PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین نرم افزار برای دانلود از Rapidshare

mehdi_ok1
11-08-2007, 16:57
سلام دوستان

به نظر شما بهترین نرم افزار برای دانلود از سایت Rapidshare وقتی که یه اکانت نازنین Premium داری کدومه ؟

GetRight ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FlashGet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

IDM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

IDA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Go!Zilla ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Opera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Graber ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خوب دوستان

نظرتون رو بالا انتخاب کنید و تو پست ها فقط علت انتخاب رو بنویسد

Jalal
11-08-2007, 18:16
نظر من Flashget ردیفه نظر وکمن رو هم میدونم Orbit هست که شما تو لیست نزاشتین الان میاد شاکی میشه

راستی یه چیزی... یادتون رفت لینک ها رو تو تگ کد بزارین

BehzadKiNG
11-08-2007, 18:24
اره جون داداش ، فلش گت خیلی خوفه ...

shahedi
11-08-2007, 18:33
اره جون داداش ، فلش گت خیلی خوفه ...
من هم همینو داشتم ولی از بس بد افزار می ریخت پاکش کردم شما کامپیوترتو با نرم افزار xoftspyاسکن کن

Soda
11-08-2007, 21:01
Idm که عالیه

من تقریبا با تمام اینایی که تو لیست هستند مقایسش کردم و از همه سر بود

با سرعت عالی از رپید دانلود داره

D o l f i n
11-08-2007, 22:18
کو dap فراموشش کردید

kiamarz
11-08-2007, 23:09
با سلام
اکانت Rapidshare چطور میشه بدست اورد .
با تشکر

divoonejoon
12-08-2007, 07:10
شما با دانلودر خود اپرا دانلود کن ... معنی و مفهوم دانلود بی دغدغه از رپید با اکانت رو میفهمی ...

نهایت سرعت .

resume رو بد جور ساپورت میکنه و ....

javad_m_ds
12-08-2007, 07:32
Grabber توسط شركت CMS ساخته شده است و به صورت رايگان در اختيار كاربران اينترنت قرار داده شده.نرم افزاري براي كمك به شما در دانلود از سايت Rapidshare. حتما با سايت Rapideshare آشنا هستيد و مي دانيد كه اگر يوزر پريميوم نداشته باشيد با محدوديتهاي روبرو خواهيد شد
و بدون يوزر پريميوم دانلود كردن از سايت Rapidshare زمان بر است و شما از هر لينك يك بار بيشتر نمي توانيد دانلود كنيد. سايت بصورت خودكار IP شما را ذخيره مي كند و در بازديد بعد اجازه دانلود را به شما نمي دهد لازم به ذكر است كه بدانيد سرعت دريافت فايل را هم كم مي كند و در نتيجه شما بايد زمان بيشتري را صرف كنيد.
نرم افزار گرابر تمامي محدوديت ها را از بين مي برد و نيازي هم يوزر پريميوم نيست. يكي از قابليتهاي نرم افزار گرابر سرعت بالا در دانلود است در ضمن نيازي به نصب ندارد و از محيط ساده اي بر خوردار است

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مجبور شودم سایت خودم رو بزارو چون لینک دانلودشو شتاره دار می کرد ببخشید دیگه

Bil Gits
12-08-2007, 10:34
دوستان عزیز فقط برای راپیدشیر Rapidown رو توصیه می کنم.یعنی اصلا برای دریافت دانلود ابدون دردسر از این سایت ساخته شده.

shahedi
12-08-2007, 11:09
شما با دانلودر خود اپرا دانلود کن ... معنی و مفهوم دانلود بی دغدغه از رپید با اکانت رو میفهمی ...

نهایت سرعت .

یعنی واقعا این قابلیت رو داره امکان نداره!

nasambros
12-08-2007, 14:00
Grabber توسط شركت CMS ساخته شده است و به صورت رايگان در اختيار كاربران اينترنت قرار داده شده.نرم افزاري براي كمك به شما در دانلود از سايت Rapidshare. حتما با سايت Rapideshare آشنا هستيد و مي دانيد كه اگر يوزر پريميوم نداشته باشيد با محدوديتهاي روبرو خواهيد شد
و بدون يوزر پريميوم دانلود كردن از سايت Rapidshare زمان بر است و شما از هر لينك يك بار بيشتر نمي توانيد دانلود كنيد. سايت بصورت خودكار IP شما را ذخيره مي كند و در بازديد بعد اجازه دانلود را به شما نمي دهد لازم به ذكر است كه بدانيد سرعت دريافت فايل را هم كم مي كند و در نتيجه شما بايد زمان بيشتري را صرف كنيد.
نرم افزار گرابر تمامي محدوديت ها را از بين مي برد و نيازي هم يوزر پريميوم نيست. يكي از قابليتهاي نرم افزار گرابر سرعت بالا در دانلود است در ضمن نيازي به نصب ندارد و از محيط ساده اي بر خوردار است

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مجبور شودم سایت خودم رو بزارو چون لینک دانلودشو شتاره دار می کرد ببخشید دیگه

Rapidshare از اول 2007 این نرم افزارو از کار انداخته
دیگه نمیشه باهاش از رپید داناود کرد اما برای megaupload بعضی وقتا جواب میده

:10:

mehdi_ok1
12-08-2007, 16:17
یعنی واقعا این قابلیت رو داره امکان نداره!

بله

قابلیت Resume رو داره

pd2006
12-08-2007, 16:25
سلام

پس چرا من نمیتونم با وجود اینکه اکانت دارم ، با هیچ دانلود منجری غیر از Rapget ، از راپیدشر دانلود کنم ؟؟؟؟

lopez
12-08-2007, 17:16

نهایت سرعت .

اپرا خودش يه دانلود منجر عالي هم هست من هم تست كردم Resume پشتيباني ميكنه و خيلي هم خوب ولي نميدونم چرا چند روز هست مي خوام از رپيد دانلود كنم پيغام ميده كه شما از پهناي باند استفاده كردين و شما نمي توانيد دانلود كنيد:18: والا من يه هفته هست كه دانلود از رپيد نگذاشتم ولي حالا چرا اين پيغام رو ميده نيدونم :20:

Viren
12-08-2007, 20:47
از همه بهتر Idm هست.

afshinjj
12-08-2007, 21:38
نرم افزار rapid down هم خوبه

mahsoft
13-08-2007, 09:14
Idm که عالیه

من تقریبا با تمام اینایی که تو لیست هستند مقایسش کردم و از همه سر بود

با سرعت عالی از رپید دانلود داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

deicide
15-08-2007, 10:16
بالاخره کدومشون بهترن . اگه ممکن هم هست مثلا از Idm يه آموزش کوچولو براي دانلود از رپيد لعنتي هم بذاريد.

sofia79
15-08-2007, 12:58
بالاخره کدومشون بهترن . اگه ممکن هم هست مثلا از Idm يه آموزش کوچولو براي دانلود از رپيد لعنتي هم بذاريد.

لینک مورد نظر رو copy میکنی و در قسمت Add URL آنرا paste می کنی start download میزنی خودش شروع می کنه به download .البته بیشتر وقتا وقتی لینک copy میکنی خودش paste انجام می ده و فقط باید دکمه استارت دانلود بزنی.

farhang_khatary
16-08-2007, 23:01
من از Idm استفاده می کنم
هم رپید شیر و هم بقیه
راضی ام

Honradez
18-08-2007, 11:15
ida کلا به‌نظر من بهترین دانلود منیجر هست؛ ولی حیف که هرچی سعی کردم باهاش از رپیدشر دانلود کنم، نشد...!