PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

M.etallic.A
27-10-2008, 17:38
فقط سوت پایان نیمه اول میتونست جلوی این سیل رو بگیره... تیم یهو قاطی کرد... پیکان مچاله شد.

امیدوارم نیمه دوم عقب نکشیم.

emad64
27-10-2008, 17:40
من برم نیمه دوم رو ببینم..
خدا کنه هنوز سونامی ادامه داشته باشه :31:

emad64
27-10-2008, 17:41
عجب استقلالی داریم هاا آدم اول نگاه میکنه میگه 10-0 می بازیم بعدش می بینم 10-0 بردیم.

نیمه اول 3-1 به نفع استقلال :27:

موافقم..
بیشتر ببینیمت..

من رفتم بازی رو ببینم..

M.etallic.A
27-10-2008, 17:43
به نظر میرسه سونامی ادامه خواهد داشت..

M.etallic.A
27-10-2008, 17:48
ای وای... باز این اکبری مارو بیچاره کرد.... اخراج شد !!!

M_Abieteh
27-10-2008, 18:30
تبریک به همه ی بچها.

unartig
27-10-2008, 18:35
خدابگم کوشکیو چکارکنه 2 امتیازازمن گرفت :13:

M_Abieteh
27-10-2008, 18:36
با اخراج اکبری نزدیک بود بازی رو مساوی کنیم.

اما این بازی رو هم بردیم و معلوم شد قدرتمندترین تیم هستیم.

هفته ی بعد هم ذوب اهن رو میترکونیم.

amirtaker
27-10-2008, 18:37
تبریک میگم.هفته ی بعد قراره کی رو بزنیم؟

M_Abieteh
27-10-2008, 18:38
اخر بازی بدجور نفسم بند اومده بود.

M_Abieteh
27-10-2008, 18:39
در حال حاضر بهترین گلزن لیگ هم برهانیه.

Alireza Taji
27-10-2008, 18:42
عشق است استقلال...
تبریک میگم.

این هم از تیم صدرنشین جدول!
ارش برهانی را بگو شده یک پا اتوئو...
دمش گرم...
دمه تمام بروبچ استقلالی گرم.
فقط این کوشکی بود که اعصابم را خورد کرد!
اما اخرش وحشتناک شده بود نصف عمرم پرید.

emad64
27-10-2008, 18:44
منم این برد رو تبریک میگم.
اگه اکبری اخراج نشده بود سونامی ادامه داشت..

ولی به هر حال خوب شد بردیم..

هفته ی بعد هم ذوب آهن رو میبریم و میرسیم به 1 امتیازی صدر جدول.. ( با یکم خوش شانسی)..

رو ضربه آزاد آخری داشت قلبم وا میستاد !

unartig
27-10-2008, 18:44
میگم عماد 2امتیازمنو به من برگردونیا

M_Abieteh
27-10-2008, 18:45
برهانی 9 گله هست یا 8 گله؟

Rjoun
27-10-2008, 18:47
من يكي نمي دونم چي رو تبريك بگم؟

unartig
27-10-2008, 18:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza Taji
27-10-2008, 18:48
بازی بعدی جمعه 10 ابان ساعت 16:35
تهران ورزشگاه ازادی:
استقلال تهران - ذوب اهن اصفهان

unartig
تلویزیون گفت 9گله شد :10:

Rjoun
9 گله.............:40::40::40::40:

M_Abieteh
تا پايان هفته دوازدهم ليگ برتر فوتبال
برهاني با 9 گل آقاي گل است
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال پس از به ثمر رساندن سه گل مقابل پيكان، در صدر گلزنان قرار گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، با پايان هفته دوازدهم، ليگ برتر جدول گلزنان نيز با تغييراتي در صدر روبرو شد كه به شرح زير است:
9 گل : آرش برهاني (استقلال)
7 گل: كريم باقري و علي نيكبخت واحدي (پرسپوليس)، فريد عابدي (برق شيراز)، مهدي سيد صالحي (پيكان)، اشپيتي آرفي (پيام) و كاسترو (ذوب آهن)
6 گل: محمد خلعتبري (ذوب آهن) و فريدون فضلي (صبا)
انتهاي پيام/

unartig
27-10-2008, 18:49

unartig
27-10-2008, 18:49

unartig
27-10-2008, 18:50
جباری: ذوب آهن، رقیب اصلی ماست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فوتبال- كریم‌اعظمی:
استقلالی‌ها خیلی زود به یك ستاره رسیدند، فوتبالیستی كه عاشق بازی زین‌الدین زیدان است. و چند سال پیش كه تازه در فوتبال ایران چهره شد در مصاحبه‌ای گفت: «زیدان قبل از اینكه صاحب توپ شود تصمیم می‌گیرد و من هم دوست دارم مثل او باشم.» قلعه‌نویی بازی استقلال را از هوا به زمین آورده تا جباری تبدیل به ستاره استقلال شود. در ابتدای فصل او تنها بازیكن استقلال بود كه با صداقت از شیوه بازی تیمش ایراد گرفت و خودش را در این سیستم به عنوان یك بازیكن بی‌تأثیر معرفی كرد ولی او در آرایش 2-5-3 كه همیشه مورد نقد قرار می‌گیرد، مهندس هندسه نامنظم تیمش شد.
پاس‌گل دادن مهمتر است

فكر می‌كنی چه عواملی باعث شد تا مشكلات فنی استقلال نسبت به ابتدای فصل به كمترین حد ممكن برسد؟
در ابتدای فصل هماهنگ نبودیم ولی حالا بازیكنان درك متقابلی از هم دارند و مدیریت هم نقش خوبی داشته است.

جالب اینجاست كه سبك بازی تو و جان‌واریو شبیه به هم است.
بله، تا حدود زیادی شبیه به هم فوتبال بازی می‌كنیم. او قدرت بازیسازی بالایی دارد و حضور جان‌واریو باعث شده كه تیم ما از هر دو جناح راست و چپ قدرت بازیسازی داشته باشد.

مثل اینكه از لحاظ روحی هم شرایط بهتری نسبت به گذشته داری.
بعضی‌ها مدام این موضوع را مطرح می‌كنند كه اصلاً قشنگ نیست. وقتی بازی من در چشم نیست یا گل نمی‌زنم و یا پاس‌گل نمی‌دهم همه از مشكل روحی حرف می‌زنند، وقتی هم گل می‌زنم و یا در چشم هستم می‌گویند مشكلات روحی جباری از بین رفته است. من اصلاً اینطور حرف‌ها را نمی‌پذیرم چون برخی فقط براساس نظر خودشان تحلیل می‌كنند.

استقلال قهرمان می‌شود؟
ما همیشه جزو مدعیان بوده‌ایم و قضیه پارسال هم فرق می‌كرد كه یك فصل استثنایی و بد بود.

اصلی‌ترین رقیب استقلال چه تیمی است؟
به نظر من ذوب‌آهن اصلی‌ترین رقیب ما است چون بازیكنان این تیم چند سال است كه در كنار هم بازی می‌كنند و در نقاط مختلف زمین زوج‌های خوبی درست می‌كنند.

ولی خیلی‌ها معتقدند كه ذوب‌آهن دوام نمی‌آورد.
من نظرم را گفتم و دلایل خاص خودم را هم دارم. البته تعداد مدعیان زیاد است ولی من ذوب‌آهن را رقیب جدی می‌دانم.

زدن 2 گل به پاس همدان اتفاق خوبی بود. مثل اینكه زیاد به گلزنی فكر می‌كنی؟
گل‌زدن مهم و لذت‌بخش است ولی پستی كه در آن بازی می‌كنم نیازمند خصوصیات مهمتری است به همین دلیل برای من پاس‌گل دادن و بازیسازی مهمتر از گل‌زدن است.
تیم‌ملی برایم مهم است
برای هیچكس قابل تصور نبود كه مجتبی جباری در بازی حساس ایران و كره‌شمالی در تركیب ثابت قرار بگیرد ولی نمایش فوق‌العاده جباری در بازی با عربستان كه برای دقایقی كوتاه وارد زمین شد، این تصمیم علی دایی را به همراه داشت تا جباری را در تركیب ثابت قرار دهد و او توانست با دادن یك پاس گل به مهدی مهدوی‌كیا جواب اعتماد دایی را بدهد.
جباری می‌گوید: «در تمرینات خیلی خوب كار كرده بودم و خوشحالم كه در این بازی مهم در تركیب ثابت قرار گرفتم. برای من تیم‌ملی خیلی مهم است و نباید جایگاهم را از دست بدهم، در ضمن مهمترین هدفم فعلاً این است كه در صعود تیم‌ملی به جام‌جهانی نقش داشته باشم.»جباری در پاسخ به این سئوال كه رفتن به فوتبال اروپا را به بعد از جام‌جهانی موكول كرده‌ای می‌گوید: «هیچ چیز معلوم نیست و نمی‌توانم پاسخ روشنی بدهم چون همه چیز بستگی به پیشنهادها دارد. شاید نیم‌فصل پیشنهاد خوبی داشته باشم، شاید هم در آخر فصل و از حالا نمی‌توانم در مورد آینده حرف بزنم.»

M_Abieteh
27-10-2008, 18:50
/حاشيه ديدار پيكان قزوين و استقلال تهران/
استقبال قلعه نويي از مدير روستا
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال پيش از ديدار مقابل پيكان به سمت نيمكت نشينان تيم حريف رفت و به مربيان اين تيم خوش‌آمد گفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 16:35 دقيقه در ورزشگاه آزادي در حضور بيش از 25 هزار تماشاگر آغاز شد.
* سعيد لطفي مدافع سابق استقلال كه اكنون در تيم پيكان بازي مي‌كند با دسته‌گل به سمت امير قلعه‌نويي رفت و از او براي حضور در ميدان رخصت گرفت. تماشاگران استقلال اين مدافع را تشويق كردند.
* ابراهيم تقي پور مدافع استقلال در فهرست 18 نفره تيم حضور ندارد و در جايگاه نشست.
* تماشاگران استقلال براي تشويق از طبل‌هاي بزرگي استفاده مي‌كنند.
* امير قلعه نويي به عنوان مربي تيم ميزبان به سمت نيمكت پيكان قزوين رفت و به مربيان اين تيم خوش‌آمد گفت.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
27-10-2008, 18:51
حاشيه ديدار تيم‌هاي استقلال و پيكان/
اهانت هواداران استقلال به كمك داور
خبرگزاري فارس: هواداران تيم استقلال پس از اعلام پنالتي به ضرر تيم خود، عليه تيم داوري الفاظ ركيكي به كار بردند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، در دقيقه 21 كه كمك داور به سود پيكان اعلام ضربه پنالتي كرد، تماشاگران حاضر در ورزشگاه يك صدا عليه كمك داور و تيم داوري شعار سر دادند. برخي از آنها نيز الفاظ ركيكي به كمك داور گفتند.
* يك ناظر هندي از كنفدراسيون فوتبال آسيا در جايگاه ويژه حضور دارد كه براي ارزيابي عملكرد تيم داوري در ورزشگاه است.
* كامران صاحب‌پناه مديرعامل و ميرشاد ماجدي قائم مقام باشگاه پيكان ، در جايگاه ويژه حضور دارند.
* سعيد لطفي كه در دقيقه 24 به استقلال گل زد، شادي نكرد؛ حتي با سماجت به سر خود كوبيد. او به اين ترتيب نشان داد از گلزني به تيم سابقش ناراحت است.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
27-10-2008, 18:52
/حاشيه ديدار تيم‌هاي استقلال و پيكان/
گلزني باورنكردي براي لطفي به تيم سابق
خبرگزاري فارس: گلزن تيم فوتبال پيكان بعد از گلزني باور نمي‌كرد كه به تيم سابق خود گل زده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، سعيد لطفي بعد از اينكه گل پيكان را به ثمر رساند، به هيچ وجه خوشحالي نكرد. وي مبهوت اين گل روي زمين خوابيد و اين وحيد طالب لو بود كه او را از زمين بلند كرد.
* هواداران استقلال با آوردن يك پرچم بزرگ در ورزشگاه، حمايت خود را از تيم خود اعلام كردند.
* سعيد لطفي قبل از بازي دسته گلي را به سمت هواداران پرتاب كرد و با تشويق هواداران اين تيم روبرو شد.
* ميثم منيعي قبل از شروع بازي به سمت مديرروستا رفت و از وي رخصت گرفت.
* سيدصالحي پس از برخورد با پيروز قرباني، با شكستگي سر روبرو شد.
* 200 نفر از هواداران از قزوين در ورزشگاه آزادي حضور يافته و در جايگاه پرسپوليس به حمايت از تيم خود پرداختند.
* علي انصاري، عضو هيئت مديره استقلال مورد تشويق هواداران اين تيم قرار گرفت.
انتهاي پيام/

Rjoun
27-10-2008, 18:53
خداوكيلي استقلال خيلي خوب فوتبال مي كنه.
شناور
اصولي
حرفه اي.
:40::40::40::40::40:

unartig
27-10-2008, 18:54

M_Abieteh
27-10-2008, 18:54
/حاشيه ديدار تيم هاي استقلال و پيكان/
اجازه برهاني از اكبرپور براي زدن پنالتي
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال براي قرار گرفتن پشت ضربه پنالتي از هم تيمي خود اجازه گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، پس از اينكه داور به سود تيم استقلال اعلام پنالتي كرد سياوش اكبر پور قصد قرار گرفتن پشت ضربه را داشت كه آرش برهاني از او اجازه گرفت تا او اين ضربه را بزند و اكبرپور نيز با خواسته او موافقت كرد.
* آرش برهاني پس از به ثمر رساندن گل دوم بلافاصله به سمت امير قلعه نويي رفت و در آغوش وي قرار گرفت.
* وحيد طالب لو پس از اينكه ضربه پنالتي را مهار كرد از سوي هواداران استقلال به شدت تشويق شد. آنها وي را دروازه بان ملي خطاب كردند.
* بازيكنان نيمكت نشين تيم پيكان در بين دو نيمه به رختكن نرفتند و به گرم كردن خود مشغول شدند.
* مهدي سيد صالحي كه در نيمه اول با سري بانداژ شده بازي مي‌كرد در نيمه دوم باند خود را برداشت.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
27-10-2008, 18:55
حضور عنايتي در ورزشگاه و تشويق اكبري پس از اخراج
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران پس از اخراج شدن از سوي داور در ديدار مقابل پيكان،‌ مورد تشويق هواداران قرار گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، علي اميري معاون اجرايي باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: واعظ آشتياني صبح امروز براي شركت در نشست مديران باشگاه هاي آسيا به مالزي سفر كرده است و پنجشنبه شب به تهران باز مي‌گردد.
* كامران صاحب پناه و مير شاد ماجدي مديرعامل و قائم مقام باشگاه پيكان در بين دو نيمه در جايگاه خبرنگاران حاضر شدند.
* يد ا... اكبري هافبك تيم استقلال كه در دقيقه 54 از سوي داور اخراج شد از سوي هواداران استقلال مورد تشويق قرار گرفت.
* حسين كاظمي هافبك تيم استقلال كه به دليل سه اخطار بودن نتوانست تيمش را همراهي كند در جايگاه ويژه در كنار رضا عنايتي نشست.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
27-10-2008, 18:56
/هفته دوازدهم ليگ برتر فوتبال/
استقلال با غلبه بر پيكان همسايه پرسپوليس شد
خبرگزاري فارس: ديدار تيم هاي فوتبال استقلال تهران و پيكان با نتيجه سه بر دو به سود آبي پوشان به پايان رسيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم هاي استقلال و پيكان از ساعت 16:45 در ورزشگاه آزادي برگزار شد.
در اين مسابقه ابتدا در دقيقه 22، داور براي پيكان نقطه پنالتي را نشان داد كه محمدرضا طهماسبي نتوانست به دليل واكنش خوب طالب لو اين توپ را گل كند.
يك دقيقه بعد، سعيد لطفي مدافع فصل گذشته استقلال، دروازه آبي پوشان را باز كرد.
در ادامه مسابقه و در دقيقه 33، آرش برهاني از روي نقطه پنالتي كار را به تساوي كشاند.
برهاني در دقايق 37 و 41 دو بار ديگر براي آبي پوشان موفق به گلزني شد.
در نيمه دوم پس از اين كه دو تيم موقعيت هاي مختلفي را از دست دادند سرانجام در دقيقه 79 ايمان حيدري گل دوم پيكان را به ثمر رساند.
در دقايق پايان بازي داور يك ضربه خطا دو ضرب براي پيكان گرفت كه اين ضربه نگراني استقلالي ها را براي تغيير نتيجه دو چندان كرد اما اين ضربه گل نشد.
قضاوت اين مسابقه بر عهده سعيد مظفري زاده است، وي در اين بازي به اكبري و جانواريو از استقلال و معمار ، اميري و پوراسدا... از پيكان كارت زرد نشان داد. در دقيقه 52 بازي نيز اكبري با دريافت كارت زرد دوم از بازي اخراج شد.
تيم استقلال با اين برد با تفاضل گل بهتر از استقلال در جايگاه سوم و بالاتر از پرسپوليس قرار گرفت.
بازيكنان استقلال:
وحيد طالب لو، پژمان منتظري، پيروز قرباني، خسرو حيدري، ميثم منيعي (90- مهدي امير آبادي)، هادي شكوري، يدا... اكبري، مجتبي جباري، فابيو جانواريو، سياوش اكبرپور (84- علي عليزاده)، آرش برهاني (57- بيژن كوشكي)
سرمربي : امير قلعه نويي

بازيكنان پيكان قزوين:
محمد محمدي، حسين معمار، ميثم اميري (40- آريان قاسمي)،حميد هدايتي، سعيد لطفي، ميثم رضاپور، علي قرباني (63-امير سيد بزرگي)، محمود پور اسدا...، محمد رضا طهماسبي (77- جهانگير عسگري)، سيدمهدي سيد صالحي، ايمان حيدري
سرمربي: اصغر مدير روستا
انتهاي پيام/

amir_a
27-10-2008, 18:56
استقلال3-2 پیکان

در ضمن علیرضا، بابت وقتی که برای
نظر سنجی میذاری، خیلی خیلی ممنون.:11:

خدابگم کوشکیو چکارکنه 2 امتیازازمن گرفت :13:

..... و داد به من:46:

راستی آقا علیرضا من پستی رو که توش پیش بینی کردم،
اشتباها ویرایش کردم:19:

باور کن دستکاریش نکردم:37:

M_Abieteh
27-10-2008, 18:59
هفته ی دیگه ذوب اهن رو ببریم خیلی عالی میشه. محمد رضا(بایرن) و یکی دیگه رفتن ورزشگاه و الان با خوشهالی میان اینجا پست میدن.

unartig
27-10-2008, 19:05
با هت تریک برهانی
استقلال، پیکان را مغلوب کرد

تیم فوتبال استقلال تهران با برتری مقابل پیکان 3 امتیاز شیرین دیگر را به حساب خود واریز کرد.

کدخبر :5318
تاریخ : دوشنبه 06 آبان 1387
ساعت: 39 : 18 بازدید کنندگان : 51 نفر

تیم فوتبال استقلال تهران با برتری مقابل پیکان 3 امتیاز شیرین دیگر را به حساب خود واریز کرد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، در ادامه رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر کشور (جام خلیج فارس) تیم های استقلال تهران و پیکان قزوین در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان آبی پوشان پایتخت به برتری 3 بر 2 دست یافتن. این در حالی بود که یدا... اکبری هافبک بازی ساز استقلال در دقیقه 53 کارت زرد دوم را از مظفری زاده داور این مسابقه دریافت کرده و اخراج شد.
گل های استقلال در این بازی را آرش برهانی در دقایق 32 پنالتی، 37 و 41 به ثمر رساند و برای پیکان سعید لطفی در دقیقه 23 و ایمان حیدری در دقیقه 79 گل زدند.
در این بازی پیکان در دقیقه 21 یک ضربه پنالتی را از دست داد.

emad64
27-10-2008, 19:06
میگم عماد 2امتیازمنو به من برگردونیا

پارتی بازی ؟

نه..

زیر میزی ؟

حالا... ببینم چکار میتونم بکنم :31:

mobin_mcdc2000
27-10-2008, 19:06
اقا تبریک به همه ی طرفداران استقلال تهران ....:20:

ولی خدا وکیلی این طالبلو عجب دروازبانیه ....:18::18:

پیکان هم بد بازی نکرد ولی میتونست طوفان خودشو زودتر راه بیندازه .....:41::10:

هفته ی بعد ذوب اهن رو استقلال فکر کنم باز هم تو تهران بازی باشه میبره و به صدر نزدیک میشه........

Alireza Taji
27-10-2008, 19:09
این هم یک خبر خوب......
این استقلال می خواد چی بشه؟
همه تیمها را به غلط کردن انداخته.

در گفت و گو با فارس

عنايتي: براي ليگ قهرمانان آسيا به استقلال مي‌آيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم النصر گفت: با مسئولان اماراتي مذاكراتي داشته و احتمال دارد براي ليگ قهرمانان آسيا به استقلال بيايم.

رضا عنايتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: فصل آينده به طور قطع در استقلال بازي خواهم كرد. براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا نيز در اين فصل مذاكراتي با باشگاه انجام داده ام. به احتمال زياد در رقابت هاي آسيايي استقلال را همراهي خواهم كرد.
مهاجم سابق استقلال درباره تيم ملي گفت: تلاش مي‌كنم به تيم ملي دعوت شوم. تيم كنوني تا كنون در جام جهاني خوب نتيجه گرفته و همه بايد دعا كنيم كه اين تيم به جام جهاني 2010 صعود خواهد كرد.

unartig
27-10-2008, 19:10
در گفت و گو با فارس

عنايتي: براي ليگ قهرمانان آسيا به استقلال مي‌آيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم النصر گفت: با مسئولان اماراتي مذاكراتي داشته و احتمال دارد براي ليگ قهرمانان آسيا به استقلال بيايم.

رضا عنايتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: فصل آينده به طور قطع در استقلال بازي خواهم كرد. براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا نيز در اين فصل مذاكراتي با باشگاه انجام داده ام. به احتمال زياد در رقابت هاي آسيايي استقلال را همراهي خواهم كرد.
مهاجم سابق استقلال درباره تيم ملي گفت: تلاش مي‌كنم به تيم ملي دعوت شوم. تيم كنوني تا كنون در جام جهاني خوب نتيجه گرفته و همه بايد دعا كنيم كه اين تيم به جام جهاني 2010 صعود خواهد كرد.

خداکنه امسال بیاد استقلال بیاد قهرمان می شیم صددرصد :10:

emad64
27-10-2008, 19:13

علیرضا باید قبول کنه. چون اون پیش بینی ها رو ثبت میکنه..

بهش پ.خ بزن..

emad64
27-10-2008, 19:14
خداکنه امسال بیاد استقلال بیاد قهرمان می شیم صددرصد :10:

در این گفته شکی نیست..

من برم پیش بینی ها رو درست کنم، برمی گردم..

فعلاً تا 10 دقیقه دیگه..

Alireza Taji
27-10-2008, 19:17
باید یک اسم درست و حسابی برای ارش برهانی ساخته بشه.

ارش اقای گل خوب نیست چون لقب داش رضا هست که قراره اون هم به تیم بیاد.

مدتی بود این شعار تو ورزشگاه شنیده نمیشد
غصه نخور فدای سرت عنایتی میذاره...

اما الان این شعار مناسب هست برای داش ارش خودمون.
غصه نخور فدای سرت برهانی میذاره...
جالب این بود پرسپولیسی ها بازهم شعار دزدی کردند و تو بازی قبلیشون این شعار را فکر کنم برای نیکتخت می خوندند.

jamshidjap
27-10-2008, 19:17
ايول عجب بازي اي بود .

جباري و جانواريو و طالبلو و برهاني عالي بودن.

ولي کوشکي دفاع رو خراب کرد بايد از تيم بندازنش. بيرون مفت نمي ارزه .

ايشالا ذوب آهن رو هم ذوب مي کنيم .

Alireza Taji
27-10-2008, 19:24

البت اشتباه کردی که پست را ویرایش کردی ویرایشت هم در ساعت 6:53 بوده که بازی تمام شده.
من فقط پیشبینی ها را ثبت می کنم و باید بچه های تاپیک در موردش نظر بدند.
اما تا جایی که یادم هست پیشبینی شما همین 3-2 بود.

jamshidjap
27-10-2008, 19:34
صدر جدول! داريم مياييم

jamshidjap
27-10-2008, 19:36
بابا این کوشکی ر*د

افتضاح بود ... افتضاح :2::13:

emad64
27-10-2008, 19:36
چون تعداد شرکت کنندگان و کسایی که امتیاز گرفتن زیاد شده، ترجیح دادم که این اسامی رو تو یه فایل htm بذارم..
میتونین با رفتن به آدرس زیر، این اسامی رو ببینید..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه امتیاز کسی هم مشکل داشت، بگید تا امتیازش رو اصلاح کنم..

jamshidjap
27-10-2008, 19:39
اين هفته خيلي ها از پيش بيني امتياز گرفتن ولي من هيچي

ميخاستم بزنم 3-2

emad64
27-10-2008, 19:40
عماد جون ممنون از زحماتت

خواهش میشه..

واسه خودت اون بالامالاها حال میکنیا.. هوا چطوره ؟

اگه 2-2 رو گفته بودی 3-2، دیگه شاید دست نیافتنی میشدی..
ولی هنوز صدری..

mobin_mcdc2000
27-10-2008, 19:44
اقا عماد از کی میشه بازی همین هفته پیشبینی کرد؟؟؟////

jamshidjap
27-10-2008, 19:47
خواهش میشه..

واسه خودت اون بالامالاها حال میکنیا.. هوا چطوره ؟

اگه 2-2 رو گفته بودی 3-2، دیگه شاید دست نیافتنی میشدی..
ولی هنوز صدری..

آره اين بالا مالا ها خيلي حال ميده . ولي شما رو سر ما جاداري :10:

بابا تو که از دست اندر کاران پيش بيني هستي شايسته نيست در رتبه 13 باشي . يه تکوني بده به خودت

خيلي آقايي :10:

emad64
27-10-2008, 19:47
اقا عماد از کی میشه باری بازی همین هفته پیشبینی کرد؟؟؟////

الآن دارم آماده میکنم که شروع رو اعلام کنم..
فکر کنم 10 دقیقه دیگه آماده بشه..

دیر که نیست ؟

emad64
27-10-2008, 19:48
بابا تو که از دست اندر کاران پيش بيني هستي شايسته نيست در رتبه 13 باشي . يه تکوني بده به خودت

جا نحس تر از اینجا نبود واسه ما :31:

amirtaker
27-10-2008, 19:50
باید یک اسم درست و حسابی برای ارش برهانی ساخته بشه.

ارش اقای گل خوب نیست چون لقب داش رضا هست که قراره اون هم به تیم بیاد.

مدتی بود این شعار تو ورزشگاه شنیده نمیشد
غصه نخور فدای سرت عنایتی میذاره...

اما الان این شعار مناسب هست برای داش ارش خودمون.
غصه نخور فدای سرت برهانی میذاره...
جالب این بود پرسپولیسی ها بازهم شعار دزدی کردند و تو بازی قبلیشون این شعار را فکر کنم برای نیکتخت می خوندند.

آرش دلپیرو خیلی خوفه آآآآ

emad64
27-10-2008, 19:50
من خيلي كم پست ميدم و اكثرا سعي ميكنم از نظرات و پست هاي دوستان استفاده كنم، ولي اين بار ديگه نميتونم پست ندم و چيزي نگم.

با اين تيمي كه تو اين ليگ ما داريم واقعا ميشه گفت كه به ياري خدا و هوادارها قهرماني ليگ كه سهله، قهرماني آسيا رو شاخشه، واقعا زيبا بازي ميكنه حتي وقتي تو لاك دفاعي هم ميرن حرفه اي دفاع و حفظ توپ ميكنن.

چشم حسود بره زير تريليه 18 چرخ !!!!

با نظرت موافقم bolek جان..
اسمت رو بدونیم بد نیست :31:

mobin_mcdc2000
27-10-2008, 19:55
عماد جان اگه ما پیشبینی کردیم ولی تا قبل از بازی خواستیم عوض کنیم ویرایش که نمیشه کرد ...

حتما اون پست رو حذف میکنیم و یک پست دیگه میدیم... اره؟؟؟؟؟

emad64
27-10-2008, 19:59
عماد جان اگه ما پیشبینی کردیم ولی تا قبل از بازی خواستیم عوض کنیم ویرایش که نمیشه کرد ...

حتما اون پست رو حذف میکنیم و یک پست دیگه میدیم... اره؟؟؟؟؟

آره..
فقط باید به علیرضا بگی که عوض کردی و آدرس پستی که پیش بینی جدیدت رو توش کردی اگه به علیرضا بدی خیلی بهتره..
آخه جمع کردن پیش بینی ها یه خورده سخته..

emad64
27-10-2008, 19:59
جمعه 87/8/10
استقلال تهران - ذوب آهن، ساعت 16:30 ، ورزشگاه آزادی تهران

آخرین بازی :

استقلال 3 - 2 پیکان

ذوب آهن 1 - 1 استقلال اهواز

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 10641 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 4 روز فرصت دارید..

unartig
27-10-2008, 20:00
میگم جدول رده بندی پیش بینیهاراکه دیدم کلی کوشکیو نفرین کردم :13:اگر کوشکی سوتی نمیداد من باجمشید رقابت سرسختانه ای داشتم :41:

mobin_mcdc2000
27-10-2008, 20:03
اولیش خودم 3 بر 1 استقلال میبره
فقط باید رو دفاعمون خوب کا رکنیم دفاع واقا ضعف داره مخصوصا رو توپ های هوایی.

unartig
27-10-2008, 20:06
اینو ببینین

بعد بهش بگین

بایرن از اول عکس میزاشت
این همون آدمیه که رفته بود تاپیک مدیران انتقادکرده بودکه پست مفید میده وچندین هزارپست مفید داره :20:و الکی بن شده :5:بهتره زیاد باش کل کل نکنید وقت آدم خیلی ارزشمندترازاین حرفاست که بخواد باشون کل کل کنه :10:

amir_a
27-10-2008, 20:08
البت اشتباه کردی که پست را ویرایش کردی ویرایشت هم در ساعت 6:53 بوده که بازی تمام شده.
من فقط پیشبینی ها را ثبت می کنم و باید بچه های تاپیک در موردش نظر بدند.
اما تا جایی که یادم هست پیشبینی شما همین 3-2 بود.

امیدوارم ثبت بشه. آخه اولین بازیه که نتیجه رو درست پیش بینی کردم.
اگه نشه بد جوری تو ذوقم میخوره:43:

emad64
27-10-2008, 20:10
امیدوارم ثبت بشه. آخه اولین بازیه که نتیجه رو درست پیش بینی کردم.
اگه نشه بد جوری تو ذوقم میخوره:43:

جدول رو ببین، ثبت شده امیر..

از نگرانی در اومدی :31:

Alireza Taji
27-10-2008, 20:14
این از اثرات پیروزی ها ما هست.
بعضی ها را بدجور سوزنده!
ببین چقدر وضعش بد هست که رفته امضاش را هم تغییر داده تا یعنی از ما انتقاد کنه :2:

یکی بره به این اقای مبتکر بگه اگر ایشون یک هفته هست داره عکس از خبرها میگذاره اونی و بایرن دو ماهه دارند اینطور خبر می گذارن.

سونامی استقلال چند هفته هست شروع شده و وضع اینها اینطورشده خدا به خیر کنه چند هفته ی اینده را!

emad64
27-10-2008, 20:19
اگه کسی جدول لیگ رو داره، واسه بچه های تاپیک بذاره..

Majid393
27-10-2008, 20:20
ّبرد رو به همه تبریک میگم .....

کسی جدول رو داره ؟؟؟

نظرتون درباره ی پنالتی های گرفته شده چیه ؟؟؟

emad64
27-10-2008, 20:25
ّبرد رو به همه تبریک میگم .....

کسی جدول رو داره ؟؟؟

نظرتون درباره ی پنالتی های گرفته شده چیه ؟؟؟

به نظر من پنالتی ها و اخراج یدا.. اکبری، همشون سختگیرانه بودن..

در کل، مظفری داور واقعاً شجاعیه. با قضاوتش تو این بازی، شجاعتش رو نشون داد..

Majid393
27-10-2008, 20:33
به نظر من پنالتی ها و اخراج یدا.. اکبری، همشون سختگیرانه بودن..

در کل، مظفری داور واقعاً شجاعیه. با قضاوتش تو این بازی، شجاعتش رو نشون داد..

مرسی عماد جان ......:20:

جدول می طلبیم ........:دی

dma
27-10-2008, 20:38
سلام تبريك آقا تيم كشيده بالا!

اگه اين كوشكي اشتباه نميكرد بازي 3-1 ميشد و من 3 امتياز ميگرفتم !

و اما....

استقلال 3 - ذوب آهن 1

آق عماد ثبت كن.

emad64
27-10-2008, 20:41
پیش بینی ها رو علیرضا ثبت میکنه..
تو چه گیری دادی به این نتیجه :31:چ

انشاا.. این دفعه 3 امتیاز رو بگیری..

unartig
27-10-2008, 20:42
پیش بینی ها رو علیرضا ثبت میکنه..
تو چه گیری دادی به این نتیجه :31:چ

انشاا.. این دفعه 3 امتیاز رو بگیری..
این کوشکی 2امتیاز توراکه نگرفته 2امتیازمنووDMA راگرفته بازی با پیروزی هم 3امتیازمنو ازم گرفت :41:

emad64
27-10-2008, 20:43

unartig
27-10-2008, 20:43
استقلال 2 - 1 ذوب آهن اصفهان

bayern
27-10-2008, 20:44
سلام
این برد مبارک همه استقلالی ها باشه

emad64
27-10-2008, 20:45
این کوشکی 2امتیاز توراکه نگرفته 2امتیازمنووDMA راگرفته بازی با پیروزی هم 3امتیازمنو ازم گرفت :41:

تو هم بد گیر دادی به این کوشکی بدبخا..

ولی جداً هروقت میاد تو زمین، تیم گل میخوره، نمیدونم چرا..

bayern
27-10-2008, 20:45
دوستان من همین الان از استادیوم اومدم
جای شما خالی .اونقدر داد زدم صدام گرفته ...نوشته هامو با صدای گرفته بخونید

emad64
27-10-2008, 20:46
سلام
این برد مبارک همه استقلالی ها باشه

سلام بایرن..
چه خبر از ورزشگاه ؟

bayern
27-10-2008, 20:46
خداییش 20 دقیقه پایانی بازی جو وحشتناکی تو ورزشگاه حکم فرما بود

bayern
27-10-2008, 20:49
سلام بایرن..
چه خبر از ورزشگاه ؟

سلام عماد جون
جات واقعا خالی
90 دقیقه یه سره تشویق میکردیم
خیلی حال داد.گفتم که اونقدر داد زدم صدام در نمیاد
ما یه اکیپ 7 نفره بودیم که رفتیم ورزشگاه برای تشویق سرور لنگیها

bayern
27-10-2008, 20:50
راستی من اینبار درست پیشبینی کرده بودم 3 بر 2
امتیاز من چنده

Majid393
27-10-2008, 20:51
بازی با ذوب آهن روز جمعه هست ؟؟؟

emad64
27-10-2008, 20:52
راستی من اینبار درست پیشبینی کرده بودم 3 بر 2
امتیاز من چنده

emad64
27-10-2008, 20:52
بازی با ذوب آهن روز جمعه هست ؟؟؟

آره..

ساعت 16:30، ورزشگاه آزادی..

bayern
27-10-2008, 20:58
عکسارو امروز تو ورزشگاه از استقلالیها گرفتم

emad64
27-10-2008, 21:02
بابت عکس ها ممنون بایرن..
داغ داغه..

هر دفعه که میری عکس بگیر بذار..
جالب میشه..

bayern
27-10-2008, 21:11
امیر قلعه نویی:
اخراج اکبری تفکرات مارا بر هم زد/ برهانی بهترین مهاجم بعداز انقلاب است
سرمربی تیم فوتبال استقلال با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر پیکان گفت: ما در نیمه دوم به دنبال گلهای بیشتری بودیم اما اخراج یدالله اکبری برنامه های تاکتیکی مان را برهم زد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر پیکان در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت: ما بازی سختی را پشت سرگذاشتیم و توانستیم با تلاش بازیکنان به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کنیم. پیکان هم فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشت که جا دارد به بازیکنان و کادر فنی این تیم تبریک بگویم.

قلعه نویی ادامه داد: ما توانستیم در این دیدار تیم پیکان را تحت فشار قرار دهیم و بعد از گلی که خوردیم سه گل به این تیم بزنیم. ما در رختکن صحبت کردیم که در نیمه دوم گلهایمان را بیشتر کنیم اما متاسفانه با اخراج یدالله اکبری تمام تفکرات تاکتیکی ما به هم خورد و نتوانستیم آنطور که برنامه ریزی کرده بودیم این بازی را ببریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با تمجید از عملکرد آرش برهانی گفت : آرش یکی از بهترین مهاجمان بعد از انقلاب است . تنها کاری که ما کردیم این بود که نگرش او را تغییر دادیم و آرش را به آرش شناساندیم . مطمئنا اگر این روند را ادامه دهد هم به استقلال و هم به تیم ملی کمک خواهد کرد.

قلعه نویی در ادامه گفتگوی خود با خبرنگاران گفت: ما برای رسیدن به پیروزی در این دیدار یک هفته روی نقاط ضعف و قوت پیکان کار کرده بودیم و امروز هم با استفاده از همین تمرینات سه گل زدیم و به هدفمان رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد ضعف خط دفاعی تیمش گفت: تصور می کنم گل دوم پیکان در شرایطی به ثمر رسید که توپ به دست بازیکن پیکان خورد اما داور این صحنه را ندید. با این حال برای بازیکنان خط دفاعی برنامه های خوبی داریم و تلاش می کنیم این پست را هم مثل خط حمله قوی و قدرتمند کنیم.

وی ادامه داد: بازی با پیکان از امروز برای ما تمام شد و تمام برنامه ریزیهای ما برای دیدار با ذوب آهن است. امیدوارم تماشاگران استقلال از دیدن بازی امروز لذت برده باشند و در دیدارهای آینده هم از تیم ما حمایت کنند.

امیر قلعه نویی در مورد اعتراضش به داور مسابقه در یکی از صحنه های این دیدار گفت: در آن صحنه تصور می کنم باید خطای بازیکن پیکان اعلام می شد که داور از کنار آن گذشت و فشار بازی باعث شد نسبت به این صحنه واکنش نشان دهم که البته خیلی زود ختم به خیر شد.

bayern
27-10-2008, 21:12
هفته دوازدهم لیگ برتر /
استقلال با پیروزی برابر پیکان به رده سوم صعود کرد / روز خوب برهانی
هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با صعود استقلال به رده سوم جدول رده بندی و آرش برهانی به صدر جدول گلزنان به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر امروز با برگزاری دیدار تیم های استقلال تهران و پیکان قزوین در ورزشگاه آزادی به پایان رسید که شاگردان قلعه نویی موفق شدند با نتیجه 3 بر 2 میهمان خود را شکست دهند.

در این دیدار که قضاوت آن برعهده سعید مظفری زاده بود، آرش برهانی(33- پنالتی، 38 و 42) برای استقلال گل زد و سعید لطفی(23) و ایمان حیدری(80) گل های پیکان را به ثمر رساندند. ضمن اینکه در دقیقه 22 وحید طالب لو ضربه پنالتی محمدرضا طهماسبی را مهار کرد.

همچنین یدالله اکبری از استقلال تهران در دقیقه 53 با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد. جانواریو از استقلال و حسین معمار، میثم امیری، محمود پوراسدالله و میثم رضاپور از تیم پیکان بازیکنان اخطاری این دیدار بودند.

با این پیروزی تیم فوتبال استقلال 21 امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس به رده سوم جدول صعود کرد. پیکان هم با 24 امتیاز پیشین از صعود به صدر جدول بازماند و جایگاه خود در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر را حفظ کرد.

برهانی با هت تریک در این دیدار 9 گله شده و به صدر جدول گلزنان هشتمین دوره لیگ برتر صعود کرد. کریم باقری و علیرضا نیکبخت واحدی(پرسپولیس)، فرید عابدی(برق شیراز)، مهدی سیدصالحی(پیکان)، ایگور کاسترو(ذوب آهن) و اشپیتی آرفی(پیام مشهد) با 7 گل زده در تعقیب مهاجم استقلال هستند.

bayern
27-10-2008, 21:13
علی اصغر مدیر روستا :
روی اشتباهات دفاعی سه گل خوردیم / از موقعیت هایمان استفاده نکردیم
سرمربی تیم فوتبال پیکان اشتباهات خط دفاعی تیمش در نیمه اول را به عنوان عامل اصلی شکست این تیم برابر استقلال برشمرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر مدیر روستا پس از شکست 3 بر 2 تیمش برابر استقلال در جمع خبرنگاران گفت: هر دو تیم فوتبال زیبا و تماشاگر پسندی را به نمایش گذاشتند و تصور می کنم موقعیت های دو تیم مساوی بود اما استقلال در نیمه اول به خاطر اشتباهات و ناهماهنگی های مدافعان ما توانست به سه گل دست پیدا کند.

وی افزود: در نیمه دوم و بعد از اخراج یدالله اکبری فشار ما بر روی دروازه استقلال دو چندان شد و موقعیت های زیادی را هم روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما توپ هایمان وارد دروازه نشد تا بازنده این بازی باشیم.

مدیر روستا با بیان اینکه بازی کردن برابر استقلال و تماشاگرانش سخت و دشوار است خاطر نشان کرد: ما در نیمه دوم می توانستیم به گل تساوی دست پیدا کنیم اما به هر حال استقلالی ها روز خوبی را پشت سرگذاشتند و به سه امتیاز این بازی دست پیدا کردند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به شایعاتی مبنی بر استفاده کردن این تیم از جادوگر گفت: برای افرادی که این شایعات را منتشر کرده اند متاسفم. به نظر من این عده خودشان از جادوگر استفاده می کنند و با این حاشیه سازیها قصد بر هم زدن آرامش تیم ما را داشتند.

مدیرروستا در مورد داوری این دیدار گفت: به نظر من داوری مشکلی نداشت و امیدوارم صحنه های پنالتی به درستی از سوی آقای مظفری زاده تشخیص داده شده باشد.

bayern
27-10-2008, 21:14
آرش برهانی :
گلهایم تقدیم به هواداران استقلال / کادر فنی تیم ملی انصاف را رعایت می کند
مهاجم گلزن تیم فوتبال استقلال با ابراز خرسندی از زدن سه گل در دیدار برابر پیکان گفت: به انصاف و عدالت کادر فنی تیم ملی اعتقاد دارم و امیدوارم به تیم ملی دعوت شوم.

به گزارش خبرنگار مهر، آرش برهانی پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر پیکان و زدن سه گل در این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: تیم ما در 20 دقیقه اول بازی عملکرد خوبی نداشت و به همین خاطر گل اول را دریافت کرد اما بعد از این توانستیم سه گل بزنیم.

وی ادامه داد: در طول این دیدار نبض بازی را در اختیار داشتیم و توانستیم موقعیت های زیادی را روی دروازه پیکان ایجاد کنیم که تنها سه موقعیت مان به گل تبدیل شد.

مهاجم تیم فوتبال استقلال با اشاره به زدن سه گلش در این دیدار گفت: تلاش بازیکنان را به گل تبدیل کردم و این سه گل را به هواداران استقلال تقدیم می کنم.

برهانی به احتمال دعوت شدنش به اردوی تیم ملی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: من تمام تلاشم را می کنم که برای استقلال بازیکن مفیدی باشم و مطئنم کادر فنی تیم ملی هم با انصاف و عدالتی که دارد همه بازیهای لیگ را زیر نظر خواهد گرفت و بهترین ها را به اردوی تیم ملی دعوت خواهد کرد.

bayern
27-10-2008, 21:15
سیاوش اکبرپور :
این پیروزی را به یدالله اکبری تقدیم می کنیم
مهاجم تیم فوتبال استقلال پیروزی امروز تیمش برابر پیکان را به بازیکن اخراج شده آبی پوشان تقدیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیاوش اکبرپور که پس از پیروزی 3 بر 2 امروز استقلال برابر پیکان با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: بازی سختی نبود و ما توانستیم در همان نیمه اول کار پیکان را تمام کنیم و به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم.

اکبرپور ادامه داد: فکر می کنم ما خودمان بازی را سخت کردیم. اخراج یدالله اکبری باعث شد فشار زیادی روی ما وارد شود که با تلاش بازیکنان توانستیم سه امتیاز این دیدار را از آن خود کنیم و این پیروزی را به اکبری تقدیم می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: بعد از اخراج اکبری مجبور شدیم بسته بازی کنیم و در ضد حملات خطراتی را روی دروازه حریف ایجاد کنیم.

bayern
27-10-2008, 21:15
حاشیه استقلال - پیکان /
واکنش های مدافع پیشین استقلال بعد از گشودن دروازه آبی ها / عنایتی در آزادی
مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال بعد از بازکردن دروازه این تیم واکنش های عجیبی از خود بروز داد.

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار هفته دوازدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت 45/16 دقیقه امروز بین تیم های استقلال و پیکان در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد. حاشیه های این بازی را در زیر می خوانید:

* اسکوربرد ورزشگاه آزادی تهران اسامی بازیکنان دو تیم را به فارسی و شماره هایشان را به لاتین به نمایش گذاشت.

* امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از ورود به زمین مورد تشویق شدید تماشاگران استقلال قرار گرفت.

* سعید لطفی مدافع پیشین استقلال که پنج فصل را در این تیم سپری کرد قبل از شروع این دیدار با دسته گل به سمت نیکت استقلال و امیر قلعه نویی رفت. او پس از آنکه در دقیقه 23 گل پیکان را به ثمر رساند بر سرش کوبید و شادی نکرد. واکنش های او پس از زدن این گل جالب بود.

* وحید طالب لو دروازه تیم استقلال بازهم در مهار ضربه پنالتی موفق بود و در دقیقه 22 محمدرضا طهماسبی کاپیتان پیکان را ناکام گذاشت.

* رضا عنایتی مهاجم پیشین استقلال که این فصل را در تیم النصر امارات سپری می کند با حضور در ورزشگاه آزادی این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.

bayern
27-10-2008, 21:16
قلعه‌نويي:
گل دوم پيكان خطاي هند بود
برهاني به خودشانسي رسيده است
پيكان توانايي گلــزني به استقلال را نداشت

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: همان طور كه انتظار داشتم يكي از زيباترين بازي‌هاي ليگ را شاهد بوديم.

به گزارش ايسنا؛ امير قلعه‌نويي در نشست مطبوعاتي اظهاركرد: بايد از گروه آناليز باشگاه قدرداني كنم، چرا كه همين گروه آناليز در مالزي نيز همراه من بود و كنفدراسيون فوتبال آسيا از آن‌ها قدرداني كرد اين گروه نيز به من كمك كرد تا آناليز خوبي از تيم پيكان داشته باشيم و مي‌دانستيم كه اين تيم خط مياني خوب و مهاجمان خطرناكي دارد، ضمن آنكه نقاط ضعف پيكان را مي‌دانستيم كه درباره‌ي آن‌ها صحبت نمي‌كنيم.

وي گفت: پس از آنكه به گل رسيديم، نبض بازي در اختيار ما بود و بي‌ترديد كساني كه از پاي گيرنده‌هاي تلويزيوني بازي را ديدند و چه كساني كه در استاديوم بودند بازي زيبايي را مشاهده كردند.

سرمربي استقلال تهران افزود: بي‌ترديد به ثمر رسيدن پنج گل در يك بازي نشان دهنده زيبا بودن بازي و پيكان نيز نشان داد كه حريف دست وپا بسته‌اي نبوده است و با اين حال ما ديگر به پيكان فكر نمي‌كنيم و تمركز ما بر روي بازي آينده مقابل ذوب‌آهن است.

قلعه‌نويي در ادامه با قدرداني از زحمات بدنساز استقلال گفت: بحث آمادگي جسماني همواره از بحث‌هاي روز دنياست و جزء تئوري‌هاي علمي كار من است. خوشبختانه در اين مدت استقلال هيچ گاه مشكل بدني نداشته است و بارها پيش آمده كه در دقايق پاياني به گل رسيده‌ايم. در هر صورت شايد 10 نفره شدن تيم كمي در كار ما تاثير داشت، ضمن آنكه درباره گل دوم پيكان نيز معتقدم گل "حيدري" با خطاي هند به ثمر رسيد و در غير اين صورت اگر پيكان دو ساعت ديگر نيز حمله مي‌كرد، توانايي گلزني به استقلال را نداشت.

قلعه‌نويي درباره اعتراض در نيمه دوم نيز گفت: در هر صورت فشارهاي بازي برخي عكس‌العمل‌ها را به دنبال دارد اما در بازي مقابل برق همگان ديدند كه داور خطاي مسلم بازيكن برق بر روي گل را نمي‌گيرد و در اينجا نيز يك حركت رزمي بر روي عليزاده را داور خطا نگرفت در هر صورت قصد ندارم راجع به داوري صحبت كنم.

قلعه‌نويي درباره شرايط خوب آرش برهاني نيز گفت: ما كار خاصي انجام نداديم تنها در تمرينات بر روي برهاني كار كرديم و او را به خودشناسي رسانديم.

bayern
27-10-2008, 21:17
مدير روستا:
داور قضاوت متعادلي داشت
تمركز كافي نداشتيم و مغلوب شديم

سرمربي تيم فوتبال پيكان تهران گفت: به دليل عدم تمركز در خط دفاعي مغلوب استقلال شديم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، علي‌اصغر مديرروستا در نشست خبري در پايان بازي استقلال - پيكان، گفت: تيم ما در ابتدا توانست بازي خوبي انجام دهد مي‌دانستيم كه در مقابل يكي از قطب‌هاي فوتبال ايران بازي مي‌كنيم و كار آساني نداريم در هر صورت ما ابتدا پيش افتاديم اما، خط حمله ما در ادامه بازي خوب عمل نكرد ضمن آنكه در خط دفاع نيز عدم تمركز كامل سبب شد تا گل بخوريم.

وي گفت: تماشاگران تيم استقلال نيز فشار لازم را وارد كردند و با آنكه خط حمله ما در ادامه بازي بهتر عمل كرد اما، توپ‌هاي پيكان به دروازه حريف نرفت. در هر صورت بازيكنان ما عالي كار كردند و من از آن‌ها تشكر مي‌كنم.

مديرروستا افزود: خط مياني استقلال نيز بسيار خوب بود و در پيروزي اين تيم نقش موثري داشت.

وي درباره قضاوت بازي نيز گفت: قضاوت متعادلي بود.

مديروستا درباره‌ي ضربه پنالتي به سود تيم استقلال نيز گفت: در هر صورت داور نزديك به صحنه بود و معتقدم كه بي‌ترديد پنالتي بوده كه داور اين تصميم را گرفته، البته بايد كارشناسان داوري در اين باره قضاوت كنند.

bayern
27-10-2008, 21:18
آرش برهاني:
به تيم ملي فكر مي‌كنم
قول مي‌دهم در تيم ملي گل بزنم
اعتماد به نفسم بسيار بهتر از گذشته است

مهاجم گلزن تيم استقلال تهران گفت: اميدوارم بتوانم در تيم ملي ايران بازي كنم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)؛ آرش برهاني پس از پايان تيم‌هاي استقلال تهران و پيكان قزوين در نشست رسانه‌اي حاضر شد و به خبرنگاران گفت: من همواره به تيم ملي فكر مي‌كنم ضمن آنكه معتقدم كادر فني تيم ملي نيز تمامي بازي‌هاي ليگ برتر را زير نظر دارد و انصاف را در انتخاب بازيكنان تيم ملي رعايت مي‌كند. من نيز اميدوارم كه به تيم ملي دعوت شوم و براي تيم ملي ايران مفيد باشم. قول مي‌دهم كه براي تيم ملي ايران نيز گلزني كنم.

برهاني درباره عملكردش در بازي مقابل پيكان نيز گفت: تمام تلاش خود را انجام دادم تا بهترين بازي خود را انجام دهم، تصور مي‌كنم از لحاظ اعتماد به نفس بسيار بهتر از گذشته هستم و تلاش مي‌كنم با دقت بيشتر دروازه حريفان را باز كنم.

وي افزود: در بازي مقابل پيكان در 20 دقيقه نخست چندان خوب نبوديم اما پس از گلي كه خورديم 25 دقيقه طوفاني داشتيم و توانستيم به اهداف تاكتيكي كه در طول هفته داشتيم دست پيدا كنيم.

برهاني درباره‌ي اخراج "يدالله اكبري" نيز گفت: اگر داور آن اشتباه را در اخراج اكبري انجام نمي‌داد، مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري را به ثمر برسانيم اما، شيرازه كار تيم ما از زماني كه اكبري اخراج شد تا اندازه‌اي از هم پاشيد.

bayern
27-10-2008, 21:19
خداداد؛ مربي بدنساز تيم استقلال:
موفقيت‌هاي ما مرهون كاريزماي قلعه‌نويي است

مربي بدنساز تيم فوتبال استقلال تهران گفت: موفقيت‌هاي تيم استقلال مرهون قدرت كاريزمايي قلعه‌نويي است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، خداداد در نشست رسانه‌يي پس از بازي تيم‌هاي استقلال و پيكان اظهار كرد: اعتقادم اين است هر چه استقلال بيشتر بازي كند آمادگي بازيكنان نيز بيشتر مي‌شود.

وي گفت: بايد به اين موضوع اشاره كنم كه همواره از كمك‌هاي قلعه‌نويي استفاده مي‌كنم و اينكه بازيكنان چه به لحاظ جسماني و چه تاكتيكي شرايط خوبي را دارند به دليل قدرت كاريزمايي قلعه‌نويي است.

خداداد افزود: اميدوارم در بازي‌هاي آينده نيز اين روند خوب استقلال ادامه پيدا كند.

bayern
27-10-2008, 21:20
جانواريو:
در استقلال جا افتاده‌ام
مي‌توانم 120 دقيقه بازي كنم

بازيكن تيم استقلال تهران گفت: ضمن برطرف شدن مشكلات روحي شرايط تيم بسيار خوب است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فابيو جانواريو در نشست خبري پس از پايان بازي تيم‌هاي استقلال و پيكان اظهاركرد: خوشبختانه شرايط روحي بازيكنان تيم استقلال بسيار بهتر شده و با برطرف شدن مشكلات روحي از نظر جسماني نيز در شرايط خوبي قرار گرفته است.

جانواريو افزود: تصور مي‌كنم در تيم استقلال به خوبي جا افتاده‌ام و با هواداران اين تيم ارتباط خوبي برقرار كردم از نظر جسماني نيز با تلاش‌هاي كادرفني و مربي بدنساز تيم در شرايط مناسبي قرار دارم.

وي افزود: در اوج آمادگي هستم و مي‌توانم حتي 120 دقيقه بازي كنم.

bayern
27-10-2008, 21:21
استقلالي‌ها 20 ميليون تومان پاداش گرفتند

عضو هيات مديره باشگاه استقلال تهران به بازيكنان اين تيم پاداش داد.

به گزارش ايسنا؛ پس از برد 3 بر 2 استقلال تهران برابر پيكان، علي انصاري با حضور در هتل المپيك به بازيكنان اين تيم اعلام كرد كه براي برد برابر پيكان به كل تيم، مبلغ 20 ميليون تومان پاداش خواهد داد.

انصاري تاكيد كرده است كه اين پاداش علاوه بر پاداش مصوب در آيين‌نامه باشگاه براي هر برد استقلال است كه به زودي به بازيكنان و كادر فني پرداخت خواهد شد.

انتهاي پيام

bayern
27-10-2008, 21:21
حاشيه‌نگاري ديدار استقلال - پيكان
سياوش اكبرپور، آرش برهاني را تشويق كرد!

ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و پيكان قزوين كه با برتري استقلال پايان يافت؛ حاشيه‌هاي مختلفي داشت.

به گزارش ايسنا، ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و پيكان در حضور نزديك به 25 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادي برگزار شد.

رضا عنايتي مهاجم سابق تيم فوتبال استقلال تهران از تماشاگر ويژه اين ديدار بودكه با لقب "رضاي آقاي گل" ازسوي هواداران استقلال تشويق شد. علي انصاري عضو هيات مديره باشگاه استقلال نيز در ورزشگاه حضور داشت كه از سوي تماشاگران اين تيم تشويق شد.

پس از دفع ضربه‌ي پنالتي "طهماسبي" توسط وحيد طالب‌لو، تماشاگران استقلال به شدت دروازه‌بان خود را تشويق كردند اما گل سعيد لطفي بسيار زود اين شادي را به سكوت تبديل كرد.

سعيد لطفي بازيكن تيم پيكان پس از گلزني به تيم سابق خود ابراز خوشحالي نكرد و تنها در حالي كه روي زمين دراز كشيده بود با دست به سر خود مي‌زد.

پس از اعلام پنالتي به سود استقلال در حالي كه سياوش اكبرپور توپ را به نشان زدن ضربه در دست داشت، ناگهان توپ را در اختيار آرش برهاني قرار داد و با دست زدن براي برهاني به او قوت قلب داد.

سه گل آرش برهاني در نيمه‌ي نخست سبب شد تا هر زمان كه او توپ را در اختيار مي‌گرفت تماشاگران استقلال نيم خيز شوند.

آرش برهاني تا زمان تعويضش با بيژن كوشكي در دقيقه 58 بازي بارها با لقب "آقاي گل" تشويق شد.

تماشاگران استقلال در نيمه نخست بازي و هم‌چنين دقايق انتهايي نيمه دوم به شدت سرمربي اين تيم را تشويق كرده و از "امير قلعه‌نويي" حمايت كردند.

زمزمه‌هاي حضور رضا عنايتي در استقلال سبب شده تا در طول بازي تماشاگران از تشويق او غافل نشوند.

معدود تماشاگران پيكان در طبقه دوم ورزشگاه قرار داشتند.

bayern
27-10-2008, 21:22
سعيد لطفي:
كاش گل را بازيكن ديگر مي‌زد!
تساوي براي اين ديدار نتيجه‌اي عادلانه بود

بازيكن تيم فوتبال پيكان تهران گفت: دوست نداشتم گل مقابل استقلال را من به ثمر برسانم.

سعيد لطفي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهاركرد: از اينكه مقابل استقلال گلزني كردم خوشحال نيستم و اي كاش اين گل را يك بازيكن ديگر تيم پيكان به ثمر مي‌رساند.

وي افزود: ما در ابتدا بازي را بسيار خوب آغاز كرديم و شرايط خوبي داشتيم و به همين دليل توانستيم به گل برسيم اما، طبيعي بود با توجه به فشار تماشاگران تيم ما كمي عقب بكشد و استقلال به گل برسد.

لطفي خاطر نشان كرد: در هر صورت نتيجه عادلانه براي اين بازي نتيجه مساوي بود اما دريافت گل‌هاي پياپي از استقلال شيرازه‌ي تيم ما را از هم پاشيد.

لطفي تصريح كرد: اين شكست تاثيري در روند صعودي پيكان ندارد و اميدوارم با نتيجه‌گيري در بازي‌هاي آينده قهرمان نيم فصل شويم.

وي افزود: در هر صورت اگر كمي دقت بيشتري داشتيم و از فرصت‌هايمان استفاده مي‌كرديم مي‌توانستيم در اين بازي نتيجه بهتري به دست آوريم.

انتهاي پيام

bayern
27-10-2008, 21:23
گزارش ديدار تيم‌هاي استقلال - پيكان
"برهاني" مرد برتر ميدان در پيروزي 3بر2 استقلال

تيم استقلال تهران در آخرين ديدار از هفته‌ي دوازدهم ليگ برتر به مصاف پيكان رفت و با نتيجه‌ي 3 بر 2 حريفش را شكست داد.

به گزارش ايسنا؛ در نيمه‌ي نخست بازي، استقلال با هيجان بيشتري براي رسيدن به گل به ميدان رفت و يكي، دو فرصت گلزني را در ابتداي بازي از دست داد، با اين حال پيكان اولين شوك را در دقيقه 21 به حريف خود وارد كرد. اعلام ضربه پنالتي به سود پيكان اين تيم را در آستانه گلزني قرار داد اما، ضربه "محمدرضا طهماسبي" توسط وحيد طالب‌لو مهار شد. ورزشگاه آزادي هنوز در شادي اين حركت دروازه‌بان استقلال در تكاپو بود كه سعيد لطفي بازيكن سابق استقلال در دقيقه 23 توانست دروازه اين تيم را باز كند تا پيكان از حريف خود پيش افتد.

پس از اين گل بار ديگر قدرت خفته، خط مياني و حمله استقلال بيدار شد، شاگردان قلعه‌نويي با استفاده از نفوذ‌هاي جباري و حيدري به همراه ارسال‌هاي ميثم منيعي دروازه پيكان را با خطر مواجه ساختند تا سرانجام در دقيقه 33 ميثم اميري مدافع پيكان دچار اشتباه شد و خسرو حيدري را در محوطه جريمه سرنگون كرد. آرش برهاني پشت اين ضربه قرار گرفت و توانست با ضربه‌اي برخلاف جهت حركت محمد محمدي گل تساوي بخش استقلال را به ثمر برساند.

اما، موتور گلزني استقلال تازه راه افتاده بود، در دقيقه 37 بازي ضربه سر جان واريو در دهانه دروازه با ضربه‌ي ديگري از آرش برهاني همراه شد تا با به ثمر رسيدن گل دوم مشخص شود برهاني مرد برتر ميدان امروز است. پيكاني‌ها همچنان در شوك از دست دادن بازي برده بودند كه در دقيقه 41 برهاني با يك ضربه قيچي برگردان "هت‌تريك" كرد و استقلال را سه بر يك از حريف پيش انداخت در اين گل نمي‌توان نقش پاس استادانه جباري را فراموش كرد هر چند لحظاتي بعد جباري خود يك فرصت گلزني را از دست داد.

نيمه نخست با تشويق برهاني و قلعه‌نويي از سوي تماشاگران پايان يافت.

با آغاز نيمه دوم هم‌چنان استقلال تيم مهاجم بود، در دقيقه 49 سياوش اكبرپور يك فرصت مناسب گلزني را از دست داد در دقيقه 52 شرايط بازي تغيير كرد، يدالله اكبري به دليل خطا بر روي بازيكن پيكان با كارت قرمز داور روبرو شد تا استقلال 10 نفره به بازي ادامه دهد. دو تيم دقايقي به بازي برابر خود ادامه دادند سپس استقلال در دقايق 66 و 67 توسط حيدري و جباري تا آستانه فروپاشي دروازه پيكان پيش رفت اما ناكام ماند.

در دقيقه 79 ايمان حيدري گل دوم پيكان را به ثمر رساند. دقايق پاياني بازي به خوبي از سوي استقلال اداره شد و حملات پيكان نيز نتيجه‌اي نداشت تا اين ديدار با نتيجه 3 بر 2 به سود استقلال به پايان برسد.

bayern
27-10-2008, 21:24
سياوش اكبرپور:
فرقي نمي‌كند چه كسي گل بزند
اين برد را به "يدالله اكبري" تقديم مي‌كنيم

مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: برد امروز را به يدالله اكبري تقديم مي‌كنيم.

سياوش اكبرپور درگفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهاركرد: ‌بازي بسيار خوبي را مقابل پيكان انجام داديم و با شايستگي به پيروزي رسيديم. البته معتقدم استقلال مي‌توانست در اين بازي نتيجه‌ي بهتري بگيرد و گل‌هاي بيشتري را وارد دروازه پيكان كند اما، با اخراج يدالله اكبري كمي دچار مشكل شديم با اين حال بسيار خوشحالم كه توانستيم نتيجه را حفظ كنيم و ما اين برد را به يدالله اكبري تقديم مي‌كنيم.

وي افزود: در نيمه دوم نيز براي افزايش تعداد گل‌هاي خود به ميدان رفته بوديم اما، با اخراج يدالله اكبري نتوانستيم گل‌هاي خود را افزايش دهيم و مجبور شديم دوندگي بيشتري داشته باشيم در هر صورت اين بازي يك تمرين خوب براي يك بازي 10 نفره بود.

اكبرپور درباره شرايط خط حمله استقلال تهران نيز گفت: ما پنج مهاجم خوب در تيم استقلال داريم كه همگي آن‌ها در بهترين شرايط به سر مي‌بردند تفاوتي نمي‌كند كه كدام يك به ميدان برود و كدام يك گل بزند مهم اين است كه استقلال پيروز شود.

اكبرپور ادامه داد: در هر صورت ما پس از تساوي مقابل برق شيراز اين نتيجه را به هواداران تيم بدهكار بوديم كه خوشبختانه در حال جبران نتيجه‌ي آن بازي هستيم و اميدوارم هواداران استقلال از ما راضي باشند.

اكبرپور درباره‌ي حضور "رضا عنايتي" در ورزشگاه گفت: اميدوارم خاطرات خوب فصلي كه با حضور عنايتي قهرمان شديم را در اين فصل تكرار كنيم.

bayern
27-10-2008, 21:26
پس از پيروزي برابر پيكان

قلعه‌نويي: نبض بازي قبل از 10 نفره شدن در اختيار استقلال بود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: پيش از آنكه تيم ما 10 نفره شود، كنترل را در دست داشتيم و به دنبال زدن گل‌هاي بيشتر بوديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از پيروزي 3 بر دو برابر پيكان عنوان كرد: بازي بسيار سختي داشتيم. به مدير روستا تبريك مي‌گويم كه تيم خوبي درست كرده است. اين تيم در برخي دقايق ما را تحت فشار قرار داد.
وي ادامه داد: بايد بگويم آرش برهاني يكي از بهترين مهاجم ايران بعد از انقلاب اسلامي است؛ اما پيش از اين كارهاي انفرادي زيادي انجام مي‌داد. كار مهمي كه كادر فني درباره اين مهاجم انجام داد، اين بود كه آرش را به آرش شناسانديم. او امروز مهاجمي است كه مي‌تواند حتي به تيم ملي كمك كند.
وي افزود: از گروه آناليز استقلال تشكر مي‌كنم. آنها در هفته نقاط ضعف و قوت حريف را كاملا بررسي كردند. بهتر است راجع به نقاط ضعف اين تيم حرفي نزنم زيرا از لحاظ اخلاقي كار درست نيست. بازي زيبايي بود زيرا 5 گل داشت و پيكان نيز نشان داد بي دليل نيست كه در صدر جدول ليگ برتر قرار داشته است.
سرمربي تيم فوتبال استقلال درباره علت افت بدني اين تيم، گفت: بايد از خدادا، مربي بدنساز تشكر كنم. تيم ما هيچوقت دچار افت بدني نبوده و همواره در دقايق پاياني موفق به گلزني شده است. اگر منظورتان افت بازي امروز است، شايد 10 نفره شدن باعث شد مجبور شويم لايحه هاي دفاعي زيادي ايجاد كنيم زيرا پيكان در يك سوم خط حمله بسيار خطرناك است.
وي ادامه داد: بهتر است راجع به داوري حرفي نزنم. در آن صحنه اي كه به داور اعتراض كردم، مدافع پيكان مانند يك رزمي كار پايش را بالا آورد؛ ولي داور اوت ما را اعلام كرد.

bayern
27-10-2008, 21:27
پس از پيروزي برابر پيكان

اكبرپور: استقلال قهرمان نيم فصل اول ليگ مي‌شود

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: اميدوارم هفته آينده با شكست ذوب آهن، خود را براي قهرماني در نيمه فصل اول آماده كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، سياوش اكبرپور پس از پيروزي 3 بر 2 برابر پيكان عنوان كرد: در نيمه اول 3 گل به حريف زديم و زياد هم به تيم ما فشار نيامد. بازيكنان در نيمه دوم بسيار خوب جنگيدند و توانستند سه امتياز با ارزش بگيرند. اميدوارم بتوانيم با شكست ذوب آهن، قهرمان نيم فصل شويم.
مهاجم استقلال درباره تغيير مديريت در باشگاه استقلال گفت: بازيكنان به مسائل مديريتي كاري ندارند و بيشتر توجه خود را معطوف بازي هاي درون زمين مي‌كنند.
اكبرپور در مورد مهاجمان استقلال گفت: هر 5 مهاجم بسيار خوب بازي مي‌كنند و فرقي نمي‌كند كه كدام يك در تركيب اصلي باشند. مهم پيروزي تيم است. من هم تلاش مي‌كنم بيشتر گل سازي كنم تا گلزني.
انتهاي پيام/

bayern
27-10-2008, 21:27
در گفت و گو با فارس

عنايتي: براي ليگ قهرمانان آسيا به استقلال مي‌آيم

bayern
27-10-2008, 21:28
پس از شكست برابر استقلال

لطفي: استقلال چند بازيكن بيشتر از ما داشت

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پيكان گفت: استقلال با توجه به هواداران زيادي كه دارد، انگار چند بازيكن بيشتر از ما در اختيار داشت.

به گزارش خبرگزاري فارس، سعيد لطفي پس از شكست 3 بر دو برابر استقلال تهران، اظهار داشت: غيبت يكي از بازيكنان ما در سمت چپ باعث شد تا استقلال از اين جناح به راحتي نفوذ كند. شايد اگر آن بازيكن بود، به حريف اجازه نمي‌داديم به اين راحتي از اين جناح روي دروازه ما توپ بريزد.
وي افزود: استقلال بازي خوبي انجام داد. با توجه به حمايت هايي كه هوادارانش انجام دادند، انگار چند بازيكن بيشتر از ما داشتند. تشويق آنها باعث مي‌شود بازيكنان استقلال با انگيزه بيشتري بازي كنند. تيم ما امروز اسير دو اشتباه فردي شد و در نهايت شكست خورد.

bayern
27-10-2008, 21:29
پس از پيروزي برابر پيكان

جان واريو: همه بايد از برهاني تشكر كنيم

خبرگزاري فارس: هافبك پرتغالي استقلال گفت: تمام بازيكنان بايد از آرش برهاني به خاطر گل‌هاي زيبايش تشكر كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس، جان واريو پس از پيروزي 3 بر دو برابر پيكان اظهار داشت: استقلال بازي خوبي انجام داد؛ اما در نهايت همه بايد از آرش برهاني تشكر كنيم. او گل هاي بسيار زيبايي براي تيم به ثمر رساند.
هافبك تيم استقلال در مورد علت بهبود شرايط اين تيم اظهار داشت: در استقلال به مسائل روحي توجه شد. روي مسائل رواني بازيكنان كار زيادي انجام گرفت. بازيكنان ما از نظر جسماني در شرايط بسيار خوبي هستند.

bayern
27-10-2008, 21:30

شعار هواداران استقلال عليه مظفري‌زاده

خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال استقلال با وجود پيروزي برابر پيكان، عليه داور شعار دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، هواداران اين تيم تهراني كه از نحوه قضاوت سعيد مظفري زاده بسيار ناراضي بودند، در پايان مسابقه با وجود آنكه هر سه امتياز را كسب كردند؛ اما عليه او شعار دادند. آنها حتي خواستار اين شدند كه داوري را كنار بگذارد.
مسئولان باشگاه سعي مي‌كردند مانع اين اقدام تماشاگران شوند. آنها به ليدرها مي‌گفتند كه چنين شعارهايي به سود استقلال نيست.

bayern
27-10-2008, 21:31
تا پايان هفته دوازدهم ليگ برتر فوتبال

برهاني با 9 گل آقاي گل است

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال پس از به ثمر رساندن سه گل مقابل پيكان، در صدر گلزنان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، با پايان هفته دوازدهم، ليگ برتر جدول گلزنان نيز با تغييراتي در صدر روبرو شد كه به شرح زير است:
9 گل : آرش برهاني (استقلال)
7 گل: كريم باقري و علي نيكبخت واحدي (پرسپوليس)، فريد عابدي (برق شيراز)، مهدي سيد صالحي (پيكان)، اشپيتي آرفي (پيام) و كاسترو (ذوب آهن)
6 گل: محمد خلعتبري (ذوب آهن) و فريدون فضلي (صبا)

bayern
27-10-2008, 21:31
/هفته دوازدهم ليگ برتر فوتبال/

استقلال با غلبه بر پيكان همسايه پرسپوليس شد

خبرگزاري فارس: ديدار تيم هاي فوتبال استقلال تهران و پيكان با نتيجه سه بر دو به سود آبي پوشان به پايان رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم هاي استقلال و پيكان از ساعت 16:45 در ورزشگاه آزادي برگزار شد.
در اين مسابقه ابتدا در دقيقه 22، داور براي پيكان نقطه پنالتي را نشان داد كه محمدرضا طهماسبي نتوانست به دليل واكنش خوب طالب لو اين توپ را گل كند.
يك دقيقه بعد، سعيد لطفي مدافع فصل گذشته استقلال، دروازه آبي پوشان را باز كرد.
در ادامه مسابقه و در دقيقه 33، آرش برهاني از روي نقطه پنالتي كار را به تساوي كشاند.
برهاني در دقايق 37 و 41 دو بار ديگر براي آبي پوشان موفق به گلزني شد.
در نيمه دوم پس از اين كه دو تيم موقعيت هاي مختلفي را از دست دادند سرانجام در دقيقه 79 ايمان حيدري گل دوم پيكان را به ثمر رساند.
در دقايق پايان بازي داور يك ضربه خطا دو ضرب براي پيكان گرفت كه اين ضربه نگراني استقلالي ها را براي تغيير نتيجه دو چندان كرد اما اين ضربه گل نشد.
قضاوت اين مسابقه بر عهده سعيد مظفري زاده است، وي در اين بازي به اكبري و جانواريو از استقلال و معمار ، اميري و پوراسدا... از پيكان كارت زرد نشان داد. در دقيقه 52 بازي نيز اكبري با دريافت كارت زرد دوم از بازي اخراج شد.
تيم استقلال با اين برد با تفاضل گل بهتر از استقلال در جايگاه سوم و بالاتر از پرسپوليس قرار گرفت.
بازيكنان استقلال:
وحيد طالب لو، پژمان منتظري، پيروز قرباني، خسرو حيدري، ميثم منيعي (90- مهدي امير آبادي)، هادي شكوري، يدا... اكبري، مجتبي جباري، فابيو جانواريو، سياوش اكبرپور (84- علي عليزاده)، آرش برهاني (57- بيژن كوشكي)
سرمربي : امير قلعه نويي

بازيكنان پيكان قزوين:
محمد محمدي، حسين معمار، ميثم اميري (40- آريان قاسمي)،حميد هدايتي، سعيد لطفي، ميثم رضاپور، علي قرباني (63-امير سيد بزرگي)، محمود پور اسدا...، محمد رضا طهماسبي (77- جهانگير عسگري)، سيدمهدي سيد صالحي، ايمان حيدري
سرمربي: اصغر مدير روستا

bayern
27-10-2008, 21:32

حضور عنايتي در ورزشگاه و تشويق اكبري پس از اخراج

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران پس از اخراج شدن از سوي داور در ديدار مقابل پيكان،‌ مورد تشويق هواداران قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي اميري معاون اجرايي باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: واعظ آشتياني صبح امروز براي شركت در نشست مديران باشگاه هاي آسيا به مالزي سفر كرده است و پنجشنبه شب به تهران باز مي‌گردد.
* كامران صاحب پناه و مير شاد ماجدي مديرعامل و قائم مقام باشگاه پيكان در بين دو نيمه در جايگاه خبرنگاران حاضر شدند.
* يد ا... اكبري هافبك تيم استقلال كه در دقيقه 54 از سوي داور اخراج شد از سوي هواداران استقلال مورد تشويق قرار گرفت.
* حسين كاظمي هافبك تيم استقلال كه به دليل سه اخطار بودن نتوانست تيمش را همراهي كند در جايگاه ويژه در كنار رضا عنايتي نشست.

bayern
27-10-2008, 21:33

اجازه برهاني از اكبرپور براي زدن پنالتي

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال براي قرار گرفتن پشت ضربه پنالتي از هم تيمي خود اجازه گرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از اينكه داور به سود تيم استقلال اعلام پنالتي كرد سياوش اكبر پور قصد قرار گرفتن پشت ضربه را داشت كه آرش برهاني از او اجازه گرفت تا او اين ضربه را بزند و اكبرپور نيز با خواسته او موافقت كرد.
* آرش برهاني پس از به ثمر رساندن گل دوم بلافاصله به سمت امير قلعه نويي رفت و در آغوش وي قرار گرفت.
* وحيد طالب لو پس از اينكه ضربه پنالتي را مهار كرد از سوي هواداران استقلال به شدت تشويق شد. آنها وي را دروازه بان ملي خطاب كردند.
* بازيكنان نيمكت نشين تيم پيكان در بين دو نيمه به رختكن نرفتند و به گرم كردن خود مشغول شدند.
* مهدي سيد صالحي كه در نيمه اول با سري بانداژ شده بازي مي‌كرد در نيمه دوم باند خود را برداشت.

bayern
27-10-2008, 21:33
/حاشيه ديدار پيكان قزوين و استقلال تهران/

استقبال قلعه نويي از مدير روستا

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال پيش از ديدار مقابل پيكان به سمت نيمكت نشينان تيم حريف رفت و به مربيان اين تيم خوش‌آمد گفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 16:35 دقيقه در ورزشگاه آزادي در حضور بيش از 25 هزار تماشاگر آغاز شد.
* سعيد لطفي مدافع سابق استقلال كه اكنون در تيم پيكان بازي مي‌كند با دسته‌گل به سمت امير قلعه‌نويي رفت و از او براي حضور در ميدان رخصت گرفت. تماشاگران استقلال اين مدافع را تشويق كردند.
* ابراهيم تقي پور مدافع استقلال در فهرست 18 نفره تيم حضور ندارد و در جايگاه نشست.
* تماشاگران استقلال براي تشويق از طبل‌هاي بزرگي استفاده مي‌كنند.
* امير قلعه نويي به عنوان مربي تيم ميزبان به سمت نيمكت پيكان قزوين رفت و به مربيان اين تيم خوش‌آمد گفت.

bayern
27-10-2008, 21:34

گلزني باورنكردي براي لطفي به تيم سابق

خبرگزاري فارس: گلزن تيم فوتبال پيكان بعد از گلزني باور نمي‌كرد كه به تيم سابق خود گل زده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، سعيد لطفي بعد از اينكه گل پيكان را به ثمر رساند، به هيچ وجه خوشحالي نكرد. وي مبهوت اين گل روي زمين خوابيد و اين وحيد طالب لو بود كه او را از زمين بلند كرد.
* هواداران استقلال با آوردن يك پرچم بزرگ در ورزشگاه، حمايت خود را از تيم خود اعلام كردند.
* سعيد لطفي قبل از بازي دسته گلي را به سمت هواداران پرتاب كرد و با تشويق هواداران اين تيم روبرو شد.
* ميثم منيعي قبل از شروع بازي به سمت مديرروستا رفت و از وي رخصت گرفت.
* سيدصالحي پس از برخورد با پيروز قرباني، با شكستگي سر روبرو شد.
* 200 نفر از هواداران از قزوين در ورزشگاه آزادي حضور يافته و در جايگاه پرسپوليس به حمايت از تيم خود پرداختند.
* علي انصاري، عضو هيئت مديره استقلال مورد تشويق هواداران اين تيم قرار گرفت.

bayern
27-10-2008, 21:35

اهانت هواداران استقلال به كمك داور

خبرگزاري فارس: هواداران تيم استقلال پس از اعلام پنالتي به ضرر تيم خود، عليه تيم داوري الفاظ ركيكي به كار بردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در دقيقه 21 كه كمك داور به سود پيكان اعلام ضربه پنالتي كرد، تماشاگران حاضر در ورزشگاه يك صدا عليه كمك داور و تيم داوري شعار سر دادند. برخي از آنها نيز الفاظ ركيكي به كمك داور گفتند.
* يك ناظر هندي از كنفدراسيون فوتبال آسيا در جايگاه ويژه حضور دارد كه براي ارزيابي عملكرد تيم داوري در ورزشگاه است.
* كامران صاحب‌پناه مديرعامل و ميرشاد ماجدي قائم مقام باشگاه پيكان ، در جايگاه ويژه حضور دارند.
* سعيد لطفي كه در دقيقه 24 به استقلال گل زد، شادي نكرد؛ حتي با سماجت به سر خود كوبيد. او به اين ترتيب نشان داد از گلزني به تيم سابقش ناراحت است.

bayern
27-10-2008, 21:35
قلعه نويي : پيروزي برابر پيکان مقدمه اي براي پيروزي هاي آينده است
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران با ابراز رضايت از بازي بازيکنانش برابر پيکان، اين پيروزي را مقدمه اي براي پيروزي هاي بعدي تيمش دانست.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ايرنا، امير قلعه نويي در نشست خبري بعد از ديدار با پيکان قزوين ، ضمن تعريف از حريف، نتيجه به دست آمده را نتيجه اي ايده آل براي تيمش عنوان کرد.
قلعه نويي درباره روند 90 دقيقه بازي گفت: بازيکنان پيکان با توجه به آمادگي بالايي که در اختيار داشتند، در دقيقه هايي از بازي فشار زيادي روي دروازه ما آوردند و به همين دليل توانستند دو بار
به گل برسند، اما از آنجا که بازيکنان ما اين روزها در شرايط مطلوبي به سر مي برند، توانستيم بازي را به نفع خودمان تمام کنيم.
سرمربي استقلال با اشاره به اخراج يدالله اکبري اظهار داشت: به طور حتم اخراج اين بازيکن باعث شد تا در دقايق باقي مانده نتوانيم، برنامه هاي در نظر گرفته شده را اجرا کنيم، با اين حال خوشحالم که ديدار دو تيم بالاي جدولي در نهايت به سود استقلال خاتمه يافت تا ما به صدر جدول نزديکتر شويم.
قلعه نويي در پايان در مورد قرار گرفتن آرش برهاني در صدر گلزنان ليگ برتر گفت:برهاني يکي از بهترين مهاجمان فوتبال ايران در سال هاي بعد از انقلاب است و خوشبختانه بعد از صحبت هايي که با اين بازيکن انجام داديم، وي به روزهاي اوجش بازگشته و اميدواريم در ادامه ليگ هم روند فعلي را حفظ کند.
تيم فوتبال استقلال با شکست دادن پيکان در پايان هفته دوازدهم، با 21 امتياز و اختلاف گل بهتر نسبت به پرسپوليس در رده سوم جدول رده بندي ليگ برتر قرار گرفت.

bayern
27-10-2008, 21:37
وقتي "پاشنه آشيل" به "برگ برنده" تبديل مي شود!
برهاني و استقلال نسخه پيکان را پيچيدند

هفته دوازدهم رقابتهاي ليگ برتر فوتبال ايران با درخشش آرش برهاني و تيم استقلال همراه شد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا"در ديدار حساس اين هفته ليگ برتر تيم استقلال تهران در خانه و طي مسابقه اي فوق العاده حساس و مهيج با نتيجه 3 بر 2 از سد پيکان قزوين گذشت.
در اواسط نيمه اول اين ديدار پيکاني ها يک ضربه پنالتي را از دست دادند؛اما بلافاصله پس از اين اتفاق سعيد لطفي همان توپ را که از نقطه کرنر به سمت دروازه طالب لو فرستاده شد را وارد دروازه آبي پوشان پايتخت کرد تا ميهمان قزويني با نتيجه يک بر صفر پيش بيفتد.
در ادامه اما آرش برهاني که زماني به مظهر خراب کردن موقعيت هاي گل استقلال تبديل شده بود،سه گل را به پيکان تحميل کرد تا نقش منجي استقلال را به بهترين شکل ممکن ايفا کرده باشد.
با آغاز نيمه دوم و اخراج شدن يدالله اکبري،پيکان هم ضرباهنگ حملاتش را شديدتر کرد تا اينکه قزويني ها توسط ايمان حيدري به دومين گل برسند؛اما در پايان عليرغم موقعيت بسياري مناسبي که پيکاني ها در واپسين لحظات بازي با خطاي پيروز قرباني روي مدافعشان نصيبشان شد،به شکستي ميليمتري تن دادند تا استقلال به امتياز 21 رسيده و بخاطر تفاضل گل بهتري که نسبت به پرسپوليس دارد،در رده سوم قرار بگيرد.

bayern
27-10-2008, 21:39
گزارش ديدار تيم‌هاي استقلال - پيكان
تيم استقلال تهران در آخرين ديدار از هفته‌ي دوازدهم ليگ برتر به مصاف پيكان رفت و با نتيجه‌ي 3 بر 2 حريفش را شكست داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،در نيمه‌ي نخست بازي، استقلال با هيجان بيشتري براي رسيدن به گل به ميدان رفت و يكي، دو فرصت گلزني را در ابتداي بازي از دست داد، با اين حال پيكان اولين شوك را در دقيقه 21 به حريف خود وارد كرد. اعلام ضربه پنالتي به سود پيكان اين تيم را در آستانه گلزني قرار داد اما، ضربه "محمدرضا طهماسبي" توسط وحيد طالب‌لو مهار شد. ورزشگاه آزادي هنوز در شادي اين حركت دروازه‌بان استقلال در تكاپو بود كه سعيد لطفي بازيكن سابق استقلال در دقيقه 23 توانست دروازه اين تيم را باز كند تا پيكان از حريف خود پيش افتد.

پس از اين گل بار ديگر قدرت خفته، خط مياني و حمله استقلال بيدار شد، شاگردان قلعه‌نويي با استفاده از نفوذ‌هاي جباري و حيدري به همراه ارسال‌هاي ميثم منيعي دروازه پيكان را با خطر مواجه ساختند تا سرانجام در دقيقه 33 ميثم اميري مدافع پيكان دچار اشتباه شد و خسرو حيدري را در محوطه جريمه سرنگون كرد. آرش برهاني پشت اين ضربه قرار گرفت و توانست با ضربه‌اي برخلاف جهت حركت محمد محمدي گل تساوي بخش استقلال را به ثمر برساند.

در دقيقه 37 بازي ضربه سر جان واريو در دهانه دروازه با ضربه‌ي ديگري از آرش برهاني همراه شد تا با به ثمر رسيدن گل دوم مشخص شود برهاني مرد برتر ميدان امروز است. پيكاني‌ها همچنان در شوك از دست دادن بازي برده بودند كه در دقيقه 41 برهاني با يك ضربه قيچي برگردان "هت‌تريك" كرد و استقلال را سه بر يك از حريف پيش انداخت در اين گل نمي‌توان نقش پاس استادانه جباري را فراموش كرد هر چند لحظاتي بعد جباري خود يك فرصت گلزني را از دست داد.

نيمه نخست با تشويق برهاني و قلعه‌نويي از سوي تماشاگران پايان يافت.

با آغاز نيمه دوم هم‌چنان استقلال تيم مهاجم بود، در دقيقه 49 سياوش اكبرپور يك فرصت مناسب گلزني را از دست داد در دقيقه 52 شرايط بازي تغيير كرد، يدالله اكبري به دليل خطا بر روي بازيكن پيكان با كارت قرمز داور روبرو شد تا استقلال 10 نفره به بازي ادامه دهد. دو تيم دقايقي به بازي برابر خود ادامه دادند سپس استقلال در دقايق 66 و 67 توسط حيدري و جباري تا آستانه فروپاشي دروازه پيكان پيش رفت اما ناكام ماند.

در دقيقه 79 ايمان حيدري گل دوم پيكان را به ثمر رساند. دقايق پاياني بازي به خوبي از سوي استقلال اداره شد و حملات پيكان نيز نتيجه‌اي نداشت تا اين ديدار با نتيجه 3 بر 2 به سود استقلال به پايان برسد.

bayern
27-10-2008, 21:41
/گزارش تصويري/
هفته‌ي دوازدهم ليگ برتر فوتبال
ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و پيكان قزوين

bayern
27-10-2008, 21:43
/گزارش تصويري/

bayern
27-10-2008, 21:46
/گزارش تصويري/

bayern
27-10-2008, 21:48
سرمربي تيم فوتبال پيکان: استقلال مي تواند به قهرماني اميدوار باشد

تهران IranSport.Net - سرمربي تيم فوتبال پيکان قزوين عدم تمرکز لازم بازيکنانش را دليل اصلي باخت تيمش مقابل استقلال عنوان کرد. علي اصغر مدير روستا بعد از باخت تيمش مقابل شاگردان امير قلعه نويي گفت: اگر بازيکنان من مي توانستند بازي را به کنترل خود در آورند، استقلال چاره اي جز پذيرش شکست نداشت.
وي ادامه داد: تيم پيکان هم در برنامه هاي دفاعي و هم در برنامه هاي هجومي عملکردراضي کننده اي داشت و همانطور که گفتم اگر مهره هاي ما تحت تاثير جو ورزشگاه قرار نمي گرفتند، مي توانستيم با شکست دادن استقلال به تنهايي عنوان صدرنشيني ليگ برتر را از آن خود کنيم.
مديرروستا در پايان استقلال را يکي از بهترين تيم هاي حاضر در ليگ برتر خواند و معتقد بود که آنها مي توانند تا هفته هاي پاياني مسابقات به قهرماني اميدوار باشند.
تيم فوتبال پيکان با وجود شکست مقابل استقلال تهران، با 24 امتياز رتبه دوم جدول را به خود اختصاص داده است.

bayern
27-10-2008, 21:49
قلعه نويي: شرايط مطلوب بازيكنان باعث شد پيكان را شكست دهيم

تهران IranSport.Net - سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران با ابراز رضايت از بازي بازيکنانش برابر پيکان، اين پيروزي را مقدمه اي براي پيروزي هاي بعدي تيمش دانست. امير قلعه نويي در نشست خبري بعد از ديدار با پيکان قزوين ، ضمن تعريف از حريف، نتيجه به دست آمده را نتيجه اي ايده آل براي تيمش عنوان کرد.
قلعه نويي درباره روند 90 دقيقه بازي گفت: بازيکنان پيکان با توجه به آمادگي بالايي که در اختيار داشتند، در دقيقه هايي از بازي فشار زيادي روي دروازه ما آوردند و به همين دليل توانستند دو بار
به گل برسند، اما از آنجا که بازيکنان ما اين روزها در شرايط مطلوبي به سر مي برند، توانستيم بازي را به نفع خودمان تمام کنيم.
سرمربي استقلال با اشاره به اخراج يدالله اکبري اظهار داشت: به طور حتم اخراج اين بازيکن باعث شد تا در دقايق باقي مانده نتوانيم، برنامه هاي در نظر گرفته شده را اجرا کنيم، با اين حال خوشحالم که ديدار دو تيم بالاي جدولي در نهايت به سود استقلال خاتمه يافت تا ما به صدر جدول نزديکتر شويم.
قلعه نويي در پايان در مورد قرار گرفتن آرش برهاني در صدر گلزنان ليگ برتر گفت:برهاني يکي از بهترين مهاجمان فوتبال ايران در سال هاي بعد از انقلاب است و خوشبختانه بعد از صحبت هايي که با اين بازيکن انجام داديم، وي به روزهاي اوجش بازگشته و اميدواريم در ادامه ليگ هم روند فعلي را حفظ کند.
تيم فوتبال استقلال با شکست دادن پيکان در پايان هفته دوازدهم، با 21 امتياز و اختلاف گل بهتر نسبت به پرسپوليس در رده سوم جدول رده بندي ليگ برتر قرار گرفت.

amir_a
27-10-2008, 22:20
بایرن عزیز.
عکسایی که خودت گرفته بودی خیلی حال داد.:8:
از این کارا بیشتر بکن.:5:

bayern
27-10-2008, 22:30
بایرن عزیز.
عکسایی که خودت گرفته بودی خیلی حال داد.:8:
از این کارا بیشتر بکن.:5:

چشم:31: حتمآ:40:

bayern
27-10-2008, 22:35
4 تا دیگه عکس دارم اینارو هم ببینید

M.etallic.A
27-10-2008, 23:17
اقا تبریک به همه ی طرفداران استقلال تهران ....:20:

ولی خدا وکیلی این طالبلو عجب دروازبانیه ....:18::18:

پیکان هم بد بازی نکرد ولی میتونست طوفان خودشو زودتر راه بیندازه .....:41::10:

هفته ی بعد ذوب اهن رو استقلال فکر کنم باز هم تو تهران بازی باشه میبره و به صدر نزدیک میشه........

اگر اکبری اخراج نمی شد پیکان حرفی واسه گفتن نداشت چه برسه به توفان... آخر بازی هم چون دیگه چیزی واسه از دست دادن نداشتن دسته جمعی حمله میکردن.

راستی بوهای نامطبوعی از تاپیک همسایه به مشام میرسه. صحنه چیه :دی یکی توضیح بده...

M_Abieteh
27-10-2008, 23:38
استقلال 4 ذوب اهن 2

Alireza Taji
28-10-2008, 01:05
بازی بعدی:
جمعه 10 ابان
ساعت 16:35
استقلال تهران - ذوب اهن اصفهان

3 بر 1 استقلال میبره

استقلال 2 - 1 ذوب آهن اصفهان

استقلال 4 ذوب اهن 2

استقلال تهران 3 - 1 ذوب آهن

استقلال 2 - 1 ذوب آهن

اینم پیش من:2-1 اس اس

سرور لنگيا 2-ذوب آهن1

اس اس 4 ذوب اهن 1

استقلال 3 - 1 ذوب آهن

استقلال 3ذوب اهن 1

استقلال 4 - ذوب آهن 1

اس اس 5-2 ذوب

Alireza Taji
28-10-2008, 01:09
دوستان اگر گلهای بازی بخصوص گل ارش را با کیفیت بالا برای دانلود جایی دیدید حتما بذارید.
خیلی خوشحالم که دیروز به خاطر استقلال به دانشگاه نرفتم.
بایرن جون از گذاشتن عکسها ممنون.
ای کاش عکسهای خودت را حجمش را کم می کردی تا راحت تر بشه دید من بیشترشون را به خاطر اینترنت ذغالی نتونستم ببینم.

vahid_vaezinia
28-10-2008, 08:02
استقلال تهران 3 - 1 ذوب آهن

amir_a
28-10-2008, 08:29
دوستان اگر گلهای بازی بخصوص گل ارش را با کیفیت بالا برای دانلود جایی دیدید حتما بذارید.
خیلی خوشحالم که دیروز به خاطر استقلال به دانشگاه نرفتم.
بایرن جون از گذاشتن عکسها ممنون.
ای کاش عکسهای خودت را حجمش را کم می کردی تا راحت تر بشه دید من بیشترشون را به خاطر اینترنت ذغالی نتونستم ببینم.

گل اول

گل دوم

گل سوم

پسورد همشون:

منبع:

EHHASSATNI
28-10-2008, 10:53
دمشون گرم خیلی حال کردم استادیوم هم خیلی حال کرد
دم سعید لطفی هم گرم
کوشکی و اکبری هم گند زدن

M_Abieteh
28-10-2008, 12:08
گزارش سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا از ليگ ايران:
استقلال با هت‌تريك برهاني بالاتر از پرسپوليس قرار گرفت
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران با درخشش برهاني و پيروزي مقابل پيكان در رتبه سوم جدول ليگ برتر ايران قرار گرفت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا، استقلال با پيروزي 3 بر 2 مقابل پيكان نه تنها صدرنشيني را از حريف گرفت بلكه توانست با تفاضل بهتر بالاتر از پرسپوليس در جاي سوم قرار گرفته و آرش برهاني را به صدر جدول گلزنان بفرستد.
پيكان در اولين خطر از روي نقطه پنالتي مي توانست برتري را در دست بگيرد كه ضربه محمدرضا طهماسبي را وحيد طالب‌لو مهار كرد؛ اما سه دقيقه بعد سعيد لطفي قفل دروازه استقلال را شكست.
دقيقه 33 آرش برهاني در شرايطي مشابه پنالتي خود را گل كرد تا هت تريك خود را آغاز كند. دقيقه 37 او با ضربه سر گل دوم خود را زد و دقيقه 41 با يك ضربه قيچي برگردان "هت‌تريك" كرد و استقلال را سه بر يك از حريف پيش انداخت .
با آغاز نيمه دوم در دقيقه 52 يدا... اكبري به دليل خطا روي بازيكن پيكان با كارت قرمز داور روبرو شد تا استقلال 10 نفره به بازي ادامه دهد.
پيكان كه فشار خود را در دقايق آخر زياد كرده بود، در دقيقه 79 با ضربه ايمان حيدري گل دوم و آخر را زد تا همچنان در جاي دوم جدل بايستد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
28-10-2008, 12:11
پس از پيروزي مقابل پيكان
استقلال امروز در دستگردي تمرين مي كند
خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال تهران پس از پيروزي مقابل پيكان،‌ بعدازظهر امروز پيگيري مي شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان استقلال به دليل فشردگي مسابقات بدون تعطيلي امروز تمرينات خود را آغاز مي كنند.
آبي پوشان امروز ساعت 15:30 در ورزشگاه دستگردي تمرين سبكي خواهند داشت.
اعضاي تيم ديروز بعد از پيروزي سه بر دو مقابل پيكان قزوين در رختكن از سوي علي انصاري پاداش دريافت كردند.
عضو هيئت مديره باشگاه استقلال همانند بازي گذشته مبلغ 20 ميليون تومان پاداش براي اعضاي تيم در نظر گرفت.
استقلال جمعه هفته جاري از هفته سيزدهم ليگ در ورزشگاه آزادي ميزبان تيم ذوب آهن است.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
28-10-2008, 12:13
به همراه يك مهاجم برزيلي
رجبي جمعه به تهران باز مي گردد
خبرگزاري فارس: آناليزور تيم فوتبال استقلال تهران كه براي جذب بازيكن به برزيل سفر كرده است، جمعه هفته جاري به ايران باز مي گردد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، رضا رجبي كه چند روزي است با نظر امير قلعه نويي و باشگاه براي جذب مهاجم خارجي به برزيل سفر كرده است، جمعه به تهران بازمي گردد.
قرار بود وي سفري سه روزه به اين كشور داشته باشد؛ ولي همچنان اين سفر ادامه دارد.
رجبي در تماس با كادر فني آبي پوشان اعلام كرد سه بازيكن را مدنظر قرار داده و قرار است يكي از اين بازيكنان را همراه خود به ايران بياورد.
گفته مي شد استقلال براي تقويت خط حمله خود قصد دارد رضا عنايتي را به اين تيم بازگرداند؛ اما باشگاه استقلال با توجه به قرار داد اين مهاجم با النصر برنامه اي براي مذاكره با اين بازيكن ندارد.
انتهاي پيام/

emad64
28-10-2008, 12:23
خبرگزاري فارس: هافبك پرتغالي استقلال گفت: تمام بازيكنان بايد از آرش برهاني به خاطر گل‌هاي زيبايش تشكر كنند.

مگه نمیگفتن برزیلیه ؟!

جان واریو برزیلیه یا پرتغالی ؟

unartig
28-10-2008, 12:34
مگه نمیگفتن برزیلیه ؟!

جان واریو برزیلیه یا پرتغالی ؟
برزیلیه اما توپرتغال هم بازی کرده

unartig
28-10-2008, 12:40
به همراه يك مهاجم برزيلي
رجبي جمعه به تهران باز مي گردد
خبرگزاري فارس: آناليزور تيم فوتبال استقلال تهران كه براي جذب بازيكن به برزيل سفر كرده است، جمعه هفته جاري به ايران باز مي گردد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، رضا رجبي كه چند روزي است با نظر امير قلعه نويي و باشگاه براي جذب مهاجم خارجي به برزيل سفر كرده است، جمعه به تهران بازمي گردد.
قرار بود وي سفري سه روزه به اين كشور داشته باشد؛ ولي همچنان اين سفر ادامه دارد.
رجبي در تماس با كادر فني آبي پوشان اعلام كرد سه بازيكن را مدنظر قرار داده و قرار است يكي از اين بازيكنان را همراه خود به ايران بياورد.
گفته مي شد استقلال براي تقويت خط حمله خود قصد دارد رضا عنايتي را به اين تيم بازگرداند؛ اما باشگاه استقلال با توجه به قرار داد اين مهاجم با النصر برنامه اي براي مذاكره با اين بازيكن ندارد.
انتهاي پيام/
امیدوارم سلیقه رضا رجبی خوب باشه درموردسلیقه امیرخان باید بگم توهافبک ها عالیه اما توانتخاب مهاجم خوب نبوده البته درموردخارجیها اینو میگما

amir_sa
28-10-2008, 14:29
امیدوارم سلیقه رضا رجبی خوب باشه درموردسلیقه امیرخان باید بگم توهافبک ها عالیه اما توانتخاب مهاجم خوب نبوده البته درموردخارجیها اینو میگما
علاوه بر مهاجم به يه مدافع شش دنگ هم نياز داريم . چند تا جاي خالي براي خريدن بازيكن داره تيم ؟

unartig
28-10-2008, 14:42
علاوه بر مهاجم به يه مدافع شش دنگ هم نياز داريم . چند تا جاي خالي براي خريدن بازيكن داره تيم ؟
فقط یک جای خالی داریم :20:

unartig
28-10-2008, 15:37
بابا مهاجم نمیخوایم
دفاع بیاره
چرا نمی فهمین
مهاجم باید دراولویت باشه بعد اگرمهاجم نشد باید دروازه بان بیاره اگر وحید طوریش بشه باید قید هر3تاجامو بزنیم مدافعانمون بدنیستندفقط سربه هواهستند

M . Sayid
28-10-2008, 16:10
سلام به همگی
تبریک به همگی
دیروز از مدرسه اومدم دیدم داره صحنه آهسته گل سومو نشون میده یعنی تقریبا یه نیمه رو از دست دادم
خدایی اگه اکبری اخراج نمی شد حق این دو فصلیو که از پیکان می باختیم بدجوری ازشون می گرفتیم

M . Sayid
28-10-2008, 16:40
استقلال 2 - 1 ذوب آهن

Alireza Taji
28-10-2008, 20:27
در گفت و گو با فارس

اكبري: براي اولين بار در عمر فوتبالم اخراج شدم

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در بازي مقابل پيكان براي نخستين بار در عمر فوتبالم از بازي اخراج شدم.

يدا... اكبري در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره بازي روز گذشته استقلال مقابل پيكان اظهار داشت: تيم ما ديروز بازي بسيار خوبي را انجام داد. بازيكنان تيم به خصوص بعد از اخراج من بسيار تلاش كرده و با غيرت بازي كردند.
وي افزود: پيروزي شيريني بود؛ اما شخصا در حال سكته بودم. فشار زيادي روي من بود و اگر بازي مساوي مي شد، شرايط خوبي برايم پيش نمي آمد.
اين بازيكن در پاسخ به اين سئوال كه چرا با اين بدشانسي ها روبرو مي شود، عنوان كرد: امسال در بعضي بازي ها مسائل دست به دست هم مي دهد تا بدشانسي بياورم. خودم هم دوست ندارم اين اتفاق بيفتد.
اكبري در مورد تصميم سعيد مظفري زاده مبني بر اخراج وي ابراز داشت: تصميم او صد در صد سختگيرانه بود؛ اما به هر حال تصميمي است كه گرفت و ما هم بايد به نظر او احترام بگذاريم. البته اين اخراج براي من گران تمام شد چون براي اولين بار در عمر فوتبالي ام بود كه اخراج مي شدم، با اين حال از كسب پيروزي بسيار خوشحال شدم.
هافبك آبي پوشان در ادامه با انتقاد از گزارشگر بازي گفت: از ميرزايي گلايه داشته و دوست ندارم كه او بازي هاي ما را گزارش كند، چون به جاي گزارش بازي به حاشيه مي پردازد.
وي اضافه كرد: هر گاه او بازي ها را گزارش مي كند ترجيح مي دهم صداي تلويزيون را كم كنم. به جاي او ترجيح مي دهم خياباني گزارشگر بازي هاي ما باشد. هرچند مي گويند او پرسپوليسي است؛ اما هميشه واقعيت ها را مي گويد.
اكبري تاكيد كرد: از آقايان گزارشگر مي خواهم در جريان بازي فقط به گزارش مسابقه بپردازند و خطي عمل نكنند.
اين بازيكن با بيان اين كه جاي حسن كاظمي بازي نمي كند، اظهار داشت: اينكه چون حسين سه اخطاره بوده از من استفاده شده است را قبول ندارم. او دوست خوب من و بازيكن بزرگي است.
وي در مورد هت تريك برهاني عنوان كرد: از درخشش وي خوشحالم. همه ما در تيم بايد به او كمك كنيم تا آقاي گل شود. بازيكن بزرگي است كه آينده خوبي خواهد داشت.
اكبري همچنين در پاسخ به اين سئوال كه آيا قلعه نويي از وي بابت اخراج گلايه كرد؟ گفت: او حرفي نزد؛ اما به او و همه استقلالي ها حق مي دهم كه ناراحت شوند.
بازيكن استقلال در پايان درباره رقابت با پرسپوليس براي قهرماني گفت: با همه احترامي كه براي پرسپوليس قائل هستم بايد بگويم كه اين تيم را براي قهرماني جا خواهيم گذاشت. از نظر تيمي و مربي در سطح بهتري هستيم. در كلكسيون افتخارات خود قهرماني آسيا با استقلال را كم دارم كه اميدوارم به اين مقام هم برسم.

Alireza Taji
28-10-2008, 20:29
جدول لیگ:

Rjoun
28-10-2008, 20:37
بچه ها بايد قبول كنيم تنها رقيب ما توي ليگ امسال ذوب آهن هستش.
تيم خيلي خطرناكي هستش.:41:

Alireza Taji
28-10-2008, 20:47
من هم همین فکر را می کنم.
ذوب اهن تیم خوبی هستو البت تیم شهرم هم هست اما تیم فوق العاده جوانی هست و من فکر میکنم در اخرهای فصل کم بیاره.

Alireza Taji
28-10-2008, 20:48
نمودار پیشرفت استقلال در جدول:

Alireza Taji
28-10-2008, 20:49
بازی های هفته بعد:

Alireza Taji
28-10-2008, 20:56
سعید لطفی :
استقلال در نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشت / تساوی بهترین نتیجه بود

مدافع تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه عادلانه ترین نتیجه دیدار این تیم برابر استقلال تساوی بود گفت: استقلال در نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشت.
به گزارش خبرنگار مهر، سعید لطفی که پس از پنج سال حضور در تیم فوتبال استقلال این فصل به پیکان پیوسته است پس از شکست 3 بر 2 تیمش برابر یاران سابقش به خبرنگاران گفت: ما در نیمه دوم برتر از استقلال بودیم و می توانستیم به گل تساوی دست پیدا کنیم اما موقعیت هایمان به گل تبدیل نشد.

وی ادامه داد: فکر می کنم عادلانه ترین نتیجه برای این دیدار تساوی بود چرا که دو تیم موقعیت های زیادی داشتند و هر کدام در یک نیمه بر بازی تسلط داشتند.

لطفی در مورد گلزنی به تیم سابقش گفت: دوست داشتم بازیکن دیگری به استقلال گل می زد. من چندین سال در کنار این بازیکنان و هواداران استقلال بازی کرده بودم و دوست نداشتم به این تیم گل بزنم.

مدافع تیم فوتبال پیکان در مورد استفاده این تیم از جادوگر گفت: اینها همه حرف است چرا که اگر ما جادوگر داشتیم پنالتی مان گل می شد نه پنالتی استقلال.

Alireza Taji
28-10-2008, 20:57
آرش برهانی :
گلهایم تقدیم به هواداران استقلال / کادر فنی تیم ملی انصاف را رعایت می کند
مهاجم گلزن تیم فوتبال استقلال با ابراز خرسندی از زدن سه گل در دیدار برابر پیکان گفت: به انصاف و عدالت کادر فنی تیم ملی اعتقاد دارم و امیدوارم به تیم ملی دعوت شوم.
به گزارش خبرنگار مهر، آرش برهانی پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر پیکان و زدن سه گل در این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: تیم ما در 20 دقیقه اول بازی عملکرد خوبی نداشت و به همین خاطر گل اول را دریافت کرد اما بعد از این توانستیم سه گل بزنیم.

وی ادامه داد: در طول این دیدار نبض بازی را در اختیار داشتیم و توانستیم موقعیت های زیادی را روی دروازه پیکان ایجاد کنیم که تنها سه موقعیت مان به گل تبدیل شد.

مهاجم تیم فوتبال استقلال با اشاره به زدن سه گلش در این دیدار گفت: تلاش بازیکنان را به گل تبدیل کردم و این سه گل را به هواداران استقلال تقدیم می کنم.

برهانی به احتمال دعوت شدنش به اردوی تیم ملی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: من تمام تلاشم را می کنم که برای استقلال بازیکن مفیدی باشم و مطئنم کادر فنی تیم ملی هم با انصاف و عدالتی که دارد همه بازیهای لیگ را زیر نظر خواهد گرفت و بهترین ها را به اردوی تیم ملی دعوت خواهد کرد.

Alireza Taji
28-10-2008, 21:05
قراره به قهرمان اسیا 5/1 میلیون دلار بدند به تیمهای پیروز هم پول می دند.
فصل دیگه استقلال حسابی مایه دار میشه :46:
ای کاش یک پولی هم به تیم بازنده می دادند تا اینطوری پرسپولیسی که حتی فینال را هم ندیده حداقل با باخت های 4 تایی که جلوی الهلال و سایر تیمهای عربی میاره یک پولی دستش بیاد!

در سمينار 2 روز اي اف سي تعيين شد؛
يك و نيم ميليون دلار براي قهرمان آسيا
خبرگزاري فارس: مبلغ 14 ميليون دلار به عنوان جايزه به تيم هاي حاضر در ليگ قهرمانان آسيا در سال 2009 پرداخت مي شود كه سهم قهرمان 5/1 ميليون دلار است.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اي اف سي، توكاكي سوزوكي معاون كميته موقت ليگ حرفه اي آسيا روز سه شنبه در سمينار مديران باشگاه ها گفت: اين مبلغ 70 درصد كل بودجه برگزاري بازي هاي ليگ قهرمانان آسيا در سال آينده است.
وي ادامه داد: هزينه ليگ قهرمانان ساليانه 4 ميليون دلار بود كه از سال 2009 اين مبلغ به 20 ميليون دلار افزايش پيدا كرد و پنج برابر شد.مبلغ جايزه قهرماني نيز از 600 هزار دلار به 5/1 ميليون دلار افزايش پيدا كرده تا قهرمان سود بيشتري از نمايش موفق خود ببرد.
وي در اين زمينه اظهار داشت: اين جوايز نشان مي دهد كه باشگاه ها مي تواند درآمد بسيار بيشتري از ليگ قهرمانان داشته باشند.
سوزوكي همچنين در توضيح شرايط بازي ها اعلام كرد: براي هر پيروزي 40 هزار دلار تعيين شده و حتي اگر تيمي نتواند از گروه خود صعود كند مي تواند از درآمدهاي ليگ بهره مند شود.
در بازي هاي سال آينده 32 تيم در 8 گروه بازي مي كنند كه جوايز هر بازي به شرح زيراست:
مرحله گروهي:
برد: 40 هزار دلار
مساوي : 20 هزار دلار
باخت : 0
يارانه بازي خارج از خانه : 30 هزار دلار
جايزه صعود به يك هشتم : 50 هزار دلار
جايزه صعود به يكچهارم: 80 هزار دلار
صعود به نيمه نهايي : 120 هزار دلار
صعود نايب قهرماني: 750 هزار دلار
جايزه قهرماني: 5/1 ميليون دلار

Alireza Taji
28-10-2008, 21:07
در گفت و گو با فارس

مظفري‌زاده: ديدار استقلال و پيكان را سختگيرانه قضاوت كردم

خبرگزاري فارس: داور ديدار استقلال و پيكان گفت: براي اعمال قانون، مسابقه ديروز را سختگيرانه قضاوت كردم.

سعيد مظفري زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارسف در مورد اخراج يدا... اكبري در بازي استقلال و پيكان گفت: قبول دارم كه سختگريانه قضاوت كردم، چون معتقدم اجراي قانون كار سختي است و من براي اعمال آن بايد نهايت دقت را مي كردم.
وي افزود: در بازي ديروز مشكل خاصي به وجود نيامد و تلاش كردم با توجه به حساسيت بازي اشتباهي نداشته باشم. 2 پنالتي كه گرفتم نيز كاملا درست بود.
مظفري زاده ادامه داد: با توجه به اين كه اين آخرين بازي بود كه از سوي AFC ناظر براي من مي فرستادند تمام تلاش خود را به كار بستم. خوشبختانه نمره خوبي هم گرفته و در فهرست داوران قرار گرفتم.
اين داور بين المللي در ارتباط با اعتراض امير قلعه نويي در يك صحنه از بازي و اكتفا به يك تذكر ساده گفت: در آن لحظه تشخيص دادم كه فقط تذكر بدهم و ايشان هم قبول كرد. موضوع خاصي نبود كه بخواهم تصميم ديگري بگيرم.
مظفري زاده درباره اعتراض هواداران استقلال به اخراج اكبري اظهار داشت: كار درستي انجام دادم و حرفي هم ندارم. به هر حال اگر قرار باشد بابت هر تصميمي كه داوران مي گيرند با انتقاد مواجه شوند، كاري پيش نمي رود.
وي در مورد عدم حضور مسعود مرادي در فهرست نهايي داوران جام جهاني گفت: او نهايت تلاش خود را كرد و اين عدم انتخاب از ارزش هاي او كم نمي كند. نبايد دنبال مقصر بود چون هميشه در اين انتخابات شماري از شايستگان دعوت نمي شوند.

Alireza Taji
28-10-2008, 21:09
در گفت و گو با فارس
برهاني: نبايد غيرمنصفانه از دي كارمو انتقاد شود
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: كارشناسان بايد نيمه پر ليوان را ببينند و نسبت به دي كارمو انتقاد منصفانه داشته باشند.

آرش برهاني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در مورد اينكه مهاجم پرسپوليس را در عدم گلزني به وي تشبيه كرده اند، اظهار داشت: فكر مي‌كنم دي كارمو همانند سال گذشته من دچار عدم اعتماد به نفس شده است؛ اما نبايد به او فشار آورد.
وي افزود: سال قبل در شش هفته اول چهار به گل ثمر رساندم؛ اما به قدري انتقاد غير منصفانه شد كه ديگر نتوانستم گلزني كنم.
اين بازيكنان ادامه داد: به نظرم اين راه درست نيست كه يك بازيكن را اين همه مورد انتقاد قرار دهند. او موقعيت هاي خوبي را از دست داده است؛ اما توانست براي خود موقعيت خلق كند و مهم هم همين مسئله است.
برهاني تصريح كرد: بازي در تيم هاي پرسپوليس و استقلال سخت است، شايد يك بازيكن به لحاظ فني خوب باشد؛ اما در زمين كارايي ندارد. بايد به بازيكنان در اين دو تيم زمان داد تا با شرايط آشنا شوند به خصوص كه در اين دو تيم توقعات بالا است.
اين مهاجم كه روز گذشته با به ثمر رساندن سه گل خود را به صدر گلزنان ليگ رساند، در اين باره گفت: براي من موقعيت تيمي مهم تر از آقاي گلي است، ابتدا دوست دارم استقلال قهرمان شود و سپس آقاي گل شوم.
وي همچنين درباره تمجيد قلعه نويي از وي پس از بازي ديروز مقابل پيكان عنوان كرد: او به من لطف دارد. قلعه نويي از سه سال پيش خواهان حضور من در استقلال بود و خودم فكر مي‌كنم يكي از بازيكنان مورد علاقه او هستم. از او تشكر مي‌كنم چرا كه در اين مدت زحمات زيادي برايم كشيد و دوست دارم باز هم جواب اعتماد او را بدهم.
برهاني در مورد جريان بازي روز گذشته مقابل پيكان ابراز داشت بازي سختي بود. هر دو تيم فوتبال خوبي را به نمايش گذاشتند. آنها در خط حمله عالي بودند و هافبك هاي اين تيم براي لحاظاتي كار ما را دشوار كردند.
اين بازيكن افزود: اگر اشتباه داوري نبود مطمئنا پيكان را با گل هاي بيشتر شكست مي‌داديم داور در اخراج اكبري عجله كرد.
مهاجم استقلال در ارتباط با تمايل رضا عنايتي براي بازگشت، اظهار داشت: عنايتي بازيكن بزرگي است و مي‌تواند در ليگ قهرمان آسيا به تيم ما كمك كند. خوشبختانه جو استقلال به قدري صميمي شده كه هيچكس از بازگشت بازيكني ناراحت نمي‌شود و ما از بازگشت او استقبال مي‌كنيم.
برهاني كه پس از هت تريك پس از بازي ديروز اعلام كرده بود دوست دارد مورد توجه سرمربي تيم ملي قرار گيرد، در اين رابطه عنوان كرد: سعي مي‌كنم به گونه اي بازي كنم كه بتوانم نظر علي دايي را جلب كنم. اميدوارم او نظر مثبتي روي من داشته باشد چرا كه آرزوي هر بازيكن است كه در تيم ملي بازي كند.
وي در پاسخ به اين سوال كه علي دايي چه ميزان مي‌تواند به پيشرفت او كمك كند گفت: به هر حال او مهاجم بوده است و اگر دعوت شوم از تجربيات او استفاده مي‌كنم.

Alireza Taji
28-10-2008, 21:12
برگزاري تمرين در دستگردي
كاپيتان تيم نوجوانان با استقلال تهران تمرين كرد
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال نوجوانان امروز در تمرين استقلال تهران شركت كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين امروز استقلال از ساعت 15:45 در ورزشگاه دستگردي آغاز شد.
در اين جلسه تمريني تمامي بازيكنان حضور داشتند.
بازيكنان اصلي بعد از 20 دقيقه دويدن محل تمرين را ترك كردند و ساير بازيكنان به بازي فوتبال پرداختند.
مهدي اميرآبادي با لباس مخصوص موتورسواران و با موتور در تمرين حاضر شد.
مهرداد پولادي با گرمكن در محل تمرين حضور يافت و به دليل مصدوميت نظاره گر تمرين بود.
اشكان نامداري با 10 دقيقه تاخير خود را به محل تمرين رساند.
سعيد بيات و اصغر نادعلي كه مدتي به دليل مصدوميت شديد در تمرين آبي پوشان حاضر نمي شدند امروز تمرينات خود را آغاز كردند.
با وجودي كه استقلال با ارائه خوب توانست پيكان را شكست دهد فقط شمار كمي از هواداران اين تيم از تمرين استقبال كردند.
افشين اسماعيل زاده كاپيتان تيم نوجوانان كه در تيم هاي پايه استقلال فعاليت مي كند امروز با بزرگسالان تمرين كرد.
اين بازيكن مورد توجه امير قلعه نويي قرار گرفته است.

Alireza Taji
28-10-2008, 21:16
اعلام اسامي داوران هفته سيزدهم
قهرماني ديدار استقلال و ذوب آهن را قضاوت مي‌كند
خبرگزاري فارس: اسامي داوران ديدارهاي هفته سيزدهم از سوي كميته داوران فدراسيون فوتبال اعلام شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، از سوي كميته داوران فدراسيون فوتبال، داوران هفته سيزدهم مسابقات ليگ برتر ايران به ترتيب زير اعلام شد:

*پنجشنبه-9/8/87-ساعت 14:45

پيام خراسان-سايپا تهران-ثامن الائمه –مشهد
تورج حق وردي-جهانگير حيدري-حسين عباسي-سيد حسن زرگر

*فولاد مباركه سپاهان-مس كرمان-ذوب آهن-فولاد شهر
سعيد بخشي زاده-محسن فريماني-محمد حسين معتمدي-بهروز رنجبر

*مقاومت سپاسي-پيروزي-حافظيه-شيراز
محمود رفيعي-سعيد علي نژاديان-سعيد زارع-عبدالحسين ايازي

*صباي قم-فولاد خوزستان-يادگار امام-قم
نويد مظفري –عليرضا كهوري-حجت علي رضايي تبار-محمد كماني

جمعه-10/8/87-ساعت 14:45

*داماش گيلان-ملوان انزلي- عضدي-گيلان
سعيد مظفري زاده-جواد تقي پور-مسعود فرح نيا-رضا كرمانشاهي

*پيكان قزوين-برق شيراز-رجايي-قزوين
رحيم رحيمي مقدم-نيكفر نيك نهاد-حميد غمزه-عليرضا اكرمي

*راه آهن-ابومسلم خراسان-اكباتان-تهران
يداله جهانبازي-محمد نجفي-علي پارسافر-محمدرضا اكبريان

*استقلال اهواز-پاس همدان-ساعت 16:30-تختي-اهواز
سعادت باغبان-حسين خانبان-مهدي عاليقدر-محمد رضا خداپرست
*استقلال تهران-ذوب آهن –ساعت 16:30-آزادي-تهران
محسن قهرماني-حيدر شكور-حسن كامراني فر-سيد مهدي سيد علي

Alireza Taji
28-10-2008, 21:30
این هم بازی استقلال و پیکان از نگاه دوربین خبرگذاری فارس.
قبلا بایرن عکسهای ایسنا را گذاشته بود می تونید چند صفحه به عقب برید و ببینید

Alireza Taji
28-10-2008, 21:35
[
][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

unartig
28-10-2008, 21:35
ذوب آهن همیشه اوایل فصل خوب بوده اواخر فصل افتضاح

unartig
28-10-2008, 21:37
برگزاري تمرين در دستگردي
كاپيتان تيم نوجوانان با استقلال تهران تمرين كرد
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال نوجوانان امروز در تمرين استقلال تهران شركت كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين امروز استقلال از ساعت 15:45 در ورزشگاه دستگردي آغاز شد.
در اين جلسه تمريني تمامي بازيكنان حضور داشتند.
بازيكنان اصلي بعد از 20 دقيقه دويدن محل تمرين را ترك كردند و ساير بازيكنان به بازي فوتبال پرداختند.
مهدي اميرآبادي با لباس مخصوص موتورسواران و با موتور در تمرين حاضر شد.
مهرداد پولادي با گرمكن در محل تمرين حضور يافت و به دليل مصدوميت نظاره گر تمرين بود.
اشكان نامداري با 10 دقيقه تاخير خود را به محل تمرين رساند.
سعيد بيات و اصغر نادعلي كه مدتي به دليل مصدوميت شديد در تمرين آبي پوشان حاضر نمي شدند امروز تمرينات خود را آغاز كردند.
با وجودي كه استقلال با ارائه خوب توانست پيكان را شكست دهد فقط شمار كمي از هواداران اين تيم از تمرين استقبال كردند.
افشين اسماعيل زاده كاپيتان تيم نوجوانان كه در تيم هاي پايه استقلال فعاليت مي كند امروز با بزرگسالان تمرين كرد.
اين بازيكن مورد توجه امير قلعه نويي قرار گرفته است.
فکر کردم کاپیتان تیم ملی نوجوانان ایران راخریدند:31:

Alireza Taji
28-10-2008, 21:41

unartig
28-10-2008, 21:45
یک شنبه 05 / 08 / 87

از "استقلال جوان" ممنونم

پنج شنبه صبح پس ازمراسم معنوی زیارت عاشورا،وقتی"استقلال جوان"

راخواندم کمی جاخوردم.باورش برایم سخت بود که میان خانواده ما

اختلافی باشد.البته بعدا متوجه شدم که کل داستان سوءتفاهمی بیش

نیست.پنجشنبه شب با حاجی وآقای واعظی هم صحبت کردم و

خوشبختانه دیدم مشکلات رفع شده است.همانطورکه درهفته گذشته

نوشته بودم معتقدم حاجی برای استقلال زحمات فراوانی کشیده و باید

قدردان محبت های او بود.آقای واعظی هم باتمام توانش درصدد انجام

برنامه های مدیریتی خود است.اطمینان دارم این تعامل ودوستی میان

مدیران فعلی وسابق درنهایت به نفع استقلال تمام می شود.

درباره "استقلال جوان" هم دیگر نیاز به توضیح بیشتری نیست.در روزهای

دشوار وحتی روزهای شکست "استقلال جوان" حمایت منطقی دردستور

کارقرار داشت.به موقع تعریف می کرد و به جایش انتقاد.

من ممنون زحمات مسئولان و دست اندرکاران روزنامه هستم و اعتقاد

دارم خیلی از حواشی اطراف تیم دراین چندماه باحمایت وتدبیر

"استقلال جوان" رفع شد.ازخدا می خواهم زحمات و تلاش شبانه روزی

شما همراه با پیروزی های استقلال همراه باشد تا انشالله هوادار هم با

اشتیاق به دنبال روزنامه محبوبش باشد.

اما پنجشنبه به نمایشگاه ورزشی شهرداری هم رفتم.آقای آجورلو و

همکارانش زحمات زیادی کشیده اند،تمرین پنجشنبه را تعطیل کردیم

اما جمعه تمرین خوبی داشتیم.فکرکردیم بچه ها با استراحت پنجشنبه

خستگی سفربا اتوبوس به همدان را از تن به در می کنند و آماده بازی

با پیکان می شوند.پنجشنبه فیلم بازی های پیکان را هم دیدم.

تیم خوبی نشان داده است،ارزیابی ما این است که حریف دوشنبه تیم

خطرناکی است،هرچند ما هم برنامه های زیادی داریم.

درتمرین روز جمعه و امروز(شنبه)روی نقاط ضعف این تیم کار می کنیم.

unartig
28-10-2008, 21:46
دو شنبه 06 / 08 / 87

جادوگر؟ متوجه نشدم!

اجازه بدهید فوتبال درمسیرخودش حرکت کند.نمی دانم چرا برخی ها

میخواهند همیشه به جاده خاکی بزنند.دراین همه سال که در فوتبال

بوده ام چنین چیزهایی را ندیده ام.تمرین شنبه بود که خبرنگاری ازمن

درباره استخدام جادوگر پرسید،پاسخ من روشن بود.گفتم:آقا بگذارید

کارمان رابکنیم.ما اصلا به این داستان ها ورود پیدا نمی کنیم.خواهش

میکنم شماهم به این قصه ها اصلا دامن نزنید.

نمی توانم قبول کنم فوتبال انقدر کثیف شده باشد که برای یک برد و

باخت چنین تفکراتی باب شده باشد.

حریف ما یک تیم به معنای واقعی است.پیش از شروع فصل وقتی از من

پرسیدند:فکر می کنیدچه تیم هایی امسال چهره می شوند.گفتم :

برق و پیکان. اصغر مدیرروستا باانگیزه و تلاشی که می کند تیم را در

سطح مطلوبی قرار داده.اوبا وجود سن کم در مربیگری صاحب سبک

خاصی است.دردوفصل گذشته هم که این تیم استقلال را مغلوب کرد

وبه نوعی گربه سیاه ما بوده اما با برنامه ریزی که در طول هفته داشتیم

فقط به قصد کسب هر سه امتیاز به میدان می رویم.ما برنامه های

خاصی برای مهار بازیکنان میانی پیکان به ویژه محمد رضاطهماسبی

کاپیتان این تیم داریم.از هواداران عزیز استقلال می خواهم که امروز

به ورزشگاه بیایند ومارا تنها نگذارند.حضوراین عزیزان باعث میشود

تیم با انگیزه و روحیه بهتری به میدان برود وخدارا شکر شرایط تیم خیلی

خوب است.بچه ها شرایط حساس فعلی را کاملا درک کرده اند و

می دانند نباید امتیاز از دست بدهیم.درتمرین شنبه هم به انها گفتم

ما امتیازات مفت از دست داده ایم وبرای قهرمانی حتما باید در

مسابقات آتی پیروز شویم.از آقای واعظی آشتیانی و انصاری هم باید

تشکرکنم که با حضورشان در کنارتیم به ما روحیه می دهند.

مشکلات مالی هم تا حدود زیادی رفع شده وهمه چیز در بهترین

شرایط ممکن است.

Alireza Taji
28-10-2008, 21:47

unartig
28-10-2008, 21:48
برهانی : می خواهم آقای گل شوم

مهاجم گل نزن استقلال در بالای جدول گلزنان لیگ برتر‌ آقایی می کند، برهانی حالا با اعتماد به نفس بیشتری از رسیدن به عنوان ‌آقای گلی و دعوت شدن به تیم ملی حرف می زند.

آرش برهانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به سووالات مطرح شده درخصوص قرارگرفتنش در صدر گلزنان رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور و رقیبانی که در راه آقای گلی دارد، پاسخ داد.

* "آرش برهانی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر" فکرش را می کردید؟
- من بازیکنی نیستم که گل زدنم برای همه تعجب آور باشد، خوشحالم که توانستم به عنوان یکی از مهره های تاثیرگذار استقلال در لیگ برتر مطرح شوم.

* قبول دارید که گل زنی های متوالی تان کمی تعجب بر انگیز است؟
- واقعا نمی دانم بر چه اساسی این را می گویید، من به جام جهانی رفته ام و در این سالها توانستم توانایی های خودم را ثابت کنم.

* اما گل نزدن هایتان عادی شده بود!
- این درست است که در فصل قبل نتوانستم انتظارات را برآورده کنم، اما یک فصل ناکامی نمی تواند بهانه خوبی برای زیر سووال بردن یک فوتبالیست باشد.

* ناکامی های فصل پیش علت خاصی داشت؟
- حرف زدن از گذشته ها بی فایده است، مهم این است که در حال حاضر روی فرم قرار دارم و هدفم این است که تا پایان فصل همچنان دروازه حریفان را باز کنم تا از این طریق در نتیجه گیری های احتمالی استقلال نقش پررنگی داشته باشم.

* امیر قلعه نویی در این موفقیت ها چقدر نقش دارد؟
- خوب یا بد بودن هر بازیکن ارتباط مستقیمی با نوع تمرین و رفتار مربی اش دارد، قلعه نویی در روزهایی که نمی توانستم گل بزنم، همیشه به من روحیه می داد و بالاخره مزد زحماتی را که برای من کشیده بود گرفت.

* یعنی رفتار قلعه نویی بهتر از حجازی و فیروز کریمی است؟
- اصلا دوست ندارم در مورد مربیان قبلی حرفی بزنم، البته باید بگویم که حجازی و کریمی کمک زیادی به من کردند و همیشه برایم تمرینات تخصصی می گذاشتند.

* تمریناتی که فایده چندانی نداشتند؟!
- برای اینکه هر کدام از بازیکنان یک تیم بتوانند عملکرد مطلوبی را از خود به نمایش بگذارند، عوامل زیادی نقش دارند. مقایسه تیم فعلی با تیم سال قبل استقلال مقایسه ای منطقی نیست.

* شرایط تیم فعلی برای موفقیت مطلوب است؟
- خوشبختانه بازیکنان خوبی در تیم هستند و با توجه به آمادگی و البته هماهنگی بالایی که به دست آورده ایم، مشکلی برای رسیدن به اهدافمان نداریم و در تیم امیدواری زیادی برای صدرنشین شدن به وجود آمده است.

* آرش برهانی چقدر به فکر آقای گل شدن است؟
- هر مهاجمی دوست دارد به عنوان بهترین گلزن معرفی شود، حالا که روحیه و اعتماد به نفس لازم را در خودم می بینم، به لحاظ فنی هم آمادگی لازم را به دست خواهم آورد تا برای آقای گل شدن مشکلی نداشته باشم.

* یعنی آمادگی فعلی برای گلزنی در بازی ها کافی نیست؟
- منظورم این نبود، اما این را هم در نظر بگیرید که برای رسیدن به این مهم باید با رقیبان مطرحی رقابت کنم.

* مثلا کریم باقری؟
- ای کاش همه فوتبالیستهای ما به اندازه باقری آمادگی و انگیزه داشتند، کاپیتان پرسپولیس درخششی خیره کننده داشته و نشان داد که حتی در سال های آخر دنیای قهرمانی هم می شود حرف های زیادی برای گفتن داشت.

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 204754

unartig
28-10-2008, 21:54
ژنرال آرش برهانى دام کردن "گربه سیاه" سرکش
در پنالتى بودن پنالتى هر دو تیم و به خصوص پنالتى استقلال شک داریم، اما برخلاف پنالتیزن پیکان که توجهى به ویژگى وحید طالبلو نداشت آرش برهانى به خاطر واکنشهاى محمدى ضربهاش را به جایى فرستاد که دروازهبان پیکان حتى اگر جهت ضربه را هم درست تشخیص میداد باز شانس چندانى براى مهار آن نداشت.
در کل دیروز روز مهاجمى بود که فصل گذشته خیلى سخت موفق به گلزنى میشد. آرش اما امسال به حدى از اعتماد به نفس دست یافته که حتى میتواند گل برگردان هم بزند، یک گل کاملاً اروپایى که مشابهش را به ندرت میتوان در فوتبال آسیا پیدا کرد.
استقلال که اگر اکبریاش اخراج نمیشد قدرت زدن گلهاى بعدى را هم به گربه سیاه سرکش لیگ داشت بعد از این اتفاق که میدانست منجر به ترغیب پیکان به جلو کشیدن و بیشتر حمله کردن میشود به جاى حفظ عنصر سرعتیاش، "ژنرال" برهانى را بیرون کشید تا خیال تیم میهمان را از بابت ضد حملات راحت سازد.
این تعویض که میتوانست سرنوشتى مشابه تعویضهاى امیر در دربى را رقم بزند این بار ختم به شر نشد تا شب رویایى ژنرال آرش خراب نشود.

توپ ورزشی

unartig
28-10-2008, 22:01

unartig
28-10-2008, 22:03
هوشنگ نصیرزاده در گفت و گو با ایپنا:
مظفری‌زاده در اخراج اكبری مرتكب اشتباه شد

"داور مسابقه استقلال - پیكان با اینكه دو پنالتی درست و ظریف اعلام كرد، اما در اخراج یدالله اكبری مرتكب اشتباه شد."

کدخبر :5337
تاریخ : سه شنبه 07 آبان 1387
ساعت: 37 : 10 بازدید کنندگان : 504 نفر

داور مسابقه استقلال - پیكان با اینكه دو پنالتی درست و ظریف اعلام كرد، اما در اخراج یدالله اكبری مرتكب اشتباه شد.
هوشنگ نصیرزاده، كارشناس داوری ضمن بیان این مطلب به خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) گفت: "‌اگرچه مظفری‌زاده كارت زرد اول را به درستی به یدالله اكبری نشان داد، اما برای كارت دوم باید گفت در دقیقه 53 داور سخت گیری كرده و با او در اخراج اكبری موافق نیستم. در خصوص پنالتی ها، اما مظفری زاده هر دو را به درستی اعلام كرد.
نصیرزاده درباره نظر سایر كارشناسان داوری درباره پنالتی ها توضیح داد: "تصویر آهسته گاهی باعث فریب كارشناس داوری می‌شود، معمولاً چون داورها در دور طبیعی و با حركت طبیعی صحنه‌ها را مشاهده می‌كنند، لذا در تصاویر آهسته آن حس برای ببننده تلویزیونی كمتر قابل تشخیص است خصوصاً مواردی كه بازیكنان نیرویی وارد می‌كنند كه باعث خطا شود. به نظر می رسد خواندن تصاویر آهسته تلیوزیونی گاهی از مطالعه عكس‌های رادیولوژی در پزشكی نیز سخت‌تر است. برای مثال پژمان منتظری در دقیقه 20 با دست خود ایمان حیدری را از داخل محوطه به بیرون پرتاب كرد، اما با وجود اینكه در حركت طبیعی قابل تشخیص بود ولی در دور آهسته به نظر می‌رسید كه پژمان منتظری كاری برعكس ماجرا انجام می دهد.
نصیرزاده به صحنه دیگری اشاره كرده و گفت: "در دقیقه 31 كه میثم امیری با بازوی خود به صورت خسرو حیدری ضربه زد در دور آهسته كاملاً طبیعی نشان داده می‌شد به همین دلیل باید گفت، بیشتر مواقع تصاویر اصلی مسابقه بهتر می تواند به بررسی صحنه كمك كند.

unartig
28-10-2008, 22:04

unartig
28-10-2008, 22:05

unartig
28-10-2008, 22:05

jamshidjap
28-10-2008, 22:09

jamshidjap
28-10-2008, 22:14

Alireza Taji
29-10-2008, 00:41
جويباري در گفت و گو با فارس:
تيم فوتبال استقلال نيم فصل در كيش اردو مي‌زند
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران پس از اتمام نيم فصل ليگ برتر در جزيره كيش اردو مي زند.
علي نظري جويباري در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: در مورد ديدار دوستانه با تيم آث ميلان اطلاعي ندارم. استقلال در نيم فصل ليگ برتر به احتمال فراوان در جزيره كيش اردو مي زند؛ البته امكان دارد اين اردو در دوبي نيز برگزار شود.
سرپرست استقلال درباره اخراج اطرافيان امير قلعه‌نويي از سوي مديرعامل باشگاه از هتل تيم، گفت: اين شيطنت برخي افراد است كه هر مرتبه به يك شكل ايجاد مي شود. يك بار مي‌گويند نظري جويباري از استقلال مي رود و روز ديگر مي گويند قلعه نويي ازاين تيم جدا مي شود. اينها همه شايعه سازي است و صحت ندارد.
انتهاي پيام/

bayern
29-10-2008, 09:08
هیچ گاه به تیم ملی باز نخواهم گشت
سهراب بختیاری زاده: فولاد پتانسیل قهرمانی دارد// استقلال اراده کند قهرمان می شود
تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فولاد با امکاناتی که در اختیار دارد پتانسیل قهرمانی در لیگ را دارد.
"سهراب بختیاری زاده" درگفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجوئی ایران "ایسکانیوز"، خاطر نشان ساخت: تیم ما از پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است که می تواند روند رو به رشد خود را همچنان تا انتهای لیگ ادامه دهد.
وی افزود: تیم ما از ابتدای لیگ عملکرد بسیار خوبی داشت اما متاسفانه بدشانسی گریبانگیر تیم ما شد و نتوانستیم به حق خود دست پیدا کنیم.
مدافع سابق تیم ملی با اشاره به پیروزی این تیم مقابل پاس همدان به ایسکانیوز گفت: تیم ما در مقابل پاس بازی بسیار زیبایی از خود ارائه کرد و نشان داد برد مقابل پرسپولیس شانسی نبوده. پاس اسیر بازی زیبای ما شده بود و نمی توانست تاکتیک های خود را در زمین اجرا کند.
وی در خصوص وضعیت استقلال تصریح کرد: استقلال هر وقت اراده کند می تواند به بالای جدول باز گردد و این تیم توانایی قهرمان شدن را دارد. مطمئن هستم استقلال با هوادارانی که در اختیار دارد به آسانی می تواند قهرمان لیگ شود.
مدافع سابق تیم ملی در خصوص بازگشت به تیم ملی اظهار داشت: در بهترین شرایط فوتبالی ام از تیم ملی خداحظی کردم و نمی خواهم با بازگشت به تیم ملی خاطرات خوب خود را خراب کنم.

bayern
29-10-2008, 09:13
پیروزی حق مسلم استقلال بود
اکبری: داور اجازه می داد با 6 گل پیکان را می بردیم//پرسپولیس تنها رقیب برای قهرمانی استقلال است
تهران –خبرگزاری ایسکانیوز:هافبک تیم استقلال تهران گفت: اخراج من در بازی مقابل پیکان بسیار سخت گیرانه بود و اگر در بازی می ماندم این تیم را با 6 گل شکست می دادیم.
"یدالله اکبری" در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، خاطر نشان کرد: بازی زیبا و ایده آلی را از استقلال شاهد بودیم که همگان از دیدن آن لذت بردند اما در این میان داور با اشتباهاتش بازی را تحت تأثیر قرار داد.
وی افزود: مظفری زاده از داوران بسیار خوب و با شخصیت فوتبال ایران است اما در دیدار بین استقلال و پیکان اشتباهات تأثیر گذاری داشت که بر روند بازی تأثیر گذار بود و او را تا به حال تا این حد ضعیف ندیده بودم
وی تصریح کرد: حقم نبود که در صحنه دوم کارت قرمز بگیرم و از بازی اخراج شوم .در دیدار برابر پیکان اولین کارت قرمز دوران ورزشی ام را دریافت کردم و از این بابت پذیرش آن برایمان بسیار سخت بود.
اکبری در خصوص عملکرد تیمش به ایسکانیوز گفت: بسیار عالی و هماهنگ ظاهر شدیم و توانستیم با ارئهخ یک فوتبال هجومی ، برتر و تماشاگر پسند به حق مسلم مان که پیروزی در این دیدار بود دست یابیم چراکه اگر اتفاقات فوتبال رخ نمی داد نتیجه چیز دیگری رقم می خورد.
وی ادامه داد: در مقابل نیز تیم پیکان با انگیزه فروان و کسب امتیاز به مصاف استقلال آمده بود اما آنها به یکباره اسیر طوفان استقلال شدند و در ادامه حتی با 10 نفره شدن تیم استقلال نیز نتوانستند حتی به یک امتیاز دست یابند.
هافبک آبی های پایتخت در خصوص ادامه روند پیروزی هایشان اظهار داشت: خوشبختانه در 5 بازی گذشته با قدرت و انگیزه بالا به مصاف حریفانمان رفتیم و توانستیم به اراده بازی های سراسر هجومی نتایج خوبی کسب کنیم و امیدوارم این روند را تا پایان نیم فصل اول و در نهایت تا پایان لیگ هشتم ادامه دهیم و به قهرمانی دست یابیم.
وی در مورد حریفان اصلی استقلال در راه قهرمانی به ایسکانیوز گفت: معتقدم تنها تیمی که می تواند پا به پای استقلال تا آخرین روز ها برای رسیدن به قهرمانی بجنگد فقط و فقط پرسپولیس است و در راه کسب عنوان قهرماتنی پرسپولیس اصلی ترین رقیب استقلال است.
اکبری با تأکید بر شایستگی های فراوان برهانی به ایسکانیوز گفت: خیلی خوشحالم که دوباره آرش را در دوران اوجش می بینم و آرزو می کنم او بتواند به این روند ادامه دهد و در نهایت در کنار قهرمانی در لیگ به آقای گلی لیگ هشتم دست یابد که به حق نیز سزاوار این عنوان است

bayern
29-10-2008, 09:14
در گفتگو با ایسکانیوز
همدانی: استقلال توانایی قهرمانی در هر دو جام را دارد
تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: بازیکن سابق تیم استقلال تهران گفت: استقلال پتانسیل قهرمانی در هر دو جام لیگ برتر و قهرمانی باشگاه های آسیا را دارد.
"ستار همدانی" در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجوئی ایران "ایسکانیوز"، خاطر نشان ساخت: استقلال هفته به هفته بهتر می شود و مطمئن هستم با ادامه همین روند می تواند به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.
وی افزود: با کنار رفتن فتح اله زاده و آمدن آشتیانی وضعیت بهتر شده و امیدوارم استقلال با آمدن مدیر قوی مانند آشتیانی مشکلات گذشته را نداشته باشد.
بازیکن سابق تیم استقلال تهران در خصوص وضعیت برهانی به ایسکانیوز گفت: برهانی بازیکن فوق العاده ای است اما متاسفانه این بازیکن فصل گذشته به دلیل عدم تمرکز نتوانست موفق باشد.
وی افزود: برهانی در این فصل با انگیزه تر شده است و تمرکز کافی را نیز بدست آورده. مطمئن هستم می تواند به عنوان بهترین مهاجم لیگ خود را مطرح کند.
همدانی تصریح کرد: استقلال تمامی امکانات لازم را برای قهرمانی دارد و بازیکنان این تیم می توانند با کمی غیرت قهرمان لیگ و آسیا شوند.

bayern
29-10-2008, 09:15
سایت AFC:
با برد استقلال آرش برهانی به صدر جدول گلزنان رسید
تهران - خبرگزاری ایسکانیوز:استقلال تهران با پیروزی 3بر 2 مقابل پیکان نه تنها صدر نشینی را از حریف گرفت بلکه توانست با تفاضل بهتر بالاتر از پرسپولیس در جای سوم بایستد و آرش برهانی را به صدر جدول گلزنان بفرستد.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز"، در این دیدار تیم فوتبال پیکان در اولین خطر از روی نقطه پنالتی می توانست برتری را در دست بگیرد که ضربه محمدرضا طهماسبی را وحید طالب‌لو مهار کرد اما سه دقیقه بعد سعید لطفی قفل دروازه استقلال را شکست.
دقیقه 33 آرش برهانی در شرایطی مشابه پنالتی خود را گل کرد تا هت تریک خود را آغاز کند. دقیقه 37 او با ضربه سر گل دوم خود را زد و دقیقه 41 برهانی با یک ضربه قیچی برگردان "هت‌تریک" کرد و استقلال را سه بر یک از حریف پیش انداخت .
با آغاز نیمه دوم در دقیقه 52 یدالله اکبری به دلیل خطا بر روی بازیکن پیکان با کارت قرمز داور روبرو شد تا استقلال 10 نفره به بازی ادامه دهد. پبکان که فشار خود را در دقایق آخر زیاد کرده بود در دقیقه 79 با ضربه ایمان حیدری گل دوم و آخر را زد تا همچنان در جای دوم جدل بایستد.
آرش برهانی پس از پایان بازی گفت: من همواره به تیم ملی فکر می‌کنم ضمن آنکه معتقدم کادر فنی تیم ملی نیز تمامی بازی‌های لیگ برتر را زیر نظر دارد و انصاف را در انتخاب بازیکنان تیم ملی رعایت می‌کند. وی تصریح کرد: من نیز امیدوارم که به تیم ملی دعوت شوم و برای تیم ملی ایران مفید باشم. قول می‌دهم که برای تیم ملی ایران نیز گلزنی کنم.
در بازیهای دیگر هفته دوازدهم که شنبه برگزار شد پرسپولیس توانست با همین نتیجه سپاهان را مغلوب کند

bayern
29-10-2008, 09:20
محمد خرمگاه:
استقلال بايد به اين روند ادامه دهد
محمد خرمگاه پيشكسوت تيم فوتبال استقلال اعلام کرد استقلال روزهاي خوبي را پشت سر مي گذارد و براي اينكه بتواند به اهداف خود برسد بايد به اين روند ادامه دهد.

محمد خرمگاه در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: هماهنگي كامل بين بازيكنان و كادر فني تيم استقلال در چند هفته اخير و دور شدن اين تيم از بدشانسي ها موجب شده استقلال نتايج خوبي بگيرد و در رده ي سوم جدول قرار بگيرد. در ديدار روز گذشته استقلال مقابل پيكان استقلال يكي از بهترين بازي هاي ليگ را انجام داد و سرآمد اين بازي هت تريك آرش برهاني بود كه موفق شد در صدر گلزنان ليگ قرار بگيرد.

وي تصريح كرد: استقلال بايد به همين روند ادامه دهد تا بتواند به اهدافش در ليگ برتر و ساير رقابت ها برسد. استقلال از پتانسيل بالايي برخوردار است و مطمئنا با تلاش خود خواهد توانست بار ديگر قهرماي ليگ برتر را تكرار كند

bayern
29-10-2008, 09:21
لطفی از گل زدن به استقلال ناراحت شد
مدافع تیم فوتبال پیکان اعلام کرد به دلیل حضور 5 ساله در استقلال از گلزنی به این تیم ناراحت شدم.

سعید لطفی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: پنج سال برای استقلال بازی کردم و با تمام بازیکنان و هواداران این تیم دوست هستم. از اینکه به استقلال گل زدم ناراحت بودم که باید هم بازی هایم به من حق بدهند.

وی افزود: دوست داشتم پیکان پیروز میدان باشد و سایر بازیکنان حریف گل بزنند. با جان و دل برای پیکان بازی کردم اما استقلال خیلی بهتر بازی کرد و فکر نمی کردم آرش برهانی بتواند به ما گل بزند.

لطفی خاطرنشان کرد: برهانی بازیکن بزرگی است که سال گذشته از شانس بد ما روزهای خوبی را طی نمی کرد، اما امسال در اوج است و برای استقلال خوب گلزنی می کند. تمام مدافعان مقابل او به مشکل می خوردند

bayern
29-10-2008, 09:22
ابراهيم تقي پور:
هيچ بازيكني نيمكت نشيني را دوست ندارد
مدافع نيمكت نشين تيم فوتبال استقلال تهران اعلام کرد هيچ بازيكني در فوتبال نيمكت نشيني را دوست ندارد.

ابراهيم تقي پور مدافع تيم فوتبال استقلال به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: در تمرينات با تمام قوا حاضر مي شوم و با جديت به تمرين مي پردازم. نيمكت نشيني ام هيچ تاثيري در روند تمريني ام نداشته است.

وي ادامه داد: استقلال تيم بزرگ و پر مهره اي در اين فصل است و هر بازيكني كه پيراهن اين تيم را به تن می کند جزو بهترين هاي ليگ به شمار مي رود.

مدافع تيم فوتبال استقلال خاطر نشان كرد: هر مربي صاحب نام، سبك خاصي در فوتبال دارد و بايد به نظر و تفكراتش احترام گذاشت. به عنوان بازيكن تمام سعي ام را خواهم كرد تا نظر كادر فني را براي حضور در تركيب جلب كنم و براي هواداران متعصب آبي بهترين بازي ام را به نمايش بگذارم

ehsan-totti
29-10-2008, 09:23
ليست استقلال ارسال شده واسه اسيا يا نه ؟ :27::27::8::31::10:

bayern
29-10-2008, 09:24
رضا حسن زاده: استقلال با ادامه اين روند قهرمان ليگ می شود
پيشکسوت تيم فوتبال استقلال گفت: ‌استقلال روز به روز بهتر مي شود و اگر به روند موفقيت هاي خود ادامه دهد مي تواند قهرماني ليگ دست پيدا کند.

رضا حسن زاده در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: طي چند هفته گذشته استقلال بازي هاي بسيار خوبي از خود به نمايش گذاشته و موفق به کسب امتيازات لازم شده است با گذشت زمان استقلال شرايط آرماني را کسب کرده و در حال حاضر نيز عملکرد خوبي دارد ولي استقلال فعلي با پتانسيلي که دارد مي تواند بهتر از اينها باشد.

وي تصريح کرد:‌ در وهله اول استقلال نبايد نسبت به نتايج خود مغرور شود و سپس به فکر انجام بازي هاي خوب و ادامه روند موفقيت هاي خود باشد.

استقلال توانايي قهرماني در ليگ و جام هاي ديگر را دارد و با کمي دقت و تلاش بيشتر به هدف خود مي رسد

bayern
29-10-2008, 09:26
برهاني: به يکي از آرزوهايم در استقلال رسيدم
مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت:‌يکي از آرزوهايم رسيدن به صدر جدول گلزنان ليگ و هتریک در يک بازي براي استقلال بود.

آرش برهاني در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: آرزوهاي زيادي در استقلال دارم که يکي ا‌ز آنها کسب عنوان آقاي گلي و هتریک در يک بازي براي تيمم بود و اميدوارم با گلزني هايم جبران موقعيت هاي که سال گذشته از دست دادم را جبران کنم.

وي ادامه داد: ‌من در پاس هر سال چندين هتریک داشتم اما در استقلال به اين مهم نرسيده بودم که در بازي با پيکان آن را انجام دادم.

وي تصريح کرد:‌ خيلي دوست داشتم که در بازي مي ماندم و تعويض نمي شدم اما به نظر سرمربي احترام مي گذارم و آن را قبول دارم.

برهاني خاطرنشان کرد: ‌اگر اکبري اخراج نمي شد من را تعويض نمي کردند و تا پايان بازي در زمين مي ماندم زيرا هم گل زده بودم و هم اينکه بازي خوبي به نمايش گذاشتم تعويض من کاملا تاکتيکي بود

bayern
29-10-2008, 09:26
قرباني: اگر جادوگر داشتيم سه گل نمي خورديم
هافبك تيم فوتبال پيكان گفت: اگر تيم ما جادوگر داشت سه گل نمی خورديم و بازي را نمي باختيم.

علي قرباني در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: قبل از بازي با استقلال تيم ما را متهم به داشتن جادوگر كردند كه كاملا دروغ است اگر ما جادوگر داشتيم سه گل نمی خورديم.

وي ادامه داد: پيروزي ما در هفته هاي گذشته فقط به خاطر توانايي بازيكنان تاكتيكي هاي جديد كادر فني بود.

وي تصريح كرد: به جادو اعتقادي نداريم و كاملا با آن مخالف هستيم ما فقط قبل از بازي ها به خدا و ائمه اطهار متوسل مي شويم.

قرباني خاطرنشان كرد: استقلال خوب بازي كرد و با دفاع منطقي در نيمه دوم از گل هاي زده خود مراقبت كرد

bayern
29-10-2008, 09:27
مدير روستا: جبران سه گل مقابل استقلال سخت بود
سرمربي يتم پيكان گفت: جبران گلهاي خورده مقابل استقلال سخت بود اما نبايد اجازه گلزني به آنها مي داديم.

علي اصغر مديرروستا در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: جبران سه گل مقابل تيم بزرگي مثل استقلال خيلي سخت است و مدافعان ما اشتباه كردند اجازه گلزني به مهاجم حريف دادند.

وي ادامه داد: برنامه اصلي ما در نيمه دوم بود كه با اخراج بازيكن حريف به هم ريخت زيرا بازيكنان استقلال با تجمع در خط دفاعي خود بازي را بستند.

وي تصريح كرد: در چند روز گذشته حاشيه هاي براي تيم ما درست كردند و پيروزي های تيم را به حضورجادوگر در پيكان نسبت دادند.

مديرروستا خاطرنشان كرد: هيچ اعتقادي به جادوگر ندارم و كساني كه اين مسائل را به راه انداختند خود به دنبال جادوگر هستند و برآن اعتقاد دارند

bayern
29-10-2008, 09:32
اكبري:
تا مرز سكته پيش رفتم
هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: بعد از اخراج من تيم تحت فشار بود و من تا مرز سكته پيش رفتم.

يدالله اكبري، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: اخراج من باعث شد تيم 10 نفره شود و تحت فشار به دفاع رو بياورد و من در آن شرايط تا مرز سكته پيش رفتم.

وي ادامه داد: در چند هفته گذشته دچار بدشانسي هاي زيادي شدم و بايد براي فرار آن نذر بدهم تا ديگر به سراغم نيايد.

وي تصريح كرد: بايد از ساير بازيكنان تشكر كنم كه با وجود يك يار كمتر بازي را با پيروزي تمام كردند تا من عذاب وجدان نگيرم.

اكبري خاطرنشان كرد: داور در اخراج من اشتباه كرد و در ساير صحنه ها هم اشتباهاتي داشت كه اكثراً به ضرر تيم ما بود

bayern
29-10-2008, 09:36
عبدالعلي چنگيز: برهاني مي تواند به تيم ملي نيز كمك كند
مهاجم اسبق تيم ملي و باشگاه استقلال تهران گفت: بدون شك برهاني به روزهاي اوج بازگشته است و با گلهايي كه در ليگ زده مي تواند به تيم ملي نيز كمك كند.

عبدالعلي چنگيز از پيشكسوتان باشگاه استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: استقلال در مقابل پيكان به مراتب برتر از حريف توپ را به گردش درآورده و از همان ابتدا نيز با هدف سه امتياز به ميدان آمد كه در پيروزي برهاني نقش اول را ايفا كرد و با گل هايي كه در اين بازي به ثمر رساند نشان داد شايستگي دعوت به تيم ملي را دارد.

وي گفت: برهاني فصل گذشته ناكام اصلي استقلال بود اما خوشبختانه در اين فصل و از ابتداي ليگ نشان داد كه همان بازيكن است كه همه از او انتظار دارند و بايد اين روند را ادامه دهد.

چنگيز تصريح كرد: استقلال در اين هفته ها نشان داده كه مي تواند به قهرماني در ليگ برتر دست پيدا كند و با پتانسيلي كه در اين تيم وجود دارد مي تواند به اين مهم دست پيدا كند

bayern
29-10-2008, 09:44
استقلالي‌ها پاداش گرفتند

مسئولان باشگاه استقلال پس از پيروزي تيمشان مقابل پيكان پاداش بازيكنان را پرداخت كردند.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) باشگاه استقلال همانطور كه وعده كرده بود پس از پايان بازي با پيكان مبلغي حدود 20 ميليون تومان را ميان كادر فني و 18 بازيكن ديگر تقسيم كردند.

به نظر مي‌رسد تزريق به موقع پاداش‌ها تاثير مثبت زيادي در روحيه بازيكنان داشته است

bayern
29-10-2008, 09:45
اكبري تنها غايب استقلال مقابل ذوب آهن

در تيم فوتبال استقلال تنها پيروز قرباني بازيكن دو اخطاره اين تيم بود كه روز گذشته برابر پيكان هم اخطار نگرفت تا بتواند برابر ذوب آهن تيمش را همراهي كند.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، يدالله اكبري به دليل اخراجش در دقيقه 52 بازي با پيكان نمي‌تواند در هفته سيزدهم برابر ذوب آهن بازي كند.

در حال حاضر غير از اين بازيكن و مهرداد پولادي كه مصدوم شده بقيه بازيكنان مشكلي براي بازي در هفته آينده را ندارند.

bayern
29-10-2008, 09:45
كارمندان استقلال هم پاداش مي‌گيرند

تا امروز رسم بر اين بود كه بازيكنان پس از پيروزي يا شكست با پاداش يا جريمه رو برو مي‌شدند، اما اين رسم در باشگاه استقلال دچار كمي تغيير شده است.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، اين طور كه گفته مي‌شود قرار است در ازاي سه پيروزي متوالي استقلال غير از بازيكنان به كارمندان باشگاه هم پاداش داده شود.

در واقع اين مساله انگيزه اي بيشتري را هم براي كارمندان باشگاه ايجاد خواهد كرد.

bayern
29-10-2008, 09:46
استقلال قيد مهاجم خارجي را مي‌زند

26 گل زده در 12 بازي آمار خوبي براي استقلال محسوب مي‌شود.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، تيمي كه به طور ميانگين بيشتر از دو گل در هر بازي زده بايد از خط حمله خوبي هم برخوردار باشد. با توجه به حضور مهاجماني مثل اكبرپور، برهاني و نيكمت‌نشيني مجيدي و عليزاده و قرار نگرفتن عليرضا عباسفرد در ليست 18 نفره به نظر مي‌رسد استقلال ديگر خيلي به دنبال جذب مهاجم خارجي نباشد و شايد همين رفتن رضا رجبي به برزيل بهترين شوك براي مهاجمان اين تيم بود تا راه گل زدن به حريفان را پيدا كنند.

bayern
29-10-2008, 09:48
منيعي:
براي تيم ملي تلاش مي کنم

هافبک استقلال تهران که به تازگي به ترکيب اصلي تيمش اضافه شده است، در تلاش است تا با ارايه بازي هاي درخشان در ليگ برتر، به تيم ملي فوتبال راه پيدا کند.

ميثم منيعي به خبرنگار ورزشي برنا گفت: خيلي خوشحالم که امير قلعه نويي بالاخره به من اعتماد کرد و حالا يکي از يازده بازيکن اصلي استقلال هستم، اميدوارم به حدي خوب بازي کنم که هم براي تيمم مهره اي تاثيرگذار باشم و هم اينکه توسط علي دايي به جمع ملي پوشان دعوت شوم تا بتوانم تيم ملي را در رقابتهاي مقدماتي جام جهاني 2010 آفريقاني جنوبي همراهي کنم.

منيعي در ادامه با اشاره به بازي استقلال با ذوب آهن گفت: آنها صدرنشين ليگ برتر هستند و به همين دليل نمي توانيم خودمان را از پيش برنده بدانيم، البته اگر بتوانيم با آمادگي کامل خود برنامه هاي تاکتيکي تيم رادر طول 90 دقيقه اجرا کنيم، با توجه به اينکه از حمايت هواداران پر شمار هم بهره مي بريم، مي توانيم شاگردان ابراهيم زاده را شکست بدهيم و فاصله مان با صدر جدول را کمتر کنيم.

بازي تيم هاي استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در حالي روز جمعه هفته جاري در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود که ذوب آهن با 25 امتياز صدرنشين هستند و استقلالي ها با 21 امتياز و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپوليس، سومين تيم جدول رده بندي ليگ برتر هستند.

bayern
29-10-2008, 09:52
آرش برهاني در گفت و گو با برنا
خوشحالم که آن کابوس ها را پشت سر گذاشتم/با اين تيم،قهرماني حق ماست

"پارسال هم همين موقع ها عکسم روي جلد روزنامه ها بود،اما با اين تفاوت که آن روزها به من حمله مي شد و اين روزها تشويقم مي کنند.خدا را شکر مي کنم که آن کابوس ها را پشت سر گذاشتم." آرش برهاني پوست انداخته است. اين را خودش هم قبول دارد ،اما تاکيد مي کند که اين پوست انداختن ريشه هايي روانشناختي دارد و با مسائل فني خيلي ارتباط پيدا نمي کند.

مهاجم اول استقلال پس از يک نمايش رويايي برابر پيکان به سوالات خبرنگار ورزشي برنا پاسخ داد که متن اين گفت و گو را در زير مي خوانيد:
* ابتدا درباره بازي با پيکان صحبت کن!
- بازي خيلي خوبي بود. تيم ما کاملاً هجومي و حساب شده بازي کرد و اگر آن اشتباه داور مسابقه نبود و يدالله اکبري اخراج نمي شد،مي توانستيم به گل هاي بيشتري برسيم.
* فکر مي کردي که پيکان به آن شکل مقابل شما بازي کند و در يک نيمه سه گل بخورد؟
- بله،فکرش را مي کرديم. حتي وقتي گل سوم را زديم،رفتيم تا گلهاي بيشتري بزنيم.
* قلعه نويي بين دو نيمه به بازيکنان چه گفت؟
- اميرخان گفت بايد گلهاي بيشتري بزنيد و بازي را در کنترل خود قرار دهيد. گفت اگر فشار بياوريد،پيکان جلو نمي کشد.
* خيلي از کارشناسان اوج گيري تو را با حل مشکلات روحي و رواني ات مرتبط مي دانند.خودت اين مسئله را قبول داري؟
- بله، من از لحاظ فني همان آرش برهاني سال قبل هستم،منتهي مراتب يک‌سري صحبت ها با من شد که از لحاظ رواني خيلي کمکم کرد و در واقع ريکاوري خيلي خوبي برايم بود.امسال بدون استرس بازي مي کنم و حتي خودم از فوتبال خودم لذت مي برم.
*قلعه نويي پس ازبازي ديروز(دوشنبه) مدعي شد که تو يکي از بهترين مهاجمان ايران پس از انقلاب هستي.
- اميرخان به من لطف دارد و اين لطف ايشان حتي زماني که در استقلال نبودم،شامل حالم شده بود.
* فکر مي کردي که سه گل به پيکان بزني؟
- حقيقتاً نه،اما مي دانستم روز خوبي خواهم داشت.
* درباره گل سوم خودت صحبت کن.
- يک لحظه ديدم توپ پشتم است.اگر مي خواستم برگردم و استپ کنم دفاع پيکان توپ را مي زد، اين شد که تصميم گرفتم قيچي برگردان بزنم. اين دومين بار بود که اينطوري گل زدم؛ يکبار ديگر هم با پيراهن تيم ملي به مالزي چنين گلي را زدم.
* براي رسيدن به عنوان آقاي گلي چند رقيب جدي داري.درباره آنها صحبت کن.
- البته کار من و ديگر بازيکنان استقلال از حالا به بعد سخت تر خواهد شد؛زيرا همه تيم ها براي آنکه از استقلال گل نخورند،محکم تر بازي مي کنند.
* احتمال قهرماني استقلال در ليگ هشتم را چقدر مي داني؟
- خيلي زياد.با اين پتانسيلي که تيم ما دارد، قهرماني حقمان است.
* راه رسيدنت به تيم ملي با اين بازي‌هاي خوب هموارتر شده است.فکر مي کني دايي تو را به تيم ملي دعوت کند؟
- اين آرزوي هر بازيکني است.سعي مي کنم اين روند ادامه داشته باشد.
* سال گذشته به دليل گل نزدن از تو انتقاد مي شد و حالا همه از عملکرد تو تمجيد مي کنند. درباره اين تغيير شرايط صحبت کن.
- بله، پارسال همين موقع ها عکسم روي جلد روزنامه ها بود اما با اين تفاوت که آن روزها به من حمله ميشد و اين روزها تشويقم مي کنند.البته من خوشحال بودم که نقد مي شوم.پارسال همه روي من حساس شده بود و آن‌قدر انتقاد مي کردند که تعادل روحي ام بهم خورده بود. واقعاً بي انصافي مي کردند. در 6 بازي 4 گل زده بودم،اما چون استقلال خوب نتيجه نمي گرفت،همه مرا مورد هدف قرار داده بودند. خوشحالم که آن کابوس ها را پشت سر گذاشتم.
* درباره بازگشت احتمالي رضا عنايتي به استقلال چه نظري داري؟
- آقا رضا بازيکن بزرگي است و خوشحال مي شوم که برگردد.
*فکر نمي کني با حضور او در خط حمله استقلال ترافيک شود؟
- حتماً مربيان براي اين مسئله هم راه حلي پيدا مي کنند.

bayern
29-10-2008, 09:52
رجبي در تماسي تلفني مدعي شد
شايد تا سه ماه آينده در برزيل بمانم!

نزديک به دو هفته از سفر آناليزور استقلال تهران به برزيل گذشته،اما وي کماکان ترجيح مي دهد که در سرزمين قهوه به جستجوي خود براي يافتن مهاجم ادامه دهد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" در روزهايي که پاي مهاجمان استقلال به گلزني باز شده است،رضا رجبي در برزيل به دنبال مهاجم است تا مقدمات حضور او را در تهران فراهم کند.
جالب اينکه رجبي چند روز قبل در تماس با يکي از نزديکان استقلال مدعي شده در صورتي که مهاجم مورد نظرش را پيدا نکند،شايد به اقامتش در برزيل ادامه دهد و تا سه ماه آينده هم در اين کشور بماند.
اين در حالي است که استقلالي ها منتظر بازگشت رجبي هستند تا از آخرين وضعيت مهاجم خارجي خود اطلاع کسب کنند.

bayern
29-10-2008, 09:53
درخواست قلعه نويي از گروه آناليزش
دلايل ضعف خط دفاعي را در بياوريد

اگرچه استقلال در هفته دوازدهم مسابقات ليگ برتر پيروزي با ارزشي مقابل پيکان به‌دست آورد،اما اميرقلعه نويي کماکان از ساختار خط دفاعي خود ناراحت است.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" پس از پايان بازي ديروز سرمربي استقلال از گروه آناليز خود درخواست نمود تا فيلم بازي از دوباره تماشا کنند و علت ضعف مفرط خط دفاعي را روي ارسال هاي جناحين دربياورند.
سرمربي استقلال اعتقاد دارد که ميانگين قدي تيمش بالاست،اما نفرات خط دفاعي به هيچ عنوان روي ارسال توپ از جناحين خوب عمل نمي کنند و در بازي با پيکان نيز تمام توپ هاي اول را بازيکنان پيکان زدند.

bayern
29-10-2008, 09:53
مربيان استقلال مي دانند فرهاد ناراحت است
جلسه بابازاده و مجيدي

ناراحتي فرهاد مجيدي از نيمکت نشيني در ديدارهاي اخير، حميد بابازاده را مجاب کرد که پس از بازي ديروز مقابل پيکان به صورت خصوصي با اين بازيکن گفت و گو کند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" با به صدا درآمدن سوت پايان ديدار استقلال و پيکان تمامي بازيکنان استقلال به غير از فرهاد مجيدي راهي رختکن شدند.
مربي دروازه بانان استقلال از حضور مجيدي در رختکن جلوگيري کرد تا با او پشت درب رختکن صحبت کند.
بابازاده از مجيدي خواست تلاش خود را در تمرينات بيشتر کند تا راهي به ترکيب اصلي پيدا کند.
شايان ذکر است در ديدار استقلال و پيکان نيز براي دقايقي هواداران استقلال به تشويق مجيدي پرداختند.

bayern
29-10-2008, 09:55
قلعه نويي نمي خواست او را بازي دهد
برهاني تا نيم ساعت قبل از بازي نيمکت‌نشين بود

هت تريک آرش برهاني در ديدار تيم هاي استقلال تهران و پيکان قزوين در شرايطي رخ داد که سرمربي آبي پوشان تا نيم ساعت قبل از شروع بازي نام برهاني را در ترکيب بازيکنان اصلي خود قرار نداده بود.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" برهاني با سه گلي که مقابل ذوب آهن اصفهان به ثمر رساند،تعداد گل هاي زده خود را به عدد 9 رساند.
آمادگي و گلزني مهاجم کرماني استقلال درحالي بود که امير قلعه نويي قصد نداشت وي را به عنوان بازيکن ثابت راهي ميدان کند.
سرمربي استقلال ابتدا فرهاد مجيدي رابه عنوان مهاجم در کنار سياوش اکبرپور قرار داده بود،اما در لحظات آخر از تصميمش منصرف شد و برهاني را به عنوان مهاجم اصلي به ميدان فرستاد.

bayern
29-10-2008, 09:56
اکبري در گفت و گو با برنا:
جبران مي کنم

هافبک با تجربه استقلال با اشاره به بدشانسي هاي چند وقت اخير، اميدوار است تا در ادامه ليگ با درخشش و تاثيرگذاري،جبران مافات کند.

يدالله اکبري که با از دست دادن پنالتي در بازي با برق و همچنين اخراج شدن در ديدار برابر پيکان مورد انتقاد قرار گرفته است، به خبرنگار ورزشي برنا گفت: واقعاً نمي دانم چرا در اين هفته ها بدشانسي به سراغ من آمده است.اميدوارم در بازي هاي بعدي بتوانم با نمايش خوب، عملکرد نه چندان راضي کننده اين چند وقت اخير را جبران کنم.
اکبري با اشاره به پيروزي استقلال برابر پيکان گفت: اين پيروزي به خاطر شکست دادن حريف بالاي جدولي، براي ما 6 امتياز داش.حالا مي توانيم با اعتماد به نفس بيشتري به فکر بازي هاي بعد باشيم و تلاش کنيم که استقلال را براي اولين بار در ليگ هشتم به صدر جدول رده بندي برسانيم.
وي همچنين با دشوار دانستن بازي با ذوب آهن مي گويد: شاگردان ابراهيم زاده صدرنشين ليگ هستند و اين اتفاق نشان مي دهد که آنها حتي در ورزشگاه آزادي هم مي توانند سد راه موفقيت ما شوند.البته بازيکنان استقلال از روحيه بالايي برخورداند و در اين شرايط کمتر تيمي توان رويارويي با ما را دارد.
بازي تيم هاي استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در چارچوب هفته سيزدهم ليگ برتر روز جمعه هفته جاري در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود

bayern
29-10-2008, 09:58
تا 38 سالگي بازي مي کنم و به تيم ملي مي رسم
نوازي: پشت کساني درآمدم که زيرآبم را زدند
قلعه نويي عصاي دست خود را شکست و دور انداخت

هافبک سابق استقلال تهران هنوز به اين تيم تعصب دارد اما از دست کساني که وي را از تيم محبوب خود دور کرده اند گله مند است و در اين بين قلعه نويي را مقصر صد در صد مي داند.

آنچه مي خوانيد گفت و گوي خبرنگار ورزشي پانا، با محمد نوازي است:

تبريک، شنيديم با آلومينيوم 2ساله بستي؟

خيلي ممنون. دوساله که نه. قراردادم يک ساله و سال دوم توافقي است تا ببينيم چه مي شود.

چي شد که از اراک سر در آوردي؟

ديگه يک سري از دوست ها به جز اراکي ها به من لطف داشتند. اين قدر پيغام فرستادند که خسته شدم ! مديرعامل باشگاه هم زنگ زد بالاخره به توافق رسيديم.

پس از مدت ها قبل دنبال تو بودند؟

صحبت هايي قبلا کرده بودند ولي بيشتر پيشنهادم ليگ برتر بود. وقتي ديدم نمي شود و اذيتم مي کنند و مهم تر اين که پيشنهاد را باشگاه اراک داده، من هم زياد به اصطلاح براي پول بحث نکردم و مهم فوتبال بازي کردن بود.

شناختي از مجموعه داري؟

واقعا مديران و مسئولين باشگاه آدم هاي دلسوز و زحمت کشي هستند. بازيکنان خوب و با اخلاقي دارند. مربي آن ها (زرينچه) دوست و هم بازي من است. انشالله بتوانم يک کمک حال خوبي براي آن ها باشم و با تلاش يکديگر بتوانيم سهمي در صعود اين تيم به ليگ برتر داشته باشيم.

پتانسيل آلومينيوم اراک در حد صعود به ليگ برتر هست؟

صد در صد براي ليگ برتر بسته شده ايم. بازيکنان، مسئولين و مربي خوبي داريم. اين تيم مي تواند استارتي براي زرينچه و حتي خود اراکي ها باشد. امسال فکر مي کنم بايد دست به دست هم دهيم تا با کمک مردم به ليگ صعود کنيم.

محمد نوازي کي از فوتبال خداحافظي مي کند؟

فعلا تا 38 سالگي مي خواهم بازي کنم و با تلاشم به تيم ملي برسم.

هنوز براي هوادارن قابل باور نيست که نوازي در ليگ برتر و به خصوص در استقلال نيست؟

به هرحال حق ما را خورده اند ولي چاره چيست و کي هست که به حرف هاي ما گوش دهد. متاسفانه نه محمد نوازي بلکه حق خيلي ها را خوردند. الان وقتي نبود که محمد نوازي در ليگ يک بازي کند ولي موقعي که مجبور شدم، اين کار را کردم.

به نظرت مي تواني دوباره در رقابت هاي ليگ برتر حضور پيدا کني؟

تمام تلاشم را براي موفقيت اراک انجام مي دهم تا بتوانم به اين تيم کمک کرده و به ليگ برتر برسيم. دوباره با تلاش و کوشش سعي مي کنم حقانيت خود را ثابت کرده و به ليگ برتر برسم کما اين که در همين ليگ هم مي توانم در صورت نگاه سرمربي تيم ملي دوباره افتخار پوشيدن پيراهن ملي را پيدا کنم.

چه اشخاصي را در رفتن خود از استقلال مقصر مي داني؟

آن هايي که مقصرند به خوبي مي دانند، منظورم به آن هاست. آن هايي که نيستند تلاش کردند که من هم نباشم. خيلي از دوستان که به اصطلاح بچه محل من بودند، زير آبم را زدند. متاسفانه بيشترين ضربه را از دوستان و مربيان خود خوردم.

ديگه چي؟

به هر حال فوتبال است. آن روي فوتبال هم خيلي کثيف است. يک سري از دوستان آن روي فوتبال را ديدند. گرچه موفق شدند اما براي مردم گوياتر است. هنوز مردم فکر مي کنند بازيکن استقلال هستم و وقتي مرا مي بينند "مي گويند چرا بازي نمي کني!؟" من تلاش خود را مي کنم تا دوباره بشوم، نوازي.

مثل اين که دل پري از دوستان خود داري؟

اميدوارم کساني به استقلال بيايند که حداقل بتوانند اين تيم را سربلند کرده و تماشاگران را خوشحال کنند. خيلي از بازيکناني که پشت آن ها در آمدم زيرآبم را زدند اما اشکالي ندارد کساني که اين کار را کردند چوب آن را هم مي خورند. ديگر نمي خواهم بيش از اين در مورد استقلال حرف بزنم.

کساني که الان هستند مي توانند اين موفقيت را کسب کنند؟

نمي خواهم زياد وارد مسائل استقلال شوم چون که بازيکنان رفيق هاي خودم هستند. براي آن ها آرزوي موفقيت مي کنم.

نقش قلعه نويي در جدايي تو از استقلال چقدر پر رنگ بود؟

صد درصد. خيلي از مردم مصاحبه قلعه نويي را فراموش نکرده اند. وقتي برگشت گفت که " نوازي و علي منصوريان عصاي دست من هستند " در صورتي که عصا را شکست و دور انداخت. اشکالي ندارد من هم تلاش خود را مي کنم اگر در اين فوتبال موفق شدم که هيچ و گرنه من که فوتبالم را در استقلال بازي کرده ام. اميدوارم کساني که حرف مي زنند، عمل کنند. حرف من باعملم يکي است. هيچ موقع نخواستم که زيرآب بزنم. اگر بعضي موقع ها پرخاشي هم کردم به خاطر پيراهن و تعصبم بوده اما اين ها تعصب را با بدخلقي قاطي کرده اند.

bayern
29-10-2008, 10:08
آرش آقای گل
انتخاب بهترین بازیکن از جمع نفرات استقلال به واقع کار مشکلی است. در دیدار برابر پیکان اگر یدالله اکبری اخراج نمی شد چه بسا فوتبال چشم نواز استقلال روز به مراتب سخت تری را برای مدیرروستا و شاگردانش رقم میزند. پیکان که در ابتدا همه راههای نفوذ را بسته بود صاحب یک ضربه پنالتی شد که روی خطای پژمان منتظری به دست آمد. طالب لو اما با مهار این پنالتی یکبار دیگر قابلیت خود را در دفع پنالتی به رخ کشید تاروحیه مضاعفی به تیم تزریق کند با این حال 1 دقیقه بعد پیکان روی یک ضربه کرنر و سرزنی سعید لطفی به گل رسید تا استقلال در خانه عقب بیفتد. استقلال البته به سیاق دیدارهای قبلی روند هجومی را در دستور کار قرار داد تا هماهنگی جباری و جانواریو در کمربند میانی میانه میدان را خیلی زود در انحصار استقلال درآورد. همین روند حرکتی بود که با خطایی روی خسرو حیدری یک پنالتی را برای استقلال به ارمغان آورد. پنالتی آرش برهانی به تور دوخته شد تا روز خوب این بازیکن استارت بخورد. دقایقی بعد باز هم این برهانی بود که ضربه سر جانواریو را با یک سرزنی دیگر تکمیل کرد گل دوم را به نام خود ثبت کرد. گل سوم برهانی اما در فاصله ای کوتاه با یک ضربه آکروباتیک حساب کار را در همان نیمه اول یکسره کرد. نیمه دوم را استقلال کمی محتاط تر آغاز کرد که این احتیاط با اخراج یدالله اکبری از بازی به اوج رسید. استقلال با این حال همچنان دفاع منطقی را در دستور کار قرار داده بود و حفظ توپ قابل توجهی داشت که با حملات جسته و گریخته همراه می شد. برهانی هم اتفاقا برای حفظ پیروزی جای خود را به بیژن کوشکی داد تا استقلال شکل دفاعی تری به خود بگیرد. پیکان اما در غالب زمانی که استقلال 10 نفره بود نتوانست از برتری عددی خود استفاده کند. اما این اتفاق در 10 دقیقه انتهایی بازی شکل دیگری به خود گرفت و پیکان توانست از فرصت هایش بهتر استفاده کند. نتیجه این شرایط به ثمر رسیدن گل دوم پیکان توسط ایمان حیدری بود که 10 دقیقه انتهایی بازی را نفس گیر کند. حملات پیکان اما مغلوب دفاع استقلال شد تا در نهایت چربش تفکرات قلعه نویی در روز درخشش برهانی وقرق صدر جدول گلزنان توسط او به تفکرات مدیرروستا ، استقلال را برنده این میدان کند.

bayern
29-10-2008, 10:09
بازیسازی می کنم و دیده نمی شوم
اکبرپور: بیشتر از همه به آرش کمک کردم
زوج سیاوش اکبرپور و آرش برهانی این روزها خط حمله استقلال را به یکی از نقاط قوت این تیم تبدیل کرده است. اکبرپور یک بازیساز دونده نشان داده که نقش بسزایی در بردهای اخیر استقلال داشته است. بازیکنی که این روزها به مهره مطلوب قلعه نویی تبدیل شده از اوضاع و احوال فعلی اش می گوید.
* خیلی ها معتقدند تو نقش بسزایی در گل زدن های آرش برهانی داری. اینطور فکر می کنی؟
- من خیلی بابت شرایط این روزهای آرش خوشحالم. خیلی دوست داشتم آرش به روزهای اوجش برگردد و نزدیک به خودش شود. خود آرش هم می داند که من بیشتر از همه کمکش کردم. من هم با شنیدن حرف های قلعه نویی و تعریف هایی که از آرش کرد، تصمیم گرفتم بیشتر گل بزنم.
* اما تو همین حالا هم روند خوبی را در استقلال پیش گرفته ای و جزو نفرات تأثیرگذار تیم هستی.
- در فوتبال ایران همیشه بازیکنانی که بیشتر گل می زنند، بهتر دیده می شوند اما بازیکنی که بازیسازی می کند، دیده نمی شود.
* همچنان معتقدی استقلال قوی ترین تیم لیگ ایران است؟
- بله، تیم ما مدعی اول قهرمانی است و تنها رقیبش می تواند پرسپولیس باشد. استقلال و پرسپولیس جز یکدیگر رقیب دیگری برای قهرمانی ندارند.
* از اینکه قلعه نویی از آرش تعریف کرده، ناراحتی؟
- نه اصلاً ناراحت نیستم. آرش دوست خوب من است. اصلاً چنین خصلتی در بین بازیکنان استقلال وجود ندارد.

bayern
29-10-2008, 10:10
مهاجم جدید استقلال در برزیل پیدا شد
رجبی: روی پرسپولیس را کم می کنیم
گویا سفر رضا رجبی به برزیل به پیدا کردن یک مهاجم ششدانگ و چهارچوب شناس ختم شده است. پس از اینکه دیروز روی خروجی یکی از خبرگزاری ها خبری بود مبنی بر اینکه شاید رجبی تا 3 هفته دیگر به ایران برنگردد با هتل او در برزیل تماس گرفتیم و از قضا (!) موفق به مکالمه با او شدیم. رجبی که انتقادهای اخیر از دی کارمو مهاجم گل نزن پرسپولیس را شنیده بود، می گفت: «آقا یک فوروارد پیدا کرده ام که روی استقلالی ها را پیش پرسپولیسی ها سفید کند. قول می دهم فوتبال ایران چنین مهاجمی به خود ندیده است.»
از جزئیات مهاجم جدید آبی پوش از دفاع آخر سال های دور این تیم پرسیدیم: «اسمش روبرتو سیلوا فیلیو است و 29 سال سن دارد، بازیکن سابق اسپورتینگ لیسبون پرتغال و حال حاضر سائوپائولو برزیل که با تیم شهر لیسبون در فصل 2005 – 2006 قهرمان پرتغال شده است.»
رضا رجبی معتقد است اگر دیر می جنبیده یک باشگاه چینی او را روی هوا می زده و از این بابت استقلال شانس آورده است. حالا این که استقلال چگونه می تواند یک مهاجم را از سائوپائولو، یکی از پرافتخارترین و بزرگ ترین تیم های برزیل به ایران بکشاند خود جای سوال دارد. هرچند ما هر چه در میان بازیکنان این تیم گشتیم چنین نامی پیدا نکردیم.

bayern
29-10-2008, 10:11
گل می زدم اما دیده نمی شدم
برهانی: امیدوارم دایی دعوتم کند
برای پیدا کردن ستاره روزهای اخیر استقلال نیازی به کنکاش نیست. آرش برهانی همین نزدیکی هاست. مغضوب فصل گذشته و محجوب این روزهای هواداران استقلال فاصله بین یک فصل. انگار باید طی می شد تا برهانی تبدیل شود به همان فوروارد مستعد گذشته ها. برای استقلال چه چیزی بهتر از یک آرش برهانی آماده؟
* چه اتفاقی افتاد که از یک مهاجم گل نزن به یک مهاجم گلزن تبدیل شدی؟
- من فصل قبل در 6 بازی اول 4 گل زدم اما چون تیم نتیجه نمی گرفت، بازی هیچ بازیکنی به چشم نمی آمد بعد هم که خودتان شاهد بودید مشکلات زیاد شد و خیلی قضاوت ها درباره من با بی انصافی انجام می شد. همه اینها دست به دست هم داد تا از لحاظ روحی به هم بریزیم.
* و امسال این مشکلات همه حل شده؟
- امسال واقعاً هیچ مشکلی ندارم. هر وقت آرامش و تمرکز داشته باشم، می توانم بهترین بازیها را بکنم و گل های خوبی بزنم.
* به طور کلی استقلال خیلی یکدست شده. قبول داری این هماهنگی شرایط تو را هم بهتر کرده است؟
- من از تمامی بازیکنان تشکر می کنم چون همه آنها دوست دارند من گل بزنم. همچنان از کادر فنی ممنونم چون تمرینات ویژه ای برای بهتر شدن من در نظر گرفت و البته یک تشکر هم برای هواداران استقلال که حمایتم می کنند.
* اگر همینطور پیش بروی عنوان آقای گلی لیگ را هم تصاحب می کنی.
- من به آقای گلی فکر نمی کنم چون موفقیت استقلال از همه چیز برایم مهمتر است. در واقع قهرمان شدن استقلال مهمتر از آقای گل شدن من است.
* فکر می کنی رقیبان اصلی تو برای آقای گلی چه کسانی هستند؟
- همه کسانی که در جدول گلزنان حضور دارند و مدعی هستند می توانند برای من رقیب باشند.
* حال که آرش برهانی به مرز آمادگی رسیده چقدر به بازگشت به تیم ملی فکر می کنی؟
- آرزوی هر بازیکنی رسیدن به تیم ملی است. بعد از چند مدت دوری دلم واقعاً برای تیم ملی تنگ شده. امیدوارم که علی دایی این بار دعوتم کند هر چند او سرمربی تیم ملی است و همه چیز بستگی به تصمیم علی دایی دارد.

bayern
29-10-2008, 10:13
بازگشت عنایتی به استقلال عملی نیست
حضور رضا عنایتی در جایگاه VIP استادیوم آزادی در جریان بازی استقلال و پیکان دوباره شایعه بازگشت او به استقلال را تقویت کرد. دیروز خبر بازگشت آقای گل آبی پوش دهان به دهان می چرخید و حتی شایعه شده بود که استقلال قرار است از میان امیرآبادی و مجیدی یک نفر را به جای او به النصر بدهد و البته مبلغی پول هم به عنوان خسارت به باشگاه اماراتی بپردازد اما پرس و جوی ما باعث شد بفهمیم رضای آقای گل تحت هیچ شرایطی نمی تواند وسط فصل النصر را رها کند و باید تا پایان دوری الامارات صبر کند. اواخر سال 87 یعنی زمانی که استقلال خود را آماده حضور در جام باشگاههای آسیا می کند، وقتی است که عنایتی می تواند به تهران برگردد و پیراهن شماره 11 خود را از میثم منیعی پس بگیرد.

امير موسر
29-10-2008, 10:17
بمناسبت بازی با ذوب اهن

استقلال حمله
آرش بايد گل بزنه
استقلال حمله
ذوبي آتيش بزنه
استقلال حمله

استقلال حمله
سيا بايد گل بزنه
استقلال حمله
منصور آتيش بزنه
استقلال حمله

استقلال حمله
پيروز بايد گل بزنه
استقلال حمله
خلعتبري آتيش بزنه
استقلال حمله

bayern
29-10-2008, 10:17
تقدیم به سرداران بی بدیل استقلال و امیر قلعه نویی
خوان دوازدهم : سرنگونی پیکان

بخوان دوازده چه شد پر فسون که پیکان زجدول شدی باژگون
یلان سفید پوش روستا مدیر بناگاه ز افلاک فتادی بزیر
یلانی بلند اختر و نیک بخت به آبی نمود روزگاران چه سخت
چو ناصر برفتی بدیدارشان نبودی سرانجام خوش کارشان

دگر بار فیروز همان طنزگوی نشاندی به ماتم که روکنز پوی

همه آبیان بیمناک از نبرد بمیدان نهادی بسی پایمرد
کمر سفت کردی به ریسمان وبند که امروز باید کلک را بکند
چنین گفت امیر ستیزنده خوی سیه گربه و بخت بد را بشوی
بکین خواهی 4 سال نبرد قدیم بگسترده در پیش خوان وعدیم
که امروز بینید هنر های نیک دریبل و بسی ضربه و تاکتیک
به آرش همان نیزه دار دلیر بگفتا هنررا نشان ده که بیند امیر
همه تاژیان رو نهاده به رزم به افکند پیکان همه رای جزم

چو داور به سوت رزم آغازکرد کتابی گشود و سرقصه را باز کرد

بگاه دوو بیست چو بازی رسید که داور بناگاه بسوتش دمید
پنالتی چه بی موقع و بی دلیل که خواهد ببندد یلان را به پیل
چه غافل که ره را ببندد وحید به ره شوت طهماسب شیرشید
جهان آفرین تا جهان آفرید پنالتی بگیر این چنین کس ندید
همه آبیان شاد و فرخنده ناک به افسون این مرد نیکو و پاک
هنرهای وی را هزار آفرین بگفتند مردان ایران زمین
چون پیکانیان بخت دادند زکف یکی بخت دیگر نکردی تلف

بکرنر چو پژمان سوتی بداد همانرا سعیدش زکف در نداد
بدروازه تاژیان در سپوخت همان توپ نیکو بتورش بدوخت

سه وسه دقیقه چوگشتی روان که نوبت به آرش رسید این زمان
حریف با خطا کرد مردی نگون بسوت اندر آورد داور پنالتی کنون

یکی شوت فنی که آرش زدی که دروازه بان سوی دیگر شدی
دگر بار آرش چهار گاه بعد به دروازه آتش زدی همچورعد
به سیم گل آین آرش پیش تاز به قیچی زدی شوتکی دل نواز
هنر را درعالم بغایت رساند که دایی بر او آفرین ها بخواند
به دفترنوشتی چه نیکو سخن که یادم بماند بخوانم ورا انجمن

به نیمه رسید وقت بازی بسر که داور نواختی بسوتش شرر
بیآورد فرمان، به رختکن روید قوا را دگر باره تجدید کنید

برختکن شتابان همه رفته شاد ازین فتح شیرین ونیکونهاد
امیر پند و اندرز فراوان داد به هافبک دویدن شتابان داد
بحباری آن مرد نیکو خصال بگفتا که پاس رابده هردوبال
دریغا یدالله پند نا شنید همه آبیان را بکرد نا امید
چه ناشی زدی او حریف نژند خطا گونه آنسان حریف درفکند
چو داور به اخراج او سوت زد همی تیم آبی چو ناک اوت کرد
به پیکانیان جانکی تازه داد به آنان قوایی، بی اندازه داد
همه یکسره شور و حمله کنان بتاختند همه سوی دروازه بان

بناگاه ایمان به یک شوت راست به دروازه آبیان در نواخت
نتیجه کنون شد بنزدیک هم سپردند همه آبیان دل به غم
که این چند دقیقه بسالی گذشت به آبی دلان وه چه سختی نهشت

به رای خداوند و بخت بلند گرفتند این آبیان امتیازی بچند
که پیکان ز جدول بیفتاد سخت بچند پله آبی به بالا برفت
.
.
کنز پوی=جوینده گنچ
محسن سلیمانی- آ ل

bayern
29-10-2008, 10:20
قلعه نویی تجربه تلخ بازی با پرسپولیس را تکرار کرد

كاش قلعه نويى كمى جسارت داشت

پس از اخراج يدالله اكبرى امير قلعه نويى، سرمربى استقلال گلزن ترين بازيكن ميدان را بيرون كشيد و بيژن كوشكى را جانشين وى كرد. پس از آن انتظار مى رفت با توجه به سروسامان نسبى كه استقلال در كارهاى دفاعى گرفت براى آنكه دوباره بر توپ و ميدان سوار شود يك مهاجم دونده با قدرت حمل توپ و مسلط به فوتبال زمينى را به ميدان بفرستد كه روى نيمكت كسى جز فرهاد مجيدى( با احترام به احمد خذيراوى كه به دليل كم تجربگى اسمش را نياورده ايم.)

اين خصوصيات را نداشت اما قلعه نويى باز هم از ترس اينكه هجومى شدن تيمش اين فرصت را پيش بياورد كه پيكانى ها خط دفاع استقلال را تحت فشار قرار دهند از آوردن وى خوددارى كرد و به دلايلى كه نمى دانيم او را روى نيمكت نشاند. ديروز مجيدى مى توانست نه به اندازه برهانى اما يك مهاجم گلزن باشد و او اين فرصت را به دليل احتياط قلعه نويى از دست داد.

bayern
29-10-2008, 10:25
برهانى:
بازى در پرسپوليس و استقلال سخت است

مهاجم استقلال تهران گفت: كارشناسان بايد نيمه پر ليوان را ببينند و نسبت به دى كارمو انتقاد منصفانه داشته باشند. آرش برهانى، در مورد اينكه مهاجم پرسپوليس را در عدم گلزنى به وى تشبيه كرده اند، اظهار داشت: فكر مى كنم دى كارمو همانند سال گذشته من دچار عدم اعتماد به نفس شده است؛ اما نبايد به او فشار آورد. وى افزود: سال قبل در شش هفته اول چهار به گل ثمر رساندم؛ اما به قدرى انتقاد غير منصفانه شد كه ديگر نتوانستم گلزنى كنم. اين بازيكن ادامه داد: به نظرم اين راه درست نيست كه يك بازيكن را اين همه مورد انتقاد قرار دهند. او موقعيت هاى خوبى را از دست داده است؛ اما توانست براى خود موقعيت خلق كند و مهم هم همين مسأله است. برهانى تصريح كرد: بازى در تيم هاى پرسپوليس و استقلال سخت است، شايد يك بازيكن به لحاظ فنى خوب باشد؛ اما در زمين كارايى ندارد. بايد به بازيكنان در اين دو تيم زمان داد تا با شرايط آشنا شوند به خصوص كه در اين دو تيم توقعات بالا است. اين مهاجم كه با به ثمر رساندن سه گل خود را به صدر گلزنان ليگ رساند، در اين باره گفت: براى من موقعيت تيمى مهم تر از آقاى گلى است، ابتدا دوست دارم استقلال قهرمان شود و سپس آقاى گل شوم. وى همچنين درباره تمجيد قلعه نويى از وى پس از بازى مقابل پيكان عنوان كرد: او به من لطف دارد. قلعه نويى از سه سال پيش خواهان حضور من در استقلال بود و خودم فكر مى كنم يكى از بازيكنان مورد علاقه او هستم. از او تشكر مى كنم چرا كه در اين مدت زحمات زيادى برايم كشيد و دوست دارم باز هم جواب اعتماد او را بدهم. برهانى در مورد جريان بازى روز گذشته مقابل پيكان ابراز داشت بازى سختى بود. هر دو تيم فوتبال خوبى را به نمايش گذاشتند. آنها در خط حمله عالى بودند و هافبك هاى اين تيم براى لحظاتى كار ما را دشوار كردند. اين بازيكن افزود: اگر اشتباه داورى نبود مطمئنا پيكان را با گل هاى بيشتر شكست مى داديم داور در اخراج اكبرى عجله كرد. مهاجم استقلال در ارتباط با تمايل رضا عنايتى براى بازگشت، اظهار داشت: عنايتى بازيكن بزرگى است و مى تواند در ليگ قهرمانان آسيا به تيم ما كمك كند. خوشبختانه جو استقلال به قدرى صميمى شده كه هيچكس از بازگشت بازيكنى ناراحت نمى شود و ما از بازگشت او استقبال مى كنيم. برهانى كه پس از هت تريك پس از بازى ديروز اعلام كرده بود دوست دارد مورد توجه سرمربى تيم ملى قرار گيرد، در اين رابطه عنوان كرد: سعى مى كنم به گونه اى بازى كنم كه بتوانم نظر على دايى را جلب كنم. اميدوارم او نظر مثبتى روى من داشته باشد چرا كه آرزوى هر بازيكنى است كه در تيم ملى بازى كند. وى در پاسخ به اين سوال كه على دايى چه ميزان مى تواند به پيشرفت او كمك كند گفت: به هر حال او مهاجم بوده است و اگر دعوت شوم از تجربيات او استفاده مى كنم.

bayern
29-10-2008, 10:25
يدالله اكبرى:
قهرمانى آسيا را كم دارم
هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در بازى مقابل پيكان براى نخستين بار در عمر فوتبالم از بازى اخراج شدم. يدالله اكبرى، درباره بازى استقلال مقابل پيكان اظهار داشت: تيم ما ديروز بازى بسيار خوبى را انجام داد. بازيكنان تيم به خصوص بعد از اخراج من بسيار تلاش كرده و با غيرت بازى كردند. وى افزود: پيروزى شيرينى بود؛ اما شخصا در حال سكته بودم. فشار زيادى روى من بود و اگر بازى مساوى مى شد، شرايط خوبى برايم پيش نمى آمد. اين بازيكن در پاسخ به اين سئوال كه چرا با اين بدشانسى ها روبرو مى شود، عنوان كرد: امسال در بعضى بازى ها مسائل دست به دست هم مى دهد تا بدشانسى بياورم. خودم هم دوست ندارم اين اتفاق بيفتد. اكبرى در مورد تصميم سعيد مظفرى زاده مبنى بر اخراج وى ابراز داشت: تصميم او صد در صد سختگيرانه بود؛ اما به هر حال تصميمى است كه گرفت و ما هم بايد به نظر او احترام بگذاريم. البته اين اخراج براى من گران تمام شد چون براى اولين بار در عمر فوتبالى ام بود كه اخراج مى شدم، با اين حال از كسب پيروزى بسيار خوشحال شدم. هافبك آبى پوشان در ادامه با انتقاد از گزارشگر بازى گفت: از ميرزايى گلايه داشته و دوست ندارم كه او بازى هاى ما را گزارش كند، چون به جاى گزارش بازى به حاشيه مى پردازد. وى اضافه كرد: هر گاه او بازى ها را گزارش مى كند ترجيح مى دهم صداى تلويزيون را كم كنم. به جاى او ترجيح مى دهم خيابانى گزارشگر بازى هاى ما باشد. هرچند مى گويند او پرسپوليسى است؛ اما هميشه واقعيت ها را مى گويد. اكبرى تاكيد كرد: از آقايان گزارشگر مى خواهم در جريان بازى فقط به گزارش مسابقه بپردازند و خطى عمل نكنند. اين بازيكن با بيان اين كه جاى كاظمى بازى نمى كند، اظهار داشت: اينكه چون حسين سه اخطاره بوده از من استفاده شده است را قبول ندارم. او دوست خوب من و بازيكن بزرگى است. وى در مورد هت تريك برهانى عنوان كرد: از درخشش وى خوشحالم. همه ما در تيم بايد به او كمك كنيم تا آقاى گل شود. او بازيكن بزرگى است كه آينده خوبى خواهد داشت. اكبرى همچنين در پاسخ به اين سئوال كه آيا قلعه نويى از وى بابت اخراج گلايه كرد؟ گفت: او حرفى نزد؛ اما به او و همه استقلالى ها حق مى دهم كه ناراحت شوند. بازيكن استقلال در پايان درباره رقابت با پرسپوليس براى قهرمانى گفت: با همه احترامى كه براى پرسپوليس قائل هستم بايد بگويم كه اين تيم را براى قهرمانى جا خواهيم گذاشت. از نظر تيمى و مربى در سطح بهترى هستيم. در كلكسيون افتخارات خود قهرمانى آسيا با استقلال را كم دارم كه اميدوارم به اين مقام هم برسم

bayern
29-10-2008, 10:34
تماس شكورى با سيد صالحى
در بازى استقلال و پيكان، برخوردى بين هادى شكورى و سيد مهدى سيد صالحى اتفاق افتاد كه به مجروح شدن بازيكن پيكان انجاميد. سيدصالحى ابتدا با بانداژ اما بعد از گذشت دقايقى بانداژ را برداشت و با چشمى ورم كرده و كبود به بازى ادامه داد. روز گذشته هادى شكورى به واسطه اينكه برخورد آنها عمدى نبوده با سيد صالحى تماس گرفت و از حال او جويا شد و بابت اين برخورد شديد از او معذرت خواهى كرد.

bayern
29-10-2008, 10:35
پولادى و عباسفرد به دنبال رضايتنامه
مهرداد پولادى و عليرضا عباسفرد ۲ تن از بازيكنان استقلال كه تبديل به نيمكت نشينان ثابت تيم شده اند با وضع موجود و دور ماندن اجبارى از ميادين، قصد رفتن از استقلال را دارند. گفتنى است اين بازيكنان بارها و بارها عليه تيم و كادر فنى مصاحبه هاى تندى انجام دادند كه اين حركت، كنار گذاشتن آنها از تيم را ترغيب مى كند. مطلع شديم پولادى و عباسفرد قرار است امروز به باشگاه رفته و جلسه اى با واعظى آشتيانى انجام دهند. گويا بابت دريافت رضايتنامه آنها از آشتيانى قول مساعد گرفته اند.

bayern
29-10-2008, 10:36
سفر مرفاوى به تعويق افتاد
صمد مرفاوى كه قرار بود طى روزهاى آينده به سفر حج مشرف شود سفر خود را به تعويق انداخت تا اواخر آبان ماه به مكه مكرمه برود. مرفاوى همچنين از كسانى كه موضوع سفر او را بيش از حد بزرگ جلوه دادند دلخور است و اعتقاد دارد اين موضوع نبايد تا اين حد در اذهان عمومى بزرگ شود.

bayern
29-10-2008, 10:39
عنايتى:
كل استقلال در خدمت برهانى هستند تا گل بزند

اين روزها صحبت هاى زيادى مبنى بر بازگشت عنايتى به استقلال مطرح مى شود. او هنوز هم دلش با استقلال است و دوست دارد به تيم محبوبش باز گردد و براى اين تيم بازى كند. آقاى گل ۳ دوره ليگ كه فقط چند ماهى از قراردادش با النصر باقى مانده است، براى بازگشت به تيم آبى پوش پايتخت و به تن كردن پيراهن اين تيم لحظه شمارى مى كند. در همين رابطه با عنايتى همصحبت شديم و نظرات او را جويا شديم. گفت و گوى ما با وى را در پى بخوانيد:
• اين روزها همه از بازگشت عنايتى به استقلال مى گويند. در اين مورد صحبت كنيد؟
- من صحبت هايى را با برخى از مسئولين استقلال و حتى با قلعه نويى انجام دادم. حضور من در استقلال در اين فصل به خاطر قراردادم با النصر منتفى است اما با توجه به اينكه با شروع ليگ قهرمانان قرارداد من با النصر به پايان مى رسد مى توانم از آن موقع در خدمت استقلال باشم.
• با اين حساب از اسفند ماه و اولين بازى در ليگ قهرمانان شما را با پيراهن آبى خواهيم ديد؟
- من تا اواخر فروردين ماه با النصر قرارداد دارم و استقلال را از بازى سوم در ليگ قهرمانان و ادامه مسابقات ليگ همراهى خواهم كرد. در حال حاضر براى بازگشت به استقلال لحظه شمارى مى كنم چرا كه به اين تيم عشق مى ورزم. هواداران استقلال در هيچ كجاى دنيا همتا ندارند و از همين جا از آنها تشكر مى كنم كه مرا حمايت كردند. اميدوارم روزى كه به استقلال برمى گردم بتوانم با انجام بازى هاى خوب پاسخ محبت هاى آنها را بدهم.
• رضا عنايتى كنونى با آقاى گل ۳ سال پيش استقلال از نظر بدنى چه تفاوتى دارد؟
- هيچ تفاوتى ندارد. من در هر تيمى كه باشم با تمام وجود براى آن تيم بازى مى كنم و با تمريناتى كه در اين ۳ سال انجام دادم همان آمادگى ۳ سال قبل را دارا هستم. به هواداران استقلال قول مى دهم كه در هنگام بازگشت به اين تيم عملكرد مطلوبى داشته باشم.
• پس از بازگشت به استقلال به آقاى گلى هم فكر مى كنيد؟
- چرا كه نه. من هنوز هم توان زيادى دارم. تمام تلاش خودم را انجام خواهم داد تا دوباره بتوانم عنوان آقاى گلى را به دست آورم. من پتانسيل آقاى گل شدن را دارم و براى رسيدن به آن از هيچ كوششى دريغ نخواهم كرد.
• خيلى ها معتقدند ليگ امارات ستاره هاى فوتبال ما را نابود مى كند. با اين عقيده موافقيد؟
- ابداً. اينجا شرايط فرق مى كند. اگر بازيكن خارجى آن بازى را كه از او انتظار دارند انجام ندهد به راحتى اخراجش مى كنند و پولش را مى پردازند چرا كه پول زيادى دارند و همه چيز را در پول خلاصه مى كنند. با اين حساب شرايط براى ما بسيار سخت است. جالب اينجاست كه باخت تيم را تقصير خارجى ها مى اندازند و برد تيم را به حساب خودشان مى نويسند.
• چرا به عنوان آقاى گل ۳ دوره ليگ ايران نتوانستيد به اروپا راه پيدا كنيد؟
- من به خاطر نداشتن يك مدير برنامه خوب نتوانستم فوتبالم را در اروپا ادامه دهم. سال اولى كه در استقلال آقاى گل شدم پيشنهادات زيادى داشتم. در آن مقطع شالكه و هانوفر آلمان مهمترين مشتريان من بودند اما به دليل ناآگاهى از شرايط فوتبال روز دنيا و ترانسفر شدن نتوانستم به اروپا راه پيدا كنم. به هر حال هر انسانى سرنوشتى دارد و سرنوشت من هم اين طور رقم خورد و هيچ اعتراضى به اين موضوع ندارم و شكرگزار خداوند هستم.
• استقلال اكنون ۶ مهاجم خوب دارد. با اضافه شدن شما نيز اين تعداد به ۷ مهاجم مى رسد. با اين شرايط بازى كردن در اين تيم سخت نمى شود؟
- من كه هنوز به استقلال نيامده ام اما اگر هم به اين تيم بازگشتم نهايت تلاش خودم را انجام خواهم داد در تركيب قرار بگيرم. من از نيمكت نشينى مى ترسم و براى اينكه دچار آن نشوم دست به هر كارى خواهم زد.
• شرايط فعلى استقلال را چگونه ارزيابى مى كنيد؟
- شرايط كنونى استقلال بسيار خوب است. آنها در بازى با پيكان هم خيلى خوب بازى كردند به ويژه در نيمه اول كه با ارائه فوتبالى منطقى نتيجه لازم را كسب كردند. يك نكته قابل توجه دگرگون شدن سياوش اكبرپور بود. سياوش در اين بازى كارهايى كرد كه برايم بسيار جالب بود. او ديگر تكروى نمى كرد و در خدمت تيم بود. قطعاً مربيان به سياوش آموزش داده اند. او ديگر عصبى نمى شد و در كل معتقدم يك دگرگونى در وى به وجود آمده است.
• آرش برهانى ۳ گل به پيكان زد و اكنون آقاى گل ليگ است. به نظر شما آرش توان آقاى گل شدن را دارد؟
- اگر آرش به همين روند ادامه دهد به راحتى عنوان آقاى گلى را به دست مى آورد. من روز بازى با پيكان در ورزشگاه حضور داشتم و مى ديدم كه كل تيم استقلال در خدمت آرش هستند و سعى مى كنند تمامى توپ ها را به او ختم كنند و او را در موقعيت گل قرار دهند. آرش بايد قدر بداند و از موقعيت هايى كه به دست مى آورد نهايت استفاده را بكند.
• رضا عنايتى هنوز هم به تيم ملى فكر مى كند؟
- چرا كه نه. من فقط تلاش مى كنم و اگر به تيم ملى دعوت شوم از نهايت جان براى تيم ملى مايه خواهم گذاشت. با اين كه مدت زيادى از تيم ملى دور بوده ام اما هيچ اعتراضى ندارم و مى دانم كه تقديرم اين بوده است.
• شرايط النصر چگونه است؟
- شرايط تيممان پس از پيروزى مقابل النصر خوب است و جمعه آينده نيز مقابل العين قرار خواهيم گرفت كه در صورت پيروزى در اين مسابقه بهتر از اين هم خواهيم شد.

bayern
مظفرى زاده: ديدار استقلال و پيكان را سختگيرانه قضاوت كردم

سعيد مظفرى زاده داور ديدار استقلال و پيكان گفت: براى اعمال قانون، مسابقه استقلال - پيكان را سختگيرانه قضاوت كردم. وى در مورد اخراج يدالله اكبرى در بازى استقلال و پيكان گفت: قبول دارم كه سختگيرانه قضاوت كردم، چون معتقدم اجراى قانون كار سختى است و من براى اعمال آن بايد نهايت دقت را مى كردم. او افزود: در بازى مشكل خاصى به وجود نيامد و تلاش كردم با توجه به حساسيت بازى اشتباهى نداشته باشم. ۲ پنالتى كه گرفتم نيز كاملاً درست بود. مظفرى زاده ادامه داد: با توجه به اين كه اين آخرين بازى بود كه از سوى AFC ناظر براى من مى فرستادند تمام تلاش خود را به كار بستم. خوشبختانه نمره خوبى هم گرفته و در فهرست داوران قرار گرفتم. اين داور بين المللى در ارتباط با اعتراض امير قلعه نويى در يك صحنه از بازى و اكتفا به يك تذكر ساده گفت: در آن لحظه تشخيص دادم كه فقط تذكر بدهم و ايشان هم قبول كرد. موضوع خاصى نبود كه بخواهم تصميم ديگرى بگيرم. مظفرى زاده درباره اعتراض هواداران استقلال به اخراج اكبرى اظهار داشت: كار درستى انجام دادم و حرفى هم ندارم. به هر حال اگر قرار باشد بابت هر تصميمى كه داوران مى گيرند با انتقاد مواجه شوند، كارى پيش نمى رود. وى در مورد عدم حضور مسعود مرادى در فهرست نهايى داوران جام جهانى گفت: او نهايت تلاش خود را كرد و اين عدم انتخاب از ارزش هاى او كم نمى كند. نبايد دنبال مقصر بود چون هميشه در اين انتخابات شمارى از شايستگان دعوت نمى شوند.

amir_sa
مرسي بايرن جان
آقا دمت گرم

bayern
29-10-2008, 10:40
حسينى : قول داده ام به استقلال گل بزنم
سيدمحمد حسينى مدافع تيم ذوب آهن گفت: مقابل استقلال تهران ۲ امتياز از دست رفته خانگى را جبران خواهيم كرد و من قول داده ام كه به آن ها گل بزنم. وى افزود: اگر قرار بود يك سوم توپ هاى ما مقابل استقلال اهواز به گل تبديل مى شد بايد حداقل ۵ گل مى زديم اما نمى دانم چه اتفاقى افتاده بود كه روز گلزنى ما نبود. او ادامه داد: ۳ موقعيت خوب را تنها خود از دست دادم. خيلى بدشانس بوديم اما خدا را شكر مى كنم كه بازى مساوى شد چرا كه روز گلزنى ما نبود و خوشحالم كه بازنده نبوديم هرچند داور گل سالم ما را قبول نكرد. فكر مى كنم مقابل آن ها جادو و طلسم شده بوديم كه با وجود موقعيت هاى صد در صدى نتوانستيم پيروز شويم.مدافع ذوب آهن با اشاره به گلزنى خود تصريح كرد: مهم زدن گل اول بود. با مربيان و بازيكنان تيم شرط بسته ام آمار گل هاى خود را بيش از ۸ برسانم. سعى مى كنم از بازى بعدى بيشتر براى گلزنى جلو بروم. حسينى بازى با استقلال را مهم ارزيابى كرد و گفت: از دست دادن ۲ امتياز خانگى انگيزه اى براى بازى مقابل استقلال شد تا آن را جبران كنيم. با اين كه استقلال تيم بزرگى است اما شكستش خواهيم داد. وى خاطرنشان كرد: شك نكنيد كه حداقل بازنده اين بازى نيستيم. برترى در اين ديدار مى تواند نيمى از راه قهرمانى نيم فصل اول را براى ذوب آهن هموار كند.مدافع گلزن ذوب آهن گفت: قول دادم به استقلال هم گل بزنم و تمام تلاشم را در اين راه انجام خواهم داد.

bayern
29-10-2008, 10:42
مرسي بايرن جان
آقا دمت گرم

انجام وظیفه هستش:31::40::11:

bayern
29-10-2008, 10:43
آبى پوشان بمب روحيه اند
خِست ذوب آهن، قشنگى استقلال
استقلال بعد از غلبه بر پيكان از لحاظ روحى و روانى در شرايط بسيار مطلوبى قرار گرفت. در تيمى كه گل نزن ترين مهاجمش تا حد آقاى گلى ليگ مطرح مى شود مسلماً اتفاقات مثبت بسيارى رخ داده است اما بايد ديد آيا استقلالى ها مى توانند روند مثبتى كه در ۷ هفته اخير طى كرده اند را ادامه دهند؟ آنچه مسلم است اينكه يك تيم هميشه در اوج بماند كار سختى است اما بازى با ذوب آهن براى استقلال يك بازى ويژه است و آنها در شرايطى هستند كه براى مدعى شدن حتماً بايد اين بازى را ببرند.
•••
ذوب آهن هفته گذشته حتى در خانه نتوانست از پس استقلال اهواز برآيد و اين مسئله نشان مى دهد كه آنها فراز و نشيب بسيارى دارند. با توجه به اينكه روز جمعه احتمالاً تماشاگران بسيارى به ورزشگاه آزادى مى روند بايد پذيرفت كه ذوبى ها كار سختى را پيش رو دارند البته اين فشار جمعيت به نوعى مى تواند به ضرر استقلال هم تمام شود اما بايد ديد آيا ستاره هاى اين تيم مى توانند مثل روز بازى با پيكان بدرخشند؟ در بازى دوشنبه جبارى، جان واريو، برهانى و حتى اكبرپور روز بسيار خوبى را پشت سر گذاشتند اما مسلماً منصور ابراهيم زاده برنامه هاى بسيارى براى مهار ستاره هاى استقلال خواهد داشت. خط هافبك استقلال اين روزها با جبارى و جان واريو درمركز و حيدرى و منيعى در جناحين خوب كار مى كند. در پست هافبك دفاعى هم كاظمى جانشين اكبرى محروم مى شود تا قلعه نويى دغدغه اى نداشته باشد. هافبك هاى استقلال اگر بتوانند مركز ميدان را از ذوبى ها بگيرند مسلماً تيمشان را به پيروزى نزديك تر مى كنند البته در بحث كارهاى دفاعى استقلالى ها بايد كاملاً مراقب محمدرضا خلعتبرى دريبل زن و اسماعيل فرهادى باشند. ذوبى ها در ضدحملات تيم بسيار خطرناكى هستند و اگر خط دفاعى استقلال غفلت كند تاوان سختى پس خواهد داد.
•••
قلعه نويى و ابراهيم زاده مدتى با هم همكار بوده اند و با روش هاى كارى يكديگر آشنايى كامل دارند. شايد با توجه به شرايط جدول نتيجه تساوى به سود ذوب آهن باشد اما استقلال مثل نيمه اول بازى با پيكان هجومى ظاهر خواهد شد تا فاصله ۴ امتيازى خود با صدر جدول را به يك امتياز كاهش دهد. قلعه نويى در خط حمله بار ديگر از وجود اكبرپور و برهانى استفاده مى كند چرا كه آنها در اوج آمادگى هستند اما او بايد فكر اين را هم بكند كه اگر اصفهانى ها جلوى بازى سازى جبارى را بگيرند، نيمى از تاكتيك هاى هجومى استقلال خنثى مى شود. جبارى در بازى با پيكان ،۲ ۳ پاس طلايى داد و هماهنگى جالب او با جان واريو باعث شده تا خط ميانى استقلال صلابت بسيارى داشته باشد. اصفهانى ها كه به خست داشتن شهره اند نمى خواهند هر ۳ امتياز بازى را به استقلال بدهند. ذوب آهن معمولاً موى دماغ استقلال مى شود و قلعه نويى خوب مى داند كه تيمش جمعه كار ساده اى را پيش رو ندارد. او البته روى ۲ فاكتور حساب خاصى بازى كرده است. يكى حضور گسترده تماشاگران استقلال (پيش بينى مى شود بالاى ۷۰ هزار نفر جمعه خود را به آزادى برسانند) ديگر آمادگى نفراتى چون جبارى، حيدرى، جان واريو، برهانى و اكبرپور كه مقابل پيكان از ارگان اصلى تيمشان بودند.

bayern
29-10-2008, 10:46
آرش برهانى گلزن ويژه واعظى آشتيانى
آرش برهانى مهاجم استقلال آقاى گل فعلى رقابت هاى ليگ برتر است. نكته جالب اينكه برهانى هر ۹ گل خود را در دوره مديريت امير واعظى آشتيانى مديرعامل آبى پوشان به ثمر رسانده است. گفتنى است اگر اين مهاجم حداقل چند گل خود را در دوره مديريت على فتح الله زاده مديرعامل اسبق استقلال به ثمر مى رساند شايد فتح الله زاده هنوز مديرعامل استقلال بود.

bayern
29-10-2008, 10:46
جلسه مهم مديرعامل و سرمربى
واعظى آشتيانى تكليف قلعه نويى را مشخص مى كند
اميررضا واعظى آشتيانى يكشنبه شب قبل از سفر به مالزى در هتل محل اقامت استقلال حاضر شد و همين حضور باعث برخورد وى با برخى افراد اضافى حاضر در اردو گرديد. البته سفر مديرعامل آبى پوشان به مالزى براى شركت در اجلاس مديريت باعث شد تا مسأله چندان جدى در مطبوعات مطرح نشود اما نكته قابل تأمل اينكه عده اى معتقدند امير قلعه نويى از اين اتفاق ناراحت شده است.از طرف ديگر واعظى آشتيانى هم بر خلوت بودن اردوى استقلال بابت حفظ تمركز بازيكنان تأكيد فراوان دارد و مى خواهد اين مسأله را پس از بازگشت به تهران به صورتى كاملاً جدى در دستور كار خود قرار دهد بر اساس خبرى كه دوشنبه شب به دستمان رسيد بعد از پايان سفر واعظى آ شتيانى و بازگشت مديرعامل استقلال به تهران جلسه اى با حضور او و سرمربى آبى پوشان برگزار شده برخى موارد مهم از جمله همين مسأله مورد بررسى قرار خواهد گرفت البته آشتيانى از نظر فنى كاملاً قلعه نويى را قبول داشته و با او از اين نظر كوچكترين مشكلى ندارد اما در عين حال مى خواهد حيطه اختيارات هر كسى را به طور كامل مشخص كرده و مانع از تداخل وظايف و سرپيچى از قوانين باشگاه شود روى همين اصل به نظر مى رسد در صورت برگزارى اين نشست برخى شرايط در استقلال عوض شود و هر كس صرفاً در حيطه وظايف فنى و يا مديريتى تعريف شده براى خويش گام بردارد.

bayern
29-10-2008, 10:47
آشتيانى به دنبال امتيازات AFC براى استقلال
واعظى آشتيانى، مديرعامل استقلال تهران كه بامداد روز دوشنبه به مالزى سفر كرده است پس از بازى طى تماسى اين پيروزى را به استقلالى ها تبريك گفته است ولى گفته مى شود وى هيچ تماسى با قلعه نويى نداشته و ظاهراً اوضاع را طى تماسى با ديگر اعضاء هيأت مديره و سرپرست اين تيم پيگيرى كرده است.آشتيانى قرار است در اين جلسه در مورد ميزان كمك AFC به تيم هاى شركت كننده در ليگ قهرمانان آسيا، سهم تيم ها از تبليغات كنار زمين و نحوه درآمد استقلال از حق پخش تلويزيونى مذاكره كرده تا در آينده براى دريافت اين امتيازات و روند قانونى آنها باشگاه استقلال با مشكل مواجه نشود.

bayern
29-10-2008, 10:48
اكبرپور امروز تست پزشكى مى دهد
سياوش اكبرپور، مهاجم تيم استقلال امروز عصر به كلينيك باشگاه خواهد رفت و زير نظر دكتر نوروزى تست پزشكى خواهد داد. وضعيت اكبرپور كه در بازى با پيكان از ناحيه آشيل پا دچار مصدوميت شده بود بعد از انجام تست پزشكى مشخص مى شود. البته به گفته پزشكان، مصدوميت اكبرپور جدى نيست و او براى همراهى استقلال مقابل ذوب آهن مشكل خاصى نخواهد داشت اما همه چيز امروز معلوم مى شود. گفتنى است، ديدار استقلال و ذوب آهن روز جمعه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقيقه در ورزشگاه آزادى برگزار خواهد شد.

bayern
29-10-2008, 10:48
ناراحتى عنايتى از استقلالى ها
رضا عنايتى از تعطيلى ليگ امارات استفاده كرده و براى استراحت به تهران آمده تا ضمن ملاقات با دوستان از اوضاع استقلال نيز مطلع شود اما در اين ميان شايعه شده عنايتى براى مذاكره با آبى ها راه ايران را در پيش گرفته است و همين شايعه موجب شد تا يكى، دو نفر از استقلالى ها مدعى شوند هيچ مذاكره اى با او صورت نگرفته و اساساً استقلال در اين برهه زمانى نيازى به رضا عنايتى ندارد و مى خواهد يك مهاجم خارجى جذب كند. ظاهراً اين حرف ها باعث دلخورى عنايتى شده است. مهاجم سال هاى گذشته استقلال بر اين نكته تأكيد دارد كه با توجه به قرارداد خود، پيوستنش به استقلال تابع شرايط ويژه اى خواهد بود. از سوى ديگر وقتى او همواره براى آبى ها يك مهره مؤثر و گلزن بوده، استفاده از چنين الفاظى در موردش مناسب نيست زيرا اين بازيكن هرگز در استقلال بازيكن ذخيره و ضعيفى نبوده است كه حالا صحبت از بى نيازى به حضورش باشد.

bayern
29-10-2008, 10:49
برهانى و حيدرى در ليست تيم ملى
در ليست جديد تيم ملى احتمال حضور آرش برهانى و خسرو حيدرى بسيار زياد است.مسئولان تيم ملى پاسپورت اين ۲ بازيكن را از باشگاه استقلال دريافت كرده اند و در صورتى كه تغييرى در ليست تيم ملى داده نشود در ليست جديد تيم ملى خواهند بود.

bayern
29-10-2008, 10:50
مژده استقلالى ها به برهانى
مقابل امارات بازى مى كنى!
آرش برهانى در يك روز به يادماندنى دروازه پيكان را به توپ بست تا به معناى واقعى كلمه به مرد شماره يك استقلال بدل شود و لبخند رضايت را بر لبان هواداران بنشاند. آرش ۳ گل زد تا ديگر هيچ كس به او لقب گل نزن را ندهد اما جالب اينجاست كه در رختكن آبى پوشان نيز مژده خوبى به وى داده شد.وعده اى كه اگر تحقق پيدا كند باعث مى شود اين بازيكن بعد از گذشت ۲ سال دوباره به آنچه دلش مى خواهد برسد. همبازيان برهانى عصر دوشنبه پس از خاتمه مسابقه به وى تبريك گفته و در گپ هاى دوستانه با او به اين نكته تأكيد داشتند با توجه به عملكرد درخشانى كه از خود به نمايش مى گذارد نه تنها جزو ملى پوشان قرار خواهد داشت بلكه به احتمال زياد اين فرصت را هم خواهد يافت تا در جدال مقابل كويت و امارات براى تيم ملى وارد زمين شود.

bayern
29-10-2008, 10:50
امير در گوش تيمش چه گفت؟
۱- چه گفت در گوش تيمش اين امير قلعه نويى؟ كسى مى داند؟ اگر مى دانيد به ما هم بگوييد كه ما هم در گوش رفقاى خودمان بگوييم بلكه آنها هم در گوش بازيكنان خود از همين حرف ها بزنند و تيمشان در ۷ هفته، ۱۴ پله صعود كند و از قعر به صدر برسد. اگر مى دانيد به ما هم بگوييد... اگر مى دانيد بگوييد تا ما هم بدانيم... اين كنجكاوى دارد ما را مى كشد.
۲- چه گفت در گوش تيمش؟ چه گفت كه تيم از هم پاشيده و از ۵ بازى ۴ امتياز گرفته اش حالا «۲۱» آورده و آن بالاى جدول به ريش ديگرانى كه هفته هاى اول برايش شكلك درمى آوردند، مى خندد. چه گفت در گوش تيمش كه حالا اينگونه آقايى مى كند آن بالاهاى جدول؟ چه گفت در گوش تيمش كه از ۲۱ امتياز ممكن در ۷ بازى اخير، ۱۷ امتياز آورده؟ چه گفت در گوش تيمش اين امير قلعه نويى كه تيمش از اين رو به آن رو شد؟ كسى مى داند؟ به ما هم بگوييد تا رازش را بفروشيم به باشگاه هاى ديگر و حق خودمان را از فوتبال بگيريم! اگر مى دانيد به ما هم بگوييد كه برويم و اين «كيميا» را بفروشيم به ديگران، شايد ما هم شديم كيمياگر!
۳- او امير قلعه نويى است با تمام كاراكترها و شمايل هميشگى كه نمى توانى ببينى و انتقاد نكنى... او قلعه نويى است و لجت را درمى آورد و با سليقه اى كه دارد، تو دلت مى خواهد سر خودت و او را به ديوار بكوبى تا يكى از شما ۲ تا بفهمد كه ديگرى چه مى گويد. او قلعه نويى است و دوست دارد در اين دوران مد شدن سيستم ۱-۳-۲-۴ تيمش را با ۲-۵-۳ اداره كند. اصلاً حال مى كند فرهاد مجيدى يا مهدى امير آبادى را بگذارد روى نيمكت... عشقش مى كشد به عليزاده يا عباسفرد دل ببندد... كيف مى كند كه لجت را دربياورد...
۴- امير قلعه نويى است ديگر... لجباز است... دوست دارد كسى در تيمش گنده نشود... كسى شاخ و شانه نكشد... تو تيمش را مى بينى كه طباطبايى ندارد، سهراب بختيارى زاده ندارد، سامره ندارد، رحمتى ندارد و خيلى هاى ديگر را ندارد و به اين خاطر ندارد كه آنها محبوب بودند... تو تيمش را مى بينى و فرهاد مجيدى يا مهدى امير آبادى را مى بينى كه پشت ديوار محبوبيت دارند مى پوسند... دلت هم مى پوسد براى فرهاد كه در چند بازى اخير ۲ گل زد و يك پاس گل داد و يك پنالتى گرفت و همچنان بايد روى نيمكت حرص بخورد و بر بخت بد خود لعنت بفرستد. تو اينها را مى بينى و لجت درمى آيد و بعد مى بينى كه تيم امير قلعه نويى ۲۱ امتياز دارد و با صدر جدول تنها ۴ امتياز و ۲ وجب فاصله دارد. مى بينى كه تيمش خوب بازى مى كند و حتى در روز بدى مثل بازى با پيكان گربه سياه اين ۲ سال اخير، موقعيت گل زياد خلق مى كند و با يك يار كمتر هم تيمش يك نيمه را مى جنگد و دوام مى آورد و در نهايت هم با ۳ امتياز زمين لعنتى را ترك مى كند. تو اينها را مى بينى و با خودت كلنجار مى روى كه بالاخره حقيقت امير قلعه نويى چيست؟ از خودت مى پرسى كدام وجه امير قلعه نويى را باور كنى؟! آنكه قابل دوست داشتن است يا آنكه قابل نفرت ورزيدن؟ سياه يا سپيد؟ ... و بعد ناچار مى شوى به ياد بياورى كه در ايران بيشتر از ديگر نقاط دنيا همه چيز «خاكسترى» است.

bayern
29-10-2008, 10:51
كنترل از راه دور
گزارش روزانه استقلالى ها به واعظى آشتيانى
اميررضا واعظى آشتيانى براى شركت در اجلاس مديريت راهى مالزى شد و فعلاً درگير اتفاقاتى است كه در كوالالامپور مى افتد اما ظاهراً اين مسأله باعث نشده او از اوضاع آبى پوشان غافل شود. اتفاقاً مديرعامل استقلال به طور جدى پيگير مسائل استقلال است و اخبار باشگاه نيز به طور كامل در اختيارش قرار مى گيرد. بر اساس شنيده هاى ما، واعظى آشتيانى اين روزها به نوعى استقلال را از راه دور كنترل مى كند زيرا به صورت روزانه با وى در مالزى تماس مى گيرند و اطلاعات مربوط به اوضاع تيم در اختيارش قرار مى گيرد. البته اين تماس ها با توجه به شرايط حساس استقلال طى چند نوبت در روز صورت مى گيرد تا مديرعامل كاملاً بداند در تيمش چه مى گذرد. واعظى آشتيانى در جريان بازى استقلال- پيكان نيز به صورت مستقيم با تهران در تماس بود و بلافاصله پس از برترى، در جريان اين پيروزى حساس قرار گرفت.

bayern
29-10-2008, 10:52
بازتاب دعواى يكشنبه شب
دوستان قلعه نويى ديگر به هتل نمى آيند
در شماره گذشته خوانديد كه اميررضا واعظى آشتيانى يكشنبه شب از حضور دوستان اميرقلعه نويى در هتل ناراحت شد و مسأله در رسانه ها هم بازتاب وسيعى پيدا كرد. البته اين طور كه در برخى نشريات چاپ شده ، مديرعامل باشگاه استقلال مسائل مالى و صرفه جويى در پول باشگاه را دليل برخورد با اين افراد تلقى كرد اما اغلب اطرافيان تيم و آگاها ن امر بر اين نكته تأكيد دارند كه واعظى آشتيانى با اين كار خود قصد داشت به كادر فنى نشان بدهد كه تحت هر شرايطى بايد محيط اردو را خلوت كرد و شب قبل از بازى فقط به افرادى اجازه تردد در هتل را داد كه عضو تيم يا يكى از اركان باشگاه تلقى مى شوند. در همين رابطه جالب است بدانيد ترفند مديرعامل استقلال كاملاً كارگر واقع شده است زيرا اين طوركه ما شنيده ايم دوستان امير قلعه نويى ترجيح مى دهند هنگام برپايى اردوهاى تداركاتى استقلال كمتر در هتل آفتابى شده و شب هاى قبل از بازى نيز حتى المقدور در كنار آبى پوشان قرار نگيرند تا برايشان مشكلى ايجاد نشود.

bayern
29-10-2008, 10:52
با وجود مصدوميت
استقلال نام روانخواه را به AFC مى دهد
اميدرضا روانخواه در بازى اول استقلال در ليگ هشتم دچار آسيب ديدگى بسيار شديدى شد و به واسطه همين مسأله پاى خود را به تيغ جراحان سپرد تا بالغ بر ۶ ماه از حضور در ميادين فوتبال محروم شود. به اين ترتيب او بخش اعظمى از فصل جارى را از دست خواهد داد و حداقل تا اوايل اسفند ماه شرايط حضور در ميدان را پيدا نمى كند. از طرف ديگر به نظر مى رسد با توجه به زمان برگزارى ليگ قهرمانان آسيا، اين بازيكن ۲ بازى اول استقلال را هم از دست بدهد اما با اين وجود امير قلعه نويى بر گنجاندن نام وى در فهرست استقلالى ها و ارسال آن به AFC تأكيد دارد و بنابراين اسم روانخواه به عنوان يكى از بازيكنان آبى پوش براى كميته اجرايى كنفدراسيون فرستاده مى شود. به اعتقاد امير، اگر روانخواه به شرايط ايده آل خود برگردد بدون شك در هفته هاى پايانى ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا كمك مؤثرى براى خطوط هافبك و حمله استقلال خواهد بود.

bayern
29-10-2008, 10:53
بيك زاده خوشحالى نكرد جريمه مى شود

تيم فوتبال استقلال توانست عصر روز دوشنبه در ادامه رقابت هاى ليگ برتر پيكان را شكست دهد. نكته قابل توجه اينكه زمانى كه آرش برهانى موفق شد گل سوم استقلال را به ثمر برساند تمام نيمكت نشينان استقلال به نشانه خوشحالى به هوا پريدند غير از هاشم بيك زاده. وقتى قلعه نويى صورت خود را به سمت نيمكت برگرداند و متوجه اين قضيه شد بشدت از حركت بيك زاده ناراحت شد. طبق شنيده هاى ما به احتمال فراوان در آينده اى نزديك بيك زاده جريمه نقدى خواهد شد.

bayern
29-10-2008, 10:54
نامدارى همچنان فيزيوتراپى مى كند
اشكان نامدارى كه در جريان تمرينات استقلال دچار مصدوميت شده است همچنان مشغول انجام تمرينات فيزيوتراپى است. به گفته پزشكان، اين دروازه بان امروز و فردا هم ۲ جلسه فيزيوتراپى انجام خواهد داد و اگر مصدوميت وى به طور كامل برطرف شود، مشكلى براى همراهى استقلال در بازى با ذوب آهن نخواهد داشت.

bayern
29-10-2008, 10:55
عليزاده به مديرعامل استقلال يك هفته فرصت داد!
على عليزاده مهاجم استقلال كه مشكلات مالى دارد قبل از سفر امير واعظى آشتيانى مديرعامل اين تيم از وى در خواست طلب خود را كرد. طبق شنيده هاى ما عليزاده به واعظى يك هفته فرصت داد تا طلب وى را پرداخت كند. نكته جالب اينكه از زمان حضور آتشيانى و انصارى در باشگاه استقلال اكثر پيش قراردادها و پاداش به موقع پرداخت شده است.

bayern
29-10-2008, 10:57
اگر مساوى مى شديم، خودم را نمى بخشيدم
اكبرى: مظفرى زاده عجولانه به من كارت داد

«يدالله اكبرى» در ديدار استقلال و پيكان بار ديگر به تركيب ثابت آبى پوشان بازگشت. با توجه به محروميت حسين كاظمى، اكبرى اين فرصت را پيدا كرد كه جزو ۱۱ بازيكن اصلى تيمش باشد اما به نظر مى رسد بدشانسى هاى او پايان ندارد زيرا در مسابقه با برق شيراز يك ضربه پنالتى را از دست داد و در بازى دوشنبه نيز از زمين اخراج شد. روز گذشته با اكبرى گفت وگويى انجام داديم كه در ادامه مى خوانيد:
• پيروزى پر گلى مقابل پيكان به دست آورديد.
- بله، همين طور است. فكر مى كنم توانستيم بازى خيلى خوبى را ارائه دهيم و در هر ۲ نيمه از پيكان برتر بوديم. خوشحالم كه توانستيم تيم صدرنشين ليگ را شكست دهيم و ۳ امتياز را به دست بياوريم.
• در خصوص مسابقه صحبت كن.
- هفته گذشته توانستيم پاس را شكست دهيم و با روحيه بالا قدم به اين مسابقه گذاشتيم. از اول بازى نيز هجومى ظاهر شديم و با توجه به هماهنگى بالايى كه ميان بازيكنان وجود دارد، توانستيم ۳ گل به حريف قدرتمندمان بزنيم. به نظر من پيكان تيم واقعاً سرسختى است و در چند صحنه توانستند روى دروازه ما خطرساز شوند و بى دليل صدرنشين نبودند.
• در خصوص هت تريك آرش برهانى چه نظرى دارى؟
- آرش بازيكن بسيار خوبى است كه در اين ديدار هم به بهترين نحو از فرصت هايش استفاده كرد. فكر مى كنم او يك بار ديگر توانايى هايش را نشان داد و با اين ۳ گل روحيه خود و تيم را بالاتر برد و از اين بابت خوشحالم.
• چرا از زمين اخراج شدى؟
- از اين كه اخراج شدم واقعاً ناراحت هستم و اگر بازى برده را به دليل ۱۰ نفره شدن مساوى مى كرديم، هيچ وقت خودم را نمى بخشيدم. فكر مى كنم مظفرى زاده خيلى عجولانه به من كارت داد و هم اخطار اول و هم اخطار دوم سختگيرانه بود.
• چرا همچين نظرى دارى؟
- به اين دليل كه در اخطار اول، بازيكن حريف خودش به من خورد و من هيچ برخورد عمدى با او نداشتم. در اخطار دوم هم يك تكل معمولى زدم كه نه خشونتى داشت و نه هدفم پاى بازيكن حريف بود. اگر داور كمى خونسردانه به قضيه نگاه مى كرد. من اخراج نمى شدم.
• اتفاقاً قلعه نويى هم گفت ۱۰ نفره شدن استقلال باعث شد افكار تاكتيكى ما به هم بريزد.
- اميرخان كاملاً حق دارد زيرا او براى اجراى خواسته هايش روى همه بازيكنان حساب مى كند و وقتى يكى از مهره هايش نباشد، در كار تيم مشكل ايجاد مى شود.
• پس از بيرون رفتن تو، پيكان فشار زيادى روى دروازه استقلال آورد و نزديك بود در لحظات پايانى گل سوم را هم به ثمر برساند.
-همين طور است. خدا را شكر كه توانستيم برنده از زمين خارج شويم. در همان لحظات پايانى فشار عصبى خيلى زيادى به من وارد شد و هر يك ثانيه برايم مثل يك سال گذشت. اگر گل مى خوريم واقعاً شرمنده مى شدم و قصد دارم يك گوسفند قربانى كنم تا اين بدشانسى ها از من دور شود زيرا در اين چند روز خيلى بد آورده ام.

bayern
29-10-2008, 10:58
اميرآبادى بازى بعد فيكس است
به احتمال فراوان مهدى اميرآبادى هافبك نيمكت نشين اين روزهاى استقلال در بازى مقابل ذوب آهن از ابتدا بازى خواهد كرد. طبق شنيده هاى ما امير قلعه نويى بشدت از عملكرد ميثم منيعى در ديدار مقابل پيكان ناراضى بود و قصد داشت دقيقه ۶۵ وى را تعويض كند كه با وساطت بقيه اعضاى كادر فنى از اين كار منصرف شد. گفتنى است مدتى است فرصت كمى به اميرآبادى براى بازى كردن داده مى شود.

bayern
29-10-2008, 10:58
مجيدى : بالاخره به من هم بازى مى رسد
فرهاد مجيدى، مهاجم تيم استقلال تهران پس از پيروزى تيمش مقابل پيكان قزوين اظهار داشت: در ديدارى سخت پيكان را شكست داديم. بازى را خوب شروع نكرديم و پيكان در دقايق ابتدايى بازى بهتر از ما كار كرد اما پس از اينكه گل اول را دريافت كرديم فوق العاده بوديم و توانستيم با انجام يك بازى خوب نتيجه را برگردانيم.وى ادامه داد: هيچ اعتراضى به نيمكت نشينى ام ندارم. من يك بازيكن حرفه اى هستم و فقط تمرين مى كنم و به نظر كادر فنى هم احترام مى گذارم. اين را هم اضافه كنم كه هيچ مشكلى با قلعه نويى ندارم و او حق دارد در انتخاب بازيكنانش مختار باشد.وى گفت: مطمئن باشيد به من هم بازى مى رسد. ما بايد در اين فصل در ۳ جام حضور پيدا كنيم و با اين حساب ديدارهاى زيادى را پيش رو داريم. با اين شرايط به من هم بازى خواهد رسيد و براى بازى كردن صبر خواهم كرد.

bayern
29-10-2008, 10:59
استقلال به دنبال يك سرزن متخصص؟
يك تعويض «وحشتناك» ديگر از قلعه نويى
1
استقلال كه خيلى ها با «طعنه» درباره روش بازى اش ياد مى كنند و امير و تيمش را «سنتى» مى خوانند با همان شيوه قديمى ۲-۵-۳ فوتبالى بازى مى كند به مراتب موثرتر و زيباتر از سايرينى كه گمان مى كنند صرف آرايش مبنا و سيستم پايه شان مدرن و امروزى هستند. بله ۲-۵-۳ روشى امروزى نيست اما در استقلال اين نكته اهميت دارد كه روش بازى بايد متناسب با بضاعت فوتبال ايران و همسو با قابليت نفراتى باشد كه اين تيم در اختيار دارد. خط حمله اى كه در شروع فصل «منتخب گل نزن ها» خوانده مى شد، امروز و به گواه آمار بهترين عملكرد را تا بدين جاى ليگ هفتم داشته است. با اين حال امير قلعه نويى كه ۶ مهاجم را در اختيار دارد دنبال مهاجمى مى گردد تا بتواند تنها جاى خالى باقى مانده در استقلال را پر كند. وقتى به فهرست مهاجمان حال حاضر اين تيم نگاهى از سر تحقيق و تفحص مى اندازيم درمى يابيم كه اگر ملاك سرعت و تكنيك باشد استقلال «برهانى» را دارد. اگر امير مهاجم سمج بخواهد «اكبرپور» هست و چنانچه مورد نظر او يك فانتزيست باشد؛ كه نيست، فرهاد مجيدى مى تواند كار تيمش را راه بيندازد. آبى پايتخت دو سرزن هم در اختيار دارد كه به نظر مى رسد نارضايتى قلعه نويى از عملكرد آنها باعث شده تا او دستيارانش را دنبال مهاجم برزيلى بفرستد. البته الان برهانى و اكبرپور هم در تيم او تبديل به بازيكنى شده اند كه مى توانند با سر نيز گلزنى كنند اما شايد سرمربى پسران آبى دنبال بازيكنى مى گردد كه سرزنى متخصص باشد.
2
استقلال كه در عرض ۱۵ دقيقه پيكان را كن فيكون كرد مى توانست برنده اين مسابقه نباشد اگر مديرروستا بلافاصله پس از تعويض اشتباه «برهانى» تيمش را ۳ فوروارده مى كرد. امير قلعه نويى كه مقابل پرسپوليس هم مرتكب تعويضى كمرشكن شده بود با بيرون كشيدن تنها عضو سرعتى نيمه هجومى تيمش خيال تيم ميهمان را از بابت ضدحملات راحت ساخت تا به دنبال اين تعويض شاهد افزايش فشار و تعداد حملات تيم پيكان باشيم. بدون شك در صورتى كه نقشه حمله از سانترهاى مكرر و بازى مستقيم به فضاسازى براى ضربات از راه دور و استفاده بيشتر از سرعت ايمان حيدرى عوض مى شد، الان به جاى «برهانى» اين تعويض قلعه نويى بود كه سوژه محافل واقع مى شد.

bayern
29-10-2008, 11:01
سياوش اكبرپور: برهانى من را ياد عنايتى مى اندازد!
بعد از بازى استقلال مقابل پيكان گفته شد سياوش اكبرپور به خاطر تعويض شدن در اين ديدار ناراحت است اما او بشدت اين قضيه را تكذيب مى كند. گفت و گوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:
• توانستيد پيكان را شكست دهيد؟
- ما واقعاً شايسته پيروزى بوديم و به نظر من حتى مى توانستيم گل هاى بيشترى را بزنيم اما با اخراج اكبرى تمام برنامه هاى ما به هم ريخت.
• نظرتان در مورد اخراج اكبرى چيست؟
- به نظر من داور مى توانست كمى مهربان تر برخورد كند.
• مى توانيد اين روند را ادامه دهيد؟
- صددرصد. شما مطمئن باشيد با اختلاف چند امتياز قهرمان نيم فصل خواهيم شد.
• نظرتان در مورد خط حمله استقلال چيست؟
- خب، ما يكى از بهترين خط حمله هاى ليگ را داريم. من و آرش برهانى اين روزها زوج خوبى را تشكيل داده ايم. برهانى من را ياد عنايتى مى اندازد.
• بازى با ذوب آهن را چطور مى بينيد؟
- بازى سختى است. اگر بتوانيم اين تيم را شكست دهيم يكى از شانس هاى قهرمانى در نيم فصل هستيم.
• شايعه شده از تعويض خود در اين بازى ناراحت شديد؟
- اصلاً، حتماً آقاى قلعه نويى صلاح دانسته من را تعويض كند. مهم پيروزى تيم است.

bayern
29-10-2008, 11:04
طالب لو: شايعه است ، كسى حوله مرا ندزديده بود

وحيد طالب لو دروازه بان استقلال از ديدار تيمش مقابل پيكان به عنوان سخت ترين بازى آبى پوشان در ۱۲ مسابقه اخير ياد كرد. وى گفت: براى ما بازى مقابل پيكان يكى از دشوارترين ديدارهاى نيم فصل اول ليگ برتر بود. ما با علم به اين موضوع طى هفته گذشته هدفمندتر از گذشته تمرين كرديم و با هدف كسب ۳ امتياز به ديدار تيم صدرنشين ليگ رفتيم. او ادامه داد: بازى براى ما خوب آغاز نشد و تيم پيكان در دقايق ابتدايى مسابقه به گل برترى رسيد. خوشبختانه پس از دريافت اين گل تسليم نشديم و بازى را در دست گرفتيم. براى تيم ما كه مى خواهد قهرمان ليگ شود، اين بازگشت به جريان مسابقه خيلى مهم بود. پس از اين گل آنقدر خوب بازى كرديم كه به هر آنچه مى خواستيم، رسيديم. دروازه بان استقلال با اشاره به اينكه آبى پوشان تهرانى پس از اخراج يدالله اكبرى فشار زيادى را تحمل كردند، افزود: پيكان تيم صدرنشين ليگ برتر بود و در بازى مقابل ما نشان داد كه استحقاق اين صدرنشينى و حضور در بين تيم هاى بالاى جدول را دارد. اين تيم پس از اخراج يدالله اكبرى فشار زيادى روى دروازه ما وارد آورد و به ويژه در دقايق پايانى به دنبال گل تساوى بود. با اين شرايط اگر بگويم بازى با پيكان سخت ترين بازى ما در ۱۲ مسابقه اخير بود، ادعاى دروغى نيست. دروازه بان استقلال در ادامه تصريح كرد: ما داريم پله پله پيش مى رويم و به صدر جدول نزديك مى شويم. بازى هاى فشرده ليگ درهفته هاى پيش رو كار ما را دشوار كرده است به ويژه اينكه بايد با تيم هاى صدر و بالانشين ليگ بازى كنيم. وى افزود: پس از بازى مقابل پيكان كه صدرنشين ليگ تا هفته يازدهم بود، اين هفته بايد با ذوب آهنى بازى كنيم كه در حال حاضر جاى پيكان را در صدر جدول گرفته است. براى ما بازى با ذوب آهن به مراتب دشوارتر از رويارويى با پيكان است و امتيازهاى اين بازى ارزشى بالاتر از ديدار روز گذشته دارد. با شرايطى كه تيم استقلال دارد، دستيابى به موفقيت در مسابقه روز جمعه مقابل ذوب آهن دور از دسترس نيست. طالب لو كه پيش از ضربه پنالتى تيم پيكان محتويات داخلى حوله اى آبى رنگ را بوسيد در خصوص شايعه سرقت اين حوله در نيمه دوم بازى ديروز گفت: اين حوله به سرقت نرفته و الان پيش من است! فقط يك بار آن هم پس از بازى مقابل مس كرمان حوله ام را بردند. من كتاب خدا را هميشه به همراه دارم و تا به حال كمك زيادى به من كرده است.

bayern
29-10-2008, 11:07
سعيد بيات به زودى در تمرينات استقلال
سعيد بيات هافبك استقلال كه به دليل پارگى رباط پا ۶ ماه دور از اين تيم بوده است به زودى در تمرينات آبى پوشان شركت مى كند. طبق شنيده هاى ما به زودى نام اين بازيكن به ليست استقلال اضافه خواهد شد. تا بتواند پس از بهبودى كامل در تركيب آبى پوشان به ميدان برود. شايان ذكر است بيات از جمله بازيكنانى است كه امير قلعه نويى مربى اين تيم علاقه ويژه اى به او دارد.

M_Abieteh
29-10-2008, 11:08
محمد رضا جان دستت درد نکنه بابت اخبار.

bayern
29-10-2008, 11:09
تأثير مثبت طالب لو

بدون رودربايستى بايد بگوييم وحيد طالب لو نتوانسته مثل گذشته يك گلر قابل اطمينان باشد و ديروز هم وى دوباره دروازه اش باز شد تا نشان دهد يك گلر قابل اطمينان و به اصطلاح صددرصد نيست اما در پيروزى ديروز استقلال اگرچه ۳ گل برهانى دليل اصلى براى كسب ۳ امتياز توسط استقلالى ها بود اما نبايد از مهارت وحيد طالب لو در مهار پنالتى چشم پوشى كرد، اگر طالب لو پنالتى طهماسبى را كنترل نمى كرد نتيجه تساوى حاصل كار بود و استقلال نمى توانست به جمع ۳ تيم صدر جدول صعود كند.

bayern
29-10-2008, 11:18
استقلال، پولدارتر از پرسپوليس
پاداش ويژه براى دربى

هنگامى كه حسين هدايتى به جمع اعضاى هيأت مديره پرسپوليس آمد، همه هواداران و حتى بازيكنان اين تيم مدعى بودند با اضافه شدن يك عضو متمول به جمع مديران ارشد باشگاه، مشكلات مالى تيم تا حد قابل توجهى حل مى شود اما به نظر مى رسد استقلالى ها در اين مورد گوى سبقت را از حريف سنتى خودشان ربوده اند و راحت تر و بيشتر براى تيمشان خرج مى كنند. آنها براى هر مسابقه ارقام قابل توجهى پاداش تعيين مى كنند كه به اعتقاد اغلب كارشناسان، اين امر ناشى از حضور على انصارى در جمع هيأت مديره است. براساس شنيده هاى ما، مديران استقلال براى دربى هم از همين حالا پاداش ويژه اى تدارك ديده اند و اگر آبى پوشان اين بازى سنتى را به سود خودشان تمام كنند، هيچ بعيد نيست كه بازيكنان مبلغى نزديك به قيمت يك اتومبيل را به عنوان جايزه دريافت كنند! البته اگر اين وعده داده شود بايد منتظر پاداش بزرگى براى پرسپوليسى ها هم باشيم.

bayern
29-10-2008, 11:19
تدارك واعظى آشتيانى
استقلال صاحب تيم كشتى و دوچرخه سوارى مى شود
به نظر مى رسد اميررضا واعظى آشتيانى قصد دارد استقلال را به معناى واقعى به «باشگاه» نزديك كند و اين مجموعه را از حالت تيمدارى صرف خارج نمايد. طبق خبرهاى واصله، مديرعامل آبى پوشان به تكاپو افتاده تا رشته هاى ديگر ورزشى را هم فعال كند و مسأله فعلاً در حال بررسى و مطالعه است. البته صبح ديروز در اين رابطه مطلع شديم كه احتمال دارد استقلال فصل آينده علاوه بر فوتبال، در كشتى و دوچرخه سوارى هم صاحب تيم شود و در پيكارهاى قهرمانى كشور حضور يابد.استقلال در سال ۱۳۸۴ هم بعد از اينكه زير پوشش وزارت رفاه رفت، چنين طرحى را مد نظر خود قرار داد اما به خاطر مشكلات و اتفاقاتى كه رخ داد، اين مسأله هرگز جنبه عملى به خود نگرفت و آبى ها بعد از يك سال مجدداً در اختيار سازمان تربيت بدنى قرار گرفتند.

bayern
29-10-2008, 11:19
فرصت ۳ فصلى واعظى به قلعه نويى!
هنگامى كه اميررضا واعظى آشتيانى به استقلال آمد، اين شايعه دهان به دهان مى چرخيد كه اختيارات امير قلعه نويى محدود خواهد شد. حتى در مقطعى صحبت از مذاكره با مربيان آلمانى و ايتاليايى براى حضور در جمع آبى پوشان بود اما ظاهراً برخلاف اين موارد، امير قلعه نويى جايگاهى مستحكم تر از آنچه كه فكر مى كرديم در استقلال دارد و اتفاقاً رابطه اش با مديرعامل باشگاه هم كاملاً گرم است.اين طور كه صبح ديروز به ما خبر رسيد، واعظى آشتيانى اعتقاد چندانى به مديريت لحظه اى و گرفتن تصميمات خلق الساعه ندارد و معتقد است براى به بار نشستن امور تاكتيكى يك تيم بايد فرصت مطلوبى در اختيار كادر فنى قرار داد. از سوى ديگر قلعه نويى هم مربى امتحان پس داده اى است و مى تواند استقلال را به تيمى مقتدر در آسيا بدل كند .روى همين اصل بايد فرصت مناسبى در اختيارش قرار داد تا بتواند انديشه هاى خودش را به طور كامل پياده كند. ظاهراً آشتيانى قصد دارد برنامه اى ۳ ساله را با حضور قلعه نويى تدوين كرده و به وى تا پايان آن فرصت حضور در جمع آبى ها را بدهد تا با اتكا بر اين مسأله استقلال به يك آرامش تمام عيار دست پيدا كند.به نظر مى رسد فتح ليگ برتر و حضور در ليگ قهرمانان آسيا به عنوان يكى از مدعيان فتح اين جام مهمترين اهدافى است كه آشتيانى در برنامه ۳ ساله خود با قلعه نويى به دنبال آن است.

bayern
29-10-2008, 11:20
مديرروستا: استقلال لايق اين برترى بود
على اصغر مديرروستا سرمربى پيكان پس از شكست تيمش مقابل استقلال گفت: استقلالى ها خيلى خوب بازى كردند، حريف ما يكى از قطب هاى فوتبال ايران است و آنها درست در دقايقى كه دفاع ما دچار يك وقفه و ناهماهنگى شده بود توانستند به خواسته هايشان برسند. وى افزود: در خط ميانى دچار ناهماهنگى بوديم و اين موضوع باعث شد خط حمله هم نتواند روز خوبى را پشت سر بگذارد.اين پيروزى را به استقلالى ها تبريك مى گويم آنها لايق و مستحق اين پيروزى بودند. وى افزود: پيكان پس از آنكه حريف ۱۰ نفره شد يك تيم كاملاً هجومى شد اما نتوانستيم از حملات خود بهره بگيريم و در مقابل تجمع استقلالى ها در دفاع به گل برسيم. اين باخت از ارزش هاى پيكان كم نمى كند و در بازى هاى بعدى اين شكست را جبران خواهيم كرد. مدير روستا در پايان گفت: ما مقابل استقلال بد شانس هم بوديم، اگر پنالتى مان گل مى شد روند بازى به سود ما ادامه پيدا مى كرد. متأسفانه گل نشدن پنالتى باعث شد كه تيم ما روند هجومى اش را از دست بدهد و استقلال به اين ۳ امتياز دست پيدا كند.

bayern
29-10-2008, 11:20
مى توانستيم بيشتر گل بزنيم
قلعه نويى: برهانى مى تواند به تيم ملى كمك كند

امير قلعه نويى، سرمربى استقلال باز هم توانست تيمش را به پيروزى برساند و اين بار از پيكان ۳ امتياز گرفت كه ۲ سال بود استقلال را در حسرت پيروزى گذاشته بود. قلعه نويى پس از بازى گفت: اين پيروزى را به هواداران خوب استقلال تبريك مى گويم و اين پيروزى را حاصل حمايت خوب آنها مى دانم، خدا را شكر كه تيم مزد زحماتش را گرفت و توانستيم به ۳ امتياز حساس دست پيدا كنيم.وى افزود: ديروز آرش برهانى خيلى خوب كار كرد و خوشحالم از اينكه آرش شيوه و ديدگاهش را تغيير داده است. او خودش را باور كرده و يكى از بهترين گلزنان ما پس از انقلاب است. برهانى مى تواند خيلى بهتر از اين هم باشد و به تيم ملى كمك كند، اميدوارم او هر روز اين طور موفق باشد.قلعه نويى در ادامه افزود: از گروه آناليز استقلال تشكر مى كنم كه با آناليز دقيق نقاط ضعف و قوت پيكان را در اختيار كادر فنى قرار دادند و در اين پيروزى نقش مهمى داشتند. پيكانى ها از روحيه بسيار بالايى برخوردار بودند و با ۲ هدف به ميدان آمده بودند؛ حفظ صدرنشينى و تداوم شكست ناپذيرشان مقابل استقلال اما تيم ما در نيمه اول توانست به ۳ امتياز برسد. من در بين ۲ نيمه هم به بازيكنان گفتم مى توانيد بيشتر گل بزنيد، اخراج يدالله اكبرى نظم كار تيمى ما را به هم ريخت و اين فرصت را در اختيار پيكان قرار داد كه بيشتر ما را تحت فشار قرار دهد. پيكان خط حمله و خط ميانى خوبى داشت و در چند موقعيت صاحب موقعيت هاى خطرناكى شد كه با هوشيارى توسط مدافعان و دروازه بان ما كنترل شد. من به تيم پيكان تبريك مى گويم آنها خيلى خوب بازى كردند و فوتبال تماشاگرپسندى را ارائه دادند.قلعه نويى در پايان گفت: حالا بايد بازى مقابل پيكان را فراموش كرده و به شكست ذوب آهن فكر كنيم از فردا هدف ما فقط شكست ذوب آهن است.

bayern
29-10-2008, 11:21
ترس مظفرى زاده از هواداران استقلال
در بازى ديروز استقلال و پيكان در يك صحنه وقتى بازيكن پيكان در جدال با يار مقابل خود بر سر تصاحب توپ پايش را بيشتر از حد استاندارد بالا آورد و به اصطلاح بازى خطرناك انجام داد. امير قلعه نويى كنار زمين اعتراض كرد و حركاتى انجام داد كه مجاز به انجام آن نبود، كه دوربين هاى تلويزيونى اين صحنه را ضبط و پخش كردند. در اين صحنه عكس العمل داور بازى سعيد مظفرى بسيار جالب بود او ابتدا با اخم و خيلى سريع به سراغ امير قلعه نويى آمد و با تحكم از بازيكنان و ديگر مربيان استقلال خواست كه براى وساطت جلو نيايند اما مظفرى زاده تا اعتراض هواداران استقلال را شنيد تغيير حالت داد و براى آنكه تا آنجا آمدنش توجيهى داشته باشد به سرمربى استقلال گفت: حواسم هست، خودم ديدم كه بازى خطرناكى كرد.و اين در حالى بود كه اعتراض و بهتر بگوييم دخالت قلعه نويى دركار داورى مى توانست باعث اخراج او از ميدان شود، شايد اين صحنه بتواند پاسخ مناسبى باشد براى آنكه بدانيم دليل عدم حضور داور ايرانى در بازى هاى مهمى چون دربى چيست.

bayern
29-10-2008, 11:22
علاوه بر قلعه نويى
استقلالى ها هم ديگر عليه دايى حرف نمى زنند
امير قلعه نويى حدوداً ۲۰ روز قبل با على دايى در ورزشگاه آزادى آشتى كرد تا تمام اختلافات گذشته كنار گذاشته شود و ماجرا ختم به خير گردد. در واقع با وقوع اين اتفاق ديگر شاهد تقابل لفظى آنها در نشريات و تلويزيون نخواهيم بود و طرفين با احترام ويژه اى از همديگر ياد خواهند كرد اما نكته جالب توجه رفتار استقلالى ها با سرمربى تيم ملى است. ظاهراً حالا كه مشكل دايى و قلعه نويى مرتفع شده است، مديران و بازيكنان استقلال هرگز حرفى عليه كادرفنى تيم ملى و به ويژه سرمربى آن نخواهند زد زيرا سياست باشگاه بر پايه حمايت از على دايى تا پايان پيكارهاى مقدماتى جام جهانى خواهد بود و به هيچ عنوان نبايد رفتارى نشان داد كه بهانه دست منتقدان داده شود و از استقلال به عنوان مجموعه اى كه با دايى در تضاد است ياد كرد.

bayern
29-10-2008, 11:22
با وجود آشتى كنان
رابطه واعظى آشتيانى و فتح الله زاده همچنان سرد است
على فتح الله زاده و اميررضا واعظى آشتيانى كه هفته گذشته يكديگر را آماج حملات لفظى قرار داده بودند بالاخره در جلسه اى كه به همت على اصغر مانوسى فر برگزار شد، همديگر را در آغوش گرفتند تا خبر آشتى كنان آنها در نشريات ورزشى چاپ شود. با اين تفاسير آنها ديگر مشكل حادى با هم ندارند و همه چيز را بايد تمام شده تلقى كرد اما ظاهراً اين تمام داستان نيست و بايد حواسمان به بخش هاى ديگر آن نيز باشد.براساس آخرين شنيده هاى ما؛ اگر چه مديران عامل كنونى و قبلى استقلال با هم آشتى كرده اند اما به نظر مى رسد رابطه گرمى با هم ندارند و صرفاً عليه همديگر مصاحبه نمى كنند. البته اين داستان در مورد ساير مديران عامل استقلال هم به نوعى صادق است زيرا معمولاً نديده ايم مردانى همچون: قريب، فتح الله زاده، اوليايى و ... رابطه فوق العاده گرمى با هم داشته باشند.