PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

emad64
23-09-2008, 11:50
وای.. من واسه چند ساعت از تاپیک میرم..
هر چقدر که خواستی خبر بذار بایرن.. بعد که اومدم میخونم..
من تا صفحه 70 این تاپیک گشتم و به 45 نفر پ.خ دادم و ازشون دعوت کردم واسه تولد استقلال بیان تاپیک.. دیگه نمیتونم..
چشمام داره میترکه..
اگه اجازه بدید برم بخوابم.. بعداً میبینمتون..

bayern
23-09-2008, 11:52
واعظي‌آشتياني: هيات مديره نبايد پاي مدير ناموفق بايستد
امير رضا واعظي آشتياني گفت: جابه‌جايي مديران هميشه مخرب نيست و گاهي مي تواند اثر مثبتي در باشگاه داشته باشد.

به گزارش اينا ، مديرعامل باشگاه استقلال با اشاره به كناره گيري فتح الله زاده از باشگاه استقلال و اخبار چند روزه گذشته اين باشگاه ، گفت : اصولاً من با تغيير و تحولات زياد موافق نيستم اما تغييرات در يك مجموعه و يك باشگاه بايد با تحول همراه باشد.

وي ادامه داد: اعتقاد دارم مدير اگر نتوانست انتظارات را برآورده كند، هيات مديره نبايد با پايش باستند و بايد آن مدير را كنار بگذارد.

واعظي آشتياني افزود: شايد ثبات هم باعث شود تا مدير با برنامه‌ريزي اهداف خودش را جلو ببرد اما مديرعامل مجري برنامه هاي هيات مديره است پس بايد اجرا كننده خوبي باشد.در كل جابه جايي مديران مي تواند اثر مثبت داشته باشد اعتقادم بر اين است يك مدير كه داراي هدف است در تمام دقايق ها مي تواند اثر گذار باشد.

bayern
23-09-2008, 11:53
علي فتح الله زاده در گفت و گو با ايپنا: به مراسم توديع نمي روم/ با تلاش هاي انجام شده استقلال بهترين تيم ليگ مي شود
مراسم معارفه مديرعامل جديد باشگاه استقلال امروز در كاخ سعد آباد تهران برگزار مي شود. بر اساس برنامه اعلام شده ، مراسم توديع علي فتح الله زاده نيز در همين ساعت برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران ( ايپنا) ، حضور همزمان اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال و مديرعامل سابق باشگاه استقلال در مراسم امروز كمي بعيد به نظر مي رسيد علي الخصوص كه فتح الله زاده با يكي دو نفر از اعضاي هيات مديره اختلاف نظر زيادي داشته است. دكتر فتح الله زاده در گفت و گو با ايپنا گفت: از اين كه مرا به مراسم معارفه مديرعامل جديد و توديع خودم دعوت كردند، بسيار سپاسگزارم اما واقعيت اين است كه من به دليل گرفتاريهاي شخصي بعيد مي دانم فرصت حضور در اين مراسم را داشته باشم.

وي افزود : به عنوان يك استقلالي براي مديران جديد استقلال آرزوي موفقيت دارم و يقين دارم با توجه به تلاش هايي كه طي اين مدت صورت گرفته است ، استقلال مي تواند روند خوبي را طي كند و بهترين تيم ليگ شود.

مديرعامل باشگاه استقلال با اشاره به در پيش بودن ديدار دربي پايتخت ، تاكيد كرد : در شرايط فعلي صلاح نيست تا با دامن زدن به موضوعات حاشيه اي ، اوضاع ايده آل تيم را به هم بريزيم . به همين دليل در هيچ رسانه اي در خصوص استقلال و اتفاقاتي كه منجر به كناره گيري‌ام شد صحبت نمي كنم. اميدوارم بتوانيم دربي امسال را با بهترين نتيچه پشت سر بگذاريم.

bayern
23-09-2008, 11:53
واعظي آشتياني سخنگوي جديد استقلال
بنابه صلاح دبير هيات مديره واعظي آشتياني به عنوان سخنگوي باشگاه استقلال منصوب شد.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، رئيس هيات مديره باشگاه استقلال با تاييد اين خبر اعلام كرد كه از اين پس هيات مديره باشگاه استقلال در خصوص هيچ مسئله‌اي صحبت نخواهد كرد و واعظي آشتياني به عنوان مديرعامل سخنگويي باشگاه استقلال در خصوص تمامي مسائل مربوط به تيم خواهد بود.

گفتني است پيش از اين نيز هيات مديره فتح الله زاده مديرعامل سابق را به عنوان سخنگوي باشگاه منصوب كرده بودند.

bayern
23-09-2008, 11:54
با تحريم تمرينات توسط جباري؛ مديران جديد استقلال با بازيكنان تسويه حساب مي كنند
هافبك تيم استقلال به دليل پرداخت نشدن مطالباتش در تمرينات تيمش شركت نمي كند.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا) ، مجتبي جباري بعد از بازي با استقلال اهوازبه دليل پاس نشدن چك خود در تمرينات تيمش حاضر نمي شود.

از آنجا كه دو بازي آينده استقلال اهميت زيادي براي كادر فني دارد لذا در تلاشند تا هر طور شده نسبت به پرداخت مطالبات

جباري و ديگر بازيكنان حداقل تا قبل از داربي 65 اقدام كنند. البته بازيكنان با توجه به همين مهم اين زمان را براي تحريم تمرينات در نظر گرفته اند

bayern
23-09-2008, 11:55
/اختصاصي ايپنا/ مخالفت علي آبادي با اسپانسر پرسپوليس و استقلال؛ اعضاي هيات مديره از جمع حاميان مالي دو باشگاه خارج شوند !
در حالي كه مبل‌ايران به عنوان اصلي‌ترين گزينه براي حمايت مالي از دو باشگاه بزرگ پايتخت مطرح است ، اما سازمان تربيت بدني با اين موضوع مخالفت كرده و اعلام نام اسپانسر جديد استقلال و پرسپوليس را به بعد از معرفي شركت هاي متقاضي موكول كرده است.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، رئيس سازمان تربيت بدني با معرفي مبل‌ايران به عنوان اسپانسر دو تيم استقلال و پرسپوليس مخالف است و اعتقاد دارد گروهي خارج از هيات مديره اين دو باشگاه بايد كار حمايت مالي را انجام دهند.

شنيده ها حاكي است كه سازمان تربيت بدني در نظردارد يك شركت خارجي را به عنوان اسپانسر اين دو باشگاه معرفي كند.اعتقاد سازمان نيز به جز خروج نيروهاي هيات مديره از جمع حاميان مالي دو باشگاه ، مبلغ بيشتر اسانسرهاي خارجي نيز عنوان شده است.

هم اكنون علي انصاري – عضو هيات مديره باشگاه استقلال – يكي از مسئولان ارشد مبل‌ايران به حساب مي آيد.

bayern
23-09-2008, 11:56
نحوه بليط فروشي مشخص نشده
جلسه هماهنگي دربي دوشنبه برگزار مي شود

جلسه هماهنگي ديدار تيم هاي استقلال و پرسپوليس دوشنبه هفته آينده در فدراسيون فوتبال برگزار خواهد شد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" نمايندگان دو باشگاه استقلال و پرسپوليس موظف هستند دوشنبه هفته آينده در محل فدراسيون فوتبال حضور يابند تا در خصوص دربي شصت و پنجم پايتخت گفت و گو شود.از باشگاه استقلال علي نظري جويباري و از باشگاه پرسپوليس محمود خردبين در جلسه هماهنگي حضور خواهند يافت.
همچنين نحوه بليط فروشي دربي شصت و پنجم نيز در همين جلسه مشخص خواهد شد.
ديدار تيم هاي استقلال و پرسپوليس ساعت 15 دوازدهم مهرماه در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

bayern
23-09-2008, 11:57
آبي پوشان پاي درس دکتر منتظري
کلاس روانشناسي استقلالي ها در غياب کادر فني

بازيکنان استقلال تهران از ساعت 10 صبح امروز در ساختمان باشگاه حضور يافتند تا در کلاس توجيهي دکتر روانشناس تيم شرکت کنند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" اين کلاس ها مختص بازيکنان بوده و در غياب کادر فني برگزار مي شود. دکتر منتظري روانشناس استقلال که در تيم ملي نيز همراه امير قلعه نويي بود چند صباحي است کار خود را در باشگاه استقلال تهران آغاز کرده است.
تمرين امروز استقلال تهران نيز از ساعت 30/16 در زمين شماره 2 آزادي برگزار خواهد شد.

emad64
23-09-2008, 11:58
خوب شد اومدی محمود..
من الآن لیست کسایی که بهشون پ.خ زدم رو بهت میدم، تو هم به هرکی که خواستی بعدش پ.خ بده..
این بایرن هم که کم نمیاره :31:

bayern
23-09-2008, 11:58
علي فتح الله زاده:
اجازه بدهند ، هوادار استقلال باقي مي مانم
70 ميليارد تومان به اموال باشگاه اضافه کردم

علي فتح الله زاده گفت: حداقل عمر مديريت يک باشگاه 3 سال است و اميدوارم آقاي زريبافان اين فرصت را به مدير عامل جديد باشگاه استقلال بدهد.
به گزارش خبرگزاري پانا، مدير عامل سابق باشگاه استقلال تهران افزود: وقتي حکم مدير عاملي ام براي باشگاه استقلال خورد ، متوجه شدم 15 بازيکن از ما جدا مي شوند. به علت کمبود وقت نتوانستيم بدنسازي خوبي انجام دهيم و در ليگ پارسال با مشکل مواجه شديم. به همين علت به کادر فني وقت گفتم جام حذفي را جدي بگيرند تا بتوانيم يک جام را کسب کنيم.

وي افزود: 7 سال در استقلال مديريت کردم و در اين مدت 5 جام را براي اين تيم به ارمغان آوردم. اين افتخارات براي يک مدير بد نيست.

فتح الله زاده تصريح کرد: وقتي از هيات مديره استقلال برکنار شدم خيلي سخت بود که بتوانم مدير عامل باقي بمانم و تصميم گرفتم کناره گيري کنم.

وي گفت: ما امسال با دست خالي بازيکنان خيلي خوبي گرفتيم و رضايت کامل کادر فني را جلب کرديم. ديگر يک مدير عامل باشگاه بايد چه کار انجام دهد. من در بحث درآمدزايي هم با تهيه يک زمين براي استقلال 70 ميليارد تومان سود عايد اين باشگاه کردم و اين زمين را به اموال استقلال اضافه کردم.

مدير عامل سابق استقتلال اظهار داشت: فوتبال جايگاه مرام و مردانگي است . نبايد آن را آلوده کرد.

فتح الله زاده خاطر نشان کرد: امسال 1 ميليارد و 265 ميليون تومان به بازيکنان جديد و 500 ميليون تومان به بازيکنان قديمي داده ايم. حدود 3 ميليارد تومان نيز چک در دست بازيکنان است.

به گزارش پانا، فتح الله زاده که در برنامه تلويزيوني 90 صحبت مي کرد در خصوص برکناري خود نيز گفت: حق مسلم هر مديري است که افرادش را خود انتخاب کند اما روش اين کار بايد منصفانه باشد.

وي در پايان گفت: براي استقلال آرزوي موفقيت مي کنم و اگر اجازه بدهند هوادار اين تيم باقي خواهم ماند.

M . Sayid
23-09-2008, 12:14
دیشب تو برنامه نود این واعظ آشتیانی چه قدر خونسرد ، لجوج و یکدنده بود مارو یاد سام فیشر و مامور 47 انداخت

unartig
23-09-2008, 12:35
/اختصاصي ايپنا/ مخالفت علي آبادي با اسپانسر پرسپوليس و استقلال؛ اعضاي هيات مديره از جمع حاميان مالي دو باشگاه خارج شوند !
در حالي كه مبل‌ايران به عنوان اصلي‌ترين گزينه براي حمايت مالي از دو باشگاه بزرگ پايتخت مطرح است ، اما سازمان تربيت بدني با اين موضوع مخالفت كرده و اعلام نام اسپانسر جديد استقلال و پرسپوليس را به بعد از معرفي شركت هاي متقاضي موكول كرده است.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، رئيس سازمان تربيت بدني با معرفي مبل‌ايران به عنوان اسپانسر دو تيم استقلال و پرسپوليس مخالف است و اعتقاد دارد گروهي خارج از هيات مديره اين دو باشگاه بايد كار حمايت مالي را انجام دهند.

شنيده ها حاكي است كه سازمان تربيت بدني در نظردارد يك شركت خارجي را به عنوان اسپانسر اين دو باشگاه معرفي كند.اعتقاد سازمان نيز به جز خروج نيروهاي هيات مديره از جمع حاميان مالي دو باشگاه ، مبلغ بيشتر اسانسرهاي خارجي نيز عنوان شده است.

هم اكنون علي انصاري – عضو هيات مديره باشگاه استقلال – يكي از مسئولان ارشد مبل‌ايران به حساب مي آيد. این چه گیری داده که مخالفت کنه :41:

bayern
23-09-2008, 12:36
بابا بايرن هيچي پست اضافه نميده فقط خبر ميگه مثل شبكه خبر يه چيزي بگوو
عماد بده ديگه

سلام
بگو چی میخوای تا من بگم:8:

bayern
23-09-2008, 12:40
این چه گیری داده که مخالفت کنه :41:

یکی نیست بهش بگه تو اگه از این چیزها سردر می اوردی اون نتایج رو تو المپیک نمیگرفتی
به قول فیروز کریمی جاش تو همون شهرداریه
تو رو چه به استقلال که براش تعیین تکلیف میکنی :10:خیلی پول میدی...دستور هم میدی:41:

Unknowlive
23-09-2008, 13:20
در تولد استقلال نبود علیرضا منصوریان در استقلال خالیه نه!به امید روزی که به عنوان مربی برگرده

Alireza Taji
23-09-2008, 14:09
در تولد استقلال نبود علیرضا منصوریان در استقلال خالیه نه!به امید روزی که به عنوان مربی برگرده

اون که البته...
اما من امیدوارم عجول نباشه...
منصوریان اول باید بره کلاس مربیگری بعد به فکر مربی شدن بیفته نباید اشتباه امثال دایی را کنه!
قرار بود منصوریان بره در کلن و اونجا دوره ببینه اگه اونجا بره خیلی خوب هست چون اونجا هرکسی را قبول نمیکنند! و خیلی از بزرگان مربیگری اونجا مدرک گرفتند.

ali-07
23-09-2008, 14:13
hاره عليرضا جان راست ميگي نبايد عين اون دايي بشه

Alireza Taji
23-09-2008, 14:16
دوستان هرچه سریعتر لیست کسانی که بهشون پ خ زدند را بنویسند تا من دیگه بهشون پ خ نزنم...

ali-07
23-09-2008, 14:26
ولي داش عماد حواست نبودا به ما هم پيغام داده بودي من كه از اولش تو جريان بودم ، عشق است فردا ش ب

Alireza Taji
23-09-2008, 14:42
در گفت و گو با فارس
فتح ا...زاده: مدير مدعي هرگز گريه نمي‌كند
خبرگزاري فارس: مديرعامل سابق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مديري كه ادعا مي‌كند كارش را بلد است، گريه نمي‌كند.
علي فتح ا...زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره مجتبي جباري و اظهارات او مبني بر اينكه با دورغ چك او را پس گرفته است، اظهار داشت: صبح همان روزي كه جلسه هيئت مديره تشكيل شد، جباري به باشگاه آمد و همه ديدند كه از چك شخصي خودم به او دادم. بعد با توجه به اينكه دو امضا هستم، متوجه شدم امضاي اشتباه زده ام. بنابراين، از منشي خود خواستم تا اين چك را از او بگيرد تا آن را عوض كنم.
وي افزود: بعد به جلسه هيئت مديره رفتم و ديدم اين بلا را سرم آوردند. جلسه كه تمام شد، اين چك هم رسيده بود. شما خود را جاي من بگذاريد، وقتي ديگر مسئوليتي نداريد، حاضر مي شديد اين چك را بازگردانيد؟
مديرعامل سابق استقلال عنوان كرد: بالاي 200 ميليون از باشگاه طلب دارم و اگر اين چك را هم مي دادم، اين پول به 300 ميليون مي رسيد. ديگر چطور مي توانستم اين پول را باز پس گيرم؟ مي‌خواستم به خاطر استقلال از حق زن و فرزندم بگذرم. حالا كه اين اتفاق نيفتاده، آدم بدي هستم؟ باشد؛ اشكالي ندارد.
فتح ا...زاده با بيان اينكه با اسپانسر جديد به توافق رسيده بود و قصد داشته پول آن را به بازيكنان بدهد، اظهار داشت: با تعاوني شهر به توافق رسيده بودم و قرار بود دوشنبه دو ميليارد به من بدهند. قصد داشتم اين پول را به اضافه يك ميلياردي كه قرار بود سازمان بدهد، به بازيكنان بدهم. اين پول را براي چه كسي مي خواستم؛ به جز مجتبي ساير بازيكنان هم چك هايشان برگشت خورده است. باشگاه سه ميليارد تومان دست بازيكنان چك دارد.
وي تصريح كرد: در مورد جباري چون مسئول باشگاه بودم از چك خود استفاده كردم. اگر او از من ناراحت است، مقصر نيستم. او كه با من قرارداد نبسته، بازيكن باشگاه است و حالا دوستان جديدي كه آمده اند، بايد مشكل او را حل كنند.
فتح ا...زاده در مورد اينكه چرا پس از اين اتفاق به تماس هاي اين بازيكن پاسخ نداده است، گفت: شماره آنهايي كه مي شناسم را ذخيره كرده ام و با آن شماره اي كه از جباري داشتم حتي يك تماس هم به گوشي من زده نشد. احتمالا او از شماره هاي ديگر با من تماس گرفته است.
وي در پاسخ به اينكه اگر در چك داده شده به جباري مشكل امضا نداشت باز اين چك را از او پس مي گرفت، اظهار داشت: پس نمي گرفتم. همان موقع هم به خاطر تيم اين كار را انجام دادم؛ اما وقتي مسئوليت از من ساقط شده اجباري براي اين كار وجود ندارد. با وجود همه اين حرف ها مجتبي را دوست دارم و اگر با تلفن خود به من زنگ مي زد، حتما جوابش را مي دادم.
مديرعامل سابق آبي پوشان درباره اينكه گفته مي‌شود فعلا مديريت جديد در مورد جباري مسئوليتي را قبول نكرده است، عنوان كرد: مگر چنين چيزي امكان دارد؟ يكي بايد اين مسئوليت را قبول كند. بازيكنان با باشگاه قرارداد مي بندند؛ نه با شخص.
علي فتح ا...زاده در اين مورد كه قرار است بعد از دربي افشاگري كند، گفت: بعد از آن حرفي نخواهم زد. آدمي كه ادعا مي كند كار بلدم، وقتي بركنارش مي كنند كه نبايد گريه كند. حرفي براي گفتن ندارم. بايد بگذاريم استقلال در آرامش به كار خود ادامه دهد.
وي در پاسخ به اينكه توصيه به او شده تا سكوت كند، اظهار داشت: من و توصيه؟ آدم توصيه پذيري نيستم. حرفي نمانده كه مطرح شود. تا زماني كه اين باشگاه به بخش خصوصي واگذارنشود، به استقلال بازنمي گردم.

Alireza Taji
23-09-2008, 14:47
ویرایش شد:

Backstreetboys
AntAreS
amir 69
alireza7
Ali_BlueBoy
bidastar
ali-23
ddavod
afey
ganje nahofte
hamidreza72
ilp
hesam
iman84
iviartin
A.M.H

ali-ss

M_Abieteh
23-09-2008, 16:11
با وجود ناراحتي از نقد نشدن چك
مجتبي جباري امروز در جلسه روانشناسي شركت كرد
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال صبح امروز در جلسه روانشناسي كه در باشگاه تشكيل شد، حضور پيدا كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري كه روزهاي گذشته به دليل پاس نشدن چك هاي دريافتي از باشگاه به حالت اعتراض در تمرينات شركت نكرده بود، صبح امروز در جلسه روانشناسي شركت كرد.
ظاهرا با اين بازيكن تماس گرفته شده و به او اعلام شده كه امروز قرار است جلسه معارفه باشگاه تشكيل شود و مدييرت جديد پول بازيكنان را پرداخت كند.
جباري با شنيدن اين وعده در كلاس صبح شركت مي كند.
انتهاي پيام/

M . Sayid
23-09-2008, 16:26
کسی نبود پیش بینی ما رو ثبت کنه؟؟؟

M.etallic.A
23-09-2008, 16:27
استقلال قهرمان ( تست )

unartig
23-09-2008, 16:48
فوتبال به بي‌راهه مي‌رود
منصور پورحيدري در گفت‌وگو با ايسنا:
"فتح‌الله‌زاده" از رفتارهاي نامعقول دلسرد شد
افراد سياسي باعث دوري پيشكسوتان از فوتبال شده‌ا‌ند

عضو پيشين هيات‌مديره باشگاه استقلال تهران گفت: تغيير و تحولات بسيار در سطح مديريت باشگاه در چند سال اخير و مشکلات ومسائل مالي از مهمترين مشکلات باشگاه استقلال در چند سال گذشته بوده است.

منصور پورحيدري درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) افزود: اصلي ترين مشکلي که در چند سال اخير باعث افت استقلال شده مشکلات مالي و عدم ثبات مديريت است. در کشور ما مدير يک باشگاه از فرداي کار خود خبر ندارد زيرا امکان دارد به علت دو نتيجه ضعيف برکنار شود. استقلال به کساني احتياج دارد تا بتوانند با نفوذ و رابطه براي اين تيم پول سازي کنند و اين پول به باشگاه تزريق شود.

وي درمورد کنار گذاشته شدن از هيات مديره استقلال گفت: من توان و ارتباطي نداشتم تا بتوانم براي باشگاه پول فراهم کنم، اعضاي هيات مديره مي‌خواستند خودشان مسائل مالي را حل کنند و بحث بر سر اين بود که پول چه جور فراهم شود درنتيجه وقتي پول نباشد نه من بلکه بقيه دوستان نيز موفق نيستند و اين به مجموعه استقلال ضربه مي زند.

عضو پيشين هيات مديره استقلال در مورد برکناري "فتح الله زاده" از مديريت باشگاه گفت: يکي از اصلي ترين ارکان فوتبال صداقت است. افرادي مانند فتح‌الله‌زاده که در اين سطح از ورزش سرمايه گذاري کرده، از رفتارهاي نامعقول دلسرد شده و حتي امکان اين است که چنين افرادي حاضر به حضور مجدد در ورزش نباشد. مديريت به لحاظ زماني بايد تامين باشد تا بتواند برنامه ريزي درازمدت لازم براي موفقيت مجموعه خود را انجام دهد ولي در اينجا با چند نتيجه ضعيف همه چيز بهم مي ريزد.

پورحيدري در مورد حضورش در استقلال گفت: مساله حضور من، قلعه نويي و حجازي وديگران نيست، اصل مساله حل مسائل مالي ومديريتي باشگاه است ولي به عنوان يک استقلالي هرگاه به وجود من نياز باشد در خدمت باشگاه هستم.

وي گفت: حدود 45 سال در فوتبال اين مملکت حضور دارم و بيشتر عمر خود را در راه خدمت به باشگاه استقلال و هواداران اين تيم گذرانده و خدا را شاکرم بهترين دوستان خود را در فوتبال و ورزش پيدا کرده‌ام و اگر امروز نامي از پورحيدري است به خاطر مردم وهواداران استقلال که همواره مرا مورد لطف قرار داده‌اند.

پورحيدري افزود: فوتبال زمان ما، با زمان فعلي قابل قياس نيست. مسائل مالي به اين شکل نبود، نظم در برنامه ريزي مسابقات خيلي بهتر از الان بود، بازيکنان از لحاظ توان بدني در سطح بالاتري قرار داشتند ولي در حال حاضر مسائل مالي به نوعي همه چيز را دگرگون ساخته است.

سرمربي اسبق تيم استقلال افزود: در گذشته اکثر بازيکنان فوتبال در زمين هاي خاکي و يا مسابقات آموزشگاه هاي کشور و مدارس رشد مي کردند و به تيم هاي بزرگ مي رسيدند، زيرا برنامه براي فوتبال محلات، مدارس و ... در سطح بسيار بالايي بود و به نخوي تمام استعدادها از همين مدارس و محلات و زمين خاکي ها کشف مي شدند.

عضو پيشين هيات مديره استقلال گفت: براي موفقيت تيم ها در ليگ دسته اول کشور بايد برنامه راهبردي و اصولي طراحي شود.

پورحيدري گفت: مشکل عمده در فوتبال ما نتيجه گرايي است، اين مشکل فقط به ليگ يک ختم نمي شود در همين ليگ برتر هم تيمها بدنبال نتيجه گيري مي روند و فوتبال روان و زيبا جايي در برنامه تيم ها ندارد.

وي گفت: امروزه فوتبال در دنيا علاقمندان و طرفداران بسياري دارد و اين دليلي است براي حضور افراد سياسي در فوتبال براي استفاده تبليغاتي. به نظر من حضور افراد سياسي يکي از دلايل عمده تغيير و تحولات در ورزش ماست. حضور آدم‌هاي سياسي در ورزش خوب است و هدف و نيت آنها بايد کمک به فوتبال و ورزش باشد نه استفاده ابزاري از نام ورزش و فوتبال.

پورحيدري تاکيد کرد: يکي از دلايل عمده بيرون نشستن اهالي فوتبال و پيشکسوتان، حضور بيش از اندازه افراد سياسي در فوتبال است و اين باعث شده است فوتبال به بي راهه رود.

مدير فني تيم فوتبال پاس همدان در مورد واگذاري باشگاه هاي استقلال و پرسپوليس به بخش خصوصي گفت: اين دو باشگاه طرفداران زيادي دارند که حاضر به سرمايه گذاري در اين دو تيم هستند ولي دولت همچنان علاقمند به حمايت از اين دو تيم است و حمايت مالي که سازمان تربيت بدني به اين تيم مي کند نمي تواند مشکلات مالي اين دو تيم پرطرفدار را برطرف کند. به نظر من مسائل سياسي و حضور افراد سياسي از ديگر مسائلي است که هنوز اين دو تيم به بخش خصوصي واگذار نشده است.

پورحيدري در بخش ديگري از گفت وگوي خود درمورد تيم ملي به ايسنا گفت: خوشبختانه علي دايي رو به جوانگرايي آورده و اين مساله بايد اتفاق مي افتاد ، در حال حاضر در آسيا جزو تيم هاي خوب هستيم و از لحاظ نيروي انساني در سطح بالايي قرار داريم، اما متاسفانه در برنامه ريزي مشکل داريم.

وي افزود: در زمان حضور من در تيم ملي "صفايي فراهاني" رئيس وقت فدراسيون به دليل جايگاه سياسي اش از نفوذ خوبي برخوردار بود، تيم در آن زمان با برنامه ريزي با تيم هاي بزرگي از اروپا و آمريکا بازي کرد. تيم در آن زمان برنامه ريزي مشخصي داشت و خود من هم براي زندگي شش ماه بعد خود برنامه کاملي داشتم و اين يکي از دلايل موفقيت فدراسيون زمان مديريت صفايي‌فراهاني بود وتيم نيز از لحاظ شخصيت به رشد خوبي رسيده بود.

پورحيدري افزود: در حال حاضر کسي مقصر نيست زيرا به دليل برخي از مسائل سياسي نمي‌توانيم با تيم‌هاي بزرگ بازي کنيم و به ناچار بايد با تيم‌هاي فلسطين و ... بازي کنيم.

unartig
23-09-2008, 16:49
طالب‌لو: براي داربي مشكلي ندارم

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال تهران گفت: دستم بخيه خورده اما، هيچ مشكلي براي حضور در داربي تهران ندارم.

وحيد طالب لو در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: مچ دستم با شيشه بريده و سه بخيه خورده است و فردا (سه شنبه) هم نزد "نوروزي" مي‌روم تا وضعيت مصدوميت دستم مشخص شود.

وي هم‌چنين با رد ادعاي شدت جراحت دستش گفت: دست من سه بخيه خورده نه بيست بخيه! بي ترديد تا زمان داربي تهران هم آماده بازي خواهم شد.

طالب لو درباره وضعيت خود هم گفت: خوشبختانه وضعيت خوبي دارم. برتري شش بر صفر مقابل استقلال اهواز شرايط روحي خوبي را براي بازيكنان ايجاد كرده و تصور مي‌كنم استقلال از اين پس وضعيت بهتري پيدا كند.

وي افزود: تيم ما اكنون از زير فشار نتايجي كه تداعي كننده فصل گذشته بود بيرون آمده و بايد تلاش كنيم تا در بازي با راه آهن نيز وضعيت خوب تيم را حفظ كنيم.

طالب‌لو درباره غيبت در تمرينات استقلال گفت: به غير از شرايطي چون مصدوميت همواره در تمرينات حاضر بوده‌ام و حتي زماني كه بازيكنان از تمرين معاف بودند من در تمرينات شركت كردم. بنابراين هيچ مشكلي از اين نظر وجود ندارد.

unartig
23-09-2008, 16:50
چك فتح ا...زاده را از جبارى گرفتند

حرف بزنم سنگ روى سنگ بند نمى شود

اين بار نه چك مجتبى برگشت خورده و نه او در بانك براى دريافت حقوقش معطل شده است. هافبك شماره (۸) استقلال كه اين هفته به عنوان برترين بازيكن اخلاق انتخاب شده از اين موضوع ناراحت است كه چرا مسؤولان باشگاه استقلال يك فقره چكى را كه فتح ا...زاده در زمان مديرعاملى اش به او داده پس گرفته اند. مجتبى از اين حركت ناراحت است و به همين دليل تمرين يكشنبه را تحريم كرد تا اعتراض خود را به اين تصميم نشان بدهد. با مجتبى حرف زديم اما او مثل هميشه مؤدب و متين با اين موضوع برخورد كرد. هر چند كه خيلى ناراحت بود و نرفتنش سر تمرين نشان از اعتراض بود: «واقعا نمى خواهم درباره اين موضوع حرف بزنم، چون فكر مى كنم اگر حرفى بزنم، آن وقت سنگ روى سنگ بند نمى شود. اصلا مى خواهم استراحت كنم. شما هم پى اين موضوع را نگيريد! اشكالى ندارد. هر كارى مى خواهند انجام بدهند.»
مجتبى با وجود نگرانى اش اما تأكيد كرد حتما در تمرين امروز حضور يابد: «اگر امسال ماندم فقط به خاطر هواداران بوده است. براى همين سر تمرين مى روم تا مشكلى پيش نيايد.»
اينكه جبارى سر تمرين نرفته اصلا كار درستى نيست. جبارى يك بازيكن حرفه اى است و حتى اگر چك فتح ا... زاده را هم از او بگيرند نبايد ناراحت شود و تمرين را تحريم كند. از طرفى برخورد مسؤولان باشگاه استقلال با جبارى هم حرفه اى نبوده است. به نظر مى رسد فتح ا... زاده پس از آنكه از مديريت باشگاه استقلال كنار گذاشته شده تصميم گرفته چك هاى شخصى اش را جمع آورى كند اما مسؤولان باشگاه استقلال با آگاهى از اين موضوع مى توانستند ابتدا چك جايگزين را در وجه جبارى و ديگر بازيكنان صادر كنند و پس از آن چك هايى را كه فتح ا... زاده به جبارى و شايد ديگر بازيكنان داده را جمع آورى كنند. به هر حال فتح ا... زاده الان خودش را مديرعامل باشگاه استقلال نمى داند و طبيعى است چك هايى را كه شخصا صرف امورات استقلال كرده را جمع آورى كند.

منتظر معارفه آشتيانى
آنچه امروز باعث حل مشكل موجود ميان جبارى و استقلال مى شود معارفه واعظ آشتيانى به سمت مديرعامل باشگاه است. در حال حاضر باشگاه استقلال هنوز تحويل واعظ آشتيانى نشده است و طبيعى است كه چنين مشكلاتى بروز كند. يكى از نزديكان باشگاه استقلال با آگاهى از اختلاف تازه اى كه ميان جبارى و باشگاه استقلال رخ داده حل اين مشكل را منوط به وقتى دانست كه آشتيانى باشگاه را تحويل بگيرد. البته استقلالى ها سعى مى كنند با گفت و گو با جبارى را راضى كنند تا عصر امروز در تمرين حاضر شود كه بعيد به نظر مى رسد هافبك شماره (۸) استقلال با درخواست آنها مخالفت كند. درباره مبلغ چكى كه فتح ا... زاده به جبارى داده شنيده مى شود مبلغ اين چك حدود ۵۰ ميليون تومان است.

unartig
23-09-2008, 16:50
انصاري: موقعيت من با هدايتي فرق دارد

انصاري، عضو جديد هيات مديره باشگاه استقلال تهران به ايلنا گفت: «ضمن احترامي كه براي حسين هدايتي، رييس هيات مديره باشگاه پرسپوليس قايل هستم اما مقايسه من با وي صحيح نيست چرا كه موقعيت بنده با وي تفاوت دارد.»
علي انصاري خودش را به عنوان رييس انجمن صنفي مبلمان استان تهران معرفي مي‌كند و حضورش در فدراسيون دوچرخه‌سواري را از جمله فعاليت‌هاي ورزشي‌اش بر مي‌شمرد: به تازگي با حسن اعتماد آقاي زريبافان از اين پس به عنوان يكي از اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال تهران فعاليت خواهم كرد.» انصاري كه برنامه‌هاي خود براي اداره هر چه بهتر استقلال را به زودي در جلسات هيات مديره باشگاه مطرح خواهد كرد شنيدن اين اخبار را از طريق سخنگوي باشگاه ممكن مي‌داند. « اميدوارم بتوانم فردي مثمر‌ثمر و حداقل از لحاظ فكري نيروي‌ اثر‌بخشي در هيات مديره باشگاه باشم.» انصاري از راه اندازي اتاق فكر در ورزشگاه خبر داد. «بايد هر چه سريعتر اين اتاق را تشكيل دهيم چرا كه اداره باشگاه بزرگي مثل استقلال كه ميليون‌ها هوادار در سراسر ايران دارد نياز به همفكري و تعامل زياد دارد.» او همچنين با اشاره غيرمستقيم از تغيير و تحولات كلي در باشگاه خبر داد. «در تمامي بخش‌ها از افراد مجرب استفاده خواهد شد تا در امور اجرايي نيز مشكلي نداشته باشيم.» او دو شغله بودن آشتياني را مانعي براي عملكرد موفقيت‌آميزش در استقلال نمي‌داند و معتقد است امور باشگاه استقلال به صورت كار گروهي و همفكري تماي اعضاي هيات مديره انجام خواهد شد.»

unartig
23-09-2008, 16:51
مهاجم سابق تیم پله آبی پوش می باشد
داگلاس رودریگرز فردا در تهران
بعد از منتفی شدن حضور ژائو توماس پرتغالی در استقلال ، کادر فنی این تیم همچنان به دنبال جذب یک مهاجم توانمند خارجی است. در شرایطی که طی چند وقت اخیر مهاجمن خارجی بسیاری در تمرینات استقلال حاضر شده اند اما تا امروز هیچکدام از این نفرات موفق به جلب نظر کادر فنی این مجموعه نشده اند. در همین راستا اما صحبت از حضور مهاجم برزیلی در استقلال چند روزی است که به گوش می رسد. این مهاجم که گویا فیلم بازیهایش برای کادر فنی استقلال به نمایش در آمده 27 ساله است و سابقه حضور در تیم های مطرح برزیل از جمله سانتوز را داراست. داگلاس رود ریگرز صبح فردا با پرواز امارات به تهران می آید تا مورد محک کادر فنی استقلال قرار بگیرد. ماجرای رودریگرز از قرار جدی تر از سایر مهاجمانی است که تا به امروز در تمرینات استقلال شرکت کرده اند. داگلاس مدتی را هم در لیگ لهستان گذرانده است.

unartig
23-09-2008, 16:52
نوروزي:تست امروز وضعيت طالب‌لو را مشخص مي‌كند

خبرگزاري فوتبال ايران - پزشك استقلال از وضعيت درمان و بهبود وحيد طالب‌لو اظهار رضايت كرد و از احتمال حضور اين بازيكن در ديدار با راه آهن خبر داد.

نوروزي به خبرگزاري فوتبال ايران مي‌گويد: «چسب‌هاي مخصوصي را در نظر داريم تا هرچه زودتر كار درمان دروازه‌بان اول تيم‌ را دنبال كنيم.»
وي در ادامه افزود: «چسب‌هاي مخصوص، باعث تسريع در جوش خوردن بخيه‌هاي طالب‌لو مي‌شود با اين وجود عصر سه‌شنبه در نظر داريم تا طالب‌لو را تست كنيم و در صورت امكان از وي در ديدار برابر راه‌آهن استفاده شود.احتمال حضور اين بازيكن در ديدار هفته هشتم وجود دارد

unartig
23-09-2008, 16:52
ترکاشوند تنها غایب راه آهن مقابل استقلال

راه آهن برابر استقلال به غیر از ترکاشوند مصدوم محرومی ندارد.گفتنی است ترکاشوند در دیدار مقابل پگاه با دریافت کارت زرد سه اخطاره شد . بازی مقابل استقلال را از دست داد.

مدیر عامل استقلال،خواستار میزان دقیق بدهی ها شد

"امیر واعظی آشتیانی" مدیرعامل جدید باشگاه استقلال به شدت پیگیر مسایل گذشته و اتفاقاتی است که در دورران مدیریت فتح اله زاده افتاده. آن طور که مطلع شدیم واعظی آشتیانی از اعضای هیات مدیره خواسته هر چه زودتر میزان دقیق بدهی های باشگاه را با سند و مدرک معتبر به دست او برسانند تا بداند چه میران بودجه باید برای پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان و ... هزینه کند.

unartig
23-09-2008, 16:53
تشكيل كارگروه اقتصادي در باشگاه استقلال
علي انصاري:
هنوز اسپانسر شدن "مبليران" قطعي نشده است
اميدوارم بتوانم از باب فكري كمك كنم!

عضو جديد هيات مديره‌ي باشگاه استقلال تهران گفت: اميدوارم بتوانم از باب فكري، كارهاي شايسته‌اي را براي اين باشگاه پرطرفدار انجام دهم.

علي انصاري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ اظهار كرد: حضورم در هيات مديره‌ي باشگاه استقلال تهران به پيشنهاد زريبافان و واعظي آشتياني بوده و خوشحالم كه بتوانم از باب فكري كاري را براي اين باشگاه انجام دهم.

وي افزود: درمورد برنامه‌هايم نمي‌توانم چيزي بگويم، چرا كه آنها را بايد به هيات مديره ارايه كنم. برنامه‌ها پس از بررسي در هيات مديره از طريق سخنگوي باشگاه كه بعدا مشخص خواهد شد، به عموم اعلام مي‌شود.

عضو جديد هيات مديره باشگاه استقلال تهران يادآور شد: اميدوارم با ايده‌هاي خود و تشكيل كارگروه اقتصادي در باشگاه فضايي ايجاد شود تا اين باشگاه مردمي در موقعيت بهتري قرار بگيرد. باشگاه استقلال ظرفيت مالي خوبي دارد.

وي در پاسخ به اين سوال كه حضورش در استقلال به مانند حضور "هدايتي" در پرسپوليس است؟ گفت: هدايتي دوست و همكار من است. لازم نمي‌دانم درمورد وي چنين قضاوت‌هايي شود. او هزينه‌هاي زيادي در فوتبال كرده است. اجازه دهيد تا او كار خودش را انجام دهد. معتقدم بايد فضا براي كساني كه مي‌خواهند هم‌چون هدايتي در اين عرصه فعاليت كنند،‌ فراهم باشد. مردم ما فهيم هستند و مي‌دانند كه افراد با چه نيتي وارد عرصه‌هاي مختلف مي‌شوند. هدايتي با ورودش به ورزش كارهاي بزرگي انجام داده است.

انصاري ادامه داد: ورزش جزو كارهاي خير است، چرا كه كار سالم سازي را انجام مي‌دهد. اين عرصه از جهات مختلف معنوي، اجتماعي و اقتصادي جامعه را دربرمي‌گيرد. معتقدم وارد شدن به عرصه‌ي ورزشي و كمك به اين عرصه واجب است. حضور افرادي مانند هدايتي آن هم در اين برهه‌ي زماني را بايد به فال نيك گرفت.

انصاري ادامه داد: تاكنون اعضاي جديد هيات مديره‌ي استقلال جلسه‌اي نداشته‌اند. تنها يك بار اعضا با "علي‌آبادي" معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني ديدار كرده‌اند.

وي با اشاره به توقع هواداران از اعضاي جديد هيات مديره‌ي استقلال گفت: اميدوارم حضور اعضاي جديد براي استقلال مثمرثمر باشد. اميدوارم آنها با پيشنهادات، راهكارها و رايزني‌هاي مناسبي كه انجام مي‌دهند، فضاي خوبي را ايجاد كنند تا مشكلات مالي اين باشگاه بزرگ برطرف شود.

انصاري كه رياست بازار مبل ايران را در اختيار دارد، درمورد اسپانسر شدن "مبليران" براي تيم‌هاي استقلال و پيروزي گفت: با وجود گذشت شش هفته از رقابت‌هاي ليگ برتر، انگيزه‌ي كمتري براي ورود اسپانسرها به اين دو تيم وجود دارد اما، با اين حال ما حاضريم تا اين كار را انجام دهيم. به همين منظور دبير هيات امناي بازار مبل با مديران عامل باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس مكاتباتي انجام داده اما، هنوز هيچ چيز قطعي نيست.

وي ادامه داد: امروز فوتبال در جهان به عنوان يك صنعت ديده مي‌شود و بايد به آن نگاه اقتصادي داشت. باشگاه‌هاي حرفه‌اي منابع مالي لازم را دارند اما، تاكنون موقعيت حضور كارگروه‌هاي اقتصادي در باشگاه‌هاي ايران وجود نداشته و هميشه مكانيزم استفاده كوتاه مدت ديده شده است.

عضو جديد هيات مديره‌ي باشگاه استقلال تهران تاكيد كرد: در ايران هميشه به باشگاه‌هاي حرفه‌اي به صورت كوتاه مدت نگاه شده است. استقلال ظرفيت‌هاي خوبي داشته و دارد و اميدوارم بتوانيم از اين ظرفيت‌ها به خوبي استفاده كنيم

M_Abieteh
23-09-2008, 17:49
غيبت مجدد جباري و حضور طالب لو در تمرين استقلال تهران
خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال تهران بعدازظهر امروز در غياب هافبك ناراضي و با حضور دروازه بان مصدوم اين تيم برگزار شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين از ساعت 16:20 در زمين شماره 2 مجموعه ورزشي آزادي آغاز شد.
تمرين به دليل مراسم معارفه واعظ آشتياني مديرعامل جديد باشگاه، زودتر از هميشه برگزار شد.
مجتبي جباري كه به علت مسائل مالي در تمرينات روزهاي گذشته شركت نداشت، امروز نيز در تمرين حاضر نشد تا همچنان روي حرف خود مبني بر عدم حضور در تمرين تا زمان دريافت مطالبات،‌ پافشاري كند.
وي صبح امروز در كلاس روانشناسي شركت كرد.
حضور يك بازيكن برزيلي 26 ساله به نام رود ريگوئز در تمرين از ديگر نكات قابل توجه بود.
وحيد طالب لو نيز كه نزديكان وي از احتمال غيبتش در دربي تهران خبر داده بودند، با دستان بخيه خورده و بانداژ شده به تمرين پرداخت.
از اين تمرين 60 هوادار ديدن كردند.
انتهاي پيام/

Ali-ss
23-09-2008, 18:11
به خاطر گرد همایی امشب آواتارم رو عوض کردم
امیدوارم مهمون نداشته باشیم و بتونم بیام
زنده باد استقلال

amir_a
23-09-2008, 18:46
به خاطر گرد همایی امشب آواتارم رو عوض کردم
امیدوارم مهمون نداشته باشیم و بتونم بیام
زنده باد استقلال

امروز که دومه. مگه قرار نشد سوم باشه؟

unartig
23-09-2008, 19:52
منم فکر میکردم امشب باشه اما خب خوشبختانه امشب نیست .

unartig
23-09-2008, 20:05
در كاخ سعدآباد برگزار شد
مراسم معارفه واعظ آشتیانی با حضور استاندار تهران
خبرگزاری فارس: مراسم معارفه مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران امشب پس از مراسم افطار در كاخ سعدآباد تهران برگزار شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به گزارش خبرگزاری فارس، این مراسم پس از اقامه نماز و صرف افطار به طور رسمی برگزار شد.
در این مراسم كامران دانشجو استاندار تهران، علی اكبر جوانفكر مشاور رسانه ای رئیس جمهوری، مسعود زریبافان رئیس مجمع باشگاه استقلال تهران، خسرو دانشجو،‌ محمد سعید نفریه و سعید انصاری اعضای هیئت مدیره باشگاه حضور داشتند.
محمد حسین قریب مدیرعامل سابق و ایروانی رئیس اسبق مجمع باشگاه استقلال تهران نیز از میهمانان مراسم امشب بودند.
قرار بود امشب مراسم تودیع علی فتح ا...زاده نیز برگزار شود كه وی در این مراسم حضور نیافت تا نماینده اش مامور دریافت لوح تقدیر شود.
دانشجو عضو هیئت مدیره از سفر فتح ا...زاده به شهرستان خبر داد؛ اما مدیرعامل سابق امروز در گفت و گو با فارس عدم تمایل خود برای حضور در این مراسم را اعلام كرد.
همچنین قرار بود محمد علی آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی نیز در مراسم حاضر شود كه تا اواسط برنامه حضور نیافت.
امیر قلعه نویی و سایر اعضای كادر فنی و بازیكنان تیم استقلال نیز ساعت 19 و پس از اتمام تمرین این تیم در مراسم حاضر شدند.

unartig
23-09-2008, 20:47
امیر قلعه نویی: تقویت هیات مدیره باشگاه استقلال تهران لازم بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: تقویت هیات مدیره این باشگاه لازم بود.
امیر قلعه نویی سه شنبه شب در مراسم معارفه مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگاران گفت: این باشگاه شرایط مطلوبی را در ماههای اخیر نداشت به طوریكه تقویت هیات مدیره احساس می‌شد.
وی با قدردانی از تلاش‌های مدیرعامل سابق باشگاه استقلال تهران افزود: علی فتح الله زاده زحمات زیادی را برای این باشگاه متحمل شد.
قلعه نویی اظهار امیدواری كرد كه واعظ آشتیانی مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران بتواند شرایط لازم را برای موفقیت تیم فوتبال این باشگاه در میدان‌های داخلی و بین‌المللی فراهم كند.
وی با بیان اینكه تیم استقلال تهران پرافتخارترین تیم آسیاست، گفت: در صورتی كه امكانات لازم فراهم شود، این تیم می‌تواند نتایج درخشان گذشته خود را تكرار كند.
قلعه نویی در مورد وضعیت تیم استقلال تهران در لیگ برتر باشگاههای ایران افزود: این تیم با بدشانسی، متحمل چند شكست در این رقابتها شد به طوریكه كادر فنی و بازیكنان در استرس فراوانی قرار داشتند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به دیدار آینده این تیم در لیگ برتر اشاره كرد و اظهار داشت: استقلال تهران بازی سختی را روز شنبه هفته آینده مقابل تیم راه آهن تهران پیش رو دارد كه امیدواریم با برتری مقابل این تیم بتوانیم جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیم

unartig
23-09-2008, 20:48
یکشنبه 31 / 06 / 87
دواتفاق ویژه
جمعه فرصت کردم پس از مدت ها با خیال نسبتا آسوده کنار خانواده ام
باشم.اتفاقی که طی ماه های گذشته خیلی کم رخ داده بود.
برای خرید لوازم مورد نیاز پسرودخترم در آغاز سال تحصیلی نو به بیرون
رفتیم.
دواتفاق رخ داد که فکر میکنم شرح آن خالی از لطف نباشد.
اتفاق اول برخورد هواداران بود راستش را بخواهید من خودم در این
چند هفته گذشته سعی می کردم به جز فاصله تمرین ومسابقات زیاد در
اجتماع ظاهر نشوم. خیلی دشوار بود که ناراحتی و غصه هواداران را
ببینم.آن روز وقتی دیدم مردم طرفدار استقلال از برد پنجشنبه شب
تا بدین حد خوشحالند سر از پا نمی شناختم.
اما اتفاق دوم وقتی برای پسرودخترم کتاب ،دفتر،مداد وکاغذ می خریدم
به یکباره به سال های پیش برگشتم وقتی خودم محصل بودم.وآن
چندسال خیلی کوتاه که مرحوم پدرم من وبابک را به بازار می برد و
لوازم مورد نیازمان را می خرید در لحظه ایی همه اینها از نظرم گذشت
چقدر زود گذشتاین همه اتفاق و رویداد .امیدوارم همه تازه محصلان
این مملکت توان خرید مایحتاجشان را برای اول مهر داشته باشند و
کسی از حق تحصیل محروم نماند.

unartig
23-09-2008, 20:48
سه شنبه 30 / 06 / 87
پس از راه آهن هم به پرسپولیس فکر نمی کنم!
یکشنبه مطلب صفحه 4 "استقلال جوان" را با تیتر مهم
"درباد این پیروزی نخوابیم" خواندم.مطلب جالبی بود و حرف های زیادی
درخود داشت.اینکه ما اجازه نداریم پس از پیروزی اخیر بدون انگیزه لازم
درادامه مسابقات حاضرشویم،درتمرین یکشنبه هم همین مساله رابه
بچه ها گوشزد کردم.گفتم بازی هفته قبل تمام شد و به تاریخ پیوست.
همه فکروذکرتان الان باید بازی با راه آهن باشد.اگرببینم غرور دارید و
انگیزه تان کم شده،برخورد می کنم.اتفاقی نیفتاده.ما در تمام بازی ها
باید با همین نگاه به میدان برویم که می توانیم گل های زیادی بزنیم.
اگر قرار باشد به این فکر کنیم که بایک برد اینجوری همه چیز درست
می شود سخت اشتباه کرده ایم.تیم ما،شخصیت وانگیزش لازم برای
قهرمانی را دارد واین نکته ای است که بارها گفته ام.
درواقع من این روزها را می دیدم که تیم به شرایط مطلوب باز میگردد.
حالا هم تکرار می کنم که استقلال را هفته به هفته در شرایط بهتری
خواهید دید. سوالی که دوستان استقلال جوان خواستند پاسخ بدهم،
درباره اظهارات سرمربی پرسپولیس مبنی بر اینکه به پگاه بیشتر از
استقلال فکر می کند هم به نظرم نیازی به صحبت ندارد.
او حرفش را زده ولابد می دانسته که چنین گفته.من نظری ندارم،
فقط همین قدر می گویم که
استقلال پس از راه آهن نیز به پرسپولیس فکر نمی کند.

Alireza Taji
23-09-2008, 20:52
استقلال 3 - 0 راه آهن

کسی نبود پیش بینی ما رو ثبت کنه؟؟؟

سعید جان پیشبینی شما ثبت شد...
بازی استقلال و راه اهن شنبه ساعت 20:00 هست تا 30 دقیقه قبل از بازی می توانید در پیشبینی شرکت کنید...
لیست کسانی که تا حال شرکت کردند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

unartig
23-09-2008, 20:53
سه ميليارد تومان چك استقلال به بازيكنان

مديرعامل سابق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مديري كه ادعا مي‌كند كارش را بلد است، گريه نمي‌كند.

علي فتح اله‌زاده در گفت و گو با فارس، درباره مجتبي جباري و اظهارات او مبني بر اينكه با دورغ چك او را پس گرفته است، اظهار داشت: صبح همان روزي كه جلسه هيئت مديره تشكيل شد، جباري به باشگاه آمد و همه ديدند كه از چك شخصي خودم به او دادم. بعد با توجه به اينكه دو امضا هستم، متوجه شدم امضاي اشتباه زده ام. بنابراين، از منشي خود خواستم تا اين چك را از او بگيرد تا آن را عوض كنم.

وي افزود: بعد به جلسه هيئت مديره رفتم و ديدم اين بلا را سرم آوردند. جلسه كه تمام شد، اين چك هم رسيده بود. شما خود را جاي من بگذاريد، وقتي ديگر مسئوليتي نداريد، حاضر مي‌شديد اين چك را بازگردانيد؟

مديرعامل سابق استقلال عنوان كرد: بالاي 200 ميليون از باشگاه طلب دارم و اگر اين چك را هم مي دادم، اين پول به 300 ميليون مي رسيد. ديگر چطور مي توانستم اين پول را باز پس گيرم؟ مي‌خواستم به خاطر استقلال از حق زن و فرزندم بگذرم. حالا كه اين اتفاق نيفتاده، آدم بدي هستم؟ باشد؛ اشكالي ندارد.

فتح اله‌زاده با بيان اينكه با اسپانسر جديد به توافق رسيده بود و قصد داشته پول آن را به بازيكنان بدهد، اظهار داشت: با تعاوني شهر به توافق رسيده بودم و قرار بود دوشنبه دو ميليارد به من بدهند. قصد داشتم اين پول را به اضافه يك ميلياردي كه قرار بود سازمان بدهد، به بازيكنان بدهم. اين پول را براي چه كسي مي خواستم؛ به جز مجتبي ساير بازيكنان هم چك هايشان برگشت خورده است. باشگاه سه ميليارد تومان دست بازيكنان چك دارد.

وي تصريح كرد: در مورد جباري چون مسئول باشگاه بودم از چك خود استفاده كردم. اگر او از من ناراحت است، مقصر نيستم. او كه با من قرارداد نبسته، بازيكن باشگاه است و حالا دوستان جديدي كه آمده اند، بايد مشكل او را حل كنند.

فتح ا...زاده در مورد اينكه چرا پس از اين اتفاق به تماس هاي اين بازيكن پاسخ نداده است، گفت: شماره آنهايي كه مي شناسم را ذخيره كرده ام و با آن شماره اي كه از جباري داشتم حتي يك تماس هم به گوشي من زده نشد. احتمالا او از شماره هاي ديگر با من تماس گرفته است.

وي در پاسخ به اينكه اگر در چك داده شده به جباري مشكل امضا نداشت باز اين چك را از او پس مي گرفت، اظهار داشت: پس نمي گرفتم. همان موقع هم به خاطر تيم اين كار را انجام دادم؛ اما وقتي مسئوليت از من ساقط شده اجباري براي اين كار وجود ندارد. با وجود همه اين حرف ها مجتبي را دوست دارم و اگر با تلفن خود به من زنگ مي زد، حتما جوابش را مي دادم.

مديرعامل سابق آبي پوشان درباره اينكه گفته مي‌شود فعلا مديريت جديد در مورد جباري مسئوليتي را قبول نكرده است، عنوان كرد: مگر چنين چيزي امكان دارد؟ يكي بايد اين مسئوليت را قبول كند. بازيكنان با باشگاه قرارداد مي بندند؛ نه با شخص.

علي فتح اله‌زاده در اين مورد كه قرار است بعد از دربي افشاگري كند، گفت: بعد از آن حرفي نخواهم زد. آدمي كه ادعا مي كند كار بلدم، وقتي بركنارش مي كنند كه نبايد گريه كند. حرفي براي گفتن ندارم. بايد بگذاريم استقلال در آرامش به كار خود ادامه دهد.

وي در پاسخ به اينكه توصيه به او شده تا سكوت كند، اظهار داشت: من و توصيه؟! آدم توصيه‌پذيري نيستم! حرفي نمانده كه مطرح شود. تا زماني كه اين باشگاه به بخش خصوصي واگذارنشود، به استقلال بازنمي گردم!

unartig
23-09-2008, 20:54
هرموقع عابدینی به پیروزی برگشت این آقاهم به استقلال دوباره برمیگرده

unartig
23-09-2008, 20:55
امير قلعه نويي: تقويت هيات مديره باشگاه استقلال تهران لازم بود
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تقويت هيات مديره اين باشگاه لازم بود.

امير قلعه نويي سه شنبه شب در مراسم معارفه مديرعامل جديد باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگاران گفت: اين باشگاه شرايط مطلوبي را در ماههاي اخير نداشت به طوريكه تقويت هيات مديره احساس مي‌شد.

وي با قدرداني از تلاش‌هاي مديرعامل سابق باشگاه استقلال تهران افزود: علي فتح الله زاده زحمات زيادي را براي اين باشگاه متحمل شد.

قلعه نويي اظهار اميدواري كرد كه واعظ آشتياني مديرعامل جديد باشگاه استقلال تهران بتواند شرايط لازم را براي موفقيت تيم فوتبال اين باشگاه در ميدان‌هاي داخلي و بين‌المللي فراهم كند.

وي با بيان اينكه تيم استقلال تهران پرافتخارترين تيم آسياست، گفت: در صورتي كه امكانات لازم فراهم شود، اين تيم مي‌تواند نتايج درخشان گذشته خود را تكرار كند.

قلعه نويي در مورد وضعيت تيم استقلال تهران در ليگ برتر باشگاههاي ايران افزود: اين تيم با بدشانسي، متحمل چند شكست در اين رقابتها شد به طوريكه كادر فني و بازيكنان در استرس فراواني قرار داشتند.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران به ديدار آينده اين تيم در ليگ برتر اشاره كرد و اظهار داشت: استقلال تهران بازي سختي را روز شنبه هفته آينده مقابل تيم راه آهن تهران پيش رو دارد كه اميدواريم با برتري مقابل اين تيم بتوانيم جايگاه خود را در جدول رده بندي بهبود بخشيم.

unartig
23-09-2008, 20:56
به گزارش خبرگزاري فارس، اين مراسم پس از اقامه نماز و صرف افطار به طور رسمي برگزار شد.
در اين مراسم كامران دانشجو استاندار تهران، علي اكبر جوانفكر مشاور رسانه اي رئيس جمهوري، مسعود زريبافان رئيس مجمع باشگاه استقلال تهران، خسرو دانشجو،‌ محمد سعيد نفريه و سعيد انصاري اعضاي هيئت مديره باشگاه حضور داشتند.
محمد حسين قريب مديرعامل سابق و ايرواني رئيس اسبق مجمع باشگاه استقلال تهران نيز از ميهمانان مراسم امشب بودند.
قرار بود امشب مراسم توديع علي فتح ا...زاده نيز برگزار شود كه وي در اين مراسم حضور نيافت تا نماينده اش مامور دريافت لوح تقدير شود.
دانشجو عضو هيئت مديره از سفر فتح ا...زاده به شهرستان خبر داد؛ اما مديرعامل سابق امروز در گفت و گو با فارس عدم تمايل خود براي حضور در اين مراسم را اعلام كرد.
همچنين قرار بود محمد علي آبادي رئيس سازمان تربيت بدني نيز در مراسم حاضر شود كه تا اواسط برنامه حضور نيافت.
امير قلعه نويي و ساير اعضاي كادر فني و بازيكنان تيم استقلال نيز ساعت 19 و پس از اتمام تمرين اين تيم در مراسم حاضر شدند.

peyman_nn
23-09-2008, 22:35
دوستان کسی میدونه الان زرینچه کجاست ؟

Alireza Taji
23-09-2008, 22:44
اونی عزیز ممنون ازگذاشتن دست نوشته قلعه نویی بازهم ادامه بده:11:
عماد پیداش نیست؟

دوستان کسی میدونه الان زرینچه کجاست ؟
اخرین خبری که از زرینچه :40: داشتم این بود که مربی صنایع اراک شده! البته تیمش را مطمئن نیستم...

EsTeGhL@L 70
23-09-2008, 22:56
اقا سلام من همون esteghlal 67 هستم من نمیدونم چیکار کردم که انجمن خبر ورزشی برام محدود شده ودسترسی ندارم شما میدونید باید چیکار کنم

bayern
23-09-2008, 23:07
اقا سلام من همون esteghlal 67 هستم من نمیدونم چیکار کردم که انجمن خبر ورزشی برام محدود شده ودسترسی ندارم شما میدونید باید چیکار کنم

سلام
مگه کاری انجام دادی

EsTeGhL@L 70
23-09-2008, 23:08
نه به خدا نمیدونم چی شده

bayern
23-09-2008, 23:10
از فتح اله زاده ممنونم
امیرحسین صادقی : استقلال امکانات می خواهد نه مدیر عامل!!//برای مدعی ماندن برق را هم می بریم
تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: مدافع اسبق تیم استقلال تهران در خصوص برکناری فتح اله زاده از مدیریت باشگاه استقلال گفت: فقط اختصاص امکانات مشکلات تیم استقلال را دوا می کند نه تعویض مدیریت در این باشگاه.
امیرحسین صادقی روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، در خصوص انتصاب واعظ آشتیانی به مدیر عاملی استقلال اظهار داشت: از سوابق مدیریتی وی چندان خبر ندارم ولیکن با تجربه ای که از بازی کردن درتیم استقلال دارم فقط این مسئله را به خوبی می دانم که مدیریت دراین باشگاه بزرگ بسیار سخت است.
وی با ابراز تشکر از زحمات فتح اله زاده در باشگاه استقلال بیان کرد: فتح اله زاده در زمان مدیر عاملی اش علیرغم کمبود بودجه و امکانات به موقع چک من را پاس کرد و از خوش قولی اش ممنونم.
صادقی با اشاره به وضعیت ایده آل مس در جدول رده بندی به ایسکانیوز گفت: با تلا ش هایی که دراین چند هفته مجموعه تیم مس متحمل شد قرار گرفتن در مکان دوم جدول رده بندی حق ما بود .
مدافع تیم مس کرمان در خصوص رویارویی با تیم برق خاطرنشان ساخت: برای مدعی ماندن در لیگ با توجه به پیروزی های خوبی که در سه بازی قبل کسب کرده ایم باید برق را در شیراز شکست دهیم .
وی اضافه کرد : البته تیم برق با بازیکنان جوان و با انگیزه عملکرد خوبی از خود نشان داده و با علم به اینکه می دانیم بازی سنگینی را برابر این تیم داریم با استفاده احسن از موقعیت هایمان با سه امتیاز به کرمان بر می گردیم

bayern
23-09-2008, 23:14
نه به خدا نمیدونم چی شده

امیدوارم دیگه دسترسیت رو به انجمن محدود نکنن
چون این درد رو خودم کشیدم و میدونم بد دردیه

bayern
23-09-2008, 23:15
داوود مهابادي: زمان بدي به بازي استقلال رسيديم
سرمربي تيم فوتبال راه آهن گفت: زمان بدي به بازي با استقلال رسيديم زيرا بازي هفته آينده استقلال با رقيب ديرينه اش پرسپوليس است.

داوود مهابادي سرمربي تيم فوتبال راه آهن شهرري در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: راه آهن براي اين بازي آماده است و تمرينات منظمي را همه روزه برگزار مي كنيم.

وي ادامه داد: در دو هفته اخير نتايج مناسبي كسب نكرديم ولي براي بازي با استقلال انگيزه بالايي داريم.

وي تصريح كرد: راه آهن هميشه در مقابل استقلال و پرسپوليس خوب بازي كرده و اينبار نيز براي شكست دادن استقلال به ميدان مي رويم.

وي تصريح كرد: هواداران استقلال به طور قطع به اين بازي بسيار حساس هستند زيرا آنها دوست ندارند بازيكني از تيمشان سه اخطاره شود.

مهابادي از آمادگي پلگويني مهاجم با سابقه تيمش در تمرينات خبر داد و افزود: اگر تا روز مسابقه به آمادگي كامل دست پيدا كند به طور قطع در مقابل استقلال بازي خواهد كرد.

bayern
23-09-2008, 23:16
داوود حقي: مقابل استقلال از پيش باخته نيستيم
هافبك تيم فوتبال راه آهن گفت: استقلال تيم بزرگ و پرمهره اي است اما دليل نمي شود كه در مقابل آنها از پيش بازنده باشيم.

داود حقي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: متاسفانه در دو بازي اخير در ليگ دچار بدشانسي شيدم و اگر از موقعيت ها به خوبي استفاده مي كرديم در حال حاضر از تيم هاي صدرنشين ليگ بودم اما در مقابل استقلال انگيزه هاي زيادي داريم و برخي عنوان مي كنند كه در مقابل استقلال بازنده هستيم اما فوتبال را نمي توان پيش بيني كرد.

وي در ادامه گفت: اگر استقلال شش گل به همنام اهوازي اش زده شك نكنيد انگيزه ما دوچندان شده چرا كه مي خواهيم در مقابل آنها شگفتي ساز باشيم و ناكامي هايمان را فراموش كنيم.

حقي در پايان خاطرنشان كرد: با پتانسيلي كه تيم ما دارد و اعتقادي كه به مهابادي داريم مطمئنم نتايج به مراتب بهتري در ليگ خواهيم داشت فقط اميدوارم اسيربدشانسي نشويم

bayern
23-09-2008, 23:16
بيگ زاده: ثابت مي كنيم شكست استقلال اهواز اتفاقي نبود
هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: مقابل راه آهن ثابت مي كنيم پيروزي پرگل مقابل استقلال اهواز اتفاقي نبود.

هاشم بيگ زاده، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: بازي مقابل راه آهن خيلي سخت است اما ثابت مي كنيم كه پيروزي پرگل مقابل استقلال اهواز در هفته گذشته اتفاقي نبود و تيم ما تغيير كرده است.

وي ادامه داد: تمامي بازيكنان از شكست هاي هفته هاي اخير ناراحت بودند اما حالا با پيروزي كه مقابل استقلال اهواز كسب كرديم تمرينات تيم با نشاط بيشتري برگزار مي شود.

بيگ زاده‌، خاطرنشان كرد: با شكست دوباره به يكي از مدعيان ليگ تبديل مي شويم و اگر راه آهن 10 نفره هم دفاع كند آنها را شكست مي دهيم

bayern
23-09-2008, 23:17
مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران:
حضور واعظ آشتياني را بايد به فال نيک گرفت
مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران برکناري مديرعامل اين تيم از سمتش را شوک بزرگي برشمرد و حضور واعظ آشتياني را به فال نيک گرفت.

علي عليزاده مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران، به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: علي فتح الله زاده زحمات بسياري را براي موفقيت تيم کشيد و متأسفانه نتوانستيم در هفته هاي ابتدايي جواب زحمات او را بدهيم.

وي ادامه داد: تغييرات در کادر مديريتي باشگاه به هيئت مديره مربوط مي شود و هيچ ارتباطي به بازيکنان تيم ندارد و ما موظف هستيم که آنچه را که از ما خواسته اند در زمين پيدا کنيم.

مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران خاطرنشان کرد: واعظ آشتياني از مديران موفق ورزشي بوده و اميدوارم با حضور اين فرد در باشگاه شاهد موفقيت تيم در مسابقات آينده باشيم

bayern
23-09-2008, 23:19
تشكيل كارگروه اقتصادي در باشگاه استقلال
علي انصاري:
هنوز اسپانسر شدن "مبليران" قطعي نشده است
اميدوارم بتوانم از باب فكري كمك كنم!

عضو جديد هيات مديره‌ي باشگاه استقلال تهران گفت: اميدوارم بتوانم از باب فكري، كارهاي شايسته‌اي را براي اين باشگاه پرطرفدار انجام دهم.

علي انصاري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ اظهار كرد: حضورم در هيات مديره‌ي باشگاه استقلال تهران به پيشنهاد زريبافان و واعظي آشتياني بوده و خوشحالم كه بتوانم از باب فكري كاري را براي اين باشگاه انجام دهم.

وي افزود: درمورد برنامه‌هايم نمي‌توانم چيزي بگويم، چرا كه آنها را بايد به هيات مديره ارايه كنم. برنامه‌ها پس از بررسي در هيات مديره از طريق سخنگوي باشگاه كه بعدا مشخص خواهد شد، به عموم اعلام مي‌شود.

عضو جديد هيات مديره باشگاه استقلال تهران يادآور شد: اميدوارم با ايده‌هاي خود و تشكيل كارگروه اقتصادي در باشگاه فضايي ايجاد شود تا اين باشگاه مردمي در موقعيت بهتري قرار بگيرد. باشگاه استقلال ظرفيت مالي خوبي دارد.

وي در پاسخ به اين سوال كه حضورش در استقلال به مانند حضور "هدايتي" در پرسپوليس است؟ گفت: هدايتي دوست و همكار من است. لازم نمي‌دانم درمورد وي چنين قضاوت‌هايي شود. او هزينه‌هاي زيادي در فوتبال كرده است. اجازه دهيد تا او كار خودش را انجام دهد. معتقدم بايد فضا براي كساني كه مي‌خواهند هم‌چون هدايتي در اين عرصه فعاليت كنند،‌ فراهم باشد. مردم ما فهيم هستند و مي‌دانند كه افراد با چه نيتي وارد عرصه‌هاي مختلف مي‌شوند. هدايتي با ورودش به ورزش كارهاي بزرگي انجام داده است.

انصاري ادامه داد: ورزش جزو كارهاي خير است، چرا كه كار سالم سازي را انجام مي‌دهد. اين عرصه از جهات مختلف معنوي، اجتماعي و اقتصادي جامعه را دربرمي‌گيرد. معتقدم وارد شدن به عرصه‌ي ورزشي و كمك به اين عرصه واجب است. حضور افرادي مانند هدايتي آن هم در اين برهه‌ي زماني را بايد به فال نيك گرفت.

انصاري ادامه داد: تاكنون اعضاي جديد هيات مديره‌ي استقلال جلسه‌اي نداشته‌اند. تنها يك بار اعضا با "علي‌آبادي" معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني ديدار كرده‌اند.

وي با اشاره به توقع هواداران از اعضاي جديد هيات مديره‌ي استقلال گفت: اميدوارم حضور اعضاي جديد براي استقلال مثمرثمر باشد. اميدوارم آنها با پيشنهادات، راهكارها و رايزني‌هاي مناسبي كه انجام مي‌دهند، فضاي خوبي را ايجاد كنند تا مشكلات مالي اين باشگاه بزرگ برطرف شود.

انصاري كه رياست بازار مبل ايران را در اختيار دارد، درمورد اسپانسر شدن "مبليران" براي تيم‌هاي استقلال و پيروزي گفت: با وجود گذشت شش هفته از رقابت‌هاي ليگ برتر، انگيزه‌ي كمتري براي ورود اسپانسرها به اين دو تيم وجود دارد اما، با اين حال ما حاضريم تا اين كار را انجام دهيم. به همين منظور دبير هيات امناي بازار مبل با مديران عامل باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس مكاتباتي انجام داده اما، هنوز هيچ چيز قطعي نيست.

وي ادامه داد: امروز فوتبال در جهان به عنوان يك صنعت ديده مي‌شود و بايد به آن نگاه اقتصادي داشت. باشگاه‌هاي حرفه‌اي منابع مالي لازم را دارند اما، تاكنون موقعيت حضور كارگروه‌هاي اقتصادي در باشگاه‌هاي ايران وجود نداشته و هميشه مكانيزم استفاده كوتاه مدت ديده شده است.

عضو جديد هيات مديره‌ي باشگاه استقلال تهران تاكيد كرد: در ايران هميشه به باشگاه‌هاي حرفه‌اي به صورت كوتاه مدت نگاه شده است. استقلال ظرفيت‌هاي خوبي داشته و دارد و اميدوارم بتوانيم از اين ظرفيت‌ها به خوبي استفاده كنيم.

bayern
23-09-2008, 23:21
او به وعده‌هايش عمل نكرد
حسن روشن:
"فتح‌الله‌زاده" مي‌خواست از استقلال به مجلس راه پيدا كند

حسن روشن گفت: "فتح‌الله‌زاده" در باشگاه استقلال بسيار متزلزل عمل كرد.

مدير پيشين تيم‌هاي پايه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اين كه نبايد در مديريت ورزش دروغ و تهمت اساسي داشته باشد، اظهار كرد: براي اينكه بازيكنان جوان استقلال صدمه نخورند از 9 صبح تا 7 بعدازظهر در آكادمي فوتبال استقلال تلاش كردم. مدير نبايد خودش را با دروغ حفظ كند. 20 روز پيش، من دست فتح‌الله‌زاده را به تنهايي رو كردم و تصميم گيران استقلال نيز بهترين تصميم را در تغيير مديريت گرفتند. اميدوارم با اين تغييرات وضعيت استقلال بهتر شود.

پيشكسوت استقلال با اشاره به اين كه يكي از نتايج عدم مديريت، هفت ميليارد بدهي براي استقلال است، خاطرنشان كرد: آكادمي استقلال 120 شاگرد دارد. اگر روال درست پيش مي‌رفت، مي‌بايست 80 درصد از مخارج آكادمي پس‌انداز مي‌شد. چرا كه كار آكادمي بازيكن سازي و آينده‌گري است.

روشن با انتقاد از عملكرد فتح‌الله‌زاده يادآور شد: فتح‌الله‌زاده قصد داشت از مديريت در استقلال به مجلس راه پيدا كند، كه به اعتقاد من به هيچ كدام نرسيد. چرا كه راهش غلط بود. هميشه از من سوال مي‌كرد كه اگر بجاي او بودم به آكادمي بيشتر اهميت مي‌دادم و يا به تيم ليگ برتر. از 170 ميليون بودجه مصوب آكادمي تنها مبلغي معادل 50 ميليون و چهارصد هزار تومان به ما پرداخت كرد. مربيان و بازيكنان در سال جديد حقوق نگرفتند و اين باعث تاسف است. پس از بركناري من به مربيان گفتند كه پول‌شان را من گرفتم، پرداخت 300 هزار تومان به جاي سه ميليون تومان دستمزد به مربيان نشانگر فريب دادن مربيان است. آنها به خاطر عرق به استقلال از دستمزدهاي 10 ميليون توماني گذشتند ولي در استقلال گول مديريت را خوردند!

وي در پاسخ به اين پرسش كه عملكرد مديريت جديد بايد به چه صورت باشد؟ گفت: مشكلات باشگاه‌هاي بزرگ تا وقتي كه تيم‌هاي پايه نداشته باشند، حل نمي‌شود. در غير اين صورت، تيم‌ها مجبور هستند به دنبال بازيكناني كه پول مي‌خواهند بروند. فتح‌الله‌زاده اين كار را كرد و بدهي بالا آورد. تيم‌هاي بزرگ نبايد به بازيكنان التماس كنند و به آنها پول نيز بدهند. وقتي تيم‌ها پشتوانه ندارند و از جوانان استفاده نمي‌كنند، مجبور به التماس كردن بازيكنان بي‌تعصب مي‌شوند! ما به جوانان استقلال ياد داديم كه عرق داشته باشند و به خاطر پول اين تيم را ترك نكنند و از اين طريق به تيم بزرگسالان و تيم ملي راه پيدا كنند.

وي در پايان متذكر شد: فتح‌الله‌زاده به وعده‌هايش جامه عمل نپوشاند.

bayern
23-09-2008, 23:25
در گفت و گو با فارس

فتح ا...زاده: مدير مدعي هرگز گريه نمي‌كند

خبرگزاري فارس: مديرعامل سابق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مديري كه ادعا مي‌كند كارش را بلد است، گريه نمي‌كند.

علي فتح ا...زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره مجتبي جباري و اظهارات او مبني بر اينكه با دورغ چك او را پس گرفته است، اظهار داشت: صبح همان روزي كه جلسه هيئت مديره تشكيل شد، جباري به باشگاه آمد و همه ديدند كه از چك شخصي خودم به او دادم. بعد با توجه به اينكه دو امضا هستم، متوجه شدم امضاي اشتباه زده ام. بنابراين، از منشي خود خواستم تا اين چك را از او بگيرد تا آن را عوض كنم.
وي افزود: بعد به جلسه هيئت مديره رفتم و ديدم اين بلا را سرم آوردند. جلسه كه تمام شد، اين چك هم رسيده بود. شما خود را جاي من بگذاريد، وقتي ديگر مسئوليتي نداريد، حاضر مي شديد اين چك را بازگردانيد؟
فتح ا...زاده با بيان اينكه با اسپانسر جديد به توافق رسيده بود و قصد داشته پول آن را به بازيكنان بدهد، اظهار داشت: با تعاوني شهر به توافق رسيده بودم و قرار بود دوشنبه دو ميليارد به من بدهند. قصد داشتم اين پول را به اضافه يك ميلياردي كه قرار بود سازمان بدهد، به بازيكنان بدهم. اين پول را براي چه كسي مي خواستم؛ به جز مجتبي ساير بازيكنان هم چك هايشان برگشت خورده است. باشگاه سه ميليارد تومان دست بازيكنان چك دارد.
علي فتح ا...زاده در اين مورد كه قرار است بعد از دربي افشاگري كند، گفت: بعد از آن حرفي نخواهم زد. آدمي كه ادعا مي كند كار بلدم، وقتي بركنارش مي كنند كه نبايد گريه كند. حرفي براي گفتن ندارم. بايد بگذاريم استقلال در آرامش به كار خود ادامه دهد.
وي در پاسخ به اينكه توصيه به او شده تا سكوت كند، اظهار داشت: من و توصيه؟ آدم توصيه پذيري نيستم. حرفي نمانده كه مطرح شود. تا زماني كه اين باشگاه به بخش خصوصي واگذارنشود، به استقلال بازنمي گردم.

Ali-ss
23-09-2008, 23:26
اوه...
من فکر می کردم امشب باید بیاییم
چون توی پیغام خصوصی نوشته بود شب چهارشنبه که باید می نوشت چهارشنبه شب
به هرحال بهتر شد چون من تا همین الان مهمون داشتم

bayern
23-09-2008, 23:27
غيبت مجدد جباري و حضور طالب لو در تمرين استقلال تهران

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال تهران بعدازظهر امروز در غياب هافبك ناراضي و با حضور دروازه بان مصدوم اين تيم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين از ساعت 16:20 در زمين شماره 2 مجموعه ورزشي آزادي آغاز شد.
تمرين به دليل مراسم معارفه واعظ آشتياني مديرعامل جديد باشگاه، زودتر از هميشه برگزار شد.
مجتبي جباري كه به علت مسائل مالي در تمرينات روزهاي گذشته شركت نداشت، امروز نيز در تمرين حاضر نشد تا همچنان روي حرف خود مبني بر عدم حضور در تمرين تا زمان دريافت مطالبات،‌ پافشاري كند.
وي صبح امروز در كلاس روانشناسي شركت كرد.
حضور يك بازيكن برزيلي 26 ساله به نام رود ريگوئز در تمرين از ديگر نكات قابل توجه بود.
وحيد طالب لو نيز كه نزديكان وي از احتمال غيبتش در دربي تهران خبر داده بودند، با دستان بخيه خورده و بانداژ شده به تمرين پرداخت.
از اين تمرين 60 هوادار ديدن كردند.

bayern
23-09-2008, 23:28
با وجود ناراحتي از نقد نشدن چك

مجتبي جباري امروز در جلسه روانشناسي شركت كرد

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال صبح امروز در جلسه روانشناسي كه در باشگاه تشكيل شد، حضور پيدا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري كه روزهاي گذشته به دليل پاس نشدن چك هاي دريافتي از باشگاه به حالت اعتراض در تمرينات شركت نكرده بود، صبح امروز در جلسه روانشناسي شركت كرد.
ظاهرا با اين بازيكن تماس گرفته شده و به او اعلام شده كه امروز قرار است جلسه معارفه باشگاه تشكيل شود و مدييرت جديد پول بازيكنان را پرداخت كند.
جباري با شنيدن اين وعده در كلاس صبح شركت مي كند.

bayern
23-09-2008, 23:30
با شكست راه آهن به مصاف پرسپوليس خواهيم رفت

خبرگزاري موج - گروه اقتصاد ورزش
با شكست راه آهن خود را براي رويارويي با پرسپوليس در شصت و پنجمين دربي پايتخت آماده خواهيم كرد.

علي عليزاده مهاجم تيم استقلال در گفتگو با خبرنگار موج گفت: بعد از برد شيريني كه مقابل تيم استقلال اهواز كسب كرديم بازيكنان با انگيزه بيشتري در تمرينات حضور پيدا مي كنند.
وي افزود: در يك برهه زماني تيم نتايج خوبي را به دست نياورد و فشار مطبوعات باعث ازهم پاشيدگي تيم شده بود ولي خوشبختانه با شكست استقلال اهواز از بحران خارج شديم.
مهاجم تيم استقلال در خصوص وضعيت مصدوميت وحيد طالب لو تصريح كرد: به احتمال فراوان طالب لو به بازي با راه آهن نمي رسد ولي با تلاش پزشكان خود را براي دربي پايتخت آماده مي كند.
عليزداه در پايان ابراز اميدواري كرد كه تيمش با شكست راه آهن با روحيه مضاعف به مصاف پرسپوليس رود و خاطر نشان ساخت: پيروزي در دربي براي هواداران از اهميت زيادي برخوردار است و بازيكنان تلاش مي كنند با شكست راه آهن از سد حريف سنتي خود تيم پرسپوليس نيز بگذرند.

bayern
23-09-2008, 23:36
جنگ رواني داربي از قضيه داوري كليد خورد
پرسپوليس و استقلال عليه سعد كميل

10 روز مانده به شصت و پنجمين داربي يا همان شهرآورد پايتخت، هر دو تيم استقلال و پرسپوليس عليه سعد كميل، داور كويتي انتخاب شده براي قضاوت اين بازي موضع مخالف گرفتند.
كميل كه پيش از اين داربي شماره 60 را كه با نتيجه مساوي بدون گل تمام شد، سوت زده بود اكنون از هر دو طرف داربي، انتخاب نامناسبي خوانده مي‌شود. استقلالي‌ها مي‌گويند؛ كميل در بازي اسفند 84 دو پنالتي(!) آنها را اعلام نكرد و در مقابل پرسپوليسي‌ها معتقدند اين داور كويتي براي رقم زدن نتيجه مساوي وارد استاديوم آزادي مي‌شود.
داريوش مصطفوي در تماس با كفاشيان، رييس فدراسيون فوتبال اعتراض خود را شفاهي به اين انتخاب اعلام داشت و گفته مي‌شود باشگاه استقلال نيز طي امروز و فردا اين اعتراض را كتبي به كميته داوران مي‌فرستد. امير قلعه‌نويي، سرمربي آبي‌ها هم چند روز گذشته به گزينش اين داور عرب براي قضاوت بازي حساس دو تيم نامدار تهران اعتراض كرده بود.
در همين راستا و با افزايش تدريجي حساسيت‌هاي داربي 65، نزديكان هر دو باشگاه مي‌گويند اين جنگ رواني بسيار زودتر از مسابقه‌هاي گذشته دو تيم آغاز شده و شايد در پشت پرده خود دلايلي مثل توجيه باخت احتمالي در داربي باشد. استقلال به زودي مديرعامل خود را تعويض كرده و واعظي آشتياني در دومين آزمايش خود در همان ابتداي فعاليت در پست مديرعاملي بايد به مصاف پرسپوليس برود و طبيعي است كه باختن مي‌تواند جايگاه او روي سكوهاي آزادي را به خطر بيندازد. در مقابل داريوش مصطفوي با حجم زيادي از شايعات و اخبار تاييد نشده مبني بر اخراج قريب‌الوقوع از مديرعاملي باشگاه پرسپوليس دست و پنجه نرم مي‌كند و شكست در داربي با توجه به حجم سنگين هزينه‌ها و جذب ستاره‌هاي بزرگ و گرانقيمت براي اين تيم، مي‌تواند اين اخبار را به واقعيت تبديل كند. فراموش نمي‌كنيم كه فتح‌ا...‌زاده، همتاي پيشين داريوش‌خان هم پس از چند ماه درگيري با اين شايعات، بالاخره جايگاه خود را از دست داد و خانه‌نشين شد. پس احتمال زمينه‌چيني براي باخت احتمالي در داربي چندان بعيد نيست.

bayern
23-09-2008, 23:37
استقلالي‌ها بايد از انتخاب كميل خوشحال باشند

سعدكميل يكي ديگر از داوران داربي است. داور عربي كه قبلا هم قاضي ديدار پرسپوليس و استقلال بوده است!
جالب است بدانيد كه حضور داوران عرب، قبلا براي استقلالي‌ها خوش‌يمن نبوده است. جمال‌الشريف، عبدالرحمان الزيد، عمرالمهنا و محمد كوسا، وقتي داور ديدار بين دو تيم بوده‌اند، بازي را يا پرسپوليس برده يا در آن ليگ پرسپوليس قهرمان شده است اما سعدكميل براي استقلال خوش‌يمن بوده است.
اين درست كه در داربي روز 19 اسفند سال 84 دو تيم، اين تيم پرسپوليس بود كه با تساوي صفربر صفر برابر صدرنشين جدول بيشتر خوشحال بود اما در همان ديدار كه سعد كميل قاضي ميدان بود، استقلالي‌ها جام را با قهرماني به پايان رساندند.
اگر چهار داور عرب سوريه و عربستاني براي قضاوت داربي سوت زده و پرسپوليس با سوت آنها موفقيت را تجربه كرده حالا نوبت سعد كميل است كه بار ديگر براي خوش‌شانسي استقلالي‌ها به ميدان آمده است!

bayern
23-09-2008, 23:37
دست طالب‌لو رفت توي شيشه

عصر روز يكشنبه اتفاق عجيبي براي وحيد طالب‌‌لو رخ داد. او وقتي به محل تمرين استقلال رسيد دستش خوني بود و باعث شد همه استقلالي‌ها هول و فكر كنند چه اتفاقي ممكن است براي طالب‌لو رخ داده باشد كه دست او اينچنين خونين شده. دكتر نوروزي سريع به سراغ طالب‌لو رفت و با سه بخيه خونريزي دست او را بند آورد. وقتي ماجرا را از وحيد پرسيدند او گفت وقتي كه داشته از خانه بيرون مي‌آمده دستش رفته توي شيشه و بريده.
البته اين توجيه طالب‌لو اصلا قابل قبول نيست و كسي از استقلالي‌ها هم با اين توجيه وحيد قانع نشد.
برخي از بازيكنان استقلال مي‌گويند كه شايد طالب‌لو با كسي درگير شده و در حين درگيري شيشه شكسته و دستش را بريده.
البته با توجه به خصوصيات اخلاقي كه از طالب‌لو سراغ داريم از او بعيد است كه اهل دعوا كردن و شيشه شكستن باشد اما قبول كنيد توجيه خودش هم كه وقتي داشته از خانه بيرون مي‌آمده دستش رفته توي شيشه چندان قابل قبول نيست البته بخيه‌هاي دست طالب‌لو مشكلي براي او درست نكرده و با تلاش‌هاي دكتر نوروزي او به ديدار استقلال مقابل راه‌آهن مي‌رسد.
جانواريو ديگر مصدوم استقلال هم كه از ناحيه دنده دچار مشكل شده مشكلي براي بازي مقابل راه‌آهن ندارد.

bayern
23-09-2008, 23:39
واعظ آشتياني: عكس با شورت ورزشي دارم، شاهد هم دارم
نويسنده : محمدرضا مدني

اميررضا واعظ آشتياني كه اين روزها نام فاميل او را برخي به اشتباه «واعظ آشتياني» مي‌نويسند نه تنها حساسيتي نسبت به اين موضوع ندارد بلكه معتقد است: «هر كسي از ظن خود شد يار من» موضوع سفر مدير‌عامل جديد استقلال به ايتاليا بهانه‌اي شد تا با اين فوتباليست گمنام قديم و مدير شناخته شده امروز از هر دري صحبت كنيم، با ما همراه شويد تا بيش از پيش با سوابق ورزشي واعظ آشتياني آشنا شده و از روزي كه پروين او را براي نوك حمله پرسپوليس و دانايي فرد او را براي نوك حمله استقلال دعوت كردند بيشتر بدانيد.
پيش از داربي در تهرانم
چهارشنبه پيش اعلام كردم كه براي شركت در اجلاس روساي فدراسيون‌هاي دوچرخه‌سواري بايد به ايتاليا سفر كنم. تيم اميدمان هم همين امروز (روز گذشته) صبح تهران را به مقصد ايتاليا ترك كرد. چهار، پنج روزه هم برمي‌گردم. البته يك روزنامه‌اي نوشته بود واعظ قرار است يك ماه به ايتاليا برود كه از اين بابت بايد بگويم اگر خرج و مخارجش را هم پرداخت مي‌كنند چرا كه نه من حاضرم يك ماه به ايتاليا بروم.
از تيم كيان به اردوي تيم‌ملي دعوت شدم
14 سالم بود كه با درخشش در تيم فوتبال آموزشگاه كاوه تهران جذب باشگاه كيان شدم و در سن 16 سالگي براي تيم جوانان اين باشگاه توپ مي‌زدم. از سن 18 سالگي هم به عضويت تيم بزرگسالان كيان درآمدم. آن زمان آقايان علي محمد مرتضوي، يدا... خاكباز مقدم و اكبر خشكباري كادر‌فني تيم ما را تشكيل مي‌دادند. در همان دوران توسط مربي تيم جوانان به اردوي اين تيم دعوت شدم و چون پارتي نداشتم زود خط خوردم.
عابدزاده دروازه‌بان ذخيره تيم ما بود
19 ساله بودم كه انقلاب شد و من هم مثل جوانان آن زمان براي مدتي درگير اتفاقات انقلاب بودم. سال 1360 بود كه عضو تيم هلال‌احمر اصفهان شدم. آن زمان احمدرضا عابدزاده 14-15 ساله بود و رزرو دروازه‌بان تيم ما بود.
به‌خاطر تاجي بودنم دعوت پروين را رد كردم
آقاي رضوان، معلم ورزش دبيرستان ما بود كه علي پروين به‌واسطه رفاقتي كه با او داشت روزي به سراغ من آمد و با‌توجه به شناختي كه از من در نوك حمله تيم كيان داشت دعوت كرد تا به تيم پرسپوليس بپيوندم اما خب چون بنده از همان اول تاجي بودم دعوت ايشان را رد كردم. هرچند كه بنده نسبت به آقاي پروين ارادت خاصي دارم و ما با هم بچه محل هم بوده‌ايم.»
دعوت دانايي‌فرد را براي تاجي شدن رد كردم
روزي در مصاف تيم‌هاي جوانان كيان و تاج كه من هم در زمين حضور داشتم يك گل از تاج عقب افتاديم اما اواخر بازي من گل تساوي را زدم و وقتي بازي تمام شد آقاي دانايي‌فرد آمد و گفت كه به تاج بروم اما خب آن زمان تيم كيان تيم بزرگ و اسم و رسم داري بود و بازيكنان بزرگي مثل عليرضا رعدي در آن بازي مي‌كردند به همين خاطر پاسخ منفي به ايشان دادم.
از بچگي استقلالي بودم
آنهايي كه من را مي‌شناسند مي‌دانند كه از كودكي طرفدار تيم تاج بودم و اين حرف ربطي به امروز كه در راس اين باشگاه هستم ندارد.
عكس با شورت ورزشي زياد دارم
اين روزها مد است كه هركس در ارگاني يا فدراسيوني يا باشگاهي سمت مي‌گيرد فورا با رو كردن عكس‌هايش با لباس ورزشي و شورت فوتبال خودش را فردي ورزشي عنوان مي‌كند. حال اينكه ما علاوه بر عكس با شورت ورزشي كلي هم شاهد داريم.
2 سال نايب قهرمان دو سرعت كشور شدم
من علاوه بر فوتبال در رشته دووميداني هم ورزش مي‌كردم و به‌خاطر سرعت بالايي كه هنگام دويدن داشتم در دوي 200 متر و 100 متر بارها در سطح استان تهران مقام‌هاي قهرماني و نايب قهرماني در سطح آموزشگاه‌هاي كشور را از آن خودم كردم. حتي يادم هست كه در مسابقات كشوري كه در آبادان برگزار شد هم نايب قهرمان كشور شدم. اين كار را دو سال تكرار كردم.
من «واعظ» آشتياني هستم
از هفته گذشته به اين طرف برخي نام مرا واعظ آشتياني و برخي واعظ مي‌نويسند. البته درست آن اميررضا واعظ آشتياني است اما حالا كه برخي دوست دارند واعظ بنويسند هيچ اشكالي ندارد. اصل اين است كه عملكرد افراد مورد بازبيني قرار مي‌گيرد.
اسپانسر بعدي را 2 ماه پيش از فصل مي‌آورم
اينكه پس از گذشت هفت هفته از ليگ‌برتر اسپانسر بگيريم يعني بخشي از درآمد باشگاه از اين راه را از دست داده‌ايم. اگر عمري باقي باشد و فصل بعد هم در باشگاه باشم دو ماه پيش از شروع فصل قرارداد اسپانسر را مي‌بندم. آن هم با رقمي كه در خور نام استقلال باشد. الان كه كسي جلو نمي‌آيد. اسپانسر را بايد قبل از فصل گرفت.
اهل كري خواندن نيستم
به نظرم بازي داربي بازي جذابي است و هر باشگاهي برنامه‌ريزي و تاكتيكش بهتر باشد مي‌تواند نتيجه بگيرد. حرف اول و آخر در اين ديدار را ادب و احترام از سوي تماشاگران و بازيكنان به تيم حريف مي‌زند. من از جواني هم اهل كري خواندن نبودم و حالا هم نيستم.
با زريبافان در شوراي شهر بوديم
ما قبلا با آقاي زريبافان در شوراي شهر همكار بوديم و ايشان نظر لطف داشتند و از بنده دعوت كردند تا به هيات مديره باشگاه بيايم و من هم آمدم. به هر حال هر مجموعه‌اي كه تحت چارت اينچنيني باشد تابع رييس مجمع آن است.
آرزو به دل نبودم
اينكه پيش‌تر كانديداي رياست فدراسيون فوتبال شده بودم نه تكليف بود و نه آرزوي فوتبالي شدن. من همواره دوست داشته و دارم تا از توانايي‌هايم استفاده كنم و نه تنها اينجا بلكه آرزوي هيچ شغلي را نداشته‌ام اما چون استقلال را دوست داشتم وقتي با پيشنهاد آقاي زريبافان مواجه شدم به‌واسطه طرفداري‌ام از رنگ آبي احساس كردم مي‌توانم به استقلال كمك كنم.
با فتح‌ا...زاده رفيقم
آقاي فتح‌ا...زاده از دوستان بنده هستند و هجدهم شهريور در سالروز درگذشت پدرم ايشان زحمت كشيدند و در مراسمي كه با حضور جمعي از مديران ورزشي و اقتصادي كشور داشتم تشريف آوردند. ما با هم هيچ مشكلي نداريم و اصولا بنده با هيچكس مشكل ندارم.
براي پست و مقام دست و پا نمي‌زنم
رفتن و ماندن هم از مقدرات الهي است. اگر مرا به استقلال آوردند توفيقي نصيبم شده و سعي خواهم كرد با تمام توان در خدمت اين مجموعه باشم و اگر شبانه هم زنگ بزنند و بگويند برو، دو ركعت نماز شكر مي‌خوانم. هرگز براي پست و مقام دست و پا نمي‌زنم و اين نكته را دوستان بنده به‌خوبي مي‌دانند كه هرگز شخصيت‌هاي مهم مملكت را براي خودم نردبان پيشرفت نكرده‌ام و فقط افتخار دوستي و رفاقت با آنها را دارم.

bayern
23-09-2008, 23:41
من هدايتي استقلال نيستم
انصاري: سهام استقلال را نمي‌خواهم
نويسنده : رضا خدادادي

«علي انصاري» از او به عنوان هدايتي شماره دو فوتبال ايران ياد مي‌كنند. هر چند كه خودش اين مقايسه را چندان نمي‌پسندد و مي‌گويد: «من هدايتي استقلال نيستم» شايد ريشه مقاومت مقابل اين عنوان را بايد در نوع تفكرات او جست‌وجو كرد و تفاوت‌هايش نسبت به هدايتي. مرد ثروتمند پرسپوليس بعد از گرفتن قول پيشكش سهام از سوي مسوولان سازمان تربيت بدني بود كه پاپيش گذاشت اما انصاري كه نگاهش را به مقوله ورزش نگاهي ملي عنوان مي‌كند هيچ چشمداشتي به سهام باشگاه ندارد و اصلا هدفش را خريد استقلال قرار نداده است. انصاري كه طرح‌هاي اقتصادي – ورزشي‌اش پيش از اين موجب خير و بركت در دوچرخه‌سواري بوده حالا با ايده‌هاي متفاوتي براي استقلال وارد اين باشگاه شده و اميدوار است فضا براي پياده كردن اين طرح‌ها باشد. اتفاقي كه البته خودش هم معترف است كه به تنهايي و بدون حمايت هيات مديره انجام آن ممكن نيست.
آقاي انصاري! قبل از شما افراد ديگري هم با سياست مشابه وارد عرصه ورزش شده‌اند اما خيلي زود پا پس كشيده‌اند.
بايد فضاي اين اتفاق آماده شود اگر فضاي خوب و سالمي ايجاد شود حتما افراد اقتصادي وارد ورزش مي‌شوند. بايد ادبياتمان فرق كند و نگاهمان ناعادلانه نباشد.
شايد يكي از همين نگا‌ه‌هاي ناعادلانه بحث شهرت طلبي افرادي مثل شما باشد اتهامي كه متوجه آقاي هدايتي هم شد و ايشان در جواب گفتند ما از پول خودمان براي كسب شهرت استفاده مي‌كنيم.
ببينيد من همينقدر در مورد آقاي هدايتي كه از دوستان هم هستند مي‌دانم كه با اخلاص آمده و براي ورزش هزينه مي‌كند. بحث شهرت هم براي آدم اقتصادي تعريف شده است. يعني در حوزه‌اي كه كار من است يعني مبل شناخته شده هستم. دنبال تريبون جديدي هم نبودم كه مثلا فلان كار را براي خودم انجام بدهم. براي دوچرخه‌سواري كار كردم و نتايج آن مشخص است حالا هم توفيق خدمت در باشگاه استقلال حاصل شده است. من به سفارش آقاي زريبافان آمدم.
اما كار در چنين باشگاه‌‌هايي چيزي جز هزينه نيست. طرحي براي به سود رساندن استقلال داريد؟
فوتبال امروز يك صنعت است جايي كه چرخش مالي در آن به 250 ميليارد تومان برسد بايد به آن نگاه اقتصادي داشت. من طرح و ايده‌هايي براي استقلال دارم قرار است كار گروه اقتصادي تشكيل بدهيم و شرايط كار را بررسي كنيم. اما من به تنهايي نمي‌توانم موجبات موفقيت استقلال از نظر اقتصادي را به وجود بياورم من اين طرح‌ها را پيشنهاد مي‌دهم و اين اعضاي هيات مديره هستند كه بايد موجبات عملي شدن آن را فراهم كنند.
استقلال اين پتانسيل را براي درآمدزايي دارد؟
اين باشگاه برند بسيار معروفي است و ظرفيت‌هاي بالقوه‌اي دارد كه مي‌توان آن را به فعل تبديل كرد. كار گروه‌هايي كه ما تشكيل مي‌دهيم راه انجام اين پروسه را بررسي مي‌كنند.
گويا اولين هديه شما به هواداران استقلال و حتي پرسپوليس بحث اسپانسر است و معرفي بازار مبل به عنوان اسپانسر آنها.
بازار مبل، هيات امنا دارد كه آنها اين موضوع را بررسي كردند.
اما حتما پيشنهاد شما بوده كه رييس انجمن صنف مبل هم هستيد.
بالاخره پيشنهادي است كه به عنوان يك گزينه مطرح كردم و الان دبير انجمن ما با مديران عامل دو باشگاه در حال رايزني است.
مبلغ چقدر است؟
مبلغ معقولي است.
اما گفته مي‌شود مخالفت‌هايي با آن صورت گرفته.
اگر اسپانسر دارند چرا بعد از شش هفته از ليگ مشخص نشده اين يك فرصت است و به نظرم بايد از آن استفاده كرد خصوصا كه اگر داربي هم بگذارد ممكن است اين پيشنهاد هم وجود نداشته باشد.
هيات مديره باشگاه استقلال دستخوش تغييرات زيادي مي‌شود. اين موضوع انجام طرح‌هاي اقتصادي شما را تهديد نمي‌كند.
يكي از مشكلات ورزش ما همين كوتاهي دوره مديريت‌هاست و نگاه كوتاه مدت اجازه عملي شدن برنامه‌ها را نمي‌دهد اميدوارم همانطور كه اين فرصت به آشتياني در دوچرخه‌سواري داده شد و ثمرات آن مشخص است در استقلال هم اين امكان فراهم شود.

bayern
23-09-2008, 23:42
منصوريان: سرجايم هستم و تكان نمي‌خورم
نويسنده : پريسا اسلام‌زاده

تغيير و تحولات رخ داده در سطح مديريتي باشگاه استقلال اين شائبه را به وجود آورده كه در چارت باشگاه تغييراتي به وجود بيايد. يكي از تغييرات احتمالي كه اين روزها در مورد آن گمانه‌زني مي‌شود حذف عليرضا منصوريان در آكادمي فوتبال استقلال است. فتح‌ا...‌زاده پيش از بركناري خود در اقدامي جالب توجه و با موافقت همه اعضاي هيات مديره منصوريان را به عنوان رييس آكادمي فوتبال و استقلال انتخاب كرد. او با سپردن اختيار تام به منصوريان به او اين فرصت را داد كه اولين تجربه مديريتي خود را در تيم‌هاي پايه استقلال شروع كند. بازتاب فعاليت‌هاي منصوريان در تيم‌هاي پايه كاملا مثبت بود و او با برنامه‌هاي حرفه‌اي كه براي تيم‌هاي پايه در نظر گرفت به هيات مديره اين اطمينان را داد كه انتخاب او براي اين سمت درست بوده است. اما شايعاتي كه پس از حضور واعظي آشتياني به عنوان مديرعامل در هيات مديره راجع به منصوريان مطرح شده اساس و پايه محكمي ندارد. خيلي‌ها معتقدند با رفتن فتح‌ا...‌زاده منصوريان حامي اصلي خود را از دست داده و ديگر كسي از او حمايت نمي‌كند. اما در همين هيات مديره فعلي يكي از اعضاي بلند مرتبه كه سابقه چند ساله حضور در هيات مديره را دارد به شدت حامي منصوريان است و حتي از حضور او در كادر فني تيم استقبال مي‌كند. همين عضو قديمي هيات مديره بود كه در تماس با منصوريان به او گفته بود كه براي حضور در كادر فني آماده شود. از طرف ديگر كاپيتان سابق استقلال رابطه خوبي با مديرعامل جديد دارد و به دليل همين رابطه خوب است كه از حفظ جايگاه خود اطمينان دارد. اما ضلع ديگر اين معادله امير قلعه نويي است. او و منصوريان مثل دو خط موازي هستند كه هر كدام ادعاي تاج و تخت را در استقلال دارند و دلشان نمي‌خواهد رقيب را از خود بالاتر ببينند. شايد تنها كسي كه الان بتواند موقعيت منصوريان را تهديد كند قلعه‌نويي باشد و البته اين در عكس موضوع صادق است و قلعه‌نويي هم منصوريان را تهديدي براي خود مي‌داند. شايعاتي كه در مورد حذف منصوريان از آكادمي وجود دارد ارتباط مستقيم با قلعه‌نويي پيدا كرده است. قلعه‌نويي و منصوريان فعلا در ظاهر ارتباط خوبي با يكديگر دارند و آوردن بازيكن اميد استقلال به تمرينات بزرگسالان و استقبال قلعه‌نويي از اين موضوع هم گواهي بر رابطه خوب اين دو رقيب است. بي‌دليل نيست كه منصوريان از حفظ جايگاهش در باشگاه مطمئن است. او به قدرت و محبوبيت خود روي سكوها اطمينان دارد و بارها در محافل خصوصي هم اعلام كرده كه قلعه‌نويي از ترس جايگاه هشت هم كه شده اقدام به حذف او از باشگاه نمي‌كند. وقتي با خود منصوريان در مورد احتمال حذفش از رياست آكادمي استقلال صحبت مي‌كنيم او با اعتماد به نفس خاصي از حفظ اين جايگاه مي‌گويد: «مطمئن باشيد كه چنين اتفاقي نمي‌افتد. من قرص و محكم سر جاي خودم هستم و دليلي ندارد كه پستم را از دست بدهم. انتخاب من به وسيله اعضاي هيات مديره بوده و كسي جز اعضاي هيات نمي‌تواند مرا از اين سمت بركنار كند.» قلعه‌نويي تا چه حد مي‌تواند در بركناري منصوريان تاثيرگذار باشد؟ منصوريان نمي‌خواهد پاسخ اين سوال را به تندي بدهد. اما مي‌گويد كه نصب و عزل فقط با هيات مديره است: «نمي‌دانم اين شايعات از كجا آمده. اما افرادي هستند كه نمي‌توانند حضور مرا در باشگاه استقلال تحمل كنند. من و قلعه‌نويي مشكل نداريم و هر كسي سر جاي خودش است اما من از جايم تكان نمي‌خورم و همين جا هستم.» حتما پشت منصوريان به جاي محكمي قرص است كه با اعتماد به نفس از حفظ جايگاهش حرف مي‌زند.

bayern
23-09-2008, 23:43
دستم 3 تا بخيه خورد نه 20 تا
طالب‌لو: به داربي مي‌رسم

خبر جراحت دست وحيد طالب‌لو از ابتدا اينقدر مختصر نبود. وقتي خبر جراحت دست دروازه‌بان ملي‌پوش استقلال روي اينترنت قرار گرفت و به همه جا مخابره شد ابتدا همه تصور كردند شرايط براي اين دروازه‌‌بان جوان آنقدر وخيم هست كه به احتمال زياد بازي حساس 12 مهر برابر پرسپوليس را از دست خواهد داد اما پس از گذشت دقايقي از اين خبر عجيب طالب‌لو خيال طرفداران استقلال را راحت و تا حدي خوشحالي احتمالي پرسپوليسي‌ها از احتمال غيبت طالب‌لو را از بين برد.
چه مشكلي برايت پيش آمده است؟
دستم با شيشه بريده است و مشكلي نيست. از صبح تا حالا خيلي‌ها تماس گرفته‌اند تا علت آن را بدانند. البته همه نسبت به من لطف دارند.
اما در خبرها آمده بود كه دستت 20 بخيه خورده است؟
نه بابا فقط سه تا بخيه خورد. آن هم يكشنبه شب بود و بلافاصله پس از جراحت دستم به كلينيك رفتم و دستم را بخيه كردند.
شرايط دستت به گونه‌اي است كه بتواني در مصاف هفته آينده برابر راه‌آهن به ميدان بروي؟
بخيه دستم را بايد سه روز ديگر بكشم و پس از آن هم نبايد ضربه محكم به آن برخورد كند. با اين همه تا روز شنبه شرايطش خيلي بهتر از حالا خواهد شد اما در پايان دكتر نوروزي بايد دراين خصوص اظهارنظر كند.
به داربي كه مي‌رسي؟
صددرصد. تا آن زمان خوب خوب مي‌شود.
اما خبر احتمال غيبتت براي ساعتي پرسپوليسي‌ها را خوشحال كرد؟
فكر نمي‌كنم چنين حرفي صحت داشته باشد چون به هرحال استقلال هرگز متكي به فرد نيست.
بازي راحتي برابر استقلال اهواز داشتي؟
تقريبا راحت بود. اي كاش هميشه همه تيم‌ها و همه بازي‌‌ها به همين آساني باشد.
شرايط كلي تيم را چطور ارزيابي مي‌كني؟
خدا را شكر همه چيز پس از آن برد شش بر صفر خوب است و تا حدي شرايط روي تيم بهتر شده است و اميدوارم اين بازي را هم با پيروزي پشت سر بگذاريم تا با روحيه عالي به مصاف پرسپوليس برويم.

bayern
23-09-2008, 23:46
روشن:دست فتح‌اله‌زاده را به تنهايي رو كردم
حسن روشن گفت: فتح‌اله‌زاده در باشگاه استقلال بسيار متزلزل عمل كرد.

مدير پيشين تيم‌هاي پايه استقلال در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به اين كه نبايد در مديريت ورزش دروغ و تهمت اساسي داشته باشد، اظهار كرد: براي اينكه بازيكنان جوان استقلال صدمه نخورند از 9 صبح تا 7 بعدازظهر در آكادمي فوتبال استقلال تلاش كردم. مدير نبايد خودش را با دروغ حفظ كند. 20 روز پيش، من دست فتح‌اله‌زاده را به تنهايي رو كردم و تصميم گيران استقلال نيز بهترين تصميم را در تغيير مديريت گرفتند. اميدوارم با اين تغييرات وضعيت استقلال بهتر شود.

پيشكسوت استقلال با اشاره به اين كه يكي از نتايج عدم مديريت، هفت ميليارد بدهي براي استقلال است، خاطرنشان كرد: آكادمي استقلال 120 شاگرد دارد. اگر روال درست پيش مي‌رفت، مي‌بايست 80 درصد از مخارج آكادمي پس‌انداز مي‌شد. چرا كه كار آكادمي بازيكن سازي و آينده‌گري است.

روشن با انتقاد از عملكرد فتح‌اله‌زاده يادآور شد: فتح‌اله‌زاده قصد داشت از مديريت در استقلال به مجلس راه پيدا كند، كه به اعتقاد من به هيچ كدام نرسيد. چرا كه راهش غلط بود. هميشه از من سوال مي‌كرد كه اگر بجاي او بودم به آكادمي بيشتر اهميت مي‌دادم و يا به تيم ليگ برتر. از 170 ميليون بودجه مصوب آكادمي تنها مبلغي معادل 50 ميليون و چهارصد هزار تومان به ما پرداخت كرد. مربيان و بازيكنان در سال جديد حقوق نگرفتند و اين باعث تاسف است. پس از بركناري من به مربيان گفتند كه پول‌شان را من گرفتم، پرداخت 300 هزار تومان به جاي سه ميليون تومان دستمزد به مربيان نشانگر فريب دادن مربيان است. آنها به خاطر عرق به استقلال از دستمزدهاي 10 ميليون توماني گذشتند ولي در استقلال گول مديريت را خوردند!

وي در پاسخ به اين پرسش كه عملكرد مديريت جديد بايد به چه صورت باشد؟ گفت: مشكلات باشگاه‌هاي بزرگ تا وقتي كه تيم‌هاي پايه نداشته باشند، حل نمي‌شود. در غير اين صورت، تيم‌ها مجبور هستند به دنبال بازيكناني كه پول مي‌خواهند بروند. فتح‌اله‌زاده اين كار را كرد و بدهي بالا آورد. تيم‌هاي بزرگ نبايد به بازيكنان التماس كنند و به آنها پول نيز بدهند. وقتي تيم‌ها پشتوانه ندارند و از جوانان استفاده نمي‌كنند، مجبور به التماس كردن بازيكنان بي‌تعصب مي‌شوند! ما به جوانان استقلال ياد داديم كه عرق داشته باشند و به خاطر پول اين تيم را ترك نكنند و از اين طريق به تيم بزرگسالان و تيم ملي راه پيدا كنند.

وي در پايان متذكر شد: فتح‌اله‌زاده به وعده‌هايش جامه عمل نپوشاند.

bayern
23-09-2008, 23:47
چقدر دلش پره

bayern
23-09-2008, 23:49
آمار و ارقام از موفقیت های مدیر عامل مخلوع چه می گویند؟

و تاریخ برای استقلال تكرار شد....

آنها در اواخر لیگ دوم حرفه‌ای هم پس از استعفای علی فتح‌الله‌زاده بهترین نتیجه كارنامه فصل را گرفتند.استقلال كخ در بحران غوطه‌ور بود كه علی‌ فتح‌الله‌زاده بالاخره دست به كار شد و ضمن بركناری مربی آلمانی رای به حضور توامان جواد زرینچه و منصور پورحیدری روی نیمكت آبی‌ها داد اما این نسخه هم جواب نداد تا جایی كه فتح‌الله‌زاده به اجبار استعفا داد....

و صندلی خود را به یك مدیر آن موقع ناشناس و گمنام یعنی دكتر محمدحسین قریب پیشكش كرد. ۴۸ ساعت پس از این تغییر و تحول بود كه استقلال در ورزشگاه نقش‌‌جهان توانست سنگین‌ترین شكست ذوب‌آهن را رقم بزند.

پیروزی ۳ بر صفر تنها برد استقلال در ۹ هفته پایانی آن فصل بود. این‌بار هم هنوز مهر اخراج خشك نشده بود كه آبی‌ها با یك نتیجه درخشان همنام اهوازی را قربانی كردند تا ثابت شود هر‌چقدر استقلال در دوران حضور حاجی افتضاح نتیجه می‌گیرد پیش و پس از آن پوست می‌اندازد.

دیگر نكته جالب تشابه این دو نمونه گلزنی بازیكنانی است كه در فوتبال ایران با ‌لفظ «گل‌نزن» از آنها یاد می‌شود، در نقش جهان احمد مومن‌زاده، گل زد و از فتح‌الله‌زاده به خاطر اعتمادش تشكر كرد و امسال آرش برهانی در یك بازی به اندازه یك‌چهارم تمام گل‌های فصل قبلش را زد و آنها را به حاجی تقدیم كرد.

۱) دوران حدودا ۲۸ ماهه تصدی مدیرعاملی استقلال با حضور شش مربی پایان یافت تا فتح‌الله‌زاده به طور متوسط در هر ۱۴۵ روز یك نفر را روی نیمكت استقلال قرار دهد. صمد مرفاوی برای پنج هفته، ناصر حجازی برای ۱۳ هفته، صادق ورمزیار برای دو هفته، فیروز كریمی برای ۱۹ هفته و امیر قلعه‌نویی برای پنج هفته سرمربیان منتخب فتح‌الله‌زاده برای هدایت استقلال بودند. جالب اما در این میان درصد پیروزی‌های سه نفر از اینهاست؛ ناصر حجازی فقط ۳۶ درصد بازی‌هایش را برد و این عدد برای فیروز كریمی و امیر قلعه‌نویی به ترتیب ۳۳ و ۲۵ درصد بود. جالب اینكه در دوران همزمانی حضور مرفاوی و فتح‌الله‌زاده در استقلال این تیم هرگز صاحب پیروزی نشد اما ورمرزیار بهترین مربی حاجی بود كه توانست از دو بازی صاحب شش امتیاز شود.

۲) تیمی كه در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۵ تحویل علی‌ فتح‌الله‌زاده شد در صدر جدول رده‌بندی قرار داشت و همگان شانس قهرمانی آن را قطع به یقین می‌دانستند اما حضور حاجی باعث شد تا استقلال از پنج بازی آخر خود فقط دو امتیاز از تساوی با استقلال اهواز و پاس به جیب بزند و لیگ ششم را در جایگاه چهارم پایان دهد. اما تیمی كه فتح‌الله‌زاده در انتهای فصل گذشته به امیر قلعه‌نویی پیشكش كرد اوضاع به مراتب بدتری داشت؛ او تیم سیزدهم را تحویل داد. در حقیقت سیر نزولی و شتاب منفی تندشونده استقلال در زمان حضور فتح‌الله‌زاده كاملا مشهود است؛ تیم اول جدول كه در نهایت چهارم شد، تیم چهارم جدول كه روی پله سیزدهم ایستاد و تیم سیزدهمی كه ناگهان تیم دوم جدول از آن طرف شد؛ یعنی استقلال اول‌جدولی در دوران حاجی به پله هفدهم سقوط كرد.

۳) جدول عملكرد علی فتح‌الله‌زاده در دوران مدیرعاملی استقلال خود گویای همه‌چیز است؛ استقلال در عصر او فقط ۲۸ درصد بازی‌هایش را با پیروزی به پایان برد، در حالی‌كه درصد شكست‌هایش ۴۰ بود و این یعنی استقلال بیش از یك‌سوم بازی‌هایش را باخت. دیگر نكته جالب این جدول، به تفاضل گل استقلال بازمی‌گردد، یك تفاضل گل منفی جالب اما جدول كلی تاریخ لیگ‌برتر است. روزی كه فتح‌الله‌زاده استقلال را تحویل گرفت این تیم ۳۰۰ امتیاز داشت و پرسپولیس ۲۷۲ امتیاز اما حالا این فاصله ۲۸ امتیازی تبدیل شده به یك عدد یعنی ۳- و تفاوتی ۳۱ امتیازی. در دوران فتح‌الله‌زاده آبی‌ها حتی نتوانستند نیمی از امتیازات را تصاحب كنند و در هر بازی به صورت میانگین فقط به ۱۶/۱ امتیاز رسیدند.

۴) دوران حضور فتح‌الله‌زاده برای استقلال پر بود از حضور ستاره‌های كوچك و بزرگی كه مشخص نشد چرا به استقلال آمدند و چگونه؟ او ضمن از دست دادن ستاره‌هایی مثل حسین كاظمی، امیرحسین صادقی، مهدی رحمتی، صابر میرقربانی و ابراهیم توره در باشگاه را به روی امثال بیژن كوشكی، سان‌جان اورسویچ، مهرداد پولادی، هادی شكوری، ابراهیم تقی‌پور و اشكان نامداری باز كرد.

طبق آماری كه با تقریب برآورد شده است چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در این فصل و حدود شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در فصل قبل صرف خرید بازیكن كرد اما عملكرد این ستاره‌ها طوری بود كه پس از بركناری‌اش اینچنین مورد استقبال قرار گیرد: «فتح‌الله‌زاده برای استقلال پول زیادی خرج كرد اما این پول هرگز به درد این تیم نخورد.»
۵) فتح‌الله‌زاده در یك روز سه اظهارنظر متفاوت درخصوص نیمكت استقلال كرد؛ او ابتدا از ماندن قطعی صمد مرفاوی گفت سپس با قاطعیت گفت كه ناصر حجازی سرمربی آینده استقلال است و در نهایت اعلام كرد كه به دنبال یك خارجی درجه یك خواهد رفت. او در نیم‌فصل و در حالی‌كه حضور امیر قلعه‌نویی قطعی بود رای به فیروز كریمی داد و بعدها در این مورد چنین گفت: «یكی از دوستان قلعه‌نویی به من گفت كه دیدی نتوانستی بدون امیر ادامه بدهی، من هم همانجا پرونده تمام‌شده امیر قلعه‌نویی را بایگانی و مذاكراتم را با فیروز كریمی آغاز كردم.» كلنگ‌زنی كمپ استقلال هم بیشتر به یك موفقیت تكرارشونده و مانور تبلیغاتی شباهت دارد، اتفاقی كه تا به حال دو بار توسط فتح‌الله‌زاده افتاد و با بركناری او پرنده‌اش بسته شده است.

علیرضا خطیبی

bayern
23-09-2008, 23:50
نوروزي:تست امروز وضعيت طالب‌لو را مشخص مي‌كند

خبرگزاري فوتبال ايران 0 پزشك استقلال از وضعيت درمان و بهبود وحيد طالب‌لو اظهار رضايت كرد و از احتمال حضور اين بازيكن در ديدار با راه آهن خبر داد.

نوروزي به خبرگزاري فوتبال ايران مي‌گويد: «چسب‌هاي مخصوصي را در نظر داريم تا هرچه زودتر كار درمان دروازه‌بان اول تيم‌ را دنبال كنيم.»
وي در ادامه افزود: «چسب‌هاي مخصوص، باعث تسريع در جوش خوردن بخيه‌هاي طالب‌لو مي‌شود با اين وجود عصر سه‌شنبه در نظر داريم تا طالب‌لو را تست كنيم و در صورت امكان از وي در ديدار برابر راه‌آهن استفاده شود.احتمال حضور اين بازيكن در ديدار هفته هشتم وجود دارد»

bayern
23-09-2008, 23:51
وضعيت مبهم منصوريان در آكادمي استقلال

خبرگزاري فوتبال ايران - عليرضا منصوريان رئيس آكادمي باشگاه استقلال، در حال حاضر وضعيت مبهمي دارد و با توجه به تغييرات مديريتي شايد ديگر با اين تيم همكاري نكند.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، منصوريان مدتي پيش با حكم علي فتح‌الله‌زاده به عنوان رئيس آكادمي باشگاه استقلال انتخاب شد ولي بركناري فتح‌الله‌زاده از سمت مديرعاملي استقلال، وضعيت منصوريان را هم مبهم كرده است. شايعه شده كه منصوريان قصد استعفا دارد، از طرفي هم گفته مي‌شود كه شايد باشگاه تمايل به ادامه همكاري با منصوريان را نداشته باشد

bayern
23-09-2008, 23:55
پشت پرده حامي مالي اين فصل استقلال و پرسپوليس؛
گرد و خاك مولتي ميلياردرهاي غريبه!

* امير جامل

وعلي فتح ا... زاده در آخرين نشستي كه به عنوان مديرعامل باشگاه استقلال با اعضاي هيأت مديره باشگاه استقلال داشت، به آنها

اعلام كرد كه نماينده مؤسسه تعاوني اعتبار شهر اعلام كرده ما حاضريم مبلغ مورد نياز باشگاه استقلال را تأمين كنيم، اما اين موضوع پيش شرطي دارد كه تعهدات سال قبل كه از سوي باشگاه عملي نشد، امسال انجام شود تا طرف سرمايه گذار متضرر نشود و شايد همين موضوع باعث شد علي فتح ا... زاده غزل خداحافظي اش را از باشگاه استقلال تهران سر دهد.
واقعيت ماجرا بر اين بود كه مديرعامل اخراجي باشگاه استقلال كه هر روز تعداد چكهاي برگشتي اش افزايش مي يافت، علاقه بسيار زيادي داشت با سرمايه گذاري، فعاليت اقتصادي اش را آغاز كند كه در پرداختهاي خود به شدت منظم عمل نمايد و كار را به جايي نكشد كه براي پاس شدن چكهاي حامي مالي مجبور شود هر روز از اين بانك به بانك ديگر برود.
از آن جايي كه حامي مالي مورد نظر علي فتح ا... زاده تحت نظر مستقيم شهرداري تهران بود، مي توانست خواسته منطقي مديرعامل بركنار شده استقلال را عملي كند و از سويي ديگر اين حامي مالي مي توانست وامهاي بسيار زيادي به فتح ا... زاده اعطا كند تا او بتواند در كنار موضوع استقلال، فعاليتهاي اقتصادي ديگري هم انجام دهد تا اگر فردا اتفاقي غيرمترقبه روي داد مديرعامل بتواند به آينده نگاهي مثبت داشته باشد.
زماني كه اين موضوع به گوش اعضاي هيأت مديره رسيد، برخي اين اتفاق را مسأله اي غير مهم دانستند، اما افرادي نظير زريبافان و اميدوار رضايي كه تمايلات سياسي آنها متغاير با معيارهاي مديريت شهرداري تهران است حاضر نشدند كه اين موضوع را در جلسه هيأت مديره به تصويب برسانند.
با به وجود آمدن اين اتفاقات، علي فتح ا... زاده در تنگناي مالي قرار گرفت و مجبور شد خود را از ديد طلبكاران مخفي نگه دارد. شرايط هر روز براي مديرعامل استقلال وخيم تر مي شد، اما هيچ يك از اعضاي هيأت مديره حاضر نمي شدند در اين مسأله دخالت كنند و مديرعامل استقلال كه راه چاره اي براي خود نمي ديد، از طريق امير حسيني مشاور اقتصادي باشگاه استقلال زمينه مذاكره با چند حامي مالي ديگر را فراهم كرد، اما انگار قرار نبود استقلال به نتيجه ايده آلي با اسپانسرها برسد، چون شرط و شروط هيأت مديره با اسپانسر كار را به جايي مي رساند كه يكي از دو طرف ماجرا عطاي كار را به لقايش مي بخشيد.
با بركناري علي فتح ا... زاده و انتخاب واعظ آشتياني به عنوان مديرعامل جديد، مرحله جديدي از فعاليتهاي اقتصادي در باشگاه استقلال تهران آغاز مي شود كه با مقايسه با زمان مديريت علي فتح ا... زاده تفاوت بسيار فاحشي خواهد داشت. در نخستين جلسه هيأت مديره كه در اولين بخش آن مديرعامل قبلي بركنار شد، علي انصاري عضو جديد كه به جاي منصور پورحيدري وارد عرصه مديريتي باشگاه استقلال شده بود، از سوي هيأت مديره مأمور مي شود كه در اسرع وقت براي عقد قرارداد با حامي مالي وارد مذاكره شود و در جلسه بعدي هيأت مديره نتيجه نهايي را براي عقد قرارداد رسمي اعلام نمايد تا كار به سرانجام برسد. نكته جالب توجه در اين مسأله غيبت علي انصاري عضو جديد هيأت مديره است، او به طور تلفني از داخل جلسه اين مأموريت را مي پذيرد تا مشخص شود پيدا كردن اسپانسر براي انصاري تازه وارد زياد كار سختي نيست.
در دومين جلسه علي انصاري به دليل حضور در خارج از كشور و پيگيري مسايل كاري دوباره غايب است، اما تماس تلفني با او در طول جلسه بسيار اميدبخش است، چون او در عين حال كه در ايران حضور ندارد، اما خبر از موافقت يك حامي مالي قدرتمند براي سرمايه گذاري در دو باشگاه پايتخت مي دهد!
عضو جديد هيأت مديره استقلال كه نفوذ بسيار زيادي در صنف مبلمان و بازار مبل ايران دارد، موفق مي شود به فاصله 24 ساعت از انتصابش توسط رئيس مجمع باشگاه استقلال، مشكل نبود اسپانسر را حل كند و در كنار باشگاه استقلال، باشگاه پرسپوليس را از معضل بي اسپانسري نجات دهد.
اعضاي هيأت مديره استقلال موضوع را ناديد تصويب مي كنند تا روزهاي آينده از شر طلبكاران سمج و سؤالهاي بازيكنان و كادر فني در خصوص وصول شدن چكهايشان رهايي پيدا كنند.
اما كار به اين جا ختم نشد، علي انصاري كه موقعيتي ايده آل و سكوي پرتابي بي نظير به دست آورده بود، با حسين هدايتي رئيس هيأت مديره باشگاه پرسپوليس تماس مي گيرد تا پيشنهاد اسپانسر مالي را به آنها نيز بدهد كه وي با كمال ميل اين ماجرا را مي پذيرد تا به نوعي انصاري را مديون خود كند تا در آينده بتواند از وي امتيازي اين چنيني دريافت كند.
با زير ذره بين قراردادن حركتهاي دو عضو جديد هيأت مديره استقلال و پرسپوليس مي توان اين گونه نتيجه گيري كرد كه انصاري و هدايتي از سرمايه گذاري و ريخت و پاشهايي اين چنيني كه از سرمايه شخصي هم به شمار نمي رود، تنها به اين موضوع مي انديشند كه از نشان اقتصادي استقلال و پرسپوليس در آينده بهره مند شوند تا در كارهاي بزرگ اقتصادي از نام استقلال و پرسپوليس بهره برداري لازم را ببرند.

bayern
23-09-2008, 23:57
پسر استريليزه اي كه جام اخلاق مي خواهد ؛مجازات دواي درد اكبرپور

* نورا مهدوي
* اكبرپور جريمه شد
مهاجم استقلال به علت تخلفات صورت گرفته در بازي مقابل صباباتري جريمه شد.

رئيس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: سياوش اكبرپور به علت رفتار غير ورزشي در بازي مقابل صباباتري تهران 500 هزار تومان جريمه را پرداخت مي كند و يك جلسه محروميت وي نيز در بازي مقابل استقلال اهواز سپري شده است.
سياوش اكبرپور انگار تمام حرفهايي كه اول فصل زده بود را فراموش كرده است. انگار تمام قولهايي كه داده بود را وقتي به زمين مي رود فراموش مي كند و به همان بازيكني تبديل مي شود كه همه انتظارش را دارند!
اكبرپور كه قبل از شروع ليگ برتر قول داده بود پسر خوبي شده و پس از يك فصل حضور در فوتبال امارات كاملاً استريليزه شده است و حتي قصد داشت به دنبال آقاي گلي به دنبال جام اخلاق باشد ناگهان همه چيز را فراموش كرد و به همان بازيكني تبديل شد كه همه مي شناختند. البته سياوش به قسمت اول قولش كاملاً عمل كرده و تا بحال فقط يك گل زده و كاملاً مشخص است به هيچ عنوان دنبال آقاي گلي نيست، اما جام اخلاق را هم به هيچ وجه به افرادي كه ذاتاً بداخلاق هستند و نمي توانند خودشان را كنترل كنند نمي دهند.
يك بار ديگر صحنه اي كه او زانوي حميد سرآباداني مدافع صبا باتري قم را با استوك كفشهايش نوازش كرد به ياد بياوريد. واقعاً كسي كه مي خواهد جام اخلاق بگيرد بايد اصول اوليه بازي جوانمردانه را زيرپا بگذارد؟ سياوش كه بارها و بارها مدعي شده براي بازگشت به تيم ملي به فوتبال ايران برگشته اگر اين خطا را در يك بازي بين المللي انجام مي داد چه مجازات سنگيني در انتظارش بود؟
شايد براي سياوش اكبرپور محروميت لازم باشد تا كاملاً جنگهاي چريكي را در زمين بازي فراموش كند و فقط به فوتبال بينديشد.
البته همه تقصيرها متوجه فدراسيون فوتبال است. اگر عبدالرحمن شاه حسيني همچنان رئيس كميته انضباطي بود بعيد بود سياوش با توجه به سابقه درخشاني كه نزد رئيس سابق داشت جرأت كند چنين بيرحمانه بازيكن حريف را بزند. نكته جالب اينكه بعد از بازي و در مصاحبه با شبكه هاي تلويزيوني سرآباداني را رفيق خودش خواند. او كه با رفيق خودش اين گونه برخورد مي كند با بقيه چه كار خواهد كرد؟
به هر حال سياوش اكبرپور جريمه و محروم شد كه در اين بين خودش بيشتر از باشگاه و تيم استقلال ضرر خواهد كرد، زيرا زدن يك گل در 5 بازي چندان سودي براي استقلال نداشته كه حالا از نبودن او ضرر آن چناني بكند، اما سياوش به دلايل زيادي ضررهاي سنگيني خواهد كرد؛ كمي حوصله كنيد.

bayern
24-09-2008, 00:16
بشنوید: مصاحبه با حسن روشن پیرامون تحولات اخیر در باشگاه استقلال

فرید اشرفیان / سرویس ورزشی دویچه‌وله

M_Abieteh
24-09-2008, 02:04
وعده ی ما فردا شب ساعت 11 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bleu2u4u
24-09-2008, 03:08
مريم برو تاپيكاي ديگه پست بده تا همه امضاتو ببينن از اين كار با خبر شن

unartig
24-09-2008, 05:45

حسن روشن گفت: فتح‌اله‌زاده در باشگاه استقلال بسيار متزلزل عمل كرد.

مدير پيشين تيم‌هاي پايه استقلال در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به اين كه نبايد در مديريت ورزش دروغ و تهمت اساسي داشته باشد، اظهار كرد: براي اينكه بازيكنان جوان استقلال صدمه نخورند از 9 صبح تا 7 بعدازظهر در آكادمي فوتبال استقلال تلاش كردم. مدير نبايد خودش را با دروغ حفظ كند. 20 روز پيش، من دست فتح‌اله‌زاده را به تنهايي رو كردم و تصميم گيران استقلال نيز بهترين تصميم را در تغيير مديريت گرفتند. اميدوارم با اين تغييرات وضعيت استقلال بهتر شود.

روشن با انتقاد از عملكرد فتح‌اله‌زاده يادآور شد: فتح‌اله‌زاده قصد داشت از مديريت در استقلال به مجلس راه پيدا كند، كه به اعتقاد من به هيچ كدام نرسيد. چرا كه راهش غلط بود. هميشه از من سوال مي‌كرد كه اگر بجاي او بودم به آكادمي بيشتر اهميت مي‌دادم و يا به تيم ليگ برتر. از 170 ميليون بودجه مصوب آكادمي تنها مبلغي معادل 50 ميليون و چهارصد هزار تومان به ما پرداخت كرد. مربيان و بازيكنان در سال جديد حقوق نگرفتند و اين باعث تاسف است. پس از بركناري من به مربيان گفتند كه پول‌شان را من گرفتم، پرداخت 300 هزار تومان به جاي سه ميليون تومان دستمزد به مربيان نشانگر فريب دادن مربيان است. آنها به خاطر عرق به استقلال از دستمزدهاي 10 ميليون توماني گذشتند ولي در استقلال گول مديريت را خوردند!

وي در پاسخ به اين پرسش كه عملكرد مديريت جديد بايد به چه صورت باشد؟ گفت: مشكلات باشگاه‌هاي بزرگ تا وقتي كه تيم‌هاي پايه نداشته باشند، حل نمي‌شود. در غير اين صورت، تيم‌ها مجبور هستند به دنبال بازيكناني كه پول مي‌خواهند بروند. فتح‌اله‌زاده اين كار را كرد و بدهي بالا آورد. تيم‌هاي بزرگ نبايد به بازيكنان التماس كنند و به آنها پول نيز بدهند. وقتي تيم‌ها پشتوانه ندارند و از جوانان استفاده نمي‌كنند، مجبور به التماس كردن بازيكنان بي‌تعصب مي‌شوند! ما به جوانان استقلال ياد داديم كه عرق داشته باشند و به خاطر پول اين تيم را ترك نكنند و از اين طريق به تيم بزرگسالان و تيم ملي راه پيدا كنند.

وي در پايان متذكر شد: فتح‌اله‌زاده به وعده‌هايش جامه عمل نپوشاند.
محمود مدرک کسی که ندونه حاشیه سازی نباید درذات ورزش باشه به دردخودش میخوره :41:همون بهتر اینو هم شوت کنندازاستقلال بیرون :13:

Alireza Taji
24-09-2008, 10:26
چسب مخصوص براى طالب لو

دكتر نوروزى به دنبال تهيه يك چسب مخصوص است تا روى محل آسيب ديده دست طالب لو را با آن بپوشاند تا دروازه بان استقلال براى بازى آينده مشكلى نداشته باشد. نوروزى مى گويد: « با حمايت هاى باشگاه، لوازم درمان دست آسيب ديده دروازه بان تيم مان را از خارج از كشور وارد مى كنيم. روز گذشته چسب مخصوصى را براى دست وحيد طالب لو سفارش داديم كه اميدواريم به دستمان برسد در اينصورت و با استفاده از اين چسب مشكل او براى بازى برطرف مى شود.
بسيار اميدواريم كه او به بازى برابر راه آهن برسد اما به هر حال تصميم نهايى را در اين خصوص سرمربى تيم مى گيرد.»

Alireza Taji
24-09-2008, 10:36
امشب چه شود...

روشن ادم خوبی هست نمیدونم هم چرا هیچوقت جایی سر مربی نشده!
البته روشن گاهی وقتها خیلی بی ملاحظه میشه و حرفهایی میزنه که نباید بزنه....

tsjaleb
24-09-2008, 11:41
من چند باز توي تي وي ديدم خيلي آدم با ازاطلاعاتيه

خلاصه من كه تاحالا نديدم بشه سرمربي ولي اگه بشه به نظرم خيلي موفق هست

شدیدا مخالفم اگه یادتون باشه بعد از اینکه تیم ملی از جام ملت ها برگشت تو برنامه ورزش و مردم مناجاتی که اون موقع سرپرست بود و روشن رو دعوت کرده بودن .یه انتقادها و حرف هایی زد که انگار اصلا از فوتبال چیزی حالیش نیست البته مناجاتی و قلعه نویی هم به حالت تمسخر جوابش رو دادن .متاسفم که یه مدت تو تیم مسئولیت داشت.همیشه هم کسانی که دستشون از همه جا کوتاهه و ضعیف هستن دنبال انتقاد های تخریبی هستن مثل همین آقا .البته یه جای تعریف داره که فوتبالیست خوبی بود....

M_Abieteh
24-09-2008, 12:30
در مراسم معارفه
واعظ آشتياني: مديري منظم هستم نه ديكتاتور
خبرگزاري فارس: مدير عامل جديد باشگاه استقلال تهران گفت: برخلاف گفته برخي دوستان من ديكتاتور نبوده و فقط نظم را سرلوحه كارم قرار مي دهم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاريي فارس، اميررضا واعظ آشتياني در مراسم معارفه خود اظهار داشت: هيئت مديره تشخيص داد من مدير عامل باشگاه شوم، البته پيش از اين براي حضور در هئيت مديره از من دعوت شده بود كه به دليل مسئوليت هاي كاري زيادي كه داشتم اين مسئله را نپذيرفتم. اميدوارم اين تيم پرطرفدار را با با كمك دوستان به جايگاه اصلي آن برسانيم.
وي افزود: اگر همدلي و صميميت و تدبير در مسايل باشد، بسياري از مشكلات حل مي شود؛ اما اگر به غير از مسائلي كه بيان كردم باشد، چالش خواهيم داشت. آدم خوش بيني هستم البته از نوع منطقي آن.
مدير عامل جديد استقلال در خصوص مشكلات مالي باشگاه گفت: بايد در باشگاه انضباط مالي حاكم باشد و به اندازه اي كه درآمد داريم هزينه انجام شود. از اين رو در مسيري قرار مي گيريم كه هزينه‌ها با درآمد‌ها همخواني داشته باشد. در باشگاه كار گروه‌هاي مختلفي خواهيم داشت. هيئت مديره سياستگذار است و راهكارهاي مناسبي براي حل مشكلات پيدا خواهيم كرد.
رئيس فدارسيون دوچرخه سواري در سخنراني خود تاكيد كرد: مدير عامل بايد مجري سياست‌هاي هيئت مديره باشد. به عقيده من 2 تيم بزرگ استقلال و پرسپوليس بايد به جاي آنكه مصرف كننده باشند، توليد كننده شوند و از اين راه امرار معاش كنند، بنابراين تيم هاي پايه بايد به طور جدي درنظر گرفته شوند. البته نمي خواهم زحمات افراد ديگر را ناديده بگيريم.
وي افزود: استقلال و پرسپوليس مانند تيم هاي دولتي بودجه ندارند و به صورت قطره چكاني به آنها پول تزريق مي شود. مدير نيز تا زماني كه درگيري ذهني اش مسايل مالي باشد نمي تواند فكرش آزاد باشد.
واعظ آشتياني ادامه داد: اين دو باشگاه هواداران ميليوني دارند و هر ورزشكاري كه در اين دو تيم حضور دارد، بايد به اين مسئله افتخار كند. از دوران نوجواني طرفدار استقلال بوده ام و به خوبي بازيكنان بزرگ و قديمي اين تيم مانند اكبر كارگر جم،مسعود مژدهي و فوتباليت هاي بعد از انقلاب تا امير قلعه نويي را مي شناسم. بازيكنان ما بايد الگوي خوبي براي مخاطب خود باشند. آنها با هر شكل و شمايلي كه وارد ميدان شوند به مخاطبانشان مي گويند كه در چه شرايطي بزرگ شده اند.
مدير عامل استقلال با اشاره به اين كه بايد در باشگاه جو صادقانه و صميميت حاكم باشد عنوان كرد: من اگر به فوتباليستي بگويم امروز شرايط مهيا نيست و بايد 2 ماه صبر كند، مطمئن باشيد كه 2 ماه ديگر به قول خود عمل مي كنم. مديري نيستم كه افراد را سركار بگذارم.حتي اگرشد از جيب خودم خرج مي كنم؛ اما زيرحرفم نمي زنم.
رئيس فدارسيون دوچرخه سواري تاكيد كرد: آدمي نيستم كه براي پست گرفتن دست و پا بزنم و پشت در اتاق هيچ مسئولي هم براي سمت گرفتن نمي نشينم. با هيچكس تعارف ندارم. افراد بسياري پشت ميز مديريت استقلال و پرسپوليس نشسته اند و رفته اند.
وي ادامه داد: من طرفدار استقلال و يك مرد آبي پوشم. بيشتر لباس هايم به رنگ آبي است زيرا آبي رنگ بانشاطي است و رنگ صميميت است. يك خبرنگاري از من پرسيد مي گويند شما آدم ديكتاتوري هستيد در جوابش گفتم بايد در تمام كارهايم نظم داشته باشم. برخي در بي نظمي به دنبال نظم هستند. امروز مهمترين دليل جوامع توسعه يافته، نظم است.
واعظ تاكيد كرد: از مصاحبه پورحيدري خيلي خوشم آمد كه گفته بود بايد هزينه ها مشخص باشد. بله بايد لقمه را به اندازه دهان بگيريم. اگر مي خواهيم زياد هزينه كنيم ابتدا بايد منابع درآمد مشخص شود.
عضو هيئت مديره استقلال خاطر نشان كرد: امروز مي بينم هزينه بازيكنان و كادر فني استقلال 5 ميليارد تومان است و كل مبلغ پرداختي يك ميليارد و دويست ميليون تومان. پس بايد سه ميليارد و هشتصد و پنجاه ميليون تومان ديگر پرداخت كنيم. مي گويم منابع در آمدي چيست، مي گويند هيچ! پس واي به حال من. البته با توكل به خداوند مشكلات بر طرف خواهد شد.
وي ادامه داد: بايد مشكلات خانواده استقلال را در داخل خانواده حل كنيم. اين كه لنگه كفش واعظ گم شد و زيپ كيف فلاني پاره شد، نبايد در رسانه ها مطرح شود. محمود فكري تا چند وقت پيش بازي مي كرده است و حالا در كسوت يك مربي است پس تفاوت سني زيادي در تيم وجود ندارد. من چند سال از بازيكنان كوچكترم. بايد حاشيه ها را از تيم دور كنيم و اگر مسايل خانواده استقلال درون تيم حل شود، برخي از روزنامه ها بايد در خود را تخته كنند.
مدير عامل جديد استقلال با اشاره به مسابقه برابر پرسپوليس عنوان كرد: من اهل كري خواني نيستم. (بازيكنان و مربيان ) هم نبايد اين كار را كنند. كري خواني براي هواداران است و ما بايد مسايل اخلاقي را رعايت كنيم.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
24-09-2008, 12:30
در مراسم معارفه واعظ آشتياني
زريبافان: به اندازه كافي به فتح ا...زاده فرصت داده شد
خبرگزاري فارس: رئيس مجمع باشگاه استقلال تهران گفت: به اندازه كافي به فتح ا...زاده فرصت داده شد و بايد در هيئت مديره تحول ايجاد مي كرديم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مسعود زريبافان در حاشيه مراسم معارفعه مديرعامل جديد باشگاه استقلال اظهار داشت: به اين نتيجه رسيده بودم كه بايد در هيئت مديره باشگاه تحول ايجاد شود. پيش از اين رسانه ها با من تماس مي گرفتند و و در مورد تنايج تيم از مي پرسيدند و مي گفتند چه تصميمي مي خواهيد بگيريد؛ اما گفتم مسايل بايد بشتر بررسي شود. در نهايت به اين نتيجه رسيدم كه بايد خون تازه اي به پيكره هيئت مديره استقلال تزريق شود.
وي ادامه داد: مسايل هيئت مديره به من مربوط بوده و هيئت مديره مسئول سياستگذاري باشگاه است؛ اما اين كه چرا فتح ا...زاده از مدير عاملي باشگاه كنار رفت به خودشان مربوط مي شود. ايشان تشخيص دادند كه ديگر مدير عامل نباشند.
مشاور رئيس جمهوري تاكيد كرد: بحث من شخصي نبوده و موفقيت يك تيم مثل استقلال است. اين تيم در 2 فصل گذشته ناموفق عمل كرد. در فصل گذشته استقلال سيزدهم شد و در فصل پيش از آن نيز با وجود آنكه در مكان اول جدول قرار داشت، در نهايت به مقام چهارمي رسيد. در اين فصل نيز هفدهم بود.
وي ادامه داد: پيش از اين هم مشاور علي آبادي بودم و گفتم بايد به ايشان فرصت داده شود و فرصت كافي هم به فتح ا...زاده داده شد. پس از كسب اين نتايج به اين نتيجه رسيديم كه بايد تغيير و تحول ايجاد شود. قهرماني در ليگ برتر بسيار مهم تر از قهرماني در جام حذفي است، زيرا ليگ، مسابقات سراسري است.
زريبافان در مورد اين كه به هئيت مديره جديد چقدر فرصت داده مي شود، گفت: كادر فني و بازيكنان انتخاب شده اند و اين تيم بايد با نفراتي كه از پيش تعيين شده است، كار كند، بنابراين تصور مي كنم در ليگ فصل جاري و فصل آينده بايد به آنها فرصت بدهيم. تا نتيجه كارشان مشخص شود.
رئيس مجمع استقلال در خصوص صلاحيت نداشتن فتح ا...زاده براي مديريت باشگاه استقلال گفت: بحث صلاحيت فردي مطرح نيست. ايشان يكي از مديران خوب كشور است؛ اما در مجموعه استقلال موفق نبود. اميدوارم در عرصه هاي ديگر موفق باشد.
زريبافان در خصوص مشكلات مالي باشگاه گفت: كنفدارسيون فوتبال اسيا تاكيد دارد كه باشگاه ها بايد بنگاه تجاري باشند، پس بايد بخش اقتصادي آنها را پررنگ كنيم.
وي در مورد اسپانسر باشگاه استقلال گفت: براي ما ملاك توليدات داخلي است. نبايد كالايي را تبليغ كنيم كه شرايط نامناسب داشته باشد. اگر يك اسپانسر 10 برابر آنچه كه ما مي خواهيم هم به ما پول بدهد؛ اما شاخص هايي كه در نطر داريم رعايت نشود، ان را قبول نخواهيم كرد.
زريبافان در مورد مخالفت علي آبادي با اسپانسر موردنظر پرسپوليس و استقلال گفت: مبل هم مي تواند اسپانسر باشد. ايشان مخالفتي با اين موضوع نداشته است.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
24-09-2008, 12:31
در مراسم معارفه مدير عامل جديد
انصاري: مجموعه استقلال را نجات مي دهيم
خبرگزاري فارس: عضو جديد هيئت مديره باشگاه استقلال گفت: تلاش مي كنيم باشگاه را نجات دهيم و آن را از نظر اقتصادي خودكفا كنيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، علي انصاري در حاشيه مراسم معارفه واعظ آشتياني در جمع خبرنگاران گفت: به استقلال آمده ايم تا فكر خوب به باشگاه تزريق كنيم و منشا خير و بركت باشيم، البته نظر هيئت مديره مهم است.
وي افزود: هرآنچه هيئت مديره تصويب كند را انجام خواهيم داد. ظرفيت خوبي را در اين باشگاه مي بينم و معتقدم نبايد به صورت كوتاه مدت به استقلال نگاه شود. مديران باشگاه قصد دارند اين مجموعه را نجات دهند و استقلال را از نظر اقتصادي خود كفا كنند.
وي در خصوص اينكه چقدر اهل فوتبال است، گفت: اگر اهل فوتبال نباشم علاقمند به آن هستم.
انصاري در خصوص مشكل مجتبي جباري و قهر او از استقلال گفت: مشكل جباري و بقيه بازيكنان حل خواهد شد. استقلال بازيكنان غني زيادي دارد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
24-09-2008, 12:34
در واكنش به قهر جباري از استقلال
قلعه نويي: بازيكنان ما بايد صبور باشند
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به دليل مشكلات مالي به بازيكنان حق مي دهم كه ناراحت شوند؛ اما آنها نيز بايد صبور باشند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي در حاشيه مراسم معارفعه مدير عامل جديد استقلال در جمع خبرنگاران گفت: استقلال خانواده بزرگي است و پر افتخارترين تيم آسيا است و همه بايد دست به دست هم بدهند تا اين تيم به شرايط آرماني برگردد.
وي افزود:به دوست خوبم فتح ا...زاده خسته نباشيد مي گويم. او براي استقلال زحمات زيادي كشيد. اميدوارم مديريت جديد مشكلات را برطرف كند.
سرمربي استقلال ادامه داد: واعظ آشتياني از مديران قوي بوده و در دوچرخه سواري نشان داد كه مدير لايقي است. البته وظيفه من فقط در چارچوب كادر فني است و بايد درمورد مسايل فني تيم صحبت كنم.
قلعه نويي تايد كرد: پيش از مسابقه با استقلال اهواز تحت فشار زيادي بوديم و به قول شما رسانه ها بحران داشتيم؛ اما استقلال بازيكنان خوبي دارد.
سرمربي استقلال در خصوص ديدار با راه آهن گفت: مسابقه سختي است. راه اهن تيم خوبي دارد؛ اما براي آنكه در جدول ليگ به شرايط خود سامان دهيم، در اين ديدار محكوم به برد هستيم.
قلعه نويي در مورد قهر مجتبي جباري از استقلال به دليل پرداخت نشدن مطالباتش اظهار داشت: تيم هاي بزرگي مثل استقلال و پرسپوليس رديف بودجه ندارند و اين دو باشگاه همواره دغددغه مسايل مالي دارند. بازيكنان بايد حوصله داشته باشند و صبوري كنند.
وي ادامه داد: به بازيكنان حق مي دهم؛ اما حق اصلي متعلق به هواداران باشگاه است كه از شهرهاي مختلف براي ديدن بازي هاي تيم مي آيند و حتي برخي از آنها پول توي جيبي ندارند. حقوق بازيكنان استقلال دير و زود مي شود؛ اما سوخت نمي شود.
انتهاي پيام/

javady
24-09-2008, 13:34
انشاالله وعده ديدار ساعت 23

امشب انجمن در ساعت 23 رنگ آبي خواهد گرفت

emad64
24-09-2008, 13:38
انشاالله وعده ديدار ساعت 23

امشب انجمن در ساعت 23 رنگ آبي خواهد گرفت

انشاا..
انجمن آبی خواهد شد..

emad64
24-09-2008, 13:43
شنبه 87/7/6
استقلال تهران - راه آهن، ساعت 20:00 ، ورزشگاه آزادي تهران

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخرین بازی :

استقلال تهران 6 - 0 استقلال اهواز

پگاه 2 - 2 راه آهن

تا الآن 26 نفر بازی [استقلال تهران - راه آهن] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 6037 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 5851 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 3 روز دیگه فرصت دارید..

javady
24-09-2008, 13:51
راه آهن 0 - استقلال 2

mani_2004_2006
24-09-2008, 13:55
استقلال 3 - 0 راه آهن

emad64
24-09-2008, 14:00
javady و mani_2004_2006، خوشحالم که دوباره شما رو تو تاپیک استقلال میبینم..
مسئول ثبت پیش بینی ها علیرضاست. حتماً پیش بینی هاتون رو ثبت میکنه..

mani_2004_2006
24-09-2008, 14:03
استقلال 3 - 0 راه آهن

emad64
24-09-2008, 14:15
تو صفحات اول تاپیک که میگشتم، میدیدم که خوب پست میدادید. میشه گفت که شماها پدران تاپیک استقلال هستید :31:

اگه باز شما رو تو این تاپیک ببینیم و ما رو قابل بدونید که کنار هم با استقلال باشیم، خوشحال میشیم..

M_Abieteh
24-09-2008, 14:17
خوشهال شدم 2 تای دیگه به جمعمون اضافه شدند.
javady و mani_2004_2006

این چند وقت که من اینجا پست میدادم از شما خبری نبود.!

M_Abieteh
24-09-2008, 14:19
با حرفی که عماد زد انگار شما قبلا اینجا میومدید ولی ما نبودیم.

emad64
24-09-2008, 14:23
با حرفی که عماد زد انگار شما قبلا اینجا میومدید ولی ما نبودیم.

آره.. اگه صفحات اول تاپیک رو ببینی، میبینی که جزء پدران تاپیک هستن :31:

M_Abieteh
24-09-2008, 14:30
دوستان تا الان به چند نفر پیغام دادین؟

M_Abieteh
24-09-2008, 14:34
به خاطر دربي تهران
واعظ آشتياني مدت سفر خود به ايتاليا را كاهش داد
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال تهران سفر يك هفته اي خود به ايتاليا را كاهش داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، امير واعظ آشتياني امروز براي شركت در جلسه روساي فدراسيون هاي دوچرخه سواري به ايتاليا سفر كرد.
ريئس فدراسيون دوچرخه سواري قرار بود مدت يك هفته در ايتاليا حضور داشته باشد؛ اما با توجه به پست جديدش در باشگاه استقلال تصميم گرفته از مدت سفر خود 2 روز كاهش دهد و در آستانه دربي خود را به تهران برساند.
واعظ آشتياني صبح دوشنبه هفته آينده به تهران باز مي گردد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
24-09-2008, 14:35
تاكيد اعضاي هيئت مديره
پرسپوليس با اسپانسر به ديدار استقلال تهران مي‌رود
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس تهران با تاكيد اعضاي هيئت مديره با اسپانسر به ديدار استقلال مي‌رود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزاشر خبرگزاري فارس، اعضاي هيئت مديره پرسپوليس از توافق با اسپانسر براي ديدار مقابل استقلال تهران خبر دادند.
مجيد فرخزادي ضمن اعلام خبر فوق به خبرنگار فارس گفت: با توجه به توافق اعضاي هيئت مديره تصميم گرفته شد تا روز دوشنبه هفته آينده تكليف اسپانسر باشگاه مشخص شود و بصورت قطع با حامي مالي در دربي شركت مي كنيم.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
24-09-2008, 15:10
هر كسى بهتر بود بازى مى كند

اكبرى: نه! ما بهتر از پرسپوليس هستيم
اگر اين روزها گذرتان به تمرين استقلال افتاد و نظاره گر تمرين آبى پوشان بوديد، خواهيد ديد كه قلعه نويى از ۲ نفر بيشتر از ساير بازيكنان راضى است و رضايت خودش از آنها را با تشويق هاى پياپى اش نشان مى دهد. يكى از اين ۲ بازيكن يدا… اكبرى است كه پس از چند سال دورى دوباره به جمع آبى پوشان برگشته است. اكبرى هفته گذشته پس از چند بازى نيمكت نشينى مقابل استقلال اهواز به ميدان رفت تا نشان دهد ژنرال در انتخاب او اشتباه نكرده است. هافبك استقلال از آمادگى كامل خود صحبت مى كند و قول مى دهد بازى به بازى بهتر شود. پاس هاى طلايى او در مركز ميدان مهاجمان استقلال را با آسودگى خاطر بيشترى مقابل دروازه حريفان قرار خواهد داد. يدا… اكبرى با آمادگى فوق العاده اش اجازه نمى دهد قلعه نويى به گزينه هاى ديگر فكر كند.

پس از ۵ هفته نيمكت نشينى مقابل استقلال اهواز بازى كردى و يكى از خوب هاى ميدان بودى.
با تمريناتى كه انجام داده بودم، شرايط خيلى خوبى داشتم و آماده بازى بودم. وقتى فرصت بازى به من رسيد مطمئن شدم بهترين بازى را در تركيب استقلال انجام مى دهم.
پس به زودى همان يدى هميشگى كه ميانه ميدان را قبضه مى كند را خواهيم ديد
سعى مى كنم حتى بهتر از آن دوران براى استقلال بازى كنم تا باعث خوشحالى هواداران كه سرمايه واقعى ما هستند شوم. من هنوز فكر مى كنم جوان هستم.
با توجه به اينكه پس از انجام ۲ بازى نيمكت نشين شدى اما خيلى خوب روحيه ات را حفظ كرده بودى كه توانستى در اولين فرصت جواب اعتماد قلعه نويى را بدهى.
خب، نظر سرمربى بود كه از من استفاده نكند ولى من در تمرينات هميشه سعى كرده ام خوب كار كنم و جزو آماده ترين ها باشم و هيچ وقت روحيه ام را از دست ندهم. الان در شرايط خيلى خوبى به سر مى برم و صددرصد آماده ام.
البته از بازى هاى ضعيف حسين كاظمى هم نبايد گذشت كه باعث شد قلعه نويى تو را جايگزين او كند!
حسين از بازيكنان بزرگ استقلال است و مزيت تيم ما اين است كه در هر پست ۲ بازيكن خوب و بزرگ داريم. به نظر من اصلا مهم نيست چه كسى بازى كند بلكه موفقيت استقلال از هر چيزى مهمتر است. استقلال از نظر بازيكن داراى يك نيمكت قوى است و هميشه آماده ترين ها بازى مى كنند. ما بايد به تصميم قلعه نويى احترام بگذاريم.
بگذريم، پس از برد پرگل مقابل استقلال اهواز انگار روزهاى خوبى را تجربه مى كنيد
بله، پيروزى روحيه سازى بود. مهمتر از همه توانستيم دستورات مربى را مو به مو اجرا كنيم كه همين باعث شد توپ هاى ما به گل تبديل شود. با اين بازى نشان داديم كه از بهترين هاى ليگ هستيم.
پس ديگر دليلى براى ناكامى وجود ندارد
الان استقلال در شرايط آرمانى قرار دارد و دوران افت ما ديگر به پايان رسيده. با ارائه بازى هاى خوب به دنبال هدفمان كه قهرمانى است، هستيم.
رقباى سرسختى مانند پرسپوليس داريد
نه، ما بهتر از پرسپوليس هستيم! اين را در كوران مسابقات ليگ ثابت مى كنيم.
و در راه رسيدن به اين هدف، شنبه با راه آهن بازى داريد.
به طور حتم بازى سختى مقابل راه آهن داريم. اگر چه حريف چغرى پيش رو داريم ولى الان در شرايط روحى خوبى به سر مى بريم و فقط براى برد و كسب ۳ امتياز به ميدان مى رويم.
اين بازى قبل از دربى برگزار مى شود و معمولا بازيكنان استقلال و پرسپوليس براى از دست ندادن دربى احتياط مى كنند، اين شايد مانع برد شما شود
مطمئن باشيد در اين بازى احتياط نمى كنيم چون امتيازات زيادى را در ابتداى ليگ از دست داده ايم و براى جبران آنها به پيروزى در اين ديدار نياز داريم و حتما بايد راه آهن را شكست دهيم. در نظر داشته باشيد دربى هم مانند اين بازى ۳ امتياز دارد و ما با برد در اين ديدار با آمادگى كامل مقابل پرسپوليس قرار خواهيم گرفت.

M_Abieteh
24-09-2008, 15:12
چسب مخصوص براى طالب لو

دكتر نوروزى به دنبال تهيه يك چسب مخصوص است تا روى محل آسيب ديده دست طالب لو را با آن بپوشاند تا دروازه بان استقلال براى بازى آينده مشكلى نداشته باشد. نوروزى مى گويد: « با حمايت هاى باشگاه، لوازم درمان دست آسيب ديده دروازه بان تيم مان را از خارج از كشور وارد مى كنيم. روز گذشته چسب مخصوصى را براى دست وحيد طالب لو سفارش داديم كه اميدواريم به دستمان برسد در اينصورت و با استفاده از اين چسب مشكل او براى بازى برطرف مى شود.
بسيار اميدواريم كه او به بازى برابر راه آهن برسد اما به هر حال تصميم نهايى را در اين خصوص سرمربى تيم مى گيرد.»

M_Abieteh
24-09-2008, 15:16
مديران استقلال به دنبال تسويه حساب

ايران ورزشى - مجتبى جبارى بعد از بازى با استقلال اهواز به دليل پاس نشدن چك خود در تمرينات تيمش حاضر نشد.
از آنجا كه دو بازى آينده استقلال اهميت زيادى براى كادر فنى دارد مديران اين تيم در تلاشند تا هر طور شده نسبت به پرداخت مطالبات جبارى و ديگر بازيكنان حداقل تا ۲۴ ساعت قبل از دربى ۶۵ اقدام كنند البته بازيكنان با توجه به همين مهم اين زمان را براى تحريم تمرينات در نظر گرفته اند.

emad64
24-09-2008, 15:17
این چسب مخصوص دکتر نوروزی کی میخواد برسه ؟ بازی شنبه هستا. اصلاً این چه جور چسبیه که تو ایران نمونش هم پیدا نمیشه ؟!

emad64
24-09-2008, 15:24
دوستان تا الان به چند نفر پیغام دادین؟

نمیدونم..
من به 45 نفر از بچه هایی که تو 70 صفحه ی اول تاپیک پست داده بودن و استقلالی بودن پست دادم..
لیستشون رو هم محمود تو چند صفحه قبل گذاشته..
خود محمود و علیرضا هم به چند نفری پیغام دادن..
تا ببینیم امشب چی میشه..

Alireza Taji
24-09-2008, 15:57
ناصر حجازي در گفت و گوي تفصيلي با برنا:
قرباني باندهاي مافيايي شدم/ مرا به استقلال آوردند تا خرابم کنند

سرمربي اسبق تيم فوتبال استقلال پس از حدود يکسال به طور تفصيلي دلايل جدايي اش از اين تيم را فاش کرد. ناصر حجازي که در آغاز فصل هفتم ليگ حرفه اي با حکم علي فتح الله خويي به سمت سرمربيگري استقلال رسيده بود پس از هفته ها درگيري با مسائل حاشيه اي و چالش با برخي از اعضاي هيئت مديره، دلايل اصلي آن کنتاکت ها را مخالفت تعدادي از اعضاي هيئت مديره استقلال با حضور خود در اين مجموعه مي داند.

ناصر حجازي در گفتگويي با خبرنگار ورزشي برنا شرکت کرده که متن آن را در زير مي خوانيد:

از ابتداي فصل شمارش معکوس براي شکست مفتضحانه من آغاز شد
بازگشت من پس از چند سال به باشگاه استقلال پيامدهاي خاص خودش را داشت که انتظار آن را مي کشيدم. از روز اولي که به عنوان سرمربي به اين مجموعه برگشتم شمارش معکوس براي تخريب، ناکامي و شکست مفتضحانه‌ام آغاز شد که در همان مقطع سوالات خبرنگاران و پاسخ هاي اعضاي هيئت مديره باشگاه استقلال بيانگر تمام حقايق موجود بود.

فکري را نمي‌خواستم اما کاظمي به ميل خود جدا شد
من تيم را در حالي تحويل گرفتم که پانزده نفر از جمع ما جدا شده بودند؛ تنها بازيکني که در ليست من نامش به چشم نمي خورد و مايل بود در استقلال بماند محمود فکري بود؛ اما درباره حسين کاظمي شرايط فرق مي کرد. حتي او را به منزلم دعوت کردم و با او صحبت کردم،ولي خودش از استقلال جدا شد و به سپاهان رفت.
نفرات ديگري چون رحمتي، ابراهيمي و ... در ليست من بودند اما رفتند چون ديگر قراردادي با ما نداشتند.

حضور آلترناتيوها در جلسات باشگاه تمرکزم را بهم مي‌ريخت
باشگاه را دير به فتح الله زاده تحويل داده بودند و من هم چهل روز قبل از آغاز ليگ سرمربي شدم و تا آمديم تيم را ببنديم با توجه به اينکه حق جذب پنج سهميه ليگ برتري را داشتيم دست و پا شکسته وارد مسابقات شديم.
تيم من به همين دليل از هفته نهم، دهم روي غلتک افتاد و از همان مقطع برخي از آقايان متوجه شدند که استقلال دارد درست مي شود و اگر خاطرتان باشد جلسات شبانه هيئت مديره شدت پيدا کرد.
در زماني که ناصر حجازي سرمربي استقلال بود مربيان ديگر مخفيانه به باشگاه دعوت مي شدند و يا در جلسات هيئت مديره شرکت مي کردند که اين مسئله در تاريخ فوتبال ايران بي سابقه بوده است. مثل اين مي ماند که الان با وجود افشين قطبي در راس کادر فني پرسپوليس مديران اين باشگاه سرمربيان ديگري را دعوت کنند و با آنها به مذاکره بپردازند. به نظر شما آيا براي قطبي و تيمش تمرکزي باقي مي ماند و آيا بازيکنان تيم تحت تاثير آن اتفاقات قرار نمي گيرند؟ آيا آنها اصلاً مطيع سرمربي مي مانند؟

سرمربي وقت استقلال به اعضاي هيئت مديره مي گفت "بچه"
عده اي مي گفتند ناصر حجازي با بازيکنانش ارتباط خوبي ندارد. شما مي توانيد از خود بازيکنان بپرسيد. بنده کوچکترين عضو تيم را "آقا" صدا مي کردم، زيرا معتقد بودم اين بچه ها لايق و شايسته هستند که به استقلال رسيده اند. در ديگر تيم ها هم که فعاليت مي کردم هيچ گاه به خودم اجازه نمي دادم به بازيکنان توهين کنم و از الفاظي که برخي مربيان امروزي به کار مي برند استفاده نمايم. حداقل 17 ، 18 بازيکن فعلي استقلال در فصل قبل با من بودند. مي توانيد از آنها بپرسيد که برخورد ناصر حجازي با شما چگونه بود. حتي گاهي احساس مي کردم بازيکنانم به دليل فاصله سني مان با من رودربايستي دارند و براي آنکه آنها معذب نباشند پا به پايشان مي دويدم و با آنها مي گفتم و مي خنديدم. اين را نيز بايد بگويم که الحق همه بچه هاي استقلال مودب بودند و هيچ گاه از دايره ادب و انضباط خارج نشدند. در يکي دو موردي هم که از برخي از آنها خطا سر زد طبق اصول حرفه اي که سخت بر آن پايبندم فقط اسمشان را از ليست 18 نفره خارج کردم. بنده معتقدم فوتبال جاي بي ادبي و بي حرمتي نيست.
يک شب آقاي دکتر اميدوار رضايي شام ميهمان بنده بود. يادم هست همان شب به اتفاق ايشان و دوستانشان برنامه نود را تماشا مي کرديم. در آن برنامه سرمربي وقت استقلال پشت تريبون رسانه ملي گفت: "بچه هاي هيئت مديره دنبال کارا هستن." همانجا به آقاي اميدوار رضايي گفتم: "جناب دکتر! شما به عنوان نماينده مجلس، رئيس کميسيون بهداشت و دکتر جراح چرا بچه خطاب مي شويد؟" دکتر خنده اي کرد و در حضور دوستانش حرفي زد که فعلاً گفتن آن جايز نيست.

اگر به کسي بدي کنم،عذاب وجدان مي گيرم
سرمربي سابق استقلال به برنا گفت: بنده در طول اين سالها نه به جوان 20 ساله تيمم "بچه" گفته ام و نه مخالفانم را براي تحقير کردن "بچه" خطاب کردم. معتقدم هر فردي براي خودش شخصيت دارد.
اگر در زندگي به يک نفر بدي کنم عذاب وجدان مي گيرم و خواب به چشمانم نمي آيد. اين اخلاق ناصر حجازي است. يادم هست بعد از بازي ذوب آهن – صنعت نفت، زماني که من سرمربي ذوب آهن بودم به بازي رحمان رضايي انتقاد شديدي کردم؛ آن زمان رحمان را تازه از ليگ دو به ليگ يک آورده و پستش را از مهاجم به مدافع تغيير داده بودم. آن روز ما باختيم و من از شدت ناراحتي از رحمان انتقادات شديدي کردم. وقتي شب به خانه آمدم عذاب وجدان گرفتم و تا صبح خوابم نبرد، باور کنيد رفتم و کدورت ها را از دلش درآوردم.
دنيا دار مکافات است و اگر به کسي به ناحق آسيب برسانيم تقاصش را در همين دنيا پس مي دهيم، حساب آن دنيا هم جداست.

داستان "رولکس تقلبي"
برخي آدم ها از "ميز" به دنبال شخصيت مي گردند ولي ما بايد کاري کنيم که افراد به "ميزها" شخصيت بدهند.
چند وقت قبل در يک مجلس يک نفر ساعت رولکس تقلبي‌اي که به دستم بسته بودم را ديد و گفت چه ساعت گرانقيمت و زيبايي به دستتان بسته ايد. به او گفتم اين ساعت تقلبي است و آن را يازده هزار تومان خريده ام. بلند خنديد و گفت امکان ندارد که اين ساعت کمتر از 10 ، 11 ميليون قيمت داشته باشد. اميدوارم اين مثال را به حساب غرورم نگذاريد اما من معتقدم اين آدم ها هستند که به ميزها، ساعت ها و ... اعتبار مي دهند. بنده کساني را سراغ دارم که اگر ساعت يازده ميليوني به دست ببندند قيمت و ارزش آن را پائين مي آورند.

استقلال فعلي حاصل خون دل خوردن امثال حجازي و پورحيدري است
من از پورحيدري گله مند بودم چون در جلسات هيئت مديره از من دفاع نکرد، ولي با تمام اين اوصاف الان مي گويم که استقلال متعلق به امثال پورحيدري است که چيزي در حدود چهار دهه در اين تيم خاک خورده اند. زماني که ناصر حجازي و منصور پورحيدري با خون دل خوردن نگذاشتند استقلال تکه و پاره شود اين آقايان کجا بودند؟ يک زمان چند استقلالي عاشق مثل حاج حسن ترابپور، حاج آقا ابزارچي، مرحوم رشگين و آقاي حبيبي از جيب خود خرج مي کردند بدون آنکه دنبال شهرت و پست و مقام باشند. اين آقايان که الان مدعي هستند آن روزها کجا بودند؟ ما تيم را مي برديم به شهرهاي دور افتاده، مي رفتيم فسا، اراک و ... به خاطر اينکه دو،سه هزار تومان پول بدست آوريم و بين بچه ها تقسيم کنيم.
استقلال اينگونه سرپا ماند و متلاشي نشد. حالا چه شده که هر روز جلسه پشت جلسه مي گذارند و مي گويند سازمان کمک کند، از کره مريخ کمک برسد ،پاييز شود زمستان شود ... تا استقلال زمين نخورد.

سازمان تربيت بدني بر سر استقلال و پرسپوليس منت نگذارد
آقايان! بياييد استقلال را رها کنيد و به ما قديمي ها بسپاريد، مطمئن باشيد که حال و روز آن بدتر از اوضاع فعلي نمي شود. اين تيم آنقدر طرفدار دارد که نمي گذارند استقلال زمين بخورد. من نمي گويم بيست ميليون نفر اماحداقل پنج ميليون استقلالي هستند که حاضرند دست‌کم ماهي "هزار تومان" به باشگاه کمک کنند که با اين وجود استقلال مشکلي از لحاظ مالي نخواهد داشت. مطمئن باشيد اگر استقلال دست ما قديمي ها باشد به صدا و سيما اجازه نمي دهيم حقمان را ندهد و مسابقاتمان را پخش کند.
سازمان تربيت بدني نبايد بر سر استقلال و پرسپوليس منتي بگذارد. بودجه اي که در دست سازمان است به مردم تعلق دارد پس بايد خرج تيم هاي مردمي شود. باشگاه هاي ديگر هم نبايد اعتراض کنند.

چرا فردي مثل زريبافان بايد زمام امور استقلال را در دست داشته باشد؟
در مورد دستگاه ورزش کشور بايد بگويم که عملکرد آن ضعيف بوده است. من آقاي علي آبادي را فقط يکبار در هتل المپيک ديدم. آدم محترمي بود و برخورد گرمي با من داشت،اما حقيقت اين است که عملکرد دستگاه ورزش خوب نبوده است. در همين فوتبال، ما سي سال است که قهرمان جام ملت ها نشده ايم . چرا بايد اين طوري باشد؟ چرا افراد را سرجايشان قرار نمي دهيم؟ يکي مثل زريبافان شايد مدير خوبي باشد اما با وجود اين همه نخبه بايد از مديران چند شغله و غير ورزشي استفاده کنيم؟ مگر با يک دست چند هندوانه را مي توان برداشت؟ مردي براي اداره يک خانواده سه، چهار نفره مشکل دارد. حالا حساب کنيد امورات چهار خانواده را به او بسپارند. چه مي شود؟ چطور اجازه مي دهيم مديري در سه چهار بخش مهم و مردمي مسئوليت بپذيرد و زير مجموعه اش هزاران نفر آدم باشند؟ کسي که چند مسئوليت دارد به لحاظ فکري و علمي به مشکل مي خورد، هم خودش ضربه مي خورد و هم آن بخش ها.

وقت اتحاد پيشکسوتان استقلال فرارسيده است/ ما خاک اين فوتبال را خورديم،ديگران بر مسند رياست نشستند
مقصر اصلي مشکلات استقلال ما پيشکسوتان هستيم. که مصداق داستان شکستن يک مداد و نشکستن چند مداد است. اجازه بدهيد در مورد پرسپولييس بگويم. مگر در پرسپوليس کم آدم ورزشي و تحصيلکرده داريم؟ دکتر طاووسي، دکتر دادکان، دکتر زادمهر، مهندس عابديني، مهندس کلاني، معيني و آشتياني . اين ها آدم هاي کوچکي هستند؟ همين آقاي عابديني مگر استاندار سه استان مهم کشور نبوده است؟ آيا امثال آنها بايد کنار بوده و افرادي در هيئت مديره قرار بگيرند که نه سابقه ورزشي مشخصي دارند و نه از لحاظ تحصيلات از افرادي که نام بردم بالاتر هستند؟ تازه آنها تحصيلکرده هاي سالهاي قبل هستند نه الان که گرفتن مدرک به سادگي آب خوردن شده است.
مگر استقلال کم پيشکسوت بزرگ و عزيز دارد. قراب، جباري، پورحيدري، مظلومي، فريبا، چنگيز، حاج قاسم، روشن و ... . متاسفانه آمدند و بين ما پيشکسوتان بذر تفرقه ريختند و امثال ما حجازي ها عليه يکديگر مصاحبه کرديم، آب را گل آلود کرديم و غير ورزشي ها به راحتي ماهي صيد کردند.
متاسفم که بگويم ما پيشکسوتان خاک اين فوتبال را خورديم،و بهره اش را سايرين بردند. از پيشکسوتان عزيز مي خواهم که بياييم بار ديگر متحد شويم. بياييم نان را به نرخ روز نخوريم و خودمان را ارزان نفروشيم و نوکري خودمان را بکنيم. همان طور که حضرت امام خميني(ره) فرمود آقا و نوکر خودمان باشيم . امام حسين (ع) فرموده است :دو روز زندگي باعزت بهتر است از صد سال زندگي با خواري و ذلت. مال دنيا آنقدر ارزش ندارد که به خاطر آن دست به هر کاري بزنيم. پيامبر ما هم مي گويد: توانگري به ثروت زياد نيست به بي نيازي قلب است.
ناصر حجازي شايد به اندازه اسم و رسمش ثروت نداشته باشد اما براي اين دنيا هم کيسه اي ندوخته است.
من يک خانه و يک زندگي شاد و آرام دارم و شکر خدا در کنار دو فرزندم که فرزندان صالحي هستند بهترين زندگي را دارم. دستم جلوي هيچکس دراز نيست و تا آخر عمرم محتاج کسي نمي شوم چون آدم طمع کاري نيستم.

سازمان در کوچکترين مسائل استقلال و پرسپوليس دخالت مي کند
حجازي به خبرنگار برنا گفت: سازمان تربيت بدني استقلال و پرسپوليس را به بخش خصوصي نمي دهد،چون قصد دخالت در کار اين دو باشگاه را دارد.بعيد مي دانم فوتبال ما به اين زودي ها حرفه اي شود . حضور امثال هدايتي و انصاري را در استقلال و پرسپوليس به فال نيک مي گيرم،اما معتقدم آنها زماني موفق مي شوند که اختيار تام داشته باشند و خودشان براي استقلال و پرسپوليس تصميم بگيرند،نه اينکه سازمان تربيت بدني و ديگران از انتخاب سرمربي تا ديگر مسائل را بر عهده داشته باشند.

برخي مربيان ارتباط ناسالمي با ليدرها دارند
زمان ما کسي پول نمي گرفت تا کسي را تشويق کند.کساني اطراف استقلال و پرسپوليس بودند که از جيب خود خرج مي کردند و با جان و دل براي اين تيم ها فرياد مي زدند و تشويق مي کردند،اما حالا همه چيز مادي شده و برخي از آقايان براي بزرگ کردن خودشان طرفداران ما را پولکي کردند.يک سيستم غلط در استقلال و پرسپوليس جا انداختند،طوري که ليدرها مي گويند: "تا پول ندهيد تشويقتان نمي کنيم.تازه عليه شما هم شعار مي دهيم."اين يعني پول بده و موفق باش. تا دو هفته قبل همين آدم ها در تمرين استقلال براي فتح الله زاده گلو پاره مي کردند،اما روزي که رفت يک نفر هم اسمش را نياورد. اين بيانگر چيست؟
متاسفانه يک سري افراد کوچک با رشوه دادن پاي رشوه گيرها را به فوتبال بازکردند و تا زماني هم که پول نگيرند،آسايش تيم را به هم مي زنند. در زمان من هيچ کدام از ليدرهاي استقلال جرات نداشتند از من پول بخواهند،چون شنيده بودند که چند سال قبل با آن ليدري که از من طلب پول کرده بود چه برخوردي کردم.
سال قبل با گوش هاي خودم شنيدم که بعضي از اين ليدرها مي گفتند معرفت فلاني را عشق است؛بااينکه از استقلال رفته و جاي ديگري مربيگري مي کند،اما هواي ما را دارد. هوادار بايد عاشق تيمش باشد،نه عاشق افراد

وظايف اعضاي هيئت مديره استقلال شفاف نيست
فتح الله زاده را کنار گذاشتند و به او گفتند چون نمي تواني پول بياوري،بايد برکنار شوي. من مي خواهم بپرسم پس ديگر اعضاي هيئت مديره چکاره هستند؟چرا آنها پول نياوردند؟ آيا کار آنها فقط عکس گرفتن و مصاحبه کردن و پذيرايي از خودشان در جلسات است؟ چه کساني فتح الله زاده را کنار گذاشتند؟ اين يک سوال کليدي است.فتح الله زاده حتماً مدير با لياقتي بوده که حدود ده سال در اين فوتبال دوام آورده است.چگونه مي شود افرادي که هنوز يک سال از حضورشان در ورزش نگذشته و حتي قوانين فوتبال را نمي دانند،مديرعامل را کنار مي گذارند؟ آقاي زريبافان با کدام سابقه ورزشي درباره عملکرد استقلال در جام حذفي و ليگ صحبت مي کند؟اين براي من خيلي جالب است.ايشان که وظايف مهمتري دارد،به جاي صحبت کردن در مورد کار تخصصي خود درخصوص حجازي حرف مي زند که عمرش را در اين فوتبال گذاشته است.

قرباني باندهاي مافيايي شدم
کساني که زمان من برايم ضرب الاجل تعيين مي کردند و مي گفتند اگر سه هفته نتيجه نگيري بايد بروي،خودشان چکار کردند؟ آيا من به عنوان يک شهروند ايراني نمي توانم از آقايان بپرسم آقايان سياسي!شما براي رفع تورم، مشکل برق، مشکل مسکن و بيکاري چکار کرده ايد؟
اين حق طبيعي من به عنوان شهروند ايراني است که بپرسم،اما جالب اينکه آنها بدون کارنامه ورزشي براي ناصر حجازي که عمرش را براي فوتبال کشورش گذاشته ضرب الاجل تعيين کردند.
متاسفانه در کشورمان با سرمايه هاي مان خوب برخورد نمي شود.بنده اخيراً به عنوان کارشناس و داور براي انتخاب بهترين هاي فوتبال قاره آسيا به امارات دعوت شدم،اما در کشور خودم که عصاره ورزش آن هستم،با من بد برخورد شد.متاسفانه برخي از اين آقايان چشم ديدن موفقيت و محبوبيت ديگران را ندارند.
واقعيت اين بود که مرا با يک برنامه از پيش طراحي شده به استقلال آوردند تا تخريبم کنند و وجهه ام را در نزد مردم از بين ببرند؛ شايد هم اکنون فکر کنند موفق شده اند،اما مردم خيلي چيزها را مي دانند.شايد 5 تا 10 درصد مردم تحت تاثير نتايج پارسال استقلال قرار گرفته باشند،اما 90 درصد مي دانند که به حجازي فرصت داده نشد.آنها مي دانند از همان روز اول حضورش عده اي کمر به تخريب او بستند.
من نمي گويم اشتباهي نداشتم.من هم خطا کردم.يکي از بزرگترين اشتباهات من اين بود که فکر کردم اعضاي هيئت مديره خواهان موفقيتم هستند.آنها مدام به من مي گفتند انتخاب فلان دستياران به صلاحت نيست.اگر همان روز اول ايستادگي مي کردم،اين مشکلات به وجود نمي آمد. اگر روي اعتقاداتم پيش مي رفتم و حرفهاي آنها را نمي پذيرفتم،آن اتفاقات نمي افتاد. نهايتاً اين مي شد که در همان ابتداي کار و قبل از شروع ليگ مرا برکنار مي کردند.
الان نمي خواهم اسم ببرم،اما به شما مي گويم که افرادي داراي باندهاي بانفوذ و مافيايي در فوتبال ايران شده اند و همين افراد به تخريب امثال حجازي دست مي زنند. گذر زمان همه چيز را مشخص مي کند و همان طور که گفتم دنيا دار مکافات است و هر کس به ديگري خيانت کند،خدا در همين دنيا تقاصش را مي دهد.

franch
24-09-2008, 17:07
حجازي در گفت و گو با ايپنا:‌
براي بودن در تيم خودم بايد بله قربان‌گو باشم/سن آقايان غير فوتبالي استقلال به اندازه بازي‌هاي ملي من نيست

ناصر حجازي پس از مدت‌ها سكوت را شكست. او در مورد جدايي‌اش از استقلال و اتفاقات اخير اين تيم حرف‌هاي زيادي زد.

وي در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) درباره خيلي از موارد سخن گفت.
- آقاي حجازي از جدايي خودتان شروع مي‌كنيم؟
متاسفانه چند غيرفوتبالي در هفته اول براي من كه يكي از اسطوره فوتبال استقلال هستم، ضرب‌الاجل تعيين كردند كه اگر در 5 هفته 10 امتياز نگيرم اخراجم مي‌كنند. در حالي كه سن اين آقايان به اندازه تعداد بازي هاي ملي من هم نيست. چطور مي‌شود كه غيرفوتبالي‌ها براي يك فوتبالي اصيل اين طور تعيين تكليف مي‌كنند.حجازي را آوردند كه تخريبش كنند و از چشم بيافتد.

- موفق هم شدند؟
شايد به هدفشان رسيده و بعد از هفته سيزدهم حجازي را مات كرده باشند، اما مردم مي‌دانند كه چه رفتاري با من شد.

- چرا هميشه بين پيشكسوتان اختلاف وجود دارد؟
آقايان اين اختلاف‌ها را ايجاد كردند تا خودشان در باشگاه رياست كنند. ما پيشكسوتان بايد متحد باشيم تا بله قربان گوي آقايان نشويم.

- نظرتان در مورد بركناري مديرعامل‌هاي باشگاه استقلال و پرسپوليس چيست؟
متاسفانه آدم‌هاي غيرفوتبال در راس فوتبال هستند و فوتبالي‌ها بيرون مانده‌اند. به نظر من سازمان تربيت بدني به جاي تقدير از مديرعامل‌هاي اين دو باشگاه به خاطر قهرماني‌شان در ليگ و جام حذفي آنها را بركنار كرد كه اين عملكرد ضعيف است. به نظرم فتح الله زاده كه در 10 سال 6 جام براي استقلال آورده، عملكرد بسيار خوبي دارد، درحالي كه آقاياني كه آمدند كارنامه فوتبالي ندارند.

- و جدايي پورحيدري از هيات مديره؟
زماني كه استقلال از هم پاشيده شده بود من و منصور اين تيم را جمع كرديم، ولي امروز هزاران صاحب و مدعي پيدا كرده كه به نظرم مقصرش خود ما هستيم، چون ميدان را خالي كرديم و حالا بايد يا گوشه خانه باشيم يا براي بودن در تيم خودمان بله قربان گو.

- نتيجه دربي را چگونه پيش بيني مي‌كنيد؟
اميدوارم استقلال برنده باشد. همه وجودم متعلق به استقلال است. بهترين روزهاي زندگي‌ام را با اين تيم داشتم هميشه خواهان موفقيتش بودم و آرزو مي كنيم كه به اين پيروزي دست پيدا كند، چون به آن احتياج دارد.

- و صحبت پاياني
خيلي از مسائل را نمي‌گويم چون ميان هواداران تفرقه ايجاد مي‌كند. استقلال به آرامش نياز دارد تا دوباره قهرمان جام شود، چرا كه هم تيم لايقي است و هم مي‌تواند مدعي قهرماني باشد.

peyman_nn
24-09-2008, 19:46
من که از همین الان پلاس شدم

ali-07
24-09-2008, 19:49
جز من و ديويد و mahn90ديگه عكاس ديگه اي نداريم راستي نميخواين رو اون عكسي كه ميگيريم كاري طراحي چيزي كنيم

amirtaker
24-09-2008, 19:53
خدا کنه حالا تاپیک بیاد بالا.

unartig
24-09-2008, 20:05
حجازي در گفت و گو با ايپنا:‌
براي بودن در تيم خودم بايد بله قربان‌گو باشم/سن آقايان غير فوتبالي استقلال به اندازه بازي‌هاي ملي من نيست

ناصر حجازي پس از مدت‌ها سكوت را شكست. او در مورد جدايي‌اش از استقلال و اتفاقات اخير اين تيم حرف‌هاي زيادي زد.

وي در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) درباره خيلي از موارد سخن گفت.
- آقاي حجازي از جدايي خودتان شروع مي‌كنيم؟
متاسفانه چند غيرفوتبالي در هفته اول براي من كه يكي از اسطوره فوتبال استقلال هستم، ضرب‌الاجل تعيين كردند كه اگر در 5 هفته 10 امتياز نگيرم اخراجم مي‌كنند. در حالي كه سن اين آقايان به اندازه تعداد بازي هاي ملي من هم نيست. چطور مي‌شود كه غيرفوتبالي‌ها براي يك فوتبالي اصيل اين طور تعيين تكليف مي‌كنند.حجازي را آوردند كه تخريبش كنند و از چشم بيافتد.

- موفق هم شدند؟
شايد به هدفشان رسيده و بعد از هفته سيزدهم حجازي را مات كرده باشند، اما مردم مي‌دانند كه چه رفتاري با من شد.

- چرا هميشه بين پيشكسوتان اختلاف وجود دارد؟
آقايان اين اختلاف‌ها را ايجاد كردند تا خودشان در باشگاه رياست كنند. ما پيشكسوتان بايد متحد باشيم تا بله قربان گوي آقايان نشويم.

- نظرتان در مورد بركناري مديرعامل‌هاي باشگاه استقلال و پرسپوليس چيست؟
متاسفانه آدم‌هاي غيرفوتبال در راس فوتبال هستند و فوتبالي‌ها بيرون مانده‌اند. به نظر من سازمان تربيت بدني به جاي تقدير از مديرعامل‌هاي اين دو باشگاه به خاطر قهرماني‌شان در ليگ و جام حذفي آنها را بركنار كرد كه اين عملكرد ضعيف است. به نظرم فتح الله زاده كه در 10 سال 6 جام براي استقلال آورده، عملكرد بسيار خوبي دارد، درحالي كه آقاياني كه آمدند كارنامه فوتبالي ندارند.

- و جدايي پورحيدري از هيات مديره؟
زماني كه استقلال از هم پاشيده شده بود من و منصور اين تيم را جمع كرديم، ولي امروز هزاران صاحب و مدعي پيدا كرده كه به نظرم مقصرش خود ما هستيم، چون ميدان را خالي كرديم و حالا بايد يا گوشه خانه باشيم يا براي بودن در تيم خودمان بله قربان گو.

- نتيجه دربي را چگونه پيش بيني مي‌كنيد؟
اميدوارم استقلال برنده باشد. همه وجودم متعلق به استقلال است. بهترين روزهاي زندگي‌ام را با اين تيم داشتم هميشه خواهان موفقيتش بودم و آرزو مي كنيم كه به اين پيروزي دست پيدا كند، چون به آن احتياج دارد.

- و صحبت پاياني
خيلي از مسائل را نمي‌گويم چون ميان هواداران تفرقه ايجاد مي‌كند. استقلال به آرامش نياز دارد تا دوباره قهرمان جام شود، چرا كه هم تيم لايقي است و هم مي‌تواند مدعي قهرماني باشد.

unartig
24-09-2008, 20:07
امیدوارم بتونم بیام وبرقامون نره

unartig
24-09-2008, 20:24

امیر قلعه نویی سه شنبه شب در مراسم معارفه مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگاران گفت: این باشگاه شرایط مطلوبی را در ماههای اخیر نداشت به طوریكه تقویت هیات مدیره احساس می‌شد.
وی با قدردانی از تلاش‌های مدیرعامل سابق باشگاه استقلال تهران افزود: علی فتح الله زاده زحمات زیادی را برای این باشگاه متحمل شد.
قلعه نویی اظهار امیدواری كرد كه واعظ آشتیانی مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران بتواند شرایط لازم را برای موفقیت تیم فوتبال این باشگاه در میدان‌های داخلی و بین‌المللی فراهم كند.
وی با بیان اینكه تیم استقلال تهران پرافتخارترین تیم آسیاست، گفت: در صورتی كه امكانات لازم فراهم شود، این تیم می‌تواند نتایج درخشان گذشته خود را تكرار كند.
قلعه نویی در مورد وضعیت تیم استقلال تهران در لیگ برتر باشگاههای ایران افزود: این تیم با بدشانسی، متحمل چند شكست در این رقابتها شد به طوریكه كادر فنی و بازیكنان در استرس فراوانی قرار داشتند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به دیدار آینده این تیم در لیگ برتر اشاره كرد و اظهار داشت: استقلال تهران بازی سختی را روز شنبه هفته آینده مقابل تیم راه آهن تهران پیش رو دارد كه امیدواریم با برتری مقابل این تیم بتوانیم جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیم.

unartig
24-09-2008, 20:25
مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران از كادر فنی تیم فوتبال این باشگاه حمایت كرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم معارفه مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران سه شنبه شب در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد تهران برگزار شد.
امیررضا واعظ آشتیانی در این مراسم در گفت و گو با خبرنگاران افزود:
هیات مدیره باشگاه استقلال تهران از عملكرد كادر فنی تیم فوتبال این باشگاه راضی است به طوریكه تمامی حمایت‌های لازم را از مربیان این تیم انجام خواهد داد.
وی، نظم و انضباط تیمی و سر و سامان دادن به مسائل اقتصادی باشگاه استقلال تهران را از اولویت‌های كاری خود اعلام كرد و گفت: این باشگاه پتانسیل های فراوانی برای تامین هزینه‌های مالی خود دارد به طوریكه می‌توان با یك برنامه ریزی مدون به این مهم دست یافت.
واعظ آشتیانبی با بیان اینكه مسوولیت سنگینی را برعهده گرفته است، اظهار امیدواری كرد تا با حمایت هیات مدیره باشگاه استقلال تهران بتواند شرایط مناسبی را برای موفقیت تیم فوتبال این باشگاه فراهم كند.
رئیس مجمع باشگاه استقلال تهران گفت: بررسی‌های لازم را از زمانی كه مشاور رئیس سازمان تربیت بدنی بودم، در مورد وضعیت این باشگاه انجام دادم.
مسعود زریبافان افزود: در نهایت به این نتیجه رسیدم كه باید تصمیم جدی را برای بهبود وضعیت باشگاه استقلال تهران بگیرم.
وی با بیان اینكه مدیرعامل سابق استقلال تهران كارنامه موفقی در این باشگاه نداشت، اظهار داشت: فرصت كافی در اختیار علی فتح الله زاده قرار گرفت اما وی نتوانست انتظارات را بر آورده سازد.
زریبافان با اشاره به اینكه فتح الله زاده از مدیرعاملی باشگاه استقلال تهران بركنار نشد، افزود: فتح الله زاده از هیات مدیره باشگاه استقلال كنار گذاشته شد اما به دلیل آنكه دیگر حق رای نداشت، از مدیرعاملی نیز استعفا داد.
رئیس مجمع باشگاه استقلال تهران در مورد حمایت‌كننده مالی (اسپانسر) این باشگاه گفت: هیات مدیره باشگاه استقلال ترجیح می‌دهد كه یك اسپانسر داخلی با باشگاه قرارداد منعقد كند كه امیدواریم به زودی حمایت‌كننده مالی این باشگاه مشخص شود.
علی انصاری عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران در مورد حضور خود در این هیات مدیره گفت: گروه اقتصادی این باشگاه را برای رفع مشكلات مالی استقلال تهران تشكیل خواهم داد.
وی با تاكید بر این نكته كه وظیفه‌اش رفع مشكلات مالی باشگاه استقلال تهران نیست، اظهار داشت: برطرف كردن مشكلات مالی باشگاه شخصا برعهده مدیرعامل است.

unartig
24-09-2008, 20:25
ورزش - ستاره که قهر نمی‌کند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مجتبی جباری برای هواداران استقلال یك ستاره شده. یك ستاره، به درخشش ستاره‌ای مثل كریم باقری برای پرسپولیس. كریم باقری بزرگ است و بزرگی می‌كند. دور و اطرافش خبری از حاشیه نیست. حاشیه‌هایی كه بحران را به تیم تعارف بزند و دردسری روی كوه دردسرها انبار كند. مجتبی جباری البته مصداق عینی كریم باقری پرسپولیس نیست. این یك قیاس است، قیاس دو ستاره. جباری ستاره شده، ستاره‌ای كه حركت‌های طولی‌اش در زمین هواداران را نیم‌خیز می‌كند به خیال گلی كه در راه است. ملت اسمش را یكصدا فریاد می‌زنند. حنجره‌شان را پای تشویق او می‌گذارند، چون می‌خواهند قالب یك ستاره را به خود بگیرد. همان قالبی كه كریم باقری در پرسپولیس به خود گرفته و شده مثال دم‌دست این و آن برای وقت‌هایی كه حرف معرفت و عرق به پیراهن و بزرگتری به میان می‌آید. حالا استقلال می‌خواهد یكی داشته باشد عین پرسپولیس. مجتبی جباری را از هر منظری كه نگاه كنی، می‌توان برای این «یكی» كاندید كرد. با اخلاق، خوش تكنیك، محبوب و ... این وسط می‌ماند چند جای خالی كه جباری هنوز نتوانسته آن را پر كند. بساط بی‌پولی استقلال كه همیشه به راه است و علامت سوال اینجا سر بر می‌آورد كه چرا باید اولین واكنش در مقابل این كنش ناخواسته از طرف شماره 8 باشد؟ مگر نه اینكه او یك ستاره است؟ البته ستاره‌ها هم باید پول‌شان را بگیرند، باید بهای گزافی نسبت به دیگرانی كه به لحاظ تكنیك و شكل فوتبال در قواره آنها نیستند، داشته باشند كه دارند. یعنی مجتبی جباری همه اینها را دارد. او گران‌تر است و باارزش‌تر. جباری بهتر است. تعارفی در كار نیست. استقلال روی او حساب می‌كند و هوادارانش بیشتر. اما تلخی‌اش اینجاست كه چرا در روزهایی كه چك‌های برگشتی روی دست همه نفرات استقلال مانده، باید خبر برسد مجتبی جباری قهر كرد، چون چك برگشتی‌اش هنوز نقد نشده. مگر نه اینكه شرایط مشابهی برای او و سایر نفرات تیم به حیث گرفتاری‌های مالی حاكم است؟ شاید اگر شماره 8 محبوب كه هواداران متوقع هستند در استقلال بزرگی كند، چند روزی بیشتر صبوری خرج می‌كرد تا با جایگزین شدن مدیر عامل جدید و احتمالا سیاست بحران‌زدایی كه قرار است پیش بگیرد، دغدغه‌های مالی هم حل و فصل شود، حال استقلال دوباره در صدر اخبار حاشیه‌ای جاخوش نمی‌كرد. روزی كه جباری با قراردادی به مراتب سنگین نسبت به بقیه وصلت خود را با استقلال ادامه داد، صدا از كسی درنیامد، كه نباید هم این‌طور می‌شد. او محق پول بیشتری است چون بازیكن بهتری است، نفری كه در اوج ناكامی یك‌تنه بار كاستی‌ها را به دوش می‌كشید و آنقدر در قهرمانی جام‌حذفی استقلال پررنگ بود كه این مجموعه تا آخرین روزها و لحظه‌ها برای بازگشتش انتظار بكشد. مجتبی جباری ارزش همه اینها را داشت، اما اینكه استقلال هم همین ارزش را برای مجتبی جباری داشته باشد، مهم است. تعویق در پرداخت مطالبات هرگز اتفاق قابل دفاعی نیست چراكه در رسم فوتبال حرفه‌ای چنین چیزی پذیرفته شده نیست، اما در فوتبال ایران ناممكن‌ها اینقدر ممكن شده كه دیگر نبایدها به عرف و عادت تبدیل شده. اینجا حسابش از فوتبال اروپا و امارات و هر جای دیگری جداست. پول‌ها دیرتر پرداخت می‌شود چون استقلال و پرسپولیس دولتی هستند و كسی كه پای برگه قرارداد با این دو باشگاه را امضا می‌كند، به‌خصوص وقتی سال‌ها تجربه را هم همراه داشته باشد، برایش محرز است كه این دست اتفاقات بی‌شك پیش می‌آید و جزء لاینفكی شده از دو باشگاه بزرگ پایتخت.

صدای اعتراض استقلالی‌ها درآمده، بابت قهر همانی كه با بقیه فرق دارد. فرق دارد چون هواداران می‌خواهند یك ستاره باشد. یك ستاره باید با بقیه فرق داشته باشد. برای همین «فرق» هم هست كه صدای اعتراض بقیه بلند شده، چون اگر یك بازیكن دیگر قهر می‌كرد و می‌رفت، یك بازیكن عادی كه استقلالی‌ها فقط دوستش دارند نه مثل یك ستاره چون ستاره را می‌توانند اسطوره كنند و یك بازیكن عادی را نه، دیگر كسی اعتراض نمی‌كرد. پس یك ستاره باید مثل یك ستاره رفتار كند، باید بزرگی كند، صبر بیشتری خرج كند تا در كنار همه آن قابلیت‌هایی كه او را یك سر و گردن از حیث فنی بالاتر از بقیه قرار داده بشود، همان ستاره‌ای كه هواداران می‌خواهند. غیر از این باشد یعنی یك بازیكن عادی. مجتبی جباری یك بازیكن عادی نیست، او یك ستاره است كه گاهی راهش را گم می‌كند. شماره8 شاید اگر فقط چند روز بیشتر صبر می‌كرد، با استحكام جایگاه مدیرعامل همه مشكلاتش را حل شده می‌دید.
مصداق كریم باقری و مجتبی جباری در قامت دو ستاره در اینجاست كه تبدیل می‌شود به قیاس، وگرنه ستاره كه با ستاره فرقی ندارد، مگر رنگ پیراهنش. استقلالی‌ها می‌خواهند جباری یك ستاره باشد. روی سكوها و بین هواداران. چیزی جز این وجود ندارد.
منبع: جهان ورزش

unartig
24-09-2008, 20:26
انصاری: برنامه های فراوانی برای استقلال داریم
در اولین گفت وگوی عضو جدید هیات مدیره استقلال مطرح شد

از این كه با افراد دیگری مقایسه شوم ناخشنودم
«مهندس علی انصاری» از روز چهارشنبه به عنوان عضو جدید هیات مدیره باشگاه فرهنگی، ورزشی منصوب شد. اولین واكنش ها به انتصاب وی، خوشحالی از حضور «یك هدایتی دیگر» این بار در تیم استقلال بود، نكته ای كه خودش از آن گریزان است و دوست ندارد با كسی مقایسه شود. انصاری به عنوان رییس انجمن صنفی كارفرمایی تولیدكنندگان و فروشندگان مبل استان تهران تحول بزرگی در صنعت مبلمان ایجاد كرد و بافت سنتی یافت آباد را تبدیل به مجموعه بزرگ و بی نظیر بازار مبل ایران كرد.
انصاری در بازگشت از یك سفر خارجی، در اولین گفت وگوی مطبوعاتی خود به صورت تلفنی پاسخگوی دنیای اقتصاد بود. عضو جدید هیات مدیره استقلال قول داد تا ظرف روزهای آینده در یك گفت وگوی حضوری با دنیای اقتصاد به سوالاتی درباره وضعیت استقلال به ویژه در بخش اقتصادی پاسخگو باشد. انصاری قبل از هر نكته ای به شب های پرفیض قدر اشاره می كند و شهادت حضرت علی (ع) را تسلیت می گوید. وقتی به انصاری می گوییم نمی دانیم ورودتان را به فوتبال تبریك بگوییم یا تسلیت، می خندد: «خب، قبل از هر چیزی لازم است از حسن اعتماد جناب آقای زریبافان و مجموعه استقلال تشكر كنم كه از من برای حضور در مجموعه پرطرفدار استقلال دعوت به عمل آوردند، توفیق حاصل شده كه بتوانم تجربیاتم را در امور اقتصادی در بخش ورزش و هیات مدیره باشگاه پرطرفدار استقلال قرار دهم و بتوانم فضای خوبی در اطراف این تیم ایجاد كنم.»
آنهایی كه اهل گمانه زنی هستند می گویند سازمان تربیت بدنی مثل پرسپولیس، استقلال را هم لیزینگی به انصاری واگذار می كند: «هیچ صحبتی درباره واگذاری استقلال به بنده صورت نگرفته است، از بنده تنها دعوت شده به عنوان عضو هیات مدیره همفكری كنیم، قرار است تا اتاق فكر باشگاه را فعال كنیم.»
رسانه ها هدایتی را عابر بانك پرسپولیس می دانند اما این كلمه را جلوی انصاری به كار نبرید: «من از رسانه ها خواهش می كنم فضای ورزش را سالم نگه دارند و با شخصیت انسان ها بازی نكنند. من به استقلال آمده ام تا بخش اقتصادی استقلال را فعال كنم.»
اقتصادی ها انصاری را متحول كننده صنعت مبلمان می دانند، این نكته ای است كه انصاری با افتخار از آن یاد می كند: «از زمان فعال شدن من فضای خوبی در صنعت مبلمان ایجاد شده، كنفرانس های متعدد علمی، ایجاد موزه مبل، احداث شهرك تخصصی مبلمان و این اواخر هم رشته طراحی مبلمان و دكوراسیون داخلی را برای نخستین بار در دو مقطع كاردانی و كارشناسی با همكاری دانشگاه های پیام نور و علمی-كاربردی اجرا می كنیم.»
انصاری برای طراحی برنامه های اقتصادی باشگاه استقلال زمان می خواهد: «هنوز وارد باشگاه نشده ام. باشگاه استقلال یك باشگاه حرفه ای است كه قراراست در آن با هم فكر كنیم، با هم تصمیم بگیریم و با هم عمل كنیم.»
و یك نكته مهم كه نشان می دهد انصاری از جنجال پرهیز دارد: «مطالبی كه قرار است نقطه نظرات من و سایر اعضای هیات مدیره باشد، قطعا از این پس از طریق سخنگوی باشگاه اعلام می شود.»
باید در انتظار روزهای آینده نشست تا پررنگ شدن نقش «انصاری» را در استقلال ببینیم.

