PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالابردن امنیت در صفحات وب

mohammad hamed
11-08-2007, 15:55
با سلام
می خواستم ببینم که چه جوری میشه امنیت رو در صفحات وب بالا برد
باتشکر
منتظر هستم

mamadfelfel1988
11-08-2007, 16:23
بستگی به host شما دارد و البته به سطح برنامه نویسی شما

amir abbas
11-08-2007, 16:39
این سوال به این بخش مربوط نمیشه

صفحات استاتیک چیزی ندارند که شما بخواید امنیتشون رو بالا ببرید. صفحات استاتیک در اصل یک سری صفحات هستند که به شکل متنی و با پسوند Html هستند. امنیتی زمان معنا پیدا می کنه که شما صفحات داینامیک داشته باشید. هیچ کس نمی تونه صفحه ای که با Html نوشته شده رو روی سرور هک کنه چون صفحات Html قادر به انجام عملیات خاصی روی سرور نیستند

navid_hosseini_69
11-08-2007, 20:26
این سوال به این بخش مربوط نمیشه

صفحات استاتیک چیزی ندارند که شما بخواید امنیتشون رو بالا ببرید. صفحات استاتیک در اصل یک سری صفحات هستند که به شکل متنی و با پسوند Html هستند. امنیتی زمان معنا پیدا می کنه که شما صفحات داینامیک داشته باشید. هیچ کس نمی تونه صفحه ای که با Html نوشته شده رو روی سرور هک کنه چون صفحات Html قادر به انجام عملیات خاصی روی سرور نیستند

کاملا درست عرض می کند آقای عبدالعلی.:11:

mohammad hamed
12-08-2007, 08:56
خیلی ممنون
یه سوال دیگه
اگه سورس صفحه کد گداری بشه فرقی میکنه یا کار زایدی هست؟

navid_hosseini_69
12-08-2007, 14:14
خیلی ممنون
یه سوال دیگه
اگه سورس صفحه کد گداری بشه فرقی میکنه یا کار زایدی هست؟

دقیقا متوجه منظورت نشدم!!:20:

mohammad hamed
12-08-2007, 17:30
بااین نرم افزار هایی که صفحه html رو بهش میدی و بعد از کدگذاری سورس و کد های صفحه فایل خروجی رو تحویل می دن
می خواستم ببینم که خاصیتی در امنیت دارند یا خیر؟

navid_hosseini_69
12-08-2007, 20:46
بااین نرم افزار هایی که صفحه html رو بهش میدی و بعد از کدگذاری سورس و کد های صفحه فایل خروجی رو تحویل می دن

دوست عزیز متاسفانه بنده باز هم متوجه منظور شما نشدم!!!:41:
سورس به معنای کد است!!! کدگذاری سورس یعنی چه!!!!!:41::41::41:

neopersia
13-08-2007, 02:38

من با برنامه هایی که فایلهای PHP رو انکود می کنند کار کردم ولی فکر نکنم همچین برنامه هایی برای HTML هم وجود داشته باشه چون ممکنه تو کامپیوتر بازدید کننده برنامه لازم برای تفسیر کدها وجود نداشته باشه.
. حداقل من باهاش مواجه نشدم.

soldier
13-08-2007, 09:11
کدگذاری سورس یعنی چه?!!

یعنی کد رو طوری بنویسن که طرف نفهمه..... که معمولآ با برنامه های مخصوص انجام میشه

حالا چطورش رو من نمیدونم. آخه HTML چی داره که کدش کنید...

خوب با php کار کنید و اطلاعات مهم مثل پسورد رو Hash کنید...

که بهترین روش هست...

موفق باشید

navid_hosseini_69
13-08-2007, 11:57
یعنی کد رو طوری بنویسن که طرف نفهمه..... که معمولآ با برنامه های مخصوص انجام میشه

حالا چطورش رو من نمیدونم. آخه HTML چی داره که کدش کنید...

خوب با php کار کنید و اطلاعات مهم مثل پسورد رو Hash کنید...

که بهترین روش هست...

موفق باشید

پس معلوم شد که کدگذاری HTML بی معناست!!! چون چیزی واسه هک کردن توش نمی شه پیدا کرد و ای ن کارها فقط واسه زبان های دینامایک است!!!

amir abbas
13-08-2007, 13:27
شما کد html رو هم میتونی کد کنی که کسی کد طراحی شما رو نبینه ولی اصلا توصیه نمیشه. حجم کد صفحه شما چند برابر میشه، صفحه شما به همین نسبت دیرتر باز میشه و برای موتور های جستجو هم مشکل درست می کنه و سایت شما ایندکس نمیشه. دیگه طراحی استاتیک چیزی نیست که بخواید کد کندیش که کسی کارتون رو کپی نکنه. الان کلی سایت تو اینترنت هست که قالب ها مجانی در اختیار همه قرار میده دیگه کسی دنبال قالب طراحی شده کسی نیست. در ضمن طراحی قالب از روی عکس یه قالب مثل آب خوردنه. شما هر صفحه ای که کدش فقل باشه رو ازش عکس بگیر ببر تو فوتوشاپ تکه تکش کن و بر مبنای همون قالب طراحی کن. کد کردن html بی ارزش ترین کاریه که میشه انجام داد

DaRiOuShJh
13-08-2007, 17:52
درسته منم که سالهاست دارم html برنامه نویسی میکنم برنامه هایه زیادی رو امتحان کردم

با استفاده از جاوااسکریپت به قولی صفحه رو encrypt میکنن ولی اصلا توصیه نمیکنم که این کارو کنید به دلایلی که امیر جان زحمتشو کشیدن

البته انتخاب با خودتونه:12:

Mohsen khan
13-08-2007, 21:00
كد كردن موراد خاص و ويژه اي داره
مثلا يك برنامه اختصاصي و يا يك سيستم مديريت سايت و يا هر چيز ديگه اي داشته باشيد
و نخواهيد كسي از كدنويسي شما مطلع بشه

mohammad hamed
15-08-2007, 18:31
از همگی خیلی خیلی ممنون

siavosh1
24-08-2007, 22:32
البته کد کردن یا همون رمزنگاری Html به یه درد می خوره مثلا اگه فایلی رو داشته باشید که نمی خواید کاربر آدرسشو ببینه یا بدونه فکر کنم تنها جایی که مفید هست ... خود من تا حالا از این طریق کلی آدرس کش رفتم:31:

nader91
02-09-2007, 02:47
این نرم افزار رو تست کن. البته کارش دقیقا اینه که برای صفحات HTML بتونی User و Pass بزاری.
بد نیست امتحانش کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید