PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بارسلونا: FC Barcelona News

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

SAEED_BARCELONA
04-05-2008, 18:07
این چه وضعیه؟
ویرایش

SAEED_BARCELONA
04-05-2008, 18:07
فکر نمیکنم کسی دوست داشته باشه رونالدینهو از این تیم بره چون همه هوادارها اون رو دوست دارند همونطور هم که دیدیم تو بازی با منچستر آبیدال حرفی واسه گفتن نداشت و سمت راست بارسا خیلی ضعیف بود
دوره رونالدینیو برای بارسا دیگه تمام شده بره بهتره.
تورام هم بود تو اون لیست. هیچ کدوم از جوونارو منمیخوان اخراج کنن. میلیتو نمیدونم تو اون لیست بود یا نه.
زامبروتا میخواست بره!

نصف بارسا رو گذاشته تو لیست فروش!!
و بازیکنای چندان بزرگی هم نمیخاد بخره! بنزما-دانیل آلوز -لوسیو مهمتریناشن.
با همین بازیکنای جوون بهتر نتیجه میگیریم. البته لوسیو که جوون نیست. فابرگاس هم میخواد بگیره

اگه اینجوری باشه که بارسا فصل بعد از الانم بدتر میشه که.
برعکس.
-------------
کسی اون لیستو پیدا کرد بزاره

vahid_civil
04-05-2008, 19:44
امشب 9و30 با والنسیا

SAEED_BARCELONA
04-05-2008, 22:41
بچه ها بارسا تازه یادش افتاده که میشه بازیارو برد!
0-6
دمشون گرم.
به امید باخت رئال

hpk34
05-05-2008, 07:32
بچه ها بارسا تازه یادش افتاده که میشه بازیارو برد!
0-6
دمشون گرم.
به امید باخت رئال

واقعا 6 تا زد؟؟!!!!!:18:

با چه تیمی بود؟؟؟:8:

بهتره به دومی فکر کنیم چون قهرمانی دیگه مال رئال هست.:13:

SAEED_BARCELONA
05-05-2008, 08:35
آره واقعا. مگه پست قبلیمو نخوندی؟ با والنسیا داشت

بهتره به دومی فکر کنیم چون قهرمانی دیگه مال رئال هست.
بهتره بگی قهرمانی مال رئال شد!

Antonio Andolini
05-05-2008, 16:24
هانری تازه افتاده روی دور ..... البته بهتره بگم کل تیم ..... پاس دکو رو دیدید ...من که کف کردم ....... ولی هرچند هیچ جامی رو به دست نیاوردیم ولی می تونیم جشن قهرمانی رئال رو توی سانتیاگو برنابئو براشون زهر کنیم:21::21: ..... منم با Saeed_barcelona موا فقم ... بارسا با ستاره های کم تر بهتر بازی می کنه

V A H I D
05-05-2008, 16:41
ميليتو شش ماه از ميادين دور شد .

به گزارش سایت هواداران رئال و به نقل از رویترز گابریل میلیتو ستاره ی بارسلونا باید شش ماه از میادین دور یاشد .
این بازیکن از ناحیه مچ پا مصدوم شده و در برابر رئال نیز غایب است .

hpk34
05-05-2008, 19:22
هانری تازه افتاده روی دور ..... البته بهتره بگم کل تیم ..... پاس دکو رو دیدید ...من که کف کردم ....... ولی هرچند هیچ جامی رو به دست نیاوردیم ولی می تونیم جشن قهرمانی رئال رو توی سانتیاگو برنابئو براشون زهر کنیم:21::21: ..... منم با Saeed_barcelona موا فقم ... بارسا با ستاره های کم تر بهتر بازی می کنه

ایشالا همینطور باشه که شما میگین.:46:به نظر منم اگه یه مربی خوب بیاد میتونه با همین جوونا خوب بازی کنه.:10:

ميليتو شش ماه از ميادين دور شد .

به گزارش سایت هواداران رئال و به نقل از رویترز گابریل میلیتو ستاره ی بارسلونا باید شش ماه از میادین دور یاشد .
این بازیکن از ناحیه مچ پا مصدوم شده و در برابر رئال نیز غایب است .

بهتر که مصدوم شد.:31:من که چیز خاصی ازش ندیدم.

ببینین بارسا چی شده که میلیتو شده ستارش.:18:

راستی بازی با رئال چند وقت دیگست؟؟؟؟

V A H I D
05-05-2008, 19:24
4 شنبه هفته ی یگه.....

vahid_civil
06-05-2008, 10:48
مورینیو رسما به بارسا جواب منفی داد و گفت نمیتونه با گواردیولا با هم کار کنن.

لاپورتا برنامه 4 ساله گواردیولا رو به سران باشگاه داد.

SAEED_BARCELONA
06-05-2008, 11:23
4 شنبه هفته ی یگه.....
فکر کنم فردا بازی باشه نه هفته دیگه.

بهتر که مصدوم شد.من که چیز خاصی ازش ندیدم.
اول فصل بهتر بود. آخرای فصل بود که بد بازی کردناشون شروع شد وگرنه داشتیم بهترین خط دفاع لیگ میشدیم.
الانم با یه اختلاف کوچولو رئال بالا سرمونه از این لحاظ

مورینیو رسما به بارسا جواب منفی داد
بهتر که نیومد. ببینید امسال که نیستش چلسی رسید فینال و مدعی قهرمانیم هست تو لیگ. اون دو سالیم که اول شدن تو لیگ به خاطر ستاره هاش بود نه بخلطر مورینیو
ولی گواردیلا هم گمون نکنم کاری کنه برا بارسا.
مایکل لادروب خوبه. دلبوسکه هم خوبه!

Antonio Andolini
06-05-2008, 22:28
فکر کنم فردا بازی باشه نه هفته دیگه.

خیر بامداد پس فردا:31: 00:30

vahid_civil
07-05-2008, 19:23
گواردیولا 3 ساله بست.(به نقل از تمام روزنامه های صبح اسپانیا)

Julian
07-05-2008, 22:23
امشب دخل پیرمرد های مادرید رو میاریم.

MoJtaBa.R
07-05-2008, 23:29
شوك سنگين در پرونده برزيلي
تيم ميلان ديگر رونالدينيو را نمي‌خواهد
خبرگزاري فارس: برزيلي مصدوم تيم فوتبال بارسلونا از فهرست خريد قطعي آ.ث ميلان ايتاليا خط خورد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سان لندن، رونالدينيو گائوچو، بازيكن برزيلي اين تيم اسپانيايي كه حتي در صورت عدم مصدوميت نيز چيزي بهتر از نيمكت بارسا نصيبش نمي شد، اكنون تنها مشتري نيمه رسمي خود را نيز از دست داده و در فهرست فروش مانده است.
رونالدينيو دو روز گذشته از سوي فهرست خريد يك باشگاه ژاپني، منچستر سيتي و تاتنهام نيز خط خورد.
او با اين روند بايد اميدوار باشد تا پپ گوارديولا، سرمربي جديد و احتمالي بارسلونا وي را بخواهد و اخراج نكند.

kasra_khan2003
08-05-2008, 11:47
رئال مادريد در ورزشگاه برنابئو بارسلونا را تحقير كرد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال رئال مادريد در ورزشگاه خانگي موفق شد بارسلونا را با چهار گل شكست دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به گزارش خبرگزاري فارس، الكلاسيكوي اسپانيا بامداد امروز با مصاف تيم هاي رئال مادريد و بارسلونا در ورزشگاه سانتياگوبرنابئو انجام شد كه در پايان نماينده مادريد با برتري 4 بر يك مردان كاتالان را در تحقير كرد.
رائول(13)، روبن(21)،هيگوئن(63) و نيستلروي در دقيقه 8 براي رئال مادريد گلزني كردند و تك گل بارسلونا در دقيقه 87 به وسيله هانري به ثمر رسيد.
ژاوي هرناندز، بازيكن بارسلونا در دقيقه 90 با دريافت كارت قرمز از زمين مسابقه اخراج شد.
رئال مادريد كه هفته گذشته قهرماني اش در لاليگا مسجل شده بود با اين پيروزي مجموع امتيازهايش به عدد 81 رساند و تيم هاي ويا رئال با 71 و بارسلونا با 64 امتياز در رتبه هاي دوم و سوم جدول قرار گرفتند.

vahid_civil
08-05-2008, 11:53
بی خیالش فصل بعدی هم هست

shahi-007
08-05-2008, 13:16
بچه ها یه سوال مسخره!! این رونالدینیو چه مرگشه که بازی نمی کنه!! یکی می گه مصدومه، یکی میگه با ریکارد دعوا داره و ... آخرسر سره چی نمی آد بازی کنه؟

hpk34
08-05-2008, 18:54
بچه ها یه سوال مسخره!! این رونالدینیو چه مرگشه که بازی نمی کنه!! یکی می گه مصدومه، یکی میگه با ریکارد دعوا داره و ... آخرسر سره چی نمی آد بازی کنه؟

دوست عزیز همونطور که فبلا گفتم تو بعضی از کشورهای اروپایی وقتی که بازیکنان قرارداد خودشون رو تمدید نمیکنن نیمکت نشین میشن.:13:

من نظرم اینه که رونالدینیو هم همینطوری شده و مصدومیت یا دعوا هم تو کار نیست.:5:

خوب دوستان شکست بدی خوردیم.:19:

اول اینکه گل اول رئال خطا بود چون گوتی پای مارکز رو زد که نتونست توپ رو دفع کنه و خورد زمین.:41:البته خطاش حرفه ای بود.:31:

دوم اینکه از پویول بعید بود همچین پنالتی ای بده.:18:

سوم اینکه ایول به مسی که یه تنه همشونو عاجز کرده بود.:46:

چهارم اینکه وقتی چهره رایکارد رو دیدم که داشت گریه میکرد بد جوری حالم گرفته شد که هنوزم چهرش یادمه.:19:

خداییش نباید از این بگذریم که رایکارد بارسا رو به اوج رسوند:11: درسته که بازیکنان خوبی در اختیار داشت ولی این بی انصافیه که بگیم بخاطر بازیکنان بود که بارسا تو این چند سال این افتخارات رو بدست آورد.:10:

پنجمم اینکه مستحق شکست بودیم ولی نه با این نتیجه.:41:

منتظر اون روزی میمونم که بارسا تلافی این بازی رو در میاره.:11:

به امید اون روز.:40:

aliani
08-05-2008, 18:55
قدرت تیما به قول کارشناس برنامه از لیگ قهرمانان اروپا فهمیده میشه نه از لیگ خودشون اینا کار شاقی نکردن که اومدن تو لالیگا قهرمان شدن اینا یا همیشه اول بودن تو لیگ یا دوم تیمشون همون تیمیه که در 2 بازیه رفت و برگشت به آث رم باخته بود اما بارسا با این همه مصدوم و حاشیه و بد شانسی تیمی بود که منچستر رو زمین گیر کرده بود طوری که همش دفاع میکردن و تیم بارسا روی یک اشتباه گل خورد .
ضمنا تو بازیه الکلاسیکو اگرچه تیم بارسا با وجود مصدومیتها و حواشیه دور و ور تیم خوب بازی نکرد اما گل اول که خطای محض بازیکن رئال روی مارکز بود که دستشو گرفت و کشید و گلی که از روی نقطه پنالتی بود نیز خطا نبود زیرا پویول برای اینکه توپ به صورتش نخوره با دست جلوی صورتش رو گرفت .
به نظر من اگه مسی از همون اول بازی به دریپ زنیه خودش ادامه میداد و بیشتر این کار رو انجام میداد تیم بارسا نتیجه بهتری میگرفت به خاطر اینکه کار تیمی با این وضعیت بارسلونا از مصدومین گرفته تا ناامیدیه بازیکنا و عدم اعتماد به نفس زیاد جواب نمیداد.
اینو هم اضافه کنید که تیم دیگه به رایکارد اعتماد نداشت به خاطر نتایج ضعیفی که این فصل گرفته بود.

hpk34
08-05-2008, 19:08

دوست عزیز همونطور که فبلا گفتم تو بعضی از کشورهای اروپایی وقتی که بازیکنان قرارداد خودشون رو تمدید نمیکنن نیمکت نشین میشن.:13:

من نظرم اینه که رونالدینیو هم همینطوری شده و مصدومیت یا دعوا هم تو کار نیست.:5:

خوب دوستان شکست بدی خوردیم.:19:

اول اینکه گل اول رئال خطا بود چون گوتی پای مارکز رو زد که نتونست توپ رو دفع کنه و خورد زمین.:41:البته خطاش حرفه ای بود.:31:

دوم اینکه از پویول بعید بود همچین پنالتی ای بده.:18:

سوم اینکه ایول به مسی که یه تنه همشونو عاجز کرده بود.:46:

چهارم اینکه وقتی چهره رایکارد رو دیدم که داشت گریه میکرد بد جوری حالم گرفته شد که هنوزم چهرش یادمه.:19:

خداییش نباید از این بگذریم که رایکارد بارسا رو به اوج رسوند:11: درسته که بازیکنان خوبی در اختیار داشت ولی این بی انصافیه که بگیم بخاطر بازیکنان بود که بارسا تو این چند سال این افتخارات رو بدست آورد.:10:

پنجمم اینکه مستحق شکست بودیم ولی نه با این نتیجه.:41:

منتظر اون روزی میمونم که بارسا تلافی این بازی رو در میاره.:11:

به امید اون روز.:40:

B L A S T E R
08-05-2008, 19:12
یه مسی بازیکن خوبتون بود که اونم ...

david23
08-05-2008, 20:16
آخه مسی جلوی بازیکنای در پیتی خوب بازی میکنه نه جلوی مدافهان رئال که

امير موسر
08-05-2008, 20:50

اگر همین مسی رو شما داشتید که زمین و اسمون رو بهم می دوختید !

aliani
08-05-2008, 20:58
برا همینه که چلسی بالاترین قیمت رو براش میده آخه چلسی کلا بازیکنایه در پیت رو جذب میکنه برا همینم هست هم تو لیگ انگلیس رو کورس قهرمانیه هم تو فینال جام باشگاهای اروپاس چون هم لیگ باشگاهای اروپا درپیته هم لیگ اینگلیس

Antonio Andolini
08-05-2008, 21:43
هه هه هه هه هه هه
بعد از باخت بدمون خوب خندیدم
.
.
.
.
.
اگه تیم رو حتی داده بودند دست همین ژاوی خودمون بهتر بازی می کردند ....... میگم جریانش چیه توی این فروم هر تیمی نتیجه میگیره طرفداراش زیاد میشه؟!! ...... اگه رئال4تا خورده بود بازم این همه رئالی داشتیم یا حتی در مورد منچستر؟

V A H I D
08-05-2008, 21:48
چهارم اینکه وقتی چهره رایکارد رو دیدم که داشت گریه میکرد بد جوری حالم گرفته شد که هنوزم چهرش یادمه.
دلم براش سوخت .....

پنجمم اینکه مستحق شکست بودیم ولی نه با این نتیجه.
بیشتر باید می خوردید ...

vahid_civil
08-05-2008, 22:29
وحيد سيويل اين همه ان و ان مي كردي اين بود:41:
ديدي سوسكتون كرديم:27:
برو جوجه !!! سه سال ديگه شايد به ما برسيد :27:

بذار 2تا پست بدی بعد فحش بده

یادتون رفته 2 فصل پیش 3-0 خوردین؟ همینجا؟ اون موقع کجا بودین؟
وقتی 2 فصل بارسا با اختلاف 12 امتیاز قهرمان شد کجا بودی ؟

لاپورتا صبح بازی اعلام کرد ما با گواردیولا قرارداد 3 ساله بستیم و نصف بازیکنا و رایکارد اخراج.
دیگه روحیه ای واسه تیم نمیمونه.
رئال امسال فقط بازیکن خرید.بیشترین هزینه رو بن تمام تیمای جهان انجام داد و به نتیجه رسید .نه با بازی خوب.

بارسا 3 تا جام بازی میکرد ولی رئال 1 جام. بارسا تو اروپا فقط یه باخت داد اونم به منچستر.(1-0)
بارسا با 16 امتیاز از مرحله گروهی صعود کرد ولی رئال چی؟

فعلا خوشحال باشید سلطنت طلبان.

R. Calderon
08-05-2008, 22:48
بذار 2تا پست بدی بعد فحش بده

یادتون رفته 2 فصل پیش 3-0 خوردین؟ همینجا؟ اون موقع کجا بودین؟
وقتی 2 فصل بارسا با اختلاف 12 امتیاز قهرمان شد کجا بودی ؟

لاپورتا صبح بازی اعلام کرد ما با گواردیولا قرارداد 3 ساله بستیم و نصف بازیکنا و رایکارد اخراج.
دیگه روحیه ای واسه تیم نمیمونه.
رئال امسال فقط بازیکن خرید.بیشترین هزینه رو بن تمام تیمای جهان انجام داد و به نتیجه رسید .نه با بازی خوب.

بارسا 3 تا جام بازی میکرد ولی رئال 1 جام. بارسا تو اروپا فقط یه باخت داد اونم به منچستر.(1-0)
بارسا با 16 امتیاز از مرحله گروهی صعود کرد ولی رئال چی؟

فعلا خوشحال باشید سلطنت طلبان.

بابا شوخي كردم حالا چرا گريه مي كني
يه چيزي رو جدي ميگم خداوكيلي خيلي از رئال مادريد ضعيفيد
نمي دونم چرا اينقدر خودتون رو دست بالا مي گيريد
ببين دوست من:10:
اگه بخوايم دليل و مدرك و دادگاه و كيل و هزار كوفت و زهرمار ديگه هم بياريم بازم مي بينيم كه رئال حداقل در مقايسه با بارسلون بهتره پرافتخارتره اما خب در اينكه بارسلون هم تيم خوبيه شكي نيست
اما نه اينقدر كه شما قنپز در كنيد :27:
هر تيمي دوران افولي داره اما باور كن اين شرايط افول بارسلون نيست اينو قسم مي خورم
ببين دوست عزيز
به نظر من كه يك رئال سرسختم مشكل شما از همون دو سال پيش شروع شد كه البته اون موقع با اختلاف 12 امتياز قهرمان نشديد ( قنپز در كردي:27: ميتونم جدول ليگ رو بذارم ) اون موقع اتوئو ساز مخالف رو زد
حتما يادت هست كه زماني كه رونالدينيو اومد بارسلون در جدول در رده 14 بود
بعد از اومدن رونالدينيو اومد به دوم اينو كه همه ميدونيم
بعد از ماجراي اتوئو اين ماجرا به رونالدينيو هم كشيده شد
خداوكيلي هم بارسلون سلطان بازيكن خراب كردن بود
رونالدينيو رو خراب كرد روحيه بدي بهش داد
حتما اون حرف سخنگوي بارسلون رو يادتونه كه گفته بود ما ديگه روي رونالدينيو براي قهرماني حساب نمي كنيم
شما خودتون رو بذاريد جاي رونالدينيو چه احساسي بهتون دست ميده؟
چه احساسي به بقيه بازيكنان دست ميده؟ چه احساسي به كارلوس پويول مادر روحيه بارسلون دست ميده؟
من جواب اين سوالات رو به عقل بيدار خودتون ميذارم كه بينديشيد و خودتون تصميم بگيريد
يادتونم باشه اين دوتا تيم تموم نخواهند شد
اميدوارم هميشه خوب باشند و بازي هاي جذابي ببينيم
اصلا هم فكر خودتون رو معطوف به حرف هاي اين گزارشگرها و بقيه كارشناس هاي شبكه 3 نكنيد
خداوكيلي همه تون ميدونيد كه مثلا همون كارشناس ديشبيه طرفدرا بارسلون
جاوداني الاغ خجالت نمي كشه و ميگه " ميدونم كه دوست نداريد راجب رئال حرف بزنيد "
اگه اين حرفو به خودتون ميزد چه حالي پيدا مي كرديد
موقعي كه چهارتا گل خورده بوديد و ناراحت بوديد آيا با شنيدن اين حرف اشك تو چشماتون جمع نمي شد
حالا ديشب ما كه خوشحال بوديم چطور با حرف هاي اين الاغان زخم مي خورديم اما تحمل مي كرديم
كارشناس ديشبي كه اسمش يادم نيست طرف كل هيكلش به پسمانده پهن اسب دل بوسكه نمي ارزه و مياد و ميگه دل بوسكه مربي بزرگي نيست
من واقعا حرف ديگه اي ندارم
براتون آرزوي موفقيت دارم و اميدوارم تيمتون رو بهتر از قبل بسازيد و منتظر اون بارسلون قوي خواهيم ماند
ارتش سفيد مادريد هميشه منتظر شماست

ahmad08
09-05-2008, 00:55
سلام به همه دوستان کاتالانی جدایی طلب:
اول که نه تسلیت میگم و نه تبریک چون بازی تشریفاتی بود ....
دوم به عنوان کاپیتان رئال شما رو دعوت به مبارزه بهتر در فصل بعد میکنم هم در لیگ و هم در جام قهرمانان تا ابروی از دست رفته لالیگا رو دوباره به دست بیاوریم ...
سوم که اگر دوستان رئالی به شما توهینی چیزی کردن ببخشید اخه هنوز تو جو اون برد هستن....
چهارم اینکه باید ما با هم اول رفیق و بعد رقیب باشیم و امیدوار که فصل بعد تو فینال لیگ قهرمانان به هم بخوریم تا همه به قدرت لالیگا اذعان کنند و تو لیگ هم رقابت بهتری و نزدیکتری داشته باشیم و نه 17 امتیاز اختلاف...
پنجم اینکه خواهشن اگر با نظرات من موافق نیستید عکس العمل نشون ندهید شاید من اشتباه کنم...ولی شما رو به تاپیک خودمون در چند ماه بعد و در الکلاسیکوی دیگر دعوت به مباحثه میکنم .........

Honradez
09-05-2008, 09:38
سلام.

خواهشا بس کنید!

عرض خاصی نیست و فقط اومدم بگم باتوجه به اون باخت، پپ گواردیولا بطور رسمی جانشین رایکارد شد.

گواردیولا در نخستین مصاحبۀ خود آنری و توره را بازیکنان اخراجی تیم دانست.

موفق باشید. ;)

Antonio Andolini
09-05-2008, 17:29
سلام به همه دوستان کاتالانی جدایی طلب:
اول که نه تسلیت میگم و نه تبریک چون بازی تشریفاتی بود ....
دوم به عنوان کاپیتان رئال شما رو دعوت به مبارزه بهتر در فصل بعد میکنم هم در لیگ و هم در جام قهرمانان تا ابروی از دست رفته لالیگا رو دوباره به دست بیاوریم ...
سوم که اگر دوستان رئالی به شما توهینی چیزی کردن ببخشید اخه هنوز تو جو اون برد هستن....
چهارم اینکه باید ما با هم اول رفیق و بعد رقیب باشیم و امیدوار که فصل بعد تو فینال لیگ قهرمانان به هم بخوریم تا همه به قدرت لالیگا اذعان کنند و تو لیگ هم رقابت بهتری و نزدیکتری داشته باشیم و نه 17 امتیاز اختلاف...
پنجم اینکه خواهشن اگر با نظرات من موافق نیستید عکس العمل نشون ندهید شاید من اشتباه کنم...ولی شما رو به تاپیک خودمون در چند ماه بعد و در الکلاسیکوی دیگر دعوت به مباحثه میکنم .........
به شدت تایید میشه!

SAEED_BARCELONA
09-05-2008, 18:43
گواردیولا در نخستین مصاحبۀ خود آنری و توره را بازیکنان اخراجی تیم دانست.
سالی که نکوست از بهارش پیداست
ولی من به گواردیولا امیدوارم. آخه این روزا مربیای جوون خوب نتیجه میگیرن(علی دایی و گل محمدی:دی)
توره که خوب بود باید اول از همه آبیدال و میلیتو رو اخراج میکرد

david23
09-05-2008, 22:44
به شدت تایید میشه!

200% تایید میشه حداقل سال دیگه با یه تیم بیاید در حد لیگ اسپانیا باشه وگرنه فصل بعد امکان سقوط هست !!!!!

ahmad08
09-05-2008, 23:06
خوشحالم که دوستانی چند به نظر بنده توجه فرموده و تایید کردند بسیار سپاس دارم....

Heru Goroth
10-05-2008, 10:10
10 تام بخوریم بازم ویوا بارسا... رئال تو یک هزار و بیست و چهارم نهایی از لیگ قهرمانان حذف شد... مگه؟ یادتون رفته دو سال پیش رو؟ اندازه کل تیمایه جهان بودجه دارید هر چی بازیکن خفن تو دنیا هست خریدید.... میخواید قهرمان نشید؟ اون موقعها که وقتیتوپ جلو پای رونالدینهو می افتاد و هیچ مدافعی جرات نداشت بیاد تو پاش یادتون رفته؟ یادتون رفته با سالگادو چی کار می کرد تو اون ال کلاسیکو؟ عیبی نداره الان شما رو اوجید ولی یه روزی دوباره ما میایم بالاتر...

Heru Goroth
10-05-2008, 10:13
به این نمیگن بازیکن خراب کردن... به بلایی که سر کاسانو اومد می گن بازیکن خراب کردن... نه رونالدینیویی که اومد با بارسا همه جامهارو درو کرد و توپ طلا رو گرفت... شما وقتی رو اوج هستید فقط تو لالیگا قهرمان می شید... ولی ما هر چی جام که می تونستیم رو گرفتیم... ما فقط صبر می کنیم...

Heru Goroth
10-05-2008, 10:14
بابا شوخي كردم حالا چرا گريه مي كني
يه چيزي رو جدي ميگم خداوكيلي خيلي از رئال مادريد ضعيفيد
نمي دونم چرا اينقدر خودتون رو دست بالا مي گيريد
ببين دوست من:10:
اگه بخوايم دليل و مدرك و دادگاه و كيل و هزار كوفت و زهرمار ديگه هم بياريم بازم مي بينيم كه رئال حداقل در مقايسه با بارسلون بهتره پرافتخارتره اما خب در اينكه بارسلون هم تيم خوبيه شكي نيست
اما نه اينقدر كه شما قنپز در كنيد :27:
هر تيمي دوران افولي داره اما باور كن اين شرايط افول بارسلون نيست اينو قسم مي خورم
ببين دوست عزيز
به نظر من كه يك رئال سرسختم مشكل شما از همون دو سال پيش شروع شد كه البته اون موقع با اختلاف 12 امتياز قهرمان نشديد ( قنپز در كردي:27: ميتونم جدول ليگ رو بذارم ) اون موقع اتوئو ساز مخالف رو زد
حتما يادت هست كه زماني كه رونالدينيو اومد بارسلون در جدول در رده 14 بود
بعد از اومدن رونالدينيو اومد به دوم اينو كه همه ميدونيم
بعد از ماجراي اتوئو اين ماجرا به رونالدينيو هم كشيده شد
خداوكيلي هم بارسلون سلطان بازيكن خراب كردن بود
رونالدينيو رو خراب كرد روحيه بدي بهش داد
حتما اون حرف سخنگوي بارسلون رو يادتونه كه گفته بود ما ديگه روي رونالدينيو براي قهرماني حساب نمي كنيم
شما خودتون رو بذاريد جاي رونالدينيو چه احساسي بهتون دست ميده؟
چه احساسي به بقيه بازيكنان دست ميده؟ چه احساسي به كارلوس پويول مادر روحيه بارسلون دست ميده؟
من جواب اين سوالات رو به عقل بيدار خودتون ميذارم كه بينديشيد و خودتون تصميم بگيريد
يادتونم باشه اين دوتا تيم تموم نخواهند شد
اميدوارم هميشه خوب باشند و بازي هاي جذابي ببينيم
اصلا هم فكر خودتون رو معطوف به حرف هاي اين گزارشگرها و بقيه كارشناس هاي شبكه 3 نكنيد
خداوكيلي همه تون ميدونيد كه مثلا همون كارشناس ديشبيه طرفدرا بارسلون
جاوداني الاغ خجالت نمي كشه و ميگه " ميدونم كه دوست نداريد راجب رئال حرف بزنيد "
اگه اين حرفو به خودتون ميزد چه حالي پيدا مي كرديد
موقعي كه چهارتا گل خورده بوديد و ناراحت بوديد آيا با شنيدن اين حرف اشك تو چشماتون جمع نمي شد
حالا ديشب ما كه خوشحال بوديم چطور با حرف هاي اين الاغان زخم مي خورديم اما تحمل مي كرديم
كارشناس ديشبي كه اسمش يادم نيست طرف كل هيكلش به پسمانده پهن اسب دل بوسكه نمي ارزه و مياد و ميگه دل بوسكه مربي بزرگي نيست
من واقعا حرف ديگه اي ندارم
براتون آرزوي موفقيت دارم و اميدوارم تيمتون رو بهتر از قبل بسازيد و منتظر اون بارسلون قوي خواهيم ماند
ارتش سفيد مادريد هميشه منتظر شماست
به این نمیگن بازیکن خراب کردن... به بلایی که سر کاسانو اومد می گن بازیکن خراب کردن... نه رونالدینیویی که اومد با بارسا همه جامهارو درو کرد و توپ طلا رو گرفت... شما وقتی رو اوج هستید فقط تو لالیگا قهرمان می شید... ولی ما هر چی جام که می تونستیم رو گرفتیم... ما فقط صبر می کنیم... امیدوارم تو فینال جام قهرمانان باهاتون بازی کنیم تا زبون این انگلیسیا بسته شه... (راستی چطوری میشه یه کامنتی رو که گذاشتم پاک کنم؟)

vahid_civil
10-05-2008, 11:50
مدیران بارسا بزن بزن راه انداختن. سر گواردیولا . خیلی مخالف داره.
آنری تازه داره آدم میشه میخاد اخراجش کنه.
بقیه هم که اخراجن. فقط پویول میمونه و ژاوی!

vahid_civil
10-05-2008, 11:58
مدیران بارسا بزن بزن راه انداختن. سر گواردیولا . خیلی مخالف داره.
آنری تازه داره آدم میشه میخاد اخراجش کنه.
بقیه هم که اخراجن. فقط پویول میمونه و ژاوی

امیدوارم موفق بشه

Antonio Andolini
10-05-2008, 12:04
200% تایید میشه حداقل سال دیگه با یه تیم بیاید در حد لیگ اسپانیا باشه وگرنه فصل بعد امکان سقوط هست !!!!!
شما هم با یه تیمی بیایید که حداقل تا نیمه نهایی بالا بیایید و اونجوری جلوی رم نبازید و آبروی لالیگا رو ببرید

ahmad08
10-05-2008, 12:26
اگه ما هم مث شما البت در لیگ قهرمانان شانس می اوردیم و اول با ترکیب اصلیمون و بدون محروم و مصدوم که اون بازیها حد اقل 5 تا بازیکن اصلی مون نبودند صد در صد بالا میومدیم و اگر هم با تیمی مث شالکه و .. میخوردیم الان همه بازیکنامون در صدر جدول گلزنا بودن و حاضرم شرط ببندم که به فینال میرسیدیم

R. Calderon
10-05-2008, 20:10
خب بحث واقعا جالب شد
من در پست قبليم همه چيزو گفتم اما خب شما حق داريد طرفداريد ديگه
فقط اينو بگم :
رئال ضعيفه - رئال تيم نيست - رئال الاغه - رئال فلانه و فلونه اما ...
اما رئال تيميه كه بارسلون رو در هم كوبيد
خب شمام بارسلونايي هستيد ديگه
فقط بگم كه تيمتون رو قوي كنيد يا بهتر بگم درست كنيد
بريد اون رونالدينيوتون رو بياريد كه من نمي دونم چطور همه ي جام ها رو درو كرده
اونطوري كه من يادم مياد دو فصل در اوج بود كه بهترين جايزه اي كه برد ليگ قهرمانان اروپا بود اما رونالدينيوتون مقابل زيدان ما خورد شد جام جهاني كه يادتونه
از همه نظر ما بالاتريم از شما
از همه نظرا ... در مقابل هر بازيكنتون ما بهترينشون رو داريم
در مورد پول و سرمايه رئال كه يكي گفته بود ميريد تمام بازيكناي دنيا رو مي خريد فقط يه جمله دارم بگم اونم :

دارندگي و برازندگي

بله دوستان اينقدر هم اعصاب اين فيض رو خرد نكنيد مياد همه مون رو دنبال مي كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

V A H I D
10-05-2008, 20:13
اقا فهمیدید 4 تا گل رئال اشتباه داروری بوده ؟؟؟؟

david23
10-05-2008, 20:25
شما هم با یه تیمی بیایید که حداقل تا نیمه نهایی بالا بیایید و اونجوری جلوی رم نبازید و آبروی لالیگا رو ببرید

بله مام اگه به دوتا تیم در پیت مثل سلتیک وشالکه می خوردیم میومدیم بالا خوشگل :27::27::27:

david23
10-05-2008, 20:29
:27::27::27: حالا نکه شما هر فصل یه پای فینالید

R. Calderon
10-05-2008, 20:46
:27::27::27: حالا نکه شما هر فصل یه پای فینالید

دمتم اينو خوب اومدي :5:
اين هميشه يه پاي فينالن اما همه شون رو بعنوان توپ جمع كن استفاده مي كنن :27:
اخ اخ اخ فيض غلط كردم نزن اوي اوي اوي فيض خطرناكه نزن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اي خدا چه غلطي به خدا ديگه تكرار نميشه واي نزن آي نزن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MoJtaBa.R
10-05-2008, 22:20
رئاليها يي كه ... هستين مث آدم قبلا اخطار شد كه برين بيرون حالي نشد مث اينكه

david23
10-05-2008, 22:53
[
یادتون رفته دو سال پیش رو؟ اندازه کل تیمایه جهان بودجه دارید هر چی بازیکن خفن تو دنیا هست خریدید.... میخواید قهرمان نشید؟
************************************************** *******************************

کدوم اندازه کل تیما -- بهتره به جای خفن بگی آینده ساز چون تواین یه ساله هرچی بازیکن اومد رئال منهای چند نفر ستاره نبودن بلکه ستاره شدن -- راموس -گاگو - روبینهو- هیگواین- اسنایدر- بارسام اگر عرضه داره بره بجای پیر پاتالایی مثل هانری پولشو یه جا بهتر خرج کنه وگرنه فکر نکن بودجه بارسا خیلی کمتر از رئاله ها:31:

در ضمن میگل تورس و دیارو یادم رفت :21:

vahid_civil
10-05-2008, 23:32
[
یادتون رفته دو سال پیش رو؟ اندازه کل تیمایه جهان بودجه دارید هر چی بازیکن خفن تو دنیا هست خریدید.... میخواید قهرمان نشید؟
************************************************** *******************************

کدوم اندازه کل تیما -- بهتره به جای خفن بگی آینده ساز چون تواین یه ساله هرچی بازیکن اومد رئال منهای چند نفر ستاره نبودن بلکه ستاره شدن -- راموس -گاگو - روبینهو- هیگواین- اسنایدر- بارسام اگر عرضه داره بره بجای پیر پاتالایی مثل هانری پولشو یه جا بهتر خرج کنه وگرنه فکر نکن بودجه بارسا خیلی کمتر از رئاله ها:31:

در ضمن میگل تورس و دیارو یادم رفت :21:

آره؟!! تو بازیکن سازی که بارسا حرف اولو میزنه.
مسی-بوخان-ژاوی-اینیستا-پویول-فابرگاس-دوس سانتوس و...

تیم ملی اسپانیا کلا از بارسا تشکیل شده!!

vahid_civil
10-05-2008, 23:44
کی بود که بهش میگفتن کهکشانی ها؟

زیدان-فیگو-بکهام رو کی خرید ؟ عمه من ؟

کاناوارو خیلی جوونه؟ امرسون خیلی جوون بود؟ بازم بگم؟

R. Calderon
10-05-2008, 23:48
کی بود که بهش میگفتن کهکشانی ها؟

زیدان-فیگو-بکهام رو کی خرید ؟ عمه من ؟

کاناوارو خیلی جوونه؟ امرسون خیلی جوون بود؟ بازم بگم؟

باشه بابا تو راست ميگي
ما با همين پير و پاتالامون هم در هم كوبيديمتون :27: حالا جوونا بماند :21:

vahid_civil
11-05-2008, 00:13
شما هم تو دوران کهکشانیتون 3-0 باختین. این به اون در!

hpk34
11-05-2008, 05:49
من از رئالیها خواهش میکنم دیگه تو این تاپیک نیان.

اگه حرف و حدیثی دارین برین تو تاپیک خودتون هر چی دوست دارین بگین.ما که مثل شما نیستیم که همه جا سرک بکشیم.:13:

اصلا شما بهترین تیم دنیا.راضی میشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟:27:

حقیقتش من دوران بچگیم که چیزی از فوتبال سرم نمیشد طرفدار رئال بودم.بیشترشم بخاطر این بود که تو اروپا از همه تیما بیشتر قهرمان شده بود.
:41:
ولی بعدا که خوب بازی هاشو دیدم که تو اروپا هیچکاری نمیتونست بکنه و بازی های بارسا رو هم میدیدم متوجه تفاوت شدم.:46:

وقتی که 2-3 بار پشت سر هم تو اروپا از تیمی مثل یوونتوس باخت دیگه به کل رئال رو گذاشتم کنار.اگه واقعا تیم بود با اون همه ستاره اون زمان میتونست یه کاری بکنه.:2:

بارسا هر چقدر هم که ضعیف باشه زیبا بازی میکنه.مهم نیست که نتیجه نمیاره مهم اینه که تماشاگر پسند بازی میکنه.:11::40:

R. Calderon
11-05-2008, 11:24
اي خداااااااااااااااااااا ناسلامتي دو فصل عين آدم بازي مي كنيد
خودتون كه خوب ميدونيد قبل از اومدن رونالدينيو در رده چهاردهم بوديد
در ضمن اگه خوب دقت كنيد الان نمي دونم چند بازيه كه بارسا نتونسته رئال رو ببره دقيقا بعد از اون برد 3-0 اما در بازي بعدي يادتون نيست زيدان هم گفت رئال مي بره و رئال 4-2 بازي رو برد
اينم به اون در !!!!
اما شما امسال مقابل قدرت رئال خورد شديد
در ضمن ما هنوزم پرافتخارترين تيم جهانيم
سال آينده تو قهرمانان اروپا هم مي بينيم ...
حداقل از شما بهتريم اگه از هر تيمي هم ضعيف باشيم هميشه و تا ابد روي شمارو كم خواهيم كرد

ahmad08
11-05-2008, 13:02
سلام به همگی:
خوب مثل اینکه نمیشه اقا صلح اول به از جنگ اخر من از شما معذرت میخوام اصلآ شما قهرمان شما چمپیون خوبه؟
بابا اینا رو ولش کنید باید این لالیگا دوباره روبه راه بشه همین کارا رو کردیم که حالا همه واس ما شاخ شدن مث شالکه که باید یه گل بزنین و یا رم که باید ازش ببازیم ولی خدایشش رم قویه میلان رو در هم کوبید خوب من شخصآ تا الکلاسیکو بعدی با شما کاری ندارم فصل بعد میبینمتون حتمآ اماده بشید...

Heru Goroth
11-05-2008, 14:27
اي خداااااااااااااااااااا ناسلامتي دو فصل عين آدم بازي مي كنيد
خودتون كه خوب ميدونيد قبل از اومدن رونالدينيو در رده چهاردهم بوديد
در ضمن اگه خوب دقت كنيد الان نمي دونم چند بازيه كه بارسا نتونسته رئال رو ببره دقيقا بعد از اون برد 3-0 اما در بازي بعدي يادتون نيست زيدان هم گفت رئال مي بره و رئال 4-2 بازي رو برد
اينم به اون در !!!!
اما شما امسال مقابل قدرت رئال خورد شديد
در ضمن ما هنوزم پرافتخارترين تيم جهانيم
سال آينده تو قهرمانان اروپا هم مي بينيم ...
حداقل از شما بهتريم اگه از هر تيمي هم ضعيف باشيم هميشه و تا ابد روي شمارو كم خواهيم كرد

باشه اگه تونستید از گروهی جام باشگاه ها بیاید بالا می بینیمتون... viva barca

R. Calderon
11-05-2008, 16:49
باشه شما هم اگه تونستيد بريد باشگاههاي اروپا مي بينيمتون
هنوز كه بايد پلي آف بازي كنيد بريد بميريد
ما كه حداقل اينقدر ننگ و خفت و خواري نمي بينيم

david23
11-05-2008, 17:46
باشه شما هم اگه تونستيد بريد باشگاههاي اروپا مي بينيمتون
هنوز كه بايد پلي آف بازي كنيد بريد بميريد
ما كه حداقل اينقدر ننگ و خفت و خواري نمي بينيم

کجای کاری رومن جان ---- اگه بارساست که این 2تا بازیشم میبازه به جای اروپا میره یوفا باتیمای در پیت بازی میکنه قهرمان میشه کلی هم لذت میبره --:31::31:

تازه خوبه تو کل تاریخ این تیم دوبار قهرمان شده معلوم نیست چند بار اومده فینال اما رئال با 14 بار حضور در فینال و9 بار قهرمانی ابروی اسپانیا رو حفظ کرده --:5:

شاعر میگه --- به خدا جام ندیده نیستیم -------------------------

R. Calderon
11-05-2008, 22:14
کجای کاری رومن جان ---- اگه بارساست که این 2تا بازیشم میبازه به جای اروپا میره یوفا باتیمای در پیت بازی میکنه قهرمان میشه کلی هم لذت میبره --:31::31:

تازه خوبه تو کل تاریخ این تیم دوبار قهرمان شده معلوم نیست چند بار اومده فینال اما رئال با 14 بار حضور در فینال و9 بار قهرمانی ابروی اسپانیا رو حفظ کرده --:5:

دمت گرم ديويد جان

hpk34
12-05-2008, 07:40
دیشب بازی بارسا چی شد؟؟؟؟؟

ElmO
12-05-2008, 13:15

متاسفانـــه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تا دقیقه ی 67 2-0 جلو بودیم .. اما ..

تو زمین خودمون هم بوده ها ... !

یا حق

:40:

R. Calderon
12-05-2008, 16:33

چيزي نشد عزيز
بارسا يه شكست ديگه زاييد :27: اونم 3-2 :27: اونم تو زمين خودش :27:

hpk34
12-05-2008, 18:44
متاسفانـــه :

تا دقیقه ی 67 2-0 جلو بودیم .. اما ..

تو زمین خودمون هم بوده ها ... !

یا حق

:40:

آقا مجتبی خیلی ممنون.:11:

خوب چه میشه کرد.با این حساب دومم که دیگه نمیشیم.:13:

واقعا دیگه نمیدونم چی باید بگم.

به امید روزی که بارسا دوباره به اوج برگرده.:11:

چيزي نشد عزيز
بارسا يه شكست ديگه زاييد :27: اونم 3-2 :27: اونم تو زمين خودش :27:

مثل اینکه شما خیلی دلتون می خواد اخطار یا اینکه بن بشین.:27:

اگه یه پست دیگه از شما اینجا ببینم به مدیران گزارش میدم تا مثل این دوست رئالیتون بن بشید::21:

خواهش میکنم دیگه اینجا نیاین.:11:

V A H I D
12-05-2008, 18:54
اگه یه پست دیگه از شما اینجا ببینم به مدیران گزارش میدم تا مثل این دوست رئالیتون بن بشید:
اون برای اینکه توی تایپیک استقلال بوده بن شد .....

در ضمن من که اوممدم این جا فک کردم اومدم تایپیک رئال ....
همه از دم رئالین ...
بابا بی خیال بشین.....

Heru Goroth
12-05-2008, 20:36

فعلا که دیدیم کی امسال تو یک چهار هزار و نود و ششم نهایی حذف شد...
Viva Barca... barca is NOT spanish, VIVA CATALAN MEN...

Heru Goroth
12-05-2008, 20:40
میگم چطوره اسم اینجا رو بذارید: تحولات و اخبار باشگاه مادرید 2 ؟ اگه انقدر این صفحه رو دوس دارید ما بریم یه صفحه دیگه درست کنیم؟

Heru Goroth
12-05-2008, 20:54
viva barca............

Heru Goroth
12-05-2008, 21:01
شکوه و عظمت camp nou...

MoJtaBa.R
12-05-2008, 23:17
من متعجبم كه اي بابك كجاست ؟؟؟

شاخ رو بكشيد و برين بيرون

R. Calderon
13-05-2008, 08:59
میگم چطوره اسم اینجا رو بذارید: تحولات و اخبار باشگاه مادرید 2 ؟ اگه انقدر این صفحه رو دوس دارید ما بریم یه صفحه دیگه درست کنیم؟

از اين عرضه ها نداريد
اين قدر هم واسه ما شاخ و شونه نكشيد شاختون رو مي شكنيم

david23
13-05-2008, 11:27

تو هم خودتو کشتی با این چهار هزار و نود و ششم...حالا تیم عزیزتون دو بار بیشتر قهرمان نشده خوشگل بابا
حالا چه چهارده هزارم حذف شه چه نیمه نهایی شمامم حذف شدید دیگه :27::27:

اگه اینجوریه بارسام امسال با اختلاف 10000 امتیاز نسبت به رئال 3 شد یعنی اگه بتونه خودشو نگر داره :8::8:

بعد هم اگر میخواین دیگه برو بچ رئالی نیان اینجا دیگه حرف مفت نزنید :21::21: تمامممممممم --- به جای این برید به فکر اون تیم ضایع باشید که .......... دیگه بهتره نگم :5::5:

Heru Goroth
13-05-2008, 15:40

تو هم خودتو کشتی با این چهار هزار و نود و ششم...حالا تیم عزیزتون دو بار بیشتر قهرمان نشده خوشگل بابا
حالا چه چهارده هزارم حذف شه چه نیمه نهایی شمامم حذف شدید دیگه :27::27:

اگه اینجوریه بارسام امسال با اختلاف 10000 امتیاز نسبت به رئال 3 شد یعنی اگه بتونه خودشو نگر داره :8::8:

بعد هم اگر میخواین دیگه برو بچ رئالی نیان اینجا دیگه حرف مفت نزنید :21::21: تمامممممممم --- به جای این برید به فکر اون تیم ضایع باشید که .......... دیگه بهتره نگم :5::5:
ضایع اون تیم شماست... نذار بگما... اگه به بی احترامی و بی ادبی باشه مام بلدیم فکر نکن خبریه... ما اینجا هر چی بخوایم میگیم... مام بلدیم بیایم تو پیج شما... ولی، حیف وقت که بذاریم بیایم اونجا...

MoJtaBa.R
14-05-2008, 12:09
از مديران عزيز بابت حرکتشون م م نون

MoJtaBa.R
14-05-2008, 12:13
در اقدامي غير منتظره از سوي لاپورتا ارائه شد
پيشنهاد نجومي بارسلونا براي كاكا
خبرگزاري فارس: باشگاه بارسلونا اسپانيا مي‌كوشد به مبلغ 60 ميليون يورو علاوه بر تورام، برزيلي ميلان را به خدمت بگيرد.
به گزاش خبرگزاري فارس و به نقل از ال موندو دپورتيو، اين تيم اسپانيايي حاضر است ليليان تورام را علاوه بر 60 ميليون يورو، به ميلان تحويل داده و كاكا را جذب كند.
اين در حالي است كه كاكا پيش از اين پيشنهاد 100 ميليون يورويي رئال مادريد را به دليل تعصب به ميلان رد كرده است.
اكنون كه قرار است رونالدينيو، زامبروتا، تورام، دكو و كارلس پويول هم بارسلونا را به مقصد ميلان ترك كنند، اوضاع براي كاكا بسيار متفاوت شده است

MoJtaBa.R
14-05-2008, 12:14
هدفي كه مدافع فرانسوي تعقيب مي‌كند
تورام، خروج از بارسلونا و ادامه فوتبال
خبرگزاري فارس: مدافع سابق تيم ملي فرانسه گفت‌: به فوتبال ادامه مي دهم و به فكر بازنشستگي نيستم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اكيپ فرانسه، ليليان تورام عنوان كرد: با وجودي كه با بارسلونا اسپانيا قرارداد دارم؛ اما تصميم گرفته ام در پايان فصل جدا شوم. البته خروج من از بارسا به منزله خاتمه فوتبال نيست.
اين بازيكن قديمي كه مورد توجه چند تيم از جمله آرسنال انگليس، ردبول سالزبورگ و ... است، گفت: هنوز در مورد تيم بعدي تصميمي نگرفته‌ام. براي اين كار وقت هست و مي توانم تصميمي منطقي بگيرم.
تورام عنوان كرد: برايم آنچه در وهله نخست مهم بود،‌ اين است كه باز هم به فوتبال ادام دهم و در تيمي باشم كه از جايگاه مناسبي برخوردار باشد.
در مورد اين مدافع باتجربه پيشين موناكو فرانسه، پارما و يوونتوس ايتاليا گفته مي‌شود در 2 هفته آينده اقدام به انتخاب تيم بعدي خود خواهد كرد.

MoJtaBa.R
14-05-2008, 12:15
در پي دريافت پيشنهاد رسمي
آدبايور: هيچ بازيكني نمي‌تواند به بارسلونا نه بگويد
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال آرسنال خود را در آستانه پيوستن به بارسلونا اسپانيا مي‌داند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، امانوئل آدبايور ‌متولد 26 فوريه 1984، نقش غيرقابل انكاري در موفقيت‌هاي آرسنال داشته و درخشش قابل توجه او باعث شد تا بارسا پيشنهادي نجومي به وي ارايه كند.
بگيريستاين، نايب رئيس بارسلونا با وكيل آدبايور در لندن ديدار كرد.
آدبايور در اين باره گفت:‌ هيچ بازيكني نمي‌تواند به بارسلونا نه بگويد. آرزوي قلبي من اين است كه روزي عضو اين تيم باشم.

hpk34
14-05-2008, 12:51
از آقا بابک بخاطر برخورد با اون 2 نفر تشکرمیکنم.

آقا مجتبی ممنون بخاطر این اطلاعاتی که گذاشتین.

اگه کاکا بیاد که عالی میشه ولی بعید میدونم بیاد.

ولی من همین چند صفحه پیش خودم که میلان گفته بود که رونالدینیو رو نمی خواد.حالا کدومش درسته؟؟؟؟؟؟؟؟

من موندم آخه مهاجم قحطه که می خوان آدبايور رو بگیرن؟؟؟؟!!!!!!

من که دیگه امیدی به بارسا ندارم.

SAEED_BARCELONA
14-05-2008, 13:24
دلت میاد این حرفو بزنی؟ آدبایور به این خوبی.
ولی انگار بارسلون میخواد یه خونه تکونی درست حسابی بکنه. این همه بازیکنو میخواد پرت کنه بیرون چندتا هم میخواد بگیره.
چند وقت پیش هم گفته بوده که آلوز(مهاج سویا، نمیدونم همین بود اسمش یا نه) و فابرگاس هم میخواد بگیره.
الانم که کاکا و آدبایور میخواد بگیره. بقیشونم رو میشه کم کم.
من جا لاپورتا بودم 200 میلیون یورو میزاشتم کنار برا دروازه بان!

Heru Goroth
14-05-2008, 20:19
دست مدیران عزیز درد نکنه...
کاش آدبایور هم مثل هانری تا میاد بارسا افت نکنه، اگه تو بارسام مثل آرسنال گل بزنه که عالیه...!
کاکا، آلوز و فابرگاس... واه چی میشه... ولی خداییش والدز رو با همه ی سوتیای وحشتناکی که می ده خیلی دوستش دارم...

hpk34
15-05-2008, 10:42
دلت مياد اين حرفو بزني؟ آدبايور به اين خوبي.
ولي انگار بارسلون ميخواد يه خونه تکوني درست حسابي بکنه. اين همه بازيکنو ميخواد پرت کنه بيرون چندتا هم ميخواد بگيره.
چند وقت پيش هم گفته بوده که آلوز(مهاج سويا، نميدونم همين بود اسمش يا نه) و فابرگاس هم ميخواد بگيره.
الانم که کاکا و آدبايور ميخواد بگيره. بقيشونم رو ميشه کم کم.
من جا لاپورتا بودم 200 ميليون يورو ميزاشتم کنار برا دروازه بان!

همين آدبايوري که شما ميگين تو بازي با ليورپول تو جام باشگاه ها با اون موقعيت هايي که گيرش اومد ميتونست باعث صعود تيمش بشه.:41:

فابرگاس واقعا بازيکن قابليه.بدرد بارسا هم مي خوره.:11:

آره واقعا بايد به فکر يه دروازه بان خوب باشن.ديگه خسته شديم از بس والدز رو ديديم.:27:

بقول يکي از گزارشگرا: بعضي موقع ها چه توپايي رو که نميگيره و بعضي موقع ها چه گلايي که نمي خوره. :13:

r4pbr4p
16-05-2008, 03:30

پسر تصورش هم رویاییه اینجوری راجع بهش نگو :10:

کاش به فکر یه دروازه بان هم باشن

ولی نمیدونم چرا با این که والدز اینقد سوتی میده ولی ازش خوشم میاد.. چل الخالق :18:

hpk34
16-05-2008, 05:44
پسر تصورش هم رویاییه اینجوری راجع بهش نگو :10:

کاش به فکر یه دروازه بان هم باشن

ولی نمیدونم چرا با این که والدز اینقد سوتی میده ولی ازش خوشم میاد.. چل الخالق :18:

من نمیدونم چرا همگی ازش تعریف میکنین.

من میگم که بازیکن قادری نیست.

خدا کنه همین جوری باشه که شماها میگین.

vahid_civil
16-05-2008, 10:20
در اقدامي مورد علاقه هواداران

گوارديولا از انريكه دعوت به همكاري كرد

خبرگزاري فارس: سرمربي جديد تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا از بازيكن و هم تيمي سابق خود دعوت به همكاري كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از وب سايت بارسلونا، پپ گوارديولا از لوئيس انريكه، مهاجم اسبق اين تيم اسپانيايي و بازيكن به شدت محبوب كاتالونيا براي دستياري و احراز سمت كمك مربي دعوت كرد.
لوئيس انريكه مدتي پيش در كلاس‌هاي مربيگري درجه B فرانكفورت آلمان فارخ التحصيل شد.
وي براي كمك به بارسا آماده است.

vahid_civil
16-05-2008, 10:21
هفته آينده از سر گرفته مي‌شود

مذاكرات رسمي بارسلونا و آلوس

خبرگزاري فارس: باشگاه بارسلونا اسپانيا تلاش دوباره خود را از هفته آينده براي به خدمت گرفتن مهاجم سويا آغاز مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ال موندو دپورتيوو،‌ دانيل آلوس، مهاجم جناح راست سويا در فهرست خريد قطعي اين تيم است. هيئت مذاكره كننده بارسلونا هفته آينده مذاكره با سويا و مدير برنامه آلوس را از سر مي‌گيرد.
خوسه ماريا دل نيدو، رئيس باشگاه سويا به مبلغ 848 هزار يورو در سال 2002 اين برزيلي را به خدمت گرفته و اكنون حاضر نيست به كمتر از رقم 30 ميليون يورو وي را بفروشد.
آلوس خود قصد جدايي از سويا را دارد و بارسلونا گزينه اصلي وي براي فصل آينده است.

vahid_civil
16-05-2008, 10:21
براساس اعلام دوست نزديك اين بازيكن

احتمال پيوستن ساموئل اتوئو به تاتنهام افزايش يافت

خبرگزاري فارس: يكي از دوستان نزديك به مهاجم كامروني بارسلونا از نهايي شدن انعقاد قرارداد رسمي وي با تاتنهام انگليس خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، ساموئل اتوئو به احتمال زياد با تيم فوتبال تاتنهام انگليس به توافق رسمي رسيده و قصد دارد فصل آينده زير دست خوان ده‌راموس آموزش ببيند.
اين بازيكن كامروني با گوارديولا، سرمربي جديد بارسلونا اختلاف نظر دارد.
هواداران اين تيم نيز از لاپورتا خواسته‌اند به هيچ وجه اجازه حضور اتوئو را در فصل آينده ندهد.
اتوئو از تاتنهام انگليس پيشنهاد رسمي 19 ميليون پوندي دريافت كرده است.

MoJtaBa.R
16-05-2008, 10:58
ضمن هشدار به مقامات بارسلونا
دكو : رفتن من قطعي است
خبرگزاري فارس: هافبك پرتغالي بارسا ضمن هشدار جدي به مسئولين تيمش از ترك حتمي بارسلونا خبر داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، دكو در نشست خبري خود گفت: پيش از اين به خاطر برخي مصلحت ها چيزي نمي گفتم؛ اما حالا كه مقامات بارسلونا نيز همكاري نمي كنند بهتر است بگويم كه قطعا بارسلونا را ترك مي كنم و در فصل آينده ديگر با لباس اين تيم بازي نخواهم كرد.
وي افزود : با پپ گوارديولا نيز صحبت كردم و به او گفته ام كه براي فصل آينده روي من حساب باز نكند

MoJtaBa.R
16-05-2008, 11:01
FCBarcelona.ir

آندرس اینیستا مسلما از رفتن فرانک رایکارد ناراحت است، اما او برای فصل بعدی و ورود جوزپ گواردیولا دلگرم و مطمئن است.

هافبک 24 ساله که مشغول ریکاوری از مصدومیت زانوی خود است، روز چهارشنبه به مطبوعات اینچنین گفت: «موضوع رایکارد ناراحت کننده است، اما اینها چیزهایی است که در فوتبال اتفاق می افتد. ما مجبوریم که به آینده فکر و با امیدواری و اطمینان به آن نگاه کنیم.»

هشت سال در نیمکت

اینیستا آماده است که تحت نظر گواردیولا مشغول به کار شود، بعد از اینکه او هشت سال در نیمکت ذخیره ها به تیم کمک می کرد. «من از این که می خواهم دوباره با او کار کنم، خوشحال هستم. او مربی جدید ماست و اطمینان دارم که او می تواند وضعیت جاری را تغییر دهد. فصلی که پایان پذیرفت برای هر کسی ناراحت کننده است و سالی پر از فریب و نیرنگ بود. اما در فوتبال مواردی می توانند به سرعت تغییر پیدا کنند و این همان چیزی است که ما می خواهیم.

MoJtaBa.R
16-05-2008, 11:01
استويچكوف به بارسلونا پيشنهاد داد
برباتوف به جاي اتوئو و 10 ميليون پوند
خبرگزاري فارس: بازيكن سابق تيم فوتبال بارسلونا از مديرعامل اين تيم اسپانيايي خواست در فروش اتوئو به تاتنهام صبر كند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گاردين، هريستو استويچكوف اظهار داشت: به جاي آنكه اتوئو را به تاتنهام بفروشيد، مي‌توانيد برباتوف را تحويل گرفته و به جاي 19 ميليون پوند، 10 ميليون بگيريد.
وي در مورد مبلغ ذكر شده با هم وطن خود، برباتوف به توافق رسيده و او را براي پيوستن به بارسا متقاعد كرده است.
مدير برنامه هاي اتوئو با چنين انتقالي مشكل دارد و ترجيح مي‌دهد موكلش به صورت معاوضه اي منتقل نشود.

MoJtaBa.R
16-05-2008, 11:05
FCBarcelona.ir

مهاجم بارسلونا، لیونل مسی، اعتراف می کند که او چیزهای زیادی را مدیون فرانک ریکارد است و اصرار می کند که سقوط اخیر در فرم بازیکنان اشتباه مربی نیست.

آبی و اناری ها در این فصل در فرم بدی قرار داشتند. خروج آنها از لیگ قهرمانان به خوبی رشته نتایج ضعیف، سبب شد که موقعیت ریکارد تحت موشکافی ریزبینانه قرار بگیرد و او در این ماه باشگاه را ترک خواهد کرد.

مسی سرشار از تحسین برای این مربی بود و او مصر است که این هلندی نباید مسئول تمام اشتباهات تیم قلمداد شود. «من باور دارم که او، کارهای بزرگی را برای باشگاه انجام داده است. من فکر نمی کنم او باید برای هر چیزی که اشتباه پیش رفته است، مورد سرزنش قرار بگیرد و فکر می کنم که هواداران این را می دانند و به همین دلیل است که آنها در روز یکشنبه، قدردانی شان را به او نشان دادند. من از او سپاسگذارم برای تمام چیزهایی که او انجام داده است و من می خواهم که از او تشکر کنم.»

MoJtaBa.R
16-05-2008, 11:06
FCBarcelona.ir

یحیی توره سه شنبه با موفقیت مورد جراحی قرار گرفت، آن گونه که پزشک انریک کاسراس توضیح می دهد. انتظار می رود که او بین 6 تا 8 هفته به جهت بهبودی دور از میادین باشد.

این بازیکن بین المللی ساحل عاجی سه شنبه توسط دکتر انریک کاسراس مورد عمل جراحی قرار گرفت. توره به دلیل مشکلی که در دیسکش در ماه مارس تشخیص داده شده بود، نیازمند عمل جراحی بود. این بازیکن در ابتدا تحت درمان های موقتی قرار گرفت و به همین دلیل توانست تا آخر فصل بازی کند.

عمل موفقیت آمیز

پس از عمل، دکتر انریک کاسراس، مسئول جراحی، به همراه دکتر تیم اصلی، ریچارد پرونا، در کنفرانس مطبوعاتی صحبت کرد. دکتر کاسراس اعلام کرد که عمل جراحی به خوبی پیش رفت و او قادر بود که قسمتی از دیسک را که عصب را تحت فشار قرار داده بود، بردارد

MoJtaBa.R
16-05-2008, 11:07
FCBarcelona.ir

مدافع آرژانتینی، گابی میلیتو، سه شنبه از ناحیه رباط صلیبی پای راستش مورد عمل جراحی قرار گرفت، و حداقل 6 ماه از میادین دور خواهد بود.

متخصص رامون کوگات این عمل را بر روی این بازیکن انجام داد که در دور دوم لیگ قهرمانان در الدترافورد برابر منچستر یونایتد مصدوم شده بود. این عمل در کلینیک کویرون در بارسلونا انجام شد.

رباط پاره شده

دکتر رامون کوگات پروسه طی شده را شرح داد، او گفت: «ما ابتدا تشخیص آرتروسکوپی را انجام دادیم، که از نتیجه آن متوجه شدیم که رباط بدون تردید پاره شده است. در نتیجه، ما از تاندون زانوی پای چپ برای استفاده در زانوی مجروح، پای راست، استفاده کردیم.»

MoJtaBa.R
16-05-2008, 11:10
FCBarcelona.ir

روز چهارشنبه، مهاجم مكزيكي، جيواني دوس سانتوس به خبرنگاران گفت كه اين فصل پيشرفت قابل توجهي در زمينه شخصي كرده است، و اميدوارست در آينده حتي بهتر هم عمل كند. «من بخوبي شرايط باشگاهي كه در آن بازي مي كنم را مي دانم و بيشتر از حد تصورم هم بازي كرده ام، اما در همين زمان از خودم توقع دارم و مي دانم که مي توانم بهتر عمل كنم.»

او مجبور بود با مشكل قوزك پاي چپش به ميدان برود، مسئله اي كه مي توانست بر روي بازي هايش تاثير گذاز باشد، اما او به خبرنگاران اطمينان داد كه دنبال بهانه نيست.

تمركز روی عمل جراحی و بارسا

جيواني روز دوشنبه يك عمل جراحي بر روي قوزك دردسر سازش در پيش دارد و انتظار مي رود كه در طول سه تا چهار هفته بتواند تمرينات آماده سازی را شروع كند. اگر چه بعضي از تماشاگران نارضايتي خود را در آخرين بازي خانگي اظهار داشتند، اما او خيلي از بودن در اين باشگاه خوشحال است و قصد دارد براي مدت زيادي اينجا بماند

hpk34
16-05-2008, 18:41
آقا مجتبی ممنون بخاطر این خبر هایی که گذاشتین.

دوستان نظر شما در مورد آلوس چیه؟؟بدرد بارسا می خوره؟؟

حیف شد که اتوو می خواد بره.واقعا بازیکن خوبی برای بارسا بود.

همون بهتر که دکو بره.من که تو این چند وقت اخیر هیچی ازش ندیدم.

ایول به اینیستا و مسی که از رایکارد تشکر کردن.واقعا برای بارسا زحمت کشید.

چی شده که 3 تا 3 تا عمل میکنن؟؟؟

حیف توره که از بارسا بره.میلیتو هم که هیچ کاری نکرد.

راستی بازی بعدی بارسا شنبه هست یا یکشنبه؟؟؟

تی وی بازی رو میزاره؟؟

Heru Goroth
16-05-2008, 18:50
بازی مورسیا شنبه هست... آلوس که خوبه، بازیکن به این با استیلی... به نظر من اگه دیمیتری برباتوف بیاد بارسا که خیلی خوبه... شم گلزنی خوبی داره!

hpk34
18-05-2008, 09:32
بازی دیشب چی شد؟؟

آخه چرا تی وی بازیشو نزاشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟کی تا حالا بازی های لیک فرانسه رو کذاشته بود که دیشب گذاشت؟؟؟؟؟؟؟

من هنوز بازی بارسا رو با این مربی جدید ندیدم.خیلی دوست دارم ببینم چطوری بازی میکنه.

vahid_civil
18-05-2008, 11:30
بارسا 5-3 با گلهای هانری-اتوئو-دوس سانتوس(3 گل) برد.

بارسا با کریم بنزما به توافق نهایی رسید.

taghi444
25-05-2008, 11:12
رئال فصل بعد سوسک میشه

vahid_civil
25-05-2008, 18:55
کیتا رو خرید بارسا. از سویا.

تلاش دو روزه سران كاتالان

كيتا به بارسلونا پيوست

خبرگزاري فارس: باشگاه بارسلونا موفق شد هافبك تهاجمي سويا را در كمتر از دو روز مذاكره رسمي به خدمت بگيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، مسئولين بارسلونا موفق شدند با مبلغ 14 ميليون يورو، سيدو كيتا بازي ساز اهل مالي سويا را به خدمت گيرند.
اين بازيكن مي تواند جاي خالي دكو هافبك پرتغالي را پر كند، چرا كه او قصد ترك تيم را به مقصد احتمالي چلسي دارد.
بارسلونا در ادامه مذاكرات پيشرفته خود با باشگاه سويا مي كوشد دانيل آلوس را نيز به تركيب خود اضافه كند.
آلوس كه در پست دفاعي خود درخشش قابل توجه در تركيب مايوركا و سپس سويا داشت، ثابت كرده كه مي تواند در بازي سازي و كارهاي تهاجمي نيز موفق عمل كند تا جايي كه پپ گوارديولا نام وي را در فهرست هافبك هاي تهاجمي درخواستي خود لحاظ كرده است.

amirtoty
26-05-2008, 02:33
رئال فصل بعد سوسک میشه
پارسالم وقتی بارسا هانری خرید همه همین و میگفتن!!!!

taghi444
26-05-2008, 08:11
این بار فرق فوکوله

H I D D E N
26-05-2008, 13:28
بارسا فصل بعد با مربی جدید لالیگا را می ترکونه.... ببینید کی گفتم.!!!

momkhbpsp
29-05-2008, 20:22
بارسا داره بازیکن های خوب لیگ رو جمع میکنه اون وقت اون رئال افتاده دنبال کیریس رونالدو {چقدر هم کنه هستن}
رئال خاطرات خوشی از این بازیکن جمع کردن ها نداره خوب خودشون هم میگن ما رونالدو رو میخوایم چون سود زیادی برامون داره
در هر صورت امیدوارم بارسا دوباره به روزهای خوبش برگرده

Ali Pacino
29-05-2008, 21:02
بارسا امسال می ترکونه تو اسپانیا منتظر باشید گوآردیولا عشق منه
تو اروپا هم اینتر با مورینیو می ترکونه ببینید کی گفتم!

Antonio Andolini
06-06-2008, 12:30
بارسا امسال می ترکونه تو اسپانیا منتظر باشید گوآردیولا عشق منه
تو اروپا هم اینتر با مورینیو می ترکونه ببینید کی گفتم!
امیدوارم ... ولی با این قانونی که بلاتر وضع کرده کار اینتر و آرسنال سخت شده .....
.
.
.
دوستان کجایید؟ ... تاپیک رفته بود صفحه2!

vahid_civil
13-06-2008, 18:32
خرید آلوز و به زودی خرید هلب رو تبریک میگم.

Ezel
13-06-2008, 22:39
احتمالا ديگه بازيهاي تماشاگر پسند با سبك بازي هلندي ريكارد رو ديگه نميبينيم از بارسا . ( چيزي كه اين تيم رو از رئال متمايز ميكرد . ) معمولا مربياي اسپانيايي به سبك تدافعي علاقه زيادي دارن . ( مثل بنيتس و كلمنته و حتي آراگونس )

vahid_civil
15-06-2008, 01:00
بهتون قول میدم چند سال دیگه فن باستن تو بارسا مربی گری میکنه.

گواردیولا قطعی نیست هنوز. درسته که قرارداد بسته ولی با لاپورتا بسته. قراره لاپورتا اخراج بشه.
در اون صورت معلوم نیست چی بشه. نمیدونم خوبه ! نمیدونم بده! چه جلب!

hpk34
22-06-2008, 21:30
با سام

دوستان بازی های لالیگا کی شروع میشه؟؟

آقای sir0c0 آراگونس کی دفایی بازی کرده؟؟

vahid_civil
23-06-2008, 02:31
بارسا د نقل و انتقالات داره فعال عمل میکنه حداقل در حرف !

فعلا زامبروتا - دکو - و تقریبا رونی رو از دست دادیم. آدبایور داره میاد.

vahid_civil
26-06-2008, 12:02
آرشاوین رو تقریبا بارسایی بدانید. با توجه به علاقه خود این بازیکن و توصیه ادو کات مبنی بر اینکه بیاد بارسا فقط مونده پیشنهاد بارسا

hpk34
27-06-2008, 19:34
به نظر من که بازیکن آنچنانی ای نیست.بدرد بارسا نمی خوره.

خیابانی که دیشب میگفت دوست داره بره چلسی.بازیکنای بزرگ حداقل تو 90 دقیقه یه کاری میکنن ولی اون هیچکاری نتونست بکنه.

نگفتین لالیگا کی شروع میشه؟؟؟

Ali Pacino
27-06-2008, 20:05
بارسا نباید زامبروتا رو راحت می فروخت
بهترین دفاع کناری دنیاست که تو 2 سمت به راحتی بازی می کنه حیف شد واقعا

Antonio Andolini
28-06-2008, 10:32
منم با پاچینو موافقم نمی بایست زامبروتا رو می فروختند ... حالا پارسال جیو رو فروختند آبیدال خوب کار کرد ... خدا کنه یه خوبیش رو بیارن .... تا دوباره پویول مجبور نشه کنار بازی کنه ... اصلا باید ببینیم این گواردیولا با چه سیستمی بازی می کنه ولی امیدوارم گروسو رو بگیرند

r4pbr4p
28-06-2008, 13:27
زامبروتا خودشم علاقه ایی به موندن نداشت

ولی به عنوان یه دفاع خیلی وقتا تو حمله هم به تیم کمک میکرد که یه امتیاز خیلی بزرگ بود

حیف که رفت

vahid_civil
28-06-2008, 13:48
تو همین چند وقته ممکنه لاپورتا عوض بشه و راسل بشه مدیر عامل.
راسل مدیر برنامه های رونی و اتوئو هست. و اگه بشه رئیس قطعا این دو تا میمونن تو بارسا.
مربی رو هم عوض میکنه.
خودش گفته ون باستن یا ادوکات.

فقط امیدوارم رای بیاره

Ali Pacino
28-06-2008, 13:56
تو همین چند وقته ممکنه لاپورتا عوض بشه و راسل بشه مدیر عامل.
راسل مدیر برنامه های رونی و اتوئو هست. و اگه بشه رئیس قطعا این دو تا میمونن تو بارسا.
مربی رو هم عوض میکنه.
خودش گفته ون باستن یا ادوکات.

فقط امیدوارم رای بیاره
لاپورتا که بهتره:31:
هر چی عنوان بود با بارسا بدست آورد اگه هم رونالدینیو و اتوئو رو بده بازیکنای خوبی رو می گیره کلا به این دگرگونی احتیاج داره رونالدینیو و اتئو دیگه انگیزشونو تو بارسا از دست دادن:19:

vahid_civil
28-06-2008, 14:21
لاپورتا که بهتره:31:
هر چی عنوان بود با بارسا بدست آورد اگه هم رونالدینیو و اتوئو رو بده بازیکنای خوبی رو می گیره کلا به این دگرگونی احتیاج داره رونالدینیو و اتئو دیگه انگیزشونو تو بارسا از دست دادن:19:

لاپورتا خوب بود ولی بخاطر شهردار شدن داره خیلی کارا میکنه!!
وعده های راسل که قشنگ ترن! رفیق رونالدینهو هم هست.
اگه یه فوق ستاره داشته باش و اونو حتی رو نیمکت هم بشونی بهتر از اینه که با تیم حریف بهت گل بزنه!!
رونی اگه به هر تیمی بره.(به جز منچستر سیتی) تیم حریف غیر قابل مهار میشه.
البته اگه بره میلان مهم نیست ! چون فقط تو جام یوفا بازی میکنه!

لاپورتا بازیکن خاصی مد نظرش نیست. آدبایور-هلب-آرشاوین تنها بازیکنایی هستن که میخان بخرن.
آدبایور ممکنه بره میلان و مهاجم سطح اولی نمیمونه.
گواردیولا با نصف بازیکنا مشکل داره. خداییش ادوکات و فن باستن بهترن یا گواردیولا؟!

زامبروتا خودشم علاقه ایی به موندن نداشت

ولی به عنوان یه دفاع خیلی وقتا تو حمله هم به تیم کمک میکرد که یه امتیاز خیلی بزرگ بود

حیف که رفت

زامبروتا دلش از اول با بارسا نبود! بخاطر رفتن یووه به دسته دوم اومد. زنش خیلی میگفت باید برگردن ایتالیا و اونم زن ذلیل!!
دنی آلوس رو پس واسه چی خریدیم؟ بی خیال مشکلی نداریم

hpk34
29-06-2008, 08:06
من با آقای vahid_civil موافقم.اگر راسل مدیر بشه بهتره.

به نظر من اگه فن باستن مربی بشه خیلی خوب میشه.آدبایور و آرشاوین به درد بارسا نمی خورن ولی هلب میتونه یه خرید خوب باشه.

دوستان کسی نمیدونه لالیگا کی شروع میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

vahid_civil
29-06-2008, 12:30
لالیگا رو نمیدونم. چه عجله ای داری؟ هنوز فصل نقل و انتقالات اصلی هم نیومده که!

r4pbr4p
29-06-2008, 13:53
بچه ها نظرتون راجع بع آدبایور چیه؟

به نظرتون میتونه موفق باشه تو کاتالان؟

من که فک میکنم حتمآ میتونه

Ali Pacino
29-06-2008, 14:23
بچه ها نظرتون راجع بع آدبایور چیه؟

به نظرتون میتونه موفق باشه تو کاتالان؟

من که فک میکنم حتمآ میتونه
نظر منم اینه
می تونه:31:

r4pbr4p
29-06-2008, 14:37
هم با استیلش حال میکنم هم با بازیش :دی

hpk34
29-06-2008, 19:06
لالیگا رو نمیدونم. چه عجله ای داری؟ هنوز فصل نقل و انتقالات اصلی هم نیومده که!

آخه می خوام تمام بازی های بارسا رو ببینم.

به نظر من آدبایور تو بارسا نمیتونه به جایی برسه.از نظر من بازیکن نیست.

vahid_civil
30-06-2008, 15:46
ژاوی هرناندز از تیم فوتبال اسپانیا به عنوان برترین بازیکن رقابت های یورو 2008 انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، این بازیکن 28 ساله که در 63 دیدار ملی 8 گل به ثمر رسانده، یکی از بازیکنانی بود که در پیروزی یک بر صفر اسپانیا مقابل آلمان در دیدار نهایی رقابت های یورو 2008 هم نقشی اساسی داشت و از سوی برگزار کنندگان به عنوان بهترین بازیکن این تورنمنت انتخاب شد.

اندی روکسبور، مدیر فنی یوفا، در خصوص این انتخاب گفت: او(ژاوی) بود که به تیم فوتبال اسپانیا ضرباهنگ می داد.

ژاوی در این تورنمنت یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل به تورس داد.

vahid_civil
30-06-2008, 15:50
در تیم منتخب یورو 2004 نام 3 ستاره بارسا +یک ستاره آتی بارسا به چشم میخوره:

اینیستا- ژاوی که بهترین بازیکن هم شد-پویول مظهر تعصب کاتالان-

وستاره آتی = آرشاوین

vahid_civil
01-07-2008, 03:07
رئیس باشگاه زنیت یه شوخی قشنگ کرده.گفته اگه بارسا آرشاوین رو میخاد حاضریم با مسی ! عوضش کنیم 20 میلیون هم روش بدیم.! گفته همونجور که بارسا دوست نداره مسی رو از دست بده ما هم دوست نداریم آرشاوین رو بدیم!

--------------------------------------------------
دوس سانتوس دلایل رفتنش رو از بارسا گفته بود که هیچ کدوم منطقی نبود!
گفته من خانوادم یعنی پدر مادرم بارسا هستن.برادرم بارسا بازی میکنه . همه چیم اونجا بود.انگلیسی هم بلد نیستم. ولی اومدم تاتنهام! من نفهمیدم چرا!؟

Antonio Andolini
01-07-2008, 10:36
به نظر من آدبایور تو بارسا نمیتونه به جایی برسه.از نظر من بازیکن نیست.
منم همین طور ....... ولی حال کردم با قهرمانی اسپانیا و بازی ژاوی و اینیستا و سبک بازیشون که کاملا شبیه بارسا بود

r4pbr4p
01-07-2008, 14:33
منم همین طور .......

خب دلایلتون چیه؟

اینو واقعآ گفتید که آدبایور بازیکن نیست؟!!!

Ali Pacino
01-07-2008, 15:15
خب دلایلتون چیه؟

اینو واقعآ گفتید که آدبایور بازیکن نیست؟!!!
بازیکن خوب و مهاجم کاملی هستش ولی چون توگویی هست بهش کم لطفی می شه:13:
امسال اصلا نذاشت جای خالیه هانری تو آرسنال احساس بشه:21:

Antonio Andolini
01-07-2008, 16:18
بازیکن خوب و مهاجم کاملی هستش ولی چون توگویی هست بهش کم لطفی می شه :13:
نچ .. اصلا این طوریا نیست

امسال اصلا نذاشت جای خالیه هانری تو آرسنال احساس بشه:21:
من ازش خوشم نمیاد چون بازیکنی بسیار مغرور است و چندتا بازی آرسنال رو که می دیدم موقعیت های بسیار زیادی رو به خاطر خودخواهی های بی جایش از دست داده بود و به نظرم اگه یه مهاجم تمام کننده بهتری می بود آرسنال رتبه اش خیلی بیش تر از این حرفا می شد.

vahid_civil
01-07-2008, 20:20
اخبار:
بارسا به یووه پیشنهاد غیررسمی مبنی بر تعویض ترزگه با اتوو داده.
دکو رفت چلسی
این آدبایور که میگین میگه من جایی میرم که پول بیشتری بده! یعنی ته تعصب!
رونی میگه دوست ندارم بمونم بارسا.

Ali Pacino
01-07-2008, 21:08
یووه مارکز رو می خواد تو سایت گل دیدم!شایدم ترزگل رو با مارکز عوض کنن

vahid_civil
02-07-2008, 00:47
مارکز یه جورایی یوونتوسی شده.
یه چیز جالب تو گل دیدم. سران بارسا میخان شوچنکو رو از چلسی واسه یه فصل قرض بگیرن.با توجه به اینکه دستمزد شوا بالاست و چلسی هم همینجور داره مهاجم میخره شاید شوچنکو رو فصل بعد تو بارسا ببینیم.
ببین بارسا داره رو کیا دست میزاره! ترزگه 30 ساله و شو چنکو و ....

amirtaker
02-07-2008, 09:58
مارکز یه جورایی یوونتوسی شده.
یه چیز جالب تو گل دیدم. سران بارسا میخان شوچنکو رو از چلسی واسه یه فصل قرض بگیرن.با توجه به اینکه دستمزد شوا بالاست و چلسی هم همینجور داره مهاجم میخره شاید شوچنکو رو فصل بعد تو بارسا ببینیم.
ببین بارسا داره رو کیا دست میزاره! ترزگه 30 ساله و شو چنکو و ....

گل زیاد شر و ور مینویسه.

vahid_civil
02-07-2008, 11:58
کلا یکی از منابع دروغ فوتبالی سایت گل هست که متاسفانه اخبار ورزشی ایران هم منبعش گله.

ولی محض خنده بد نیست!

r4pbr4p
02-07-2008, 14:49
بابا بیخیال تعصب شید...

دیگه دوره دوره ی پول بیشتره کی واسه تعصب میاد پیرن یه تیم رو بپوشه؟

از 100000 یکی!!

vahid_civil
02-07-2008, 15:18
ما که حرفی از تعصب نزدیم!
میگم یکم عجیبه که ترزگه با اتووو جابه جا بشن به خاطر سنشون.

hpk34
03-07-2008, 10:20
هر چی باشه به نظر من ترزگه بهتر از آدبایور هست.آدبایور اصلا گلزن حرفه ای نیست خیلی زیاد موقعیت خراب میکنه.اونم چه موقعیت هایی.

ولی شوچنکو دیگه دورش تموم شده.واقعا جای تاسف داره اگه بگیرنش.

vahid_civil
04-07-2008, 17:57
میلیون پوند برای آدبایور
باشگاه بارسلونا برای به خدمت گرفتن مهاجم توگویی تیم فوتبال آرسنال پیشنهاد خود را تا سقف 30 میلیون پوند بالا برده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، آرسنال هفته گذشته پیشنهاد 24 میلیون پوندی بارسا مبنی بر جذب امانوئل آدبایور را رد کرده است. "دیلی استار" گزارش می دهد مارک اینگلا، نایب رئیس باشگاه بارسلونا، در حال حاضر در لندن به سر می برد تا این قرارداد را نهایی کند.

r4pbr4p
04-07-2008, 18:03
سی میلیون پوند بالا برده است

پسر خیلی زیاد شد که :دی

r4pbr4p
04-07-2008, 18:03
ترزگه هم کم کم داره دورش سر میرسه...

Ali Pacino
04-07-2008, 19:46
به نظر من ترزگل تو گلزنی حرف نداره آدبایور هم مهاجم خوبیه ولی شوچنکو یه چیز دیگست

vahid_civil
05-07-2008, 00:36
شوچنکو هفته ای 130 هزار پوند حقوقشه. بی خیال شو!!

Antonio Andolini
05-07-2008, 13:58
باید ببینیم این گواردیولا چه جوری بازی می کنه .. شاید واقعا آدبایور به دردش می خوره

vahid_civil
05-07-2008, 14:26
با وجود ابهام در آينده كادر مربيگري

دستياران جديد گوارديولا معرفي شدند

خبرگزاري فارس: سرمربي بارسلونا دستياران جديدش را ضمن هماهنگي با لاپورتا شناخت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، تيتو ويلانووا، خوان كارلوس اونزو و لورنزو بناونتورا سه دستيار جديد پپ گوارديولا هستند كه پيش از اين نيز سابقه كار با او را داشته اند.
ارائه راهكارهاي علمي تر براي زيرنظر گرفتن شرايط فيزيكي و سلامتي بازيكنان از اهداف اصلي اين تيم جديد است.
جوسپ گوارديولا سرمربي تيم بزرگسالان بارسلونا همچنان از وضعيت خود در اين باشگاه اطمينان كامل ندارد و سه دستيار او در امر فني، تغذيه، بدنسازي و روانشناسي نيز بي ترديد نمي دانند كه جايگاهشان تا چه حد محكم است.
ويلانووا به عنوان كمك مربي، اونزو به عنوان مربي دروازه بانان و بناونتورا مسئول آمادگي فيزيكي و عملكرد بدني بازيكنان خواهند بود.
ريچارد پرونا و دانيل مدينا نيز در كادر پزشكي حاضر خواهند بود.
مدينا فصل پيش در بارسا B و تيم فوتبال داخل سالن فعاليت كرده است.

vahid_civil
05-07-2008, 14:27
در پي خداحافظي از اردوي شياطين سرخ

پيكه: روح فوتبال من در بارسلونا شكل گرفته است

خبرگزاري فارس: مهاجم اسپانيايي تيم فوتبال منچستر يونايتد پس از سال‌ها به خانه اصلي خود (بارسلونا) بازگشت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از وب سايت رسمي باشگاه، جرارد پيكه در مراسم معارفه خود گفت: باعث افتخار من است كه به خانه خود بازگشته ام و اميدوارم براي سال‌هاي سال در آن بدرخشم. روح فوتبال من در بارسلونا شكل گرفته است.
وي افزود : زماني كه 17 سال داشتم به منچستر يونايتد رفتم؛ اما اكنون به بارسلونا بازگشته ام تا در خانه خود بدرخشم و به هواداران ثابت كنم كه همچنان يك بارسلونايي هستم.
جرارد پيكه در ادامه تصريح كرد: روياي كودكي من امروز به واقعيت پيوسته است. اينجا هستم تا با همه وجود در خدمت بارسلونا باشم.

vahid_civil
05-07-2008, 14:30
راه حل جديد به بارسلونا پيشنهاد شد

تلاش چلسي براي معاوضه مالودا با اتوئو

خبرگزاري فارس: باشگاه چلسي مي كوشد مقامات بارسلونا را در مورد معاوضه بازيكن با اتوئو راضي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ركورد، مسئولين چلسي لندن در نظر دارند براي خريد ساموئل اتوئو مهاجم كامروني بارسلونا مبلغ 18 ميليون پوند را به علاوه فلورنت مالودا تحويل بارسلونا دهند.
اين در حالي است كه پيش از اين خوان لاپورتا مدير عامل بارسلونا تاكيد كرده بود هرگز حاضر نيست به پايين تر از مبلغ 35 ميليون پوند به انتقال اتوئو تن دهد.
اتوئو كه فصول درخشاني را در لاليگا اسپانيا پشت سر گذاشت و تجربيات خوبي از فوتبال حرفه اي دارد، تحت هيچ شرايطي حاضر نيست به كار خود در اسپانيا ادامه داده و مي خواهد به ليگ برتر انگليس ملحق شود.
چلسي در آخرين گام موثر براي به خدمت گرفتن اتوئو مبلغ 22 ميليون پوند را پيشنهاد داده بود كه رد شد.
از طرفي ماجراي معاوضه دروگبا و روبينيو خشم مقامات بارسلونا را برانگيخته چرا كه آبراموويچ پيش از تاكيد كرده بود بارسلونا خيال داشتن دروگبا را از سر بيرون كند و بداند كه دروگبا هرگز چلسي را ترك نخواهد كرد.

B3HZ@D
06-07-2008, 01:30
رونالدينيو يك قدم تا ميلان

برونزتى: كار رونالدينيو با ميلان تمام شده است!

شايد هرگز قابل باور نبود كه بارسلونا با در اختيار داشتن ستاره اى چون رونالدينيو فصل ۲۰۰۸-۲۰۰۷ را به بدترين شكل ممكن به پايان برساند.مشكل از اواسط فصل گذشته شروع شد زمانى كه رونالدينيو با فرانك رايكارد سرمربى وقت بارسلونا دچار اختلاف شد و به خاطر مشكلات مصدوميتى كه نيز داشت عملاً تبديل به يك شكست تمام عيار شد و اين مشكلات تا جايى پيش رفت كه او اعلام كرد كه قصد ترك نوكمپ را دارد و پس از اعلام اين خبر بسيارى از تيم هاى مطرح فوتبال اروپا را برآن داشتند كه در فكر جذب اين فوق ستاره بيفتند.يكى از تيم هاى مطرحى كه به دنبال جذب رونالدنيو است و احتمال موفقيتش هم مى رود ميلان است.احتمال اين اشتغال به قدرى زياد است كه روبرتو دى آُسيس برادر بزرگتر وكيل رونالدينيو تصديق كرده است كه احتمال اشتغال برادرش به ميلان ۹۰ درصد است!وى مى گويد: بهترين چيز در حال حاضر اين است كه رونالدينيو در سلامتى كامل بسر مى برد و براى آينده اش تلاش مى كند. بله من مذاكره موفق اورا با ميلان كاملاً تأييد مى كنم كه همه چيز براى حضور او در سن سيرو فراهم شده است.البته او با بارسلونا قرارداد دارد و بايد مسئولان بارسلونا ما را در اين راه كمك كنند و در طى ۱۵ روز آينده با كمك خود راه اشتغال رونالدينيو به ميلان را فراهم سازند.وكيل رونالدينيو در ادامه ضمن تكذيب خبر مذاكره اش را با تيم گالاكسى آمريكا گفت: لس آنجلس گالكسى؟! من همراه رونالدو براى حضور در يك تورنمنت در هر ستون به آمريكا سفر كرده بودم اما هرگز در آنجا با مسئولان گالكسى مذاكره اى نداشتم. برادر من ۲۸ سال سن دارد و مى خواهد ۵ تا ۶ سال ديگر در بالاترين سطح فوتبال توپ بزند و ليگ آمريكا براى او پايان راه شايد باشد!
گاليانى ok داد
پس از اظهارات آسيس آدريانو گاليانى نايب رئيس باشگاه ميلان اعلام كرد كه ا حتمال حضور رونالدينيو در سن سيرو بسيار زياد است !وى در اين ارتباط گفت: ما از خريد آدبايور كاملاً منصرف شده ايم زيرا قيمت اين بازيكن بسيار بالا است و به عقيده من اين بازيكن ارزش پرداخت چنين مبلغى را ندارد اما در مورد رونالدينيو داستان سازى مى كند اما بايد اعلام كنم كه شرايط نسبت به گذشته تغيير نكرده است.گاليانى در پايان گفت: رونالدينيو هرچقدر هم كه قيمتش بالا باشد مى ارزد و من اميدوار هستم كه بتوانم با رؤساى بارسا براى جذب اين بازيكن به توافق كامل برسيم.
برونزتى: رونالدينيو ميلانى شده است
داستان انتقال رونالدينيو به ميلان زمانى جدى مى شود كه ارنستو پروتزى بزرگ ترين وكيل نقل و انتقالات جهان فوتبال اعلام كرد كه رونالدينيو در آستانه ملحق شدن به ميلان است و به عقيده اين وكيل اگر رونالدينيو مشكل اضافه وزنش را كم كند بار ديگر تبديل به مرد شماره يك جهان فوتبال خواهد شد.وى در مصاحبه با راديو سنتر و سوئد اسپورت گفت: من به انتقال رونالدينيو به ميلان اعتقاد كامل دارم چون او ماه گذشته قراردادش را با اين تيم ايتاليايى كامل كرد.او سال هاى زيادى در بارسلونا توپ زده است و حالا وقت آن رسيده است كه تيمش را عوض كند و در تيمى جديد تبديل به ستاره شود.
هشدار منچسترسيتى
خبر قطعى شدن انتقال رونالدينيو به ميلان درحالى منتشر شده است كه مسئولان باشگاه منچسترسيتى به دی آسیس هشدار دادند كه هرچه زودتر موضع خود را در فوتبال اين باشگاه مشخص كنند!گرى كرك يكى از مديران سيتى در اين ارتباط و در مصاحبه با روزنامه ديلى ميل گفت: بدون شك نمى خواهيم بيش از اين به انتظار تصميم رونالدينيو بنشينيم. مدت زمان زيادى به انتظار پاسخ رونالدينيو سپرى كرده ايم و اين قابل تحمل نيست! وى هرچه زودتر بايد تكليف ما را مشخص كند.
سفر به شرق آسيا
جالب اين است كه رونالدينيو اين روزها بدون توجه به اين مسائل در تور آسيايى كه شركت نايك اسپانسرش براى او در نظر گرفته است در كشورهاى ژاپن، كره و چين بسر مى برد و به كارهاى تبليغاتى مشغول است اما در هر حال بايد به انتظار نشست و ديد كه سرنوشت ستاره فوتبال برزيل چه خواهد شد.

vahid_civil
06-07-2008, 02:24
جناب میلانی اینجا تاپیک بارساست. ( یادته مهمون نوازیتون رو!)
ولی دستتون درد نکنه.
یه نکته که شما میلانی ها نمیدونید اینه که یکشنبه انتخابات بارساست. اگه راسل برنده بشه و لاپورتا 65 درصد رای نیاره. مربی بارسا ممکنه عوض بشه و رونی 90 درصد میمونه تو بارسا

B3HZ@D
06-07-2008, 02:40
دوست عزیز من اونجا حرف بدی به شما نزدم
شما اومدی بحث عدم حضور میلان در Cl را پیش کشیدی و من هم جواب دادم
در ضمن در سایت فیفا هم نوشته رونالدینیو با میلان به توافق رسیده
قرار داد تا سال 2012 و سالیانه 8 میلیون یورو
خواستی لینکش را میذارم

vahid_civil
06-07-2008, 21:46
امروز روز سرنوشته! انتخابات بارسلونا.
راسل یا لاپورتا ؟
با انتخاب راسل ممکنه نقل و انتقالات به مشکل بخوره ولی حداقل بازیکنایی مثا اتوو و رونی میمونن.
آخه مگه میشه مدیر برنامه های دوم یه بازیکن مدیر عامل باشه و اون بازیکن بره یه تیم دیگه؟

vahid_civil
07-07-2008, 03:22
الان ساعت 4 و18 دقیقه صبحه و من حسرت میخورم که چرا بیدار موندم!

راسل رییس نشد! با 60 درصد رای به نفع راسل چون رای ها به 66 درصد نرسید لاپورتا سر جاش موند.
خداحافظ رونالدینهو

ولی در نقل و انتقال فعلا فعالتر عمل میکنن.

MORINIO
07-07-2008, 18:18
خبرگزاري فارس: با اعمال نفوذ سهامداران كلان بارسلونا راي مثبت هواداران بارسلونا به ابقاي لاپورتا از 23 درصد به مرز 60 درصد رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از وب سايت رسمي باشگاه بارسلونا و سايت ماركا، طبق اساسنامه بارسلونا، هر سهامداري به اندازه سهم خود حق راي دارد.
هواداران بارسلونا روز گذشته به ميزان 46 درصد به حضور ساندرو راسل راي دادند؛ اما اين آرا براي پيروزي راسل كافي نبود چرا كه هر بازيكن با 5/3 حق راي هر سهامداري با 25 درصد از سهام خود و اعضاي هيئت رئيسه با 5/8 حق راي سرنوشت اين انتخابات را قانونا تغيير دادند.
در نهايت 60/60 درصد آرا به ابقاي لاپورتا راي داد و تنها 7/37 درصد آراي جمع شده راي به اخراج لاپورتا دادند.
به طور كلي 540 هوادار، راي خنثي به صندوق انداختند و در نتيجه خوان لاپورتا تا پايان سال 2010 در سمت خود باقي ماند.
انبوه هواداران معترض بارسلونا با شعار "بارسا بله لاپورتا نه" در كنار نيوكپ تجمع كردند و ميهماني بزرگ بارسلونا براي جشن شبانه هواداران نتوانست آنها را سرگرم و ساكت كند.

vahid_civil
09-07-2008, 13:30
در پي اعمال نفوذ سهامداران در ماندن لاپورتا

هيئت رئيسه بارسلونا در آستانه استعفاي دسته جمعي

خبرگزاري فارس: در پي برگزاري همه پرسي ميان هواداران و ابقاي مديرعامل با اعمال نفوذ سهامداران، هيئت رئيسه بارسلونا تهديد به استعفاي دسته جمعي كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، خوان لاپورتا در يك سخنراني احساسي خطاب به خبرنگاران كه دقايقي پيش از خبرگزاري افه منتشر شده است، گفت: هر طور كه هواداران مي خواهند، حرفي ندارم. همين امروز استعفا مي كنم.
مشاورين خبري لاپورتا دست به كار شده و در تيتر اول وب سايت بارسلونا نوشتند: استعفاي احتمالي لاپورتا به فردا صبح موكول شد.
آس اسپانيا تيتر اول خود را تغيير نداده و پس از پوشش خبري پرونده كريس رونالدو، از استعفاي لاپورتا تا ساعاتي ديگر نوشته است.
ساندرو راسل در صورت استعفا و پذيرش بديهي آن، از سو هيئت رئيسه به عنوان مديرعامل جديد فعاليت خواهد كرد. وي در اولين اقدام قابل پيش بيني، پپ گوارديولا سرمربي فعلي تيم را از سمت خود بركنار مي كند.
گذر زمان تكليف اين اتفاقات داخلي را روشن مي كند.

iman0007
09-07-2008, 18:20
این لاپورتا هم که شورشو در آورده،بابا برو بیرون دیگه اعصاب ملتو به هم ریختی آخه گواردیولا رو چه به بارسا؟
راستی کسی میدونه قضیه ی رونالدینیو چیه؟چرا نمیذارن تو تیم المپیک برزیل بازی کنه؟؟؟

vahid_civil
09-07-2008, 21:13
کی نمیزاره ؟

iman0007
09-07-2008, 22:04
کی نمیزاره ؟
امروز تو اخبار اومده بود که باشگاه بارسلونا با حضور رونالدینیو در تیم المپیک برزیل مخالفت کرده است و اجازه ی حضور در تیم ملی را به او نمیدهد.

MORINIO
09-07-2008, 22:32
باشگاه نمیتونه مانع بشه و هیچ حقی نداره که اینکارو بکنه

vahid_civil
10-07-2008, 05:54
مسی رو نمیتونه جلوش رو بگیره چون زیر 23 ساله ولی رونی رو میتونه چون 28 سالشه.
به اخبار ایران اعتماد نکن!
سرچ میکنم خبر دقیقشو میدم

MORINIO
10-07-2008, 12:18
مسی رو نمیتونه جلوش رو بگیره چون زیر 23 ساله ولی رونی رو میتونه چون 28 سالشه.
به اخبار ایران اعتماد نکن!
سرچ میکنم خبر دقیقشو میدم

راستی مگه رونالدینیو موندنی شده که دارن از حضورش در المپیک جلوگیری می کنن؟!؟

vahid_civil
10-07-2008, 12:25
راستی مگه رونالدینیو موندنی شده که دارن از حضورش در المپیک جلوگیری می کنن؟!؟

ronaldinho دو سال دیگه با بارسا قرارداد داره. بارسا نخاد جایی نمیره. فعلا هم که شایعه زیاده. هیچ باشگاهی با قیمت بارسا توافق نکرد.

الان داشتم گل چهارم بارسا به ویارئال در فصل 2006-2007 میدیدم.
همون گلی که استپ سینه کرد و برگشت برگردون زد. فوق العاده بود.
حیف رونی است که تو میلان خراب بشه.

5 meg
برگرفته از سایت
fcbarcelona. ir

MORINIO
10-07-2008, 22:54
ronaldinho دو سال دیگه با بارسا قرارداد داره. بارسا نخاد جایی نمیره. فعلا هم که شایعه زیاده. هیچ باشگاهی با قیمت بارسا توافق نکرد.

الان داشتم گل چهارم بارسا به ویارئال در فصل 2006-2007 میدیدم.
همون گلی که استپ سینه کرد و برگشت برگردون زد. فوق العاده بود.
حیف رونی است که تو میلان خراب بشه.

5 meg
برگرفته از سایت
fcbarcelona. ir

خیلی گل ماهی بود . این قدر قشنگ که نمیشه روش اسم گذاشت

من خودم طرفدار بارسا نیستم اما از رونالدینیو خیلی خوشم میاد.

اون گلی که به اتلتیکو مادرید زد هم خیلی قشنگ بود

vahid_civil
10-07-2008, 23:09
خیلی گل ماهی بود . این قدر قشنگ که نمیشه روش اسم گذاشت

من خودم طرفدار بارسا نیستم اما از رونالدینیو خیلی خوشم میاد.

اون گلی که به اتلتیکو مادرید زد هم خیلی قشنگ بود

کدوم فصل ؟ بگو تا واست بذارمش

علل حساب:
فصل 2006-2007 بازی رفت

بازی برگشت

MORINIO
10-07-2008, 23:12
کدوم فصل ؟ بگو تا واست بذارمش

همین فصل آخر بود. فکر کنم بارسا 3-1 میبازه (نتیجه رو مطمئن نیستم)

vahid_civil
11-07-2008, 00:10
پست قبلی فصل 2006-2007 بود.
فصل بعدش هم رونی گل نزد. یه بازی رو بارسا 3-0 برد. بازی برگشت رو هم نمیدونم.پیدا نکردم.

vahid_civil
11-07-2008, 00:47
الکساندر هلب به بارسا پیوست.
منبع : خودم!
و البته یکم سایت گل و بارسلونا قیمت 18 میلیون

B3HZ@D
11-07-2008, 01:08
چه منبع موثقی
باز بیاد بارسلون بهتر از اونه که بره بایرن

vahid_civil
11-07-2008, 02:16
چه منبع موثقی
باز بیاد بارسلون بهتر از اونه که بره بایرن

خیلی ممنون.!ولی باور کن من خیلی موثقم !
بایرن فقط گفته دوست داریم بیاد اینجا هیچ تلاشی برای خریدش نکرده. تنها باشگاه پیشنهاد دهنده بارسا بوده.
تقریبا تموم شده

hpk34
11-07-2008, 09:33
هلب بازیکن خیلی خوبیه.

بدرد بارسا می خوره.آدبایور هم که تو آرسنال میمونه.خیلی خوب شد

B3HZ@D
11-07-2008, 13:07
هلب بازیکن خیلی خوبیه.

بدرد بارسا می خوره.آدبایور هم که تو آرسنال میمونه.خیلی خوب شد

نه داداش ادبایور تو ارسنال نمی مونه
امروز دارن مذاکرات نهایی رو با میلان انجام میدن
قراره با 30 میلیون بعلاوه گورکوف ادبایور بیاد میلان
این هم متن انگلیسی

ADEBAYOR, Today the meeting Galliani-Wenger

Considering all speeches announced last days by Adriano Galliani we could understand clearly who is the target number one for Milan attack; after that in Turati street is arrived Arsenal Fax for Emmanuel Adebayor, rossonero general manager has answered:" There an open way"; after that yesterday has started to appear Pavlyuchenko name, always Galliani has declared: "The only Chenko, that I like is Sheva".

Adebayor and Ronaldinho, are these the only two solution for rossonero attack line, with Adebayor as first choice.
And today there will be the famous meeting with Arsene Wenger. Gunners manager seems to have understand, that is useless hold a player against his will, so as hope that Ajax understand that, club that don't want let leave Huntelaar. At this point seems only a money matter. For let think the dutch, Arsenal must make a greatest offer, and for could do, need that even Milan offer more for Adebayor.

vahid_civil
11-07-2008, 20:10
نه داداش ادبایور تو ارسنال نمی مونه
امروز دارن مذاکرات نهایی رو با میلان انجام میدن
قراره با 30 میلیون بعلاوه گورکوف ادبایور بیاد میلان
این هم متن انگلیسی

ADEBAYOR, Today the meeting Galliani-Wenger
understand, that is useless hold a player against his will, so as hope that Ajax understand that, club that don't want let leave Huntelaar. At this point seems only a money matter. For let think the dutch, Arsenal must make a greatest offer, and for could do, need that even Milan offer more for Adebayor.

به ما چه که میمونه یا نمیمونه. این به آرسنال و میلان ربط داره. قضیه خریدش توسط بارسا به بارسایی ها ربط داره ولی خریدش توسط میلان به بارسا چه که میای اینجا اعلام میکنی؟!
یا برو تو تاپیک نقل و انتقالات یا تاپیک میلان.!
تو هم که داری مثل رئالی ها میشی که تاپیک ندارن!

mpmostafa
12-07-2008, 09:06
سلام
آقا یکی این رونالدینیو چی شد موند یا رفت؟ (فصل قبل یکی از عوامل اصلی افت بارسا بود. خدا کنه سریعتر بره)

vahid_civil
12-07-2008, 21:17
کجا بره. قرارداد داره. باید بخرنش.پیشنهاد بارسا بالاست.فقط منچستر سیتی قبول کرده که رونی نمیره.

maxpal97
15-07-2008, 16:54
عجب گيري كرديم . قحطي مهاجم اومده تو دنيا . اون ويا اگه ميومد الان حالمون خوب بود . شيطون ميگه لخت شم برم تو زمين ها .

اين رونالدينهو و اتوو هم اگر ميرفتن يه پولي دستمون ميومد مي زديم به زخم تيم علي الخصوص جانشين اون والدس سوراخ.

حالا هم كه رفتن سراغ پاوليچنگك .

حال كردم كه طمع اين آرشاوين و غير حرفه اي بودنش زد تو سرش و هيچ جا نرفت .

vahid_civil
15-07-2008, 17:13
چقدر عصبانی!!

آنری هست . اتوو هم که هنوز جایی نرفته. رونی تا 3 روز دیگه دربارش تصمیم گیری میشه.
خط میانی هم که حرف نداره.(اینیستا-ژاوی-کیتا-مسی)
دفاع هم که خوبه(آبیدال-پویول-آلوز)

دو ماه به پایان نقل و انتقالات مونده هنوز. عصبانی نباش!
تیمای دیگه هم کسی رو هنوز نخریدن! مخصوصا رئال

vahid_civil
16-07-2008, 11:11
ronaldinho به میلان پیوست. لاپورتا و گالیانی به توافق رسیدن. منبع سایت بارسا

r4pbr4p
17-07-2008, 00:55
وحید جان در مورد دروازه بان خبری نداری؟

فصل بعد بازم والدز تو دروازه س!!!!

vahid_civil
17-07-2008, 11:10
نتاسفانه والدس تو دروازس! دروازه بان دومش رو هم که میگفتم ممکنه جاشو بگیره از والدس دست کمی نداره!

فعلا فقط داریم بازیکن میدیم!

هلب - آلوز از بهترین خرید ها و رونی و دکو از بدترین فروش ها !

r4pbr4p
17-07-2008, 14:10
ای بابا...

اینا چرا یه دروازه بان درست حسابی نمیگیرن

همیشه باید توپ از دفاع رد میشه ته دلمون خالی شه از بس نا مطمئنه

vahid_civil
17-07-2008, 14:57
هلب رسماً بارسلونايي شد

هافبک تکنيکي تيم فوتبال آرسنال عصر ديروز با امضاي قراردادي چهار ساله رسماً به عضويت تيم بارسلونا درآمد تا فصل بعد با پيراهن آبي و اناري پوشان در ليگ اسپانيا به ميدان برود.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" و به نقل از يوفا،"الکساندر هلب" هافبک 27 ساله و اهل کشور بلاروس عصر روز چهارشنبه با حضور در محل باشگاه بارسلونا قراردادي چهارساله به ارزش 15 ميليون يورو را با اين تيم به امضا رساند.
اين انتقال در حالي صورت گرفت که رونالدينيو هافبک برزيلي بارسا نيز تقريباً همزمان با آن در شهر ميلان حاضر شد تا قرارداد سه ساله خود را با آث ميلان ثبت کند.
هلب که قابليت بازي با هر دو پا را دارد،دومين هافبکي است که"پپ گوارديولا" به خدمت مي‌گيرد؛چرا که پيش از او،"سيدو کيتا" از سويا وارد نيوکمپ شده بود.
هافبک پيشين آرسنال در نخستين اظهار نظر پس از پيوستن به بارسا گفت:من اين باشگاه را دوست دارم.پس از صحبت با گوارديولا فهميدم که او از من چه انتظاري دارد.تلاش مي کنم بهترين بازي هايم را در بارسلونا به نمايش بگذارم و مي خواهم با اين تيم به همه جام ها دست پيدا کنم.
اين بازيکن که از اشتوتگارت با آرسنال پيوسته بود،طي سه سال گذشته 89 بار پيراهن توپچي‌ها را بر تن کرد.برنده پنج باره عنوان بهترين بازيکن سال بلاروس پس از دانيل آلوز،جرارد پيکه،سيدو کيتا و مارتين کاسرس پنجمين خريد بارسلونا براي فصل جديد به شمار مي‌رود.

Alireza Taji
19-07-2008, 17:43
به نظر من وقتش بود که بارسا یک خونه تکونی اساسی بکنه...
من زیاد در مورد مربی تیم بارسا خوشبین نیستم...و فکر نمی کنم در حد نیمکت بارسا باشه!
بارسا تا حالا خریدهای بدی نداشته اما هنوز من مهاجم شش دانگی را نشنیدم که به بارسا امده باشه!
با تیری هانری که نمیشه جام گرفت...

vahid_civil
21-07-2008, 16:34
بمب خبري در مطبوعات اسپانيا

گوارديولا: دروگبا با من به توافق رسيده است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا از خريد قريب الوقوع مهاجم ساحل عاجي تيم چلسي گفت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، پپ گوارديولا تاييد كرد: دروگبا با من به توافق رسيده است و به احتمال بسيار زياد به بارسلونا خواهد آمد.
وي افزود: دروگبا بر سر دو راهي مادريد يا مارسي نيست. او با بارسلونا را از مدت‌ها قبل انتخاب كرده است؛ اما بخاطر آشفتگي در مديريت باشگاه تا حدودي دلسرد شده بود. وي بزودي به جمع آبي و اناري‌هاي كاتالونيا ملحق خواهد شد.
گوارايولا در خصوص كمپ اسكاتلند گفت: همه چيز ايده آل و خوب است چند بازي تداركاتي خوب در پيش داريم و اطمينان دارم كه موفق عمل خواهيم كرد.

franch
21-07-2008, 20:54
بارسلونا: هيچ تيمي"ساموئل" را نمي‌خواهد

یوفا: پس از جدايي رونالدينيو و دكو از بارسلونا و پيوستن آنها به ميلان و چلسي، "ساموئل اتوئو" سومين بازيكن بزرگي است كه راهي جز ترك نوكمپ ندارد.

به گزارش یوفا: پپ گوارديولا، سرمربي بارسا بار ديگر تاكيد كرد كه اين مهاجم كامروني را نمي‌خواهد.

جانشين فرانك ريكارد گفت: در حال حاضر پروژه‌ي جديدي را شروع مي‌كنيم و در اين باره ديگر روي رونالدينيو، دكو و اتوئو حساب نمي‌كنيم. آنها اگر در اوج بودند، پيش ما مي‌ماندند. با اين حال دوران آنها در باشگاه به سر رسيده است. اين براي تيم بهترين كار است.

در حالي كه رونالدينيو و دكو در باشگاه‌هايي تازه بخت خود را مي‌آزمايند، براي اتوئو كه تا سال 2010 بازيكن بارسلونا به شمار مي‌آيد، پيشنهادي جدي وجود ندارد. آبي اناري‌ها كه تاكنون 18 بار قهرماني در اسپانيا را تجربه كرده‌اند، چندي پيش براي واگذاري مهاجم خود 40 ميليون يورو درخواست كرده بودند.

خود اتوئو مي گويد 3 پيشنهاد از باشگاه‌هايي همچون اينتر، تاتنهام و چلسي دارد. با اين حال بارسلونا اعلام كرده است، تاكنون هيچ پيشنهاد رسمي از سوي اين سه باشگاه براي اتوئو نرسيده است.

باشگاه كروفچي ازبكستان كه بارسلونا را از علاقمندي‌اش به اتوئو به طور رسمي آگاه كرد و حاضر به پرداخت 25 ميليون يورو نيز شده بود، به دليل بي‌ميلي خود اتوئو از دور خارج شد.

اتوئو كه به اين كشور آسيايي سفري نيز داشت، گفت: من پيشنهادهاي ديگري هم دارم و مي‌خواهم بهترين تصميم را بگيرم.

از آن جايي كه آينده بازيكن سال آفريقا در سال هاي 2003، 2004 و 2005 همچنان مبهم است، او با بارسلونا راهي اسكاتلند شد. باشگاه كاتالاني كه در پايان فصل پيش در مكان سوم جدول رقابت هاي لاليگا جاي گرفت در اسكاتلند اردوي آماده‌سازي پيش فصل خود را بر پا كرده است.

franch
21-07-2008, 20:56
یوفا: باشگاه‌هاي بارسلونا و پاري‌سن‌ژرمن به دنبال جذب كاپيتان توپچي‌هاي لندن هستند.

به گزارش یوفا: پس از جدايي فلاميني، گلب و ژيلبرتو سيلوا به نظر مي‌رسد ويليام گالاس مدافع فرانسوي آرسنال گزينه بعدي براي رفتن از اين تيم است. گالاس فصل بهم ريخته‌اي را در آرسنال پشت سر گذاشت. گزارش‌هاي رسيده از انگليس از پيشنهاد 5 ميليون پوندي پاري‌سن‌ژرمن براي جذب كاپيتان فرانسوي آرسنال خبر مي‌دهند.

از طرفي شايعه پيوستن گالاس به بارسلونا نيز به گوش مي‌رسد. بارسلونا كه فصل گذشته آنري و اين فصل گلب را از آرسنال به خدمت گرفت، ممكن است سومين آرسنالي طي دو سال اخير را جذب كند.

گالاس فوتبال حرفه‌اي را از زادگاه خود فرانسه و تيم‌هاي كان و مارسي آغاز كرد. وي در سال 2001 به تيم چلسي پيوست. گالاس پس از پنج سال حضور در نزد آبي‌هاي لندن و دو بار قهرماني در ليگ برتر در سال 2006 در ازاي انتقال اشلي كول به چلسي راهي آرسنال شد.

vahid_civil
22-07-2008, 10:34
یه خبر خوش : اولگر به آژاکس هلند پیوست.

vahid_civil
23-07-2008, 16:17
رونالدينيو در نامه‌اي تشكرآميز از هواداران آبي - اناري‌ها با آنها خداحافظي كرد. او ابراز اميدواري كرد كه با پيراهن اين تيم فوتبال را كنار بگذارد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در متن نامه‌ي رونالدينيو به هواداران بارسا آمده است: «پيش از همه مي‌خواهم از هواداران بارسلونا سپاس‌گذاري كنم. همواره از احساس و عواطف آنها بهره برده‌ام. در بارسلونا خوشحال بودم چرا كه مردم احساس فوق‌العاده‌اي به من مي‌بخشيدند. همواره در مسير پيشرفت خود اين عواطف را حس كردم و آنها هميشه به من نيرو بخشيدند.

از بازي در بارسا لذت بردم و از خوشحالي هواداران خوشحال مي‌شدم. به مردم كاتالونيا كه همواره نسبت به من ابراز احساسات كردند احساس نزديكي مي‌كردم. با در سر داشتن اين رويا كه روزي قادر به خداحافظي در نوكمپ باشم به زندگي ادامه مي‌دهم. رهسپار يك باشگاه بزرگ هستم اما، با احساس از دست دادن جايي كه در آن خوشحال بودم و نه تنها جام‌هايي را در اين تيم كسب كردم بلكه مهمتر از همه احساس خود را با ديگران قسمت كردم. برزيلي‌ها همواره براي شادي مردم فوتبال بازي مي‌كنند، اين هدف من بود و از اينكه به هدف خود دست پيدا كردم، خوشحال هستم.

همچنين مي‌خواهم بابت حمايتي كه از سوي هر يك از بازيكنان تيم در رختكن دريافت مي‌كردم، تشكر كنم. بازي در كنار بازيكناني كه هم از كيفيت حرفه‌اي و هم از حس شوخ طبعي بهره مي‌بردند، برايم باعث افتخار است. ما گروه بزرگي داشتيم و هر يك از اعضا خود را فداي موفقيت تيم مي‌كرد. هيچ بازيكني به تنهايي به مقامي نمي‌رسد.

يك تشكر به هموطنان خود و باشگاه براي موفقيت‌هاي فردي كه در اين مرحله بدست آوردم بدهكارم. به ويژه تشكر به خاطر بدست آوردن جايزه بهترين بازيكن سال جهان و توپ طلاي اروپا.

از شما تشكر مي‌كنم چرا كه در اينجا بهترين سال‌هاي زندگي‌ام را تجربه كردم. قصد ندارم مربيان، ماساژورها، دكترها و كاركنان باشگاه را از ياد ببرم چرا كه آنها هم بخشي از موفقيت‌هاي ما بودند. تشكر ويژه‌اي هم از مديران باشگاه كه مرا پشتيباني كردند و رسانه‌ها و مطبوعات كه در سال‌هاي طولاني در كنار من بودند، دارم.

با تجربه لحظه‌هاي فراموش نشدني و استثنايي بارسا را ترك مي‌كنم. لحظه‌هايي كه بارها و بارها رخ دادند. زندگي خوشحال كننده در بارسلونا و با بارسلونا را دوست داشتم. تمامي اين احساس‌ها در قلب من جاودانه مي‌ماند. فوتبال يك بازي، يك جشن و يك ورزش است كه شادي مي‌بخشد و شادي مي‌پراكند. ما نيازمند هستيم كه فوتبال را لبخند به لب بازي كنيم. اين چيزي است كه آن را درك مي‌كنيم. از اينكه با من لبخند زديد، مشتكرم.»

رونالدينيو چهار سال براي بارسلونا توپ زد و به همراه اين تيم دو بار قهرماني در لاليگا، دو قهرماني در سوپر جام اسپانيا و يك بار قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را تجربه كرد. از دستاوردهاي وي در بارسلونا نيز مي‌توان به دو بار رسيدن به عنوان بهترين بازيكن سال فوتبال جهان و توپ طلاي اروپا، بهترين بازيكن سال اروپا، دو عنوان بهترين بازيكن سال فيفا، عنوان بهترين بازيكن سال باشگاه‌هاي اروپا، بهترين مهاجم باشگاهي اروپا، بهترين بازيكن قاره آمريكاي جنوبي حاضر در اسپانيا و دو بار جايزه بهترين بازيكن خارجي حاضر در لاليگا اشاره كرد.

vahid_civil
23-07-2008, 19:56
شماره 10 بارسا فصل بعد به تن لیونل مسی خواهد رفت. یاد رونالدینهو گرامی.

franch
23-07-2008, 21:12
مهاجم بارسا در دو راهي ماندن و رفتن

یوفا: "ايدور گوديانسن" در انديشه ترك بارسلوناست. اين بازيكن ايسلندي در برنامه‌هاي گوارديولا براي فصل آتي جايي ندارد.

به گزارش یوفا: بازيكن سال‌هاي گذشته‌ي چلسي در حالي به فكر ترك بارسلوناست كه دلش اين طور نمي‌خواهد. او در اين باره به Sky Sport گفت: «مي‌خواهم همه گزينه‌ها را داشته باشم.»

به تازگي سه تيم از ليگ برتر همراه با المپيك مارسي خواستار خريد اين بازيكن 29 ساله شده‌ بودند.

گوديانسن ادامه داد: «در حال حاضر تنها روي آمادگي براي فصل آتي تمركز كرده‌ام. خواهيم ديد آينده ما چه خواهد شد.»

او در پاسخ به اين پرسش كه آيا بارسلونا را ترك خواهد كرد، پاسخ روشني نداده و گفت: «نه در فوتبال شايد وجود ندارد.»

به هر حال او مورد توجه تيم‌هاي زيادي قرار دارد. وستهام يونايتد، پورتسموث و منچسترسيتي از جمله باشگاه‌هايي هستند كه مي‌خواهند او را به ليگ برتر بازگردانند. المپيك مارسي هم از جمله مشتريان گوديانسن به شمار مي‌رود. آنچه درمورد اين بازيكن بديهي است، آن است كه او از نقش فصل پيش خود در بارسلونا راضي نيست. او سال پيش تنها بازيكن تعويضي شمرده مي‌شد و در پايان فصل تنها 23 بازي و دو گل به حساب او منظور شده بود.

جواناني چون ليونل مسي و بويان كركيچ جاي او را در تركيب اصلي گرفته بودند. آمدن آلكساندر گلب به نوكمپ نيز كار را براي ايدور از پيش سخت‌تر كرد.

vahid_civil
23-07-2008, 23:31
ممنون ولی اصلی ترین مشتری گودیانسن آستون ویلاست.که پدر گودیانسن یعنی مدیر برنامه هاش گفته اونجا نمیره.
پورتسموث تنها جایی هست که خودش هم مشتاقه ولی پیشنهاد درست حسابی نداده.
خودش دوست داره بمونه ولی باشگاه نمیخاد!

franch
24-07-2008, 12:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مذاكره اتوئو با رئال مادريد فاش شد

یوفا: منابع خبري اسپانيا دقايقي پيش از مذاكره پشت پرده و بسيار مثبت اتوئو با رئال مادريد پرده برداشتند.

به گزارش یوفا: ساموئل اتوئو كه اين روزها در اردوي اسكاتلند بارسلونا به سر مي برد، از طريق وكيل اول خود سرگرم مذاكره با رئال مادريد باشگاه سابق خود است.
اتوئو از چند باشگاه بزرگ پيشنهاد رسمي دريافت كرده است؛ اما به نظر مي رسد ماجراي مذاكره با رئال مادريد بسيار جدي و رو به پيشرفت است.

منابع خبري اسپانيا همچنين از عقد قراردادي داخلي نوشته اند كه توسط وكيل اتوئو تكذيب شده است

vahid_civil
24-07-2008, 15:16
خبر بالا شایعه بود که خبر گزاری فارس فقط گفت که همیشه خبراش همینجوریه. franch جان شما میخای خبرای همه باشگاه ها رو بزاری ؟
معتبر و غیر معتبر ؟

franch
24-07-2008, 21:04
وحيد جان اين خبر و من از سايت رسمي uefa.com گرفتم. پس در معتر بودنش شك نكن.
در ضمن اين خبر مربوط به بارسلونا بود ديگه.

vahid_civil
25-07-2008, 11:20
thank you. ولی اتوئو با رئال مشکل داره. امکان نداره بره. ضمنا قرارداد داره با بارسا . بارسا باید بفروشدش که امکان نداره به رقیبش بفروشه. واسه همین گفتم شایعس.
ولی از وقتی که گذاشتی و خبر هات ممنون.

franch
25-07-2008, 21:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 150 ميليون يورو براي "اتوئو"

یوفا: مديرفني و سخنگوي باشگاه بارسلونا به سران رئال مادرد هشدار داد در صورت تمايل براي جذب اتوئو بايد مبلغ 150 ميليون يورو براي مهاجم كامروني بپردازند.

به گزارش یوفا: پس از اينكه رسانه‌هاي كشور اسپانيا فاش كردند كه ساموئل اتوئو مهاجم كامروني بارسا با مسوولان رئال مادريد براي بازگشت دوباره به اين تيم گفت‌وگويي انجام داده است، زيكي طي هشداري به خبرگزاري ورزش اسپانيا گفت: «اگر رئال مادريد اتوئو را مي‌خواهد آنها بايد شرايط جدايي وي را فراهم سازند.»

زيكي افزود: «اتوئو براي گفت‌وگو با تيم‌هايي كه خواهان وي هستند،‌ آزاد است و اگر به توافقي در اين زمينه دست يابد مسايل بعدي ميان دو باشگاه مي‌تواند آغاز شود. همين مساله درمورد جدايي دكو و رونالدينيو هم رخ داد گفته مي‌شود مبلغ درخواستي زيكي براي فروش اتوئو به رئال مادريد 150 ميليون يورو خواهد بود.»

اتوئو در سال 2004 و پس از حضور در تيم‌هاي رئال مادريد و مايوركا با مبلغ 24 ميليون يورو راهي بارسلونا شد. وي در 135 بازي در تمامي رقابت‌هايي كه براي آبي و اناري پوشان توپ زده است، 91 گل براي اين تيم به ثمر رسانده است.

MORINIO
25-07-2008, 22:03
یه باره بگو نمیفروشیم!!! آخه کدوم تیمی میاد اینقدر پول بده اونم برای اتوئو!!!!!!!!!

vahid_civil
25-07-2008, 22:44
یه باره بگو نمیفروشیم!!! آخه کدوم تیمی میاد اینقدر پول بده اونم برای اتوئو!!!!!!!!!

قضیه رئال و بارسا با بقیه تیما فرق داره. مثلا اگه چلسی شما بخاد بخره با 40 میلیون هم میخره ولی رئال 150.
مثل روبینیو.
من بالا هم گفتم. اونجا مثل ایران نیست که هر کی هر جا خواست بره که!

vahid_civil
26-07-2008, 13:12
پيشنهاد بارسلونا به رئال مادريد

110 ميليون پوند براي اتوئو

خبرگزاري فارس: مقامات باشگاه بارسلونا قيمت مهاجم كامروني خود را براي انتقال به رئال مادريد حداقل 110 ميليون پوند تخمين زدند.

به گزاش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، چيكي بگيريستاين نايب رئيس بارسلونا در امور نقل و انتقالات بازيكن گفت: اگر خانه اصلي اتوئو رئال مادريد بوده و بارسلونا نيست ما حرفي نداريم. رئال مادريدي ها مي‌توانند صد و ده ميليون پوند به حساب ما واريز كنند تا او را تحويل بگيرند.
وي افزود: اتوئو مذاكرات آزادي با تيم هايي كه دوست داشت ترتيب داده است، ما هم اعتراضي نداشته ايم. هر زمان كه با يكي از اين تيم ها به توافق رسيد مي‌تواند ما را خبر كند تا 110 ميليون پوند خود را دريافت كنيم، در غير اينصورت بايد براي بارسلونا بازي كند.

MORINIO
26-07-2008, 14:01
قضیه رئال و بارسا با بقیه تیما فرق داره. مثلا اگه چلسی شما بخاد بخره با 40 میلیون هم میخره ولی رئال 150.
مثل روبینیو.
من بالا هم گفتم. اونجا مثل ایران نیست که هر کی هر جا خواست بره که!

آره درسته همینجوریه:46:

franch
26-07-2008, 22:19
اين رئال مادريد پولاي مفت زياد خرج ميكنه اخرشم ميبيني تو اروپا خيلي راحت حذف ميشه.

vahid_civil
27-07-2008, 11:46
با غلبه بر دندي يونايتد رقم خورد

دومين پيروزي پيش فصل بارسلونا

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال بارسلونا 5 بر يك مقابل تيم آماده دندي يونايتد به پيروزي رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، آبي و اناري‌هاي كاتالونيا كه براي آماده سازي بيشتر و داشتن فاصله منطقي با حاشيه‌ها در اردوي اسكاتلند به سر مي برند، در دومين بازي خود نيز با قاطعيت مقابل حريف به برتري رسيدند.
بيشتر كارشناسان معتقدند كه اين تيم اسپانيايي با هدايت گوارديولا به شدت متحول شده و مي‌تواند به واقع به يك رقيب جدي براي رئال مادريد در فصل آينده تبديل شود.
در اين بازي، تيري آنري گل اول بارسا را به ثمر رساند تا خيلي چيزها را به منتقدين خود ثابت كند.
اتوئو زننده ديگر گل بارسلونا بود. او كه اين روزها به شدت بابت مذاكرات آزاد خود تحت فشار است، با اين گل از زير بار اين فشار تا حدود زيادي خارج شد. سه گل ديگر نيز از سوي ليونل مسي به ثمر رسيد.
اين هت تريك براي مسي در اين شرايط بسيار لازم بود. او كه قرار است تيم المپيك آرژانتين را در المپيك همراهي كند، با اين هت تريك باز هم در قلب هواداران جاي گرفت و با حاشيه هاي به وجود آمده فاصله ايجاد كرد.
اين آخرين ديدار بارسلونا در اسكاتلند بود. پس از اين، راهي امريكا مي‌شود تا با رد بول و چيواس ديدار كند.

franch
27-07-2008, 12:11
سه گل ليونل مسي براي بارسلونا در يك ديدار تداركاتي

یوفا: ليونل مسي كه درگير اختلافي در مورد ماندن در باشگاهش يا رفتن به بازي‌هاي المپيك براي خدمت به كشورش شده است، شنبه شب با به ثمر رساندن سه گل به بارسلونا كمك كرد تا در يك ديدار دوستانه پيش از فصل پنج بر يك بر باشگاه دندي يونايتد اسكاتلند پيروز شود.

به گزارش یوفا از مادريد: در پي پيش افتادن تكان‌دهنده دندي يونايتد از بارسلونا، مسي در دقايق ‪ ۷۵ ، ۵۱‬و ‪ ۷۸‬دروازه حريف را هدف قرار داد و تيه ري هانري و ساموئل اتوئو دو گل ديگر بارسلونا را به ثمر رساندند.

مسي به دليل آنكه باشگاهش در مسابقات مقدماتي براي راهيابي به ليگ قهرمانان اروپا به وي نياز دارد، نمي‌تواند در مسابقات المپيك پكن براي آرژانتين بازي كند.

franch
27-07-2008, 12:13
وضعیت حضور لیونل مسي در المپيك روز سه شنبه مشخص می شود

یوفا: كشمكش ميان فدراسيون فوتبال آرژانتين و باشگاه بارسلونا همچنان ادامه دارد. در حالي كه "ليونل مسي" دوست دارد در باز‌ي‌هاي المپيك پكن به ميدان برود، باشگاه كاتالاني به بازيكن خود اجازه حضور در اين باز‌ي‌ها را نمي‌دهد.

گفته مي‌شود سه‌شنبه اين هفته تصميم نهايي در اين باره گرفته خواهد شد.

به گزارش یوفا: بارسلونا همچون چند باشگاه بوندسليگايي به خاطر بازي‌هاي المپيك كه روز 8 اوت در مركز چين افتتاح خواهد شد، عصباني است.

ليونل مسي ستاره بارسلونا دوست دارد با تيم‌ ملي المپيك آرژانتين در بازي‌ها شركت كند، باشگاه اسپانيايي هم به خاطر در پيش بودن بازي انتخابي ليگ قهرمانان اروپا نمي‌خواهد از بازيكن 21 ساله‌اش چشم‌پوشي كند. پادرمياني "سپ‌بلاتر" رييس فدراسيون جهاني فوتبال هم نتوانست چيزي را در اين باره تغيير دهد.

"تكسيكي بگيريستين"، مدير ورزشي بارسلونا بخشنامه‌اي را كه بلاتر چهارشنبه خطاب به باشگاه‌هايي نوشته بود كه نمي‌خواهند بازيكنان خود را براي بازي‌هاي المپيك در اختيار تيم ملي كشورشان قرار دهند، اين گونه تفسير كرد: بخشنامه‌ي فيفا هيچ‌گونه‌ اجباري براي ما در پي ندارد. اين بخشنامه هيچ حرفي از محروميت يا جريمه احتمالي در برندارد و تنها درباره‌ي روح بازي‌هاست. در اين نوشته چيز تازه‌اي وجود ندارد، از همين رو ما عقيده داريم كه همه چيز به همان شكل قديم خود مي‌ماند و اين همه بدان معناست كه بارسلونا ليونل مسي را در اختيار نخواهد گذاشت.

بگيريستين ادامه داد: ما معنا و اهميت بازي‌هاي المپيك را مي‌دانيم. با اين حال فيفا و فدراسيون فوتبال آرژانتين AFA هم بايد اهميت ليگ قهرمانان اروپا را دريابند.

او خطاب به بلاتر گفت: بلاتر اكنون بايد تصميم بگيرد چرا كه همه چيز روي قضيه‌ي لئو (مسي) موثر است. بايد تصميم گرفت آيا او راهي پكن مي‌شود و يا پيش ما مي‌ماند. آن وقت اين پرونده پايان يافته، چرا كه بازيكن بايد روي وظيفه‌اش متمركز شود.

خود اين بازيكن خط حمله آشكارا دوست دارد به پكن سفر كند. اين بر خلاف رفتار و ميل باشگاهش است. پدر مسي به روزنامه‌ي ال موندو دپورتيوو گفت: دو ماه پيش باشگاه را از نظر مسي آگاه كردم. باشگاه مي‌دانست كه ليونل مي‌خواهد در بازي‌ها شركت كند. لئو روي اين موضوع پافشاري مي‌كند چرا كه پوشيدن پيراهن آبي – سفيد (تيم ملي آرژانتين) موضوع بسيار باارزشي است. باشگاه به من گفت كه او مي‌تواند در المپيك حاضر باشد.

با اين حال قرار گرفتن در مكان سوم جدول پاياني رقابت‌هاي لاليگا همه چيز را به هم زد.

مسي ادامه داد: در ادامه آنچه رخ داد،‌ آن بود كه انتخابي ليگ قهرمانان اروپا از راه رسيد و باشگاه اكنون همان كا ري را كرد كه هر باشگاهي در دنيا مي‌كند.

مسي بزرگ اين گونه نتيجه‌گيري كرد كه اگر قوانين فيفا مي‌گويند او مي‌تواند راهي المپيك شود، آن وقت او مي‌تواند اين كار را انجام دهد. اگر فيفا بگويد او بايد در بارسا بماند، آن وقت او بايد بماند.

franch
27-07-2008, 13:02
اتوو به لیون نزدیکتر می شود.

بنا بر گزارشات در اسپانیا، به نظر می رسد که بارسلونا راهی برای بیرون کردن مهاجم مازادش، ساموئل اتوو، با پیشنهاد معاوضه او با کریم بنزما به لیون، پیدا کرده است.

اسپورت ادعا می کند که این باشگاه فرانسوی به این ملی پوش کامرونی علاقمند است و بارسلونا اکنون تلاش می کند تا از اتوو به عنوان طعمه ای برای تلاش و متقاعد کردن لیون برای دادن اجازه به بنزما برای ترک باشگاه، استفاده کند. این جابجایی پیشنهادی، ممکن است مورد موافقت قرار بگیرد، چرا که به نظر می رسد که مدیر لیون، ژان میشل آئولاس، مشتاق است که توپ را به گردش در آورد.

او گفت: «اگر اتوو تصمیم بگیرد که به اینجا بیاید، آنگاه ما بسیار خوشحال خواهیم شد. ما در گذشته تلاش کردیم که او را به خدمت بگیریم، اما موفق نشدیم، و اکنون، ما قادر به انجام این کار هستیم.» تعدادی از تیم های بزرگ اروپایی به دنبال این مهاجم بوده اند، اما قیمت زیاد و حقوق درخواستی بالا هر علاقه ای را سرکوب کرده است.

لیون محتمل است که اتوو را به خدمت بگیرد، همان طور که این باشگاه قبلا روشن ساخته که آنها به جهت رقابت در لیگ قهرمانان، نیازمند تقویت خط حمله خود هستند.

franch
27-07-2008, 13:07
تقاضاي مالك جديد رئال مايوركا بازگشت اتوئو بدون قيد و شرط

خبرگزاري فارس: مالك ثروتمند و جديد رئال مايوركا از مهاجم كامروني بارسلونا خواست تا بدون قيد و شرط به باشگاه سابقش بازگردد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس، پل داويدسون، مالك انگليسي رئال مايوركا مي‌كوشد به مبلغ جالب 25 ميليون يورو ساموئل اتوئو را براي بازگشت به باشگاه سابقش ترغيب كند.
اين در حالي است كه اين بازيكن سرگرم بررسي پيشنهاداتي از كشورهاي عربي، ازبكستان، چين، ژاپن، انگليس، ايتاليا و آلمان است. رئال مادريد نيز از مشتريان جدي وي به حساب مي‌آيد.
مالك رئال مايوركا در مورد بازگرداندن اتوئو به اين تيم بسيار خوش بين است.

franch
27-07-2008, 13:09
كنايه به جوان آرژانتيني
مارادونا: مسي شخصيت خود را از دست داده است

خبرگزاري فارس: اسطوره فوتبال آرژانتين معتقد است كه جوان آرژانتيني بارسلونا شخصيت سابق خود را از دست داده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، ديه گو ‌آرماندو مارادونا از اينكه مي‌بيند مسي بارسلونا را بخاطر تيم ملي المپيك ترك كرده، بسيار عصباني است.
وي گفت: چيزي كه بايد بگويم اين است كه براي خودش تصميم گرفته است. او بايد بزرگ شود و از ديد من، هنوز به بلوغ فكري نرسيده است.
مارادونا اظهار داشت: او نبايد بارسا را در اين شرايط ترك مي‌كرد. المپيك براي مسي يك سفر تورريستي است و اين مايه تاسف است.
وي ادامه داد: مسي تا حدود زيادي شخصيت خود را از دست داده و اگر پول زياد باعث شده تا چنين اتفاقي رخ بدهد، واقعا براي او متاسفم.

franch
27-07-2008, 13:10
تاكيد بارسلونا بر روي اخلاقيات

رييس باشگاه بارسلونا پس از پيروزي پر گل 6 بر صفر تيمش برابر تيم اسكاتلندي هيبرنيان فصل آينده را دريچه‌اي جديد و فرصتي دوباره براي آبي و اناري‌پوشان دانست.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) خوان لاپورتا كه چندي پيش در آستانه بركناري از سمت رياست باشگاه بارسلونا قرار داشت در گفت‌وگو با پايگاه اينترنتي SPORT.es گفت: ما فصل جديد را با اشتياق واقعي، روياهاي جديد و يك چرخه نوين در مورد باشگاه، سرمربي تيم و بازيكنان آغاز كرده‌ايم.
لاپورتا افزود: بي‌صبرانه منتظر بارسلوناي جديد و ظهور آن براي رقابت در فصل پيش‌رو هستيم. اگر بخواهيم به اهداف خود دست پيدا كنم بايد سخت هم تلاش كنيم. بدون شك هدف ما قهرماني در هر رقابتي است كه در آن حضور پيدا مي‌كنيم اما نخست تاكيد من بر روي اخلاقيات كاري جديد‌مان است، فقط مي‌توانم بگويم كه كار و فعاليت‌هاي بيشتر و بيشتري در انتظارمان است.
لاپورتا در مورد بحث نقل و انتقالات تابستاني گفت: همه چيز در حال برنامه‌ريزي است. برخي از مسائل نقل وانتقالات حل و فصل شده‌اند و برخي هنوز باقي مانده‌اند اما وقتي مساله بارسلونا در ميان باشد همواره فعاليتهاي بيشتري در شرف وقوع خواهد بود.
رييس بارسلونا در پايان در مورد مساله حضور ليونل مسي در بازيهاي المپيك خاطرنشان كرد: پيچيدگي‌هاي بسياري در مورد مسائل قانوني وجود دارد. جدا از اين مساله، ما هنوز به دنبال يك توافق دو جانبه براي حل اين مساله هستيم چرا كه ما همه عضوي از خانواده فوتبال هستيم.

franch
28-07-2008, 17:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مسي: اميدوارم "اتوئو" بماند

یوفا: ليونل مسي نسبت به جدانشدن ساموئل اتوئو از تيم بارسونا اميدوار است.

به گزارش یوفا: پس از ديدار دوستانه بارسلونا برابر داندي يونايتد اسکاتلند و پيروزي پرگل آبي و اناري پوشان، مسي که در اين بازي همکاري قابل توجهي با اتوئو داشت گفت: اميدوارم اتوئو از بارسا نرود. هيچ مهاجم نوک ديگري در جهان همانند او نيست.

مسيدونا پس از پيروزي پنج بر يک تيمش افزود: او بازيکني است که توانايي تغيير شرايط را دارد.

او همواره در سطح بالاي فوتبال جهان توپ زده است حتي پس از آسيب ديدگي هايي که پشت سر گذاشت. اتوئو يک بازيکن حائز اهميت براي ما است و نمونه حرفه اي بودن است اما تمامي رخدادهاي آينده به خود او و باشگاه بستگي دارد.

franch
29-07-2008, 21:37
بنزما بر سر دو راهي خوشبختي

یوفا: گل زن تيم فوتبال ---- فرانسه در فهرست خريد قطعي 2 باشگاه بارسلونا و رئال مادريد قرار دارد.

به گزارش یوفا: كريم بنزما مهاجم فرصت طلب و خوش تكنيك المپيك ---- مدت ها است كه مد نظر باشگاه هاي بزرگ اروپايي است؛ اما اخيرا مورد توجه جدي 2 باشگاه رئال مادريد و بارسلونا قرار گرفته است.

بنزما از باشگاه رئال پيشنهادي معادل 28 ميليون يورو دريافت كرده است و بارسلونا توسط وكيل خود پيشنهاد رسمي 32 ميليون يورويي را به دفتر مكاتبات ---- تقديم كرده است.

vahid_civil
02-08-2008, 18:14
سخناني در تلويزيون ملي اسپانيا

آلوس: من بيمار فوتبال هستم

خبرگزاري فارس: مدافع جلوزن بارسلونا خود را بيمار فوتبال توصيف كرد و گفت: بدون فوتبال حتي نفس كشيدن نيز برايم دشوار است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، دانيل آلوس مدافع برزيلي بارسلونا عنوان كرد: سابق بر اين در تيم سويا بوده ام. مي دانم يك باشگاه بزرگ، بازيكن بزرگ مي خواهد و بارسلونا نيز جاي بازيكنان كوچك نيست.
وي ادامه داد: بايد ياد بگيريم كه حرفه‌اي باشيم و حرف هاي حرفه اي بزنيم؛ اما دست خودم نيست. بايد بگويم كه وقتي توپ فوتبال را مي بينم، ديوانه مي شوم. بيمار فوتبال هستم و بدون آن زنده نمي مانم.
وي اظهار داشت: اگر تلويزيون يك بازي معمولي را 3 بار نشان دهد، هر 3 بار را با هيجان تماشا مي كنم. گاهي با كودكان در كوچه بازي مي كنم و برايم مهم نيست كه در آسفالت خيابان‌ها مصدوم شوم.
وي خاطر نشان ساخت: زندگي بدون فوتبال غير ممكن است.

vahid_civil
02-08-2008, 18:15
در پي سفر به پكن

مسي: اميدوارم هواداران وضعيت مرا درك كنند

خبرگزاري فارس: مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال بارسلونا اردوي امريكا را به مقصد پايتخت چين ترك كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، ليونل مسي عنوان كرد: اميدوارم هواداران وضعيت مرا درك كنند. بايد همراه تيم المپيك آرژانتين راهي پكن مي‌شدم؛ نه به اجبار، بلكه با تمام وجود و علاقه.
وي ادامه داد: خود را سرباز كشورم مي دانم و مي خواهم براي موفقيت تيم ملي آرژانتين در المپيك تلاش كنم. حضور در المپيك برايم يك افتخار بزرگ است.
مقامات بارسلونا تا آخرين لحظه تلاش كردند تا اجازه ندهند مسي اين تيم را به مقصد پكن ترك كند؛ اما فيفا اين اجازه را به بارسلونا نداد.

vahid_civil
02-08-2008, 18:15
پيشنهاد رم به بارسلونا

25 ميليون پوند براي اتوئو اختصاص داده شد

خبرگزاري فارس: باشگاه ايتاليايي آ.اس رم براي خريد مهاجم كامروني بارسلونا مبلغ 25 ميليون پوند اختصاص داده است.

به گزارش خبرگزاي فارس و به نقل از سان لندن، ساموئل اتوئو از ديد مقامات رم ايتاليا گزينه بسيار خوبي براي درخشش در فصل جديد كالچو است.
خوسه ماريا مسايس، مدير برنامه هاي اين بازيكن افريقايي امروز ميهمان مسئولين رم است تا شرايط انتقال موكلش را به ايتاليا بررسي كند.
به نظر مي رسد اتوئو جايگاهي در تيم گوارديولا نداشته و در جستجوي راهي براي فرار از اين تيم است.
انتهاي پيام/

vahid_civil
02-08-2008, 18:16
وعده اجباري به هواداران

لاپورتا: اگر صعود نكنيم مي‌روم

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه بارسلونا خداحافظي خود از اين سمت را مشروط به عدم صعود به مرحله گروهي ليگ قهرمانان دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس، خوان لاپورتا، مالك باشگاه بارسلونا اظهار داشت: از اعتراض هواداران با خبر هستم. مي دانم راي 33 درصدي هواداران براي ابقايم كافي نبوده است.
وي افزود: به صورت قانوني در سمت خود ابقا شده ام؛ اما براي نظر هواداران احترام قايلم. اگر بارسلونا در مرحله انتخابي ليگ قهرمانان ندرخشيد و وارد مرحله گروهي نشويم، شك نكنيد كه از سمت خود كناره گيري خواهم كرد تا مديرعامل بعدي بارسا را نجات دهد.
وي تصريح كرد: هواداران معترض خيلي هم عجله نكنند. با چند بازي آينده همه چيز مشخص مي شود. اگر در مرحله گروهي حضور داشته باشيم، به وعده هايم عمل كرده ام و دليلي براي خداحافظي نخواهم داشت.
انتهاي پيام/

vahid_civil
02-08-2008, 18:24
والنسيا به بارسلونا پيشنهاد رسمي داد

اتوئو به جاي ويا و سيلوا

خبرگزاري فارس: مقامات باشگاه والنسيا در اقدامي عجيب حاضر به معاوضه 2 مهاجم خود با گلزن كامروني بارسا شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، در حالي كه باشگاه والنسيا روزهاي پر التهابي را به خاطر تغييرات ناگهاني در سطح مديريت خود پشت سر مي گذارد و با وجود تاكيد هيئت مديران اين باشگاه مبني بر حفظ داويد سيلوا و داويد ويا به نظر مي رسد كه تصميم گيرنده هاي واقعي در اين تيم دلالان فوتبال اسپانيا باشند.
آنها مي كوشند مرد كامروني بارسلونا را با 2 مهاجم سرشناس فوتبال ملي اسپانيا يعني سيلوا و ويا معاوضه كنند و جالب اين جا است كه سران اين باشگاه نيز با چنين رويه اي موافق هستند.

vahid_civil
02-08-2008, 18:24
خبر آخر به نظر شوخی میاد !!

vahid_civil
03-08-2008, 17:35
در كمال شگفتي مسئولان رئال مادريد

منچستر يونايتد رونالدو را به بارسلونا پيشنهاد داد

خبرگزاري فارس: منابع خبري از موافقت سرمربي منچستريونايتد با معاوضه مهاجم پرتغالي اين تيم و مهاجم كامروني بارسلونا مي گويند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، سرالكس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد با معاوضه كريستيانو رونالدو و ساموئل اتوئو موافق است و نمي‌خواهد مهاجم جوان و دست پرورده اش راهي رئال مادريد شود.
مقامات رئال مادريد كه تا كنون تنها مانع بر سر انتقال رونالدو به تيمشان را نياز منچستر يونايتد به اين بازيكن مي ديدند، اكنون از چنين رفتار متناقضي تعجب كرده و شكست احتمالي در اين پروژه را باور ندارند.
انتقال رونالدو به بارسا از لحاظ روحي به شدت عليه قهرمان لاليگا خواهد بود و جشن بزرگي را در ايالت كاتالونيا به همراه خواهد داشت.

r4pbr4p
03-08-2008, 18:32
با اینکه بازیکنه خوبیه

ولی دلم نمیخواد بیاد بارسا

Majid_17_206
03-08-2008, 19:13
باور نکنید فقط یک شایعه است ...چون به غیر از خبرگزاری فارس سایت دیگه ای این خبر رو نزده

Alireza Taji
03-08-2008, 20:35
من فکر میکنم حضور رونالدو در بارسا شایعه باشه اما اگه بیاد بد نیست...
حاله رئال مادریدی ها و اون کالدرون بدجور گرفته میشه و تازه همبازی شدن مسی و رونالدو بسیار جالب میشه...
هرچند اخلاق رونالدو و رفتارش را اصلا نمی پسندم...

R10MessiEtoo
03-08-2008, 23:22
آس همینجوری خودش دروغگو هست اونوخ فارس که یکی از مزخرف ترین خبرگزاری های ایرانی هست هم بیاد خبرای اونو بذاره خودتون تصور کنید چی میشه! من یه دوستی دارم که به زبان اسپانیولی تا حدودی مسلطه، خیلی وقتا شده که یه خبری رو فارس به نقل از آس زده و او میگفت هر چی سایت روزنامه آس رو زیر رو کردم چیزی در اون مورد پیدا نکردم....بگذریم

فعلا تا اینجای کار مهمترین و بهترین نقل و انتقال بارسا انداختن اله به آژاکس بوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته چند تا دیگه آز آشغالای تیم هم رفتند مثل ادمیلسون یا جدیدترینش که ازکوئرو به اوساسونا هست ، ضمنا به جز آلوز بقیه خریدها خرید ها خیلی جالب نبوده و البته باید امیدوار بود که پپ از خیر فروش اتوئو بگذره! (مسی هم ورنداره تو المپیک مصدوم بشه باز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

vahid_civil
03-08-2008, 23:36
مسی دست به مصدومیتش خوبه. هلب هم بازیکن خوبیه که !

ولی خالی کردن تیم از ستاره رو قبول دارم کار درستی نبود. ولی هماهنگن. فیورنتینا رو خوب بردن.
از اون طرف رئال هم جز ون در فارت کسی رو نخریده. با هامبورگ هم افتضاح بازی میکردن.
از آرسنال هم باختن. یعنی رقبا هم کاری نکردن.

شایعات قشنگی بود . منم گفتم باور نکنید. گفتم یکم شاد بشیم !

MORINIO
03-08-2008, 23:53
آس همینجوری خودش دروغگو هست اونوخ فارس که یکی از مزخرف ترین خبرگزاری های ایرانی هست هم بیاد خبرای اونو بذاره خودتون تصور کنید چی میشه! من یه دوستی دارم که به زبان اسپانیولی تا حدودی مسلطه، خیلی وقتا شده که یه خبری رو فارس به نقل از آس زده و او میگفت هر چی سایت روزنامه آس رو زیر رو کردم چیزی در اون مورد پیدا نکردم....بگذریم

فعلا تا اینجای کار مهمترین و بهترین نقل و انتقال بارسا انداختن اله به آژاکس بوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته چند تا دیگه آز آشغالای تیم هم رفتند مثل ادمیلسون یا جدیدترینش که ازکوئرو به اوساسونا هست ، ضمنا به جز آلوز بقیه خریدها خرید ها خیلی جالب نبوده و البته باید امیدوار بود که پپ از خیر فروش اتوئو بگذره! (مسی هم ورنداره تو المپیک مصدوم بشه باز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

میگم میشه به خبرای مارکا اعتماد کرد؟؟؟ یا مثل آس هست؟:13:

Amin
04-08-2008, 00:08
سلام
دوستان یه سوال
شماره 10 به مسی جون رسید یا نه ؟

【ツ】

Majid_17_206
04-08-2008, 08:28
سایت گل یه خبر با این عنوان زده که مسی صاحب لباس شماره ی 10 رونالدینیو شد....نوش جونش چون واقعا لیاقت این شماره رو داره

Alireza Taji
04-08-2008, 09:02
اگه خبرها تکراری هست ببخشید....

لاپورتا در هتل 5 ستاره ميامي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبرگزاري فارس: هواداران بارسلونا در پي انتشار تصاويري از تعطيلات 3 روزه مدير عامل باشگاه در ميامي به شدت خشمگين شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، خوان لاپورتا براي تعطيلات 3 روزه به بهانه فاصله ميان بازي هاي تداركاتي به هتل 5 ستاره ميامي رفت و در كنار 2 معاون خود از امكانات اين هتل استفاده كرد.
انتشار تصاويري معمولي از لاپورتا كه وي را در حال شنا در ساحل مصنوعي اين هتل نشان مي دهد در كمال شگفتي باعث خشم هواداران بارسلونا و تجمع آنان برابر نيوكمپ شد.
هواداران بارسلونا كه از ترك باشگاهشان توسط رونالدينيو و دكو به شدت عصباني هستند و آنها را پس از فيگو خيانتكاران جديد مي دانند نگران از دست دادن گوديانسن، اتوئو و ماركس نيز هستند.
لاپورتا هنوز واكنشي به اين اعتراضات نشان نداده است.

