PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل عجیب (کمک کنید ممنون میشم)

amir69_k
14-08-2007, 12:18
آقا سلام من یک مدت هست یعنی یک هفته که کامپیوتر را مجبورم شب ها روشن بزارم 2 روز پیش یک مشکلی در سیتم پیش اومد که مجبور شدم ویندوز را عوض کنم وقتی ویندوز را عوض کردم از این به بعد هر وقت satndby را میزنم کامپیوتر restartمیشه کمکم کنید ایا از پاور هست یا تنظیمات به هم ریخته تا الان دوبار ویندوز عوض کردم

potentate85
14-08-2007, 12:58
سلام امكانش هست از پاور باشه ....

اما چون گفتين يك هفته اي دايم روشن بوده ... به motherborad يه نگاهي بندازين ... ببينين خازناش سولفاته يا باد نكرده .... اين در مورد خازن هاي درون پاور هم امكانش هست

amir69_k
14-08-2007, 13:28
یک هفته که نه ولی شب ها آره ولی روز ها حداقل 5 ساعت خاموشش میکردم آیا ممکن هست از تنظیمات باشه آخه یک روز پیش درست بود

matrix10
14-08-2007, 13:32
مربوط به تنظيمات propertise دستكاپ نيستش؟ فكر كنم توي همين قسمت در power و توي advance تنظيمات را بايد درست كني.

potentate85
14-08-2007, 19:18
اخه گفتين 2 بار ويندوز ريختين ... نمي تونه از تنظيمات باشه ....اگه هم باشه بايد تو تنظيمات مادر بورد بگردي كه من تا حالا چنين چيزي نديدم!!!!!

keylogger
14-08-2007, 20:08
عزيز توي پاور يه قسمت وجود داره كه مانند مغز عمل ميكنه و باعث كنترل خازن هاي كامپيوتر و خاموش هارد و مانيتور ميشه حتما در اين قسمت مشكلي به وجود اومده

matrix10
15-08-2007, 11:34
عزيز توي پاور يه قسمت وجود داره كه مانند مغز عمل ميكنه و باعث كنترل خازن هاي كامپيوتر و خاموش هارد و مانيتور ميشه حتما در اين قسمت مشكلي به وجود اومده

منم همين رو گفتم. فكر كنم براي اون قسمت باشه. نمي دونم تست كرده يا نه! :13:

tacki
16-08-2007, 00:25
چه طوری تست کنه ؟؟

ahsanx
16-08-2007, 05:06
دوست عزیز با یه پاور دیگه امتحان کن و اگه مطمئن شدی که مشکل از پاور هست , مدل پاور و عکسی از داخل مدار اون رو اینجا بذار تا دوستان

راهنمایی کنن . در ضمن من هم مشکلی شبیه شما داشتم یعنی وقتی به ( استند بای ) میرفتم یا ری استارت میشد و یا دیگه نمیتونستم برگردم

ولی با نصب دوباره ویندوز مشکلم حل شد اینم بگم که اگه مشکل ری استارت شدن از ویندوز و نرم افزار نباشه به احتمال زیاد سخت افزاری هست .

چند علت باعث ری استارت میشه که مهمترین اون بالا رفتن دمای سی پی یو به علتهای مختلفی مثل کم بودن دور یا خرابی فن و همچنین تنظیم

نبودن دمای بحرانی در setup هست که در نتیجه دما سی پی یو بالا میره و سیستم برای محافظت اون ری استارت میشه . شما میتونی به setup

بري و دمای سی پی یو رو چک کنی و یا از برنامه های که برای اینکار هستن استفاده کنی و یا یه برنامه سنگین مثل بازی یا فتوشاپ رو باز کنی و

ببینی که باز هم ری استارت میشه یا نه و اگه از سالم بودن فن و دما مطمئن شدی به سراغ پاور بری . برای دیدن دمای سی پی یو میتونی ار برنامه

HD Tune که برنامه جالبی هست و جناب Lord_theOne vbmenu_register("postmenu_511095", true); معرفی کردن استفاده کنی

آدرس تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک دانلود برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی

amir69_k
16-08-2007, 14:38
آقا سلام من اون روز درایور کارت --- را پاک کردم و دوباره نصب کردم دیدم درست شد ولی در کار با --- مشکل ایجاد شد و دیگه باهاش دانلود نمیتونم بکنم