PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی از دوستان عزیز

ali_h_r
13-08-2007, 21:57
سلام دوستان . من بنا بدلایلی میبایست هارد یک کامپیوتر رو بسوزونم و اطلاعات داخل اونو غیر قابل استفاده و بازیابی کنم . من به اون کامپیوتر فقط در حد اینکه بتونم برنامه یا نرم افزاری رو نصب و اجرا کنم دسترسی دارم و نمیتونم در کیس کامپیوتر رو باز کنم یا به سیم های اون دست بزنم . اگه ممکنه کمکم کنید که به چه صورتی میتونم به خواسته خودم برسم . آیا برنامه ای وجود داره در این خصوص یا راهی هست . ممنون میشم کمکم کنید . ضمنا اگه برنامه ای معرفی میکنید بصورتی باشه که چون اول میخوام با کامپیونر خودم اونو دانلود کنم مشکلی برای کامپیوتر خودم ایجاد نکنه . ممنون از دوستان - منتظر پاسخ و راهنماییی دوستان هستم .

WooKMaN
13-08-2007, 23:31
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:46:

MAXXX
13-08-2007, 23:38
حالا حتما باید بسوزه ........ نمیشه فرمتش کنی؟
البته این برنامه ای که جناب ووکمن گزاشته هاردو فرمت میکنه ولی نمیسوزونه

WooKMaN
13-08-2007, 23:50
نميسوزونه اما طوري اطلاعات رو پاك ميكنه كه به هيچ وجه قابل بازيابي نيستن ...

تست شده ... :27:

ali_h_r
14-08-2007, 10:34
سلام دوستان .مثل اینکه من خوب توضیح ندادم . من میخوام طوری هارد بسوزه که سوختن اون ناشی از عمل من نباشه یعنی من در خصوص سوختن هارد مقصر شناخته نشم . فرمت کردن به کار من فکر نکنم بیاد . ممنون میشم کمکم کنید.

MAXXX
14-08-2007, 18:03
در اون مورد جونیام یه راههایی بلد بودم ولی رو هیچ بدبختی اجرا نکردم تا تست کنم................... البته یه بار یه نفر تو همین فوروم درخواست داده بود (فکر کنم پارسال بود) منم بهش گفتم دیگه رفت و خبری نشد
نمیدونم کار کرد یا نه

rosetanha
15-08-2007, 11:02
سلام دوستان .مثل اینکه من خوب توضیح ندادم . من میخوام طوری هارد بسوزه که سوختن اون ناشی از عمل من نباشه یعنی من در خصوص سوختن هارد مقصر شناخته نشم . فرمت کردن به کار من فکر نکنم بیاد . ممنون میشم کمکم کنید.

خوب دوست من چرا از ويروس استفاده نمي كني ؟
يه ويروس پيدا كن هارد رو بسوزونه
اونوقت شما مقصر شناخته نمي شين
من م يدونم مشكل شما چيه و از چه لحاظي بايد هارد رو بسوزونيد
ما هم اين مشكلات رو داشتيم
گل پسر :10:

ali_h_r
18-08-2007, 11:18
ضمن تشکر از جناب maxxx و rosetanha اگه ممکنه راهنمایی بیشتر بفرمائید . دوستان اگه ویروسی میشناسن که این کارو انجام بده ممنون میشم لینک دانلود اونو بهم بدین . با توجه به ضیق وقت مساعدت و محبت عاجل دوستان مورد استدعاست . :46:

MehranVB
18-08-2007, 12:20
با دستکاری پاور میتونی اما بقیه قطعات هم می سوزند!

MAXXX
19-08-2007, 03:20
ضمن تشکر از جناب maxxx و rosetanha اگه ممکنه راهنمایی بیشتر بفرمائید . دوستان اگه ویروسی میشناسن که این کارو انجام بده ممنون میشم لینک دانلود اونو بهم بدین . با توجه به ضیق وقت مساعدت و محبت عاجل دوستان مورد استدعاست . :46:
خوب همونطور که گفتم خودم اجرا نکردم شرطش هم اینه که بیای نتیجه رو اعلام کنی نه بری و پیدات نشه
debug e30 o31
متن بالایی رو تویه نوت پد کپی کن و فایل رو با پسوند bat سیو کن
ظاهرا رویه هارد هایه ide تست شده ولی ساتا رو خبر ندارم
اه همین اسم رو سرچ کنی اطلاعات کامل تری پیدا میکنی
اینم آدرس اون صفحه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یکی دیگه اونجاست که سی پی یو رو میسوزنخه اون رو هم اگه دوست داشتی تست کن نتیجه روبگو :31:
خودم که دلم نمیاد رو کسی اجرا کنم حد اقل شما خبرشو بهم بده:20: