PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

bleu2u4u
27-09-2008, 02:22
سلام.. منم اومدم..
الآن دارم میرم آواتورها رو جمع کنم..
کسی که این کار رو انجام نداده ؟

خيلي تنبلي بعد يه هفته تازه ميخواي جمع كني:41:

(يكي نيست بگه تو اگه خودت زرنگي چرا اينكارو نكردي:31:)

vahid_vaezinia
27-09-2008, 02:33
اینو جا نذارید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid_vaezinia
27-09-2008, 02:34
بچه ها یکم بیاد تاپیک والپیپر های استقلال فعالیت کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

emad64
27-09-2008, 02:43
بچه ها یکم بیاد تاپیک والپیپر های استقلال فعالیت کنید :

باشه وحید جان.. اونجا هم میایم..
باید تاپیک جالبی باشه..

emad64
27-09-2008, 02:47
شنبه 87/7/6
استقلال تهران - راه آهن، ساعت 20:00 ، ورزشگاه آزادي تهران

آخرین بازی :

استقلال تهران 6 - 0 استقلال اهواز

پگاه 2 - 2 راه آهن

تا الآن 38 نفر بازی [استقلال تهران - راه آهن] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 6037 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 5851 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 17 ساعت دیگه فرصت دارید..

bleu2u4u
27-09-2008, 02:49
باشه وحید جان.. اونجا هم میایم..
باید تاپیک جالبی باشه..

عماد داري 2 شغله ميشيا مواظب باش

bleu2u4u
27-09-2008, 02:53
عماد تو هم رفتي تاپيك عكس تشكر زدي

emad64
27-09-2008, 02:54
عماد داري 2 شغله ميشيا مواظب باش

خیالت راحت هادی..
اگه به من گفتن که اونجا هم شغل محسوب میشه، من بدون شک اینجا رو انتخاب میکنم :31:

emad64
27-09-2008, 02:54
عماد تو هم رفتي تاپيك عكس تشكر زدي

ها.. مگه نباید میرفتم..
بچه ها خودی هستن دیگه..
دستشون درد نکنه..

emad64
27-09-2008, 02:57
اینو جا نذارید :

نه.. خیالت راحت.. هستی..
هر 49 نفر..
مگه اینکه اسمشون تو لیست نباشه..
وحید، واسه تو هم میفرستم.. (پ.خ.)

emad64
27-09-2008, 03:01
من مأموریتم انجام شد..
اگه اجازه بدید برم..

فعلاً

bleu2u4u
27-09-2008, 03:02
خیالت راحت هادی..
اگه به من گفتن که اونجا هم شغل محسوب میشه، من بدون شک اینجا رو انتخاب میکنم :31:

دمت گرم كلي خنديدم .به موقع بود

ها.. مگه نباید میرفتم..
بچه ها خودی هستن دیگه..
دستشون درد نکنه..

نه بابا چه اشكالي داره منم رفتم براي همشون يه تشكر زدم اومدم

emad64
27-09-2008, 03:05
دمت گرم كلي خنديدم .به موقع بود

قابل شما رو نداشت..
با ما امری نیست ؟
این چند وقت دوباره یه خورده سرم شلوغ شده..
بعداً جبران مافات میکنیـــــــــــــــم..

mamad3p2p
27-09-2008, 03:17
استقلال 4 - 1 راه آهن

bleu2u4u
27-09-2008, 03:22
با ما امری نیست ؟
این چند وقت دوباره یه خورده سرم شلوغ شده..
بعداً جبران مافات میکنیـــــــــــــــم..

برو منم ديگه بايد برم

امشب پرچم ميوفته زمين

emad64
27-09-2008, 03:35
پرچم بالاست..

اینجوریا پرچم نمیفته زمین..

موفق و پیروز و سربلند باشید..

فعلاً دیگه واقعاً بعداً میبینمتون قطعاً !

:31:

unartig
27-09-2008, 04:31
منبع این دست نوشته ها کجاست؟
روزنامه استقلال جوانه :5:البته امیرخان هرموقع حال میکنه می نویسه براهمین ممکنه هرروزننویسه روش تاریخش نوشته شده :46:

emad64
27-09-2008, 07:09
سلام..
من اومدم پرچم رو دست بگیرم..
تا خود بازی استقلال هم تو تاپیک میمونم، البته اگه خوابم نبره :31:

به امید دومین برد پیاپی استقلال و سومین برد این فصل.. :8:
انشاا.. که بازی رو خوب شروع کنن و خوب هم تمومش کنن..

blue2006
27-09-2008, 07:10
تاكید مسئولان باشگاه:
استقلال تصمیمی برای جریمه جباری نگرفته است
خبرگزاری فارس: مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال تهران گفت: باشگاه هنوز تصمیمی برای جریمه نقدی مجتبی جباری نگرفته است.
به گزارش خبرگزاری فارس، مجتبی جباری هفته گذشته به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از حضوردر تمرینات این تیم خودداری كرد.
برخی منابع خبری در این خصوص مدعی شدند كه مدیران باشگاه، جباری را به دلیل این رفتارش 40 میلیون تومان جریمه نقدی كرده اند.
مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: هنوز تصمیمی در مورد جباری و جریمه وی گرفته نشده است.
استقلال شنبه شب باید به مصاف راه آهن برود و گفته می شود جباری به دلیل غیبت هایش در این مسابقه نیمكت نشین خواهد بود.
انتهای پیام/

من که مخالف این صحبت های مدیر روابط عمومی باشگاه هستم .
مثل این که جباری یادش رفته که بوده و کی به اینجا رسوندسش .
واقعا متاسفم براش . حالا فرق افرادی مثل منصوریان با جباری را می فهمیم .
بهتر بود که اصلا این فصل نمی گرفتنش .
از همون اول فصل تا 4 نفر بهش گفتن به به و ... فکر کرد که کسی شده ...
به نظر من قلعه نوعی نباید اونو تو تمرین یا ترکیب اصلی بزاره و همون کاری رو بکنه که با نوازی کرد .
نباید یه تیم رو فدای یه نفر بکنه. حالا می خواد جباری یا مارادونا یا هر کس دیگه باشه.
بزرگترین اشتباه استقلال تو نحوه برخورد با اون تو فصل نقل و انتقالات بود که اونو این قدر پرو کرده .
مگه باریکنای دیگه استقلال مشکل مالی ندارن ؟
با این اوصاف بین بازیکنان دو دستگی ایجاد میشه و اتحاد اونارو از هم می پاشونه. کادر مدیریتی باید یه برخورد جدی با اینجور بازیکنان بکنه وگرنه از این به بعد بشتر شاهد این جور حرکتا می شیم .
بازم باید گفت برای این بازی کن و امثال او در استقلال نباید جایی وجود داشته باشه وگر نه ...!

emad64
27-09-2008, 07:17
یه جورایی با حرفات موافقم..
ولی جباری هم حق داره مطالباتش رو طبق وعده ای که بهش دادن بگیره. ولی وقتی باشگاه مشکل داره، باید با باشگاه باشه.. مثل بقیه ی بازیکنا..
به نظر من هم جباری تو بازی با راه آهن نباید تو ترکیب اصلی باشه تا حساب کار دستش بیاد..
درسته فوتبال حرفه ایه، ولی این تعصب و قیرت بازیکنه که اونو تو اذهان موندگار میکنه.. مثل داش علی منصوریان..

emad64
27-09-2008, 07:30
شنبه 87/7/6

آخرین بازی :

پگاه 2 - 2 راه آهن

تا الآن 38 نفر بازی [استقلال تهران - راه آهن] رو پیش بینی کردن.

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 12 ساعت دیگه فرصت دارید..

emad64
27-09-2008, 07:35
منبع همشون ویکیپدیا دانشنامه ی آزاد
سعید جان، ممنون بابت گذاشتن سابقه ی بازیکن ها..

emad64
27-09-2008, 07:39
فعلا این صدا سیما بدجور دزدیدن و خوردن حق باشگاهها بهش چسبیده!
و به این راحتی ها کوتاه نمیاد...

دیروز شنیدم فدراسیون گفته از هفته هشتم دوربینهای برنامه ها مثل 90 و ... اجازه ندارند به ورزشگاه بیایند اما بازی پرسپولیس که در دوربین ها بودند...

به خاطر نامه ای که از دفتر ریاست جمهوری اومده بوده، این کار یک هفته به تعویق افتاد..
از هفته بعد اعمال میشه..

emad64
27-09-2008, 07:56
سلام دوستان

اومدم هم تبریک بگم واسه برد قبلی

هم تبریک واسه برد امروز

هم اینکه از حالا داریم با دوستان پیاده راه میفتیم رو به ورزشگاه آزادی واسه برد پیروزی

واقعا خوبه چون ما هم از کاشان داریم تدارکات کار رو فراهم میکنیم تا به دربی برسیم

منم اگه قسمت باشه از بندرعباس میرم واسه بازی.. البته بستگی به یه سری شرایط داره..
اگه هم نرفتم، اینجا در خدمتتونم..

مسعود، تبریک واسه آزادیت..
دیگه محدود نشییا :31:

emad64
27-09-2008, 07:58
اگه الان فدراسيون بگه هر شبكه اي كه ميخواد بياد تو مزايده شركت كنه

باور كنيد مسئولانه دوبي اسپورت با كله ميان و 2 برابر قيمت صدا و سيما بازي هاي ليگ رو ميخرن

ميدونيد پيام بازرگانيايه قبل هر بازي ثانيه اي چنده؟
حداقل 300-400 هزار تومان
اگه براي هر بازي 20 دقيقه پيام بدن ميشه حداقل 400 ميليون تومان
باور نكردنيه

تازه بايد اينو هم حساب كنيد كه با پخش هر فوتبال حداقل 2 ساعت كنداكتور برنامهاشون رو پر ميكن

اگه اين 2 ساعت رو بخوان يه سريال بدن هزينش خيلي بيشتر از خريد حق پخشه

من الان يه حساب سر انگشتي كردم ديم اگه در هفته 3 تا بازي نشون بدن بايد يه قرارداد30 ميلياردي

با فدراسيون ببندن . حالا از اين پول اگه نصفشو فدراسيون (به عنوان پول زور) برداره از اون نصفه ديگه نصفشو بدن استقلال

و ____ به هر كدوم 3.5 ميليارد ميرسه كه اين خودش ميشه 60 درصد هزينه هاي يك سال

ماشاا.. هادی هم کارشناس خوبیه ها..
خوب اگه اینجوریه، مزایده بذارن تا صدا و سیما ببینه چه کار اشتباهی کرد، که اون موقع با فدراسیون قرارداد نبست..

emad64
27-09-2008, 08:34
نیستید..

یه سر به تاپیک گالری عکس : والپیپر های تیم فوتبال استقلال تهران بزنید بد نیست..
اونجا بچه ها سعی میکنن که عکس های بازیکن ها و تیم استقلال رو بذارن..
من والپیپرهای سامره و منصوریان رو گذاشتم..
دوست دارید میتونید برید ببینید..

پرچم بالاست

emad64
27-09-2008, 08:47
الآن داشتم گل های بازی یا استقلال اهواز رو نگاه میکردم..
چه حس خوبی داره دیدن این گل ها..
گل ششم فرهاد مجیدی از همشون قشنگتر بود.. خدا کنه بهش بازی برسه و باز از این گل ها بزنه و ثابت کنه که جایگاهش خیلی فراتر از اینهاست..

خدا کمکمون کنه که تو بازی امروز هم از این گل ها باز بزنیم..

emad64
27-09-2008, 08:58
استقلال با بازی هایی که انجام شده، الآن رتبه دهمه..
اگه بازیش رو ببره،10 امتیازی میشه و با تفاضل گل بهتر نسبت به فجر، به رتبه ششم صعود میکنه..
تفاضل گل فجر الآن 2+ و تفاضل گل استقلال 4+ هست..
یعنی نسبت به هفته قبل، یه پله صعود میکنه..

emad64
27-09-2008, 09:08
.
پنجمین خط دفاع لیگ رو داریم با 6 گل خورده
بهترین خط دفاع : سپاهان با 3 گل خورده

پنجمین خط حمله لیگ رو داریم با 10 گل زده
بهترین خط حمله : پیکان با 15 گل زده

تفاضل گلمون 4+ و بهترین تفاضل گل 9+ برق شیراز..

اگه تو بازی امروز هم مثل بازی قبل 6 تا گل بزنیم، بهترین خط حمله و بهترین تفاضل گل، از آن استقلال میشه..
(ببخشید که خیلی خوش اشتها بودم، چه میشه کرد، هر کی هوای تیم خودش رو داره دیگه :31:)

emad64
27-09-2008, 09:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

این عکس رو تو اینترنت پیدا کردم..
یقیناً این عکس واسه این فصل نیست..
نیدونم فرزاد مجیدی اون بالا رفته چکار !

emad64
27-09-2008, 09:23
پرچم رو رو قله گذاشتم..
جاش امنه..
میرم، بر میگردم..
مواظب پرچم باشید :31:

bayern
27-09-2008, 10:27
سلام
پرچم دسته منه

bayern
27-09-2008, 10:28
يدالله اكبري: تابع نظر كادر فني هستم
هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: از عملكردم در ديدار هفته گذشته مقابل استقلال اهواز رضايت دارم كه خوشبختانه منجر به پيروزي پرگلمان شد و تلاش مي كنم با جلب رضايت كادر فني در ديدارهاي آينده نيز در تركيب حضور داشته باشم.

يدالله اكبري هافبك تيم فوتبال استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: بايد پيروزي هفته گذشته خود را به فراموشي بسپاريم تا باعث ايجاد غرور در تيم نشود و به فكر ديدارهاي آينده مان باشيم و همه چيز را از نو شروع كنيم تا در ديدار مقابل راه آهن هم به پيروزي برسيم و روند موفقيت هاي استقلال را ادامه دهيم.

وي در خصوص حضورش در تركيب تيم تصريح كرد: من آماده بازي كردن هستم ولي انتخاب تركيب به عهده كادرفني است از عملكرد خود در ديدار گذشته راضي هستم و تمام تلاش خود را براي جلب رضايت كادر فني انجام مي دهم

bayern
27-09-2008, 10:28
محمود فکري: براي شکست راه آهن برنامه‌‌اي ويژه‌اي داريم
مربي تيم فوتبال استقلال از برنامه‌ويژه‌براي شکست تيم‌راه‌آهن خبردادو اميدوار است اين تيم را نيز شکست دهند.

محمود فکري مربي تيم فوتبال استقلال تهران به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:‌خوشبختانه با روحيه بسيار خوبي براي ديدار مقابل راه آهن آماده مي‌شويم و بايد اين تيم‌را قبل از شهرآورد شکست دهيم.

وي ادامه داد: ‌ديدارهاي اخير تيم راه آهن را آناليز کرده‌ايم و در تمرينات برروي نقاط ضعف و قوت حريف نيز کار کرده‌ايم و اميدواريم اين تيم را شکست دهيم.

وي خاطرنشان کرد: تيم استقلال تهران در آرامش کامل تمرينات خود را دنبال مي کند و مشکل ‌جباري نيز هرچه سريعتر از سوي مديران باشگاه برطرف شود تا با دغدغه‌اي کمتر تيم خود را همراهي کند

bayern
27-09-2008, 10:29
آشنا: مهاجمان گلزن استقلال را ناكام مي گذارم
دروازه بان تيم فوتبال راه آهن گفت: به تازگي ما تمام مهاجمان استقلال گلزن شده اند اما در بازي به آنها اجازه گلزني نمي دهم.

حسين آشنا در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: مهاجمان استقلال كه در هفته هاي گذشته متهم به گل نزدن بودند شروع به گلزني كرده اند اما در بازي با آنها اجازه گلزني نمي دهم.

وي ادامه داد: كاملاً آماده هستم و براي بازي با استقلال لحظه شماري مي كنم، موفقيت دراين بازي بازتاب گسترده اي خواهد داشت و در ادامه از نظر روحي روي بازيكن تاثير مثبت مي گذارد.

آشنا خاطر نشان كرد: شش گل در يك بازي ساليانه يك بار اتفاق مي افتد و استقلال به سختي مي تواند به تيم ديگري شش گل بزند دراين هفته براي بازي با استقلال هراسي از حريف نداري

bayern
27-09-2008, 10:30
اميدرضا روانخواه: دلم براي هواداران استقلال تنگ شده است
هافبك تيم فوتبال استقلال تهران كه به دليل مصدوميت نتوانست تيمش را در اين فصل همراهي كند با ناراحتي خاصي گفت: دلم براي هواداران استقلال و تشويق هايشان تنگ شده است.

اميدرضا روانخواه هافبك تيم فوتبال استقلال تهران به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: خوشبختانه مراحل درماني پايم بسيار خوب بود و پزشكان تيم به خصوص دكتر امين نوروزي بسيار راضي است و اميدوارم هرچه سريعتر به تيم ملحق شوم.

وي ادامه داد: تغييرات مديريتي در همه جاي دنيا مشاهده مي شود و دكتر فتج الله زاده نيز تا زماني كه در باشگاه حضور داشت از هيچ زحمتي براي استقلالي ها دريغ نكرد و اميدوارم مديران جديد نيز در كار خود موفق باشند.

هافبك تيم فوتبال استقلال در آستانه ديدار حساس مقابل راه آهن خاطرنشان كرد: ديدار تيم هاي استقلال تهران و راه آهن هميشه جذاب بوده و مطمئن هستم اين بار نيز جذاب خواهد بود اي كاش مي توانستم تيم خود را در اين ديدار همراهي كنم كه متأسفانه نمي شود.

bayern
27-09-2008, 10:31
هافبك تيم فوتبال استقلال تهران:
‌به راه آهن گل خواهم زد
هافبك تيم فوتبال استقلال تهران درباره ديدار هفته هشتم تيمش در مقابل راه آهن شهرري گفت: اگر در اين ديدار به ميدان بروم قطعا به راه آهن گل خواهم زد.

خسرو حيدري هافبك تيم فوتبال استقلال تهران، به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:‌يك ديدار بسيار مهم در مقابل راه آهن پيشروي داريم به خصوص اينكه پس از اين مسابقه بايد در هفته نهم مسابقات روحيه بهتري داشته باشيم.

وي افزود: راه آهن تيم جوان و خوبي در اختيار دارد و نبايد به نتايج چند هفته اخير اين تيم توجهي داشته باشيم و با تمام قوا در اين ديدار به ميدان برويم و با توجه به تغييرات مديريتي در اين باشگاه ديگر توجيهي براي عدم نتيجه گيري وجود ندارد و بايد با تمام وجود كار كنيم

bayern
27-09-2008, 10:32
حسين كاظمي مربي نيمكت نشيني در استقلال: موفقيت استقلال به خواسته هاي بازيكنان اهميت دارد
هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: انتخاب تركيب تيم و بازيكنان حاضر در زمين به عهده مربي است و هر بازيكني دوست دارد كه در تركيب قرار گيرد ولي به عقيده من قبل از خواسته هاي شخصي بايد موفقيت تيم در نظر گرفته شود.

حسين كاظمي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: بعد از پيروزي پرگلي كه در هفته گذشته مقابل استقلال اهواز داشتيم از روحيه خوبي برخوردار و آماده رويارويي با راه آهن و كسب پيروزي ديگر هستيم.

راه آهن تاكنون نتايج خوبي را كسب كرده و مطمئنا براي كسب پيروزي به مصاف ما خواهد آمد ولي ما هدفمان شكست اين تيم است.

وي در پاسخ به اين سوال كه با توجه به حضور اكبري در ديدار گذشته در زمين و نيمكت نشيني اش مقابل استقلال اهواز احتمال بازي نكردن مقابل راه آهن هم وجود دارد تصريح كرد: در ابتدا موفقيت تيم نسبت به خواسته هاي بازيكنان ارجحيت دارد به هر حال هر بازيكني دوست دارد در تركيب اصلي تيمش قرار داشته باشد ولي بايد پذيرفت كه مربي تركيب را انتخاب مي كند و مطمئنا بهترين نفرات را براي موفقيت تيم در تركيب قرار خواهد داد من هم تابع نظر كادر فني هستم و با موفقيت تيم خود خوشحال خواهم شد.

bayern
27-09-2008, 10:40
در گفت‌وگو با فارس

اميدوار رضايي: فتح‌الله‌زاده قبول نكرد مدير عامل بماند

خبرگزاري فارس: عضو هيئت مديره استقلال گفت: از مديرعامل باشگاه خواستيم در سمت خود بماند و با قدرت به كارش ادامه بدهد؛ اما نپذيرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، تغيير و تحول مديريتي استقلال انجام شد و واعظ آشتياني رئيس فدراسيون دوچرخه‌سواري مديرعامل جديداين باشگاه باشد.
اميدوار رضايي يكي از اعضاي هيئت مديره استقلال با خبرنگار خبرگزاري فارس گفت‌وگويي انجام داده كه متن آن را در زير مي‌خوانيد:
فارس: دليل تغيير مديرعامل استقلال چه بود؟
- از رئيس مجمع باشگاه بپرسيد زيرا زماني كه اين اتفاق رخ داد ما در جلسه هيئت مديره بوديم و آنجا متوجه شديم.

فارس: شما با اين تغيير موافق هستيد؟
- در مجموع با بي‌ثباتي مديريتي موافق نيستيم. مديري كه تغيير مي‌كند دلايل خاص خودش را بايد داشته باشد. بهتر است از كسي كه اين كار را كرده بپرسيد.

فارس: گفته مي‌شود علت بركناري فتح‌ا... زاده سياسي بوده. آيا اين حرف درست است؟
درصد كمي درست است. در اين زمانه حتي آب‌ خوردن را هم سياسي جلوه مي‌دهند. اما وقتي اين تغييرات را بررسي كردم متوجه شدم درصد كمي از آن به سياست ربط دارد.

فارس: يعني عدم موفقيت فتح‌ا... زاده علت اصلي بركناري بود؟
- يكي از دلايل اين است. پيش از اين زمزمه بركناري فتح‌ا... زاده بود؛ اما باور نمي‌كردم و اگر اين حرف مي‌خواست به باور نزديك شود ،هيئت مديره از ايشان دفاع مي‌كرد و اعلام مي‌كرديم تغيير در كادر فني و مديريتي ايجاد نمي‌شود. اما رئيس مجمع باشگاه حق قانوني‌اش است كه در باشگاه تغييرات ايجاد كند. زيرا اكثر سهام را در اختيار دارد.

فارس: فتح‌ا... زاده استعفا كرد يا اخراج شد؟
- مدير عاملي را فتح‌ا... زاده قبول نكرد/ بيش از دو سه ساعت با ايشان بحث كرديم كه مدير عامل بمان.

فارس: اگر شما جاي او بوديد. بعد از بركناري از هيئت مديره در سمت مديرعاملي باقي مي‌مانديد؟
- من نمي‌توانم جاي ايشان باشم؛ اما ايشان احساس كرد زمينه و بستر كار برايشان فراهم نيست. پس طبيعي بود كه نماند. هيئت مديره معتقد بود ايشان مي‌تواند بماند و بهتر كار كند؛ اما خودش اين شرايط را قبول نداشت.

فارس: حضور واعظ آشتياني و علي انصاري را در باشگاه استقلال چطور ارزيابي مي‌كنيد؟
- حضور ايشان را به فال نيك مي‌گيريم. هركدام از اعضاي هيئت مديره در بعدهاي مختلف كمك كنند. اميدوارم با حضور دوستان مشكلات اقتصادي كمتر شود.

فارس: واعظ آشتياني دو شغله است. اين مسئله بر روي عملكردش تاثير نخواهد گذاشت؟
- فدراسيون دوچرخه سواري قابل قياس با استقلال نيست و حتي تصدي فدراسيون فوتبال نيز با مديريت يكي از دو باشگاه استقلال و پرسپوليس قابل مقايسه نيست. شرايط را براي ايشان تشريح كرديم و خودشان مديرعاملي باشگاه را قبول كردند. حتي به ايشان گفتيم چه مشكلاتي وجود دارد و ايشان قبول مسووليت كردند.

فارس: شما از مديريت فتح‌ا... زاده راضي بوديد؟
- بله، البته نقاط ضعفي وجود داشت كه به سمت ايشان برنمي‌خورد و عوامل محيطي زيادي در اين ضعف‌ها وجود داشت.

bayern
27-09-2008, 10:41
برهاني:با گل به استقبال دربي مي روم
آرش برهاني كه تا پيش از بازي مقابل استقلال اهواز شرايط خوبي نداشت و حتي روي سكو مي نشست با دو گلي كه به ثمر رساند در بازي امشب زوج سياوش اكبرپور در خط حمله آبي پوشان خواهد بود:« من هفته هايي كه بازي نمي كردم فشار زيادي را تحمل كردم.تشنه بازي كردن بودم و با دو گلي كه زدم نشان دادم قبلا هم بازي مي كردم گل هاي زيادي به ثمر مي رساندم. من مي خواهم با گل به استقبال دربي بروم.نمي خواهم جايم را از دست بدهم،بنابراين اگر موقعيت خوبي داشته باشم حتما گل مي زنم.»

bayern
27-09-2008, 10:41
در پي رد شدن در آزمايش فني سايپا صورت گرفت
خودداري بازيكن برزيلي از حضور آزمايشي در تمرين استقلال
بازيكن برزيلي مدنظر كادر فني استقلال تهران، حاضر به شركت در آزمايش فني نيست.
جذب يك مهاجم خارجي همچنان از برنامه هاي كادر فني استقلال است و در همين راستا يك مهاجم برزيلي براي حضور در تمرينات اين تيم معرفي شد؛ اما به دليل اين كه حاضر نيست آزمايش فني بدهد با بازيكنان اين تيم تمرين نكرده است.
اين بازيكن قبل از سفر تيم سايپا به ازبكستان در تمرينات اين تيم شركت كرده بود و در آزمايش فني اين تيم مورد تاييد قرار نگرفت، همين امر باعث شد تا اين بازيكن حاضر نشود در تمرين استقلال به طور آزمايشي شركت كند.
با توجه به شرايط موجود احتمال حضور قطعي اين بازيكن در استقلال كم است.
وي سابقه حضور در ليگ دسته دوم برزيل را دارد و در فصل گذشته نيز فقط يك گل به ثمر رسانده است.
در تمرين روزهاي گذشته استقلال بازيكني به نام داگلاس رودريگز از برزيل نيز شركت كرد كه وضعيت او مشخص نيست.
اين بازيكن كه 26 ساله است فصل گذشته در ليگ دسته سوم ايتاليا بازي مي‌كرد و در سال هاي 2005 الي 2007 در سه تيم مختلف در ليگ هاي دسته سوم اسپانيا، تيم نوزدهم ليگ لهستان و ليگ دسته دوم سوئيس بازي كرده است.

bayern
27-09-2008, 10:42
غيبت تقي پور در بازي امشب
طالب لو مشكلي براي بازي ندارد
مشكل مصدوميت دست طالب لو با تلاش كادر پزشكي استقلال حل شده و او مشكلي براي بازي امشب برابر راه آهن ندارد.هر چند شايعاتي به گوش مي رسد كه قلعه نويي با توجه به در پيش بودن دربي به او استراحت دهد و از نامداري استفاده كند اما احتمال كمي دارد كه قلعه نويي اين ريسك را بپذيرد.
ابراهيم تقي پور ديگر مصدوم اردوي آبي هاست كه بازي امشب را قطعا از دست مي دهد ولي حضورش در دربي به عكسي كه يكشنبه از پايش گرفته مي شود بستگي دارد.

bayern
27-09-2008, 10:42
بسیج عمومی در استقلال
حمله به راه آهن پیش از دربی
استقلال روزهای پر سرو صدایی را پشت سر گذاشت. تغییر ضرب الاجل در راس هرم مدیریتی باشگاه به امید ایجاد تحول اساسی اینقدر سریع انجام شد که جماعت فوتبالی هنوز از شوک این اتفاق بیرون نیامده اند. پیروزی 6 بر0 برابر استقلال اهواز هم البته در پذیرش بی شک و تردید مدیریت جدید بی تاثیر نبود و اما حالا آنچه مهم است در تداوم استارت موفقیت های استقلال خلاصه میشود. دیدار با راه آهن از هر منظری که مورد توجه قرار بگیرد به نوعی تحت الشعاع دربی خواهد بود. هر چند کسب 3 امتیاز این دیدار برای استقلال با روحیه اینروزها جهت بالا کشیدن در جدول و از هر حیث دیگری جنبه ضرورت یافته اما به هر حال ، خواسته یا نا خواسته این مسابقه تحت تاثیر دربی قرار می گیرد تا فاقد آن حساسیتی که باید، باشد. این اتفاق البته از نمای بیرونی اینطور جلوه میکند. چه بسا که در داخل تیم شرایط دیگری حاکم است.حاشیه های اطراف تیم امیر قلعه نویی به یمن ورود مدیر عامل جدید خیلی سریع رفع شد. مجتبی جباری با قول مساعد برای پرداخت مطالباتش در تمرینات حاضر شد و بعید به نظر میرسد قلعه نویی با نیمکت نشین کردن این بازیکن در مصاف با راه آهن –یعنی حداقل نه برای تمام بازی- این ماجرا را بیش از پیش ادامه دهد. به هر حال امیر قلعه نویی حالا دیگر ترکیب تیم برنده را پیدا کرده و طبیعی است این ترکیب دستکاری نشود. حضور وحید طالب لو هم بعد از رفع سریع مصدومیت همانقدر که برای استقلالی ها خوشایند است برای راه آهن که به شدت پیگیر اوضاع این دروازه بان بود نا امید کننده است. به هر حال استقلال با این اوصاف مقابل راه آهن قرار می گیرد تا در شرایطی که تیم از عزل مدیر عاما سابق کم وبیش استقبال هم کرده با ایجاد تحولات تاکتیکی نظیر بازی روی زمین و اسنفاده از توانمندیهای بازیکنان پا به توپ و البته از بین بردن فاصله بین خط دفاع و کمربند میانی شرایط جدیدی را تجربه کند. بسیج عمومی استقلال از مدیریت و تلاش آن برای حل مشکلات اطراف تیم گرفته تا نیمکت و بازیکنان برای تغییری که این تیم را به جایگاه ایده آلی پیش از دربی برساند روی نیاز مبرم استقلال به 3 امتیاز این مسابقه صحه می گذارد.

bayern
27-09-2008, 10:43
اگر سه استقلالي را مهار كنيم،شكستشان مي دهيم
مهابادي: قدم دنيزلي روي چشم
با توجه به شايعاتي كه پيرامون حضور دنيزلي در راه آهن به گوش مي رسد ديدار امشب مقابل استقلال از اهميت زيادي براي داود مهابادي سرمربي جوان اين تيم برخوردار است.مصاحبه مهابادي با «جهان ورزش»را مي خوانيد.

*وضعيت تيمتان چطور است؟
-ما در اين هفته تمرينات خوبي داشتيم و روي نقاط ضعف قدرت استقلال كار كرديم.

*چقدر از استقلال شناخت داريد؟
-من فيلم 4 بازي استقلال را آناليز كرده ام،با تمام احترامي كه براي قلعه نويي دارم تفكراتش را به خوبي مي شناسم.روي 3،2 مهره كليدي استقلال كار كرديم كه اسم نمي برم و اگر آنها را مهار كنيم بازي امشب را پيروز مي شويم.

*استقلال در بازي قبلش 6 گل به ثمر رساند...
-ما استقلال اهوار نيستيم و قطعا حريف سرسختي برايشان خواهيم بود.

*در مورد شايعه آمدن دنيزلي چه نظر داريد؟
-من خيلي خوشحال مي شوم مربي بزرگي مانند دنيزلي به راه آهن بيايد.قدمش روي چشم.ولي من در صحبتي كه با انصاري فر داشتم او اين مسئله را رد كرد.

تركيب احتمالي راه آهن: آشنا، عليرضانورمحمدي، ايوبي، دهقان، رحيمي، مجيدنورمحمدي(پاشايي)، تقوي، ميختاريان، حقي،انتظاري و پينتوس

bayern
27-09-2008, 10:44
ISN - امير قلعه نويى سرمربى استقلال طى اظهارنظرى گفت:
بر روى كسب ۳ امتياز ديدار با راه آهن تمركز كرده ايم.وى همچنين اظهار كرد: نتيجه بسيار خوب بازى مقابل استقلال اهواز، شرايط تيم را تغيير داده است و پس از پشت سر گذاشتن روزهاى دشوار اكنون براى استقلال بسيار مهم است كه در بازى با راه آهن نيز پيروز شود.وى افزود: برخلاف عده اى من راه آهن را حريف آسانى نمى دانم، آنها سرمربى و بازيكنان جوان و پرانگيزه اى دارند، ضمن آنكه تمامى تيم ها در مقابل استقلال يا پرسپوليس با قدرتى ۲ برابر ظاهر مى شوند، ما تيم را طورى آماده مى كنيم تا موفقيت بازى استقلال اهواز را مقابل راه آهن نيز تكرار كند.قلعه نويى درباره بازگشت مجتبى جبارى به تمرين هاى استقلال نيز گفت: همان طور كه پيش از اين گفتم بازيكنان استقلال بايد صبور باشند، در هر صورت صحبت كردن در اين باره مشكلى را حل نمى كند و مهم اين است كه جبارى و ساير بازيكنان در تمرين حضور دارند. مسأله جبارى يك مشكل درون خانوادگى استقلال بود كه حل شد.

bayern
27-09-2008, 10:45
استقلا‌ل - راه‌آهن؛ ‌يك ايستگاه تا شهرآورد

گروه ورزشي - هفته هشتم ليگ برتر فوتبال در حالي امروز با ديدار دو تيم استقلا‌ل و راه‌آهن پيگيري مي‌شود كه در روز اول اين هفته، پنجشنبه شب برق شيراز با چهار گل مس كرمان را در هم كوبيد و صدرنشيني را بار ديگر با تفاضل گل بهتر نسبت به تيم‌هاي پيكان، پيروزي و ذوب آهن ، پس گرفت. ‌
پيش از ديدار حساس هفته بعد دو تيم استقلا‌ل و پيروزي امروز آبي پوشان پايتخت اميدوارند با برتري برابر راهآهن بتوانند با آرامش و اعتماد بنفس بيشتري براي شهرآورد پايتخت برنامه ريزي كنند.
قلعه‌نويي در رابطه با شهرآورد گفت: امروز قرار است به مصاف راه‌آهن برويم، بنابراين روي اين بازي تمركز كرده‌ايم، تمامي ديدارهاي ليگ سه امتياز دارد و به هر بازي بايد در موقع مناسب همان بازي فكر كرد. ‌
سرمربي تيم فوتبال استقلا‌ل ادامه داد: نتيجه‌بسيار خوب بازي مقابل استقلا‌ل اهواز،‌شرايط تيم را تغيير داده است و پس از پشت سر گذاشتن روزهاي دشوار اكنون براي استقلا‌ل بسيار مهم است كه در بازي با راه‌آهن نيز پيروز شود. ‌
وي افزود: برخلا‌ف عده‌اي من راه‌آهن را حريف آساني نمي‌دانم،‌آنها سرمربي و بازيكنان جوان و پرانگيزه‌اي دارند،‌ضمن آنكه تمامي تيم‌ها در مقابل استقلا‌ل يا پيروزي با قدرتي دو برابر ظاهر مي‌شوند، ما تيم را طوري آماده مي‌كنيم تا موفقيت بازي استقلا‌ل اهواز را مقابل راه‌آهن نيز تكرار كند. ‌
وي درباره وضعيت بازيكنان استقلا‌ل تهران نيز گفت: به غير از تقي‌پور مصدوم، تمامي بازيكنان آماده هستند و تلا‌ش خود را در تمرين‌ها انجام مي‌دهند. در هر صورت اميدواريم مقابل راه‌آهن نيز پيروز شويم. ‌
قلعه‌نويي درباره بازگشت مجتبي جباري به تمرين‌هاي استقلا‌ل نيز گفت: همان طور كه پيش از اين گفتم بازيكنان استقلا‌ل بايد صبور باشند، در هر صورت صحبت كردن در اين باره مشكلي را حل نمي‌كند و مهم اين است كه جباري و ساير بازيكنان در تمرين حضور دارند. مساله جباري يك مشكل درون خانوادگي استقلا‌ل بود كه حل شد. ‌

bayern
27-09-2008, 10:47
اكبرپور و جباري روي نيمكت

تركيب احتمالي استقلال براي ديدار مقابل راه آهن مشخص شد

خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران بعدازظهر امروز در زمين شماره دو مجموعه ورزشي آزادي به تمرين پرداختند.

به گزارش خبر گزاري فارس، تمرين از ساعت 30.14 در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي آغاز شد.
ابراهيم تقي پور به دليل مصدوميت غايب بود.
مجتبي جباري و پيروز قرباني با تاخير چند دقيقه اي در محل تمين حاضر شدند.
امير قلعه نويي چند دقيقه براي بازيكنان در مورد ديدار روز آينده برابر راه آهن صحبت كرد.
وحيد طالب لو دروازه بان استقلال چند دقيقه اي با علي نظري جويباري سرپرست تيم صحبت كرد.
شوت به دروازه از مهم ترين بخش هاي تمرين امروز بود.
دروزاه بان هاي استقلال نيز يك تمرين عجيب انجام دادند و با سر به توپ ضربه مي زدند.
در تمرين امروز مشخص شد كه كادر فني استقلال براي ديدار با راه آهن تركيب زير را در نظر گرفته است:
وحيد طالب لو، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، پژمان منتظري، هاشم بيك زاده، خسرو حيدري، حسين كاظمي، يدا...اكبري، فابيو جان واريو، آرش برهاني و فرهاد مجيدي
از نكات جالب تركيب استقلال نيمكت نشيني احتمالي سياوش اكبرپور و مجتبي جباري است، البته جباري به دليل غيبت هايش در هفته گذشته از تركيب اصلي بيرون مانده است.
استقلال ساعت 20 شنبه در ورزشگاه آزادي به مصاف راه آهن خواهد رفت.

bayern
27-09-2008, 10:49
راه اهن يك تيم حرفه اي است
امير قلعه نويي در مصاحبه با هورا اسپورت درباره بخشش جباري و همچنين بازي با راه اهن حرف هايي زد
مير قلعه نويي با يك تماس تلفني از سوي مجتبي جباري از خود نرمش نشان مي دهد و حاضر مي شود با وجود همه انتقاد هايي كه اين روز ها به رفتار جباري وارد است او را بار ديگر در تمرينات تيمش بپذيرد .امير قلعه نويي روز گذشته با هورا اسپورت گفتگو كرد ودر باره بخشش جباري و همچنين يازي با راه اهن حرف هايي زد امير ابتدا در باره دلايل بخشش جباري گفت:من براي نظم وانظباط ارزش والايي قايلم اما در موضوع جباري وقتي او با من تماس گرفت و گفت مي خواهم به تمرين بيا يم من پذيرفتم چون احساس ميكنم در مشكل به وجود امده مجتبي قصد تخريب تيم را نداشته است البته من به او گفتم مي بايست به احساسات وعواطف مردم احترام بگذاري و بي جهت تمرين را رها نكني استقلال به بازيكن بزرگي همچون جباري نياز دارد و او هم بايد اين موضوع مهم را درك كند .اميد وارم مشكلات دو باشگاه بزرگ استقلال و پرسپوليس حل شود و دولت بتواند براي اين دو باشگاه رديف بود جه تعريف كند.

قلعه نويي پس از ان درباره بازي با راه اهن حرف زد قله نويي راه اهن را يك تيم حرفه اي ناميد وگفت:راه اهن مربي بسيار با هوشي دارد اين تيم توانايي بازي با سيستم هاي مختلف را دارد و مي تواند يك حريف قدر براي ما باشد داود مهابادي مربي جوان راه اهن خيلي با هوش است ومي تواند استقلال را خوب اناليز كند در عين حال ما با شناخت مطلوبي كه از اين تيم داريم به دنبال خنثي كردن نقاط قوت اين تيم هستيم و مي كوشيم مثل بازي با استقلال اهواز در وازه اين تيم زا بار ها به خطر بيندازيم

bayern
27-09-2008, 10:50
مشكلات مالي استقلال حل نمي‌شود
نظري جويباري:
بازي با راه‌آهن مهمتر از داربي است
تا سه صبح با "جباري" صحبت كردم

سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازي مقابل راه‌آهن از داربي نيز مهمتر است.

علي نظري جويباري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: تمام فكرمان بازي با راه‌آهن است و اكنون برنامه‌اي براي داربي نداريم، هر چند كه شايد اهميت بازي مقابل پرسپوليس براي تماشاگران بيشتر باشد اما، هر بازي تنها سه امتياز دارد و ما بايد سه امتياز ديدار مقابل راه‌آهن را كسب كنيم.

وي افزود: بازي راه‌آهن اهميت بيشتري نسبت به بازي مقابل پرسپوليس دارد چرا كه اين برتري پيش درآمد سه امتياز داربي است.

نظري جويباري درباره مشكلات مالي تيم استقلال تهران نيز گفت: مشكلات مالي استقلال و پرسپوليس كه هيچ گاه برطرف نمي‌شود اما، در تلاش هستيم تا در آستانه داربي كمترين حاشيه وارد تيم شده و بازيكنان در آرامش به كار خود ادامه دهند، به همين دليل واعظي آشتياني مبالغي را در اختيار بازيكنان قرار داد، همچنين پاداش برتري مقابل استقلال اهواز به آنها پرداخت شد.

جويباري درباره قهر كردن جباري از تمرين‌هاي استقلال نيز به ايسنا گفت: مجتبي بازيكن با شخصيتي است كه تماشاگران او را دوست دارند، در هر صورت سوء تفاهم‌هايي كه به وجود آمده بود،‌ برطرف شد، من تا ساعت سه صبح پنج‌شنبه با جباري صحبت كردم تا براي آمدن به تمرين‌هاي استقلال راضي شد.

bayern
27-09-2008, 10:53
بيك‌زاده:
هنوز با روزهاي خوب گذشته‌ام فاصله‌ي زيادي دارم

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

هاشم بيك‌زاده گفت: خودم از وضعيت خودم راضي نيستم و هنوز با روزهاي خوب خودم در گذشته فاصله‌ي زيادي دارم.

بازيكن آبي‌پوشان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي وضعيت استقلال گفت: پس از پيروزي پرگل برابر استقلال اهواز هم اكنون شرايط روحي بازيكنان نيز خوب شده است و آ‌نها شاداب‌تر و سرحال‌تر از گذشته تمرين مي‌كنند. با اين حال اين پيروزي نبايد باعث شود تا ما مغرور شويم. پيروزي پرگل برابر استقلال اهواز بايد فقط به اعتماد به نفس ما را بالا ببرد.

بيك‌زاده درباره‌ي وضعيت خود هم گفت: بايد از امير قلعه‌نويي براي اعتمادش به من تشكر كنم و بگويم كه تا حدود بسيار زيادي جواب اعتماد او را داده‌ام، با اين حال خودم از خودم راضي نيستم و هنوز با روزهاي خوب خودم در گذشته فاصله‌ي زيادي دارم. اميدوارم بتوانم با تلاش بيشتر به روزهاي خوب خودم بازگردم.

هافبك استقلال تهران درباره‌ي بازي با راه‌آهن هم گفت: اعتماد به نفس به دست آمده پس از پيروزي هفته‌ي گذشته كمك زيادي مي‌كند تا ما در بازي برابر راه‌آهن بهتر بازي كنيم. اميدوار هستم با آمادگي كامل در اين بازي پيروزي ديگري را بدست بياوريم و براي رقابت با پرسپوليس آماده‌تر شويم. ما براي بازي با راه‌آهن تنها تقي‌پور را به دليل آسيب ديدگي كه در تمرين‌هاي چهارشنبه برايش به وجود آمد، در اختيار نداريم. بقيه‌ي بازيكنان آماده هستند و بازيكن محرومي هم نداريم.

بيك‌زاده درباره‌ي داربي بزرگ پايتخت هم گفت: با همه‌ي آنكه گفته مي‌شود اين بازي حساس نيست، اما بايد بگويم كه اين بازي حساسيت خاص خود را دارد. اميدوارم اين داربي با همه‌ي داربي‌هاي گذشته فرق كند و تماشاگران بازي خوبي را تماشا كنند.

bayern
27-09-2008, 10:55
تاجگذاري واعظي در كاخ سعد‌آباد
نويسنده : رضا خدادادي

از افطار گذشته اما از استقلالي‌ها خبر نيست. قريب و ايرواني به جامانده از نسل‌هاي قبل مديريت در استقلال بدون حضور ميزبان‌ها روزه را باز كردند. آنها سوژه جذابي براي عكاس‌ها نيستند تا بالاخره صاحبان مجلس از راه مي‌رسند. واعظي آشتياني به نشانه احترام جلوي در منتظر زريبافان و دانشجو مانده. انصاري هم آنها را همراهي مي‌كند. آنها خيلي زود از محل استقرار‌شان ميز قريب و ايرواني را رصد مي‌كنند و بالاخره جمع مديران آبي دور يك ميز جمع مي‌شود. سالن تنها متعلق به استقلالي‌ها نيست مشتري ميز‌هاي ديگر با تعجب به مردان صاحبنام ميز مجاور نگاه مي‌كند و شايد كمتر كسي از آنها دليل اين گردهمايي را بداند.
شوخي‌هاي مردان ديپلماتيك و ورزشي هم در نوع خودش جالب است. واعظي رو به ديگران به دانشجو اشاره مي‌كند و مي‌گويد‌: «ايشان رييس هيات مديره هستند من از اين مي‌ترسم.»
اميدوار رضايي و ديگران ريز مي‌خندند. از فتح‌ا...زاده خبري نيست. نبايد هم باشد حكمش را زدند زير بغلش و ردش كردند رفت. چه توقعي مي‌توان از او داشت كه با اين سبك از بركناري شاد و شنگول در جلسه توديع خود شركت كند.
برادر بزرگتر دانشجو يعني استاندار تهران هم مي‌رسد هنوز سر ميز ننشسته كه او هم وارد شوخي‌‌ها مي‌شود:‌«اين سريال داداشي رو شب‌ها مي‌بينيد. ما هم مثل اون هستيم و به عنوان برادر بزرگتر احتراممان واجب است.»
بعد از افطار و در فاصله رسيدن به شام يك پياده‌روي كوتاه در دستور كار قرار دارد. در اين فاصله قلعه‌نويي هم رسيده. البته او زياد دم پرمديران حاضر نمي‌شود و همراه همراهان هميشگي كه هميشه در سايه او هستند روي تخت ديگري جلوس مي‌كند. فاصله در شمالي كاخ سعدآباد تا كاخ ملت فرصت خوبي براي خبرنگارهاست كه مصاحبه بگيرند. جالبترين نقل قول در اين فاصله مربوط به زريبافان است كه گفته: « به اين كادر مديريت هم تا فصل بعد مهلت مي‌دهد.» يعني يك مدير كمتر از يك مربي زمان دارد.
سالن سينماي كاخ ملت محل معارفه رسمي است. واعظي آشتياني مثل صاحبان عزا(!) جلوي در مجلس ايستاده و به همه خوشامد مي‌گويد. زريبافان كه زودتر از بقيه رسيده تلفني از ديگران سراغ مي‌گيرد:« آقا ميهمان دعوت مي‌كنيد و خودتان نمي‌آييد »
اولين برنامه شنيدن سرود است. همه سرپا بلند مي‌شوند اما از سرود خبري نيست. تامل پنج دقيقه‌اي هم فايده ندارد. دستگاه‌هاي سالن مربوط به همان دوران طاغوت است و سي دي را پلي نمي‌كند. اميري، معاون اجرايي باشگاه كه به خاطر سابقه همكاري با خانم عشرت شايق كه اين روزها مدير كاخ موزه سعد آباد است اين سالن را هماهنگ كرده خيلي زود توپ را به زمين روابط عمومي از همه جا بي خبر مي‌اندازد تا از خودش سلب مسووليت كرده باشد. بالاخره همه رضايت مي‌دهند و مي‌نشينند و مراسم بدون سرود شروع مي‌شود. يك نفر از پشت صحنه خودش را يواشكي به دانشجو مي‌رساند و از او امضا مي‌گيرد بعدا معلوم مي‌شود اين همان حكم آقاي مديرعامل است كه تازه يادشان افتاده امضايش را بگيرند.
سخنران‌ها هر كدام با اين جمله كه اهل سخنراني نيستند شروع مي‌كنند و دقايق زيادي از فاكتورهاي موفقيت و بزرگي استقلال مي‌گويند و اينكه چه كارهايي نكردند و چه‌ها كه خواهند كرد و بالاخره صف طويل آقايان كه روي صحنه مي‌روند و حكم مديرعاملي را تقديم واعظي آشتياني مي‌كنند.

bayern
27-09-2008, 10:56
جباري: پول نقد بدهند تا بيايم سر تمرين
قلعه‌نويي: مجتبي تا سر تمرين نيايد از پول خبري نيست
نويسنده : پريسا اسلام‌زاده

سه، چهار روزي مي‌شود كه مجتبي جباري در تمرينات استقلال غايب است. او به قدري از جايگاه خود در اين تيم اطمينان دارد و مي‌داند استقلال بي او «لنگ» مي‌زند كه به خودش اين اجازه را مي‌دهد به هر دليلي كه دوست دارد سر تمرين حاضر نشود. مشكلات مالي جباري با استقلال از همان روزي كليد خورد كه او سر مبلغ قرارداد با استقلال مشكل پيدا كرد. فتح‌ا...زاده با ترفند‌هاي خاص خود و با آوانس‌هايي كه به جباري داد بالاخره توانست او را متقاعد به امضاي قرارداد كند. جباري با مدير عامل وقت استقلال توافق كرد كه 50 درصد از پيش قراردادش را در ابتداي فصل دريافت كند اما مثل هميشه و مثل بقيه وعده‌هاي مالي مدير عامل استقلال اين وعده هم تو خالي از آب درآمد و باشگاه نتوانست به تعهدات مالي خود در قبال جباري عمل كند. اولين تهديد جباري وقتي شكل گرفت كه او در اردوي تيم ملي براي ديدار مقابل عربستان بود. او در تماسي با يكي از نزديكان باشگاه اين اولتيماتوم را داد كه تا وقتي چك‌هايش پاس نشود سر تمرين حاضر نمي‌شود. چك‌هاي قديمي برگشت خوردند و وقتي مجتبي همراه تيم ملي از عربستان برگشت فتح‌ا...زاده دو فقره از چك‌هاي شخصي خود را به او داد تا مجتبي به تمرينات برگردد. دومين بحران مالي جباري با استقلال وقتي شكل گرفت كه فتح‌ا...زاده ناگهان بر كنار شد و چك‌هايي هم كه از او در دست جباري بود از اعتبار افتاد. فتح‌ا...زاده چك‌هايش را از جباري پس گرفت و ستاره استقلال كه براي دومين بار با بدقولي آبي‌پوشان مواجه شده بود تهديد قبلي خود را عملي كرد. مجتبي از دوشنبه از حضور در تمرينات استقلال سرباز زد تا نشان دهد كه تهديدش اين بار جدي است و تا زماني كه حساب بانكي‌اش پر از پول نشود حاضر نيست در تمرينات حاضر شود. قطعا هر بازيكن ديگري جاي او بود جرات چنين اعتراضي را نداشت اما او مي‌داند كه كادرفني استقلال تا چه حد براي او ارزش قايل است و روي توانايي‌هايش حساب باز كرده. قلعه‌نويي در سابقه مربيگري خود ثابت كرده كه چنين رفتار‌هايي در تيم او جايي ندارد اما خود امير هم مي‌داند كه تيمش بدون جباري لنگ مي‌زند و هر طور كه شده بايد رضايت او را جلب كند. به همين خاطر قلعه‌نويي در تماس با جباري به او اطمينان داد كه با حضور مديريت جديد، چك‌هاي تازه‌اي به او داده مي‌شود كه به زودي هم نقد خواهد شد. اما جباري در كمال آرامش پاسخ مورد انتظار قلعه‌نويي را به او نداده و گفته تا وقتي كه پول به حساب او واريز نشود سرتمرين حاضر نخواهد شد. قلعه‌نويي كه هرگز فكر نمي‌كرد ستاره تيمش روي او را زمين بيندازد باز هم از در صلح با جباري وارد شد و به او گفت كه در آستانه داربي تيم را وارد حاشيه نكند و سر تمرين حاضر شود اما جباري باز هم روي موضع خود پافشاري كرد و با اعتماد به نفس كامل باز هم اين جمله را تكرار كرد كه «تا پول ندهيد سر تمرين حاضر نمي‌شوم» قلعه‌نويي هم از اين حرف جباري به شدت دلخور شد و روز سه‌شنبه در محل تمرين استقلال اعلام كرد كه: «مجتبي تا وقتي سرتمرين حاضر نشود به او پول نمي‌دهيم. برويد اين حرف را به گوشش برسانيد كه بايد بيايد سرتمرين و بعد پولش را بگيرد.»
اين حرف به گوش جباري رسيد اما اين بازيكن همچنان روي حرف خودش اصرار دارد و حاضر نيست قبل از گرفتن پول سرتمرين حاضر شود. ستاره استقلال در اين باره مي‌گويد: «تا پول نقد ندهند من سر تمرين نمي‌روم. تا همين الان هم وعده‌هايشان حسابي عقب افتاده و نتوانسته‌اند به حرف‌هايي كه زده‌اند عمل كنند. من سر حرفم هستم و تا وقتي كه پول ندهند سرتمرين نمي‌روم.»جباري حاضر نشد بيش از اين در مورد مشكلش با استقلالي‌ها صحبت كند اما آنچه كه مي‌گذرد نشان مي‌دهد مشكل او و استقلال در حال بحراني شدن است و همه چيز به لجبازي كشيده شده است. مجتبي حاضر نيست از موضع خود كوتاه بيايد و قلعه‌نويي هم كه توقع چنين سركشي را از بازيكن تيمش ندارد با اولج كرده و مي‌گويد تا وقتي كه سر تمرين حاضر نشود از پول خبري نيست. ادامه پيدا كردن اين لج و لجبازي بيش از همه به ضرر استقلالي مي‌شود كه پس از برد شش بر صفر مقابل استقلال اهواز تا حدودي از بحران خارج شده بود و در حالا هم در آستانه داربي قرار دارد و چنين كشمكش‌هايي به ضررش تمام مي‌شود. البته منابع آگاه در استقلال مي‌گويند كه با واريز شدن پول به حساب مجتبي اين بحران خاتمه مي‌يابد تا ستاره استقلال در آستانه داربي سرتمرين حاضر و تيم هم از بحران خارج شود.

bayern
27-09-2008, 10:57
جباري: پول نقد بدهند تا بيايم سر تمرين
قلعه‌نويي: مجتبي تا سر تمرين نيايد از پول خبري نيست
نويسنده : پريسا اسلام‌زاده

سه، چهار روزي مي‌شود كه مجتبي جباري در تمرينات استقلال غايب است. او به قدري از جايگاه خود در اين تيم اطمينان دارد و مي‌داند استقلال بي او «لنگ» مي‌زند كه به خودش اين اجازه را مي‌دهد به هر دليلي كه دوست دارد سر تمرين حاضر نشود. مشكلات مالي جباري با استقلال از همان روزي كليد خورد كه او سر مبلغ قرارداد با استقلال مشكل پيدا كرد. فتح‌ا...زاده با ترفند‌هاي خاص خود و با آوانس‌هايي كه به جباري داد بالاخره توانست او را متقاعد به امضاي قرارداد كند. جباري با مدير عامل وقت استقلال توافق كرد كه 50 درصد از پيش قراردادش را در ابتداي فصل دريافت كند اما مثل هميشه و مثل بقيه وعده‌هاي مالي مدير عامل استقلال اين وعده هم تو خالي از آب درآمد و باشگاه نتوانست به تعهدات مالي خود در قبال جباري عمل كند. اولين تهديد جباري وقتي شكل گرفت كه او در اردوي تيم ملي براي ديدار مقابل عربستان بود. او در تماسي با يكي از نزديكان باشگاه اين اولتيماتوم را داد كه تا وقتي چك‌هايش پاس نشود سر تمرين حاضر نمي‌شود. چك‌هاي قديمي برگشت خوردند و وقتي مجتبي همراه تيم ملي از عربستان برگشت فتح‌ا...زاده دو فقره از چك‌هاي شخصي خود را به او داد تا مجتبي به تمرينات برگردد. دومين بحران مالي جباري با استقلال وقتي شكل گرفت كه فتح‌ا...زاده ناگهان بر كنار شد و چك‌هايي هم كه از او در دست جباري بود از اعتبار افتاد. فتح‌ا...زاده چك‌هايش را از جباري پس گرفت و ستاره استقلال كه براي دومين بار با بدقولي آبي‌پوشان مواجه شده بود تهديد قبلي خود را عملي كرد. مجتبي از دوشنبه از حضور در تمرينات استقلال سرباز زد تا نشان دهد كه تهديدش اين بار جدي است و تا زماني كه حساب بانكي‌اش پر از پول نشود حاضر نيست در تمرينات حاضر شود. قطعا هر بازيكن ديگري جاي او بود جرات چنين اعتراضي را نداشت اما او مي‌داند كه كادرفني استقلال تا چه حد براي او ارزش قايل است و روي توانايي‌هايش حساب باز كرده. قلعه‌نويي در سابقه مربيگري خود ثابت كرده كه چنين رفتار‌هايي در تيم او جايي ندارد اما خود امير هم مي‌داند كه تيمش بدون جباري لنگ مي‌زند و هر طور كه شده بايد رضايت او را جلب كند. به همين خاطر قلعه‌نويي در تماس با جباري به او اطمينان داد كه با حضور مديريت جديد، چك‌هاي تازه‌اي به او داده مي‌شود كه به زودي هم نقد خواهد شد. اما جباري در كمال آرامش پاسخ مورد انتظار قلعه‌نويي را به او نداده و گفته تا وقتي كه پول به حساب او واريز نشود سرتمرين حاضر نخواهد شد. قلعه‌نويي كه هرگز فكر نمي‌كرد ستاره تيمش روي او را زمين بيندازد باز هم از در صلح با جباري وارد شد و به او گفت كه در آستانه داربي تيم را وارد حاشيه نكند و سر تمرين حاضر شود اما جباري باز هم روي موضع خود پافشاري كرد و با اعتماد به نفس كامل باز هم اين جمله را تكرار كرد كه «تا پول ندهيد سر تمرين حاضر نمي‌شوم» قلعه‌نويي هم از اين حرف جباري به شدت دلخور شد و روز سه‌شنبه در محل تمرين استقلال اعلام كرد كه: «مجتبي تا وقتي سرتمرين حاضر نشود به او پول نمي‌دهيم. برويد اين حرف را به گوشش برسانيد كه بايد بيايد سرتمرين و بعد پولش را بگيرد.»
اين حرف به گوش جباري رسيد اما اين بازيكن همچنان روي حرف خودش اصرار دارد و حاضر نيست قبل از گرفتن پول سرتمرين حاضر شود. ستاره استقلال در اين باره مي‌گويد: «تا پول نقد ندهند من سر تمرين نمي‌روم. تا همين الان هم وعده‌هايشان حسابي عقب افتاده و نتوانسته‌اند به حرف‌هايي كه زده‌اند عمل كنند. من سر حرفم هستم و تا وقتي كه پول ندهند سرتمرين نمي‌روم.»جباري حاضر نشد بيش از اين در مورد مشكلش با استقلالي‌ها صحبت كند اما آنچه كه مي‌گذرد نشان مي‌دهد مشكل او و استقلال در حال بحراني شدن است و همه چيز به لجبازي كشيده شده است. مجتبي حاضر نيست از موضع خود كوتاه بيايد و قلعه‌نويي هم كه توقع چنين سركشي را از بازيكن تيمش ندارد با اولج كرده و مي‌گويد تا وقتي كه سر تمرين حاضر نشود از پول خبري نيست. ادامه پيدا كردن اين لج و لجبازي بيش از همه به ضرر استقلالي مي‌شود كه پس از برد شش بر صفر مقابل استقلال اهواز تا حدودي از بحران خارج شده بود و در حالا هم در آستانه داربي قرار دارد و چنين كشمكش‌هايي به ضررش تمام مي‌شود. البته منابع آگاه در استقلال مي‌گويند كه با واريز شدن پول به حساب مجتبي اين بحران خاتمه مي‌يابد تا ستاره استقلال در آستانه داربي سرتمرين حاضر و تيم هم از بحران خارج شود.

bayern
27-09-2008, 10:58
بازيكنان صبور باشند، پولشان پرداخت مي‌شود
قلعه‌‌نويي: واعظ مشكلات را حل مي‌كند

امير قلعه‌نويي سه‌شنبه‌ شب پنجه در پنجه مدير عامل جديد استقلال گل لبخند را از لبانش دور نمي‌كرد تا در اكثر تصاوير ضبط‌شده در دوربين‌هاي عكاسي و فيلمبرداري خوشحالي‌اش از اين اتفاق را به بيننده منتقل كند هرچند كه او خود به خبرنگاران هم گفت مديريت جديد بسيار با درايت است و مي‌تواند مشكلات استقلال را برطرف كند و براي واعظي آشتياني آرزوي موفقيت مي‌كنم.
او كه البته قصد نداشت در خصوص مباحث فني صحبت كند ادامه داد تصور مي‌كنم در مجموع مسوولان مديريتي تصميم گرفتند تا اين تغييرات را براي بهبود وضعيت استقلال انجام دهند.
در هرصورت واعظي آشتياني از مديران قدرتمندي است كه توانايي‌اش را در فدراسيون دوچرخه‌سواري نشان داده است او همچنين در حاشيه مراسم معارفه واعظي آشتياني پيروزي برابر استقلال اهواز را پشت سر گذاشتن بحران‌هاي اخير مي‌داند.
شنبه بازي سختي پيش رو داريم اما اميدوارم نتيجه خوب برابر استقلال اهواز را تكرار كنيم.
او راه‌آهن را تيمي خوب مي‌داند البته استقلال هم به دنبال كسب جايگاهي بهتر در جدول رده‌بندي است او در پاسخ به مشكلات مالي بازيكنان استقلال و حضور نيافتن بازيكناني همچون مجتبي جباري در تمرينات تيم گفت اينجا از آن باشگاه‌ها نيست كه وابسته به صنعت باشند و دغدغه مالي نداشته باشد از بازيكنان مي‌خواهم كه صبر بيشتري خرج دهند.

bayern
27-09-2008, 10:58
اولين شوك آبراموويچ آبي‌ها
انصاري: پول؟ استقلالي‌ها خودشان غني هستند

عضو هيات مديره باشگاه استقلال قصد دارد تفكرات مثبتي را به اين مجموعه تزريق كند. هرچند كه مسوولان اين باشگاه بيش از تفكرات مثبت چشم انتظار تزريق پول به حساب باشگاه هستند. «اميدوارم بتوانم منشا خير در هيات مديره استقلال باشم.» او باشگاه را داراي ظرفيت‌هاي اقتصادي خوب مي‌داند كه در قالب كار گروهي تعريف مي‌شوند. «بايد براي باشگاه استقلال برنامه‌ريزي كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت داشته باشيم و اگر قرار است درباره مسايل اقتصادي باشگاه تصميم‌گيري كنيم، نبايد تنها دنبال راهكاري باشيم كه پاسخگوي نيازهاي كوتاه‌مدت باشد و در آينده بار ديگر دچار مشكل شويم.»
او كه در حاشيه‌ مراسم معارفه واعظي آشتياني صحبت مي‌كرد در پاسخ به سوال خبرنگاران كه آيا فوتبالي‌ است يا ورزشي گفت: «شايد فوتبالي نباشم اما علاقه‌مند به آن هستم.»
انصاري همچنين درباره مشكلات مالي بازيكنان استقلال هم خاطرنشان كرد: «تصور مي‌‌كنم بازيكنان استقلال آن قدر غني و جوانمرد هستند كه مشكلات مالي بر روي آنها تاثير نگذارد.»
البته در اين زمينه مدير عامل باشگاه استقلال بهتر مي‌تواند نظر بدهد. با اين لحن انصاري‌ كه همه استقلالي‌ها در تصور حضور هدايتي دوم در تيمشان بودند بعيد نيست او مدتي بعد از بازيكنان غني استقلال طلب پول دستي هم بكند.

bayern
27-09-2008, 10:59
چند غير‌فوتبالي به من اسطوره ضرب‌الاجل دادند
حجازي: بركناري كاشاني و فتح‌ا...زاده ضعف‌سازمان است

ناصر حجازي با بركناري فتح‌ا...زاده و منصور پور حيدري دوباره بخشي از اتفاقات فصل گذشته را بازگو مي‌كند. او در صحبت‌هاي تازه خود باز هم اعضاي هيات مديره و‌سازمان تربيت بدني را مورد انتقاد قرار داد: «متاسفانه چند غير‌فوتبالي در هفته اول براي من كه يكي از اسطوره‌هاي فوتبال استقلال هستم،‌ ضرب‌الاجل تعيين كردند كه اگر در پنج هفته 10 امتياز نگيرم اخراجم مي‌كنند. در حالي كه سن آقايان به اندازه تعداد بازي‌هاي ملي من هم نيست. چطور مي‌شود كه غير‌فوتبالي‌ها براي يك فوتبالي اصيل اينگونه تعيين تكليف مي‌كنند. حجازي را آوردند تا تخريبش كنند و از چشم بيفتد. شايد به هدف خود رسيده باشند و از هفته سيزدهم حجازي را مات كرده باشند اما مردم مي‌دانند كه چه رفتاري با من شد. آقايان بين پيشكسوتان اختلاف ايجاد كردند تا خودشان در باشگاه رياست كنند اما ما پيشكسوتان بايد متحد باشيم تا بله قربان گوي آقايان نشويم. متاسفانه آدم‌هاي غير‌فوتبالي در راس فوتبال هستند و فوتبالي‌ها بيرون مانده‌اند.‌سازمان تربيت بدني به جاي تقدير از مدير عامل‌هاي استقلال و پرسپوليس به خاطر قهرماني در ليگ و جام حذفي آنها را بر كنار كرد كه اين عملكرد ضعيف است. به نظرم فتح‌ا...زاده كه در 10 سال شش جام براي استقلال آورد عملكرد بسيار خوبي دارد در حالي كه آقاياني كه آمده‌اند كارنامه فوتبالي ندارند. زماني كه استقلال از هم پاشيده بود من و منصور اين تيم را جمع كرديم ولي امروز هزاران صاحب و مدعي پيدا كرده است. كه به نظرم مقصر آن خود ما هستيم چون ميدان را خالي كرديم و حالا بايد يا گوشه خانه باشيم يا براي بودن در تيم خودمان بله قربان گو. همه وجودم متعلق به استقلال است و بهترين روز‌هاي زندگي‌ام را با اين تيم داشتم و هميشه خواهان موفقيتش بودم و آرزو مي‌كنم در داربي موفق شود. خيلي از مسايل را نمي‌گويم چون ميان هواداران تفرقه ايجاد مي‌كند. استقلال براي قهرمان شدن نياز به آرامش دارد چرا كه تيم لايقي است و مي‌تواند مدعي قهرماني باشد.

bayern
27-09-2008, 11:00
حق ما خيلي بيشتراز اين پول است
نارضايتي استقلالي‌ها از پاداش باشگاه
نويسنده : كيان موسي‌زاده

وقتي استقلال با نمايش خيره‌كننده توانست شش گل به استقلال اهواز بزند و از رده هفدهم به رده هفتم صعود كند بازيكنان فكر كردند پاداش خوبي از طرف باشگاه در اختيار آنها قرار مي‌گيرد. هر چه كه باشد استقلالي‌ها در آن ديدار عملكرد خيلي خوبي از خود ارايه داده بودند و نمايش آنها با بازي‌هاي قبل خيلي تفاوت داشت. تغيير ناگهاني مديريت باعث شد ماجراي پاداش برد تا حدي تحت‌الشعاع قرار بگيرد. اما وقتي بازيكنان در افطاري واعظي آشتياني،‌ مديرعامل جديد حاضر شدند توقع داشتند كه پاداش‌ها در همان مراسم پرداخت شود. اما وعده پاداش‌ها به روز بعد (ديروز) موكول شد.
بازيكنان استقلال با دلخوري از مراسم افطاري خارج شدند تا اينكه ديروز پاداش‌هايشان را بگيرند. اما پاداشي كه ديروز به بازيكنان استقلال داده شد آن چيزي نبود كه توقع داشتند. در مراسم افطاري وعده پاداش 600 هزار توماني به همه بازيكنان داده شد اما ديروز فقط 300 هزار تومان به هر كدام از بازيكنان داده شد. همين موضوع باعث شد صداي اعتراض استقلالي‌ها بلند شود. آنها كه به شدت از لحاظ مالي در مضيقه هستند و از پاس شدن چك‌هايشان هم خبري نبود از اين پاداش ناچيز ناراضي هستند و اين نارضايتي را هم به گوش نظري جويباري رسانده‌اند. استقلالي‌ها به سرپرست تيم اعتراض كرده‌اند كه؛ «حق ما بيشتر از اين ‌حرف‌هاست. وقتي تيم را از بحران در مي‌آوريم اصلا يادشان نمي‌افتد كه بايد هواي ما را داشته باشند. فقط وقتي مي‌بازيم بلدند جريمه كنند. وقتي كه مي‌بريم نصف آن چيزي كه جريمه مي‌كنند هم پول نمي‌دهند.» استقلالي‌ها به شدت از مسايل مالي باشگاه ناراضي هستند و حتي به مديريت جديد هم اميدي ندارند. آنها وقتي وضع مالي خودشان را با پرسپوليسي‌ها مقايسه مي‌كنند مي‌بينند كه اوضاع در تيم رقيب خيلي بهتر است و پول بازيكنان سروقت داده مي‌شود. قلعه‌نويي كه از نارضايتي بازيكنان خبر داد اين اميد را به آنها داده كه معضلات مالي به زودي برطرف مي‌شود.

bayern
27-09-2008, 11:00
ادعاي عجيب رييس مجمع استقلال
زريبافان: فتح‌ا...زاده 3 فصل فرصت داشت!

مسعود زريبافان خيلي جالب صحبت مي‌كند. او يك روز تغيير فتح‌ا...زاده را تصميم هيات مديره عنوان مي‌كند و وقتي با واكنش رسانه‌ها مواجه مي‌شود اين تصميم را به خواسته طرفداران تيم مرتبط مي‌داند اما وقتي صداي خشمگين و انتقاد آميز فتح‌ا...زاده را نسبت به تصميم خود مي‌شنود در مراسم معارفه واعظي با لحن تند‌تري به فتح‌ا...زاده حمله مي‌كند. «فتح‌ا...زاده سه فصل فرصت داشت اما در استقلال هيچ كاري نكرد جز چهارم كردن تيم صدرنشين ليگ ششم، سيزدهم كردن تيم ليگ هفتم و هفدهم كردن تيم اين فصل.»
زريبافان كه هنگام اداي اين جملات به نوعي قصد پاسخگويي به اعتراض فتح‌ا...زاده را داشت با منت گذاشتن بر سر فتح‌ا...زاده گفت: «از ابتداي انتخاب فتح‌ا...زاده به عنوان مدير عامل استقلال به عنوان مشاور كنار علي‌آبادي بودم و اگر مخالفتي با حضور وي در باشگاه داشتم همان زمان مخالفتم را ابراز مي‌كردم.»
او كه پس از اين سخنان با اعتراض برخي خبرنگاران در خصوص قهرماني استقلال در جام حذفي فصل پيش مواجه شد ليگ برتر را ملاك و سنگ ترازوي هيات مديره استقلال عنوان كرد و به نوعي جام حذفي را با اين حرف خود از اعتبار ساقط كرد. «ما ايشان را فقط از هيات مديره بر كنار كرديم و خودشان نخواستند ديگر در باشگاه حضور داشته باشند.»
او البته فتح‌ا...زاده را انساني خوب،‌متدين، مدير و نيروي ارزشمندي براي نظام دانست.

bayern
27-09-2008, 11:01
استقلالي‌ها با شخصيت‌تر و بالاترند
واعظي آشتياني: پولتان را از جيب خودم مي‌دهم

اميررضا واعظي آشتياني معتقد است با توكل به خدا مي‌توان پول جور كرد و طلب سه ميليارد و 750 ميليوني را پرداخت: «بايد اندازه دهانمان لقمه برداريم و انضباط مالي داشته باشيم.» البته انگار آقاي مدير‌عامل هنوز متوجه نشده كه اينجا جاي دوچرخه‌سواري و دوچرخه‌بازي نيست و رقم كوچك قراردادها بيش از 200 ميليون تومان است: «وقتي اين همه بدهي داريم و مي‌پرسم منابعمان چيست جواب مي‌شنوم كه هيچ منابعي نداريم اما من به خدا توكل مي‌كنم و اميدوارم بازيكنان و كادر‌فني هم به خدا توكل كنند چرا كه اين مشكلات نمي‌تواند اعضاي باشگاه را بشكند.» او با مصرف كننده خطاب كردن دو باشگاه استقلال و پرسپوليس از توليد ورزشگاه در باشگاه استقلال خبر داد و گفت: «چون من در عرصه صنعت بوده‌ام، مي‌دانم كه توليد كردن و صادرات چه ارزشي دارد.» اين مدير‌عامل صنعتي - دوچرخه‌اي كه نگاهش به تيم‌هاي پايه‌اي را نگاهي عالمانه مي‌داند قصد دارد در زمينه بازيكن اين مجموعه را به خودكفايي برساند: «يك مدير بايد بتواند از ظرفيت موجود بهترين استفاده را ببرد و معتقدم اين ظرفيت در استقلال موجود است.» او كه در جايگاه مديرعامل باشگاه 65 ساله استقلال در حال سخنراني بود اما در ادامه و در جو به‌شدت آبي‌رنگ مراسم معارفه‌اش در كاخ سعد‌آباد طرفداران استقلال در سطح جامعه را افرادي داراي شان و شخصيت بالاي اجتماعي و حتي مسوولان نظام عنوان كرد: «البته قصد توهين به تيم حريف را ندارم.» او همچنين امير قلعه‌نويي را سرمربي مقتدر و قاطع عنوان كرد و گفت كه او از حمايت قاطع وي برخوردار خواهد بود. آشتياني همچنين در خصوص نحوه پرداخت مطالبات بازيكنان گفت: «مديري نيستم كه كسي را سركار بگذارم.
اگر امروز نتوانم مطالبات بازيكن را پرداخت كنم به او مي‌گويم دو ماه ديگر بيايد اما زماني كه دو ماه ديگر آمد بي‌ترديد طلبش را شده از جيبم بپردازم پرداخت خواهم كرد.» البته كاملا واضح است كه آقاي آشتياني با فوتباليست جماعت برخورد نداشته و ضمنا بايد جيبي پر پول داشته باشد كه بتواند طلب‌هاي چند 10 ميليوني فوتباليست‌ها را از جيب بپردازد.

bayern
27-09-2008, 11:02
انصاري دست به جيب مي‌شود
با كمك مالي علي انصاري، عضو جديد هيات مديره استقلال مشكلات مالي مجتبي جباري، هافبك آبي‌‏پوشان پايتخت برطرف خواهد شد.

به گزارش ايلنا، اين بازيكن طي چند روز گذشته به دليل برگشت خوردن چك‌‏هايش اختلافاتي را با كادر مديريتي و فني اين تيم پيدا كرده بود.

البته اين بازيكن با وساطت مديران اين تيم به تمرينات بازگشت و در حال حاضر خود را براي مسابقه برابر راه آهن آماده مي‌‏كند.

در همين ارتباط مطلع شديم علي انصاري به زودي چك پيش قرارداد اين بازيكن را به وي پرداخت خواهد كرد.

bayern
27-09-2008, 11:10
ادامه قهر و آشتي هاي جباري و استقلال؛ تافته جدا بافته

اگر به پرونده اين گونه رفتارهاي جباري دقت كنيم در مي يابيم او در اواخر فصل و پيش از برگزاري شهرآورد پايتخت اين گونه رفتار

مي كند تا به تعبيري قيمت خود را بالاتر از قبل ببرد.
تاريخ نشان مي دهد جباري در ادوار گذشته حتي زماني كه پيراهن استقلال را به تن نداشت نيز اين گونه خصايصي داشته و دوست دارد هميشه تافته جدا بافته باشد و همه به شكلي خاص به او بنگرند.
البته اين بار با موارد قبل تفاوت داشت و جباري مجبور شد به خاطر دفاع از جايگاه خود درصدي به لجبازيهاي هميشگي خود اضافه كند تا منتقدانش دريابند كه او به كسي باج نمي دهد.
ماجرا از زماني شروع شد كه يكي از دستياران امير قلعه نويي با تحريك بازيكنان طلبكار تيم كه از نظر جايگاهي نزديك به جباري بودند قصد داشت همه چيز را عليه جباري رقم بزند. او كه مي دانست قلعه نويي نمي تواند روي نام مجتبي جباري قلم قرمز بكشد با تحريك بازيكناني نظير سياوش اكبرپور و حسين كاظمي و وحيد طالب لو فضاي كاذبي را عليه جباري به وجود آورد تا دست اندركاران باشگاه مجاب شوند مجتبي جباري را به خاطر غيبتهاي متوالي سرزنش كنند، اما جالب اينجا بود كه مربي مخالف جباري از قول امير قلعه نويي با چند تن از دوستان مطبوعاتي اش مصاحبه و اعلام كرد، جباري در تركيب استقلال مقابل راه آهن حضور نخواهد داشت.
مخالف شماره يك جباري كه از اين راه به دنبال جايگاه از دست رفته اش در بين بازيكنان بود با تعريف و تمجيدهاي بي دليل از برخي بازيكنان آنها را عملاً در برابر جباري قرار مي داد و به آنها اعلام كرد كه با اعتراض خود به امير قلعه نويي شرايط را براي كنار زدن جباري فراهم نمايند.
هيچ كسي نمي دانست (الف- ط) به چه علتي اين كارها را عليه جباري انجام مي دهد تا زماني كه خود جباري در يكي از جلسات خصوصي اعلام كرد مي دانم چرا اين همه جوسازي روي نرفتن من به تمرين صورت گرفت. اگر من با آقاي (الف) قرارداد مي بستم و ماجراي انتقالم به اروپا را به وي مي سپردم، اين اتفاقها رقم نمي خورد، اما حالا داستان از جايي آب مي خورد كه تنها خودم عامل آن را مي شناسم.
نزديكان جباري در خصوص واكنش هافبك استقلال درقبال حاشيه سازي يكي از دستياران امير قلعه نويي ميگويند: «بدون شك اگر وي بخواهد مي تواند به راحتي فعاليت او را در استقلال پايان دهد چون اگر روزي جباري به واعظ آشتياني اعلام كند فردي دلال روي نيمكت تيم به عنوان دستيار امير قلعه نويي حضور دارد بدون ترديد ديگر او در استقلال جايي نخواهد داشت و تبعات بسيار زيادي براي امير قلعه نويي كه عامل حضور اين فرد در استقلال شده است خواهد داشت.»
برخي ديگر از منتقدان آقاي x در استقلال مدعي هستند او به شكل كاملاً مسموم و غير معمول به عنوان دستيار امير قلعه نويي انتخاب و مشغول به كار شده است و اگر روند فعلي فعاليتهاي او ادامه پيدا كند بدون ترديد استقلال روزهاي تلخي را تجربه خواهد كرد. اين گروه مدعي هستند كه آقايx به واسطه به راه انداختن ماجراي حضور امير قلعه نويي در پاختاكور ازبكستان اين موقعيت را پيدا كرده تا به عنوان دستيار امير قلعه نويي دراستقلال حاضر شود و از اين رهگذر موقعيتي به دست آورده تا هر از چند گاهي با سوء استفاده از جايگاهش دستي بر آتش نقل و انتقالات هم داشته باشد و چند بازيكن خارجي به استقلال بياورد.
با اين حال بايد ديد در نبرد جباري با دستيار امير قلعه نويي كدام يك پيروز خواهند بود. بدون ترديد بازنده اين جدال نفرات ديگري را هم با خود به قعر چاه خواهد برد.
مجتبي جباري به تلافي برخوردي كه مديرعامل سابق باشگاه با او داشته تمرينات استقلال را تحريم كرده است. همه داستان اين است كه علي فتح ا... زاده از حساب شخصي اش براي او چك كشيده بود و وقتي فهميد در آستانه بركناري قرار دارد، با حقه و ترفندهاي خاص خودش چك را پس گرفت. جباري از اينكه اين وسط بازي خورده، كلافه است و چون مديرعامل سابق تلفن همراهش را جواب نمي دهد، تمرينات استقلال را تحريم مي كند!
با رفتارهاي متفاوت و روحيه شكننده ستاره ها بايد كنار آمد. آنها خوب مي دانند توانايي هايي وراي ساير بازيكنان دارند و مي توانند سرنوشت بازي را در يك لحظه تغيير بدهند، بنابراين توقعات متفاوتي هم دارند و طبيعي است كه عكس العملهايشان شبيه ساير بازيكنان نباشد.
مجتبي جباري ستاره استقلال است. ستاره اي كه البته با گذشته اش قابل مقايسه نيست، اما آن قدر نقش او در موفقيتهاي اخير تيم پررنگ بوده كه با چند نمايش معمولي فراموش نشود. استقلال هم قيمت اين «ستاره جوان» را پرداخت كرده، وقتي شماره هشت مبلغي معادل دو برابر آنچه به عنوان سقف قرارداد باشگاه تعيين شده بود، درخواست كرد، مديران و اعضاي كادر فني چراغ سبز را براي او روشن كردند، چون او مجتبي جباري بود.
وقتي قسط پيش پرداخت اكثر بازيكنان جديد و قديمي تيم عقب افتاده بود، مديرعامل وقت باشگاه چك شخصي اش را به او داد، چون او مجتبي جباري بود و ساير بازيكنان هم به رغم اينكه از رفتار متفاوت مديريت با جباري دلخور بودند، سكوت كردند.
داستانهاي قهر و آشتي جباري و استقلال ديگر خستهكننده شده است. به محض اينكه تيم وارد بحران مي شود، او اولين كسي است كه عكس العملي نشان مي دهد و بقيه بازيكنان را به اعتراض و شرايط موجود ترغيب مي كند. قيمت ستاره چقدر است؟ تا كجا بايد به پاي او نشست و رفتارهاي نامتعارف و عجيب وغريبش را تحمل كرد؟ گاهي كار به جايي مي رسد كه مربيان قيد باكيفيت ترين بازيكنان دنيا را مي زنند، چون وقتي به تيمشان نگاه مي كنند، مي بينند كار دارد از دستشان در مي رود و «ستاره» جو تيم را به هم ريخته است.
مجتبي جباري حالا ديگر يكي از بزرگترهاي استقلال است. كسي كه هوادار از او انتظار دارد حاشيه ها را جمع كند و به سمبل تيم تبديل شود. بازيكناني مثل جواد زرينچه، شاهين بياني و محمود فكري پيش از آنكه به لحاظ فني فوتباليستهاي قابل اعتنايي باشند، چون عرق و تعصب خود به پيراهن آبي را ثابت كردند به چهره هاي محبوب سكوها تبديل شدند.
مجتبي جباري زمان تمديد قرارداد معترض است، زمان پرداخت پولها معترض است، وقتي مديرعامل عوض مي شود، اعتراض مي كند، تيم نتيجه نمي گيرد، اعتراض مي كند و اساساً هيچگاه او را در حالي كه لبخند مي زند و از شرايط موجود راضي است، نديده ايم.
تيمي كه پس از پيروزي پر گل هفته گذشته تا حدودي از بحران خارج شده بود و در آستانه داربي پايتخت در شرايط حساسي به سر مي برد، با واكنشهاي شماره هشت مجدداً به حاشيه ها لبخند مي زند و روي جلد نشريات مانور مي دهد.
ستاره ها هميشه از رانت «ستاره بودن» استفاده مي كنند و به حق مزايا و حقوق بيشتري را طلب مي كنند. درمورد جباري اما قضيه فرق مي كند. او پيش از آنكه ستاره باشد، يك بازيكن هميشه معترض است. از اين رو نمي تواند اسطوره يك تيم بزرگ باشد.

bayern
27-09-2008, 11:11
عليزاده: به تباني نيازي نداريم

*نورا مهدوي
علي عليزاده مهاجم استقلال كه در 6 گل تيمش مقابل همنام اهوازي نتوانست گلي را به نام خودش به ثبت برساند چشم به

روزهاي آينده دارد تا بتواند در صورت حضور در ميدان به وظيفه اصلي يك مهاجم كه گلزني است عمل كند.
* وضعيت استقلال راضي كننده هست؟
** خدا را شكر با برد خوبي كه مقابل استقلال اهواز داشتيم روحيه بچه ها خيلي خوب شده است و با انگيزه بيشتري كار را ادامه مي دهند. ما تمرينات خيلي خوبي را پشت سرگذاشته ايم و براي بازي با راه آهن آماده مي شويم تا با يك پيروزي خوب ديگر موقعيت مان در جدول بهتر شود و براي شهرآورد آماده شويم.
* خيلي ها معتقد بودند بازي با استقلال اهواز تباني بود. تو چه نظري داري؟
** اين حرفها خنده دار است. بازي با استقلال اهواز قدرت تيم ما را نشان داد و ثابت كرد استقلال چه تيم بزرگي است. ما اصلاً به تباني نيازي نداريم. در ضمن هيچ تيمي حاضر نمي شود حيثيت خودش را اين گونه زير سؤال ببرد و در يك بازي رسمي 6 گل بخورد. آن بازي روز خوب ما بود و فرصتهايي كه به دست آورديم را خراب نكرديم.
* چرا در اين بازي گل نزدي؟
** قسمت نشد گل بزنم. اما من تلاشم را مي كنم تا همچنان براي تيم ثمربخش باشم و اگر باز هم به من فرصت رسيد كه بازي كنم براي تيم گل هم بزنم. وظيفه اصلي مهاجم گلزني است و وقتي يك مهاجم مدتي گل نزند خيلي سخت از اين شرايط خارج مي شود.
* بازي با راه آهن را چطور ارزيابي مي كني؟
** بازي دشواري است يعني همه بازيها سخت است و ديگر بازي آسان وجود ندارد. بازي پيام مقابل پرسپوليس نشان داد تيم اول و آخر جدول تفاوت چنداني با هم ندارند. پيام در آن بازي خيلي خوب كار كرد و اگر خوش شانس بودند نتيجه بهتري مي گرفتند. راه آهن هم بدون ترديد مقابل ما انگيزه هاي زيادي دارد و بازي خوبي انجام خواهد داد. ما هم در آستانه شهرآورد مي خواهيم نتيجه خوبي بگيريم و با روحيه اي بالا براي بازي با پرسپوليس آماده شويم.
* بركناري فتح ا... زاده را چطور ارزيابي مي كني؟
** من به عنوان بازيكن استقلال نبايد در اين ارتباط صحبت كنم، چون در حيطه من نيست، اما حاجي براي تيم خيلي زحمت كشيد و اميدوارم هر جا كه هست موفق باشد.
* از مديرعامل جديد چه انتظاري داري؟
** بايد به آقاي واعظ آشتياني زمان بدهيم تا برنامه هايش را اجرا كند، اما براي استقلال و پرسپوليس مهمترين مسأله پول است و اگر مشكلات مالي نباشد بدون ترديد تيم بهتر كار مي كند. اميدوارم مديرعامل جديد مشكلات مالي تيم را برطرف كند تا بچه ها با روحيه اي بهتر كار كنند.
* چندي پيش گفته بودي استقلال مدعي اصلي قهرماني در آسياست. هنوز هم چنين اعتقادي داري؟
** بله، ما مدعي قهرماني در هر سه جام هستيم و خودمان را براي قهرماني آسيا آماده مي كنيم. استقلال روز به روز بهتر مي شود و در آينده به همه ثابت مي شود كه چه تيم خوب و بزرگي داريم.

bayern
27-09-2008, 11:13
در پاسخ به كرى خوانى آبى ها
داود حقى:
راه آهن، استقلال اهواز نيست

ايران ورزشى - راه آهن در حالى امروز مقابل استقلال قرار مى گيرد كه آبى پوشان از هفته گذشته و پس از پيروزى پرگل مقابل استقلال اهواز گفته اند كه شش گل هم براى راه آهن كنار گذاشته اند. اين كرى خوانى آبى ها حسابى به راه آهنى ها برخورده و آنها را براى انجام يك بازى برتر مصمم تر كرده است. داود حقى هافبك راه آهن به آبى پوشان توصيه مى كند راه آهن را دست كم نگيرند چون ما هيچ شباهتى با استقلال اهواز نداريم.

در آستانه بازى راه آهن با استقلال، آبى پوشان كرى خوانى را شروع كرده اند و از تكرار نتيجه مقابل استقلال اهواز صحبت كرده اند.
درست است، استقلالى ها اين روزها در بوق و كرنا كرده اند مثل استقلال اهواز به ما هم شش گل مى زنند ولى به آنها مى گويم سخت در اشتباهند چون راه آهن در بازى امروز براى پيروزى به ميدان مى آيد.
ولى خودت هم مى دانى كه كار آسانى پيش رو نداريد.
صددرصد، بازى سختى پيش رو داريم و استقلالى ها هم با توجه به برد پر گل هفته قبل از روحيه بالايى برخوردارند.
و اين شايد براى راه آهن دردسرساز شود.
نه، به نظر من شرايط هر بازى با بازى ديگر فرق مى كند و نمى توان پيش بينى كرد چه تيمى برنده و چه تيمى بازنده خواهد بود و ما هم با توجه به اينكه در فصل جارى به حقمان نرسيده ايم نمى خواهيم ديگر امتياز از دست بدهيم.
صحبت هايت نشان مى دهد كه با يك آمادگى بالا مقابل استقلال قرار مى گيريد.
بله، تمرينات خوبى را قبل از بازى امروز انجام داده ايم. نقاط ضعف و قوت آبى پوشان را شناسايى كرده ايم و با آناليز مسابقه هفته گذشته اين تيم مقابل استقلال اهواز با آمادگى كامل مقابل استقلال قرار مى گيريم.
با اين وجود ديدار جذابى را خواهيم ديد.
مطمئن باشيد بازى خوبى خواهد بود و هر تيم از موقعيت هايش استفاده كند و بدون اشتباه باشد برنده اين بازى خواهد بود. ما هم بدون توجه به اينكه استقلال خوب نتيجه نگرفته يا ۶ گل به استقلال اهواز زده، با تمام وجود مقابل آنها قرار مى گيريم.
بگذريم، نتايج راه آهن راضى كننده نيست، چرا
بدشانسى و داورى هاى اشتباه براى راه آهن باعث شد تا اينجاى فصل به حقمان نرسيم. استحقاق ما بيشتر از اين است.

bayern
27-09-2008, 11:14
استقلال- راه آهن
جشن با شكوه ۶۴ سالگى

وحيد طالب لو: استراحت را دوست ندارم

شنبه ۶/۷/،۸۷ هفته هشتم از هشتمين دوره ليگ برتر، ورزشگاه آزادى، ساعت: 20:00
داور: عليرضا فغانى
كمك ها: حسن كامرانى فر و رسول فروغى

نگاه فنى
ايران ورزشى- اگر رشد فنى استقلال مقابل هم نام اهوازى اش را مديون تغييرات مديريتى بدانيم، بايد پيروزى استقلال در بازى امشب را هم محتمل دانست. استقلال كه دچار شوك روحى شده و از همه مهمتر پاى مهاجمانش به گلزنى باز شده است در ظاهر براى برترى مقابل راه آهن كار سختى پيش رو ندارد اما پيروزى دربازى امشب را هم نبايد چندان ساده و آسان دانست. راه آهن يك تيم جوان، با برنامه و از همه مهمتر پرانگيزه است كه همواره مقابل تيم هاى بزرگ نتايج مطلوبى گرفته است. حسين آشنا، احمد تقوى، داود حقى و مجيد نورمحمد را مى توان از اركان اصلى راه آهن محسوب كرد. راه آهن ۲-4-4 بازى مى كند و به نظر مى رسد مقابل استقلال به ۱-5-4 تغيير روش دهد. استقلال در عوض به دنبال يك پيروزى ديگر است. امير قلعه نويى كه از اين مى ترسد شاگردانش در پيروزى مقابل استقلال اهواز مخفى شوند، تيمش را با آرايش كاملا هجومى به ميدان خواهد فرستاد. حضور جبارى، جانواريو و يدا... اكبرى در ميانه ميدان قدرت هجومى استقلال را افزايش خواهد داد و اگر موقعيت هاى اين تيم تبديل به گل شود مى توان يك پيروزى پر گل ديگر را انتظار كشيد. فقط كافى است مثل بازى استقلال اهواز آن جلو، همه موقعيت ها به گل تبديل شود. نقش مهاجمان استقلال امشب بسيار كليدى است. البته اينكه قلعه نويى از چه زوجى در خط حمله بهره بگيرد خود يك ابهام بزرگ محسوب مى شود.
تركيب احتمالى استقلال
دروازه بان: وحيد طالب لو
مدافعان: بيژن كوشكى، پژمان منتظرى و پيروز قربانى
هافبك دفاعى: يدا... اكبرى
هافبك هاى نفوذى: مجتبى جبارى و جانواريو
هافبك هاى كنارى: خسرو حيدرى و هاشم بيك زاده
مهاجمان: عليرضا عباسفرد و آرش برهانى
تركيب احتمالى راه آهن
دروازه بان: حسين آشنا
مدافعان ميانى: رضا نورمحمدى و ابوذر رحيمى
مدافعان كنارى: ابراهيم كريمى و على محمد دهقان
هافبك ها: مجيدى نورمحمدى و داود حقى
هافبك هاى كنارى: احمد تقوى و هاملت ميختاريان
مهاجمان: سهراب انتظارى و مجتبى زارع

چهره ويژه

حسين آشنا (راه آهن):

قرار گرفتن مقابل مهاجمان استقال كه پيش بينى كردن شان كار دشوارى است! به دغدغه ذهنى دروازه بان راه آهن تبديل شده است. مهاجمان استقلال آنقدر غيرقابل پيش بينى هستند كه دروازه بان راه آهن را با اضطراب فراوانى راهى ميدان كنند. آشنا مقابل اين مهاجمان كار راحتى پيش رو ندارد. البته او مى تواند در عين حال مهره كليدى تيمش لقب بگيرد و راه آهن را از آسيب بيشتر مصون نگه دارد و به ستاره احتمالى تيمش تبديل شود. از همه اينها كه بگذريم، پنج شنبه باشگاه استقلال ۶۴ ساله شد. آيا استقلالى ها براى ۶۴ سالگى خود جشن باشكوهى ترتيب مى دهند

يدا... اكبرى (استقلال):

بازيسازى اش مقابل استقلال اهواز آنقدر توى چشم بود كه همگان او را مهره گم شده استقلال در ميانه ميدان دانستند.
اكبرى كه از قدرت بازيسازى فوق العاده اى برخوردار است و ارسال پاس هاى بلند يكى از ويژگى هاى بارز او است امشب زير ذره بين هواداران استقلال قرار خواهد گرفت چرا كه همه مى خواهند ببينند آيا بازى بى نقص و شگفت انگيز اين بازيكن پا به سن گذاشته مقابل همنام اهوازى اتفاقى بوده يا خير !

bayern
27-09-2008, 11:15
سياوش اكبرپور:
همه مهاجمان استقلال از من بهترند!

ايران ورزشى- سياوش اكبرپور پس از گلزنى مجيدى و برهانى مقابل استقلال اهواز زير ذره بين قرار گرفته است. شايد از اين پس شاهد گلزنى هاى او در بازى هاى استقلال باشيم. اكبرپور مى گويد: «استقلال در حال حاضر از شرايط بسيار خوبى برخوردار است و بازيكنان در آمادگى بالايى قرار دارند. با بردى كه در هفته هفتم به دست آورديم تيم از بحران خارج شد و دوباره به جمع مدعيان قهرمانى ليگ اضافه شد. استقلال در اين مدت تمرينات بسيار خوبى را انجام داده و توانسته به شرايط ايده آلى برسد و خود را آماده دربى آينده كند. من ۶ سال پيش كه به استقلال آمدم، ۱۸ سال بيشتر نداشتم اما آن موقع خيلى ها به من گفتند كه به استقلال نروم، ولى من چون هدف داشتم در شرايطى كه سامره و عنايتى در استقلال بودند به اينجا آمدم و توانستم حق خودم را هم بگيرم. الان استقلال ۵ مهاجم دارد كه همه از من بهتر هستند و من بايد تلاش كنم تا به آنها برسم و طورى بازى كنم كه دوباره به تيم ملى دعوت شوم. مطمئناً با توجه به آمادگى بازيكنان در دربى پيروز مى شويم و سعى مى كنم كه در اين ديدار گلزنى كنم.»

bayern
27-09-2008, 11:16
۴۰۰ هزار تومان پاداش پيروزى بر همنام اهوازى

ايران ورزشى- پنج شنبه هفته گذشته على نظرى جويبارى در تمرين استقلال حاضر شد و مبلغ ۴۰۰هزار تومان را ميان بازيكنان تقسيم كرد. اين پول پاداش پيروزى ۶- صفر استقلال مقابل استقلال اهواز بود.
مسؤولان استقلال براى پيروزى در ديدار دربى نيز پاداش ويژه اى را در نظر گرفته اند اما سعى دارند كه آن را رسانه اى نكنند تا مبادا حساسيت بازى را افزايش دهد.

bayern
27-09-2008, 11:17
رضا حسن زاده: استقلالى ها بايد بخواهند!

ايران ورزشى- «استقلالى ها بايد با تمام وجود بخواهند تا دوباره پيروز شوند.» اين حرف هاى رضا حسن زاده مدافع تنومند و دوست داشتنى سال هاى نه چندان دور استقلال است! حسن زاده حرف هايش را ادامه مى دهد: «استقلال درحال حاضر نبايد درخواب اين برد باشد و بايد تلاش خود را بيشتر كند. استقلال ۵ بازى قبل خود را نبايد فراموش كند، زيرا ضعف هاى بسيارى داشت و بايد سعى كند ضعف هاى خود را برطرف كند تا دوباره پيروز شود. استقلالى ها در بازى آخر خواستند و پيروز شدند پس بايد دوباره با تمام وجود بخواهند تا پيروز شوند. هنوز ابتداى فصل است و نمى شود گفت كه چه تيمى از همين ابتدا قهرمان است اما مطمئناً در بازى هاى آينده چهره مدعيان قهرمانى مشخص خواهد شد.»

bayern
27-09-2008, 11:19
پيروز قربانى:
آن ۶ گل را فراموش كرديم

ايران ورزشى- پيروز قربانى كه در گلزنى هم مهارت فراوانى دارد از حالا براى دربى كرى مى خواند: « درست است كه استقلال در بازى قبلى خود با شش گل پيروز شده بود، اما بايد آن ديدار را فراموش كنيم چرا كه موفقيت هاى مقطعى براى ما سودى ندارد، به همين دليل بايد با شكست دادن راه آهن پيروزى هاى استقلال را ادامه دهيم.
بازيكنان استقلال در آمادگى بالايى به سر مى برند و تصور مى كنم اگر نفرات تيم همانند ديدار مقابل استقلال اهواز هوشيار باشند مى توانيم راه آهن را نيز شكست دهيم.
برخلاف ادعاهايى كه مطرح مى شود من برترى استقلال تهران با شش گل را عجيب نمى دانم چرا كه ما از فرصت هايمان استفاده كرديم و توپ هاى ما تبديل به گل شد، نمى دانم چرا اين نتيجه براى عده اى تا اين اندازه تعجب برانگيز بود.
استقلال تهران در تمامى بازى ها همين اندازه بخت گلزنى داشت تنها تفاوت بازى مقابل استقلال اهواز اين بود كه در اين بازى بدشانس نبوديم و اميدوارم مقابل راه آهن نيز شرايط همين گونه باشد.
پس از شكست راه آهن درباره داربى صحبت مى كنم اما، بايد امسال پرسپوليس را شكست دهيم. »

bayern
27-09-2008, 11:20
مهابادى: حريف سختى براى استقلال هستيم
ايران ورزشى- راه آهن قرار است حريف استقلال قبل از دربى باشد، همين مسأله باعث شده تا خيلى ها عقيده داشته باشند استقلال به خاطر دربى با تمام قوا به مصاف راه آهن نمى رود اما داود مهابادى سرمربى راه آهن معتقد است كه استقلال ديدار امروز را فداى دربى نمى كند و با تمام قدرت به مصاف تيمش مى آيد. داود مهابادى مى گويد: تمرينات خوبى را پشت سر گذاشته و براى اين بازى برنامه ريزى خوبى انجام داده ايم. تيم از آمادگى خوبى هم برخوردار است. به بازى هفته گذشته حريف كه ۶ گل به ثمر رساند كارى نداريم. در فوتبال از اين اتفاقات زياد رخ مى دهد. بى شك حريف سرسختى براى آن ها خواهيم بود. مهابادى ادامه مى دهد : تيم ما بر اثر بد شانسى تا اين هفته شش امتياز خود را از دست داده است. در بازى هايى كه پيش رو داريم مى خواهيم حق خود را بگيريم. او در مورد اين نكته كه استقلال به دليل بازى هفته بعد خود مقابل پرسپوليس امكان دارد با احتياط بيشترى بازى كند، توضيح مى دهد: اين حرف را قبول ندارم. براى استقلال قطعاً ۳ امتياز اين بازى مهم است و حاضر نمى شود براى يك بازى خود را فدا كند. راه اهن امروز و از هفته هشتم ليگ برتر در ورزشگاه آزادى مقابل استقلال قرار مى گيرد.

bayern
27-09-2008, 11:23
مشكل استقلال و پرسپوليس نداشتن رديف بودجه است
قلعه نويى: جبارى بايد به مردم احترام بگذارد
حميد رضا عرب
از حضور امير قلعه نويى در راه آهن حدود ۱۸ سال مى گذرد و هرگاه در تقابل با راه آهن قرار مى گيرد خاطره آن روزها در ذهنش تداعى مى شود. دلبستگى هاى قلعه نويى در قبال راه آهن كم نيست و شايد همين موضوع باعث شود او راه آهن را يك تيم قابل احترام ارزيابى كند. امشب امير قلعه نويى درحساس ترين روزهاى مانده به دربى، مقابل راه آهن قرار مى گيرد. برترى در اين بازى استقلال را در جايگاه ششم جدول تثبيت خواهد كرد و مهمتر از آن با روحيه اى افزون تر به مصاف پرسپوليس خواهد فرستاد. قلعه نويى راه آهن سال ۱۳۶۹ را مثل كف دست مى شناخت اما اين دليل نمى شود كه او از راه آهن فعلى شناخت دقيقى نداشته باشد و زير و بم تيم داود مهابادى را نداند.
192906.jpg
قلعه نويى براى بيرون رفتن از فضاى التهاب آميز اين روزها با وجود پيروزى خيره كننده مقابل استقلال اهواز اما برترى مقابل راه آهن را از نان شب هم واجب تر مى داند. شايد اين پيروزى استقلال و امير قلعه نويى را در موقعيت نزديكترى با هواداران سخت گير اين تيم قرار دهد… قلعه نويى به وقوع چنين اتفاقى اميدوار است.
آقاى قلعه نويى سلام. امشب با راه آهن بازى داريد. تيمى كه شما خوب مى شناسيدش!
راه آهن سال ۱۳۶۹ را بهتر مى شناختم اما در عين حال از اين تيم هم شناخت دارم. راه آهن تيم خوبى است كه يك مربى باهوش دارد. وقتى آنها در گيلان بازى ۲- صفر باخته را با تساوى ۲-2 عوض مى كنند اين ادعا ثابت مى شود.
پيش از بازى با استقلال اهواز گفتيد رمز پيروزى مان برنامه ريزى و آناليز دقيق و بى نقص بازى حريف بوده، از راه آهن چه اطلاعاتى در دست داريد
اجازه بدهيد يكسرى اطلاعات را پيش خودم نگه دارم اما به طور كلى اگر بخواهم به سؤال شما جواب بدهم بايد بگويم آنها با سيستم ۱-3-2-4 به ميدان مى آيند.
با ۲-5-3 ظرفيت لازم براى عبور از اين سيستم وجود دارد.
2-5-3 در ذات يك سيستم هجومى و خطرناك است اما در وهله اول بايد ما روند حركتى بازيكنان راه آهن را مختل كنيم، راه نفوذ آنها را ببنديم و از نظر حركتى آنها را با مانع سختى روبه رو كنيم.
مقابل استقلال اهواز ۶ گل زديد و حالا همه از استقلال توقع دارند بردهاى بزرگ به دست آورد! شما توقع همه را بالا برديد.
بازى با صباباترى، پگاه و حتى مس كرمان هم مى توانست اين توقع را افزايش دهد اما در آن بازى ها تمركز لازم را نداشتيم و بايد اين را بگويم كه بسيار بدشانس بوديم. پيروزى بر تيم خوب استقلال اهواز بسيار سخت بود چون آنها تيم خوبى دارند.
از نتيجه اخير استقلال اهواز خبر داريد
آنها شكست خوردند اما اين دليل نمى شود كه من حرفم را پس بگيرم. استقلال اهواز يك تيم خوب است.
مهمترين بحثى كه اين روزها در استقلال به وجود آمده اختلاف جبارى با باشگاه است. براى رفع اين مشكل چه كارى انجام داديد
من در استقلال مسؤوليت فنى دارم اما هميشه گفته ام چون استقلال و پرسپوليس برايشان رديف بودجه اى در نظر گرفته نشده است همواره با فراز و نشيب هاى مالى همراه و در تامين نياز بازيكنان خود با مشكلاتى روبه رو بوده اند.
اما مشكل مالى تنها محدود به جبارى نيست.
بله! دقيقا من هم مى خواستم به اين موضوع اشاره كنم. بسيارى از بازيكنان استقلال حتى حقوق سال قبل را هم نگرفته اند حالا چه برسد به اين كه بخواهند حقوق سال جارى را دريافت كنند.
اما هيچ وقت شما به اين مشكلات اشاره نكرديد.
من دوست ندارم مشكلات داخلى مان را ميان مردم و روزنامه ها عنوان كنم. چون فكر مى كنم بايد كمى حوصله كرد و خويشتن دار بود. بايد از خيلى مسائل بگذريم.
جبارى اين كار را نمى كند و وقتى تمرين را تحريم مى كند يك هفته سوژه مطبوعات مى شود شما با اين رفتار مقابله نمى كنيد
به دليل اين كه به مجتبى هم حق مى دهم. در واقع هم به باشگاه حق مى دهم و هم به مجتبى. بخشى از اين مشكل مربوط به باشگاه است و بخشى از آن هم مربوط به بازيكن.
تحريم كردن تمرينات به بهانه گرفتن پول كار درستى محسوب مى شود
همه اين حرف ها باعث نمى شود كه من كار مجتبى را تاييد كنم. مجتبى بايد به مردم احترام بگذارد و به خاطر استقلال از خيلى چيزها بگذرد. درست است كه در مورد او بد قولى شده و چك اش سر وقت پاس نشده اما بايد به احساس و عواطف مردم احترام بگذارد.
براى همين شايد به تمرين آمد
مجتبى با من تماس گرفت و گفت مى خواهم بيايم سر تمرين. من هم با روى باز پذيرفتم. چون دوست ندارم جو تيم به هم بريزد و وارد يكسرى بحث هاى حاشيه اى بشويم.
ممكن است بازى كند
به هر حال شايد بازى كند اما شما اجازه بدهيد پيش از بازى به اين سوال جواب ندهم.
امير قلعه نويى هيچ گاه در دربى نباخته است. در بازى هاى پيش از دربى هم نباخته است!
الان فقط به بازى راه آهن فكر مى كنم.

bayern
27-09-2008, 11:24
جبارى 100ميليون تراول گرفت و به تمرين رفت
مجبتى جبارى هافبک استقلال که براى دريافت طلبهايش از باشگاه چند روزى در تمرينات تيمش شرکت نکرد پريروز به آزادى رفت و همراه ساير نفرات آبيپوش به تمرين پرداخت. در اين باره بد نيست بدانيد او پس از مذاکراتى که با مسوولان تيمش داشت موفق به دريافت 100 ميليون تومان تراول چک شد تا حاضر شود بار ديگر در تمرينات استقلال آفتابى شود.

bayern
27-09-2008, 11:24
قلعه نويى قيد مرزبان را براى هميشه زد
مرزبان که زمزمههاى پيوستنش به استقلال به گوش ميرسيد به دليل عدم رسيدن به توافقات پروندهاش بسته شد. در اين باره يکى از مسوولان آبيپوشان به توپ ورزشى گفت: ايشان قبل از اينکه راهى کشور آلمان شوند مذاکراتى را با امير قلعهنويى داشتند و قرار شد خواستههاى خود را مطرح سازند اما درخواستهاى او مورد قبول سرمربى تيم قرار نگرفت و مرزبان ديگر به استقلال نخواهد آمد.

bayern
27-09-2008, 11:25
شکايت اوليايى از استقلال آبى پوشان در خطر محروميت
خسرو حيدرى بازيکن فصل گذشته پاس همدان که امسال با عقد قراردادى دو ساله به عضويت استقلال در آمد براساس قوانين فدراسيون فوتبال بايد بيست درصد از مبلغ قراردادش را به حساب باشگاه قبلياش واريز ميکرد اما تاکنون از انجام اين کار سرباز زده است و اين باعث شده تا کاظم اوليايى به فدراسيون فوتبال شکايت کند و شايد اگر اين قضيه حل نشود باشگاه استقلال با محروميت و جريمه روبهرو شود.

bayern
27-09-2008, 11:26
نوازى دست خالى از باشگاه استقلال برگشت
محمد نوازى بازيکن فصل گذشته استقلال که از سوى امير قلعهنوعى در ليست مازاد قرار گرفت نه تنها نتوانسته طلبهايش را از باشگاه استقلال دريافت نمايد بلکه با هيچ تيمى به توافق نرسيده است و فعلاً بيرون گود مانده است. نوازى پريروز راهى باشگاه استقلال شد تا شايد بتواند طلبهايش را دريافت کند اما موفق به انجام آن نشد و دست خالى از باشگاه به خانه برگشت.

bayern
27-09-2008, 11:26
منصوريان در تلويزيون کيش
عليرضا منصوريان رئيس آکادمى استقلال که به همراه اميدهاى اين تيم راهى جزيره کيش شده بود پريشب در تلويزيون اين جزيره حاضر شد و توضيحات مفصلى را پيرامون شرايط تيمهاى پايه استقلال، تغيير و تحولات در کادر مديريت استقلال و... داد. بازيکن سابق استقلال که پس از قهرمانى در جامحذفى براى هميشه از دنياى بازيگرى خداحافظى کرد اظهار اميدوارى نمود بتواند در مسووليت جديد که به او واگذار شده است موفق باشد.

bayern
27-09-2008, 11:27
استقلال در انديشه سومين پيروزى بر راه آهن
استقلال امشب ميزبان راهآهن خواهد بود و مقابل شاگردان داوود مهابادى صفآرايى خواهد کرد. مسابقهاى حساس که اگر با پيروزى آبيپوشان همراه شود بدون شک ميتواند زمينهبراى صعود استقلال به رتبههاى بالاتر جدول و گرم شدن تنور دربى را فراهم کند.
اگر استقلال بتواند راهآهن را شکست دهد، براى سومين بار در 5 ماه اخير موفق به انجام اين مهم شده است. آبيپوشان در روز سوم ارديبهشت در چارچوب پيکارهاى جام حذفى موفق به شکست راهآهن در ضربات پنالتى شدند و روز سيزدهم ارديبهشت هم با 3 گل اين تيم را در ليگ حرفهاى در هم کوبيدند. با اين تفاسير اگر بازى امشب هم با برترى آبيپوشان توأم شود، سومين ناکامى در کارنامه راهآهن ثبت خواهد شد.

bayern
27-09-2008, 11:27
گزارش آخرين تمرين استقلال قبل از بازى امشب تمرين سرزنى دروازه بانها!
آخرين جلسه تمرينى تيم فوتبال استقلال قبل از بازى امشب ديروز در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادى و از ساعت 30/16 آغاز شد. ماحصل اتفاقات رخ داده در تمرين ديروز آبيپوشان را بخوانيد:
پيروز قربانى و مجتبى جبارى 2 بازيکن استقلال با اندکى تأخير به آزادى رسيدند.
امير قلعهنويى پيرامون بازى امشب دقايقى با بازيکنان تيمش صحبت کرد.
سرمربى استقلال به شکل خصوصى با على نظرى به صحبت پرداخت.
وحيد طالبلو سنگربان استقلال دقايقى درخصوص بحث مالى با سرپرست استقلال گفتوگو کرد.
ابراهيم تقيپور به دليل مصدوميت تنها غايب تيمش بود.
دروازهبانهاى استقلال برخلاف روزهاى گذشته تمرين سرزنى انجام ميدادند!
شوت از راه دور از برنامههاى اصلى تمرين استقلاليها بود که قلعهنويى نظارت خاصى روى آن داشت.
حدود 50 نفر از هواداران استقلال تمرين تيمشان را نظاره کردند.

bayern
27-09-2008, 11:28
گفتوگوى على آبادى و قلعه نويى در تمرين
مهندس عليآبادى عصر پنجشنبه بعد از بازديد از امکانات ورزشگاه آزادى بهطور سرزده به محل تمرين استقلال رفت. امير قلعهنويى پس از مشاهده رئيس سازمان به سمت او رفت و دقايقى با هم صحبت کردند.
هواداران پرسپوليس در تمرين استقلال
*از زمين شماره دو آزادى تا زمين اصلى راه زيادى نيست همزمانى بازى پرسپوليس - پگاه با تمرين آبيپوشان، باعث شده بود تا تعدادى از هواداران پرسپوليس با صورتهاى رنگى به محل تمرين استقلال بروند و برخورد مختصرى هم ميان آنها و هواداران بهوجود بيايد.
جبارى هم آمد
*مجتبى جبارى در تمرين روز پنجشنبه استقلال حاضر شد. بدون ترديد مشکل مالى او برطرف شده وگرنه در تمرين حاضر نميشد. حال بايد ديد قلعهنويى امروز چقدر به او بازى ميدهد.
گوسفندکشي
براى دور ماندن از قضا و بلا، استقلاليها يک گوسفند را در محل تمرين ذبح کردند. جالب اينکه يکى از بازيکنان اين تيم ميگفت: ما بد بازى ميکنيم و نميبريم، اين گوسفند بيچاره چه گناهى کرده است.
درگيرى منيعى و کاظمي
حرفشان سر يک توپ بود و انصافاً اسمش را نبايد درگيرى گذاشت، اما همين که به هم اعتراض کردند و جواب همديگر را دادند، خودش درگيرى مختصر و جزئى بود که زود هم تمام شد.
يک خارجى در تمرين
روز پنجشنبه يک بازيکن خارجى که به لحاظ چهره بسيار با جانواريو متفاوت بود پا به پاى بقيه تمرين ميکرد، اول ميگفتند آفريقايى است اما بعد عدهاى مدعى شدند که اين همان برزيلى موعود است که از هفته پيش صحبتش بود.

bayern
27-09-2008, 11:29
فتح الله زاده امروز اسناد را تحويل ميدهد
پس از جدايى فتح الله زاده از باشگاه استقلال تا به امروز فرصت نشد تا وى اسناد رسمى و مالى را تحويل مديرعامل جديد دهد اما قرار است وى امروز اين کار را انجام دهد. فتح الله زاده حوالى ظهر راهى باشگاه استقلال در سعادتآباد ميشود تا مدارک و اسنادى را که در مدت حضورش در اين باشگاه جمعآورى کرده به مسوولان اين باشگاه تحويل دهد.

bayern
27-09-2008, 11:30
هواداران استقلال در پى ملاقات با على آبادى
کانون هواداران مستقل باشگاه استقلال قصد دارد در خصوص کنارگذاشتن فتحاللهزاده از مديرعاملى اين باشگاه با مهندس عليآبادى ديدار و گفتوگو کند. سخنگوى اين کانون گفت: اعضاى کانون روز دوشنبه با رئيس سازمان تربيتبدنى ديدارى خواهند داشت تا با توجه به نظرسنجى 90، صداى اعتراض انبوه هواداران استقلال را به گوش مهندس عليآبادى برسانيم. وى تأکيد کرد: در اين ملاقات با ارائه مدارک و اسنادى عملکرد زريبافان در باشگاه را نيز به نقد خواهيم کشيد.

bayern
27-09-2008, 11:31
استقلال 6 مهاجم طراز اول دارد اکبرپور: آماده بازى امروز هستيم
سياوش اکبرپور مهاجم استقلال معتقد است ميتواند جايگاه خود را در اين تيم از برهاني، مجيدى و ديگر مهاجمان پس بگيرد. اکبرپور ميگويد: من 6 سال پيش به استقلال آمدم که در اين زمان 18 سال بيشتر نداشتم اما آن موقع خيليها به من گفتند که به استقلال نروم ولى من چون هدف داشتم در شرايطى که سامره و عنايتى در استقلال بودند به استقلال آمدم و حق خود را گرفتم. در حال حاضر هم استقلال 5 مهاجم خوب دارد که بايد تلاش کنم تا دوباره در ترکيب ثابت قرار بگيرم و به تيمملى برسم. اکبرپور در خصوص بازى امروز مقابل راهآهن گفت: استقلال در هفته گذشته تمرينات خوبى انجام داده و با پيروزى پرگل در بازى قبل آماده بازى امروز هستيم.

bayern
27-09-2008, 11:33
صابون اصلاحات به تن قلعه‌نويي مي‌خورد؟
جام جم آنلاين: مديرعامل باشگاه استقلال، در نخستين حضورش در سيما (برنامه 90)‌ آينده خوبي را به تصوير مي‌كشد و در قبال حملات پراكنده‌اي كه به دو شغله بودن او مي‌شود، از خود دفاع كرده و حضور كيفي را بر حضور كمي ترجيح مي‌دهد.
برنامه‌گرايي، ميل به پيشرفت و فراهم آوردن زمينه‌هايي براي بهبود معيشتي باشگاه پرهزينه استقلال اشاراتي است كه واعظ آشتياني به آنها دارد. او از جمله مديران پرمشغله در ورزش‌ ماست و با پيشينه ورزشي خود، چنين وانمود مي‌كند كه بي‌جهت در اين وادي قدم نگذاشته است.

اينك پرسش پيش‌روي ما اين است كه آيا باشگاه پررفت‌و‌آمد و پرمشغله‌اي مثل استقلال اجازه اين‌گونه خوش‌بيني‌ها را به مديرعامل از راه رسيده خواهد داد يا خير؟!

همچنين چند روز پيش بود كه حسن روشن، مدير سابق تيم‌هاي پايه استقلال، به افشاگري‌هايي دست زد تا معلوم شود مديرعامل سابق باشگاه استقلال نه تنها در تيم اصلي بلكه در تمامي بخش‌هاي اين باشگاه از جمله اداره زمين مرغوبكار، اداره تيم‌هاي پايه و تامين نيازهاي اوليه باشگاه در تنگناهاي سختي قرار داشته است.

استقلال در حالي به اين تحولات تن داده است كه تيم، در شرايط مناسبي به سر نمي‌برد. واضح است كه بازي پرگل برابر استقلال اهواز محك مناسبي نيست و طبعا در بازي‌هاي آينده مشخص خواهد شد كه تيم پرطرفدار تهراني، چند مرده حلاج است.

نگاهي به فهرست كساني كه در هيات مديره فعلي به سر مي‌برند و ديگر نيروهاي شاغل در استقلال، حكايت از نوعي خانه‌تكاني و جابه‌جايي‌هاي اساسي دارد و به طور طبيعي با آمدن نيروهاي جديد با ياران قبلي خداحافظي مي‌شود. در اين بين خيلي‌ها عقيده دارند امير قلعه نويي، به زمين سفتي رسيده است و اگر بخواهد شيوه‌هاي گذشته را ادامه دهد، اين احتمال وجود دارد كه صابون اصلاحات هيات مديره به تن او هم بخورد.

واضح است كه تيم استقلال با وجود همه تدابيري كه انديشيده و هزينه‌هاي هنگفتي كه روي دست باشگاه گذاشته، تاكنون پاسخ مناسبي به هوادارانش نداده است.

براي ساختن و راه‌اندازي تيمي كه در يك چنين شرايطي قرار دارد و به وجود آوردن زيرساخت‌هايي كه پرورش استعدادهاي آينده‌ساز اين باشگاه را از حالت نابسامان امروزي نجات دهد، نياز به انرژي بسياري است.

اينجاست كه مي‌شود با عادل فردوسي‌پور هم‌نظر شد و تاكيد كرد، براي ساختن باشگاهي مثل استقلال آمدن سه چهار مدير ديگر با توان و پتانسيل نفرات جديد هم كم است، چه رسد به اين كه بخواهند به شكل مشاركتي، يك فدراسيون عريض و طويل و باشگاه بزرگي مثل استقلال را اداره كنند.

مگر اين كه باور كنيم در جامعه ما كه صدها نفر سالانه در رشته ورزشي فارغ‌التحصيل مي‌شوند و اين همه قهرمان تحصيلكرده‌اي كه از ورزش قهرماني كنار مي‌روند، يك نفر را نشود يافت كه مسووليت را متوجه وي كنيم.

در يك چنين فضايي، مي‌شود پذيرفت براي اداره باشگاه بزرگ استقلال، يك مسوول نصفه و نيمه هم غنيمت است.

استقلال اگر نتواند ظرف روزهاي آينده از بن‌بست فعلي خارج شود، شوك‌هاي تازه‌تر با فركانس‌هاي بالاتري را طلب مي‌كند.

bayern
27-09-2008, 11:36
در گفت و گو با فارس

مهابادي: استقلال خود را فداي دربي نمي كند

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال راه آهن گفت : بازي هفته آينده استقلال مقابل پرسپوليس دليل بر اين نمي‌شود كه آنها در بازي فردا خود را فدا كنند.

داود مهابادي در گفت و گو با خبرنگار فارسف درباره شرايط اين تيم قبل از بازي مقابل استقلال اظهار داشت: تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته و براي اين بازي برنامه ريزي خوبي انجام داده ايم. تيم از آمادگي خوبي هم برخوردار است.
وي افزود:‌ به بازي هفته گذشته حريف كه شش گل به ثمر رساندندف كاري نداريم. در فوتبال از اين اتفاقات زياد رخ مي دهد. بي شك حريف سرسختي براي آن ها خواهيم بود.
مهابادي ادامه داد : تيم ما بر اثر بد شانسي تا اين هفته شش امتياز خود را از دست داده است. در بازي هايي كه پيش رو داريم مي خواهيم حق خود را بگيريم.
وي در مورد اين نكته كه استقلال به دليل بازي هفته بعد خود مقابل پرسپوليس امكان دارد با احتياط بيشتري بازي كند، گفت: اين حرف را قبول ندارم. براي استقلال قطعا سه امتياز اين بازي مهم است و حاضر نمي شود براي يك بازي خود را فدا كند.
تيم راه اهن فردا از هفته هشتم ليگ برتر در ورزشگاه آزادي مقابل استقلال قرار مي گيرد.

bayern
27-09-2008, 11:37
/ 2 خبر از راه آهن/

ITC پلگرين براي بازي مقابل استقلال صادر نشد

خبرگزاري فارس: مدافع اروگوئه اي تيم فوتبال راه آهن به دليل صادر نشدن كارت بازي ، ديدار مقابل استقلال را هم از دست داد.

به گزارش خبرگزاري فارس ، در حالي كه تصور مي شد باشگاه راه آهن براي استفاده هر چه زودتر از پلگرين، براي صدور ITC او اقدام كند، اين اتفاق رخ نداده است.
مسئولان راه اهن مدعي هستند كه اقدامات لازم را انجام داده اند؛ اما سازمان ليگ به بعضي مدارك او ايراد گرفته است و به همين دليل كارت او را صادر نكرده اند.
اين مدافع با اين شرايط مقابل استقلال هم نمي تواند به ميدان برود.

* علي نيكجو سرپرست تيم راه آهن روز چهارشنبه قرارداد رسمي خود را با اين تيم به امضا رساند تا از اين پس بتواند در هنگام مسابقات روي نيمكت بنشيند.
وي تا هفته گذشته به دليل عدم قرارداد با اين تيم نمي توانست در بازي ها روي نيمكت راه آهن قرار گيرد

bayern
27-09-2008, 11:38
با تشكيل جلسه

دوشنبه نحوه فروش بليت دربي مشخص خواهد شد

خبرگزاري فارس: با تشكيل جلسه مسئولان سازمان ليگ و شوراي تامين، نحوه بليت‌فروشي مسابقه پرسپوليس و استقلال مشخص مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، هنوز درباره پيش‌فروش بليت‌ دربي سرخابي يا فروش آن در ورزشگاه آزادي، تصميم نهايي گرفته نشده است. بر همين اساس، دوشنبه مسئولان سازمان ليگ برتر يا شوراي تامين جلسه‌اي برگزار خواهند كرد.
بنابر اظهارات عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ، دوشنبه بعدازظهر در پايان جلسه با مسئولان شوراي تامين، نحوه دقيق فروش بليت ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس اعلام مي‌شود.
استقلال و پرسپوليس در هفته نهم ليگ برتر جمعه ساعت 16 در ورزشگاه آزادي با يكديگر ديدار مي‌كنند.

bayern
27-09-2008, 11:41
برهانى:دليلى ندارد نااميد باشيم
• فكر مى كرديد مقابل استقلال اهواز دو بار گل بزنيد؟
ـ اين اتفاق براى من خيلى دور از ذهن نبود. هميشه با اين هدف به بازى مى روم كه با بازكردن دروازه، در پيروزى هاى تيم نقش داشته باشم.خوشحالم كه طلسم شكست استقلال با گلزنى من باز شد.
• اين گل ها شايد شما را به تركيب اصلى بازگرداند.
ـ براى قرار گرفتن در جمع يازده بازيكن اصلى نياز به خودنمايى ندارم . پيش از اين توانايى هاى خود را به نمايش گذاشته ام به طوريكه همه مى دانند كه يكى از آماده ترين مهاجمان هستم.
• البته مهاجمى كه گل زدن را فراموش كرده بود!
ـ به هر حال هر فوتباليستى هم روز خوب دارد و هم روز بد، مهم اين است كه هر كسى بتواند در طول زمان خودش را ثابت كند.
• برهانى خودش را در طول زمان ثابت كرده است؟
ـ در چند سال اخير عضو تيم هاى بزرگى مثل پاس و استقلال بودم. آمار
قابل توجهى هم در بازى هاى ملى دارم. پس كسى نمى تواند من را بازيكنى معمولى فرض كند.
• اما به نظر مى رسد نسبت به زمان حضورتان در پاس افت كرده ايد؟
ـ نه تنها اين را قبول ندارم، بلكه با بيشتر شدن تجربه ام احساس مى كنم به پختگى لازم در فوتبال رسيده ام. در ادامه ليگ برتر نشان خواهم داد كه برهانى همان بازيكن اوج گرفته روزهاى اول حضورش در پاس است.
• مثل اينكه استقلال، بحران را پشت سر گذاشته است؟
ـ از اول هم مشخص بود كه نتيجه نگرفتن هاى استقلال مقطعى است. با شكست دادن استقلال اهواز نشان داديم كه بدشانسى عامل اصلى شكست هاى ما در هفته هاى قبل بود.
• البته هنوز هم در حد يك تيم مدعى نيستيد!
ـ با وجود اينكه امتيازات زيادى را در هفته هاى اول ليگ برتر از دست داديم اما مى توانيم به صدر جدول رده بندى نزديك شويم.
• اما فاصله زيادى با تيم هاى بالاى جدول داريد.
ـ ليگ برتر در هفته هشتم خود قرار دارد، پس نمى توان تيمى را مدعى جدى قهرمانى يا تيمى را مدعى جدى سقوط دانست. ما همچنان اميدواريم تا با شكست دادن حريفان به رتبه هاى بالاى جدول برسيم.
• فكر مى كنيد استقلال ابزار لازم را براى درخشش در ليگ برتر در اختيار دارد؟
ـ استقلال تهران از مربيان و مهره هاى خوبى برخوردار است دليلى ندارد كه نسبت به صدرنشينى تيم نااميد باشيم.
• تغييرات مديريتى را چطور ارزيابى مى كنيد؟
ـ اميدوارم واعظ آشتيانى بتواند مشكلات مالى استقلال را به حداقل برساند تا بتوانيم با دغدغه كمترى به فكر نتيجه گرفتن برابر حريفان خود باشيم.
• يعنى فتح الله زاده نمى توانست مشكلات مالى را برطرف كند؟
ـ منظورم اين نبود.براى اينكه يك باشگاه موفق شود، يك نفر نمى تواند به تنهايى از عهده تمام كارها برآيد. كل مجموعه بايد در راستاى برنامه ها حركت كنند.
• بازى با راه آهن را چطور مى بينيد؟
ـ آنها يكى از تيم هاى قابل احترام ليگ برتر هستند كه مى توانند براى ما مشكل ساز باشند. در اين ديدار بايد با هوشيارى كامل به فكر اجراى برنامه هاى تاكتيكى تيم باشيم تا بتوانيم امتيازات اين بازى را از آن خود كنيم.
• چقدر به پيروزى مقابل راه آهن فكر مى كنيد؟
ـ فاصله ها در ليگ برتر كم شده است به گونه اى كه هيچ تيمى نمى تواند خود را برابر حريفان از پيش برنده بداند. البته انگيزه زيادى داريم تا با شكست دادن شاگردان مهابادى، نتايج ضعيف گذشته را به كل فراموش كنيم.
• بازى با پرسپوليس تأثيرى در ديدار با راه آهن مى گذارد؟
ـ صد در صد، به هر حال بازى بزرگ تهران حساسيت هاى خاص خود را دارد. احتمالا بازيكنان مراقب مصدوميت و محروميت خود خواهند بود تا بتوانند در اين بازى در تركيب استقلال تهران قرار گيرند.

bayern
27-09-2008, 11:42
دوشنبه، جلسه سرنوشت ساز قلعه نويى و واعظى آشتيانى
استقلال با مشكلات مالى عديده اى دست و پنجه نرم مى كند كه باعث ناراحتى بازيكنان و نگرانى كادر فنى شده است زيرا اين اتفاق هنگامى به اوج خود رسيده كه آبى پوشان بايد يك هفته ديگر مقابل پرسپوليس صف آرايى كنند و بدون شك ناكامى احتمالى در دربى دردسرهاى فراوان را برايشان به همراه مى آورد. از طرف ديگر، اگر تا قبل از اين جدال سنتى بودجه اى مناسب به حساب باشگاه تزريق شود قطعاً آبى ها با روحيه اى بهتر به مصاف حريف سنتى خويش خواهند رفت به همين خاطر امير قلعه نويى تلاش وسيعى را براى حل اين معضل آغاز كرده و به دنبال فراهم كردن شرايطى است تا بتواند مشكل شاگردانش را حل كند. بر اساس خبرهايى كه به گوش ما رسيده، قلعه نويى ظهر دوشنبه جلسه بسيار مهمى با اميررضا واعظى آشتيانى برگزار خواهد كرد و با وى در اين مورد گفت وگو مى كند ظاهراً اين نشست نقش مهمى را درحل مشكلات آبى پوشان ايفا خواهد كرد.طبق برنامه قبلى قرار است مديرعامل استقلال بامداد دوشنبه از سفر ايتاليا باز گردد.

bayern
27-09-2008, 11:43
قرارداد فتح الله زاده ۲ ساله بود اما…
واعظى آشتيانى ۳ سال مى ماند
قرارداد على فتح الله زاده و ساير اعضاى هيأت مديره استقلال ۲ ساله بود اما فتح الله زاده و پورحيدرى بعد از ۱۵ ماه از هيأت مديره كنار گذاشته شدند تا واعظى آشتيانى و على انصارى جاى آنا را بگيرند. در اين ارتباط شنيديم واعظى آشتيانى حدالقل ۳ سال در استقلال مى ماند چون برخلاف فتح الله زاده مورد حمايت زريبافان است و هيأت مديره هم از او پشتيبانى مى كند. نكته ديگر اينكه اين بار استقلالى ها به ثبات مديريت اعتقاد پيدا كرده اند و مى خواهند واعظى آشتيانى را حفظ كنند حتى اگر نتايج استقلال در فصل جارى خوب نباشد.زريبافان در مصاحبه اش گفته بود فتح الله زاده سال اولى كه آمد استقلال چهارم شد و در سال دوم هم سيزدهم. جام حذفى هم كه اهميت ليگ را ندارد.

bayern
27-09-2008, 11:44
تقى پور چهارشنبه تست مى دهد
ابراهيم تقى پور، مدافع مصدوم تيم استقلال تهران روز چهارشنبه در تمرينات تيمش حاضر مى شود و زير نظر دكتر نوروزى تست آمادگى بدنى مى دهد و دكتر نوروزى نيز وضعيت او را براى حضور در ادامه مسابقات مشخص خواهد نمود. گفتنى است تقى پور روز چهارشنبه در تمرينات استقلال روى تكل سياوش اكبرپور مصدوم شد.

bayern
27-09-2008, 11:44
شوت از راه دور، تاكتيك آبى ها
پيروزى در ديدار امروز براى استقلال از جهاتى حائز اهميت است چون برد مقابل راه آهن باعث افزايش روحيه اين تيم قبل از مصاف دربى مى شود. طبق شنيده هاى ما امير قلعه نويى در ديدار امروز قصد دارد از راه شوت به گل برسد چون اعتقاد دارد دروازه بان راه آهن در دفع شوت مشكل دارد. گفتنى است، سال گذشته استقلال در هر ۲ ديدار رفت و برگشت راه آهن را در ليگ شكست داده بود.
۲ بازيكن استقلال اختصاصى تمرين كردند
حسين كاظمى و ميلاد نورى ۲ بازيكن استقلال صبح روز پنجشنبه با حضور در مجموعه ورزشى انقلاب به طور اختصاصى به تمرين پرداختند. طبق شنيده هاى ما امير قلعه نويى سرمربى استقلال اعتقاد دارد اين ۲ بازيكن بايد اختصاصى تمرين كنند تا به شرايط آرمانى برسند.

bayern
27-09-2008, 11:45
استقلال - راه آهن
استقلال با راه آهن به دربى مى رسد
امشب و در ادامه رقابت هاى هفته هشتم ليگ فوتبال ايران ۲ تيم استقلال تهران و راه آهن در ورزشگاه آزادى تهران به ديدار هم خواهند رفت، ديدارى كه پيش از برگزارى دربى سرنوشت ساز پايتخت مى تواند از بسيارى از جهات با رعايت احتياط كامل از سوى تيم آبى پوش پايتخت همراه باشد. استقلال تهران كه در آخرين بازى خود، در يك بازى توفانى توانست ۶ بر صفر ديگر تيم همنام اهوازى خود را شكست دهد، براى بازى امشب ۲ بازيكن مصدوم دارد. جان واريو به دليل آسيب ديدگى از ناحيه دنده و تقى پور به دليل مصدوميت زانو، بازيكنانى هستند كه قطعاً به بازى امروز نخواهند رسيد اما خبر خوش براى هواداران استقلال بازگشت دوباره مجتبى جبارى به تمرينات اين تيم است. بازيكنى كه تهديد كرده بود كه چنانچه پولش را پرداخت نكنند ديگر براى استقلالى ها بازى نخواهد كرد كه اين موضوع باعث شد تا استقلالى ها و مديران آنها پيش از دربى دست به كار شده و مشكل جبارى را به شكل خوبى حل كنند. امير قلعه نويى سرمربى استقلال تهران امشب خيالش از بابت وضعيت اخطار بازيكنانش پيش از برگزارى دربى راحت است چرا كه آبى پوشان در تركيب خود هيچ بازيكن ۲ اخطاره اى را ندارند كه بخواهند مجبور شوند به خاطر حضور در دربى در بازى با راه آهن از وجود او استفاده نكنند. سرمربى آبى پوشان براى بازى امشب خيالش از بابت راه آهن نيز تا حدودى راحت است. قلعه نويى مى داند كه راه آهن امروز هيچ شباهتى به تيم فصل گذشته ندارد و اين مى تواند پيش از دربى آرامش را براى قلعه نويى به ارمغان بياورد. مسأله روحى و روانى يكى از مسائلى است كه استقلالى ها پيش از بازى با پرسپوليس به آن سخت نيازمندند و همين باعث مى شود تا آنها از بازى امشب خود فقط برد بخواهند. نتيجه اى كه رسيدن به آن براى آبى پوشان چندان دور از دسترس نيست. در استقلال چنين به نظر مى آيد كه بار ديگر قلعه نويى، برهانى را كه به تازگى پايش به گلزنى باز شده است را در خط حمله در كنار سياوش اكبرپور قرار دهد، زوجى كه تا قبل از بازى با استقلال اهواز جواب نداده بود اما قلعه نويى به حضور اين زوج در زمين اعتقاد فراوانى دارد اما وضعيت راه آهن نسبت به حريفش تفاوت هاى بسيارى دارد. آنها كه در آخرين بازى خود در رشت و در مقابل پگاه بازى ۲ بر صفر باخته را با تساوى ۲ بر ۲ عوض كردند، امشب كار بسيار دشوارى را در مقابل خواهند داشت.راه آهن در حال حاضر با ۶ امتياز در جاى چهاردهم جدول رده بندى ليگ قرار دارد و يك شكست مى تواند به تيره روزى هاى اين تيم در ليگ تداوم بخشد، هر چند كه گفته مى شود سرنوشت حضور داود مهابادى بر روى نيمكت مربيگرى راه آهن تحت تأثير مستقيم نتيجه بازى امشب خواهد بود .

bayern
27-09-2008, 11:46
گزارش تمرين استقلال
بازى تك ضرب در دستور كار آبى پوشان

تمرين تيم استقلال ديروز ساعت ۱۶ و ۳۵ دقيقه در زمين شماره ۲ ورزشگاه آزادى برگزار شد. در اين تمرين بازيكنان زيرنظر امير قلعه نويى تمرينات تكنيكى و تاكتيكى را انجام دادند.
2 بازيكن تأخير داشتند
۲ بازيكن در تمرين ديروز با ۵ دقيقه تأخير حضور يافتند. مجتبى جبارى و پيروز قربانى ۲ بازيكنى بودند كه با تأخير در تمرين شركت كردند. اين ۲ بازيكن به صحبت هاى قلعه نويى نرسيدند و اين موضوع باعث دلخورى سرمربى تيم شد.
صحبت هاى طالب لو با نظرى
در اواسط تمرين وحيد طالب لو نزد على نظرى جويبارى رفت و با او به صحبت پرداخت. طالب لو مشكلات مالى خود را بازگو كرد و از نظرى درخواست كرد اين مشكلات را حل كند.
شرح تمرين
در ابتداى تمرين امير قلعه نويى ۵ دقيقه با بازيكنان صحبت كرد سپس بازيكنان كارهاى مختلف كششى را انجام دادند و بعد به دويدن دور زمين پرداختند. در ادامه سانتر از جناحين و هد زنى در دستور كار آبى پوشان قرار گرفت و در همين هنگام نيز دروازه بانان عملكرد مطلوبى داشتند. پس از آن ۲۰ دقيقه به كار با توپ پرداختند و سپس در قالب ۳ تيم ۶ نفره آقا وسط بازى كردند. در انتهاى تمرين نيز بازيكنان در قالب ۲ تيم فوتبال تمرينى بازى كردند. جالب اينجا بود كه قلعه نويى نيز با ساير بازيكنان بازى كرد.
بازى تك ضرب
در طول تمرين امير قلعه نويى دائماً از بازيكنان درخواست مى كرد به صورت تك ضرب بازى كنند حتى گاهى اوقات بازيكنانى كه چند ضرب بازى مى كردند را جريمه مى كرد و به آنان تمرين اضافه مى داد.

bayern
27-09-2008, 11:47
پايان عصر مديريت كدخدايى در استقلال
۱) مديريت اصول مشخصى دارد. حتى عوام هم مشخصه هاى يك مدير موفق را مى دانند، مخصوصاً در ايران كه علاوه بر آن فاكتورها بايد خصوصيات ديگرى نيز داشت؛ توصيه پذير نباشد، اصول خود را زير پا نگذارد، مماشات نكند، به حوزه كارى اش تسلط داشته باشد، مشاوران قوى و كاربلد داشته باشد و …
۲) فتح الله زاده با هيچ متر و معيارى حداقل در اين اواخر و بعد از آن نايب قهرمانى در آسيا، مدير موفقى نبود (كه نشانه هاى ضعف مديريتش شايد در همان دوران هم عيان بود.) بزرگترين مسأله اى كه فتح الله زاده به آن افتخار مى كرد و با آن معروف شده بود ترانسفرهاى معروفش بود كه اكثراً ناموفق بود و سرژيك تيموريان، على موسوى، فرهاد مجيدى، على منصوريان، سيروس دين محمدى و ... را با عدم آشنايى با قوانين ترانسفر و لحاظ نكردن بسيارى از پارامترها مانند شرايط روحى بازيكنان ما و فوتبال خشك آلمان، نظم شديد آنها و بى نظمى شديد ما و ... را به قهقرا برد و بسيارى چون على موسوى و سرژيك تيموريان را به كلى از صحنه اول فوتبال محو كرد. او بيش از آنكه به كيفيت بها دهد به دنبال كميت فرستادن لژيونر به اروپا بود تا در رسانه هايش (استقلال جوان، مجله روزهاى زندگى و ...) آن را در بوق و كرنا كند. مقايسه لژيونرهايى كه او به اروپا فرستاد و لژيونرهايى كه امير عابدينى همتاى قرمزش راهى اروپا كرد به خوبى عيار او را در اين زمينه كه به آن افتخار مى كرد مشخص مى كند.
۳) او بيش از اينكه طبق وظيفه هر مدير به ساختارها بها دهد به دنبال مطرح كردن خودش وحضور هميشگى به روى جلد مطبوعات بود. او به خوبى رگ خواب طرفداران فوتبال را شناخته بود و بارها روى آن مانور داد. بمب منفجر كردن هايش (كه اصطلاح خاص خودش بود) به خوبى به ياد اهالى فوتبال مانده است. بمب هايى كه اكثراً ترقه اى بيش نبود. نمونه اش انتقال مهدى هاشمى نسب از پرسپوليس به استقلال بود كه ركورد قيمت بازيكنان در نقل و انتقالات را شكست و عايدى اش افول تدريجى هاشمى نسب، از دست دادن تيم ملى و البته پولى هنگفت و يك گل به پرسپوليس در دربى بود!
۴) حاجى ( كه اطرافيان او را اينگونه صدا مى كردند) حاضر بود در همه بازى ها بازنده باشد اما دربى را نبازد. وعده هاى بى شمار او به بازيكنان قبل از دربى هنوز هم زبانزد فوتبالى هاست. نمونه اخيرش وعده يك پژوGLX در مقابل وعده مصطفوى در مورد پژو ۲۰۶ در صورت برد در دربى بود. پرسپوليس در تالار مجلل فرمانيه افطارى مى دهد. حاجى كاخ سعدآباد را پيشنهاد مى دهد. پرسپوليس دست روى هر بازيكنى مى گذاشت فردا در دفتر او در لارستان از حاجى چك مى گرفت. به عبارتى ديگر قبح رفتن بازيكنان پرسپوليس و استقلال به تيم رقيب را فتح الله زاده شكست! عشق حاجى به شلوغ بازى بر هيچ كس پوشيده نيست. به هر ترفند متوسل مى شد كه روى جلد باشد. در آن واحد از چند مربى برنامه مى گرفت و به راحتى همه را سر كار مى گذاشت.
۵) صحبت از مربيان درجه يك دنيا مى كرد و در نهايت حجازى و... سرمربى تيمش مى شدند. عاشق گفت وگو كه نه، جدل هاى پينگ پنگى اى بودكه با طرف مقابلش انجام دهد. البته حاجى بسيار دل پاك بود و به اين جدل ها براى بودن به هر قيمتى نياز داشت. دشمن مى تراشيد كه باشد. فرقى نمى كرد كه كى باشد. بعدها جلوى دوربين ها او را مى بوسيد و طرفش را برادر خطاب مى كرد. در مورد حسن روشن كه اين اواخر با هم درگير شده بودند فرصت نشد وگرنه آشتى كنان و ماچ و بوسه جزو لاينفك زندگى حاجى است!
۶) حاجى تازگى ها مدرك دكترايش را هم در رشته ارتباطات! گرفته بود اما جاى تعجب داشت كه باز هم همه او را حاجى خطاب مى كردند. يعنى اصالتى براى مدركش قائل نبودند چون حاجى همان حاجى بود و دكترى هم هيچ تغيير مثبتى در او صورت نداده بود.
۷) حاجى استاد مماشات و از بزرگان حيطه بازيكن سالارى بود. نمونه اش مجتبى جبارى كه حاضر بود ماكسيمايش! را بفروشد و پولش را به مجتبى بدهد اما او به تيمى ديگر خصوصاً پرسپوليس نرود. همان طور كه امسال چك شخصى داد و با لطايف الحيلى از او پس گرفت و جبارى با تمام زرنگى و حسابگرى اش اين بار مغلوب حاجى شد!
۸) واعظى آشتيانى مدير جديد استقلال طبق آن استدلال پوچ و بى مايه ،عكسى با شورت ورزشى ندارد اما هم در برنامه ۹۰ و هم در موضع گيرى اخيرش در مورد جبارى نشانه هاى مثبتى از مديريت مدرن و اصولى ارائه داده است. بسيار اميدواريم كه توانايى هاى مديريتى اش را در باشگاه محبوب استقلال به خوبى نشان دهد و فضا نيز براى اين كار مهيا باشد. شيطنت ها و جوسازى ها دوباره آغاز نشود. همه از علاقه بى حد و حصر حاجى به صندلى رياست استقلال آگاهى دارند، همان طور كه خودش نيز وعده بازگشت داده است!

bayern
27-09-2008, 11:48
انصارى حكم گرفت
على انصارى عضو هيأت مديره باشگاه استقلال روز پنجشنبه حكم خود را از زريبافان رئيس مجمع اين باشگاه دريافت كرد. گفتنى است انصارى عضو جديد هيأت مديره است و جايگزين منصور پورحيدرى در اين باشگاه شده است.

bayern
27-09-2008, 11:48
جان واريو تمرين نكرد
فابيو جان واريو در بازى مقابل استقلال اهواز عملكرد مطلوبى داشت در تمرين روز پنجشنبه پس از ۵ دقيقه تمرين كردن از ناحيه دنده احساس درد كرد و به همين دليل تمرين را رها كرد و نظاره گر شد.

bayern
27-09-2008, 11:49
قلعه نويى: راه آهن را مى بريم دربى بماند براى بعد
امير قلعه نويى سرمربى استقلال طى اظهارنظرى گفت: بر روى كسب ۳ امتياز ديدار با راه آهن تمركز كرده ايم.وى همچنين اظهار كرد: نتيجه بسيار خوب بازى مقابل استقلال اهواز، شرايط تيم را تغيير داده است و پس از پشت سر گذاشتن روزهاى دشوار اكنون براى استقلال بسيار مهم است كه در بازى با راه آهن نيز پيروز شود.وى افزود: برخلاف عده اى من راه آهن را حريف آسانى نمى دانم، آنها سرمربى و بازيكنان جوان و پرانگيزه اى دارند، ضمن آنكه تمامى تيم ها در مقابل استقلال يا پرسپوليس با قدرتى ۲ برابر ظاهر مى شوند، ما تيم را طورى آماده مى كنيم تا موفقيت بازى استقلال اهواز را مقابل راه آهن نيز تكرار كند.قلعه نويى درباره بازگشت مجتبى جبارى به تمرين هاى استقلال نيز گفت: همان طور كه پيش از اين گفتم بازيكنان استقلال بايد صبور باشند، در هر صورت صحبت كردن در اين باره مشكلى را حل نمى كند و مهم اين است كه جبارى و ساير بازيكنان در تمرين حضور دارند. مسأله جبارى يك مشكل درون خانوادگى استقلال بود كه حل شد.

bayern
27-09-2008, 11:50
جبارى: هيچ گاه به استقلالى ها بى احترامى نكرده ام
مجتبى جبارى، هافبك تيم استقلال تهران پس از شركت در تمرينات اين تيم اظهار داشت: مشكلاتى داشتم كه نمى توانستم در تمرينات حضور يابم. من دست مردم چك داشتم و بايد به دنبال پول مى رفتم. هيچ گاه به تيم، كادرفنى و هواداران بى احترامى نكرده ام و اين بار نيز قصد چنين كارى را نداشته ام.جبارى در خصوص ديدار امروز تيمش مقابل راه آهن شهررى خاطر نشان ساخت: بازى سختى را پيش رو داريم. پتانسيل شكست راه آهن را داريم و فقط لازم است كمى هوشيار عمل كنيم تا به هدف خود برسيم. اميدوارم بتوانيم ۳ امتياز را كسب كنيم و هواداران خوبمان را خوشحال كنيم. وى افزود: بازى كردن يا نكردنم بستگى به نظر كادرفنى دارد. طى مدتى كه در تمرينات حضور يافتم سعى كرده ام نهايت تلاش خود را انجام دهم. با اين حال نظر نهايى را قلعه نويى مى دهد و او تصميم مى گيرد كه بازى كنم يا خير.

bayern
27-09-2008, 11:50
جان واريو : به بازى مى رسم
فابيو جان واريو، هافبك تيم استقلال تهران ديروز از دنده آسيب ديده خود عكس گرفت و در نتيجه آن متوجه شد كه شكستگى به سراغ دنده وى نيامده است. به اين ترتيب جان واريو مى تواند در بازى امروز تيمش را مقابل راه آهن همراهى كند. جان واريو در اين خصوص اظهار داشت: مقدارى درد دارم اما اين موضوع جدى نيست و اگر مربيان بخواهند براى تيمم به ميدان مى روم. من بازيكن بدشانسى هستم. هر گاه بازى هاى خوبى را انجام مى دادم مصدوم مى شدم. در فولاد هم چنين وضعيتى داشتم. به هر حال خوشحالم كه اين بار مصدوميت سختى به سراغم نيامده است و مى توانم تيمم را همراهى كنم. اگر در تركيب تيم قرار بگيرم با تمام وجود براى تيم بازى مى كنم و اگر هم مربيان به من اجازه بازى ندهند موفقيت استقلال را آرزو مى نمايم.

bayern
27-09-2008, 11:51
سياست واعظى آشتيانى: مدارا كردن با پيشكسوتان

اميرضا واعظى آشتيانى روز سه شنبه هفته گذشته به عنوان مديرعامل جديد باشگاه استقلال سخن گفت و بلافاصله پس از انجام مراسم معارفه خود رهسپار ايتاليا شد تا در اجلاس مهم رؤساى فدراسيون هاى دوچرخه سوارى جهان شركت كند!ظاهراً واعظى آشتيانى سياست هاى ويژه اى را براى مديريت در استقلال اتخاذ كرده كه يكى از آنها عدم مصاحبه هاى جنجالى و جلوگيرى از تقابل با مو سپيدان آبى است. اين طور كه ما شنيده ايم مديرعامل جديد استقلال مى خواهد طورى رفتار كند تا طى روزهاى مديريتش در استقلال هيچكدام از مديران و مسئولان باشگاه با پيشكسوتان استقلال جنگ لفظى پيدا نكنند تا اگر يكى از قديمى هاى آبى پوشش عليه باشگاه مصاحبه كرد مسأله به تقابلى همه جانبه و جنگ لفظى بزرگى بدل نشود.گفتنى است اغلب پيشكسوتان استقلال در مراسم معارفه واعظى آشتيانى غايب بودند و اثرى از آنها نبود.

bayern
27-09-2008, 11:52
بى نظمى عجيب در جلسات روانشناسى استقلالى ها
عكسى كه يكى از روزنامه ها از جلسه روانشناسى استقلالى ها چاپ كرده بود بسيار جالب توجه به نظر مى رسيد. در اين عكس مشخص بود كه دكتر منتظرى روانشناس استقلال در حال صحبت است اما بازيكنان استقلال كه در حسينيه نشسته بودند پاهاى خود را دزار كرده و يا طورى لم داده بودند كه انگار كنار دريا در حال استراحت هستند! متأسفانه مدتهاست كه مسائل فرهنگى در باشگاه هاى مطرح رعايت نمى شود و يك بازيكن حتى آداب و معاشرت معمول را هم رعايت نمى كند. حالا حرف هاى يك روانشناس چقدر مى تواند در اين بازيكنان اثر داشته باشد خدا مى داند اما اى كاش يكى به آنها تذكر مى داد كه لااقل پاهاى خود را در كلاس درس روانشناسى دراز نكنند و يا كمى بهتر بنشينند.

bayern
27-09-2008, 11:52
غيبت مشكوك منصوريان
اگر وقايع استقلال را به طور دقيق دنبال كرده باشيد بدون شك متوجه غيبت محسوس يك نفر طى روزهاى اخير شده ايد. اين فرد كسى نيست جز «عليرضا منصوريان» كاپيتان محبوب استقلال كه اين روزها به عنوان رئيس آكادمى فوتبال باشگاه فعاليت مى كند. منصوريان تا يك ماه قبل تقريباً در تمام مراسمى كه از سوى باشگاه استقلال برگزار مى شد حاضر بود اما دقيقاً از همان زمانيكه اين تيم نتايج ضعيفى همراه با قلعه نويى كسب كرد و نام وى به عنوان جانشين احتمالى امير بر سر زبان ها افتاد ترجيح داد تا سر حد امكان از انظار عمومى فاصله بگيرد و با رسانه ها گفت وگو نكند. اين روند پس از بركنارى فتح الله زاده هم تداوم داشته و منصوريان حتى در جلسه معارفه واعظى َآشتيانى هم غايب بود. البته سفر به كيش دليل اين غيبت عنوان شده اما مسأله اينجاست كه او در مورد اين تحولات هم حرفى نمى زند و حتى پيرامون رفتن فتح الله زاده هم مصاحبه داغ و مفصلى انجام نداد تا همه بفهمند كه وى مخالف وقوع اين اتفاق بود يا موافق آن.

bayern
27-09-2008, 11:57
مطمئن باشيد جبارى دربى را از دست نمى دهد
استقلال در آستانه بازى با راه آهن و در حالى كه يك هفته ديگر به تقابل با پرسپوليس زمان باقى است با يك مشكل بزرگ مواجه شده است. هفته قبل مجتبى جبارى به خاطر نقد نشدن چك خود در تمرين حاضر نشد و از طرف ديگر امير قلعه نويى هم مدعى شد اگر اين بازيكن رفتارش را عوض نكند و در تمرينات حاضر نشود او را از ليست ۱۸ نفره كنار مى گذارد. حتى عصر چهارشنبه صحبت بر سر اين بود كه مجتبى براى بازى امروز در فهرست مردان امير جايى نخواهد داشت. در همين رابطه پنجشنبه شب يك مقام آگاه كه نمى خواست نامش به عنوان راوى اين خبر چاپ شود به خبرنگار ما گفت: در مورد بازى روز شنبه (امروز) خبرى ندارم و نمى دانم جبارى بازى مى كند يا نه اما با اطمينان مى گويم كه داستان مجتبى قبل از دربى حل مى شود و اين بازيكن مقابل پرسپوليس صف آرايى خواهد كرد چون مغز متفكر استقلال در اين مسابقه محسوب مى شود و غيبتش مى تواند درد سرهاى بزرگى بيافريند.

bayern
27-09-2008, 11:58
جبارى: نيم فصل از استقلال مى روم

داستان استقلال و مجتبى جبارى اين روزها حسابى به نقل محافل ورزشى بدل شده و هواداران آبى با حساسيت ويژه اى كار را دنبال مى كنند. از طرفى مديران باشگاه مى خواهند جبارى را حفظ نمايند و براى نيل به اين هدف مذاكراتى را هم با وى صورت داده اند تا قضيه ختم به خير شود اما در آن سوى ميدان امير قلعه نويى همچنان مقابل شاگرد خود موضع گرفته و از وى انتقاد مى كند. به اعتقاد جبارى نبايد در اين شرايط حساس تيم را با غيبت خود دچار دردسر مى كرد زيرا الان كه يك هفته تا دربى فرصت باقى است همه بايد در جهت رفع مشكلات بكوشند و بر حواشى نيفزايند. البته قلعه نويى مسئول مستقيم امور فنى تيم بوده و قطعاً نظر اوست كه در ارتباط با بازى گرفتن يا نيمكت نشين كردن جبارى حرف اول را مى زند اما بدون شك در آن سوى ميدان خود اين بازيكن هم حرف هايى براى گفتن داشته و هرگز حاضر نمى شود تا عمر فوتبالش بر روى نيمكت تلف شود.اين طور كه ما شنيده ايم، مجتبى جبارى در محافل دوستانه از رفتن حرف مى زند و مدعى شده كه اگر در نيم فصل ليگ حرفه اى پيشنهاد خارجى خوبى به دستش برسد بدون شك مسأله جدايى از استقلال را به طور جدى مد نظر قرار مى دهد. حتى اين طور كه از گوشه و كنار خبر مى رسد اگر جبارى در دربى تهران نيمكت نشين شود، داستان جدايى او به طرز شگرفى تسريع خواهد شد و اين بازيكن به احتامل بسيار زياد فوتبال خود را در خارج از ايران دنبال مى كند. البته فعلاً هيچ كس اين خبر را به صورت رسمى تأييد نمى كند. البته فعلاً هيچ كس اين خبر را به صورت رسمى تأييد نمى كند و همه در انتظار پايان دربى هستند اما مطمئن باشيد اگر اختلافات همين طور پا بر جا بماند آنگاه احتمال لژيونر شدن مجتبى قبل از پايان فصل بسيار زياد مى شود.

خوش اومدی

bayern
27-09-2008, 12:00
چرا حجازى، قلعه نويى را مورد انتقاد گسترده قرار نداد ؟
ناصر حجازى ظهر چهارشنبه مصاحبه اى تند انجام داد و يكبار ديگر مواردى را كه به زعم خويش مهم مى رسيد بيان كرد. بخش اعظمى از حرف هاى ناصر خان به اتفاقات رخ داده در استقلال و شرايط حاكم براى تيم بود. حجازى در لابه لاى حرف هاى خود از اوضاع استقلال انتقاد كرد و نيم نگاهى هم به پيشكسوتان آبى و عدم اتحاد آنها داشت.حرف هاى اسطوره استقلال بازتاب زيادى ميان اهالى فوتبال به ويژه هواداران اين تيم داشته و حتى واكنش هايى در اين مورد را هم شاهد بوده ايم اما شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد مصاحبه ناصر خان به نوعى باعث توجه برخى افراد هم شده و اطرافيان استقلال را در حيرت فرو برده است. آنها قبل از مصاحبه حجازى بر اين باور بودند كه اين پيشكسوت استقلال درمصاحبه خود حملات تندى را عليه امير قلعه نويى انجام مى دهد و سرمربى آبى پوشان زير تيغ انتقادات قرار خواهد گرفت اما برخلاف انتظار حجازى خيلى وارد اين مبحث نشد و فقط به يك كنايه عليه امير بسنده كرد. براساس خبرهاى تأييد نشده حجازى نمى خواست در اين برهه حساس زمانى كه استقلال در آستانه جدال با پرسپوليس قرار دارد اوضاع تيم را بحرانى كند و زمينه براى انتقاد هواداران از خود را فراهم كند. روى همين اصل اساس حرف هايش را به انتقاد از مديريت باشگاه متمركز كرد و وارد مباحث فنى نشد تا بعداً هيچ حرف و حديثى به وجود نيايد.

bayern
27-09-2008, 12:01
اميرحسين صادقى دربى را از نزديك تماشا مى كند
اميرحسين صادقى مدافع اسبق استقلال كه اين فصل در مس كرمان بازى مى كند دربى هفته آينده استقلال و پرسپوليس را از نزديك تماشا خواهد كرد. گفتنى است صادقى در جريان ديدار تيمش در هفته گذشته مقابل برق شيراز ۳ اخطاره شد و نمى تواند اين هفته تيمش را مقابل ابومسلم همراهى كند.

bayern
27-09-2008, 12:02
چرا فتح الله زاده چك شخصى اش را به بازيكنان مى داد؟
حداقل ۵ ۶، بازيكن استقلال در هنگام عقد قرارداد با اين تيم چك شخص فتح الله زاده را دريافت كردند كه حاضر به عقد قرارداد شدند. شايد فتح الله زاده اين كار را از روى عشق و علاقه انجام داده باشد و شايد اگر او چنين كارى را نمى كرد امروز استقلال بازيكنانى چون جان واريو، جبارى، اكبرپور و كاظمى را نداشت اما بهرحال حالا همان چك هاى شخصى دردسرساز شده و نمونه آن ماجراى مجتبى جبارى است كه باعث دلخورى اين بازيكن شده و او به طور منظم تمرين نمى كند سؤال اينجاست كه چرا فتح الله زاده چك هاى شخصى خود را به بازيكنان مى داد؟ آيا اين كار از نظر اصول ادارى و باشگاه دارى درست است؟ ما مى پذيريم كه فتح الله زاده به خاطر منافع استقلال اين كار را كرده و كار خلافى هم مرتكب نشده اما كار غلط غلط است و نمى توان آن را توجيه كرد. اگر فتح الله زاده چك هاى شخصى اش را نمى داد شايد استقلال نمى توانست يكى ، دو بازيكن را جذب كند اما حداقل امروز فتح الله زاده و آن ۵ ، ۶ بازيكن به دردسر نمى افتادند. اين مشكل هم بايد به شكلى با درايت واعظى آشتيانى و خود فتح الله زاده حل شود چون به هر حال بازيكنان هم پولشان را مى خواهند.

bayern
27-09-2008, 12:02
زريبافان: هيأت مديره فتح الله زاده را بر كنار كرد نه من!
مسعود زريبافان را عامل اصلى بر كنارى فتح الله زاده مى دانند و مى گويند مديرعامل سابق استقلال با حكم او بركنار شد اما خود زريبافان اصلاً اين مسأله را قبول ندارد ومى گويد: «فتح الله زاده با نظر شخصى من بركنار نشد بلكه اين نظر اكثريت هيأت مديره بود ما بايد قبول كنيم كه كارنامه فتح الله زاده در اين ۱۵ ماه خوب نبوده وگرنه من مشكلى با او ندارم» نكته اينجاست كه خسرو دانشجو و محمد سعيد نفريه با قاطعيت مى گفتند ما از فتح الله زاده خواستيم كه همچنان به عنوان مديرعامل به كارش ادامه دهد و فقط از هيأت مديره برود اما زريبافان چيز ديگرى مى گويد از بين اعضاى هيأت مديره استقلال فقط اميدوار رضايى سكوت كرده و پورحيدرى هم كه مثل فتح الله زاده بركنار شد، پس قاعدتاً نمى تواند به ضرر فتح الله زاده رأى داده باشد. به فرض اگر اميدوار رضايى و زريبافان هم عليه فتح الله زاده رأى داده باشند باز هم نمى توان اين رأى را يك رأى جمعى دانست. فراموش نكنيم كه درست ۲۴ ساعت قبل از بركنارى فتح الله زاده، نفريه در مصاحبه اى با خبرگزارى ها گفته بود در استقلال بهتر از فتح الله زاده نداريم! با اين حساب بايد پذيرفت كه تناقض گويى در اظهارات مديران استقلال ديده مى شود.

bayern
27-09-2008, 12:03
اكبرپور: در دربى گل مى زنم ، مى بريم
سياوش اكبرپور مهاجم استقلال طى اظهارنظرى گفت: با وجود حضور عنايتى و سامره به استقلال آمدم و توانستم حق خودم را بگيرم. وى همچنين ابراز داشت: استقلال در حال حاضر از شرايط بسيار خوبى برخوردار است و بازيكنان در آمادگى بالايى قرار دارند. وى ادامه داد: با بردى كه در هفته هفتم به دست آورديم تيم از بحران خارج شد و دوباره به جمع مدعيان قهرمانى ليگ اضافه شد. اكبرپور افزود: استقلال در اين مدت تمرينات بسيار خوبى را انجام داده و توانسته به شرايط ايده آلى برسد و خود را آماده دربى آينده كند. من ۶ سال پيش كه به استقلال آمدم، ۱۸ سال بيشتر نداشتم اما آن موقع خيلى ها به من گفتند كه به استقلال نروم اما من چون هدف داشتم در شرايطى كه سامره و عنايتى در استقلال بودند به اينجا آمدم و توانستم حق خودم را هم بگيرم. الان استقلال ۵ مهاجم دارد كه همه از من بهتر هستند و من بايد تلاش كنم تا به آنها برسم و طورى بازى كنم كه دوباره به تيم ملى دعوت شوم. وى درپايان گفت: مطمئناً با توجه به آمادگى بازيكنان در دربى پيروز مى شويم و سعى مى كنم كه در اين ديدار گلزنى كنم

bayern
27-09-2008, 12:04
اگر استقلال از ليگ قهرمانان حذف شود
پرونده AFC CUP روى ميز هيأت مديره
حداكثر ۵ روز ديگر تا پايان ضرب الاجل تعيين شده از سوى كنفدراسيون فوتبال آسيا براى فوتبال ايران باقيمانده و اگر ماجراى حق پخش تلويزيونى با تفاهم دو طرف حل نشود، آنگاه نمايندگان ايران از حضور در ليگ قهرمانان آسيا محروم شده و به احتمال زياد فقط پرسپوليس (به عنوان قهرمان ليگ برتر) اجازه شركت در اين پيكارها را خواهد داشت و مابقى تيم ها بايد طعم تلخ حضور در مسابقات موسوم به AFC CUP را تجربه كنند كه كلاسى به مراتب پايين تر از ليگ قهرمانان داشته و تيم هاى درجه دوم و سوم آسيا در آن حاضر شوند. در صورت وقوع اين اتفاق استقلال هم بايد راهى چنين مسابقاتى شود و اين همان مسأله اى است كه هنوز تصميم قطعى در مورد آن اتخاذ نشده است. يكى از مسئولان باشگاه در اين مورد به ابرار ورزشى مى گويد: فعلاً تمام تلاش ما بر پايه حضور در ليگ قهرمانان استوار شده است اما اگر استقلال را به AFC CUP بفرستند، آنگاه هيأت مديره بايد پيرامون شركت يا عدم حضور در آن تصميم نهايى را اتخاذ كند.

bayern
27-09-2008, 12:05
فتح الله زاده ميهمان دربى
شامگاه پنجشنبه، دقايقى بعد از افطار شايعه جالبى ميان اطرافيان و برخى از بازيكنان استقلال دهان به دهان مى چرخيد كه در نوع خود بسيار قابل تامل بود و اگر به واقعيت بدل شود بدون شك اتفاقى مهم در روز دربى لقب خواهد گرفت. بر اساس اين شايعه؛ على فتح الله زاده مديرعامل سابق باشگاه استقلال كه حدوداً ۱۰ روز قبل از سمت خود بركنار شد و بركنارى اش سر و صداى عجيبى در فوتبال ايران به راه انداخت؛ يكى از تماشاگران دربى تهران خواهد بود و بازى استقلال - پرسپوليس را از نزديك تماشا مى كند!ظاهراً فتح الله زاده مى خواهد در جايگاه ويژه مسابقه را تماشا كرده و با اين كار زمينه را براى افزايش روحيه بازيكنان و تماشاگران استقلال فراهم كند. البته اطرافيان فتح الله زاده صبح جمعه در گفت و گو با ابرار ورزشى از اين مسأله ابراز بى اطلاعى كردند. به اعتقاد آنها با توجه به اينكه يك هفته تا اين جدال باقى مانده؛ مديرعامل سابق استقلال فرصت كافى براى انديشيدن در اين مورد دارد و قطعاً در نهايت تصميمى خواهد گرفت كه به سود آبى پوشان باشد.

bayern
27-09-2008, 12:06
اختلاف ۹۰ ميليونى مجتبى با استقلالى ها

مجتبى جبارى از روز يكشنبه تمرينات استقلال را تحريم كرد و در جمع آبى پوشان حاضر نشد. خيلى زود مشخص گرديد كه جبارى به خاطر نقد نشدن چك خود قهر كرده و حاضر نيست همراه با استقلالى ها تمرين كند. از طرف ديگر مجتبى در جلسه معارفه واعظى آشتيانى هم شركت نكرد تا خشم امير قلعه نويى به وضوح قابل مشاهده باشد و مصاحبه هاى آتشين از سوى وى را عليه شاگرد خود ببينم.در اينكه باشگاه استقلال بايد به تعهد خود در قبال تمام مردان تحت قراردادش عمل كند كوچكترين ترديدى وجود ندارد. از طرف ديگر مى پذيريم كه هر بازيكنى بايد با توجه به شرايط حساس تيمش، شرايط را به گونه اى پيش ببرد كه اوضاع متشنج نشده و اختلافات رسانه اى نشود اما بد نيست به اصل ماجرا هم نگاهى بيندازيم و آنگاه قضاوت را بر عهده شما عزيزان بگذاريم.ظاهراً جبارى بعد از تمديد قرارداد خود با استقلال به صرافت خريد يك منزل مى افتد و براى انجام معامله چك مى دهد اما يكى از چك هاى وى به ارزش تقريبى ۹۰ ميليون تومان هنوز پاس نشده و همين مسأله هافبك استقلال را ناراحت كرده است زيرا تحت هيچ شرايطى نمى خواهد در معامله بد حسابى كند يا اينكه خانه را از دست بدهد روى همين اصل به دنبال آن است تا هر چه سريعتر اين مبلغ را تأمين كند. البته اين طور كه از گوشه و كنار خبر مى رسد داستان جبارى در هفته جارى حل مى شود و اين بازيكن به پول خود خواهد رسيد

bayern
27-09-2008, 12:14
در گفتگو با مهر عنوان شد:
داور استقلال - پرسپولیس تغییر نمی‌کند / معرفی کمک‌های ایرانی تا فردا
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال بر موضع این کمیته نسبت به انتخاب سعد کمیل به عنوان داور شصت و پنجمین دربی شهر تهران تاکید کرد.

مسعود عنایت در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: با وجود اعتراض‌هایی که از سوی مسئولان باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به انتخاب سعد کمیل برای قضاوت دربی شهر تهران مطرح شده است، کمیته داوران کماکان از انتخاب خود دفاع کرده و تصمیمی به تغییر داور این بازی ندارد. بدون شک داور بازی روز جمعه استقلال و پرسپولیس سعد کمیل کویتی خواهد بود.

وی در ادامه از انتخاب کمک داوران ایرانی این داور کویتی ظرف امروز و فردا خبر داد و گفت: منتظریم تا بازی امروز استقلال مقابل راه آهن برگزار شود تا به جمع‌بندی نهایی رسیده و کمک داوران دربی شهر تهران را انتخاب کنیم. فکر می کنم تا فردا (یکشنبه) کمک داوران ایرانی سعد کمیل مشخص شوند.

شصت و پنجمین دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

bayern
27-09-2008, 12:15
دانشجو: مصاحبه حجازي را نخوانده ام

مصاحبه تفصيلي ناصر حجازي و انتقادات وي از هيئت مديره باشگاه استقلال تا اين لحظه واکنشي را از سوي مديران اين باشگاه به همراه نداشته است.

خسرو دانشجو رئيس هيئت مديره باشگاه استقلال به خبرنگار ورزشي برنا گفت:درباره اتفاقات باشگاه از آقاي واعظ آشتياني سوالات خود را بپرسيد.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا مصاحبه ناصر حجازي را خوانده ايد؟گفت:بنده مصاحبه ايشان را نخوانده ام و صحبتي هم در اين باره ندارم. بهتر است با مدير عامل باشگاه تماس بگيريد.

bayern
27-09-2008, 12:16
کمبود بازيکن جباري را به ليست تزريق کرد

کمبود بازيکن در تيم استقلال تهران سبب شد که امير قلعه نويي نام مجتبي جباري را وارد ليست کند؛ وگرنه او نيز جايي در ليست 18 بازيکن استقلال نداشت.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" اگرچه جباري قبل از بازي استقلال با راه آهن به تمرينات اين تيم بازگشت،اما قلعه نويي قصد نداشت نام او را در ليست 18 بازيکن قرار دهد؛ولي بروز برخي مشکلات سبب شد جباري نيز در ليست آبي پوشان باشد.
قلعه نويي براي بازي امروز روي نام هاي ميلاد نوري، ابراهيم تقي پور و احمد خذيراوي قلم قرمز کشيد.
ديدار تيم هاي استقلال و راه آهن امشب از ساعت 20 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

Alireza Taji
27-09-2008, 12:35
مر30 بایرن جان ترکاندی....

به امید ترکوندن راه اهن...

Alireza Taji
27-09-2008, 12:37
در گفت‌وگو با فارس
اميدوار رضايي: فتح‌الله‌زاده قبول نكرد مدير عامل بماند
خبرگزاري فارس: عضو هيئت مديره استقلال گفت: از مديرعامل باشگاه خواستيم در سمت خود بماند و با قدرت به كارش ادامه بدهد؛ اما نپذيرفت.
به گزارش خبرگزاري فارس، تغيير و تحول مديريتي استقلال انجام شد و واعظ آشتياني رئيس فدراسيون دوچرخه‌سواري مديرعامل جديداين باشگاه باشد.
اميدوار رضايي يكي از اعضاي هيئت مديره استقلال با خبرنگار خبرگزاري فارس گفت‌وگويي انجام داده كه متن آن را در زير مي‌خوانيد:
فارس: دليل تغيير مديرعامل استقلال چه بود؟
- از رئيس مجمع باشگاه بپرسيد زيرا زماني كه اين اتفاق رخ داد ما در جلسه هيئت مديره بوديم و آنجا متوجه شديم.

فارس: شما با اين تغيير موافق هستيد؟
- در مجموع با بي‌ثباتي مديريتي موافق نيستيم. مديري كه تغيير مي‌كند دلايل خاص خودش را بايد داشته باشد. بهتر است از كسي كه اين كار را كرده بپرسيد.

فارس: گفته مي‌شود علت بركناري فتح‌ا... زاده سياسي بوده. آيا اين حرف درست است؟
درصد كمي درست است. در اين زمانه حتي آب‌ خوردن را هم سياسي جلوه مي‌دهند. اما وقتي اين تغييرات را بررسي كردم متوجه شدم درصد كمي از آن به سياست ربط دارد.

فارس: يعني عدم موفقيت فتح‌ا... زاده علت اصلي بركناري بود؟
- يكي از دلايل اين است. پيش از اين زمزمه بركناري فتح‌ا... زاده بود؛ اما باور نمي‌كردم و اگر اين حرف مي‌خواست به باور نزديك شود ،هيئت مديره از ايشان دفاع مي‌كرد و اعلام مي‌كرديم تغيير در كادر فني و مديريتي ايجاد نمي‌شود. اما رئيس مجمع باشگاه حق قانوني‌اش است كه در باشگاه تغييرات ايجاد كند. زيرا اكثر سهام را در اختيار دارد.

فارس: فتح‌ا... زاده استعفا كرد يا اخراج شد؟
- مدير عاملي را فتح‌ا... زاده قبول نكرد/ بيش از دو سه ساعت با ايشان بحث كرديم كه مدير عامل بمان.

فارس: اگر شما جاي او بوديد. بعد از بركناري از هيئت مديره در سمت مديرعاملي باقي مي‌مانديد؟
- من نمي‌توانم جاي ايشان باشم؛ اما ايشان احساس كرد زمينه و بستر كار برايشان فراهم نيست. پس طبيعي بود كه نماند. هيئت مديره معتقد بود ايشان مي‌تواند بماند و بهتر كار كند؛ اما خودش اين شرايط را قبول نداشت.

فارس: حضور واعظ آشتياني و علي انصاري را در باشگاه استقلال چطور ارزيابي مي‌كنيد؟
- حضور ايشان را به فال نيك مي‌گيريم. هركدام از اعضاي هيئت مديره در بعدهاي مختلف كمك كنند. اميدوارم با حضور دوستان مشكلات اقتصادي كمتر شود.

فارس: واعظ آشتياني دو شغله است. اين مسئله بر روي عملكردش تاثير نخواهد گذاشت؟
- فدراسيون دوچرخه سواري قابل قياس با استقلال نيست و حتي تصدي فدراسيون فوتبال نيز با مديريت يكي از دو باشگاه استقلال و پرسپوليس قابل مقايسه نيست. شرايط را براي ايشان تشريح كرديم و خودشان مديرعاملي باشگاه را قبول كردند. حتي به ايشان گفتيم چه مشكلاتي وجود دارد و ايشان قبول مسووليت كردند.

فارس: شما از مديريت فتح‌ا... زاده راضي بوديد؟
- بله، البته نقاط ضعفي وجود داشت كه به سمت ايشان برنمي‌خورد و عوامل محيطي زيادي در اين ضعف‌ها وجود داشت.

فارس: بحث ناكامي كاروان ورزشي ايران در المپيك به كجا رسيد؟
- به شدت به دنبال اين مسئله هستيم تا جواب آزردگي خاطر ملت ايران را بدهيم. جلسات مكرري را برگزار كرديم و در مورد فدراسيون كشتي‌ هم با پيشكسوتان اين رشته نشست‌هايي داشتيم و حتي با رشته‌هاي ديگر اين كار را كرديم. به محض تهيه گزارش آن را به ملت تقديم مي‌كنيم.

فارس: اين گزاش مخفي خواهد بود؟
- نه گزارش علني مي‌دهيم. مي‌خواهيم به طور شفاف واقعيت را به مردم بگوييم.

فارس: چرا يزداني خرم رئيس فدراسيون كشتي در مجلس حاضر نشد؟
- كاري كه نبايد مي‌شد صورت گرفت. در جلسه‌اي كه با دوستان داشتيم، گفتند كميته‌ المپيك و فدراسيون كشتي مستقل است. به خيلي سوالات پاسخ داده نشد به همين دليل از فدراسيون كشتي دعوت كرديم تا از خودشان دفاع كنند. از كميته ملي المپي كفاشيان، قراخانلو و سجادي آمدند و حرف‌هايشان را به صورت مستند ارايه كردند؛ اما متاسفانه يك روز قبل از جلسه گفته شد سازمان تربيت بدني در نامه‌اي به فدراسيون كشتي اعلام كرده بدون هماهنگي سازمان در مجلس حاضر نشويد. ما گفتيم مشكلي نيست يك روز ديگر جلسه برگزاري مي‌كنيم به دنبال منيت نبوده و نيستيم.

فارس: اما جلسه آن روز هم برگزار نشد؟
- بله ساعت 13:30 مصادف با نماز جماعت شد و علي لاريجاني و يك قاري مصري در اين مراسم حضور داشتند و بعد از نماز 20 دقيقه با تاخير به جلسه رفتيم؛ اما گفتند يزداني خرم رفته است. انتظار داشتيم اهالي ورزش و روساي فدراسيون‌ها بدانند كه نماز واجب‌تر از كار است. همانطوري كه شهيد رجائي مي‌گفت بايد به كار گفت نماز دارم.

فارس: جلسه‌اي با يزداني خرم نخواهيد داشت؟
- باز هم انتظار داريم جلسه‌اي تشكيل شود تا در مورد شخصي كه حرف‌هايش را شنيده باشيم قضاوت نكنم، هرچند ايشان حرف‌هايشان را در صدا و سيما زده‌اند و ما شنيده‌ايم.

فارس: اما ظاهرا يزداني خرم گفته مدير نبايد استعفا بدهد.
- به علي آبادي گفتيم حتي اگر مقصر نيستيد از مردم عذرخواهي كنيد و يا مقصرين استعفا بدهند. اين استعفا يا پذيرفته مي‌شود يا نه، استعفا و معذرت‌خواهي احترام به ملت است. در بسياري از كشورها دولت يا وزيري استعفا مي كند بخاطر آنكه ضربه‌اي كه به ملت وارد آمده تا حدودي ترميم كند.

bayern
27-09-2008, 12:41
مر30 بایرن جان ترکاندی....

به امید ترکوندن راه اهن...

با ترکوندن راه اهن موافقم:10:

Alireza Taji
27-09-2008, 12:50
اكبرپور و جباري روي نيمكت
تركيب احتمالي استقلال براي ديدار مقابل راه آهن مشخص شد
خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران بعدازظهر امروز در زمين شماره دو مجموعه ورزشي آزادي به تمرين پرداختند.
به گزارش خبر گزاري فارس، تمرين از ساعت 30.14 در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي آغاز شد.
ابراهيم تقي پور به دليل مصدوميت غايب بود.
مجتبي جباري و پيروز قرباني با تاخير چند دقيقه اي در محل تمين حاضر شدند.
امير قلعه نويي چند دقيقه براي بازيكنان در مورد ديدار روز آينده برابر راه آهن صحبت كرد.
وحيد طالب لو دروازه بان استقلال چند دقيقه اي با علي نظري جويباري سرپرست تيم صحبت كرد.
شوت به دروازه از مهم ترين بخش هاي تمرين امروز بود.
دروزاه بان هاي استقلال نيز يك تمرين عجيب انجام دادند و با سر به توپ ضربه مي زدند.
در تمرين امروز مشخص شد كه كادر فني استقلال براي ديدار با راه آهن تركيب زير را در نظر گرفته است:
وحيد طالب لو، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، پژمان منتظري، هاشم بيك زاده، خسرو حيدري، حسين كاظمي، يدا...اكبري، فابيو جان واريو، آرش برهاني و فرهاد مجيدي
از نكات جالب تركيب استقلال نيمكت نشيني احتمالي سياوش اكبرپور و مجتبي جباري است، البته جباري به دليل غيبت هايش در هفته گذشته از تركيب اصلي بيرون مانده است.
استقلال ساعت 20 شنبه در ورزشگاه آزادي به مصاف راه آهن خواهد رفت.

M_Abieteh
27-09-2008, 13:57
این ترکیب هم خوبه به جای جباری---------> کاظمی رو گذاشته.

M_Abieteh
27-09-2008, 14:11
در گفت و گو با فارس
طيري : از بازي مقابل پرسپوليس روي نيمكت مي نشينم
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با صدور كارت مربيگري ام، مقابل پرسپوليس روي نيمكت مي نشينم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اميد طيري در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره اين كه گفته مي شود وي قصد دارد از اين تيم جدا شود اظهار داشت: اين موضوع را بعضي خبرنگاران اعلام كرده اند و اصلا صحت ندارد. اگر بخواهم از اين تيم بروم خود به همه اعلام مي كنم.
وي افزود: هنوز مرزبان به اين تيم نيامده است؛ اما نوشتند كه من مي خواهم از اين تيم بروم، در حالي كه من نه مرزبان را مي شناسم و نه حضور او ربطي به من دارد. اين تصميمي است كه آقاي قلعه نويي بايد بگيرد.
طيري در پاسخ يه اين سئوال كه چه زماني كارت مربيگري او صادر مي شود، گفت: از بازي پرسپوليس قرار است روي نيمكت استقلال بنشينم.
انتهاي پيام/

Majid393
27-09-2008, 14:19
بازی ساعت 8 هست ؟؟؟؟

M_Abieteh
27-09-2008, 14:26
بله مجید جان بازی ساعت 8 هست.

unartig
27-09-2008, 16:00
محمود بذار وقتی مسابقه انجام شد پیش بینی کن چون اینجوری دقیقتره:31:

unartig
27-09-2008, 16:30
محسن تركی" داور چهارم دیدار پرسپولیس - استقلال
نجاتی،‌ صفیری، سخندان و كامرانی‌فر گزینه‌های كمك‌ داوری داربی
سرویس: ورزشی - فوتبال
1387/07/06
09-27-2008
11:28:37
8707-03005: كد خبر
خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
كمیته‌ی داوران فدراسیون فوتبال از میان چهار كمك داور، دو نفر را به عنوان كمك سعد كمیل برای قضاوت در داربی تهران انتخاب خواهد كرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پس از آنكه توسط فدراسیون فوتبال تصمیم گرفته شد تا كمك داوران ایرانی در كنار "كمیل" دیدار پرسپولیس و استقلال را قضاوت كنند، كمیته‌ی داوران فدراسیون چهار كمك داور را برای حضور در داربی نامزد كرد.
حسین نجاتی،‌اسماعیل صفیری، رضا سخندان و حسن كامرانی‌فر چهار كمك داوری هستند كه شانس قضاوت در داربی را دارند و از میان این چهار نفر دو نفر به عنوان كمك داور دیدار پرسپولیس و استقلال انتخاب خواهند شد.
هم‌چنین بنابر تصمیم كمیته‌ی داوران "محسن تركی" داور چهارم دیدار روز جمعه دو تیم پرسپولیس و استقلال خواهد بود.
انتهای پیام

كد خبر: 8707-03005

unartig
27-09-2008, 16:30
دوشنبه؛ جلسه‌ی شورای تامین برگزار می‌شود

احتمال فروش بلیت‌های داربی پایتخت در روز مسابقه

1387/07/06
09-27-2008
11:31:56
8707-03009: كد خبر
خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
در جلسه‌ی روز دوشنبه‌ی شورای تامین استان تهران نحوه‌ی بلیت فروشی دیدار داربی مشخص خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شورای تامین استان تهران دوشنبه هفته جاری با حضور نمایندگان فدراسیون فوتبال و شركت اتوبوسرانی تشكیل جلسه خواهد داد كه یكی از مهمترین موضوعات موردبحث اعضا مشخص شدن نحوه‌ی بلیت فروشی داربی تهران است.
با این حال و با توجه به تجربیات فدراسیون و شورای تامین احتمال فروش بلیت در روز بازی پرسپولیس و استقلال بیشتر از پیش فروش است.
انتهای پیام

كد خبر: 8707-03009

Alireza Taji
27-09-2008, 16:43
اینا یکی از مدیران انجمن ابیته گذاشته بود گفتم اینجا هم بذارم تا یک وقت کسی یادش نره!

Alireza Taji
27-09-2008, 16:58
خوب دوستان این هم اواتار دوستان در یکجا...

ممکن اواتار برخی از دوستان را اشتباها نذاشته باشم بگید تا بگذارم:

حقیقتش زیاد روش کار نکردم...

unartig
27-09-2008, 16:59
قدیمیه اما بدهم نیست
-----------------------------------
-محسن صفائي فراهاني در اولين روزهاي كناره گيري اش از سمت رياست فدراسيون فوتبال ادعاي عجيبي كرد:در روز قبل از دربي فينال جام حذفي از بالا با من تماس گرفتند و گفتند اين بازي هم(به كلمه «هم» توجه كنيد) بايد مساوي شود، و من هم براي آنها توضيح داد كه اين بازي فينال جام حذفي است و مساوي ندارد.
شايد همان موقع بود كه حكم عدم تقابل آبي و قرمز در جام حذفي مهر شد و آن سال اولين و آخرين رويارويي آبي و قرمز را شاهد بوديم.
در آن زمان كه نگارنده به اندازه امروز از فوتبال و مسائل پشت پرده آن سر در نمي آوردم (كه البته هنوز هم نمي آورم) متعجب بودم كه چرا دو قطب اصلي فوتبال كشورمان هيچ گاه در جام حذفي مقابل هم قرار نميگيرند و ما نميتوانيم در يكسال 3 بار شاهد دربي باشيم.
اين مسائل روز به روز روشن تر ميشد و افرادي كه در فوتبال ما پخته شده بودند ميدانستد كه بايد به بالا دستي ها چشم گفت و پا روي دم آنها گذاشتن بهاي سنگيني در برخواهد داشت.
ولي افرادي كه از بيرون گود وارد فوتبال ما ميشدند و از مسائل بالاي سر خبري نداشتد اعتراض كردند و چه ساده بودند كه فكر ميكردند صدايشان به جايي ميرسد. يكي از آنها رولند كخ بود كه پس از تساوي در دربي گفت اين بازي از نظر من غير عادي بود. و البته اوهم به جرم ناداني لب به سخن گشود. وگرنه هرگز حرفي نميزد و البته ساكت كردن او و امثال اون با يك دعوت به كميته انظباطي و توجيه كردن آنها امكان پذير بود كه در نهايت حاصل شد.
ولي آن روزها كسي از اين مسائل خبر نداشت و چيزي در اين مورد نميدانست. و به همين جهت هم هرگاه امير قلعه نوعي از دست هاي پشت پرده صحبت ميكرد، مورد تمسخر احاد جامعه قرار ميگرفت. از عادل فردوسي پور گرفته و ژورناليست هاي روشن فكر وطني گرفته تا مردم كوچه و بازار و سفره خانه اي كه هر كدام در نوع خود آناليزورهاي قابلي هستند.
و همه اين ها بهاي گزاف آنتي دربي جامعه ما بود و شهود اين مساله عدم تقابل استقلال و پرسپوليس در جام هاي حذفي آنهم به شكلي عجيب بود. چه با باختن به تيم هاي درجه چندمي مثل شاهين بوشهر و مقاومت مرصاد شيراز و چه كناره گيري از جام حذفي بدون اطلاع سرمربي كه در سالهاي گذشته از آبي پوشان پايتخت ديديم و اكنون هم بازي پرسپوليس و پاس همدان مارا بيشتر به اين موضوع واقف كرد و نتيجه آن هم چيزي نبود جز مورد تمسخر قرار گرفتن و تحقير هواداراني كه كوچكترين نقشي در اين بازي هاي سياسي نداشتند.

نكته جالي كه اكنون توجه مرا جلب كرده، اين است كه همواره در سالهايي كه پرسپوليس حضور كمرنگي در ليگ داشته است و استقلال در كورس قهرماني به سر ميبرد اين آبي پوشان پايتخت بودند كه بايد راه را براي رقيب سنتي خود در رسيدن به فينال باز ميكردند و حال كه عكس اين قضيه صدق مي كند و شانس قهرماني پرسپوليس در ليگ بيشتر است وظيفه آنهاست كه به طرزي عجيب و باور نكردني از جام حذفي كنار بروند تا مبادا دربي سومي در طول يك سال به فوتبال ما تحميل شود. كه علاوه بر خرج سنگيني كه بر دوش دولت ميگذراد حق مساوي كردن هم نداشته باشد و مجبور باشد يك تيم را به عنوان تيم پيروز ميدان،از زمين بازي خارج كند.
اين ها را گفتيم تا يكي ديگر از دلايل عقب افتادگي فوتبال ما را از فوتبالهايي كه شايد پتانسيلشان با ما قابل قياس نباشد ولي به دليل مديريت صحيح و برنامه ريزي دست و اصولي از ما پيش افتاده اند را بيان كرده باشيم.

3-قصد قياس نداريم چون اين قياس خيلي خنده دار است كه ليگ خودمان را با كالچو مقايسه كنيم ولي نميتوانيم اشاره اي نداشته باشيم به بزرگ ترين دربي دنيا يعني ميلا و اينتر كه جذابيت هاي فوتبال ايتاليا را دوچندان ميكند و مديران ايتاليايي كه به اين مهم وافقت هستند هميشه از دربي استقبال ميكنند تا علاوه بر دوبازي رفت و برگشت در ليگ شاهد آن باشيم كه اين دو تيم محبوب هم شهري بارها در جام حذفي. جام اتحاديه. ليگ قهرمانان و البته جامي تهت عنوان t.i.m كه هر ساله در ابتداي فصل ليگ ايتاليا برگذار ميشود به ديدار هم بروند تا از اين راه علاوه بر جذابيتي كه به كيفيت فوتبال ايتاليا مي افزايد درآمدي هم از بابت بليت فروشي، تلبيغات و حق پخش تلويزيوني آن در سرتاسر دنيا به جيب خود و دولتشان برود تا مديران ارشد ورزشي اين كشور مثل تيمداران ايراني از نداري و بي پولي ننالند و هرروز به دليل بدهي به اين و آن كارشان به دادگاه هاي جهاني كشيده نشود

M.etallic.A
27-09-2008, 17:07
این که کاملا واضح بود و تقریبا همه میدونن این جریان رو... با این اوصاف و با توجه به وضعیت حال حاضر مملکت پس این بازی هم مساوی میشه. شک نکنید.

amir_a
27-09-2008, 17:57

دمت گرم. خیلی با حال شده:46:

M_Abieteh
27-09-2008, 18:00
با صدور راي از سوي شوراي استيناف
باشگاه استقلال تهران 4 ميليون تومان جريمه شد
خبرگزاري فارس: كميته استيناف فدراسيون فوتبال با صدور راي نهايي باشگاه استقلال تهران را به دليل فحاشي هواداران اين تيم در ديدار با راه آهن، مبلغ 4 ميليون تومان جريمه كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، راي كميته استيناف فدراسيون فوتبال نسبت به محكوميت باشگاه استقلال تهران در رابطه با فحاشي و توهين تماشاگران منتسب به باشگاه در ديدار دو تيم استقلال تهران و راه آهن به شرح ذيل اعلام مي گردد.
در خصوص درخواست استيناف باشگاه استقلال تهران نسبت به راي مورخ 15/2/87 كميته انضباطي مبني بر محكوميت تجديدنظر خواه به پرداخت 000/000/40 ريال جريمه نقدي با عنايت به مجموع محتويات پرونده و استدلالات مندرج در راي صادره ايراد و اعتراض موثري كه خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمايد، بعمل نيامده، مستندا به مواد 10 و 11 آئين نامه انضباطي فدراسيون فوتبال دادنامه صادره عينا تاييد مي گردد.
راي صادره قطعي است.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
27-09-2008, 18:03
نوشته شده توسط alireza001199 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول عالیه.

M_Abieteh
27-09-2008, 18:04
يكيش امينو بيو سپاهان يكيش هم ليلا اونم پيروزيه

درسته.....

emad64
27-09-2008, 18:05
پيش بيني من 3 هيچ استقلال

دقیقه 90 پیش بینی میکنی محمود..
با امیر خان هماهنگ شده ؟ :31:

M_Abieteh
27-09-2008, 18:05
از سوي سازمان ليگ
زمان قرعه كشي جام حذفي فوتبال اعلام شد
خبرگزاري فارس: كميته مسابقات فدراسيون زمان و مكان قرعه كشي مسابقات قهرماني جام حذفي را اعلام كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان برگزاركننده مسابقات فوتبال ايران درباره زمان قرعه كشي و انجام مسابقات جام حذفي تصميم گيري كردند.
قرعه كشي اين ديدارها روز دوشنبه مورخ 8/7/87 ساعت 14 در روابط عمومي فدراسيون فوتبال برگزار مي شود.
انتهاي پيام/

emad64
27-09-2008, 18:06
يكيش امينو بيو سپاهان يكيش هم ليلا اونم پيروزيه

درسته، ولی جشن تولد بوده دیگه..
اینا هم اومدم و قدکشون رو چشم..
تو عکس هم بودن. پس میتونن تو صفحه اول تاپیک باشن. مگه اینکه خودشون نخوان..

emad64
27-09-2008, 18:07
خدا کنه واسه جام حذفی، قرعه خوبی بهمون بخوره..

emad64
27-09-2008, 18:08
من برم افطار، دوباره میام..
پرچم رو نذارید زمینا..

M_Abieteh
27-09-2008, 18:08
در آستانه دربي سرخابي
راي استيناف باشگاه استقلال و پرسپوليس صادر شد
خبرگزاري فارس: كميته استيناف راي نهايي را در مورد پرونده تخلف باشگاه هاي استقلال و پرسپوليس تهران صادر كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، راي كميته استيناف فدراسيون فوتبال درباره جرائم باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس تهران اعلام شد.
در خصوص درخواست استيناف باشگاه استقلال و پرسپوليس تهران نسبت به راي مورخ 19/1/87 كميته انضباطي مبني بر محكوميت باشگاه استقلال به پرداخت 121 ميليون ريال و باشگاه پرسپوليس به مبلغ 60 ميليون ريال، جريمه نقدي با عنايت به مجموع محتويات پرونده و استدلالات مندرج در راي صادره ايراد و اعتراض موثري كه خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمايد بعمل نيامده مستندا به مواد 10 و 11 آئين نامه انضباطي فدراسيون دادنامه صادره عينا تاييد مي شود.
راي صادره قطعي است.
انتهاي پيام/

M . Sayid
27-09-2008, 18:09
درسته، ولی جشن تولد بوده دیگه..
اینا هم اومدم و قدکشون رو چشم..
تو عکس هم بودن. پس میتونن تو صفحه اول تاپیک باشن. مگه اینکه خودشون نخوان..

مگه اینکه خودمون نخوایم

M_Abieteh
27-09-2008, 18:10
بعد از برد میبینمتون.

emad64
27-09-2008, 18:17
مگه اینکه خودمون نخوایم
آخه تو تولد اومدن، دزست نیست که نخوایم تو عکسمون باشن..
نمیدونم، نظر بچه ها شرطه..
هر چی که بچه ها بگن، همون کار رو میکنیم..
آخه اینا هم دوستامون هستن..

بعد از برد میبینمتون.
انشاا.. که میبریم..
خوب هم میبریم..

unartig
27-09-2008, 18:22
محمودبذارباشه راستی یکیو یادت رفت بذاری اون آیکونش پاندابود درحال سقوط اونویادت رفت بذاری یه ایدی عجیب غریبی هم داشت Sss چندتاh هم داشت

emad64
27-09-2008, 18:24
محمودبذارباشه راستی یکیو یادت رفت بذاری اون آیکونش پاندابود درحال سقوط اونویادت رفت بذاری یه ایدی عجیب غریبی هم داشت Sss چندتاh هم داشت

اونی، هستش..
پایین پایین سمت چپ..

emad64
27-09-2008, 18:26
الآن داشتم اطلاعیه صدا و سیما رو میخوندم که گفته حق پخش تلویزیونی نمیده..
یعنی سهمیه هامون پریده ؟

bayern
27-09-2008, 18:27
سلام
من رفتم استادیوم ...شما چی

emad64
27-09-2008, 18:30
سلام
من رفتم استادیوم ...شما چی

برو به سلامت..
من کجا برم ؟ من واسه استقلال دعا میکنم..
آخه تا ورزشگاه 24 ساعت فاصله دارم..

unartig
27-09-2008, 18:30
با صدور راي از سوي شوراي استيناف
باشگاه استقلال تهران 4 ميليون تومان جريمه شد
خبرگزاري فارس: كميته استيناف فدراسيون فوتبال با صدور راي نهايي باشگاه استقلال تهران را به دليل فحاشي هواداران اين تيم در ديدار با راه آهن، مبلغ 4 ميليون تومان جريمه كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، راي كميته استيناف فدراسيون فوتبال نسبت به محكوميت باشگاه استقلال تهران در رابطه با فحاشي و توهين تماشاگران منتسب به باشگاه در ديدار دو تيم استقلال تهران و راه آهن به شرح ذيل اعلام مي گردد.
در خصوص درخواست استيناف باشگاه استقلال تهران نسبت به راي مورخ 15/2/87 كميته انضباطي مبني بر محكوميت تجديدنظر خواه به پرداخت 000/000/40 ريال جريمه نقدي با عنايت به مجموع محتويات پرونده و استدلالات مندرج در راي صادره ايراد و اعتراض موثري كه خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمايد، بعمل نيامده، مستندا به مواد 10 و 11 آئين نامه انضباطي فدراسيون فوتبال دادنامه صادره عينا تاييد مي گردد.
راي صادره قطعي است.
انتهاي پيام/
مریم این خبربرا5 ماه پیشه :31:منم میخواستم اینو بزنم اماتاریخشو خوندم :21:

emad64
27-09-2008, 18:34
مریم این خبربرا5 ماه پیشه :31:منم میخواستم اینو بزنم اماتاریخشو خوندم :21:

5 ماه پیش ! :blink:

vahid_vaezinia
27-09-2008, 18:45
سلام بر برادران استقلالی خودم !

من میخوام تا دربی امضام رو عوض کنم !

به نظر شما کدوم یک از این سه تا خوبه بذارم؟

emad64
27-09-2008, 18:48
وحید جان، اینا مای پی ام سی استقلاله :31:

نظر منو بخوای دومی بهتره، به شرطی که پس زمینه نداشته باشه یعنی ترنس پرنت باشه..

emad64
27-09-2008, 18:50
وحید، حتماً نیازی نیست که قلب هم کف دستش باشه ها.. بدون قلب هم فکر کنم قشنگ بشه..

emad64
27-09-2008, 18:53
شنبه 87/7/6

آخرین بازی :

پگاه 2 - 2 راه آهن

تا الآن 39 نفر بازی [استقلال تهران - راه آهن] رو پیش بینی کردن.

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 39 دقیقه دیگه فرصت دارید..

emad64
27-09-2008, 19:00
جدول پخش برنامه های شبکه 3 :

استقلال - راه آهن، ساعت 20:00
مدت زمان 120 دقیقه..

حق پخش داده نمیشه، یه خورده کلاس فوتبالمون اومده پایین..

emad64
27-09-2008, 19:05
تاپیک خلوت شده.. احتمالاً بچه ها رفتن استادیوم..
واسه شرکت تو پیشبینی فقط 25 دقیقه دیگه فرصت هست..

vahid_vaezinia
27-09-2008, 19:13
این چی؟

emad64
27-09-2008, 19:26
این قشنگ شده..
یه متن هم واسش پیدا کنی که زیرش یا بالاش بنویسیم، (جزء عکس نباشه) منم میذارم تو امضام..
مثلاً اتحاد آبی دلان برای دربی..
اینو نذاریا، خیلی ضایست..
مثلاً گفتم..

emad64
27-09-2008, 19:27
واسه پیش بینی فقط 3 دقیقه دیگه فرصت مونده..
اگه پیش بینی نکردین، بجنبید..

emad64
27-09-2008, 19:28
شنبه 87/7/6

آخرین بازی :

پگاه 2 - 2 راه آهن

تا الآن 39 نفر بازی [استقلال تهران - راه آهن] رو پیش بینی کردن.

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 2 دقیقه دیگه فرصت دارید..

emad64
27-09-2008, 19:30
زمان پیش بینی به پایان رسید..

emad64
27-09-2008, 19:34
مجموعاً 40 نفر تو پیش بینی شرکت کردن.
پیش بینی محمود رو هم علیرضا وقتی اومد ثبتش میکنه.. چون قبل اینکه زمان پیش بینی تموم بشه، پیش بینی کرده بود..
نکته جالب اینه که هر 40 نفر برد استقلال رو پیش بینی کردن..
امیدوارم که هر 40 نفر از این پیش بینی امتیاز بگیرن..

به امید برد استقلال..

:33: استقلال :33:

vahid_vaezinia
27-09-2008, 19:37
یه چند تا متن قشنگ دیگه بگو من الان مخم نمی کشه !

emad64
27-09-2008, 19:43
نمیدونم..
اینجور متن ها رو علیرضا قشنگ میگه..
بذار اون بیاد، ازش میخواین که بگه..

بچه ها، اگه متنی واسه دربی دارید بگید تا وحید بذاره تو امضاش..

ESTEGHLAL 67
27-09-2008, 19:48
فکر کنم این دوره از پیش بینی ها استقبال بیشتری شده 40 نفر عالی هستش فکر کنم هنوزم استقلالی هایی هستن که از این تاپیک خبر نداشته باشن یا خبر دارن و فقط به عنوان خواننده به این تاپیک میان.

10دقیقه دیگه تا بازی مونده امیدوارم امشب بترکونیم

emad64
27-09-2008, 19:54
فکر کنم این دوره از پیش بینی ها استقبال بیشتری شده 40 نفر عالی هستش فکر کنم هنوزم استقلالی هایی هستن که از این تاپیک خبر نداشته باشن یا خبر دارن و فقط به عنوان خواننده به این تاپیک میان.

10دقیقه دیگه تا بازی مونده امیدوارم امشب بترکونیم

با مسعود موافقم..
هم مورد اولی که گفت و هم مورد دوم..
انشاا.. که میبریم..

emad64
27-09-2008, 19:59
بازی هم داره شروع میشه..
به امید برد خوب تو این بازی..

vahid78
27-09-2008, 20:42
ماشالله دم پيروز گرم خوب گلزن شده

emad64
27-09-2008, 20:44
بین همه ی تیم های دنیا، عشق است استقلال..

vahid_vaezinia
27-09-2008, 20:45
2-1 استقلال

vahid_vaezinia
27-09-2008, 20:46
ولی انصافا چه شوتی زد !

vahid78
27-09-2008, 20:48
داشتم پست قبلي را ميدادم كه ديدم آرش گل زد 2 - 1 چلو

emad64
27-09-2008, 20:52
نیمه ی اول خیلی بد بودن..
آخرای نیمه ترکوندن..
دمشون گرم..

amir_a
27-09-2008, 20:52
تو خبرا خوندم مشکل جدید استقلال گلزنیه بازیکناشه. حالا فهمیدم یعنی چی:31:

دمشون گرم.:11:

M.etallic.A
27-09-2008, 20:53
نیمه اول تموم شد... 2 بر یک...

emad64
27-09-2008, 20:54
تا پایان نیمه اول :
استقلال 2 - 1 راه آهن
34 قربانی 28 مجتبی زارع
39 برهانی

emad64
27-09-2008, 20:56
بابا دم کاظمی گرم..
چه شوتی زد.. کاش همون مستقیم میرفت تو گل..
رو هر دوتا گل تأثیر گذار بود..

آرش برهانی هم که انگار یادش رفته بهش میگفتن گل نزن.. چه گلی زد..

emad64
27-09-2008, 21:01
خوب دیگه، من برم بشینم پا تی وی که بازی شروع بشه..
انشاا.. که این بازی رو میبریم.. نیمه ی اولش رو که بردیم..

استقلال انگار بدشانسی هاش رو گذاشته کنار. از فرصت هاش خیلی خوب استفاده میکنه..

به امید سومین برد لیگ..

emad64
27-09-2008, 21:03
بابا ببينين اگه جبازي نبود تيم راه نمي افتاد براي گل 2

كوشكي گند زد

موافقم.. جباری که اومد، روند بازی عوض شد..
خوب شد کاظمی رو نکشید بیرون..
کاش نیمه اول تموم نمیشد..

unartig
27-09-2008, 21:03
متاسفانه بازی تیم ماروی جباریه وبه هیچ وجه نمیشه تنبیه اش کرد
کاشکی یک کم عقل توسراین بازیکن بود

emad64
27-09-2008, 21:04
آرش تو عمرش چنين شوتي نزده بود اگه شوت آخري هم ميرفت ديگه راة آهن در كار نبود

انشاا.. که نیمه ی دوم اون گل هایی که باید یزنیم رو میزنیم..
انشاا.. هم بازی رو ببریم و هم پر گل ببریم..

emad64
27-09-2008, 21:05
متاسفانه بازی تیم ماروی جباریه وبه هیچ وجه نمیشه تنبیه اش کرد
کاشکی یک کم عقل توسراین بازیکن بود

بازیکن خوبیه.. پول به باشگاه تزریق بشه، اینم خوب میشه..
من رفتم بازی رو ببینم..
آخه شروع شده..

emad64
27-09-2008, 21:55
خوب بازی هم که با همون نتیجه نیمه اول تموم شد..
من میرم نتایج پیش بینی ها رو درست کنم و تا آخر شب میذارم..
آخه 40 نفر امتیاز میگیرن !

M_Abieteh
27-09-2008, 21:56
تبــــــــــــــــــــــر یک..................

charlize
27-09-2008, 21:57
تبریک....
میریم که داشته باشیم دربی رو....
زنده باد استقلال....

ESTEGHLAL 67
27-09-2008, 21:58
تبریک میگم
چیزی که کاملا در نیمه دوم مشهود بود اینکه بازیکنای استقلال زیاد به خودشون فشار نمیاوردن
واقعا که این جانواریو یکی از بهترین بازیکنای زمین بود بدون حرکت اضافی بازی کاملا مثبتی رو انجام داد

ESTEGHLAL 67
27-09-2008, 21:59
عماد بدو امتاز منو بزار ببینم چندمم

M_Abieteh
27-09-2008, 22:00
جباری هم خیلی تو بازی تاثیر داره.

ESTEGHLAL 67
27-09-2008, 22:02
جباری هم خیلی تو بازی تاثیر داره.

اره فقط باید یکم حرفه ای تر رفتار کنه تا از اینی که هست هم محبوب تر بشه

M_Abieteh
27-09-2008, 22:03
نوشته شده توسط maryampaezi202000 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
استقلال 2 راه اهن 1

نوشته شده توسط بردیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2-1 استقلال

نوشته شده توسط jamshidjap [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
استقلال 2-1 راه آهن

نوشته شده توسط Masoud King [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
استقلال 2-1 راه آهن

نوشته شده توسط InDepEndEnCe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
استقلال 2 - راه آهن 1

کسانی که درست پیشبینی کردن.دی.

M . Sayid
27-09-2008, 22:04
استقلال 2 - 1 پیروزی

emad64
27-09-2008, 22:06

M_Abieteh
27-09-2008, 22:06
بچه من میرم یکمی کار دارم.بازم تبریک میگم به همه ی دوستان.

بازی بعدی مترکونیم.

emad64
27-09-2008, 22:07
استقلال 2 - 1 پیروزی

چقدر زود رفتی تو کار دربی سعید..
من باید برم جایی..
بعد که برگشتم نتایج رو میذارم..
آخه کارم فوریه.. شرمنده..
بعدشم شروع پیش بینی دربی رو میذارم..

M_Abieteh
27-09-2008, 22:09
[quote=emad64;3005650]
استقلال انگار بدشانسی هاش رو گذاشته کنار. از فرصت هاش خیلی خوب استفاده میکنه..

quote]

درسته عماد.

بدشانسی ها دیگه تموم شد.

emad64
27-09-2008, 22:10
اي بابا اين برديا هي امتياز ميگيره
اه اه اه :دي: دي :دي :دي :دي
ولي خداييش كله زن نداريممممممممم

آره، خوب پیش بینی میکنه..
شانسش خوبه..
برم باهاش صحبت کنم بریم تو بانک با هم حساب باز کنم شاید برنده شدم :31:

unartig
27-09-2008, 22:11
منم درست پیش بینی کرده بودم چرااسمم نیست؟

AnarchAshkan
27-09-2008, 22:13
تبریک تبریک :10:

قطبی آدم ترسویی , از دربی میترسه , من که به دربی خیلی امیدوارم
از اونجا که هرچی بنویسیم محدود میشیم پس من اینجوری مینویسم :
به امید ... کردن پرسپولیس :thumbsup:

دم آقا عماد هم گرم

emad64
27-09-2008, 22:13
منم درست پیش بینی کرده بودم چرااسمم نیست؟

من که هنوز نتایج رو اعلام نکردم..
چرا شایعه پراکنی میکنید :31:
شب نتایج رو میذارم..
الآن باید برم جایی..

M . Sayid
27-09-2008, 22:16
آفرین پیروز
آفرین آرش
آفرین خودم
در ضمن عمادخان برو تو انجمن ورزشی یه کم رو اسم تاپیک اونا وایسا همون طور که میدونی پست اول تاپیکشونو نشون میده بخونش چی نوشته آخرش؟ ورود استقلالی ها ممنوع
حالا ما چرا غیر از بردیا بقیشونو راه بدیم اونم تو پست اول تاپیک(هرچند که بردیا تو عکس نیست ولی با بقیشون فرق داره از لحاظ ادب)
قبول دارم که ما با اونا فرق داریم ولی یه چیزایی رو باید رعایت کنیم تا انگ بی تعصب بودن به استقلال رو بهمون نچسبونن
حالا خود دانی

unartig
27-09-2008, 22:18
آفرین پیروز
آفرین آرش
آفرین خودم
در ضمن عمادخان برو تو انجمن ورزشی یه کم رو اسم تاپیک اونا وایسا همون طور که میدونی پست اول تاپیکشونو نشون میده بخونش چی نوشته آخرش؟ ورود استقلالی ها ممنوع
حالا ما چرا غیر از بردیا بقیشونو راه بدیم اونم تو پست اول تاپیک(هرچند که بردیا تو عکس نیست ولی با بقیشون فرق داره از لحاظ ادب)
قبول دارم که ما با اونا فرق داریم ولی یه چیزایی رو باید رعایت کنیم تا انگ بی تعصب بودن به استقلال رو بهمون نچسبونن
حالا خود دانی
سعید ول کن امضا نیستی :31:تموم شد رفت اون عکس براکسانی بودکه اون شب این تاپیک اومدند نه فقط استقلالیها :10:

M . Sayid
27-09-2008, 22:18
AnarchAshkan این عکسای ماکسیو از کجا گیر میاری؟ نکنه تو هم مثل خودم طرفدار اتلتیکومادریدی؟؟

emad64
27-09-2008, 22:21
من که کاره ای نیستم..
هر جور که بچه های تاپیک بخوان همون کار رو میکنیم..
باید یه فرقی بین ما استقلالی ها و اونا باشه دیگه..
بعد، کی به اون نوشته اول توجه میکنه..

emad64
27-09-2008, 22:22
من دیگه واقعاً رفتم..
شب میبینمتون..

jamshidjap
27-09-2008, 22:27
بچه ها تبريک ميگم

عشق است استقلال

ايشالا تو دربي ل*** رو سرويس ميکنيم

پيش بيني منم درست از آب در اومد

راستي گل دوم رو من نديدم ميشه توضيخ بدين چه جوري بود ؟

unartig
27-09-2008, 22:31
گل دوم را حسین کاظمی یه پاس قشنگ زمینی داد وآرش برهانی زدزیرطاق دروازه البته فکر کنم میخواست بزنه تواوت اشتباهی زدتوگل:31:

e_mohsen83
27-09-2008, 22:31
فقط بردیم 25دقیقه اخر نیمه اول خوب بودیم

unartig
27-09-2008, 22:32
هفته هشتم لیگ برتر فوتبال/
استقلال با شكست راه‌آهن به رده ششم رسید
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال تهران در هفته هشتم لیگ برتر با نتیجه دو بر یك تیم راه آهن را شكست داد و با چهار پله صعود، به مكان ششم جدول رسید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش خبرگزاری فارس، این دیدار از ساعت 20 در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از 40 هزار تماشاگر برگزار شد.
مجتبی زارع در دقیقه 29 برای راه آهن گلزنی كرد و پیروز قربانی در دقیقه 33 و آرش برهانی در دقیقه 38 گل های استقلال را به ثمر رساندند
علیرضا فغانی داور مسابقه به جان واریو و سایوش اكبرپور از استقلال و محمد علی دهقان از راه‌آهن اخطار داد. وی 2 گل راه آهن در نیمه نخست را مردود اعلام كرد.
استقلال با این پیروزی 10 امتیازی شد و به رتبه ششم جدول رده بندی لیگ صعود كرد.
هفته هشتم لیگ برتر شب آینده با دیدار دو تیم ملوان و سایپا به پایان می رسد و هفته نهم نیز از پنج شنبه آغاز می شود.
روز جمعه در حساس ترین بازی فصل‌ استقلال به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.
تركیب استقلال: وحید طالب لو، بیژن كوشكی، پیروز قربانی، پژمان منتظری، هاشم بیك زاده، خسرو حیدری، حسین كاظمی، یدا...اكبری(از دقیقه 51 سیاوش اكبر پور)، فابیو جان واریو، آرش برهانی (از دقیقه 82 علی علیزاده) و علیرضا عباسفرد(از دقیقه 30 مجتبی جباری)
سرمربی : امیر قلعه نویی

unartig
27-09-2008, 22:33

ESTEGHLAL 67
27-09-2008, 22:34
راستی بچه ها این قضیه احمد رضا عابدزاده چی بود تماشاچیا یه چیزایی میگفتن یا من اشتباهی شنیدم

unartig
حاشیه دیدار استقلال و راه آهن/
اعضای هیئت مدیره استقلال در ورزشگاه آزادی
خبرگزاری فارس: سه عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در غیاب مدیرعامل برای تماشای بازی مقابل راه آهن در ورزشگاه آزادی حضور پیدا كردند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش خبرگزاری فارس، امیدوار رضایی ، علی انصاری و محمد سعید نفریه تماشاگران ویژه این دیدار لقب گرفتند.
واعظ آشتیانی مدیر عامل جدید باشگاه در ایتالیا به سر می برد و فرداشب پس از اتمام اجلاس بین المللی روسای دوچرخه سواری جهان به تهران باز می گردد.
* هواداران استقلال از علی انصاری عضو جدید هیئت مدیره باشگاه درخواست كردند به مشكلات مالی باشگاه بیشتر رسیدگی كند تا بازیكنان كمتر دغدغه مسئله مالی داشته باشند.
* آرش برهانی پس از به ثمر رساندن گل دوم استقلال با یك كبوتر كه ظاهرا از پیش در پشت تابلوی تبلیغاتی پنهان كرده بود، شادی كرد. او بال كبوتر را باز كرده و آن را به سمت تماشاگران رها كرد.
* رحمان دلاور ناظر داوری بحرینی كنفدراسیون فوتبال آسیا نیز در ورزشگاه حضور پیدا كرد.
انتهای پیام/

unartig
هفته هشتم لیگ برتر فوتبال/
استقلال در نیمه نخست راه آهن را شكست داد
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال تهران در نیمه نخست دیدار مقابل راه آهن با نتیجه دو بر یك حریف خود را شكست داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، این دیدار از ساعت 20 در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از 35 هزار تماشاگر آغاز شد.
مجتبی زارع در دقیقه 29 برای راه آهن گلزنی كرد و پیروز قربانی در دقیقه 34 و آرش برهانی در دقیقه 38 گل های استقلال را به ثمر رساندند.
سرمربی استقلال، مجتبی جباری را به دلیل تنبیه انضباطی نیمكت نشین كرد؛ اما وی را در دقیقه 30 به جای عباسفرد به میدان فرستاد.
علیرضا فغانی داور مسابقه به علی محمد دهقان از راه آهن اخطار داد.
راه آهن تا پیش از دقیقه 25 2 گل وارد دروازه استقلال كرد كه داور یكی از آنها را خطا گرفت و دیگری را آفساید اعلام كرد.

unartig
27-09-2008, 22:35
آستانه دربی سرخابی
رای استیناف باشگاه استقلال و پرسپولیس صادر شد
خبرگزاری فارس: كمیته استیناف رای نهایی را در مورد پرونده تخلف باشگاه های استقلال و پرسپولیس تهران صادر كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش خبرگزاری فارس، رای كمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره جرائم باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تهران اعلام شد.
در خصوص درخواست استیناف باشگاه استقلال و پرسپولیس تهران نسبت به رای مورخ 19/1/87 كمیته انضباطی مبنی بر محكومیت باشگاه استقلال به پرداخت 121 میلیون ریال و باشگاه پرسپولیس به مبلغ 60 میلیون ریال، جریمه نقدی با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعتراض موثری كه خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده مستندا به مواد 10 و 11 آئین نامه انضباطی فدراسیون دادنامه صادره عینا تایید می شود.
رای صادره قطعی است.
انتهای پیام/

unartig
27-09-2008, 22:36
راستی بچه ها این قضیه احمد رضا عابدزاده چی بود تماشاچیا یه چیزایی میگفتن یا من اشتباهی شنیدم
احتمالا تماشاچی های رقیب بودند که درجواب سرور هرچی .......... امیرقلعه نوعیه یه چیزی میگفتند:10:

unartig
27-09-2008, 22:36
حاشیه دیدار استقلال و راه آهن/
اعتراض تماشاگران به نیمكت نشینی مجیدی و حضور علیزاده
خبرگزاری فارس: هواداران تیم فوتبال استقلال تهران نسبت به تعویض سوم سرمربی تیم خود در دیدار مقابل راه آهن به شدت اعتراض كردند.
به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی در دقیقه 83 آرش برهانی را از میدان بیرون كشید و علی علیزاده را به میدان فرستاد و هواداران استقلال به شدت به این تصمیم قلعه نویی اعتراض كردند.
آنها از سرمربی استقلال می خواستند كه فرهاد مجیدی را به جای علیزاده به میدان بفرستد.
حسین آشنا دروازه‌بان راه آهن كه در نیمه نخست لباس قرمز بر تن داشت و هواداران استقلال علیه وی شعار سردادند، در نیمه دوم با لباس یكدست طوسی به میدان رفت.
انتهای پیام/

babak-online
27-09-2008, 22:46
سلام

بازی نسبتا خوبی انجام دادیم.

در این بازی واقعا خط هافبک عالی بود. از همه عالی تر جان واریو بود. واقعا عالی و تمیز فوتبال میکنه. با توجه به اینکه به دربی نزدیک بودیم بازیکنها محتاط بودند و در کل راضی کننده بود.

unartig
27-09-2008, 22:49
منم موافقم جان واریو نشون دادخیلی به درد استقلال میخوره

امير موسر
27-09-2008, 22:49
زیاد خوب بازی نکرد !
ولی ایشالله دربی ....

Alireza Taji
27-09-2008, 22:55
خوب 30 دقیقه اول که اصلا خوب نبودیم!

اما بازهم به لطف پیروز چیز سوارخ کن بر خلاف روند بازی گل زدیم!

نیمه دوم هم چندان دلچسب بازی نکردیم اما بردیم تا با امید به دربی فکر کنیم...

unartig
27-09-2008, 22:58
میگم پیروزو بفرستیم خط حمله شاید آقا گل بشه

Rjoun
27-09-2008, 23:10
بچه ها اگه منطقي نگاه كنيم متوجه ميشيم كه استقلال نيمه دوم رو كاملا منطقي بازي كرد.
در صورتي كه براحتي مي تونستن راه آهن رو مثل نيمه اول صاف كنن.
شما بايد احتمال مصدوميت،اخطار و... رو هم در نظر داشته باشيد.

AntAreS
27-09-2008, 23:20
بیگ زاده افتضاح بود اخه این چه طرزه بازی کردنه
مرسی خسرو حیدری,عالی بود یکی از بهترین خریدای اس اس بوده این فصل + جان واریو

امير موسر
27-09-2008, 23:26
بیگ زاده افتضاح بود اخه این چه طرزه بازی کردنه
مرسی خسرو حیدری,عالی بود یکی از بهترین خریدای اس اس بوده این فصل + جان واریو

به نظرم این تو دربی یه گندی میزنه ! (بیگ زاده)
انشا الله امیر ابادی رو بازی بده !

AnarchAshkan
27-09-2008, 23:29
AnarchAshkan این عکسای ماکسیو از کجا گیر میاری؟ نکنه تو هم مثل خودم طرفدار اتلتیکومادریدی؟؟

سلام داش سعید , عکسای ماکسی را تو گوگل سرچ میکنم شاید بهضیهاش ف ی ل ت ر باشه که با پ ر و ک س ی ...
درسته منم طرفدار اتلتیکو م , هوادارای اتلتیکو را عشق است :10:

AntAreS
27-09-2008, 23:30
بچه ها به نظرتون جایگاه اس اس تو دربی پر میشه؟ اخه همیشه خالیه
کسی نمیدونه چرا کم میرن ورزشگاه؟
تقصیره خودمونه دیگه از بس کم میریم ورزشگاه روز به روز سهمون تو ورزشگاه کمتر میشه:41:
ما دربی رو میبریم من میدونم:21:

AnarchAshkan
27-09-2008, 23:32

میخواستن بگن : احمد عابدزاده ک.کش حر... که روبرو با ادب تشریف داشتن و نگفتن :41:

bayern
27-09-2008, 23:51
سلام
دوستان من تازه از استادیوم برگشتم جای شما خالی

bayern
27-09-2008, 23:55
هفته هشتم لیگ برتر /
پیروزی استقلال قبل از دربی شصت و پنجم / صعود به رده ششم
هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر امشب با برتری تیم فوتبال استقلال برابر راه آهن پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار مهر، روز دوم از هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر از ساعت 20 امشب با برگزاری دیدار تیم های استقلال و راه آهن در ورزشگاه آزادی تهران پیگیری شد.

در این دیدار که به قضاوت علیرضا فغانی و در حضور بیش از 40 هزار تماشاگر برگزار شد، تیم فوتبال استقلال با نتیجه 2 بر یک حریف خود را شکست داد.

در نیمه اول این بازی ابتدا تیم فوتبال راه آهن با گل دقیقه 29 مجتبی زارع از حریف خود پیش افتاد اما پیروز قربانی در دقیقه 35 با ضربه سر بازی را به تساوی کشاند. در ادامه این دیدار آرش برهانی در دقیقه 39 گل دوم استقلال را وارد دروازه راه آهن کرد و این نتیجه تا پایان 90 دقیقه باقی ماند.

استقلال که باید روز جمعه هفته جاری در دربی شصت و پنجم به مصاف پرسپولیس برود با این پیروزی 13 امتیازی شد و به رده ششم جدول رده بندی صعود کرد. راه آهن نیز در رده چهاردهم جای گرفت.

bayern
27-09-2008, 23:56
پس از پيروزي برابر راه اهن

قلعه‌نويي: فقط 10 دقيقه فوتبال استقلالي بازي كرديم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مقابل راه آهن فقط 10 دقيقه به سبك خودمان بازي كرديم و خوشحالم كه پيش از دربي سه امتياز گرفتيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از پيروزي دو بر يك مقابل راه آهن در جمع خبرنگاران گفت: هجده سال در رده هاي مختلف براي استقلال بازي كردم و كتف و دست و پايم را براي اين تيم دادم؛ اما از من تقديري صورت نگرفت؛ اما 2 سال براي راه آهن بازي كردم و اين باشگاه از من تقدير كرد. جا دارد از آنها تشكر كنم.
وي در خصوص مسابقه گفت: بازي برابر حريف سخت ترين ديدار استقلال در ليگ اين فصل بود. به داود مهابادي تبريك مي گويم. تيمش مستحق شكست نبود و خدا به ما كمك كرد كه پيش از دربي سه امتياز اين مسابقه را كسب كنيم.
سرمربي استقلال ادامه داد: مسابقه را بد شروع كرديم كه تصور مي كنم بازيكنان در باد پيروزي شش بر صفر مقابل استقلال اهواز بودند؛ اما در نيمه دوم برتر از حريف بوديم و چند موقعيت گل را از دست داديم، هر چند در اين مسابقه فقط 10 دقيقه فوتبال استقلالي ارائه كرديم.
قلعه نويي در خصوص نيمكت نشيني جباري گفت: اين تشخيص كادر فني بود كه اين بازيكن از ابتدا بازي نكند.
سرمربي استقلال در خصوص رويارويي با پرسپوليس در هفته نهم ليگ برتر گفت: اين ديدار شرايط خودش را دارد. براي اين مسابقه مشكل خاصي نداريم زيرا بازيكنان به اندازه كافي انگيزه دارند.

bayern
27-09-2008, 23:57
پس از شكست برابر استقلال تهران

مهابادي: كمك داور گل صحيح ما را مردود اعلام كرد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال راه آهن گفت: در حاليكه داور در 6 متري صحنه بود، كمك داور از فاصله 50 متري گل صحيح ما را مردود اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاي فارس، داود مهابادي پس از شكست دو بريك مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: در 30 دقيقه ابتدايي مسابقه بر حريف تسلط داشتيم؛ اما در 10دقيقه اي كه بازي را از دست داديم، 2گل دريافت كرديم.
وي افزود: با تمام احترامي كه براي كادر فني استقلال قائل هستم؛ بايد بگويم مستحق شكست نبوديم. از بازي بازيكنانم راضي هستم.
سرمربي راه آهن با انتقاد از قضاوت بازي تصريح كرد: متاسفانه در اوايل بازي داور در شش متري صحنه گل ما را صحيح اعلام كرد؛ اما كمك داور از 50 متري اين گل را مردود دانست و خطاي هند گرفت.

bayern
27-09-2008, 23:57
/حاشيه ديدار استقلال و راه آهن/

اعتراض تماشاگران به نيمكت نشيني مجيدي و حضور عليزاده

خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال استقلال تهران نسبت به تعويض سوم سرمربي تيم خود در ديدار مقابل راه آهن به شدت اعتراض كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي در دقيقه 83 آرش برهاني را از ميدان بيرون كشيد و علي عليزاده را به ميدان فرستاد و هواداران استقلال به شدت به اين تصميم قلعه نويي اعتراض كردند.
آنها از سرمربي استقلال مي خواستند كه فرهاد مجيدي را به جاي عليزاده به ميدان بفرستد.
حسين آشنا دروازه‌بان راه آهن كه در نيمه نخست لباس قرمز بر تن داشت و هواداران استقلال عليه وي شعار سردادند، در نيمه دوم با لباس يكدست طوسي به ميدان رفت.

bayern
27-09-2008, 23:58
/حاشيه ديدار استقلال و راه آهن/

واكنش منفي هواداران استقلال به پيراهن قرمز آشنا

خبرگزاري فارس: هوادران تيم فوتبال استقلال تهران در بازي امشب مقابل راه آهن نسبت به پيراهن قرمز دروازه‌بان حريف واكنش نشان داده و عليه وي شعار سر دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين مسابقه از ساعت 20 در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 35 هزار تماشاگر برگزار شد.
در ابتداي مسابقه مجتبي جباري بدون توجه به هواداران استقلال روي نيمكت تيمش نشست. وي به دليل تنبيه انضباطي در اين مسابقه در تركيب اصلي قرار نگرفت.
از سوي باشگاه راه‌آهن از 3 پيشكسوت اين تيم پيش از مسابقه تجليل شد.امير قلعه نويي سرمربي كنوني تيم استقلال كه سابقه حضور در راه‌آهن را دارد، مسعود معيني و علي گيوه اي دو بازيكن اسبق مورد تقدير قرار گرفتند.
حسين آشنا دروازه‌بان راه آهن لباس يكدست قرمز پوشيد كه اين مسئله مورد پسند هواداران استقلال قرار نگرفت و آنها عليه وي شعار سر دادند.
راه آهن در نيمه نخست و تا پيش از دقيقه 25 2 گل به ثمر رساند كه داور آنها را مردود اعلام كرد.

hermione
27-09-2008, 23:59
اقا یکی درست بگه ببینیم این تماشاچی ها شعارشون در مورد عابدزاده چی بود ؟؟؟

bayern
28-09-2008, 00:02
واكنش منفي هواداران استقلال به پيراهن قرمز آشنا
موقعی که اشنا با لباس قرمز اومد توی دروازه تماشاگرها یک صدا فریاد میزدن هرکی قرمز بپوشه اس اس سوراخش میکنه ..و بعد که 2 تا گل نوش جان کرد توی نیمه دوم لباس نحسش رو عوض کرد و دیگه گل نخورد
کاشکی عوض نمیکرد تا بیشتر گل بخوره

AnarchAshkan
28-09-2008, 00:04
از اونجا که هرچی بنویسیم محدود میشیم پس من اینجوری مینویسم :
به امید ویرایش کردن پرسپولیس :thumbsup:

دم آقا عماد هم گرم

bayern
28-09-2008, 00:05
اقا یکی درست بگه ببینیم این تماشاچی ها شعارشون در مورد عابدزاده چی بود ؟؟؟

سلام
والا منم که تو ورزشگاه بودم متوجه نشدم چی میگن از بس صدای تماشاگرها بلند بود

Rjoun
28-09-2008, 00:13
تقصیره خودمونه دیگه از بس کم میریم ورزشگاه روز به روز سهمون تو ورزشگاه کمتر میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
ما دربی رو میبریم من میدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

خيلي وقتي هست كه جايگاه استقلال - پرسپوليسي ها توي آزادي ثابت هستش.شايد پرسپوليسي ها يه 5 يا 6 هزار نفري بيشتر باشن.البته چون طرفي كه دوربين نشون ميده پرسپوليسي ها نشستن به نظر ميرسه اونا همه ورزشگاه رو گرفتن اما اگه عكس هوايي استاديوم رو ببينيد متوجه تفاوت 6 هزار نفري مي شيد.
و البته اگه توي ورزشگاه باشيد به طور كامل متوجه حرف من خواهيد شد:10:

Alireza Taji
28-09-2008, 00:17
تقصیره خودمونه دیگه از بس کم میریم ورزشگاه روز به روز سهمون تو ورزشگاه کمتر میشه:41:
ما دربی رو میبریم من میدونم:21:
اخه علت داره اکثر استقلالی ها شهرستان هستند خوب طبیعی هم هست برای هر بازی نمی تونند به ورزشگاه بیایند...
کلا استقلال 65% طرفداراش شهرستانی هستند..

همین الان در تاپیک تا جائی که من فهمیدم عماد که بندر عباس، یکی از علیرضاها(r4pbr4 ) فکر کنم کرمانشاه باشه محمود فکر کنم برازجان باشه خود من اصفهان!

Rjoun
28-09-2008, 00:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (20).JPG

خداوكيلي ورزشگاه وقتي آبي ميشه چقدر خوشگل ميشه:40::40::40:

Rjoun
28-09-2008, 00:24

Rjoun
28-09-2008, 00:35
اخه علت داره اکثر استقلالی ها شهرستان هستند خوب طبیعی هم هست برای هر بازی نمی تونند به ورزشگاه بیایند...
کلا استقلال 65% طرفداراش شهرستانی هستند..

همین الان در تاپیک تا جائی که من فهمیدم عماد که بندر عباس، یکی از علیرضاها(r4pbr4 ) فکر کنم کرمانشاه باشه محمود فکر کنم برازجان باشه خود من اصفهان!

تاييد ميشه.
من هم تا اون موقع كه اهواز بودم استقلالي هاش بيشتر بودن.اصلا خوزستان استقلالي هاش بيشتر هستن.

Alireza Taji
28-09-2008, 00:42
خداوكيلي ورزشگاه وقتي آبي ميشه چقدر خوشگل ميشه:40::40::40:
مگه چیزی هم هست که رنگ ابی بشه زشت از اب در بیاد؟
اسمان، دریا ، استقلال زیباست چون این افتخار را داشتند که به رنگ ابی در بیایند...

bayern
28-09-2008, 00:49
مگه چیزی هم هست که رنگ ابی بشه زشت از اب در بیاد؟
اسمان، دریا ، استقلال زیباست چون این افتخار را داشتند که به رنگ ابی در بیایند...

سلام
امروز تو ورزشگاه هر جارو میدیدی آبی آبی بود ...واقعآ ادم لذت میبره ورزشگاه به اون عظمت رو به رنگ آبی میبینه

عشق من قشنگترین رنگ دنیا آبی

Alireza Taji
28-09-2008, 00:55
تاييد ميشه.
من هم تا اون موقع كه اهواز بودم استقلالي هاش بيشتر بودن.اصلا خوزستان استقلالي هاش بيشتر هستن.
اصفهان هم وضع همینطور هست خود من در 3 محله تا حالا زندگی کردم و هر 3 محله 80% استقلالی هستند در دانشگاه وضع همینطور هست و اکثرا استقلالی هستند نمیدونم تو تهران چرا وضع اینطوری هست...

Rjoun
28-09-2008, 00:55
بچه ها بيك زاده خيلي سنگينه!
نمي دونم چرا اينقدر كند كار ميكنه؟

bayern
28-09-2008, 01:00
تو تهران چرا وضع اینطوری هست...

سلام
منظورت چیه
من که دورو برم رو نگاه میکنم میبینم 90% استقلالی هستن
حالا اگر کمتر ورزشگاه میرن دلیل بر کم طرفدار بودن استقلال تو تهران نیست

bayern
28-09-2008, 01:01
ادامه سیر صعودی آبی ها
راه آهن هم سد راه استقلال نشد

تیم فوتبال استقلال تهران با برتری مقابل راه آهن به مکان ششم جدول رده بندی صعود کرد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، از ساعت 20 امشب (شنبه) تیم های راه آهن و استقلال در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از 40 هزار تماشاگر مشتاق یکی دیگر از بازی های هفته هشتم رقابت های لیگ برتر کشور را برگزار کردند که این بازی در پایان به برتری 2 بر یک استقلال انجامید.
ابتدا مجتبی زارع در دقیقه 29 برای راه آهن گل زد، اما پیروز قربانی در دقیقه 33 و آرش برهانی در دقیقه 38 برای استقلال گل زدند تا آبی های پایتخت در آستانه دربی 65 با 3 امتیاز شیرین خود را به رده ششم جدول برسانند.

bayern
28-09-2008, 01:03
در حضور بیش از 40 هزار تماشاگر

من خودم ورزشگاه بودم حداقل 60 هرار نفر اومده بودن ...حالا اینا چه جوری حساب کردن40 هزار نفر من نمیدونم

bayern
28-09-2008, 01:06
قلعه نويي: استقلال ‌سخت ترين بازي خود را در ليگ برتر برگزار کرد
سرمربي تيم استقلال تهران گفت که اين تيم سخت ترين بازي خود را در فصل جاري ليگ برتر باشگاه هاي ايران مقابل راه آهن شهر ري برگزار کرد.

تيم استقلال تهران شنبه شب در ادامه رقابت هاي هفته هشتم ليگ برتر باشگاه هاي ايران با نتيجه دو بر يک از سد راه آهن شهر ري گذشت و به رده ششم جدول رده بندي صعود کرد.
به گزارش ايرنا، " امير قلعه نويي" در پايان اين ديدار در گفت وگو با خبرنگاران افزود :‌ بازيکنان استقلال تهران بازي را بسيار بد آغاز کردند به طوريکه تحت تاثير حريف قرار گرفتند.
وي با بيان اينکه استقلال تهران تنها 10 دقيقه مقابل تيم راه آهن بازي کرد ، اظهار داشت :‌ بازيکنان در طول هفته گذشته در باد پيروزي پرگل برابر استقلال اهواز قرار داشتند به طوريکه نتوانستند توانايي هاي خود را برابر راه آهن به نمايش بگذارند.
قلعه نويي گفت :‌ بازيکنان تيم استقلال تهران در نيمه دوم به بازي تدافعي روي آوردند تا با پيروزي زمين بازي را ترک کنند.
وي خاطر نشان کرد : بسيار خوشحالم که تيم استقلال تهران با پيروزي به استقبال بازي حساس هفته نهم خود مقابل پرسپوليس مي رود.
سرمربي تيم استقلال تهران در مورد ديدار آتي اين تيم مقابل پرسپوليس تصريح کرد: اين بازي براي مربيان آسان است زيرا بازيکنان از انگيزه هاي زيادي براي پيروزي در اين ديدار برخوردارند.
قلعه نويي تنها مسائل روحي و رواني را از وظايف خطير کادر فني مربيان دو تيم اعلام کرد و افزود :‌ هر تيمي که از لحاظ روحي شرايط بهتري داشته باشد شانس پيروزي بيشتري دارد.
وي با قدرداني از مسئولان باشگاه راه آهن گفت :‌ 18 سال است که در تيم استقلال تهران حضور دارم اما هيچگاه از من تجليل نشده اما باشگاه راه آهن به خاطر دو سال بازي از من قدرداني کرد که از اين بابت از آنان سپاسگزارم

bayern
28-09-2008, 01:07
هفته هشتم ليگ برتر‌
درحاشيه ديدار تيم هاي فوتبال استقلال تهران و راه آهن شهرري
تيم استقلال تهران شنبه شب در ادامه ديدارهاي هفته هشتم ليگ برتر باشگاه هاي ايران با نتيجه دو بر يک از سد راه آهن شهر ري گذشت و به رده ششم جدول رده بندي صعود کرد.

* 50 هزار تماشاگر از نزديک ديدار استقلال و راه آهن را مشاهده کردند.
* تماشاگران استقلالي در ابتداي بازي به نشانه اعتراض نيمکت نشيني "فرهاد مجيدي"‌ به شدت اين بازيکن را تشويق کردند.
* مجتبي جباري هافبک استقلال که به دليل مسائل انضباطي بر روي نيمکت ذخيره هاي اين تيم قرار داشت از دقيقه 36 جانشين عليرضا عباسفرد شد تا روند حرکتي اين تيم در ميانه ميدان تغيير کند.
* بازيکنان راه آهن در 20 دقيقه نخست بازي دو بار دروازه حريف را باز کردند اما اين گل ها به دليل برخورد توپ با دست مهاجم اين تيم و آفسايد مردود اعلام شد.
* در ابتداي اين ديدار تنها 15 خبرنگار و 15 عکاس در ورزشگاه آزادي تهران حضور داشتند اما در ادامه بازي بر تعداد آنان افزوده شد.
* پيش از آغاز اين بازي، از امير قلعه نويي، مسعود معيني و علي گيوه اي سه بازيکن اسبق تيم استقلال تهران تجليل شد.
* "حسين آشنا"‌ دروازه بان راه آهن در نيمه نخست با پيراهن يکدست قرمز وارد زمين شد که اين امر با اعتراض هواداران استقلال همراه بود.
* زماني که " علي عليزاده"‌ مهاجم استقلال پشت دروازه تيم خودي مشغول گرم کردن خود بود با اعتراض هواداران روبرو شد، آنان خواستار ورود مجيدي به زمين بازي بودند.

bayern
28-09-2008, 01:08
سرمربي راه آهن شهر ري : تنها به داور بازي باختيم
سرمربي تيم فوتبال راه آهن شهرري گفت که اين تيم تنها به داور بازي با استقلال تهران باخته است.

تيم راه آهن شنبه شب در ادامه رقابت هاي هفته هشتم ليگ برتر باشگاه هاي ايران با نتيجه دو بر يک مغلوب استقلال تهران شد.
به گزارش ايرنا، "داود مهابادي"‌ در پايان اين ديدار در گفت وگو با خبرنگاران با انتقاد از نحوه عملکرد داوران افزود :‌ در صحنه گل دوم تيم راه آهن، داور برخورد توپ با مهاجم اين تيم را نديد اما کمک داور از 50 متري اعلام ضربه پنالتي کرد که جاي بسي شگفتي است.
وي ادامه داد :‌ متاسفانه داور بازي با دادن کارت هاي زرد بي مورد،‌ تمرکز بازيکنان راه آهن را بر هم ريخت تا آنان نتوانند با تمرکز کافي بازي را دنبال کنند.
مهابادي در مورد بازي دو تيم راه آهن و استقلال تهران اظهار داشت :‌ راه آهن در 30 دقيقه نخست اين ديدار مسلط بر توپ و ميدان بود اما تنها 15 دقيقه بازي را از دست داد و مقابل حريف خود تن به شکست داد.
سرمربي تيم راه آهن با تمجيد از عملکرد بازيکنان اين تيم گفت :‌ راه آهن به هيچ وجه مستحق شکست مقابل استقلال تهران نبود.