PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : !!!!!فوري !!! كمك !!! تموميه اطلاعات از هاردم پاك شدن !!! كمك!!!فوري!!!!!

Ali_Best
14-08-2007, 23:20
با سلام
بعد از روشن كردن كام ديدم كه كام هيچكدوم از درايوهام رو نميشناسه !!!!! رفتم به داس تنها درايوهايي رو كه مي شناخت فقط D و E بودن ( CD ROM و CD writer ) من كه فكر كردم هاردم سوخته ولي دادم به يه مهندس گفتش كه بد سكتور داره مجبور شد از اول برام پارتيشن بندي كنه ۀۀۀ :18::18::41::41:
اي واي ...........:19: :19: :19: :19: :19: :19: :19: :19:
اون همه اطلاعات از دست رفتن ... :19:زحمات چندين سالم ...:19:
خلاصه ...
من زياد با برنامه هاي ريكاوري كار نكردم البته با چندتاشون آشنايي مختصر دارم مثل Recovery My Files ... شما برنامه اي بهتر از اين مي شناسيد ؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا كمك كنين تمامي اميدم به شماست :11::11::40::40:

pedram_ashena
14-08-2007, 23:35
اگر فرمت سطح پايين كرده باشد ديگه كاري نميتوني بكني.
بيخيال اطلاعات بشو.چه چيزي هست كه دوباره به دست نياد؟

Ali_Best
14-08-2007, 23:48
پدرام جون شما كه پاك نا اميدم كردين ...

Ali_Best
15-08-2007, 18:48
كسي يه برنامه خوب نميدونه ؟

Ali_Best
15-08-2007, 20:49
خوبه قسم دادم ...اگه اون همه قسم و التماس (:11:)رو نمي كردم ديگه چي ميشد؟(بايد يه نظرسنجي در مورد اين راه بندازم !!!:31:!!!) من خودم كه فكر مي كنم ميفرستادنش به ترش ... :5:
بابا باور كنين هيچي وقت ندارم و واسم خيلي حياتيه ...

Viren
15-08-2007, 21:28
سلام

هاردی که فرمت شده رو نمیشه هیچ کاری کرد.حتی با بهترین برنامه سال!

mamad_tk_pk
16-08-2007, 12:02
سلام فدات شم
كي ميگه نمي شه
اول بايد ببيني كه چقدر برات ارزش داره ؟
اگر 200 هزار تومن اينا ميرزه برات به من يه پيغام خصوصي بزن باهات قرار بزارم . البته خيلي خوب دارم مي گم ها
جناب آقاي كاربر فعال دانلود فيلم شما چيزي درباره ي سكتوره صفر شنيدي ؟

saeed666
16-08-2007, 19:56
سلام ...

Ali_Best جان بهترین برنامه به نظر من Magic Recovery هست که قبلا تو صفحه اول سایت معرفی شده . این برنامه بسیار قدرتمنده . من تا حالا 10 تا برنامه هم بیشتر روی 1 درایویم که فرمت شده بود تست کردم که این از همه قوی تره

اونطوری که من فهمیدم شما رفتی دنبال برنامه Recover my files که به نظر من اصلا برای هارد یا درایوی که فرمت شده برنامه خوب و سریعی نیست .

نه این که هیچ کاری نتونه بکنه ولی به درد موقعیت شما نمیخوره

ولی اگه حرفه منو گوش کنی ضرر نمی کنی : اول این برنامه که گفتم بعد برنامه های دیگه برای اطمینان بیشتر. دیگه خود دانی ...

golmohammadi
16-08-2007, 22:28
سلام

هاردی که فرمت شده رو نمیشه هیچ کاری کرد.حتی با بهترین برنامه سال!

در مورد چيزي كه اطلاع نداري .... بقيشم خودت حدس بزن

حتي در صورت فرمت شدن هم ميشه بعضي اطلاعات را دوباره بدست آورد
من خودم قبلا از اين كارا كردم
ولي در صوراي كه شو و موسيقي بوده ممكنه بهم هم چسبيده بشند
و خوب باز مقداري سالم ميمونه
با برنامه Recover4all Professional 2.26 يا همون برنامه اي كه در اول اشاره كردي امتحان كن
موفق باشي

saegheh67
16-08-2007, 22:34
lنگران نباش با فرمت شدن هم میتوان اطلاعات را بازگردانی کرد فقط موظب باش بر روی درایوهایی که میخواهی اطلاعاتشون را برگردانی فایلی کپی نکنی

Aminzikzak
17-08-2007, 04:01
lنگران نباش با فرمت شدن هم میتوان اطلاعات را بازگردانی کرد فقط موظب باش بر روی درایوهایی که میخواهی اطلاعاتشون را برگردانی فایلی کپی نکنی

دقیقا همین که ایشون گفت ...

اگه تویه انجمن هم بگردی یا با شهاوند مشورت کنی میتونی برنامه ای برای اینکار پیدا کنی ... برنامهزیاد هست مطمئن باش حتی بعد از پارتیشن بندی هم میشه اطلاعات رو برگردوند