PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Land Of The Dead

soliman
12-08-2007, 13:22
دوستان من امروز این بازی را خریدم . خواستم نظر کسانی که این بازی را انجام داده اند را در مورد بازی بدونم.
از نظر شما این بازی تا چه حد وحشتناک و جالبه.

robert
12-08-2007, 22:24
دوستان من امروز این بازی را خریدم . خواستم نظر کسانی که این بازی را انجام داده اند را در مورد بازی بدونم.
از نظر شما این بازی تا چه حد وحشتناک و جالبه.

به نظر من که اصلا بازی جالبی نیست :41::41::41:!!! (( تا تهش رفتم ))
خواستند یه چیزی مثل رزیدنت اویل بزنن بجاش گند زدند :31::31:
خیلی هم زود تموم میشه و اصلا و ابدا جذابیتی نداره (( حالمو بهم زد ))
دویست تا ضربه به دشمنان باید بزنی تا بمیرند . بعضی اوقات هم دوباره بلند میشن و شروع میکنند حمله کردن !!!!

shalineh
12-08-2007, 22:28
منم این بازی رو تازه نصبش کردم. ولی برای شروع بازی، میگه یه پروفایل رو انتخاب کن. هر چی میگردم پروفایلی نمیبینم تا انتخاب کنم. میشه راهنمایی کنید؟

IcY
12-08-2007, 22:33
من حاضرم بشینم سوپر ماریو رو دوباره بازی کنم اما این بازی رو دیگه نگاشم نکنم این بازی اصلا گرافیک نداره از نظره موضوع فکرکنم سازنده ها یادشون رفته این قسمتو از نظره ترسم وقتی میدونی قراره چی بکشی و همه چیز در دیدته ترس معنا نداره

capitan black
13-08-2007, 00:53
خيلي مزخرفه.البته فكر كنم قراره نسخه جديدش هم ساخته بشه.اصلا هم وحشتناك نيست.

soliman
13-08-2007, 14:42
منم این بازی رو تازه نصبش کردم. ولی برای شروع بازی، میگه یه پروفایل رو انتخاب کن. هر چی میگردم پروفایلی نمیبینم تا انتخاب کنم. میشه راهنمایی کنید؟

من هم تازه این بازی را شروع کردم.شما هم باید یک پروفایل ایجاد کنید.برید تو قسمت پروفایل و روی NEW کلیک کنید و یک نام برای پروفایلتون بزارید و بعد متوانید بازی را شروع کنید.

از نظر شما دوستان هم ممنونم. تا اخرش میروم ببینم چه جور بازی.
راستی فیلمش جالبه ؟

shalineh
13-08-2007, 19:39
شما هم باید یک پروفایل ایجاد کنید.برید تو قسمت پروفایل و روی NEW کلیک کنید و یک نام برای پروفایلتون بزارید و بعد متوانید بازی را شروع کنید.

میرم اونجا و دکمه New رو هم میزنم و اسمی هم برای پروفایل جدید انتخاب میکنم. اما هیچ پروفایلی ایجاد نمیشه!!!

robert
13-08-2007, 22:12
میرم اونجا و دکمه New رو هم میزنم و اسمی هم برای پروفایل جدید انتخاب میکنم. اما هیچ پروفایلی ایجاد نمیشه!!!
خوب باید ok بکنی تا پروفایلتون ذخیره بشه دیگه !!!!
احتمالا باید درجه سختی بازی رو هم انتخاب بکنی (( مطمئن نیستم ))
قرار نیست پروفایل باز بشه !!! شما باید یه پروفایل درست بکنی و بازش بکنی دوست من :20::20:

shalineh
13-08-2007, 22:15
خوب بدیهیه که اوکی رو زدم نه cancel رو !
اما مشکلم اینه که اصلا پروفایل ایجاد نمیشه. نمیدونم شاید هم نسخه بازی که دارم ایراد داره؟

kratos1
13-08-2007, 23:21
به نظر من اون نسخه بازيت مشكل داره. مثلا من چند تا نسخه پدرخوانده رو
ديده بودم كه اصلا يارو نمي تونست از ماشين پياده شه.
در كل هم بازيه مزخرفيه و گلوله اسلحه ها خيلي كمه و تبر از اسلحه هاش
خيلي بهتره.
تازه n تا خشاب بايد خالي كني تا دشمنت هد شات بشه.

kratos1
13-08-2007, 23:25
خيلي مزخرفه.البته فكر كنم قراره نسخه جديدش هم ساخته بشه.اصلا هم وحشتناك نيست.

ببخشيد كه پشت سر هم پست ميدم.
من رفتم تو سايت خوده جورج رومرو ولي نوشته بود كه اگه بودجه ساخت فيلمش تاييد نشه بازيش هم ساخته ميشه.:19:

shalineh
13-08-2007, 23:25
متاسفانه همینطوریه که شما میگین. باید فردا ببرم پسش بدم ...