PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : jتوصيه خيلي مهم در مورد گوشي w700

amirse
14-08-2007, 21:34
سلام به همه
چند توصيه مهم در مورد هك كردن w700:5:

amirse
14-08-2007, 21:45
با عرض معذزت از تمامي دارندگان اين گوشي
توصيه من به شما اينكه از حير هك كرد ن گوشي حتما و بدون شك بگذريد
چون بنده چوبشو حوردم و نمي خوام كسي مشكلي براش پيش بياد
من اين گوشي رو ابتدا با فار هك كرد م خيلي راحت صدا و منوي رو عوض كردم بعد رفتم سراغ پچ در تمامي موارد اخطار قرمز رنگ اومد بي خيال شدم و فايل رست و ريختم متاسفانه روشن نشد فايل مين رو فلش كردم و پچ ها رو با موفقيت نصب كردم بعد روشن شد ولي سيم لاك شد رفتم بيرون باكس زدم كلي اذيت كرد ولي درست شد -خوشحال نشيد چون داخل هر قسمت از گوشي كه مي رفتي گوشي خاموش ميشد مجبور شدم بدم دوباره با باكش فول فلش بزن درست شدم مثل اول .
اما بازم از رو نرفتم و پچ ها با موفقيت با سيتولز نصب كردم بازم خوسحال نشيد چون به مشكل قبلي گرفتار شدم دوباره رفتم بيرو ن و سه باره با باكس فول فلش زدم (صبر زياد ه اما پولي نموده باقي -خوش به حال مغاز ه داره ! ) به حالت اولي باز گشت و من هم دست از پا دازرتر با جيبي پر از خالي به خانه بازگشتم

amirse
14-08-2007, 21:46
لطفا نظرات و پيشنهادت خود را بيان كنيد باشد كه رستگار شويم !

leila*
14-08-2007, 22:53
خوشحال شدم که موفق نشدی چون گوشی منم همینه

amirse
16-08-2007, 18:03
كسي تونست بي دردسر هك كنه ؟؟؟؟؟؟

hossein31
17-08-2007, 08:41
من گوشي برادرم رو هك كردم هيچ مشكلي نداره درايئور صداش رو تغيير دادم البته دوربينش رو هم تغيير دادم ولي چون مخصوص خودش نبود كار نميكرد مجبور شدم همون قبليش رو بذارم بعد هم مين رو فلش كردم. الان هم هيچ مشكلي نداره.

qaderi
17-08-2007, 10:54
من گوشي برادرم رو هك كردم هيچ مشكلي نداره درايئور صداش رو تغيير دادم البته دوربينش رو هم تغيير دادم ولي چون مخصوص خودش نبود كار نميكرد مجبور شدم همون قبليش رو بذارم بعد هم مين رو فلش كردم. الان هم هيچ مشكلي نداره.
پس شما موفق شدید هک کنید
به شما تبریک میگم:11:

alireza20202003
17-08-2007, 11:14
من قبلا که این گوشی رو داشتم با PhoneXS راحت هکش کردم هیچ مشکلی هم نداشت .

life_have_1way
19-08-2007, 00:46
منم هك كردم به راحتي اما k750 نشد

life_have_1way
19-08-2007, 00:48

منم همينطور
:8::10:

yusefreza
19-08-2007, 14:30
من به راحتي مثل آب خوردن گوشيم رو تونستم هك كنم . اصلا هم تا بحال به مشكلي برنخوردم و الان گوشيم تمامي امكانات يه گوشي خوب رو داره و مثل فشنگ كار ميكنه.
بهترين راه هك كردن بدون دردسر w700 استفاده همزمان از xs و far هست.
به اين ترتيب :
1- اول با xs فايل ssw رو بريزين ( مال w800 و K750 ) كه فار بتونه گوشي رو بشناسه .
2- با فار طبقآموزشهايي كه دوستان دادن وارد گوشي بشين و هر كاري دلتون خواست انجام بدين
3-بعد از اينكه كارهاتون رو انجام دادين گوشي رو از كابل بكشيد بيرون و دومرتبه با فار وصل بشين و ايندفعه فايل رسيت رو به داخل flash گوشي بريزيد.
والسلام به همين راحتي !!!!!!!!!
البته خدا كنه از اين به بعد هم هيچ مشكلي پيش نياد !!

amirse
23-08-2007, 14:52
ضمن تشكر از تمام دوستاني كه نظر دادند
بايد بگم اين گوشي رو قبل از هك بايد بدين با باكس رجيستر اصلي كنند . بعد مثل هك كردن كا 750 تازه از اونم سريعتر هك كنيد منو و صدا را رو عوض كنيد و...
:11:موفق باشيد

dariush75
25-08-2007, 14:43
سلام
دوستان تاپیک خوبی میتونه بشه
همه این دوستان در مورد هک w700یک چیز رو گفتند ولی هیچ کس نگفته که آیا پچ هم میشه ریخت یا نه همه فایل های سیستمی رو عوض کردند البته به جزamirse که اون هم به باکس گیر کرد.:41:

amirse
30-08-2007, 13:46
سلام
دوستان تاپیک خوبی میتونه بشه
همه این دوستان در مورد هک w700یک چیز رو گفتند ولی هیچ کس نگفته که آیا پچ هم میشه ریخت یا نه همه فایل های سیستمی رو عوض کردند البته به جزamirse که اون هم به باکس گیر کرد.:41:

اول سلام
همانطور كه قبلا گفتم اگر اين گوشي سريال اصلي باشه بدون هيچ مشكلي ميشه هكش كرد توي Fs هر كاري مي خواي بكن هر پچي رو هم كه دوست داري بزن كه البته پچ راديو كار نميكنه -و براي پچ پسورد فانكشن حتما حتما بايد قبل از اون پچ api v3.0 رو نصب كنيد بقيه پچ ها بدون مشكلي ما مي كنند موفق باشد
دنبال پچ قفل صحفه كليد ميگردم:19:هست؟