PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال فایل از طریق خط تلفن

as13851365
13-08-2007, 10:31
امیدوارم که حال تمام دوستان خوب باشد

می خوام برنامه ای بنویسم که یک فایل را از طریق خط تلفن به یک کامپیوتر دیگری ارسال کنه !

من یک کامپیوتر را به خط تلفن وصل کنم و شماره تلفن این خط را در برنامه قرار بدم و در برنامه خود کزینه ای برای انتقال داده را داشته باشم

به این صورت که کاربران وقتی فایلی را انتخاب کردن با زدن این کزینه با استفاده از خط تلفن ( بدون اینترنت ) این فایل را برای کامپیوتر اصلی ارسال کند

می خوام کاری کنم که برنامه بدون این که با اینترنت کاری داشته باشه بتونه تنها با استفاده از خط تلفن فایلی را برای کامپیوتر اصلی ارسال کنه

تقریبا این برنامه شبیه برنامه HyperTerminal ویندوز است

اگر کسی در این باره چیزی می دونه خواهشا کمکم کنه خیلی ممنون می شم

as13851365
13-08-2007, 10:34
لازم به ذکر است که هر کامپیوتری که بخواهد فایلی را برای کامپیوتر اصلی ارسال کنه فقط کافی است که خط تلفن را به مودم وصل کنه بعد کزینه ارسال را بزنه

و مودم شروع به شماره گیری خطی کنه که به کامپیوتر اصلی وصل است و بعد از تائید کامپیوتر اصلی اقدام به انتقال فایل بکنه و کامپیوتر اصلی این فایل را پس از دریافت کردن ذخیره کنه

مرد مباح
13-08-2007, 10:50
دوست عزیز.
من مطمئن نیستم ولی فکر کنم کامپونن KDTel که قبلا هم خیلی دربارش صحبت شده بتونه این کارو بکنه.
من چون تا حالا نیاز به ایتفاده از مودم نداشتم با این کامپوننت کار نکردم و چیزی دربارش نمیدونم.
توی تاپیکهای قبلس که دوستان دیگر بحث کردن ، نگاه کن. شاید به نتیجه رسیدی

as13851365
13-08-2007, 11:12
خوب دوست گرامی من نتونستم چیزی پیدا کنم که مزاحم شدم

as13851365
18-08-2007, 16:49
خوب نمی خواهید جواب بدید ندید اصلا به من چه

تا می آیی یه سوال مثلا درست و حسابی می پرسی همه می زنن تو ذوقت و بی خیالیت می شن اصلا اشکالی نداره ایرونی بودن یعنی همین باشه

همه دنبال کارهای آسون هستن

آقا ببخشید من نمی تونم لیبل دکمه را عوض کنم چطوری می تونم ؟

سوالات من هم باید این جوری بود تا همه به من کمک می کردن اصلا اشکالی نداره
من سوالات ابتدایی ابتدایی از این به بعد می پرسم تا همه به من جواب بدن البته اکه عمری باقی باشه

مرد مباح
18-08-2007, 18:44
دوست عزیز.
باید کسی اطلاعات داشته باشه که بتونه کمکت کنه.
من نمیدونم وگرنه همون موقع بهت گفته بودم.
ضمنا عصبانی شدن نداره.
اکثرا جواب میدیم ولی یک موقع که دانشمون نمیرسه چی کار کنیم ؟؟

باید قبول کرد که وسعت دانش کامپیوتر به اندازه ای شده که نمیشه به انتهای اون رسید و باید یک سری از اونا رو انتخاب کرد.

as13851365
19-08-2007, 13:18
دوست عزیز.
باید کسی اطلاعات داشته باشه که بتونه کمکت کنه.
من نمیدونم وگرنه همون موقع بهت گفته بودم.
ضمنا عصبانی شدن نداره.
اکثرا جواب میدیم ولی یک موقع که دانشمون نمیرسه چی کار کنیم ؟؟

باید قبول کرد که وسعت دانش کامپیوتر به اندازه ای شده که نمیشه به انتهای اون رسید و باید یک سری از اونا رو انتخاب کرد.

خوب لااقل یک پیغامی می گذاشتید که هر کسی این تایپیک را می بینه متوجه بشه که کسی در این باره چیزی نمی دو نه

هیچ چیزی نوشته نشده اون وقت کسی هم که می آید و می بینه که یک بحث جدید شروع شده که 5 قسمت داره که 3 قسمت از این بحث را یک بی سواد نوشته و جوابی نداره همه ناراحت می شن

اما اگر هر کسی که می آید و می بینه که چیزی در این باره نمی دونه اما می خواهد بدوند می تواند حداقل یک پیغام بزاره که آدم ناامید نشه وفکر نکنه که فقط خودش دنبال این کار هست

NoneForce
19-08-2007, 13:49
سلام
انتظار داريد هركي اين تاپيك را ميخونه يه پست بزنه كه "من جواب اين سوال را نميدانم"؟!

مجموعه KDTele يك كامپوننت به اسم KDFile داره كه براي انتقال فايل با پرتكل ZModem‌ است.
همچنين ميتونيد از كامپوننتهاي اين صفحه هم استفاده كنيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید