PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : VBS/TrojanDropper.Small.W trojan چیکارش کنم ؟

noia
12-08-2007, 17:25
با سلام ،
یه چند روزه یه ویروس لعنتی ( به نام : VBS/TrojanDropper.Small.W trojan ) یا این طور که از اسمش پیداست تروجان ، فایل های HTML رو مورد حمله قرار داده . آنتی ویروس من NOD 32 هست و یه 2 هفته پیش آپدیت کردم . Nod این ویروس ( یا تروجان ) رو پیدا می کنه ولی Clean نمی تونه بکنه . البته فایل های HTML جدید ( منظورم فایل هایی که تازه ذخیره کردم ) رو چک کردم مشکلی نداشت . راستی Zone Alarm هم دارم .
لطفا کمکم کنید . چیکار کنم ؟
ببخشید یه کم طولانی شد , با تشکر

Farahmand Farshidy
12-08-2007, 17:56
سلام دوست من!!:11::11:

از آنتی ویروس کاسپراسکای استفاده کن!! پدرشو در میاره !!:31::31: بهترین آنتی ویروس دنیا هست!:46: من حدود 6 ماهه ازش استفاده میکنم و تا هنوز ویروسی پیدا نشده که اونو نتونه Clean و یا Delete نکنه!! یکی از خوبی هاش اینه که سازگار با ویندوز ویستا بوده و گرافیک خیلی زیبا داره!! ( خیلی ازش تعریف نمودم:5: )

اینم لینک دانلود مستقیم همراه با اکتیو کدش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم: 20.7 مگابایت

پسورد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع لینک: سایت آموزشی و دانلودی کمیاب آنلاین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپیروز و سربلند باشید!!

فرهمند

noia
12-08-2007, 23:32
سلام دوست من!!:11::11:

از آنتی ویروس کاسپراسکای استفاده کن!! پدرشو در میاره !!:31::31: بهترین آنتی ویروس دنیا هست!:46: من حدود 6 ماهه ازش استفاده میکنم و تا هنوز ویروسی پیدا نشده که اونو نتونه Clean و یا Delete نکنه!! یکی از خوبی هاش اینه که سازگار با ویندوز ویستا بوده و گرافیک خیلی زیبا داره!! ( خیلی ازش تعریف نمودم:5: )

اینم لینک دانلود مستقیم همراه با اکتیو کدش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم: 20.7 مگابایت

پسورد:

[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code:31:]

منبع لینک: سایت آموزشی و دانلودی کمیاب آنلاین - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیروز و سربلند باشید!!

فرهمند

سلام , دمت گرم این حجمش خیلیه باید یه Cofy Net برم .!
ممنون از پاسخت . :11:

mseddighi
14-08-2007, 11:09
اين آنتي ويروس رو ميشه تا مدتها داشت و مدام به روز کرد؟

Farahmand Farshidy
14-08-2007, 19:45
سلام به شما عزیزان!!

اين آنتي ويروس رو ميشه تا مدتها داشت و مدام به روز کرد؟

بعله دوست من! شما حتی میتوانید بدون ریجستر نمودن آنتی ویروس تا یک ماه از خودش و آپدیت هایش بدون کدام محدودیت استفاده نمایید! اما از لینک دانلودی که در اختیار تان قرار دادم، شما میتوانید آنتی ویروس کاسپر اسکای را با Active Key هاش دانلود نمایید. و بعد از ریجستر نمودن آنتی ویروس حداقل برای یک سال میتوانید از اون استفاده نمائید ( متاسفانه فعلاً مدت دقیقش را بیاد ندارم )

سلام , دمت گرم این حجمش خیلیه باید یه Cofy Net برم .!
ممنون از پاسخت .

قابل نداره دوست عزیز!!

اگر سوالی بود، در خدمتم.

مؤفق و پیروز باشید!
فرهمند

mseddighi
15-08-2007, 12:55
من اينو دانلود کردم ولي ميشه در مورد رجيستر کردن توضيح بدين.
من هنگام نصب گزينه active later رو انتخاب کردم.البته يه پوشه به نام crack هست که 3 تا فايل داخلش است
که کار نميکنه .يعني وقتي دابل کلبک ميکنم ميگه نميتونه بازش کنه.چي کارش کنم؟

Farahmand Farshidy
15-08-2007, 16:53
من اينو دانلود کردم ولي ميشه در مورد رجيستر کردن توضيح بدين.
من هنگام نصب گزينه active later رو انتخاب کردم.البته يه پوشه به نام crack هست که 3 تا فايل داخلش است
که کار نميکنه .يعني وقتي دابل کلبک ميکنم ميگه نميتونه بازش کنه.چي کارش کنم؟

سلام عزیزان!!

لطفاً به لینکی که میگزارم مراجعه نمایید. ریجیستر نمودن آنتی ویروس کاسپر اسکای را بطور مفصل در آنجا شرح داده ام!

لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر مشکلی بود، در خدمتم!!

مؤفق باشید
فرهمند