PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بسیار مهم در مورد یاهو مسنجر اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

QSEVEN
13-08-2007, 16:06
سلام

من توی یاهو یک موضوع بسیار مهم رو با شخصی مطرح کردهع بودم که یادم رفت برش دارم چند مدت پیش دقیقا اما یاهو رو بستم الان میخواهم بدونم چطوری میتونم تمامی آرشیو صحبتهای خودم با آن شخص رو که هفته پیش بود پیدا کنم؟

QSEVEN
13-08-2007, 20:44
سلام فکر نمیکنم راهی باشه درسته !!!..

nightmare
13-08-2007, 20:49
اول برو به سایت webmessenger.yahoo.com و از طریق اون وارد آیدیت شو ، شاید آرشیوت تو Web Server یاهو ذخیره شده باشه .

راه خاصی ندیدم ، اما شاید بتونی از نرم افزار های Data Recovery استفاده کنی که با جستجو تو همین انجمن خیلی از این جور نرم افزار ها رو می تونی پیدا کنی .

تا بعد ....

rosetanha
13-08-2007, 21:53
فكر نكنم هيچ راهي وجود داشته باشه
اولا در جواب دوستام
ياهو مسنجر ارشيوش رو مثل جيميل رو وب سرور ذخيره نمي كنه بلكه اونو رو ي هارديسك كامپيوتر ذخيره مي كنه
اگه بتوني ارشيوتو ركاوري كني مي توني استفاده كني

nightmare
13-08-2007, 22:17
ياهو مسنجر ارشيوش رو مثل جيميل رو وب سرور ذخيره نمي كنه بلكه اونو رو ي هارديسك كامپيوتر ذخيره مي كنه بله حق با شماست ، اما یکبار به طور عجیبی یکسری از آرشیو های خیلی قدیمی من رو برام آورد . به همین علت هم کلمه شاید رو پر رنگ نوشتم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی بین برنامه های Recovery ، خیلی از دوستان Get Data Back رو پیشنهاد می کنن :

forum.p30world.com/showthread.php?t=21082

تا بعد ...

killerdeadlystar
20-08-2007, 07:21
قبل از اینکه از آی دی خودت بیرون بیای می تونستی با زدن F3 تمامی بحث ها رو ببینی و ذخیره کنی

در بحث هیچ نرذم افزاری به اندازه O&O Dis k Recovery قوی نیست می تونید امتهان کنید

درایو خودتونو فرمت کنید و با این نرم افزار امتهان کنید

amanita
20-08-2007, 07:28
دوست عزیز باید به قسمت message archive بری