unartig
24-09-2008, 20:26
موضع باشگاه استقلال:

اگر سعد كمیل داور باشد، مقابل پرسپولیس بازى نمى كنیم

على نظرى سرپرست استقلال از انتخاب داور دیدار دربى بشدت ناراحت است و اعتراض خود را كه اعتراض باشگاه استقلال است به مسئولان سازمان لیگ اعلام داشته است. گفت وگوى او را با ابرار ورزشى بخوانید:
• از آخرین شرایط تیم صحبت كنید.
- بعد از برد مقابل استقلال اهواز تمرینات منظمى را پشت سر گذاشته ایم و آماده دیدار مقابل راه آهن هستیم.
• بازى با راه آهن را چطور مى بینید؟
- بازى سختى است. راه آهن همیشه در كارهاى دفاعى موفق عمل مى كند اما بچه هاى ما براى تداوم برد هاى خود نیاز به این پیروزى دارند تا خود را براى دربى آماده كنند.
• داور دربى هم اعلام شد؟
- به شدت به داور اعتراض داریم. ما با این داور مقابل پرسپولیس بازى نمى كنیم. كمیل در سال ۸۴ در بازى برگشت دربى ۲ پنالتى تیم ما را نگرفت.
• اما فدراسیون این داور را برگزیده است؟
- ما اعتراض خود را به مسئولان سازمان لیگ به صورت مكتوب اعلام كرده ایم و منتظر پاسخ آن هستیم.
• پس شما اعتقاد دارید داور باید از اروپا بیاید؟
- اصلاً، فدراسیون مى تواند از ازبكستان یا عربستان داور دعوت كند.
• فتح الله زاده هم رفت؟
- خب، آقاى فتح الله زاده هم براى باشگاه استقلال خیلى زحمت كشید. من به شخصه خیلى ناراحت شدم. امیدوارم هر جا هستند موفق باشند.
• نظرتان در مورد آقاى واعظ آشتیانى چیست؟
- ایشان هم بنا به تصمیم آقاى زریبافان آمدند. امیدوارم با حضور ایشان استقلال سربلند باشد.

unartig
24-09-2008, 20:27
مهاجم برزیلی مورد تأیید قلعه نویی

باشگاه استقلال هفته گذشته اعلام كرد كه كادر فنی این تیم پس از تماشای فیلم بازیهای مهاجم برزیلی به لحاظ فنی او را مورد تأیید قرار داده است.این برزیلی كه گفته می شود در هتل استقلال اقامت دارد درتمرین آبی پوشان شركت وپس انجام تست پزشكی قرارداد یكساله ای را با این باشگاه امضا خواهد كرد.

unartig
24-09-2008, 20:28
ایپنا: پارگی دست وحید طالب لو در آستانه داربی نگرانی هایی را برای کادر فنی استقلال به وجود آورده است. دکتر امین نوروزی پزشک تیم فوتبال استقلال در این خصوص گفت: «با حمایت های باشگاه، لوازم درمان دست آسیب دیده دروازه بان تیم مان را از خارج کشور وارد می کنیم. چسب مخصوصی را برای دست وحید طالب لو سفارش دادیم که امیدواریم به دستمان برسد در این صورت و با استفاده از این چسب مشکل او برای بازی برطرف شود. بسیار امیدواریم که او به بازی برابر راه آهن برسد اما به هر حال تصمیم نهایی را در این خصوص سرمربی تیم می گیرد. مطمئن باشید حتماً طالب لو را به بازی حساس داربی می رسانیم.»

unartig
24-09-2008, 20:29
قلعه‌نویی:
فتح‌الله‌زاده دوست خوب ما بود
استقلال از بحـــران خارج شده است
واعظی ‌آشتیانی می‌تواند مشكلات را حل كند
سرویس: ورزشی - فوتبال
1387/07/03
09-24-2008
10:21:55
8707-01302: كد خبر
خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران

سرمربی تیم استقلال تهران گفت: به نظر می‌رسد تیم ما دوران بحران را پشت سر گذاشته است.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ امیر قلعه‌نویی در مراسم معارفه‌ی واعظی آشتیانی مدیرعامل جدید باشگاه استقلال به خبرنگاران گفت: فتح‌الله‌زاده دوست خوب ما بود و زحمات بسیاری برای باشگاه استقلال كشید. با این حال مدیریت جدید نیز بسیار با درایت بوده و می‌تواند مشكلات استقلال را برطرف كند و من برای واعظی‌آشتیانی آرزوی موفقیت دارم.
وی درباره‌ی تغییرات مدیریتی در استقلال نیز گفت: من تنها در حیطه‌ی فنی می‌توانم اظهارنظر كنم اما، تصور می‌كنم در مجموع مسوولان مدیریتی تصمیم گرفتند تا این تغییرات را برای بهبود وضعیت استقلال انجام دهند. در هر صورت واعظی آشتیانی نیز از مدیران قدرتمندی است كه توانایی‌اش را در فدراسیون دوچرخه‌سواری نشان داده است.
قلعه‌نویی ادامه داد: در هر حال ما با یك دوره‌ی بحرانی روبه‌رو بودیم كه خوشبختانه به نظر می‌رسد از بازی مقابل استقلال اهواز این دوره را پشت سر گذاشتیم.
قلعه‌نویی در ادامه با اشاره به بازی استقلال مقابل راه‌آهن گفت: بازی بسیار دشواری پیش‌رو داریم اما، امیدواریم تا نتیجه‌ی خوب استقلال در بازی مقابل استقلال اهواز را در مقابل راه‌آهن نیز ادامه دهیم. حریف ما تیم خوبی است اما، استقلال نیز به دنبال جایگاه بهتر در جدول است. خوشبختانه بازیكنان از نظر جسمی و به ویژه روحی و روانی شرایط بسیار مطلوبی پیدا كرده‌اند كه در این زمینه باید از منتظری روانشناس تیم تشكر كنم.
قلعه‌نویی درباره‌ی بازی مقابل پرسپولیس نیز گفت: در حال حاضر تنها به بازی مقابل راه‌آهن فكر می‌كنم و بحث بازی با پرسپولیس الان برایم مطرح نیست.
قلعه‌نویی در پاسخ به مشكلات مالی بازیكنان این تیم و حضور نیافتن بازیكنانی چون جباری در تمرینات نیز گفت: در هر صورت باشگاه استقلال مانند باشگاه‌های بزرگ صنعتی نیست كه دغدغه‌ی مالی ندارند. به این دلیل از بازیكنان می‌خواهم تا حوصله‌ی بیشتری به خرج دهند و به خاطر مردم صبوری كنند. در هر صورت حق اصلی برای تماشاگرانی است كه از شهرستان‌ها برای دیدن بازی استقلال به تهران می‌آیند و گاهی اوقات حتی پول تو جیبی نیز ندارند. بنابراین بازیكنان در قبال این هواداران مسوول بوده و باید تحمل بیشتری داشته باشند.
انتهای پیام

unartig
24-09-2008, 20:31
زریبافان:
مشكل شخصی با "فتح‌الله‌زاده" ندارم؛ سه فصل به او فرصت دادیم
كـادرفنـی تـا سـال آینـده تغییـر نمـی‌كنـد
اولویت استقلال اسپانسر داخلی است
1387/07/03
09-24-2008
10:22:47
8707-01279: كد خبر

رییس مجمع باشگاه استقلال تهران خواهان حفظ وحدت در هیات مدیره باشگاه و تیم فوتبال استقلال شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مسعود زریبافان در مراسم معارفه امیر رضا واعظی آشتیانی مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران اظهار كرد: در خانواده‌ای همچون استقلال كه قصد انجام كار جمعی دارد، رسیدن به موفقیت شامل یك سری از الزامات است و بدون رعایت این شاخص‌ها دستیابی به هدف ممكن نخواهد بود. یكی از این مسایل توكل به خداوند و توسل به ائمه است كه همواره در میان ورزشكاران ایرانی دیده شده و نخستین واكنش هر ورزشكار كشور پس از قهرمانی نشان دادن قدردانی خود از خداوند است و در كنار آن موضوع مهمتری چون خودباوری وجود دارد.
وی در ادامه پیرامون وظایف مدیریتی در باشگاه استقلال تهران نیز گفت: وظیفه مدیرعامل اجرای سیاست‌های هیات مدیره است و مدیر باشگاه استقلال باید بتواند در جریان كار خود تعامل مناسب را با هیات مدیره، كادرفنی، بازیكنان، هواداران و حتی اقشار مختلف اقتصادی و اجتماعی ایجاد كند و از تمامی ظرفیت‌ها برای موفقیت باشگاه بهره ببرد.
رییس مجمع باشگاه استقلال تهران در ادامه خواهان افزایش توان جسمی و روحی در بازیكنان تیم فوتبال استقلال شده و تصریح كرد: باید از ورود حاشیه‌ها به درون تیم جلوگیری كرد.
زریبافان همچنین خواستار تشكیل كارگروه‌های مختلف و اتاق فكر در باشگاه استقلال تهران شده و بر استفاده از پیشكسوتان باشگاه در این كارگروه‌ها تاكید كرد.
وی با تقدیر از زحمات فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: فتح‌الله‌زاده تلاش خود را برای موفقیت استقلال انجام داد و در مجموع من فتح‌الله‌زاده را مدیری خوب و لایق می‌دانم كه با تعامل خوب و وقتی كه برای كارها می‌گذارد می‌تواند موفق باشد اما، در این مقطع استنباطم این بود كه با تغییرات در هیات مدیره استقلال روند بهتری پیدا می‌كند و در هر صورت جای فتح‌الله‌زاده را در مراسم تودیع و معارفه خالی می‌بینم.
زریبافان در ادامه با اشاره به آشنایی شش ساله با واعظی آشتیانی مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران از دوران همكاری در شورای شهر افزود: واعظی را به عنوان مدیری تاثیرگذار، لایق و پیگیر می‌شناسم، او در شورای شهر تهران و در مدت چهار سال همكاری در راستای انجام وظیفه از هیچ كوششی فروگذار نكرد، آشتیانی پیش از این تجربه خوبی در فوتبال داشته است و امیدوارم در باشگاه استقلال نیز موفق شود.
به گزارش ایسنا، رییس مجمع باشگاه استقلال همچنین در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره بركناری فتح‌الله‌زاده گفت: هواداران و رسانه‌ها درباره نتایج تیم استقلال از من سوال می‌كردند و به همین دلیل ما مسایل را بررسی كردیم و به این نتیجه رسیدیم كه هیات مدیره نیاز به تغییرات دارد، البته درباره مدیرعاملی ما تصمیمی نگرفتیم و فتح‌الله‌زاده پس از كناررفتن از هیات مدیره به خواست خودش از مدیرعاملی استقلال نیز استعفا كرد و در واقع خود فتح‌الله‌زاده تمایل نداشت در این سمت بماند.
وی افزود: من با فتح‌الله‌زاده بحث یا مشكل شخصی ندارم اما، با بررسی كارنامه تیم در لیگ ششم، هفتم و لیگ فعلی به این نتیجه رسیدیم كه استقلال موفق نبوده و باید با توجه به مسوولیت در مقابل هواداران، تصمیم و تمهیدات دیگری را در نظر بگیریم.
زریبافان ادامه داد: از ابتدای انتخاب فتح‌الله‌زاده به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال به عنوان مشاور در كنار علی‌آبادی بودم و اگر مخالفتی با حضور وی در باشگاه داشتم همان زمان این مخالفت را اعلام می‌كردم، با این حال بیشترین اعتقاد را داشتم كه باید به فتح‌الله‌زاده زمان داد، با این حال تیم استقلال در لیگ ششم در چهار هفته پایانی از مكان اول به رده چهارم سقوط كرد و در لیگ هفتم نیز سیزدهم شد، در لیگ برتر هشتم نیز كه در حال برگزاری است نتایج چندان مثبت نبوده است، بنابراین نمی‌توان گفت كه به فتح‌الله‌زاده فرصت داده نشده است، او فرصت كافی در اختیار داشت.
زریبافان درباره كسب عنوان قهرمانی جام حذفی در دوره مدیریتی فتح‌الله‌زاده نیز گفت: برای ما اصل لیگ برتر است، چرا كه لیگ حالت سراسری داشته و تیم‌ها با تمام توان در آن شركت می‌كنند، بنابراین معیار ارزیابی ما لیگ برتر است.
رییس مجمع استقلال در ادامه با اشاره به این كه هیات مدیره با تركیب جدید خود ادامه مسیر خواهد داد، افزود: سیاست‌گذاری‌ هیات مدیره این است كه با همین كادر مدیریتی و كادرفنی كار را پیش ببریم و حتی تا فصل آینده نیز به آنها زمان دهیم، همان طور كه به فتح‌الله‌زاده زمان داده شد، با این حال به دنبال دفاع از نام و اعتبار استقلال نیز خواهیم بود.
زریبافان درباره اظهاراتش پیرامون فاقد صلاحیت خواندن فتح‌الله‌زاده نیز گفت: بحث صلاحیت فردی مطرح نیست چرا كه فتح‌الله‌زاده انسانی خوب، متدین و مدیر و نیروی ارزشمند برای نظام است، با این حال گاهی اتفاق می‌افتد كه فردی در یك مجموعه موفق نباشد اما، در عرصه‌های دیگر بتواند از توانایی‌های خود استفاده كند.
وی درباره حضور انصاری در باشگاه استقلال تهران نیز گفت: حضور انصاری برای فعال كردن بخش اقتصادی باشگاه است، البته هدف ما این نیست كه یك شخص بیاید و تنها به باشگاه كمك مالی كند، بلكه هدف این است كه با وجود افرادی چون انصاری باشگاه را به موسسه اقتصادی تبدیل كنیم.
زریبافان درباره مشخص شدن حامی مالی باشگاه استقلال نیز به خبرنگاران گفت: باشگاه استقلال برای انتخاب حامی مالی شاخصه‌هایی دارد كه مهمترین آن قرارداد با شركت یا مجموعه‌ای است كه مبلغی در خور شان و نام استقلال پرداخت كند.
وی افزود: هیات مدیره جدید تمامی پیشنهادها را بررسی كرده و با بهترین شرایط كه در حد اعتبار استقلال باشد حامی مالی جدید تیم را انتخاب می‌كند، ضمن آنكه خبر مخالفت علی‌آبادی با شركت‌های كاندیدای حمایت مالی استقلال صحت ندارد و این هیات مدیره است كه در این زمینه تصمیم‌گیری می‌كند.
زریبافان در پایان تاكید كرد: اولویت باشگاه استقلال تهران در انتخاب حامی مالی شركت‌های داخلی است و در رقابت میان حامیان مالی داخلی وخارجی ابتدا به اسپانسر ایرانی فكر می‌كند.
انتهای پیام

unartig
24-09-2008, 20:31
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران به ایتالیا رفت
1387/07/03
09-24-2008
10:15:28
8707-01281: كد خبر

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران به ایتالیا رفت.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیررضا واعظ‌آشتیانی كه سه‌شنبه‌شب به صورت رسمی به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال تهران انتخاب شد، صبح امروز (چهارشنبه) جهت شركت در اجلاس فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری عازم ایتالیا شد.
در حالی كه "واعظ‌آشتیانی" باید مدت یك هفته در این نشست حضور می‌یافت اما، با توجه به شرایط باشگاه استقلال احتمال دارد، مدیرعامل این باشگاه كمی زودتر به ایران بازگردد.
انتهای پیام

unartig
24-09-2008, 20:32
فوتبالی نیستم اما به آن علاقه‌مندم
انصاری:

تفكرات مثبتی را به استقلال تزریق می كنم

1387/07/03
09-24-2008
11:26:09
8707-01425: كد خبر
عضو هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال تهران گفت: قصد دارم تفكرات مثبتی را به این باشگاه تزریق كنم.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی انصاری در حاشیه‌ی مراسم معارفه‌ی مدیرعامل جدید باشگاه استقلال اظهار كرد: اكنون كه به جمع هیات مدیره باشگاه اضافه شدم تلاش می‌كنم تا تفكرات خوبی را به باشگاه تزریق كنم و در خدمت كل مجموعه باشم. در هر صورت در هیات مدیره تنها نظر من نیست بلكه با نظر تمامی اعضا باید راهكارهای عملی در زمینه‌ی رشد اقتصادی و همچنین پیشرفت باشگاه استقلال گام برداریم.
وی درباره‌ی موضوع حامی مالی باشگاه استقلال و انتخاب شركت مبل ایران به عنوان حامی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز گفت: فعلا با این بحث مخالفت شده و در واقع اسپانسری این مجموعه برای هر دو باشگاه منتفی است. در هر صورت به دنبال یك فرصت مناسب هستیم تا حامی مالی استقلال را انتخاب كنیم كه در این زمینه باشگاه استقلال و مدیر عامل اطلاعات لازم را ارایه می‌كند.
وی درباره‌ی حضورش در هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال تهران نیز گفت: به درخواست اعضای هیات مدیره به خصوص زریبافان و واعظی آشتیانی به باشگاه استقلال آمدم و امیدوارم بتوانم منشاء خیر در این باشگاه باشم.
انصاری از تشكیل كارگروه اقتصادی در باشگاه استقلال خبر داد و گفت: معتقدم ظرفیت‌های اقتصادی خوبی در باشگاه استقلال وجود دارد كه در قالب كارگروهی كه تعریف می‌شود، در این زمینه تصمیم‌گیری می‌كنیم.
انصاری ادامه داد: باید برای باشگاه استقلال برنامه‌ریزی كوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت داشته باشیم و اگر قرار است درباره‌ی مسایل اقتصادی باشگاه استقلال تصمیم‌گیری كنیم نباید تنها به دنبال راهكاری باشیم كه پاسخگوی نیازهای كوتاه مدت باشد و در آینده بار دیگر باشگاه را با مشكل روبرو كند.
انصاری در پاسخ به سوالی درباره‌ی ورزشی و فوتبالی بودن خود نیز گفت: شاید فوتبالی نباشم اما، علاقه‌مند به فوتبال هستم.
انصاری درباره‌ی مشكلات مالی بازیكنان استقلال نیز گفت: تصور می‌كنم بازیكنان استقلال آن قدر غنی و جوانمرد هستند كه مشكلات مالی بر روی آنها تاثیر نگذارد، البته در این زمینه مدیرعامل باشگاه استقلال بهتر می‌تواند اظهارنظر كند.
انتهای پیام

unartig
24-09-2008, 20:34
' 3/7/87 - مراسم معارفه واعظ آشتیانی با حضور استاندار تهران
مراسم معارفه واعظ آشتیانی با حضور استاندار تهران
این مراسم پس از اقامه نماز و صرف افطار به طور رسمی برگزار شد. در این مراسم كامران دانشجو استاندار تهران، علی اكبر جوانفكر مشاور رسانه ای رئیس جمهوری، مسعود زریبافان رئیس مجمع باشگاه استقلال تهران، خسرو دانشجو،‌ محمد سعید نفریه و سعید انصاری اعضای هیئت مدیره باشگاه حضور داشتند. محمد حسین قریب مدیرعامل سابق و ایروانی رئیس اسبق مجمع باشگاه استقلال تهران نیز از میهمانان مراسم امشب بودند. قرار بود امشب مراسم تودیع علی فتح ا...زاده نیز برگزار شود كه وی در این مراسم حضور نیافت تا نماینده اش مامور دریافت لوح تقدیر شود.
دانشجو عضو هیئت مدیره از سفر فتح ا...زاده به شهرستان خبر داد؛ اما مدیرعامل سابق عدم تمایل خود برای حضور در این مراسم را اعلام كرد.
همچنین قرار بود محمد علی آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی نیز در مراسم حاضر شود كه تا اواسط برنامه حضور نیافت.
امیر قلعه نویی و سایر اعضای كادر فنی و بازیكنان تیم استقلال نیز ساعت 19 و پس از اتمام تمرین این تیم در مراسم حاضر شدند.

unartig
24-09-2008, 20:36
' - کمک 2میلیاردی انصاری به باشگاه استقلال/روز شلوغ آشتیانی در آغاز کار
کمک 2میلیاردی انصاری به باشگاه استقلال
عضو جدید هیات مدیره استقلال قول کمک زود هنگام به باشگاه را داد.طبق گفته علی انصاری وی ظرف دو،سه روز آینده مبلغ دو میلیارد تومان را به حساب باشگاه استقلال واریز خواهد کرد تا مشکلات مالی تیم حل و فصل شود. به هر حال امیدواریم با صورت گرفتن این اتفاق بازیکنان آبی پوش بدون هیچ دغدغه مالی به آماده سازی خود بپردازند.قطعا با کمک انصاری استقلال به آرامش بیشتری دست پیدا خواهد کرد که البته امیدواریم این امر هر چه زودتر به وقوع بپیوندد.
تکلیف مرزبان و استقلال امروز مشخص می شود
تکلیف مرزبان مربی فصل گذشته پرسپولیس که به دلیل اختلاف با افشین قطبی و جدایی حبیب کاشانی از این باشگاه همکاری خود را در این فصل ادامه نداد پس از مذاکراتی که با امیر قلعه نوعی داشت امروز وضعیتش مشخص خواهد شد.مرزبان طبق برنامه صبح امروز در تهران خواهد بود و پس از ورود در جلسه ای با قلعه نوعی علاوه بر نهایی کردن همکاری و نحوه آن با باشگاه استقلال و کادر فنی،آنالیز 4بازی ابتدایی فصل را نیز که فیلم های آن را با خود به آلمان برده بود در اختیار قلعه نوعی قرار می دهد.
روز شلوغ آشتیانی در آغاز کار
واعظی آشتیانی پس از مراسم معارفه خود که دیشب برگزار شد کار خود را رسما از امروز در باشگاه استارت می زند. اما در این چند بازیکن استقلال که از بابت فصل گذشته طلبکار هستند قصد دارند با حضور در باشگاه نحوه دریافت مطالبات خود که تا پیش از این طریق دکتر فتح اله زاده جویا بودند را پیگیر شوند. پیش از این قرار بود با مشخص شدن اسپانسر طلب آنها پرداخت شود اما با دید سیاست و برنامه مدیر عامل جدید در قبال این بدهی ها چیست.

unartig
24-09-2008, 20:37
تنها دو تغییر اجباری/ترکیب اصلی تغییر نمی کند
کادر فنی استقلال برای بازی با راه آهن ترکیب تیم برابر استقلال اهواز را تغییر نخواهد داد و همان ترکیب را به میدان می فرستد،البته یک الی دو تغییر اجباری در ترکیب ایجاد می شود.اولین تغییر به غیبت اجباری طالب لو به دلیل مصدومیت بر می گردد.تغییر بعدی هم بازگشت سیاوش اکبرپور به ترکیب اصلی پس از پایان یک جلسه محرومیت در نظر گرفته شده برای او است.
بودجه مورد نیاز استقلال بالغ بر4میلیارد تا پایان فصل
جدا از هزینه های جاری باشگاه،نظیر سفر و اقامت تیم و پرداخت حقوق کارمندان،استقلال تا پایان فصل برای پرداخت مطالبات بازیکنان و برخی بدهی های سال های گذشته به مبلغی بالغ بر دو میلیارد تومان نیاز دارند.البته این پول جدا از هزینه هایی است که برای جذب مهاجم خارجی باید صرف شود.طبق برآورده های هیات مدیره با حساب جام باشگاه های آسیا استقلال در این فصل نیاز به بودجه ای حدود شش الی هفت میلیارد تومان دارد که تاکنون نزدیک به دو میلیارد آن هزینه شده است و هیات مدیره جدید باید تا آخر سال رقمی بین چهار تا پنج میلیارد دیگر فراهم نماید.
500هزار تومان جریمه برای اکبرپور
مهاجم استقلال جریمه شد.با رای کمیته انضباطی سیاوش اکبرپور 500هزار تومان جریمه شد.این مهاجم به دلیل خطا روی بازیکن صبا باتری باید این مبلغ را به حساب فدراسیون بریزد.
جان واریو به راه آهن می رسد
هافبک مصدوم استقلال به بازی هفته هشتم می رسد. فابیو جان واریو که از ناحیه دنده دچار مصدومیت شده این روزها زیر نظر پزشک تیم تحت درمان است. به گفته دکتر نوروزی جان واریو به بازی مقابل را ه آهن می رسد تا استقلال خلا این بازیکن را در زمین احساس نکند.
استقلال و پرسپولیس در انتظار بازگشت عنایت
باشگاه استقلال و پرسپولیس از انتخاب سعد کمیل برای بازی دربی رضایت ندارند و حتی علی نظری جویباری سرپرست استقلال و داریوش مصطفوی، مدیر عامل پرسپولیس در مصاحبه های خود از عدم حضور در مسابقه خبر داده بودند. در این راستا دو باشگاه برای اینکه اعتراض خود را رسماً اعلام کنند منتظر بازگشت مسعود عنایت، رئیس کمیته داوران از مالزی هستند.با بازگشت عنایت و اعتراض دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نسبت به داور دربی باید دید آیا تغییری در داور دربی ایجاد می شود و شخص دیگری جای این داور کویتی را می گیرد با فدراسیون به استفاده از این داور اصرار دارد

unartig
24-09-2008, 20:38

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به دیدار آینده این تیم در لیگ برتر اشاره كرد و اظهار داشت: استقلال تهران بازی سختی را روز شنبه هفته آینده مقابل تیم راه آهن تهران پیش رو دارد كه امیدواریم با برتری مقابل این تیم بتوانیم جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیم.

unartig
24-09-2008, 20:39
قهر ادامه دار جباری
2 مهاجم خارجی در تمرین استقلال شركت كردند
خبرگزاری فارس: تمرین امروز تیم فوتبال استقلال تهران با حضور 2 مهاجم از كامرون و برزیل و در غیاب هافبك ناراضی این تیم برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، بازیكنان استقلال از ساعت 16 در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی تمرین كردند.
چامی بازیكن 23 ساله كامرونی و رودریگوئز 26 ساله برزیلی امروز همراه آبی پوشان تمرین كردند.
كادر فنی استقلال مدت هاست به دنبال جذب یك مهاجم خارجی است.
مجتبی جباری به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش همچنان از حضور در تمرین خودداری می كند.
حدود 50 تماشاگر در محل تمرین حضور داشتند.
بازیكنان در 2 گروه سبز و آبی تمرین كردند.
استقلال در هفته هشتم لیگ برتر باید برابر راه آهن به میدان برود.
انتهای پیام/
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

unartig
24-09-2008, 20:39
مدیرعامل جدید باشگاه استقلال به کمیته انضباطی فرا خوانده شدامیررضا واعظ آشتیانی که تنها چند روز از انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال می گذرد به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دعوت شد.به گزارش خبرگزاری مهر، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد با توجه به تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال واعظ آشتیانی مدیرعامل باشگاه جهت ادای توضیحات در مورد تخلفات تماشاگران منتسب به تیم استقلال و عدم پرداخت مطالبات برخی از بازیکنان فوتسال باید ساعت 15 روز یکشنبه 7 مهرماه به این کمیته مراجعه کند.

unartig
24-09-2008, 20:40
پورحیدرى: آمدن انصارى به استقلال در این شرایط بهترین تصمیم بود
تهران IranSport.Net - منصور پورحیدرى یكى از اعضاى هیات مدیره استقلال بود كه با آمدن نفرات جدید از سمت خود بركنار شد. او حضور واعظى آشتیانى به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه را امرى از پیش برنامه ریزى شده عنوان كرد. وى در این باره اظهار داشت: در این مورد شك نكنید كه آمدن نفرات جدید از قبل برنامه ریزى شده بود، البته من شخصاً از آقاى انصارى به خاطر حضورش در تیم و كمك هاى مالى كه قرار است انجام دهد ، تشكر مى كنم.پورحیدرى در ادامه گفت: من مدت ها بود كه از باشگاه دور بودم اما وقتى به هیات مدیره دعوت شدم مى دانستم كارى از دستم بر نمى آید چون مشكل اصلى و عمده باشگاه بحث مالى بود. به هر حال بازیكنان چك داشتند و درست نبود ما توپ را به زمین دیگران بیندازیم. وى افزود: به نظرم آمدن انصارى در این شرایط بهترین تصمیم بود و حالا با بودن ایشان كار براى مدیرعامل و سایر اعضاى باشگاه راحت تر مى شود.پورحیدرى در پاسخ به ادعاى آشتیانى كه مدعى بود از مدیر عاملى اش خبر نداشت گفت: از ماه ها قبل بحث آمدن ایشان به باشگاه و مدیر عاملى شان مطرح بود اما این كه مدعى شده اند خبر نداشتند به خودشان مربوط است. به هر حال در گذشته حداقل ها وجود نداشت و الان با بودن انصارى این مساله برطرف شده است. وى در پایان گفت: از صمیم قلب براى استقلال آرزوى موفقیت مى كنم و معتقدم باید به حركت و كار افرادى همچون انصارى ارج بگذاریم. استقلال تیم بسیار خوبى دارد كه با برطرف شدن مشكلات مالى اش نتایج خوبى را هم خواهد گرفت.

unartig
24-09-2008, 20:41
ISN -
امیر رضا واعظى آشتیانى مدیرعامل استقلال گفت: جابه جایى مدیران همیشه مخرب نیست و گاهى مى تواند اثر مثبتى در باشگاه داشته باشد.وى با اشاره به كناره گیرى فتح الله زاده از باشگاه استقلال و اخبار چند روزه گذشته این باشگاه ، گفت : اصولاً من با تغییر و تحولات زیاد موافق نیستم اما تغییرات در یك مجموعه و یك باشگاه باید با تحول همراه باشد.وى ادامه داد: اعتقاد دارم مدیر اگر نتوانست انتظارات را برآورده كند، هیأت مدیره نباید پاى او بایستد و باید آن مدیر را كنار بگذارد.واعظى آشتیانى افزود: شاید ثبات هم باعث شود تا مدیر با برنامه ریزى اهداف خودش را جلو ببرد اما مدیرعامل مجرى برنامه هاى هیأت مدیره است پس باید اجرا كننده خوبى باشد و در كل جابه جایى مدیران مى تواند اثر مثبت داشته باشد اعتقادم بر این است یك مدیر كه داراى هدف است در تمام دقایق مى تواند اثرگذار باشد.
چهارشنبه 3 مهر 1387

unartig
24-09-2008, 20:41
رای کمیته انضباطی در مورد اکبرپور، مرفاوی و ورمرزیار
احضار واعظی آشتیانی به کمیته انضباطی
1387/07/03
09-24-2008
17:39:37
8707-01900: كد خبر
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آراء خود را در مورد سیاوش اكبرپور، صمد مرفاوی و صادق ورمرزیار صادر كرد.
به گزارش ایسنا، کمیته انضباطی فدراسیون در خصوص برخورد زننده سیاوش اکبرپور بازیکن تیم استقلال تهران با بازیکن حریف در بازی مقابل صبای قم، وی را به مدت یک جلسه از همراهی تیم و حضور در مسابقات، محروم و به پرداخت پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکود کرد.
رای صادره با احتساب محرومیت تعلیقی است. این رای در مهلت 4 روز با رعایت مقررات قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

**رای صمد مرفاوی و صادق ورمرزیا

- صمد مرفاوی به دلیل ایراد الفاظ ناشایست به مربی تیم مقابل (ورمزیار) به توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
- اعمال و رفتار صادق ورمرزیار نسبت به طرف مقابل مبنی بر استعمال الفاظ ناشایست که از شدت کمتری برخوردار بوده است به توبیخ کتبی با درج در پرونده محکوم شدد. رای صادره در مهلت 4 روز قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

**احضار مدیرعامل باشگاه استقلال به کمیته انضباطی
با توجه به تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال، واعظی آشتیانی مدیرعامل باشگاه جهت ادای توضیحات در مورد تخلفات تماشاگران منتسب به تیم استقلال و عدم پرداخت مطالبات برخی از بازیکنان فوتسال علیرغم صدور رای، ساعت 15 روز یکشنبه به کمیته انضباطی احضار شد.
انتهای پیام

كد خبر: 8707-01900

unartig
24-09-2008, 20:43
بدهی چهار میلیارد تومانی استقلال
آشتیانی: با كسی تعارف ندارم
بـرای داربـی كـری نخـوانیـم

مدیری نیستم كه بازیكن را سركار بگذارم

1387/07/03
09-24-2008
10:52:11
8707-01338: كد خبر
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: در حال حاضر این باشگاه با بدهی نزدیك به چهار میلیارد تومان روبروست.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیررضا واعظی آشتیانی در حاشیه‌ی مراسم معارفه‌اش اظهار كرد: در این مدت‌ صحبت‌های بسیاری درباره‌ی باشگاه استقلال صورت گرفت اما، در این میان شاید صحبت‌های پورحیدری توجه من را جلب كرد چرا كه او درباره‌ی بحث هزینه‌های باشگاه صحبت كرد. من معتقدم باید لقمه را به اندازه‌ی دهان برداریم و انضباط مالی داشته باشیم. من روز سه‌شنبه در بررسی‌های مالی باشگاه متوجه پنج میلیارد تومان بدهی باشگاه به بازیكنان و كادرفنی شدم كه یك میلیارد و 250 میلیون تومان پرداخت شده است و ما باید سه میلیاردو 750 میلیون تومان دیگر نیز پرداخت كنیم. اما، زمانی كه می‌پرسم چه منابع درآمدی‌ای داریم، جوابی نیست!
وی افزود: در هر صورت من به خدا توكل می‌كنم و امیدوارم بازیكنان و كادرفنی نیز به خدا توكل كنند. این مشكلات نمی‌تواند اعضای باشگاه استقلال را بشكند.
واعظی آشتیانی در ادامه با اشاره به درخواست رییس مجمع باشگاه استقلال برای انجام وظیفه‌ی مدیرعامل باشگاه در راستای سیاست‌های هیات مدیره نیز گفت: بی‌تردید به این حرف زریبافان عمل خواهم كرد و همگام با هیات مدیره باشگاه حركت خواهم كرد.
وی با اشاره به شباهت‌های صنعت و ورزش تصریح كرد: همان طور كه در صنعت شاخصه‌هایی برای رسیدن به تولید وجود دارد، در ورزش نیز شاخصه‌هایی برای رسیدن به تولید ورزشكار و نهایتا افتخارات ملی و برون مرزی وجود دارد. شاید به همین دلیل است كه كسانی كه در عرصه‌ی صنعت حضور دارند ورزش را به خوبی می‌فهمند.
وی افزود: با این حال دو باشگاه مطرح ایران و آسیا مانند استقلال و پرسپولیس نه تنها تولید كننده نیستند بلكه مصرف كننده شده‌اند. در حالی كه این دو باشگاه می‌توانند خود تولید كننده باشند، از این تولید امرارمعاش كنند و افتخار بیافرینند. پرسپولیس و استقلال توانایی سرپا نگه داشتن خود را دارند.
مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران یكی از مسایل مهم را توجه به تیم‌های پایه عنوان و تصریح كرد: این كار را به صورت جدی دنبال می‌كنم. من در دوچرخه‌سواری به موضوع تیم‌های پایه‌ای توجه كردم و نتیجه‌ی آن را گرفتم. از این رو باید نگاه عالمانه و مدبرانه‌ای به این موضوع داشته باشیم. نمی‌خواهم زحمات دیگران را نادیده بگیرم. اما، اگر استقلال و پرسپولیس می‌خواهند خودكفا باشند، باید شرایط رسیدن به قدرت اقتصادی را ایجاد كنند. ما باید توجه كنیم كه مدیر باشگاه نباید به طور دائم درگیری ذهنی داشته باشد. چرا كه در این صورت دیگر نمی‌تواند به مسایل دیگر توجه كند. یك مدیر باید بتواند از ظرفیت موجود بهترین استفاده را كند و معتقدم این ظرفیت در باشگاه استقلال وجود دارد.
وی افزود: وجود استقلال و پیروزی افتخاری است كه هر ورزشكار یا مدیری علاقه دارد در آن حضور داشته باشد.
واعظی آشتیانی تصریح كرد: همواره كسانی طرفدار تیم استقلال بوده‌اند كه از نظر شان و شخصیت از جایگاه بالایی برخوردار بودند و حتی طرفداران استقلال در میان مسوولین نظام نیز حضور دارند. البته قصد توهین به تیم حریف را ندارم و همواره به آنها احترام می‌گذارم. اما، ما باید این جایگاه استقلال را حفظ كنیم.
مدیرعامل استقلال افزود: معتقدم به امیر قلعه‌نویی كه او را به عنوان دوستی خوب و مربی با دانش و فهیم می‌دانم، باید فرصت بیشتری داد تا تیم استقلال به جایگاه بالاتری ارتقا یابد. یكی از نكات خوب قلعه‌نویی این است كه مربی قاطع و بدون تعارفی است.
واعظی آشتیانی در ادامه ورزشكاران را الگوهایی برای تماشاگران دانست و گفت: ورزشكار به هر شكلی كه باشد، همان رفتار را به مخاطب القاء می‌كند. در هر صورت معتقدم باید یك صمیمیت صادقانه بین تمام اجزای تیم حاكم شود و من نیز در طول دوران كاری همواره تلاش كرده‌ام با همكارانم صادقانه برخورد كنم و از این صداقت سود دیده‌ام.
مدیرعامل باشگاه استقلال افزود: مدیری نیستم كه دیگران را سركار بگذارم. اگر امروز نتوانم مطالبات بازیكنی را پرداخت كنم، به او می‌گویم دو ماه دیگر بیاید اما، زمانی كه دو ماه دیگر مراجعه كرد، بی‌تردید مطالبه‌اش را دریافت می‌كند. حاضرم از جیب خود هزینه كنم تا حرفم را برای آن فرد ثابت كنم.
به گزارش ایسنا، واعظی آشتیانی ادامه داد: تاكنون برای پست گرفتن دست و پا نزده‌ام و پشت در اتاق هیچ مسوولی نیستاده‌ام. در استقلال نیز دوستان به این نتیجه رسیدند كه من در باشگاه باشم و هر زمان كه هم نخواهند از باشگاه خواهم رفت و با كسی تعارف ندارم.
آشتیانی افزود: خبرنگاری از من پرسید كه فردی دیكتاور هستم، اما من در پاسخ گفتم شما آن قدر نظم ندیده‌اید كه انضباط را دیكتاتوری می‌نامید. من تنها به نظم و انضباط اعتقاد دارم.
واعظ با اشاره به مطرح شدن موضوع قهر كردن مجتبی جباری از تمرینات استقلال به دلیل مسایل مالی نیز گفت: من معتقدم با شان و شخصیتی كه از مجتبی جباری سراغ دارم، چنین كاری بعید است. من طی سه سال گذشته به عنوان رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری در انتخاب برترین ورزشكاران هر سه بار مجتبی جباری را به عنوان بازیكن اخلاق انتخاب كردم و معتقدم چنین اخباری درباره‌ی جباری صحت ندارد.
واعظی آشتیانی تاكید كرد: اگر دست به دست هم دهیم و حاشیه‌ها را از بین ببریم، برخی از این روزنامه‌ها باید كار خود را تعطیل كنند. چرا كه موضوعات آنها به حاشیه‌های تیم‌ها بستگی دارد.
وی در ادامه این مراسم گفت: امیدوارم بازیكنان استقلال در بازی این هفته تیم راه آهن را به راه بسپارند و در روز بازی مقابل پیروزی با تاكتیكی كه قلعه‌نویی ترسیم می‌كند بتوانیم حریف را شكست دهیم.
وی افزود: من برای داربی تهران كری نمی‌خوانم و از شما هم می‌خواهم این كار را انجام ندهید، ما نباید حریفان را خار بشماریم اما، پرسپولیس هم یكی از همان حریفان معمولی ما در لیگ برتر است كه با این حال به این تیم احترام می‌گذاریم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واعظی آشتیانی افزود: بی‌تردید كارگروه‌هایی را در باشگاه استقلال تشكیل می‌دهیم از جمله كارگروه اقتصادی كه اگر كمی صبر كنید، نتایج مثبت آن را در باشگاه استقلال می‌بینیم.
به گزارش ایسنا، در ادامه رضا آشتیانی به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
آشتیانی درباره‌ی وضعیت باشگاه استقلال گفت: باشگاه بزرگ استقلال طرفداران بی‌شمار و سابقه‌ی دیرینه دارد. در هر صورت من پس از آنكه چند بار پیشنهاد همكاری با این باشگاه را به دلیل مشغله‌ی كاری رد كردم، به درخواست هیات مدیره فرصت یافتم تا به عنوان مدیرعامل در خدمت باشگاه استقلال باشم. من همواره استقلالی بوده‌ام و رنگ پیراهنم نیز در بیشتر مواقع آبی است چرا كه این رنگ را دوست دارم.
وی افزود: تلاش من این است تا برمبنای سیاست‌گذاری كلان هیات مدیره برنامه‌ریزی مدونی انجام دهم تا بتوانیم شرایط باشگاه استقلال را بهبود ببخشیم و امید دارم هواداران نیز از تیم حمایت كنند.
وی افزود: در این فصل مسیر سختی برای استقلال وجود دارد اما، امیدوارم با توجه به طرفداران بی‌شماری كه داریم بتوانیم موفق شویم.
مدیرعامل جدید استقلال درباره‌ی تشكیل كارگروه اقتصادی در این باشگاه نیز گفت: در هر صورت هر باشگاهی باید از درآمد ثابت برخوردار باشد و من تعجب می‌كنم كه چگونه برخی باشگاه‌ها بدون درآمد ثابت فعالیت می‌كنند. در هر صورت باشگاهی چون استقلال درآمدهایش را از طریق بودجه‌ی سازمان تربیت بدنی و حامی مالی تامین می‌كند. اما، بخش دیگری از هزینه‌های باشگاه استقلال می‌ماند كه باید آن را از طریق همین كارگروه اقتصادی تامین كنیم. به همین دلیل تلاش می‌كنیم از افرادی كه علم روز را در زمینه‌ی درآمدزایی دارند، در این كارگروه استفاده كنیم.
وی درباره‌ی چك‌های پاس نشده بازیكنان استقلال نیز گفت: در هر صورت امیدواریم بازیكنان صبر و تحمل بیشتری به خرج دهند و با تدبیر و همدلی این مشكلات را برطرف كنیم. هدف من تعامل با مجموعه‌ی استقلال و هواداران تیم است و ما با تعامل و تعادل می‌توانیم مشكلات باشگاه را پشت سر بگذاریم.
واعظی آشتیانی در پایان گفت: من به آینده‌ی تیم استقلال بسیار خوش بین هستم اما، این خوش بینی باید همراه با منطق باشد و بی‌تردید خوش بینی من نیز همراه با منطق است.
انتهای پیام

unartig
24-09-2008, 20:46
گزارش تصویری/

مراسم معارفه‌ی واعظی آشتیانی مدیرعامل جدید باشگاه استقلال تهران
سرویس: عكس - گزارش تصویری

1387/07/03
09-24-2008
15:20:37
8707-01804: كد خبر
سرویس: عكس - گزارش تصویری

كد خبر: 8707-01804

Alireza Taji
24-09-2008, 21:04
بچه ها شب ساعت 23:00یادتون نره...

میگم چه خوبه تا بعد از جشن اخبار نگذاریم

ali-07
24-09-2008, 21:08
از شانس بد ما يهو ميبينيد همين امشب يه اتفاق ميفته ما بايد بريم بيرون يا ... شانس من خيلي گنده خداكنه امشب مشكلي پيش نياد و من بتونم بيام اينجا شما ها هم دعا كنيد

unartig
24-09-2008, 21:28
قلعه‌نويي:فعلاً به داربي فكر نمي كنيم
مشكلات مالي استقلال و پرسپوليس را آزار مي دهد

خبرگزاري فوتبال ايران - سرمربي استقلال در فاصله يك هفته به دربي حساس پايتخت مدعي است كه هنوز به اين مسابقه حساس فكر نمي كند و فعلا روز بازي مقابل راه آهن تمركز كرده است.
امير قلعه‌نويي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران گفت: «فعلاً نمي‌خواهم در مورد بازي با پرسپوليس صحبت كنم چون ما مي‌خواهيم بازي به بازي جلو برويم.» وي در ادامه افزود: «فعلاً به بازي با راه‌آهن فكر مي‌كنم چون هنوز زمان آن نرسيده كه به فكر دربي باشيم. راه‌آهن حريف بسيار سرسختي براي ما محسوب مي‌شود. مطمئناً‌ ديدار راحتي را برابر اين تيم در پيش نخواهيم داشت. اما ما در برابر راه‌آهن محكوم به برد هستيم ضمن آنكه تيم در حال حاضر در شرايط روحي‌-رواني بسيار خوبي قراردارد كه در اين رابطه روانپزشك تيم نقش مهمي را ايفا كرده است.» وي در ادامه افزود: «استقلال و پرسپوليس متعلق به تماشاگران هستند. هوادار اين دو تيم شايد حتي پول توجيبي نيز نداشته باشد اما به عشق اين دو تيم بليت مي‌خرند و به ورزشگاه مي‌آيند. استقلال و پرسپوليس مشكل بودجه دارند و براي حل مسائل مالي با مشكل مواجه هستند. اين مشكلات تيم هاي سرخ و آبي پايتخت را آزار مي دهد.پرسپوليس و استقلال كلاً بودجه ثابت دولتي نداند كه بتوانند با آسودگي خاطر به كار خودشان ادامه بدهند.»

unartig
24-09-2008, 21:29
باشه علیرضا تااونوقت دیگه خبرنمیذاریم

amir_sa
24-09-2008, 21:33
من قرار بود 99 % نيام ، ولي به خاطر گل روي عماد و ساير پسران آبي اومدم

╬ ســـيــــــــب ╬

saman rossi
24-09-2008, 21:39
حالا قراره چیکار کنید(م)؟

amir_a
24-09-2008, 21:49
من قرار بود 99 % نيام ، ولي به خاطر گل روي عماد و ساير پسران آبي اومدم

╬ ســـيــــــــب ╬

آقا امیر موقع عکس گرفتن اگه بگیم می سی سی پی فکر کنم بیشتر جواب بده نه؟:31:
نیق آدم رو به مراتب بیشتر باز میکنه!:27:

SSS_HHH_OOO
24-09-2008, 22:12
ها؟؟؟چه خبره....عسک منو بگیرید برم...

D o l f i n
24-09-2008, 22:31
اول از همه من پیشاپیش تبریک بگم
عکس منو برام پست کنید اگه تکی هم بگیرید بهتره

M_Abieteh
24-09-2008, 22:32
29 دقیقه دیگه تا ساعت 11 مونده!

amir_a
24-09-2008, 22:37
29 دقیقه دیگه تا ساعت 11 مونده!

پس چرا هنوز کسی نیومده:13:

jamshidjap
24-09-2008, 22:41
بچه ها منم اومدم

استقلال تولدت مبارک.........

unartig
24-09-2008, 22:42
الان 7 نفریم قبلا بیشتر بودیم که فکر کنم 10تاهم بودیم

M_Abieteh
24-09-2008, 22:42
به دليل درگيري در بازي استقلال و صبا
راي كميته انضباطي در خصوص مرفاوي و ورمزيار صادر شد
خبرگزاري فارس: كميته انضباطي فدراسيون فوتبال آراي خود در خصوص تخلفات مربيان تيم هاي استقلال تهران و صبا باتري قم را صادر كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس،‌ اين كميته در مورد درگيري صمد مرفاوي و صادق ورمزيار مربيان استقلال تهران و صباي قم به شرح ذيل آراي انضباطي را صادر كرد:
1- آقاي صمد مرفاوي به دليل ايراد الفاظ ناشايست به مربي تيم مقابل به توبيخ كتبي با درج در پرونده و پرداخت پنج ميليون ريال جريمه نقدي محكوم گرديد.
2- اعمال و رفتار صادق ورمرزيار نسبت به طرف مقابل مبني بر استعمال الفاظ ناشايست، از شدت كمتري برخوردار بوده است و به توبيخ كتبي با درج در پرونده محكوم گرديد.
راي صادره در مهلت 4 روز قابل تجديد نظر در كميته استيناف است.
انتهاي پيام/

M . Sayid
24-09-2008, 22:44
محمود اومدی بالاخره کلاست زودی تموم شد؟
عماد کو؟
مسعود ازاد شد اگه نشد پی ام بدیم به بابک خان واسه این نیم ساعت بزارن بیاد؟
کادوهاتون آمادس؟

M_Abieteh
يك روز پس از معارفه به عنوان مديرعامل جديد استقلال
واعظ آشتياني به كميته انضباطي احضار شد
خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه استقلال تهران براي ارائه توضيحاتي به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال احضار شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس،‌ با توجه به تغييرات مديريتي در باشگاه فرهنگي ورزشي استقلال واعظ آشتياني مديرعامل باشگاه جهت اداي توضيحات در مورد تخلفات تماشاگران منتسب به تيم استقلال و عدم پرداخت مطالبات برخي از بازيكنان فوتسال عليرغم صدور راي در مورخه 7/7/87، روز يكشنبه ساعت 15 به كميته انضباطي احضار شد.
مراسم معارفه وي به عنوان مديرعامل جديد باشگاه استقلال تهران، شب گذشته برگزار شد.
انتهاي پيام/

saman rossi
بچه ها شرمنده من دارم میرم مهمونی . البته من که در مقابل همچین طرفدارایی اصلا ادعای استقلالی بودن نمیکنم ولی به هر حال

M_Abieteh
24-09-2008, 22:45
مسعود ازاد شد اگه نشد پی ام بدیم به بابک خان واسه این نیم ساعت بزارن بیاد؟
کادوهاتون آمادس؟

بابک که بازنشسته شد.

jamshidjap
24-09-2008, 22:45
بچه ها

عماد و عليرضا و ايمان و.... نيستن چرا ؟

اصل کاري اونا هستن

bleu2u4u
24-09-2008, 22:46
منم اومدم
ياحق

unartig
24-09-2008, 22:46
فکر کنم یه تیم فوتبال شدیم بریم یه گل کوچک بزنیم

M_Abieteh
24-09-2008, 22:47
با صدور راي كميته انضباطي
اكبرپور جريمه نقدي و يك جلسه محروم شد
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران از سوي كميته انضباطي علاوه بر جريمه نقدي از همراهي آبي پوشان در يك مسابقه رسمي محروم شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس،‌ كميته انضباطي فدراسيون در خصوص برخورد زننده سياوش اكبرپور بازيكن تيم استقلال تهران با بازيكن حريف در بازي مقابل صباي قم ، نامبرده را به مدت يك جلسه از همراهي تيم مربوطه و حضور در مسابقات، محروم و به پرداخت پنج ميليون ريال جريمه نقدي محكوم كرد.
راي صادره با احتساب محروميت تعليقي مي باشد.
اين راي در مهلت 4 روز با رعايت مقررات قابل تجديد نظر در كميته استيناف است.
اين بازيكن در بازي مقابل استقلال اهواز به ميدان نرفت تا محروميت خود را گذرانده باشد.
انتهاي پيام/

از سوي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال
استقلال تهران و پگاه گيلان به پرداخت جريمه نقدي محكوم شدند
خبرگزاري فارس: كميته انضباطي فدراسيون فوتبال تيم هاي استقلال تهران و پگاه گيلان را به پرداخت جريمه نقدي محكوم كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، راي كميته انضباطي در خصوص تيم هاي استقلال تهران و پگاه گيلان مربوط به مسابقه برگزار شده در تاريخ 19/5/87 به شرح ذيل اعلام گرديد:
1- به دليل عمل و اقدام تماشاگران منتسب به تيم هاي استقلال تهران و پگاه گيلان مبني بر فحاشي و استعمال الفاظ ضد اخلاقي نسبت به داور مسابقه، هر يك از باشگاه‌هاي نامبرده به توبيخ كتبي با درج در پرونده و پرداخت 50 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم مي گردند.
2- باشگاه پگاه به علت 2 دقيقه تاخير در ورود به زمين مسابقه در نيمه دوم، به پرداخت 600 هزار ريال جريمه نقدي محكوم مي گردد.
جرايم تعيين شده مي بايست در مهلت مقرر به حساب امور مالي سازمان ليگ واريز گردد.
راي صادره در مهلت 4 روز پس از رويت با رعايت مقررات مربوطه قابل تجديدنظر خواهي در كميته استيناف مي باشد.
انتهاي پيام/

قهر ادامه دار جباري
2 مهاجم خارجي در تمرين استقلال شركت كردند
خبرگزاري فارس: تمرين امروز تيم فوتبال استقلال تهران با حضور 2 مهاجم از كامرون و برزيل و در غياب هافبك ناراضي اين تيم برگزار شد.
به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان استقلال از ساعت 16 در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي تمرين كردند.
چامي بازيكن 23 ساله كامروني و رودريگوئز 26 ساله برزيلي امروز همراه آبي پوشان تمرين كردند.
كادر فني استقلال مدت هاست به دنبال جذب يك مهاجم خارجي است.
مجتبي جباري به دليل پرداخت نشدن مطالباتش همچنان از حضور در تمرين خودداري مي كند.
حدود 50 تماشاگر در محل تمرين حضور داشتند.
بازيكنان در 2 گروه سبز و آبي تمرين كردند.
استقلال در هفته هشتم ليگ برتر بايد برابر راه آهن به ميدان برود.
انتهاي پيام/

در گفت و گو با فارس
سليماني: زماني براي تغيير داور دربي نداريم
خبرگزاري فارس: دبير كميته داوران فدراسيون فوتبال گفت: زماني براي تغيير داور دربي نداريم و سعد كميل مورد تاييد فدراسيون است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] غلامرضا سليماني در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره اين كه گفته مي شود مسئولان باشگاه استقلال و پرسپوليس با انتخاب سعد كميل به عنوان داور دربي مخالف هستند، اظهار داشت: تا به حال اعتراض رسمي از سوي اين دو باشگاه به كميته داوران نرسيده است و اگر هم برسد از دست ما كاري ساخته نيست.
وي افزود: نمي توانيم روي حرف مسئولان باشگاه ها داور دربي را عوض كنيم. انتخاب سعد كميل از سوي فدراسيون بود و آنها هستند كه تصميم نهايي را مي گيرند.
سليماني ادامه داد: به احتمال 90 درصد همين داور دربي را سوت خواهد زد، چون فدراسيون مكاتباتش را با اين داور انجام داده و زماني هم براي تغيير داور نداريم.
دبير كميته داوران در پاسخ به اين سئوال كه چرا از داوران اروپايي براي قضاوت ديدار تيم هاي استقلال و پرسپوليس دعوت نشد، گفت: قرار بود داور اين مسابقه ايراني باشد كه با اتفاقاتي كه افتاد اين موضوع منتفي شد و بعد هم فرصتي نبود تا از داوران اروپايي دعوت شود. بنابراين وقتي پيشنهاد كميل را به فدراسيون داديم آنها قبول كردند.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
24-09-2008, 22:48
maryampaezi202000, alireza001199+, amini_bio, amir_a, D o l f i n, farshad9, jamshidjap, mahn90+, rezanew, saeed atletico, saman rossi, SSS_HHH_OOO, unartig+

در حال حاضر همینا هستیم.

e_mohsen83
24-09-2008, 22:50
maryampaezi202000, alireza001199+, amini_bio, amir_a, D o l f i n, farshad9, jamshidjap, mahn90+, rezanew, saeed atletico, saman rossi, SSS_HHH_OOO, unartig+

در حال حاضر همینا هستیم.

نه
منم امدم:10:

InDepEndEnCe
24-09-2008, 22:51
سلام بر همگي!
منم اومدم.

jamshidjap
24-09-2008, 22:52
لحظه به لحظه تعداد بچه ها داره بيشتر ميشه

rezanew
منم اينجا پست نمي دم! ولي استقلاليم شديد، تا اينو ديدم پريدم تو!!

M_Abieteh
maryampaezi202000, alireza001199+, amini_bio, amir_a, bleu2u4u+, e_mohsen83, farshad9, farzin07, InDepEndEnCe, jamshidjap, mahn90+, rezanew, saeed atletico, saman rossi, SSS_HHH_OOO, unartig+

دوستان خوش امدید.

بقیه هم در راهند.

unartig
محمود عمادو نمی بینم امیر تیکرهم نیست اگرگرفتی جاشون آبی

jamshidjap
سلام بر همگي!
منم اومدم.

خوش اومدي عزيز

bleu2u4u
عليرضا اومد ولي عماد هنوز نيومده
عماد كجايي

Alireza Taji
24-09-2008, 22:53
عماد کجاست؟

ای ... بابا بدون عماد که نمیشه کیک را برید...

jamshidjap
24-09-2008, 22:55
رکورد تا الان = 20 نفر

M . Sayid
24-09-2008, 22:55
5 دقیقه مونده محمود سر ساعت یازده رفرش کن بعد عکس بگیر

M_Abieteh
24-09-2008, 22:56
الان 19 نفز اومدن همه استقلالی هستن به جز amin_bio

M . Sayid
چرا داریم کمتر میشیم
17 نفر

jamshidjap
بچه ها بريزين وسط يه تکوني بديد به خوتون ديگه :8::8::8:

amirtaker
24-09-2008, 22:57
منم اومدم.......

farzin07
منم آومدم
فقط استقلال!!!!!!!!!!!!:8::10::10::40::40:

f22
منم اووومدم.جا نمونم.

amir_sa
زنده باد هر چي استقلاليه !!!!

به اميد اينكه دوستان بيشتر بيان تو اين تاپيك تا چشم بعضيا كوورر شه

بچه ها عده زياده ، يه سري ها بشينن و يه سري هم پشتشون وايستن .... شمارش معكوس

EsTeGhL@L 70
24-09-2008, 22:58
منم اومدم این روز بزرگ رو هم به همه استقلالی ها تبریک میگم

ولی ای کاش میشد باز یوزر اصلی خودم میومدم

amir_a
24-09-2008, 22:59
ای بابا. عکاس هنوز نیومده؟ :31:

تعداد بازدید کننده هام داره میره بالا به طرز حمیدن شدیدا

amirtaker
24-09-2008, 22:59
محمود عکس بگیر

jamshidjap
24-09-2008, 23:00
منم اووومدم.جا نمونم.

اي جان

خوش اومدي

قربون اون امضاي قشنگت> استقلال و اوانسنس:10:

EsTeGhL@L 70
مگه عکاس علیرضا نیست اون که هستش

unartig
این عماد خودشو کشت برای این عکس اما خودش نیومد

e_mohsen83
20نفر.......

f22
اقا دادشم نمیتونه بیاد.اخه یه کامپیوتریم.من دو تا حساب می شم :دی

EsTeGhL@L 70
24-09-2008, 23:01
همه بگید سیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــب:31::19::19:

bleu2u4u
اقا عماد هنوز نيومده
مگه بي عمادم ميشه

amirtaker
خیلی ها نیومدن.

ho0rezam
24-09-2008, 23:02
سلام به همهی اس اسی هایه گل...ما هم اومدیم...

EsTeGhL@L 70
چرا عماد نیست

unartig
حیف شد فرک کنم برقاشون رفته نیومده
عمادبچه خوبی بود
باید حتما بگیم دیب؟

amirtaker
آره والا..

f22
24-09-2008, 23:03
بیا بیا پرچم بالاست.بیایین دیگه.اس اس می خواد شنبه به خاطر ما 6 تا رو افزایش بده.

EsTeGhL@L 70
حیف شد فرک کنم برقاشون رفته نیومده
عمادبچه خوبی بود
باید حتما بگیم دیب؟

مگه هنوز هم برق میگیرن :5:

amir_a
مـــــــــــی ســــــــــــی ســــــــــــــــــی پـــــــــــــــی

ایول. اسم من اوله.:8:

Alireza Taji
((( متولد ماه مهر )))

چهارم مهر ماه 1324 ...

شايد كسي تصور نمي‌كرد آن روز سنگ بناي باشگاهي گذاشته شود كه روزي ميليون‌ها عاشق سينه‌چاك داشته باشد.

استقلال ...

برايت چه خنده‌هايي كه از ته دل نكرديم ...

چه اشك‌هايي كه برايت نريختيم ...

حرص خورديم ...

نگران شديم ...

فرياد زديم و پرچم‌هاي آسماني‌مان را به رقص درآورديم.

دروغ چرا ؟

براي خيلي‌هايمان "عشق" با تو معنا شد،

مگر "عشق" چيست غير از خنديدن و اشك ريختن براي كسي، بدون هيچ چشمداشت ؟

و ما را ياراي آن نيست كه بگوييم اين چه عشق و علاقه‌ايست كه ريشه خود را همچون درخت تنومندي در دل ما دوانده و ما را هيچ راه فراري از آن نيست. گويي غرور ما نيز به تو متصل است !

مي‌خواهيمت به اندازه وسعت آبي آسمان و اقيانوس‌ها ...

مي‌خواهيمت به اندازه شادي قهرماني‌هايت ...

مي‌خواهيمت با تمام نامهرباني‌هايي كه در حقت كردند ...

و شايد نمي‌دانند آن نامهرباني‌ها چقدر تو را دوست‌داشتني‌تر مي‌كند ...

و افتخار مي‌كنيم كه قهرماني‌هايت همچون آب چشمه، پاك و زلال است.

هر چه بگويم تمام نمي‌شود ...

بگذار تمام احساسم را در همين چند كلمه بگويم كه

عاشقانه دوستت دارم استقلال

amirtaker
من عمادو میخوام

EsTeGhL@L 70
24-09-2008, 23:04
عماد هم اومد هوررررررررررررررررررررررر ررررررا:10::10:

jamshidjap
رکورد = 26

e_mohsen83
گرفتید عکسو یانه.......

unartig
میگم عماد هم اومد نمیخواید بگیرید

M_Abieteh
3 مهمان داریم. اینا کین.

عماد کجاست.

amir_sa
ايول بچه ها !!!!!!!!!

من تا حالا انقدر آدم تو يه تاپيك نديده بودم تررررركونديــــــــــــــ ـن

sabasistem_co
24-09-2008, 23:05
منم اووومدم یهوووووووو .

پــــــــــــــــی30ورد

LORD GAMES
بگین چیییییییییییییییز عکس گرفتین:31::46:

bleu2u4u
عماد دقيقه 90 اومدي ها
ديگه داشتم سكته ميكردم

EsTeGhL@L 70
24-09-2008, 23:06
چه جوری داره این صفحه ها پر میشه اگه یکی صبح بیا توی تاپیک وندونه امشب چه خبر بوده شاخ در میاره

M_Abieteh
عماد اومد...........

Alireza Taji
اقا عماد هم اومد بگیر عکس را
می سی سی پیییییییییییییییی

unartig
براعماد وقت اضافه گرفتیم تااومد .شانس آورد

Ali-ss
اســــتقــلال کشتی عشق است یا رب ناخدایش تو باش

jamshidjap
24-09-2008, 23:07
تاپيک داره ميترکه

نکنه يهو هنگ کنه

M_Abieteh
maryampaezi202000, Ali-ss, alireza001199+, amirtaker+, amir_a, amir_sa+, bleu2u4u+, blue2006, D o l f i n, emad64+, EsTeGhL@L 70, e_mohsen83, f22, farshad9, farzin07, ho0rezam, ilp, InDepEndEnCe, jamshidjap, mahn90+, Mehdi.7600, mehdi_08, Mohamma:D, mohsen_god, mors206, real madrid , rezanew, sabasistem_co, saeed atletico, unartig

EsTeGhL@L 70
براعماد وقت اضافه گرفتیم تااومد .شانس آورد

پارتی بازی نداشتیم

amir_a
24-09-2008, 23:08
به سلامتی عماد:7:

آبـــــــــــیـــــــــــ ـــتـــــــــــــــــه

f22
24-09-2008, 23:08
چاکر عماد هم هستی.اقا بگیر عکسو.

EsTeGhL@L 70
24-09-2008, 23:09
اقا عکس گرفتید

jamshidjap
24-09-2008, 23:09
عماد يه چي بگو ديگه

چرا ساکتي ؟؟؟؟

f22
24-09-2008, 23:10
تاپيک داره ميترکه

نکنه يهو هنگ کنه

خدا کن سرور نترکه از این همه هیجان :31:

bahman26
بچه هادیر که نیومدم

Ali-ss
اسوه تعصب و اخلاق بهترین هافبک راست تاریخ فوتبال آسیا
بزرگ مرد استقلال
کاپیتان آقا جواد

M_Abieteh
الان 30 نفر.

Alireza Taji
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آره بابا آبیته.! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

unartig
این عماد چرا ساکته ؟ فکر کنم عماد بازارمشترک باشه

bleu2u4u
24-09-2008, 23:11
عماد چرا يه پست نميدي
شايد كامپيوترتو دزديدن؟

iman_s
منم اومدم.یک کم جا باز کنید تا من هم تو عکس بیفتم.

amir_a
دو تا کاربر مهمونم داریم. آقا بفرمایین تو. دم در بده:31:

unartig
الان 32 نفرهستند محمودالان میگرفتی 2تامهمان هم داریم

M . Sayid
24-09-2008, 23:12
35 نفر
بگیرین دیگه

EsTeGhL@L 70
الان 33 نفر --سرعت تاپیک 5 پست در ثانیه-- تاپیک در حال هنگ ---سرور پکید ---برید خونه هاتون

Hossein Adeli
34 کاربر
.........

jamshidjap
رکورد = 35 نفر

InDepEndEnCe

ايول من اولم!
هوراااااااا!

amir_sa
گرفتين يا نه ؟؟؟؟

ho0rezam
24-09-2008, 23:13
میگم...ما همش تو گروهه اجتماعیه اس اس بودیم...اجازه هست اینجا پست بدیم؟

M_Abieteh
آبــــــــــــیــــــــــ ـــــته

SSS_HHH_OOO
خوب منم دوباره اومدم..عکسم چی شد؟؟

f22
به امید قهرمانی پر افتخار ترین تیم اسیا در لیگ برتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jamshidjap
24-09-2008, 23:14
بچه ها مسخره بازي در نياريد ديگه

برا همديگه شاخ نزارين :20: عکس خراب ميشه :5:

unartig
اینجا براهمه استقلالیهاست :10:

e_mohsen83
دوستان گرفتید من میخوام برم
نوریزاده رو ببینم

EsTeGhL@L 70
24-09-2008, 23:15

بابا این حرفا چیه

S!LENCE
سلام
منم اومدم
بدلیل پاره ای از مشکلات سرعتی 23:04 اومدم. کاش عکس منم افتاده باشه
مخلص همه استقلالی های عزیزم هستیم. امسال چه جامایی درو کنیم.
بین همه تیمای دنیا/بین همه تیمای دنیا/عشق است استقلال/عشق است استقلال

bleu2u4u
عشق است

استقلال

f22
24-09-2008, 23:16
اقا جا داره به یاد پدر مجتبی جباری یه فاتحه واسه اون بخونیم.

unartig

sabasistem_co
آقا منم رفتم . قربون همه .

اســـــــتـــقـــــــلال ســــــــروره

mani_2004_2006
منم اوووومدم هوووووو ببين چه خبره .
يه كم جمع و جورتر وايسين جاي ما بشه بيفتيم تو عكس

ho0rezam
24-09-2008, 23:17
اینجا براهمه استقلالیهاست

همه با هم:بینه همه ی تیم هایه دنیا...بینه همه ی تیم هایه دنیا...عشق است استقلال...عشق است استقلال

Ali-ss
24-09-2008, 23:17
اســــتقلال
دوست داریم
تو سرور
تو سالار
تو قهرمانی