PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38]

mehdi 78
27-04-2019, 00:17
والا تو سرویس های معمولی هم سرعت ها تضمین شده نیست‌. شده زنگ بزنم و تنها جواب این بوده که صبر کنید تا ساعت اوج مصرف بگذره .
دورهمی کلا زیاد به در نمیخوره مگه این که مصرف داخلی بالا داشته باشی یا حجم زیاد کلا نخوای

mirsina1979
30-04-2019, 09:54
سلام می خواستم از فن اوا اینترنت بگیرم کیفیتش چطوره؟

m123f
06-05-2019, 17:16
اسامی شرکت‌های کم فروش اینترنتی اعلام شد

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:

◽️بررسی‌های میدانی در برخی اپراتورهای ارتباطات ثابت نشان می‌دهد بین ۵ تا ۸ درصد مغایرت در حجم بسته‌های درخواستی مشترکین وجود دارد.

◽️بر همین اساس تمامی شرکت‌ها تا ۵ درصد و شرکت مخابرات ایران در استان خراسان شمالی، شرکت داده گستر عصر نوین (های وب) در استان فارس، شرکت پارس آنلاین در استان‌های فارس، همدان، کردستان و کرمانشاه، شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در استان کهکیلویه و بویراحمد، شرکت فناوری ارتباطات شاتل در استان بوشهر، شرکت داده‌پردازی فن‌آوا در استان کهکیلویه و بویراحمد، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در استان همدان تا ۸ درصد کم‌فروشی داشته‌اند و باید فرایندهایشان را اصلاح و بهینه‌سازی نحوه محاسبه حجم ترافیک را انجام دهند./ ایسنا

*Forgotten*
12-05-2019, 02:20
من چند ساله از این شرکت اینترنت میگرفتم بعد بخاطر سایاستهای مزخرفش خطمو جمع کردم ولی دوباره به خاطر سرویسهای جذابش رفتم طرفش
من سرویس 16 مگ 2000 گیگ یک ماه رو گرفتم خط من 10 مگ رو راحت میکشید ماه اول خوب بود بعد از دو ماه سرویس یک ماه رو از پنلم حذف کرد و جاش 3 ماهه رو گذاشته بود
الان هم سرعتمو عملا گذاشته رو 500 کیلو بایت در حالی که سرعتم ماه اول فعال سازی خط 1200 کیلوبایت بود

دوستانی که میخام بار اول از این شرکت سرویس بگیرن باید بگم این شرکت جیز جگرتون میکنه :n23: من فکر کردم بعد این مدت درست شده ولی اشتباه کردم
آخرسر یه بلایی سرتون میاره که خودتون ظرف چند ماه پا به فرار بزارین

dj77
13-05-2019, 18:43
سلام وقت بخیر
دوستانی که از این شرکت adsl گرفتید راضی هستید؟ کیفیت خدماتش خوبه؟
پینگ 8.8.8.8 بهتون چند برمیگردونه؟
چند بار قطعی داشتید روی اینترنت؟
#تخلیه_شاتل

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر
#تخلیه_شاتل

SADEGH 7
14-05-2019, 02:22
سلام وقت بخیر
#تخلیه_شاتل

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر
#تخلیه_شاتل

سلام
وضعیت پینگ خدمت شما:
63417
اونقدری قطعی نداشته که اذیتم کنه. معمولا اس ام اس می دن که فلان روز فلان ساعت تا فلان ساعت قطعه. ولی گاهی بدون اس ام اس هم قطع می شه.

mr.arbab28
04-06-2019, 15:41
بنده طرح فیلم با سرعت ۱۶ رو گرفتم تو تمامی ساعت از ۴ مگ بالا تر نرفته پول ۱۶ مگ بدی بعد ۴ مگ بهت بدن این یعنی دزدی طرح های fip هم که اینقد گرون کردن که نمیشه خرید اینا با خودشون میگن مشترکا نت میخان بالاخره محبورن بخرن
طرح مصوبه هم بازی خودشون بود بعد بی سرو صدا فاتحه خوندن رفت
اقا جان عزیزم فدات شم بخدا دزدیه نخرید تحریمکتید موفع که همه رفتن سمت فورجی سازمان مجبور شد طرح مصوبه رو بیاره چون بازار نت خونگژ کساد شد اما مدتی بعد بازرشون خوب همه چی عوض شد

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

mehdi 78
04-06-2019, 19:28
بنده طرح فیلم با سرعت ۱۶ رو گرفتم تو تمامی ساعت از ۴ مگ بالا تر نرفته پول ۱۶ مگ بدی بعد ۴ مگ بهت بدن این یعنی دزدی طرح های fip هم که اینقد گرون کردن که نمیشه خرید اینا با خودشون میگن مشترکا نت میخان بالاخره محبورن بخرن
طرح مصوبه هم بازی خودشون بود بعد بی سرو صدا فاتحه خوندن رفت
اقا جان عزیزم فدات شم بخدا دزدیه نخرید تحریمکتید موفع که همه رفتن سمت فورجی سازمان مجبور شد طرح مصوبه رو بیاره چون بازار نت خونگژ کساد شد اما مدتی بعد بازرشون خوب همه چی عوض شد

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
سلام
میشه از تعرفه های پنلتون برام عکس بفرستید. خیلی نیاز دارم
ممنون

tranceyou
09-06-2019, 12:17
سلام می خواستم از فن اوا اینترنت بگیرم کیفیتش چطوره؟

سلام دوست عزیز ببین این سوالی که شما دارین بنده هم سالها پیش داشتم ، اما باید در جواب به شما بگم که کیفیت سرویس دهنده های اینترنتی به
محدوده شما و مخابرات شما و مخصوصاً خط شما بستگی داره من شرکتی رو در دوجا خریداری کردم که شاید فاصله این دو جا حدود 600 - 700 متر بوده
اما یکی سرعت 900kb میداد و یکی دیگه همون سرویس و همون شرکت 2.5mb سرعت میداد.

sh93
15-06-2019, 07:58
سلام.
بعد مدتها به خاطر افزایش قیمت شاتل رو تخلیه کردم و برگشتم به فن آوا..
دو مشکل هست سرویس 16 مگ خریداری کردم رو 8 بستن و میگن خط نمیکشه ... فعلا ثبت شکایت کردم.
مورد دوم چیز پی ان هست که شرکتی هست و قبلا رو شاتل و ... رو pptp هیچ مشکلی نبوده الان رو فن آوا واتس اپ و اینستاگرام و ... مثلا رو pptp باز نمیشن.اگر کسی چیز پی ان شرکتی که روی pptp بدون مشکل باشه در pv بگه ممنون میشم.

خلاصه که اگه این دو مورد که خیلی رو اعصابه درست نشه مجدد باید تخلیه کنم و نمیدونم چه شرکتی دیگه بگیرم...! راهنمایی کنید :n35:

mehdi 78
15-06-2019, 09:22
سلام.
دو مشکل هست سرویس 16 مگ خریداری کردم رو 8 بستن و میگن خط نمیکشه ... فعلا ثبت شکایت کردم.
مورد دوم چیز پی ان هست که شرکتی هست و قبلا رو شاتل و ... رو pptp هیچ مشکلی نبوده الان رو فن آوا واتس اپ و اینستاگرام و ... مثلا رو pptp باز نمیشن.اگر کسی چیز پی ان شرکتی که روی pptp بدون مشکل باشه در pv بگه ممنون میشم.

خلاصه که اگه این دو مورد که خیلی رو اعصابه درست نشه مجدد باید تخلیه کنم و نمیدونم چه شرکتی دیگه بگیرم...! راهنمایی کنید :n35:
فکر کنم تهران یا البرز هستید شما چون تو سایر استان ها، فن آوا مشترکینش رو داد به نمایندگی ها. اونا هم پنل خودشون، پشتیبانی خودشون، تعرفه های خودشون و... رو دارن و عملا جز پورت چیزی دست فن آوا نیست.
راهنمایی هم اینه که تخلیه کنید برید یه شرکت دیگه. منم الان دنبال یه isp جدید هستم. شاید های وب، شاید پیشگامان شاید هم دیدبان نت

malthael
15-06-2019, 09:27
سلام.

الان یه دو ماهی میشه های وب دارم و تو این مدت که PPTP و L2TP مشکل خاصی نداشتن .

mehdi 78
15-06-2019, 09:36
وضعیتش چطور هست؟ پینگ و تک کانکشن خوبی داره؟؟

sh93
15-06-2019, 09:43
فکر کنم تهران یا البرز هستید شما چون تو سایر استان ها، فن آوا مشترکینش رو داد به نمایندگی ها. اونا هم پنل خودشون، پشتیبانی خودشون، تعرفه های خودشون و... رو دارن و عملا جز پورت چیزی دست فن آوا نیست.
راهنمایی هم اینه که تخلیه کنید برید یه شرکت دیگه. منم الان دنبال یه isp جدید هستم. شاید های وب، شاید پیشگامان شاید هم دیدبان نت

بله تهران هستم مرکز کخابراتی نبوت.
شاتل واقعا خوب بود و الان فک میکنم اشتباه کردم تخلیه کردم . اونم با شکایت و اینا تخلیه کردم واسه سریعتر تخلیه شدن :n02:
الان هر تاپیکی رو نگاه میکنم همه شاکی هستند . پارس آنلاین افت سرعت از 9 تا 1 شب یکی حجم خوری و...
های وب رو جویا نشدم

عزیز چه سرویسی دارین دقیقا؟ سرعت دانلود با vpn , بدون vpn . میفرمایید؟
مشکلی با ارسال وویس و عکس با vpn تو واتس اپ و تلگ ندارید؟

mehdi 78
15-06-2019, 10:13
بله تهران هستم مرکز کخابراتی نبوت.
شاتل واقعا خوب بود و الان فک میکنم اشتباه کردم تخلیه کردم . اونم با شکایت و اینا تخلیه کردم واسه سریعتر تخلیه شدن :n02:
الان هر تاپیکی رو نگاه میکنم همه شاکی هستند . پارس آنلاین افت سرعت از 9 تا 1 شب یکی حجم خوری و...
های وب رو جویا نشدم

فن آوا برای من خیلی خوب بود ولی تعرفه هایی که نمایندگی داره اصلا قابل قبول نیستن. 50 هزار تومن 8 مگ 140 گیگ. پیشگامان هم الان متوجه شدم اینجا سرویس نمیده
موند هایوب و دیدبان نت

fafool70
15-06-2019, 13:54
افتضاح تر از این فن اوا و این کارهاش ندیدم. خوزستان داده به یک شرکت داده گستر اروند سرعت ۱۳ کیلوبایت بیشتر نمیشه. ۲ ماه هرچی زنگ میزنم میگن مشکل داره درست میشه. فعلا شکایت کردم ۱۹۵ هیچ خبری نشده تا امروز. اگه درست نشه تخلیه می کنم.

فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk

sh93
15-06-2019, 19:05
دوستان وضعیت خط چطوره و کشش تا چقدر هست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi 78
15-06-2019, 22:08
افتضاح تر از این فن اوا و این کارهاش ندیدم. خوزستان داده به یک شرکت داده گستر اروند سرعت ۱۳ کیلوبایت بیشتر نمیشه. ۲ ماه هرچی زنگ میزنم میگن مشکل داره درست میشه. فعلا شکایت کردم ۱۹۵ هیچ خبری نشده تا امروز. اگه درست نشه تخلیه می کنم.

دقیقا
من هم افتادم دست همین شرکت. تعرفه هاش هم جالب نیستن ولی خدا رو شکر مشکل سرعت ندارم. حالا احتمال زیاد برم های وب. میخواستم برم پیشگامان که تو اهواز اصلا سرویس نمیده:n04::n04::n04:
شما کجا هستید؟

!AL
16-06-2019, 09:57

دقیقا
من هم افتادم دست همین شرکت. تعرفه هاش هم جالب نیستن ولی خدا رو شکر مشکل سرعت ندارم. حالا احتمال زیاد برم های وب. میخواستم برم پیشگامان که تو اهواز اصلا سرویس نمیده:n04::n04::n04:
شما کجا هستید؟

متاسفانه خیلی کیفیت خراب شده...این جریان مشکل داره درست میشه رو منم احساس کردم سر کاری هست...البته من خیلی وقت نیست مشکل پیدا کردم ولی دیگه فکر نمی کنم درست بشه...ظاهرا مشترک ها رو نمی خوان!!
اطلاع دارین از کی مشترک ها رو منتقل کردن به نمایندگی ها؟

mehdi 78
16-06-2019, 11:16
متاسفانه خیلی کیفیت خراب شده...این جریان مشکل داره درست میشه رو منم احساس کردم سر کاری هست...البته من خیلی وقت نیست مشکل پیدا کردم ولی دیگه فکر نمی کنم درست بشه...ظاهرا مشترک ها رو نمی خوان!!
اطلاع دارین از کی مشترک ها رو منتقل کردن به نمایندگی ها؟
حدود ۲ هفته هست.

!AL
16-06-2019, 12:08
حدود ۲ هفته هست.
دقیقا از همین موقعه بازی ها شروع شد!!
پایان سرویس باید تخلیه کرد

mehdi 78
16-06-2019, 12:39
دقیقا از همین موقعه بازی ها شروع شد!!
پایان سرویس باید تخلیه کرد
کدوم isp میرید شما؟

fafool70
16-06-2019, 13:08
دقیقا
شما کجا هستید؟
من اندیمشک هستم. امروز یه خانمی تماس گرفت فعلا که کلا قطع شده. احتمالا برم شاتل اینجا isp زیادی نداره.

malthael
16-06-2019, 13:43
وضعیتش چطور هست؟ پینگ و تک کانکشن خوبی داره؟؟
2-3 سال پیش که داشتم، پینگش افتضاح بود ولی الان همون پینگی رو میده که من از شاتل و مخابرات میگرفتم. بعضی ها میگن خوب نیست ولی برای من که مشکلی نداشته .البته این پینگ رو حالت عادی یا همون Interleave با بقیه شرکت ها برابر هست در صورتی که رو بقیه شرکت ها میشه پروفایل گیمینگ یا Fast رو فعال کرد که برای من 20 تا 30 میلی ثانیه پینگ رو کم میکرد اما های وب پروفابل گیمینگ نداره.در کل اگه به صورت حرفه ای بازی میکنید یا پینگ براتون خیلی مهمه بهتره سمت های وب نیایید. البته مثل شاتل و پیشگامان شما رو پشت NAT نمیزاره و بهتون IP Valid میده . تک کانکشن خارجی هم که در روز مثل مولتی کانکشن خوبه اما شب مثل بقیه شرکت ها میاد پایین. مشکل اصلی من باهاش اینه که تو سرویس های چند ماهه حجم رو یک جا نمیده و این خرید سرویس های چند ماهه رو بی معنی میکنه .

من سرعت 8 مگابیت رو خریدم . با VPN یا بدون VPN تفاوت چندانی نمیکه . مشکل خاصی نداره .

!AL
16-06-2019, 20:23
کدوم isp میرید شما؟
مخابرات
چون هم گزینه دیگه ای ندارم....هم مصرفم زیاد نیست بیشتر کیفیت سرویس برام مهم هست.

misam5526
16-06-2019, 20:37

tranceyou
19-07-2019, 18:52
سلام دوستان میخواستم بدونم که شما هم این مشکل من رو دارید؟ من الان نزدیک به 6 روزه که وضعیت پینگم افتضاح شده و همش باید مودم
رو خاموش روشن کنم که برگرده به حالت عادی ولی بعد از 10 15 دقیقه دوباره پینگ وضعیتش خراب میشه ولی وقتی با وی پی مثلاً برنامه اوپن
وی استفاده میکنم یه کله پینگ میده!!! مشکل از چیه؟

!AL
19-07-2019, 19:08
سلام دوستان میخواستم بدونم که شما هم این مشکل من رو دارید؟ من الان نزدیک به 6 روزه که وضعیت پینگم افتضاح شده و همش باید مودم
رو خاموش روشن کنم که برگرده به حالت عادی ولی بعد از 10 15 دقیقه دوباره پینگ وضعیتش خراب میشه ولی وقتی با وی پی مثلاً برنامه اوپن
وی استفاده میکنم یه کله پینگ میده!!! مشکل از چیه؟
سلام
خیر همچین مشکلی نبود تا دو روز پیش...از دو روز به این ور رو نمی دونم که وضعیت چه طوریه

tranceyou
19-07-2019, 19:15
سلام
خیر همچین مشکلی نبود تا دو روز پیش...از دو روز به این ور رو نمی دونم که وضعیت چه طوریه

یعنی کلا کسی این مشکل رو نداره؟ در کل مشکل پینگ

tranceyou
21-07-2019, 11:53
دوستان مشکلم سرویس گیمینگ بوده که برداشتم رو حالت معمولی گفتم بذارن ولی چه فایده من دنبال سرویسیم که سرویس
گیمینگ داشته باشه واسه پینگ کسایی که استفاده میکنن بگن کدوم شرکت خوبه؟

Sorrow_X
21-07-2019, 11:59
دوستان مشکلم سرویس گیمینگ بوده که برداشتم رو حالت معمولی گفتم بذارن ولی چه فایده من دنبال سرویسیم که سرویس
گیمینگ داشته باشه واسه پینگ کسایی که استفاده میکنن بگن کدوم شرکت خوبه؟
شاتل بهتره

!AL
08-08-2019, 21:45
دوستان کسی مشکلی نداره با فناوا این دو روز اخیر؟

mehdi 78
09-08-2019, 10:43
دوستان کسی مشکلی نداره با فناوا این دو روز اخیر؟

جز کاربر های تهران و کرج، کسی دیگه فن آوا نداره. همه مشترکین استان ها رو داد دست شرکت هایی که قبلا نمایندگی بودن.

aminkhan2014
13-08-2019, 17:18
جز کاربر های تهران و کرج، کسی دیگه فن آوا نداره. همه مشترکین استان ها رو داد دست شرکت هایی که قبلا نمایندگی بودن.

پس روی سایتش چی میفروشه برای شهرستانها؟پینگ و خدماتش چطوره؟

mehdi 78
16-08-2019, 14:21
پس روی سایتش چی میفروشه برای شهرستانها؟پینگ و خدماتش چطوره؟

برای شهرستان ها دیگه سرویس نمیده. دست نمایندگی ها هست. شما زنگ بزنید احتمال زیاد شماره نمایندگی رو بده به شما. نمایندگی هم تعرفه ها و پنل و... خودش رو داره. در واقع شهرستان ها نمیتونن از فن آوا سرویس بگیرن
اونایی هم که مثل من قبلا سرویس داشتن ازش منتقل شدن به نمایندگی ها که الان درواقع یه شرکت جدا هستن تا نمایندگی.

iran2008
05-09-2019, 09:28
من یکی از شهرهای جنوبم.
هفته قبل فن اوا وصل کردم. سرعتش خوبه. شاتل داشتم عالیه ولی بخاطر اینکه گرون کرد چند تومنی دیگه زورم نمیرسید.
اومدیم فن آوا با 65 تومن اینترنت 2 ماهه برداشتیم 320گیگ.
سرعتش خوبه قطعی هایی داره. ولی خوب از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری.
در کل زیاد ازش خوشم نیومد، احتمالا قطعش میکنم باز برم همون شاتل. چون به سرعت و کیفیت برای کارهام احتیاج دارم. :whistle:

!AL
05-09-2019, 11:18
من یکی از شهرهای جنوبم.
هفته قبل فن اوا وصل کردم. سرعتش خوبه. شاتل داشتم عالیه ولی بخاطر اینکه گرون کرد چند تومنی دیگه زورم نمیرسید.
سرعتش خوبه قطعی هایی داره. ولی خوب از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری.
در کل زیاد ازش خوشم نیومد، احتمالا قطعش میکنم باز برم همون شاتل. چون به سرعت و کیفیت برای کارهام احتیاج دارم. :whistle:
چه سرعتی خریداری کردین؟
بی زحمت یه تست هم از سایت اسپید تست بزارید(تک کانشن خارجی)

persian.godfather
05-09-2019, 14:45
من یکی از شهرهای جنوبم.

