PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای سیستم قطع شده!

mahdi_pc
12-08-2007, 21:27
با سلام
نمی دونم چی شده صدای سیستم به کلی قطع شده. بدون هیچ اتفاق خاصی! کارت صدا هم کامل نصب هست و برنامه های صوتی هم کار می کند ولی صدا ندارند.خواهشا کمک کنید!

TEC
12-08-2007, 23:00
مطمئنا از نظر نرم افزاری درست میشه.
شاید از مادر بردت باشه.. اما مطمئن نیستم.

leila*
12-08-2007, 23:01
چه جالب مال منم امروز قطع شد

javad_raouf_danger
12-08-2007, 23:13
ببین عزیزم من چشمم آب نمی خوره که از اینجا به جایی برسی بهترین راه اینه که کامپیوترتو به کار بلد نشون بدی چون اینجا هیچ کس نمی دونه که چرا صدای کامپیوترت قطع شده و ممکنه هزار دلیل داشت باشه تو که نمی خوای یکی یکی همش رو تست کنی ببینی دلیلش چیه؟
از ما گفتن بود

Behroooz
12-08-2007, 23:45
شايد اسپيكرت به برق نيست .

سيم اسپيكر رو درست وصل كردي ؟

يك اهنگ رو اجرا كن ببين پيغام خطا نميده؟

Alastoor
13-08-2007, 00:30
ببین عزیزم من چشمم آب نمی خوره که از اینجا به جایی برسی بهترین راه اینه که کامپیوترتو به کار بلد نشون بدی چون اینجا هیچ کس نمی دونه که چرا صدای کامپیوترت قطع شده و ممکنه هزار دلیل داشت باشه تو که نمی خوای یکی یکی همش رو تست کنی ببینی دلیلش چیه؟
از ما گفتن بود

اتفاقا در همين جا مطمئن باش به نتيجه خواهي رسيد دوست عزيز:46:

اولين گام كه تعجب كردم كسي بش اشاره نكرده بود رو چك كردي؟:

در control pannel در قسمت Sounds, Speech, and Audio Devices ببين گزينه Mute تيك نخورده باشه.

javad_raouf_danger
13-08-2007, 00:47
اتفاقا در همين جا مطمئن باش به نتيجه خواهي رسيد دوست عزيز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
منظور من این بد که خیلی طول می کشه تا به نتیجه برسه و اگه به تغمیرات کامپیوتری مراجعه کنه زودتر به نتیجه می رسه
ما که بخیل نیستیم امیدوارم مشکلش حل بشه

ramyar.v
13-08-2007, 00:55
اگه کارت صدات انبرده احتمال 90 درصد سوخته!!!!
باید یکی دیگه بگیری
منم همچین مشکلی داشتم

abesderakhshan
13-08-2007, 03:15
لطفا" این مسیر را بروید:
control pannel سپس system سپس hard ware سپس device manager سپس در قسمت... sound video
مشاهده کنید علامت زرد رنگی نباشد اگر این علامت باشد شما مجددا " درایور آن را نصب کنید.

mahdi_pc
13-08-2007, 11:21
دوستان خیلی ممنون مشکل حل شد. اما به طرز بسیار عجیبی.البته من قبل از سوال پرسیدن همه ی راه هایی که شما گفتین رو چک کرده بودم. اما حالا رفتم توی قسمت volum control و دیدم که در قسمت wave درجه روی صفر قرار داره. در حالی که من اصلا اونجا نرفته بودم. هنوزم خودم موندم که چطوری اون آمده پایین!!!

ramyar.v
13-08-2007, 11:26
دوستان خیلی ممنون مشکل حل شد. اما به طرز بسیار عجیبی.البته من قبل از سوال پرسیدن همه ی راه هایی که شما گفتین رو چک کرده بودم. اما حالا رفتم توی قسمت volum control و دیدم که در قسمت wave درجه روی صفر قرار داره. در حالی که من اصلا اونجا نرفته بودم. هنوزم خودم موندم که چطوری اون آمده پایین!!!

:18::18::18::18:
من می خوام خودمو بکشم
اخه......
منو بگو
چه خشن گفتم کارت صدات سوخته:27:
اخوی در همچین مواقعی اول از همه ولوم کنترلتو چک کن
ما فکر کردیم شما این کار رو کردی
:11:

javad_raouf_danger
13-08-2007, 11:41

ببینم عزیزم شما چند ساله کامپیوتر خریدی ؟:18:
یعنی واقعا به فکرت نرسید که اونجا رو چک کنی
در هر صورت خوشحالم که مشکلت حل شد

mahdi_pc
13-08-2007, 15:09
من هم نصب کارت صدا هم ولوم اصلی ویندوز و هم اتصال سیم ها رو چک کرده بودم ولی به این قسمت نرفته بودم. حالت volume control در موقع قطع صدا به این شکل بود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abesderakhshan
14-08-2007, 01:21
دوست عزیز بازگشت کارت صوت رو به شما تبریک میگم واقعا" سوختنش توهم بدی بود