع آبی پوشان قزوین شود. همه اینها نشان می دهد که هفته بیست و یکم هفته‌ای توام با حوادث کوچک و بزرگ برای تیم‌هاست.
ذوب آهن - پرسپولیس
ذوب آهن اصفهان را می توان یکی از با ثبات‌ترین تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور دانست. این تیم گرچه قهرمانی نیم فصل را با سقوط به رده دوم جدول در پایان هفته نوزدهم عوض کرد اما این فرصت را دارد که با استفاده از شکست استقلال مقابل همشهری زردپوش خود دوباره صدرنشین جدول رده بندی شود.
ذوب آهن در هفته بیست و یکم میزبان پرسپولیس بحران زده است. کادر مدیریتی و فنی پرسپولیس زیر فشار انتقادات هواداران است و یک شکست دیگر می تواند این تیم را در آستانه تغییر و تحولی تازه قرار دهد. برای ذوب آهن بهترین فرصت جهت بازگشت به صدر جدول همین هفته است. شاگردان ابراهیم زاده می توانند با غلبه بر یکی از مدعیان قهرمانی ضمن از پیش رو برداشتن این تیم خود را به استقلال صدرنشین تحمیل کنند.
استقلال - مس کرمان
پس از چند پیروزی پی در پی و دستیابی به صدر جدول، استقلال بالاخره شکست خورد. این تیم مغلوب سپاهان شد تا مدعیان قهرمانی را نزدیک تر از گذشته به خود ببیند و صدرنشینی‌اش به خطر بیفتد. این تیم در هفته بیست و یکم در جدالی دشوار برابر مس کرمان صف آرایی می کند. مس کرمان تیمی است که در سه بازی گذشته خود مقابل استقلال تنها یک امتیاز به آبی پوشان داده است و حریفی دشوار برای این تیم به شمار می آید.
این دو تیم که هدایت آن را دو مربی از نسل مربیان استقلال برعهده دارند فردا خالق دیداری جذاب در ورزشگاه آزادی خواهند بود. مس کرمان که در حال حاضر اختلافی ۷ امتیازی با استقلال صدرنشین دارد می تواند با برتری در این بازی ضمن تحمیل شکستی دیگر به آبی پوشان خود را به صدرجدول نزدیک تر از قبل کند.
برنامه دیدارهای هفته بیست و یکم لیگ برتر به شرح زیر است:
شنبه - ۱۴/۱۰/۸۷
* ذوب آهن اصفهان - پرسپولیس تهران، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه ذوب آهن فولادشهر
داور: ممبینی، کمک‌ها: کریمی و رفعتی، داور چهارم: خداپرست
* مقاومت شهید سپاسی شیراز - پیکان قزوین، ساعت ۱۴، ورزشگاه حافظیه شیراز
داور: ساعدی، کمک‌ها: صفا و داودی، داور چهارم: صمدیان
* پیام مشهد - داماش گیلان، ساعت ۱۴، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
داور: اسدی، کمک‌ها: نقوی و سحری، داور چهارم: خورشیدی
* پاس همدان - برق شیراز ، ساعت ۱۴، ورزشگاه قدس همدان
داور: حق وردی، کمک‌ها: مجد قرا ملکی و رضایی تبار، داور چهارم: بابلی
* سایپا کرج - راه آهن شهرری، ساعت ۱۴:۱۵، ورزشگاه انقلاب کرج
داور: رفیعی، کمک‌ها: شمس و فراهانی، داور چهارم: افشار
* ملوان بندرانزلی - فولاد خوزستان، ساعت ۱۴:۱۵، ورزشگاه تختی انزلی
داور: افشاریان، کمک‌ها: نظری و شاهین، داور چهارم: مرادی
* صبای قم - فولاد مبارکه سپاهان، ساعت ۱۴:۱۵، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم
داور: قهرمانی، کمک‌ها: فرح نیا و موقلی، داور چهارم: زرگر
* استقلال اهواز - ابومسلم مشهد، ساعت ۱۴:۱۵، ورزشگاه تختی اهواز
داور: مظفری، کمک‌ها: منصوری و غمزه، داور چهارم: شیخی
* استقلال تهران - مس کرمان، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه آزادی
داور: جهانبازی، کمک‌ها: نجفی و زارع، داور چهارم: محمدی

Nima101x
02-01-2009, 13:01
استقلال 4 مس 2

arash_m
02-01-2009, 13:03
استقلال 2 مس 0

dma
02-01-2009, 13:26
استقلال 3____مس كرمون(!)2

Majid393
02-01-2009, 14:41
استقلال 2 - مس 1

M_Abieteh
02-01-2009, 16:50
در تمرين روز پنجشنبه اتفاق افتاد
شعار هواداران استقلال عليه كفاشيان و تاج
خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال استقلال روز گذشته در محل تمرين عليه مسئولان فدراسيون فوتبال شعار دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين ديروز استقلال ساعت 15 در ورزشگاه دستگردي آغاز شد.
در اين جلسه تمريني سياوش اكبرپور به دليل مصدوميت غايب بود.
مهمترين نكته تمرين ديروز آبي پوشان حضور 100 هواداري بود كه به دليل باخت تيمشان مقابل سپاهان و ناديده گرفته شدن پنالتي خود مقابل اين تيم عليه كفاشيان، تاج و عزيز محمدي به سر دادن شعار پرداختند. آنها خواهان كناره گيري اين افراد شدند.
امير قلعه نويي در چند نوبت از هواداران خواست عليه مسئولان فدراسيون شعار سر ندهند، اما هواداران اين تيم به كار خود ادامه دادند.
تمرين امروز استقلال ساعت 15 در دستگردي برگزار مي شود.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 16:50
پاسخ باشگاه مس به سرپرست استقلال:
اطرافيان قلعه نويي به ادينهو قول انتقال به تيم هاي اروپايي را دادند
خبرگزاري فارس: مدير داخلي باشگاه مس كرمان گفت: اطرافيان قلعه نويي با بازيكن برزيلي ما تماس گرفتند و وعده انتقال به تيم هاي اروپايي را به او دادند.

مجيد مكي زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در مورد مذاكره باشگاه استقلال با بازيكنان مس كرمان اظهارداشت: از باشگاه استقلال با ادينهو بازيكن برزيلي ما تماس گرفتند و به او وعده هاي بسياري دادند. از جمله اينكه استقلال فصل آينده در ليگ قهرمانان آسيا حضور دارد. آنها حتي به اين بازيكن گفته اند با باشگاه هايي نظير باير لوركوزن و بايرن مونيخ در ارتباط هستيم و مي توانيم تو را به يك تيم اروپايي منتقل كنيم. به او گفتند باشگاه مس كرمان يك پنجم قرار داد واقعي را به تو مي دهد و ارزش تو بسيار بيشتر از اين مبلغ است.
وي ادامه داد:من مطمئنم خود امير قلعه نويي از اين ماجرا بي خبر است و روحش هم از اين اتفاق ها خبر ندارد. يك سال در كنارش در باشگاه مس كار كرده ام و مي دانم چه روحيات و اخلاقي دارد، اما برخي از اطرافيان او چنين كارهايي را انجام مي دهند. نمي دانم نيت و هدفشان از اين كار ها چيست.
مدير روابط عمومي باشگاه مس كرمان تاكيد كرد: نام واسطه اي كه با ادينهو تماس گرفته را مي دانم اما بنا به دلايلي آن را اعلام نمي كنم. اين شخص به زبان خارجي مسلط است و شماره تلفن ادينهو را هم دارد. ضمن اينكه خوشحال مي شوم سرپرست استقلال نام واسطه اي را كه با امير قلعه نويي تماس گرفته تا او را به مس كرمان ببرد را اعلام كند.
مكي زاده در مورد تماس با امير حسين صادقي و مهدي رحمتي از سوي باشگاه استقلال عنوان كرد:در اين مورد اطلاعي ندارم اما در مورد مذاكره با ادينهو مطئنم زيرا اين بازيكن خودش اين مسئله به ما گفت. مطمئنيم كه او دروغ نمي گويد.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 16:51
در گفت و گو با فارس
نوري: از تعويضم مقابل سپاهان ناراحت شدم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: بعد از مدت ها به من بازي رسيده بود و به همين دليل از تعويضم ناراحت شدم.

ميلاد نوري در گفت و گو با خبرگزاري فارس، درباره دليل تعويض مقابل سپاهان اظهار داشت: با توجه به اينكه دو گل دريافت كرده بوديم آقاي قلعه نويي مي خواست تاكتيك را تغيير دهد. بابت اينكه بعد از مدت ها بازي به من رسيده اما مجبور به ترك بازي شدم ناراحت بودم.
اين بازيكن ادامه داد: در بازي مقابل سپاهان بدشانس آورده بوديم. گل زودهنگامي كه دريافت كرديم باعث شد تا بازي از دستمان خارج شود.
نوري در مورد انتقادهايي كه به او شده تصريح كرد: به انتقادهاي هيچكس كاري ندارم. مهم نظر كادر فني است. تا زماني كه در ميدان بودم وظايفي كه خواسته بودند را انجام دادم. به من فرصت داده شود توانايي هايم را نشان مي دهم.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 16:52
در گفت‌ و گو با فارس
نوروزي: اكبرپور به ديدار مقابل مس مي‌رسد
خبرگزاري فارس: پزشك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: سياوش اكبرپور مشكلي براي حضور در ديدار برابر مس كرمان ندارد.

امين نوروزي در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس، عنوان كرد: اكبرپور از ناحيه رباط داخلي پا دچار آسيب‌ديدگي جزيي شده بود. وي با انجام چند جلسه فيزيوتراپي و تمرينات ويژه آماده حضور در ميدان است.
وي تاكيد كرد: در آخرين آزمايش پزشكي كه از اكبرپور به عمل آمد وي هيچ مشكلي ندارد و در صورت صلاحديد كادر فني مي‌تواند استقلال را در ديدار فردا همراهي كند.
نوروزي درباره شرايط برهاني عنوان كرد: فشردگي حضور در تمرينات پرفشار تيم ملي و استقلال باعث خستگي اين بازيكن شده بود. به همين دليل تمرينات ويژه‌اي براي وي در نظر گرفتيم تا مهاجم استقلال به شرايط آمادگي برسد. او هم اكنون در شرايط مطلوبي بسر مي‌برد.
پزشك استقلال درباره وضعيت مجتبي جباري تصريح كرد: مشكل مصدوميت اين بازيكن به طور كامل رفع شده است. جباري فقط بايد از نظر بدني به شرايط ايده‌آل برسد.
نوروزي با اشاره به رفع مصدوميت تقي پور و بيك زاده خاطرنشان كرد: تمام بازيكنان استقلال در شرايط مطلوبي قرار دارند.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 16:53
عسگري: پنالتي استقلال گرفته نشد
خبرگزاري فارس: ناظر بازي سپاهان و استقلال گفت: پنالتي تيم استقلال مقابل سپاهان گرفته نشد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حسين عسگري در مورد اينكه عنايت گفته صحنه پنالتي عقيلي روي عليزاده مشكوك است اظهار داشت: متاسفانه بعضي ها اطلاعات غلطي را مطرح مي كنند كه باعث سردرگمي مي شود. ما در داوري مسئله اي به عنوان مشكوك نداريم. خطا يا هست يا نه.
وي در مورد صحنه خطاي عقيلي روي عليزاده تصريح كرد: اين خطا پنالتي بود. اما توپي كه آرش برهاي زد و استقلالي ها معتقد بودند كه از خط رد شده گل نشد و تصميم داور درست بود.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
02-01-2009, 16:53
تهديد باشگاه مس از سوي سرپرست استقلال
نظري جويباري: نام واسطه را نگوييد؛ همه چيز را افشا مي كنيم
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اگر باشگاه مس نام واسطه به ظاهر استقلالي را نگويد ما هم افشاگري مي كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي نظري جويباري در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شايعه شده كه باشگاه استقلال با رحمتي و صادقي مذاكره داشته است. از برهاني نژاد مي خواهيم نام آن واسطه اي كه تماس گرفته را اعلام كند. در غير اين صورت نام واسطه اي كه به آقاي قلعه نويي زنگ زد و گفت اگر با واعظ مشكل داري ما با شما وارد مذاكره مي شويم؛ را اعلام مي كنيم.
وي افزود: اين اتفاق در حالي رخ داده كه مس مربي با شخصيتي مثل مظلومي را دارد. ما اگر هم با عرفان اولروم مذاكره كرديم در فصل نقل و انتقالات بوده است. مگر همين آقاي برهاني نژاد با بيك زاده و مجيدي صحبت نكرده بود.
نظري ادامه داد: چهار بازيكن سابق استقلال در تيم مس هستند. ما با اين بازيكنان رفاقت داريم فقط 90 دقيقه رقابت مي كنيم و هميشه دوست هستيم. استقلال حرف خود را در زمين مي زند.
وي عنوان كرد: ابتداي فصل حمودي و صادقي را مي خواستيم اما وقتي مس آنها را جذب كرد قلعه نويي جوانمردي به خرج داد و از اين موضوع گذشت.
سرپرست استقلال تصريح كرد: هدف ما اين است كه تيم را در صدر جدول حفظ كنيم و به حاشيه ها كاري نداريم. تيم ها با بيان اين حرف ها مي خواهند ما را به حاشيه ببرند. چون از نظر فني حريف استقلال نمي شوند براي تيم ما حاشيه درست مي كنند.
نظري با اشاره به حضور هادي عقيلي و مهدي رحمتي در كلينيك نوروزي اضافه كرد: سئوال من اين است كه مگر اين دو بازيكن نزد دكترنوروزي نمي روند؟ قلعه نويي مي تواسنت مانع از درمان اين دو بازيكن شود اما از دكتر خواست تا اين دو را هز چه زودتر به شرايط خوب برساند. متاسفانه تا قبل از بازي با سپاهان سه راه را براي ايجاد حاشيه مقابل استقلال گذاشتند.
سرپرست آبي پوشان ادامه داد: بعد از برنامه فدراسيون فوتبال بايد به داوري رحيمي مقدم اشاره كنيم. مطمئن هستم كه داور سه امتياز را از ما گرفت.اگر آن پنالتي گرفته مي شد سه امتياز را مي گرفتيم .سپاهان توان بردن ما را نداشت.
نظري تاكيد كرد: امير حسين صادقي قرارداد يك ساله با مس دارد. چه لزومي دارد كه ما از اكنون به سراغ او برويم.
وي در پاسخ به اين سئوال كه قصد تقدير از مظلومي را داريد؛ گفت: او مربي قابل ستايشي است اما اين موضوعي است كه در روزنامه ها به آن پرداخته اند.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 16:54
محمدي در گفت وگو با فارس:
تاريخ دربي را براي اطلاع شوراي تامين اعلام كرديم
خبرگزاري فارس: رئيس سازمان ليگ برتر گفت: تاريخ ديدار استقلال و پرسپوليس را براي اطلاع مسوولان شواري تامين اعلام كرديم.

عزيز محمدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: شوراي تامين استان اعلام كرد تاريخ برگزاري دربي را به طور رسمي به آنها اعلام كنيم. به همين دليل برنامه هفته 26 ليگ برتر را اعلام كرديم تا مسوولان شواري تامين تاريخ 25 بهمن را مورد بررسي قرار دهند. اگر مشكلي وجود نداشت دربي در اين تاريخ برگزار خواهد شد اما اگر با اين تاريخ مشكل داشتند نظرشان را به ما اعلام مي كنند.
رئيس سازمان ليگ در مورد اينكه چه زماني شواري تامين نظرش را در مورد تاريخ ديدار استقلال و پرسپوليس اعلام خواهد كرد؛ گفت: نمي توانم زمان دقيقي را بگويم. ما منتظر نظر شوراي تامين هستيم.
محمدي در مورد لغو ديدار استقلال اهواز و ابومسلم عنوان كرد: تيم ابومسلم شب گذشته و امروز قصد سفر هوايي به آبادان را داشت كه ظاهرا به دليل شرايط نامساعد جوي آبادان اين پرواز انجام نشده است. باشگاه ابومسلم بايد مدارك لازم را در اين مورد براي ما ارسال كند تا در مورد زمان برگزاري جديد مسابقه تصميم گيري كنيم.
رئيس سازمان ليگ در مورد انتقادات اخير باشگاه استقلال تهران از فدراسيون تصريح كرد: اشكالي ندارد. من ديگر به اين صحبت ها پاسخي نمي دهم.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 16:56
اینم از برنامه های تیم ملی که شاید باع تعطیلیه لیگ بشه.

برنامه های تیم ملی فوتبال تا پایان خرداد اعلام شد.

برنامه مسابقات رسمی و تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی و جام ملتهای ۲۰۱۱ قطر تا پایان خردادماه اعلام شد.
سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار مهر، برنامه دیدارهای رسمی و دیدارهای تدارکاتی تیم ملی به شرح زیر اعلام شد:
۲۰ دی: ایران - چین (دیدار تدارکاتی)
۲۵ دی: ایران - سنگاپور(مقدماتی جام ملت‌های آسیا - ۲۰۱۱ قطر)
۹ بهمن: تایلند - ایران (مقدماتی جام ملت‌های آسیا - ۲۰۱۱ قطر)
۲۳ بهمن: ایران - کره جنوبی (مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی)
۸ فروردین ۸۸: ایران - عربستان (مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی)
۱۰ خرداد ۸۸: چین - ایران (دیدار تدارکاتی)
۱۶ خرداد ۸۸: کره شمالی - ایران (مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی)
۲۰ خرداد ۸۸: ایران - امارات (مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی)
۲۷ خرداد ۸۸: کره جنوبی - ایران (مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی)
به گفته احمد ابراهیمی فدراسیون فوتبال در تلاش است تا در اسفند ماه و پیش از دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان با عربستان نیز مقدمات برگزاری یک یا دو دیدار تدارکاتی را برای این تیم فراهم کند.

M_Abieteh
02-01-2009, 18:26
ليگ برتر باشگاه هاي ايران - هفته بيست و یکم

شنبه 14/10/87 ساعت 15:30 ورزشگاه ازادی تهران

استقلال تهران-مس کرمان

M_Abieteh
02-01-2009, 18:30
جباری هم بعد از بازی با مس تمریناتش شروع میشه و این خبر خوبیه.

M_Abieteh
02-01-2009, 18:31
گلزنان ليگ برتر فوتبال

14 گل
آرش برهانى ( استقلال)

12 گل
ايگور كاسترو ( ذوب آهن)

11 گل
فريدون فضلى ( صباى قم ) و عماد محمد رضا (سپاهان)

10 گل
عيسى ترائوره ( سايپا)

9 گل
عليرضا نيكبخت ( پرسپوليس)، آدريانو آلوز ( داماش)، فريد عابدى ( برق) و اشميت آرفى ( پيام)

8 گل
ابراهيم توره ( پرسپوليس)، سياوش اكبرپور ( استقلال)، سيدمهدى سيدصالحى ( پيكان)،سيد جلال رافخايى ( ملوان )، امين متوسل زاده ( مقاومت) و اسماعيل فرهادى ( ذوب آهن )

M_Abieteh
02-01-2009, 18:32

M_Abieteh
02-01-2009, 18:32

M_Abieteh
02-01-2009, 18:34

M_Abieteh
02-01-2009, 18:34

M_Abieteh
02-01-2009, 18:35

M_Abieteh
02-01-2009, 18:35

M_Abieteh
02-01-2009, 18:36

M_Abieteh
02-01-2009, 18:37
باید منتظر نتیجه ی بازیه ذوب باشیم.

M_Abieteh
02-01-2009, 18:42
در گفت و گو با فارس
رجبي : به دليل نبود بليت مس كرمان را آناليز نكردم
خبرگزاري فارس:آناليزور باشگاه استقلال تهران گفت: به دليل مهيا نشدن بليت هواپيما نتوانستم تيم هاي مس كرمان و سپاهان را از نزديك آناليز كنم.

رضا رجبي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت:زماني به دليل رفاقت، بيشتر از حد توانم براي باشگاه كار مي كردم اما در حال حاضر ترجيح مي دهم بيشتر در سايه باشم و فقط در حد وظايفم كار كنم .در حال حاضر واعظ آشتياني مدير عامل محترم استقلال در حال كانليزه كردن مسايل باشگاه است. ايشان زحمت زيادي براي تيم مي كشن دو از 7 صبح تا آخر وقت براي باشگاه زحمت مي كشند تا همه چيز مهيا شود.البته مديران قبلي هم براي استقلال وقت گذاشتند و تلاش كردند.
آناليزور استقلال در مورد اينكه آيا مس كرمان را آناليز كرده اند گفت: به دليل اينكه بليت هواپيما برايم گرفته نشده بود دو تيم سپاهان و مس را اناليز نكرده ام. امير قلعه نويي فيلم اين دو تيم را ديده و تجزيه و تحليل كرده است.
پيش از اين باشگاه برايم بليت مي گرفت. من به شهري مي رفتم كه حريف هفته آينده استقلال بازي داشت اما اكنون رويه تغيير كرده و بايد براي اين كار از پيش درخواست داده شود.
رجبي در مورد اينكه آيا هنوز در باشگاه استقلال فعاليت مي كند عنوان كرد: بله؛ اما همانطور كه گفتم در حال حاضر بر اساس شرح وظايفم عمل مي كنم. از دو تيم ليگ دسته اولي هم پيشنهاد دارم اما اميدوارم روزي برسد كه در استقلال بتوانم مربيگري كنم.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 18:43
هر كس راهكاري دارد به ما بگويد
قلعه نويي: هر دو و نيم روز يكبار بايد بازي كنيم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با برنامه ريزي فدراسيون فوتبال از اين به بعد هر دو و نيم روز يكبار بايد بازي كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي در مورد شرايط استقلال در نيم فصل دوم اظهار داشت: نيم فصل دوم براي ما بسيار سخت است. چه ما در تهران بازي داشته باشيم و چه در شهرستان كار سختي پيش رو داريم.
وي افزود: مس تيم بسيار خوبي است. هميشه مردم كرمان را دوست دارم. آنها به گردن من حق دارند. بازي گذشته را از دست داديم و بايد تمركز لازم را داشته باشيم تا برنده اين بازي باشيم.
سرمربي استقلال با بيان اينكه مسائل فني دست آنهاست ادامه داد: مسائلي در بيرون زمين اتفاق مي‌افتد كه دست ما نيست و من به خاطر آخرتم حرفي نمي‌زنم.
وي در مورد عملكرد استقلال مقابل سپاهان تصريح كرد: در همه چيز از اين تيم برتر بوديم. از آنها بهتر بازي كرديم. اگر سپاهان هم گلي زد روي اشتباهات فردي ما و خلاقيت بازيكنانش بود. در مجموع به سپاهان بابت كسب 3 امتياز تبريك مي‌گويم.
قلعه‌نويي با رد اين موضوع كه استقلال دقايق ابتدايي مقابل سپاهان بازي بدي را به نمايش گذاشت ادامه داد: ما اصلا بد نبوديم. خودم فكر مي‌كردم چنين مسئله‌اي است اما وقتي فيلم بازي را ديدم متوجه شدم سوت‌هاي داور طوري بود كه ناخودآگاه توپ به داخل زمين ما مي‌افتاد و آنها از ضد حمله استفاده مي كردند.
وي افزود: اتفاقا در همان 10 دقيقه در حال حمله بوديم. به طور مثال در صحنه گل اول روي خلاقيت محرم آنها به گل رسيدند. از اينكه محرم به فوتبال باز گشته خوشحالم. او قطعا به درد فوتبال ملي مي‌خورد.
سرمربي آبي‌پوشان در پاسخ به اين سئوال كه در تعطيلات دوباره ليگ چه برنامه‌اي دارد، اظهار داشت: ‌از شما خبرنگاران خواهش مي‌كنم اگر راهكاري داريد بگوييد. ديگر نمي‌دانم چكار كنم از 22 آذر در 70 روز ما فقط 6 بازي انجام مي‌دهيم. كجاي دنيا چنين موضوعي است؟ اگر مربي، كارشناس و هر كسي مي‌تواند به ما كمك كند بيايد تا از راهنمايي‌هاي او استفاده كنيم.
قلعه‌نويي تاكيد كرد: هنوز هم معتقدم فوتبال ما برنامه ندارد. جالب است كه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا هنوز شروع نشده و ما در حال از دست دادن زمان هستيم. اين تعطيلي‌هايي كه گذاشتند طي مي‌شود و زماني كه ليگ قهرمانان شروع مي‌شود ما هر دو روز و نيم يكبار بايد بازي كنيم.
سرمربي استقلال در ارتباط با انتقادهايي كه به داوري بازي سپاهان مقابل اين تيم شد عنوان كرد: بهترين حرف را نصيرزاده زد و گفت: سريال پنالتي‌هاي استقلال ادامه دارد. وقتي يك كارشناس داوري اسم اين مسئله را سريال مي‌گذارد من ديگر نبايد حرفي بزنم حتما پنالتي‌هايي بوده كه براي ما گرفته نشده است.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 18:45
شعار هواداران استقلال عليه كفاشيان و تاج
خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال استقلال روز گذشته در محل تمرين عليه مسئولان فدراسيون فوتبال شعار دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين ديروز استقلال ساعت 15 در ورزشگاه دستگردي آغاز شد.
در اين جلسه تمريني سياوش اكبرپور به دليل مصدوميت غايب بود.
مهمترين نكته تمرين ديروز آبي پوشان حضور 100 هواداري بود كه به دليل باخت تيمشان مقابل سپاهان و ناديده گرفته شدن پنالتي خود مقابل اين تيم عليه كفاشيان، تاج و عزيز محمدي به سر دادن شعار پرداختند. آنها خواهان كناره گيري اين افراد شدند.
امير قلعه نويي در چند نوبت از هواداران خواست عليه مسئولان فدراسيون شعار سر ندهند، اما هواداران اين تيم به كار خود ادامه دادند.
تمرين امروز استقلال ساعت 15 در دستگردي برگزار مي شود.
انتهاي پيام/ا

اطرافيان قلعه نويي به ادينهو قول انتقال به تيم هاي اروپايي را دادند
خبرگزاري فارس: مدير داخلي باشگاه مس كرمان گفت: اطرافيان قلعه نويي با بازيكن برزيلي ما تماس گرفتند و وعده انتقال به تيم هاي اروپايي را به او دادند.

مجيد مكي زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در مورد مذاكره باشگاه استقلال با بازيكنان مس كرمان اظهارداشت: از باشگاه استقلال با ادينهو بازيكن برزيلي ما تماس گرفتند و به او وعده هاي بسياري دادند. از جمله اينكه استقلال فصل آينده در ليگ قهرمانان آسيا حضور دارد. آنها حتي به اين بازيكن گفته اند با باشگاه هايي نظير باير لوركوزن و بايرن مونيخ در ارتباط هستيم و مي توانيم تو را به يك تيم اروپايي منتقل كنيم. به او گفتند باشگاه مس كرمان يك پنجم قرار داد واقعي را به تو مي دهد و ارزش تو بسيار بيشتر از اين مبلغ است.
وي ادامه داد:من مطمئنم خود امير قلعه نويي از اين ماجرا بي خبر است و روحش هم از اين اتفاق ها خبر ندارد. يك سال در كنارش در باشگاه مس كار كرده ام و مي دانم چه روحيات و اخلاقي دارد، اما برخي از اطرافيان او چنين كارهايي را انجام مي دهند. نمي دانم نيت و هدفشان از اين كار ها چيست.
مدير روابط عمومي باشگاه مس كرمان تاكيد كرد: نام واسطه اي كه با ادينهو تماس گرفته را مي دانم اما بنا به دلايلي آن را اعلام نمي كنم. اين شخص به زبان خارجي مسلط است و شماره تلفن ادينهو را هم دارد. ضمن اينكه خوشحال مي شوم سرپرست استقلال نام واسطه اي را كه با امير قلعه نويي تماس گرفته تا او را به مس كرمان ببرد را اعلام كند.
مكي زاده در مورد تماس با امير حسين صادقي و مهدي رحمتي از سوي باشگاه استقلال عنوان كرد:در اين مورد اطلاعي ندارم اما در مورد مذاكره با ادينهو مطئنم زيرا اين بازيكن خودش اين مسئله به ما گفت. مطمئنيم كه او دروغ نمي گويد.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 18:45
نوري: از تعويضم مقابل سپاهان ناراحت شدم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: بعد از مدت ها به من بازي رسيده بود و به همين دليل از تعويضم ناراحت شدم.

ميلاد نوري در گفت و گو با خبرگزاري فارس، درباره دليل تعويض مقابل سپاهان اظهار داشت: با توجه به اينكه دو گل دريافت كرده بوديم آقاي قلعه نويي مي خواست تاكتيك را تغيير دهد. بابت اينكه بعد از مدت ها بازي به من رسيده اما مجبور به ترك بازي شدم ناراحت بودم.
اين بازيكن ادامه داد: در بازي مقابل سپاهان بدشانس آورده بوديم. گل زودهنگامي كه دريافت كرديم باعث شد تا بازي از دستمان خارج شود.
نوري در مورد انتقادهايي كه به او شده تصريح كرد: به انتقادهاي هيچكس كاري ندارم. مهم نظر كادر فني است. تا زماني كه در ميدان بودم وظايفي كه خواسته بودند را انجام دادم. به من فرصت داده شود توانايي هايم را نشان مي دهم.
انتهاي پيام/ا

نوروزي: اكبرپور به ديدار مقابل مس مي‌رسد
خبرگزاري فارس: پزشك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: سياوش اكبرپور مشكلي براي حضور در ديدار برابر مس كرمان ندارد.

امين نوروزي در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس، عنوان كرد: اكبرپور از ناحيه رباط داخلي پا دچار آسيب‌ديدگي جزيي شده بود. وي با انجام چند جلسه فيزيوتراپي و تمرينات ويژه آماده حضور در ميدان است.
وي تاكيد كرد: در آخرين آزمايش پزشكي كه از اكبرپور به عمل آمد وي هيچ مشكلي ندارد و در صورت صلاحديد كادر فني مي‌تواند استقلال را در ديدار فردا همراهي كند.
نوروزي درباره شرايط برهاني عنوان كرد: فشردگي حضور در تمرينات پرفشار تيم ملي و استقلال باعث خستگي اين بازيكن شده بود. به همين دليل تمرينات ويژه‌اي براي وي در نظر گرفتيم تا مهاجم استقلال به شرايط آمادگي برسد. او هم اكنون در شرايط مطلوبي بسر مي‌برد.
پزشك استقلال درباره وضعيت مجتبي جباري تصريح كرد: مشكل مصدوميت اين بازيكن به طور كامل رفع شده است. جباري فقط بايد از نظر بدني به شرايط ايده‌آل برسد.
نوروزي با اشاره به رفع مصدوميت تقي پور و بيك زاده خاطرنشان كرد: تمام بازيكنان استقلال در شرايط مطلوبي قرار دارند.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 18:46
عسگري: پنالتي استقلال گرفته نشد
خبرگزاري فارس: ناظر بازي سپاهان و استقلال گفت: پنالتي تيم استقلال مقابل سپاهان گرفته نشد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حسين عسگري در مورد اينكه عنايت گفته صحنه پنالتي عقيلي روي عليزاده مشكوك است اظهار داشت: متاسفانه بعضي ها اطلاعات غلطي را مطرح مي كنند كه باعث سردرگمي مي شود. ما در داوري مسئله اي به عنوان مشكوك نداريم. خطا يا هست يا نه.
وي در مورد صحنه خطاي عقيلي روي عليزاده تصريح كرد: اين خطا پنالتي بود. اما توپي كه آرش برهاي زد و استقلالي ها معتقد بودند كه از خط رد شده گل نشد و تصميم داور درست بود.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
02-01-2009, 18:47
تهديد باشگاه مس از سوي سرپرست استقلال
نظري جويباري: نام واسطه را نگوييد؛ همه چيز را افشا مي كنيم
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اگر باشگاه مس نام واسطه به ظاهر استقلالي را نگويد ما هم افشاگري مي كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي نظري جويباري در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شايعه شده كه باشگاه استقلال با رحمتي و صادقي مذاكره داشته است. از برهاني نژاد مي خواهيم نام آن واسطه اي كه تماس گرفته را اعلام كند. در غير اين صورت نام واسطه اي كه به آقاي قلعه نويي زنگ زد و گفت اگر با واعظ مشكل داري ما با شما وارد مذاكره مي شويم؛ را اعلام مي كنيم.
وي افزود: اين اتفاق در حالي رخ داده كه مس مربي با شخصيتي مثل مظلومي را دارد. ما اگر هم با عرفان اولروم مذاكره كرديم در فصل نقل و انتقالات بوده است. مگر همين آقاي برهاني نژاد با بيك زاده و مجيدي صحبت نكرده بود.
نظري ادامه داد: چهار بازيكن سابق استقلال در تيم مس هستند. ما با اين بازيكنان رفاقت داريم فقط 90 دقيقه رقابت مي كنيم و هميشه دوست هستيم. استقلال حرف خود را در زمين مي زند.
وي عنوان كرد: ابتداي فصل حمودي و صادقي را مي خواستيم اما وقتي مس آنها را جذب كرد قلعه نويي جوانمردي به خرج داد و از اين موضوع گذشت.
سرپرست استقلال تصريح كرد: هدف ما اين است كه تيم را در صدر جدول حفظ كنيم و به حاشيه ها كاري نداريم. تيم ها با بيان اين حرف ها مي خواهند ما را به حاشيه ببرند. چون از نظر فني حريف استقلال نمي شوند براي تيم ما حاشيه درست مي كنند.
نظري با اشاره به حضور هادي عقيلي و مهدي رحمتي در كلينيك نوروزي اضافه كرد: سئوال من اين است كه مگر اين دو بازيكن نزد دكترنوروزي نمي روند؟ قلعه نويي مي تواسنت مانع از درمان اين دو بازيكن شود اما از دكتر خواست تا اين دو را هز چه زودتر به شرايط خوب برساند. متاسفانه تا قبل از بازي با سپاهان سه راه را براي ايجاد حاشيه مقابل استقلال گذاشتند.
سرپرست آبي پوشان ادامه داد: بعد از برنامه فدراسيون فوتبال بايد به داوري رحيمي مقدم اشاره كنيم. مطمئن هستم كه داور سه امتياز را از ما گرفت.اگر آن پنالتي گرفته مي شد سه امتياز را مي گرفتيم .سپاهان توان بردن ما را نداشت.
نظري تاكيد كرد: امير حسين صادقي قرارداد يك ساله با مس دارد. چه لزومي دارد كه ما از اكنون به سراغ او برويم.
وي در پاسخ به اين سئوال كه قصد تقدير از مظلومي را داريد؛ گفت: او مربي قابل ستايشي است اما اين موضوعي است كه در روزنامه ها به آن پرداخته اند.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 18:47
تاريخ دربي را براي اطلاع شوراي تامين اعلام كرديم
خبرگزاري فارس: رئيس سازمان ليگ برتر گفت: تاريخ ديدار استقلال و پرسپوليس را براي اطلاع مسوولان شواري تامين اعلام كرديم.

عزيز محمدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: شوراي تامين استان اعلام كرد تاريخ برگزاري دربي را به طور رسمي به آنها اعلام كنيم. به همين دليل برنامه هفته 26 ليگ برتر را اعلام كرديم تا مسوولان شواري تامين تاريخ 25 بهمن را مورد بررسي قرار دهند. اگر مشكلي وجود نداشت دربي در اين تاريخ برگزار خواهد شد اما اگر با اين تاريخ مشكل داشتند نظرشان را به ما اعلام مي كنند.
رئيس سازمان ليگ در مورد اينكه چه زماني شواري تامين نظرش را در مورد تاريخ ديدار استقلال و پرسپوليس اعلام خواهد كرد؛ گفت: نمي توانم زمان دقيقي را بگويم. ما منتظر نظر شوراي تامين هستيم.
محمدي در مورد لغو ديدار استقلال اهواز و ابومسلم عنوان كرد: تيم ابومسلم شب گذشته و امروز قصد سفر هوايي به آبادان را داشت كه ظاهرا به دليل شرايط نامساعد جوي آبادان اين پرواز انجام نشده است. باشگاه ابومسلم بايد مدارك لازم را در اين مورد براي ما ارسال كند تا در مورد زمان برگزاري جديد مسابقه تصميم گيري كنيم.
رئيس سازمان ليگ در مورد انتقادات اخير باشگاه استقلال تهران از فدراسيون تصريح كرد: اشكالي ندارد. من ديگر به اين صحبت ها پاسخي نمي دهم.
انتهاي پيام/ا

M_Abieteh
02-01-2009, 18:50
پوستر استقلال

M_Abieteh
02-01-2009, 18:51

M_Abieteh
02-01-2009, 18:52
پوستر استقلال

M_Abieteh
02-01-2009, 18:52
پوستر استقلال

M_Abieteh
02-01-2009, 18:53
پوستر استقلال

blue2006
02-01-2009, 20:03
استقلال 3-0 مس

Alireza Taji
02-01-2009, 20:41
مرسی مریم ترکاندی...

استقلال 3-0 مس

ثبت شد

بازی فردا هست و تا حدود ساعت 3ظهر وقت دارید پیشبینی کنید.
این هم لینک کسانی که تا حال پیشبینی کردند

adnokanna
02-01-2009, 20:59
استقلال 2 ---1 مس کرمان

jamshidjap
02-01-2009, 21:06
اس اس 2-1 مس

mohandes1369
02-01-2009, 21:20
اس اس3 مس 1

emad64
02-01-2009, 21:40
مجتبى جبارى درباره وضعيت فعلى خود و توافق دوباره براى تمديد قرارداد با استقلال گفت: فعلاً كه تا پايان فصل بازيكن استقلال هستم اما در پايان مسابقات به طور حتم با مسئولان باشگاه پاى ميز مذاكره خواهم نشست تا وضعيت نهايى ام را براى ادامه كار در استقلال مشخص كنم.

وى در مورد اينكه قراردادش در حين برگزارى رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا به اتمام مى رسد گفت: براى من فرقى نمى كند كه چه اتفاقى در حاشيه دوران بازيگرى ام رخ مى دهد . هدف من بازى در ليگ هاى اروپايى است و براى اين هدف است كه در استقلال همه تلاش خود را انجام مى دهم.
هافبك تيم فوتبال استقلال تهران كه به تازگى از بند مصدوميت رهايى پيدا كرده است،درباره تمديد قرارداد با استقلال گفت: در صورتى كه شرايط تمديد قرارداد با استقلال مناسب باشد اين كار را انجام مى دهم اما در غير اين صورت باوجود ميل باطنى ام از استقلال جدا مى شوم. به هر حال در فوتبال حرفه اى تمام شرايط محتمل است و اينكه يك بازيكن در زمان عقد قرارداد با مسئولان تيم به توافق نرسد امرى اجتناب ناپذير و طبيعى است.
او تصريح كرد: اميدوارم بتوانم بهترين انتخاب را انجام دهم و در نهايت تصميمى را بگيرم كه به رشد فوتبالم كمك كند ضمن اينكه منكر اين موضوع نيز نمى شوم كه در سالهاى حضور در استقلال ، تجربيات فوق العاده اى پيدا كردم و قسمت بزرگى از فوتبالم را مديون تيم آبى پوش هستم.

منبع : ایران اسپورت

emad64
02-01-2009, 21:48
سپاهان 2 - 1 استقلال

گل علیزاده ! :

آرش برهانی :

emad64
02-01-2009, 21:52
شنبه 87/10/14

آخرین بازی :

سپاهان 2 - 1 استقلال

مس 2 - 0 مقاومت

تا الآن 25 نفر بازی [استقلال تهران - مس کرمان] رو پیش بینی کردن.

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 1 روز فرصت دارید..

amir_a
02-01-2009, 22:15
چی بگم والا:13:
بوالعجب من عاشق این هر دو ضد:46:
آخه من یه جورایی طرفدار مس هم هستم:19:

استقلال 2 - 1 مس

خدایا منو ببخش:42:

M.etallic.A
02-01-2009, 23:21
استقلال 3 - مس 0

M_Abieteh
03-01-2009, 09:27
ارزيابى هفته بيستم ليگ برتر فوتبال ایران

اينكه در توصيف شكست هاى استقلال و پرسپوليس «برنامه ريزى غلط ليگ» را كه براى همه تيم ها شرايط يكسانى را فراهم آورد - ذوب آهن را فاكتور بگيريد - بيان كنيم شايد، يك بهانه جويى يا تحليلى نا بخردانه باشد اما پنهان ماندن اين مهم كه تيم هاى بزرگى همچون استقلال و پرسپوليس با وقفه هاى ليگ دچار بحران هاى كوتاه مدت مى شوند، به منزله ناديده گرفتن دلايل واقعى شكست دو تيم بزرگ پايتخت است.

تعطيلات كمر تيم هاى بزرگ را مى شكند، آنها را وارد حاشيه اى مخرب مى كند و ناخواسته در فضايى قرارشان مى دهد كه براى برون رفت از آن با مشكلات عديده اى روبه رو مى شوند. بيشترين بهره را از تعطيلات ليگ تيم هاى كم هوادار و كم حاشيه مى برند. به طورى كه مى بينيم تيمى همچون ملوان - البته بازى خوب و جسورانه اش را هرگز از ياد نمى بريم - در تهران دست به كارى بزرگ و خارق العاده مى زند و پرسپوليس را شكست مى دهد. درباره استقلال هم چنين شرايطى وجود دارد به رغم آنكه رحيمى مقدم يك پنالتى محرز را به سود استقلال نديد! اما استقلال به سادگى مغلوب شوك حاصل از حضور كاظمى در سپاهان شد و هرگز نتوانست خود را به لحاظ روانى طورى آماده كند .

برنده ها

محمد احمدزاده
«شيرماهى» لقبى بود كه پيش از بازى به ملوان داديم و چه تعبير درستى بود اين جمله كوتاه در توصيف تيم احمدزاده! شايد بدبين ترين هواداران پرسپوليس هم لحظه اى به ذهن خود نمى آوردند كه تيم شان در تهران مغلوب يك تيم قعرنشين شود اما بچه هاى گمنام انزلى كه در تعطيلات به خوبى توانسته بودند نيروى از دست رفته را باز يابند با نتيجه اى شگفت آور پرسپوليس را مغلوب كردند. محمد احمدزاده را بايد عامل اصلى اين پيروزى دانست. مربى كه پس از بازى لبخند زد و گفت: «حقانيت مان را ثابت كرديم.»
فيروز كريمى
فيروز تنها كسى است كه براى آمدن به گروه برنده هاى ما بايد هفت خوان را پشت سر بگذارد. چرا كه هنوز هم ناكامى او را در استقلال در ياد داريم! فيروز كريمى كه تيم يكدست، شسته رفته و تر و تميزى را در اختيار دارد در شيراز كار مهمى انجام داد و توانست برق را كه اين روزها در بحران قرار دارد از سد راه بردارد. فيروز كريمى البته اين برد را مديون بازى ماهرانه غلامرضا رضايى است كه با وجود خستگى مفرط حاصل از بازى در تيم ملى عصاى دست تيمش بود.

محمد مايلى كهن
او را نبايد يك شوك روحى دانست! محمد مايلى كهن كارش را خوب بلد است و مى داند چگونه بايد از بازيكنان جوان و ناپخته اى همچون انصارى فرد، شاه على دوست و امين منوچهرى بازى بگيرد و شيخ ويسى را به يك دروازه بان خوب تبديل كند. مايلى كهن جان تازه اى به رگ هاى سايپا داده است و از بازيكنان پراشتباه چند هفته پيش تيمى محكم و البته با برنامه ساخته است. مايلى كهن به شايستگى در هفته بيستم در گروه برنده ها قرار گرفت! مبارك است!

محرم نويدكيا
پيش از بازى تصور مى شد محرم دقايق كوتاهى در ميدان دوام بياورد و به واسطه مصدوميت كهنه نتواند تا پايان بازى در تركيب تيمش بازى كند اما محرم نه تنها زود از دايره بازيكنان سپاهان خارج نشد بلكه با نمايشى عالى و مجذوبانه همه نگاه ها را به خود كشاند. محرم يك گل زد و ميدان دارى اش يادآور روزهاى اوجش بود. برترى سپاهان البته محصول تأثيرگذارى عميق نويدكيا در ميانه ميدان بود. محرم شايسته برترين بازيكن هفته است.

بازنده ها

افشين پيروانى
اين اوج بى انصافى بود كه دقايقى مانده به پايان بازى افشين پيروانى با هجمه اى از انتقادها روبه رو شود. با اين حال كه افشين پيروانى مربى خوبى است اما او نبايد فراموش كند كه اگر از نگاه ما به عنوان اولين چهره بازنده هفته معرفى مى شود تنها دلايل فنى دارد و بس. افشين در چيدمان بازيكنان تيمش دچار اشتباه هاى فاحشى بود. جابه جايى هاى غلط در خط دفاع، بازى دادن به نيكبخت و حتى رحمان رضايى كه ناآمادگى در وجودش موج مى زند به تنهايى كافى است تا افشين را به واسطه اين انتخاب ها سؤال پيچ كنيم.

اصغر مديرروستا
«خداحافظ آقاى مديرروستا» اين جمله را شايد به زودى در صدر تيتر اخبار رسانه ها ببينيم. پيكان تيمى كه تا همين چند هفته پيش حتى مدعى قهرمانى لقب گرفت كارش به جايى رسيده كه در خانه هم شكست مى خورد. طبيعى است كه در اين شرايط صاحب پناه مدير عامل زياده خواه پيكان طاقتش طاق شود و به او اولتيماتوم دهد. پيكان تا رتبه هفتم نزول يافته و در اين اتفاق بزرگ و باورنكردنى كسى مقصر نيست جز اصغر مديرروستا.

حسين كاظمى
درباره اينكه استقلال به چه دليل باخت مى توانيد با نگاه دقيق و موشكافانه ترى بازى حسين كاظمى را مرور كنيد تا دلايل اصلى اين باخت دستگيرتان شود. كاظمى در طول ۹۰ دقيقه كجاى زمين بود، چه وظايفى داشت و كدام حركتش منجر به گلزنى و حتى گلسازى شد بازى اسفبار و ملال آور كاظمى او را جلوتر از همه رقبا حتى عليزاده كه منجر به شكست استقلال شد، به عنوان بدترين بازيكن هفته معرفى مى كند. اگر او را در بازى هاى آينده در تركيب استقلال نديديد تعجب نكنيد.

على عليزاده
انتخاب عليزاده و قرار دادن او در تركيب اصلى از سوى امير قلعه نويى با اين توجيه همراه بود: «او در تركيه يكى از آماده ترين بازيكنان ما بود.» اما هيچ گاه سيماى يك بازيكن آماده و قبراق را در بازى سپاهان از گزينه مورد نظر قلعه نويى نديديم. عليزاده از استپ كردن ساده ترين پاس ها هم ناتوان است و روشن نيست امير قلعه نويى با اين همه آگاهى و زيركى چرا «گول» آمادگى ظاهرى اين بازيكن را مى خورد. نمى دانيم شايد گل به خودى عليزاده براى نيمكت نشين كردن اين مهاجم كافى باشد !

چهره هاى ويژه

رحيم رحيمى مقدم
آيا قانون فيفا مى گويد داوران بالاى ۵۴ سال مى توانند در ليگ هاى حرفه اى قضاوت كنند پاسخ اين سوال منفى است. رحيم رحيمى مقدم از مرز ۵۴ سالگى گذشته اما به واسطه قانون من در آوردى همچنان در ليگ قضاوت مى كند. صحنه اى كه دو پنالتى فاحش هادى عقيلى روى عليزاده را نديد اوج هنرنمايى داور بازنشسته فوتبال كشورمان بود. آيا آن پنالتى نمى توانست جريان بازى را به سود استقلال تغيير دهد پاسخ اين سوال را مى دانيد آقاى رحيمى مقدم

عليرضا رمضانى
چپ پاى جسور و دونده ملوان در جناح چپ بارها موى دماغ مدافعان و دروازه بان ضعيف پرسپوليس شد. عليرضا رمضانى با گلزنى مقابل پرسپوليس خود را به يك چهره به ياد ماندنى ميان هواداران ملوان تبديل كرد تا از اين پس نام او را بيشتر به خاطر داشته باشيم.
جوان لاغر و كوتاه قامت شهر انزلى به تنهايى توانست نسخه پرسپوليس را بپيچد و اين تيم را مقابل هوادارانش به زانو درآورد.

رحمان رضايى
به گل هايى كه پرسپوليس پذيرفت نگاه كنيد، گل اول از ميان پاهاى رحمان رضايى عبور كرد و گل دوم پرسپوليس حاصل بى توجهى رحمان به يار مستقيمش بود.
رحمان حتى مى توانست لقب بدترين بازيكن هفته را هم به خود اختصاص دهد.
به نظر مى رسد افشين قطبى به درستى با حضور رحمان در تيمش مخالف مى كرد و امروز است كه بايد از آقاى مصطفوى پرسيد جذب رحمان با كدام توجيه فنى انجام شد

عرفان اولروم
مهاجمى كه قرار بود به صف مهاجمان استقلال اضافه شود با زدن دو گل براى ابومسلم بار ديگر نشان داد تا چه حد به تيمش علاقه دارد و هيچ گاه حاضر نيست كم فروشى كند. عرفان اولروم به دليل حضور نيافتن مقابل استقلال با اتهام هاى بسيارى روبه رو شد اما او به همگان ثابت كرد كه اگر مديران ابومسلم مشكلات مالى اش را برطرف كنند هيچ گاه حاضر نيست به پوشيدن پيراهن ديگر تيم ها فكر كند.

M_Abieteh
03-01-2009, 09:31
عنایت: داور ایرانی را فدای دربی تهران نمی کنیم

کانون هواداران پرسپولیس : "مسعود عنایت" در گفتگویی درباره داور بازی پرسپولیس و استقلال با بیان اینكه داور این بازی ایرانی خواهد بود گفت : اشتباه داوری همیشه وجود داشته است و گاهی به سود تیمی و گاهی دیگر به سود همان تیم به وجود آمده است .
عنایت خاطرنشان كرد : گل ابراهیم توره به سایپا آفساید بود ولی پنالتی كه به سود ملوان در بازی با پرسپولیس گرفته شد،به طور كامل اشتباه بود ؛ همین روند برای استقلال هم رخ داده است .
رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال با بیان اینكه این كمیته در قبال داوری در فوتبال ایران پاسخگو است ، گفت : در بسیاری از موارد در اعلام و یا انتقاد از داوران در لیگ برتر پیش قدم بوده ام .

"مسعود عنایت" با رد شایعه مخالفت شورای تامین استان تهران با قضاوت داور ایرانی در دربی پرسپولیس و استقلال تصریح كرد:كمیته داوران مطیع تصمیم رئیس فدراسیون است و رئیس فدراسیون هم حضور داور ایرانی در دربی تهران را خواستار است .
وی ادامه داد : اگر فدراسیون بخواهد می توانیم برای بازی پرسپولیس و استقلال داور خارجی به ایران دعوت كنیم ولی فدراسیون بر حضور داور ایرانی در این بازی تاكید دارد.
رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال كه آیا برای دعوت داور خارجی دیر نشده است هم گفت : برای این كار هنوز فرصت وجود دارد ولی تاكنون برای این كار اقدامی صورت نگرفته است .
"مسعود عنایت" گفت : می دانم اگر داور خارجی برای این بازی بیاید فردای مسابقه، ایران را ترك می كند و هر اشتباهی هم در این بازی صورت بگیرد نه نمره فدراسیون تاثیری روی سرنوشت وی می گذارد و نه دست كسی به وی می رسد كه بخواهد كاری علیه وی انجام دهد .
رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال تصریح كرد : نمی خواهیم داور ایرانی فدای بازی پرسپولیس و استقلال شود ولی تا كی می توانیم با پرداخت هزینه گزاف داور خارجی برای این بازی دعوت كرد ؟
عنایت از همه مردم و جامعه فوتبال خواست با یاری همدیگر به حضور داور ایرانی در این بازی كمك كنند .
وی درباره نبود داوران ایرانی در جام جهانی فوتبال هم گفت : این موضوع علتی برای ضعیف بودن داوران ایرانی نمی باشد فقط كسانی كه از آسیا برای حضور در جام جهانی انتخاب شده اند و احتمال حذف آنها هم وجود دارد نمرات بهتری را در مسابقات گرفته اند .
رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال ادامه داد : به طور مثال عربستان و مالزی به غیر از الغمدی و سوبخدین داور دیگری ندارد ولی در ایران بیش از 500 داور تحصیل كرده ، با فیزیك بدنی مناسب ، ظاهری درست ، علم و آگاهی بالای داوری وجود دارد .
وی گفت : در گذشته سریلانكا یك كمك داور خوب داشت و پس از بازنشسته شدن وی دیگر سریلانكا در عرصه داوری داور مطرحی را نداشت زیرا داوری ایران به تك چهره ها متكی نیست بلكه داوران لایقی را تربیت كرده است .
رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت : عربستان اكنون با پرداخت میلیون ها دلار برای مسابقات داخلی خود داور خارجی استخدام می كند ولی در ایران می توانیم حتی در بازی پرسپولیس و استقلال هم داور ایرانی داشته باشیم .
عنایت با اشاره به بازنشستگی سعد كمیل داور معروف كویتی پس از 16 سال حضور در رقابت های بین المللی گفت :پس از سعد كمیل كویت داور مطرحی ندارد .
وی درباره وضع داوری فوتسال هم گفت : متاسفانه داوری در این رشته به علت مشكلات سالن های ورزشی ایران بسیار دشوار و غیر قابل قبول شده است ، متاسفانه یك تماشاچی با یك بوق می تواند همه فضای سالن را متشنج كند و وضع بد سالن ها یكی از علت های این موضوع است .
رئیس كمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت : مسئولیت امور داوری فوتسال بر عهده صدرالدین موسوی است كه وی علاوه بر تجربه حضور در سه دور جام جهانی ، مدرس بین المللی فیفا و ای اف سی هم است .
عنایت درباره قضاوت بازی دوستانه تیم ملی ایران مقابل برزیل هم گفت : در این بازی از داوران بین المللی ایران استفاده خواهیم كرد و داورانی مانند كریم سیستانی ، علیرضا سهرابی ، علیرضا رجبی و وحید ارض پیما برای قضاوت این بازی نامزد هستند

M_Abieteh
03-01-2009, 09:36
استقلالی ها ممنوع الخرید شدند.

امیر قلعه نویی سرمربی استقلال در فرودگاه اصفهان و در هنگام بازگشت این تیم بازیکنان را ممنوع الخرید کرد. ماجرا از جایی شروع شد که چند بازیکن استقلال برای خرید سوغاتی به سمت مغازه های داخل فرودگاه رفتند اما قلعه نویی مانع آنها شد. سرمربی استقلال که از شکست تیمش بسیار دلخور بود با فریاد کشیدن بر سر این عده خاص مانع خرید آنها شد و بازیکنان نیز با این اقدام سرمربی از کار خود منصرف شدند.

M_Abieteh
03-01-2009, 09:38
برخلاف ادعای واعظی آشتیانی، نظری جویباری مصاحبه می کند.

بنا به صلاحدید امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل استقلال از این پس فقط ۳ نفر می توانند در مورد مسائل فنی تیم اظهارنظر کنند. دیروز شنیدیم این تصمیم زیاد به مذاق علی نظری جویباری سرپرست این تیم خوش نیامده است و باعث ناراحتی شدید وی شده است. ظاهراً وی اعتقاد دارد به عنوان سرپرست باید در مورد مسائل تیم مصاحبه کند و پاسخگوی اصحاب رسانه ها باشد. باید منتظر ماند و دید سرانجام این داستان به کجا خواهد انجامید.

M_Abieteh
03-01-2009, 09:40
گزارشی از عملکرد دروازه بانان لیگ برتری به روایت آمار

با محافظان مستطیل سبز
مقدمه
دروازه بانان داخلی و دروازه بانان خارجی لیگ برتر در طول ۳۰۶ بازی نیم فصل اول لیگ در مجموع چیزی حدود ۴۱۵ بار دروازه شان باز شد و گل هایی را دریافت داشتند که بعضاً نه نشان از توانمندی مهاجمان بلکه گواه بر ضعف هایی بود که آنها در کارشان درون دروازه ها از خود نشان دادند. نگاهی به عملکرد ۳ دروازه بان خارجی لیگ و ۳۶ دروازه بان داخلی که در طول نیم فصل اول لیگ هشتم حفاظت از دروازه ۱۸ تیم لیگ برتری ایران را بر عهده داشتند، می تواند گواه روشنی بر این ادعا باشد. در این نوشتار قصد داریم با نگاهی کوتاه و اجمالی، عملکرد این ۳۹ دروازه بان را به اطلاع شما خواننده گرامی برسانیم ،ضمن اینکه در رابطه با دروازه بانان تیم ملی هم اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهیم که قطعاً برایتان جالب خواهد بود:
۱- وحید طالب لو- استقلال تهران
زمان حضور در بازی ها: ۱۴۴۰ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۱۷ گل
خیلی ها فکر می کردند عدم دعوت از این دروازه بان به تیم ملی باعث نزول او در لیگ هشتم شود و نتایج استقلال با وی در اوایل فصل هم گواهی بر این ادعا بود اما طالب لو با انگیزه بسیار درون دروازه استقلال یکی از عوامل موفقیت تیم استقلال در نیم فصل اول لیگ برتر بود. وحید طالب لو آنقدر در نیم فصل اول برای استقلال خوب کارکرد که سرانجام علی دایی او را به تیم ملی هم دعوت کرد و به همراه تیم ملی هم نشان داد به دروازه بان ششدانگی تبدیل شده است. وحید در طول نیم فصل اول تنها در بازی با صبا در قم بود که ۳ بار دروازه اش باز شد. او در بقیه بازی هایی که برای استقلال انجام داد، چهره خوبی از خود به نمایش گذاشت و پنالتی های بسیاری را از حریفان استقلال گرفت.
۲- سجاد بیرانوند- برق شیراز
تعدا گل های خورده: ۱۹ گل
۳- کارلوس آلبرتو فرناندز- فولاد خوزستان
تعداد گل های خورده: ۲۰ گل
۴- مسعود همامی- مقاومت سپاسی شیراز
زمان حضور در بازی ها: ۱۳۵۰ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۱۵ گل
۵- سیدمهدی رحمتی- مس کرمان
دروازه بان ملی پوش ایران چند سالی است که در اوج آمادگی قرار دارد و علاوه بر درخشش در تیم های باشگاهی اش، به عنوان سنگربان اول تیم ملی نیز حفاظت از دروازه برعهده او گذاشته شده است. رقابت با تنی چند از دروازه بانان لیگی باعث شد او همواره با انگیزه بسیار درون دروازه تیم باشگاهی اش عمل کند. او دروازه بانی بود که کرمانی ها برای حفظ او تمام تلاش خود را به کار گرفته و توانستند او را مجاب کنند در لیگ هشتم هم حفاظت از دروازه آنها را بر عهده داشته باشد. دروازه بان ملی پوش تیم مس در این تیم کرمانی عملکرد بسیار سطح بالایی داشت و
یک تنه بار این تیم را بر دوش کشید تا مس از جایگاهی که در نیم فصل اول به دست آورد پایین تر نرود. رحمتی با وجود درخشش خوبش در بازی های نیم فصل اول لیگ هشتم مقابل برق ۴ بار دروازه اش باز شد تا روز بد او در لیگ در تاریخ چهارم مهرماه رقم خورده باشد.
۶- مسعود غلامعلی زاد- ملوان
تعداد گل های خورده: ۲۰ گل
۷- عیسی اندوی- ذوب آهن
تعداد گل های خورده: ۲۲ گل
۸- حمیدرضا بابایی- استقلال اهواز
تعداد گل های خورده: ۲۳ گل
۹- رحمان احمدی- سپاهان اصفهان
زمان حضور در بازی ها: ۱۱۶۲ دقیقه
اصلاً مشخص نشد چگونه از سایپا به سپاهان رفت. او که در سایپا از اوضاع و احوال چندان خوبی درون دروازه برخوردار نبود، ناگهان سر از سپاهان درآورد تا این انتقال با انتقادات بسیاری از سوی کارشناسان فوتبال روبرو شود. رحمان احمدی در طول نیم فصل اول لیگ هشتم در سپاهان گل های بدی خورد. قبول ۴ گل در بازی ۲ تیم سپاهان و پیکان آن هم در ورزشگاه فولادشهر اصفهان نشان از آن داشت که سپاهانی ها پیش از شروع بازی ها در جذب دروازه بان چندان با مطالعه عمل نکرده اند. ضمن اینکه نام او در لیست تیم ملی هم دیده می شود.
۱۰- محمد محمدی- پیکان قزوین
زمان حضور در بازی ها: ۱۱۵۶ دقیقه
دروازه بان اسبق پرسپولیس در پیکان روزهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشت. پیکان در روزهایی که به نظر می رسید به لحاظ دروازه بانی با مشکلات بسیاری روبروست،با درخشش محمد محمدی به بازی ها برگشت و توانست نتایجی را به دست آورد که کمتر کسی انتظار آن را داشت. محمد محمدی در نیم فصل اول لیگ هشتم یکی از عوامل بی چون و چرای موفقیت خودروسازان بود. او در تیمی این نقش را داشت که از دروازه بان اسبق تیم ملی نیز در فهرست خود سود می برد. محمدی در روز بازی با استقلال تهران در ورزشگاه آزادی با وجود بازی خوبش ۳ گل خورد تا شکست ۳ بر ۲ خودروسازان در آن دیدار رقم خورده باشد.
۱۱- شهاب گردان- ابومسلم خراسان
زمان حضور در بازی ها: ۱۰۹۶ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۲۱ گل
۱۲- علی نظرمحمدی- داماش گیلان
زمان حضور در بازی ها: ۱۰۸۰ دقیقه
۱۳- سامان صفا- پاس همدان
زمان حضور در بازی ها۱۰۸۰: دقیقه
تعداد گل های خورده: ۱۸ گل
۱۴- ابراهیم میرزاپور- سایپای کرج
زمان حضور در بازی ها: ۹۰۰ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۲۱ گل
۱۵- المیر تولیا- صبای قم
زمان حضور در بازی ها: ۸۶۴ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۱۰ گل
۱۶- حسین آشنا- راه آهن شهرری
زمان حضور در بازی ها: ۸۱۰ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۱۱ گل
۱۷- مجید غلامی- پیام مشهد
زمان حضور در بازی ها: ۷۸۹ دقیقه
۱۸- سیروس سنگچولی- پیام مشهد
زمان حضور در بازی ها: ۷۴۱ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۱۳ گل
۱۹- مهدی واعظی- پرسپولیس
زمان حضور در بازی ها: ۷۲۰ دقیقه
۲۰- نادر غبیشاوی- راه آهن شهرری
زمان حضور در بازی ها: ۷۲۰ دقیقه
۲۱- علیرضا حقیقی- پرسپولیس
زمان حضور در بازی ها: ۶۸۷ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۱۲ گل
۲۲- وحید شیخ ویسی- سایپا
زمان حضور در بازی ها: ۶۳۰ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۸ گل
۲۳- ارشاد یوسفی- صبای قم
زمان حضور در بازی ها: ۵۷۶ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۱۱ گل
۲۴- سوشا مکانی- پاس همدان
زمان حضور در بازی ها: ۴۵۰ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۷ گل
۲۵- فرشید کریمی- داماش گیلان
زمان حضور در بازی ها: ۴۵۰ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۹ گل
۲۶- مهدی ثابتی- ابومسلم
زمان حضور در بازی ها: ۴۳۴ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۶ گل
۲۷- عباس محمدی- سپاهان اصفهان
زمان حضور در بازی ها: ۳۶۸ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۴ گل
۲۸- حسن رودباریان- پیکان قزوین
زمان حضور در بازی ها: ۲۸۴ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۵ گل
۲۹- عباس قاسمی- ذوب آهن
زمان حضور در بازی ها: ۱۸۰ دقیقه
تعداد گل های خورده: ۲ گل
۳۰- محمدامین صنایعی- مقاومت سپاسی
تعداد گل های خورده: ۳ گل
۳۱- رضا حاج اسبویی- ملوان
۳۲- حسن هوری- مس کرمان
۳۳- مهدی زنجانی- استقلال اهواز
تعداد گل های خورده: ۵ گل
۳۴- میثاق معمارزاده- پرسپولیس
زمان حضور در بازی ها: ۱۲۳ دقیقه
تعداد گل خورده: یک گل
۳۵- کوروش (حسن) مرادی- پیکان قزوین
زمان حضور در بازی ها: ۹۰ دقیقه
تعداد گل های خورده: صفر
۳۶- اشکان نامداری- استقلال تهران
۳۷- محمد صالح خلیل آزاد- برق شیراز
۳۸- امین جهان مهر- فولاد خوزستان
۳۹- ناصر سالاری- صبای قم
تعداد گل های خورده: ۲ گل
با نگاهی به رقابت های نیم فصل اول لیگ هشتم در خواهیم یافت دروازه بانان ۱۸ تیم حاضر در رقابت های لیگ چهره چندان مطمئنی از خود ارائه ندادند.عبور ۴۱۵ توپ از خط دروازه ها در ۳۰۶ بازی بیانگر این واقعیت است که هنوز در کار دروازه بانی، تیم های لیگی با ضعف های بسیاری روبرو هستند. اگر از کنار نام یکی، دو دروازه بان بگذریم باید بپذیریم که در بقیه موارد تیم های لیگی فوتبال ایران تاوان بسیاری را از بابت نداشتن یک دروازه بان ششدانگ پرداخت کرده اند.

03-01-2009, 10:20

استقلال 2 - 1 مس

خدایا منو ببخش:42:

بيا با ما باش
مطمئن باش ضرر نميكني

bayern
03-01-2009, 11:16
سلام
استقلال 3 مس 1

Alireza Taji
03-01-2009, 12:39
تاکید قلعه نویی روی ضربات ایستگاهی
تمرین استقلال روز پنجشنبه و جمعه راس ساعت ۱۵ در ورزشگاه دستگردی پیگیری شد و بازیکنان زیرنظر قلعه نویی به انجام تمرینات تاکتیکی پرداختند. یکی از نکات مهم و قابل توجه در تمرین پنجشنبه شعار هواداران علیه کفاشیان و تاج بود که امیر قلعه نویی از هواداران خواست این شعارها را ادامه ندهند.
جلسه کادر فنی قبل از تمرین
امیر قلعه نویی قبل از شروع تمرین سایر اعضای کادر فنی را فرا خواند و جلسه ای چند دقیقه ای را با آنها برگزار کرد. اعضای کادر فنی در این مدت صحبت هایی را در خصوص تاکتیک های موردنظر برای بازی با مس کرمان انجام دادند. قلعه نویی نیز وظایف هر یک از اعضای کادر فنی را مشخص کرد.
حضور پرتعداد تماشاگران
از تمرین دیروز حدود ۱۰۰ تماشاگر دیدن کردند. آنها در اکثر دقایق تمرین با تشویق های خود روحیه آبی پوشان را بالا بردند.
شرح تمرین
در ابتدای تمرین آبی پوشان به مدت ۱۵ دقیقه دور زمین دویدند. پس از آن در قالب ۲ تیم سبز و آبی در نیمی از زمین فوتبال تمرینی بازی کردند که امیر قلعه نویی نیز در این فوتبال حضور داشت و محور ۲ تیم بود. در ادامه امیر قلعه نویی در زمین مانع گذاری کرد و بازیکنان از بین این مانع ها عبور کردند. سپس به سانتر از جناحین و سرزنی پرداختند. پاس در عمق و شوتزنی به دروازه نیز دیگر کارهایی بود که قلعه نویی در دستور کار آبی پوشان قرار داد.
ضربات ایستگاهی
در انتهای تمرین استقلالی ها زدن ضربات ایستگاهی را تمرین کردند. آنها از جناح های مختلف ضربه ایستگاهی زدند. در این بین اکبرپور و کاظمی بهتر از سایرین به توپ ضربه می زدند. البته طالب لو نیز واکنش های خوبی از خود نشان می داد.

Alireza Taji
03-01-2009, 12:44
مریم ممنون بابت اخبار.

اخرین پیشبینی ها ثبت شد.
مهلت زیادی برای پیشبینی کردن باقی نمونده.
برید یک نگاه به لیست کسانی که پیشبینی کردند بیندازید ممکنه پیشبینتون را از قلم انداخته باشم.

نمی دونم چرا من هیچوقت نتونستم این حس تعصب به شهر را داشته باشم!
با اینکه سپاهان و ذوب اهن تیم های شهرم هستم و جفتشون جز قدرتهای ایران هستند و دربیشتر زمینه ها از سرخابی های تهران سرتر هستند (مسائل مالی و برنامه ریزی) اما اصلا ازشون خوشم نمیاد!
می خوام سر به تن جفتشون نباشه! :19:

farzin07
03-01-2009, 12:48
استقلال 2 -- 1 مس

Alireza Taji
03-01-2009, 12:52
نگران مسائل خارج از زمین هستم
قلعه نویی: چون نگران آخرت خود هستیم نمی‌خواهیم وارد این جریانات شویم
كسی من را راهنمایی كند كه با این برنامه‌ریزی چكار كنم!

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: ورزشی - فوتبال
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: برابر مس كرمان به دنبال پیروزی هستیم اما نگران مسائل خارج از زمین نیز هستم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر قلعه‌نویی در آستانه بازی استقلال مقابل مس كرمان اظهار كرد: تمامی دیدارهای نیم فصل دوم همه دشوار است و تفاوت نمی‌كند بازی در تهران باشد یا شهرستان، مقابل داماش باشد یا سپاهان. مس كرمان نیز تیم خوبی است كه با مهره‌های باكیفیت فوتبال خوبی را انجام می‌دهد، من همواره مدیون مردم كرمان هستم چرا كه آن‌ها به گردن من حق دارند و امیدوارم بازی مقابل مس بازی خوبی باشد و بتوانیم با یك بازی هجومی سه امتیاز بازی را بگیریم.

وی افزود: بازی گذشته را از دست دادیم اما شرایط جدول به گونه‌ای بود كه زیاد به ما لطمه نخورد و باید حواس خود را جمع كنیم و تمركز داشته باشیم تا بتوانیم مقابل مس نتیجه بگیریم. البته تنها مسائل درون زمین است كه به ما ارتباط دارد اما مسائلی نیز در خارج از زمین پیش می‌آید كه آن‌ها دیگر دست ما نیست و به دلیل آنكه نگران آخرت خود هستیم نمی‌خواهیم وارد آن‌ها شویم.

قلعه‌نویی ادامه داد: در بازی با سپاهان از همه نظر از حریف برتر بودیم اما آن‌ها یك نفر را در میدان داشتند كه ما نمی‌توانستیم او را مهار كنیم و تاثیر خود را در بازی گذاشت اما در كل بازی بسیار خوبی بود و ما مسلط بر توپ و میدان بودیم. البته در نهایت بازیكنان سپاهان با خلاقیت بازی را بردند اما معتقدم ما باید تمركز بیشتری داشته باشیم و از ضربات آخر استفاده كنیم. به تیم سپاهان تبریك می‌گویم كه توانست سه امتیاز را بگیرد و امیدوارم مبارك‌شان باشد.

قلعه‌نویی ادامه داد: البته تیم ما بد نبود و هر وقت خواستیم بازی را در اختیار گرفتیم اما سوت‌های داور مسابقه به گونه‌ای بود كه بازی را از دست ما خارج كرد، به عنوان نمونه سه بار داور خطا بر روی جانواریو را نگرفت و همان صحنه‌ها تبدیل به ضدحمله بر روی دروازه استقلال شد. من دو بار فیلم بازی را دیدم و برخلاف اعتقاد اولیه‌ام اكنون معتقدم حتی در 10 دقیقه نخست بازی نیز ما خوب بودیم اما سوت‌های داور شرایط را عوض كرد، در صحنه‌ی گل سپاهان توپ زیر پای امیرآبادی بود و ما در حمله بودیم كه او توپ را از دست داد و همان توپ تبدیل به گل شد، بنابراین ما در این بازی تهاجمی بودیم البته گل بر روی خلاقیت نویدكیا به ثمر رسید كه من از بازگشت او بسیار خوشحالم و برایش آرزوی موفقیت می‌كنم.

سرمربی تیم استقلال تهران درباره وقفه‌ی مجدد و تعطیلی لیگ برتر پس از بازی‌های هفته بیست و یكم نیز گفت:‌ من نمی‌دانم چه كاری انجام دهم و از شما می‌خواهم من را راهنمایی كنید، من برنامه‌ بازی‌ها را مطالعه كردم و متوجه شدم از بیست و یك آذر كه بازی كرده‌ایم در مدت 70 روز تنها شش بازی پیش‌بینی شده است، در حالی كه پس از آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا طبق برنامه میانگین بازی‌های استقلال به زیر سه روز می‌رسد، امیدوارم كسی ما را راهنمایی كند كه بدانیم با این برنامه‌ریزی چكار كنیم. البته هنوز هم اعتقاد دارم فوتبال ما برنامه ندارد اما اگر در جهان كسی باشد كه حاضر شود با این برنامه‌ریزی كار كند و بتواند برنامه‌های خود را با این شرایط تطبیق دهد من حاضرم با او تماس بگیرم و از راهنمای‌های او استقبال می‌كنم.

قلعه‌نویی افزود: البته من تاثیر تعطیلی‌ها را در افت تیم تنها 10درصد می‌دانم، حتی در دو بازی كه مقابل فولاد و سپاهان باختیم اشتباهات داوری مشهود بود، در بازی مقابل فولاد گل صحیح ما آفساید گرفته شد و در بازی مقابل سپاهان نیز دو پنالتی صددرصد استقلال گرفته نشد، در این مورد بهترین حرف را هوشنگ نصیرزاده زده است كه از اصطلاح سریال پنالتی‌های نگرفته شده برای استقلال استفاده كرده است و این صحبت كارشناس داوری خود بیانگر اتفاقی است كه برای استقلال افتاده است.

قلعه‌نویی درباره تلاش برای اعتراض باشگاه استقلال به این مسائل نیز گفت: این مساله مربوط به باشگاه است و من تنها در مسائل فنی می‌توانم صحبت كنم.

Alireza Taji
03-01-2009, 12:53
پزشك تیم فوتبال استقلال:
برای بازی با مس مصدومی نداریم

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: ورزشی - فوتبال

پزشك تیم فوتبال استقلال تهران گفت: برای بازی مقابل مس كرمان مصدومی نداریم.

امین نوروزی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار كرد: خوشبختانه شرایط بازیكنان خوب است و مصدومی برای بازی مقابل مس كرمان نداریم.

وی افزود: ملی پوشان نیز خستگی سفر را پشت سر گذاشته اند و در كنار سایر بازیكنان با قدرت تمرین می كنند.

نوروزی درباره وضعیت مجتبی جباری نیز گفت: خوشبختانه جباری در حال آماده شدن است و از هفته آینده در تمرین های گروهی تیم شركت می كند.
وی درباره از حال رفتن جان واریو بیش از بازی مقابل سپاهان نیز گفت: مشكل خاصی نبود و جان واریو تنها دچار افت فشار شده بود كه با تلاش كادر پزشكی مشكلی به وجود نیامد و اكنون او وضعیت خوبی دارد.

Alireza Taji
03-01-2009, 12:54
آخرین تمرین آبی پوشان پایتخت برگزار شد

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال تهران پیش از دیدار با مس کرمان عصر امروز /جمعه/ در هوای سرد ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این تمرین بازیکنان استقلال تهران به مدت یک ساعت تمرینات سبکی را زیر نظر "امیر قلعه نویی"‌ سرمربی این تیم انجام دادند.
کار با توپ، سانتر از جناحین، آقا وسط و فوتبالی نرم و شاداب از مهم ترین تمرینات عصر امروز آبی پوشان پایتخت بود.
در این تمرین مجتبی جباری ، ابراهیم تقی پور و هاشم بیک زاده به طور جداگانه زیر نظر پزشک تیم استقلال تهران تمرین کردند.
دیدار تیم های استقلال تهران و مس کرمان در هفته بیست و یکم لیگ برتر فردا در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
در حال حاضر استقلال و مس به ترتیب با 37 و 30 امتیاز در رده های اول و ششم جدول رده بندی قرار دارند.

Alireza Taji
03-01-2009, 12:54
فدراسيون فوتبال: استقلال وپرسپوليس حق انتخاب داور ندارند

از روزى كه بحث در مورد قضاوت داور ايرانى برسر زبانها افتاد، گمانه زنى هاى فراوانى در اين مورد انجام شد و نامهاى مختلفى به عنوان نامزدهاى قضاوت دربى در رسانه ها عنوان گرديد كه البته با توجه به اهميت موضوع؛ امرى طبيعى بود اما در كنار اتفاقات فوق شايعه شد كه فدراسيون فوتبال از استقلال و پرسپوليس خواسته تا داوران مورد نظر خود كه از نظر آنها توانايى قضاوت دربى را دارند، معرفى كنند تا اولين قدم براى تعامل در امر انتخاب قاضى اين مسابقه برداشته شود. حتى عده اى هم از انتخاب توافقى داور دربى سخن به ميان مى آورند اما ظاهراً فدراسيون فوتبال اصلاً چنين نظرى نداشته و بر استقلال كميته داوران براى انتخاب داور بازى تاكيد مى كند. يك مقام مسئول در فدراسيون با تاكيد بر اين مسأله مى گويد: اگر تصميم بر قضاوت داور ايرانى شده كميته داوران متولى آن خواهد شد و قطعاً در اين مورد مشورتهايى با مديران ارشد فدراسيون صورت خواهد داد تا بهترين انتخاب ممكن را داشته باشد. حتى شايد نظرسنجى هايى هم صورت بگيرد اما تمام آنها غير رسمى بوده و در بالاترين شرايط صرفاً جنبه مشورتى دارد. وى ادامه داد: استقلال و پرسپوليس ۲ تيم حاضر در دربى هستند اما به هيچ عنوان حق انتخاب داور را نداشته و نمى توانند بگويند چه كسى اين بازى را قضاوت كرده يا بهتر است كدام داور قاضى ميدان نباشد چون قانون اين اختيار را به آنها نمى دهد وشايعاتى كه در اين مورد شنيده مى شود نيز به معناى واقعى كلمه بى اساس است.

Alireza Taji
03-01-2009, 13:02
امير و ۲ بازى حساس با مظلومى و كريمى

قلعه نويى در سال هاى اخير ۵ بار در تقابل مستقيم با فرهاد كاظمى به اين مربى باخته است. اين مسأله قبل از هر چيز نشان مى دهد كه كاظمى قلق بازى با تيم هاى قلعه نويى را بلد است و حداقل اينكه مى داند چطور به اين تيم ها ضربه بزند. تيم هاى كاظمى معمولاً (نه هميشه) مقابل پرسپوليس و استقلال خوب بازى مى كنند و خوب هم نتيجه مى گيرند و اين قاعده نانوشته سه شنبه هم در اصفهان رعايت شد اما به هر حال بايد ديد آقا فرهاد مى تواند همين روند را در بازى هاى باقيمانده سپاهان هم ادامه دهد يا نه؟ قلعه نويى بعد از باخت به كاظمى خود را براى تقابل با مظلومى و كريمى آماده مى كند. او در دور رفت به هر ۲ مربى باخت. اتفاقاً امير اصلاً دوست نداشت به مظلومى و كريمى ببازد اما به هر دو باخت. همان طور كه دوست نداشت به كاظمى ببازد اما باخت. تيم او بعد از شكست مقابل سپاهان حالا در شرايطى است كه بايد مس و صبا را ببرد وگرنه دچار مشكلات بسيارى مى شود. هم مس تيم پرمهره اى است و هم صبا. هم مس جلوى استقلال انگيزه دارد و هم صباباترى. با اين حال استقلال جلوى چشم تماشاگرانش بازى مى كند و مى تواند جبران شكست هاى نيم فصل اول را بكند.
حساسيت تقابل امير و مظلومى
قلعه نويى در دور رفت ليگ به چند مربى كه دوست نداشت ببازد باخت از جمله ذوالفقارنسب، كريمى و مظلومى. او البته بعد از آن نتايج بسيار خوبى گرفت و حتى استقلال را به صدر جدول رساند. قلعه نويى با قطبى در دربى مساوى كرد اما تيم هايى چون ذوب آهن و پيكان را شكست داد با اين حال بايد پذيرفت كه او در نبردهاى رودررو با مربيانى چون كريمى، مظلومى، جلالى و كاظمى موفق عمل نكرده است و اين نقطه ضعف بزرگ امير در ليگ امسال است هر چند كه نتايج كلى او قابل دفاع است و مهمتر اينكه استقلال در جدول بالاتر از تيم پرمهره پرسپوليس قرار دارد و امير امروز دوباره بامظلومى پيكار مى كند و فرصت دارد تا شكست بازى رفت در كرمان را جبران كند. او مس را خوب مى شناسد و چون زمانى با اين تيم بوده روى نقاط ضعف و قوت حريف كرمانى شناخت كاملى دارد. از نظر جدولى هم استقلال با شكست مقابل سپاهان حالا خطر ذوب آهن را جدى تر از قبل احساس مى كند چرا كه ذوبى ها يك بازى كمتر دارند و مى توانند خود را دوباره به صدر بكشند. همه اين عوامل دست به دست هم مى دهد تا بازى امروز استقلال - مس حساس تر شود.
كريمى بعد از مظلومى
قلعه نويى در اصفهان اشتباهاتى داشت اما اگر نخواهد قبول كند كه به هر حال يك مربى هم جايزالخطاست و گاهى اشتباه مى كند در آينده مشكلات روز بازى با سپاهان تكرار خواهد شد. او در جايى گفته بود به كسى ربطى ندارد من از چه بازيكنانى استفاده مى كنم! اگر واقعاً امير اين حرف را زده باشد يعنى اينكه روحيه انتقادپذيرى ندارد و طبعاً اين مسأله به او ضربه مى زند. قلعه نويى امروز در جدال انديشه ها بايد مظلومى و تيم سابقش را شكست دهد تا با يك تير چند نشان بزند. بعد از مظلومى و مس هم كريمى و صبا انتظار او را مى كشند و آنها هم مى خواهند پيروزى ۳ بر يك را تكرار كنند اما امير اميدار است تيمش دوباره به اوج برگردد و اين ۲ حريف پرمهره را با شكست مواجه كند.

Alireza Taji
03-01-2009, 13:05
تغييرات در خط حمله استقلال

تيم فوتبال استقلال در ادامه رقابتهاى ليگ برتر امروز به مصاف مس كرمان خواهد رفت. گفتنى است با توجه به مصدوميت سياوش اكبرپور مهاجم استقلال و غيبت وى در اين ديدار به احتمال فراوان تغييراتى در خط حمله آبى پوشان انجام خواهد شد. طبق شنيده هاى ما به احتمال فراوان باز هم على عليزاده در تركيب استقلال از ابتدا بازى خواهد كرد و در كنار وى آرش برهانى به بازى گرفته مى شود.

مرفاوى: صادقى احساساتى شده است

با وجدانى راحت به مصاف مس مى رويم

صمد مرفاوى مربى تيم فوتبال استقلال تهران ضمن رد هر گونه تماس با اميرحسين صادقى، مدافع تيم مس كرمان قبل از رويارويى با اين تيم گفت: ما با وجدانى راحت به مصاف تيم مس كرمان مى رويم تا با كسب ۳ امتياز جايگاه خود را در صدر جدول تثبيت كنيم. وى در گفت و گو با ايلنا افزود: ما از اين كارها بلد نيستيم كه قبل از مسابقه با تيمى، با بازيكنان آنها مذاكره كنيم. شايد افرادى باشند كه اين كار را انجام دهند اما ما تيم استقلال هستيم و نيازى به اين قبيل كارها نداريم. او ادامه داد: اين كه مديرعامل باشگاه مس كرمان عنوان مى كند استقلالى ها با اميرحسين صادقى صحبت كردند به هيچ وجه صحت ندارد و من فكر مى كنم او به دليل جوانى دچار احساسات شده است. در مجموع هم مطرح شد اين شايعه ها را حاشيه سازى مى دانم. در اين چند ساله هم كه در تيم استقلال هستيم هيچ گاه چنين مسائلى را نديده ام.

Alireza Taji
03-01-2009, 13:08
پرسپوليس و استقلال مثل ميلان و اينتر

ميزبانى نوبتى براى سرخابى ها

ايران ورزشى - كنفدراسيون فوتبال آسيا براى حل مشكل ميزبانى استقلال و پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا به دنبال راه جديدى است. با توجه به اينكه دو باشگاه استقلال و پرسپوليس ورزشگاه آزادى را به عنوان محل ميزبانى از تيم هاى آسيايى معرفى كرده اند، كميته ليگ حرفه اى آسيا براى حل مشكل ميزبانى اين دو تيم مى خواهد به گونه اى برنامه ريزى كند كه در هر هفته از رقابت ها تنها يكى از اين دو تيم در ايران بازى داشته باشند. البته اين اتفاق مرسومى در فوتبال دنياست؛ به عنوان نمونه يوفا براى به وجود نيامدن تداخل در بازيهاى اروپايى ميلان و اينتر به گونه اى برنامه ريزى مى كند كه در هر هفته يكى از اين دو تيم ميزبان حريفان اروپايى شان باشند. Afc در نظر دارد بازيهاى اين فصل ليگ قهرمانان آسيا چهارشنبه ها برگزار شود اما اگر مشكلاتى براى پخش تلويزيونى به وجود بيايد و كشورها درخواست تازه اى مطرح كنند احتمال دارد رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا از فصل ۲۰۰۹ در روزهاى سه شنبه و چهارشنبه برگزار شود اما afc براى قطعى شدن اين تغييرات نظر تمامى كشورهاى شركت كننده را دريافت مى كند.

Alireza Taji
03-01-2009, 13:15
قلعه نويى :

حرف نمى زنم چون از آخرتم مى ترسم

ايران ورزشى - امير قلعه نويى با اين حرف ها به استقبال بازى حساس مقابل مس كرمان مى رود: « من همواره مديون مردم كرمان هستم چرا كه آن ها به گردن من حق دارند و اميدوارم بازى مقابل مس بازى خوبى باشد و بتوانيم با يك بازى هجومى سه امتياز بازى را بگيريم. بازى گذشته را از دست داديم اما شرايط جدول به گونه اى بود كه زياد به ما لطمه نخورد و بايد حواس مان را جمع كنيم و تمركز داشته باشيم تا بتوانيم مقابل مس نتيجه بگيريم البته تنها مسائل درون زمين است كه به ما ارتباط دارد اما مسائلى نيز در خارج از زمين پيش مى آيد كه آن ها ديگر دست ما نيست و به دليل آنكه نگران آخرت خود هستيم نمى خواهيم وارد آن ها شويم.»قلعه نويى حضور نويدكيا در سپاهان را عامل موفقيت اين تيم مى داند: «در بازى با سپاهان از همه نظر از حريف برتر بوديم اما آن ها يك نفر را در ميدان داشتند كه ما نمى توانستيم او را مهار كنيم و تأثير خود را در بازى گذاشت. ما بايد تمركز بيشترى داشته باشيم و از ضربات آخر استفاده كنيم. به تيم سپاهان تبريك مى گويم كه توانست سه امتياز را بگيرد و اميدوارم مبارك شان باشد. البته تيم ما بد نبود و هر وقت خواستيم بازى را در اختيار گرفتيم اما سوت هاى داور مسابقه به گونه اى بود كه بازى را از دست ما خارج كرد، به عنوان نمونه سه بار داور خطا بر روى جانواريو را نگرفت و همان صحنه ها تبديل به ضدحمله بر روى دروازه استقلال شد. من دو بار فيلم بازى را ديدم و برخلاف اعتقاد اوليه ام اكنون معتقدم حتى در ۱۰ دقيقه نخست بازى نيز ما خوب بوديم اما سوت هاى داور شرايط را عوض كرد، در صحنه گل سپاهان توپ زير پاى اميرآبادى بود و ما در حمله بوديم كه او توپ را از دست داد و همان توپ تبديل به گل شد، بنابراين ما در اين بازى تهاجمى بوديم البته گل بر روى خلاقيت نويدكيا به ثمر رسيد كه من از بازگشت او بسيار خوشحالم و برايش آرزوى موفقيت مى كنم.»صداى اعتراض قلعه نويى به برنامه ريزى سازمان ليگ بار ديگر به آسمان بلند شده است: «نمى دانم چه كارى انجام دهم و از شما مى خواهم من را راهنمايى كنيد، من برنامه بازى ها را مطالعه كردم و متوجه شدم از بيست و يك آذر كه بازى كرده ايم در مدت ۷۰ روز تنها شش بازى پيش بينى شده است، در حالى كه پس از آغاز مسابقات ليگ قهرمانان آسيا طبق برنامه ميانگين بازى هاى استقلال به زير سه روز مى رسد، اميدوارم كسى ما را راهنمايى كند كه بدانيم با اين برنامه ريزى چكار كنيم البته هنوز هم اعتقاد دارم فوتبال ما برنامه ندارد اما اگر در جهان كسى باشد كه حاضر شود با اين برنامه ريزى كار كند و بتواند برنامه هاى خود را با اين شرايط تطبيق دهد من حاضرم با او تماس بگيرم و از راهنماى هاى او استقبال مى كنم.
البته من تأثير تعطيلى ها را در افت تيم تنها ۱۰درصد مى دانم، حتى در دو بازى كه مقابل فولاد و سپاهان باختيم اشتباهات داورى مشهود بود، در بازى مقابل فولاد گل صحيح ما آفسايد گرفته شد و در بازى مقابل سپاهان نيز دو پنالتى صددرصد استقلال گرفته نشد، در اين مورد بهترين حرف را هوشنگ نصيرزاده زده است كه از اصطلاح سريال پنالتى هاى نگرفته شده براى استقلال استفاده كرده است و اين صحبت كارشناس داورى خود بيانگر اتفاقى است كه براى استقلال افتاده است.»

M_Abieteh
03-01-2009, 13:20
گالری : والپیپر های تیم فوتبال استقلال تهران

M_Abieteh
03-01-2009, 13:20
ممنون علیرضا بابت اخبار.

Alireza Taji
03-01-2009, 13:21
قلعه نويى :

حرف نمى زنم چون از آخرتم مى ترسم

ايران ورزشى - امير قلعه نويى با اين حرف ها به استقبال بازى حساس مقابل مس كرمان مى رود: « من همواره مديون مردم كرمان هستم چرا كه آن ها به گردن من حق دارند و اميدوارم بازى مقابل مس بازى خوبى باشد و بتوانيم با يك بازى هجومى سه امتياز بازى را بگيريم. بازى گذشته را از دست داديم اما شرايط جدول به گونه اى بود كه زياد به ما لطمه نخورد و بايد حواس مان را جمع كنيم و تمركز داشته باشيم تا بتوانيم مقابل مس نتيجه بگيريم البته تنها مسائل درون زمين است كه به ما ارتباط دارد اما مسائلى نيز در خارج از زمين پيش مى آيد كه آن ها ديگر دست ما نيست و به دليل آنكه نگران آخرت خود هستيم نمى خواهيم وارد آن ها شويم.»قلعه نويى حضور نويدكيا در سپاهان را عامل موفقيت اين تيم مى داند: «در بازى با سپاهان از همه نظر از حريف برتر بوديم اما آن ها يك نفر را در ميدان داشتند كه ما نمى توانستيم او را مهار كنيم و تأثير خود را در بازى گذاشت. ما بايد تمركز بيشترى داشته باشيم و از ضربات آخر استفاده كنيم. به تيم سپاهان تبريك مى گويم كه توانست سه امتياز را بگيرد و اميدوارم مبارك شان باشد. البته تيم ما بد نبود و هر وقت خواستيم بازى را در اختيار گرفتيم اما سوت هاى داور مسابقه به گونه اى بود كه بازى را از دست ما خارج كرد، به عنوان نمونه سه بار داور خطا بر روى جانواريو را نگرفت و همان صحنه ها تبديل به ضدحمله بر روى دروازه استقلال شد. من دو بار فيلم بازى را ديدم و برخلاف اعتقاد اوليه ام اكنون معتقدم حتى در ۱۰ دقيقه نخست بازى نيز ما خوب بوديم اما سوت هاى داور شرايط را عوض كرد، در صحنه گل سپاهان توپ زير پاى اميرآبادى بود و ما در حمله بوديم كه او توپ را از دست داد و همان توپ تبديل به گل شد، بنابراين ما در اين بازى تهاجمى بوديم البته گل بر روى خلاقيت نويدكيا به ثمر رسيد كه من از بازگشت او بسيار خوشحالم و برايش آرزوى موفقيت مى كنم.»صداى اعتراض قلعه نويى به برنامه ريزى سازمان ليگ بار ديگر به آسمان بلند شده است: «نمى دانم چه كارى انجام دهم و از شما مى خواهم من را راهنمايى كنيد، من برنامه بازى ها را مطالعه كردم و متوجه شدم از بيست و يك آذر كه بازى كرده ايم در مدت ۷۰ روز تنها شش بازى پيش بينى شده است، در حالى كه پس از آغاز مسابقات ليگ قهرمانان آسيا طبق برنامه ميانگين بازى هاى استقلال به زير سه روز مى رسد، اميدوارم كسى ما را راهنمايى كند كه بدانيم با اين برنامه ريزى چكار كنيم البته هنوز هم اعتقاد دارم فوتبال ما برنامه ندارد اما اگر در جهان كسى باشد كه حاضر شود با اين برنامه ريزى كار كند و بتواند برنامه هاى خود را با اين شرايط تطبيق دهد من حاضرم با او تماس بگيرم و از راهنماى هاى او استقبال مى كنم.
البته من تأثير تعطيلى ها را در افت تيم تنها ۱۰درصد مى دانم، حتى در دو بازى كه مقابل فولاد و سپاهان باختيم اشتباهات داورى مشهود بود، در بازى مقابل فولاد گل صحيح ما آفسايد گرفته شد و در بازى مقابل سپاهان نيز دو پنالتى صددرصد استقلال گرفته نشد، در اين مورد بهترين حرف را هوشنگ نصيرزاده زده است كه از اصطلاح سريال پنالتى هاى نگرفته شده براى استقلال استفاده كرده است و اين صحبت كارشناس داورى خود بيانگر اتفاقى است كه براى استقلال افتاده است.»

Alireza Taji
03-01-2009, 13:23
نفريه: برنامه ريزى فدراسيون به نفع تيم هاى اصفهانى
نفريه يكى از اعضاى هيات مديره استقلال به صراحت مى گويد: «آنچه كه شواهد و قرائن نشان مى دهد به خوبى مويد اين است كه برنامه ريزى فدراسيون خواسته يا ناخواسته در راستاى حفظ منافع تيم هاى اصفهانى است.»«در فدراسيون فوتبال عدالت رعايت نمى شود و اگر دوستان همين رويه را در قبال استقلال در پيش بگيرند با مشورت هيات مديره و شخص واعظ آشتيانى شكايت نامه اى را عليه فدراسيون فوتبال تنظيم و به سازمان تربيت بدنى ارائه مى كنيم.»«خودم به آقاى تاج راى دادم تا او نايب رييس فدراسيون فوتبال شود اما متاسفانه برنامه هاى فدراسيون نشانى از عدالت را ندارد.»«برنامه ريزى كار سختى است. اهالى فدراسيون زحمت مى كشند اما بايد منافع همه باشگاه ها را در نظر بگيرند. امروز اين فقط حرف استقلالى ها نيست. پرسپوليس نيز نسبت به برنامه ريزى فدراسيون معترض است.» «ليگ ما به اندازه كافى بى نظم هست. چه اشكالى داشت اگر همه بازى ها مثل بازى ذوب آهن حداقل براى ۳ روز به تعويق مى افتاد تا امير قلعه نويى مجبور نشود صبحانه و ناهار تيم را يكى كند.»«با روندى كه آقايان در پيش گرفته اند به زودى مثل ۱۰ سال پيش ساعت ۱۱ صبح هم به ميدان خواهيم رفت.»

Alireza Taji
03-01-2009, 13:25
مظلومى:

جواب استقلالى ها را در زمين بازى مى دهيم

ايران ورزشى- مس و استقلال حساس ترين بازى هفته بيست و يكم را برگزار مى كنند كه حضور استقلالى هاى سابق در كادر فنى و تركيب مس بر حساسيت هاى اين بازى اضافه كرده است.
پرويز مظلومى شرايط مس را در آستانه بازى با استقلال خوب عنوان مى كند: بازيكنان از نظر روحى و روانى شرايط بسيار خوبى دارند. در هر صورت مى دانيم كه در آزادى ديدارى زيبا مقابل تيم با كيفيت استقلال كه از كادرفنى خوبى برخوردار است، پيش رو داريم. همواره خود را مديون استقلال و هوادارانش مى دانم و تنها فكرمان انجام بازى مردانه و بى حاشيه مقابل اين تيم است.
مظلومى كه يكى از مهاجمان قديمى استقلال به شمار مى رود كار مس را در آزادى سخت مى داند: هم من به طور كامل استقلال را مى شناسم و هم قلعه نويى با توجه به كار در تيم مس، روى بازيكنان تيم ما شناخت دارد و بى ترديد هر دو تيم براى اين بازى برنامه ريزى كرده اند و هر تيمى كه بتواند در دفاع و حمله خوب كار كند و از فرصت هايش استفاده كند، برنده اين ديدار زيبا و حساس خواهد بود. روز آسانى در آزادى نخواهيم داشت اما استقلال نيز به راحتى حريف مس نمى شود.
مظلومى درباره اظهارات يكى از اعضاى كادرفنى استقلال درباره ارايه بازى تدافعى از سوى مس هم توضيح مى دهد: اين نظر شخصى است و من پاسخم را درون زمين خواهم داد.

سرمربى مس در پايان درباره شايعه مذاكره باشگاه استقلال با برخى بازيكنان اين تيم براى فصل آينده هم صحبت مى كند: نمى خواهم وارد اين حاشيه ها شوم، اين موضوع به باشگاه مربوط است اما بعيد مى دانم كه بازيكنان تا اين اندازه به باشگاه خود بى تعهد باشند البته طبيعى است كه باشگاه ها بازيكنان مدنظر خود را براى سال آينده زيرنظر داشته باشند و شايد صحبتى هم با آنها انجام دهند اما اطمينان دارم كه بازيكنان مى دانند امسال عضو باشگاه مس هستند و با تلاش و وجدان براى تيم شان به ميدان مى روند.

Alireza Taji
03-01-2009, 13:26
پيروز قربانى:

با مسى ها رفيقم ولى مى بريم

ايران ورزشى - جدال استقلال و مس در اين چند سال اخير به واسطه حضور استقلالى هاى سابق در تركيب مس حساسيت هاى زيادى پيدا كرده است و باتوجه به اين شرايط اين دو تيم امروز در آزادى مقابل يكديگر صف آرايى مى كنند. پيروز قربانى كه تا سال گذشته همراه اميرحسين صادقى زوج نفوذناپذيرى را در خط دفاعى استقلال تشكيل داده بود، امروز مقابل همبازى سابقش قرار مى گيرد. قربانى، صادقى و ساير مسى ها را دوستانش خطاب مى كند!
«اميرحسين و ديگر بازيكنان مس از دوستانم هستند ولى ما امروز براى شكست مس به ميدان مى رويم و ان شاءالله سه امتياز حساس اين بازى را كسب مى كنيم.»
بازى امروز باتوجه به باخت دور رفت ديدارى انتقامى براى آبى پوشان تهرانى به حساب مى آيد. مدافع استقلال درباره شناختشان از مس هم توضيح مى دهد: «بالاخره مربيان با آناليز بازى هاى مس قطعا شناخت كافى را از اين تيم به دست آورده اند كه باتوجه به نقاط ضعف و قوت آنها اين تيم را با شكست بدرقه خواهيم كرد.»

Alireza Taji
03-01-2009, 13:27
بيژن كوشكى:

فقط به بردن فكر مى كنم

ايران ورزشى - مدافع سمج و قلدر استقلال كه البته گاهى وقت ها هم اشتباه هايى دارد انگيزه فراوانى براى بازى با مس كرمان دارد تا اشتباه هاى بازى هاى گذشته را جبران كند. كوشكى با حرارت خاصى حرف مى زند: «بى ترديد وقتى بازى را واگذار مى كنيم عملكرد تيم خوب نبوده است، با اين حال بايد بازى مقابل سپاهان را فراموش كنيم و به بازى حساس مقابل مس كرمان فكر كنيم. بازى مقابل مس بسيار حساس است البته براى استقلال تمامى بازى ها حساس است. اگر مى خواهيم قهرمان ليگ برتر شويم حتى بازى مقابل تيم هاى محلى نيز براى ما حساس خواهد بود.
البته در بازى مقابل سپاهان چندان بد نبوديم اما نتيجه را واگذار كرديم، حريف با برنامه كار كرد و با استفاده از ضد حملات توانست نتيجه بگيرد و بازى را به سوى خود خاتمه دهد. در هر صورت نبايد براى اين شكست دنبال مقصر باشيم چرا كه همه ما مقصر هستيم و اكنون بايد به برترى مقابل مس فكر كنيم.
تلاش خود را انجام مى دهيم تا مقابل مس كرمان پيروز شويم. استقلال بايد جايگاهش در صدر جدول را حفظ كند.

Alireza Taji
03-01-2009, 13:28
آرش برهانى: كرمانى ها از گلزنى ام خوشحال مى شوند

ايران ورزشى -نگاه هاى هواداران استقلال به ساق هاى آرش برهانى است! حالا ديگر يك مهاجم گلزن نيست. او هم براى تيم ملى گل مى زند و هم در يك بازى سخت مقابل سپاهان! آرش پيش از بازى حرف هايى مى زند تا خيال هواداران را از گلزنى اش راحت كند: «بى ترديد مقابل مس كرمان به دنبال پيروزى خواهيم بود و من مانند تمامى بازى هاى استقلال براى گلزنى انگيزه خواهم داشت.
كرمان زادگاه من است و به همين دليل تيم مس را دوست دارم اما اطمينان دارم كه مردم كرمان نيز از گلزنى من خوشحال مى شوند.
در بازى مقابل سپاهان مى توانستيم نتيجه بهترى به دست آوريم اما در هر صورت شرايط به گونه اى پيش رفت كه شكست خورديم البته اگر داور در اين بازى پنالتى استقلال را مى گرفت شرايط بسيار تغيير مى كرد.» آرش بار ديگر به اهميت قهرمانى استقلال اشاره دارد: «بسيارى از من درباره آقاى گلى در ليگ برتر مى پرسند اما واقعيت اين است كه رسيدن به اين عنوان بدون موفقيت استقلال ارزشى ندارد و تلاش من در درجه اول در راستاى موفقيت استقلال خواهد بود.

Alireza Taji
03-01-2009, 13:29
آشوبى: تيمى نيستيم كه از استقلال بترسيم

ايران ورزشى - فرزاد آشوبى يكى از اركان اصلى خط ميانى مس، عصر امروز مقابل استقلال قرار خواهد گرفت.
آشوبى براى باز كردن لايه هاى دفاعى استقلال انگيزه بسيارى دارد: «بعد از چند بازى خوشبختانه برد روحيه سازى را مقابل مقاومت كسب كرديم. ما واقعاً در بازى هاى قبلى مستحق باخت نبوديم و در عين شايستگى امتياز مى داديم. به همين دليل با انگيزه فراوان و روحيه بالا مقابل استقلال قرار مى گيريم و قطعاً در پى كسب پيروزى هستيم تا با ۳ امتياز به تعطيلات برويم.
بازى مقابل استقلال دشوار خواهد بود. استقلال در كنار پرسپوليس بزرگ ترين تيم ايران است و هميشه با حمايت تماشاگران به دنبال پيروزى مى آيد.
نمى توان شكست اين تيم مقابل سپاهان را دليل بر زخمى بودن استقلال دانست چرا كه فوتبال امروزى را نمى توان پيش بينى كرد با اين حال من عقيده دارم هر تيمى كه بتواند شرايط روحى روانى خود را كنترل كند، برنده بازى خواهد بود. به يقين از استقلال نمى ترسيم چرا كه نه تيم دست و پابسته اى هستيم و نه چيزى از حريف كم داريم. من فكر مى كنم توانايى شكست استقلال و رقم زدن نتيجه خوب مقابل اين تيم را داريم اما بايد شرايط بازى را در نظر گرفت.»
هافبك مس كرمان با انتقاد از برنامه ريزى ليگ به حرف هايش پايان داد: «واقعاً نمى دانم اين چه برنامه ريزى است كه در ليگ ما مد شده تا دو بازى انجام مى دهيم بايد به تعطيلات برويم!
واقعاً اين برنامه ريزى ليگ ديگر غيرقابل تحمل شده است. فكر مى كنم ليگ هاى معتبر دنيا راه را اشتباهى مى روند و ما درست حركت مى كنيم. نگه داشتن تيم ها در شرايط بالاى بدنى و انگيزه و توان تيمى در ۱۵ روز خيلى دشوار است و بايد فكرى به حال اين روند انجام دهند.»

Alireza Taji
03-01-2009, 13:32
واعظ:

كفاشيان افرادى را انتخاب كند
كه معنى برنامه را بفهمند

ايران ورزشى - واعظ آشتيانى همان طور كه وعده داده بود پس از بازى با سپاهان درباره برنامه ريزى فدراسيون حرف هايى مى زند. واعظ پيشنهادش را به كفاشيان اعلام مى كند: «توصيه من به كفاشيان اين است كه درباره برخى همكاران خود تجديدنظر كند و افرادى را انتخاب كند كه پاسخگوى باشگاه ها بوده و با ادبيات منطقى و مناسب با باشگاه ها و مربيان تعامل داشته باشند. در واقع فدراسيون فوتبال بايد پاسخگو و حامى باشگاه ها باشد نه اينكه براى آنها ايجاد حاشيه و چالش كند.

فدراسيون فوتبال بايد به دنبال احقاق حقوق باشگاه ها باشد نه آنكه باشگاه ها به دنبال حقوق خود باشند. كفاشيان بايد افرادى را انتخاب كند كه معنا و مفهوم برنامه را خوب بدانند.
اگر ما برنامه اى خوب داشته باشيم اما نيروى كارآمد در اختيارمان نباشد موفق نخواهيم بود و در مقابل نيروى كارآمد مناسب هم با برنامه نامناسب نتيجه بخش نخواهد بود. بنابراين برنامه ريزى و عوامل اجرايى دو شاخصه مهم براى رسيدن فدراسيون فوتبال به اهدافش است.
يك نمونه ساده اين است كه وقتى تيمى در بازى فوتبال به ضد فوتبال روى مى آورد با از بين بردن ارزش هاى تيم مقابل، حريف را وادار به تساوى يا شكست مى كند. اكنون فدراسيون نيز بايد به گونه اى كار كند كه در قامت يك تيم مخرب ظاهر نشود بلكه توانايى هاى يك تيم مفيد و كارآمد را نشان دهد. در هر صورت مسير هماهنگى ميان فدراسيون فوتبال و باشگاه ها نبايد يكطرفه باشد.»
حرف هاى واعظ شايد معنى ديگرى داشته باشد. واعظ در اين باره هم توضيح شفافى دارد: «باشگاه استقلال به دنبال بهانه جويى نيست چرا كه پنالتى مسلمى كه در بازى مقابل سپاهان از آن چشم پوشى شد مى توانست يك ابزار فشار از سوى استقلال باشد اما باشگاه استقلال تنها تذكر مى دهد كه فدراسيون اجازه ندهد، تيم هاى فوتبال با قضاوت هاى خاص به چالش كشيده شوند.
نه استقلال و نه پرسپوليس نبايد قربانى رويه هايى شوند كه داراى منطق و عقلانيت نيست و اميدواريم با برنامه ريزى هاى مناسب در آينده فدراسيون و تمامى باشگاه ها به اهداف خود دست يابند.»
واعظ شكست مقابل سپاهان را هم از ديدگاه خود بررسى مى كند: «پيرامون مسائل فنى، قلعه نويى صحبت مى كند اما در دنيا رسم است وقتى يك تيم به خصوص تيم هاى بزرگ شكست مى خورند، حفظ شرايط روحى و روانى تيم اهميت بالايى پيدا مى كند. در هر صورت من در تمامى بازى ها در كنار تيم هستم و اين حضور را اثربخش مى دانم و خوشبختانه اين بازسازى روحى در استقلال به خوبى صورت مى گيرد.
زمانى كه يك تيم شكست مى خورد مهم اين است كه آن شكست را فراموش كند و ديگر نبايد به دنبال مقصر گشت بلكه بايد ديد كه ضعف در كدام نقاط بوده تا آن ضعف ها برطرف شود و با شناسايى نقاط قوت اين توانايى ها را هم حفظ و تقويت كرد و بى ترديد همين موضوع سبب انسجام تيم خواهد بود.
خوشبختانه استقلال اين شخصيت را دارد كه به سرعت پس از شكست به خود مى آيد و در مدت كوتاهى بازسازى درونى خود را انجام مى دهد، اين يكى از ويژگى هاى استقلال است كه اجازه ورود چالش و مشكل را به داخل تيم نمى دهد، خوشبختانه كادرفنى به خوبى به اين موضوع مى پردازد كه تمركز بر روى شكست سبب افزايش چالش مى شود و به شكست تنها بايد به چشم يك تجربه نگريست.»
واعظى آشتيانى درباره شايعه مذاكره باشگاه استقلال با بازيكنان مس كرمان درآستانه بازى مقابل اين تيم گفت: «بعيد مى دانم مسؤولان باشگاه مس چنين موضوعى را بيان كرده باشند، در شيوه مديريتى استقلال هر بخش به صورت صادقانه مطرح مى شود و موضوع پنهانى وجود ندارد، من اين شايعه را به طور كامل رد مى كنم و اطمينان دارم مسؤولان باشگاه مس نيز به چنين مسائلى نمى پردازند، اميدوارم كه روز شنبه دو تيم بازى جوانمردانه اى انجام دهند و استقلال بتواند موفق باشد.»

Alireza Taji
03-01-2009, 13:33
اكبرپور در خط آتش، فرهاد در خط ميانى
ايران ورزشى - سياوش اكبرپور با وجود مصدوميت جزيى از ناحيه كشاله ران اما در تركيب اصلى استقلال مقابل مس قرار خواهد گرفت. اكبرپور اين روزها كمتر در تمرين استقلال به فعاليت هاى شديد مى پردازد اما از جهتى كه يكى از مهره هاى كليدى اين تيم محسوب مى شود تحت هر شرايطى در تركيب حضور خواهد داشت. فرهاد مجيدى هم اگر روى نيمكت ننشيند! در خط ميانى جايى بازى خواهد كرد كه پيش از اين در اختيار مجتبى جبارى بود. فرهاد اگر آماده باشد امير دغدغه اى در خط ميانى نخواهد داشت.

Alireza Taji
03-01-2009, 13:34
واعظ به طلبكاران استقلال وعده داد
ايران ورزشى -عليرضا منصوريان، محمد نوازى، اميرحسين صادقى، سعيد لطفى و محسن يوسفى از استقلال طلبكارند و هر بار براى گرفتن طلبشان به باشگاه استقلال رفتند مسؤولان استقلال وعده دادند به زودى طلبشان را پرداخت مى كنند. آخرين بارى كه واعظ آشتيانى با اين بازيكنان جلسه داشت به آنها وعده داد تا آخر دى ماه تمام طلبشان را پرداخت كند. بازيكنان به مديرعامل استقلال گفته اند در صورتى كه تا آخر ماه جارى پولشان را دريافت نكنند به كميته انضباطى شكايت مى كنند.

03-01-2009, 13:40
آقا سلام
به اميد برد امروز
كسي از جباري خبر دقيقي نداره؟

نميدونم پيشبيني من ثبت شده يا نه؟
اگه ثبت شده كه هيچ وگرنه اين رو برام ثبت كنيد
استقلال 3-1 مس

Alireza Taji
03-01-2009, 13:40
یک 90 دقیقه برای پیشبینی وقت دارید.

باز به مسئولین ذوب اهن اومدن جایگاه جلو را نصف کردند و پرسپولیسی ها را اونجا نشوندن اونوقت سپاهان...

حالا می فهم چرا اینقدر از سپاهان و طرفداراش متنفرم با یکشون که خوب هم می شناسیدش یک ربع پیش بحث داشتم بی شخصیت فرهنگش را نشون داد و کاری جز توهین و فحش ناموسی انجام نداد.

روشن: دشمن قلعه نويي نيستم
خبرگزاري فارس: بازيكن پيشين استقلال گفت: منتقد امير قلعه‌نويي هستم، ولي دشمن او نيستم.

به گزارش خبرگزاري فارس، حسن روشن اظهار داشت: معتقدم امير قلعه‌نويي مي‌تواند حاشيه‌هاي استقلال را جمع كند. هر چند منتقد امير قلعه‌نويي هستم، اما اين مساله به منزله دشمني با او نيست. همين انتقادها مي‌تواند اسباب پيشرفت و موفقيت او را در آينده فراهم كند.
وي درگفت و گو با دويچه وله بيان كرد: زماني كه جوان بودم و براي دوره مربيگري به انگليس رفته بودم، به ما مي‌گفتند اگر مي‌خواهيد موفق شويد، به تيمي برويد كه در آنجا منتقد زياد دارد. اگر انتقادي مي كنم فقط به خاطر موفقيت او است. قلعه نويي مي‌تواند از اين نقدها استفاده كند تا به موفقيت برسد. با موفقيت او ما هم خوشحال مي‌شويم.
روشن گفت: در ابتداي فصل استقلال از لحاظ قواي جسماني و شرايط روحي و رواني وضعيت بدي داشت. اما پس از يك دوره كوتاه كادر فني استقلال توانست بر اين معضل غلبه كرده و مشكل تيم را حل كند تا الان صدرنشين ليگ باشد.
اين مربي ادامه داد: بايد در نظر گرفت تا پايان فصل هنوز راه طولاني پيش رو داريم. استقلال در نيم فصل دوم 8 و 9 بازي در خارج از خانه دارد كه سخت هستند. اگر استقلال وضعيت فعلي‌اش را حفظ نكند و در اين بازي‌ها دچار مشكل شود، كار براي تيم دشوار خواهد شد.
روشن تاكيد كرد: به عنوان يك استقلالي قديمي، به مسئولان توصيه مي‌كنم بيشتر از ليگ به فكر آمادگي براي مسابقات ليگ قهرمانان آسيا باشند. وقتي قرار است در چند جبهه فعاليت كنيم، بديهي است كه حضوري قوي در ليگ قهرمانان از ليگ برتر ايران مهم‌تر است.
مهاجم اسبق استقلال و تيم ملي افزود: حتي اگر لازم باشد، بايد يكي دو بازيكن كمكي از ديگر تيم‌ها بگيريم تا با شرايطي كاملا آماده قدم در اين مسابقات بگذاريم.
روشن در مورد وضعيت مالي و بدهي‌هاي مديريت قبلي بيان كرد: بدهي‌هاي مربيان و بازيكنان تيم اول استقلال حل شده است. اما در مورد آكادمي استقلال مشكلات قبلي هنوز پابرجاست.
وي تصريح كرد: پس از كنار رفتن من از مسئوليت آكادمي استقلال، آقاي منصوريان، پسر خوب،‌دوست‌داشتني و به ياد ماندني استقلال، قبول مسئوليت كرد. تا جايي كه من مي‌دانم هنوز بدهي‌هاي آكادمي به قوت خود باقي است. حتي با مربيان كه صحبت مي كردم، يك ريال در اختيارشان قرار نگرفته است. اين بي‌توجهي مي‌تواند به منزله سم براي استقلال باشد.
او ادامه داد: در دوران آقاي فتح‌الله زاده با بازيكناني كه آينده استقلال هستند، قراردادهاي 45 هزار توماني بستيم كه حتي چند ماه آخر قراردادشان هم پرداخت نشد. باشگاه استقلال به اين مساله بايد توجه كند كه اين بي توجهي به آينده اين تيم لطمه خواهد زد.

Alireza Taji
03-01-2009, 13:42
تا دقیقه 10 پرسپولیس و ذوب اهن 0-0

آقا سلام
به اميد برد امروز
كسي از جباري خبر دقيقي نداره؟

نميدونم پيشبيني من ثبت شده يا نه؟
اگه ثبت شده كه هيچ وگرنه اين رو برام ثبت كنيد
استقلال 3-1 مس

پیشبینت ثبت شد اما 2-0 پیشبینی کردی اگه بخوای می تونم تغییرش بدم و این را بذارم.