شاتل که توی اینستاش همه شاکی هستن ، حجم های شاتل بدترین و کمترین حجم هاس بین شرکت ها ، های وب و داتک و مبنا گرون نکردن هنوز

moderntalking123
08-09-2019, 02:36
نه من الان حدود 5 سالی میشه فن آوا دارم. 2 سال اول منطقه پیروزی بودم 3 سال اخیر هم تهرانپارس هستم.
همیشه هم راضی بودم. همه چیز بستگی به مخابرات منطقه، سیمکشی ساختمان و سیمکشی محله داره. من فاصلم نزدیک بوده تا مخابرات و این چند سال شاید بگم سر جمع فقط 4 روز قطعی داشتم. پینگ خیلی خوب دارم و سرعت دانلود عالی.
توی ایران شانسیه همه چیز یه منطقه آنتن ایرانسل خرابه یه منطقه آنتن همراه اول، یه منطقه سیم کشی مخابرات، یه منطقه خود مخابرات. ;)

persian.godfather
08-09-2019, 04:31
نه من الان حدود 5 سالی میشه فن آوا دارم. 2 سال اول منطقه پیروزی بودم 3 سال اخیر هم تهرانپارس هستم.
همیشه هم راضی بودم. همه چیز بستگی به مخابرات منطقه، سیمکشی ساختمان و سیمکشی محله داره. من فاصلم نزدیک بوده تا مخابرات و این چند سال شاید بگم سر جمع فقط 4 روز قطعی داشتم. پینگ خیلی خوب دارم و سرعت دانلود عالی.
توی ایران شانسیه همه چیز یه منطقه آنتن ایرانسل خرابه یه منطقه آنتن همراه اول، یه منطقه سیم کشی مخابرات، یه منطقه خود مخابرات. ;)

انگاری تازه حجم هاشو به شدت کم کرده با همون قیمت اینو دوستم گفتم ، شما یه سر به پنل بزن موقع تمدید

moderntalking123
08-09-2019, 04:38
اتفاقا 4 روز پیش تمدید کردم اینم به قیمتا مثل بقیه شرکتا 20درصد اضافه کرده، همیشه میگم کاش یکساله تمدید کنم ولی بازم نمیکنم :biggrin:
چون هر ماه قیمت اینترنت هم مثل چیزای دیگه بالا میره. ولی همه شرکتا افزایش دادن این ماه قیمتاشونو.:angry:

!AL
08-09-2019, 12:38
اتفاقا 4 روز پیش تمدید کردم اینم به قیمتا مثل بقیه شرکتا 20درصد اضافه کرده، همیشه میگم کاش یکساله تمدید کنم ولی بازم نمیکنم :biggrin:
چون هر ماه قیمت اینترنت هم مثل چیزای دیگه بالا میره. ولی همه شرکتا افزایش دادن این ماه قیمتاشونو.:angry:
وضعیت تک کانکشن چه طوریه؟

moderntalking123
08-09-2019, 20:15
وضعیت تک کانکشن چه طوریه؟
اینم عالیه نسبت به سرویسهای ایران تک کانکشن ساعتای اوج نهایتاً 20درصد پایینتر بیاد. البته بازم میگم قضیه برای فن آوا نیست. احتمالا از هر شرکتی بگیرم کیفیت همین خواهد بود. همسایه ما داتک داشت کیفیت خط دقیقا مثل ما بود.

!AL
08-09-2019, 20:30
اینم عالیه نسبت به سرویسهای ایران تک کانکشن ساعتای اوج نهایتاً 20درصد پایینتر بیاد. البته بازم میگم قضیه برای فن آوا نیست. احتمالا از هر شرکتی بگیرم کیفیت همین خواهد بود. همسایه ما داتک داشت کیفیت خط دقیقا مثل ما بود.

می تونید یه اسپید تست بگیرین

moderntalking123
09-09-2019, 22:31
می تونید یه اسپید تست بگیرین

همه تست ها تک کانکشن single connection میباشند

single connection with VPN Frankfur + server Frankfurt ساعت 11.30 شب
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

single connection without VPN server Frankfurt
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

single connection Iran

majidred2011
16-09-2019, 23:31
دوستان من پیشگامان دارم یک ساله، پینگ و سرعتش راضیم اما چون این ماه آخر شدید گرون کرد میخوام بیام بیرون.
کیفیت خطم بد نیست الان پینگ 110-120 با اروپا میگیرم بیام فن آوا همین حدود میده یا شانسیه؟

بعد این سرویسای فیلمبازش چطوریه؟ زده 8 مگ 320 گیگ 50 تومن بعد سرویس عادی به همین قیمت 80 گیگ بیشتر نمیده خوب آدم عاقل چرا باید عادیشو بخره؟ :D

The Dreadnaught
17-09-2019, 00:14
این فن آوا چقدر سایتش داغونه! چه وضعیه آخه!

بعد نوشته فن آوا "جامع ترین هلدینگ ICT در ایران" :biggrin:

اول برو سایتت رو درست کن جامع ترین هلدینگ

moderntalking123
17-09-2019, 00:52
دوستان من پیشگامان دارم یک ساله، پینگ و سرعتش راضیم اما چون این ماه آخر شدید گرون کرد میخوام بیام بیرون.
کیفیت خطم بد نیست الان پینگ 110-120 با اروپا میگیرم بیام فن آوا همین حدود میده یا شانسیه؟
همین میشه اگه مشکل خاصی نباشه فقط قبلش بپرس ببین جا داشته باشن و سریعتر عوض کن چون وقتی یکی گرون میکنه بقیه هم نوبتی تا جا داره پشت سرش گرون میکنن.

بعد این سرویسای فیلمبازش چطوریه؟ زده 8 مگ 320 گیگ 50 تومن بعد سرویس عادی به همین قیمت 80 گیگ بیشتر نمیده خوب آدم عاقل چرا باید عادیشو بخره؟ :D
منم زنگ زدم همینو پرسیدم یسری چیزا گفت تقسیم پهنای باند یکی بیشتره این سرعت تضمینه اون تضمین نیست و این داستانا ولی در نهایت من فیلمباز گرفتم و هیچوقت سرعتم پایین نیومده حالا یا خوش شانس بودم یا عملا فرقی نداره.

majidred2011
17-09-2019, 01:30
همین میشه اگه مشکل خاصی نباشه فقط قبلش بپرس ببین جا داشته باشن و سریعتر عوض کن چون وقتی یکی گرون میکنه بقیه هم نوبتی تا جا داره پشت سرش گرون میکنن.

منم زنگ زدم همینو پرسیدم یسری چیزا گفت تقسیم پهنای باند یکی بیشتره این سرعت تضمینه اون تضمین نیست و این داستانا ولی در نهایت من فیلمباز گرفتم و هیچوقت سرعتم پایین نیومده حالا یا خوش شانس بودم یا عملا فرقی نداره.
ممنون
این طرحا الان جدید نیست؟ یعنی ممکنه بیام اینجا بعد ماه بعد اینم مثل پیشگامان داغون بشه قیمتاش؟
بعد اینکه شما 8 مگ داری؟ قفل میکنن رو 8 مگ یا باز میزارن؟
چون من الان 8 مگ پیشگامان که دارم تا 12 باز گذاشتن و 1.5 مگ سرعت دانلود دارم، این چطوریه؟

!AL
17-09-2019, 01:53

اون سرویس هایی که روی سایتش هست متعلق به تهرانه...بقیه استان ها متفاوت هست
فیلمباز هم به گفته خودشون سرعتش تضمین شده نیست ولی قبلا که دوستان داشتن افت سرعت عجیب غریبی نداشت
پینگ معمولا خوب بود...پینگ 8.8.8.8 حول حوشه همون 110 120... فقط وضعیت تک کانکشن رو دیگه خودتون باید ببینید چه طور براتون
در کل اگر تهران و کرج هستین با توجه به طرح ها گزینه قابل تاملی هست فناوا

mehdi 78
17-09-2019, 08:35

تا اونجایی که من میدونم بحث تضمین سرعت هست ولی در تمام مدتی که من داشتم، تفاوت خاصی بین سرویس های فیلم باز و معمولی حس نکردم. اگه تهران یا کرج هستید، پیشنهاد میشه. تعرفه های خیلی خوبی داره ولی متاسفانه دیگه به شهرستان ها سرویس نمیدن.
اون زمان هم که من داشتم پینگش روی حالت Fast یا همون گیم با 8.8.8.8 (اروپا) حدود 100 بود و از این نظر با پینگش مشکلی نداشتم. بعضی وقت ها به 80 90 هم می رسید

moderntalking123
17-09-2019, 20:24
ممنون
این طرحا الان جدید نیست؟ یعنی ممکنه بیام اینجا بعد ماه بعد اینم مثل پیشگامان داغون بشه قیمتاش؟
بعد اینکه شما 8 مگ داری؟ قفل میکنن رو 8 مگ یا باز میزارن؟
چون من الان 8 مگ پیشگامان که دارم تا 12 باز گذاشتن و 1.5 مگ سرعت دانلود دارم، این چطوریه؟
هیچ چیزی توی این مملکت تضمین شده نیست، هر لحظه ممکنه قیمتا 2 برابر بشه. الان 20درصد گرون شده ولی دلیل نمیشه همین بمونه.

