PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی جواب ما رو بده ( این چند روزه مردم از بس توی تا÷یکای دیگه ÷ست دادم و جواب نگرفتم)

Ali_Best
13-08-2007, 01:19
با سلام
من تا حالا گوشیه بالای 100 تومن نداشتم اما این بار میخوام یه کم ولخرجی کنم و یه گوشیه تا حدود 200 تومن بخرم (خواهشا" نخندین) :11: L7 بدجوری چشمم رو گرفته ...
این رو در ابتدا بگم که هیچ اطلاعاتی در مورد گوشی های همراه ( از اون گرونا ) ندارم می خواستم ببنیم که ... :
1- میشه به این گوشی ای که معرفی کردم بازی اضافه کرد ؟ (اگه نه باید یه گوشی چه شرایطی داشته باشه تا این قابلیت رو بتونه داشته باشه)
2- میشه با این گوشی و یه سیمکارت ایرانسل به تمامی خدمات اینترنت برای موبایل رسید ؟ ( اگه نه ... ؟)
3- این گوشی قدرت ÷خش فیلم و کلی÷ رو هم داره ؟
4- جاوا چی هست به چه دردی میخوره ؟ این گوشی جاوا داره ؟
در کل نظرتون چیه ؟
شاید بگید که بهتر بود این تا÷یک رو تویه گوشیا میزدم ولی باید بگم که بیشتر منظور من در مورد خود گوشی نیست و امکانات موبایل ها هست ...
÷یشا÷یش ممنون :40: :40: :40: :20::20::20:

vahooli
13-08-2007, 01:50
با سلام
من تا حالا گوشیه بالای 100 تومن نداشتم اما این بار میخوام یه کم ولخرجی کنم و یه گوشیه تا حدود 200 تومن بخرم (خواهشا" نخندین) :11: L7 بدجوری چشمم رو گرفته ...
این رو در ابتدا بگم که هیچ اطلاعاتی در مورد گوشی های همراه ( از اون گرونا ) ندارم می خواستم ببنیم که ... :
1- میشه به این گوشی ای که معرفی کردم بازی اضافه کرد ؟ (اگه نه باید یه گوشی چه شرایطی داشته باشه تا این قابلیت رو بتونه داشته باشه)
2- میشه با این گوشی و یه سیمکارت ایرانسل به تمامی خدمات اینترنت برای موبایل رسید ؟ ( اگه نه ... ؟)
در کل نظرتون چیه ؟
شاید بگید که بهتر بود این تا÷یک رو تویه گوشیا میزدم ولی باید بگم که بیشتر منظور من در مورد خود گوشی نیست و امکانات موبایل ها هست ...

1-بله
2-بله
3-بله
4-اینکه جاوا چیه فقط در این حد نیازه بدونی که یه پلت فرمه-بله
5-نظرم +.

amir2011
13-08-2007, 02:06
با سلام
در کل نظرتون چیه ؟
گوشی خوبی انتخاب کردی.
1.بله میشه بازی اضافه کرد ولی باید دقت کنی که دامنه انتخاب بازیهات محدود میشه یعنی فقط باید از بازیهای جاوا استفاده کنی.
2.تقریبا همه امکانات متوسط یک گوشی رو داره که البته این مقدار امکانات از سر کاربران ایرانی با اینهمه حجم امکاناتی که مخابرات در اختیارشون میزاره زیاده.
3.بله.اینهم باز به پسوند فیلم مورد نظر بستگی داره و از اونجا هم که اکثر کلیپهای موبایل 3gp.یا mpeg4 هستند اینها رو پشتیبانی میکنه که برات بسه.
4.جاوا یک سیستم عامل ابتدایی یا به عبارت ساده تر یک پلتفرم برای ارتباط بین سخت افزار و نرم افزار میباشد.
ولی من هنوز قانع نشدم که چرا تو کلوپ گوشیها نزدی...!

doyenfox
13-08-2007, 02:10
من ميگم شما كه داري 200 پول ميدم -سي و خورده اي بزار روش و يه a1200 بخر.
ولي ال 7 هم گوشيه خوبيه.
اما اينم بگم واسه شما كه طبق گفته خودتون از جاوا كم ميدونيد فكر كنم ريختن نرم افزار و بازي روي گوشي هاي سوني اريكسون براتون راحت تر از موتورولا باشه.

Ali_Best
13-08-2007, 02:11
از L9 چیزی میدونید چه جوریاس ؟

Ali_Best
13-08-2007, 02:13
من ميگم شما كه داري 200 پول ميدم -سي و خورده اي بزار روش و يه a1200 بخر.
ولي ال 7 هم گوشيه خوبيه.
اما اينم بگم واسه شما كه طبق گفته خودتون از جاوا كم ميدونيد فكر كنم ريختن نرم افزار و بازي روي گوشي هاي سوني اريكسون براتون راحت تر از موتورولا باشه.

اشکال نداره یاد میگیرم :46: