PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اين موتورولاها گارانتي ندارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ali_Best
14-08-2007, 23:56
من بيشتر از 10 مغازه رو گشتم تا يه پرس و جويي كنم ولي اكثرا" كه موتو نداشتن ! در ثاني ميگفتن كه گارانتي نداره اين كه اشكالي نداره ؟
يكي ديگه مي گفت كه اين موتوها رو قاچاقي وارد مي كنند !!! غير مجازه !!! :18::18::18:
نظر شما چيه ؟

mojrem2
15-08-2007, 00:19
با گارانتی هم وجود داره ( گارانتی فیتکو ) گارانتیهای متفرقه . شما کجایی ؟ تو تهران که من زیاد موتو دیدم

Corvette
15-08-2007, 01:41
من بيشتر از 10 مغازه رو گشتم تا يه پرس و جويي كنم ولي اكثرا" كه موتو نداشتن ! در ثاني ميگفتن كه گارانتي نداره اين كه اشكالي نداره ؟
يكي ديگه مي گفت كه اين موتوها رو قاچاقي وارد مي كنند !!! غير مجازه !!! :18::18::18:
نظر شما چيه ؟

ببین عزیز دل برندهای دیگه هم مثل نوکیا یا سونی اریک که 20 نوع گارانتی دارن. اون هایی که گوشی باز

هستن یا از خرید گوشی سر در میارن به هیج وجه پول پای گارانتی نمی دن. چون واقعا پول مفته بابته هیچ

خدماتی. اگر تو فکر خریده موتو هستی. یکم اطلاعات جم کن که موقع خرید گوشی رو قشنگ تست کنی و

از همه لحاظ خیالت راحت بشه. پس اصلا نگرانه گارانتی نباش. پولشم یا بزار واسه یه گوشیه بهتر یا تو جیبت.

King
15-08-2007, 01:46
تا یه مدت پیش گارانتی دار پیدا نمیشد ولی الان همین طور که جناب مجرم اشاره کردن موتو با گارانتی هم پیدا میشه...
در مورد قاچاقی بودن ... همه برندها هم قاچاقی دارن هم اصل و این فقط مربوط به موتورولا نمیشه

Ali_Best
15-08-2007, 11:15
با گارانتی هم وجود داره ( گارانتی فیتکو ) گارانتیهای متفرقه . شما کجایی ؟ تو تهران که من زیاد موتو دیدم

من تهران نميشينم :41: ... تو يه شهر دورافتاده :41: ... جايي كه هيچكس موتو نمي فروشه :37::37::37: ...