PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیسکانکت و ادامه دانلود از رپید شیر چگونه ؟

jedivssith
15-08-2007, 05:39
درود

در هنگام دانلود از رپیدشیر چند بار دیسکانکت شدم چطور و از چه راهی می توان ادامه دانلود بخصوص برای فایلهای
سنگین را پی گرفت آیا امکان دارد؟ من از برنامه دانلود Idm استفاده می کنم آیا این برنامه برای چنین مواقعی مناسب است یا از برنامه دیگر برای چنین مشکلی استفاده باید کرد. بطور کلی چطور می توان در هنگام دریافت فایلهای بزرگ و قطع ارتباط لحظه ای باقیمانده فایل را گرفت همین.

با سپاس فراوان

بدرود

boy iran
15-08-2007, 08:53
سلام دوست خوب

متاسفانه در حالت عادی رپید شیر هیچ دانلود منجری رو ساپورت نمیکنه

ولی اگر شما اکانت رو بخری چندین دانلود منجر رو ساپورت میکنه

در صورت قطع ارتباط اگر شما با دانلود منجر دارید دانلود می کنید میتونید دوباره وطل بشید و بقیه رو دانلود کنید

در غیر این صورت در حالت عادی خیر و دوباره باید از اول شروع کنید

موفق باشید

shahedi
15-08-2007, 12:47
چرا می شه آدرس جدید رو جایگزین کنی

jooya
15-08-2007, 16:34
چرا می شه آدرس جدید رو جایگزین کنی

دوست عزیز منظور شما حالت فریش !؟ اگه آره که نمیشه

ولی اگه اکانت داشته باشی چرا میشه .

ولی اگه اکانت داری و بعد از اینکه میزاری توی دانلود منیجر باز هم بعد 2 ساعت نمیزاره دانلود کنی ، کوکی ها رو فعال کن و پسوردت رو سیو کن مشکلت حل میشه . سعی کن توی تمام بروزات اینکارو بکنی ولی فکر کنم IE کافیه .

به عنوان یه تجربه که فبلا واسه خودم این مشکل رو داشتم .

Null
19-08-2007, 23:29
سلام بچه ها
برای دانلود از سایت رپید شیر من از برنامه Rapidown استفاده میکنم
هم رسیوم میکنه هم محدودیت زمانی رو بر میداره
فکر کنم که تنها برنامه ای باشه که این کار رو میکنه
الان فکر کنم بالاترین نسخه ش 5.9 باشه
فقط نگید کار نمی کنه که خودم دارم باش کار می کنم

jedivssith
19-08-2007, 23:48
سلام بچه ها
برای دانلود از سایت رپید شیر من از برنامه Rapidown استفاده میکنم
هم رسیوم میکنه هم محدودیت زمانی رو بر میداره
فکر کنم که تنها برنامه ای باشه که این کار رو میکنه
الان فکر کنم بالاترین نسخه ش 5.9 باشه
فقط نگید کار نمی کنه که خودم دارم باش کار می کنم

درود

لینک دانلودش را اگر دارید و یک توضیح در مورد نحوه استفاده از جهت Resume منظورم است بگذارید خیلی خوب است.

بدرود

Carl
19-08-2007, 23:50
Null راست میگه. من هم الان دارم با این برنامه دان میکنم. سرعتش هم قابل قبوله. jedivssith جان! به تاپیک زیر یه سر بزن:
=======================
Rapidshare & Megaupload Downloader / تمامی ابزارها در اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsankh
20-08-2007, 22:55
سلام بچه ها
پس اگه این برنامه rapidown رو لینکش رو دارین بذارین که ما حال این رپیدشیر مسخره رو بگیریم...!

Farahmand Farshidy
22-08-2007, 16:38
سلام عزیزان !

اگر مدیر سایت رپیدشیر را دستم بدند، گردنشو میشکنم!!!!!

سلام بچه ها
پس اگه این برنامه rapidown رو لینکش رو دارین بذارین که ما حال این رپیدشیر مسخره رو بگیریم...!

بگیر دوست من!!! خوب مسخرش کن!!!

لینک مستقیم برنامه از سایت کمیاب آنلاین:

حجم: خیلی کم ( 738 ) کیلو بایت

پسورد فایل :

شاد و پیروز باشید!
فرهمنــــــــــــــــد

farhad200
22-08-2007, 17:27
دانلود منیجری توپی بود ای ول بد جور پوز rapidshare زده شده با این برنامه.
تنها ایرادش سرعت پایینشه اما خوبی که داره کافیه لینک رو کپی کنی و بدی به برنامه خودش همه کاراش رو میکنه دیگه لازم نیست وارد صفحات اضافی rapidshare بشی و کد بهش بدی.

Farahmand Farshidy
23-08-2007, 07:45
سلام...

آره سرعتش پایینه امیدوارم تا در ورژن های بعدییش اصلاح بشه؟ ( من که با این هم حال میکنم :8:).

Carl
23-08-2007, 11:59
من تا حالا هرچی فایل با رپیداون گرفتم مشکل داشتن. کسانی که از این برنامه استفاده میکنن هیچ مشکلی باهاش ندارن؟

Farahmand Farshidy
23-08-2007, 18:14
سلام دوست عزیز!!

من فقط فایل هایی را که دوستان بروی Rapidshare آپلود میکنند، با این برنامه دانلود میکنم و تا حال به غیر از پایین بودن سرعتش دیگر ایراد ندیده ام.

دانلود منیجر اصلی ام DAP 8.5 است و خیلی خیلی هم ازش راضیم. با سرعتی که من دارم نسبت به همه دانلود منیجر های معروف مانند Download Manager ، Flash get و غیره که همه شنو خودم امتحان کردم، بهتر است و از همه سرعتش بهتر است.

ممکن علت مشکل داشتن فایلهای دانلود شده شما چیز دیگری باشد. اگر در بارش معلومات بدی ممکن دوستان و من بتوانیم راهنمایت کنیم.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

jooya
28-08-2007, 01:36
من تا حالا هرچی فایل با رپیداون گرفتم مشکل داشتن. کسانی که از این برنامه استفاده میکنن هیچ مشکلی باهاش ندارن؟

دقیقآ تائید میشه ف من البته با ورژن های قبلی تا حالا هر چی دانلود کردم ، فایل مورد نظر باز نشده و میگه فایل آسیب دیده هست . موقع دانلودی مشکلی نیست .

از دوستان تا حالا کسی فایلی رو که دانلود کرده بازش تونسته بکنه ؟