PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : |^|يه سوال در مورد رايت كردن سي دي|^|

)(^A^)(
14-08-2007, 00:28
سلام دوستان.:10:
من ميخوام بدونم واسه رايت كردن موارد زير از چه سرعتي بايد استفاده كنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا سرعت مربوته رو جلوي گزينش بنويسين. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسي.:11::40:

فيلم:

ديتا:

ام پي تري :

بازي:

مولتي مديا:

مخلص همه دوستان. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahsanx
14-08-2007, 04:56
دوست عزیز برای رایت سیدی تصویری اگه سرعت رو روی 16 بذاری بهتره چون بعضی وقتها اگه سرعت بالاتر باشه روی یدئو سیدیهای خانگی پخش

نمیشه . برای رایت mp3 و دیتا هم زیاد فرقی نمیکنه ولی اگه پایین باشه بهتره . و به نظر من برای رایت بازی و سیدیهایی از قبیل ویندوز و سیدیهایی

که قفل حجمی دارن هر چی سرعت پایین تر باشه بهتره در کل من هیچ وقت از حداکثر سرعت برای رایت استفاده نمیکنم و بسته به نوع رایت بیشتر

از سزعتهای بین 16 تا 24 و در موارد کمی از 35 استفاده میکنم . موفق باشی

pedram rayaneh
14-08-2007, 09:26
معمولا برای رایت از سرعت 8 استفاده کن چون هم کیفیت بالا میره و هم رایترت بهش فشار نمیاد و بهتر عمر میکنه

matrix10
14-08-2007, 14:20
تا اونجا كه برات مقدوره با سرعت كم بزن. خيلي وقتت را نمي گيره ولي بجاش براي استفاده در دفعات زياد راحت هستي. پس ميارزه.

TEC
14-08-2007, 14:28
دوست عزیز.. سرعت رایت هر قدر پایین تر باشه، عمر رایت مجدد روی سی دیت و عمر خود سی دیت بالاتر میره.

موفق باشی:)

noia
16-08-2007, 02:44
پاسخ تمامی دوستان درسه , هر چی با سرعت کمتری رایت کنی بهتره , چون هم عمر رایتر بالا میره هم Cd بهتر می مونه .
موفق باشی :20:

reza.majazi
16-08-2007, 13:31
دوست عزیز برای رایت سیدی تصویری اگه سرعت رو روی 16 بذاری بهتره چون بعضی وقتها اگه سرعت بالاتر باشه روی یدئو سیدیهای خانگی پخش

نمیشه . برای رایت mp3 و دیتا هم زیاد فرقی نمیکنه ولی اگه پایین باشه بهتره . و به نظر من برای رایت بازی و سیدیهایی از قبیل ویندوز و سیدیهایی

که قفل حجمی دارن هر چی سرعت پایین تر باشه بهتره در کل من هیچ وقت از حداکثر سرعت برای رایت استفاده نمیکنم و بسته به نوع رایت بیشتر

از سزعتهای بین 16 تا 24 و در موارد کمی از 35 استفاده میکنم . موفق باشی

به نظر من هم بهترین روش همنه البته با تجدید نظر درباره فایلهای تصویری که اگه کمتر هم باشه بهتره مثلا8.

موفق باشید.

)(^A^)(
16-08-2007, 23:31
ممنون از همه دوستان. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheil_6666
17-08-2007, 00:39
فيلم: 8

ديتا:
24
ام پي تري :
16
بازي:
16
مولتي مديا:16