================================
اتوئو بايد راضى باشد و برود!

جدايى «ساموئل اتوئو» از بارسلونا از هفته ها پيش موضوعى قطعى به نظر مى رسيد. درست همانند رونالدينيو كه راهى ميلان شد، اين كامرونى هم ديگر جايى در برنامه هاى پپ گوارديولا ندارد. اكنون اين مهاجم بايد درباره باشگاه آتى اش تصميم گيرى كند. مدير ورزشى بارسلونا از اتوئو خواست تكليفش را هرچه زودتر روشن كند. بگيريستاين گفت: «چند باشگاه علاقه مند اين بازيكن تهاجمى هستند.» اتوئو فصل پيش در ۱۸ بازى توانست ۱۶ بار براى آبى و انارى ها گلزنى كند. تاكنون هيچ پيشنهاد رسمى براى اين بازيكن ۲۷ ساله وجود نداشته است. به گفته بگيريستاين پيش از آنكه گفت وگوى ۲ باشگاه شروع شود، خود اتوئو بايد با باشگاه آتى اش به توافق دست يابد. بگيريستاين به اسكاى اسپورت نيوز گفت: «ساموئل بايد به توافقى دست پيدا كند، آن هم پيش از آنكه گفت وگويى سر بگيرد. او بايد رضايت داشته باشد.» به نظر مى رسد اين رفتارى جوانمردانه براى قدردانى از ۴ سال گلزنى اتوئو در بارسلونا باشد. بگيريستاين افزود: «ما چشم به راه اين توافق هستيم. بديهى است كه باشگاه هاى بزرگى علاقه مند به او هستند. با اين حال اين چندان مهم نيست. ابتدا او بايد با باشگاهى كنار بيايد. با اين همه اين مهاجم با اطمينان به تيمى نه چندان نام آشنا نخواهد رفت. اگر او برود، مقصد او باشگاهى بزرگ خواهد بود. ۴ ، ۵ باشگاه در پى او هستند.» بگيريستاين گفت: «بارسلونا منتظر روشن شدن سرنوشت اتوئو است تا ببيند از فروش او چه ميزان پول بدست مى آورد و با آن مى توان آدبايور را به نوكمپ بياورد يا خير.»

r4pbr4p
04-08-2008, 10:34
کسی نظارت نداره بر این خبرگذاری فارس؟!

vahid_civil
04-08-2008, 11:13
با تاكيد بر فروش مهاجم كامروني

بگيريستاين: جانشين اتوئو به زودي معرفي مي شود

خبرگزاري فارس: نايب رئيس باشگا بارسلونا از معرفي جانشين مهاجم كامروني اين تيم تا پايان هفته خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، چيكي بگيريستاين، نايب رئيس و معاون امور نقل و انتقالات بارسلونا عنوان كرد: فروش اتوئو قطعي است و بايد براي جانشين وي تدبيري بينديشيم.
وي افزود: جاي نگراني نيست و جانشين اتوئو به زودي حداكثر تا پايان هفته معرفي خواهد شد.
اتوئو تصريح كرد: جانشين اتوئو يك بازيكن بزرگ است كه به زودي خريداري مي شود و بمب خبري سال خواهد بود.
وي ادامه داد: او بازيكن بسيار بزرگي است و جاي خالي رونالدينيو و اتوئو را به تنهايي پر مي كند؛ اما فعلا نمي‌توانم نامش را فاش كنم.

------------------------------------------------------------------------
مذاكره مسقيم ---- و بارسلونا

اتوئو بر سر دو راهي فرانسه و انگليس

خبرگزاري فارس: مهاجم كامروني تيم فوتبال بارسلونا خود را براي يكي از بزرگترين انتقال هاي فصل آماده مي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري فرانسه، درحالي كه بسياري از خبرنگاران اروپايي از معاوضه اتوئو با مهاجم پرتغالي منچستريونايتد مي‌گويند، به نظر مي رسد باشگاه المپيك ---- آخرين تلاش هاي خود را براي به خدمت گرفتن وي انجام مي دهد.
معاوضه اتوئو با كريس رونالدو بسيار پر رنگ تر از انتقال رونالدو به رئال مادريد بر سر زبان‌ها افتاده است؛ اما اگر ليون، اتوئو را به خدمت بگيرد، بارسا نيز شانس داشتن پرتغالي منچستر را از دست مي دهد.
مقامات باشگاه ---- فرانسه وارد مذاكره مستقيم و بي واسطه با بارسلونا شده اند.
انتهاي پيام/

R10MessiEtoo
06-08-2008, 10:05
میشه به خبرای مارکا اعتماد کرد؟؟؟ یا مثل آس هست؟
تو کل اروپا روزنامه آس تکه به خاطر این همه چرت و پرتها و دروغاش، یعنی شاید فقط تا حدودی سان بتونه باش رقابت کنه البته سان بیشتر تو کار خبرای زرده اما این آس زرت و فرت دروغ چاپ می کنه. ولی مارکا به خاطر اینکه (اگر اشتباه نکنم) پرتیراژترین روزنامه تو کل اروپاست سعی می کنه حرفه ای تر عمل کنه و یک کم فقط یک کم خبراشون در مورد بارسلونا رو میشه باور کرد بازم میگم یکم؛

«مارکا سال 1942 در آخرين روزهاي جنگ داخلي اسپانيا در مادريد و ديگر مناطق تحت تصرف طرفداران فرانکو با بودجه مستقيم ژنرال فرانکو براي طرفداري از رئال مادريد و تمسخر بارسلونا منتشر شد سياستي که حتي هنوز هم پس از گذشت 70 سال از آن دوران خط مشي تحريريه روزنامه مارکا هست.»

مسی صاحب لباس شماره ی 10
ولی من عجیب با شماره 19 اش حال می کردم تک بود!

vahid_civil
08-08-2008, 10:36
بارسا دو تا بازی آخر رو اولیش 5 تا زد . دومیش 6 تا !

خوردیم تو مقدماتی لیگ قهرمانان به قهرمان لهستان که 5 تا به نماینده اسرائیل زد و در مجموع 6-2 صعود کرد.
بازی اول تو نیوکمپه

Antonio Andolini
09-08-2008, 01:22
این لاپورتا هم عجب رویی داره ها .... اومده گفته اگه بارسا نره لیگ قهرمانان اونوقت استعفا میدم!! ... یکی نیست بگه مرتیکه تو باید بگی اگه بارسا قهرمان نشه این کار و می کنم نه اگه صعود نکنه!

vahid_civil
13-08-2008, 01:28
اتوئو رسما موندنی شد.

r4pbr4p
14-08-2008, 14:22
اتوئو رسما موندنی شد.

بسی خوشحال میشویم

مرسی وحید بابت اطلاع رسانی خوبت:40:

vahid_civil
14-08-2008, 21:52
مخلصم. بارسلونا تقریبا به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کرد.
تو بازی اول پیش فصل 4-0 نماینده لهستان رو تو نیوکمپ بردن.

مهمتر از برد اینه که 2 گل رو اتوئو زده یه گل رو هانری. پاشون به گل زنی باز شده که خیلی خوبه
البته ژاوی هم گل زده

تبریک

vahid_civil
17-08-2008, 21:15
بارسا قهرمان جام گمپر شد.

2-1 با گلهای پویول و اتوو بوکاجونیورز رو بردن.

تبریک

R10MessiEtoo
18-08-2008, 22:40
نمایش تیم تو بازی هاش پیش فصل و تدارکاتی خوب بوده اما تو مسابقات مهمتر دچار مشکل میشیم مصدومیت و محرومیت همیشه هست الان خدای نکرده ژاوی مصدوم بشه تیم فلج میشه حتما باید یک هافبک درست حسابی خرید فعلا صحبت از آرشاوین هست

Alireza Taji
20-08-2008, 02:06

" کاپل" از علاقه بارسا نسبت به وی هیجان زده است

اختصاصی آرین اسپورت دات کام- "دیه گو کاپل" از علاقمندی بارسلونا به نسبت به جذبش بسیار هیجان زده شده است و وی منتظر پیشنهاد نماینده بلوگرنا است تا به عنوان سومین بازیکن اصلی از سویا در فصل نقل و انتقالات تابستانی به کاتالونیا بپیوندد.

او به "اسپورت اسپانیا" گفت: از اینکه چنین تیمی علاقمند به جذب او است ، افتخار می کند.

او بیان کرد: هیچ عجله ی برای ترک "رامون سانچز پیز خوان" به این زودی ها ندارد و از اینکه عضو باشگاه بزرگی مثل سویا است احساس خوشحالی می کند.

وی از اینکه به تیم ملی اسپانیا دعوت شده است گفت : " آرزو دارم که هر چه زودتر روز بازی فرا برسد. تجربه بازی در کنار بازیکنان بزرگ لذت بخش است و من دوست دارم بازی خوبی از خودم به نمایش بگذارم تا تمام کشور را به هیجان بیاورم. من خیلی خوشحال هستم."

این بازیکن اضافه کرد: " از "دل بوسكه " تشکر میکنم که به من چنین فرصتی داد ، من هم سعی میکنم قدر این فرصت را بدانم."

کاپل از 20 سالگی و در سال 2004 به سویا پیوسته است ، اما او در فصل گذشته یکی از بازیکنان کلیدی "روجیبلانکوس ها " به حساب می آمد.

Alireza Taji
20-08-2008, 02:08
به دلیل بازی های ملی كه چهارشنبه برگزار می شوند، جوزپ گواردیولا بدون چندی از بازیكنانش برای تمرینات خواهد بود. در مجموع، در طی چند روز آینده 10 بازیكن بارسا به همراه تیم های ملی شان خواهند بود.

بعد از بازی های پیش فصل در اسكاتلند و ایالات متحده و دور رفت مقدماتی لیگ قهرمانان، تیم اصلی اكنون به مدت یك هفته از بازی ها دور خواهد بود. جوزپ گواردیولا، كه به بازیكنانش تا سه شنبه استراحت داد، بدون ده بازیكن خواهد بود كه آنها در ماموریت ملی هستند.

آماده سازی برای جام جهانی

در چند روز آینده، تیم های ملی گوناگون بازی های دوستانه ای برای آماده سازی برای مقدماتی جام جهانی 2010 در آفریقای جنوبی برگزار خواهند كرد كه در سپتامبر آغاز می شود.

بویان به ترکیب كامل ملی دعوت شد

ویسنته دل بوسكه، مربی جدید اسپانیا، بویان كركیچ را برای بازی دوستانه چهارشنبه برابر دانمارك دعوت كرده است (20.15). در كنار این جوان بارسا، دل بوسكه ژاوی، پویول و اینیستا را نیز فراخوانده است. این اولین بازی اسپانیا از زمان قهرمان اروپا شدن در تابستان خواهد بود.

غیر از این چهار نفر، جرارد پیكه نیز برای ماموریت ملی دعوت شده است، اما برای نفرات زیر 21 سال. این تیم اسپانیا نیز چهارشنبه بازی می كند، اما ساعت 18:00 و بیرون از خانه برابر روسیه در استادیوم ادوارد استرلتسوف.

آنری و گودی هم

آنری، با فرانسه و گودیانسن، با ایسلند، نیز در بازی های دوستانه برای كشورهایشان هفته آینده بازی می كنند. مرد فرانسوی چهارشنبه ساعت 21.00 برابر سوئد بازی می كند. از 20 بازیكنی كه توسط ریموند دومنك دعوت شده اند، جایی برای آبیدال وجود ندارد كه از نفرات تیم بیرون مانده است. گودیانسن ساعت 19.45 در ریكجاویك برابر آذربایجان بازی می كند.

ماركز - بازی رسمی

رافائل ماركز تنها بازیكن بارسا است كه بازی رسمی با تیم ملی اش انجام خواهد داد. این مدافع با نفرات تیمش بین یكشنبه و دوشنبه برای اولین بازی مقدماتی جام جهانی مكزیك برابر هندوراس دیدار خواهد كرد. این بازی در استادیوم آزتكا چهارشنبه ساعت 20.00 برگزار خواهد شد.

توره و كیتا

دو بازیكن پایانی كه برای ماموریت ملی فراخوانده شده اند، توره یحیی، كه برای ساحل عاج چهارشنبه برابر گینه بازی خواهد كرد و كیتا كه برای مالی در بازی شان برابر گابون به میدان خواهد رفت، هستند.

در حالی درباره ماموریت ملی صحبت می كنیم که نمی توانیم لئو مسی را كه در المپیك با آرژانتین است، فراموش كنیم. این مهاجم برابر برزیل سه شنبه ساعت 15.00 برای جایگاهی در بازی پایانی المپیك، بازی خواهد كرد.

آماده سازی برای بازی برابر ویسلا

با وجود همه غایبان، جوزپ گواردیولا آماده سازی برای دور برگشت برابر ویسلا (27 آگوست) را سه شنبه آغاز خواهد كرد. انتظار می رود که بازیكنان ملی پوش پنج شنبه بازگردند. از آن طرف، ویسلا، رقیب بارسا در مقدماتی لیگ قهرمانان، شنبه 0-2 برابر پولونیا ورشو در بازی دوم شان در لیگ لهستان به پیروزی رسیدند. ویسلا دوباره جمعه برابر بلچاتو بازی خواهد كرد.

Alireza Taji
20-08-2008, 02:10
در حمايت از هم تيمي قديمي
ژاوي: رونالدينيو فوق حرفه اي است

خبرگزاري فارس: هافبك بازيساز تيم فوتبال بارسلونا گفت: رونالدينيو يك بازيكن فوق حرفه اي است.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گل، ژاوي ارناندس عنوان كرد: رونالدينيو براي من و بيشتر بازيكنان بارسا، يك هم تيمي خوب و وفادار بوده و هست.
وي افزود: رونالدينيو هميشه از زندگي خود لذت مي برد. او فوتبال را براي خودش بازي مي كند؛ نه براي رنگ و لوگو. البته شايد خيلي از مردم اين چيز ها را قبول نداشته باشند؛ اما در نهايت، چنين بازيكناني برنده هستند و هميشه نامشان زنده مي ماند.

ژاوي اظهار داشت: بازيكناني مثل من، گيگز يا توتي، با تمام تلاشي كه مي كنند، چون حرفه اي نيستند، هرگز معروف يا ثروتمند نمي شوند و پس از چندي، نامشان نيز فراموش مي شود.

vahid_civil
20-08-2008, 11:29
ممنون از دوستان

meisam317
20-08-2008, 16:13
بالخره داوید ویا و داوید سیلوا اومدن بارسا یانه ؟

vahid_civil
20-08-2008, 16:53
سیلوا که 5 ساله تمدید کرد با والنسیا.
ویا هم کرد اگه هم نکرده میخاد تمدید کنه.
والنسیا 650 میلیون بدهی داره . امیدوارم ورشکست نشه !

بارسا لیستشو تقریبا بسته. فقط مونده کاپل که اگه بیاد یه غارت حسابی سویا رو کردن !

Alireza Taji
26-08-2008, 23:34
چرا تاپیک بروبچ کاتالان خلوت هست؟
یعنی اینقدر تو انجمن بارسایی کم هست؟

عکسهایی از تمرین چند روز پیش بارسا در لهستان
........

Alireza Taji
26-08-2008, 23:36
لاپورتا رسما از روزنامه آس شكايت كرد

خبرگزاري فارس: پس از افشاي برخي اسناد محرمانه در مورد انتخابات بارسلونا، مديرعامل اين باشگاه از روزنامه خاطي شكايت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، از آنجا كه 896 راي در روز راي گيري ربوده شده و همزمان با پيدا شدن آنها در آس اسپانيا منتشر شده اند، به نظر مي رسد ارتباطي ميان مافياي تشكيل شده و اين روزنامه وجود دارد.
خوان لاپورتا عنوان كرد: هيچ كار غير قانوني انجام نشده است. حق بيشتر سهامداران نيز كاملا قانوني است و هواداران نبايد بابت دست نوشته هاي روزنامه ها، مدام تحت تاثير قرار بگيرند.
وي افزود: از عاملان اين اتفاق نادر شكايت كرده ايم و تا آخر راه، همه چيز را پيگري مي كنيم.

Alireza Taji
26-08-2008, 23:51
در ميان هياهوي هواداران مخالف
لاپورتا اعضاي جديد هيئت مديره را معرفي كرد
خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه بارسلونا بدون توجه به بحران پيش آمده در باشگاه فهرست اعضاي جديد هيئت مديره را اعلام كرد.
به گارش خبرگزاري فارس و به نقل از لامينوتا اولتيما، خوان لاپروتا كه تازه پيدا شدن 896 راي گم شده را بدون تاثير در نتيجه آراي هواداران مي داند، در سخنراني امروز خود گفت: من نه مسئول قانون هاي نوشته شده و نوشته نشده ام و نه مسئول ربوده شدن راي مردم يا سهامداران ، حكم داده شده است و طبق قانون براي 2 سال ديگر مدير بارسلونا هستم.
شش عضو جديد بارسلونا طبق ماده 31 اساسنامه باشكاه امروز در مراسمي كه به صورت مستقيم از تلويزيون بارسلونا پخش مي شد، سوگند نامه ورزشي را قرائت كرده و رسما حكم خود را دريافت كردند.
خاسينت بوراس، خوسپ آنتون كولومر، ماريا النا فورت، خوردي تورنت، خاوير باخس و پاتريك ائوست اعضاي جديد هيئت مديره باشگاه هستند.

Alireza Taji
26-08-2008, 23:52
زندگي جديد ريكارد در بارسلونا
باغباني و پرورش گل در ويلاي شمال شهر
خبرگزاري فارس: سرمربي سابق تيم فوتبال بارسلونا اين روزها مشغول پرورش گل و باغباني در ويلاي خود است.
به گزارش خبرگزاري فارس، فرانك ريكارد در گفت و گويي صميمي با اسپورت كاتالونيا، عنوان كرد: اين روزها هيچ استرس يا نگراني ندارم. به فكر هيچ چيز به غير از خانواده ام نيستم و فقط از زندگي لذت مي برم.
وي افزود: از روزي كه فوتبال را شروع كردم تا آخرين روز مربيگري در بارسا، هرگز فرصت نداشتم بدون استرس زندگي كنم و به خانواده ام توجه داشته باشم.
ريكارد اظهار داشت: مشغول جهانگردي هستم و در ويلاي خود باغباني و پرورش گل را انتخاب كرده ام. اين كار برايم يكي از بهترين كارهاي دنيا است و اي كاش زودتر از اينها چنين زندگي را انتخاب كرده بودم.

MORINIO
27-08-2008, 12:00
بارسا بازی برگشتشو با ویسلا کراکو 1-0 باخت و در مجموع با نتیجه 4-1 صعود کرد....

Alireza Taji
27-08-2008, 13:40
صحنه هایی که تلویزیون نشان میداد بازهم این ویکی والدز افتضاح بود من نمی دونم چرا بارسا به این چسبیده!
روی گلی هم که خوردند مقصر بود.

Alireza Taji
05-09-2008, 02:09
یعنی اینقدر طرفدار بارسا در انجمن کم هست؟

روز گذشته و در بيمارستان مركزي كاتالونيا

بارسلونا را مرگ بازيكن مبارز اين تيم سياه پوش كرد

خبرگزاري فارس: بازيكن محبوب بارسلونا در دهه 1950 روز گذشته در بيمارستان مركزي كاتالونيا در گذشت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، خوان سگارا، بازيكن بارسلونا در دهه 1950 كه 5 بار قهرماني در لاليگا را تجربه كرده، بر اثر بيماري ريوي و كهولت سن درگذشت.
او متولد سال 1927 در بارسا بود و قبل از هر بازي، دقايقي را در زمين چمن به سخن گفتن با خدا رو به آسمان مي پرداخت.
هواداران نيز به تقليد از او، سال‌ها بعد از بازنشستگي وي، قبل از هر بازي دعا مي خواندند و فقط به آسمان نگاه مي كردند.
وي از طرفداران سرسخت مبارزه با ژنرال فرانكو در پايتخت اسپانيا بود و به خاطر عقايدش، در سال‌هاي تنهايي، بارها براي بازجويي به زندان رفت.
او چند بار اقدام به برگزاري ليگ حرفه اي كاتالونيا كرد تا بارسا كم كم از شركت در لاليگا انصراف دهد؛ اما موفق نشد.

Alireza Taji
05-09-2008, 02:13
بارسايى ها چه شماره هايى را مى پوشند؟

باشگاه بارسلونا ليست نهايى شماره هاى پيراهن بازيكنان را براى بازى هاى ليگ قهرمانان به سرعت پيش از نيمه شب اين دوشنبه به يوفا ارائه داد.ليست نهايى دقيقاً مانند ليستى است كه در شروع آگوست در بازى مقابل ويسلا داده شد . تركيب جديد شامل ۴ بازيكن رزروى است كه به تركيب پيشين اضافه شده اند . تنها تغيير اوير است كه شماره ۲۶ را مى پوشد، شماره اى كه قبلاً در دست مارك كروساس بود كه به سلتيك منتقل شد . ۳ بازيكن جديد ديگر كركولس با شماره ،۳۳ ژاوى تورس با ۳۴ و آبراهام با ۳۵ هستند.
۱- ويكتور والدس۲- كاسرس۳- پيكه۴- ماركز۵- پويول ۶- ژاوى۷- گوديانسن۸- اينى يستا۹- اتوئو۱۰- مسى۱۱- بويان ۱۳- پينتو۱۴- آنرى۱۵- كيتا۱۶- سيلوينيو۱۸- ميليتو۲۰- دنى آلوز ۲۱- گلب۲۲- آبيدال۲۴- توره۲۵- خوركرا۲۶- اوير۲۷- پدرو ۲۸- سرجيو باسكوئتز۲۹- ويكتور سانچز۳۰- ويكتور وازكوئز ۳۱- جفرن۳۳- كركولس۳۴- ژاوى تورس۳۵- آبراهام