PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81

shahrokh_sib
27-04-2009, 13:26
اخه چه زیطی داره مگه هر کی چند تا بازی برد باید تا اخرش هم ببره ؟
بعد از بازی با پیروزی ما 6 تا امتیاز از ذوب جلو بودیمو قبل از بازی با پیروزی تیما رو با اختلاف می بردیم اما اومدیم از فجر 4 تا خوردیم این اتفاق هم برای ذوب اهن تکرار شد

اخه چه زیطی داره مگه هر کی چند تا بازی برد باید تا اخرش هم ببره ؟

نه ولی اگه تیمی که یه بازیرو مساوی کنه مزد زحمتاشو میگیره و قهرمان میشه نمیاد اینجوری بازی کنه...:13:

تو هم بودی دقیقه 60 بهترین گلزنه تیمتو عوض نمیکردی که ابراهیم زاده کرد.:13:

اما اومدیم از فجر 4 تا خوردیم

:27::27:اینم از شاهکارهای قهرمانه لیگه....:2:

Ali_BlueBoy
27-04-2009, 13:56
اولا ببخشيد که اينجا پست زدم..(.البته اين مطلب بيشتر در مورد پرسپوليسه)

اين مطلب رو هم از اونجايي مي نويسم که يه سري از دوستان به استقلال اتهام تباني مي زنند
من هدفم از اين پست کل کل نيست فقط از همه ميخوام اين مطلب رو تا اخر بخونن و بعد يه جواب منطقي بدن ...در ضمن لطفا منطقي جواب بدين و از روي احساس جواب ندين...

خب ليگ پارسال رو که همه يادتون هست ديگه ايشال..ه...!!! پرسپوليس پارسال قهرمان شد با 6 امتيازي که فيفا ازش کم کرد (نه سازمان ليگ ...که مسئول هاي فدراسيون هم کلي زور زدن اين امتياز کم نشه)
توي همون ليگ بازي پرسپوليس و سپاهان که توي اصفهان بود سپاهان باز ي2 به 1 مي بره و بعد يه نارنجک به يه سرباز مي خوره و اون يه چشمش کور ميشه و بعدش اون حکم عجيب کميته انظباتي صادر ميشه و از سپاهان 5 امتياز..!!! کم ميشه و اين تيم سه ماه بازي هاش توي شهر بيطرف بدون تماشاگر ..!!! برگذار ميشه ...حالا اينجا سوال اينه که 1.تيمي که ميبره واسه چي ديگه بايد شورش ..!! کنه و نارنجک پرت کنه توي صورت اون سرباز 2.کجاي دنيا ديديد که يعد يه همچين اتفاقي يه همچين رايي صادر بشه
اگه اين طوري بود بعد بازي ايران وژاپن که 5 نفر مردن ايران بايد ازش 50 امتياز کم ميشد.... حکم بعدي يعني بازي بدون تماشاگر اونم توي يه شهر بي طرف ديگه چه صيغه ايه اين يعني مثلا سپاهان بازي خونگيش توي مشهده و بايد از اصفهان پاشه بره مشهد و مثلا اگه بازي يعد توي اهواز باشه بايد پاشه بره اصفهان و بعد از اون جا بره اهواز (ببينيد چه فشار به تيمي مياد که علاوه بر ليگ توي جام باشگاه ها هم بازي داره)

و حالا مورد اخر بازيه اخر ليگه و اون وقت هاي عجيب اضافي ...اگه يادتون باشه بازيه ايران و استراليا توي ملبورن که 8 دقيقه وقت اضافه داشت فقط 6 7 دقيقه واسه درست کردن تور وقت تلف شد و بماند رو زمين افتادن بازيکناهاي ما و... ولي داور فقط 8 دقيقه وقت اضافه گرفت ...ولي توي اين بازي که هيچ اتفاق عجيبي هم نيافتاد داور 7 دقيقه وقت اضافه گرفت...!!!

حالا خودتون مقايسه کنيد استقلال اين فصل با کي تباني کرد ...با پيامي که با يه گل توي ليگ ميموند يا با ذوب اهني که با يه مساوي قهرمان ميشد...(يا شايدم با کل ليگ ...که همشون 4 5تا گل بخورن...)

حالا قضاوت با خودتون......خوشحال ميشم نظرات منطقي دوستان رو هم بشنوم

من قبلا هم گفتم ...من از قهرماني پارسال پرسپوليس ناراحت نشدم (حداقل از اينکه سپاهان نشد بيشتر حال کردم) من فقط وقتي ناراحت ميشم که تيم(استقلال) خودم قهرمان نشه

techno_magical
27-04-2009, 14:16
*تا وقتی اینجا در مورد استقلال نوشته میشه ؛ به خودم حق میدم بدون توهین حرفم رو بزنم.فقط به آقایان ( و خانومهای) مدیر مربوطه که تشخیص بدن پست من در حد پاک شدن هست یا نه...
*دوستانی که هلهله پارسال رو میگن(که ما ندیدیم :دی) تو گوشهاتون پنبه گذاشتین تو خونه نشستین...من زلزله رو دیشب تو جهانشهر کرج دیدم ؛ صدای هلهله ی دوستانم در پارک ملت و میدان ونک را نیز شنیدم...پنبه رو در بیار از گوشت دوست من...
*خوشم میاد نه تو آسیا نه تو لیگ برتر نه تو جام حذفی کسی از سابقه ی دو تیم صحبت نمی کنه...وگرنه چی میشد.
*تیم پرطرفدار...تماشاچیان انگشت شمار خود را دریاب!!!به رهگذری که داره از ورزشگاه رد میشه میره تو دست دستی که تماشاچی نمی گن...
*بازم میگم...تا وقتی حرف قهرمانی استقلال و بوی اون هست ؛ من اینجا پست میدم.بودار هست...معلومه...بوی سوخته ی بعضی ها ....

aluminum
27-04-2009, 14:25
از تمامی دوستان پرسپولیسی می خوام به این بحث ها پایان بدن شاید دوستان استقلالی تاپیک رو ترک کنن

به نظر من هر کسی می تونه هر جایی پست بده ولی ایجاد جنجال و کل کل یه بحث دیگه است که انگار دوباره متالیکا جان شروع کرده

و احتمالا تا دو سه ساعت دیگه پست من رو نقل قول می کنه که شما دارید فلان می کنید و...

دوستان دارن درباره استقلال نظر شخصی خودشون رو میدن و توهینی نمی کنن و احتیاج به جواب هم ندارن چون سوالی نپرسیدن

و نظر دوستان استقلالی رو هم نمی خواهیم بشنویم

resident_evil
27-04-2009, 14:26
خيلي جالبه خودشون ميان بحث ميكنن بعد دوباره نفر بعدي مياد ميگه تا اينجا بحث استقلال هستش منم ميام اينجا پست ميدم !!!
دوباره يه استقلالي ديگه مياد و ادامه ي داستان ... خيلي شاد و مفرح شديم از پست هاي شما در تاپيكمون ...

EHHASSATNI
27-04-2009, 14:27
نه ولی اگه تیمی که یه بازیرو مساوی کنه مزد زحمتاشو میگیره و قهرمان میشه نمیاد اینجوری بازی کنه...:13:

تو هم بودی دقیقه 60 بهترین گلزنه تیمتو عوض نمیکردی که ابراهیم زاده کرد.:13:

:27::27:اینم از شاهکارهای قهرمانه لیگه....:2:
ممنون میشم سنت رو یگی
اخه نمیدونم قد میده یا نه که سال اول لیگ برتر رو به یاد بیاری !!!!
اون سال استقلال تنها به یه مساوی اونم جلوی کی ملوان نیاز داشت که نتونست مساوی بگیره
وقتی ببینی بازیکنت از جون مایه نمیزاره میکشیش بیرون مگه مورینیو نبود بازی با رم 90 دقیقه بهترین بازیکن و گلزنش رو یعنی ابراهیموویچ رو رو نیمکت نشوند ؟؟؟

دوستان سعی کنن منطقی باشن یا اگه نمیتونن نیان قهرمانی رو بودار فرض کنن
اگه استقلال می خواست تبانی کنه که به قول یکی از بچه ها تو 6 دوره که مدعی بوده تا هفته های اخر حداقل 3 تاش رو میگرفت

B3HZ@D
27-04-2009, 14:51
حالا اينجا سوال اينه که 1.تيمي که ميبره واسه چي ديگه بايد شورش ..!! کنه و نارنجک پرت کنه توي صورت اون سرباز 2.کجاي دنيا ديديد که يعد يه همچين اتفاقي يه همچين رايي صادر بشه

علی خان این اتفاق قبل از شروع بازی اتفاق افتاده بود
توی 90 هم این مسئله رو گفتن

MyroxSoft
27-04-2009, 15:21
اولا ببخشيد که اينجا پست زدم..(.البته اين مطلب بيشتر در مورد پرسپوليسه)

اين مطلب رو هم از اونجايي مي نويسم که يه سري از دوستان به استقلال اتهام تباني مي زنند
من هدفم از اين پست کل کل نيست فقط از همه ميخوام اين مطلب رو تا اخر بخونن و بعد يه جواب منطقي بدن ...در ضمن لطفا منطقي جواب بدين و از روي احساس جواب ندين...

خب ليگ پارسال رو که همه يادتون هست ديگه ايشال..ه...!!! پرسپوليس پارسال قهرمان شد با 6 امتيازي که فيفا ازش کم کرد (نه سازمان ليگ ...که مسئول هاي فدراسيون هم کلي زور زدن اين امتياز کم نشه)
توي همون ليگ بازي پرسپوليس و سپاهان که توي اصفهان بود سپاهان باز ي2 به 1 مي بره و بعد يه نارنجک به يه سرباز مي خوره و اون يه چشمش کور ميشه و بعدش اون حکم عجيب کميته انظباتي صادر ميشه و از سپاهان 5 امتياز..!!! کم ميشه و اين تيم سه ماه بازي هاش توي شهر بيطرف بدون تماشاگر ..!!! برگذار ميشه ...حالا اينجا سوال اينه که 1.تيمي که ميبره واسه چي ديگه بايد شورش ..!! کنه و نارنجک پرت کنه توي صورت اون سرباز 2.کجاي دنيا ديديد که يعد يه همچين اتفاقي يه همچين رايي صادر بشه
اگه اين طوري بود بعد بازي ايران وژاپن که 5 نفر مردن ايران بايد ازش 50 امتياز کم ميشد.... حکم بعدي يعني بازي بدون تماشاگر اونم توي يه شهر بي طرف ديگه چه صيغه ايه اين يعني مثلا سپاهان بازي خونگيش توي مشهده و بايد از اصفهان پاشه بره مشهد و مثلا اگه بازي يعد توي اهواز باشه بايد پاشه بره اصفهان و بعد از اون جا بره اهواز (ببينيد چه فشار به تيمي مياد که علاوه بر ليگ توي جام باشگاه ها هم بازي داره)

و حالا مورد اخر بازيه اخر ليگه و اون وقت هاي عجيب اضافي ...اگه يادتون باشه بازيه ايران و استراليا توي ملبورن که 8 دقيقه وقت اضافه داشت فقط 6 7 دقيقه واسه درست کردن تور وقت تلف شد و بماند رو زمين افتادن بازيکناهاي ما و... ولي داور فقط 8 دقيقه وقت اضافه گرفت ...ولي توي اين بازي که هيچ اتفاق عجيبي هم نيافتاد داور 7 دقيقه وقت اضافه گرفت...!!!

حالا خودتون مقايسه کنيد استقلال اين فصل با کي تباني کرد ...با پيامي که با يه گل توي ليگ ميموند يا با ذوب اهني که با يه مساوي قهرمان ميشد...(يا شايدم با کل ليگ ...که همشون 4 5تا گل بخورن...)

من قبلا هم گفتم ...من از قهرماني پارسال پرسپوليس ناراحت نشدم (حداقل از اينکه سپاهان نشد بيشتر حال کردم) من فقط وقتي ناراحت ميشم که تيم(استقلال) خودم قهرمان نشه

نیومدم کل کل کنم ولی جای دفاع لازمه
اگه اهل فوتبال بودی و برنامه نود رو میدیدی ، قضیه بازی سپاهان رو میگرفتی ، مگه 6 امتیاز + 3 ماه محرومیت خانگی زیاده . اگه این زیاده اون بازیکن کاراته کارتون تو جام حذفی سال قبل باید یادت باشه یه پرنده به هم بازی فعلی!!!!!!!!!! زد واسش چقدر محرومیت دوختن (حداقلش بایستی 6 ماه میشد) بی خیال این قضیه کو منطق!!!!!!!!!
در مورد وقت اضافه ، خداروشکر عادل رو همین قضیه کامل پافشاری کرد و داور درست اعلام کرده بود ، اون 7 دقیقه هم تا اونجایی که من خودم یادمه سپاهانیها تقریبا همشون + تعویضی ها کارت زرد گرفتن + تعویضیها+عرب بازی سپاهانی ها بالای 7 دقیقه میشه.
در مورد تماشاچی و هوادارا هم نیازی به بحث نیست ، لااقل تو 2 سال اخیر پرسپولیس تو بازیهای لیگ پرطرفدارترین میزبانی تو آسیا رو داشته+کنفدراسیون هم خودش اعلام کرده پرطرفدارترین تیم آسیا رو؟
حالا یه بازی اون هم حق داشتن نرفتن ، کم تعداد بوده نیازی توهین نیست.
من هم از اینکه یه تیم اصفهانی قهرمان نشد خوشحالم ، فقط امسال از مدیریت پرسپولیس ناراحت شدم اونم به خاطر اون....... اول فصل بود.

mojtaba007
27-04-2009, 15:31

الان زیاد حضور ذهن ندارم
ولی یکیش اینه که عرفان اولروم درست موقعی که با استقلال بازی داشت بهونه پول گرفت و بازی نکرد

یا همین ابراهیم توره خودمون با اون کارت زرد عجیبی که گرفت و بازی مقابل استقلال را از دست داد

و یا یه بازیکنی که اسمش یادم رفته و لو داده بود که استقلالی ها بهش دسته چک دادند

و یا همین قضیه ای که استقلال با هر باشگاهی بازی داره شب قبلش از استقلال بهشون زنگ میزنند و پیشنهاد عضویت در استقلال و بعد از فصل میدن
و غیره
.
.
.
نصيرزاده: بيشترين اشتباهات داوري ليگ عليه پرسپوليس رخ داد
کانون هواداران پرسپولیس : كارشناس داوري فوتبال ايران،گفت: بيشترين اشتباهات داوري در رقابت‌هاي ليگ هشتم بر عليه تيم پرسپوليس رخ داد.
هوشنگ نصيرزاده روز دوشنبه درگفت و گویی، درخصوص ارزيابي قضاوت‌هاي انجام شده در رقابت‌هاي هشتمين دوره ليگ برتر فوتبال، خاطرنشان كرد:داوران در فصل جاري بيشترين اشتباهات را براي پرسپوليس انجام دادند و پس از اين تيم، استقلال تهران قرباني اشتباهات داوري شد.
وي درخصوص عملكرد داوران در طول ليگ،افزود: امسال اشتباهات داوري بيش از سال گذشته بود و اين موضوع دلايل مختلفي دارد.

كارشناس داوري فوتبال درخصوص دلايل افت داوري‌ها در ليگ هشتم گفت: در طول اين فصل كلاس‌هاي آموزش داوري منحصر به يك نفر بوده و اميدوارم سال بعد تنها مدرس كلاس‌هاي داوري، آقاي عنايت نباشد.
نصيرزاده تصريح كرد: به طور معمول در آغاز هر ليگ داوري‌ها با اشتباهات بيشتري روبه رو است اما با گذشت زمان وضعيت داوري‌ها مانند سالهاي گذشته بهتر مي‌شود.
وي افزود: در ليگ امسال با گذشت زمان وضعيت داوري‌ها بهتر نشد و تنها در چند هفته پاياني شاهد داوري‌هاي قابل قبولي بوديم.
كارشناس داوري فوتبال ايران با اشاره به افت داوري در ليگ هشتم، گفت: در مجموع معتقدم داوري‌ها در ليگ هشتم نسبت به ليگ هفتم با افت روبه رو بوده است.
وي افزود: مسئولان كميته داوران بايد در سال آينده با دقت بيشتري به چيدمان داوري‌ها توجه كنند.
نصيرزاده با اشاره به جوانگرايي كميته داوران، اظهار كرد: يكي از مثبت ترين عملكردهاي كميته داوران در طول اين فصل جوانگرايي بود كه كميته داوران توانست پشتوانه‌سازي خوبي براي داوري كشور انجام دهد.
كارشناس داوري درخصوص داوري ديدار پرسپوليس و راه آهن گفت: داوري اين ديدار صحنه قابل توجهي نداشت و در مجموع عملكرد نويد مظفري زاده مطلوب بود.
وي با اشاره به عملكرد عليرضا فغاني در ديدار استقلال و پيام خاطر نشان ساخت: تنها اشتباه فغاني در اين ديدار عدم اعلام تكرار ضربه پنالتي بود زيرا در آن صحنه بازيكن پيام قبل از سوت داور وارد محوطه جريمه شده بود.
نصيرزاده در خصوص پنالتي اعلام شده از سوي كمك داور در ديدار ابومسلم و ملوان و لغو آن به وسيله خود داور ،گفت: پس از گفتگويي كه با داود رفعتي كمك داور آن ديدار داشتم او اعلام كرد كه آن پنالتي را به اشتباه اعلام كرده و جهانبازي به درستي تصميم او را نپذيرفته است.

Arash_K7
27-04-2009, 15:35
سلام!

1.خیلی زشته که طرفداران یک تیم بخوان ، قهرمانی یک تیم دیگه رو زیر سوال ببره و بعد به سنگر خودش بره و از حرکتش دفاع کنه!

2.بعضیا میگن استقلال تبانی کرده ، که من اونرا در این سطح نمی بینم که بخوان در این مورد نظر بدن!

در کل ، هواداران پرسپولیس خیلی محترم تر ، منطقی تر و متشخص تر از بعضی پرسپولیسی های این تاپیک هست!

Ali_BlueBoy
27-04-2009, 15:37
علی خان این اتفاق قبل از شروع بازی اتفاق افتاده بود
توی 90 هم این مسئله رو گفتن

من اصلا خودم ميگم سپاهان مقصره و بايد جريمش مي کردن ...ولي کجاي دنيا ديديد که از يه تيم امتياز کم کنن معمولا توي اين جور موارد بازي هاي يه تيم بدون تماشاگر ميشه...ولي از اينا هم امتياز کم کردن و هم بازي هاشون انداختن يه شهر بي طرف...!!!

در مورد وقت اضافه ، خداروشکر عادل رو همین قضیه کامل پافشاری کرد و داور درست اعلام کرده بود ، اون 7 دقیقه هم تا اونجایی که من خودم یادمه سپاهانیها تقریبا همشون + تعویضی ها کارت زرد گرفتن + تعویضیها+عرب بازی سپاهانی ها بالای 7 دقیقه میشه.

ببين اگه بخواي اين طوري حساب کني زمان مفيد يه بازيه فوتبال شايد 60 ديقيه هم نشه...من به طور کلي ميگم ...
توي خيلي از بازيا اين اتفاق ها مي افته ( تازه خيلي بيشتر) ولي اينقدر وقت اضافه نميگيرن

البته يه چيز ديگه هم بگم اونم اينه پرسپوليس دقيقه 95 گل زد ...ولي منظورم من از اين حرفا اين بود که مسئولان..!! بدشون نميومد پرسپوليس قهرمان بشه ...همين ....حالا هم نمي خواستم بحث پارسال رو پيش بکشم...فقط بعضي از دوستان يه سري حرفاي عجيب در مورد قهرمان اين فصل زدن ...خواستم يه مقايسه اي بين پارسال و امسال کرده باشم...

M.etallic.A
27-04-2009, 19:15
از تمامی دوستان پرسپولیسی می خوام به این بحث ها پایان بدن شاید دوستان استقلالی تاپیک رو ترک کنن

به نظر من هر کسی می تونه هر جایی پست بده ولی ایجاد جنجال و کل کل یه بحث دیگه است که انگار دوباره متالیکا جان شروع کرده

و احتمالا تا دو سه ساعت دیگه پست من رو نقل قول می کنه که شما دارید فلان می کنید و...

دوستان دارن درباره استقلال نظر شخصی خودشون رو میدن و توهینی نمی کنن و احتیاج به جواب هم ندارن چون سوالی نپرسیدن

و نظر دوستان استقلالی رو هم نمی خواهیم بشنویم

باز داری کاسه کوزه ها رو سر من میشکونی. خوب جواب منطقی ندارید بگید. معلومه که نمیخواید نظر دوستان استقلالی رو بشنوید چون نمیتونید جواب قانع کننده ای به امثال این پستها بدید :

ما اصلا قصد نداریم قهرمانی سال قبل پیروزی رو زیر سوال ببریم ولی وقتی پرسپولیسی ها اینکارو میکنن محض اطلاعشون این مطالب رو میگیم تا شاید یه کم کارآگاه بازیشون رو برای پرسپولیس هم دربیارن اونوقت نکات جالبتری رو کشف میکنن.

خوب این بحث بهتره تموم شه چون فایده ای نداره. تیم ما قهرمان شده و نیازی هم به تایید هیچ کس نیست چون با لیاقت این مقام رو به دست آورد. 70 گل زده تو 34 بازی خودش گویای همه چیزه. تا سالهای سال هیچ تیمی نمیتونه این رکورد رویایی رو بزنه. خداحافظ همگی.

momkhbpsp
27-04-2009, 19:25
حرف شما هم خنده دار بود. میدونی کجاش ؟ اون قسمتش که تاپیک رو با خونه آدم مقایسه کردی : دی
.

با این حرفتون ارزش تاپیک استقلال رو پایین آوردین

من هنوز هم روی حرفم ایستادم و میگم این قهرمانی خیلی مشکوک بود
ذوب آهن 4 تا از فولاد بخوره مگه میشه!!!!

M.etallic.A
27-04-2009, 20:01
با این حرفتون ارزش تاپیک استقلال رو پایین آوردین

از 5 تا خوردن پرسپولیس از الغرافه عجیب تر بود ؟ یا 4 تا خوردن بایرن از بارسلونا.... یا 4 تا خوردن استقلال از مقاومت ؟ ذوب آهن فقط یک هفته سوژه بود و رفت رو تیتر اینجوری شد. استقلال بعد از بازی با پیروزی یه سره تو حاشیه بود. اینجاس که میگن فلان تیم شخصیت قهرمانی نداره و فلان تیم داره. به نظر من ذوب آهن بی جنبه بود. به قول ابراهیم زاده تو رویا نمیشه قهرمان شد. اونا قهرمانی خودشونو حتمی میدونستن.

راستی قصد نداشتم دیگه تو این تاپیک پست بدم ولی شما پست منو نقل قول کردی دیگه مجبور شدم...

momkhbpsp
27-04-2009, 20:09
پس به همین خاطر دیگه نقل قول نمی کنم اما جواب واسه همین پست هم داشتم
امیدوارم این بحثها تو انجمن های دیگه که مربوط به اخبار ورزشی نمیشه رخ نده
و کینه ای نسبت به دیگری نداشته باشیم
و حق اظهارنظر رو از دیگران چه درست چه غلط نگیریم

ali_ranger22
27-04-2009, 20:15
یه دفعه بریم به جناب پاپ بگیم بیاد اسم تاپیکو عوض کنه بزاره استقلال
برین بیرون دیگه بابا
شورشو در آوردین
قهرمان شدین که شدین
به ما چه اصلا
بچه های تاپیکم لطفا دیگه جواب پست های این استقلالی ها رو ندین

m2stech
27-04-2009, 22:52
«تركي» داور ديدار پرسپوليس و سپاهان شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران مسابقات جام حذفی اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اسامی داوران به شرح ذیل می‌باشد:

دور اول از مرحله دوم از بازیهای حذفی کشور-پنجشنبه 10/2/88
مس رفسنجان-استقلال تهران-ساعت 17:15-مرحله 16/1-نوش آباد-رفسنجان
تورج حق وردی-بابک داوری-محمد رضا منصوری –محمد حسن شهریارپناه-ناظر:ابوطالب طاهریان

صبای قم-شموشک نوشهر-ساعت 17:15-مرحله 8/1-یادگار امام-قم
هدایت ممبینی-کیانوش داوود زاده- بهروز برون-محمدمللی-ناظر:محمد ریاحی

پرسپولیس –فولاد مبارکه سپاهان-ساعت 16:30-مرحله 8/1-آزادی-تهران
محسن ترکی-حسن کامرانی فر-رضا سخندان-سعید فتاحی-ناظر:حمید خوشخوان

برق شیراز-راه آهن-ساعت 17:15-مرحله 8/1-محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می شود.
محمود رفیعی-صفدر احمدی-حسین عباسی-پیروز سیف الله پور-ناظر:نادر جعفری

جمعه:11/2/88
ذوب آهن-فولاد خوزستان
مسعود مرادی-حیدر شکور-مرتضی کریمی-رحیم مهر پیشه

m2stech
27-04-2009, 22:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پرسپولیس تهران --- سپاهان اصفهان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاريخ برگزاري: پنحشنبه 10 ارديبهشت 1388
زمان برگزاري: 16:00
محل برگزاري: ورزشگاه آزادی تهران

آنتی
27-04-2009, 23:09
به نام خدا
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم برای فصل جدید هر تیم از بازیکنان لیگ برتر چند بازیکن میتونه بگیره
یعنی چقدر مجبوریم این بهادر و خیرخواه و نوروزی - علی عسکررا تحمل کنیم

M.etallic.A
27-04-2009, 23:13
........................

mehraboon_mh
27-04-2009, 23:51
واقعا متا سفم....
من این مطلب که حرف خودمه رو تو تاپیک استفلال و پرسپولیس می ذارم،شاید 4 نفر به خودشون بیان و از این مسائل دست بردارن...
پارسال پرسپولیس قهرمان شد و امسال استقلال....
کدوم بازیکن به فکر ما طرفداراست؟؟؟کدوم بازیکن حاضره به خاطر طرفدار از 1%پولش بگذره؟
اونا عشق و حالشونو می کنن و ما اینجا تو سر هم می زنیم...
پشت این فوتبال، کثا فت و نجسی می باره
همه به فکر خودشونن...فوتبال و مخصوصا فوتبال این کشور ارزش این همه جنجال رو نداره...ما باید n سال درس بخونیم تا چندر غاز حقوق بگیریم...حالا آقایون با سوم راهنمایی میان سالی 400-500 میلیون می گیرن...
بچه ها دست بردارین....استقلال قهرمان شد،مبارک استقلالیا...پارسال پرسپولیس شد مبارکشون....
حالا ما از جون و عمر و وقتمون می زنیم و میایم پای نت واسه کی ؟ واسه چی؟ :11:

m2stech
27-04-2009, 23:52
زرینه: بهتر است خليلي در بازي با سپاهان به ميدان نرود

کانون هواداران پرسپولیس : فريد زرينه در گفت و گویی اظهار داشت: كشيدگي پاي محسن خليلي خطرناك است و من تا روز پنجشنبه براي ديدار با مقابل سپاهان تمام تلاشم را انجام مي دهم تا با فيزيوتراپي و آب‌درماني او را به اين ديدار برسانم اما بهتر است خليلي با اين شرايط در بازي مقابل سپاهان به ميدان نرود.
وي در خصوص وضعيت عليرضا محمد گفت: محمد با رفع مصدوميت از فردا در تمرينات پرسپوليس حضور پيدا خواهد كرد.
زرينه تاكيد كرد: شرايط رحمان رضايي فردا پس از تست براي ديدار مقابل سپاهان مشخص مي‌شود.

m2stech
27-04-2009, 23:52
خليلي: قطبي تيم ملي را نجات مي‌دهد

کانون هواداران پرسپولیس : محسن خليلي در گفت و گویی، اظهار داشت: همه بايد براي صعود ملي به جام‌‌جهاني بسيج شويم. معتقدم روح بزرگ قطبي تيم ملي را نجات مي‌دهد و عصاي دست تيم ملي براي موفقيت‌هاي آينده خواهد بود.
خليلي ادامه داد: استفاده از دانش بالاي قطبي و چند فاكتور مهم ديگر اين مربي دلايلي است كه من از وي حمايت مي‌كنم. شناخت از دو كره، محبوبيت بالا، شناخت از ليگ برتر ايران و بازيكنان، تجربه بالا در مسائل روحي و رواني از جمله مواردي است كه به ما كمك كند. قطبي نشان داده كه مشاوره‌هاي خوبي از بزرگان فوتبال مي‌گيرد.
وي يادآور شد: با اين حرف ها به هيچ عنوان نمي‌خواهم دايي را زير سئوال ببرم. او هميشه اسطوره فوتبال ايران خواهد ماند و جهان فوتبال اين بازيكن بزرگ هيچ وقت فراموش نمي‌كند.
خليلي افزود: مي‌توانيم به جام‌جهاني صعود كنيم. كره شمالي حريفي نيست كه تيم ما نگرانش باشد. ما بازيكنان بزرگي داريم كه در هر دقيقه با هنر‌نمايي؛ نتيجه را عوض مي‌كنند.

مهاجم پرسپوليس درباره شرايط خودش گفت: پس از مصدوميت عذاب‌آوري كه من را از فوتبال دور كرد و يك فاكتور منفي در زندگي فوتبالم بود تلاش مي‌كنم هر چه سريعتر به روزهاي آرماني برسم. من تابع تصميمات مربيان هستيم.
خليلي در خصوص قهرماني استقلال تهران در ليگ هشتم تاكيد كرد: به تمام استقلالي‌ها و هوادارانش تبريك مي‌گويم چون اجازه ندادند جام از تهران خارج شود. ما سال قبل مثل آنها توانستيم در ليگ برتر قهرمان شويم.
آقاي گل فصل گذشته ليگ برتر يادآور شد: جا دارد به آرش برهاني كه آقاي گل امسال شد تبريك بگويم. او مزد زحمات و تلاش‌هاي خود را گرفت و نشان داد كه بازيكني حرفه‌اي و فرصت‌طلب است.
خليلي در خصوص وضعيت مصدوميت خود بعد از بازي با راه‌آهن تصريح كرد: شرايط زمين و لغزنده بودن آن باعث شد از ناحيه كشاله دچار مشكل شوم. براي بازي با سپاهان هرگز ريسك نمي‌كنم و كاملا حرفه‌اي فكر مي‌كنم. فعلا زير نظر پزشك پرسپوليس كار خواهم كرد و پس از فيزيوتراپي؛ كادر پزشكي نظر قطعي را در خصوص حضور من در بازي با مقابل سپاهان اعلام مي‌كند.
مهاجم پرسپوليس در خصوص بازي با مقابل سپاهان اصفهان گفت: اصفهاني ها خاطره خوشي در تهران ندارند. آنها براي جبران شكست فصل گذشته به تهران مي‌آيند و شرايط اين بازي شايد با بازي هاي ديگر متفاوت باشد.
مهاجم پرسپوليس خاطرنشان كرد: اگر به شرايط ايده‌آل برسم خيلي دوست دارم گلزن اول پرسپوليس باشم. با توجه به شرايط حال حاضر كارم سخت است اما من هميشه به خاطر هواداراني كه بعد از 7 ماه مرا هميشه شرمنده خود كرده‌اند دست به هر كاري مي‌زنم تا پرسپوليس هميشه سربلند بماند.

m2stech
27-04-2009, 23:54
فرخزادي: با دروغ‌پردازي دنبال جلب رضايت مردم هستند

کانون هواداران پرسپولیس : مجيد فرخزادي در گفت و گویی درباره مصاحبه منتشر شده از سوي وي در يكي از رسانه ها اظهار داشت: آقايان مطمئن باشند آنقدر شهامت دارم كه اگر حرفي را بزنم هيچوقت آنرا پس نمي گيرم. من هرگز نگفتم هر بازيكني كه ناراحت است از پرسپوليس برود. به نظرم بعضي از دست‌هاي پشت پرده در رسانه‌ها با دروغ‌پردازي به دنبال جلب رضايت مردم هستند.
وي افزود: مدت هاست كه مي‌دانيم دست‌هايي پشت پرده است تا حركت پرسپوليس را متوقف كنند يا تفرقه‌اندازي بين هيات مديره را الويت كار خود قرار دهد اما اين كارها عاقبت خوشي ندارد.
فرخزادي ادامه داد: دوستان روز گذشته خبري زد‌ند كه صددرصد كذب بود. اگر من اين حرف را زده بودم مطمئنا باز هم آن را بازگو مي‌كردم چون از هيچ فردي ترسي ندارم. اين كارها از دايره اخلاق به دور است و اين افراد بايد به دنبال اصلاح خود باشند تا در آينده موفق باشند.

فرخزادي در خصوص بي‌احترامي هواداران عنوان كرد: اين هواداران نيز مثل همان افرادي هستند كه مصاحبه‌هاي كذب منتشر مي‌كنند. من شعارهاي هواداران را نمي‌پسندم چون معتقدم هيچ بازيكني حتي اگر با باشگاه مشكل داشته باشد دوست ندارد با بي‌انگيزگي تيم خود را زير سوال ببرد.
وي تاكيد كرد: هواداران واقعي پرسپوليس عليرغم اينكه نتيجه ديدار با الغرافه آنها را اذيت كرد و مثل ما يك هفته عذاب‌آور را پشت سر گذاشتند از ما حمايت كردند.
فرخزادي خاطرنشان كرد: پرسپوليس در بازي با سپاهان مي‌خواهد برنده باشد. من در چشم بازيكنان پرسپوليس اين موضوع را ديدم.

m2stech
27-04-2009, 23:54
بازيكنان پرسپوليس 48 ساعت قبل از بازي به اردو مي‌روند

کانون هواداران پرسپولیس : با تصميم كادر فني پرسپوليس، بازيكنان اين تيم براي ديدار مقابل سپاهان از روز سه شنبه به اردو خواهند رفت.
اين اردو به احتمال فراوان در هتل آكادمي فوتبال برگزار خواهد شد.
پرسپوليس در چارجوب جام حذفي پنجشنبه ميزبان سپاهان است.

m2stech
27-04-2009, 23:55
براي رويارويي با پرسپوليس؛ كاروان سپاهان فردا وارد تهران مي‌شود

کانون هواداران پرسپولیس : با تصميم كادر فني سپاهان كاروان اين تيم براي برگزاري بازي حساس مقابل پرسوليس در چارچوب رقابت‌هاي جام حذفي در مرحله يك هشتم نهايي فردا وارد تهران خواهند شد.
آنها به مدت 2 روز در هتل المپيك مستقر خواهند شد و تمرينات اين تيم براي آماده‌سازي برابر تيم پرسپوليس در زمين كمپ‌هاي تيم ملي برگزار خواهد شد.
كادر فني به علت حساسيت بازي مقابل پرسپوليس و به علت كم كردن حواشي اخير كه در سپاهان به وجود آمده تصميم گرفت يك روز زودتر به تهران سفر كنند.
بازي پرسپوليس و سپاهان اصفهان در چارچوب رقابت‌هاي جام حذفي پنجشنبه 10 ارديبهشت ماه در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.

m2stech
27-04-2009, 23:55
اشپیتیم آرفی با 220 میلیون در پرسپولیس

کانون هواداران پرسپولیس : اگر اتفاق تازه‏ای نیفتد و توافقات پابرجا بماند، اشپیتیم آرفی فصل آینده را در پرسپولیس سپری خواهد کرد. آرفی از اولین بازیکنانی بود که برای سرخپوش شدن در لیست وینگادا قرار گرفت و خیلی زود هم با پرسپولیس توافق کرد. نماینده مدیرعامل پرسپولیس پنجشنبه شب در مشهد با این مهاجم آلمانی و مدیر برنامه‏هایش پای میز مذاکره نشست و در نهایت موفق شد با پیشنهادی 220 میلیون تومانی برای یک فصل اشپیتیم آرفی را برای حضور در پرسپولیس راضی کند. دو طرف حتی قرارداد داخلی را هم امضا کردند تا همه چیز جدی‏تر به نظر برسد. اگرچه تا روزی که این قرارداد در فدراسیون ثبت نشود، نمی‏توان به‏طور 100% آرفی را پرسپولیسی دانست، به ویژه که استقلالی‏ها هم تلاش‏های زیادی برای جذب این مهاجم دارند.

m2stech
27-04-2009, 23:58
رحمان رضایی: دوست دارم با پرسپولیس به توافق برسم

کانون هواداران پرسپولیس : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: از چند تیم داخلی و خارجی پیشنهاد دارم اما قلبم با پرسپولیس است و دوست دارم با این تیم به توافق برسم.
رحمان رضایی در گفت وگویی عنوان کرد: هنوز درباره آینده تصمیم نگرفته ام چون از چندتیم لیگ برتری و همچنین خارجی پیشنهاد دارم ولی دوست دارم همچنان در پرسپولیس بازی کنم. هنوز مذاکره با مدیران پرسپولیس را شروع نکرده ام ولی دوست دارم تحت هر شرایطی با این تیم به توافق برسم.

وی ادامه داد: اطمینان دارم پرسپولیس در جام حذفی می تواند سپاهان را شکست دهد و قطعا با شکست این تیم برای رسیدن به فینال مسابقات هیچ مشکلی نداریم.
رضایی خاطرنشان کرد: طرفداران واقعی پرسپولیس هیچ وقت دراستادیوم علیه تیم شعار نمیدهند و من با علم به این موضوع می دانم آنها که علیه تیم شعار دادندهیچ وقت یک پرسپولیسی اصیل نبوده اند.

m2stech
27-04-2009, 23:59
پیروانی: نباید اجازه بدهیم هر کسی درباره فوتبال نظر بدهد/ شعار سکوها تنظیم شده بود

کانون هواداران پرسپولیس : مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: مطبوعات و صدا و سیما باید حامی ورزش هستند و نباید اجازه بدهیم هر کسی دراین رسانه حاضر شوند و در مورد فوتبال ایران و باشگاه های بزرگ نظر بدهند.
افشین پیروانی در گفت وگویی عنوان کرد: متاسفانه رسانه ملی به جای این که درباره بحث ورزش و البته فوتبال آموزنده ظاهر شود و نظرات کارشناسی بدهد، دریک برنامه قدیمی که البته بینندگان زیادی دارد از یک بچه 9 ساله درباره یک تیم بزرگ و مسایل لیگ برتر نظر می خواهند و با این دست مسایل بسیار بچه گانه برخورد می کند.

وی ادامه داد: متاسفانه اجاز می دهیم یک بچه همه چیز را زیر سوال ببرد ومن برای چنین برنامه هایی متاسفم چون بحث ورزش بسیار کلان است و نباید آن را به مسخره بکشیم.
پیروانی خاطرنشان کرد: هبچ کدام از اعضای کادر فنی پرسپولیس قرار نیست کنار گذاشته شوند. دراین شرایط تیم احتیاج به آرامش دارد و نباید با چنین خبرهای کذبی تیم را به حاشیه کشید.
مربی پرسپولیس با اشاره به شعار هواداران گفت: اطمینان دارم آنهایی که شعار می دادند طرفدار پرسپولیس نبودند و کاملا تنظیم شده می خواستند شرایط تیم را خراب کنند.

Turok-71
28-04-2009, 01:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: كميته تيم هاي ملي امروز در مورد حضور افشين قطبي در برنامه هاي تلويزيوني اطلاعيه اي به شرح زير صادر كرد:
"رويكرد كميته تيم هاي ملي فدراسيون اين است كه سرمربي تيم ملي براي پاسخگويي به نظرات مردم و تشريح برنامه هاي خود در تيم ملي در اولين جلسه برنامه هاي تلويزيوني ورزش و مردم، ورزش از نگاه دو و 90 يكبار شركت كند. "
گفتني است ترتيب حضور قطبي به همان صورتي است كه در بالا اعلام شده است.

Turok-71
28-04-2009, 01:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کانون هواداران پرسپولیس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با هيچكس قهر نبودم و نيستم كه بخواهم آشتي كنم. حسين بادامكي عنوان كرد: خوشحال هستم كه دوباره مي‌توانم در كنار بازيكنان تمرين و به تيم محبوبم خدمت كنم. وي افزود: در پرسپوليس با هيچ كس قهر نبودم كه بخواهم آشتي كنم. اتفاقاتي كه بين من و وينگادا پيش آمد حل شد و بهتر است ديگر به گذشته فكر نكنيم. بادامكي در جواب اين سئوال كه آيا با اين وضعيت باز هم در پرسپوليس خواهد ماند يا خير، اظهار داشت: آدم از فرداي خود خبر ندارد. بايد ببينم شرايط چطور خواهد شد. وي در جواب سئوال كه اگر باز هم از ليست 18 نفره خط بخورد، چه كار خواهد كرد؛ گفت: در اين بهتر است هيچ حرفي نزنم و تا 9 ارديبهشت، يعني يك روز قبل از بازي جام حذفي با سپاهان، منتظر باشم تا ببينم چه اتفاقي خواهد افتاد.

m2stech
28-04-2009, 11:15
کریمی منتخب مردم

علی کریمی هافبک ارزشمند سرخپوشان از سوی مخاطبان برنامه 90 به عنوان بهترین بازیکن لیگ هشتم انتخاب شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شب گذشته سؤال نظرسنجی برنامه 90 مربوط به بهترین بازیکنان لیگ هشتم بود که در میان 5 گزینه برگزیده، علی کریمی هافبک ارزشمند سرخپوشان با اختصاص بیش از 51٪ آرا به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد. این در حالی بود که نزدیکترین فرد به جادوگر آسیا تنها توانست 25٪ از آرا را به خود اختصاص دهد.
علی کریمی که از اواسط نیم فصل اول لیگ هشتم به خانه خود بازگشت با ارائه بازی‌های درخشان و تأثیر گذار موجب تحسین همگان شد.

در آخرین برنامه سال 87 نود (26/12/87) در میان اسامی بهترین بازیکنان سال نام علی کریمی گنجانده نشده بود که همان زمان موجب انتقادات فراوانی شد. در همان زمان هم اعلام شد در صورت گنجاندن نام ستاره سرخپوشان در میان نامزدها، علی کریمی با اختلاف زیادی در صدر خواهد ایستاد.

shahrokh_sib
28-04-2009, 13:02
از یه طرف خوشحالم که اینجارو استقلالی ها ترک کردن از یه طرف هم میخواستم جوابهای زیر رو بدم ...

ممنون میشم سنت رو یگی
اخه نمیدونم قد میده یا نه که سال اول لیگ برتر رو به یاد بیاری !!!!

2.بعضیا میگن استقلال تبانی کرده ، که من اونرا در این سطح نمی بینم که بخوان در این مورد نظر بدن!

با این اوصاف قهرمانی لیگ به استقلال رسید و باید به فکر جام حذفی و آسیا باشیم که با قدرت بریم جلو ،از یه طرف خوشحالم

که بازی با سپاهان تو آزادیه و میتونیم بریم به ورزشگاه....

ایشاا... هوادارا میان به ورزشگاه و با تیم دوباره آشتی میکنن ...

به نظر من اگه وینگادا بمونه که بعید به نظر میاد خیلی از بازیکنا میرن....

ضمنا" روزنامه خبر ورزشی چند روز پیش نوشته بود سایپا با محسن خلیلی مذاکره کرده ؟؟!!!

ali_ranger22
28-04-2009, 13:03
من نود رو تا آخر ندیدم بعد از قلعه نوعی دیگه چه اتفاق خاصی افتاد ؟

aluminum
28-04-2009, 14:36
«تركي» داور ديدار پرسپوليس و سپاهان شد

از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران مسابقات جام حذفی اعلام شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اسامی داوران به شرح ذیل می‌باشد:

دور اول از مرحله دوم از بازیهای حذفی کشور-پنجشنبه 10/2/88
مس رفسنجان-استقلال تهران-ساعت 17:15-مرحله 16/1-نوش آباد-رفسنجان
تورج حق وردی-بابک داوری-محمد رضا منصوری –محمد حسن شهریارپناه-ناظر:ابوطالب طاهریان

صبای قم-شموشک نوشهر-ساعت 17:15-مرحله 8/1-یادگار امام-قم
هدایت ممبینی-کیانوش داوود زاده- بهروز برون-محمدمللی-ناظر:محمد ریاحی

پرسپولیس –فولاد مبارکه سپاهان-ساعت 16:30-مرحله 8/1-آزادی-تهران
محسن ترکی-حسن کامرانی فر-رضا سخندان-سعید فتاحی-ناظر:حمید خوشخوان

برق شیراز-راه آهن-ساعت 17:15-مرحله 8/1-محل برگزاری مسابقه متعاقبا اعلام می شود.
محمود رفیعی-صفدر احمدی-حسین عباسی-پیروز سیف الله پور-ناظر:نادر جعفری

جمعه:11/2/88
ذوب آهن-فولاد خوزستان
مسعود مرادی-حیدر شکور-مرتضی کریمی-رحیم مهر پیشه

خوب باید انگار حسابی اعصابمون سر بازی خورد بشه و یه دو سه تا اخراجی ببینیم

بردیا
28-04-2009, 16:08
ترکی میخواد مثل داورای سخت گیر ایتالیایی قضاوت بکنه ولی نمیتونه

momkhbpsp
28-04-2009, 17:52
من نود رو تا آخر ندیدم بعد از قلعه نوعی دیگه چه اتفاق خاصی افتاد ؟

هیچی
یه سری این بازی ملوان ابومسلم بود که یه جورایی فردوسی پور به علت کمی وقت پیچوندش
بعد هم این بحث مایلی و فیروز بود که ته خنده بود مخصوصا تیپ و قیافه فیروز.
میگفت من به بازیکن خودم گفتم داری چه غلطی میکنی اونوقت این آقا اومد اون جنجال رو به پا کرد مایلی هم چرت و پرت میگفت
با آذری مدیر عامل ذوب هم صحبت کرد که شروع کرد به گله کردن و بهونه آوردن از عادل که تو نزاشتی قهرمان بشیم و ما رو دعوت نکردی به برنامت و عادل هم گفت که شما بهونه دیگه ای واسه قهرمان نشدنتون پیدا نکردی حالا به ما گیر میدی بعد گفت من اگه تیمم قهرمان میشد هم نمیومدم برنامت.عادل هم گفت باشه اگه میخوای ما دیگه زنگ هم بهتون نمیزنیم.
کلا فک کنم همینا بود
من خودمم تو خواب و بیداری نگاه میکردم

m2stech
28-04-2009, 18:00
غیبت خلیلی و رضائی در بازی با سپاهان

محسن خلیلی و رحمان رضائی بازیکنان ارزشمند پرسپولیس بازی با سپاهان را از دست دادند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،‌ محمود خوردبین سرپرست متعصب سرخپوشان در گفت و گوی اختصاصی با سایت باشگاه اعلام کرد محسن خلیلی و رحمان رضائی به دلیل مصدومیت بازی با سپاهان را از دست داده و از فهرست 18 نفره خارج خواهند شد. وی اضافه کرد سایر بازیکنان پرسپولیس از فردا برای بازی با سپاهان به اردو خواهند رفت.

C. Breezy
28-04-2009, 18:24
یعنی خلیلی دوباره مصدوم شد ؟؟؟:18:

momkhbpsp
28-04-2009, 19:26
یعنی خلیلی دوباره مصدوم شد ؟؟؟:18:
من فکر کنم یک حربه است تا دل سپاهانی ها فعلا شاد باشه

ali_ranger22
28-04-2009, 19:28
آخرین افشاگری های مایلی کهن

سایت گل - این خلاصه ایست از حرفهای محمد مایلی کهن که دیروز بعد از جلسه کمیته انضباطی به زبان آورد.او که ظاهرا از توجه روزنامه های ورزشی به جملات جنجالی و زردش احساس خوبی دارد، دوباره در ژست چه گوارا خود را به عنوان منادی پاکی فوتبال معرفی کرد وبقیه را فاسد و ناپاک... او مستقیما به فیروز کریمی و باشگاه استقلال اتهامات سنگینی وارد کرده است که اگر دادستانی در فوتبال ایران وجود داشته باشد باید جنجالی ترین دادگاه تاریخ فوتبال ایران را تشکیل دهد.بخوانید:
*من امروز صحبت‌هايم را انجام دادم و مداركي را كه درباره صحبت‌هايم داشتم به كميته انضباطي ارائه كردم. بازيكناني كه زير نظر من و فيروز كريمي كار كرنند همه آنها در قيد حيات هستند و مي‌توانند بگويند چه كارهايي با آنها انجام شده است. آن بازيكنان مي‌گويند اگر به حرف هايشان گوش نمي‌كرديم به ما مي‌گفتند ساكت را بردار و برو.
* براي تمام حرف هايم شاهد زنده دارم. حتي درباره فينال جام حذفي فصل گذشته كه بين استقلال و پگاه انجام شد صحبت‌هايي را مطرح كردم؛ اينكه با چه كساني تماس گرفته شد و چه صحبت هايي ميان آنها رد و بدل شد. آدرس تمام آنها را به كميته انضباطي دادم.
* از محروميت نمي‌ترسم بلكه مي‌خواهم از فوتبال لذت ببرم. لزومي هم ندارد براي اينكه در فوتبال پاك باشم، حتما در ميدان حضور داشته باشم. من دوسال بيرون از فوتبال بودم.
*علی مولايي که درباره دوپینگ حرفهایش را پس گرفت ،جوان است و به پول فوتبال نياز دارد اما من نگران نيستم كه نانم را قطع كنند. او صحبت‌هايي را در يكي از روزنامه‌ها مطرح كرد و سپس حرف هايش را پس گرفت اما من تا زماني كه زنده‌ام حقايق را مي‌گويم؛ مگر اينكه من را بكشند.
* در مدت 15 روزي كه سرمربي تيم ملي بودم جزء به جزء‌ حرفهایم با مسئولان فدراسیون را نوشته‌ام و مي‌خواهم كتابي در مورد سرمربيگري 15 روزه ام در تيم ملي منتشر كنم و عوايد آن را هم به امور خيريه مي‌دهم.
*پارسال مدير شركت مس به من پيشنهاد داد به عنوان مديرعامل باشگاه مس فعاليتم را آغاز كنم. من به ايشان گفتم شما تيم خود را بسته‌ايد و تيم خوبي هم هست و سرمربي داريد كه مي‌توانيد نتيجه بگيرد؛ بنابراين نمي‌آيم اما ايشان گفت شما بيا مديرعامل و سرمربي ما شو. او گفت 200 -300 ميليون تومان هم به من پول مي‌دادند اما من باز هم قبول نكردم.
* بيانيه شماره 3 من هم آماده است با اين عنوان "عصر به خير آقايان " كه منظورم مسئولان فدراسيون فوتبال است. به نظرم مشروعيت فدراسيون فوتبال زير سئوال است. علي كفاشيان چگونه رئيس فدراسيون فوتبال شد؟ در انتخابات يك نفره. در ديدار سايپا و استقلال دو پروژه طراحي شده بود. پروژه اول اينكه تيم من اگر 5 گل خورد؛ عليه مربي تيم ملي شعار دهند و بگويند اين مربي بي‌عرضه است و اگر نتوانستند تيم مرا ببرند عليه خانواده‌ام شعار بدهند كه در نهايت هم همين گونه شد.
* من در بازی استقلال و سایپا زمانی که مورد توهین قرار گرفتم اشتباه کردم که آزادي را به آتش نكشيدم و كاسه صبرم لبريز نشد...اما دو روز بعد با وجود تمام اهانت‌هايي كه به من شد، باشگاه استقلال عليه من بيانيه صادر كرد و سرپرست اين تيم عليه من صحبت كرد. و سپس قلعه‌نويي در تلويزيون گفت اين آقا زياد اراجيف مي گويد. مگرمن چقدر مي توانم خويشتن‌دار باشم؟

h_starboy
28-04-2009, 19:39
وووووواااااااااااااااییی خلیلی مصروم شده ؟؟؟؟؟؟؟؟
نگین تورو خدا

ferdfe
28-04-2009, 20:06
بابا حاج مايلي گريه ام گرفت بس كن ديگه :37::27::39:

ولي نمي دونم بابا تو ديگه چيكارت به مس :18:

m2stech
28-04-2009, 22:59
دریافت صحنه ضربه پنالتی آرش برهانی

کانون هواداران پرسپولیس : با توجه به درخواست مکرر هواداران عزیز صحنه پنالتی آرش برهانی در بازی با پیام خراسان در ویدئو گالری سایت قرار گرفت. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Kasra 91
28-04-2009, 23:51
اون صحنه که خودشو گول میزنه وجود نداره:دی؟

m2stech
29-04-2009, 10:36
الشارجه با مربی جدید مقابل سرخپوشان

تونی الیویرا مربی پرتغالی باشگاه شارجه روز سه شنبه و بدنبال نتایج ضعیف این تیم اخراج شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از پایگاه خبری AFC، شارجه نه در بازیهای لیگ امارات و نه در لیگ قهرمانان نتایج خوبی نگرفته و به همین دلیل باشگاه عبدول غدیر عبدول الوهاب عراقی را جانشین الیویرا کرده است.

شارجه که با شکست دمپو هند به لیگ قهرمانان راه پیدا کرد در گروه دوم با پرسپولیس همگروه شد اما جایی بهتر از پایین جدول پیدا نکرد.

پرسپولیس در اولین دیدار خود با این تیم 3-1 در آزادی برنده شد. بعد تیم اماراتی در سه بعدی هم بازنده شد تا بدون هیچ امتیازی تیم آخر شود.

شارجه که حریف هفته آینده پرسپولیس در لیگ قهرمانان است در لیگ امارات هم حال و روز خوشی ندارد و در هر سه بازی اخیر بازنده شده است. آنها با مجموع 10 باخت در بین دوازده تیم لیگ امارات با 18 امتیاز در رده هشتم هستند.

عبدول الوهاب مربی جدید شارجه قبل از اینکه تیمش میزبان پرسپولیس باشد در لیگ امارات برای اولین بار مقابل الاهلی روی نیمکت خواهد نشست.

m2stech
29-04-2009, 10:40
نیكبخت: با جان و دل بازی می كنم، اما ناسزا می‌شنوم

هافبك تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می‌كنم، اما نمی‌دانم چرا برخی هواداران به من ناسزا می‌گویند

علیرضا نیكبخت واحدی در گفت و گو با خبرگزاری فارس درباره شرایط پرسپولیس، شرایط خودش و فوتبال ایران صحبت كرد:

*لیگ هشتم را چگونه ارزیابی می‌كنی؟
فصل خوبی بود و فوتبال ما نسبت به سال قبل پیشرفت‌ داشت اما هنوز هم برای رسیدن به شرایط ایده‌آل فاصله داریم.

*چرا هواداران پرسپولیس در فصل جاری با تو نامهربان از قبل بودند؟
نمی‌دانم؛ از خودشان بپرسید. من برای پرسپولیس با جان و دل بازی كردم و همیشه تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس به كار برده ام چون این تیم را دوست دارم و مدیون آن هستم البته این كار هواداران اجحاف به بازیكنان است.

*هواداران حریف هم به تو توهین می‌كنند...
بله؛ این موضوع متاسفانه در فوتبال ایران دیده می‌شود و هیچ كس در باشگاه‌هایی كه با نام فرهنگی هستند از این موضوع جلوگیری نمی‌كند.

*چه كسی باید جوابگو این مشكلات باشد؟
نمی‌دانم اما تنها موضوعی را می‌توانم به عنوان یك بازیكن بازگو كنم این است كه این فحاشی برای اولین بار و یا آخرین بار در فوتبال ما رخ نمی دهد. عده ای به آرامی در حال جریان‌سازی علیه بعضی ها هستند. در این صورت فوتبال ما ضربه می‌خورد.

*عكس‌العمل شمادر قبال این رفتارها چیست؟
اگر فردی به خانواده‌ شما 90 دقیقه‌ بی‌احترامی كند و با حرف‌هایی زشت؛ دنیا را مقابل چشمان شما به چرخش در آورد چه رفتای می‌كنید؟ خدا به ما قدرت داده است كه در قبال این موضوع عكس‌العمل نشان ندهیم؛ اما گاهی اوقات در قبال این كار سعی می‌كنم صبور باشم اب این حال در مسائل فنی شاید دچار مشكل شوم.

*پس هواداران را مقصر برخی اتفاقات ناخوشایند در ورزشگاه ها می‌دانید؟
خیر؛ اما سئوال من این است كه تماشاگرنماها تا چه وقت می‌خواهند به این كار خود ادامه دهند و هر چه دلشان می‌خواهد علیه یك بازیكن بگویند. ما باید دنبال روزی باشیم كه سالم‌ترین جو برای ورزشگاه های فوتبال باشد.

*چرا این حاشیه‌ها بیشتر برای تو اتفاق می‌افتد؟
من حاشیه‌ را دوست دارم اما جنجال را هرگز قبول ندارم. بازیكنان بزرگ دنیا نیز دچار این حواشی می‌شوند. این هم از شانس‌ من است كه بی‌احترامی نیز با این مسائل آمیخته شده است.

*آیا با فرهنگ‌سازی این مسئله درست می شود؟
اصلا می‌دانیم فرهنگ‌سازی یعنی چه؟ این سئوالی است كه برای من در طول عمرم فوتبالی‌ام مطرح شده است. فرهن گسازی فقط شعار نیست بلكه به عمل نیاز دارد تا 30 هزار هوادار در یك ورزشگاه دنیا را برای یك بازیكن خراب نكند.

*پس تا به امروز در این امر موفق نبوده‌ایم؟
من قاضی نیستم كه به این مورد جواب دهم اما فرهنگ‌سازی برای یك نفر فایده ندارد. به همین دلیل است كه می‌گویم هنوز نمی‌دانیم فرهنگ‌سازی یعنی چه.

*آیا به خشونت هم مانند حاشیه علاقه داری؟
هرگز. تعصب طرفداران استقلال و پرسپولیس در همه جامعه دنیا وجود دارد. اگر بازی‌های اسپانیا و ایتالیا را دیده باشید مخصوصا در دربی‌ها درگیری‌هایی پیش می‌آید كه منجر به كشته شدن برخی از هواداران هم می شود.

*یعنی انتظار دارید در ایران هم همین اتفاق بیفتد؟
اصلا این طور نیست. این مسائل جزیی از فوتبال است اما خدا را شكر كه در ایران كمتر از اروپا اتفاق می‌افتد. وقتی فیگو از بارسلونا با خاطرات درخشانش به رئال مادرید آمد هواداران با اشیاء مختلف او را بدرقه كردند و در دربی بلای بدی سر این بازیكن آوردند.

*بدترین خاطره ات در طول زندگی فوتبالی كدام بازی بود؟
برای من این موضوع زیاد پیش آمده است. در یك بازی چند سال پیش در رشت به میدان رفتم و در كنار بازیكنان بزرگی بازی می‌كردم كه بهتر است اسم آنها نبرم اما بلایی با بی‌احترامی سر ما آورند كه آن روز فكر كردم كه چرا فوتبالیست شدم. به همین دلیل هرگز آن روز را فراموش نمی‌كنم و جزء خاطرات تلخ من است. غیر از من حتی به الگوهای فوتبالی من هم بی‌احترامی شد.

*چرا همان وقت با این موضوع برخورد نشد؟
این موضوع را باید از كمیته انضباطی پرسید. متاسفانه آنقدر پیگیری نكرده‌ایم تا این كار به اینجا رسیده و تاثیر زیادی در فوتبال گذاشته است. شرایط طوری شده كه دیگر یك پدر دوست ندارد با فرزندانشان به ورزشگاه بیاید.

*پس چرا فوتبال ما با این همه مشكل نام حرفه‌ای را یدك می كشد؟
چه چیز فوتبال ما واقعا حرفه‌ای است؛ زمین یا پول دادن به بازیكنان؟ من معتقدم فقط اسم حرفه‌ای روی فوتبال ما نقش بسته و فقط در حد حرف حرفه‌ای هستیم.در عمل به دنبال رفع مشكلات نیستیم اما در حرف‌ می‌خواهیم خود را جزء بهترین‌ها بدانیم. البته در این راه تلاش‌های زیادی شده ولی نمی‌دانم چرا بدون نتیجه مانده است.

*نیكبخت سقف آرزوهای خود در فوتبال تا كجا می‌بینید؟
تا جایی كه هر وقت فكر كنم موثر نیست، كفش‌هایش را آویزان كند.

*حرف پایانی؟
خطاب من در این مصاحبه فقط به تماشاگرنماها بود؛ البته افرادی هستند كه عاشق تیم‌های خود هستند و 90 دقیقه بازیكنان را تشویق می‌كنند. من در پرسپولیس از این افراد زیاد می‌شناسم و خودم را مدیون آنها می‌دانم امیدوارم در پایان این فصل با تلاش زیاد جام حذفی را به آنها تقدیم كنیم.

corey
29-04-2009, 11:18
* براي تمام حرف هايم شاهد زنده دارم. حتي درباره فينال جام حذفي فصل گذشته كه بين استقلال و پگاه انجام شد صحبت‌هايي را مطرح كردم؛ اينكه با چه كساني تماس گرفته شد و چه صحبت هايي ميان آنها رد و بدل شد. آدرس تمام آنها را به كميته انضباطي دادم.

وقعا اگه یه همچین چیزی صحت داشته باشه پای خیلی ها میاد وسط

ali_ranger22
29-04-2009, 12:15
دقیقا ! اگه این حرفایی که میزنه واقعی باشه (که به احتمال زیاد هست ) باید شاهد یکی از بزگترین رسوایی ها تو ورزش و مملکت و.. باشیم ! هر چند اینا جربزه ی فاش کردن واقعیت ها رو ندارن
مگه قلعه نوعی نبود ؟ زرینچه اومد گفت تبانی و.. بعد خیلی راحت حرفشو پس گرفت و 2 میلیون هم جریمه شد ! یعنی چی آخه ؟ با آبروی یکی بازی کرده بعد 2 میلیون جریمه ؟!؟؟ اینا معلوم میکنه که پای کله گنده ها وسطه یعنی رئیس های اصلی .. که به هیچ وجه نمی زارن این چیزا لو بره

aluminum
29-04-2009, 14:19
آخرین افشاگری های مایلی کهن

سایت گل - این خلاصه ایست از حرفهای محمد مایلی کهن که دیروز بعد از جلسه کمیته انضباطی به زبان آورد.او که ظاهرا از توجه روزنامه های ورزشی به جملات جنجالی و زردش احساس خوبی دارد، دوباره در ژست چه گوارا خود را به عنوان منادی پاکی فوتبال معرفی کرد وبقیه را فاسد و ناپاک... او مستقیما به فیروز کریمی و باشگاه استقلال اتهامات سنگینی وارد کرده است که اگر دادستانی در فوتبال ایران وجود داشته باشد باید جنجالی ترین دادگاه تاریخ فوتبال ایران را تشکیل دهد.بخوانید:
*من امروز صحبت‌هايم را انجام دادم و مداركي را كه درباره صحبت‌هايم داشتم به كميته انضباطي ارائه كردم. بازيكناني كه زير نظر من و فيروز كريمي كار كرنند همه آنها در قيد حيات هستند و مي‌توانند بگويند چه كارهايي با آنها انجام شده است. آن بازيكنان مي‌گويند اگر به حرف هايشان گوش نمي‌كرديم به ما مي‌گفتند ساكت را بردار و برو.
* از محروميت نمي‌ترسم بلكه مي‌خواهم از فوتبال لذت ببرم. لزومي هم ندارد براي اينكه در فوتبال پاك باشم، حتما در ميدان حضور داشته باشم. من دوسال بيرون از فوتبال بودم.
*علی مولايي که درباره دوپینگ حرفهایش را پس گرفت ،جوان است و به پول فوتبال نياز دارد اما من نگران نيستم كه نانم را قطع كنند. او صحبت‌هايي را در يكي از روزنامه‌ها مطرح كرد و سپس حرف هايش را پس گرفت اما من تا زماني كه زنده‌ام حقايق را مي‌گويم؛ مگر اينكه من را بكشند.
* در مدت 15 روزي كه سرمربي تيم ملي بودم جزء به جزء‌ حرفهایم با مسئولان فدراسیون را نوشته‌ام و مي‌خواهم كتابي در مورد سرمربيگري 15 روزه ام در تيم ملي منتشر كنم و عوايد آن را هم به امور خيريه مي‌دهم.
*پارسال مدير شركت مس به من پيشنهاد داد به عنوان مديرعامل باشگاه مس فعاليتم را آغاز كنم. من به ايشان گفتم شما تيم خود را بسته‌ايد و تيم خوبي هم هست و سرمربي داريد كه مي‌توانيد نتيجه بگيرد؛ بنابراين نمي‌آيم اما ايشان گفت شما بيا مديرعامل و سرمربي ما شو. او گفت 200 -300 ميليون تومان هم به من پول مي‌دادند اما من باز هم قبول نكردم.
* بيانيه شماره 3 من هم آماده است با اين عنوان "عصر به خير آقايان " كه منظورم مسئولان فدراسيون فوتبال است. به نظرم مشروعيت فدراسيون فوتبال زير سئوال است. علي كفاشيان چگونه رئيس فدراسيون فوتبال شد؟ در انتخابات يك نفره. در ديدار سايپا و استقلال دو پروژه طراحي شده بود. پروژه اول اينكه تيم من اگر 5 گل خورد؛ عليه مربي تيم ملي شعار دهند و بگويند اين مربي بي‌عرضه است و اگر نتوانستند تيم مرا ببرند عليه خانواده‌ام شعار بدهند كه در نهايت هم همين گونه شد.
* من در بازی استقلال و سایپا زمانی که مورد توهین قرار گرفتم اشتباه کردم که آزادي را به آتش نكشيدم و كاسه صبرم لبريز نشد...اما دو روز بعد با وجود تمام اهانت‌هايي كه به من شد، باشگاه استقلال عليه من بيانيه صادر كرد و سرپرست اين تيم عليه من صحبت كرد. و سپس قلعه‌نويي در تلويزيون گفت اين آقا زياد اراجيف مي گويد. مگرمن چقدر مي توانم خويشتن‌دار باشم؟

مطمئن باشید اگه نتونستن ساکتش کنن یه جوری سرش رو زیر اب می کنن

نوازی و زرینچه که زیاد طاقت نیاوردن

aluminum
29-04-2009, 14:23
کی یا پایه هستند برای بازی فردا بریم استادیوم؟

arash_3tar
29-04-2009, 15:54
با اعلام مديربرنامه‌هايش
آرفي با پرسپوليس قرارداد داخلي امضا كرد
خبرگزاري فارس: مهاجم آلماني تيم فوتبال پيام مشهد قرارداد داخلي دو ساله‌اي را باشگاه پرسپوليس امضا كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس اشپيتيم آرفي امروز با باشگاه پرسپوليس قرارداد دوساله‌اي را به صورت داخلي امضا كرد.
عباس نبوي مدير برنامه‌هاي اين بازيكن با تاييد اين خبر به خبرگزاري فارس گفت: تا ساعتي ديگر در فدراسيون فوتبال حاضر خواهيم شد تا كارهاي اداري اين انتقال انجام شود.
آرفي در ليگ برتر هشتم با 18 گل زده دومين گلزن ليگ برتر بود

arash_3tar
29-04-2009, 15:54
دومين صيد پس از آرفي
صبري با پرسپوليس قرارداد داخلي بست
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال مقاومت سپاسي شيراز با باشگاه پرسپوليس قرارداد 2 ساله داخلي منعقد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مصطفي صبري امروز با حضور در باشگاه پرسپوليس و پس از مذاكره با مديران اين باشگاه قرارداد داخلي دوساله‌اي را امضا كرد.
عباس انصاري‌فرد در گفت و گو با خبرنگار فارس اين خبر و همچنين پيوستن آرفي به پرسپوليس را تاييد كرد

ali_ranger22
29-04-2009, 16:03
بازی ساعت چنده ؟

resident_evil
29-04-2009, 16:07
بازی ساعت چنده ؟

الان اخبار گفت 17:30 : دی

بردیا
29-04-2009, 18:24
کی یا پایه هستند برای بازی فردا بریم استادیوم؟

من فردا انتخابی تیم دانشکده دارم از ساعت 2تا 4 وگرنه حتما میومدم

aluminum
29-04-2009, 21:55
از ورزشگاه براتون عکس میارم

این قرار داد های داخلی هم هیچ اعتمادی بهش نیست

به اختمال زیاد کنسل میشن

بردیا
29-04-2009, 23:24
از ورزشگاه براتون عکس میارم

این قرار داد های داخلی هم هیچ اعتمادی بهش نیست

به اختمال زیاد کنسل میشن

آره
مگه پارسال نبود که با بیک زاده و عباسفرد بستیم که جفتشون رفتن استقلال؟
حالا خوبه به هیچ موفقیت خاصی هم نرسیدن به جز نیمکت نشینی در اکثر اوقات

ali_ranger22
30-04-2009, 11:16
بعضی موقع ها هم این قرارداد های داخلی به نفعمونه ! نمونش برهانی ! :دي خوب شد نیومد وگرنه تا حالا از دست این پنالتی هاش و... دق می کردیم !

B3HZ@D
30-04-2009, 11:27
قرار داد داخلی در ایران یعنی کشک
به امید برد مقابل سپاهان و قهرمانی در جام حذفی

♠ ♥ ♦ ♣
30-04-2009, 11:51
قرار داد داخلی تو این موقع از فصل چیزی جز ضرر برامون نداره ، هم روحیه بازیکنای فعلی را شاید خراب کنه

هم اینکه فقط یه تبلیغی هست برا اون بازیکنا

m2stech
30-04-2009, 12:44
دایی، خداداد و استیلی در کورس سرمربيگری پرسپوليس

يک منبع آگاه از حميد استيلی، علی دايی و خدادادعزيزی به عنوان مطرح ترين گزينه های سرمربيگری تيم فوتبال پرسپوليس در فصل آينده رقابتهای ليگ برتر خبر داد.

این منبع آگاه در گفتگو با برنا، ضمن بیان اینکه در صورت شکست پرسپولیس درمقابل سپاهان در جریان بازی فردا ،برکناری وینگادا سر مربی فعلی این تیم قطعی است افزود :در اینصورت ،ازمیان استیلی ، دایی وعزیزی سر مربی پرسپولیس انتخاب خواهد شد.

وی با اشاره به جلسه هیئت مدیره پرسپولیس ادامه داد: شانس خداداد عزیزی در میان این سه گزینه از بقیه بیشتر است.

گفتنی است تیمهای پرسپولیس وسپاهان فردا پنجشنبه از ساعت 16در چارچوب رقابتهای حذفی به دیدار هم خواهند رفت.

m2stech
30-04-2009, 12:49
اگر دایی :2: بیاد خیلی ها مثل کاظمیان و مبعلی پرسپولیس نمیان و شایدم کریمی هم بذاره بره!!!

JEFF_HARDY
30-04-2009, 12:57
خليلي و رضايي غايبان پرسپوليس مقابل سپاهان
خبرگزاري فارس: پزشك تيم فوتبال پرسپوليس گفت:‌ پس از جلسه با وينگادا تصميم گرفتيم خليلي و رضايي در ديدار مقابل سپاهان به ميدان نروند.

فريد زرينه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: با توجه به اينكه قصد نداريم بازيكنان خود را در ديدار با الشارجه از دست دهيم، در جلسه‌اي با وينگادا تصميم گرفتيم محسن خليلي و رحمان رضايي به دليل تشديد نشدن مصدوميتشان در ديدار با سپاهان به ميدان نروند.
وي ادامه داد: خليلي از ناحيه كشاله ران و رضايي از ناحيه همسترينگ پا دچار آسيب ديدگي هستند و با استراحت و تمرينات ويژه مي توانند در ديدار هفته آينده برابر الشارجه به ميدان بروند.
پرسپوليس فردا در چارچوب جام حذفي از ساعت 17:15 ميزبان سپاهان است

JEFF_HARDY
30-04-2009, 12:57
در گفت و گو با فارس
پتروويچ: سخت‌ترين بازيمان را پيش رو داريم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: فردا بايد سخت‌ترين بازي خود را مقابل سپاهان انجام دهيم.

ايوان پتروويچ در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس تصريح كرد: پس از انجام يك بازي 90 دقيقه اي براي پرسپوليس در ديدار مقابل راه آهن در شرايط خوبي قرار دارم و آماده هستم تا براي پرسپوليس در بازي مقابل سپاهان به ميدان بروم.
وي يادآور شد: با توجه به شرايط موجود يكي از سخت ترين بازي هايي كه در پرسپوليس حضور دارم را بايد انجام دهيم. خيلي دوست دارم بعد از ناكامي در ليگ با كسب يك جام در اين فصل هواداران را خوشحال كنم.
پتروويچ ادامه داد: سپاهان تيم سختكوشي است و يكي از قدرت هاي فوتبال ايران به شمار مي رود. با اين حال پرسپولس تيمي است كه در صورتي كه در حد خود ظاهر شود تيمي جلودارش نيست. اگر قدر فرصت ‌هاي به دست آمده را بدانيم مي‌توانيم مدعي درجه يك قهرماني در جام حذفي باشيم.
پرسپوليس از ساعت 17:15 فردا در چارچوب جام حذفي ميزبان سپاهان است

JEFF_HARDY
30-04-2009, 12:58
در گفت و گو با فارس
انصاري فرد: هدايتي از پرسپوليس نمي‌رود
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: هدايتي از جمع ما جدا نخواهد شد.

عباس انصاري فرد در گفت و گو با خبرگزاري فارس، درباره شايعه اختلاف با رئيس هيات‌ مديره پرسپوليس عنوان كرد: من و هدايتي هيچ گونه اختلافي با هم نداريم و با يكديگر كاملا هماهنگ هستيم. اين مسائل را افرادي مطرح مي‌كنند كه به دنبال حاشيه‌سازي هستند و مي‌خواهند پرسپوليس موفق نشوند. به دهر حال ما در جلسات خيلي شفاف درباره مسايل مختلف با همديگر صحبت مي‌كنيم.
وي ادامه داد: عده‌اي مي‌خواهند من را روبروي هدايتي قرار بدهند و به اهداف خود برسند. من با او هيچ مشكلي ندارم. اينكه مي‌گويند ما براي حضور دايي در فصل آينده به جاي وينگادا دچار اختلاف نظر هستيم صحت ندارد.
انصاري فرد تاكيد كرد: وينگادا با نظر هيات‌مديره؛ سرمربي پرسپوليس شد. اين تصميمي بود كه جمع گرفت. در آستانه بازي با سپاهان عده‌اي با مطرح كردن اين مسائل كه من مخالف وينگادا هستم مي‌خواهند جو تيم را به هم بريزند.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره شايعه استعفاي هدايتي تصريح كرد: اين اتفاق رخ نخواهد داد. ما دوست نداريم هدايتي را از دست بدهيم.
انصاري فرد درباره اينكه هدايتي گفته نامه مديران باشگاه براي بخشيده شدن جريمه 10 درصدي به هيات مديره نرسيده اظهار داشت: من اين نامه را نوشته‌ و آن را فرستاده‌ام؛ شايد به دست ايشان نرسيده است. من هرگز نگفتم كه جريمه بازيكنان پرسپوليس بخشيده شده؛ بلكه گفتم در اين باره به هيات مديره نامه نوشته‌ام.
وي در خصوص ديدار پرسپوليس مقابل سپاهان گفت: اين بازي را مي‌توان فينال زود هنگام جام حذفي دانست. سپاهان تيم قدرتمندي است و ما بايد با هوشياري برابر اين تيم به ميدان برويم. بازيكنان پرسپوليس به حساسيت اين بازي واقف هستند و مي‌دانند كه جام‌حذفي ميدان مناسبي براي اثبات شايستگي‌هايشان است. اميدوارم هواداران نيز در اين راه ما را ياري كنند.
انصاري فرد يادآور شد: پس از عدم نتيجه‌گيري در ليگ برتر بايد در جام‌‌ حذفي با قدرت ظاهر شويم. هواداران از ما انتظار دارند و بايد پاسخ مناسبي به توقعات آنان بدهيم.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره كمك‌هاي مالي به اين باشگاه خاطرنشان كرد: ‌سازمان تربيت بدني همواره يار و ياور ما بوده و براي رفع مشكلات به ما كمك كرده است. با اين حال همچنان چشم‌ انتظار كمك يك ميلياردي هستيم كه دكتر احمدي‌نژاد اعلام كرده بود به باشگاه پرسپوليس تعلق مي‌گيرد.
تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 17:15 فردا در چارچوب جام‌حذفي در ورزشگاه آزادي ميزبان سپاهان است.

JEFF_HARDY
30-04-2009, 12:59
در گفت و گو با فارس
شيري: بايد قدر موقعيت‌هايمان را بدانيم
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در بازي‌هاي حساسي مثل سپاهان بايد قدر موقعيت هاي خودمان را بدانيم.

مجتبي شيري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: بدون شك بازي با سپاهان سرنوشت ما را رقم مي‌زند و مي دانيم كه بازي بسيار سختي را در پيش داريم. هر دو تيم انگيزه زيادي براي گرفتن يك جام در اين فصل دارند.
وي افزود: تنها نكته مثبت ما در اين بازي اين است كه ميزبان هستيم و با حضور 100 هزار نفري تماشاگران مي توانيم به موفقيت برسيم.
شيري با اشاره به مهاجمان سپاهان عنوان كرد: بايد در ساختار دفاعي دقت كامل داشته باشيم. مهاجمان سپاهان باتجربه و خلاق هستند.
شيري در خصوص حضور افشين قطبي در تيم ملي گفت: براي ما فرقي ندارد كه دايي، مايلي كهن يا قطبي سرمربي تيم ملي باشد. هدف همه اين است كه به جام جهاني برسيم. در اين راه همه بايد كمك كنند.

JEFF_HARDY
با اعلام مديربرنامه‌هايش
آرفي با پرسپوليس قرارداد داخلي امضا كرد
خبرگزاري فارس: مهاجم آلماني تيم فوتبال پيام مشهد قرارداد داخلي دو ساله‌اي را باشگاه پرسپوليس امضا كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس اشپيتيم آرفي امروز با باشگاه پرسپوليس قرارداد دوساله‌اي را به صورت داخلي امضا كرد.
عباس نبوي مدير برنامه‌هاي اين بازيكن با تاييد اين خبر به خبرگزاري فارس گفت: تا ساعتي ديگر در فدراسيون فوتبال حاضر خواهيم شد تا كارهاي اداري اين انتقال انجام شود.
آرفي در ليگ برتر هشتم با 18 گل زده دومين گلزن ليگ برتر بود.

mehdi_360
اینا همش شایع است
خدادا عزیزی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
علی دایی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حمید استیلی...!!!!!!!!!!

JEFF_HARDY
30-04-2009, 13:00
به هيچ تيم ديگري نخواهم رفت
آرفي: از پيوستن به پرسپوليس خوشحالم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پيام مشهد گفت:‌ از پيوستن به پرسپوليس كه يك تيم بزرگ است، خوشحالم.

اشپيتيم آرفي در گفت ‌‌و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس درباره عقد قرارداد 2 ساله داخلي با پرسپوليس اظهار داشت: از اينكه به پرسپوليس پيوستم خوشحالم زيرا پرسپوليس باشگاه بزرگي است.
وي افزود: روز يكشنبه آينده راهي آلمان مي‌شوم و يك تا يك ماه و نيم ديگر به ايران باز خواهم گشت.
اين مهاجم آلماني پرسپوليس در مورد اينكه احتمال دارد در اين مدت به يك باشگاه عربي و يا اروپايي برود گفت: نه، من با پرسپوليس قرارداد امضا كرده ام و به اين قرارداد پايبندم. در اين باشگاه همه چيز خوب و عالي است.
آرفي امروز قراردادي دو ساله با باشگاه پرسپوليس امضا‌ كرد.
اين مهاجم در فصل گذشته 18 گل براي تيم پيام زده بود.

JEFF_HARDY
30-04-2009, 13:00
دومين صيد پس از آرفي
صبري با پرسپوليس قرارداد داخلي بست
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال مقاومت سپاسي شيراز با باشگاه پرسپوليس قرارداد 2 ساله داخلي منعقد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مصطفي صبري امروز با حضور در باشگاه پرسپوليس و پس از مذاكره با مديران اين باشگاه قرارداد داخلي دوساله‌اي را امضا كرد.
عباس انصاري‌فرد در گفت و گو با خبرنگار فارس اين خبر و همچنين پيوستن آرفي به پرسپوليس را تاييد كرد.

JEFF_HARDY
30-04-2009, 13:01
پرداخت 40 ميليون تومان به زارع
بادامكي از فهرست 18 نفره پرسپوليس خارج شد
خبرگزاري فارس: نام هافبك ناراضي تيم فوتبال پرسپوليس تهران براي ديدار مقابل سپاهان با تصميم وينگادا از فهرست 18 نفره خارج شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حسين بادامكي كه پس از اخراج از تيم و حضور در كميته انضباطي مجددا تمرينات خود را با پرسپوليس آغاز كرده است، با دستور وينگادا براي ديدار مقابل سپاهان از فهرست 18 نفره خارج شد.
قبل از اين نيز رحمان رضايي و محسن خليلي به دليل مصدوميت بازي مقابل سپاهان را از دست داده بودند.
تيم فوتبال پرسپوليس روز پنجشنبه در جام حذفي در تهران مقابل سپاهان قرار خواهد گرفت.

* مازيار زارع 40 ميليون تومان از باشگاه دريافت كرد
هافبك تيم فوتبال پرسپوليس پس از ناراحتي‌هاي فراوان بالاخره مبلغ 40 ميليون تومان بابت مطالبات باقيمانده‌اش دريافت كرد.
وي اين مبلغ را از هدايتي رئيس هيات مديره باشگاه دريافت كرد.

JEFF_HARDY
30-04-2009, 13:02
در آستانه ديدار با پرسپوليس در جام حذفي
ساكت: جهنم آزادي براي بازيكنان سپاهان بهشت است
خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه سپاهان گفت: بازيكنان ما هيچ هراسي براي بازي در ورزشگاه آزادي با پرسپوليس در مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي ندارند.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمدرضا ساكت درباره مسابقه حساس تيم هاي فوتبال پرسپوليس و سپاهان در مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي اظهار داشت: بر خلاف نظر عده اي كه مي گويند كه سپاهان در جهنم ورزشگاه آزادي گرفتار خواهد شد، بايد بگويم كه بازيكنان ما در جو بسيار سنگين برابر اوراواردز بازي كرده اند كه جو سنگين اين ورزشگاه ژاپني با آزادي قابل مقايسه نيست.
وي ادامه داد: ورزشگاه آزادي نه تنها براي سپاهان جهنم نيست بلكه با توجه به تجارب بازيكنان ما اين ورزشگاه براي ما بهشت است.
ساكت گفت: بدون شك مسابقه فردا با ساير ديدارها تفاوت بسياري دارد. همواره تيم هاي پرسپوليس و سپاهان بازي هاي جوانمردانه اي را برگزار كرده اند و اميداورم فردا نيز يك بازي جذاب و ناب ايراني را از سوي هر دو تيم شاهد باشيم.
وي تاكيدكرد: با توجه به اينكه سپاهان و پرسپوليس در مسابقات ليگ از كسب مقام هاي اول، دوم و سوم محروم شده اند، بنابراين قهرماني در جام حذفي ايران تنها راه كسب جواز حضور در ليگ قهرمانان آسيا است. با توجه به شرايط فعلي هر دو تيم انگيزه زيادي براي اين مسابقه دارند و مي خواهند تيم پيروز ميدان باشند.
وي ادامه داد: متاسفانه تعداد كمي از رسانه ها با برخي بزرگ نمايي ها حاشيه هايي را براي هر دو تيم به وجود آورده اند؛ ‌اما در خصوص سپاهان تاكيد مي كنم كه ما فقط روي بازي تمركز داريم و مي خواهيم برنده ميدان باشيم.
ساكت يادآور شد: فردا يك روز حيثيتي براي سپاهان است، چون هر يك از بازيكنان ما نام هاي بزرگي در فوتبال ايران دارند و فردا مي خواهند خودشان را نشان دهند.
مدير عامل سپاهان خاطر نشان كرد: فشردگي مسابقات ليگ برتر باعث شده كه برخي بازيكنان كم صبر شده و واكنش هاي خوبي از خود نشان نمي‌دهند، اما به عنوان مدير عامل سپاهان تاكيد مي كنم كه با بي انضباطي ها برخورد خواهيم كرد چون بحث انضباطي در اولويت برنامه هاي ما قرار دارد.
وي درباره اظهارات بازيكن عراقي سپاهان گفت: متاسفانه ابوالهيل صحبت هاي نامناسبي را بيان كرده و به همين دليل ما اين بازيكن را به كميته انضباطي باشگاه احضار خواهيم كرد. ابوالهيل بازيكن خوش اخلاقي است و احساس مي كنم در مورد صحبت هاي اين بازيكن شيطنت هايي انجام شد؛ ‌اما هرگز از بي انضباطي به راحتي گذشت نخواهيم كرد. در قرارداد بازيكنان سپاهان بندي جود دارد كه با هماهنگي باشگاه مصاحبه هاي خود را انجام دهند و در واقع بايد خواسته هاي باشگاه را مدنظر داشته باشند.
وي درباره همتاي خود در باشگاه پرسپوليس گفت: عباس انصاري فرد يك مدير فرهيخته است و اطمينان دارم كه براي برگزاري يك مسابقه جذاب و بدون تنش تلاش خواهد كرد. اميدوارم فردا در ورزشگاه آزادي هواداران فضاي پاكي را به وجود آوردند.
ساكت درباره محرومان و مصدومان سپاهان براي بازي فردا عنوان كرد: با توجه به فشردگي مسابقات داخلي و خارجي، تيم ما مصدومان و محرومان زيادي دارد؛ اما فرهاد كاظمي با وجود همه مشكلات تيم را خوب اداره كرده و نتايج نسبتاً خوبي هم كسب كرده است.

♠ ♥ ♦ ♣
30-04-2009, 13:02
اگر دایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیاد خیلی ها مثل کاظمیان و مبعلی پرسپولیس نمیان و شایدم کریمی هم بذاره بره!!!

اونا که فک نکنم در هر صورت بیان و جریان دائی و کریمی رو هم هممون می دونیم

ولی اگه دائی و خداداد بیان ، نمی دونم سال دیگه چی به سرمون میاد ، اینا هیچی از سرمربیگری بارشون نیس ...

JEFF_HARDY
30-04-2009, 13:03
ساعت ديدار بازي هاي پرسپوليس و استقلال تغيير كرد
خبرگزاري فارس: ساعت ديدارهاي تيم هاي پرسپوليس و استقلال در جام حذفي تغيير پيدا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سازمان ليگ ساعت جديد برگزاري بازي هاي دو تيم پرسپوليس و استقلال را به شرح زير اعلام كرد:

پنجشنبه 10/2/88
مس رفسنجان – استقلال تهران ساعت 15 نوش آباد - رفسنجان
پرسپوليس – فولاد مباركه سپاهان ساعت 30/17 آزادي تهران

JEFF_HARDY
30-04-2009, 13:03
درخواست باشگاه سپاهان از فدراسيون فوتبال
اختصاص يك ناظر ويژه براي ديدار با پرسپوليس
خبرگزاري فارس: باشگاه سپاهان از فدراسيون فوتبال خواست يك ناظر ويژه براي ديدار با پرسپوليس اختصاص يابد.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمدرضا ساكت در اين زمينه اظهار داشت: درخواستي به فدراسيون ارائه كرده و از آنها خواستيم كه با توجه به اتفاقاتي كه در مسابقات اخير افتاده است، يك ناظر ويژه از طرف فدراسيون فوتبال در ورزشگاه آزادي حضور يافته و از نزديك مسائل را زير نظر بگيرد.
مسابقه حساس تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس تهران و سپاهان اصفهان از مرحله يك‌هشتم نهايي مسابقات جام حذفي فوتبال فردا در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.

JEFF_HARDY
30-04-2009, 13:04
در گفت‌و‌گو با فارس
بصيرت: سپاهان براي غلبه بر پرسپوليس آماده است
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال سپاهان گفت: تيم در شرايط خوبي به سر مي‌برد و براي برتري در تهران مقابل پرسپوليس آماده هستيم.

مجيد بصيرت در گفت‌و‌گو با خبرگزاري فارس، درباره وضعيت سپاهان اظهار داشت: تيم در حال حاضر شرايط خوبي دارد و با تمرينات منظمي كه انجام داده‌ايم مي‌توانيم پرسپوليس را شكست دهيم.
وي در خصوص حاشيه‌هاي به وجود آمده در باشگاه سپاهان گفت: هميشه چنين حاشيه‌هاي در فوتبال وجود دارد؛ اما تيم ما آماده روياروي با پرسپوليس است.
سرپرست تيم سپاهان افزود: با توجه به شرايط براي تماشاگراني كه قصد سفر به تهران را دارند، اتوبوسي درنظر گرفته نشده است؛ اما مي دانيم آنها به صورت خود جوش به ورزشگاه آزادي مي‌آيند تا تيم محبوب خود را تشويق و حمايت كنند.
بصيرت افزود: سپاهان تيمي حرفه‌اي است و بازيكنان با تجربه‌اي دارد؛ بنابراين نبايد حاشيه‌ها بر افكار آنها تاثير بگذارد.
ديدار دو تيم سپاهان و پرسپوليس در دور يك هشتم جام حذفي، فردا به ميزباني تيم پرسپوليس در ورزشگاه آزادي برگزار خواهند شد.

JEFF_HARDY
30-04-2009, 13:04
در واكنش به محروميت ليدرهاي استقلال
پورسيف: شايد هواداران پرسپوليس عليه مايلي كهن شعار دادند
خبرگزاري فارس: مسئول كانون هواداران استقلال گفتند: شايد هواداران پرسپوليس عليه مايلي كهن شعار داده‌اند.

مجيد پور سيف در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس در مورد محروميت ليدرهاي استقلال اظهار داشت: چرا كميته انضباطي پيش از آنكه در مورد ليدرهاي باشگاه راي صادر كند از آنها توضيحي نخواست و حتي آنها را دعوت نكرد تا به آنها تفهيم اتهام كند؟ آقاي شريفي رئيس كميته انضباطي قاضي است و من هم 25 سال است كه در قوه قضائيه خدمت مي‌كنم و مي‌دانم بايد به يك متهم اتهامش تفهيم شود.
وي افزود: به متهم فرصت دفاع داده مي‌شود. هر كسي يك طرفه به قاضي برود راضي هم برمي‌گردد. ليدرهاي استقلال هيچ مشكلي با مايلي كهن نداشته و ايشان را قبول دارند. مايلي كهن در ورزشگاه بود و ديد كه از چه ناحيه‌اي شعارها عليه او شروع شد.
مسئول كانون هواداران استقلال تاكيد كرد: از كجا معلوم كه پرسپوليسي‌ها عليه مايلي كهن شعار ندادند؟ اين كار دشمنان وي بود و ما هيچ مشكلي با سرمربي سايپا نداشته و نداريم

JEFF_HARDY
30-04-2009, 13:06
اونا که فک نکنم در هر صورت بیان و جریان دائی و کریمی رو هم هممون می دونیم

ولی اگه دائی و خداداد بیان ، نمی دونم سال دیگه چی به سرمون میاد ، اینا هیچی از سرمربیگری بارشون نیس ...

بابا اینا مربا هم نیستن،استیلی اگه جای پیروانی میومد خیلی توپ بود ولی سر مربی نه هنوز
مصطفی دنیزلی کجاییییی

♠ ♥ ♦ ♣
30-04-2009, 13:10
بابا اینا مربا هم نیستن،استیلی اگه جای پیروانی میومد خیلی توپ بود ولی سر مربی نه هنوزآره کمک مربی خوبه ولی .... اصلا دوست ندارم مسائلی که زمان قطبی پیش اومد یه بار دیگه تکرار بشه و اون همه شایع و .....

که آخرشم نفهمیم کی راس میگه کی دروغ

m2stech
30-04-2009, 13:14
گزارش اردوی پیش از بازی با سپاهان

چهارشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۸۸

سرخپوشان برای آمادگی بیشتر برای بازی با سپاهان در هتل پارسیان اوین به اردو رفته اند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس, سرخپوشان امشب در اردو خود با عباس انصاری فرد مدیرعامل و مجید فرخزادی یکی از اعضای هیئت مدیره دیدار داشتند. در این دیدار انصاری فرد با خاطرنشان کردن حساسیت بازی با سپاهان خواستار حضور پرقدرتمند همه بازیکنان در بازی فوق شد. انصاری‌فرد گفت: حال که لیگ برای ما به اتمام رسیده چشم امید همه هواداران به بازی های حذفی و آسیائی است و ماموظف هستیم از آن سربلند خارج شده و دل همه آنها را شاد کنیم. بازی‌های لیگ را به فراموشی سپرده و همدل و با تمام قوا برای شاد کردن این هواداران که در این فصل تلخی‌های زیادی را تجربه کردند پای به میدان بگذارید و مردانه در زمین بجنگید. انصاری‌فرد در ادامه گفت: تیم پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است که می‌توانیم با قهرمانی در حذفی و صعود به عنوان تیم اول در آسیا حداقل کار را برای این تیم بزرگ انجام دهیم. انصاری‌فرد همچنین روحیه جنگندگی و بازی تهاجمی پرسپولیس را در کنار تعصب بازیکنان از ویژگی‌های این تیم بزرگ بر شمرد و بازهم اعلام کرد هیئت مدیره و مدیرعامل تمام تلاش را برای موفقیت شما انجام داده و امیدوارم شما (بازیکنان) با رفع استرس با یک بازی پرسپولیسی تیم سپاهان را شکست دهید. انصاری‌فرد با احترام به سپاهان اعلام کرد هرچند سپاهان در این چندساله به تیم بزرگ و قابل احترامی تبدیل شده است ولی ما پرسپولیس هستیم و وظیفه داریم با قهرمانی در مسابقات دل هواداران متعصب و وفادار خود را به‌دست بیاوریم. وی در پایان گفت بعد از بردهای پرسپولیس شادابی مردم در جامعه و حمایت هواداران در سایت باشگاه فضای دیدنی را رقم میِزند که امید است از این پس شاهد این فضا باشیم.
در پایان این مراسم فیلم بازی سال گذشته پرسپولیس - سپاهان که موجب قهرمان پرسپولیس شده بود، پخش شد و فضای زیبائی در میان بازیکنان با تجدید خاطره این بازی پدید آمد. در پایان این مراسم همه بازیکنان با انگیزه فراوان اعتماد به نفس بالا اعلام کردند به‌دنبال بازی خوب و شکست دادن تیم اصفهانی و کسب قهرمانی هستند.

ragbar12
30-04-2009, 14:48
بايد تيم مردونه بجنگه تا قهرمان بشيم ما مثل 6 تاييها پارتيمون كلفت نيست كه 4 تا بازيو با پنالتي ببريم
به نظرم اين بازي اخرين فرصت وينگاداس نتيجه نگيره خودش بايد جم كنه بره.

shahrokh_sib
30-04-2009, 14:49
دوستان خیلی سعی کردم برم استادیوم ولی جور نشد ...:41:

هر جارو نیگا میکردم یکی پرچم قرمز دستش بود که میرفت استادیوم ...:10:

فکر کنم یه 80 هزار تایی برن .:27:

خدا کنه بارون نیاد که بنده خداها خیس نشن.:20:

به امید پیروزی مقابل سپاهان. :40:

ferdfe
30-04-2009, 14:49
نيمه اول ابي ها چند چند شد !!!

ferdfe
30-04-2009, 14:50
دوستان خیلی سعی کردم برم استادیوم ولی جور نشد ...:41:

هر جارو نیگا میکردم یکی پرچم قرمز دستش بود که میرفت استادیوم ...:10:

فکر کنم یه 80 هزار تایی برن .:27:

خدا کنه بارون نیاد که بنده خداها خیس نشن.:20:

به امید پیروزی مقابل سپاهان. :40:

بيپ بيپ هورا :40::40:
انشالله

shahrokh_sib
30-04-2009, 14:51
بايد تيم مردونه بجنگه تا قهرمان بشيم ما مثل 6 تاييها پارتيمون كلفت نيست كه 4 تا بازيو با پنالتي ببريم
به نظرم اين بازي اخرين فرصت وينگاداس نتيجه نگيره خودش بايد جم كنه بره.

زبونتو گاز بگیر...:10:

خدا کنه تیم ببره و وینگادا بره.

shahrokh_sib
30-04-2009, 14:57
گر وینگادا نتیجه نگیرد باشگاه باید قاطعانه عمل کند
پیوس: پرسپولیس باید سپاهان را شکست دهد تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: کارشناس فوتبال کشور با اشاره به بازی حساس پرسپولیس با سپاهان در جام حذفی گفت: پرسپولیس باید سپاهان را شکست دهد.
فرشاد پیوس روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، خاطرنشان کرد: پرسپولیس در این فصل اصلا نتوانست انتظارات را در لیگ برآورده سازد و فقط با قهرمانی در جام حذفی می تواند جبران کند.
وی ادامه داد: تیم وینگادا به هر شکل ممکن باید در بازی با سپاهان پیروز میدان باشد چرا که اطمینان دارم هواداران زیادی برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه می روند تا برد تیمشان را مشاهده کنند.
وی افزود: اگر وینگادا نتواند در این بازی نتیجه بگیرد باشگاه پرسپولیس باید به طور قاطعانه عمل کند و تغییراتی را در تیم به وجود آورد چرا که پرسپولیس استحقاق قهرمانی را در جام حذفی دارد.
کارشناس فوتبال کشور به ایسکانیوز گفت: وینگادا در چیدمان و نحوه ترکیب تیم هنوز هم مشکل دارد واین در حالی است که باشگاه پرسپولیس تاکنون همه نوع امکاناتی را در اختیار وی قرار داده است.
پیوس اظهارداشت: پرسپولیس در بازی با سپاهان فقط باید کار هجومی را در دستور کار قرار دهد زیرا هواداران بیش از آنکه به بازی زیبا توجه کنند به پیروزی تیم امیدوارند تا به مرحله بعدی برسند.

meragj2
30-04-2009, 15:18
فس فس 2-2 مساویه!

mehdi30nema
30-04-2009, 15:38
چه بارونه خفنی داره میاد . فکر کنم اصلا تو این بارون بازی برگزار نشه .

JEFF_HARDY
30-04-2009, 16:31
پسر بعدش می گن لیگ بدون تبانی بوده....
به تیم های لیگ 3 -4 تا میزنن بعدش با تیم دسته اولی مساوی می کنن!

♠ ♥ ♦ ♣
30-04-2009, 16:33
این پنالتی زن های استقلال چقدر فیلم تشریف دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تموم هم نمیشه تا بازی ما را نشون بدن

resident_evil
30-04-2009, 17:21
داوری خیلی قویه واقعا !!!
قشنگ 2 تا جا باید کارت میداد که نداد ...
عجب گلی زد مازیار : دی
در کل امیدوارم دیگه شاهد سوتی دادن داور نباشیم ...

ali_ranger22
30-04-2009, 17:21
نتیجه ی بدی نبود
دفاع باید بیشتر دقت کنه اینطوری گل می خوریم

JEFF_HARDY
30-04-2009, 17:23
مازیار قایقران......

دفاع سپاهان از دفاع ما هم باز تر هستش،ایشاللا باز هم کار دستشون میدیم

ali_ranger22
30-04-2009, 17:24

تایید میشه ... !

ferdfe
30-04-2009, 17:30

مساوي نكردن باختن رفت پي كارشون :10:

JEFF_HARDY
30-04-2009, 17:30
/حاشيه ديدار پرسپوليس و سپاهان/
هواداران پرسپوليس قهرماني استقلال را تباني خواندند
خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال پرسپوليس قهرماني استقلال در ليگ برتر را تباني خواندند.

به گزارش خبرگزاري فارس، هواداران پرسپوليس با سر دادن شعارهايي عليه استقلال، قهرماني اين تيم در ليگ برتر را تباني خواندند و اين قهرماني را قلابي دانستند.

* هواداران پرسپوليس پس از حذف استقلال از جام حذفي به خوشحالي پرداختند و عليه استقلال شعار دادند.

* افشين پيرواني از مسئولان حاضر در ورزشگاه آزادي خواست بازي استقلال و مس رفسنجان را از اسكوربورد ورزشگاه پخش نكنند.

* حدود 50 هوادار پرسپوليس در طبقه دوم ورزشگاه آزادي با لباس‌هاي محلي استان سيستان و بلوچستان حضور دارند.

* يك دستگاه خوردو انتقال خون در ورزشگاه آزادي مستقر است و از هواداراني كه تمايل دارند، خون مي‌گيرد.

* پس از به ثمر رسيدن گل مازيار زارع، عابدزاده خوشحالي خود را به شدت نشان داد و در حال ورود به زمين بود كه با تذكر داور مواجه شد.

* مازيار زارع پس از به ثمر رساندن گل با لقب مازيار قايقران از سوي هوادارن تشويق شد.
نيمه اول ديدار پرسپوليس و سپاهان با نتيجه يك بر صفر به سود پرسپوليس خاتمه يافت.

JEFF_HARDY
30-04-2009, 17:32
تایید میشه ... !

مساوي نكردن باختن رفت پي كارشون :10:

2 پنالتی و پنالتی زن تر از برهانی وجود نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](22).gif

یه تیم لیگ دسته اولی قهرمان لیگ برتر رو برد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif

m2stech
30-04-2009, 17:34
خوب نیمه اول با نتیجه 1-0 به نفع پرسپولیس تموم شد :20:
این بارون هم نمیذاره تا پرسپولیسیا 100 هزار تایی بیان آزادی :19:
ترکی هم که انگار میخواد وقتی پای بازیکنامون شکست کارت بده :13:

سپاهان اصفهان...سوراخ نصف جهان

====
off topic : استقلال ،هم خودشا خراب کرد، هم لیگ برتر را خراب کرد، هم قهرمانی سوال دارشون را بیشتر زیر سوال برد، هم آبروی بهترین خط حمله بعد از بارسلونا را ریخت :27:

malkemid
30-04-2009, 17:34
آقا بازیها رفت و برگشت داره؟اس تق لال چی شد؟

ferdfe
30-04-2009, 17:36
آقا بازیها رفت و برگشت داره؟اس تق لال چی شد؟

حذف شد عزيز رفتن پي كارشون :27:

Kasra 91
30-04-2009, 17:39
پنالتی استقلال رو کی خراب کرد؟

ferdfe
30-04-2009, 17:42
پنالتی استقلال رو کی خراب کرد؟

خراب نكرد دربازه بان مس گرفت :10:

بعدش هم نيدونم كي زد چون داشتم با موبايل مي ديدم برفكي بود :31:

♠ ♥ ♦ ♣
30-04-2009, 17:47
تو بازی کاظمی خراب کرد

و تو ضربات پنالتی آخر یدالله اکبری نتونست گل کنه

resident_evil
30-04-2009, 17:53
بابا این داوری دیگه غیر قابل تحمله !!!
گند زده کاملا ...

آخر بازیه استقلال دیدین تماشاچیا اومدن تو زمین بیچاره هارو چجوری میزدن این مامورا ؟؟؟!!!

Kasra 91
30-04-2009, 18:23
برد رو تبریک میگم

کاش پنالتی گل میشد این همه استرس نمی گرفت مارو

resident_evil
30-04-2009, 18:29
بسیار بسیار زیبا بود ...
آدم از اعراب ببازه ازین سپاهان نبازه : دی
تبریک می گوییم ...
پنالتی هم حیف شد گل نشد ...

ali_ranger22
30-04-2009, 18:35
تبریک میگم دوستان
دیگه راه قهرمانی تقریبا هموار شده
تیمای شاخ حذف شدن رفت
ولی نیمه دوم حال نداد بهم اصلا ، کسل کننده بود بازی
از زارع هم بعید بود گل نکنه پنالتی رو !!
ولی در کل نتیجه خیلی خوب بود تبریک میگم به همه

بی باک بی بال
30-04-2009, 18:47
برد تیمتون را تبریک می گم

Ghasem.M
30-04-2009, 18:48
بازی خوبی بود تبریک میگم. تو نیمه اول خوب بازی کردند اگه نیکبخت دقت می کرد بیشتر گل می زدیم! نمی دونم چرا جدیدا خیلی سنگین میکشه این نیکبخت! مازیار هم عجیب زد پنالتی رو! ولی کیف کردم بنگر و ساکت و کلا سپاهان ضایع شدند! :دی

C. Breezy
30-04-2009, 18:57
بازی خوبی بود تبریک میگم. تو نیمه اول خوب بازی کردند اگه نیکبخت دقت می کرد بیشتر گل می زدیم! نمی دونم چرا جدیدا خیلی سنگین میکشه این نیکبخت! مازیار هم عجیب زد پنالتی رو! ولی کیف کردم بنگر و ساکت و کلا سپاهان ضایع شدند! :biggrin:
بره بمیره اون نیکبخت فلج ... تو ضد حمله ، همه دارن می دون توپ دست اینه داره آروم آروم میاره گوشه زمین .... بزغاله گاگول ...
مثل اینکه استقلال باخت ، حیف شد ... می شد تو مسابقه های بعدی باهاشون بازی کنیم دوباره ... یه استقلال و پرسپولیس که بالاخره برنده داشته باشه :13:

ferdfe
30-04-2009, 18:59
برد تیمتون را تبریک می گم

ما هم همچنين باخت تيمتون رو تسليت مي گيم :5:

wildhunter
30-04-2009, 19:01
منم تبریک میگم بازی خوبی بود.حیف شد پنالتی هم گل نشد واقعا از زارع بعید بود
خدا کمک کنه پاس رو هم ببریم

بردیا
30-04-2009, 19:10
بازی خوبی بود
ولی خب مازیار هم داره شورشو درمیاره
توی آسیا وقتی اونجوری پنالتی زد و شانسی گل شد،دیگه باید روششو تغییر میداد
از این برهانی انقدر عبرت نگرفت تا خودشم خراب کرد.
مرحله بعد با پاس تو کجاست؟

ROOTKIT
30-04-2009, 19:10
برد تیم رو تبریک میگم. هرچند نیمه دوم خوب بازی نکردیم. واقعا توضد حمله ها ضعیف هستیم و برنامه ای برای اون نداریم و بازیکنا اینقدر معطل می کنند تا دفاع حریف برگردن و گرنه میتونستیم تعداد بیشتری گل بزنیم

بره بمیره اون نیکبخت فلج ... تو ضد حمله ، همه دارن می دون توپ دست اینه داره آروم آروم میاره گوشه زمین .... بزغاله گاگول ...

مثل اینکه دوباره دوست داره برگرده به استقلال

Samba
30-04-2009, 19:11
منم به سهم خودم تبريك ميگم

راستي كسي از دوستان جدول جام حذفي رو داره بذاره

bleu2u4u
30-04-2009, 19:38
تبریک میگم برد نماینده ی ... (هر چی دوست دارید بگذارید) اصفهان رو
راستی خیلی سخته ادم مجبور باشه بازیکنی رو که از تمام وجود ازش متنفره تشویق کنه (علی نیکی رو میگم)

aluminum
30-04-2009, 20:00
برد شیرینی بود

فکر کنم بعد بازی دربی تهران این بازی بیشترین حساسیت رو داره

با این برد امروز فکر کنم یه دو سالی هست که سپاهان نتونسته پرسپولیس رو ببره

ولی خوب بازی بعدی با پاس هست و خاطرات تلخ جام حذفی پارسال

resident_evil
30-04-2009, 20:01
به احتمال زیاد هم بازی میفته تو همدان

aluminum
30-04-2009, 20:11
اره به احتمال زیاد بازی باید همدان باشه

sudotux
30-04-2009, 20:17
تبریک میگم برد پرسپولیس رو :40:

اواخر نیمه ی اول بازیکن های سپاهان چند تا تکل وحشتناک زدند که ترکی به سادگی از دادن حداقل کارت زرد صرف نظر کرد. خیلی عجیب بود.

اوضاع نیکبخت خیلی خرابه با این بازیش ! باید بهش یه اولتیماتوم اساسی بدن !!

D r i v e r
30-04-2009, 20:20
برد تیم رو به همه پرسپولیس دوستان تبریک میگم
ترکی حداقل باید بنگر رو اخراج میکرد

corey
30-04-2009, 20:21
تبریک بازی خوبی بود
ولی بازم نیکبخت رو مخ بازی میکرد

resident_evil
30-04-2009, 20:25
آره نیکبخت یه ضد حمله رو کاملا حروم کرد !!!
12 دقیقه مونده بود بازی تموم شه میخواست وقت کشی کنه !!!

وای اونجا که محمد افتاده بود رو زمین نه اون سپاهانیا میزدن بیرون توپو نه ترکی بازی رو متوقف میکرد !!!
واقعا داور درجه یکیمون اینه وای به حال بقیه ...

Ali_BlueBoy
30-04-2009, 20:34
آره نیکبخت یه ضد حمله رو کاملا حروم کرد !!!
12 دقیقه مونده بود بازی تموم شه میخواست وقت کشی کنه !!!

وای اونجا که محمد افتاده بود رو زمین نه اون سپاهانیا میزدن بیرون توپو نه ترکی بازی رو متوقف میکرد !!!
واقعا داور درجه یکیمون اینه وای به حال بقیه ...

توي اون صحنه فقط يه نفر نبود که دو تا بازيکن ديگه هم بودن که خودشون رو انداخته بودن زمين ....
(فکر کنم وينگادا و هدايتي و انصاري فرد هم خودشونو انداخته بودن زمين...: دي) !

مجید فینا
30-04-2009, 21:03
توي اون صحنه فقط يه نفر نبود که دو تا بازيکن ديگه هم بودن که خودشون رو انداخته بودن زمين ....
(فکر کنم وينگادا و هدايتي و انصاري فرد هم خودشونو انداخته بودن زمين...: دي) !

خب منظورتون چیه ؟

مجید فینا
30-04-2009, 21:03

resident_evil
30-04-2009, 21:18
من نمیدونم الانم بحث سره استقلال بود که شما لطف کردین نظر دادین ؟

yoosef_st
30-04-2009, 21:19
خب برد رو تبریک میگم.:5:
دوستان یه کمی حواسشون رو بدن اینجا بی زحمت:
من فکر میکنم ما از الان باید بریم تو فکر فصل بعدیمون.
متاسفانه مدیران ما فکر میکنن تو فکر فصل بعد رفتن یعنی اینکه فصل هنوز تموم نشده برن هی قرارداد داخلی امضا کنن که هیچکدوم هم ارزشی نداره و آخر هم نصفشون میرن اینور اونور و... آخر سر ما بی کلاه میمونه.
اما لازمه یه تیم خوب بستن قبل از هر چیزی اینه که ما یه سرمربی برای تیممون تعیین کنیم و ازش برنامه بگیریم و با توجه به سلیقه و تفکرات اون تیم رو ببندیم.
الان یه نگاهی کنیم به همین پرسپولیس خودمون توی لیگ هفتم که قهرمان شدیم و فصل هشتم که انقدر بد بازی کردیم.
تو لیگ هفتم با اینکه ما سرمربی نداشتیم اما حمید استیلی از اول بالای سر تیم بود. حتی یه جورایی سرمربی هم بود (تا قبل از اینکه اومدن قطبی 100% بشه). تیم رو خوب بست ، پرسپولیس چند تا از بهترینها رو توی هر پستی جذب کرد. بعدش هم وقتی که قطبی اومد تیم تقریبا کامل بود. کاستیها هم توی نیم تا حدودی رفع شد و تیم آخر قهرمان شد.
اما توی لیگ هشتم ما اصلا نمیدونستیم کیا میرن کیا میمونن. حتی همین نیکبخت هم علنی گفته بود قطبی باشه من میرم.
ما سر مربی نداشتیم ، بازیکن هم نمیگرفتیم که خود قطبی بیاد بازیکنای مد نظرش رو بگه.
و قطبی اونقدر دیر به تیم اضافه شد که تقریبا تمام بازیکنهای خوب جذب شده بودن رفته بود. ما چند تا از مهره های خوبمون رو هم از دست دادیم (مثل آشوبی و شیث) و بازیکنهای خارجی هم کارایی مورد نظر رو نداشتن. خلیلی مصدوم شد و بعدش هم توره برای یه مدت نبود و ما ...:13:

حرفم اینه. امسال هم وینگادا نیمکت نا مطمئنی داره. هنوز معلوم نیست میخوان نگش دارن یا بفرستنش بره؟؟؟
اگر قراره بمونه که خب زودتر قرارداد رو تمدید کنن و بگن یالا تیم رو جمع کن!!
اگر هم قراره بره پس خوش اومد، امروز بره پی کارش بهتر از فرداست. چون وقتی این بره مطمئنا پیروانی هم میره و مربی ایرانی هم که نمیارن احتمالا. مربی خارجی هم که لیگ رو نمیشناسه و حداقل یکی 2 ماه زمان نیاز داره.
پس تکلیف رو روشن کنن دیگه!!!!!

پی نوشت: اگر قراره وینگادا بره من شدیدا رو آقا معلم نظر مثبت دارم:8:
فکر کنم الان در مورد این مسائل صحبت کنیم بهتر از بحث در مورد حذف استق و این حرفاست.

mojtaba007
30-04-2009, 21:21
بازی با پاس فکر کنم قرعه کشی بشه برای میزبانی

m2stech
30-04-2009, 21:23
پرسپولیس به یک چهارم صعود کرد

تیم فوتبال پرسپولیس به شکست سپاهان اصفهان به مرحله یک چهارم نهائی جام حذفی راه یافت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس, روز پنجشنبه دهم اردیبهشت ماه از ساعت 17:30 دو تیم پرسپولیس و سپاهان به قضاوت محسن ترکی بازی خود را آغاز کردند. پرسپولیس در ابتدای بازی توپ و میدان را در اختیار داشته و توانست در دقیقه 12 با شوت زیبای مازیار زارع هافبک شمالی خود دروازه سپاهان را باز کند. در ادامه دو تیم موقعیت های زیادی را روی دروازه ها خلق کرده ولی گل دیگری به ثمر نرسید. پرسپولیسی ها در دقیقه 73 با حرکت زیبای ستاره خود علی کریمی صاحب یک ضربه پنالتی شده که زارع برخلاف چند وقت گذشته توپ را به خارج زد. در پایان این بازی زیبا و نفس گیر با نتیجه یک بر صفر به به سود سرخپوشان پایان رسید.

ترکیب پرسپولیس در این بازی:

واعظی, حیدری, شیری, باقری ها, محمد(فرانک آتسو), پترویچ (بهادر عبدی), زارع, نوری, کریمی, نیکبخت ( فرهاد خیرخواه) و ابراهیم توره

در حاشیه بازی:

در حالی که تا دقایقی پیش از بازی باران شدیدی می بارید ولی جمعیت زیادی در ورزشگاه حضور داشت. جایگاه های پائین که کامل پر شده و دو سوی بالا نیز تماشگر نشسته بود.

با حضور افشین قطبی به ورزشگاه آزادی ورزشگاه از شدت تشویق منفجر شد. تا دقایقی بعد از حضور قطبی هواداران با شعار "افشین امپراطور" او را تشویق می کردند. هر بار تصویر قطبی از اسکوربرد پخش می شد به همین صورت سرمربی تیم ملی تشویق می شد.
بعد از گل زیبای مازیار زارع هواداران تا دقایقی شعار مازیار قایقران می دادند.
از دقیقه 48 بازی تا حدود دقیقه 55 هواداران به شکل بسیار زیبا و خاطره انگیزی "پرسپولیس قهرمان میشه" را خوانده و حال و هوای بسیار زیبایی را به ورزشگاه دادند. امروز در کل هواداران به لحاظ تشویق سنگ تمام گذاشتند.
در اواخر بازی بعد از برخورد محمد و مدافع سپاهان داور دستور به ادامه بازی داد. در این صحنه محمد دچار مصدومیت شده و تا دقایقی روی زمین افتاده و بازیکنان سپاهان توپ را بیرون نزدند. بعد از بیرون رفتن توپ نیز محسن ترکی در اقدامی عجیب و نادر در فوتبال دستور به ادامه بازی داده و بازهم به پزشک تیم اجازه ورود به زمین را نداد. بعد از اعتراض های فراوان و سوت ممتد تماشاگران داور رضایت داد دکتر زرینه بالای سر محمد بیاید. شدت مصدومیت محمد به حدی بود که از بازی خارج شده و جای خود را به آتسو داد.
در طول بازی علی کریمی به شدت مورد تشویق هواداران قرار می گرفت.
تعصب و دوندگی پژمان نوری هافبک انرژیک سرخپوشان موجب شده بود این بازیکن نیز توسط هواداران در طول بازی چند بار تشویق شود.
پرسپولیس در مرحله بعد به مصاف پاس همدان می رود.

JEFF_HARDY
30-04-2009, 21:59
/حاشيه ديدار پرسپوليس و سپاهان/
اعتراض وينگادا و خوردبين و يادداشت برداري قطبي
خبرگزاري فارس: سرمربي و سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس به داور بازي مقابل سپاهان اعتراض كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، نلو وينگادا و محمود خوردبين در نيمه اول در دو صحنه كه محسن تركي به بازيكنان سپاهان كارت زرد داده نداد به اين داور و ناظر داوري اعتراض كردند.

* هواداران پرسپوليس الونگ الونگ را تشويق كردند و او نيز به ابراز احساسات هواداران پاسخ داد.

*‌محرم نويدكيا و هادي اصغري با دستور كاظمي از دقيقه 20 به گرم كردن خود پرداختند.

* عليرضا نيكبخت واحدي پس از اشتباهي كه منجر به دست آمدن يك موقعيت براي سپاهان شد با دست بلند كردن از بازيكنان و كادر فني عذرخواهي كرد و هواداران نيز سپس او را تشويق كردند.

* عزيز محمدي و مهدي تاج پس از شروع دقايقي از بازي در ورزشگاه حضور پيدا كردند.

* افشين قطبي در جايگاه ويژه به يادداشت برداري پرداخت.

JEFF_HARDY
30-04-2009, 22:00
جام حذفي فوتبال/
پرسپوليس مقابل سپاهان به برتري رسيد
خبرگزاري فارس: ديدار تيم هاي فوتبال پرسپوليس و سپاهان با نتيجه يك بر صفر به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم هاي پرسپوليس و سپاهان در چارچوب مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادي آغاز شد و در پايان با برتري يك بر صفر ميزبان به پايان رسيد.
در دقيقه 12 مازيار زارع از پشت محوطه جريمه براي پرسپوليس گلزني كرد.
در دقيقه 73 با خطاي بنگر روي علي كريمي پرسپوليس صاحب ضربه پنالتي شد، اما اين ضربه را مازيار زارع به بيرون زد.
پرسپوليس با اين پيروزي در مرحله بعدي بايد به مصاف پاس همدان برود.
قضاوت اين مسابقه بر عهده محسن تركي بود. وي به مازيار زارع و ابراهيم توره از پرسپوليس و احمد جمشيديان و محسن بنگر از سپاهان كارت زرد نشان داد.

بازيكنان پرسپوليس:
مهدي واعظي، سپهر حيدري، عليرضا محمد(89- آتسو)، مجتبي شيري، نبي‌ا... باقري‌ها، پژمان نوري، علي كريمي، ايوان پتروويچ(90 - بهادر عبدي)، مازيار زارع، ابراهيم توره، عليرضا نيكبخت واحدي (83- فرهاد خيرخواه)
سرمربي: نلو وينگادا

JEFF_HARDY
30-04-2009, 22:01
حاشيه‌ ديدار پرسپوليس و سپاهان/
هواداران سپاهان بوناچيچ را تشويق كردند
خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال سپاهان پس از باخت مقابل پرسپوليس عليه كاظمي شعار دادند و لوكا بوناچيچ را تشويق كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، حدود 300 هوادار سپاهان عليه كاظمي شعار دادند و به تشويق شديد لوكا بوناچيچ پرداختند. تماشاگران سپاهان در بازي هاي گذشته هم عليه كاظمي شعار داده بودند.

* هواداران پرسپوليس پس از پيروزي برابر سپاهان سرود قهرماني سر دادند.

* هيات مديره پرسپوليس با حضور در رختكن از بازيكنان و كاد فني تقدير و تشكر كرد.
انتهاي پيام/

JEFF_HARDY
30-04-2009, 22:01
مي‌خواهيم قهرمان جام‌حذفي شويم
انصاري فرد: بازيكنان جديد با نظر وينگادا جذب مي‌شوند
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:‌ بازيكنان فصل آينده با نظر وينگادا جذب مي‌شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس عباس انصاري فرد پس از برد يك بر صفر پرسپوليس برابر سپاهان اظهار داشت: بازيكنان ما زحمت زيادي كشيدند و خوشحال هستم كه به نتيجه دلخواه رسيديم اما هنوز معتقدم آنها مي‌توانند بهتر از اين باشند.
وي ادامه داد:‌ مقابل تيمي بازي كرديم كه يكي از زيباترين و بهترين بازي هاي ايران را در چند سال اخير در آسيا به نمايش گذاشته است. سپاهان مهره‌هاي خوبي دارد اما ما مي‌توانستيم با گل‌هاي بيشتري اين تيم را شكست دهيم.
انصاري فرد تصريح كرد:‌ بعد از شكست مقابل الغرافه براي ما بسيار سخت بود كه بازيكنان را به شرايط بهتري برگردانيم اما خوشبختانه با كمك آنها و مربيان به هدف خود رسيديم و برنده ديدار با سپاهان شديم.
وي در خصوص تمديد قرارداد وينگادا گفت: خسته شده ام از اينكه درباره اين موضوع صحبت كرده‌ام. باز هم مي گويم در اين باره در پايان فصل تصميم گيري خواهيم كرد.
انصاري فرد در جواب اين سئوال كه با نظر چه كسي بازيكنان جديد پرسپوليس جذب مي‌شوند يادآور شد:‌ ما با نظر وينگادا بازيكنان جديد را جذب مي‌كنيم. وينگادا قرارداد رسمي دارد. فعلا قرار نيست وي برود كه ما بگوييم كه در جذب بازيكنان تاثير ندارد. وينگادا مربي بزرگي است و در تمام موضوعات به ما مشاوره مي‌دهد. براي سال آينده پرسپوليس برنامه‌هاي ويژه‌اي داريم و اميدوارم به اهداف خود برسيم.
مديرعامل پرسپوليس خاطرنشان كرد: هدف ما قهرماني جام حذفي است و اميدوارم بتوانيم به خواسته خود برسيم.

JEFF_HARDY
30-04-2009, 22:02
پس از شكست برابر پرسپوليس
كاظمي: نگران بركناري‌ام نيستم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: هر تصميمي كه مسئولان باشگاه سپاهان بگيرند با جان و دل مي‌پذيرم اما نگران بركناري‌ام نيستم.

به گزارش خبرگزاري فارس فرهاد كاظمي پس از شكست يك بر صفر سپاهان مقابل پرسپوليس تصريح كرد: امروز بازي خوبي انجام داديم. در نيمه اول پرسپوليس به دليل پايين بودن سرعت تاكتيكي‌ ما احاطه كاملي بر جريان بازي داشت اما در نيمه دوم سرعت تاكتيكي خود را بالا برده و بازي را در اختيار گرفتيم.
وي افزود: بازيكنان ما فراتر از خواسته‌هايم را در زمين پياده كردند؛ اگرچه لغزنده بودن زمين از كيفيت بازي كاسته بود. اما به عنوان يك مربي مسئووليت شكست را مي‌پذيرم.
كاظمي اظهار داشت: با اين شكست شانس قهرماني در جام حذفي را از دست داديم و در ليگ برتر هم كه چهارم شديم. اميدوارم بتوانيم در ليگ قهرمانان آسيا نتايج مطلوبي كسب كنيم.
اين مربي ادامه داد: روزي كه آمدم قولي مبني بر قهرماني در ليگ برتر يا جام حذفي به مسئولان باشگاه نداده بودم. من از هفته بيستم اين تيم را تحويل گرفتم و هيچ مربي نمي‌‌تواند تيمي را از هفته بيستم بگيرد و آن را قهرمان كند.
كاظمي خاطرنشان كرد: در اين مسابقه علي كريمي عملكرد خيره‌كننده‌اي داشت و نشان داد جاي اين بازيكن در تيم ملي خالي است. اين بازيكن همراه نيكبخت و چند ستاره پرسپوليس به بازي شكل داده و مسابقه را اداره كردند.
وي درباره مطرح شدن بحث دوپينگ در بازي ايران گفت‌: اين موضوع از10 سال پيش مطرح شده و اگر با آن برخورد جدي شود بسيار خوب است.
سرمربي سپاهان در باره احتمال بركناري‌اش خاطرنشان كرد: در فوتبال ما جابجايي مربيان اپيدمي شده و مربيان نبايد نگران بركناري خود باشند. امروز پرسپوليس سرحال تر از ما بود و راحت‌تر بازي كرد اما من نمي‌توانم به دليل اين شكست نگران باشم.
كاظمي يادآور شد:‌ من به تماشاگرنماها باج نمي‌دهم اما از مردم اصفهان عذرخواهي مي كنم. من به بازيكنان هم اجازه بي‌نظمي نمي‌دهم.
انتهاي پيام/

JEFF_HARDY
30-04-2009, 22:03
پس از برد مقابل سپاهان
وينگادا: اين بهترين نمايش پرسپوليس بود
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در دوران مربيگري‌ام در اين تيم بهترين بازي را برابر سپاهان انجام داديم.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ نلو وينگادا پس از برد يك بر صفر برابر سپاهان اظهار داشت: بازي فشرده و سختي بود. خوشحال هستم كه عملكرد بازيكنانم در اين بازي بسيار خوب بود. من به آنها افتخار مي‌كنم. به سپاهان هم تبريك مي‌گويم و خوشحالم كه اين تيم بزرگ را شكست داديم.
وي افزود:‌ به سپاهان احترام مي گذارم اما امروز با هماهنگي بالا و فكر فوتبالي توانستيم اين تيم را شكست دهيم. البته اشتباهاتي نيز داشتيم ولي عملكرد بازيكنان قابل قبول بود.
وينگادا ادامه داد:‌ يك پنالتي را از دست داديم اما در مجموع خوب جنگيديم. اين پيروزي را به خود بازيكنان پرسپوليس تقديم مي‌كنيم. بعد از اين موفقيت بزرگ مطمئن باشيد بهترين احساس را خود بازيكنان دارند. از هواداران نيز در تشكر مي كنم. به نظر من هنرمندان اين بازي، بازيكنان بودند.
وي همچنين درباره اينكه عملكرد پرسپوليس پس از گل چندان مناسب نبود، عنوان كرد: در فوتبال هميشه اما و اگر وجود دارد. در بازي صبا اگر توپ‌هايمان،‌ گل مي‌شد و يا اگر در بازي با الغرافه قطر بد نبوديم هيچ موقع به نتايجي كه بدست آمد نمي‌رسيديم. اينها نشان مي دهد كه اما و اگر هميشه وجود دارد. در بازي مقابل سپاهان مانند تيم حريف فرصت‌هاي بسياري را از دست داديم و بعيد مي‌دانم موقعيت گل ما از آنها كمتر بوده باشد.
وي در خصوص افت و خيزهاي پرسپوليس در فصل جاري يادآور شد:‌ اين سئوالي است كه بايد براي من هم حل شود. از موقعي كه به پرسپوليس آمده‌ام بازي با سپاهان يكي از بهترين بازي‌هايي بود كه در پرسپوليس ديدم. حريف سختكوش بود اما بازيكنان ما آنها را غافلگير كردند.
وينگادا در جواب اين سئوال كه چرا تعويض‌هاي شما ديرهنگام بود؛ گفت: در خصوص اين مورد فقط سرمربي تصميم مي‌گيرد. من تا دقيقه 84 صلاح دانستم كه تعويض نكنم؛ چون از بازيكنانم راضي بودم. اگر احساس مي‌كردم كه مشكلي بود حتما اين كار را زودتر انجام مي‌دادم. بازيكنان با تمام توان بازي كردند و من هم اجازه اين كار را به آنها تا دقيقه 84 دادم.
وينگادا درباره وقت كشي بازيكنان پرسپوليس تصريح كرد:‌ من هميشه طرفدار اين هستم كه بازي‌هايي كه انجام مي‌شود طبق قوانين فوتبال و جوانمردانه باشد. بازيكنان من مشكل روحي نداشتند اما نمي‌دانم چرا بعضي‌ها مي‌گويند كه از دقيقه 35 ما وقت تلف كرديم. من هيچوقت در فوتبال اين كار را انجام نمي‌دهم.
سرمربي پرسپوليس در خصوص اعتراض به محسن تركي، داور مسابقه اظهار داشت: به تيم داوري احترام مي گذارم و در اين خصوص حرفي نمي‌زنم اما عليرضا محمد در آن صحنه مصدوم بود و من هم به همين خاطر اعتراض كردم.
وي درباره از دست دادن پنالتي توسط مازيار زارع گفت: ‌رونالدو و مسي هم پنالتي از دست مي‌دهند. يك بازيكن هميشه نمي‌تواند پنالتي‌هايش را گل كند.
وينگادا در خصوص علي كريمي تاكيد كرد: هميشه بازيكناني در تيم‌هايي هستند كه گره بازي را باز مي‌ كنند. كريمي بازيكن بزرگي است كه در بايرن مونيخ بازي كرده اما امروز "ما "برديم و به "من " ربطي نداشت.
سرمربي پرسپوليس درباره حضور افشين قطبي در ورزشگاه و بالا رفتن انگيزه آنها گفت: پيراهن قرمزي كه بازيكنان پرسپوليس بر تن مي‌كنند به آنها انگيزه مي دهد. اين انگيزه در تمام بازي‌ها نزد بازيكنان پرسپوليس وجود دارد و بعيد مي‌دانم حضور قطبي نقشي داشته باشد البته من به حضور سرمربي تيم ملي ايران در ورزشگاه احترام مي‌گذارم.
وينگادا درباره نيمكت نشيني باقري خاطرنشان كرد: دليل نيمكت نشيني اين بازيكن فني بود. مطمئن باشيد اگر من با فردي مشكل داشته باشم در خانواده‌ام آنرا حل مي‌كنم و نمي‌گذارم مانند يك تيم غير حرفه‌اي به بيرون كشيده شود.
اين مربي پرتغالي درباره بازي هفته آينده برابر الشارجه امارات در ليگ قهرمانان آسيا عنوان كرد: در خصوص اين بازي و ديدار با پاس همدان در مرحله بعدي جام حذفي فعلا حرفي نمي‌زنم و از دو روز آينده به فكر آن بازي ها خواهم بود.

JEFF_HARDY
30-04-2009, 22:03
براي حضور در تيم ملي
كريمي: با قطبي دو بار تلفني صحبت كردم
خبرگزاري فارس: هافيك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در خصوص حضورم در تيم ملي دو بار با افشين قطبي گفت و گو كردم.

به گزارش خبرگزاري فارس علي كريمي اظهار داشت: در خصوص شرايط و حضورم در تيم ملي دوبار با افشين قطبي صحبت كرده‌ام. حرف هايي بود كه به او گفتم و همچنين صحبت هاي او را شنيدم.
وي افزود: منتظر ليست تيم ملي هستم تا بتوانم در صورت دعوت شدن به قطبي براي كمك به تيم ملي ياري برسانم.
كريمي عنوان كرد:‌ حالا كه قطبي سرمربي شده رسانه ملي، خبرگزاري‌ها و روزنامه‌ها از او حمايت كنند تا به جام جهاني برويم. با ايراد گرفتن چيزي درست نمي‌شود و شايد باز هم دچار مشكل شويم. در حال حاضر قطبي كمك مي‌خواهد.
اين بازيكن درباره بازي با سپاهان گفت: بازي سختي داشتيم. خوشحالم با تلاش بچه‌ها و بازيكنان به مرحله بعدي جام حذفي راه پيدا كرديم. باتوجه به اينكه ليگ برتر را از دست داديم اميدوارم بتوانيم با قهرماني در جام حذفي دل تماشاگران را شاد كنيم.
كريمي درخصوص صحنه پنالتي تاكيد كرد: داور پنالتي را گرفت و حتما درست بوده كه سوت زده است. كارشناسان بايد در مورد اين صحنه نظر بدهند اما پنالتي گل نشد و بازي تمام شد و حالا نيازي به جنجال در اين باره نيست.
هافبك پرسوليس خاطرنشان كرد:‌ دوست دارم به تيم ملي‌ خدمت كنم. اگر به تيم ملي بيايم انگيزه‌هاي زيادي دارم و اصلا نمي‌خواهم در مقابل فردي قرار بگيرم.

hoomaan
30-04-2009, 22:17
بازی تو همدان یا تهران یا معلوم نیست ؟

devil_ff2008
30-04-2009, 22:27
بازی تو همدان یا تهران یا معلوم نیست ؟
تیم ها یک بازی در میان میزبان و میهمان هستند
پس بازی بعدی پرسپولیس میهمان هواهد بود

hoomaan
30-04-2009, 22:39
تیم ها یک بازی در میان میزبان و میهمان هستند
پس بازی بعدی پرسپولیس میهمان هواهد بود

نه عزیز اگه هر دو میزبان یا مهمان بوده باشن قرعه کشی میکنن .

hoomaan
30-04-2009, 22:53
آقا خودم پیدا کردم .قرعه کشی باید بشه . پاس هم بازی قبلش میزبان بوده .

بردیا
01-05-2009, 09:04
آره
سایت پرسپولیس هم گفت که برای تعیین میزبان باید قرعه کشی بشه

ali_ranger22
01-05-2009, 10:35
وای فک کنم میفته تو همدان

m2stech
01-05-2009, 10:39
اختصاصي ايرنا/ حسين هدايتي: در صورت جدايي باز هم به پرسپوليس كمك خواهم كرد

رئيس هيئت مديره تيم فوتبال پرسپولس گفت: هنوز در خصوص جدايي ام از پرسپوليس تصميم نگرفته ام اما حتي اگر از پرسپوليس هم جدا شوم باز هم به اين تيم كمك خواهم كرد.

حسين هدايتي روز جمعه در گفت و گوي اختصاصي با ايرنا، در خصوص جدايي اش از پرسپوليس اظهار داشت: هنوز هيچ چيز براي جدايي من از پرسپوليس مشخص نيست اما كمك به اين تيم بزرگ براي من افتخار است و حتي در صورت جدايي كمك خود را به اين تيم دريغ نخواهم كرد.

وي تاكيد كرد: در ايران تنها حاضرم به پرسپوليس كمك كنم و اميدوارم بتوانم در سالهاي آينده نيز در خدمت اين تيم باشم.

هدايتي در پاسخ به سئوالي مبني بر انتقال علي كريمي و تعدادي از بازيكنان پرسپوليس به استيل آذين خاطرنشان ساخت: چنين صحبت‌هايي دروغ ‪ ۱۳‬است و به هيچ عنوان انتقال اين بازيكنان به تيم ديگري مثل استيل آذين صحت ندارد.

وي افزود: اگر قرار باشد كه براي تيمي بازيكن بگيرم اين تيم پرسپوليس خواهد بود نه استيل آذين.

هدايت در پايان در خصوص وضعيت حضور وينگادا سرمربي تيم پرسپوليس براي فصل بعد گفت: درباره ادامه همكاري با وينگادا خبري ندارم و بايد چنين مسائل مديريتي را از مديرعامل باشگاه سئوال كرد نه من.

m2stech
01-05-2009, 10:40
غفاری دیدار الغرافه قطر و الشارجه امارات را نظارت می کند

دیدار هفته پایانی مرحله گروهی رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا را ناظر بین المللی فوتبال کشورمان نظارت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های الغرافه قطر و الشارجه امارات از هفته ششم رقابتهای گروه b لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه 20 می (30 اردیبهشت) در ورزشگاه الغرافه شهر دوحه قطر برگزار خواهد شد که این دیدار را حسن غفاری ناظر بین المللی فوتبال کشورمان نظارت خواهد کرد.

محمد سبخیدین از مالزی داوراین دیدارخواهد بود ضمن اینکه طارق احمد ازعراق ناظر داوری این را برعهده دارد.

در پایان هفته چهارم رقابتهای گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم الشباب عربستان با 10 امیتاز در صدر جدول قرار دارد، تیم پرسپولیس ایران با 7 امتیاز دوم است و تیم الغرافه قطر با 6 امتیاز در مکان سوم ایستاده است. تیم الشارجه امارات هم بدون امتیاز در انتهای جدول این گروه قرار دارد.

m2stech
01-05-2009, 10:41
انصاري فرد: وضعيت وينگادا در پايان جام حذفي مشخص مي‌شود

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: صحبت درباره وينگادا در اين مقطع زماني صحيح نيست و تصميم‌گيري در خصوص وضعيت وي در انتهاي جام حذفي باشگاههاي ايران مشخص مي‌شود.

به گزارش ايرنا، عباس انصاري فرد بعد از برتري تيم پرسپوليس مقابل سپاهان در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: خيلي خوشحالم كه اين بازي را با پيروزي پشت سر گذاشتيم. تمام تلاش ما اين بود كه پس از ناكامي در ليگ برتر روحيه بازيكنان را به آنها برگردانيم.

وي ادامه داد: بازيكنان براي شكست سپاهان زحمت زيادي كشيدند و به همين دليل از همه آنها تشكر مي‌كنم. ضمن اينكه كادرفني نيز به طور صحيح عمل كرده و عملكرد قابل قبولي داشت.

انصاري فرد در پايان در پاسخ به سئوالي مبني بر اينكه آيا مربي فصل بعد داخلي است يا خارجي گفت: هم اكنون صحبت در اين رابطه صحيح نيست اما ضمن احترامي كه به مربيان داخلي قائلم، شرايط پرسپوليس خاص است و ما مجبوريم بهترين كار را براي موفقيت اين تيم انجم دهيم.

تيم فوتبال پرسپوليس روز گذشته در چارچوب رقابتهاي فوتبال جام حذفي باشگاههاي ايران با يك گل از سد تيم سپاهان اصفهان گذشت تا راهي مرحله يك چهارم نهايي شود.

m2stech
01-05-2009, 10:42
راه قطبی پر ستاره شد / شور تازه در فوتبال استرس زده ایران

افشین قطبی در اولین حرکت خود همه بازیکنان نامدار فوتبال ایران را دوباره به اردوی این تیم آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پایگاه خبری فوتبال آسیا در گزارشی خبری با تیتر "راه قطبی پر ستاره شد"، به دعوت 41 بازیکن از سوی افشین قطبی به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان اشاره کرده است.

دراین گزارش آمده است: " قطبی در فهرست تیم ملی ایران که پنجشنبه شب اعلام شد همه آنهایی که در اروپا بازی می کنند به علاوه برخی چهره‌های فراموش شده در امارات را برای ادامه بازیهای جام جهانی دوباره فراخواند. علیرغم جوانگرایی‌های بوجود آمده در سال اخیر قطبی راه خود را جدا کرد و بازیکنان قدیمی‌تر مانند کریم باقری و رحمان رضایی را در کنار علی کریمی خبرساز قرار داد تا فهرستی متفاوت را مطرح کند."

تاکتیک روانی افشین قطبی پیش از دیدارهای حساس پیش رو مورد دیگری بود که در گزارش پایگاه خبری فوتبال آسیا بدان اشاره شده و آمده است: "فراخوان برخی نام‌ها از امارات مانند ایمان مبعلی یا علی سامره می تواند بیش از هرچیز تاکتیک روانی مربی جدید قبل از بازی مرگ و زندگی در پیونگ یانگ باشد، حرکتی که ممکن است شور تازه‌ای در فوتبال استرس زده ایران بوجود آورد."

نگارنده گزارش پایگاه خبری فوتبال آسیا در ادامه به محبوبیت افشین قطبی در فوتبال ایران اشاره کرده و آورده است: "قطبی که برگ برنده "محبوبیت عمومی" را در جیبش دارد فهرست جدید را چنان تنظیم کرده که نام پنهان همه طرفداران را هم در خود داشته باشد. او به این ترتیب لشگر بزرگتری برای سه بازی حساس آینده و حداقل در کوتاه مدت تشکیل داده است."

m2stech
01-05-2009, 10:43
بعد از پیوستن به پرسپولیس؛
اشپیتم آرفی در گفت و گو با ایپنا: آقای گل فصل بعد می شوم

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: از بازی درتیم بزرگی مانند پرسپولیس احساس غرور می کنم و می خواهم در فصل آینده همراه این تیم آقای گل لیگ برتر شوم.

اشپیتم آرفی در گفت وگو با خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) عنوان کرد: "از سقوط پیام به دسته اول متاسفم، اما در فوتبال همیشه چنین اتفاقاتی رخ می دهد و اتفاقا زیبایی فوتبال هم به این دلیل است.

متاسفانه شرایط به گونه ای شد که نمی توانستم دیگر با پیام ادامه بدهم از طرفی قرارداد من با پیام نیز به اتمام رسیده بود و تصمیم گرفتم تا از بین پیشنهاداتی که داستم به بهترین تیم پاسخ مثبت بدهم."

وی ادامه داد: "می دانم پرسپولیس یکی از پرطرفدارترین تیم های لیگ برتر است و دراین تیم می توانم تمام شایستگی های خدم را نشان دهم."

آرفی خاطرنشان کرد: "دوست دارم آقای گل مسابقات لیگ برتر شوم و در کناربازیکن بزرگی مانند خلیلی یکی از قدرتمندترین خط حمله های لیگ برتر را تشیل دهیم."

♠ ♥ ♦ ♣
01-05-2009, 11:01
وای فک کنم میفته تو همدان

اگه بیافته تو تهران و ببریم می ریم با برنده ی راه اهن و تراکتور که اگه راه اهن باشه باز تو تهران هست و تا فینال راحت می ریم .

ولی چیزی که معلومه اینه که بازی فینال حتما رفت و برگشت میشه !

beauty
01-05-2009, 12:08
تبریک میگم ، نیمه دوم رو توی ماشین از رادیو گوش میدادم خیلی بهم حال داد

راستی تاریخ بازی های آسیا و بازی با پاس رو بزارید

JEFF_HARDY
01-05-2009, 12:10
پس از پيروزي مقابل سپاهان
نيكبخت: خوشحالم كه به قهرماني نزديك شديم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پيروزي مقابل سپاهان ارزش زيادي داشت و ما با اين پيروزي به قهرماني در جام حذفي نزديك‌تر شديم.

به گزارش خبرگزاي فارس، عليرضا نيكبخت واحدي پس از پيروزي يك بر صفر پرسپوليس مقابل سپاهان عنوان كرد: اين بازي اهميت ويژه‌اي براي ما داشت چرا كه بعد از ناكامي در ليگ به دنبال قهرماني در جام حذفي هستيم.
وي افزود: در اين ديدار حساس، مهم كسب پيروزي بود؛ اگر چه مي‌توانستيم با بيشتر از يك گل سپاهان را شكست دهيم.
نيكبخت تاكيد كرد: در نيمه اول بايد 3 گل به حريف مي‌زديم اما فرصت‌ها را به راحتي از دست داديم .
وي درباره عملكرد داوري گفت: در اين مسابقه محسن تركي قضاوت خوبي داشت. وي اشتباهاتي را مرتكب شد اما اشتباهات داوري بخشي از قضاوت است

JEFF_HARDY
01-05-2009, 12:12
در گفت و گو با فارس
پتروويچ:‌ خوشحالم پاسخ اعتماد وينگادا را دادم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در ديدار برابر سپاهان توانستم در تركيب ثابت بازي كنم و پاسخ اعتماد كادرفني را بدهم.

ايوان پتروويچ درگفت و گو با خبرگزاري فارس، عنوان كرد: يك بازي مهم را پشت سر گذاشتم و با تلاش بازيكنان سپاهان را شكست داديم تا راه قهرماني مان هموارتر شود.
وي اظهار داشت: در چند مسابقه در تركيب ثابت پرسپوليس حضور نداشتم، اما به عنوان يك بازيكن حرفه‌اي توانستم با خوب تمرين كردن شرايط را تغيير داده و بار ديگر به تركيب تيم برگردم. خوشحالم كه در اين بازي پاسخ وينگادا را دادم.
پترويچ يادآور شد: علاوه بر جام حذفي در ليگ قهرمان آسيا نيز شرايط حساسي پيش رو داريم. اميدوارم هفته آينده الشارجه امارات را شكست دهيم و به مرحله بعد صعود كنيم.
پرسپوليس در جام حذفي با نتيجه يك بر صفر سپاهان را شكست داد

JEFF_HARDY
01-05-2009, 12:13
بازگشت كريمي، رضايي، كاظميان و مبعلي
قطبي 41 بازيكن را به تيم ملي فوتبال دعوت كرد
خبرگزاري فارس: سرمربي جديد تيم ملي فوتبال اسامي 41 بازيكن را براي حضور در اردوي تيم ملي اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اسامي نفرات دعوت شده از سوي افشين قطبي به شرح زير است:
1-ميثم بائو2-جوادكاظميان3-علي سامره4- مهرداد معدنچي5-محمدنصرتي6-ايمان مبعلي7-فريدون زندي8-ستارزارع 9-آندرانيك تيموريان10-سياوش اكبرپور11-آرش برهاني12-پيروزقرباني13-خسروحيدري14-حسين كاظمي 15-پژمان منتظري16-وحيد طالبلو17-احمدآل نعمه18-مهدي مهدوي كيا19-وحيد هاشميان20-فرزاد آشوبي 21-سيدمهدي رحمتي22-جوادنكونام23-مسعودشجاعي24-كريم باقري25-علي كريمي26 محسن خليلي27- عليرضا محمد28 رحمان رضايي29- مازيار زارع30-محمد محمدي31-غلامرضا رضايي32-سيد جلال حسيني 33-حسين كعبي34-هادي عقيلي35-محسن بنگر36-احسان حاج صفي37-محمد رضا خلعتبري38- محمد صلصالي 39- فرشيد طالبي40- حسن اشجاري41-پژمان نوري
به گفته افشين قطبي سرمربي تيم ملي تغيير(اضافه و كم شدن) در اين فهرست امكان پذير است.

JEFF_HARDY
01-05-2009, 12:13
تكرار/ پس از برد مقابل سپاهان
وينگادا: اين بهترين نمايش پرسپوليس بود
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در دوران مربيگري‌ام در اين تيم بهترين بازي را برابر سپاهان انجام داديم.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ نلو وينگادا پس از برد يك بر صفر برابر سپاهان اظهار داشت: بازي فشرده و سختي بود. خوشحال هستم كه عملكرد بازيكنانم در اين بازي بسيار خوب بود. من به آنها افتخار مي‌كنم. به سپاهان هم تبريك مي‌گويم و خوشحالم كه اين تيم بزرگ را شكست داديم.
وي افزود:‌ به سپاهان احترام مي گذارم اما امروز با هماهنگي بالا و فكر فوتبالي توانستيم اين تيم را شكست دهيم. البته اشتباهاتي نيز داشتيم ولي عملكرد بازيكنان قابل قبول بود.
وينگادا ادامه داد:‌ يك پنالتي را از دست داديم اما در مجموع خوب جنگيديم. اين پيروزي را به خود بازيكنان پرسپوليس تقديم مي‌كنيم. بعد از اين موفقيت بزرگ مطمئن باشيد بهترين احساس را خود بازيكنان دارند. از هواداران نيز در تشكر مي كنم. به نظر من هنرمندان اين بازي، بازيكنان بودند.
وي درباره اينكه عملكرد پرسپوليس پس از گل چندان مناسب نبود، عنوان كرد: در فوتبال هميشه اما و اگر وجود دارد. در بازي صبا اگر توپ‌هايمان،‌ گل مي‌شد و يا اگر در بازي با الغرافه قطر بد نبوديم هيچ موقع به نتايجي كه بدست آمد نمي‌رسيديم. اينها نشان مي دهد كه اما و اگر هميشه وجود دارد. در بازي مقابل سپاهان مانند تيم حريف فرصت‌هاي بسياري را از دست داديم و بعيد مي‌دانم موقعيت گل ما از آنها كمتر بوده باشد.
اين مربي در خصوص افت و خيزهاي پرسپوليس در فصل جاري يادآور شد:‌ اين سئوالي است كه بايد براي من هم حل شود. از موقعي كه به پرسپوليس آمده‌ام بازي با سپاهان يكي از بهترين بازي‌هايي بود كه در پرسپوليس ديدم. حريف سختكوش بود اما بازيكنان ما آنها را غافلگير كردند.
وينگادا در جواب اين سئوال كه چرا تعويض‌هاي شما ديرهنگام بود؛ گفت: در خصوص اين مورد فقط سرمربي تصميم مي‌گيرد. من تا دقيقه 84 صلاح دانستم كه تعويض نكنم؛ چون از بازيكنانم راضي بودم. اگر احساس مي‌كردم كه مشكلي بود حتما اين كار را زودتر انجام مي‌دادم. بازيكنان با تمام توان بازي كردند و من هم اجازه اين كار را به آنها تا دقيقه 84 دادم.
وينگادا درباره وقت كشي بازيكنان پرسپوليس تصريح كرد:‌ من هميشه طرفدار اين هستم كه بازي‌هايي كه انجام مي‌شود طبق قوانين فوتبال و جوانمردانه باشد. بازيكنان من مشكل روحي نداشتند اما نمي‌دانم چرا بعضي‌ها مي‌گويند كه از دقيقه 35 ما وقت تلف كرديم. من هيچوقت در فوتبال اين كار را انجام نمي‌دهم.
سرمربي پرسپوليس در خصوص اعتراض به محسن تركي، داور مسابقه اظهار داشت: به تيم داوري احترام مي گذارم و در اين خصوص حرفي نمي‌زنم اما عليرضا محمد در آن صحنه مصدوم بود و من هم به همين خاطر اعتراض كردم.
وي درباره از دست دادن پنالتي توسط مازيار زارع گفت: ‌رونالدو و مسي هم پنالتي از دست مي‌دهند. يك بازيكن هميشه نمي‌تواند پنالتي‌هايش را گل كند.
وينگادا در خصوص علي كريمي تاكيد كرد: هميشه بازيكناني در تيم‌هايي هستند كه گره بازي را باز مي‌ كنند. كريمي بازيكن بزرگي است كه در بايرن مونيخ بازي كرده اما امروز "ما "برديم و به "من " ربطي نداشت.
سرمربي پرسپوليس درباره حضور افشين قطبي در ورزشگاه و بالا رفتن انگيزه آنها گفت: پيراهن قرمزي كه بازيكنان پرسپوليس بر تن مي‌كنند به آنها انگيزه مي دهد. اين انگيزه در تمام بازي‌ها نزد بازيكنان پرسپوليس وجود دارد و بعيد مي‌دانم حضور قطبي نقشي داشته باشد البته من به حضور سرمربي تيم ملي ايران در ورزشگاه احترام مي‌گذارم.
وينگادا درباره نيمكت نشيني باقري خاطرنشان كرد: دليل نيمكت نشيني اين بازيكن فني بود. مطمئن باشيد اگر من با فردي مشكل داشته باشم در خانواده‌ام آنرا حل مي‌كنم و نمي‌گذارم مانند يك تيم غير حرفه‌اي به بيرون كشيده شود.
اين مربي پرتغالي درباره بازي هفته آينده برابر الشارجه امارات در ليگ قهرمانان آسيا عنوان كرد: در خصوص اين بازي و ديدار با پاس همدان در مرحله بعدي جام حذفي فعلا حرفي نمي‌زنم و از دو روز آينده به فكر آن بازي ها خواهم بود.

-------------------------

تكرار/ مي‌خواهيم قهرمان جام‌حذفي شويم
انصاري فرد: بازيكنان جديد با نظر وينگادا جذب مي‌شوند
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:‌ بازيكنان فصل آينده با نظر وينگادا جذب مي‌شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس عباس انصاري فرد پس از برد يك بر صفر پرسپوليس برابر سپاهان اظهار داشت: بازيكنان ما زحمت زيادي كشيدند و خوشحال هستم كه به نتيجه دلخواه رسيديم اما هنوز معتقدم آنها مي‌توانند بهتر از اين باشند.
وي ادامه داد:‌ مقابل تيمي بازي كرديم كه يكي از زيباترين و بهترين بازي هاي ايران را در چند سال اخير در آسيا به نمايش گذاشته است. سپاهان مهره‌هاي خوبي دارد اما ما مي‌توانستيم با گل‌هاي بيشتري اين تيم را شكست دهيم.
انصاري فرد تصريح كرد:‌ بعد از شكست مقابل الغرافه بسيار سخت بود كه بازيكنان را به شرايط ايده‌آل برگردانيم اما خوشبختانه با كمك آنها و مربيان به هدف خود رسيديم و برنده ديدار با سپاهان شديم.
وي در خصوص تمديد قرارداد وينگادا گفت: خسته شده ام از اينكه درباره اين موضوع صحبت كرده‌ام. باز هم مي گويم در اين باره در پايان فصل تصميم گيري خواهيم كرد.
انصاري فرد در جواب اين سئوال كه با نظر چه كسي بازيكنان جديد پرسپوليس جذب مي‌شوند يادآور شد:‌ ما با نظر وينگادا بازيكنان جديد را جذب مي‌كنيم. وينگادا قرارداد رسمي دارد. فعلا قرار نيست وي برود كه ما بگوييم كه در جذب بازيكنان تاثير ندارد. وينگادا مربي بزرگي است و در تمام موضوعات به ما مشاوره مي‌دهد. براي سال آينده پرسپوليس برنامه‌هاي ويژه‌اي داريم و اميدوارم به اهداف خود برسيم.
مديرعامل پرسپوليس خاطرنشان كرد: هدف ما قهرماني جام حذفي است و اميدوارم بتوانيم به خواسته خود برسيم.

JEFF_HARDY
01-05-2009, 12:14
ساكت:
طبق قانون جام حذفي مغلوب پرسپوليس شديم
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه سپاهان گفت: طبق قانون جام حذفي برابر پرسپوليس شكست خورديم و از گردونه مسابقات كنار رفتيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمدرضا ساكت پس از شكست يك بر صفر سپاهان مقابل پرسپوليس در مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي عنوان كرد: ديدار سپاهان و پرسپوليس در فضايي كاملا مناسب برگزار شد و هواداران تيم ميزبان نيز فقط جريان بازي را پيگيري كرده و مسائل خاصي در ورزشگاه بوجود نيامد.
ساكت درباره روند مسابقه اظهار داشت : در نيمه اول سپاهان عملكرد خوبي نداشت و بازي را به خوبي شروع نكرد اما در نيمه دوم جريان بازي كاملا در اختيار تيم ما بود و چند فرصت طلايي را بازيكنان ما از دست دادند.
وي خاطرنشان كرد: ماهيت جام حذفي اين است كه در صورت از دادن فرصت‌هاي طلايي و يك شكست در مسابقه از گردونه مسابقات كنار برويم. اين قانون براي سپاهان اعمال شد؛ چون موقعيت‌هاي گلزني را از دست داديم و با پذيرش يك گل از صعود به مرحله بعدي باز مانديم.
مديرعامل سپاهان گفت:‌ فشردگي برنامه‌هاي ليگ لطمات زيادي به چهار نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا زد و بازيكنان به دليل خستگي در تيم‌هايشان عملكرد مطلوبي نداشتند.
ساكت يادآور شد: براي رقابت با حريفان آسيايي بايد شرايط آنها را به دقت مورد ارزيابي قرار دهيم. شاهد هستيم كه حريفان ما با در اختيار داشتن مهره‌هاي اروپايي و بزرگ شرايط را به سود خود تغيير داده‌اند.
-----------------------

در گفت و گو با فارس
زارع: اگر مي‌باختيم خودم را نمي‌بخشيدم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دليل از دست دادن ضربه پنالتي، اگر مي باختيم خودم را نمي‌بخشيدم.

مازيار زارع در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس درباره پيروزي يك بر صفر پرسپوليس برابر سپاهان اظهار داشت: سپاهان تيم خوب و پرمهره‌اي بود و ما مي‌دانتسيم كار سختي را برابر آنها داريم.
وي افزود: به دليل از دست دادن يك ضربه پنالتي اگر مي‌باختيم هرگز خودم را نمي‌بخشيدم چون بازيكنان و هواداران پرسپوليس به دنبال جام حذفي هستند و درست نبود كه من با اشتباهم باعث ناراحتي آنها شوم.
زارع ادامه داد: رسم فوتبال اين است تيمي كه عقب است بيشتر از حريف به فكر گل زدن است. ما در نيمه دوم به همين دليل كمي عقب‌ كشيده بوديم اما باز هم فرصت داشتيم تا به گل‌هاي بيشتر برسيم.
اين بازيكن خاطرنشان كرد: انتظار حضور اين همه هوادار را در ورزشگاه آزادي با توجه به شرايط خاص آب و هوايي نداشتم. خوشحالم كه جواب محبت‌ آنها را با يك برد شيرين داديم.

JEFF_HARDY
01-05-2009, 12:16
جلسه هيئت مديره پرسپوليس فردا برگزار مي‌شود
خبرگزاري فارس: جلسه هيات مديره باشگاه پرسپوليس بعد از ظهر فردا برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين جلسه به منظور بررسي وضعيت اين تيم در جام حذفي، بازي‌هاي پيش رو در ليگ قهرمانان آسيا، جذب بازيكنان جديد و همچنين فهرست مازاد، بعد از ظهر فردا برگزار مي‌شود.
تمامي اعضاي هيات مديره در اين جلسه حضور خواهند داشت

--------------------------
2 خبر از پرسپوليس/
تمرين امروز شاگردان وينگادا تعطيل شد
خبرگزاري فارس: كادر فني تيم فوتبال پرسپوليس تهران تمرين امروز اين تيم را تعطيل اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، نلو وينگادا اعلام كرد تمرين امروز پرسپوليس برگزار نخواهد شد و
پرسپوليسي‌ها از روز شنبه از ساعت 30/10 در موسسه خيريه عمل تمرين مي‌كنند.

* هدايتي به اردوي پرسپوليسي ها رفت
رئيس هيات مديره پرسپوليس دقايقي قبل از بازي با سپاهان به اردوي پرسپوليسي‌ها رفت و با آنها به مدت 20 دقيقه به صورت اختصاصي به گفت و گو پرداخت.
هدايتي همچنين در جلسه آناليز فيلم بازي هاي سپاهان در كنار بازيكنان حضور پيدا كرد و با كادر فني نيز به گفت و گو پرداخت.

JEFF_HARDY
01-05-2009, 12:16
در گفت و گو با فارس
محمد: به دنبال فريب داور نبودم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: مصدوميتم را همه ديدند و هرگز قصد فريب داور را نداشتم.

عليرضا محمد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: بازي خوبي را برابر سپاهان انجام داديم و يك مدعي درجه يك را براي رسيدن به جام حذفي از پيش روي برداشتيم.
وي كه در جريان بازي به زمين افتاد؛ اما داور اجازه توقف بازي و رسيدگي به وضعيت وي را نداد، افزود: مصدوميت مرا همه ديدند. به هيچ عنوان قصد فريب داور را نداشتم و نمي‌دانم تركي چرا بازي را قطع نكرد.
محمد ادامه داد: يك خطاي پنالتي نيز روي من انجام شد كه تركي آن را نگرفت. در آن صحنه اگر بازيكن حريف روي من خطا نمي‌كرد مي‌توانستم توره را صاحب يك موقعيت گلزني بسيار عالي كنم.
وي در خصوص تيم حريف گفت: سپاهان مهره هاي كليدي و كار آمدي دارد. آنها پس از دريافت گل، حملات متعددي انجام دادند؛ اما ما نيز بازيكنان با تجربه و بزرگي مثل علي كريمي داريم و مطمئن باشيد كه اگر دقت مي‌كرديم و پنالتي ما نيز گل مي‌شد با اختلاف بيشتر مي‌توانستيم اين تيم را شكست دهيم.
وي در پايان در خصوص حضورش در تيم ملي نيز گفت: سال‌ها است كه براي شنيدن چنين خبري لحظه شماري مي‌كردم و خوشحالم كه در فهرست قطبي قرار دارم. اميدوارم در فهرست اصلي نيز حضور داشته باشم، هر چند كارم بسيار سخت است.

-------------------------------------

پس از شكست سپاهان در تهران
عمادرضا: پرسپوليس خوش شانس بود
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در بازي ديروز شانس يار پرسپوليس بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، عمادرضا پس از شكست يك بر صفر برابر پرسپوليس اظهار داشت: براي جام حذفي برنامه داشتيم؛ اما مغلوب پرسپوليس شديم تا روزهاي بد ما تكرار شود.
وي افزود: پرسپوليس تيم خوبي بود؛ اما ما با از دست دادن موقعيت‌هايمان نتوانسيم به اين تيم گل بزنيم و حريف با خوش شانسي پيروز شد.
عمادرضا ادامه داد: پرسپوليس در نيمه دوم بازي فقط دفاع كرد؛ اما در انتهاي بازي‌ها هيچ وقت اين مورد را ارزيابي نمي‌كنند و فقط به دنبال اين هستند كه چه تيمي به سه امتياز بازي رسيده است.

JEFF_HARDY
01-05-2009, 15:12
در گفت و گو با فارس
هدايتي: در ليگ قهرمانان آسيا نيز بايد قدرتمند باشيم
خبرگزاري فارس: رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس تهران گفت: مثل بازي با سپاهان در بازي هاي ليگ قهرمانان آسيا نيز بايد قدرتمند باشيم.

حسين هدايتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: روز گذشته شاهد يك بازي خوب و منطقي از سوي بازيكنان پرسپوليس در ديدار برابر سپاهان بوديم. از ديدن اين پرسپوليس لذت بردم، البته ما مستحق برتري با گل هاي بيشتر بوديم.
هدايتي ادامه داد: قهرماني در جام حذفي و موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا جزو اهداف بزرگ ما است و خوشبختانه با از بين رفتن حاشيه ها در حال حاضر آماده حضور در اين دو رقابت مهم و حساس هستيم.
وي خاطر نشان كرد: اميدوارم در ليگ قهرمانان آسيا نيز مثل بازي با سپاهان با قدرت بازي كنيم تا امسال نيز مانند سال گذشته هواداران سرود قهرماني پرسپوليس را سر دهند.
هدايتي در پايان خاطر نشان كرد: از هواداران تشكر مي‌كنم كه با در شرايط بد جوي ما را تنها نگذاشتند. مطمئن هستم كه اگر شرايط جوي اجازه مي داد بيش از صدهزار نفر را در ورزشگاه آزادي مي ديديم.

JEFF_HARDY
01-05-2009, 15:13
در گفت‌وگو با فارس
توره: بازيكنان سپاهان عصبي بودند
خبرگزاري فارس: مهاجم افريقايي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بازيكنان سپاهان در بازي مقابل ما بسيار عصبي بودند.

ابراهيم توره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت:‌ بازي خوبي را برابر سپاهان انجام داديم و خوشبختانه توانستيم با يك نتيجه خوب به پيروزي برسيم.
وي افزود: در تمام بازي‌ها به دنبال گلزني هستم؛ اما وقتي كه اين كار ميسر نمي‌شود دوست دارم كه دوستانم گل بزنند تا پرسپوليس موفق شود.
توره ادامه داد: سپاهان تيم خوب و بزرگي بود و بازيكنان و مدافعان خوبي داشت؛ اما نفرات اين تيم بسيار زياد عصبي بودند و دليلش را نمي‌دانم.
توره در پايان خاطرنشان كرد: اميدوارم كه قهرمان جام حذفي شويم و در فصل آينده ليگ قهرمانان نيز حضور داشته باشيم.
__________________________________________________ ________________________

پس از شكست سپاهان در تهران
نويدكيا: پرسپوليس بهتر از ما بازي كرد
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال سپاهان گفت: پرسپوليسي ها بهتر از ما بازي كردند و اين پيروزي با ارزش را به آنها تبريك مي‌گويم.

به گزارش خبرگزاري فارس، محرم نويدكيا پس از شكست سپاهان مقابل پرسپوليس گفت: در اين مسابقه حساس حريف تهراني يك پيروزي خوب به دست آورد و اين موفقيت را بايد به آنها تبريك گفت.
وي گفت: سپاهان نسبت به بازي‌هاي قبل عملكرد خوبي داشت؛ اما پرسپوليسي‌ها بهتر از ما بازي كردند؛ بنابراين نمي‌توانم بگويم ما در اين مسابقه بد بازي كرديم.
نويدكيا افزود: در نيمه اول عقب‌نشيني كرده بوديم؛ اما نيمه دوم بازي در اختيار تيم ما بود، اگرچه پرسپوليسي‌ها در ضد حملات خيلي خطرناك بودند و حرفه‌اي بازي كردند.
وي خاطرنشان كرد: به هر حال سپاهان تيم بازنده ميدان بوده و در باره شكست هيچ حرفي نمي‌توان زد.

Retired User
01-05-2009, 15:41

morix_001
01-05-2009, 16:18
این آرمی که روش هست رو کسی هست که والپیپرش رو داشته باشه ...
ممنون میشم اگه بزارید..

aluminum
01-05-2009, 17:41
فوری / میثم بائو با پرسپوليس قرارداد داخلي منعقد كرد

کانون هواداران پرسپولیس: هافبك تيم فوتبال ابومسلم مشهد با عقد قرارداد داخلي به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.
ميثم بائو با عقد قرادادي دو ساله به صورت داخلي به پرسپوليس پيوست.
وي پس از ديدار با مديرعامل باشگاه پرسپوليس قرارداد داخلي خود را منقعد كرد.
انصاري فرد با تاييد اين خبر از برگزاري ديداري ديگر در روزهاي آينده خبر داد.

aluminum
01-05-2009, 17:42
بائو: اميدوارم قراردادم با پرسپوليس رسمي شود

کانون هواداران پرسپولیس: هافبك سابق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با پرسپوليس قرارداد داخلي منعقد كرده و اميدوارم به زودي قرارداد رسمي را نيز امضا كنم.
ميثم بائو اظهار داشت: شخصا با انصاري فرد صحبت كرده و قراردادي داخلي منعقد كردم. وي افزود: ناراحتم كه از ابومسلم جدا مي‌شوم به همين دليل هيچ وقت اين تيم را فراموش نمي كنم؛ اما اميدوارم با حضور در پرسپوليس بتوانم به اين تيم بزرگ خدمت كنم. بائو با بيان اين مطلب كه 2 هفته آينده تكليف نهايي پيوستنم به پرسپوليس مشخص مي‌شود، تصريح كرد: اگر مشكلي بوجود نيايد، با پرسپوليسي‌ها قرارداد رسمي امضا خواهم كرد. پيشنهاد آنها خوب است و اميدوارم تا روز آخر بتوانم با اين تيم كنار بيايم. بائو در خصوص حضور در تيم ملي نيز گفت: سعي و تلاشم را مي‌كنم جزو 20 نفر فهرست پاياني باشم تا در ديدار مقابل كره شمالي تيم ملي را همراهي كنم.

JEFF_HARDY
01-05-2009, 18:03
فوری / میثم بائو با پرسپوليس قرارداد داخلي منعقد كرد

کانون هواداران پرسپولیس: هافبك تيم فوتبال ابومسلم مشهد با عقد قرارداد داخلي به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.
ميثم بائو با عقد قرادادي دو ساله به صورت داخلي به پرسپوليس پيوست.
وي پس از ديدار با مديرعامل باشگاه پرسپوليس قرارداد داخلي خود را منقعد كرد.
انصاري فرد با تاييد اين خبر از برگزاري ديداري ديگر در روزهاي آينده خبر داد.

از پیوست« آرفی هم بیشتر بهم حال داد این خبر:10::40::11:

lazy
01-05-2009, 18:18
فعلا که پرسپولیس داره بازیکنای خوبی رو میاره.
ولی احتمالا میثم میزنه زیرش و میره استقلال(اگه بهش پیشنهاد شه) چون یادمه خودش گفته بود اگه بخوام از ابومسلم برم حتما میرم استقلال

Amin
01-05-2009, 18:31
قرارداد داخلی که هیچ ارزشی نداره
سالهاست که بازیکنانی که ما باهاشون قرارداد داخلی امضا میکنیم سر از تیمهای رقیب درمیارن
اما به نظر من گرفتن یه دروازه بان شش دانگ و یه دفاع چپ مطمئنا از همه چی واجب تره
بعدشم یه مهاجم تپل ! (البته اگه آرفی بپیچونه!!!)

ali_ranger22
01-05-2009, 18:42
ای خدا من نمی دونم چی بگم
ذوب آهن هفته ی پیش جلو فولاد 4 تایی شد حالا فولاد تا 110 دیقه نمی تونه یه گل بزنه !! به جاش یه گل می خوره و حذف میشه
قهرمانی استقلال همینطوریش زیر سوال بود با این بازی بیشتر رفت زیر سوال به طوری که داره زیر سوالا غرق میشه ! :دي :27:

JEFF_HARDY
01-05-2009, 18:44
در مورد دروازبان با امین خان موافقم،دفاع هم نصرتی کاش بیاد

آره،3 تا گل خورد از ذوب آهن،بعدش میگن فوتبال ما پاک هست! میترسم با همین کاراشون چون استقلال رو قهرمان لیگ برتر کردن ذوب رو هم یه قهرمانی جام حذفی بهش تقدیم کنن بره پی کارش....

aluminum
01-05-2009, 18:57
امسال هم دارن اشتباه پارسال رو مرتکبمیشن

به نقاط ضعف نگاه نمی کنن

باید سید جلال حسینی و هادی عقیلی رو بگیرن

aluminum
01-05-2009, 18:59
ای خدا من نمی دونم چی بگم
ذوب آهن هفته ی پیش جلو فولاد 4 تایی شد حالا فولاد تا 110 دیقه نمی تونه یه گل بزنه !! به جاش یه گل می خوره و حذف میشه
قهرمانی استقلال همینطوریش زیر سوال بود با این بازی بیشتر رفت زیر سوال به طوری که داره زیر سوالا غرق میشه ! :دي :27:

در مورد دروازبان با امین خان موافقم،دفاع هم نصرتی کاش بیاد

آره،3 تا گل خورد از ذوب آهن،بعدش میگن فوتبال ما پاک هست! میترسم با همین کاراشون چون استقلال رو قهرمان لیگ برتر کردن ذوب رو هم یه قهرمانی جام حذفی بهش تقدیم کنن بره پی کارش....

فولاد باخت
چند چند؟

عجب
بعد میکن فوتبال پاک!!!!

من می ترسم اینجوری سر پرسپولیس رو زیر آب کنن

aluminum
01-05-2009, 19:02
جام حذفي فوتبال/ ذوب‌آهن ‌٩ نفره از فولاد انتقام گرفت!

تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به مرحله نيمه پاياني رقابت‌هاي جام حذفي فوتبال كشور راه پيدا كرد.

تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان بعدازظهر امروز در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف فولاد خوزستان رفت و با وجود آن كه به دليل اخراج دو بازيكن، 9 نفره بازي مي‌كرد توانست با سه گل قاسم حدادي‌فرد و محمدرضا خعلتبري (دو گل) در وقت‌هاي تلف شده حريف خود را شكست دهد و به عنوان نخستين تيم راهي مرحله نيمه پاياني جام حذفي شود.

در اين ديدار دو تيم در طول 90 دقيقه قانوني مسابقه به تساوي بدون گل رضايت دادند، ضمن آن كه در نيمه دوم بازي حيدر عبيد جاسم مدافع تيم ذوب‌آهن از سوي مسعود مرادي داور مسابقه اخراج شد.

با آغاز وقت هاي تلف شده و در دقيقه 93 قاسم حدادي‌فرد گل نخست تيم ذوب‌آهن را وارد دروازه حريف كرد. در همين نيمه حسن اشجاري از تيم ذوب‌آهن نيز از ميدان اخراج شد تا تيم ذوب‌آهن 9 نفره به بازي ادامه دهد اما در نيمه دوم وقت‌هاي تلف شده باز هم اين ذوب‌آهن بود كه برخلاف جريان بازي و با وجود حملات تيم فولاد در دقايق 115 و 119 توسط محمدرضا خعلتبري به دو گل ديگر دست يافت و ضمن گرفتن انتقام شكست در آخرين بازي ليگ برتر مقابل فولاد راهي مرحله نيمه پاياني مسابقات جام حذفي فوتبال كشور شود.

masoudtr
01-05-2009, 20:42
مسابقه پیروزی کی است؟

Amin
01-05-2009, 21:00
مسابقه پیروزی کی است؟
16ام بازی با الشارجه تو امارات
20ام بازی با پاس تو ناکجاآباد

resident_evil
01-05-2009, 23:35
به جان خودم خیلی مشکوک بود : دی
تو لیگ که ذوب آهن اون همه انگیزه داشت برای فهرمانی 4تا خورد و فولاد هم که هیچ انگیزه ای نداشت نه قهرمان میشد نه سقوط میکرد اونجوری بازی کرد ...
اینجا که ذوب آهن رفتنش به آسیا قطعی بود 9 نفره 3 تا زد و فولاد که باید با انگیزه ی بسیار بالا میامد این بازی رو باخت : دی
نمیدونم والا ایشالا که فوتبالمون پاک باشه : دی

masoudtr
01-05-2009, 23:41
به نظر من بازم داره بوی تبانی می یاد

Mokafating
02-05-2009, 01:26
جناب ali blue boy لطفا در این تاپیک اظهار نظر نکن :22::4::34:

احمد ترابی
02-05-2009, 08:53
تبانی بین ذوب آهن و فولاد و استقلال بود که استقلالو قهرمان کردن
اما به هر حال خودمونیما استقلال قهرمان لیگ از تیم دسته یکیه مس شکست خورد ههههههههههه
اما اینو هم بدونید پرسپولیس به یاری خدا هم در جام حذفی وهم در جام باشگاههای آسیا قهرمانه

ferdfe
02-05-2009, 09:39
به جان خودم خیلی مشکوک بود : دی
تو لیگ که ذوب آهن اون همه انگیزه داشت برای فهرمانی 4تا خورد و فولاد هم که هیچ انگیزه ای نداشت نه قهرمان میشد نه سقوط میکرد اونجوری بازی کرد ...
اینجا که ذوب آهن رفتنش به آسیا قطعی بود 9 نفره 3 تا زد و فولاد که باید با انگیزه ی بسیار بالا میامد این بازی رو باخت : دی
نمیدونم والا ایشالا که فوتبالمون پاک باشه : دی

120 % از 100% تاييد ميشه :27:

m2stech
02-05-2009, 10:56
قهرمان ليگ بايد از كميته داوران عذرخواهي كند!

رییس کمیته داوران گفت: آنها که معتقد بودند داوران علیه شان توطئه چینی می کند، چرا بعد از قهرمانی از کمیته داوران عذرخواهی نکردند؟!

مسعود عنایت در گفت و گو با خبرگزاری ایپنا، عنوان کرد: اشخاصی که در طول رقابت های فصل و در نشست های مطبوعاتی بعد از مسابقات، داوران را به توطئه چینی علیه تیم خود محکوم کرده و معتقد بودند که داوران نمی خواهند برخی تیمها به قهرمانی برسند، حالا که قهرمان مسابقات لیگ برتر شده اند، چرا از کمیته داوران عذرخواهی نمی کنند؟! مگر آن ها نمی گفتند که دست های پشت پرده مانع از قهرمانی آنها می شود؟ مسوولان این تیم باید بابت تمام آن تهمت ها و افتراها از کمیته داوران عذرخواهی کنند.

عنایت همچنین اظهار داشت: ما اگر می خواستیم می توانستیم سر آن ها را ببریم، اما این اتفاق نشان داد که داوران رشوه گیر و حقه باز نیستند و هیچ گاه تمایل ندارند که در قضاوت خود مرتکب اشتباه شوند.

رییس کمیته داوران دررابطه با ارزیابی عملکرد داوران در لیگ هشتم فوتبال حرفه ای توضیح داد: اگر شرایط قضاوت داوران را به 5 رده بد، متوسط، خوب، خیلی خوب و عالی تقسیم کنیم،از دید یک فرد بی طرف، منصف و عادل عملکرد داوران در لیگ هشتم فوتبال خوب ارزیابی می شود. متأسفانه عملکرد داوران عالی نبوده اما تلاش می کنیم که خطاهای داوری را کاهش دهیم.

عنایت در ادامه اظهار داشت: هیچکس نمی تواند ادعا کند که توانایی حذف اشتباهات داوری را دارد، هر شخصی این ادعا را مطرح کند یک شارلاتان حقه باز است. ما می توانیم در بحث داوری فقط با کلاس، بازآموزی و آنالیز مسابقات اشتباهات داوری را کاهش دهیم اما امکان حذف اشتباهات هیچ گاه وجود ندارد. تغذیه، بهداشت، سلامت و آرامش یک داور در کنار بسیاری عوامل دیگر، می تواند شرایط یک قضاوت ایده آل را فراهم کند. کنترل همه این عوامل هم از دست من برنمی آیدو من مادر داور نیستم که ساعت خواب او را کنترل کنم! در این زمینه کمیته داوران استان ها باید فعالیت کند که متأسفانه آن ها هم ضعیف عمل می کنند.

مسعود عنایت در انتقاد به فدراسیون فوتبال گفت: در فوتبال ایران حاشیه به متن فوتبال می چربد و در این شرایط فدراسیون باید نسبت به این حواشی شدت عمل نشان و هر شخصی از هیأت مدیره تا بازیکنان در صورت پرداختن به حواشی باید از فوتبال حذف شوند.

رییس کمیته داوران در پايان توضيح داد: در تست داوري امسال به هيچ داوري رحم نمي‌كنيم! سال گذشته در تست داوري چند تن از داوران قبول نشدند و ما براي آن‌ها فرجه‌اي در نظر گرفتيم و تست ديگري برايشان در نظر گرفتيم. اين كار اشتباه است و امسال ديگر آن‌را تكرار نخواهيم كرد.

mojtaba007
02-05-2009, 13:04
مسابقه پیروزی کی است؟
عزیز پیروزی نه
بگو پرسپولیس

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:08
پيروزي حريف استقلال و شكست حريف پرسپوليس

کانون هواداران پرسپولیس: هفته نوزدهم مسابقات ليگ برتر امارات شب گذشته با 4 ديدار آغاز شد. به گزارش خبرگزاري فارس، مسابقات هفته نوزدهم ليگ برتر امارات شب گذشته با پيروزي تيم‌هاي الجزيره، الاهلي، الخليج و الوحده همراه بود. *شكست حريف پرسپوليس و تداوم صدرنشيني الاهلي
در نخستين ديدار شب گذشته الاهلي براي از دست ندادن صدر جدول به مصاف الشارجه حريف پرسپوليس در ليگ قهرمانان رفت و با نتيجه 4 بر يك به پيروزي رسيد.
براي الاهلي دسوزا در دقايق47و 87، بارو دقيقه 60 و فيصل خليل در دقيقه 66 گلزني كردند و تك گل الشارجه را كارلوس در دقيقه 90 به ثمر رساند.
الاهلي با اين نتيجه هشتمين پيروزي پياپي را كسب كرد و با 48 امتياز در صدر جدول قرار گرفت. همچنين الشارجه پس از اخراج سرمربي پرتغالي خود و در آستانه ديدار با پرسپوليس چهارمين شكست پياپي را پذيرا شد تا با بحران مواجه شود.
*پيروزي حريف استقلال در خانه
در حساس ترين ديدار شب گذشته الجزيره حريف استقلال در ليگ قهرمانان آسيا در خانه خود با 2 گل العين را شكست داد تا با 45 امتياز پشت سر الاهلي منتظر لغزش اين تيم باشد.
براي الجزيره بايانو در دقيقه 53 (پنالتي) و مبكوت در دقيقه 90، دو گل اين تيم را به ثمر رساندند.
العين در دقيقه 22 و با اخراج دياز يار برزيلي خود 10 نفره به كار خود ادامه داد.
العين با اين شكست 38 امتيازي شد و در مكان سوم جدول باقي ماند.
در ديگر ديدارهاي ديشب تيم‌هاي قعرنشين الخليج و الشعب در خانه الخليج به مصاف هم رفتند كه اين ديدار را الخليج يك بر صفر برد و الوحده 2 بر يك الشباب حريف سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا را شكست داد. مهرداد اولادي يكي از بازيكنان اصلي الشباب در اين ديدار بود اما نتوانست مانع ناكامي تيمش شود.
الشباب كه با 3 امتياز تيم قعرنشين جدول رده بندي گروه چهارم مسابقات ليگ قهرمانان آسيا است، روز سه شنبه هفته جاري در چارچوب هفته پنجم اين مسابقات در خانه از تيم سپاهان پذيرايي خواهد كرد.
نتايج ديدارهاي جمعه شب مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي امارات به شرح زير است:
* الخليج يك - الشعب صفر
گل: عباس مويوا لاوال (76)
* الاهلي 4 - الشارجه يك
گل‌ها: سزار كلدرسون (47 و 87)، باري (60) و فيصل خليل (66) براي الاهلي و جان كارلوس (90) براي الشارجه
* الوحده 2 - الشباب يك
گل‌ها: آندري لوسيانو سيلوا پينگا (37) و اسماعيل مطر (70) براي الوحده و سرور سالم (32) براي الشباب
* الجزيره 2 - العين صفر
گل‌ها: فرناندو بايانو (53 - پنالتي) و عايض مبخوت محسن عمران (90)
اخراج: آندري دياز (العين - 22)
امشب با برگزاري 2 ديدار زير، هفته نوزدهم به پايان مي‌رسد:
الوصل - الظفره
عجمان - النصر
جدول رده‌بندي ليگ برتر امارات تا پايان هفته نوزدهم: جدول رده بندي:
1- الاهلي 48 امتياز
2- الجزيره 45 امتياز
3- العين 38 امتياز
4- الوحده 27 امتياز
5- الشباب 24 امتياز
.
.
10- الظفره 17 امتياز (يك بازي كمتر)
11- الشعب 15 امتياز
12- الخليج 14 امتياز
در پايان هفته نوزدهم فرناندو بايانو مهاجم برزيلي الجزيره با 20گل همچنان در صدر جدول گلزنان به سر مي‌برد.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:09
پرسپوليس در همدان به مصاف پاس مي رود

کانون هواداران پرسپولیس: برنامه مرحله مسابقات جام حذفي فوتبال اعلام شد. به برنامه مسابقات به شرح زير است:

سه شنبه:15/2/88-ساعت 13:30-مرحله يك چهارم نهايي
مس رفسنجان-ملوان انزلي-نوش آباد-رفسنجان چهارشنبه:16/2/88-ساعت 17-مرحله يك چهارم نهايي
تراكتور سازي تبريز-راه‌آهن-اختصاصي-تبريز
يكشنبه:20/2/88-ساعت 17-مرحله يك چهارم نهايي
پاس –پرسپوليس -قدس-همدان
صباي قم-با برنده بازي (مس رفسنجان و ملوان انزلي)-مكان مسابقه پس از انجام قرعه كشي متعاقبا اعلام مي شود.
*پنجشنبه24/2/88-ساعت 17 -مرحله نيمه نهايي
برنده ديدار پاس –پرسپوليس -برنده ديدار تراكتور سازي تبريز-راه‌آهن- مكان مسابقه پس از انجام قرعه كشي متعاقبا اعلام مي شود.
ذوب آهن-با برنده صبا و مس رفسنجان يا ملوان انزلي مكان مسابقه پس از انجام قرعه كشي متعاقبا اعلام مي شود.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:10
حاشیه تمرین امروز / عيسي اندوي در محل تمرين پرسپوليس حضور يافت

کانون هواداران پرسپولیس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز برگزار شد. تمرين پرسپوليس پس از استراحت روز گذشته از ساعت 10:30 امروز در مؤسسه خيريه عمل برگزار شد. در اين تمرين بازيكنان ذخيره پرسپوليس در ديدار مقابل سپاهان اصفهان به گرم كردن، حركات كششي، پاسكاري، آقا وسط در سه گروه و فوتبال دستگرمي همراه با كارهاي استقامتي پرداختند. بازيكنان اصلي نيز پس از گرم كردن و كار با توپ پس از يك ساعت محل تمرين را ترك كردند اما ذخيره‌ها به مدت يك ساعت و نيم تمرين كردند. افشين پيرواني و نعيم سعداوي غايب بودند. كريم باقري به دليل مصدوميت از ناحيه كمر با لباس شخصي نظاره‌گر تمرين بود. عيسي اندوي دروازه‌بان سنگالي تيم فوتبال ذوب آهن دقايقي در محل تمرين پرسپوليس حضور پيدا كرد و همراه با ابراهيم توره، هموطن خود محل تمرين را ترك كرد.
* مسعود زارعي به صورت اختصاصي تمرين كرد.
* انتخاب بازيكنان تيم ملي سوژه اصلي تمرين امروز پرسپوليسي‌ها بود.
*حضور علي كريمي در ليست تيم ملي باعث خوشحالي هواداران و بازيكنان پرسپوليس شد.
* تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 11:40 به پايان رسيد.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:11
پيرواني از كادر فني پرسپوليس كنار گذاشته شد

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، افشين پيرواني مربي تيم فوتبال پرسپوليس از كادر فني اين تيم كنار گذاشته شد.
اين تصميم در شرايطي گرفته شد كه « نلو وينگادا» يك ماه پيش در نامه‌اي به انصاري‌فرد مدير عامل باشگاه خواهان كنار گذاشتن پيرواني از كادر فني شده بود.
عباس انصاري‌فرد در گفت وگو با خبرنگار ايسنا اين خبر را تاييد كرد.
يكي از مشكلات وينگادا و دستيارش به جلسات كميته فني تيم پرسپوليس بازمي‌گردد كه افشين پيرواني مانع حضور مترجم در جلسات شده و خود به ترجمه صحبتهاي وينگادا مي‌پرداخته است كه تفاوتهاي بسيار ميان گفته‌هاي سرمربي پرسپوليس و ترجمه‌هاي پيرواني وجود داشته است و وينگادا با اطلاع از اين ماجرا به شدت از پيرواني دلخور شده است، ضمن آن كه در زمان سفر به قطر براي بازي مقابل الغرافه نيز وينگادا متوجه حالت تمسخرآميز برخي از اعضاي كادر فني و چند تن از بازيكنان تيم شده و بدين ترتيب قاطعانه خواستار بركناري پيرواني شده است.
سرانجام امروز ( شنبه) ‌عباس انصاري‌فرد طي نامه‌اي به كمك مربي پرسپوليس كه رونوشت آن در اختيار وينگادا و محمود خوردبين قرار گرفته است، حكم بركناري را به افشين پيرواني ابلاغ كرده است.
در نامه‌ي انصاري‌فرد به پيرواني آمده است كه با توجه به هماهنگي با سرمربي تيم، تا اطلاع ثانوي معلق هستيد تا در آينده از وجودتان استفاده شود.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:11
فوری / صابر ميرقرباني با پرسپوليس قرارداد داخلي بست

کانون هواداران پرسپولیس: مهاجم تيم فوتبال سايپا با تيم فوتبال پرسپوليس قرارداد داخلي يك ساله بست.
صابر ميرقرباني امروز با حضور در باشگاه پرسپوليس و پس از صحبت با مديران اين باشگاه قرارداد داخلي يكساله خود را منعقد كرد.
وي پس از آرفي، صبري و بائو چهارمين بازيكني است كه با پرسپوليس قرارداد داخلي مي‌بندد.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:12
پرسپوليس براي جذب "صبري" قانوني اقدام كند
جعفري: به صبري تسويه حساب نمي‌دهيم
بعضي بازي‌هاي ليگ مشكوك بود
كميته انضباطي رفتار چندگانه دارد

جعفر جعفري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: ما هم از رسانه‌ها شنيديم كه صبري با پرسپوليس صحبت كرده است اما، اين بازيكن هنوز با باشگاه مقاومت تسويه حساب نكرده و متاسفانه پرسپوليس در اين زمينه عجله كرده است.
وي افزود: البته ما با رفتن اين بازيكن مشكلي نداريم اما، انتظارمان اين است كه پرسپوليس روال قانوني را طي كند و اگر قرار باشد كه بدون اطلاع باشگاه مقاومت اين اتفاق‌ها رخ دهد ما به صبري تسويه حساب نمي‌دهيم، پس اميدواريم باشگاه پرسپوليس با در پيش گرفتن روش معقول در اين باره با مقاومت مذاكره كند و براي صبري هم آرزوي موفقيت داريم.
جعفري همچنين در ارزيابي ليگ هشتم نيز گفت: ابتدا بايد از سازمان ليگ برتر براي گذراندن اين فصل پرفشار قدرداني كرد، رقابت‌هاي ليگ هشتم در سطح بالايي بود و تا آخرين روزها تكليف قهرماني و همچنين سقوط برخي تيم‌ها روشن نبود.
وي افزود: تنها نقطه ضعف ليگ تعطيلات يك ماهه براي تيم ملي و تداخل بازي‌هاي باشگاهي و ملي بود.
وي ادامه داد: البته داوري‌ها هم چندان خوب نبود و حداقل 10 امتياز از تيم مقاومت به دليل اشتباهات داوري گرفته شد. البته مي‌توان اشتباهات داوران جوان را توجيه كرد اما، از داوراني چون مسعود مرادي ديگر نمي‌توان انتظار اشتباهات مكرر را داشت. در هر صورت "عنايت" كه خود مدرس afc است بايد تعادلي ميان حضور داوران جوان و با تجربه در ليگ نهم ايجاد كند و آنها بايد آموزش‌هاي لازم را جهت اجراي قوانين ببينند.
وي افزود: با توجه به اين مسايل مي‌توان به فدراسيون فوتبال براي برگزاري رقابت‌هاي ليگ نهم نمره 17 از 20 را داد كه سه نمره‌ي كسري آن به دليل وقفه مسابقات و داوري‌ها است.
جعفري در ادامه با انتقاد از شرايط فرهنگي ليگ هشتم گفت: كميته انضباطي فحاشي 50 هزار نفري در آزادي را دو ميليون تومان و انتقاد 50 نفري در شهرستان را هم همين ميزان جريمه مي‌كند. متاسفانه اين رويه چندگانه همواره در كميته انضباطي وجود داشته است.
وي افزود: به نظرم اصلاحات فرهنگي بايد از ورزشگاه آزادي و پايتخت آغاز شود و وعده‌ها و شعارها را عملي كنيم و به ليدرها به جاي خط كج، خط درست بدهيم. البته متاسفانه برخي مواقع اين خط و خطوط از درون تيم‌ها و از سوي بعضي مربيان داده مي‌شود.
جعفري ادامه داد: اين مسايل در شهرستان‌ها كاهش يافته اما، در تهران با كوچكترين اشتباه داور جمعيتي بسيار دست به فحاشي مي‌زنند.
مديرعامل باشگاه مقاومت در پاسخ به اين سوال كه چرا انجام بازي معمولي از سوي فولاد خوزستان كه وظيفه‌ي هر تيمي است در روز پاياني ليگ برتر با تعجب روبه‌رو شده است نيز به ايسنا گفت: متاسفانه عملكردها و برخي تباني‌ها در گذشته اين تفكر را ايجاد كرده است و عده‌اي كه خود سابقه‌ي زدوبند در فوتبال را دارند هم به اين ذهنيت دامن مي‌زنند و در واقع كافر همه را به كيش خود مي‌پندارد.
جعفري افزود: البته بعضي بازي‌ها نيز در اين هفته‌هاي پاياني مشكوك بود.
وي در ادامه درخصوص وضعيت غلام پيرواني نيز گفت: نمي‌توانستيم از پيرواني به عنوان مدير فني استفاده كنيم اما، باشگاه مقاومت اين مربي ارزنده را از دست نمي‌دهد و به عنوان مشاور باشگاه از او استفاده مي‌كنيم. ضمن آنكه پيشنهاد شخصي من حضور پيرواني در هيات مديره باشگاه است.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:15
در گفت و گو با فارس
خليلي: اميدوارم لياقت اعتماد قطبي را داشته باشم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم به اعتماد قطبي به خوبي پاسخ دهم.

محسن خليلي در گفت و گو با خبرگزاري فارس عنوان كرد: پس از مصدوميتم، دعوت شدن به تيم ملي روحيه مرا دگرگون كرد و خوشحال هستم افشين قطبي همچنان به من اعتقاد دارد. با تمام وجود مانند يك سرباز به تيم ملي كمك خواهم كرد.
وي اظهار داشت: با قطبي در خصوص آخرين وضعيتم گفت و گو كردم. او در اين مكالمه به من روحيه داد. حالا كه دوباره در ليست تيم ملي قرار گرفته‌ام بهترين ساعات زندگي ام را تجربه مي كنم. اميدوارم خدا به من فرصتي دهد تا بتوانم جوابگوي محبت سرمربي تيم ملي و اعتماد هواداران باشم.
خليلي در خصوص وضعيت خودش تصريح كرد: تمرينات اختصاصي ام را شروع كرده ام و با نظر دكتر زرينه از امروز همراه پرسپوليس تمرين خواهم كرد. خوشحال هستم روزي كه روي سكوها پرسپوليس را تشويق مي كردم باز هم ديدار سال گذشته برابر سپاهان براي من زنده شد و با يك برد شيرين به مرحله بعد راه پيدا كرديم. اميدوارم قهرماني در جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا هديه اي از طرف ما براي هواداران باشد.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:20
با بخشنامه‌ي سازمان تربيت‌بدني،
تعيين سقف قراردادها با سرخابي‌ها كليد مي‌خورد

ه گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هر سال با آغاز فصل نقل و انتقالات ليگ برتر فوتبال كشور، بازار پيشنهادات نجومي در فوتبال گرم مي‌شود و باشگاه‌ها در رقابت با يكديگر ارقام گزافي را به بازيكنان‌ پيشنهاد مي‌كنند كه در اين بين واسطه‌ها و دلال‌ها نيز سود كلاني را به جيب مي‌زنند.
سازمان تربيت بدني قصد دارد تا تلاش‌هايش را در زمينه كنترل قيمت قراردادهاي بازيكنان افزايش دهد و در نخستين اقدام به زودي بخشنامه‌اي را خطاب به دو باشگاه تحت تكفل خود، يعني پرسپوليس و استقلال تهران صادر كرده و طي آن شرايط تعيين سقف قراردادهاي بازيكنان در فصل جديد را به اين دو باشگاه ابلاغ مي‌كند تا بدين ترتيب روند كنترل رقم قراردادها در فصل نقل و انتقالات كه چندي پيش فدراسيون فوتبال نيز در رابطه با آن تصميم‌گيري كرده بود از دو باشگاه بزرگ پايتخت كليد بخورد.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:21
در گفت و گو با فارس
ميرقرباني: مي‌خواهم با پرسپوليس قهرمان شوم
خبرگزاري فارس: مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال سايپا گفت: مي‌خواهم با قدرت براي پرسپوليس به ميدان بروم و با اين تيم قهرمان شوم.

صابر مير قرباني پس از عقد قرارداد داخلي با پرسپوليس در گفت و گو با خبرگزاري فارس عنوان كرد: به اينكه قرارداد داخلي اعتبار دارد يا نه؛ كاري ندارم. من به مسئولان باشگاه پرسپوليس قول دادم از حالا به بعد به هيچ پيشنهادي فكر نكنم و سعي دارم فصل آينده بهترين بازي‌ها را براي اين تيم انجام دهم.
وي با بيان اينكه قرارداد يكساله با اين تيم امضاء كرده؛ ادامه داد: با هر تيمي قرارداد يكساله امضاء مي كنم و هر باشگاهي كه درخواست قرارداد دو ساله كند به آن جواب رد مي دهم. از تيم هاي ديگر هم پيشنهاد داشتم، اما با توجه به شرايط موجود؛ پرسپوليس را انتخاب كردم.
اين بازيكن در پاسخ به اين سئوال كه چطور بر خلاف فصول گذشته براي فصل جديد به سرعت تصميم گيري كرده است؛ عنوان كرد: از من سريع‌تر هم وارد عمل شده‌اند. باشگاه پرسپوليس شرايطي كه من مي ‌خواستم را فراهم كرد و به همين دليل، سريع وارد عمل شدم.
ميرقرباني كه فصل خوبي را در تيم سايپا پشت سر نگذاشت در مورد اين قضيه گفت: هدفم اين بود كه در سايپا بازي هاي خوبي انجام دهم و فصل بعد به يك تيم پرطرفدار بروم. سايپا تيم خوبي بود اما براي من كه در آبادان و كرمان بهترين بازيكنان تيمم بود خوب نبود. در اين تيم همه بازيكنان تا آخرين بازي سعي در نشان دادن خود داشتند.
اين مهاجم تاكيد كرد: سايپا نفرات خوبي داشت و اگر مشكلاتي كه در طول فصل پيش آمد؛ نبود اين تيم مدعي قهرماني مي شد. من از 34 هفته فقط 16 بازي براي سايپا انجام دادم و 18 بازي در خانه بودم.
ميرقرباني يادآور شد: وقتي مرا با قيمتي گران به اين تيم آوردند اما در دفاع راست از من استفاده مي ‌كردند طبيعي بود كه ناراحت شو.م هر حرفي كه مي‌زدم براي چند هفته اخراج مي‌شدم.
ميرقرباني كه در فاصله يك هفته مانده به پايان ليگ از سوي محمد مايلي كهن از حضور در تمرينات منع شد گفت: واقعا نمي دانم چرا مايلي كهن چنين تصميمي گرفت. او مربي با شخصيتي است و من نمي توانستم به او حرفي بزنم. براي من گذشته ها؛ گذشته و به پرسپوليس آمدم تا با اين تيم قهرمان شوم.
ميرقرباني خاطرنشان كرد: بازيكن حاشيه اي نيستم. كاري هم به حاشيه هاي تيم پر طرفداري مثل پرسپوليس ندارم. تمام عزم خود را جزم كرده ام تا بهترين بازي‌ها را براي اين تيم انجام دهم.

JEFF_HARDY
02-05-2009, 13:22
پسر عجب خرید های تووووپیییییییی

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:27
پسر عجب خرید های تووووپیییییییی

البته اگه رسمی بشن خیلی خوب میشه .

همین میر قربانی پارسال هم می خواست بیاد پرسپولیس و هم بره استقلال ولی رفت سایپا .

...

JEFF_HARDY
02-05-2009, 13:31
البته اگه رسمی بشن خیلی خوب میشه .

همین میر قربانی پارسال هم می خواست بیاد پرسپولیس و هم بره استقلال ولی رفت سایپا .

...
گول سر مربی تیم ملی که عضو هیئت مدیره سایپا بود رو خورد فکر کرد میتونه بره تیم ملی
هادی اصغری هم که تو سپاهان نیمکت نشین شد اگه اومده بود پیش ما الان آقای گل بود،یا حد اقل مثل علیرضا محمد دعوت میشد تیم ملی
یه جورایی از رفتن پیروانی خوشحال شدم،عملا بعضی وقت ها مشخص بود دودستگی وجود داره
نمی دونم این کمک مربی های پرسپولیس چه شونه،اون از استیلی اینم از پیروانی

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:36
گول سر مربی تیم ملی که عضو هیئت مدیره سایپا بود رو خورد فکر کرد میتونه بره تیم ملی
هادی اصغری هم که تو سپاهان نیمکت نشین شد اگه اومده بود پیش ما الان آقای گل بود،یا حد اقل مثل علیرضا محمد دعوت میشد تیم ملی

آره اون کعبی مثلا

چقدر علیه قطبی مصاحبه کرد ، حالا با دعوت شدنش کاشکی یکم خجالت بکشه

هر کی پارسال پرسپولیسو پیچوند ، نتیجشو هم دید ، اون دو تا که رفتن تو استقلال مشغول سفت کردن پیچ و مهره ی سکو ها شدن

یه سری ها هم رفتن تو سایپا و افت کردن ...

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:41
بر اساس توافق مدیران،بازیکنی بین پرسپولیس و استقلال رد و بدل نمی شود

کانون هواداران پرسپولیس: مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در یک توافقنامه رسمی با یکدیگر به توافق رسیدند تا در فصل نقل و انتقالات از یکدیگر بازیکن نگیرند.
امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران و عباس انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران با امضای یک توافقنامه رسمی با یکدیگر توافق کردند تا در فصل نقل و انتقالات از یکدیگر بازیکن نگیرند.
پیش از این اخبار و شایعاتی مبنی بر پیوستن یکی دو بازیکن از تیم های مقابل به تیم رقیب به گوش رسیده بود که در این میان انتقال مجتبی جباری از استقلال به پرسپولی بیش از دیگر گزینه ها مورد بحث بود.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:41
بائو: امیدوارم هرچه زودتر پیراهن پرسپولیس را بر تن کنم

کانون هواداران پرسپولیس: هافبك تيم فوتبال ابومسلم مشهد كه با باشگاه پرسپوليس تهران قرارداد داخلي امضا كرده است، اعلام کرد: اميدوارم هر چه سريعتر قرارداد رسمي من با اين باشگاه امضا شود و پيراهن اين تيم را بر تن كنم. ميثم بائو، پس از مذاكره و موافقت با باشگاه پرسپوليس براي فصل آينده با اين تيم قرارداد داخلي امضا كردم و اميدوارم كه هر چه سريعتر زمان قانوني ثبت نقل و انتقالات آغاز شود تا قرارداد قانوني من در هيئت فوتبال ثبت شود. وي افزود: پرسپوليس تيم بزرگي است اين تيم را دوست دارم و فكر مي كنم كه اين تيم در فصل آينده در ليگ برتر ناكامي هاي گذشته را جبران كند كه اميدوارم با قهرماني در جام حذفي اين تيم سهميه حضور در ليگ قهرمانان آسيا را نيز براي فصل آينده كسب كند. وی درباره اينكه پيش از اين بازيكن استقلال بوده و اكنون به تيم رقيب پيوسته، بیان کرد: فوتبال ما حرفه اي شده و در فوتبال حرفه اي چنين مسايلي اجتناب ناپذير است و فكر مي كنم در فوتبال چنين انتقال هايي كاملاً معمولي است.

بائو درباره دعوتش به اردوي تيم ملي فوتبال گفت: از اينكه قطبي مرا به تيم ملي دعوت كرده است، بسيار خوشحالم و اميدوارم در ليست نهايي تيم ملي حضور داشته و بتوانم سهمي در صعود تيم ملي به جام جهاني داشته باشم.

JEFF_HARDY
02-05-2009, 13:42
آره اون کعبی مثلا

چقدر علیه قطبی مصاحبه کرد ، حالا با دعوت شدنش کاشکی یکم خجالت بکشه

هر کی پارسال پرسپولیسو پیچوند ، نتیجشو هم دید ، اون دو تا که رفتن تو استقلال مشغول سفت کردن پیچ و مهره ی سکو ها شدن

یه سری ها هم رفتن تو سایپا و افت کردن ...
کعبی تنها هنری که داشت این بود که لگد بزنه تو صورت فیگو

ما بازی رو از تلوزیون دولتی انگلیس نیگا میکردیم،گزارشگر ها اینقدر تیممون رو مسخره کردن!می گفتن ایرانی ها به جای تام فوتبال تیم کاراتشونو اوردن!در مورد کتک کاری بداوی و رحمان هم کلی گفتن خندیدن که وسط زمین به هم چک می زدن،بعدشم گفتن امید اول گلزنی ایران علی دایی 36 ساله هست که بازیکن بعدی ایران که امید اول گلزنی بعد علی دایی هست هاشمیانه که اونم 32 سالشه!!

عباسفرد و بیگ زاده فوتبالشون تا آخر عمرشون نابود شد،بیگ زاده که تیم ملی هم دعوت شد،داشت ترانسفر هم میشد تو تیم بغلی حتی توپ هم نمی تونست استپ کنه....

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:46
خلیلی: دعوت به تیم روحیه دوباره ای به من داد

انون هواداران پرسپولیس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم به اعتماد قطبي به خوبي پاسخ دهم. محسن خليلي عنوان كرد: پس از مصدوميتم، دعوت شدن به تيم ملي روحيه مرا دگرگون كرد و خوشحال هستم افشين قطبي همچنان به من اعتقاد دارد. با تمام وجود مانند يك سرباز به تيم ملي كمك خواهم كرد. وي اظهار داشت: با قطبي در خصوص آخرين وضعيتم گفت و گو كردم. او در اين مكالمه به من روحيه داد. حالا كه دوباره در ليست تيم ملي قرار گرفته‌ام بهترين ساعات زندگي ام را تجربه مي كنم. اميدوارم خدا به من فرصتي دهد تا بتوانم جوابگوي محبت سرمربي تيم ملي و اعتماد هواداران باشم. خليلي در خصوص وضعيت خودش تصريح كرد: تمرينات اختصاصي ام را شروع كرده ام و با نظر دكتر زرينه از امروز همراه پرسپوليس تمرين خواهم كرد. وی افزود: خوشحال هستم روزي كه روي سكوها پرسپوليس را تشويق مي كردم باز هم ديدار سال گذشته برابر سپاهان براي من زنده شد و با يك برد شيرين به مرحله بعد راه پيدا كرديم. اميدوارم قهرماني در جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا هديه اي از طرف ما براي هواداران باشد.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:48
ما بازی رو از تلوزیون دولتی انگلیس نیگا میکردیم،گزارشگر ها اینقدر تیممون رو مسخره کردن!می گفتن ایرانی ها به جای تام فوتبال تیم کاراتشونو اوردن!در مورد کتک کاری بداوی و رحمان هم کلی گفتن خندیدن که وسط زمین به هم چک می زدن،بعدشم گفتن امید اول گلزنی ایران علی دایی 36 ساله هست که بازیکن بعدی ایران که امید اول گلزنی بعد علی دایی هست هاشمیانه که اونم 32 سالشه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفم ... حرفای سنگینی زدن ...

در حالی که تو ایران خیلی خندیدن به حرکت کعبی ... اون طرف اینطوری مسخره می کنن...

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 13:49
انصاریفرد: تصميم خوبي در اين زمينه گرفتم

کانون هواداران پرسپولیس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: براي برطرف شدن يك سري مشكلات و ايجاد هماهنگي بيشتر دركادر فني تيم فوتبال پرسپوليس تصميم به بركناري افشين پيرواني گرفتم. عباس انصاري فرد اظهار كرد: سرانجام پس از احساس يك سري مشكلات در تيم و همچنين با هدف ايجاد هماهنگي بيشتر در كادر فني تيم پرسپوليس تصميم به بركنار افشين پيرواني گرفتيم. احساس من چنين بود كه مسائل مختلفي در تيم و كادر فني ما وجود دارد و فكر مي كنم تصميم خوبي در اين زمينه گرفتم. وي در پاسخ به اين سوال كه نظر پيرواني نسبت به برداشت شما از مشكلات پرسپوليس چه بوده است؟ تصريح كرد: نظر او در اين زمينه در تصميم به بركناري اش از پرسپوليس مهم نيست و اين مدير باشگاه است كه بايد تصميم مهمي براي بهبود اوضاع تيم و پيشرفت در آينده بگيرد. انصاري فرد در پاسخ به اين سوال كه ايا هيات مديره هم با اين تصميم شما موافقت كردند؟ تصريح كرد: اين مسئله جزو وظايف مديرعامل است و او است كه مي تواند مشكلات را از نزديك حس كرده و آن ها را تشخيص داده و بهترين تصميم را در اين زمينه بگيرد. بعيد مي دانم هيات مديره هم مشكلي با اين تصميم من داشته باشد.

انصاري فرد هم‌چنين با تاكيد نهايي شدن توافقات پرسپوليس براي حضور باقر ميرقرباني در اين تيم گفت: هنوز تكليف اين قضيه مشخص نشده و ما به توافق نهايي براي پيوستن ميرقرباني در پرسپوليس نرسيده‌ايم همين طور بازيكنان ديگري هم هستند كه هنوز توافق نهايي براي‌شان نشده است.

انصاري فرد در پاسخ به اين سوال كه آيا هيات مديره‌ي باشگاه پرسپوليس از خريدهاي اين فصل باشگاه مطلع بوده و دخالتي در آن دارد؟ گفت: ما در جلساتي كه در هيات مديره برگزار مي كنيم گزينه‌هاي مختلفي از بازيكنان را مطرح كرده و پيرامون حضور آنها در پرسپوليس بحث و بررسي مي كنيم. ازاين نظر هيات مديره در جريان كار ما هست، اما بحث نقل و انتقالات در جذب بازيكنان جديد شرايط فشرده و فرصت هاي كوتاهي دارند كه به باشگاه بايد در يك شرايط خاص و سريع تصميمات جدي و اقدامات نهايي را در اين زمينه بگيرد. اين مسئله وظيفه‌ي مديرعامل است و ما براي اين كه از ديگر تيم ها عقب نيفتيم بايد به صورت ضرب‌الاجل عمل كنيم البته تمام حريم ها حفظ خواهد شد.

m2stech
02-05-2009, 13:53
پیروانی موقتاً از کادر فنی خارج شد

افشین پیروانی طی حکمی موقتا از کادر فنی کنار گذاشته شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس متن نامه مدیرعامل پرسپولیس به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب آقای پیروانی

با سلام
نظر به اینکه با هماهنگی جناب آقای وینگادا در صدد ساماندهی جدید کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس هستیم بدینوسیله ابلاغ می نماید عضویت حضرتعالی در کادر فنی تا اطلاع ثانوی به تعویق در می‌آید.
بدیهی است نقش‌آفرینی آن برادر ارجمند در پویایی تیم پرسپولیس می‌تواند در آینده ادامه یابد.
در خاتمه ضمن تشکر از تلاش شما توفیق روز افزونتان را از خداوند متعال مسالت می‌نماید.

با تشکر مجدد
عباس انصاری‌فرد
مدیرعامل
رونوشت: سرپرست محترم تیم فوتبال بزرگسالان جناب آقای خوردبین جهت اطلاع
سرمربی محترم تیم فوتبال بزرگسالان جناب آقای وینگادا جهت آگاهی و اقدام

MORINIO
02-05-2009, 14:15
پس پیروانی رو هم دکش کردن!

MORINIO
02-05-2009, 14:19
اگه همین سه چهار تا بازیکن که داخلی بستن قراردادشون قطعی بشه موفقیت بزرگیه!

البته الان فقط باید دنبال دروازه بان باشن اگه رحمتی رو بگیرن خیلی عالیه..

aluminum
02-05-2009, 14:23
من بغیر از بائو و ارفی با هیچ کدوم دیگه حال نمی کنم
پرسپولیس یه دفاع چپ و یه دربازه بان خوب می خواد

B3HZ@D
02-05-2009, 14:43
اولین کاری که باید بکنن وینگادا رو بندازن بیرون
میشه لیست بازیکنان که قرار داد بستن رو بذارین

m2stech
02-05-2009, 14:47
خالقی‏فر پرسپولیسی شد

کانون هواداران پرسپولیس : شنیده می‏شود رضا خالقی‎‏فر، مهاجم مقاومت سپاسی روز گذشته با عقد قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوسته است. خالقی‏فر با باشگاه قرارداد داخلی امضا کرده و برای این قرارداد 220 میلیون تومان توافق کرده است.

resident_evil
02-05-2009, 14:51
چقدر بازیکن میخرن اینا : دی
آقا ما دروازه بان میخواهیم ...

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 14:58
نوری: قطبی مرا به حقم رساند/پرسپولیس واقعی راه افتاده است

کانون هواداران پرسپولیس : هافبک ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: از این که به تیم ملی دعوت شدم خوشحالم چون افشین قطبی مرا به حقم در فوتبال ایران رساند.
پژمان نوری در گفت و گویی عنوان کرد: تیم ملی همیشه جای بهترین بازیکن‌ها است و من با توجه به این که در پست مدافع بازی می‌کردم نتوانسته بودم شایستگی خودم را نشان دهم، ولی در دیدار با سپاهان با توجه به این که وسط بودم توانستم خود را نمايش دهم و همین موضوع باعث دعوتم به تیم ملی شد. قطبی مربی بزرگی است و من دورانی که با او در پرسپولیس کار کردم چیزهای زیادی یاد گرفتم و حالا می‌خواهم در تیم ملی کنار او بهترین بازی ها را به نمایش بگذارم.
نوری خاطر نشان کرد: پرسپولیس تمام بدشانسی‌ها را پشت سر گذاشته و حالا تیم واقعی پرسپولیس شکل گرفته و ما می‌خواهیم جام حذفی را بالای سر ببریم.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 14:59
آرفی جرقه اختلاف هیئت مدیره با انصاری‏فرد!!

کانون هواداران پرسپولیس : خرید و عقد قرارداد اشپیتیم آرفی با پرسپولیس در حالی انجام گرفته که هیئت مدیره این باشگاه به شدت نسبت به عباس انصاری‏فرد موضع گرفته است. گفته می‏شود انصاری‎فرد بدون هماهنگی با اعضای هیئت مدیره دست به چنین اقدامی زده و جلسه امروز هیئت مدیره پرسپولیس با محوریت اخطار به تکروی‏های مدیرعامل پرسپولیس تشکیل خواهد شد.
هیئت مدیره پرسپولیس در ادامه اعتراضات خود به انصاری‏فرد، از او در خصوص انتصاب برخی دوستان و نزدیکان خود و دادن اختیار برای فعالیت در فصل نقل و انتقالات، سوال خواهند کرد. گفته می‏شود انصاری‏فرد مدیر تولید لباس‏های حصاری را به عنوان مدیر نقل و انتقالات پرسپولیس در این فصل برگزیده است که این موضوع واکنش هیئت مدیره سرخپوشان را در پی داشته است.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 15:00
مربی اخراجی پرسپولیس: براي پرسپوليس سناريوي جديد نوشته اند!

کانون هواداران پرسپولیس : افشين پيرواني گفت:نمي دانم خبر اخراج بنده را چه کسي به مطبوعات داده است اما مطمئنم که اين هم يک سناريوي تازه است تا به وسيله آن جو تيم را خراب کنند.
پيرواني افزود:بنده فقط مربي پرسپوليس هستم و تصميمات نهايي را آقاي وينگادا اتخاذ مي کند. لذا در مورد مسائل پرسپوليس بنده نبايد صحبت کنم. همه مي دانند که من اهل حاشيه نيستم.
وي ادامه داد: سال گذشته از ابتداي فصل داستان سازي براي پرسپوليس شروع شد و ظاهراً امسال آقايان درانتهاي مسابقات تازه يادشان افتاده براي ما سناريو بنويسند. که اخراج بنده نيز يکي از همان داستان ها است.
پيرواني در انتها گفت: پرقدرت کارم را در پرسپوليس ادامه مي دهم و تا زماني که باشگاه به وجودم نياز داشته باشد همکاري مي کنم.

Turok-71
بابا خالقی فر کیه دیگه.
فک نکنم تو تیم خودش 10 گل هم زده باشه.
پرسپولیس دفاع چپ میخواد: حسن اشجاری.

♠ ♥ ♦ ♣
جریمه پرسپولیسی ها به طور کامل بخشیده شد

کانون هواداران پرسپولیس : بعد از پیروزی تیم پرسپولیس مقابل سپاهان در مسابقات جام حذفی جریمه 10 درصدی بازیکنان و کادر فنی این تیم به طور کامل بخشیده شد.
در حالی که بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تهران بعد از شکست مقابل الغرافه در لیگ قهرمانان آسیا به کسر 10 درصد از کل قراردادهایشان جریمه شده بودند، بعد از پیروزی مقابل راه آهن در آخرین دیدار لیگ برتر مدیرعامل این باشگاه اعلام کرد درصدی از این جریمه بخشیده شده و در صورت شکست دادن سپاهان در جام حذفی و صعود به مرحله یک چهارم کل جریمه بخشیده خواهد شد. روز پنجشنبه و بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان نیز مدیرعامل این باشگاه اعلام کرد، جریمه کسر 10 درصد از کل قراردادها به طور کامل بخشیده شده است.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 15:01
تجمع لیدرها مقابل باشگاه پرسپولیس

کانون هواداران پرسپولیس : تعدادی از لیدرهای باشگاه پرسپولیس با تجمع مقابل باشگاه پرسپولیس خواستار دیدار با عباس انصاری فرد شدند.
بعد از این که روز پنجشنبه و در جریان دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان تعدادی از لیدرهای رسمی این باشگاه به طور موقت بازداشت شدند، تعدادی از لیدرهای این باشگاه با تجمع مقابل در اصلی باشگاه خواستار دیدار با عباس انصاری فرد و ارائه توضیحاتی درباره چگونگی رفتار با لیدرهای اصلی و شناسنامه دار باشگاه شدند.

m2stech
02-05-2009, 15:02
اولین کاری که باید بکنن وینگادا رو بندازن بیرون
میشه لیست بازیکنان که قرار داد بستن رو بذارین

اشپتیم آرفی از پیام
مصطفي صبري از مقاومت
صابر ميرقرباني از سایپا
میثم بائو از ابومسلم
رضا خالقی‎‏فر از مقاومت سپاسی

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 15:02
نیکبخت: به لیست تیم ملی نگاه کنید متوجه همه چیز می شوید !

کانون هواداران پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: دوست ندارم درباره تیم ملی و لیستی که قطبی اعلام کرده حرف بزنم اما اگر به لیست نگاه کنید متوجه همه چیز می شوید.
علیرضا نیکبخت واحدی در گفت وگویی عنوان کرد: قطبی تمام بازیکنان ایران را به تیم ملی دعوت کرده اما به راحتی از مقابل اسم عده ای بازیکن گذشته، من دوست ندارم از لیست انتقاد کنم اما هر کسی این لیست را ببیند متوجه همه چیز خواهد شد.
وی ادامه داد: برای تیم ملی آروزی موفقیت می کنم و امیدوارم با پیروزی مقابل دو کره به جام جهانی صعود کند اما واقعا از اعلام اسامی تیم ملی متعجب شدم.
نیکبخت واحدی خاطر نشان کرد: شاید به نظر سرمربی تیم ملی واقعا من بین 40 بازیکن اول ایران هم نباشم که اگر این گونه باشد دیگر هیچ حرفی ندارم.

ali_ranger22
02-05-2009, 15:06
این پیروانی چه سیریشیه ها ! :دي ول نمی کنه باشگاه رو !

B3HZ@D
02-05-2009, 15:07
100% کار درستی کرده...
شما هم بهتره بری به قر و فر خودت برسی
عجب رویی داره...با این بازیش گند زده به تیم ادعای تیم ملی هم داره

resident_evil
02-05-2009, 15:09
به نظر من اصلا از کار قطبی نمیشه ایراد گرفت !!!
خودش میدونه چه کاری به نفع تیم هستش ...

malkemid
02-05-2009, 15:11
نیکبخت: به لیست تیم ملی نگاه کنید متوجه همه چیز می شوید !

کانون هواداران پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: دوست ندارم درباره تیم ملی و لیستی که قطبی اعلام کرده حرف بزنم اما اگر به لیست نگاه کنید متوجه همه چیز می شوید.
علیرضا نیکبخت واحدی در گفت وگویی عنوان کرد: قطبی تمام بازیکنان ایران را به تیم ملی دعوت کرده اما به راحتی از مقابل اسم عده ای بازیکن گذشته، من دوست ندارم از لیست انتقاد کنم اما هر کسی این لیست را ببیند متوجه همه چیز خواهد شد.
وی ادامه داد: برای تیم ملی آروزی موفقیت می کنم و امیدوارم با پیروزی مقابل دو کره به جام جهانی صعود کند اما واقعا از اعلام اسامی تیم ملی متعجب شدم.
نیکبخت واحدی خاطر نشان کرد: شاید به نظر سرمربی تیم ملی واقعا من بین 40 بازیکن اول ایران هم نباشم که اگر این گونه باشد دیگر هیچ حرفی ندارم.

به نظر منم نیکبخت اصلا رو فرم نیست.هرکی دیگه هم می اومد دعوتش نمی کرد.

بردیا
02-05-2009, 15:17
با بخشنامه‌ي سازمان تربيت‌بدني،
تعيين سقف قراردادها با سرخابي‌ها كليد مي‌خورد

ه گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هر سال با آغاز فصل نقل و انتقالات ليگ برتر فوتبال كشور، بازار پيشنهادات نجومي در فوتبال گرم مي‌شود و باشگاه‌ها در رقابت با يكديگر ارقام گزافي را به بازيكنان‌ پيشنهاد مي‌كنند كه در اين بين واسطه‌ها و دلال‌ها نيز سود كلاني را به جيب مي‌زنند.
سازمان تربيت بدني قصد دارد تا تلاش‌هايش را در زمينه كنترل قيمت قراردادهاي بازيكنان افزايش دهد و در نخستين اقدام به زودي بخشنامه‌اي را خطاب به دو باشگاه تحت تكفل خود، يعني پرسپوليس و استقلال تهران صادر كرده و طي آن شرايط تعيين سقف قراردادهاي بازيكنان در فصل جديد را به اين دو باشگاه ابلاغ مي‌كند تا بدين ترتيب روند كنترل رقم قراردادها در فصل نقل و انتقالات كه چندي پيش فدراسيون فوتبال نيز در رابطه با آن تصميم‌گيري كرده بود از دو باشگاه بزرگ پايتخت كليد بخورد.

اینا همش الکیه
قبلا هم ازین حرفا زده شده
پولای زیرمیزی زیاد ردوبدل میشه

ali_ranger22
02-05-2009, 15:22
قطبی کار خوبی کرد 41 نفرو دعوت کرد
چون الان دیگه حرف و حدیثی نخواهد بود و حاشیه ها رو جمع کرد که بگن اینو دعوت نکرد و..
ولی راحت میتونه بهترین ها رو انتخاب کنه در واقع 18 نفر ...
کارش خیلی خوب بود

بردیا
02-05-2009, 15:26
کعبی تنها هنری که داشت این بود که لگد بزنه تو صورت فیگو

ما بازی رو از تلوزیون دولتی انگلیس نیگا میکردیم،گزارشگر ها اینقدر تیممون رو مسخره کردن!می گفتن ایرانی ها به جای تام فوتبال تیم کاراتشونو اوردن!در مورد کتک کاری بداوی و رحمان هم کلی گفتن خندیدن که وسط زمین به هم چک می زدن،بعدشم گفتن امید اول گلزنی ایران علی دایی 36 ساله هست که بازیکن بعدی ایران که امید اول گلزنی بعد علی دایی هست هاشمیانه که اونم 32 سالشه!!

عباسفرد و بیگ زاده فوتبالشون تا آخر عمرشون نابود شد،بیگ زاده که تیم ملی هم دعوت شد،داشت ترانسفر هم میشد تو تیم بغلی حتی توپ هم نمی تونست استپ کنه....

در مورد کعبی و هنرش موافقم
ولیی لگد زدنش با فیگو و دعوای بین رحمان و بداوی که 2سال بینش فاصله بود.
کلا همه رو از تلویزیون انگلیس میدیدی؟

ali_ranger22
02-05-2009, 15:38
جلالي:چرا اجازه نمي دهند كار كنم ؟

مجيدجلالي مي گويد :هرچه قدر هم از آقای دهکردی پرسیدم که دلیل قطع همکاری باشگاه فولاد با من چیست، چیزی جز سکوت از ایشان نشنیدم

سايت گل - آن قدر پرانرژی و با آرامش صحبت می کند که باور نمی کنی از تیمی که کلی نقشه برای موفقیتش کشیده بوده جدا شده! مجید جلالی امروز درتهران است. تیمش درجام حذفی به شکلی کاملا عجیب به ذوب آهن باخت و اوپس از بازی دررختکن از بازیکنانش خداحافظی کرد و به تهران بازگشت. از جدایی اش می گوید و اینکه به چه دلیل از باشگاه بیرون آمده:« من ازباشگاه جدا نشدم. این باشگاه بود که تصمیم گرفت با من قطع همکاری کند. اما من دوست داشتم بدانم که چرا؟ چرا من درهرتیمی که موفق بودم و می توانستم برنامه هایم را درآن اجرا کنم اجازه ادامه کار پیدا نکردم؟ با پاس و صباباتری قهرمان لیگ و جام حذفی شدم اما هربار جلوی شرکت من درلیگ قهرمانان آسیا گرفته شد. سرمربیگری ام درپرسپولیس قطعی شده بود، اما نفهمیدم چه شد که شبانه همه چیز را برگشت! من نمی دانم چه خبراست اما می دانم که قطعا یک خبری هست! هرچه قدر هم از آقای دهکردی پرسیدم که دلیل قطع همکاری باشگاه فولاد با من چیست، چیزی جز سکوت از ایشان نشنیدم!»
جلالی ادامه می دهد:« روز بازی با ذوب آهن با آنکه بازیکنانم ازاتفاقات پیش آمده بسیار ناراحت بودند، از آنها خواستم که با تمام وجودشان درجام حذفی به میدان بروند. به آنها گفتم درست است که پس از این بازی دیگر بالای سرتان نیستم که بابت عملکردهایتان با جریمه و برخورد مواجه شوید، اما بیایید و با وجود تمام اتفاقات پیش آمده مردانه بازی کنید. من فکر می کنم آنها دراین بازی بسیار خوب کارکردند و ما درطول 90 دقیقه از ذوب آهن سربودیم اما دروقت های تلف شده اوضاع عوض شد.»
حرفهایمان با جلالی که تمام شد، روی خروجی خبرگزاری ها خبر حضورقطعی لوکابوناچیچ در فولاد را دیدیم و یاد حرفهای آقا معلم افتادیم. راستی آن پشت مشت ها چه خبر است که جلالی و امثال او فرصتی برای تداوم موفقیت هایشان ندارند؟ بهنام مددی

m2stech
02-05-2009, 15:53
بائو:وقتي قولي بدهم زير قولم نمي‌زنم

خبرگزاري فوتبال ايران- هافبك فصل گذشته ابومسلم بعد از اشپيتم آرفي دومين بازيكني است كه با پرسپوليس به توافق رسيده است.

ميثم بائو در گفت‌وگويي با خبرگزاري فوتبال ايران اظهار داشت: «هنوز قراردادي با پرسپوليس ثبت نكردم اما در صحبتي كه با مديرعامل اين تيم داشتم براي حضور در پرسپوليس با ايشان به توافق كامل رسيده‌ام.»

وي در خصوص اينكه چرا برخلاف گفته‌هاي قبلي به استقلال انتقال پيدا نكرد مي‌گويد: «استقلالي‌ها در چند ماه گذشته فقط به صورت حرفي با من در رابطه با حضور در تيم‌شان صحبت كردند و هيچگاه به صورت جدي خواهان حضور من نشده بودند در حالي كه پرسپوليسي‌ها از چهار ماه پيش به صورت جدي‌ خواهان حضورم بودند.»

بائو در رابطه با اينكه چه تضميني براي عقد قرارداد داخلي‌اش با پرسپوليس وجود دارد تصريح كرد: «من وقتي حرفي زدم و به كسي قولي دادم پاي حرفم مي‌ايستم تا حالا به تيمي برخلاف بدقولي نكردم اين بار هم زير حرفم نمي‌زنم.»

هافبك ابومسلم در پايان در رابطه با حضور در تيم ملي خاطرنشان ساخت: «از دعوت مجدد به تيم ملي توسط قطبي واقعا خوشحالم اميدوارم بتوانم در ليست نهايي قطبي قرار بگيرم و تيم ملي كشورم را با كمك ساير بازيكنان و كادر فني به جام جهاني ببريم.»

m2stech
02-05-2009, 16:02
شروع پر هیاهو پرسپولیس در نقل و انتقالات
به کجا چنین شتابان...!

هران- خبرگزاری ایسکانیوز: در حالی که چند روزی از پایان لیگ برتر می گذرد و بسیاری از تیم ها در گیر و دار جام باشگاه های آسیا و جام حذفی هستند، تیم پرسپولیس تهران در اقدامی غیر منتظره دام خود را برای صید مهره های کارآمد لیگ برتری گسترده است.
تیم پرسپولیس پس از ناکامی در تکرار عنوان قهرمانی لیگ هشتم به مدد و اعتبار هدایتی و کمک های سازمان تربیت بدنی زودتر از حد تصور باب مذاکره را برای جذب بازیکنان مد نظر خود گشوده است و هر روز خبرهای جدیدی از عقد قرارداد داخلی با آن ها به گوش می رسد.
البته خیلی پیش تر اسامی بازیکنان ایده آل پرسپولیس برای فصل بعد مشخص شده بود اما هیچگاه گمان آن نمی رفت آن ها گرد و خاک عجیبی قبل از اتمام بازی های جام های مختلف و شروع فصل نقل و انتقالات بر پا کنند.
عقد قرارداد داخلی با اشپیتیم آرفی از پیام مشهد و مصطفی صبری از مقاومت سپاسی شیراز آغاز طوفانی پرسپولیس در این روزهاست، همان طور که عباس انصاری فرد مدیرعامل سرخپوشان مژده داده بود که با گذشت زمان خبرهای جدیدتری خواهید شنید، صحبت هایی از امضای قرارداد با صابر میرقربانی، احمد آل نعمه و میثم بائو نقل محافل و مجالس است.
اینکه پرسپولیس خیلی زود به استقبال فصل نقل و انتقالات و جذب مهره های مورد نظر خود رفته است، اقدامی بسیار بجا و عالی است که می تواند با اضافه کردن آن ها تیم را خیلی زودتر بسته و برای فصل بعد با توان بالا به آمادگی کامل برساند اما این قضیه نگرانی هایی را نیز به دنبال خواهد داشت.
طبق اظهارنظر انصاری فرد مبنی بر اینکه بازیکنان جدید با نظر وینگادا جذب می شوند، سوالی پیش می آید که آیا وینگادا فصل آینده سرمربی پرسپولیس خواهد بود؟ این در حالیست که شرط تمدید قرارداد با او راهیابی پرسپولیس با موفقیت در جام حذفی به جام قهرمانان آسیا سال آینده و صعود به مرحله بعد رقابت های لیگ قهرمانان امسال است، پس در صورت عدم موفقیت وینگادا قطع به یقین فصل آینده مربی دیگری عهده دار هدایت پرسپولیس خواهد بود.
طبق قانون سازمان لیگ سهمیه جذب بازیکن از تیم های لیگ برتری شش بازیکن است و با توجه به آن مربیان و مسوولان پرسپولیس بسیار آگاهانه و کارشناسانه اقدام کنند تا بتوانند بهترین مهره ها و موثرترین آنان را جذب کنند تا به سرنوشت فصل گذشته که لیست آن ها تکمیل شد و در حالیکه مصدومیت چند مهره کلیدی و احساس خلاء در بعضی پست ها بخصوص درون دروازه بوجود آمد هیچ راه گریزی وجود نداشت و مسوولان پرسپولیس هر چه تلاش کردند به غیر از یک مورد نتوانستند بازیکن مورد نظر خود را به تیم اضافه کنند.
نکته دیگری که در این زمینه حائز اهمیت است، یارگیری بر اساس نقاط ضعف تیم و جبران کمبودهایی است که در این چند سال اخیر به یکی از معضلات حل نشدنی پرسپولیس تبدیل شده است. همچنان که به واسطه آن بسیاری از جام ها را از دست داده است. نمونه بارز آن پرسپولیس زمان دنیزلی به رغم آنکه تیمی بسیار آماده و سرحال داشت از فقدان یکی دو مدافع و مهاجم تخصصی رنج بسیار برد و با تمامی شایستگی هر دو جام را از دست داد.
در لیگ هشتم نیز با وجود جذب ستاره های با تجربه و نامدار در چند پست تعدد بازیکن و در چند پست دیگر از جمله دروازه، دفاع چپ و هافبک دفاعی متخصص با جدایی آشوبی و الونگ بسیار احساس کمبود کرد.
در نتیجه باید اولویت یارگیری پرسپولیس در این چند پست حساس باشد نه خریدهای کورکورانه و رقابتی که از آن فقط به عنوان ترکاندن بمب نقل و انتقالات یاد می شود در صورتیکه در عمل هیچ کارایی نداشته و دور ریختن سرمایه و پول باشگاه است./05 /120
حمیدرضا ملکی

m2stech
02-05-2009, 16:03
چاره ای جز قهرمان شدن نداریم
حیدری: با شکست الشارجه صعود خود را قطعی می کنیم

تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: مدافع تیم پرسپولیس با اشاره به بازی حساس ایده تیم در مقابل الشارجه امارات گفت: با شکست حریف اماراتی صعود خود را به مرحله بعدی جام باشگاه های آسیا قطعی می کنیم.
سپهر حیدری روز شنبه در گفتگو با خبرگزاری ایسکانیوز، خاطرنشان کرد: بازی حساس در مقابل تیم الشارجه داریم با پیروزی در دیدار با این تیم می توانیم به مرحله بعدی صعود کنیم.
وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا حضور موفقی را در جام باشگاه های آسیا داشته باشند زیرا ما مدعی به دست آوردن جام قهرمانی هستیم.
وی درخصوص جام حذفی عنوان کرد: در جام حذفی چاره ای جز قهرمان شدن نداریم چرا که باید سهمیه آسیا را به دست آوریم ضمن آنکه باید نتایج نامطلوب در لیگ برتر را هم جبران کنیم.
مدافع پرسپولیس در رابطه با بازی سپاهان به ایسکانیوز گفت: از ابتدا برای پیروزی در این دیدار وارد میدان شدیم و با تاکتیک هایی که اجرا کردیم توانستیم در برابر حریف پیروز شویم.
حیدری در پایان اظهار داشت: بازی با سپاهان به پایان رسیده و حالا باید به تیم پاس فکر کنیم و با شکست دادن این تیم به مرحله بعدی رقابت ها صعود کنیم

m2stech
02-05-2009, 16:06
ایوان پترویچ در گفت وگو با ایپنا:
در پرسپولیس می‌مانم

هافبک صربستانی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: "در جمع بازیکنان پرسپولیس احساس راحتی می کنم و دوست دارم یک فصل دیگر هم دراین تیم بازی کنم."

ایوان پترویچ در گفت وگو با خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا) عنوان کرد: "سال خوبی را در کنار بازیکنان پرسپولیس گذارندم و شاید تنها مشکلم تغییر پست بازی ام بود که باعث شد نتوانم تمام شایستگی‌هاي خودم را نشان دهم، اما به طور کلی در پرسپولیس احساس آرامش می کنم و می‌خواهم دراین تیم یک سال دیگر هم بازی کنم."

وی ادامه داد: "دوباره به اوج برگشته ایم و هدفمان قهرمانی در جام حذفی و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا است و باید به این اهداف برسیم چون در حال حاضر آمادگی بسیار بالایی داریم."

پترویچ خاطرنشان کرد: "این هفته باید با الشارجه دیدار کنیم که البته تیم بسیار خوبی است و بازیکنان پرسپولیس هم از انگیزه بسیار بالایی برای شکست این تیم برخوردار هستند."

C. Breezy
02-05-2009, 16:11
چه رویی داره ، من اگه مربی بشم تو تیم c ایران هم دعوتش نمی کنم ... اون همه فرصت رو خراب می کنه ، غیر از فرصت های خودش ، فرصت های بقیه رو هم گند می زنه ، مثلا توپ رو سانتر کردن این سرش نمی رسه با دست می زنه و پشتش کلی رو ضایع می کنه ، یا تو فرصت 4 به 2 پاس میده به مدافع حریف .... این موجود اصلا به درد نمی خوره ...

lazy
02-05-2009, 18:13
همین الان اخبار ورزشی گفت به درخواست وینگادا پیروانی اخراج شد!
این وینگادا هم یه چیزیش میشه ها.
فقط خدا کنه برای فصل بعد یه مربی خوب بیارن.

lazy
02-05-2009, 18:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

افشين پيرواني بركنار شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فوتبال- همشهري آنلاين:
افشين پيرواني از كادر فني تيم فوتبال پرسيوليبس تهران كنار گذاشته شد.به گزارش ايسنا، افشين پيرواني مربي تيم فوتبال پرسپولیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از كادر فني اين تيم كنار گذاشته شد.
اين تصميم در شرايطي گرفته شد که نلو وینگادا يك ماه پيش در نامه‌اي به انصاري‌فرد مدير عامل باشگاه خواهان كنار گذاشتن پيرواني از كادر فني شده بود. عباس انصاري‌فرد اين خبر را تاييد كرد.
يكي از مشكلات وينگادا و دستيارش به جلسات كميته فني تيم پرسپوليس بازمي‌گردد كه افشين پيرواني مانع حضور مترجم در جلسات شده و خود به ترجمه صحبتهاي وينگادا مي‌پرداخته است كه تفاوت‌هاي بسيار ميان گفته‌هاي سرمربي پرسپوليس و ترجمه‌هاي پيرواني وجود داشته است و وينگادا با اطلاع از اين ماجرا به شدت از پيرواني دلخور شده است، ضمن آن كه در زمان سفر به قطر براي بازي مقابل الغرافه نيز وينگادا متوجه حالت تمسخرآميز برخي از اعضاي كادر فني و چند تن از بازيكنان تيم شده و بدين ترتيب قاطعانه خواستار بركناري پيرواني شده است.
سرانجام شنبه (12 ارديبهشت) ‌عباس انصاري‌فرد طي نامه‌اي به كمك مربي پرسپوليس كه رونوشت آن در اختيار وينگادا و محمود خوردبين قرار گرفته است، حكم بركناري را به افشين پيرواني ابلاغ كرده است.
در نامه‌ي انصاري‌فرد به پيرواني آمده است كه با توجه به هماهنگي با سرمربي تيم، تا اطلاع ثانوي معلق هستيد تا در آينده از وجودتان استفاده شود.

lazy
02-05-2009, 18:24
دلیل اخراجم را نمی دانم / وینگادا گفت موافق جدایی من نیست مربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از اعلام خبر کنارگذاشتنش از کادر فنی این تیم گفت: دلیل این اخراج را نمی دانم. به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز عباس انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتشار نامه ای که بر روی خروجی سایت این باشگاه قرار گرفت، رسما خبر برکناری افشین پیروانی از کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه را اعلام کرد اما برخی اعضای هیئت مدیره باشگاه در جریان این برکناری نبودند.
افشین پیروانی مربی برکنار شده نیز که امروز در کلاس مربیگری در محل آکادمی فوتبال حضور داشت در گفتگو با خبرنگار مهر با ابراز بی اطلاعی از دلایل این اخراج گفت: خودم هم دلیل این برکناری را نمی دانم و هنوز با مسئولان باشگاه صحبت نکرده ام.
وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود وینگادا با ارسال نامه ای به باشگاه خواهان برکناری او شده است گفت: در صحبتی که با وینگادا داشتم ایشان اعلام کردند با جدایی من موافق نبوده اند و در جریان این نامه هم قرار ندارند.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 18:35
انصاری فرد : ادامه همکاری با پیروانی مشکل ساز می شد

کانون هواداران پرسپولیس: عباس انصاري فرد روز شنبه درخصوص برکناري پيرواني، مربي پرسپوليس، خاطرنشان ساخت: ما با پيرواني قطع همکاري کرديم و اسم اين را نمي توان اخراج گذاشت. وي افزود: پس از جلسه اي که با کادر فني برگزار کرديم تصميم به قطع همکاري با پيرواني گرفتيم. مديرعامل پرسپوليس درخصوص دلايل برکناري پيرواني، گفت: اين موضوع دلايل مختلفي داشت اما در مجموع احساس کرديم ادامه همکاري با پيرواني نه تنها به سود تيم نيست بلکه براي ما مشکل ساز نيز مي شود. وي درخصوص شايعات اخير مبني بر مشکلات وينگادا، سرمربي تيم با پيرواني و همچنين ارتباط او با بعضي از ليدرها، افزود: مسائل مختلفي در اين تصميم در نظر گرفته شده است که بهتر است آنها به رسانه ها کشيده نشود. انصاري فرد ادامه داد: جايگزيني تا پايان فصل براي پيرواني در نظر نداريم و کادر فني با همان ترکيب قديم به کار خود ادامه مي دهد.

وي درخصوص جذب تعدادي از بازيکنان براي فصل آينده، گفت: بحث نقل و انتقالات شرايط خاص خود را دارد اما مطمئن باشيد ما با همکاري هيات مديره بازيکنان مورد نياز را جذب خواهيم کرد و تمام تلاش خود را انجام مي دهيم تا بهترين خريد ها را در فصل نقل و انتقالات داشته باشيم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس، افزود: با تعدادي از بازيکنان قرارداد داخلي بسته ايم اما نام آنها را هيچ گاه اعلام نکرده ام زيرا اين کار در بين بازيکنان فعلي تيم استرس ايجاد خواهد کرد.

انصاري فرد در پايان درخصوص ديدار آتي پرسپوليس با الشارجه امارات در چارچوب رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا، گفت: اطلاعاتي بدست ما رسيده مبني بر اينکه ممکن است الشارجه مقابل ما به ميدان نيايد اما به اين خبر توجه نمي کنيم زيرا ممکن است اماراتي ها بخواهند با انتشار اينگونه شايعات در جهت تضعيف روحيه ما استفاده کنند.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 18:36
آشوبی: دوست دارم به پرسپولیس برگردم

کانون هواداران پرسپولیس: هافبك تيم فوتبال مس كرمان گفت: حضور افشين قطبي در تيم ملي، بيشترين تاثير را در انتخابم داشت. فرزاد آشوبي درباره دعوت به تيم ملي اظهار داشت: خيلي دوست داشتم اين اتفاق برايم رخ دهد. فكر مي كنم نتيجه تلاش يك فصل خود را با دعوت به تيم ملي گرفتم. وي در اين باره كه ممكن بود با عدم حضور قطبي در تيم ملي به اردو فراخونده نمي شد، عنوان كرد: مربيگري سليقه اي است و نمي توان به مربي خرده گرفت. هر مربي تفكرات خود را دارد. هر فهرستي كه از سوي مربيان اعلام مي‌شود، شماري با آن موافق و مخالف هستند كه نظر خود را بگويند. هافبك مس گفت: براي حضور مدام در تيم ملي بايد تلاش بازيكن بيشتر از قبل باشد. اردوي تيم ملي انرژي بيشتري مي خواهد. رقابت در اردو باعث پيشرفت بازيكن مي شود. آشوبي كه اين فصل قراردادش با مس به پايان رسيده است، عنوان كرد: براي تصميم گيري همه چيز به شرايط بستگي دارد. بايد پيشنهادها را مورد بررسي قرار دهم.

وي در پاسخ به اينكه از پرسپوليس پيشنهاد دارد، گفت: نمي دانم اسم آن را پيشنهاد بگذارم يا نه. صحبت هايي جسته و گريخته شده است.

آشوبي در اين باره كه خود تمايل دارد به اين تيم بازگردد، اظهار داشت: چه كسي است كه اين تيم را دوست نداشته باشد. شايد جسم من اين فصل براي مس بازي كرد؛ اما هميشه به يادش بوده ام. انتخاب من و حضورم در مس كاملا درست بود. جدايي ام از پرسپوليس به نفع خودم و پرسپوليس بود.

اين بازيكن در اين باره كه امسال با تيم مس مي تواند در ليگ قهرمانان آسيا بازي كند، گفت: پارسال هم با پرسپوليس قهرمان شدم؛ اما وقتي شرايط را براي ماندن مناسب نديدم، در اين تيم نماندم. درست است كه بازي در ليگ قهرمانان خوب است؛ اما برايم در زمان عقد قرارداد مسائلي مهم است كه شايد براي برخي ديگر مهم نباشد.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 18:36
پيرواني: به خاطر هواداران میلیونی پرسپولیس سكوت مي‌كنم

کانون هواداران پرسپولیس: مربي بركنار شده تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به خاطر هيات مديره و علي‌آبادي فعلا سكوت مي‌كنم. افشين پيرواني اظهار داشت:‌ در اين شرايط حساس به هيچ عنوان دوست ندارم پرسپوليس به خاطر حرف هاي من وارد حاشيه شود. به همين علت به خاطر اعضاي هيات مديره، مهندس علي‌آبادي و ميليون‌ها هوادار فعلا سكوت و همه چيز را به بعد موكول مي‌كنم. وي افزود: من يك پرسپوليسي‌ هستم و هواداران اين تيم مرا مي‌شناسند. هيچ وقت دوست ندارم كه با دامن زدن به حاشيه‌ها تيمم را در شرايط حساس مخصوصا در بازي پيش رو مقابل الشارجه امارات وارد حاشيه كنم. من هم حرف هايي براي گفتن دارم اما فعلا سكوت بهترين تصميم است.
پيرواني خاطرنشان كرد: با هيچ رسانه اي در اين باره صحبت نخواهم كرد.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 18:37
جلسه هيات مديره پرسپوليس به تعويق افتاد

کانون هواداران پرسپولیس : اعضاي هيات مديره پرسپوليس تصميم گرفتند به دليل مسائل پيش آمده امروز در خصوص كنار گذاشتن افشين پيرواني جلسه هيات مديره را به تعويق بيندازد.
قرار است اين جلسه طبق اعلام مسئوولان باشگاه فردا بعدازظهر برگزار شود.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 18:38
نيكبخت و نوروزي غايبان پرسپوليس مقابل الشارجه

کانون هواداران پرسپولیس : عليرضا نيكخبت واحدي در دو ديدار الشباب و الغرافه از داور مسابقه اخطار دريافت كرد و در بازي با الشارجه امارات محروم است.
همچنين هادي نوروزي در بازي رفت و برگشت با الغرافه 2 كارت زرد دريافت كرده كه او هم بر همين اساس بازي با الشارجه امارات را از دست داد.
ديدار پرسپوليس و الشارجه چهارشنبه شب در امارات برگزار مي شود.

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 18:42
درصورت صعود پرسپولیس به فینال؛
دیدار نهایی جام حذفی پس از دیدارهای تیم ملی برگزار خواهد شد
در صورت صعود تیم فوتبال پرسپولیس به دیدار نهایی جام حذفی، فینال این مسابقات پس از دیدارهای تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله انتخابی جام جهانی برگزار خواهد شد.
عزیزالله محمدی رئیس سازمان لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اعلام این خبر افزود: تاریخ برگزاری دیدار نهایی جام حذفی پس از صعود دو تیم برتر به دیدار نهایی این مسابقات مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه نخستین دیدار از مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاههای کشور روز پنجشنبه 24 اردیبهشت ماه بین برنده دیدار پاس همدان - پرسپولیس تهران با برنده دیدار تراکتورسازی تبریز - راه آهن شهرری برگزار می شود. زمان برگزاری دیگر دیدار این مرحله پس از برگزاری دیدار صبای قم - برنده دیدار مس رفسنجان - ملوان بندرانزلی تعیین خواهد شد.
رئیس سازمان لیگ برتر با تاکید بر این نکته که زمان برگزاری دیدارهای باقیمانده جام حذفی با توجه به صعود تیم‌های پرسپولیس و صبای قم (نمایندگان ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا) به مراحل بالاتر تعیین خواهد شد، افزود: در صورت صعود تیم پرسپولیس به مرحله دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، این تیم باید در روز چهارشنبه ششم خردادماه مقابل یکی از حریفان آسیایی به میدان برود.
وی افزود: با توجه به این موضوع و در پیش بودن سفر تیم ملی به چین در هفته اول خردادماه اگر تیم پرسپولیس به دیدار نهایی جام حذفی صعود کند، نمی توان مسابقه فینال را زودتر از ششم خردادماه برگزار کرد و باید پس از دیدارهای تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی و یا پیش از آغاز فصل نهم لیگ برتر شاهد برگزاری دیدار نهایی جام حذفی باشیم.

momkhbpsp
02-05-2009, 19:23
قطبی کار خوبی کرد 41 نفرو دعوت کرد
چون الان دیگه حرف و حدیثی نخواهد بود و حاشیه ها رو جمع کرد که بگن اینو دعوت نکرد و..
ولی راحت میتونه بهترین ها رو انتخاب کنه در واقع 18 نفر ...
کارش خیلی خوب بود
100% تایید میشه این طوری هیچ کس بهونه ای نداره
اما این روزنامه ها لعنتی ول کن نیستن

aluminum
02-05-2009, 19:43
مگه محدودیت خرید بازیکن از تیم های لیگ برتر وجود نداره
پس اینها چی هستند که اینها می خرن

اصلا سر مربی فصل بعد معلوم نیست
اینها دارن بازیکن می خرن

اینجوری فصل بعد هم مشکل داریم

aluminum
02-05-2009, 19:45
الان 20:30 یه چیز هایی می گفت درباره تبانی استقلال
من متوجه نشدم اخرش رو دیدم
شریفی می گفت دارن بررسی می کنن که پارسال تقی پوری که توی پگاه بود توی بازی فینال جام حذفی تبانی کرد و بعدش اومده استقلال!!!!!!!!!!!!!!!!

من دقیقا متوجه نشدم

♠ ♥ ♦ ♣
02-05-2009, 19:46
مگه محدودیت خرید بازیکن از تیم های لیگ برتر وجود نداره
پس اینها چی هستند که اینها می خرن

اصلا سر مربی فصل بعد معلوم نیست
اینها دارن بازیکن می خرن

اینجوری فصل بعد هم مشکل داریم

محدودیت تو قانون هست ولی بازیکن رو می فرستی دست یک و بعد میگیری ....

پارسال که فک کنم 8 یا 9 تا لیگ برتری گرفتیم

اما موافقم باید صبر کنن تا تکلیف سرمربی مشخص بشه ، مگه اینکه این انصاری فرد بخواد با وینگادا ادامه بده در هر صورت ...

JEFF_HARDY
02-05-2009, 21:15
آشوبی: دوست دارم به پرسپولیس برگردم

.

امسال جاش خالی بود

الان 20:30 یه چیز هایی می گفت درباره تبانی استقلال
من متوجه نشدم اخرش رو دیدم
شریفی می گفت دارن بررسی می کنن که پارسال تقی پوری که توی پگاه بود توی بازی فینال جام حذفی تبانی کرد و بعدش اومده استقلال!!!!!!!!!!!!!!!!

من دقیقا متوجه نشدم
خوب معمار زاده هم فصل پیشش تو سایپا به خودشون گل زد فصل بعد اومد پرسپولیس
این چه ربطی به تبانی داره؟

beauty
02-05-2009, 23:21
شنیدم بازی با پاس افتاده توی همدان

ای کاش تهران میشد دوست داشتم اینو برم استادیوم

برنامه بازيهاي جام حذفي اعلام شد

پرسپوليس و كابوس همدان

سايت گل- فدراسيون فوتبال برنامه ادامه بازيهاي جام حذفي را اعلام كرد.طبق برنامه پرسپوليس بايد براي برگزاري مسابقه خود در نيمه نهايي به همدان برود.مسابقه اي كه ياد آور شكست كابوس وار قرمزها در جام حذفي مقابل سبز پوشان در سال گذشته بود. مرحله يک چهارم نهايي
*پرسپوليس - پاس يكشنبه 20 ارديبهشت ساعت 17 ورزشگاه قدس همدان
* مس رفسنجان-ملوان انزلي(نوش آباد-رفسنجان )،سه شنبه:15/2/88-ساعت 1:30
*تراکتور سازي تبريز-راه‌آهن(ورزشگاه تراكتور)، چهارشنبه:16/2/88
*صباي قم-با برنده بازي (مس رفسنجان و ملوان انزلي)-مکان مسابقه پس از انجام قرعه کشي متعاقبا اعلام مي شود.
* مرحله نيمه نهايي .
( پنجشنبه24/2/88-ساعت 17:00 )
*برنده ديدار پاس – پرسپوليس با برنده ديدار تراکتور سازي - راه‌آهن
* ذوب آهن با يکي از سه تيم مس رفسنجان، ملوان و صباي قم

MoJtaBa.R
02-05-2009, 23:37
بيوتي جان ممنون از خبرت

...

m2stech
03-05-2009, 00:30
عربها از پرسپولیس ترسیدند / مدیر عامل الشارجه: برای بازی نیایید!!!

کانون هواداران پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه الشارجه امارات با ارسال نامه ای رسمی به باشگاه پرسپولیس و عباس انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه انصراف خود از بازی با سرخ پوشان تهران را اعلام کرد. بر این اساس، شنیده ها حاکی از آن است که مسئولان باشگاه الشارجه قصد کناره گیری از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را دارند و به همین علت چنین نامه ای را برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرده اند. این درحالیست که کاروان 45 نفره پرسپولیس آماده سفر به شارجه و بازی با این تیم بود و حتی هتل محل اقامت خود را نیز رزرو کرده بود. در این بین مسئولان باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه به فدراسیون فوتبال کشورمان و کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان مشخص شدن وضعیت خود برای سفر یا عدم سفر به شارجه شده اند. قرار بود کاروان پرسپولیس دوشنبه ساعت 18:30 تهران را ترک کند.

masoudtr
03-05-2009, 10:39
عربها از پرسپولیس ترسیدند / مدیر عامل الشارجه: برای بازی نیایید!!!

کانون هواداران پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه الشارجه امارات با ارسال نامه ای رسمی به باشگاه پرسپولیس و عباس انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه انصراف خود از بازی با سرخ پوشان تهران را اعلام کرد. بر این اساس، شنیده ها حاکی از آن است که مسئولان باشگاه الشارجه قصد کناره گیری از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را دارند و به همین علت چنین نامه ای را برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرده اند. این درحالیست که کاروان 45 نفره پرسپولیس آماده سفر به شارجه و بازی با این تیم بود و حتی هتل محل اقامت خود را نیز رزرو کرده بود. در این بین مسئولان باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه به فدراسیون فوتبال کشورمان و کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان مشخص شدن وضعیت خود برای سفر یا عدم سفر به شارجه شده اند. قرار بود کاروان پرسپولیس دوشنبه ساعت 18:30 تهران را ترک کند.
ترفند روانی است
مطمئن باشید بازی برگزار میشه میخوان بازیکنان پرسپولیس را فریب بدن
از دست این عرب ها

JEFF_HARDY
03-05-2009, 11:52
با اشاره به جذب بازيكنان از سوي باشگاه پرسپوليس
اوليايي: با خريدهاي بي‌برنامه باز هم 5 گل در قطر مي‌خوريم
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پاس همدان گفت: چنانچه اخبار منتشره از باشگاه پرسپوليس در زمينه جذب بازيكنان با قيمت هاي كلان صحت داشته باشد،‌ بار ديگر شاهد ناكامي اين تيم خواهيم بود.

كاظم اوليايي در گفت ‌و گو با خبرگزاري فارس،‌ در مورد عقد قرارداد برخي از باشگاه‌ها با بازيكنان جديد در زمان غيرمقرر اظهار داشت: در شرايطي كه مسابقات در حال انجام است بعيد است كه اين اخبار درست باشد، حتي اگر اين اخبار از طريق پرسپوليس و مديران آن منتشر شده باشد. البته با توجه به شناختي كه از انصاري‌فرد و وابستگي اين تيم به سازمان تربيت بدني دارم بعيد مي‌دانم اين كارها انجام شده باشد.
وي ادامه داد: تغيير ماهيت تيم‌ها از دولتي به خصوصي دغدغه خاطر همه مسئولان است. هنوز مهلت نقل و انتقالات تمام نشده؛ ارقام بالا به بازيكنان پيشنهاد مي‌دهيم و با اين كار فقط قيمت آنها را بالا مي‌بريم. به نظر من اگر مذاكره پرسپوليس با بازيكنان درست باشد سازمان تربيت بدني فقط بايد خود تيمداري كند و در آينده حتي تيم‌هاي صنعتي هم قادر به تيمداري نيستند.
اوليايي با اشاره به اين موضوع كه با اين هزينه‌هاي بي‌حساب و كتاب از لحاظ فني هم چيزي عايدمان نمي‌شود؛ عنوان كرد: يك موقع است كه مي‌خواهيم تيم داشته باشيم و يك موقع است كه فقط مي‌خواهيم ستاره جمع كنيم. پرسپوليس امسال از داشتن ستاره و نداشتن تيم را خسارت ديد. نوع بستن تيمش اين بود كه همه‌جوره اسامي را جذب كند. من هنوز اطميناني از ادامه سياست فصل گذشته پرسپوليسي ها ندارم، اما اگر درست باشد اين امكان وجود دارد كه بار ديگر نماينده ايران در قطر 5 گل از تيم قطري دريافت كند.
مديرعامل پاس همدان يادآور شد: شنيده ام پرسپوليس به آرفي بالاي 800 ميليون تومان داده است. اين عملكرد در فوتبال امروز جواب نمي‌دهد. هر اسمي كه براي مدتي خوب بازي كرد را بدون اينكه بفهميم كه چگونه مي‌خواهيم تيم ببنديم و اينكه چه نيازهايي داريم با پيشنهادهاي اغوا كننده جذب كنيم، با اين كار براي فوتبال مملكت سرگيجه درست كرده و دلاليسم را توسعه مي‌دهيم. اين نوع يارگيري و بالا بردن هزينه‌ها خطري بسيار سنگين براي فوتبال است و جاي تاسف دارد.
وي افزود: اينكه هنوز بازي‌ها در جريان است؛ بياييم از بيت‌المال هزينه كنيم به هيچ‌وجه درست نيست. اگر اين اتفاقات نيفتاده است آقايان سريع آن را تكذيب كنند و اگر از جيب بيت‌المال است كه بياييم قبل از اينكه بودجه را ببنديم و آن را تصويب كنيم هيات مديره اين ارقام را هزينه كند.
اوليايي خاطرنشان كرد: حتي اگر اين اتفاق هم بيفتد يا پول بازيكن را نمي‌دهند و يا با فشار فيفا از اعتبارات دولتي كم مي‌شود كه اين هم تحميلي است بر بيت‌المال. اگر فوتبال قرار است از اين طريق اداره شود ساير باشگاه‌ها هم بايد از اين اعتبارات استفاده كنند.
مديرعامل اسبق استقلال تصريح كرد: چرا نبايد يك درصد اعتبارات عمراني كه به صورت قانوني مجلس آن را تصويب كرد تا به ورزش اختصاص يابد از طريق نامه‌اي كه معاون سازمان تربيت‌بدني مي‌نويسد جلويش گرفته شود و او بخواهد تا اين هزينه به باشگاه‌ها داده نشود. اگر مي‌خواهند اين پول را ندهند پس چه كار مي‌خواهند با آن انجام دهند.
وي ادامه داد: كيومرث هاشمي نامه‌‌اي به ادارات كل نوشته و خلاف قانون تعيين كرده كه باشگاه‌ها از يك درصد بند ب ماده 117 بهره‌مند نشوند و جلوي اين اعتبارات گرفته شود. حال مي‌فهميم كه شايد براي چنين پرداخت‌هايي است كه جلوي آن را گرفتند.
اوليايي تاكيد كرد: با اين تصميم‌گيري‌ها فوتبال كشور از اين هم بدتر مي‌شود اينكه آقايان جلوي يك درصدي را كه قانون اجازه مي‌دهد هزينه باشگاه‌ها شود بگيرند و هزينه بازيكنان آنچناني كنند كه البته جواب هم نمي‌دهد؛ درست نيست. اين نوع تيم بستن اگر مي‌خواست جوابي دهد پرسپوليس سال گذشته بايد با اختلاف 20 امتياز قهرمان مي‌شد، زيرا ستاره‌هاي زيادي را جذب كرد.
اوليايي اظهار داشت: سازمان تربيت بدني و مجمع تيم بايد پاسخگو باشند. البته باز هم تاكيد مي‌كنم كه بعيد مي دانم اين حرف‌ها درست باشد، اما اگر درست باشد واي به حال فوتبال، واي به حال بيت‌المال، واي به حال نظارت و واي به حال سازمان كه مي‌خواهد درصدي كه حق همه باشگاه‌ها است گرفته شود و از اين طريق به بعضي از تيم‌ها تزريق شود. متأسفانه اين فاجعه و مصيبت در حال رخ دادن است.
مديرعامل پاس همدان عنوان كرد: ديگر نمي‌شود اينگونه تيمداري كرد؛ زيرا دارند بيت‌المال را هدر مي‌دهند. پول يك بازيكن مشخص است و آنها حق ندارند در رقابت با ساير تيم‌ها پول بيشتري را بپردازند. يك بار فتح‌ا... زاده و عابديني در سال‌هاي گذشته اين كار را كردند، اما حاصلي جز هدر دادن پول بيت‌المال نداشت.
وي در مورد ديدار با پرسپوليس در جام حذفي گفت: براي اين ديدار آماده مي‌شويم. مي‌خواهيم با همه تواني كه صرف مي‌كنيم پرسپوليس را حذف كرده و در جام حذفي موفق باشيم.

JEFF_HARDY
03-05-2009, 11:53
در گفت و گو با فارس
محمدي: قراردادهاي داخلي فاقد اعتبار است
خبرگزاري فارس: رئيس سازمان ليگ برتر فوتبال گفت: قراردادهاي داخلي بين بازيكنان و باشگاه ها اعتبار ندارد.

عزيز محمدي در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره باشگاه هايي كه قبل از آغاز فصل نقل و انتقالات در حال عقد قرارداد داخلي با بازيكنان هستند، تصريح كرد: قرارداد داخلي اعتباري ندارد و ما هر كاري هم كنيم نمي توانيم جلوي اين قراردادها را بگيريم. اين توافقي است بين خود بازيكن و باشگاه.
وي در پاسخ به اين سئوال كه فصل نقل و انتقالات از چه زماني آغاز مي شود؛ اظهار داشت: از فرداي آخرين بازي در جام حذفي فصل نقل و انتقالات آغاز مي شود و تا يك هفته مانده به شروع فصل جديد نقل و انتقالات به پايان مي رسد. به احتمال زياد فصل آينده ليگ برتر 9 تا 15 مرداد آغاز مي شود اما باز در حال بررسي هستيم.
محمدي درباره اينكه گفته مي شود قرار است قانون عدم جذب دروازه بان خارجي برداشته شود عنوان كرد: چند مدير باشگاه اين پيشنهاد را داده اند اما سازمان ليگ مخالف است و به همين دليل هم سال گذشته اين قانون را تصويب كرديم. بايد اين موضوع را با هيات رئيسه سازمان ليگ مطرح كنيم.
محمدي در پاسخ به اين سئوال كه حق پخش تلوزيوني به باشگاه ها پرداخت شده يا نه گفت: فعلا يك ميليارد تومان به صورت علي الحساب به باشگاه ها پرداخت كرديم و زماني كه سه ميليارد را كه گرفتيم براساس رتبه بندي تيم ها اين پول را به باشگاه ها پرداخت مي كنيم. براي فصل آينده هم بايد دوباره با مسئولان صدا و سيما جلسه اي داشته باشيم.
عزيز محمدي خاطرنشان كرد: نامه اي به باشگاه ها داديم كه تا پايان ارديبهشت نظرات خود را در مورد آئين نامه به سازمان ليگ بدهند.

JEFF_HARDY
03-05-2009, 11:54
صبح امروز اتفاق افتاد
درگيري هواداران انصاري‌فرد و پيرواني در تمرين پرسپوليس
خبرگزاري فارس: در ابتداي تمرين امروز پرسپوليس هواداران مديرعامل باشگاه و مربي بركنار شده اين تيم با يكديگر درگيري لفظي پيدا كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، شماري از هواداران عباس انصاري‌فرد، مديرعامل باشگاه پرسپوليس و افشين پيرواني مربي اخراجي اين تيم، در ابتداي تمرين امروز با يكديگر درگيري لفظي پيدا كردند. همين مورد باعث شد عابدزاده تمام هواداران و ليدرها را از موسسه خيريه عمل بيرون كند.
هواداران پيرواني عقيده داشتند اخراج او ناعادلانه بوده و عباس انصاري‌فرد مديرعامل مناسبي نيست، اما طرفداران انصاري فرد معتقد بودند اخراج پيرواني براي از بين بردن حاشيه‌ها به موقع بوده است.
همچنين هواداران انصاري‌فرد اعلام كردند در ورزشگاه آزادي عليه افشين پيرواني شعار سر خواهند داد.
حدود 100 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند.
پيرواني روز گذشته از مربيگري پرسپوليس بركنار شد.

JEFF_HARDY
03-05-2009, 11:55
در آستانه ديدار با پرسپوليس
الشارجه امارات از ليگ قهرمانان آسيا كنار كشيد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال الشارجه امارات، رقيب پرسپوليس از ادامه حضور در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا كنار كشيد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت گل، اخبار دريافتي از امارات حاكي از آن است الشارجه تصميمي براي ادامه فعاليت در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا ندارد.
الشارجه در هر 4 بازي خود در اين پيكارها نتيجه را واگذار كرده و با توجه به دو بازي باقيمانده هيچ اميدي براي صعود به دور بعدي ندارد.
در ادامه اين گزارش به اخباري كه از سوي رسانه‌هاي خبري امارات در همين زمينه انتشار يافته، اشاره شده كه الشارجه تصميم خود را با ارسال نامه، به اطلاع كنفدارسيون فوتبال آسيا رسانده است.
در متن اين نامه از طرف مديريت باشگاه الشارجه عنوان شده است:
در شرايط حاضر با توجه به مشكلاتي كه در تيم ما بوجود آمد و خطر سقوط به دسته دوم ليگ امارات ما را تهديد مي كند، ‌تصميم به كناره گيري از ليگ قهرمانان آسيا گرفتيم. اميدواريم كنفدراسيون فوتبال آسيا اين موضوع را درك كند كه ما هيچ چاره اي نداشته و اميدي براي صعود از گروه خود نداريم.
الشارجه در گروه دوم ليگ قهرمانان آسيا بدون امتياز پس از تيم هاي الشباب عربستان(10امتياز)، پرسپوليس ايران(7 امتياز) و الغرافه قطر(6 امتياز) در رتبه چهارم جدول قرار دارد.
طبق برنامه پرسپوليس چهارشنبه ميهمان الشارجه است