PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

Rezacell
23-09-2007, 02:28
اگه واقعا یه استقلالی بودی هیچوقت در مورد یکی از اسطوره های باشگاهت اینجوری حرف نمیزدی. شما فقط برد و باخت رو میبینین. در واقع برای شما قهرمان زنده را عشق است.

من بازم معتقدم هرچند نمیشه گفت حجازی اصلا مقصر نیست ولی من مقصر اصلی رو بازیکنا میدونم
ناصر حجازي درست مرد بزرگي براي استقلال هستش اما مربي بزرگي نيست
ايشون اگر مربي بزرگي بودند هيچ وقت نبايد از عدم هماهنگي تيم صحبت كنند
ايشون اگه مربي بزرگي بود نبايد 80% تيم رو عوض مي كرد
ايشون اگه مربي بزرگي بود به بعضي بازيكنان بي اصل و نسب به اين راحتي نبايد بازي مي داد استقلال تيم بسيار بزرگيه و نبايد هر بي سر و پايي بياد به همين راحتي بازي كنه
حجازي اگه مربي بزرگي بود اينقدر تيم رو عوض نمي كرد اين شناخت تيم مال قبل فصل نه داخل ليگ
اما ديگه امسال كه گذشت حالا بايد حمايت كنيم تا دربي رو ببريم
تا سال بعد يه مربي در حد استقلال پيدا بشه مثل فيروز كريمي

shahin666
23-09-2007, 15:52
نوشته شده توسط FarzadSport
دوست عزیز با شما کاملا موافقم که میگین بعضی از دیگر دوستان بعد از بازی های استقلال یا پرسپولیس کری میخونن.هر چند در تاپیک پرسپولیس هم گاهی اوقات چنین اتفاقی روی میدهد که از طرف هواداران استقلال میباشد اما من به طور کلی چندان موافق با این موضوع نیستم.

اما حالا که شما فکر میکنید من نباید در اینجا خبری رو ارسال کنم و احتیاجی به اطلاع رسانی بنده نیست من هم قبول میکنم و به گفته ی شما برای جلوگیری از جنجال از ارسال هر گونه پست یا خبری در این تاپیک خودداری میکنم.

اما پیشنهاد میکنم که شما هم صفحات و پست های قبلی هر دو تاپیک را مشاهده نمایید و اگر کوچکترین بی احترامی یا کری خوانی از من مشاهده کردید ، من قول میدهم که از این انجمن خداحافظی کنم و دیگر هیچ مطلبی رو در هیچ تاپیکی به ثبت نرسونم.

در ضمن در مورد امضا هم باید بگم که این یک توافق بین همه ی دوستان پرسپولیسی بوده که امضایی مشابه داشته باشیم بنابراین قادر به حذف این امضا نخواهم بود و بدین صورت ترجیح میدم که هیچ خبری از باشگاه استقلال من در این تاپیک ارسال نکنم البته امیدوارم دیگر دوستان استقلالی به خوبی اخبار رو پوشش بدهند.

ممنون از اینکه به فکر جلوگیری از جنجال هستید.

موفق باشید - خدانگهدار

نه فرزاد جان من منظورم شما نبودید من کلی گفتم
در مورد امضا هم اصلا من نگفتم که تغییر بدید یا چیزه دیگه ای چون ربطی به من نداره
من منظورم این بود شما با اون امضا وقتی تو این تاپیک میاید و پرسپولیسی بودنت کاملا مشخصه
شاید بچه ها به حرفی بزنن همون جوری که من با عکس آواتار استقلال اگر بیام توی تاپیک پرسپولیس
دوستان پرسپولیسی ممکنه ناراحت بشن و چیزی بگن که البته اینجوری هم شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما هم موفق باشید
ممنون

shahin666
23-09-2007, 20:12
دوست عزیز Rezacell اول اینکه شما واقعا استقلالی هستید !
خوب وقتی یه سری از هوادران تیم خودمون اینجوری حرف میزنن، از موقعه ای که حجازی اومد
همه که دارن انتقاد میکنن دیگه وقتی خوده استقلالی ها هم دارن اینجوری حرف میزنن دیگه چی میشه گفت
ناصر خان حجازی هم یکی از اسطورهای استقلال هست و هم یکی از مربیان بزرگ
عدم هماهنگی: خوب معلومه تمام باشگاه تغییر کرده توی تمام پستا تمام بازیکنا تغییر کردن از اول فصل تا حالا هم تمام بازیکنا رو
در اختیار نداشته مصدومیت -محرومیت- ناآماده بودن- و دیر رسیدن بازیکنا به تیم تازه همین الان فرهاد مجیدی و بیژن کوشکی رسیدن
قبول دارم توی بازی با برق ترکیب خیلـــــــــــــــــی بد چیده شده بود ولی یادتون نره قلعه نوعی هم بازی با پرسپولیس بود که میثم بائو رو بدون اینکه بهش
بازی بده آوردش تو زمین و اون بازی رو انجام داد
یادتونم نره آخرین تیمی که قهرمان شد چه تیمی بود؟
چرا بقیه مربی های با دانش ما هنوز بعد از استقلال نتونستن هیچ تیمه دیگه ای رو قهرمان آُسیا بکنن (همون حرفی که حجازی زد و دیدید تا حالا هم حرفش کاملا درست بوده)
آخه چرا باید اینجوری درباره استقلال حرف بزنیم چرا همه باید اینجوری انتقاد کنن
قبول استقلال خوب بازی نمی کنه خوب همه نتیجه نمیگره من نمیگم حجازی مقصر نیست ولـــــــی
همه چیز همه تقصیر حجازی نیست
قبلانم هم گفت امسال استقلال کاملا تغییر کرده 15 بازیکن رفتن و 15 بازیکن اضافه شده
از اول لیگ تا حالا هم حتی یک بازی هم نشده که حجازی تمام بازیکناش رو در اختیار داشته باشه
به ترتیب اول علیرضا منصوریان- محسن یوسفی- مجتبی جباری - حمید شفیعی- محسن بیاتی نیا
امیر حسین صادقی- فرهاد مجیدی و بیژن کوشکی
از این بازیکنا هنوز یوسفی ،بیاتی نیا ،صادقی و بیژن کوشکی به تیم اضافه نشدن البته انگار دیگه بلاخره مجیدی می تونه برای استقلال بازی کنه
خوب وقتی استقلال بیش از 75 درصد تیم رو تغییر داده سیستم رو عوض کرده و حتی با این شرایط یکسری از بازیکناش رو هم در اختیار نداره برای همین
حجازی مجبور میشه که از سعید لطفی بازی بگیره وگرنه همه میدونیم که لطفی بازیکن نیست چون الان صادقی و بیژن کوشکی نیستن
در ضمن بازیکنامون هم یکسری افت کردن طالب لو - قربانی- جباری یا بقیه کدومشون مثه قبل بازی میکنن
الان فقط 6 هفته از لیگ گذشته و هنوز هیچ چیزی معلوم نیست پس چرا باید به جای حمایت این همه انتقاد کنیم
اگر به قلعه نوعی سه سال فرصت دادیم باید به حجازی هم حداقل یک یا دو سال فرصت بدیم
حالا اسم نمی برم ولی تیمای دیگه هستن که اون همه مربی خارجی آوردن
اشمیت ،سوبل ،بگوویچ،آری هان، دنیزلی
حداقل 3 تای آخری که مربی های خوبی بودن یا دوتای آخری که به قوله بعضی ها مثه حجازی مربی قدیمی نبودن خوب مربی های
حرفه ای و با دانشی بودن خوب این همه پول خرج این مربی ها کردن
ولی آخرش چی؟ با کدومشون اون تیم قهرمان شد !!!!
حالا با سه تا برد اون همه از تیم تعریف میکنن
ولی استقلال که تو این چند سال همیشه توی کورس قهرمانی بوده و امسال هم با این همه تغییر و تحول
و هنوز که هیچ چیزی هم معلوم نیست این همه ازش باید انتقاد بشه

vasef
24-09-2007, 00:31
به نظر من اننقادات از حجازی کاملا منطقی هست و من مطمنم که امسال یکی از فصل های بد استقلال تو لیگ حداقل میتونه باشه هنوز لیگ شروع نشده دو تا باخت داریم خدا اخر و عاقبت این تیمو به خیر کنه
در ضمن این که میگید سه سال به قلعه نوعی وقت دادن عمده دلیلیش این بود که استقلال خوب بازی میکرد
و تو این سه سال عین امار هر سال پرسپولیس رو برد ولی امسال استقلال با این همه بازیکن خوب با تیم هایی مثل مس
و یا برق و ملوان مشکل داره و اونم به نظر من مقصر اصلی حجازی هستش

Rezacell
24-09-2007, 00:54
shahin666 عزيز
حرف شما كاملا درسته من قبول دارم كه حجازي مرد بزرگي هيچ شكي هم توش نيست
اما ببينيد استقلال يه تيم بسيار بزرگيه
اصلا لوزمي نيست كه هر دو سه سال تيم جوون بشه كه اين در اصول باشگاه داري خارجه
خوب استقلال 3 سال پيش تيم جوون كرد و هزينه اين جوانگرايي رو هم پرداخت و 2 سال قهرمان نشد ولي سال سوم قهرمان شد من مي گم چرا آقاي حجازي تيم پارسال رو حفظ نكر و مثلا اگه در حمله مشكل داشتيم دو سه بازيكن خوب رو مياورد واون هم اول بايد پشت خط قرار مي گرفتند تا با جو استقلال آشنا مي شدند
البته مشكل از جاي ديگه است من نميدونم كدوم بي پدر و مادر فتح الله زاده رو سر كار اورد هر چي استقلال مي كشه از دست فتح الله زاده است
واين هم بگم كه من چند بار در حين ديدن بازي استقلال حالم بدشد وبه بيمارستان من رو بردند

shahin666
24-09-2007, 02:06
Rezacell دوست عزیز باور بفرمایید من الان به این صورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستم
این حرفه شما یعنی چـــــــــی؟

البته مشكل از جاي ديگه است من نميدونم كدوم بي پدر و مادر فتح الله زاده رو سر كار اورد هر چي استقلال مي كشه از دست فتح الله زاده است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داری شوخی میکنی
فتح الله زاده یکی از بهترین و کار بلد ترین مدیر های ورزشی کشور هست واقعا این کارست
بیبنم واقعا شما استقلالی هستید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ای بابا این چه حرفیه به حاجی میزنی؟
بیشترین قهرمانی تو لیگ و دو نایب قهرمانی توی آسیاو مقام سوم و چهارمی در آسیا و در کل بیشترین افتخارت ما
در زمان مدیریت فتح الله زاده بود واقعا اون چند سالی هم که از استقلال رفت استقلال ضربه خورد
فکر میکنی اگر حاجی امسال نمی یومد می تونستیم بازیکنا مون رو نگه داریم یا مثلا این بازیکنا رو بگیرم
دیدی که چه جوری بعضیا تو کف آرش برهانی موندن یا قدیم مهدی هاشمی نسب
اینم بدون اگر اون سالی که قریب مدیرعامل بود و نیکبخت رفت پرسپولیس اینو بدون اگر فتح الله زاده بود 100 % یا نگرش میداشت
یا ترانسفرش میکرد ولی نمیذاشت بره پرسپولیس
به نظر من که فتح الله زاده رو نمیشه با هیچ مدیره دیگه ای مقایسه کرد حاجی تکه
بعدشم آقای حجازی تیم فصل قبل رو حفط نکرد یعنی چی؟
بازیکنای که از تیم جدا شدن:
مهدی رحمتی- محمود فکری- علی انصاریان - مرتضی ابراهیمی- فرزاد مجیدی- آگوستین گیلائوری
حسین کاظمی-میثم بائو- اصغر طالب نسب-باقر احمدی -بهتاش یاورزاده- سیاوش اکبرپور-مرتضی هاشم زاده- داسیلوا - کوئیکه
حسین کاظمی که خودش نموند پول براش مهم تر بود میثم بائو هم همین طور عربا بیشتر پول دادن و خیلی سریع رفت حتی نشد حاجی باهاش مذاکره کنه چون هنوز مدیر عامل نشده بود سیاوش اکبرپور هم که 8 تا بازی اول محروم بود
همون بهتر که رفت چون یا مصدوم بود یا محروم بهشاد یاورزاده هم با اینکه یک سال قرارداد داشت خودش رضایت نامه خواست که بره علی انصاریان هم یک سال دیگه قرارداد داشت تیم هم حجازی هم میخواستش ولی چون انصاریان کشته مرده علی پروین هست خودش دیگه رفت خوب به بقیه بازیکنای هم که رفتن یه نگاه بندازید کدومشون رو باید حفظ میکرد اصغر طالب نسب یا گیلائوری رو البته به جز فکری همشون باید میرفتن
حاجی تو نقل و انتقلات هم خوب کار کرده
تو خط حمله هم که بازیکن داریم
فرهاد مجیدی- آرش برهانی-محسن بیاتی نیا-حمید شفیعی - علی علیزاده

fery joon
24-09-2007, 02:54
واقعا شاهین جان بعضی هوادارا یه حرفایی میزنن که آدم توی استقلالی بودنشون شک میکنه :18:

میان به حجازی و فتح الله زاده دوتا از بهترین و پرافتخارترن مربی و مدیرای باشگاه گیر میدن .....:18:

Great Kurosh
24-09-2007, 14:31
هنوز لیگ شروع نشده دو تا باخت داریم خدا اخر و عاقبت این تیمو به خیر کنه تش عزیزم باید قبول کرد که تیم ها قوی شدن و مثل چند سال پیش نیست که استقلال تو کل فصل 1 باخت بده .....
ولی تمام باخت های این فصل مربوط میشه به بد بازی کردن استقلال نه خوب بازی کردن حریف .. فقط دعا کنید تو دربی خوب بازی کنن ....
درضمن این خبر تو سایت رسمی استقلال بود ساعدی: " مشکل فرهاد مجیدی حل شده و او میتواند از این هفته استقلال را همراهی کند "

LeBron
24-09-2007, 14:36
آقا من خودم یه استقلالی متعصبم ولی قبول کنین که دوره مربیایی مثل ناصر حجازی و علی و پروین و ... تموم شده(من خودم خیلی از حجازی خوشم میاد ولی...تیم به این بزرگی رو هوا نیست به نظرتون؟)

shahin666
24-09-2007, 14:56
خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: ورزشی - فوتبال

سخنگوی باشگاه استقلال تهران گفت: مهلت یك ماهه‌ی فیفا برای بررسی وضعیت مجیدی تمام شده و وی می‌تواند از این هفته برای استقلال بازی كند.

هاشم ساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: كلیه‌ی مدارك مجیدی برای فیفا ارسال شد. وی از لحاظ قانونی هیچ مشكلی برای بازی برای استقلال ندارد و از این پس با نظر كادر فنی می‌تواند برای استقلال بازی كند.

وی درباره‌ی ممنوع‌المصاحبه شدن بازیكنان استقلال نیز گفت: همه‌ی بازیكنان با حفظ حرمت و منطق می‌توانند در حوزه شخصی خودشان مصاحبه كنند اما، در مورد مسایلی كه خارج از حیطه‌ی آنهاست نمی‌توانند، صحبتی با رسانه‌ها داشته باشند.

ساعدی درمورد آخرین وضعیت محسن بیاتی‌نیا اظهاركرد: مشكل بیاتی‌نیا بسیار جدی است و این بازیكن نمی‌تواند به زودی به فوتبال برگردد، ولی ما هم‌چنان منتظر نظر پزشك تیم و اعلام نتایج آزمایش‌های بیاتی‌نیا هستیم.

سخنگوی استقلال ادامه داد: محسن یوسفی هم هم‌چنان مصدوم است اما، مشكل این بازیكن حادتر از بیاتی‌نیا نبوده و پزشك تیم تمام تلاش خود را برای بازگرداندن این بازیكن به میدان انجام می‌دهد.

وی درباره‌ی بازی‌های دشواری كه استقلال در سه هفته‌ی آینده در پیش رو دارد تاكید كرد: مطمئن هستم استقلال در سه بازی آینده با اقتدار بازی كرده و نتایج درخشانی كسب می‌كند. بازیكنان ما هر هفته هماهنگ‌تر شده و از لحاظ بدنی و تاكتیكی سیر صعودی خود را طی می‌كنند.

ساعدی افزود: با بازگشت مجیدی و بازیكنان سرشناس، استقلال از بازی‌های بعد به جایگاه واقعی خود خواهد رسید.

وی درمورد نتایج ضعیف استقلال تا به هفته‌ی ششم تصریح كرد: نتایج نامناسب برای همه‌ی تیم‌های لیگ حتی آنها كه در صدر جدول قرار دارند، اتفاق می‌افتد، استقلال حركتی آهسته و پیوسته را در دستور كار خود قرار داده است.

سخنگوی استقلال با رد هر گونه شایعه مبنی بر استفاده از مربی خارجی گفت: باشگاه به حجازی اعتماد و اعتقاد دارد و اگر نظر حجازی تقویت كادر فنی با مربی داخلی و خارجی باشد، باشگاه در خدمت سرمربی خواهد بود اما، تاكنون چنین موضوعی اعلام نشده است.

ساعدی با اشاره به جلسات هیات مدیره یادآور شد: پیش بینی می‌كنم جلسه‌ی بعدی هیات مدیره هفته‌ی آینده برگزار شود. این جلسات حداقل هر 15 روز یك بار و در موارد ضروری و مهم تشكیل می‌شود.

سخنگوی استقلال افزود: اگر این جلسات دیر تشكیل می‌شود به این معنی نیست كه هیات مدیره به باشگاه توجهی ندارد. بلكه اعضای هیات مدیره نظارت ویژه‌ای به تیم دارد و حتی گهگاه در تمرین تیم حاضر شده و از نزدیك شاهد تمرینات هستند.

وی در پایان در خصوص عدم استفاده از نوازی در بازی مقابل برق شیراز گفت: نوازی بازیكن ارزشمندی است و یكی از مهره‌های كلیدی استقلال است اما، استفاده از بازیكنان با نظر سرمربی است و ما نیز به نظر حجازی احترام می‌گذاریم.

shahin666
24-09-2007, 14:57
بیاتی نیا: حدود شش ماه از مسابقات دور خواهم بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

"محسن بیاتی نیا"مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت : به دلیل پارگی رباط صلیبی پایم ، حدود شش ماه از مسابقات فوتبال دور خواهم بود.

وی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: رباط صلیبی زانوی من پاره شده و باید پایم را به تیغ جراحان بسپارم.

وی گفت: روز گذشته اخرین ازمایشها در مورد زانوی مصدوم من انجام شد و پس از تشكیل كمیسیون پزشكی به این نتیجه رسیدیم كه رباط صلیبی زانوی من پاره شده و باید عمل كنم.

وی افزود: به هرحال فوتبال حرفه‌ای همین است و برای هر بازیكنی احتمال اسیب دیدگی وجود دارد.

بیاتی نیااظهارداشت:دوره درمان من شش ماه است و از اسفند ماه می‌توانم برای استقلال بازی كنم.از این اتفاق خیلی ناراحتم اما سعی می‌كنم باان كنار بیایم.امیدوارم هر چه زودتر میان بازیكنان برگردم.

مهاجم استقلال گفت : برای گلزنی و كسب افتخار به استقلال امده‌ام ، اما مصدومیتم این اجازه را به من نداد . شرایط به گونه‌ای است كه تا چند ماه توانایی همراهی استقلال را ندارم اما امیدوارم پس از بازگشت بتوانم به اهدافی كه دارم دست یابم.

بیاتی نیا با اشاره به این گفته ناصر حجازی كه جوانی او كار دستش داد و بلافاصله پس از مصدومیتش باید زمین را ترك می‌كرد، گفت : شاید حق با حجازی باشد و اگر زودتر بیرون می‌امدم بهتر بود. اگر در زمین ماندم به خاطر علاقه به استقلال وگلزنی بود نه چیز دیگر.
با این که واقعا کار محسن اشتباه بود و هم به خودش و هم به استقلال ضربه زد ولی بازم دمش گرم به غیرتش

shahin666
24-09-2007, 15:01
فرهاد مجیدى: بعضى ها قصد غرض ورزى با من را داشتند

هران IranSport.Net - «فرهاد مجیدى» بازیكن استقلال با ابراز خوشحالى از رسیدن ITC خود به فدراسیون فوتبال گفت: انتظارى كه دراین مدت براى رسیدن ITC كشیدم جزو تلخ ترین روزهاى فوتبالم بود. خیلى عجیب است كه صدور یك ITC ساده تا این حد به درازا انجامید. احتمالاً بعضى ها قصد غرض ورزى با من را داشتند، هرچند دلیلش را نمى دانم.وى در ادامه تصریح كرد: از لحاظ بدنى در آمادگى كامل به سر مى برم و مشكلى از لحاظ هماهنگى با سایر نفرات هم ندارم.بنابراین اگر كادر فنى صلاح بداند مى توانم مقابل صباباترى به میدان بروم.مجیدى افزود: وقتى كادر فنى و مدیر عامل چند مهاجم براى تیم خرید ، خیلى ها انتقاد كردند كه استقلال این همه مهاجم را براى چه مى خرد. حالا و با مصدومیت بیاتى نیا و مشكلاتى كه ممكن است در آینده رخ دهد مى بینیم كه این كار كاملاً درست و اصولى بوده است.مجیدى همچنین در مورد دیدار این هفته تیمش مقابل صباباترى گفت: ما براى خارج شدن از وضعیت فعلى و بحرانى كه تیم را احاطه كرده است نیازمند پیروزى در این بازى خانگىهستیم و قطعاً هم هر ۳ امتیاز بازى را كسب خواهیم كرد.
ایول فرهاد اینزاگی مونم رسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin666
24-09-2007, 15:03
به منظور شروع ساخت کمپ ؛
کمک یک میلیارد تومانی سازمان تربیت بدنی به آبی پوشان
سازمان تربیت بدنی در نظر دارد برای شروع به کار ساخت کمپ تمرینی باشگاه استقلال مبلغ یک میلیارد تومان به این باشگاه کمک کند.

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از مهم ترین برنامه های علی فتح الله زاده در بازگشت مجدد به باشگاه استقلال ساخت کمپ تمرینی برای این باشگاه در اطراف تهران است.

باشگاه استقلال برای ساخت این مجموعه باید حداقل ظرف 6 ماه آینده اقدام کند زیرا امکان دارد با تاخیر درآغاز به کار ساخت کمپ، زمین مورد نظر مسئولان باشگاه از آنها بازپس گرفته شود.

در این رابطه قرار است سازمان تربیت بدنی با اختصاص بودجه ای یک میلیارد تومانی به باشگاه استقلال مقدمات ساخت کمپ را فراهم کند.

با برآورد مسئولان باشگاه استقلال ساخت کمپ تمرینی برای این باشگاه هزینه ای بالغ بر 35 میلیارد تومان در برخواهد داشت که این یک میلیارد تومان برای فراهم کردن مقدمات ساخت این کمپ تخصیص داده می شود.

استقلال اولین و قدیمی ترین باشگاه ایران وقتی هنوز برای خودش یه ورزشگاه اختصاصی نداره واقعا جای تاسف داره ولی بازم دمه حاجی رو گرم که الان داره
این کارو انجام میده عشق است حاجی رو

boys_won
24-09-2007, 15:41
آخ آخ

تو استادیوم بازی با صبا باتری شعاره :

آهای فرهاد مجیدی

چه لذتی داره

vorojax
24-09-2007, 17:23
استقلال اولین و قدیمی ترین باشگاه ایران وقتی هنوز برای خودش یه ورزشگاه اختصاصی نداره واقعا جای تاسف داره ولی بازم دمه حاجی رو گرم که الان داره
این کارو انجام میده عشق است حاجی رو
واسه اينه كه همه چي ماله دولته اگه خصوصي شه همه چي حل ميشه.

Ali Pacino
24-09-2007, 21:08
من خیلی خوشحالم واسه Itc مجیدی که ردیف شده برهانی خیلی مهاجم خوبیه ولی از 10 تا موقعیت گلزنی 1 دونش رو گل می کنه شایدم از 5 تا یکی ولی خوب خودش رو تو موقعیت گلزنی قرار می ده

Rezacell
24-09-2007, 23:05
Rezacell دوست عزیز باور بفرمایید من الان به این صورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستم
این حرفه شما یعنی چـــــــــی؟

داری شوخی میکنی
فتح الله زاده یکی از بهترین و کار بلد ترین مدیر های ورزشی کشور هست واقعا این کارست
بیبنم واقعا شما استقلالی هستید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ای بابا این چه حرفیه به حاجی میزنی؟
بیشترین قهرمانی تو لیگ و دو نایب قهرمانی توی آسیاو مقام سوم و چهارمی در آسیا و در کل بیشترین افتخارت ما
در زمان مدیریت فتح الله زاده بود واقعا اون چند سالی هم که از استقلال رفت استقلال ضربه خورد
فکر میکنی اگر حاجی امسال نمی یومد می تونستیم بازیکنا مون رو نگه داریم یا مثلا این بازیکنا رو بگیرم
دیدی که چه جوری بعضیا تو کف آرش برهانی موندن یا قدیم مهدی هاشمی نسب
اینم بدون اگر اون سالی که قریب مدیرعامل بود و نیکبخت رفت پرسپولیس اینو بدون اگر فتح الله زاده بود 100 % یا نگرش میداشت
یا ترانسفرش میکرد ولی نمیذاشت بره پرسپولیس
به نظر من که فتح الله زاده رو نمیشه با هیچ مدیره دیگه ای مقایسه کرد حاجی تکه
بعدشم آقای حجازی تیم فصل قبل رو حفط نکرد یعنی چی؟
بازیکنای که از تیم جدا شدن:
مهدی رحمتی- محمود فکری- علی انصاریان - مرتضی ابراهیمی- فرزاد مجیدی- آگوستین گیلائوری
حسین کاظمی-میثم بائو- اصغر طالب نسب-باقر احمدی -بهتاش یاورزاده- سیاوش اکبرپور-مرتضی هاشم زاده- داسیلوا - کوئیکه
حسین کاظمی که خودش نموند پول براش مهم تر بود میثم بائو هم همین طور عربا بیشتر پول دادن و خیلی سریع رفت حتی نشد حاجی باهاش مذاکره کنه چون هنوز مدیر عامل نشده بود سیاوش اکبرپور هم که 8 تا بازی اول محروم بود
همون بهتر که رفت چون یا مصدوم بود یا محروم بهشاد یاورزاده هم با اینکه یک سال قرارداد داشت خودش رضایت نامه خواست که بره علی انصاریان هم یک سال دیگه قرارداد داشت تیم هم حجازی هم میخواستش ولی چون انصاریان کشته مرده علی پروین هست خودش دیگه رفت خوب به بقیه بازیکنای هم که رفتن یه نگاه بندازید کدومشون رو باید حفظ میکرد اصغر طالب نسب یا گیلائوری رو البته به جز فکری همشون باید میرفتن
حاجی تو نقل و انتقلات هم خوب کار کرده
تو خط حمله هم که بازیکن داریم
فرهاد مجیدی- آرش برهانی-محسن بیاتی نیا-حمید شفیعی - علی علیزاده
من يه سوال از شما دارم
به نظر شما چه كسي باعث نابود شدن بازيكناني مثل علي موسوي.علي منصوريان.مهدي پاشازاده.داريوش يزداني.فرهاد مجيدي و ... شد ويه سوال ديگه به نظر شما مديريت حدود 7-8 سال آيا نبايد استقلال يه بازيكن مثل مهدويكيا داخل خارج داشته باشه يا ما نبايد الان صاحب يه ورزشگاه اختصاصي باشيم اين چه مديريه كه نمي دونه حضور 6-7 مهاجم سطح بالا باعث نابودي تيم مي شه
يكمي با واقعيات كنار بيايم
مدير خوب مثل سردار آجرلو يا عابديني است

shahin666
25-09-2007, 02:01
سخنگوی باشگاه شایعات حضور سرمربی خارجی در استقلال را رد کرد

سخنگوی باشگاه استقلال با رد شایعات حضور سرمربی خارجی در این تیم افزود: در شرایطی فعلی تمام هم و غم مدیریت باشگاه معطوف به موفقیت تیم شده است که باید از نگاه آنها تشکر کرد. مدیران باشگاه استقلال با حساسیت به جای خود نه تنها برای تیم مشکل ساز نشده اند بلکه مایه دلگرمی مربیان و بازیکنان استقلال را فراهم آورده اند.وی تصریح کرد: آقای فتح الله زاده درهفته های گذشته تمام سعی خود را برای حفظ آرامش تیم معطوف کرده است که جا دارد از حمایت های ایشان تشکر کنیم. مطمئنا ثمره این اطمینان و حمایت از تیم را در هفته های آینده با موفقیت و پیروزی های استقلال خواهیم دید.

shahin666
25-09-2007, 02:02
روانخواه :باید صباباتری را شکست دهیم

هافبک جوان استقلال گفت: با توجه به نتایجی که در شروع مسابقات لیگ برتر کسب کردیم دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم و باید صباباتری را شکست دهیم.به گزارش سایت رسمی باشگاه امید روانخواه افزود: متاسفانه در ابتدای مسابقات لیگ برتر نتوانستیم مطابق انتظار نتیجه بگیریم که عوامل زیادی در آن نقش داشت. با این شرایط دیگر نمی توانیم ریسک کنیم و چیزی برای از دست دادن نداریم. باید هرطور شده صباباتری را شکست دهیم.

وی درپاسخ به این پرسش که "چرا دربازی مقابل برق شیراز بازی نکرده است؟"، گفت: نمی دانم، خواست مربیان این بود که بازی کنم. مشکلی هم نداشتم و می توانستم به میدان بروم اما به عنوان یک بازیکن باید به نظر مربی احترام بگذارم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص بازی این تیم مقابل برق شیراز گفت: در نیمه اول چندان خوب بازی نکردیم اما در چهل و پنج دقیقه دوم بهتر شدیم و موقعیت های زیادی به دست آوردیم.

روانخواه در خصوص اینکه چرا استقلال نتوانست در نیمه نخست دیدار مقابل برق بازی خوبی را به نمایش بگذارد، گفت: نمی دانم. در این مورد بهتر است مربیان اظهارنظر کنند. به نظر من شاید با گل زود هنگام برق تا اندازه ای غافلگیر شدیم.

shahin666
25-09-2007, 02:04
جباری بهترین بازیکن بازی مقابل برق شیراز

از سوی هواداران ، مجتبی جباری بعنوان بهترین بازیکن بازی مقابل برق شیراز انتخاب شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه در نظر سنجی سایت رسمی یاشگاه برای انتخاب بهتربن بازیکن استقلال در بازی برابر برق شیراز از مجموع 6670 نفر شرکت کننده در این نظر سنجی مجتبی جباری با کسب 2630 رای یعنی 39% آرا در مکان نخست قرار دارد .گفتنی است در این نظر سنجی 1260 نفر گزینه هیجکدام را انتخاب کردند بعد از این گزینه برهانی با 14% و اورسوویج با 11% و خزبراوی با 6% آرا در رده های سوم تا پنجم قراردارند.گفتنی است در ابن نظر سنجی امیرآبادی با کسب 1 رای یعنی حدود 0 % آرا در رتبه آخر قرار دارد.

shahin666
25-09-2007, 02:31
نوشته شده توسط: Rezacell
من يه سوال از شما دارم
به نظر شما چه كسي باعث نابود شدن بازيكناني مثل علي موسوي.علي منصوريان.مهدي پاشازاده.داريوش يزداني.فرهاد مجيدي و ... شد ويه سوال ديگه به نظر شما مديريت حدود 7-8 سال آيا نبايد استقلال يه بازيكن مثل مهدويكيا داخل خارج داشته باشه يا ما نبايد الان صاحب يه ورزشگاه اختصاصي باشيم اين چه مديريه كه نمي دونه حضور 6-7 مهاجم سطح بالا باعث نابودي تيم مي شه
يكمي با واقعيات كنار بيايم
دوست عزیز اول من یه سوال از شما میپرسم
شما واقعا استقلالی هستید؟؟؟!!!
یعنی چی آخه چه کسی باعث نابود شدن بازیکنای مثه علي موسوي.علي منصوريان.مهدي پاشازاده.داريوش يزداني.فرهاد مجيدي و ... شد
اولا که فتح الله زاده باعث پیشرفتشون شد فکر کنم میخواستید بگید پیشرفت گفتید نابود شدن
حاجی بود که پاشازاده و موسوی رو فرستاد بایر لورکوزن که اون موقعه واقعا تیم عالی و تیم شناخته شده ای بود هر چند هنوزم هست خوب وقتی پاشازاده مصدوم شد و موسوی هم نتونست خودش رو خیلی خوب نشون بده دیگه تقصیر حاجی چیه؟
یا یزدانی ؟ وقتی حاجی ترانسفرش کرد بلژیک بهترین بازیا رو از خودش نشون داد
منصوریان هم که تو آلمان خوب کار میکرد که دیگه بعد تو دسته دوم بود و بعدش هم اومد استقلال
مجیدی هم خودش رفت امارت که خودشم گفت به خاطر حجازی و حاجی برگشتم فکر میکنی اگر قلعه نوعی یا قریب الان استقلال بودن فرهاد مجیدی بر میگشت !!!
تا چند سال قبل هم حاجی خیلی از بازیکنا رو ترانسفر میکرد و هم باعث پیشرفت بازیکن میشد و هم برای باشگاه پول در میورد
در ضمن استقلال زمان خودش هم خوب تو اروپا بازیکن داشت
سرژیک تیموریان- منصوریان- سامره- پاشازداه-یزدانی-موسوی-مهدوی و ....
در ضمن با این وضع ورزش ممکلت ما تیمهای صنعتی که خیلی راحت پول دارن و فقط باید خرج کنن هنوز درست حسابی ورزشگاه اختصاصی ندارن چه برسه به دو تیم کشورمون استقلال و پیروزی
که فقط باید بدهی هاشون رو درست کنن و همیشه دنبال پول باشن
حاجی از خیلی جاها برای استقلال پول در آورد اون 8 سالی که حاجی بود برو بیبین چقدر به حاجی کمک کردن
و خوده فتح الله زاده چقدر برای استقلال در آمدزای کرد و ، وقتی از استقلال رفت چقدر بدهی داشت
الان که فتح الله زاده اومده فقط باید اول تلاش کنه بدهی های مدیرای قبلی رو بده
در ضمن تو باشگاهی که داره 63 ساله میشه قدیمی ترین باشگاه ایران هنوز یه ورزشگاه نداره شما 3 تا پست بالاتر رو می خوندید که فتح الله زاده داره این کارو میکنه و انشالا استقلال رو بعد از 63 سال دارای کمپ اختصاصی میکنه
هر چند فتح الله زاد توی همون دوران خودش هم میخواست این کارو بکنه حتی کلنگ ورزشکاه رو هم زدن ولی به خاطره مسال مالی نتونستن این کارو انجام بده که بعدش هم از استقلال رفت
و مدیر های دیگه هم که اومدن اصلا به فکر ورزشگاه ساختن نبودن یا شاید بهتره بگیم نمیتونستن این کارو انجام بدن ولی حاجی این کارو داره انجام میده
گفتید 6،7 مهاجم سطح بالا توی یه تیم باعثه نابودی اون تیم میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استقلال 7 تا مهاجم نداره
مجیدی-برهانی-شفیعی-بیاتی نیا- ( اگه بشه علیزاده رو جزه بازیکنا حساب کرد)
ما 5 تا مها جم داریم که خوب الان بیاتی نیا مصدوم هست و باید عمل کنه و 6 ماه از میدان دور هست و تا وقتی هم که آماده بشه خیلی طول میکشه
علیزاده رو هم که همه دیگه میدونن میمونه فقط 3 تا بازیکن مجیدی -برهانی - شفیعی که دیگه 3 تا مهاجم خوب توی هر تیمی باید باشه
حالا منظوره شما از 6،7 مهاجم سطح بالا توی یه تیم باعثه نابودی اون تیم میشه چی بود؟؟؟

آره این دوتا خیلـــــــی مدیر های خوبی هستن !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عابدینی که نبود گند زد به پرسپولیس بعد چه جوری رفت
آجرلو هم با اون همه امکاناتی که پاس بهش داده چقدر قهرمانی برای پاس آورد که آخرش محترمانه انداختنش بیرون
راستی همین آقای آجرلو چرا برای انتخابات فدراسیون فوتبال رد صلاحیت شد !!

گفتید يكمي با واقعيات كنار بيايم درسته بهتر هم هست یکمی هم بیشتر فکر کنیم
موفق باشید دوست عزیز

Hazy
25-09-2007, 17:55
بابا بیخیال سر به سر هم نزارید

Great Kurosh
26-09-2007, 12:47
محرومیت صادقی بخشیده شد

شوراي عالي استيناف فدراسيون فوتبال با درخواست باشگاه استقلال مبني بر بخشش مدافع اين تيم موافقت كرد. به گزارش سایت رسمی باشگاه شوراي عالي استيناف امروز صبح در حكمي رسمي به باشگاه استقلال با بخشش امير حسين صادقي موافقت كرد. صادقي در جريان بازي با مس كرمان در هفته دوم بدليل وارد كردن ضربه سر به بازيكن تيم حريف از بازي اخراج و از سوي كميته انضباطي با محروميت 3 جلسه‌اي روبرو شد.
از محروميت مدافع استقلال يك جلسه باقي مانده بود كه با اين حكم در صورت صلاحديد حجازي مي‌تواند مقابل صباباتري به ميدان برود.

shahin666
26-09-2007, 18:02
فرهاد مجیدی:
محكوم به برد هستیم
پیراهن شماه 27 را می‌پوشم
اولین حضورم در استقلال باشكوه خواهد بود

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به وضعیتی كه در جدول رده‌بندی داریم در دیدار با صباباتری محكوم به برد هستیم.

فرهاد مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهاركرد: ما وضعیت چندان مناسبی در جدول رده‌بندی نداریم و در دیدار روز جمعه برابر صباباتری محكوم به برد هستیم و با توجه به این كه صباباتری هم برای برد به میدان می‌آید كار برای رسیدن به پیروزی آسان‌تر خواهد بود.

وی افزود: تلاش می‌كنیم تا ضمن ارایه بازی خوب نتیجه لازم را از این بازی كسب كنیم. من هم قرار است كه پس از سال‌ها برای استقلال بازی كنم كه این بسیار باشكوه خواهد بود. امیدوارم كه با حضور تماشاگران بازی زیبایی انجام شود و به نظر من هر كس كه ادعای استقلالی بودن دارد، باید روز جمعه به ورزشگاه آزادی بیاید.

مجیدی درباره‌ی روند تكمیلی تیم استقلال گفت: تیم ما جوان است و برای آن كه تیمی شویم كه همه انتظار دارند، باید به تیم زمان بدهیم. تیم ما در هر بازی نسبت به بازی قبل پیشرفت می‌كند و شما می‌توانید این پیشرفت را این هفته در خطوط دفاع، هافبك و حمله مشاهده كنید. سعی و تلاش ما این است كه هر چه زودتر به آن تیمی تبدیل شویم كه همه توقع دارند.

مهاجم تیم استقلال درباره‌ی میزان شناختش از صباباتری گفت: هیچ شناختی از صباباتری ندارم اما، شنیده‌ام كه آنها تیم خوبی هستند كه در شش بازی یك گل دریافت كرده‌اند. باید مراقب این تیم باشیم اما، بازی با تیم‌هایی كه برای برد مقابل ما حاضر می‌شوند، راحت‌تر از بازی با تیم‌هایی است كه تدافعی بازی می‌كند و با انجام یك بازی بسته قصد كسب تك امتیاز دارند.

وی درباره‌ی مدعیان این فصل لیگ برتر گفت: خیلی زود است كه بخواهیم با گذشت شش هفته درباره‌ی مدعیان لیگ صحبت كنیم، چرا كه هفته‌های زیادی مانده است اما، تیم‌های سپاهان، پرسپولیس، صباباتری، استقلال اهواز، مس كرمان و استقلال تهران جز تیم‌هایی هستند كه بازی‌های خوبی را تا این جا به نمایش گذاشته‌اند.

مجیدی در پاسخ به این سوال كه آیا قرار است، شماره‌ی پانزده را در این فصل بر تن كنید؟ گفت: قرار بود كه پیراهن شماره پانزده را بپوشم اما، این پیراهن برای فرزاد است و به خودم اجازه نمی‌دهم پیراهنی را بر تن كنم كه هشت سال بر تن برادرم بوده است. مطمئن هستم كه فرزاد روزی به استقلال برمی‌گردد و این پیراهن را می‌پوشد. خیلی دوست داشتم كه او هم در استقلال بود و ما كنار هم بازی می‌كردیم. جای فرزاد در استقلال خالی است.

مجیدی در پایان گفت: این فصل پیراهن شماره 27 را بر تن خواهم كرد.

shahin666
26-09-2007, 18:15
ساعدی:پس از پشت سر گذاشتن هفته های ابتدایی لیگ برتر، عیار تیم فوتبال استقلال از این هفته در دیدار با سه تیم بالای جدول مشخص خواهد شد

هاشم ساعدی با بیان این مطلب افزود: 28 هفته از مسابقات لیگ برتر باقی مانده است که طی آن هر تیم می توانند شانس خود را برای کسب 84 امتیاز بیازماید در این بین تنها دو عامل صبوری و زمان می تواند در موفقیت و ناکامی تیم ها تاثیرگذار باشد.وی ادامه داد: تیم ما در هفته های آغازین لیگ متاثر از عواملی چون محرومیت و مصدومیت بازیکنان تاثیرگذار، اعمال تغییراتی گسترده در ترکیب اصلی و... نتوانست روند روبه رشد کاملی داشته باشد که با توجه به مسائل عنوان شده قابل پذیرش است اما از این هفته هماهنگی ها بیشتر شده و با رفع پاره ای از مشکلات می توانیم امیداور باشیم که استقلال عیار خود را در تقابل با سه تیم بالای جدول نشان می دهد و روند روبه رشدی را آغاز خواهد کرد.

سخنگوی باشگاه استقلال با اعلام مواضع این باشگاه نسبت به ناصرحجازی تاکید کرد: حجازی سرمربی استقلال که با اعتماد و اعتقاد مسئولان باشگاه این مسئولیت به وی محول شد. اطمینان داریم او می تواند تیم را متحول کند. او ابرازهای لازم برای این کار را دارد که با استفاده بهینه از آنها و برنامه ریزی دقیقی خواسته های مدیریت باشگاه و هواداران را برآورده می سازد.

وی افزود: حجازی حساسیت شرایط موجود را می داند و حتما راه مقابله با مشکلات را اندیشیده است. به همین خاطر است که امیدواریم در سایه همت او و کادر فنی استقلال با توکل به خدا صبوری و گذشت زمان استقلال به موفقیت دست یابد.

ساعدی در ادامه با اشاره به رفع مشکل فرهاد مجیدی گفت: ظاهرا کارت Itc فرهاد مجیدی صادر شده و این بازیکن می تواند از هفته آینده تیم را همراهی کند. با حضور او در کنار بازیکنان توانمندی چون آرش برهانی و حمید شفیعی خط حمله استقلال تقویت خواهد شد.

سخنگوی باشگاه استقلال با رد شایعات حضور سرمربی خارجی در این تیم افزود: در شرایطی فعلی تمام هم و غم مدیریت باشگاه معطوف به موفقیت تیم شده است که باید از نگاه آنها تشکر کرد. مدیران باشگاه استقلال با حساسیت به جای خود نه تنها برای تیم مشکل ساز نشده اند بلکه مایه دلگرمی مربیان و بازیکنان استقلال را فراهم آورده اند.

وی تصریح کرد: آقای فتح الله زاده درهفته های گذشته تمام سعی خود را برای حفظ آرامش تیم معطوف کرده است که جا دارد از حمایت های ایشان تشکر کنیم. مطمئنا ثمره این اطمینان و حمایت از تیم را در هفته های آینده با موفقیت و پیروزی های استقلال خواهیم دید.

shahin666
26-09-2007, 18:16
دیدار با یک تیم مطرح اروپایی در تهران

مسئولان باشگاه استقلال در تدارک برگزاری بازی دوستانه با یکی از تیم های مطرح فوتبال اروپا در ورزشگاه آزادی تهران هستند.یه گزارش سایت رسمی باشگاه مسئولان باشگاه استقلال در راستای تقویت تیم فوتبال این باشگاه و تبلیغات بیشتر برای این باشگاه در جریان نیم فصل مسابقات لیگ برتر برگزاری بازی دوستانه با یکی از تیم های مطرح قاره اروپا را در دستور کار خود دارند.

دراین رابطه مذاکراتی نیز با چند باشگاه مطرح از ایتالیا و آلمان انجام شده است که پس از حصول توافق نهایی اسامی آنها اعلام خواهد شد.

زمان برگزاری این بازی قطعا همزمان با نیم فصل مسابقات لیگ برتر و تعطیلی لیگ های اروپایی است تا این تیم ها برای سفر به تهران با مشکلی مواجه نباشند

shahin666
26-09-2007, 18:17
فتح الله زاده: حجازى یك فصل فرصت دارد!

تهران IranSport.Net - مدیر عامل باشگاه استقلال با اعلام حمایت مجدد از ناصر حجازى گفت: حداقل فرصتى كه باید به یك مربى داد، یك فصل است و فكر مى كنم باید این فرصت را به حجازى هم داد. «على فتح الله زاده» با بیان اینكه هماهنگى بیشترى در استقلال در حال شكل گیرى است گفت: بازیكنان استقلال به لحاظ بدنى در حال رسیدن به فرم ایده آل هستند و انشاء الله در بازى هاى بعدى نمایش قابل توجه ترى از خود به نشان خواهند گذاشت. وى در خصوص سرمربیگرى حجازى گفت: باید به حجازى یك فصل فرصت داده شود. مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال كه آیا در صورت ناكامى هاى پى در پى استقلال، حجازى عوض نمى شود گفت: شرایط خاص، شرایط خاص خود را دارد اما من فكر مى كنم استقلال با حجازى به روزهاى اوج خود بازخواهد گشت. فتح الله زاده حضور سرمربى خارجى در استقلال را تكذیب كرد و گفت: ما هیچ گزینه خارجى براى سرمربیگرى استقلال در ذهنمان نیست.وى افزود: حضور مربى خارجى در كسوت كمك مربى نیز در استقلال صحت ندارد مگراینكه ناصر خان خواهان حضور مربى خارجى در تیم باشد كه آنگاه ما این موضوع را بررسى مى كنیم.
قابل توجه بعضی از دوستان عشق است حاجی و ناصر خان رو

Ali Pacino
26-09-2007, 21:16
من که نگرفتم فرهاد مجیدی می تونه مقابل صبا بازی کنه یا می ره واسه ی هفته ی بعدش
صادقی هم بخشیده شد و لی دفاش خیلی ضعیفه کاشکی انصاریان رو نگه می داشتن

shahin666
27-09-2007, 00:40
دوست عزیز فرهاد مجیدی میتونه بازی با صبا باتری بازی کنه البته این که حتما
از ابتدا بازی کنه یا نه دیگه نظر مربی هست
صادقی هم همین طور میتونه جمعه بازی کنه
البته با آمدن صادقی و از چند هفته دیگه بیژن کوشکی خط دفاعی مون وضعش بهتر میشه
دیگه انشالا این دوتا بازیکن که آمدن دیگه سعید لطفی رو حتی روی نیمکت هم نمی بینیم
پیروز قربانی-امیرحسین صادقی- بیژن کوشکی-سعید لطفی -حسین کوشکی- بیات
البته آره منم موافقم خیلی خوب بود اگر انصاریان رو هر جوری بود نگه میداشتن مخصوصا
وقتی فکری رفت ولی دیگه انصاریان کشته مرده پروین هست با اینکه حجازی و باشگاه میخواست و
یک سال دیگه قرارداد داشت خودش نخواست بمونه

Ali Pacino
27-09-2007, 00:49
دوست عزیز فرهاد مجیدی میتونه بازی با صبا باتری بازی کنه البته این که حتما
از ابتدا بازی کنه یا نه دیگه نظر مربی هست
صادقی هم همین طور میتونه جمعه بازی کنه
البته با آمدن صادقی و از چند هفته دیگه بیژن کوشکی خط دفاعی مون وضعش بهتر میشه
دیگه انشالا این دوتا بازیکن که آمدن دیگه سعید لطفی رو حتی روی نیمکت هم نمی بینیم
پیروز قربانی-امیرحسین صادقی- بیژن کوشکی-سعید لطفی -حسین کوشکی- بیات
البته آره منم موافقم خیلی خوب بود اگر انصاریان رو هر جوری بود نگه میداشتن مخصوصا
وقتی فکری رفت ولی دیگه انصاریان کشته مرده پروین هست با اینکه حجازی و باشگاه میخواست و
یک سال دیگه قرارداد داشت خودش نخواست بمونه
ممنون از توضیحاتت ولی فکر کنم وضیت خط دفاعی بده چون از بازیکنا خوب بازی نمی گیره مثلا سعید لطفی پست تخصصیش هافبک دفاعی بوده و پزمان منتظری پستش دفاع آخر هست درباره کوشکی ها خیلی متاسفم که استقلال یه همچین مدافع هایی داره

Rezacell
27-09-2007, 03:43
جمعه روز وحدت ما استقلالي هاست اميدوارم مشكلات و ناراحتي هاي گذشته را به باد بسپاريم ما جمعه ميريم به سوي قهرماني
انشاالله لونگي ها هم اولين باختشون از همداني دريافت ميكنند
وحدت وحدت فوري فوري
من كه مي گم استقلال 3 -0 صبا
پاس 2-1 پرسپوليس
هركي موافق اعلام كنه
دوست دارم جمعه همه بيان وتبريك بگن

Rezacell
27-09-2007, 03:48
sahin666 عزيز سلام
به خدا اصلا قصدم ناراحت كردن شما نبود خوب شما از يه مربي و مدير عامل خوشتون مياد و من هم از يكي ديگه ولي گذشته ها گذشته
حالا وقت وحدت و همدلي ما استقلالي ها هستش بايد به ورزشگاه بريم و تيممون رو تشويق كنيم مثل استقلال و برق ما امسال هم قهرماني ميخوايم
ياد شعارهاي گذشته افتادم
استقلال اول بشي آخر بشي دوست داريم

shahin666
27-09-2007, 17:27
دوست عزیز البته وضعه خط دفاعی مونم خیلی هم بد نیست البته درسته که مثه فضل قبل نیست و توی
این چند تا بازی زیاد گل خوردیم
ما سه بازیکن از خط دفاعی مون رفتن محمود فکری- علی انصاریان-مرتضی ابراهیمی
مخصوصا فکری که نزدیکه هفت ،هشت سال بریا استقلال تو خط دفاعی بازی میکرد و یه جورای همه کاره تیم
توی خط دفاعی بود انصاریان هم که تازه جا افتاده بود ولی رفت
خوب چندتا بازیکن هم برای خط دفاعی جدید گرفتیم
پژمان منتظری-بیژن کوشکی- سعید بیات- حسین کوشکی
خوب سیستم استقلال تغییر کرده و این بازیکنا هم باید باهم هماهنگ بشن
صادقی و بیژن کوشکی هم که تازه اضافه شدن (البته کوشکی از چند هفته دیگه میتونه بازی کنه)
البته به نظر من که سعید لطفی اصلا بازیکن نیست و درش شکی هم نیست درباره منتظری هم فکر کنم
وقتی جلوتر بازی میکنه عملکردش بهتره
البته دوست عزیز چطور میگید درباره کوشکی ها خیلی متاسفم که استقلال یه همچین مدافع هایی داره
حسین کوشکی از لیگ دسته یک از تیم مرصاد شیراز اومده و تجربه لیگ برتر رو نداره البته هنوز زیاد فرصت بازی نداشته هرچند توی بازی با برق اصلا خوب کار نکرد حالا حسین رو قبول
ولــــــــــــــــــی بیژن کوشکی که واقعا بازیکن خوبی هست چه اون زمانی که توی ابومسلم بود و چه فصل قبل که توی پاس بازی میکرد مدافع جنگده و خوبی هست حالا من نمیدونم شما چطور این حرفو می زنید

دوست عزیز Rezacell ولی قبول کنید ناصر خان حجازی و فتح الله زاده از اسطوره های استقلال هستن و هر دوشون برای استقلال خیلــــــــی زحمت کشیدن واقعا حاجی توی این 63 سال یکی از بهترین مدیرها بوده و خیلی زحمت کشیده واقعا میشه گفت تمام زندگیش رو برای استقلال گذاشته حاجی انقدر مرد هست که از خودش چک میکشه تا برای فصل نقل انتقلات استقلال بتونه بازیکن خوبی بخره و خیلی کارهای دیگه بهر حال بگذریم دوست عزیز

Ali Pacino
27-09-2007, 17:45
بله با بیشتر حرفات موافقم
به همون دلیلی که شما سعید لطفی رو بازیکن نمی دونید منم کوشکی ها رو بازیکن نمی دونم:31:
البته شوخی کردم ولی بازیکن هر چقدر هم خوب باشه باید خوش نام باشه به نظرم اینا معروف نشن خیلی بهتر بود یا مثه نویدکیا که فامیلش رو عوض کرد اینها هم همینکار رو می کردن ولی اصلا قصد بی احترامی به هیچ کدومشون رو ندارم فقط نظرم رو گفتم
درباره سعید لطفی فقط این رو بگم که یکی از بهترین بازیکنای پیکان بود اما تو استقلال اینقد بهش بازی ندادن تو همین 2 . 3 تا بازی چند تا سوتی وحشتناک داده
منتظری هم پارسال تنها بازیکن خوب فولاد تو دفاع بود خیلی مستحکم هستش همش یه بازی اونم با ملوان تو پست اصلیش بازی کرد اگه بهش اطمینان کنه تو پستش جا بیفته توپ ازش رد نمی شه
ترکیب رویایی دفاع استقلال از نظر من
3 دفعه : منتظری دفاع میانی
دفاع راست پیروز
دفاع چپ صادقی

مجید فینا
27-09-2007, 19:52
فتح‌الله‌زاده در گفت و گو با فارس:

ناصر حجازي را تا پايان فصل از استقلال كنار نمي‌گذاريم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 05260365_L600.jpg

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال گفت: حجازي براي اصلاح ساختار تيم يك فصل فرصت دارد و كنار گذاشتن وي تا پايان فصل منتفي است.

علي فتح الله زاده در گفت‌ و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: اخبار مربوط به بركناري ناصر حجازي شايعاتي بي‌اساس است. به هيچوجه تا پايان فصل جاري ليگ برتر تغييري در كادر فني نخواهيم داشت.
وي با تاكيد بر اطمينان مديران باشگاه استقلال به قدرت كادر فني كنوني، افزود: يك فصل، حداقل زماني است كه حجازي مي‌تواند براي اصلاح تيمي با تغييرات گسترده در كادر مديريتي و بازيكنان در اختيار داشته باشد.
فتح الله زاده در تشريح دلايل عدم موفقيت استقلال در ليگ برتر، عنوان كرد: استقلال با تغييرات وسيع و گسترده‌اي مواجه شده است. هماهنگ كردن اين بازيكنان زمانبر است. تيم ما تمرينات بدنسازي را ديرتر از سايرين آغاز كرد و ديرتر نيز به آمادگي مطلوب مي‌رسد.
وي افزود: اطمينان دارم استقلال از هفته آينده به شرايط مطلوب مي‌رسد و نتايج بهتري را در ليگ به دست مي‌آورد.
مديرعامل استقلال با بيان اينكه عدم نتيجه‌گيري در بازي‌هاي ابتدايي ليگ سبب نمي‌شود از كورس قهرماني عقب بمانيم، يادآور شد: در ليگ امسال هر تيم 32 بازي انجام خواهد داد. به طور قطع، عدم نتيجه‌گيري در 5 يا 6 بازي سبب از دست دادن شانس قهرماني نخواهد شد.
وي به دو تساوي پرسپوليس اشاره كرد و افزود: حقيقت اين است كه تمامي تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر داراي توانايي‌هاي نزديك به هم هستند. ديگر به آساني نمي‌توان از سد تيم‌هاي شهرستاني گذشت. استقلال و پرسپوليس كه مدعي قهرماني هستند، بايد خود را براي انجام 32 فينال آماده كند.
فتح الله زاده انتخاب آتيلا حجازي به عنوان آناليزور را نظر مستقيم كارد فني عنوان كرد و افزود: استقلال آناليزورهاي زيادي دارد كه همگي با نظر مستقيم سرمربي انتخاب شده‌اند. به عنوان مديرعامل نقشي در انتخاب اين افراد ندارم.
وي حريف استقلال در ديداري دوستانه كه در تعطيلات ليگ برتر برگزار مي‌كند را يك تيم مطرح از يكي از كشورهاي آلمان، ايتاليا و اسپانيا دانست و افزود: در 2 هفته آينده و پس از بررسي در هيئت مديره، به 5 تيم از كشورهاي فوق دعوتنامه ارسال مي‌كنيم تا در نهايت، براي بازي با يكي از آنها به توافق برسيم.

shahin666
28-09-2007, 03:34
علی جان متوجه این یه تیکه حرفی که زدی نشدم

ولی بازیکن هر چقدر هم خوب باشه باید خوش نام باشه به نظرم اینا معروف نشن خیلی بهتر بود یا مثه نویدکیا که فامیلش رو عوض کرد اینها هم همینکار رو می کردن ولی اصلا قصد بی احترامی به هیچ کدومشون رو ندارم فقط نظرم رو گفتم
یعنی چی انوقت دوست عزیز؟؟
مگه بازیشون به اسمه شون هست یعنی چون فامیلی شون کوشکی هست و خوش نام نیست پس بازیکن خوبی هم نمیشن پس اگر اینجوری هست خیلیا هستن که شاید اسم و فامیلی شون زیاد جالب نباشه پس باید برن اسمو فامیلی شون رو عوض کنن دیگه کوشکی که از مامانی که بدتر نیست
یعنی چون نوید کیا رفت فامیلی قبلش که گوزری بود کرد نویدکیا بازیش بهتر شد
من که متوجه حرفه شما نشدم !!!!

e_mohsen83
28-09-2007, 15:28
فقط انشاالله بازی امشبو ببریم اگر نبریک که خیلی ابروریزی
من نمی دونم چرا این ئلطفی در استقلال بازی می کند با اون بازی مزخرفش اه

fery joon
28-09-2007, 15:52
خیلی خوشبینم که امشب با یه نتیجه خوب ببریم.....:20:

e_mohsen83
28-09-2007, 22:18
اینم از امشب:21::21:
چرا این جور بازی می کنندچرا او گل اولو مردود اعلام کرد داور......
این شفیعی چرا اینجو بازی کرد.........
حجازی هم شانس نداره..........:41::41::41:

boys_won
28-09-2007, 22:22
ای بابا ... کلید کردیم رو مساوی

چه بد وضعی شده ها

fery joon
28-09-2007, 22:43
بابا هافبک نداریممممممممممممم.............. ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اعصابم داغون شد.................. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali Pacino
28-09-2007, 22:48
استقلال 86 کجا و استقلال 76 کجا!
واقعا من که از این تیم ناامید شدم بازی بعدیمونم یا با سپاهان هست یا با پرسپولیس
من که به این تیم اصلا امیدی ندارم حجازی رو خیلی دوست دارم ولی معلوم نیست چی به سرش اومده که این نتایج رو می گیره
راستی یوسفی مصدوم شده بود خوب نشده؟ چرا جباری و پولادی بازی نکردن؟

Behroooz
28-09-2007, 22:49
ناصر حجازي به درد تيم نمي خوره .

اي كاش غلام پيرواني مربي تيم بود .

ss_m_ss
28-09-2007, 22:58

در اینصورت منصوریان + نوازی + سان جان + منیعی + جباری و . . . رو میزاشت کنار و چند تا بازیکن امید میاورد.:31:

ولی حداقل 15 امتیاز میتونست جمع کنه.:46:

حالا هی بگین که به حجازی فرصت بدین ! ! ! :13:

بابا به خدا دوران مربیگری این جور آدم ها تموم شده .

shahin666
28-09-2007, 23:01
امروزم 5 تا بازیکنمون رو نداشتیم جباری- کوشکی-پولادی-یوسفی-بیاتی نیا
یوسفی که هنوز مصدوم هست از هفت هشت روز دیگه میرسه پولادی هم سه اخطاره بود نمیتونست بازی کنه
ولی جباری رو نمیدونم چرا بازی نکرد
بابا اون گل اول همون اوایل بازی زدیم خداوکیلی درست بود برای چی گل رو قبول نکرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الکی هم که هـــــی آفساید گرفت یه سری از آفسایدا هم اشتباه بود بعد میگن چرا تماشچیا ما به داور فحش میدن چرا بی احترامی میکنن (به خدا حق شونه)هر چند تماشچیای استقلال بدون کوچیکترین بی احترامی فقط با سوت زدن اعتراض شون رو نشون دادن
تعویض برهانی به نظر من اشتباه بود حداقل از شفیعی که آماده نیست بهتر بود
صبا باتری ها هم که وحشی شده بودن 6 تا کارت زرد فقط خطا میکردن
آقا بهروز شما هم که بعد از هر بازی که استقلال نتیجه نمیگیره یه مربی برای استقلال آرزو میکنی !!!!!

ramyar.v
28-09-2007, 23:14
صبا باتری ها هم که وحشی شده بودن 6 تا کارت زرد فقط خطا میکردن

دوست من خواهش میکنم ادبیاتت رو تغییر بده
خیلی بد صحبت میکنی
شاید یکی از فامیل های این بازیکن ها نوشته ی شما رو بخونه
شما خودتو بزار بهجای اون اونوقت ناراحت نمیشی؟؟؟؟

shahin666
28-09-2007, 23:19
دوست عزیز ramyar.v شما حتما باید بیای توی این تاپیک به من یا بقیه بچه ها گیر بدید
حالا شما نگران یکی از فامیلهای بازیکن ها که بیاد اینجا نباشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن 6 تا کارت زرد گرفتن توی یه بازی ؟؟؟؟ یعنی چی؟؟؟ یعنی جوانمردانه شده بودن....

ramyar.v
28-09-2007, 23:23
دوست عزیز ramyar.v شما حتما باید بیای توی این تاپیک به من یا بقیه بچه ها گیر بدید
حالا شما نگران یکی از فامیلهای بازیکن ها که بیاد اینجا نباشید
در ضمن 6 تا کارت زرد گرفتن توی یه بازی ؟؟؟؟ یعنی چی؟؟؟ یعنی جوانمردانه شده بودن....

اولا اینکه می دونم شما از نتیجه ناراضی هستی و این بی احترامی شما هم به خاطر اینه
که شاید هر کس دیگه ای هم اینطوری بشه
ولی شما نباید به خودت اجازه بدی که اینطوری صحبتکنی
دوما به تیمی که 6 تا کارت زرد بگیره هر چی بگن اون چیزی که شما گفتی نمیگن
سوما اره من نگرانم چون یکی از اقوام منم تو بازی بود

persian365
28-09-2007, 23:24
من دیگه نمی دونم چی بگم
کی می خواد درست بشه
حالا خدا کنه با اومدن فرهاد یکم بهتر بشه

shahin666
28-09-2007, 23:34
دوست عزیز اون گزارشکر هست توی خبرگذاری جوان اونم یکی از اقوام ماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما که انقدر عصای ادب دارید برید توی تاپیک پرسپولیس یعنی تاپیک خودتون بیبنید اونجا چی درباره اون گزارشکر گفتن که من موندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چطور کسی اون حرفو ویرایش نکرد یا چیزی بهش نگفت
اون حرفی که زده شد صد برابر بدتر از چیزی هست که من گفتم
بهتره شما که از بقیه در رابطه با حرف زدن ایراد می گیرد اول برید توی تاپیک خودتون بعد بیاید اینجا

ramyar.v
28-09-2007, 23:53
دوست عزیز اون گزارشکر هست توی خبرگذاری جوان اونم یکی از اقوام ماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما که انقدر عصای ادب دارید برید توی تاپیک پرسپولیس یعنی تاپیک خودتون بیبنید اونجا چی درباره اون گزارشکر گفتن که من موندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چطور کسی اون حرفو ویرایش نکرد یا چیزی بهش نگفت
اون حرفی که زده شد صد برابر بدتر از چیزی هست که من گفتم
بهتره شما که از بقیه در رابطه با حرف زدن ایراد می گیرد اول برید توی تاپیک خودتون بعد بیاید اینجا

ببین عزیزم استقلال پرسپولیس بحثش فرق میکنه
ای دو تا رو با هم مقایسه نکن
بعد هم اون گزارشگر تمام مصاحبه هاش مغرضانه هست
ولی بازیکن ها چی ؟
به کسی حرفی زدند که بخوان نا سزا بشنون؟؟

Ali Pacino
29-09-2007, 00:01
می گم هنوزم برام سواله چرا جباری بازی نکرده نکنه اختلاف افتاده بینشون
یه هافبک تمام عیار داره اونم معلوم نیست چرا بازی نمی کنه
خدا کنه حجازی نگه تشخیص دادم بازی نکنه

fery joon
29-09-2007, 00:04
ناصر حجازي به درد تيم نمي خوره .

بهروز عزیز خداوکیلی خودمون اعصابمون به حد کافی داغونه دیگه تو داغونترش نکن

غلام پیروانی اصلا در حد استقلال نیست . ایشون فقط میتونه در تیمی مثل فجر موفق باشه که تا حالا هم بوده. ولی استقلال فجر نیست

shahin666
29-09-2007, 00:28
ببین عزیزم استقلال پرسپولیس بحثش فرق میکنه
ای دو تا رو با هم مقایسه نکن
بعد هم اون گزارشگر تمام مصاحبه هاش مغرضانه هست
ولی بازیکن ها چی ؟
به کسی حرفی زدند که بخوان نا سزا بشنون؟؟
اولا شما اول برید بیبنید اون حرفی که زده شده رو اصلا باید توی یه همچین جای یعنی توی فرم میگفتن
واقعا حرفه زدن به اون زشتی رو هیچی نمگید حالا من یه چیزی گفتم اومدی سه پیچ گیر دادی به من
هیچم اون گزارشکر مغرضانه حرف نزد اگر اینجوریه آره یکی از بازیکنا حرف بد زد شما نشنیدی
بعدشم حالا چیه؟ نکنه شما از اقوام عباس مرادی یا مثلا از اقوام محمد حسین ضیایی یا شایدم عباسفر با اخلاق یا شایدم از اقوام المیر تولیا هستید
شرمنده دوست عزیز عنوان این تاپیک رو ببنید
من دیگه در این رابطه حرفی نمی زنم چون نه ربطی به این تاپیک داره و نه من انقدر بیکارم
موفق باشید

ramyar.v
29-09-2007, 00:44
اولا شما اول برید بیبنید اون حرفی که زده شده رو اصلا باید توی یه همچین جای یعنی توی فرم میگفتن
واقعا حرفه زدن به اون زشتی رو هیچی نمگید حالا من یه چیزی گفتم اومدی سه پیچ گیر دادی به من
هیچم اون گزارشکر مغرضانه حرف نزد اگر اینجوریه آره یکی از بازیکنا حرف بد زد شما نشنیدی
بعدشم حالا چیه؟ نکنه شما از اقوام عباس مرادی یا مثلا از اقوام محمد حسین ضیایی یا شایدم عباسفر با اخلاق یا شایدم از اقوام المیر تولیا هستید
شرمنده دوست عزیز عنوان این تاپیک رو ببنید
من دیگه در این رابطه حرفی نمی زنم چون نه ربطی به این تاپیک داره و نه من انقدر بیکارم
موفق باشید

از اونجا که بحث کردن با شما فایده نداره
و مرغ شما یه پا داره دیگه ادامه نمیدم

boys_won
29-09-2007, 08:23
چه شود بازی با پرسپولیس .......

e_mohsen83
29-09-2007, 11:43
انشاالله بازی بعدی رو می بریم فقط اتحاد
خوب وقتی توپ توی دروازه نمی ره دیگه باید چه کرد

shahriar_sh_2007
29-09-2007, 11:53
با سلام
آقای حجازی شما چی از جون این استقلال می خاید بابا والا خیلی رو می خواد این همه نتایج بد بگیری بعد دوباره بگی حالا زمان می خواد پس این زمان کی می خواد برسه . حتما هفته بست و نهم دیگه هماهنگ میشه. به هواداران عزیز بگم که تا زمانی که آقای حجازی است همین آشه و همین کاسه این آقا از علم فوتبال هیچی نمیدونی . من از همون بازی دوم دیگه میدونستم این آقا هیچی بلد نیست . پس همون شعار میدم که حجازی حیا کن استقلالو رها کن.

shahin666
29-09-2007, 15:10
هافبک استقلال دوباره مصدوم شد / پزشک استقلال وضعیت جباری را برای حضور در دربی مشخص می کند
مجتبی جباری به علت مصدومیت در لیست 18 نفره تیم فوتبال استقلال تهران برای دیدار با صباباتری قرار نگرفت.

به گزارش خبرنگارمهر، هافبک تیم استقلال که به علت مصدومیت از ناحیه زانو در تمرین روزگذشته این تیم، دیدار با صباباتری را از دست داد، شاید به همین دلیل دربی تهران را هم از دست بدهد.

بر این اساس قراراست پزشک باشگاه استقلال تهران فردا با انجام معاینات کامل روی زانوی مصدوم مجتبی جباری، مشخص کند که آیا این بازیکن به دربی بزرگ پایتخت خواهد رسید یا نه.

دیدارتیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس ازهفته نهم رقابت های لیگ برتر جام خلیج فارس روز 21 مهرماه و همزمان با عید سعید فطربرگزار خواهد شد.

لازم بذکراست جباری که در اردوی آماده سازی تیم ملی ایران در سوئیس پیش از آغاز مسابقات جام جهانی 2006 آلمان دچار پارگی رباط صلیبی پا شده بود، پس از یک فصل دوری از مسابقات هنوز به روزهای اوج خود بازنگشته است.
اینم برای دوستانی که میگفتن چرا جباری نبود

shahin666
29-09-2007, 15:16
مهاجم تیم فوتبال استقلال:
بی‌دقتی و بدشانسی دوعامل اصلی عدم نتیجه‌گیری‌های استقلال است
مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هرچند كه مدافعان صبا باتری از بهترین مدافعان ایران هستند اما، این خط دفاعی نفوذ پذیر بود.

علی علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با ضربه پذیر خواندن خط دفاع صبا باتری اظهاركرد: مهاجمان استقلال بارها خط دفاع صبا باتری را آزار دادند و ثابت كردند كه می‌توان از مدافعان این تیم به سادگی عبور كرد.

وی افزود: بی‌دقتی و بدشانسی دو عامل اصلی عدم نتیجه‌گیری استقلال است. اگر موقعیت‌های بدست آمده را به گل تبدیل می‌كردیم، از این وضعیت‌ رها می‌شدیم.

مهاجم استقلال درمورد تیم صبا باتری تصریح كرد: صبا باتری یك بازی پایاپای و نفس گیر را مقابل ما انجام داد. ما توقع چنین بازی را از آنها داشتیم، چون تیمی كه در ابتدای فصل در مكان دوم قرار می‌گیرد، مشخصا با برنامه‌ بازی می‌كند.

علیزاده گل اول استقلال را كه از سوی داور مردود اعلام شد، صحیح دانست و یادآور شد: اعتراض به نحوه‌ی داوری در شرایطی كه استقلال در آن به سر می‌برد یك امر طبیعی است و داوران باید این شرایط را درك كنند.

وی ادامه داد: چون تیم ما با تمامی فاكتورهای لازم برای قهرمانی از جمله مهره‌های كلیدی، مربی خوب، امكانات و غیره را داراست، فقط كافی است تا یك بازی پیروز شویم تا مجددا روی نوار موفقیت قرار گیریم.

وی در پایان با اشاره به بازی هفته‌ی آینده‌ مقابل سپاهان گفت: سپاهان تیمی است كه در جام باشگاه‌ها خوب نتیجه گرفته است و تمام تمركز خود را صرف آن كرده است، بنابراین ما می‌توانیم از این موقعیت به خوبی استفاده كنیم و این تیم را شكست دهیم.

shahin666
29-09-2007, 15:19
ساعدی در گفتگو با مهر:
اشتباهات داوری پیروزی را از استقلال گرفت / نباید خودمان را فریب بدهیم
سخنگوی باشگاه استقلال با اشاره به اشتباهات داوری در بازی این تیم در بازی مقابل صباباتری تاکید کرد ترکی و کمک هایش در این بازی به آبی پوشان کم لطف بودند.

هاشم ساعدی با بیان این مطلب درگفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در بازی روز گذشته استقلال مقابل صباباتری آنچه به وضوح در پاره ای از دقایق بازی به چشم آمد کم لطفی داور و کمک هایش نسبت به تیم استقلال بود.

وی افزود: داور در زمین بازی اشتباه می کند و با عنایت به این نکته که اشتباه او امری طبیعی است تیم ها، کمیته داوران و همه اهالی فوتبال باید از خطای او چشم پوشی کنند. از سوی مقابل اگر یک بازیکن یا مربی مرتکب خطا و اشتباهی کاملا سهوی شود دیگر کسی با این توجیه از خطای او نمی گذرد و برایش جرایمی سخت در نظر گرفته می شود.

سخنگوی باشگاه استقلال اذعان داشت: در بازی استقلال - صباباتری داور و کمک هایش اشتباهاتی مشهود داشتند. به طور مثال می توان به گل صحیح منتظری در دقایق ابتدایی بازی و یا اشتباه کمک داوران در اعلام آفساید به ضرر تیم استقلال اشاره کرد که نمی توان گفت بر جریان و روند بازی تاثیرگذار نبوده است.

ساعدی تاکید کرد: بازبینی مجدد صحنه گل نخست استقلال به خوبی نشان می دهد تیم ما از امتیاز زدن یک گل صحیح محروم شده است. زمانی که توپ روی دروازه صباباتری می آید، آرش برهانی بدون تاثیر روی توپ به زمین می خورد و منتظری کاملا قانونی گلزنی می کند. با کمال تعجب داور مسابقه ابتدا اعلام گل به سود استقلال می کند اما زمانی که پرچم کمک داور را بالا می بیند خیلی زود رای خود را برمی گرداند.

وی تصریح کرد: حال که فوتبال ما دوران تکامل در فوتبال حرفه ای را پشت سر می گذارد شایسته است که داوری هم همپای فوتبال حرفه ای بیاندیشد و عمل کند. اینکه کمیته داوران با تاکید بر میدان دادن به داوران جوان عرصه را برای حضور داوران جوان مهیا کرده، ستودنی است، اما این مسئله نباید به از دست رفتن امتیاز یک تیم تمام شود.

سخنگوی باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه اشتباه داوران سهوی است، افزود: قبول داریم که اشتباهات داوران سهوی است اما گاهی اوقات این خطاها روی تماشاگر، بازیکنان تاثیر منفی می گذارد. در این شرایط اگر آنها مرتکب خطا شوند شاید اتفاقاتی تلخ رقم بخورد.

وی اذعان داشت: ما از کمیته داوران تشکر ویژه داریم که سعی در ارتقا سطح داوری فوتبال کشور دارد، اما بجاست که در این بین سعی شود اشتباهات به حداقل برسد.

ساعدی تصریح کرد: اینکه ما مدعی هستیم که فوتبال مان در سطح اول قاره آسیاست باید داوری مان را نیز به این درجه برسانیم. باید بررسی شود که چرا داوری ما در مسابقات مهم آسیایی نماینده ای ندارد. نباید با این توجیه که کشورهای دیگر با نفوذ در داوری آسیا ودنیا رشد کرده اند خود را فریب بدهیم. برای مسئولان داوری آسیا آنچه بیش از نفوذ اهمیت دارد، کیفیت کار داوران است که بطور کامل زیر ذره بین آنهاست.

اینم یه تیکه از روزنامه نود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا بازم بیان بگن ترکی داور خوبی هست اون از مرادی که ادعاش میشد باید میرفت جام جهانی قضاوت کنه رفت آسیا با اون سوتیش دوتا کارت زرد داد بدون اینکه
اخراج کنه اینم از ترکی که مثلا بهترین داورامون هستن که واقعا هم هستن بازیکن یا مربی، تماشچیا محروم میشن ولی داور که نباید محروم بشه به همین راحتی اینجوری دو امتیاز رو از استقلال گرفتن

shahin666
29-09-2007, 15:22
مشکل استقلال گل نزدن است
هافبک تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به بازی خوب تیمش در مصاف با صباباتری تاکید کرد که تنها مشکل آبی پوشان استفاده نکردن از شانس های گلزنی است.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان پس از دیدار استقلال - صباباتری با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: دو تیم استقلال و صباباتری بازی خوبی را انجام دادند اما فکر می کنم اگر از شانس ها و موقعیت های خود به خوبی بهره می بردیم می توانستیم برنده از زمین خارج شویم.

وی ادامه داد: مانند دیگر بازی های فصل جاری مهمترین مشکل استقلال استفاده نکردن از شانس های گلزنی بود. در مقابل صباباتری روی حرفه ای گری به گل رسید و نتیجه را حفظ کرد.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال با اشاره به شروع توفانی تیم فوتبال استقلال درآغاز نیمه دوم گفت: ما در آغاز نیمه دوم چندین موقعیت گلزنی را از دست دادیم. پس از آن صباباتری روی به دفاع آورد و کمتر صاحب شانس گل شد.

هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص صحنه گل تیم فوتبال صباباتری گفت: همانطور که در زمان به ثمر رسیدن گل همه بازیکنان نقش دارند، زمانی که تیم گلی را دریافت می کند نمی توان فرد خاصی را مقصر دانست. فکر می کنم گل صباباتری روی اشتباه تیمی ما وارد دروازه شد.

وی در خصوص عملکرد تیم داوری بازی استقلال - صباباتری گفت: داور قضاوت خوبی داشت. البته در یکی دو صحنه در حالی که آرش برهانی می توانست با دروازه بان صباباتری تک به تک شود کمک داور در اعلام آفساید اشتباه کرد.

منصوریان در خصوص حضور مجیدی در ترکیب اصلی استقلال گفت: مجیدی پس از هفت سال مجددا برای استقلال بازی کرد. به نظرم برای شروع خوب بازی کرد گرچه برای هماهنگی بیشتر با بازیکنان و جو تیم نیاز به زمان دارد.

sabasistem_co
29-09-2007, 21:32
من که از دست استقلال خیلی اعصابم خرده

حجازی باید خودش استعفا بده

fery joon
30-09-2007, 01:37
از همون اول بدم از این ترکی میومد :2: 2 امتیاز ازمون گرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin666
30-09-2007, 15:34
استقلال نمی تواند بیاتی نیا را حذف كند
خبرگزاری فوتبال ایران- سازمان لیگ به استقلال اجازه خارج نكردن بازیكنی را از فهرست این تیم نمی‌دهد.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران؛ مسئولان استقلال از آنجا كه محسن بیاتی‌نیا در این فصل بازی در این تیم را به دلیل مصدومیت از دست داده قصد داشتند به ناچار بیاتی‌نیا را از فهرست خود خارج سازند اما طبق مقررات سازمان لیگ، باشگاه استقلال نمی‌تواند بازیكن دیگری را در این فصل جایگزین بیاتی‌نیا نمایند.

shahin666
30-09-2007, 15:36
در گفت و گو با فارس
روشن: استقلال بدتر از این نتیجه نمی‌گیرد
خبرگزاری فارس: یك كارشناس فوتبال گفت: استقلال بدتر از این نتیجه نخواهد گرفت و پایین‌تر از رده نهم نخواهد رفت
حسن روشن در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: نتایج استقلال روز به روز بهتر خواهد شد. اگر تیم در مسابقه آینده هم با تركیب دیدار برابر صبا به میدان برود، مشخص می‌شود كه ناصر حجازی توانایی بازیكنان تیم را شناخته و بازیكنان كم كم با هم هماهنگ می‌شوند.
وی افزود: استقلال از این بدتر نتیجه نخواهد گرفت و مطمئن باشید پائین‌تر از رده نهم نخواهد رفت. بازیكنان باید سریعتر خودشان را جمع كنند. مهاجمان به زودی با هم هماهنگ می‌شوند.در دیدار برابر صبا باتری فرهاد مجیدی و آرش برهانی در اواخر مسابقه نشان دادند می‌توانند زوج هماهنگی باشند.
روشن با اشاره به گل نزنی برهانی، عنوان كرد: در استقلال مشكلات انفرادی هم وجود دارد. آرش برهانی كه تاكنون بیش از 30 گل در لیگ برتر زده، در استقلال موقعیت‌ها را به طور بچه‌گانه‌ای خراب می‌كند. استقلال اسم بزرگی دارد و هر بازیكن نمی‌تواند در آن به راحتی بازی كند. امیدوارم بازیكنان هر چه سریعتر این مسئله را درك كنند.
وی افزود: وحید طالب لو دروازه بان استقلال، رقیب جدی ندارد. اشكان نامداری تنها یك دیدار در لیگ برتر انجام داده و این، انگیزه لازم را در طالب لو ایجاد نمی‌كند. امیدوارم استقلال هر چه سریعتر رنگ خوشی را ببیند.
روشن در خصوص شایعه كم كاری طالب لو به دلیل نزدیكی با كادر فنی سابق استقلال، گفت: اعتقادی به این حرف‌ها ندارم. بازیكن وجدان دارد و در تیم كم كاری نخواهد كرد زیرا در آنصورت خودش خراب می‌شود.
پیشكسوت استقلال در خصوص دلیل اصلی ناكامی این تیم در لیگ برتر، اظهار داشت: ناهماهنگی مهم‌ترین مشكل است. 10 بازیكن از شهرها و با فرهنگ‌های مختلف به این تیم آمده‌اند. یكی از نساجی‌ مازندران آمده و 2 نفر از پاس آمده‌اند. هماهنگی این نفرات مشكل است.

shahin666
30-09-2007, 15:39
مجتبى‌ شانه‌ خالى‌ مى‌کند! جبارى‌ در خطر اخراج‌ از استقلال‌
مجتبى‌ جبارى‌ هافبک‌ همیشه‌ مصدوم‌ استقلال‌ پیش‌ از عزیمت‌ کاروان‌ این‌ تیم‌ از هتل‌ المپیک‌ به‌ ورزشگاه‌ آزادی، نزد ناصر حجازى‌ رفت‌ و اعلام‌ کرد به‌ دلیل‌ آسیب‌دیدگى‌ و احساس‌ درد از ناحیه‌ زانو قادر به‌ بازى‌ نیست‌ و بهتر است‌ سهم‌ او را حتى‌ از لیست‌ 18 نفره‌ خارج‌ کنند.
جبارى‌ شب‌ قبل‌ از بازى‌ نیز ساکش‌ را برداشته‌ بود تا به‌ منزل‌ برود اما با وساطت‌ صادق‌ ورمزیار در هتل‌ مانده‌ بود.
جبارى‌ که‌ تا چند روز پیش‌ از مسایل‌ مالى‌ گلایه‌ مى‌کرد حالا درد زانو و... را بهانه‌ قرار مى‌دهد و معلوم‌ نیست‌ به‌ چه‌ دلیلى‌ انگیزه‌ لازم‌ را جهت‌ همراهى‌ استقلال‌ ندارد.
حجازى‌ براى‌ روحیه‌ دادن‌ به‌ جبارى‌ دست‌ به‌ اقدامات‌ بسیارى‌ زده‌ است، در اولین‌ بازى‌ لیگ‌ مقابل‌ استقلال‌اهواز او را در میان‌ ناباورى‌ در ترکیب‌ فیکس‌ گذاشت، در تمرینات‌ و مصاحبه‌ها مدام‌ جبارى‌ را تمجید کرد، نواختن‌ ضربه‌ پنالتى‌ را به‌ او سپرد و کارهایى‌ از این‌ قبیل‌ تا جبارى‌ را از نظر روحى‌ و روانى‌ در شرایط‌ مطلوبى‌ قرار بدهد اما اکنون‌ از داخل‌ استقلال‌ شایعه‌ شده‌ در صورت‌ ادامه‌ این‌ روند این‌ بازیکن‌ را اخراج‌ مى‌کنند.
خیلى‌ها به‌ حجازى‌ گفته‌اند دو بازیکن‌ استقلال‌ تحت‌تأ‌ثیر حرف‌ برخى‌ها قرار گرفته‌اند و انگیزه‌ گذشته‌ را ندارند! سرمربى‌ استقلال‌ دوست‌ نداشت‌ این‌ حرفها را قبول‌ کند اما انگار کار دارد به‌ جاهاى‌ باریک‌ مى‌کشد.
شاید استقلالى‌ها براى‌ حفظ‌ آرامش‌ مجبور باشند این‌ مسایل‌ را کتمان‌ کنند، شاید حجازى‌ همچنان‌ امیدوار است‌ جبارى‌ دست‌ از لجبازى‌ و ناز کردن‌ بردارد اما در صورت‌ ادامه‌ ناکامى‌هاى‌ استقلال‌ شاهد اتفاقات‌ جدید و خبرهاى‌ مهمى‌ خواهید بود.
این اون جباری دوفصل قبل هست دیگه !! همون جباری که باهاش قهرمان شدیم !! حالا بازم بگید حجازی این همه ستاره داره نمیتونه نتیجه بگیره اینم یه دونه از اون ستاره هاش

boys_won
01-10-2007, 07:57
این خبر جباری رو تو روزنامه خبر ورزشی خوندم

شایعه ای بیش نیست !

fery joon
02-10-2007, 02:49
دو دیدار فینال گونه در پیش داریم ..... دو دیدار 6 امتیازی ....یعنی سر جمع 12 امتیاز.....امیدوارم با سربلندی بیرون بیایم

گاومیش
02-10-2007, 07:59
دو دیدار فینال گونه در پیش داریم ..... دو دیدار 6 امتیازی ....یعنی سر جمع 12 امتیاز.....امیدوارم با سربلندی بیرون بیایم

متاسفانه -12 امتیاز کسب خواهید نمود.

boys_won
02-10-2007, 15:19
کاش بازی با سپاهان انجام نمیشد

اگه یه وقت کارتی / مصدومی ..... بازی بعدی نیستن

shahin666
02-10-2007, 16:55
بررسی آخرین وضعیت تیم استقلال در نشست هیات مدیره؛
حمـــایت مجـدد از سرمــربی‌گـری ناصـــر حجـــازی
ساعدی: تقویت كادرفنی فقط با نظر «حجازی»
هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال تهران دوشنبه شب با حضور ناصرحجازی تشكیل جلسه داد و بار دیگر از وی به عنوان سرمربی این تیم حمایت كرد.

به‌گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تهران كه در نشست هفته‌ی‌گذشته خود مباحث و موضوعات مربوط به ناكامی‌های اخیر استقلال را مورد بررسی قرار داده بودند، قرار بود در جلسه‌ی دوشنبه شب با حضور حجازی دلایل این ناكامی‌ها را به نقل از سرمربی تیم تجزیه و تحلیل كنند كه به گفته‌ی سخنگوی باشگاه استقلال پس از ارایه‌ی گزارشی از سوی ناصر حجازی و توضیحات وی در مورد ناكامی‌های اخیر بار دیگر هیات مدیره به اتفاق آرا از سرمربی‌گری وی حمایت كرد.

هاشم ساعدی درگفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهاركرد: در این نشست ناصرحجازی گزارش مشروحی از روند فعالیت‌های تیم ارایه كرد و در مورد دلایل ناكامی اخیر استقلال نیز بحث‌های مفصلی شد.

وی افزود: كلیه‌ی اعضای هیات مدیره نقطه نظرات خود را در مورد شرایط كنونی تیم استقلال ارایه كردند و در مجموع جمع‌بندی‌ها بار دیگر اعضای هیات مدیره از ناصر حجازی حمایت كردند و مقرر شد وی هم‌چنان به عنوان سرمربی فعالیت‌های خود را دنبال كند.

ساعدی در پاسخ به این سوال كه آیا هیات مدیره اصراری بر تقویت كادر فنی نداشته است؟ گفت:‌در مورد این موضوع نیز بحث‌هایی مطرح شد اما، در نهایت مقرر شد با نظر حجازی نسبت به تقویت كادر فنی اقدام شود.

وی تاكید كرد: قطعا اگر حجازی صلاح بداند كه تقویتی در كادر فنی صورت گیرد باشگاه با تمام امكانات خواسته‌های وی را محقق خواهد كرد.

به گفته‌ی سخنگوی باشگاه استقلال در نشست دوشنبه هیات مدیره این باشگاه كلیه‌ی اعضا حضور داشته‌اند.

shahin666
02-10-2007, 16:58
مهدی پاشازاده:به فتح‌ا...‌زاده قول همكاری دادم
مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: به عنوان بازیكن اسبق استقلال، برای كمك به این تیم از هیچ كوششی دریغ نمی‌كنم.
مهدی پاشازاده مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: در جلسه‌ای كه با فتح‌ا...‌زاده مدیر عامل استقلال داشتم، به وی قول هرگونه همكاری در زمینه‌های مختلف را دادم.
وی تصریح كرد: امیدوارم به زودی بتوانم راه مسدود شده ترانسفر بازیكنان ایرانی به اروپا را باز كنم و مثل دوران مدیریت گذشته فتح‌ا...‌زاده در استقلال شاهد فروش بازیكنان ایرانی به اروپا باشیم.
پاشازاده خبر پیوستنش به تیم فوتبال تربیت یزد را تكذیب كرد و افزود: رابطه خوبی با ابراهیم جلالی سرمربی این تیم دارم، اما نمی‌خواهم فوتبالم را در لیگ یك و در خارج از تهران دنبال كنم.

shahin666
02-10-2007, 17:10
صادق ورمزیار: هیچ مشكلی با حجازی ندارم
مربی تیم فوتبال استقلال تهران اعلام كرد: هیچ مشكلی بین وی و ناصر حجازی سرمربی این تیم وجود ندارد.
صادق ورمرزیان مربی تیم فوتبال استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: استقلال تغییرات زیادی را نسبت به فصل گذشته داشته و نتایج نه چندان موفق ما هم به همین دلیل است.
وی ادامه داد: هیچ مشكلی بین من و حجازی وجود ندارد، حجازی از پیش استاد من بوده و حالا هم من بعنوان دستیار در كنار او هستم.
ورمزیار گفت: اگر هواداران ما نتایجی در حد نام استقلال می خواهند، باید به ما اعتماد داشته و اجازه ندهند تیم محبوبشان اسیر حاشیه ها شود

ALI.ARB
03-10-2007, 01:51
* نوازي: ما بازيكن بي تعصب نداريم *

محمد نوازي پس از پايان ديدار برابر صبا باتري،اظهار داشت: در اين بازي به اندازه كافي به حريف فشار آورديم؛ ولي هرچه تلاش كرديم و هرچه به سمت دروازه حريف زديم، به در بسته خورد. صبا باتري تيم خوش شانسي بود و دروازه‌بان آنها توپ‌هاي ما را شانسي گرفت.

كاپيتان استقلال در صحنه‌اي با يكي از هواداران تيم به درگيري لفظي پرداخت. وي در اين باره عنوان كرد: اين تماشاگر مدام داد مي‌زد و به ناصر حجازي بي‌احترامي مي‌كرد. من هم به او گفتم كه دست از بي‌احترامي بردارد.

نوازي ضعف داوري را به ضرر بازيكنان استقلال دانست و افزود: امروز استقلال به حقش نرسيد. تنها يك گل زديم و يك گل هم كه داور نگرفت. فردا هم مي‌گويند استقلال بد بازي كرد و بازيكنان اين تيم بي‌تعصب هستند

shahin666
04-10-2007, 16:31
بازیكنان استقلال دچار مشكل روحی شده‌اند
فقط یك پیروزی می‌خواهیم
مربی تیم استقلال تهران گفت: بازیكنان استقلال از لحاظ روحی كمی دچار مشكل شده‌اند كه برای رفع این مساله تنها به یك پیروزی احتیاج داریم.
صمد مرفاوی با اشاره به امتیازات از دست رفته اظهاركرد: بازی‌هایی كه می‌توانستیم پیروز میدان باشیم، با بی‌دقتی و بدشانسی مواجه شده و همین عوامل در كنار عدم نتیجه‌گیری شرایط روحی بازیكنان را تحت تاثیر قرار داده است.
وی با اشاره به این كه این مشكل به زودی برطرف می‌شود، تصریح كرد: با كسب یك پیروزی ارزشمند می‌توانیم تمام ناكامی‌های گذشته را از یاد برده و مجددا به شرایط آرمانی بازگردیم.
مربی استقلال در خصوص بازی گذشته مقابل صباباتری افزود: در آن بازی بازیكنان ما نسبت به مسابقات گذشته عملكرد قابل قبول‌تری داشتند و وظایف خود را به خوبی در زمین اجرا كردند. هر چند كه نتوانستیم پیروز میدان باشیم.
مرفاوی خاطر نشان كرد: صباباتری تیم پرمهره‌ای است كه چارچوب تیمی خود را نسبت به گذشته حفظ كرده و با آمادگی كامل مقابل استقلال ظاهر شد. ما انتظار یك بازی پایاپای و سخت را از این تیم داشتیم.
وی درباره‌ی بازی آینده برابر سپاهان تاكید كرد: سپاهان تیمی است كه فوتبال را خوب بازی می‌كند.بازیكنان این تیم چند سال است كه در كنار همدیگر هستند، از نظر اخلاقی و تاكتیكی با هم تفاهم دارند.
مربی استقلال ادامه داد: هم اكنون تمرینات خود را بر پایه‌ی شناختی كه از سپاهان داریم، برنامه‌ریزی كرده‌ایم و به كسب حداكثر نتیجه در آن بازی می‌اندیشیم.
مرفاوی درمورد تعویق بازی با سپاهان گفت: هر چند كه پس از بازی با سپاهان فرصت كمی برای آماده‌سازی تیم نسبت به پرسپولیس داریم اما، استقلال برای تعویق بازی با سپاهان درخواستی نداده است.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی اشتباه لیگ گفت: این برنامه‌ریزی‌ها نباید به گونه‌ای انجام گیرد كه مثلا قبل از شروع داربی تیم پرسپولیس فرصت بیشتری برای آماده‌سازی خود داشته باشد.
مربی استقلال درپایان تیم پرسپولیس را نتیجه‌گرا دانست و افزود: كاری به نتایج و جایگاه پرسپولیس نداریم. فقط به فكر تیم خودمان هستیم. تمام تمركز خود را برای بازی‌های بعدی حفظ كرده‌ایم.

shahin666
04-10-2007, 16:31
برنامه های حجازی مورد تایید هیئت مدیره قرار دارد
سخنگوی باشگاه استقلال گفت: برنامه های ناصر حجازی در تیم فوتبال استقلال مورد حمایت کامل هیئت مدیره قرار دارد و تاکنون عملکرد کادر فنی رضایت بخش بوده است.
هاشم ساعدی با بیان این مطلب درگفتگو با خبرنگارمهر، پیرامون نشست هفته جاری هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: درجلسه هفته جاری هیئت مدیره باشگاه استقلال که با حضور ناصرحجازی برگزار شد، مسائل مختلفی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که حاصل آن تشریک مساعی حاضرین برای رفع مشکلات و مسائل تیم فوتبال استقلال بود.
وی ادامه داد : ناصر حجازی دراین نشست گزارشی ازوضعیت تیم را ارائه کرد و برنامه های خود را برای آینده و بازی های حساس پیش رو به اختصاربیان کرد که مورد توجه مدیران باشگاه قرار گرفت.
سخنگوی باشگاه استقلال اذعان داشت: پس از شنیدن نقطه نظرات حجازی کلیه اعضای هیئت مدیره متفق القول حمایت خود را از سرمربی تیم فوتبال استقلال ابراز داشتند و تاکید کردند وی به عنوان سرمربی تیم با قدرت به کارخود ادامه دهد.
ساعدی افزود: دراین بین مدیران باشگاه در راستای کمک هرچه بیشتر به حجازی این اختیار را دادند تا در صورت نیاز با نظرخود اقدام به تقویت کادرفنی کند.
وی با ابراز امیداوری از آینده تیم فوتبال استقلال گفت: هنوز 27 هفته ازمسابقات لیگ برتر باقی است و نمی توان گفت کدام تیم مدعی اصلی قهرمانی است و کدام تیم شانسی برای دستیابی به این عنوان ندارد. اتفاقی که پس ازبازی برگشت استقلال - پرسپولیس درفصل گذشته رقم خورد نشان می دهد که حتی تیم هایی که روی آنها حساب نمی شود هم می توانند دست به کارهای فراتر از حد انتظار بزنند.
ساعدی افزود: پس از این بازی استقلال 12 امتیاز بیشتر از پرسپولیس داشت و در بالای جدول جای داشت، اما درپایان فصل پرسپولیس جایگاه خود را ارتقا بخشید و به رده سوم صعود کرد و بالاتر از استقلال ایستاد. تمام این اتفاقات نشان می دهد در مسابقات لیگ هیچ تیمی نا امید نیست و می تواند امیدوارانه با دیگر تیم ها رقابت کند.
وی درخصوص برنامه آماده سازی تیم فوتبال استقلال قبل از رویارویی با پرسپولیس گفت: درنظر داشتیم اگر بازی سپاهان - استقلال به تعویق افتاد با برپایی اردویی تیم را در آستانه برگزاری دربی از نظر روحی و روانی مهیا کنیم اما با توجه به اینکه بازی یاد شده درتاریخ اعلام شده قبلی برگزارمی شود این برنامه منتفی است و تیم طبق روال عادی خود را برای شرکت دربازی مقابل پرسپولیس آماده خواهد کرد.

shahin666
04-10-2007, 16:36
رییس سازمان لیگ برتر تاكید كرد:
سپاهان - استقلال در همان روز یك‌شنبه برگزار می‌شود
رییس سازمان لیگ برتر اعلام كرد كه دیدار سپاهان اصفهان و استقلال تهران در همان زمان از پیش تعیین شده برگزار می‌شود.
در حالی كه باشگاه سپاهان چهارشنبه پیش با ارسال نمابری به فدراسیون فوتبال تغییر زمان دیدار این تیم در یكی از هفته‌های هشتم یا هم را خواستار شده بود، رییس سازمان لیگ برتر اعلام كرد كه این دیدار در همان تاریخ اعلام شده، یعنی یك‌شنبه هفته‌ی آینده در اصفهان برگزار می‌شود.
این در حالی است كه پیش بینی می‌شد با توجه به شرایط حساس سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا فدراسیون فوتبال با درخواست سپاهان موافقت كند.
هم‌چنین، افتخاری رییس سازمان لیگ برتر گفت: با توجه به حضور هشت بازیكن سایپا در تیم دانشجویان ایران اعزامی به مسابقات جهانی دیدار این تیم برابر مس كرمان از هفته‌ی هشتم رقابت‌های لیگ برتر برگزار نخواهد شد وی افزود: زمان جدید این بازی متعاقبا از سوی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد

اینم باز به خاطره علی دائی ، وسط لیگ علی دائی میره خودش تو تیم دانشجویان بازی میکنه بازیکناشم رفتن خوب باید بازیش تعویق بیفته دیگه خوب علــــــــــــــــی دائـــــــــی هست دیگه

namber_one
04-10-2007, 21:31
استقلال باید وقت بیشتری برای تمرین داشته باشه
همانگونه که پرسپولیس 9 روز وقت داره؟!؟!؟!

babak-online
04-10-2007, 22:14
البته به نظر من استقلال باید با سپاهان بازی کنه، چون اگه بازی نکنه از شرایط مسابقه دور میشه و اونوقت ممکنه تو دربی به مشکل بر خوره. البته سپاهان هم الکی الکی گنده شده، با کمی صبر و حوصله میشه سپاهان رو برد و به پیشواز دربی رفت.

shahin666
05-10-2007, 16:46
حمـــایت مجـدد از سرمــربی‌گـری ناصـــر حجـــازی
ساعدی: تقویت كادرفنی فقط با نظر «حجازی»
هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال تهران دوشنبه شب با حضور ناصرحجازی تشكیل جلسه داد و بار دیگر از وی به عنوان سرمربی این تیم حمایت كرد.
اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تهران كه در نشست هفته‌ی‌گذشته خود مباحث و موضوعات مربوط به ناكامی‌های اخیر استقلال را مورد بررسی قرار داده بودند، قرار بود در جلسه‌ی دوشنبه شب با حضور حجازی دلایل این ناكامی‌ها را به نقل از سرمربی تیم تجزیه و تحلیل كنند كه به گفته‌ی سخنگوی باشگاه استقلال پس از ارایه‌ی گزارشی از سوی ناصر حجازی و توضیحات وی در مورد ناكامی‌های اخیر بار دیگر هیات مدیره به اتفاق آرا از سرمربی‌گری وی حمایت كرد.
هاشم ساعدی اظهاركرد: در این نشست ناصرحجازی گزارش مشروحی از روند فعالیت‌های تیم ارایه كرد و در مورد دلایل ناكامی اخیر استقلال نیز بحث‌های مفصلی شد.
وی افزود: كلیه‌ی اعضای هیات مدیره نقطه نظرات خود را در مورد شرایط كنونی تیم استقلال ارایه كردند و در مجموع جمع‌بندی‌ها بار دیگر اعضای هیات مدیره از ناصر حجازی حمایت كردند و مقرر شد وی هم‌چنان به عنوان سرمربی فعالیت‌های خود را دنبال كند.
ساعدی در پاسخ به این سوال كه آیا هیات مدیره اصراری بر تقویت كادر فنی نداشته است؟ گفت:‌در مورد این موضوع نیز بحث‌هایی مطرح شد اما، در نهایت مقرر شد با نظر حجازی نسبت به تقویت كادر فنی اقدام شود.
وی تاكید كرد: قطعا اگر حجازی صلاح بداند كه تقویتی در كادر فنی صورت گیرد باشگاه با تمام امكانات خواسته‌های وی را محقق خواهد كرد.
به گفته‌ی سخنگوی باشگاه استقلال در نشست دوشنبه هیات مدیره این باشگاه كلیه‌ی اعضا حضور داشته‌اند.

shahin666
05-10-2007, 16:48
آغاز تمرینات سپاهان برای رویارویی با استقلال تهران
عقیلی و محمدی غایبان بزرگ حریف اصفهانی
بازیكنان تیم فوتبال سپاهان اصفهان از روز جمعه اولین تمرین جدی خود را برای رویارویی با استقلال آغاز ‌كردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بازیكنان سپاهان پس از پیروزی سه بر یك برابر الوحده‌ی امارات در دیدار رفت مرحله‌ی نیمه پایانی لیگ قهرمانان آسیا از روز پنج‌شنبه با انجام یك تمرین بسیار سبك و ریكاوری خود را برای دیدار روز یك‌شنبه مقابل استقلال تهران آماده می‌كنند.

سپاهانی‌ها كه در هفته‌ی هشتم لیگ برتر میزبان استقلال هستند تمرینات جدی خود را برای این دیدار آغاز ‌كرد‌ه‌اند تا تنها با برگزاری دو جلسه تمرین به مصاف آبی‌پوشان پایتخت برود.

بر اساس این‌ گزارش، سپاهان در حالی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان استقلال خواهد بود كه دو بازیكن مطرح و تاثیرگذار خود را در این بازی در اختیار نخواهد داشت. هادی عقیلی مدافع این تیم به دلیل آسیب دیدگی در بازی با الوحده قادر به حضور در این بازی نخواهد بود.

عقیلی به احتمال زیاد به دلیل كشیدگی عضله پشت پا حداقل تا دو هفته آینده قادر به همراهی تیمش نیست اما، عباس محمدی دروازه‌بان آماده سپاهان كه در لیگ قهرمانان آسیا نیز نمایش بسیار درخشانی داشت به دلیل مسمومیت غذایی هم اكنون در بیمارستان بستری است و غایب بزرگ سپاهان در بازی روز یك‌شنبه این تیم برابر استقلال است.
مهدی سید صالحی نیز همچنان به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو به شرایط بازی نرسیده و به صورت اختصاصی و زیر نظر پزشكان تمرینات خود را انجام می‌دهد.

shahin666
05-10-2007, 16:49
آغاز تمرینات سپاهان برای رویارویی با استقلال تهران
عقیلی و محمدی غایبان بزرگ حریف اصفهانی
بازیكنان تیم فوتبال سپاهان اصفهان از روز جمعه اولین تمرین جدی خود را برای رویارویی با استقلال آغاز ‌كردند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بازیكنان سپاهان پس از پیروزی سه بر یك برابر الوحده‌ی امارات در دیدار رفت مرحله‌ی نیمه پایانی لیگ قهرمانان آسیا از روز پنج‌شنبه با انجام یك تمرین بسیار سبك و ریكاوری خود را برای دیدار روز یك‌شنبه مقابل استقلال تهران آماده می‌كنند.
سپاهانی‌ها كه در هفته‌ی هشتم لیگ برتر میزبان استقلال هستند تمرینات جدی خود را برای این دیدار آغاز ‌كرد‌ه‌اند تا تنها با برگزاری دو جلسه تمرین به مصاف آبی‌پوشان پایتخت برود.
بر اساس این‌ گزارش، سپاهان در حالی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان استقلال خواهد بود كه دو بازیكن مطرح و تاثیرگذار خود را در این بازی در اختیار نخواهد داشت. هادی عقیلی مدافع این تیم به دلیل آسیب دیدگی در بازی با الوحده قادر به حضور در این بازی نخواهد بود.
عقیلی به احتمال زیاد به دلیل كشیدگی عضله پشت پا حداقل تا دو هفته آینده قادر به همراهی تیمش نیست اما، عباس محمدی دروازه‌بان آماده سپاهان كه در لیگ قهرمانان آسیا نیز نمایش بسیار درخشانی داشت به دلیل مسمومیت غذایی هم اكنون در بیمارستان بستری است و غایب بزرگ سپاهان در بازی روز یك‌شنبه این تیم برابر استقلال است.
مهدی سید صالحی نیز همچنان به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو به شرایط بازی نرسیده و به صورت اختصاصی و زیر نظر پزشكان تمرینات خود را انجام می‌دهد.

shahin666
05-10-2007, 16:52
به دلیل مصدومیت در تمرینات اخیر استقلال
مجتبی جباری و حمید شفیعی بازی سپاهان را از دست دادند
مجتبی جباری و حمید شفیعی دو بازیكن تیم استقلال، به دلیل مصدومیت، نمی‌توانند در مقابل سپاهان به میدان بروند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مجتبی جباری هم‌چنان گریبانگیر مصدومیت استخوان ساق پای خود است و حمید شفیعی نیز كه در تمرینات صبح دوشنبه دچار آسیب‌دیدگی جزیی شده بود، از درد ناحیه‌ی مچ پا رنج می‌برد.
این دو بازیكن هم اكنون در تمرینات استقلال هم حضور ندارند و زیر نظر پزشك تیم مشغول فیزیوتراپی هستند.
از طرف دیگر منیعی و یوسفی، دو مصدوم دیگر استقلال، مصدومیت خود را پشت سر گذاشته‌اند و در حال تمرین با سایر بازیكنان تیم هستند و براین اساس حجازی می‌تواند از منیعی و یوسفی در بازی برابر سپاهان استفاده كند.

shahin666
05-10-2007, 16:52
محل اردوی استقلال و پرسپولیس پیش از دربی مشخص شد
محل برپایی اردوی تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس پیش از برگزاری شصت و سومین دربی شهر تهران مشخص شد.
به گزارش خبرنگار مهر، درنشست شورای تامین استان تهران که به منظور هماهنگی جهت هرچه بهتر برگزارشدن شصت و سومین دربی شهر تهران روز پنجشنبه درمحل استانداری تهران برگزارشد، محل برپایی اردوی تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس پیش از شرکت در دیدار شصت و سوم این دو تیم نیز مشخص شد.
براین اساس دو تیم استقلال و پرسپولیس بیست وچهارساعت پیش از برگزاری دربی به ترتیب درهتل المپیک تهران و هتل لاله اردوهای خود را برپا خواهند کرد.
داوران اسپانیایی نیز پس از ورود به کشورمان درهتل استقلال تهران استقرارمی یابند. قراراست تیم داوران اسپانیایی روز شنبه بیست ویک مهرماه (یک روز پیش از برگزاری دربی تهران) وارد تهران شوند .

Ali Pacino
05-10-2007, 23:18
پرسپولیس خیلی فصل رو خوب شروع کرد همین باعث شد روحیه تیمش بالا بره استقلال برعکس اصلا در اندازه های قهرمانی ظاهر نشده به هر حال این شانس آخرشه به امید پیروزی استقلال در همه یمسابقه هاش مخصوصا دربی

fery joon
06-10-2007, 00:14
پرسپولیس هنوز به تیم های سخت برنخورده و امسال واقعا قرعه مسابقات به نفعشون بوده......مطمئنا بزودی میان پایین از اون بالا

ALI.ARB
06-10-2007, 01:51
پرسپولیس هنوز به تیم های سخت برنخورده و امسال واقعا قرعه مسابقات به نفعشون بوده......مطمئنا بزودی میان پایین از اون بالا

تایید میشه...!

iman_s
06-10-2007, 04:14
مثل پارسال استقلال که 7 بازی پایانی در دو نیم فصل رو یا تیمهای قدر مسابقه داشت. پسپولیس هم زیاد مغرور شده و اگه یکی دو تا بازی ببازه بدجوری وارد حاشیه میشه و میاد پایین جدول.

ALI.ARB
06-10-2007, 17:17
بچه ها بیاین کمک به استقلال رای بدین

آره بد نیست نظری بدیم ...!

ALI.ARB
07-10-2007, 01:14
همه‌ي تيم بايد خوب كار كنند
اميدوارم سپاهان قهرمان شود

مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با توجه به اين كه سه امتياز بازي مقابل سپاهان نقش تعيين كننده‌اي پيش از داربي دارد، تمام تمركز ما روي اين بازي است.

امير حسين صادقي اظهار كرد: تمام تلاش خود را انجام مي‌دهم تا با برتري مقابل سپاهان با روحيه‌اي بالا به مصاف پرسپوليس برويم و در داربي نيز موفق باشيم.

وي در رابطه با تيم سپاهان تصريح كرد: اميدوارم اين تيم قهرمان جام باشگاه‌ها شود. سپاهان قطب سوم فوتبال ايران است كه باشگاهداري نقطه‌ي قوت اين تيم است و ما بازي بسيار دشواري در مقابل اين تيم خواهيم داشت.

صادقي شرايط استقلال را طبيعي دانست و افزود: استقلال تيمي است كه نسبت به سال گذشته هشتاد درصد تغيير داشته است. اين تغييرات از بازيكن گرفته تا كادر فني را شامل مي‌شود. بنابراين اين شرايط براي ما كاملا طبيعي است و حتي گذشت هشت هفته نيز براي هماهنگي بازيكنان كافي نيست.

مدافع استقلال در خصوص عملكرد خط دفاعي استقلال خاطر نشان كرد: مدافعان استقلال بهترين خط دفاع فوتبال ايران را تشكيل مي‌دادند و هماهنگي كاملي ميان اعضاي خط دفاعي وجود دارد.

وي در پايان در رابطه با عملكرد وحيد طالب‌لو در اين فصل گفت: وحيد همان وحيد سال گذشته بوده و هيچ فرقي نكرده است. تا همه‌ي تيم خوب كار نكنند يك بازيكن نيز نمي‌تواند عملكرد خوبي داشته باشد.

ALI.ARB
07-10-2007, 01:14
معلـوم نيسـت بـه دربــــي مـي‌رسـم يـا نـه

مهاجم تيم استقلال تهران گفت: به دليل مصدوميت بازي با سپاهان را از دست دادم اما، اين مصدوميت را به فال نيك مي‌گيرم.

حميد شفيعي اظهاركرد: زماني كه در تمرينات هفته‌ي گذشته مشغول فوتبال بودم، يكي از بازيكنان روي پايم تكل رفت كه همان جا دچار آسيب ديدگي شدم.

وي ادامه داد: در ابتدا فكر نمي‌كردم مصدوميتم جدي باشد اما، آزمايشات نشان داد كه ساق پايم «مو برداشته» است و از ناحيه مچ پا هم دچار خونريزي شده‌ام.

مهاجم استقلال افزود: هم اكنون در دو نوبت صبح و بعد از ظهر نزد پزشك تيم مشغول فيزيوتراپي هستم اما، به بازي مقابل سپاهان نمي‌رسم.

شفيعي تصريح كرد: بسيار دوست داشتم در مقابل تيم سابقم بازي كنم. از اين بابت بسيار ناراحتم. مطمئنم كه قسمت نبوده مقابل سپاهان بازي كنم. بنابراين اين مصدوميت را به فال نيك مي‌گيرم.

وي در پايان گفت: هنوز مشخص نيست كه براي دربي مصدوميتم رفع شود اما، پزشك تيم تمام تلاش خود را براي آماده‌ كردنم انجام مي‌دهد.

ALI.ARB
07-10-2007, 01:15
بازي حساسي مقابل سپاهان در پيش داريم
تغييرات زيادي در تركيب عامل اصلي ناكامي استقلال است

مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: بازي حساسي را مقابل سپاهان در پيش داريم كه در صورت غلبه بر اين تيم مشكل خاصي براي بازي با پرسپوليس نخواهيم داشت.

علي فتح‌الله زاده در حالي كه همراه تيم استقلال به اصفهان سفر مي‌كرد، اظهار كرد: سپاهان تيمي است كه در ليگ قهرمانان آسيا خوش درخشيده است، بنابراين احساس كردم حضورم در كنار بازيكنان و كادرفني مفيد باشد و بازيكنان انگيزه‌ي لازم براي پيروزي بر اين تيم را بدست آورند.

وي همچنين درخصوص داربي اظهار كرد: تيم استقلال توان غلبه بر پرسپوليس را دارد. بدون شك اين داربي نيز به مانند داربي‌هاي قبل زيبا خواهد بود. چون هر دو تيم فوتبال را به معناي واقعي بازي مي‌كنند.

مديرعامل استقلال درباره‌ي عملكرد پرسپوليس خاطرنشان كرد: پرسپوليس تيمي است كه انگيزه‌ي بيشتري نسبت به ما دارد و از لحاظ روحي در وضعيت بهتر از ما به سر مي‌برد. همين ويژگي‌ها باعث جذابيت بيشتر داربي مي‌شود.

فتح‌الله زاده با اشاره به حمايت از حجازي تاكيد كرد: هيچ تيمي به اندازه‌ي استقلال موقعيت گل نداشته است. اين حجازي بوده است كه توانسته استقلال را با وجود ناهماهنگي‌هاي بسياري كه در ميان بازيكنان وجود داشت سروسامان دهد. بنابراين باشگاه همچنان به طور علني از وي حمايت مي‌كند.

وي ادامه داد: اگر حجازي بخواهد كادر فني را تقويت مي‌كنيم اما، وي هنوز به صورت رسمي درخواستي ارائه نداده است.

فتح الله زاده يادآور شد: تغييرات زيادي كه در اين فصل در تركيب استقلال انجام گرفت و همچنين جذب بازيكناني كه هر كدام به يك شيوه بازي مي‌كردند از عوامل اصلي ناكامي استقلال است.

وي در پايان گفت: به مرور زمان اين ناهماهنگي از بين مي‌رود و اگر استرس و فشار از بازيكنان استقلال دور شود بدون شك استقلال حجازي كاملا موفق خواهد بود.

سایر اخبار

boys_won
07-10-2007, 15:33
امشب ببریم ها دربی که سهله ... قهرمان میشیم

چون سپاهان الان بهترین تیمه لیگه از هر نظر

shahriar_sh_2007
07-10-2007, 21:43
یک بازی ضعیف دیگر رو از استقلال دیدیم. تا دقیقه 80 که من الان دارم مینویسم بازی 1-1 مساوی . واقعا یک بازی افتضاح شاهد هستیم و من دیگه از نا امیدی اومدم اینجا. و باز هم میگویم حجازی حیا کن استقلالو رها کن.

shahriar_sh_2007
07-10-2007, 22:02
و باز هم باخت...... چه افتضاحی. حجازی عرضه هدایت یه تیم محلی هم نداره ..... آبرمون رفت . الان پرسپولیسی که داره بهمون زنگ میزنه و داربی رو تسلیت میگه البته راست هم میگن استقلال از یه تیم دسته سومی هم بی زهر تره . حجازی حیا کن استقلالو رها کن...

shahriar_sh_2007
07-10-2007, 22:04
قلعه نوعی برگرد به تیمت که حجازی..... تو تیمت.

Behroooz
07-10-2007, 22:51
با اين اوضاع در برابر پيروزي هم كمتر از دو تا نمي خوريم .

ALI.ARB
07-10-2007, 22:58
هر تیمی که از چند جهت نو ساخته میشه یکهو یه جا نتیجه نمیگیره ...

پرسپولیس رو میبینید ؟! دو سال پیش بهتر شد که الان کمی رو اومده ... (کمی چون هنوز بازیا مونده تا تصمیم)

استقلال این فصل که درست ببنده فصل بعد نتیجه های دلخواه هوادارارو میگیره ...:33::33:

هر چند که چند مورد دست به دست هم داده اعصاب هوادارا به هم بریزه:

یکیش بعضی سستی ها در مربی گریه...

یکیش سستی ها در بعضی پست ها...

و نیازی نیست که از ترس و استرس دربی هم بگم...

در ضمن سخت ترین بازی های لیگ بجز دربی رو تقریبا استقلال انجام داده ... درسته نتایج قابل قبول نیست اما قابل درکه ... بی خودم با فهش اعصاب همه رو خراب نکنید... :11:

بازی با سپاهان آسون نیست هیچوقت مخصوصا تو خود اصفهان ... با این حرف نمیشه باخت رو توجیه کرد اما فراموش نکید بیشتره بازی پایاپای بود و بی دقتی در انتهای کار کار دستمون داد ...

حق باخت ما نبود اما هر چند که حمله هایی هم نداشتیم که برد رو هم حق خودمون بدونیم...
فراموش نکنید حریفمون سپاهان بود...

هیچوقت هم تند نرید که به جایی نمیرسید .. .

boys_won
08-10-2007, 07:59
خدائی مساوی عادلانه بود

بازی با پرسپولیس ولی می بریم

mehdi30nema
08-10-2007, 08:50
منم دوست داشتم مساوي بشه تا فاصله سپاهان با پرسپوليس بيشتر بمونه ولي خدايي با اينكه پرسپوليسيم دلم خيلي واسه حجازي سوخت . بنده خدا اين فصل خيلي بد شانسه .

e_mohsen83
08-10-2007, 09:30
شما نمی خواد دلت به حال حجازی بسوزه.........
نیمه اول خیلی سردرگم بازی کردیم نیمه دوم بهتره بود..........
چرا سان جان از اول بازی نکرد خیلی خوب بازی کرد...........
به نظر من هم باید مساوی می شد......

vorojax
08-10-2007, 16:37
آقا این صمدخان هم بهتره این ناصر
چیه همین روزی که تومد کار همه بهم زد حسین کاظمی رو انداخت بیرون و.........
مردیکه ی ..........................
هیشکی امیر قلعه نوعی نمیشه امیر بیا برگرد به خونه امیر مهربون
سلام 100% حرف شما درسته اقا ناصر پیش استقلالیا محبوبیت و احترام خاصی داره ولی اگه نره خودشو خراب می کنه.
کجایییییییییی امیر جون............

pd2006
08-10-2007, 17:11
سلام

البته اگه با بازی های قبلی پرسپولیس و استقلال نگاه کنیم ، میبینیم که بازی این دو تا در مقابل هم ابدا ربطی به ضعف جلوی تیمهای دیگه نداره .

بارها یکی از این دو تا تیم در بدترین شرایط با دیگری بازی کرده و نتیجه رو به نفع خودشون دیده .

این بار هم بازی این ها ارتباط زیادی به نقاط ضعف و قوت شون نداره .

جدای نتیجه ، خدا کنه که درگیری پیش نیاد و بازی قابل تحمل باشه (البته من بازی رو نگاه نمیکنم ، چون اعصاب خورد کنه) .

vasef
09-10-2007, 00:37
من استقلالی هستم ولی هیچ وقت از ناصر حجازی خاطره خوشی ندارم از 12 13 سال پیش که اس اسی بودم یادمه
ناصر حجازی اکثرا به پرسپولیس می باخت الانم زیاد به یکشنبه امید ندارم
دلم میگه اس اس میبره ولی عقلم میگه میبازه
به امید روزی که ناصر حجازی زودتر بره البته امیدوارم وقتی رفت حاجی نره باز یکی مثل کخ یا اون سوکوموروخوف رو بیاره

M_Abieteh
09-10-2007, 14:32
سلام بچها
امسال فكر نميكنم استقلال قهرمان بشه ولي بايد بازي با پرسپوليس رو ببره همين براي من بسه شما رو نميدونم.

shakerifar
09-10-2007, 21:00
کسی که زیراب حسین کاظمی رو زد همین مرفاوی بود
امیر جون کجایی که یادت بخیر

ALI.ARB
10-10-2007, 00:37
كارشناس نيستم كه در مورد استقلال صحبت كنم
پيشنهاد پگاه را رد كردم

امير قلعه‌نويي گفت: استقلال بايد شكست برابر سپاهان را فراموش كند و به فكر ديدار برابر پرسپوليس باشد.

سرمربي پيشين تيم فوتبال استقلال تهران اظهار كرد: به نظر من نتيجه داربي به اين بستگي ندارد كه استقلال و پرسپوليس در كجاي جدول هستند، چرا كه اين بازي شرايط خاص خود را دارد و هر تيمي كه بتواند شرايط روحي و رواني بهتري پيدا كند موفق خواهد شد كه برنده‌ي داربي باشد.

وي افزود: بسياري از مواقع اتفاق افتاده كه استقلال شرايط خوبي در بازي‌هاي قبل نداشته اما، توانسته برابر پرسپوليس به پيروزي برسد. خوشبختانه اين روزها پرسپوليس و استقلال بازي‌هاي بسيار خوبي را ارايه مي‌كنند و اين مساله باعث اميدواري شده كه تماشاگران در بازي روز يكشنبه بازي زيبايي را تماشا كنند. خوشبختانه در سه چهار سال گذشته نيز هواداران دو تيم تنها به فكر تشويق تيم محبوب خود بودند و در شش داربي كه من پشت سر گذاشته‌ام اين مساله به خوبي ديده شده است.

وي در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كنيد كدام يك از بازيكنان نقش كليدي در بازي يكشنبه داشته باشند؟ گفت: در اين بازي نمي‌توان بر روي اين موضوع حساب كرد، چرا كه در فوتبال روز دنيا اين تيم‌ها هستند كه به صورت گروهي مي‌توانند نتيجه‌ي بازي را رقم بزنند. ديگر مانند گذشته نيست كه يك نفر بتواند به تنهايي يك تيم را به پيروزي برساند. بلكه اين مربيان هستند كه بايد با كوچينگ خوب شرايط را به نفع تيم خود ايجاد كنند. با اين حال بازيكناني كه از تيم‌هاي ديگر به پرسپوليس و استقلال مي‌آيند بازيكناني هستند كه در تيم‌هاي سابق خود جزو بازيكنان كليدي بوده‌اند. اما قبول دارم كه بازيكنان با تجربه مي‌توانند موثرتر از ديگر بازيكنان در بازي داربي باشند.

وي با تكذيب نقل قول خود كه در يكي از روزنامه‌هاي ورزشي منتشر شده بود گفت: من هيچ گاه چنين حرفي را نزده‌ام. معتقدم كه استقلال بايد ديدار برابر سپاهان را فراموش كند واز شكست در بازي گذشته براي پيروزي در ديدارهاي آينده درس بگيرد. رفع نقاط ضعفي كه در بازي‌هاي گذشته ديده شد، مي‌تواند استقلال را به موفقيت برساند.

خبرنگاری پرسيد: نظرتان به عنوان كارشناس درباره‌ي وضعيت كنوني استقلال چيست كه قلعه‌نويي پاسخ داد: اجازه بدهيد در مورد استقلال صحبتي نكنم. ضمن آن كه من كارشناس نيستم و كارشناسان كساني هستند كه در تلويزيون درباره‌ي فوتبال اظهار نظر مي‌كنند. كارشناس بايد درس فوتبال خوانده باشد و تفاوت عمده‌اي بين مربيگري و كارشناس وجود دارد.

قلعه‌نويي درباره‌ي پيشنهاد پگاه گيلان گفت: من هم از مديرعامل پگاه تشكر و هم معذرت خواهي كردم و اين پيشنهاد را نپذيرفتم. ضمن آن كه گفتم من از تيم دسته دومي هم هيچ پيشنهادي ندارم

ALI.ARB
10-10-2007, 00:39
وضعيت مبهم صادقي و شفيعي براي داربي

وضعيت امير حسين صادقي و حميد شفيعي دو بازيكن مصدوم استقلال همچنان براي بازي مقابل پرسپوليس مبهم است و پزشك استقلال تمام تلاش خود را براي آماده‌سازي اين دو بازيكن انجام مي‌دهد.

امير حسين صادقي كه در بازي مقابل سپاهان از ناحيه‌ي ران دچار آسيب ديدگي شد، هم اكنون مشغول فيزيوتراپي است و در تمرينات تيم شركت ندارد.

از طرف ديگر حميد شفيعي نيز به دليل شدت آسيب ديدگي هم چنان از تمرينات دور است و زير نظر دكتر نوروزي در دو نوبت صبح و بعد از ظهر فيزيوتراپي مي‌كند.

بنابراين گزارش مصدوميت يوسفي و جباري رو به بهبود است. جباري از روز گذشته تمرينات خود را با تيم آغاز كرد و يوسفي هم در اطراف زمين شروع به دويدن كرد.

به احتمال فراوان حجازي مي‌تواند از اين دو بازيكن در داربي استفاده كند.

ALI.ARB
10-10-2007, 13:30
دوستان این نظر سنجی هم بد نیست دوست داشتین سری بزنین...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر...!

ALI.ARB
10-10-2007, 13:30
دوستان این نظر سنجی هم بد نیست دوست داشتین سری بزنین... :8:

با تشکر...! :11:

boys_won
10-10-2007, 22:17
صحبت با قلعه نوعی جدی تر شده وای که اگه بیاد چی میشه

مجید فینا
11-10-2007, 14:49
ناصر حجازي: كسب ‪ ۹‬امتياز از ‪ ۸‬بازي توسط تيم استقلال خيلي بد است

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت : كسب ‪ ۹‬امتياز از ‪ ۸‬بازي توسط تيم استقلال خوب نبوده و خيلي بد است و اين تيم بايد يكي از سه تيم برتر جدول باشد.

ناصر حجازي روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود : تيم استقلال تاكنون خيلي زيبابازي كرده‌است اما زيبا بازي كردن امتيازي ندارد و مابايد دركنار ان ، نتايج خوبي هم كسب كنيم.

وي گفت: من همين جا قول مي‌دهم كه استقلال در پايان فصل يكي از رتبه‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دهد.

حجازي افزود: ما احتياج به زمان داريم ، همانطور كه هميشه گفتم در هر بازي نسبت به بازي قبل بهتر مي‌شويم و تيم ما روند رو به رشد خوبي دارد.

حجازي در خصوص ديدار با تيم پرسپوليس گفت: ما در اين ديدار چند مصدوم داريم ،اما تمام تلاش خود را مي‌كنيم تا بازي خوبي ارائه دهيم.

وي افزود: حساب ويژه‌اي روي اين بازي باز كرده‌ايم و اميدوارم با شكست اين تيم وضعيت بهتري در جدول پيدا كنيم.

حجازي راجع به صحبت‌هايي كه درمورد تغيير كادر فني شده است ، گفت :
مي‌خواستم اول فصل نامجو مطلق را بياورم اما اعضاي هيات مديره دلايلي مطرح كردند كه براي من قابل قبول بود و از آوردن او منصرف شدم.

وي با حمايت از صمد مرفاوي گفت : او به خاطر دانش فني زيادي كه دارد قابل حمايت است، در فصل پيش هم صمد بايد استقلال را قهرمان مي‌كرد ولي همه مي‌دانند كه چه كسي مانع قهرماني استقلال شد.

حجازي افزود:آن كسي كه جلوي قهرماني تيم را گرفت، صمد مرفاوي را خراب كرد، ولي من از صمد تنها به خاطر دانش فني‌اش حمايت مي‌كنم.

وي در خصوص نتايج ضعيف تيم استقلال در هفته‌هاي اخير گفت: با ‪ ۸‬هفته به كسي جام نمي‌دهند. در حال حاضر طوري از استقلال انتقاد مي‌شود كه انگار ليگ تمام شده ومانهم جدول هستيم،بايد كمي صبر وحوصله داشته باشيم‌من به استقلال ايمان دارم و مطمئن هستم كه تيم ما در آينده بازيهاي خيلي بهتري از خود نشان مي‌دهد.

حجازي گفت : من ‪ ۱۸‬سال در استقلال بازيكن بودم ، كاپيتان تيم بودم بعد مربي شدم و مقام‌هاي زيادي را هم به دست آوردم . براي استقلال كيسه ندوخته ام . هيچ منافعي هم در اين تيم ندارم اگر امروز به من بگويند برو بلافاصله مي‌روم و صدايم هم درنمي‌آيد. مثل بعضي‌ها نيستم كه براي استقلال كيسه دوخته باشم.

وي با اشاره به حقوقي كه به عنوان مربي از تيم استقلال دريافت مي‌كرده است، گفت: سالي كه مربي ذوب آهن بودم ، ده برابر پولي كه از استقلال گرفتم را به من مي‌دادند، اگر بخواهم پول در بياورم مي‌روم يك تيم ديگري ، نه استقلال ، استقلال جاي پول درآوردن نيست بلكه محل خدمت است.

وي افزود: مثل بعضي‌ها منافع كلان در اين تيم ندارم و هدفم كمك كردن به استقلال است.

سرمربي تيم‌استقلال درمورد تغييرات زياد درتركيب تيم گفت:من هم نمي‌خواهم درهربازي تركيب تيم عوض شود،‪ ۱۱‬نفر ثابت تيم را مي‌شناسم اما وقتي بازيكني مصدوم مي‌شود مجبور هستم تركيب را عوض كنم.

وي افزود: جباري ، بياتي نيا و شفيعي كه سه بازيكن اصلي هستند، مصدوم شدند ، صادقي تا آمد در تركيب تيم جا بيافتد، ‪ ۴‬جلسه از همراهي تيم محروم شد همه اينها باعث شد كه تا حالا ‪ ۱۱‬بازيكن اصلي را كنار هم نداشته باشيم و مرتبا مجبور به تغيير تركيب شويم.

وي از كميته پزشكي باشگاه استقلال به عنوان شبه بيمارستان نام برد كه همه بازيكنان مصدوم استقلال در آن هستند.

حجازي افزود : اول فصل خيلي انتقاد مي‌كردند كه چرا اينقدر هافبك و مهاجم خريده‌ايم ولي الان خيلي از انان مصدوم هستند و ما در اين دو تا پست مشكل كمبود بازيكن هم داريم.

وي ادامه داد : اگر كوشكي شرايط بدني‌اش مناسب باشد و به بازيهاي تيم برسد ازاو درپست دفاع استفاده كرده و منتظري را با خيال راحت به خط هافبك مي‌بريم تا مشكلي نداشته باشيم.

حجازي گفت: از سان جان مقدونيه‌اي و پژمان منتظري راضي هستم اين دو تا اگر كنار هم باشند در خط هافبك زوج خوبي را تشكيل مي‌دهند.

سرمربي استقلال راجع به ديدار با پرسپوليس گفت : اين بازي هميشه حساس بوده و تيمي برنده مي‌شود كه از نظرمسائل روحي و رواني اماده تر باشد.

وي افزود: برنامه‌كاملي براي اين بازي داريم از دو روزپيش همه بازيكنان با مديرعامل صحبت كردند و از نظر روحي به امادگي كامل رسيده‌اند،خوشبختانه امسال بر خلاف سالهاي گذشته ما اصلا در تيم درگيري و تنش نداريم تنها مشكل مااسترسي است كه به خاطر عدم نتيجه‌گيري تيم در هفته‌هاي گذشته‌وجود دارد.

وي ادامه داد: با صحبت‌هايي كه با بازيكنان داشتيم اين مشكل را برطرف كرديم و با روحيه خيلي خوب مقابل پرسپوليس قرار مي‌گيريم.

وي درخصوص‌اينكه‌صحبت‌هاي قبلي‌اش در زمان قلعه‌نويي كه گفته بود، "استقلال را چشم بسته قهرمان مي‌كند" گفت: تيم آن زمان استقلال را گفتم نه تيم كنوني را.

حجازي افزود : تيم امروز با تيم آن زمان فرق مي‌كند هرچند شايد با همين تيم هم قهرمان شديم.

وي افزود: پرسپوليس سال گذشته ‪۱۲‬امتياز ازاستقلال عقب بود ولي درنهايت بالاتر از آن قرار گرفت و در چند هفته پاياني ليگ ، پرسپوليسي‌ها چندين رده خود را در جدول بالا كشيدند. ما هم مطمئنا مي‌توانيم اين كار را انجام دهيم بااين تفاوت كه ما هنوز اول فصل هستيم.

حجازي گفت: پرسپوليس تيم خوبي است و شناخت خوبي از ان داريم واميد به پيروزي در مقابل انها داريم تا جايگاه مان در جدول بهتر شود.

وي اظهار اميدواري كرد كه از بازي با پرسيوليس روند نتيجه‌گيري خوب تيم استقلال اغاز شود و بتواند بازيهاي بعدي را با پيروزي پشت سربگذارد.

shahin666
13-10-2007, 21:06
مدافع استقلال دیدار با پرسپولیس را از دست داد
بیژن کوشکی مدافع تیم فوتبال استقلال نتوانست مجوز همراهی این تیم را برای بازی مقابل پرسپولیس کسب کند.

به گزارش خبرنگار مهر، بیژن کوشکی که اوایل فصل جاری به تیم فوتبال استقلال پیوسته بود به دلیل عدم تحویل به موقع مدارکش به سازمان لیگ برتر نتوانست مجوز بازی مقابل پرسپولیس دریافت کند.

ظاهرا هنوز بیست و یک روز از مهلت مورد نظر سازمان لیگ برتر برای ثبت قرارداد کوشکی نگذشته است و او نمی تواند زودتر از این تاریخ برای تیمش بازی کند.

بدین ترتیب کارت بازی بیژن کوشکی برای بازی هفته دهم صادر خواهد شد و این مدافع جوان می تواند استقلال را در بازی مقابل پگاه گیلان همراهی کند.

با توجه به غیبت کوشکی در بازی با پرسپولیس به احتمال زیاد در این بازی حجازی بازهم از ترکیب صادقی و قربانی در قلب خط دفاعی تیمش استفاده خواهد کرد.

البته دیگه این عادی شده از اول لیگ تا حالا نشده که حتی فقط برای یک بازی تمام بازیکنامون رو داشته باشیم
برای بازی فردا 3 تا بازیکنمون رو نداریم یه بازیکن از خط دفاعی و 2 تا از مهاجم ها مون رو
بیژن کوشکی - حمید شفیعی - محسن بیاتی نیا

shahin666
13-10-2007, 21:09
یوسفی و جباری به داربی می‌رسند
سخنگوی باشگاه استقلال:
می‌خواهیم راه شكست پرسپولیس را به سایرتیم‌ها بیاموزیم
برای بر هم نخوردن نظم اردو به ضیافت نرفتیم

سخنگوی باشگاه استقلال تهران گفت: در بازی روز یك‌شنبه می‌خواهیم به تمام تیم‌های لیگ برتری، چگونگی شكست پرسپولیس را نشان دهیم.
هاشم ساعدی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهاركرد: استقلال از هر نظر آماده‌ی بازی با پرسپولیس است. بازیكنان در آمادگی كامل قرار دارند و تمرینات نیز به خوبی در حال انجام است. تیم استقلال برای انجام یك یازی جوانمردانه و با امتیاز آماده است.
وی گفت: تاكنون تیم‌های راه آهن و مقاومت سپاسی نحوه‌ی تساوی پرسپولیس را به سایر تیم‌ها آموخته‌اند. در بازی روز یك‌شنبه می‌خواهیم به تمام تیم‌های لیگ برتری یاد بدهیم كه چگونه می‌توانند پرسپولیس 20 امتیازی را شكست دهند.
ساعدی از همه‌ی مربیان لیگ برتر خواست تا با دقت بازی استقلال برابر پرسپولیس را تماشا كنند، چرا كه نكات فنی این دیدار برای شكست پرسپولیس در بازی‌های آینده به كمك آنها خواهد كرد.
سخنگوی باشگاه استقلال تهران با بیان این كه تنها حمید شفیعی و بیاتی‌نیا در داربی 63 حضور نخواهند داشت، گفت: تمام بازیكنان استقلال به جز این دو بازیكن در آمادگی كامل هستند. حتی جباری و یوسفی نیز برای این بازی مشكلی ندارند و با نظر كادر فنی می‌توانند در تركیب استقلال حضور داشته باشند.
وی خاطرنشان كرد: هواداران استقلال می‌توانند سهم بزرگی در موفقیت این تیم داشته باشند. آنها با حمایت مستمر و پایدار خود از بازیكنان تیم زمینه‌ی روحی مساعدی را برای كسب پیروزی فراهم خواهند كرد. استقلالی‌ها می‌توانند با پوشیدن لباس‌های یكرنگ آبی روز خاطره انگیزی را در حمایت از استقلال رقم بزنند. باشگاه و بازیكنان نیازمند حمایت مستمر هوادارانند و تنها با تكیه بر این حمایت می‌توان به دنبال موفقیت‌های آینده بود.
ساعدی از بازیكنان استقلال نیز خواست تحت هر شرایطی به تصمیمات گونزالس اسپانیایی احترام بگذارند و به فكر ارایه یك بازی زیبا و تماشاگرپسند باشند.
وی هم‌چنین از اختصاص یك پاداش ویژه برای بازیكنان استقلال در صورت كسب پیروزی برابر پرسپولیس خبر داد
ساعدی در مورد عدم حضور تیم استقلال در ضیافت شام قبل از دربی 63 به خبرنگار ایسنا گفت: بازیكنان تیم بر اساس برنامه‌ای كه از قبل چیده شده بود، در اردوی آمادگی قبل از این مسابقه به سر می‌بردند و به دلیل این كه برنامه اردو دچار اختلال نشود در ضیافت داربی شركت نكردیم.
وی در پاسخ به این سوال كه برخی، عدم حضور استقلال در این ضیافت را خواست سازمان تربیت بدنی دانسته‌اند؟ گفت: عدم حضور استقلالی‌ها در ضیافت جمعه شب، هیچ ربطی به این مسایل ندارد. اگر سازمان می‌خواست كه استقلال در این ضیافت حضور نداشه باشد، قطعا چنین خواسته‌ای را برای پرسپولیس نیز قائل می‌شد

shahin666
13-10-2007, 21:10
اكبرپور: تیم بحران زده استقلال شهرآورد پایتخت را می‌برد
تهران IranSport.Net - "سیاوش اكبرپور" بازیكن ایرانی تیم فوتبال الظفره امارات عربی متحده معتقد است، تیم بحران زده استقلال بازی شهرآورد پایتخت را می‌برد.
وی گفت: در مسابقات داربی معمولا تیمی نتیجه دلخواه و امتیاز لازم را می‌گیرد كه وضعیت مناسبی در جدول ندارد.
وی افزود:در حال حاضر استقلال شرایط خوبی ندارد و احتمال زیادی دارد كه نتیجه مناسب را از این بازی بگیرد.
وی با اشاره به نتایج استقلال در مسابقات قبلی گفت: اگر استقلال بازنده این مسابقه باشد شانس قهرمانی را از دست می‌دهد و در شرایط بدی قرار خواهد گرفت، به همین خاطر فكر می‌كنم كه استقلال برنده این بازی باشد.
اكبرپور افزود: نتایج استقلال برای من باور نكردنی است این تیم طی هشت هفته گذشته نتایج خوبی كسب نكرده و در رده نهم قرار دارد و شكست در داربی این تیم را تا انتهای جدول پایین خواهد كشید.
وی گفت:تاكنون سابقه نداشته كه استقلال درشروع فصل اینگونه نتیجه بگیرد هر چند كه بد شانسی هم با این تیم همراه بوده است.
اكبرپور درخصوص وضعیت تیم پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس خوب بازی می‌كند و تاكنون نتایج خوبی هم گرفته و اگر در بازی با استقلال پیروز میدان باشد قدم بلندی به سمت قهرمانی بر خواهد داشت.

ALI.ARB
14-10-2007, 17:36
دربی بزرگ پایتخت الان تموم شد...

ما میتونستیم برنده باشیم ...

اما حیف شد ... بعد از گل نباید تو دفاع می رفتیم باید مثل حرکت جباری( که کاش به جای شوت پاس میداد که با یه نیش پا گل بشه) همش به حمله هامون ادامه میدادیم ...

گل تساوی رو فقط رو شلوغیه دفاع به نظر من خوردیم...

Behroooz
14-10-2007, 17:41
حيف شد . ولي اين برهاني ديگه خيلي تكراري شده . .....

shahriar_sh_2007
14-10-2007, 17:47
با اینکه هنوز هم معتقدم حجازی در سطح استقلال نیست ولی استقلال بازی قابل قبولی رو ارایه داد البته حقش برد بود ولی خب متاسفانه مساوی شد.

shahriar_sh_2007
14-10-2007, 17:55
خوشبختانه استقلال ترکیب ثابتشو پیدا کرده و میتونه هفته های آینده امتیاز های بیشتری بگیره.

Ali Pacino
14-10-2007, 18:19
راحت می تونست ببره اگه برهانی اون تک به تک نیمه اول رو گل می کرد می تونستیم ببریم البته نیمه دوم بهتر بازی کردیم ولی حیف شد برد رو با تساوی عوض کردن

shahin666
14-10-2007, 18:49
خیلی بدشانس بودیم فقط 5 دقیقه بود که بازی تموم بشه
حتی دقایق آخرم باز موقعیت داشتیم که گل بزنیم
برهانی هم که تک به تک خراب کرد
...............................

babak-online
14-10-2007, 19:32
حیف شد !
بازیکنها تا پشت محوطه خوب حرکت می کردن ولی از اینجا به بعد به راحتی توپ رو از دست می دادند، اگر کمی دقت داشتند گل دوم و شاید هم سوم زده می شد.

e_mohsen83
14-10-2007, 19:35
امروز خوب بازی کردیم انصافا حقمان برد بود ولی..............
بعد زدن گل نباید دفاع می کردیم انشاا.. بازیهای بعدی

shahin666
14-10-2007, 22:47
خوشحال نیستم / مستحق پیروزی بودیم
گلزن تیم فوتبال استقلال در دربی 63 گفت: از گلزنی در این دیدار خوشحال نیستم زیرا این گل نتوانست به پیروزی استقلال کمک کند.

به گزارش خبرنگارمهر، امید رضا روانخواه که پس ازدیداربا پرسپولیس درجمع خبرنگاران سخن می گفت، ضمن بیان مطلب فوق افزود: موقعی که یک تیم پیروزمی شود، گل بازیکن ارزشمند می شود اما متاسفانه گل پرسپولیس باعث شد، نتوانم با گلزنی خود به برتری استقلال کمک کنم.

وی همچنین تاکید کرد: درنیمه دوم استقلال تیم برترمیدان بود و بسیارخوب بازی کرد و مستحق پیروزی دراین دیداربود اما متاسفانه روی بدشانسی گل خوردیم تا ازکسب یک پیروزی با ارزش محروم شویم.

shahin666
14-10-2007, 22:49
ناصر حجازی:
از نتیجه‌ راضی نیستم
بازیكنانم كمی از خود گذشتگی داشتند، برنده می‌شدیم
پرسپولیس راضی است؛ برنامه‌ی خاصی از آنها ندیدم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران پس از تساوی تیم‌اش در داربی شصت و سوم گفت: به هیچ عنوان از نتیجه‌ی این بازی راضی نیستم.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر حجازی پس از پایان این بازی در جمع خبرنگاران اظهار كرد: ما برای شكست پرسپولیس قدم به این دیدار گذاشته بودیم. در طول بازی نیز موقعیت‌های زیادی را بدست آوردیم كه نتوانستیم از آنها استفاده كنیم. اگر بازیكنان كمی از خود گذشتگی داشتند، می‌توانستیم برنده‌ی این بازی باشیم. به هر حال بازیكنان ما تلاش خود را برای كسب سه امتیاز بازی انجام دادند و از تلاش آنها رضایت دارم.
حجازی درخصوص نحوه‌ی بازی پرسپولیس گفت: برنامه‌ی خاصی از پرسپولیس ندیدم. آنها كمتر اقدام به ارسال پاس‌های عمقی می‌كردند و بیشتر تمایل به استفاده از توپ‌های ارسالی از جناحین داشتند.
وی با اشاره به اینكه این بازی بهترین بازی استقلال نبود، افزود: متاسفانه ما كمی بدشانس بودیم. بهترین بازی استقلال مقابل صبا باتری بود. در این دیدار می‌توانستیم پیروز شویم. اما، با بدشانسی دو امتیاز ارزشمند را از دست دادیم.
حجازی درخصوص نحوه‌ی قضاوت این بازی به خبرنگاران گفت: داور در نیمه‌ی اول سعی داشت تا با دادن اخطار به بازیكنان بازی را آرام كند. در هر حال داور به رنگ‌ها و اسم‌ها بی‌توجه بود و در كل عملكرد او قابل قبول بود.
سرمربی استقلال درباره‌ی عقب كشیدن استقلال پس از گل این تیم گفت: تیمی كه در دقیقه‌ی 75 گل می‌زند ناخودآگاه برای حفظ برتری به لاك دفاعی می‌رود و پس از آن به ضد حملات روی می‌آورد. همان طور كه مجیدی و جباری تا دقیقه‌ی 93 هم روی ضد حملات صاحب موقعیت شدند.
حجازی در پاسخ به این سوال كه استقلال در كدام نیمه بهتر بازی كرد، گفت: ما در نیمه‌ی دوم در پانزده دقیقه‌ی ابتدایی هم پای پرسپولیس می‌دویدیم و بازی تقریبا تعادل داشت. زیرا هر دو تیم از یكدیگر وحشت داشتند.
وی درخصوص درگیری با یكی از خبرنگاران در پایان بازی گفت: یكی از خبرنگاران مداوم به من می‌گفت كه شما با موبایل حرف می‌زدید. اما، باید بگویم كه من هیچ موبایلی همراه خود نداشتم، شاید كس دیگری با موبایل صحبت می‌كرد.
وی درباره‌ی اخراج مرفاوی گفت: من از این اخراج هیچ گونه اطلاعی ندارم و می‌توانید از خود ایشان سوال بپرسید.
وی تعویض لطفی را محافظه‌كارانه ندانست و تصریح كرد: وقتی پرسپولیس چهار مهاجم سرزن داخل زمین برای ارسال توپ‌های بلند دارد ما مجبور هستیم تا بازیكنان كوتاه قد را از بازی بیرون بیاوریم.
وی درخصوص بازی جباری گفت: جباری در این دیدار امیدواركننده ظاهر شد و اگر وی می‌توانست 90 دقیقه بازی كند و بدود عصای دست من می‌شد.
حجازی تاكید كرد: از عملكرد خودم در این بازی راضی نیستم. زیرا بازی برده را تبدیل به تساوی كردیم. مطمئنا پرسپولیسی‌ها از ما راضی‌تر هستند. چون بازی باخته را به تساوی كشاندند و به صدرنشینی خود در جدول تداوم بخشیدند.
سرمربی استقلال به شوخی در پاسخ به سوال یكی از خبرنگاران مبنی بر جایگاه استقلال گفت: جای نگرانی ندارد، زیرا حداكثر به جایگاه چهاردهم می‌رویم!
حجازی تاكید كرد: از هفته‌ی آینده ورق به نفع استقلال برمی‌گردد، زیرا بازی استقلال با تیم‌های پایین جدول آغاز می‌شود و این می‌تواند نقطه‌ی عطفی برای ما باشد.
وی با اشاره به اینكه تساوی در این دیدار شرایط روحی بازیكنان را تغییر نداد، گفت: ناراحتی بازیكنان ما كاملا طبیعی است. زیرا تیمی كه تا دقیقه‌ی 85 جلو باشد و به یكباره نتیجه عوض شود، دچار افت روحی می‌شود.
به گزارش ایسنا، وی در پاسخ به این سوال كه چرا گاهی مرفاوی و گاهی شما در كنار زمین حاضر می‌شدید، تصریح كرد: مسلما هر كجا كه لازم باشد، هر دوی ما راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهیم اما، از بازی‌های بعد خود من كنار زمین حاضر می‌شوم.
وی درخصوص استرس بعضی از بازیكنان گفت: بازی در ورزشگاه آزادی در مقابل یكصد هزار نفر كار آسانی نیست. بسیاری از بازیكنان ما تجربه‌ی بازی مقابل این تیم را نداشتند و دچار استرس و اضطراب بودند اما، مطمئنا بازیكنان ما در نیم فصل دوم بهتر ظاهر می‌شوند.
وی درخصوص حمایت‌های مدیرعامل و هیات مدیره افزود: از اینكه آنها حمایت لازم را از من انجام می‌دهند خوشحالم و از این به بعد با اطمینان كار خود را ادامه می‌دهم.
وی در پایان گفت: هدف ما شركت در جام باشگاه‌های آسیاست و برای حضور در این جام، جام حذفی را نیز در پیش داریم كه مسلما می‌توانیم قهرمان این جام شویم.

shahin666
14-10-2007, 22:51
فتح‌الله‌زاده: برتر از پرسپولیس بودیم
IranSport.Net - علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: تیم استقلال در شصت و سومین شهرآورد پایتخت از تیم فوتبال پرسپولیس برتر بود.

وی افزود: تیم بسیار خوبی در اختیار داریم و در این دیدار حداقل باید با یك گل پیروز می‌شدیم.

وی درباره ادامه‌بازی‌های استقلال گفت: تا پایان نیم فصل قول می‌دهم تمام بازی‌ها را ببریم و بازیكنان و كادر فنی استقلال تا پایان نیم فصل نتایج چشم‌گیری را كسب كنند.

فتح الله زاده در خصوص حمایت از كادر فنی اظهار داشت : حداقل تا نیم فصل از كادر فنی حمایت خواهیم كرد و اگر نتایج لازم را كسب نكنیم باید با كادر فنی صحبت كنیم تا علت را به دست آوریم.

shahin666
14-10-2007, 22:53
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران پس از تساوی مقابل تیم پرسپولیس گفت:
هر وقت بگویند از این تیم می‌روم.

"ناصر حجازی" روز یكشنبه در ورزشگاه آزادی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، در خصوص شایعات در تعویض كادرفنی استقلال افزود: من همیشه آماده‌ام، منافعی در استقلال ندارم و هر موقع بگویند می‌روم.

وی اظهارداشت: اما خوشبختانه مدیریت باشگاه اعلام كرده كه از كادرفنی به صورت جدی حمایت می‌كند.

وی تصریح كرد: كادر فنی تا زمانی كه لازم باشد با تمام قدرت به‌كار خود در این تیم ادامه می‌دهد.

حجازی ادامه داد : هدف تیم استقلال رسیدن به جام باشگاه‌های آسیا است و با حضور در بازی حساس و پیروزی در آنها به این هدف می‌رسیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص بازی شهرآورد نیز بیان داشت : اگر بازیكنانمان از خودگذشتگی داشتند می‌توانستیم پیروزی در این بازی را حفظ كنیم.

به گفته وی، البته بازیكنان تمام تلاش خود را به‌كار بستند و من‌از آن‌ها تشكر می‌كنم.

وی درخصوص عقب كشیدن تیم‌استقلال پس از به ثمر رسیدن گل گفت: این مساله یك امر طبیعی است كه تیم برای حفظ نتیجه در یك بازی حساس عقب بكشد.

حجازی تصریح كرد: این بازی بهترین بازی استقلال نبود بلكه بازی با صبا باتری را می‌توان بهترین بازی دانست.

وی خاطرنشان كرد: اگر بد شانس نبودیم پیروز از میدان خارج می‌شدیم اما در این بازی نتوانستیم پیروز شویم.

وی ادامه داد: استقلال بازی‌های بعدی را با تیم‌های نیمه دوم جدول دارد و پرسپولیس نیز باید در مقابل تیم‌های قدرتمند بالای جدول صف‌آرایی كند.

ALI.ARB
15-10-2007, 23:20
پزشك استقلال: شفيعي مي‌تواند از اين هفته بازي كند

مصدوميت بيني "قرباني" رفع شده است

پزشك تيم فوتبال استقلال گفت: بيني "پيروز قرباني" در مسابقه مقابل پرسپوليس دچار دررفتگي شده بود كه اين مشكل برطرف شده است.

امين نوروزي اظهار كرد: قرباني در گذشته از همين ناحيه‌ نيز مصدوم شده بود اما، شب گذشته و پس از اتمام بازي، وي را نزد يك متخصص حلق و بيني برده و آسيب ديدگي او را برطرف كرديم.

وي در خصوص برخي از شايعات مبني بر اين كه صادقي را با آمپول به داربي رسانده‌اند، تصريح كرد: تمام مراحل درمان صادقي قبل از داربي با فيزيوتراپي طي شده بود و اين بازيكن قبل از بازي كاملا آماده بود. به طوري كه وي حتي يك قرص مسكن هم مصرف نكرد.

نوروزي در پايان گفت: هيچ يك از بازيكنان استقلال براي بازي آينده مشكل خاصي ندارند، مصدوميت شفيعي نيز اين هفته به پايان مي‌رسد و وي مي‌تواند براي استقلال بازي كند

ALI.ARB
15-10-2007, 23:23
دروازه‌بان اسبق استقلال گفت: استقلال در داربي 63 بسيار زيبا ظاهر شد و مي‌توان گفت اين تيم تيم بهترين بازي خود را در طول ليگ انجام داد.

هادي طباطبايي اظهاركرد: يك از دلايل بازي زيباي استقلال اين بود كه اين تيم براي پيروزي به ميدان آمده بود. استقلال در اين بازي قدرت خود را به پرسپوليس تحميل كرد.

وي تصريح كرد: استقلال بايد از اين بازي الگوبرداري كند. زيرا اگر بازيكنان همين طور ادامه دهند مي‌توانند به جايگاه مناسب خود در جدول دست يابند.

دروازه‌بان اسبق استقلال افزود: هر چند كه در نيمه‌ي اول هر دو تيم بسيار محتاطانه عمل كردند اما‌، استقلال با در دست گرفتن ميانه زمين راه نفوذ بازيكنان پرسپوليس را دشوار كرده بود.

طباطبايي ادامه داد: با گل زود هنگام استقلال در نيمه‌ي دوم، پرسپوليسي‌ها هم از احتياط دست برداشته و سراپا حمله شدند. در اين ميان انديشه‌ي قطبي با تعويض «فاطمي» به كمك اين تيم آمد.

وي خاطر نشان كرد: با ورود فاطمي به زمين سيستم پرسپوليس به 2 - 3 - 1 -4 تغيير يافت و محسن خليلي آزادي عمل بيشتري يافت.

دروازه‌بان سابق استقلال تاكيد كرد: هر چند كه نتيجه براي هر دو تيم عادلانه بود اما، استقلال مي‌توانست برنده‌ي بازي باشد. زيرا پرسپوليسي‌ها پس از دريافت گل پشت دفاع خود را خالي گذاشته و سراپا حمله شده بودند.

طباطبايي افزود: حضور «روانخواه» تا پايان بازي مي‌توانست پرسپوليسي‌ها را جلو كشيدن و حملات همه جانبه بترساند. به نظرم اگر اين بازيكن كمي ديرتر تعويض مي‌شد بهتر بود.

وي با اشاره به اين كه بازي‌هاي سختي پرسپوليس از اين هفته آغاز مي‌شود، گفت: هر چند كه در ليگ برتر تيم ضعيفي وجود ندارد اما، بين تيم‌ها تفاوت وجود دارد. يك از شانس‌هاي پرسپوليس اين بود كه در ابتداي فصل با تيم‌هاي ضعيف‌تر بازي كرد.

طباطبايي ادامه داد: از اين هفته شرايط برعكس مي‌شود. استقلال با تيم‌هايي كه از پرسپوليس شكست خورده‌اند بازي مي‌كند و به ظاهر بازي‌هاي آسان‌تري نسبت به اين تيم دارد.

دروازه‌بان سابق استقلال درمورد عملكرد حجازي تصريح كرد: با شرايطي كه براي استقلال نسبت به سال گذشته رخ داده است، همچنين عدم كسب جام قهرماني و جذب بازيكنان جديد عملكرد حجازي تا كنون قابل قبول بود و بايد به وي فرصت بيشتري داده شود.

وي در پايان در مورد با وحيد طالب‌لو گفت: وحيد در اين فصل دچار افت روحي شده است اما، از ارزش‌هاي وي كم نمي‌شود چون طالب‌لو هنوز هم يكي از بهترين دروازه‌هاي فوتبال ايران است.

ALI.ARB
15-10-2007, 23:25
ثابت كرديم كه پرسپوليس بين‌المللي بازي نمي‌كند

بازيكن تيم فوتبال استقلال پس از مساوي مقابل پرسپوليس گفت: قبل از داربي تمامي رسانه‌ها اعم از صدا وسيما و مطبوعات سعي در بهتر نشان دادن پرسپوليس نسبت به استقلال داشتند.

ميثم منيعي اظهاركرد: علي رغم اين‌گونه تبليغات، ديروز ثابت شد كه سطح بازي تيم ما از پرسپوليس بالاتر بوده و اين تيم حرفي براي گفتن نداشت.

وي تصريح كرد: ما چند موقعيت صد درصد گل داشتيم كه اگر از آنها استفاده مي‌كرديم،‌ هم اكنون برنده‌ي بازي بوديم. هرچند كه با اين تساوي نيز چيزي از ارزش‌هاي استقلال كم نمي‌شود.

منيعي با اشاره به اين‌كه عقب نشيني تيم استقلال پس از برتري به دستور كادرفني نبود، افزود: استقلال يك تيم جوان و پرانگيزه است كه همين عامل يكي از علل تدافعي شدن تيم و استفاده از ضد حملات بود.

وي درمورد پرسپوليس تاكيد كرد: اين تيم برنامه‌ي خاصي مقابل ما نداشت. كار عمده‌ي آنها ارسال توپ‌هاي بلند و استفاده از توپ‌هاي برگشتي از محوطه‌ي جريمه بود.

منيعي در پايان گفت: دو شب قبل از بازي و پس از پايان يكي از برنامه‌هاي ورزشي مربوط به داربي، همگي فكر كرديم با "رئال مادريد" بازي داريم اما، با ارائه يك بازي زيبا ثابت كرديم كه مربي پرسپوليس در بين‌المللي داشتن اين تيم سخت در اشتباه است

boys_won
16-10-2007, 14:50
این هفته معلوم میشه استقلال درست شده یا نه ؟

pd2006
16-10-2007, 15:23
این هفته معلوم میشه استقلال درست شده یا نه ؟

دقیقا .
تا حالا چند تا بهار دیدین که فقط یه گل نشون دهنده اومدنش باشه ؟
البته قطعا استقلال بهتر میشه وضعیتش و بازی های خوبی هم خواهد کرد ولی این مساوی ، دلیل نمیشه که از این هفته شروع شده باشه .

البته بردن پگاه میتونه کمی بهش کمک کنه .

Ali Pacino
16-10-2007, 19:19
دیگه اگه می خواد یه فرجی بشه باید حتما 3 .4 تا بازی بعد رو حتما ببره

ALI.ARB
16-10-2007, 19:54
عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گو یی اظهار داشت : در همه دوران فعاليت ورزشي ام ، در هر تيمي كه بوده‌ام سعي كردم كه بازيكنان يا نفرات ساير تيم ها به هيچ عنوان از دست من نارضي نباشند. وي ادامه داد : هميشه ارادت خود را به استقلال نشان داده ام و همچنان معتقدم جايگاهش در اواسط جدول نيست ؛ اما همه ديدند بعضي‌ از تماشاگرنماها كه نمي‌خواهم بگويم استقلالي بودند ، به چه شيوه زشتي به من بي‌احترامي كردند.

ALI.ARB
16-10-2007, 19:59
هفته نهم ليگ در حالي براي سرخپوشان پايان يافت كه آنها براي اولين بار به تيمي مستحكم خوردند كه نه تنها چيزي از آنها كمتر نداشت حتي در بسياري از جهات نسبت به آنها برتري دارد و الحق كه استقلال مقابل پرسپوليس مستحق پيروزي بود و نه هيچ نتيجه ديگر و اگر هم مي بينيم اينك قاضي ميدان حكم به تقسيم امتيازات مي دهد فقط بايد به اقبال و شانس بلند پرسپوليس رجوع كرد كه اين تك امتياز زائيده همين موضوع است. اما جداي از خوش اقبالي سرخپوشان آنچه در بعد فني بايد به آن پرداخت و از نكات مهم دربي 63 است درسي اساسي و حياتي براي رويارويي ديگر حريفان با تيم قطبي است همان روش مهمي كه تا حدودي راه آهن و فجر هم نمايشگر آن بودند و چنانچه از اين هفته شاهد زمينگير شدن تيم پرسپوليس بوديد اصلا تعجب نكنيد زيرا استقلال براي تمام ليگ ترسيم كرد كه چگونه ميتوان سرخپوشان را متوقف كرد و حتي شكست داد.بله پرسپوليس در دربي 63 مقابل حريف نترس و گردن كلفتي به نام استقلال وقتي ديد كاري از پيش نمي برد خيلي سريع دست به عقب نشيني زد و تلاش كرد فقط سنگر خويش را حفظ نمايد و برخلاف آنها استقلال با روحيه صد چندان نه تنها كم نياورد و مايوس نشد كه بر دفاع چند لايه حريف حمله ور شد و با بالا بردن توان هجومي خويش آنها را در مصاف شجاعت مردان آبي تا سر حد يك شكست محسوس برد و شايد اگر نبود اقبال بلند حتي پرسپوليس تصور تساوي هم نمي كرد و به شكست راضي شده بود زيرا قطبي نيك مي دانست گشودن سنگر استقلال اصلا در حد و توان مردانش نيست و شايد آن تك گل آنها هم به خاطر دعاي هواداران دل شكسته اي بود كه خدا به آنها رحم كرد

ALI.ARB
16-10-2007, 20:03

در چهره او یك نوع آرامش و اعتماد به نفس خاصی دیده می شود، یك بازیكن جوان اما پر مایه و جسور، كسی كه اگر گرفتار مصدومیت و حاشیه نشود می تواند جانشین شایسته ای برای جباری و به اصطلاح همان گمشده استقلال در خط میانی باشد

در چهره او یك نوع آرامش و اعتماد به نفس خاصی دیده می شود، یك بازیكن جوان اما پر مایه و جسور، كسی كه اگر گرفتار مصدومیت و حاشیه نشود می تواند جانشین شایسته ای برای جباری و به اصطلاح همان گمشده استقلال در خط میانی باشد. گل زدن در دربی یكی از این نشانه ها است چرا كه پیش از اینها در تیم ملی جوانان، امید و مقاومت سپاسی روانخواه جسور و همه كاره را در زمین فوتبال دیده بودیم.
متولد ۲۸/۶/۶۶ هستم، اهل شهر فیروزآباد فارس، شهر كوچكی است و محله خاصی ندارد. با بازیكن هایی مثل صادق كرمی و فرید عابدی همشهری هستم، لقب خاصی در شهر و محله مان نداشتم اما برخی به من می گفتند: امید دكو. ۲ هفته است همراه خودم را خاموش كرده و به این بازی فكر می كردم، حالا هم می خواهم خاموش باشد حداقل ۷ روز دیگر تا همه چیز عادی شود، می دانم پیامدهای بسیاری دارد اما باید حوصله كنم.
امید روانخواه دیشب میهمان ما بود، خونگرم و آرام با او درباره بازی و … حرف زدیم. او معتقد است با تیمی به پرسپولیس گل زده كه به او یك شخصیت جدید داده: اما تازه اول كار است. حالا باید مراقب همه چیز باشم تا راه را اشتباه نروم. مهمتر از نام من كه در تاریخ فوتبال ثبت شد، جایگاه استقلال است. حالا باید جدی تر از گذشته باشیم. ما دیگر نباید ببازیم و خود را بالا بكشیم و بقیه كه به صورت پرسش و پاسخ مطرح شده است.
● اولین تجربه دربی امید روانخواه چطور بود؟
▪ خب، تجربه خوبی بود. همانطور كه خودتان دیدید بازی وقتی شروع شد ۲ تیم واقعا استرس داشتند. استرس دربی البته طبیعی است. برای همین هم چه استقلال و چه پرسپولیس احتیاط می كردند اما هر چه زمان بازی جلوتر رفت شرایط هم بهتر شد و ۲ تیم عملكرد بهتری داشتند.
● استقلال را در این بازی چطور دیدی؟
▪ استقلال در نیمه دوم واقعا شروع خوبی داشت و با اطمینان می گویم كه بهتر از پرسپولیس كار كرد اما متاسفانه بعد از گل نتوانستیم نتیجه را حفظ كنیم. تیم ناخودآگاه عقب كشید و در نهایت هم گل مساوی را خوردیم.
● فكر نمی كنی دلیل عقب كشیدن استقلال تعویض تو بود؟
▪ من نمی دانم. در این مورد باید مربیان نظر بدهند. این سؤال را از بقیه بپرسید.
● از تعویض كه ناراحت نشدی؟
▪ نه من اصلا از تعویض شدن ناراحت نمی شوم. این تصمیم مربیان است و هر تصمیمی كه كادر فنی بگیرد من تابع هستم. دلیلی ندارد ناراحت شوم.
● اصلا تصورش را هم می كردی در این بازی گل بزنی؟
▪ خب تلاشم را می كردم و امیدوار بودم كه بتوانم خوب بازی كنم و حتی گل هم بزنم. برای همین هم از قبل بازی به گل زدن در دربی فكر می كردم. چرا نباید فكر می كردم...
● البته علاوه بر استقلالی ها، پرسپولیسی ها هم از گل زدن تو غافلگیر شدند.
▪ بله، به هر حال آنها منتظر بودند كه فورواردهای استقلال گل بزنند اما خب پای من به گلزنی باز شد.
● بعد از گل به سمت چه كسی رفتی؟
▪ سمت نیمكت دویدم. آقا صادق مقابلم بود و بعد هم كه خودتان دیدید...
● فكر می كنی خط هافبك استقلال در این بازی نمره قبولی گرفت؟
▪ بله، نقطه قوت استقلال خط هافبك بود. ما وسط زمین را كاملا به دست گرفته بودیم و پرسپولیس را تحت فشار گذاشتیم. حتی اسم پرسپولیسی ها هم در میانه زمین نمی آمد.
● به نظر می رسید استقلال نسبت به بازیهای قبلی به انسجام و هماهنگی بیشتری رسیده است؟
▪ ببینید من فكر می كنم تمرینات ما نسبت به بازی با سپاهان بهتر شده بود. به هر حال شناخت بهتری هم از تیم پرسپولیس داشتیم. ضمن اینكه این بازی انگیزه ما را بالا برده بود، دربی همیشه شرایط خاص خودش را دارد. ما قبل از بازی با پرسپولیس نهم جدول بودیم و همین باعث شده بود ما انگیزه بیشتری داشته باشیم.
● فكر می كنی استقلال در این بازی مستحق چه نتیجه ای بود؟
▪ ما بازی را تا دقیقه ۸۴ یك - صفر برده بودیم. حق ما بود كه برنده این دربی باشیم اما به هر حال پرسپولیس هم خوب كار كرد و در نهایت بازی مساوی تمام شد.
● اولین كسی كه بعد از بازی به تو زنگ زد و بابت گل تبریك گفت چه كسی بود؟
▪ پدرم اولین نفری بود كه به من تلفن كرد.
● و اولین كسی كه تو بعد از بازی زنگ زدی؟
▪ آقای غلام پیروانی، ایشان برای من خیلی زحمت كشیده اند. همیشه بعد از بازیهایم اول به آقای پیروانی زنگ می زنم. ایشان هم واقعا خوشحال بود و به من تبریك گفت: زحمت های آقای پیروانی را هیچ وقت فراموش نمی كنم.

صنم بیاناتی (مصاحبه: روزنامه ايران ورزشي)

ALI.ARB
16-10-2007, 20:08

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: تا زمانی که محرومیت باشگاههای استقلال و پرسپولیس از سوی شورای عالی استیناف تایید نشود، این رای قطعی نیست.
عبدالرحمان شاه حسینی با بیان این مطلب درگفتگو با خبرنگار مهر افزود: آراء کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص محرومیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس جدید نیست. کمیته انضباطی 12 روز قبل به دنبال تخلفات تماشاگران این دو باشگاه رای به محرومیت آنها داد اما بنا به دلایلی این آراء از سوی فدراسیون فوتبال به باشگاههای یاد شده ابلاغ نشد

fery joon
16-10-2007, 20:12
واقعا حیف شد باید این لونگیارو میبردیم.....حیف ....حیف.....

به نظر من تیممون از بازی پگاه بردهاشو شروع میکنه و به صدر جدول نزدیک ونزدیکتر میشه و در عوض پیروزی با بازیای سختی که داره از صدر جدول دور و دورتر میشه :27:

ALI.ARB
17-10-2007, 11:22
كارت بازي مدافع جديد استقلال صادر شد تا در هفته دهم وی بتواند به ميدان رود. به گزارش سایت رسمی باشگاه همانطور که قبلا نیز سخنگوی باشگاه استقلال گفته بود بر اساس قوانین لیگ فوتبال ایران با صدور کارت بازی بیژن کوشکی، وی می تواند از هفته دهم مسابقات لیک برتر در صورت صلاحدید کادر فنی در ترکیب تیم فوتبال استقلال قرار بگیرد.گقتنی است بيژن كوشكي آخرين بازيكني بود كه به استقلال پيوست. با حضور او ظرفيت استقلال تكميل شد و استقلال ديگر نمي‌تواند بازيكن جديدي جذب كند.
وي حدود 20 روز پيش با استقلال قرارداد امضا كرد.

omid__ss
17-10-2007, 19:10
لنگ از دست استقلال گریخت
خیلی شانس دارن به مولا

shahin666
17-10-2007, 23:24
امیری در گفت و گو با فارس:
كادر فنی استقلال تغییر نمی‌كند
خبرگزاری فارس: معاون اجرایی باشگاه استقلال تهران گفت: تغییری در كادر فنی تیم به وجود نمی‌آید.
هرام امیری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: هیچ تغییری در كادر فنی استقلال ایجاد نخواهد شد و مربیان به كار خود ادامه خواهند داد.
وی در خصوص اظهارات برخی مسئولان باشگاه مبنی بر تقویت كادر فنی تصریح كرد: در تمام جلسات حضور داشته ام. هیچ بحثی در خصوص تغییر یا تقویت كادر فنی مطرح نشده است.
امیری در مورد حضور صمد مرفاوی در كلاس مربیگری در آبان ماه عنوان كرد: مشكل خاصی در این زمینه وجود ندارد. وی حتما با حجازی هماهنگ كرده است.
امیری در مورد خبر جلسه امروز با مدیر عامل و رئیس هیات مدیره باشگاه گفت: در این جلسه دانشجو حضور نداشت و من فقط با فتح الله زاده جهت هماهنگی كارها دیدار كردم و مسئله خاصی نبوده است.

shahin666
17-10-2007, 23:25
صادقی سه اخطاره نیست
خبرگزاری فوتبال ایران - امیرحسین صادقی مدافع استقلال تهران سه‌اخطاره نیست و در بازی با پگاه گیلان می‌تواند تیمش را همراهی كند.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، پس از اخطاری كه صادقی در بازی با پرسپولیس گرفت موضوع سه اخطاره شدن او مطرح شد ولی مدافع استقلال محروم نیست و در بازی با پگاه گیلان تیمش را همراهی خواهد كرد. آلبرت گریگوریان یكی از مسئولین سازمان لیگ هم در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران این موضوع را تأكید كرد.
گفتنی است كه استقلال برای رویارویی با پگاه مصدوم و محروم ندارد، در ضمن پیروز قربانی هم كه دچار آسیب‌دیدگی بینی شده بود در این دیدار تیمش را همراهی خواهد كرد. بازی پگاه گیلان و استقلال تهران ساعت 30/15 روز جمعه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار خواهد شد.

shahin666
17-10-2007, 23:25
اسامی داوران هفته دهم لیگ برتر فوتبال اعلام شد

كمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته دهم لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران را به شرح زیر اعلام كرد.

پنجشنبه ‪- ۸۶/۰۷/۲۶‬ساعت ‪.۱۵/۳۰‬
...................................

فولاد مباركه سپاهان با ملوان در ورزشگاه ذوب اهن فولاد شهر داوران: خدادادافشاریان ،صفدر احمدی ،محمدرضا منصوری،رحیم مهر پیشه.

پیكان تهران باپاس همدان در ورزشگاه ایران خودرو تهران داوران : یدالله جهانبازی ، سعید زارع، بهرام نقوی ، محمد ملكی.

صباباتری با صنعت مس در ورزشگاه درخشان رباط كریم داوران: محمد حسین اسدی ، علی موغلی، علیرضاصفا، مهدی سیدعلی جمعه ‪- ۸۶/۰۷/۲۷‬ساعت ‪. ۱۵/۳۰‬
............................

پگاه گیلان با استقلال تهران در ورزشگاه عضدی رشت
داوران: رحیم رحیمی مقدم، رضا سخندان، علیرضایزدانی و مهرداد ذهبی.

صنعت نفت آبادان با سایپا در ورزشگاه تختی آبادان ساعت ‪۱۷/۵۰‬ داوران: سعید بخشی زاده ، حمید نظری، محمدرضا امینی،عبدالحسین ایازی.

ابومسلم با ذوب آهن در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد.

داوران: محمود رفیعی، مرتضی كریمی، حمید غمزه ، غلامرضا جباری.

برق شیراز با شیرین فراز كرمانشاه در ورزشگاه حافظیه شیراز داوران: البرز حاجی پور، حسین معتمدی، جهانگیر حیدری، مرداس جابری.

راه اهن با مقاومت سپاسی در ورزشگاه اكباتان تهران داوران: علیرضا فغانی،مسعود فرح نیا،بابك داوری،پیروزی سیف الله پور.
پیروزی با استقلال اهواز در ورزشگاه ازادی تهران-ساعت ‪۱۷/۵۰‬ داوران : مسعود مرادی، حسن توشه ور، محسن نریمانی، تورج حق وردی.

shahin666
17-10-2007, 23:26
پس از پایان جلسه كمیته انضباطی امروز
فتح الله زاده: مشكل با سپاهان باید دوستانه حل شود
خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه استقلال تهران گفت: اگر چه جو مسابقه با سپاهان غیر معقول بود؛ اما ادامه بحث در این مورد تغییری در نتیجه نمی‌دهد و باید مسائل دوستانه حل شود.
به گزارش خبرگزاری فارس، علی فتح الله زاده پس از پایان جلسه كمیته انضباطی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل اتفاقات رخ داده در مسابقه استقلال و سپاهان به عنوان مطلع به كمیته انضباطی دعوت شدم.
وی ادامه داد: در این مسابقه تخلفاتی رخ داده كه باید با صلح و دوستی آنها را تمام كرد، زیرا دیگر نتیحه مسابقه تغییر نمی‌كند. هر چند هنوز رای صادر نشده است.
مدیرعامل استقلال تصریح كرد: هنوز معتقدم در چند دقیقه كه سرمربی تیم روی نیمكت حضور نداشت، نباید این مسابقه دنبال می‌شد. محمد رضا ساكت آدم شناخته شده‌ای در فوتبال ماست، البته جو مسابقه با سپاهان غیر معقول بود.

shahin666
17-10-2007, 23:27
در گفت‌ و گو با فارس
پولادی: پرسپولیس فقط بختی بین المللی دارد
خبرگزاری فارس: هافبك تیم فوتبال استقلال تهران گفت: پرسپولیس در طول فصل از بخت و اقبال بلندی برخوردار بوده و به جای مسائل فنی، بختی بین المللی دارد.
مهرداد پولادی در گفت ‌و گو با فارس، در خصوص شرایط استقلال قبل از بازی با پگاه اظهار داشت: خوشبختانه تیم از لحاظ روحی روانی كاملاً اماده است. بازی با پرسپولیس باعث شد تا فشارهای چند روز اخیر از دوش ما برداشته شود و باید مقابل پگاه هر سه امتیاز را بگیریم، چون در موقعیتی نیستم كه امتیازات را به راحتی از دست بدهیم.
وی درباره حریف تصریح كرد: سخت‌ترین بازی ما مقابل پگاه است. در خانه آنها بازی می‌كنیم. ضمن اینكه پگاه تیم ته جدولی است و در شرایطی بدی قرار دارد و برای جبران امتیازات از دست رفته با انگیزه بازی می‌كند.
پولادی افزود: اگر استقلال یك پیروزی كسب كند، از بحران خارج می‌شود. مقابل پرسپولیس هم به دلیل شرایط ویژه بازی استرس داشتیم؛ اما با این وجود بازی بهتری نسبت به حریف انجام دادیم و پرسپولیس با خوش شانسی از شكست گریخت.
این بازیكن تصریح كرد: پرسپولیس بجای مسائل فنی، بخت و اقبال بین‌المللی دارد. تاكتیك آنها فقط ارسال توپ بلند بود. امیدوارم صبحت‌های قطبی بیرون از ایران پخش نشود، چون فوتبالی كه پرسپولیس ارائه می‌كند در مقابل فوتبال ما حرفی برای گفتن ندارد.

shahin666
17-10-2007, 23:28
فرهاد مجیدی:
تنها به قهرمانی فكر می‌كنیم
تساوی با پرسپولیس شكست ما بود
تعویضم در داربی با خواست خودم انجام شد

مهاجم تیم استقلال تهران گفت: كسب تساوی مقابل پرسپولیس برای ما نوعی شكست محسوب شده و نباید به خاطر این تساوی به ما تبریك بگویند.
فرهاد مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار كرد: ما به هر سه امتیاز این بازی احتیاج داشتیم و در نیمه‌ی دوم نیز برای گل زدن به میدان رفتیم، اگر چند موقعیت مناسب خود به خوبی استفاده می‌كردیم می‌توانستیم برنده‌ی بازی باشیم.
وی درمورد بازی نه چندان جذاب نیمه‌ی اول تصریح كرد: در این نیمه هر دو تیم با احتیاط عمل كرده و در حال بررسی و ارزیابی هم بودند. به همین دلیل ترس از شكست و گل خوردن باعث عدم جذابیت بازی شده بود.
مهاجم استقلال ادامه داد: پرسپولیسی‌ها نیز در این بازی خوب ظاهر شدند. خصوصا كه در خط دفاعی در زمان مناسب از یكدیگر حمایت می‌كردند و پوشش لازم را انجام می‌دادند.
مجیدی درباره‌ی عقب نشینی تیم استقلال پس از گل برتری خاطر نشان كرد: به دلیل تحلیل انرژی و نیروی بازیكنان خود به خود به سمت عقب كشیده شدیم و می‌توان گفت تنها اشتباه ما در این بازی همین موضوع بود كه پس از گل برتری به دفاع رفتیم.
وی تصمیم داور را در عدم پنالتی گرفتن برای استقلال درست دانست و یادآور شد: خطای حیدری روی من نمی‌توانست پنالتی باشد، زیرا وی تكل سالمی زد و در ضمن من یك صدم ثانیه دیرتر از وی به توپ رسیدم.
مهاجم استقلال با اشاره به تعویضش تاكید كرد: قبل از این كه گل تساوی را دریافت كنیم به دلیل خستگی، عضله‌های پاهایم دچار گرفتگی شد و به همین دلیل از مربیان خواستم كه من را تعویض كنند. هر چند كه با پنج دقیقه تاخیر این تعویض صورت گرفت.
مجیدی افزود: معتقدم در لیگ برتر بازی راحتی وجود ندارد و همه تیم‌ها مدعی هستند اما، در سه چهاربازی آینده می‌توانیم تیم را از این جایگاه به رده‌های بالای جدول برسانیم.
وی در پایان گفت: بازیكنان استقلال دوباره احیا شده‌اند. آنها مقابل پرسپولیس نشان دادند كه پتانسل زیادی داشته و تنها به قهرمانی فكر می‌كنند

shahin666
17-10-2007, 23:31
شفیعی از امروز در تمرین استقلال

خبرگزاری فوتبال ایران- مهاجم جدید استقلال كه به دلیل آسیب‌دیدگی بیشتر بازی‌های این فصل تیم خود از جمله دربی را از دست داده بود، با سپری كردن مصدومیت خود قادر به همراهی استقلال در میادین خواهد بود.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران؛ حمید شفیعی با رهایی از بند مصدومیت از امروز بعد از ظهر در تمرینات تیمش حضور خواهد یافت.
تمرین استقلال امروز راس ساعت 30/15 در زمین شیرودی برگزار خواهد شد.

ALI.ARB
19-10-2007, 17:39
به امید بردها ...

ALI.ARB
19-10-2007, 17:40
از پگاه گیلان ...

بردیم اما سخت ... بازی در مقابل یه تیم ته جدولی سخت نیست اما به همین اندازه هم آسون نیست...!

به هر حال خدا رو شکر که بردیم ... این بردا باید باشه تا به شرایط خوبی از جدول برسیم ... حالا به هر قیمتی...

چه با بازیه خوب چه با بازی بد (فعلا) تا به روحیه مناسب برسن بازیکنامون...

:40:

Ali Pacino
19-10-2007, 20:14
امسال همه چی دست به دست هم داده پرسپولیس قهرمان شه اونور تک به تک رو گل نکردن همون توپ اومد اینور گل شد
استقلال این فصل زیاد دقایق آخر گل خورده اما پرسپولیس

ALI.ARB
19-10-2007, 20:36
آره خیلی داره شانس میاره پرسپولیس فعلا...

البته تلاش هم دارن ...

چون تو گوششون خوب خوندن ... البته به ما ربطی نداره ... ما باید به فکر تیممون باشیم ...

ramin1988
19-10-2007, 21:48
خدایی این استقلال چقدر شانس داره دقیقه 12 روی یه دیوار دفاعی گل زدید و بقیه بازی مثل همیشه تو دفاع.
بعد پرسپولیس 10 نفره میبره میگین شانسی .
شما عجب ...........

Ali Pacino
19-10-2007, 21:53
خدایی این استقلال چقدر شانس داره دقیقه 12 روی یه دیوار دفاعی گل زدید و بقیه بازی مثل همیشه تو دفاع.
بعد پرسپولیس 10 نفره میبره میگین شانسی .
شما عجب ...........
این بازی خیلی خوب نبودیم ولی همچین شانسی هم نبردیم ولی بازی با سپاهان و ملوان و صبا یا با همین خودتون و ... خیلی بدشانسی آوردیم

vasef
19-10-2007, 21:58
من که ارزو میکنم استقلال یک دو 3 تا باخت بیاره تا از دست این حجازی راحت شیم
برد ها مال اون باخت ها مال بازیکن ها

fery joon
20-10-2007, 03:17
واقعا این پیروزی و سپاهان خیلی شانس دارن....ما دقیقه 93 گل میخوریم ولی اینا دقیقه 93 گل میزنن....البته شانس ما هم بالاخره یه روزی به کمکمون میاد

این برهانی هم که کفر آدمو درمیاره .....

alenkita
20-10-2007, 06:24
واقعا اين بازيكناي استقلال هم ديگه شورش رو در آوردن . يكي از يكي بدتر . اول سال ميگفتيم استقلال با اين همه بازيكن خوب چكار كنه ؟ ولي حالا يه دونه بازيكن خوب هم پيدا نميشه كه آدم دلش خوش باشه.
با اين تيم و اين مربي و اين بازيكنا استقلال امسال هيچي نميشه

alenkita
20-10-2007, 07:00
اين تيم نياز به يك شوك داره

ALI.ARB
20-10-2007, 10:43
اين تيم نياز به يك شوك داره

عزيز اين تيم بهش شوك وارد شده كه اين شده...

الان اين روش بهترين روش براي بيرون اومدن از سختياست ... گل بزنيم حالا تو هر شرايطي و گل رو حفظ كنيم...

كم كم كه شرايط بهتر شد همون تيم خوبي كه همه حدسشو ميزنن خودشو رو مي كنه...

الان تو شرايطي نيست كه بخواد حمله كنه همش ... نه اينكه برنامه ي خوبي نباشه .. به خاطر اينكه جواب بد شانسي رو بايد از روي تامل داد نه ريسك...

بهترين بازيكنا رو داريم به جز يكي 2 تا ... كه اونا هم پولادي و منتظرين كه رو به بهبودن ...

boys_won
21-10-2007, 12:25
تا نیم فصل میاد بالا

همینجوری نمیمونه

tsjaleb
21-10-2007, 12:54
اقا من تازه از این تاپیک باخبر شدم .فقط این رو بگم که تیم داره روز به روز بهتر میشه و گره کار الان فقط با استفاده خوب از موقعیت های به دست اومده حل میشه که اگر ارش برهانی یکم از شرایط بد بیرون بیاد و شفیعی یا بیاتی نیا برگردن 100% تیم شرایط خوبی پیدا میکنه .الان باید دعا کنیم که تیم به این شرایط برسه . انشاا..

tsjaleb
21-10-2007, 12:55
برهاني: گل من آفسايد نبود

مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: گل من به پگاه گيلان آفسايد نبود و كمك داور بايد بيشتر دقت مي‌كرد.

آرش برهاني پس از پايان مسابقه استقلال و پگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: گلي كه در دقيقه 92 زدم به هيچ عنوان آفسايد نبود. بهتر بود كمك داور دقت بيشتري انجام مي‌داد تا زحمت من اينگونه بر باد نرود.

esteghlalfc.net

بردیا
21-10-2007, 20:02
واقعا این پیروزی و سپاهان خیلی شانس دارن....ما دقیقه 93 گل میخوریم ولی اینا دقیقه 93 گل میزنن....البته شانس ما هم بالاخره یه روزی به کمکمون میاد

این برهانی هم که کفر آدمو درمیاره .....

فری یادت رفته 2سال پیش زمان قلعه نویی استقلال بیشتر گلاشو دقیقه 90 به بعد میزد.خب حالا قضیه برعکس شده.همین حالی رو که الان تو داری 2سال پیش تیمایی داشتن که استقلال زرت و زرت بهشون دقیقه آخر گل میزد.

tsjaleb
21-10-2007, 21:00
فری یادت رفته 2سال پیش زمان قلعه نویی استقلال بیشتر گلاشو دقیقه 90 به بعد میزد.خب حالا قضیه برعکس شده.همین حالی رو که الان تو داری 2سال پیش تیمایی داشتن که استقلال زرت و زرت بهشون دقیقه آخر گل میزد.

واقعا درسته .بهترین مثالش گل سوم استقلال توسط پیروز قربانی دقیقه 90 بود که چه حالی به ما داد و چه حالی از پرسپلیس گرفت. واقعا یه مساله بزرگه که چرا یه فصل می تونه اینقدر شانس خوب و یه فصل این قدر بد باشه .دعا می کنیم که فقط از این به بد حداقل بد شانسی نیاریم .:46:

tsjaleb
21-10-2007, 21:01
محرومیت استقلال به حالت تعلیق درآمد

با اینکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای به محرومیت باشگاه استقلال داده است اما این تیم در هفته یازدهم لیگ برتر با حضور تماشاگرانش به دیدار ابومسلم مشهد خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال اتفاقات بازی استقلال - سایپا فدراسیون فوتبال رای به محرومیت تیم فوتبال استقلال به برگزاری یک بازی بدون تماشاگر داد.

این رای پیش از برگزاری دربی تهران از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به باشگاه استقلال تهران ابلاغ شد. به دنبال ابلاغ این رای، باشگاه استقلال اقدام به فرجام خواهی از شورای عالی استیناف فدراسیون فوتبال کرد.

با اینکه هنوز نشست این شورا برگزار نشده اما منابع آگاه و نزدیک به باشگاه استقلال از تعلیق رای محرومیت و برگزاری بازی استقلال - ابومسلم در هفته یازدهم لیگ برتر با حضور تماشاگران خبر می دهند.

پرسپولیس نیز مشمول همین رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بود که با اغماض فدراسیون فوتبال در هفته دهم با حضور تماشاگرانش در ورزشگاه آزادی به دیدار استقلال اهواز رفت.

ALI.ARB
22-10-2007, 12:13
آرش برهاني به دستور مربيان از مصاحبه با رسانه هاي گروهي منع شد.به گزارش سایت رسمی باشگاه اين تصميم براي خروج وي از شرايط نامطلوب روحي اتخاذ شده است.
مربيان به او توصيه كرده‌اند براي آنكه مجبور به توجيه ناكامي خود نشود، بهتر است تا زماني كه گلزني نكرده با رسانه‌ها مصاحبه نكند

ALI.ARB
22-10-2007, 12:15

حميد شفيعي گفت : به شرايط آرماني دست يافته ام و مي توانم در هفته يازدهم ليگ برتر برابر ابومسلم مشهد به ميدان بروم. یه گزارش سایت رسمی باشگاه وي افزود: مصدوميت باعث شد 2 بازي مهم برابر پرسپوليس و سپاهان را در نيم فصل اول از دست بدهم. اكنون براي بازگشت به ميدان آماده ام.
شفيعي كه در مسابقه با پگاه نيمكت نشين بود، در خصوص اين مسابقه اظهار داشت: بازي خوبي بود. البته با توجه به فاصله يك گل، هر لحظه امكان داشت گل مساوي را دريافت كنيم

arash_zp
22-10-2007, 22:54
لاميدوارم اين شفيعي گل بزنه حداقل از برهاني كه نا اميد شديم ......

ALI.ARB
24-10-2007, 15:19
مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران در تمرین این تیم به طور ویژه زیرنظر مربی تیم تمرین كرد.

تیم استقلال سه شنبه ساعت 30/15 در زمین شماره دو ورزشگاه شیرودی تمرین كرد.

در این تمرین منوچهر بهمنی، مربی بدنساز استقلال به دلیل سرما خوردگی غایب بود.

اكثر دقایق تمرین اختصاص به انجام كارهای تاكتیكی داشت و در بخشی از تمرین نیز بازیكنان در دو گروه نارنجی و آبی فوتبالی دستگرمی بازی كردند كه تیم آبی با گل‌های فرهاد مجیدی و مجتبی جباری به پیروزی رسید.

* ناصر حجازی دقایقی با پیروز قربانی و سان جان به طور خصوصی صحبت كرد.

* صادق ورمزیار برای آرش برهانی تمرین ویژه و اختصاصی ترتیب داد و از وی می‌خواست از او به عنوان مدافع عبور كند و دروازه وحید طالب لو را باز كند.

* حدود سیصد هوادار در ورزشگاه حضور داشتند

esool
24-10-2007, 18:25
من پرسپولیسیما ولی تقدیم به شما استقلالیا
ناصرحجازی و همسرش

shahin666
24-10-2007, 18:46
حسن روشن در گفتگو با مهر:
خبر جدایی ام از استقلال شایعه است / قول داده اند مشکلات مالی را برطرف کنند
مدیرتیم های پایه فوتبال باشگاه استقلال خبر جدایی اش از این باشگاه را تکذیب و ابراز امیدواری کرد طی روزهای آینده مشکلات مالی این تیم ها حل شود.
حسن روشن درگفتگو با خبرنگارمهرضمن بیان این مطلب افزود: با وجود اینکه دوماه از آغاز به کار تیم های پایه استقلال می گذرد اما هنوز از سوی باشگاه پیش قراردادها و حقوق ماهانه بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم های پایه پرداخت نشده که این امر مشکلاتی را برای همه ما بوجود آورده است. با این حال روز گذشته در بازدید آقای فتح الله زاده از تیم های پایه و افتتاح آکادمی فوتبال این مشکلات را مطرح کردیم و ایشان هم قول داد طی روزهای آینده نسبت به برطرف کردن مشکلات اقدام کنند.
مدیرتیم های پایه استقلال در ادامه با بیان اینکه خود را جزویی از خانواده استقلال می داند خاطرنشان کرد: با تمام مشکلاتی که وجود دارد کماکان در خدمت این باشگاه هستیم و با قدرت به کارمان ادامه خواهیم داد و امیدواریم مسئولان باشگاه نیز به وعده های خود عمل کنند.
حسن روشن با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت تیم های پایه باشگاه استقلال گفت: مدت زمان زیادی نیست که کارمان را در این تیم ها شروع کرده ایم و با اینکه نسبت به فصل قبل تغییرات گسترده ای در ترکیب تیم ها داشته ایم اما با همت همه اعضای کادر فنی و بازیکنان، تیم های خوبی را برای مسابقات آماده کرده ایم.
روشن درپایان ابراز امیدواری کرد با طرف شدن مشکلات مالی ، تیم های فوتبال پایه استقلال حضوری قدرتمند در رقابتهای باشگاهی تهران داشته باشند.

shahin666
24-10-2007, 18:48
جدایی موقت مرفاوی از استقلال / الهامی به عنوان جانشین معرفی شد
در نشست شورای معاونان باشگاه استقلال با درخواست مرخصی 20 روزه صمد مرفاوی برای شرکت در کلاس های پیشرفته دوره مربیگری موافقت شد.
هاشم ساعدی سخنگوی باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید این خبر اظهار داشت : شب گذشته صمد مرفاوی از مسئولان باشگاه درخواست مرخصی کرد تا به مدت 20 روز در کلاس های مربیگری پیشرفته فوتبال شرکت کند.
وی ادامه داد : این درخواست در نشست شورای معاونان باشگاه استقلال که با حضور آقایان فتح الله زاده، حجازی، سرپرست و دیگر معاونان باشگاه برگزار شد، مطرح و پس از بحث و بررسی با توجه به موافقت آقای ناصر حجازی مقرر شد که با مرخصی 20 روزه صمد مرفاوی برای حضور در کلاس مربیگری موافقت شود. ÷
ساعدی همچنین افزود: در غیاب مرفاوی به صورت موقت ساکت الهامی به کادر فنی تیم فوتبال استقلال اضافه خواهد شد، البته حضور الهامی تنها به تمرینات مربوط می شود و در مسابقات لیگ برتر روی نیمکت نخواهد نشست.
وی در خاتمه با تاکید بر اینکه مرفاوی پس از این مدت، مجددا به استقلال باز خواهد گشت، تصریح کرد: مرفاوی درمدت 20 روز مرخصی در تمرینات حضور نخواهد داشت اما طی این مدت به هنگام برگزاری مسابقات لیگ برتر روی نیمکت می نشیند و پس از پایان دوره مربیگری نیزطبق روال قبلی به عنوان دستیار اول حجازی در تمرینات و مسابقات تیم استقلال حضور می یابد.

shahin666
24-10-2007, 18:50
بهرام امیری:
استقلال را با انگیزه تر ببینید
معاون اجرایی باشگاه استقلال تهران گفت: با توجه به صحبت هایی كه مدیر عامل و مسئولان باشگاه با كادر فنی و بازیكنان داشته اند این تیم را با انگیزه تر خواهیم دید.
بهرام امیری در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: استقلال با بردی كه در هفته دهم به دست آورد خوشبختانه انگیزه بیشتری را كسب كرده و قطعاً در بازی این هفته انگیزه بالای تیم می تواند دوباره شادی را به جمع آبی پوشان و هوادارانش برگرداند.
وی ادامه داد: خوشبختانه تا جایی كه توانسته ایم به لحاظ مالی مشكل را حل كنیم حل کرده ایم تا بازیكنان كادر فنی هیچ ناراحتی نداشته باشند تا همچنان با قدرت به كار خود در لیگ ادامه دهیم

shahin666
24-10-2007, 18:51
مهاجم استقلال تحت عمل جراحی قرار می گیرد / دوری سه هفته ای شفیعی از مسابقات
حمیدشفیعی فردا از ناحیه بینی مورد عمل جراحی قرار می گیرد و به همین دلیل 3 هفته از میادین رسمی دور خواهد بود.

به گزارش خبرنگارمهر، مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده بود، با تشخیص پزشکان باشگاه استقلال نیاز به عمل جراحی از ناحیه بینی دارد.

برپایه این گزارش، حمید شفیعی فردا تحت عمل جراحی پولیپ بینی قرار می گیرد و به همین دلیل به مدت 3 هفته دور از میادین رسمی خواهد بود.

درغیاب حمید شفیعی و محسن بیاتی نیا مصدوم، فرهاد مجیدی به همراه آرش برهانی و احمد خذیراوی مهاجمان تیم استقلال خواهند بود که براساس تصمیم کادرفنی در مسابقات آینده به میدان خواهند رفت.

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر، روزجمعه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران میزبان ابومسلم خراسان خواهد بود.

shahin666
24-10-2007, 18:56
شورای عالی استیناف، حکم محرومیت تیم پرسپولیس از حضور هواداران این تیم را در یک دیدار خانگی به مدت 3 ماه به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا،‌ پس از اعلام حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت یک جلسه‌ای تماشاگران پرسپولیس از همراهی این تیم در ورزشگاه آزادی، باشگاه پرسپولیس بلافاصله در این خصوص اقدام کرده و تقاضای تجدیدنظر در این حکم را تقدیم شورای عالی استیناف کرد. در نهایت با پیگیری‌ مدیرعامل پرسپولیس و همچنین درخواست فرماندار تهران برای تجدیدنظر در این محرومیت، شورای عالی استیناف صبح امروز طی حکمی اعلام کرد که محرومیت پرسپولیس به مدت 3 ماه به حالت تعلیق درآمده است.

shahin666
24-10-2007, 18:57
قلعه نویی در گفتگو با مهر:
استقلال به موفقیت می رسد / فقط به حضور در دوره مربیگری فکر می کنم

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران با ابراز امیدواری نسبت به آینده این تیم، گفت: اطمینان دارم که استقلال با هدایت کادر فنی فعلی و درایت مدیریت باشگاه به موفقیت می رسد.
امیر قلعه نویی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: من از ابتدای فصل جاری مسابقات لیگ برتر تاکید داشتم که با تلاش مدیریت باشگاه استقلال جمعی از بهترین های فوتبال کشور در این تیم جمع شده اند.
وی با ابراز خوشحالی از پیروزی تیم فوتبال استقلال در دیدار مقابل پگاه گیلان، اذعان داشت: خوشحالم که استقلال پس از چند هفته ناکامی طعم موفقیت را چشید و توانست با غلبه بر پگاه گیلان به آرامش برسد. این پیروزی ثمره تلاش مربیان، بازیکنان استقلال و صبوری هواداران است که همیشه حامی تیمشان بوده اند.
وی با اشاره به دیداراین هفته استقلال مقابل ابومسلم مشهد، افزود: با توجه به حضور آقای پرویز مظلومی درتیم فوتبال ابومسلم می توانیم انتظار تماشای یک بازی جذاب را داشته باشیم. مطمئنا این بازی، یک بازی به یادمانی و جذاب برای هواداران خواهد بود.
قلعه نویی با امیدواری از آینده تیم فوتبال استقلال یاد کرد و افزود: قدرمسلم استقلال این پتانسیل را دارد که با هدایت کادر فنی فعلی و درایت مدیریت باشگاه به انسجام دست یابد. در شرایط فعلی تنها حمایت و پشتیبانی است که می تواند به استقلال کمک کند و این تیم را به آرامش برساند.
وی در خصوص شایعات حضورش در تیم های لیگ برتری گفت: من در حال حاضر تنها برنامه ام شرکت در دوره پیشرفته مربیگری است وبه تمام پیشنهادهایی که از تیم های لیگ برتری داشتم پاسخ منفی داده ام. قطعا پس از طی این دوره و اندوختن دانسته های فنی، برای حضور مجدد در عرصه مربیگری تصمیم گیری خواهم کرد.

shahin666
24-10-2007, 19:13
مرخصی20 روزه‌ی مرفاوی
شورای معاونان باشگاه استقلال تصویب كرد
پرداخت یك میلیون تومان پاداش پس از چهار برد پی‌درپی

براساس تصمیم شورای معاونان باشگاه استقلال تهران بازیكنان این تیم پس از 4 برد پیاپی مبلغ یك میلیون تومان پاداش دریافت خواهند كرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شورای معاونان باشگاه استقلال تهران صبح روز چهارشنبه با حضور حجازی، مدیران و معاونان این باشگاه تشكیل جلسه داد و طی آن پس ازبررسی نتایج اخیر این تیم، درمورد برنامه‌های آینده و چگونگی حضور استقلال در دیدار برابر ابومسلم بحث و بررسی شد.
در این نشست و با تصویب اعضا، مقرر شد علاوه بر پاداشی كه بازیكنان استقلال پس از هر برد دریافت می‌كنند، در صورت كسب چهار برد پیاپی به كلیه بازیكنان و كادر فنی این تیم مبلغ یك میلیون تومان پاداش نقدی پرداخت شود.
هم‌چنین با درخواست صمد مرفاوی، شورای معاونان باشگاه استقلال با مرخصی 20 روزه‌ی این مربی جهت حضور در كلاس‌های حرفه‌ای مربی‌گری موافقت كرد.

fery joon
26-10-2007, 13:25
امروز ابومسلم رو سوراخ میکنیم....:27:

omid__ss
26-10-2007, 16:39
ان شالاه همه چیز اماده هستش تا گربه رو دم حجله بکشیم

ramin1988
26-10-2007, 20:18
این ابومسلم اگه یه ذره خوب بازی میکرد ..... ولی در کل استقلال تونست 1 امتیاز بگیره .مبارکه :11:

ramin1988
26-10-2007, 20:41
امروز ابومسلم رو سوراخ میکنیم....:27:
کم مونده بود :31::31::31::27::27::27:

sentimental
26-10-2007, 21:05
کم مونده بود :31::31::31::27::27::27:

راست میگه کم مونده بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجید فینا
26-10-2007, 22:52
فحاشی تماشاگران استقلال به داور و مهاجم ابومسلم / درخواست بازگشت قلعه نویی به استقلال

تماشاگران طرفدار تیم فوتبال استقلال که از تساوی این تیم برابر ابومسلم ناراضی بودند، در پایان بازی خواستار بازگشت امیرقلعه نویی به کادر فنی آبی پوشان شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در دقایق پایانی دیدار عصر امروز دو تیم استقلال و ابومسلم که منجر به تساوی یک بریک دو تیم شد، هواداران استقلال که از این تساوی راضی نبودند با سردادن شعارهایی خواستار بازگشت امیر قلعه نویی به تیم خود شدند. این تماشاگران در حالی خواستار حضور مجدد قلعه نویی در کادر فنی استقلال شدند که فصل گذشته پس از ناکامی های استقلال با هدایت مرفاوی و حتی در زمان حضور قلعه نویی، خواهان حضور حجازی در این تیم بودند!!

ضمن اینکه پس از پایان این دیدار تماشاگران استقلال شعارها و فحاشی هایی را علیه داور این دیدار که محسن یوسفی را در ثانیه های پایانی اخراج کرده بود سردادند. این فحاشی ها تنها به داور مسابقه نبود و عرفان اولروم مهاجم ابومسلم که تنها گل تیمش را به ثمر رساند را هم شامل می شد.

این اتفاقات در شرایطی رخ داد که هنوز حکم محرومیت استقلال از برگزاری یک دیدار خانگی بدون حضور تماشاگران اجرا نشده است و در تعلیق قرار دارد.

ali_manutd_2007
26-10-2007, 23:15
نميدونم اين افرادي كه ميرن ورزشگاه ، كي ميخوان بفهمن كه يك نفر معجزه نمي‌تونه بكنه !! با رفتن و اومدن اين و اون كاري پيش نميره ...

arash_zp
27-10-2007, 16:34
استقلال فقط نياز به يه روانپزشك داره كه روحيه تيم رو يه حالي بهش بده
مخصوصا اين آرش برهاني رو ...........

ALI.ARB
27-10-2007, 18:01
استقلال فقط نياز به يه روانپزشك داره كه روحيه تيم رو يه حالي بهش بده
مخصوصا اين آرش برهاني رو ...........

یه سر مربی خوب می تونه یه روانپزشک هم باشه...

یه سر مربی خوب اگه کنارش یه مربی بد باشه می تونه بدترین باشه...

و ...

مشکل رو حاج فتح الله زاده به درستی حدس زد و حرف دل تماشاگر ها رو گفت ...

:40:

ALI.ARB
27-10-2007, 18:10
فتح‌الله زاده: حجازي فقط تا نيم فصل فرصت دارد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] folder/FAT40.jpg

مديرعامل استقلال گفت: كادر فني فقط تا نيم فصل فرصت دارد و اگر تيم به مقام سومي نرسد تصميم ‌ديگري خواهم گرفت. به گزارش سایت رسمی باشگاه ،علي فتح الله زاده پس از تساوي استقلال برابر ابومسلم در جمع خبرنگاران عنوان كرد: به هواداران حق مي‌دهم كه ناراحت باشند. آنها از تيم برد مي‌خواهند. امروز براي اولين مرتبه به رختكن رفتم و با بازكنان صحبت كردم. به آنها گفتم حتما در يك نيمه گل مي زنيد و بعد تماشا مي‌كنيد تا گل بخوريد. اين چه طرز بازي كردن است.
وي افزود: همه در اين ناكامي مقصر هستيم؛ از مديرعامل گرفته تا كادر فني و توپ جمع كن تيم.
فتح‌الله زاده اظهار داشت: فقط تا نيم فصل به كادر فني مهلت مي‌دهم. اگر استقلال توانست به رتبه سوم برسد، در آنصورت كادر فني را تقويت مي‌كنم و به آنها اجازه كار مي‌دهم؛ در غير اينصورت تصميم ديگري خواهم گرفت.
فتح‌الله زاده در مورد برنامه سه ساله در استقلال گفت: استقلال در هر سال بايد يك قهرماني كسب كند. برنامه سه ساله مخصوص آسيا است؛ نه فوتبال ايران. ما جام حذفي را به هيچ عنوان از دست نخواهيم داد.
مديرعامل استقلال در خصوص جانشين حجازي اظهار داشت: قطعا يك مربي داخلي جايگزين او خواهد شد.

boys_won
29-10-2007, 08:17
تا نیم فصل هم زیاده زودتر باید تصمیم گرفت

omid__ss
29-10-2007, 16:24
درسته نمیگیم حجازی به درد استقلال نمیخوره اون یکی از اسطوره های فوتبال ایران و استقلاله
حجازی باید مدیر فنی و از این قبیل پست ها رو در استقلال قبول میکرد

e_mohsen83
31-10-2007, 17:04
با سلام
چرا جباری رو کشید بیرون :41:
چرا نادعلی بازی کرد..........:41:
بازی 2هیچ برده رو واگزار کردیم رفت:41:
چرا دفاع این جور بازی می کند
به نظر من اقای حجازی بشه مدیر فنی

ss_m_ss
31-10-2007, 17:46
تماشما گران استقلال معمولا عادت داشتند که استقلال 2-0 باخته رو 3-2 برنده ببینن ولی حالا آقای حجازی ثابت کردن که عکس این جریان نیز صادق است .

امیدوارم که با بازگشت امیرقلعه نوعی استقلال رو دوباره در دوران اوجش ببینیم.

pentoriko
31-10-2007, 17:51
سلام بابا به هوادارا تيمتون بگيد جوگير ميشن به برهاني نگن دلپيرو

بدبخت دلپيرو

Behroooz
31-10-2007, 18:03
حيف اين همه هوادار نيست كه ميرن براي همچين تيمي .....

دارم نا اميد ميشم .

WaTeRsTyLeR
31-10-2007, 18:05
اخه من چی بگم به شما ساده اندیشان کله نقلی دیگه کیه .حالا که بحث سر مربی عوض کردنه باید مربی بیاد که سرش به تنش بیاد.اون سالی که ما قهرمان شدیم بهترین بازیکنان ایرانو داشتیم خیارم اگه جا اقا نقلی وایمیستاد استفلال قهرمان میشد.دانش واقعی قللعه نویی را تو تیم ملی باید میدیدین که زندی رو گزاشته بود دفاع یا عنایتی رو سمت چپ .گزینه ایرانی فقط جلالی ذولفقار نسب یا اقا فیروز گزینه خارجیم با توجه به اینکه کسی نمیاد دنیزلی .

ss_m_ss
31-10-2007, 18:32
دانش واقعی قللعه نویی را تو تیم ملی باید میدیدین که . . .

خب هرکسی نظری داره ولی به نظر من دانش واقعی رو باید در کسی دید که اون رو سرمربی تیم ملی میکنه.

ایشون مربی خوبی هستن ولی در حد تیم های لیگ برتری نه تیم ملی !

این حجازی اگر دانش و اطلاعات خوزه مورینیهو رو هم داشته باشه ، حاشیه هایی که با خودش میاره هر تیمی رو داغون میکنه . من نمیدونم بر چه اساسی مربی استقلال شده ؟

اصلا اگر بهترین مربی جهان هم که باشه ، وقتی که چند سال در لیگ های برتر کار نکرده و هیچ دعوتی هم نداشته چرا باید بیاد و مربی پرافتخارترین تیم ایران بشه ؟!

اگر قلعه نوعی مربی بودن الان اسکلت اصلی تیم رو حفظ کرده بودن .

boys_won
31-10-2007, 19:22
اگر قلعه نوعی مربی بودن الان اسکلت اصلی تیم رو حفظ کرده بودن .

من قلعه نوعی رو قبول دارم ولی تو بد زمانی گذاشت رفت اون از نرفتن به جام باشگاها اونم از ول کردنه تیم تو اون برهه

به هر حال الانم داریم نتیجه رو میبینیم

واقعا" دیگه نمیدونم از استقلال چی باید بگم

e_mohsen83
31-10-2007, 20:07
دیدیم قلعه نوعی چه گلی به سر استقلال زد...........
اون3سال فرصت داشت یک فصل قهرمانمون کرد اونم با اون بازیکونا بعدشم تلافی شو دراورد با اون دخالت کردناش توی فرستادن اسم به afc
این فصل همه بازیکنوا تغیر کرداند اول فصل هم فرصت بدنسازی و هماهنگ شدن خیلی نبود که...........
حجازی مربی بزرگی است خوب بدشانسی هم می یاره این فصل خیلی دفاع بعد بازی می کند خیلی
به امید فردای بهتر
عشق من استقلال

ss_m_ss
31-10-2007, 21:38
دیدیم قلعه نوعی چه گلی به سر استقلال زد...........
اون3سال فرصت داشت یک فصل قهرمانمون کرد اونم با اون بازیکونا بعدشم تلافی شو دراورد با اون دخالت کردناش توی فرستادن اسم به afc
این فصل همه بازیکنوا تغیر کرداند اول فصل هم فرصت بدنسازی و هماهنگ شدن خیلی نبود که...........
حجازی مربی بزرگی است خوب بدشانسی هم می یاره این فصل خیلی دفاع بعد بازی می کند خیلی
به امید فردای بهتر
عشق من استقلال

این عشقتون کاملا مشخصه :46:

ss_m_ss
31-10-2007, 21:42
کسانی هم که با مربی گری قلعه نوعی در تیم ملی مخالف بودند باید خدا را هزاران مرتبه شکر و سپاس گویند که تیم ملی دست ایشون افتاده بود نه امثال مایلی کهن و جلالی و ذوالفقارنسب و . . .
وگرنه حتی به مالزی و بحرین و . . . هم میباختیم.

e_mohsen83
31-10-2007, 23:00
کسانی هم که با مربی گری قلعه نوعی در تیم ملی مخالف بودند باید خدا را هزاران مرتبه شکر و سپاس گویند که تیم ملی دست ایشون افتاده بود نه امثال مایلی کهن و جلالی و ذوالفقارنسب و . . .
وگرنه حتی به مالزی و بحرین و . . . هم میباختیم.

حاجی اول کوچک بنویس نزدیک بین نیستیم........
نه که حالا قهرمان جام ملتها شدیم با اون خرد جمعیش کم مونده بود مربی تیم محاه مارو هم دعوت به همکاری کند

ALI.ARB
31-10-2007, 23:18
اگه قلعه نوعی اشتباهی هم مرتکب شده باشه اولیش همون جمع کردن انواع مربیا به صورت سرخابی بود ...

ما نباید با اون تیم به جایی میرسیدیم چون بعضیا نمی خواستن پس نرسیدیم... حالا هم اینا می شه توجیه... درضمن اونا فردی رو به عنوان سر مربی تیم ملی انتخاب کردن (قلعه نوعی ) که یه تیم رو قهرمان کرده بود و در فصول قبل اون فصل قهرمانی که بر عهده ی ایشون بود نتایجی وحشتناک نگرفت...پس اگه از کارش ناراضی ان خودشون رو زیر سوال ببرن نه اون رو ... در ضمن اگه واسه تیم ملی بد بود واسه استقلال که ستاره بود...

باز هم می گم خدا رو شکر که حاج فتح الله زاده رو داریم ...

خلاصه نباید یه طرفه قاضی بریم ... آقای حجازی واسه ما ارزشمندن اما مربی گریشون قدیمی شده و ایراداتی داره ...

اما به نظر من اگه می خواستیم کادر فنی رو عوض کنیم باید همه ی کسانی رو که حرفشون تو کادر خریدار داشت رو بر میداشتیم ... و واسه حفظ و احترام پستی جدا از کادر فنی بهشون داده میشد ...

الان یه چیزی درست کردن واسه تیم به اسم *بحران* اینقدر این رو بزرگ کردن که باورشون شده ... بابا توپ گل نمی شد همین ... بی خودکی اسیر این حرف ها کردن تیم رو ...

ALI.ARB
31-10-2007, 23:28

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال استقلال تهران پس از شكست برابر پيكان گفت: برخي كه خود را استقلالي مي دانند، براي رسيدن به منافع خود تيم را به حاشيه برده اند

به گزارش خبرگزاري فارس، عليرضا منصوريان از شكست 3 بر 2 استقلال برابر پيكان ابراز تاسف كرد و افزود: از هواداران عذر خواهي مي‌كنم چرا كه نتيجه خوبي را كسب نكرديم.
وي تاكيد كرد: حضور هواداران وظيفه بازيكنان را سنكين مي‌كنند، چرا كه آنها فقط به پيروزي فكر مي‌كنند، بنابراين باخت استقلال نمي‌تواند آنها را راضي كند.
كاپيتان استقلال اظهار داشت: عده‌اي همواره ادعا مي‌كنند كه استقلالي هستند؛ اما بيشترين ضربه را از بيرون به تيم وارد مي‌كنند. استقلالي هاي واقعي امثال پورحيدري، برادران بياني، بهتاش فريبا و حسن روشن هستند و هيچ آزاري به تيم نمي‌رسانند.
وي افزود: عده‌اي به دليل منافع شخصي تيم را وارد حاشيه مي‌كنند و مانع موفقيت استقلال مي‌شوند.
انتهاي پيام/

ALI.ARB
31-10-2007, 23:30
اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال با هدف بررسی آخرین وضعیت کادر فنی و نتایج این تیم امشب جلسه اضطراری خواهند داشت.
به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان دیدار برابر ابومسلم اعلام کرد باشگاه تا پایان نیم فصل به ناصر حجازی فرصت خواهد داد اما پس از شکست عصر امروز این تیم برابر پیکان احتمال برکناری ناصر حجازی قوت گرفت.

قرار است جلسه اضطراری هیئت مدیره باشگاه استقلال امشب با هدف بررسی عملکرد کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه و تصمیم گیری در مورد ناصر حجازی برگزار شود

ALI.ARB
31-10-2007, 23:32

هافبك تيم فوتبال استقلال تهران پس از شكست برابر پيكان گفت: عدم بدنسازي نامطلوب مشكل اصلي استقلال است.

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري پس از شكست سه بر دو در هفته دوازدهم ليگ برتر برابر پيكان اظهار داشت: متاسفانه در فصل جاري تيم ما مشكل بدنسازي دارد و در طول هفته فقط يك جلسه كار بدنسازي انجام مي دهيم.
وي ادامه داد: همه بازيكنان استقلال دوست دارند با تمامي توان براي موفقيت تيم تلاش كنند و هيچ كس كم كاري نمي كند؛ اما مشكل بدني مانع موفقيت تيم شده است.
جباري اظهار داشت: در دقايق آغازين بازي خيلي خوب به گل مي رسيم؛ اما در ادامه به راحتي گل مي خوريم و دچار افت مي شويم.
استقلال عصر امروز در چارچوب هفته دوازدهم ليگ برتر با نتيجه سه بر دو مقابل پيكان مغلوب شد.
انتهاي پيام/

---------------------------------------------------- - - -

اینو راست می گه خدایی ... :19:

ALI.ARB
31-10-2007, 23:34

در پايان مسابقه تيم‌هاي استقلال تهران و پيكان، ناصر حجازي به بازيكنان گريان تيمش دلداري داد.

در هفته دوازدهم ليگ برتر ايران تيم استقلال با نتيجه 3 بر 2 مقابل پيكان شكست خورد تا شرايط كادر فني اين تيم بيش از گذشته متزلزل شود.
در پايان مسابقه هيچ يك از بازيكنان از شدت ناراحتي قصد ترك ميدان را نداشتند و فرهاد مجيدي از جمله نفراتي بود كه با چشم هايي اشك آلود در زمين نشست.
ناصر حجازي با مشاهده اين صحنه به سمت هافبك تيمش رفت و مجيدي را در آغوش گرفت.
در پي شكست استقلال برابر پيكان عده‌اي از هواداران عليه حجازي شعار دادند و تعدادي وي را حمايت كردند.
حجازي در پايان مسابقه به مدت 15 دقيقه از نيمكت بلند ‌نشد؛ اما براي دلداري به بازيكنان ناراحت و گريان، نيمكت را ترك كرد.

ALI.ARB
31-10-2007, 23:36

سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تابع نظر مسئولان باشگاه هستيم؛ اما بايد گفت حجازي تمام شدني نيست.

اصغر حاجيلو در پايان مسابقه برابر پيكان اظهار داشت: استقلال بد بازي نمي‌كند، اما در نتيجه گيري ضعف داريم.
وي ادامه داد: از همه هواداران و كساني كه ما را حمايت كردند تشكر مي‌كنم. با توجه به اين شكست تابع نظر مسئولان هستيم.
حاجيلو اظهار داشت: با توجه به شرايط فعلي حرفي براي گفتن مقابل هواداران و هيئت مديره نداريم و فقط مي‌توانيم از حمايت آنها تشكر كنيم.
وي افزود: همه بايد بدانند كه حجازي تمام شدني نيست و همان كساني كه سرمربي تيم را انتخاب كردند، مي‌توانند راجع به آينده وي تصميم گيري كنند

ramin1988
31-10-2007, 23:41
به عنوان یه بیطرف باید بگم :
خدایی دلم به حال حجازی سوخت :41:.

معلوم بود که بازیکنا از عمد اینطوری بازی میکنن تا مربی عوض بشه .

vasef
01-11-2007, 00:00
به نظر من مرفاوی هم سرمربی بشه شرف داره به حجازی فقط واسه بازی با پرسپولیس یکی دیگه باید سرمربی باشه نه مرفاوی:d

fery joon
01-11-2007, 00:05
:40: حجازی دوستت داریم :40:

بازیکنای قلعه نویی دارن حجازی رو زمین میزنن.....تف به شرف هرچی بازیکنه خائنه....:2:

Tornado2800
01-11-2007, 01:42
من یه پرسپولیسی هستم
ولی !
وقتی شنیدم استقلال باخته ناراحت شدم
دلم به حال حجازی سوخت.
پروین می گفت: حجازی رو میبینم یاد خودم می افتم.
حق داره
استقلالی 2 اتشه هستش ! میخواد کمک کنه ولی ! تاکتیکش فکر کنم قدیمی شده یا مشکل از جای دیگه هستش
موفق باشید انشاالله دوستان
یا حق.

Tornado2800
01-11-2007, 01:45
امیدوارو خبر هارو کسی نزده .

تغييرات‌ جواب‌ نداد اضطراب‌ «نبردن» استقلال‌ را برد!وقتى‌ پرسپوليس‌ تيم‌هايى‌ مثل‌ ابومسلم‌ و پيکان‌ را شکست‌ مى‌داد منتقدان‌ اين‌ تيم‌ مى‌گفتند قطبى‌ چون‌ با ته‌ جدولى‌ها بازى‌ مى‌کند راحت‌ به‌ پيروزى‌ مى‌رسد! اين‌ استدلال‌ در زمان‌ خودش‌ طرفدارانى‌ داشت‌ اما حالا ديگر همه‌ مى‌دانند فرق‌ زيادى‌ بين‌ تيم‌هاى‌ بالا و پايين‌ جدول‌ وجود ندارد و اگر استقلال‌ و پرسپوليس‌ خوب‌ بازى‌ نکنند به‌ نتيجه‌ دلخواه‌ نمى‌رسند. پيکان‌ با تغييرات‌ هفته‌هاى‌ اخير، تيمى‌ معمولى‌ به‌ حساب‌ مى‌آمد و ما انتظار داشتيم‌ استقلال‌ روز راحتى‌ را پشت‌سر بگذارد اما شاگردان‌ حجازى‌ مقابل‌ همين‌ پيکان‌ پيروزى‌ را با شکست‌ عوض‌ کردند تا معلوم‌ شود هرگز نبايد آنها را از پيش‌ برنده‌ دانست.
3 گل‌ با دفاع‌ چهار نفره‌
باز هم‌ دفاع‌ چهارنفره، باز هم‌ گل‌ خورده، باز هم‌ شکست! بعد از بازى‌ با پرسپوليس‌ که‌ کاملاً‌ خنثى‌ و بدون‌ هيجان‌ بود کادرفنى‌ استقلال‌ تصميم‌ گرفت‌ در بقيه‌ مسابقات‌ نيز با چهار دفاع‌ به‌ ميدان‌ برود، غافل‌ از اينکه‌ خصوصيات‌ مدافعان‌ فعلى‌ اين‌ تيم‌ به‌ درد سيستم‌ چهار دفاعه‌ نمى‌خورد و بازى‌ با اين‌ روش‌ خيلى‌ زود نتايج‌ غيرقابل‌ جبران‌ به‌ بار مى‌آورد. روش‌ موردنظر مربيان‌ استقلال‌ 2 ايراد عمده‌ داشت: -1 قربانى‌ و اميرحسين‌ صادقى‌ قابليت‌هاى‌ لازم‌ براى‌ بازى‌ در پست‌ دفاع‌ ميانى‌ را ندارند و مثل‌ همين‌ بازى‌ مرتکب‌ اشتباهات‌ فاحشى‌ مى‌شوند، -2 نفراتى‌ مثل‌ نوازى‌ و منيعى‌ (غير از اين‌ بازي) در خط‌ دفاعى‌ حبس‌ مى‌شوند. اين‌ دو نفر که‌ اصلاً‌ مدافع‌ نيستند به‌ خاطر دفاع‌ چهار نفره‌ هم‌ از حضور در برنامه‌هاى‌ تهاجمى‌ محروم‌ مى‌شوند، هم‌ دفاع‌ را آسيب‌پذيرتر مى‌سازند.
واقعاً‌ ارزشش‌ را دارد؟
تغييرات‌ جواب‌ نداد
تغييراتى‌ که‌ استقلالى‌ها براى‌ اين‌ مسابقه‌ انجام‌ دادند به‌ اندازه‌ کافى‌ مفيد نبود. اميرآبادى‌ تلاش‌ زيادى‌ کرد و به‌ خوبى‌ در حملات‌ شرکت‌ داشت‌ اما آن‌ چند بارى‌ که‌ دريبل‌ خورد و به‌ مهاجمان‌ حريف‌ اجازه‌ نفوذ به‌ درون‌ محوطه‌ جريمه‌ را داد باعث‌ مى‌شود نتوانيم‌ برايش‌ نمره‌ خوب‌ در نظر بگيريم. اميرآبادى‌ از منيعى‌ ضعيف‌تر نبود اما زياد هم‌ بهتر از ميثم‌ به‌ نظر نرسيد. (به‌خصوص‌ در کارهاى‌ دفاعي). در مورد نامدارى‌ هم‌ 3 گلى‌ که‌ پذيرفت‌ گوياى‌ همه‌ چيز بود. اشکان‌ در استانداردهاى‌ تيم‌ بزرگى‌ مثل‌ استقلال‌ به‌ نظر نمى‌رسيد و جذبش‌ از همان‌ ابتدا اشتباهى‌ بزرگ‌ بود ضمن‌ اينکه‌ ما نمى‌دانيم‌ چرا وحيد طالب‌لو به‌ روى‌ سکوها تبعيد شد.
او مثل‌ هر دروازه‌بان‌ ديگرى‌ مى‌تواند در مقاطعى‌ کم‌انگيزه‌ باشد و گل‌ وحشتناک‌ بخورد. اينجور مواقع‌ معمولاً‌ بازيکن‌ کم‌انگيزه‌ را روى‌ نيمکت‌ مى‌نشانند. مى‌دانيد چرا؟ چون‌ سکونشين‌ شدن‌ دروازه‌بانى‌ که‌ داعيه‌ پيراهن‌ ملى‌ دارد ممکن‌ است‌ تيم‌ را به‌ حاشيه‌ ببرد، طالب‌لو دير يا زود به‌ ترکيب‌ اصلى‌ برمى‌گردد البته‌ با اين‌ تفاوت‌ که‌ حالا از مربيان‌ تيمش‌ دلخور است!
تعويض‌هاى‌ عجيب‌
جبارى‌ داشت‌ يکى‌ از بازيهاى‌ خوبش‌ را براى‌ استقلال‌ انجام‌ مى‌داد. او حتى‌ يکى‌ از آن‌ پاس‌هاى‌ معروف‌ خود را براى‌ برهانى‌ فرستاد تا گل‌ دوم‌ استقلال‌ شکل‌ بگيرد اما حتى‌ اين‌ کار، حجازى‌ را از تعويض‌ او منصرف‌ نکرد. منصوريان‌ که‌ جاى‌ جبارى‌ را در ترکيب‌ قرار گرفت‌ نتوانست‌ تغييرى‌ در وضعيت‌ بازى‌ به‌وجود بياورد و بدتر از او اصغر نادعلى‌ بود که‌ نفهميديم‌ چرا در مسابقه‌اى‌ با اين‌ درجه‌ حساسيت‌ به‌ ميدان‌ رفت‌ و قرار بود چه‌ کارى‌ انجام‌ دهد؟ وقتى‌ بازى‌ 2-2 است‌ و استقلال‌ به‌ پيروزى‌ احتياج‌ دارد بايد يک‌ بازيکن‌ آماده‌ و ميدان‌ ديده‌ به‌ ميدان‌ برود نه‌ يک‌ جوان‌ که‌ از چمن‌ ورزشگاه‌ آزادى‌ هم‌ خجالت‌ مى‌کشد!
البته‌ با اين‌ تعريف‌ به‌ ميدان‌ فرستادن‌ منيعى‌ تصميم‌ درستى‌ بود.
ترس‌ از نبردن‌ = شکست‌
شايد حرف
خبر ورزشی

Tornado2800
01-11-2007, 01:46
حجازي: مربى‌ بازنده‌ حرفى‌ براى‌ گفتن‌ ندارد از مردم‌ عذرخواهى‌ و تشکر مى‌کنم‌

حجازي: مربى‌ بازنده‌ حرفى‌ براى‌ گفتن‌ ندارد از مردم‌ عذرخواهى‌ و تشکر مى‌کنم‌
با چهره‌اى‌ برآشفته‌ در سالن‌ برگزارى‌ کنفرانس‌ مطبوعاتى‌ پس‌ از بازى‌ مقابل‌ پيکان‌ در استاديوم‌ آزادى‌ حاضر شد تا محترمانه‌ پاسخگوى‌ سئوالات‌ خبرنگاران‌ باشد. ناصر حجازى‌ آنقدر براى‌ هواداران‌ استقلال‌ عزيز بود که‌ پس‌ از شکست‌ ديروز به‌ شدت‌ تشويقش‌ مى‌کردند تا احساس‌ شکست‌ نکند اما خود حجازى‌ حرفهايش‌ را اينگونه‌ آغاز کرد: تيم‌ من‌ بازى‌ 2 بر صفر برده‌ را با نتيجه‌ 3 بر 2 واگذار کرد و مسلماً‌ اين‌ تيم‌ اشکال‌ فنى‌ دارد و مسئوليتش‌ برعهده‌ من‌ است.
حجازى‌ ادامه‌ داد: من‌ مربى‌ بازنده‌ هستم‌ و به‌ همين‌ دليل‌ حرفى‌ براى‌ گفتن‌ ندارم. فقط‌ مى‌خواهم‌ ضمن‌ عذرخواهى‌ از هواداران‌ استقلال‌ بابت‌ نتايج‌ حاصله، از آنها به‌ خاطر حمايتهايشان‌ تشکر کنم، آنها پس‌ از شکست‌ تلخ‌ امروز نيز به‌ حمايت‌ از من‌ پرداختند و از صميم‌ قلب‌ ممنونشان‌ هستم.
حجازى‌ در خصوص‌ تعويض‌هايش‌ گفت: اگر قانون‌ اجازه‌ مى‌داد بيشتر از 3 تعويض‌ انجام‌ مى‌دادم، به‌ هر حالا اگر صلاح‌ باشد بمانم‌ 6، 7 بازيکن‌ اميد به‌ تيم‌ اضافه‌ خواهم‌ کرد، ولى‌ اين‌ به‌ معنى‌ ضعف‌ همه‌ بچه‌ها نيست، من‌ لازم‌ مى‌دانم‌ از بازيکنانى‌ مثل‌ عليرضا منصوريان‌ و به‌ ويژه‌ فرهاد مجيدى‌ تشکر کنم، بايد دست‌ اينجور بازيکنان‌ را بوسيد که‌ با جان‌ و دل‌ در خدمت‌ استقلال‌ هستند. مردم‌ نيز از همه‌ چيز بااطلاع‌ هستند و قضاوت‌ برعهده‌ آنهاست.

Tornado2800
01-11-2007, 01:47
تماشاگران‌ هم‌ شوکه‌ شده‌ بودند خنده‌هاى‌ معنى‌دار جبارى‌ هنگام‌ تعويض‌
تعويض‌ مجتبى‌ جبارى‌ با عليرضا منصوريان‌ عجيب‌ترين‌ تعويض‌ فصل‌ بود! اگر جبارى‌ در بازيهاى‌ قبلى‌ تعويض‌ مى‌شد بحثى‌ نبود اما او ديروز آماده‌ نشان‌ داد و 2 پاس‌ گل‌ خوب‌ هم‌ ارسال‌ کرد. صرف‌نظر از اين‌ مسئله‌ بقيه‌ هافبکهاى‌ استقلال‌ نه‌ تنها ضعيف‌تر از جبارى‌ بودند که‌ حتى‌ از روزهاى‌ قبلى‌ خودشان‌ هم‌ ضعيف‌تر بودند اما معلوم‌ نبود حجازى‌ براساس‌ چه‌ استدلالى‌ جبارى‌ را تعويض‌ کرد؟!
در هنگام‌ تعويض، خنده‌هاى‌ کنايه‌آميز مجتبى‌ جبارى‌ واقعاً‌ پر از حرف‌ بود. شايد اگر او در دقايق‌ پايانى‌ در زمين‌ بود مى‌توانست‌ گره‌ از مشکلات‌ استقلال‌ باز کند، البته‌ شايد

e_mohsen83
01-11-2007, 09:06
به هر حال حجازی رفت فیروز امد...............
ولی حجازی بداند که مرد محبوب همه استقلالیها است...........

Hazy
01-11-2007, 11:45
بابا شما چه گیری دارید به حجازی بدید؟!
به این آرش برهانی که تا حالا بیست سی تا گل رو خراب کرده گیر باید داد

omid__ss
01-11-2007, 14:54
كي ميگه حجازي رفت؟؟؟
حجازي نه اخراج شده و نه رفته
استقلال وقتي دو تا گل زد نتونست بازي رو كنترل كنه
دفاع استقلال هم كه ديگه...............

saman rossi
01-11-2007, 15:16
صادقي و قرباني كه تابلو بود عمدا دارن كاري ميكنن كه استقلال ببازه لعنت به قلعه نويي و بازيكناي طرفدارش كه حاضرن به خاطر مقام با احساسات ميليونها طزفدار بازي كنن

alenkita
01-11-2007, 15:44
ای بابا این تیم مریضه وحجازی هم نمیتونه درستش کنه ؟ راه حلش هم تعویض مربیه...
دوره مربیگری حجازی چندین ساله مه تموم شده

shayanelong
01-11-2007, 23:38
ما ایرانیا به هیشکی رحم نمیکنیم.

arash_zp
02-11-2007, 01:31
كاش غلومي نرفته بود ..........
كاش آرش برهاني گل ميزد .........
كاش چيزي به اسم خط دفاعي هم داشتيم .......
كاش سوتي نبود ...............
كاش حاشيه نبود ..........
.
.
.
.
.
.
.
.

كاش غيرت بود ...........

mpmostafa
02-11-2007, 08:34
سلام
بهترين مديرعامل باشگاه هاي ليگ علي فتح الله‌زاده هستش اما نميدنم چرا اينقدر رو ناصر حجازي تعصب داره.حجازي كه ديگه از علي پروين گنده تر نيست،وقتي علي پروين با اون وضع از پرسپليس ميره بيرون ديگه حجازي ........... . جالب اينه كه بعد باخت به پيكان براي موندن شرط گذاشته اونم چه شرطي ميخواد جباري و صادقي رو اخراج كنه. لعنت به اوني كه امير قلعه نوعي رو واسه مربي گري تيم ملي انتخاب كرد كه استقلال رو به اين مصيبت دچار كرد پارسال كه جام باشگاه هاي آسيا نرفتيم قهرماني ليگ رو هم از دست داديم.خدا كنه امير خان برگرده.

alenkita
02-11-2007, 08:52
فتح ا.. هم با اين كاراش داره فقط خودشو خراب ميكنه

shayanelong
02-11-2007, 11:54
قلعه نویی نشون داده که فقط خودش واسه خودش مهمه و نه تیمش.

omid__ss
02-11-2007, 12:44
ناصر حجازي تا نيم فصل در پست خودش ابقا شد
و مختاره تا نيمكت خودش رو تقويت كنه و كادر جديد رو با كادر فعلي اضفه كنه
ناصر خان كه گفته بود اگه موندني شدم شش بازيكن رو اخراج ميكنم و از جوانان شش بازيكن رو جايگزين اونها ميكنم
حالا ببينيم كه چي ميشه

mpmostafa
02-11-2007, 17:21
مگه اين كادر رو خود حجازي انتخاب نكرده؟
مگه اين بازيكنها رو خودش انتخاب نكرده؟
حالا براي موندن شرط گذاشته كه اونها رو عوض كنه.
به خدا همه ما رو مسخره كرده و داره به هممون ميخنده.

پارسال كه ميومد تو ورزشگاه و اعصاب مرفاوي رو خورد كرده بود و يكي از عوامل قهرمان نشدن استقلال بود
امسال هم كه به اميد خدا عزم خودش رو جزم كرده تا تيم رو به دسته يك ببره و مطمئنا اگه 2 يا 3 فصل ديگه تيم دست ناصر باشه ديگه اثري از استقلال تهران باقي نميمونه و بايد بريم سراغ استقلال اهواز يا استقلال رشت.
البته اگه ناصر خان دست از سر اونا برداره!

omid__ss
02-11-2007, 18:21
ناصر خان باید اول فصل هم در سمت مدیر فنی یا همچین چیزی به استقلال میومد
و حاج فتح ا... زاده هم نباید با قلعه نویی لجاجت می کرد همین

vasef
02-11-2007, 19:20
بعضی ها میگن از قصد بازیکن ها بد بازی میکنن تا اس اس ببازه
اخه یکی بگه وقتی مربی خودش شعور مربی گری نداره و مثل 10 سال گذشته فکر میکنه چه ربطی به بازیکن های
تیم داره
وقتی میثم منیعی رو میذاره دفاع چپ پولادی که هافبک چپ نیست میذارتش هافبک چپ روانخواه رو میذاره هافبک راست در حالی که روانخواه به گفته غلام پیروانی پشت مهاجم بازی میکنه ممد نوازی رو هم میذاره دفاع راست باز اگه هافبک راست باشه 2 تا سانتر میکنه امیر ابادی که پست تخصصیش دفاع راست رو نمیکت باید بشینه
اینا همه کنار بازی بی برنامه اس اس هم یک طرف والله اگه سانترهای ممد نوازی هم نبود الان باید پیش پگاه ته جدول بودیم
کلا دوره حجازی تموم شده والله اگه تیم بدن دست این جوون ترهای اس اس مثل زرینچه و نامجو مطلق و صادق ورمرزیاروحتی علیرضا اکبرپور از تیم حجازی بهتر بازی میکنه
حجازی فقط بهتر بره تو خیابون و با ماشین واسه دخترها بوق بزنه

shahriar_sh_2007
02-11-2007, 19:39
سلام
کسانیکه که تو این تاپیک هی دم از وقت دادن به حجازی و روی فرم اومدن استفلال میگفتند کجان.... این آقا فری که عشق حجازی داشت کجاست ...... اینم استقلال حجازی .... این هم یازده هفته وقت......حجازی حیا کن استقلالو رها کن ..... امیر قلعه نوعی برگرد به تیمت ناصر حجازی....تو تیمت

mpmostafa
02-11-2007, 20:13
امیر قلعه نوعی برگرد به تیمت ناصر حجازی....تو تیمت.

واقعا راست ميگي حجازي ... تو تيم.

قرار بود حجازي يه ليست 6 نفره واسه اخراج بده:
1-طالب لو
2-جباري
3-صادقي

من اين سه تا رو خبر دارم ميدونيد ديگه چه كسي رو ميخواد اخراج كنه؟

vasef
02-11-2007, 20:16
امیر قلعه نوعی برگرد به تیمت ناصر حجازی....تو تیمت.

واقعا راست ميگي حجازي ... تو تيم.

قرار بود حجازي يه ليست 6 نفره واسه اخراج بده:
1-طالب لو
2-جباري
3-صادقي

من اين سه تا رو خبر دارم ميدونيد ديگه چه كسي رو ميخواد اخراج كنه؟
افا منبع این خبر کجاست که این 3 تا اخراجن؟

vasef
02-11-2007, 20:20
این حجازی هم شورشو در اورده به جای مقصر نشون دادن این و اون بره بار فنی شو زیاد کنه

mpmostafa
02-11-2007, 20:43
vasef جان راديو

e_mohsen83
02-11-2007, 21:41
واقعا ادم این پستهارو می خونه ادم یاد دشمن خونیش می افتد...............
انشا ا... بازی های اینده رو می بریم وناصرخان هم مربی می ماند تا ...قله نوعی دراد

ALI.ARB
03-11-2007, 00:01
من می گم کلا باید کادر مربی گری عوض می شد ... نه اینکه مرفاوی هم بیاد عقب تر با اونا شه...

گاهی خوب بودن رو باید کنترل کرد... همه باید واسه تیم زحمت بکشن نه واسه درست کردن شخصیت ... آقا اون بود! بد بود؟ بره...! این بیاد... بده؟ اینم بره...! نه اینکه اون با این این با اون ...!

جدا از همه ی اینا بازم می گم حرف حق رو جباری گفت ... بدن سازی تیم ضعیف ه سه تا مصدوم اونم به این وضع؟
فوت می کنن 4ماه میوفته فلانی... این دکترا یعنی نمی فهمن اینو؟

ایرادی نیست مث اینکه قانونه این تیم هاست که این دوره رو بگذرونن ... پروین هم یه بار همین جوری شده بود ... که گفت من رو دیگه تو آزادی نمی بینید ...
از ما هم می گذره ... به امید فردای بهتر ...

به امید روزی که فتح لله زاده هایی تو تیم باشن که اگه تیم بخواد بد نتیجه بگیره خودشم زیر سوال ببره و غیرتی بشه ...!

pd2006
03-11-2007, 13:26
سلام

بنده نه طرفدار حجازی هستم و نه ازش خوشم میاد ، ولی لطفا یه خورده منصفانه به قضیه نگاه کنین :
امیر قلعه نوعی تیم رو 3 سال اداره کرد و طی این مدت 1 قهرمانی بدست آورد .
انصافه که حجازی از همون هفته 2 و 3 دائما مورد تهدید برکناری قرار داشته باشه و همه همین هفته های اول ازش قهرمانی بخوان ؟
اگه 1 سال بدون تهدید برکناری و زیراب خوردن ، تیم رو داشت و نتونست کاری کنه ، اون وقت یه چیزی .
مسلما وقتی بازیکن میبینه که مربی تیمش هیچ جایگاه محکمی توی تیم نداره ، ازش حرف شنوی نداره .

ضمنا باز هم از حجازی خوشم نمیاد ولی تقصیر حجازی چیه وقتی که مهاجماش (خصوصا برهانی) در هر بازی 7-8 موقعیت رو خراب میکنن و دروازه باناش مزخرف ترین گلهارو میخورن ؟

در مورد اخراج بازیکن ها هم حجازی گفته که هرگز چیزی درباره اخراج کسی از تیم نگفته و روزنامه ها از خودشون نوشتن .

طفلک حجازی ، کارش بجایی رسیده که بنده که همیشه ازش متنفر بودم ، باید بیام و بگم رعایتش کنین .

mpmostafa
03-11-2007, 18:39
pd2006 جان اون سال كه قلعه نوعي مربي بود تيم يا صدر جدول بود يا اينكه اخرش ديگه دوم.
وقتي تيم استقلال از دقيقه 85 تا دقيقه 93 بازي 3،1 باخته رو مقابل ابومسلم 4،3 ميبره تماشاگرها تا بازي هفته بعد تو كف اون بازي ميمونن و سر كيف ميان نه اينكه بازي كه با اختلاف 2 گل جلو هستن رو 3،2 ببازن(بازي با پيكان)
خلاصه بين تيم قلعه نوعي و حجازي زمين تا زير زمين فرق هستش.

mpmostafa
03-11-2007, 19:01
سلام
الحمدلله كار مديريت باشگاه اون قدر هم ... نيستن.
امشب (دوازدهم آبان) قراره با فيروز كريمي مذاكره بشه
ديشب هم با امير قلعه توعي مذاكره شد و اميرخان برنامه هاشو به باشگاه تقديم كرد.
اميدوارم مقابل راه آهن هم ببازيم تا ناصر حجازي رو هرچه سريعتر عوض كنن

sentimental
03-11-2007, 19:20
pd2006 جان اون سال كه قلعه نوعي مربي بود تيم يا صدر جدول بود يا اينكه اخرش ديگه دوم.
وقتي تيم استقلال از دقيقه 85 تا دقيقه 93 بازي 3،1 باخته رو مقابل ابومسلم 4،3 ميبره تماشاگرها تا بازي هفته بعد تو كف اون بازي ميمونن و سر كيف ميان نه اينكه بازي كه با اختلاف 2 گل جلو هستن رو 3،2 ببازن(بازي با پيكان)

عزیز اون بازی 3-3 شد نه 4-3.

vasef
03-11-2007, 20:17

:18::18::18::18: اون بازی 3.2 به نفع اس اس تموم شد اس اس هم 2.0 عقب بود گل هاشم بایو و علیزضا اکبرپور و یکی دیگه که یادم نمیاد زد اینجا هیشکی امار درست چرا نمیده

tsjaleb
03-11-2007, 22:12
فيروز كريمي در حضور حجازي در دفتر فتح الله زاده حاضر شد

نشست هيات مديره باشگاه استقلال تهران با "فيروز كريمي" آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، يكي ديگر از گزينه‌هاي مورد نظر مسوولان باشگاه استقلال براي هدايت اين تيم، فيروز كريمي سرمربي استقلال اهواز است. كريمي ساعت 19 و 40 دقيقه امروز وارد دفتر علي فتح الله زاده شد تا در نشست هيات مديره اين باشگاه شركت كند.

پيش از حضور فيروز كريمي، حجازي ميهمان هيات مديره بود. نشست هيات مديره با كريمي در حضور حجازي آغاز شده است.

بنابراين گزارش، هيات مديره باشگاه استقلال تهران براي تعيين تكليف سرمربي اين تيم با گزينه‌هاي مورد نظر وارد مذاكره شده است. جمعه شب امير قلعه نويي سرمربي پيشين تيم ملي و استقلال تهران با حضور در دفتر علي‌فتح‌الله زاده با وي ديدار و گفت‌وگو كرد.

گفتني است حدود 200 تن از هواداران استقلال در مقابل دفترعلي فتح‌الله زاده تجمع كردند و هنگام ورود فيروز كريمي به دفتر مديرعامل باشگاه استقلال وي را تشويق كردند

tsjaleb
03-11-2007, 22:20
دلم برای خجازی می سوزه ولی تقصیره خودشه .به نظرم ادعای بیش از حد داشت.مثلا قبل از اینکه سرمربی بشه می گفت من وقتی از استقلال رفتم گفتم هیچ مربی بعد از نمی تونه تا 10 سال استقلال و به فینال آسیا برسونه ولی حلا که خودش رو کار اومده نتونسته بعد از 12 هفته بهخ تیم یه ساختار درست بده .

من که شخصا بیشتر از هر کس دیگه دوست دارم فیروز کریمی بیاد چون کاردرسته .

sentimental
03-11-2007, 22:21
:18::18::18::18: اون بازی 3.2 به نفع اس اس تموم شد اس اس هم 2.0 عقب بود گل هاشم بایو و علیزضا اکبرپور و یکی دیگه که یادم نمیاد زد اینجا هیشکی امار درست چرا نمیده

منظورش بازی بود که سال 82 بود و 3-3 شد . اصلا اون زمان خبری از یابو و... نبود.

fery joon
03-11-2007, 22:23
نامردا بالاخره حجازی رو فراری دادن...:41:

اگه قراره حجازی بره منم دوس دارم فیروز کریمی سرمربی بشه...

ss_m_ss
03-11-2007, 22:26

سلام
الحمدلله كار مديريت باشگاه اون قدر هم ... نيستن.
امشب (دوازدهم آبان) قراره با فيروز كريمي مذاكره بشه
ديشب هم با امير قلعه توعي مذاكره شد و اميرخان برنامه هاشو به باشگاه تقديم كرد.
اميدوارم مقابل راه آهن هم ببازيم تا ناصر حجازي رو هرچه سريعتر عوض كنن

ماشالا همگی خدای تفکر هستین ها !:20:

اون بازی 2-0 بود که 3-2 شد در ضمن اون فصل سوم شدیم ( فولاد اول - ذوب آهن دوم و ما هم با تفاضل گل کم سوم شدیم . )

گل های اون بازی رو هم رضا عنایتی در دقیقه 88 زد و اگه یادتون باشه خوشحالی هم نکرد.

بعد میثم بائو گل زد نه هاشم بائو !

گل بعدی رو هم علیرضا اکبر پور زد .

یادش بخیر اون فصل بازی آخر با سپاهان 2-2 کردیم تو تهران . پرسپولیس اگه از ذوب آهن امتیاز میگرفت تو بازی آخرش، ما دوم میشدیم :19:

من همه گل های اون فصل رو دارم . اگر کسی خواست بگه تا براش آپ کنم .

من هم امیدوارم که یک مربی از جنس استقلال بیاد و سرمربی تیم بشه . برای من فرقی نمیکنه چه امیرخان و چه فیروز کریمی هردو حاشیه ساز هستند ولی به درد استقلال میخورن .

iman_s
04-11-2007, 04:52
دعوا نکنید اون بازی 3-3 تموم شد. درست یادمه اولین سال حضور قلعه نویی بود و هفته بعد از بازی استقلال-پرسپولیس که با دوگل زیبای سامره و فکری استقلال برنده شد.استقلال 3-1 عقب افتاده بود ولی در دقایق آخر بازی رو مساوی کرد یک گل هم از کرنر خورد.اون بازی من استادیوم بودم.دیگه چیز دیگه یادم نمیاد جز اینکه 3-3- شده.

e_mohsen83
04-11-2007, 13:23
خوب مثله اینکه فیروز مربی شده وحجازی مدیر فنی...............
فقط همین عشق است که قله نوعی نیامد

boys_won
04-11-2007, 15:26
خوب مثله اینکه فیروز مربی شده وحجازی مدیر فنی...............
فقط همین عشق است که قله نوعی نیامد

هنوز قطعی نشده

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز شهرام شفیع زاده درگفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: آقای فیروز کریمی سرمربی تیم ماست و تحت هیچ شرایطی به وی اجازه نخواهیم داد که به تیمی دیگر برود. او اگر معرفت و مرام داشته باشد تحت هیچ شرایطی قرارداد خود با تیم استقلال اهواز را زیر پا نمی گذارد و حتی بحث جدایی را هم مطرح نخواهد کرد

ss_m_ss
04-11-2007, 15:58
دعوا نکنید اون بازی 3-3 تموم شد. درست یادمه اولین سال حضور قلعه نویی بود و هفته بعد از بازی استقلال-پرسپولیس که با دوگل زیبای سامره و فکری استقلال برنده شد.استقلال 3-1 عقب افتاده بود ولی در دقایق آخر بازی رو مساوی کرد یک گل هم از کرنر خورد.اون بازی من استادیوم بودم.دیگه چیز دیگه یادم نمیاد جز اینکه 3-3- شده.

بابا شما برگشتی یه سال عقبتر از ماجرا . !

اون سال اولین حضور قلعه نوعی بود . تازه اون بازی فکر کنم تهران بود همه 6 تا گل رو هم دارم گل اول رو فکر کنم فرزاد مجیدی زد .

3-1 عقب نیافتاده بود 2-0 عقب افتاده بود . چرا میری عقب ؟

vasef
04-11-2007, 17:25
ماشالا همگی خدای تفکر هستین ها !:20:

اون بازی 2-0 بود که 3-2 شد در ضمن اون فصل سوم شدیم ( فولاد اول - ذوب آهن دوم و ما هم با تفاضل گل کم سوم شدیم . )

گل های اون بازی رو هم رضا عنایتی در دقیقه 88 زد و اگه یادتون باشه خوشحالی هم نکرد.

بعد میثم بائو گل زد نه هاشم بائو !

گل بعدی رو هم علیرضا اکبر پور زد .

یادش بخیر اون فصل بازی آخر با سپاهان 2-2 کردیم تو تهران . پرسپولیس اگه از ذوب آهن امتیاز میگرفت تو بازی آخرش، ما دوم میشدیم :19:

من همه گل های اون فصل رو دارم . اگر کسی خواست بگه تا براش آپ کنم .

من هم امیدوارم که یک مربی از جنس استقلال بیاد و سرمربی تیم بشه . برای من فرقی نمیکنه چه امیرخان و چه فیروز کریمی هردو حاشیه ساز هستند ولی به درد استقلال میخورن .
منظور من گل ها ی اس اس بود که نو شتم گل هاشم که شما هاشم خوندی:27:

sherlockholmz
04-11-2007, 18:01
اگر قلعه نوعي اندازه خودش را مي دانست اولا" سرمربي گري تيم ملي را قبول نمي كرد، ثانيا" رئيس سازمان فوتبال استقلال نمي شد، ثالثا" استقلال را از جام باشگاههاي آسيا حذف نمي كرد، رابعا" پشت سر صفائي فراهاني ودادكان كه در اين قحط الرجالي بهترين روساي فدراسيون فوتبال بوده اند حرف نميرد، خامسا" از داريوش مصطفوي كه منفعل ترين رئيس بود تعريف نمي كرد، سادسا" به علي آبادي بند نمي شدو نون بازوي خودش را مي خورد، كاش خداوند هر چه مي خواهد به ما بدهد اول ظرفيتش را بدهدتا قلعه نوعي پس از بازي با خردسالان كره جنوبي نگويد مابهترين بازي را انجام داديم. به هر حال به نظر من در اين مقطع فيروز كريمي بهترين گزينه است.