خط رو روی نهایت سرعتی که سیمکشی کشش داره وصل میکنن ولی من تا بحال سرعت بالاتر از 8 رو هیج ساعتی ندیدم. از خودشون هم پرسیدم گفتن نهایت سرعتمون همینه حتی 16 مگ هم بگیرید بالاتر از 8 نمیره.

mr.arbab28
18-09-2019, 04:12
فن اوا ول کن نیست روزی هزار بار پیامک میده که فلان سرویس فلان تومن بابا بخدا نمیخام با اون سرویسای اشقالتون‌و‌گرونتون رفتم vdsl گرفتم ازمخابرات مثل ساعت داره کارمیکنه

فرستاده شده از Redmi Note 7ِ من با Tapatalk

The Dreadnaught
19-09-2019, 00:22
این فن آوا چقدر سایتش داغونه! چه وضعیه آخه!

بعد نوشته فن آوا "جامع ترین هلدینگ ICT در ایران" :biggrin:

اول برو سایتت رو درست کن جامع ترین هلدینگ

جالبه اینا دو تا سایت دارن

fanava.net که مال شرکت خدمات اینترنتی شون هست وضعش بهتره

moderntalking123
19-09-2019, 10:18
فن اوا ول کن نیست روزی هزار بار پیامک میده که فلان سرویس فلان تومن بابا بخدا نمیخام با اون سرویسای اشقالتون‌و‌گرونتون رفتم vdsl گرفتم ازمخابرات مثل ساعت داره کارمیکنه

خب هرکسی امکان و هزینش رو داشت 100درصد میگرفت، وقتی زیرساخت موجود نیست با این نرخ و امکانات فعلا بهترین اینترنت هست. اگر پول بیشتر داشتم میرفتم سراغ پوینت یا tdlte. هر شرکت دیگه ای هم توی منطقه خالی داشته باشه و ارزونتر باشه با سر میرم سراغش. اگه vdsl امکان خرید 3 ماهه با همین نرخ و بدون هزینه های اضافی بده بگو ما هم بگیریم.
300 گیگ ماهی بین المللی رو داره میده 60 تومن با سرعت ثابت 8مگابیت. اگه این سرویس گرون و آشقاله :tongue: از نظر شما، لطفاً از اینترنت ارزونتون یه تست سرعت و پینگ بزارید و بگید چقدر بابتش کلاً پول دادید (هزینه مودم + کابل کشی + مخابرات + دستمزد)

ALIRK
23-09-2019, 11:47
دوستانی که فن اوا دارن این طرح هم شاگردی سلام 60درصد تخفیف زده بیزحمت از پنل تون شات بزارید ببینم چقدر حجم میده و قیمتش چند درمیاد

moderntalking123
23-09-2019, 16:11
دوستانی که فن اوا دارن این طرح هم شاگردی سلام 60درصد تخفیف زده بیزحمت از پنل تون شات بزارید ببینم چقدر حجم میده و قیمتش چند درمیاد
وقتی من طرح 300 گیگ بین المللی رو میگیرم 60 تومن که هیچوقت تموم نمیشه چرا باید 200گیگ حجم اضافه بگیرم 130 تومن :tongue: خب میرم مجدد تمدید اشتراک میکنم اگه تموم بشه

Hamid323
23-09-2019, 20:23
وقتی من طرح 300 گیگ بین المللی رو میگیرم 60 تومن که هیچوقت تموم نمیشه چرا باید 200گیگ حجم اضافه بگیرم 130 تومن :tongue: خب میرم مجدد تمدید اشتراک میکنم اگه تموم بشه

کجا 300 گیگ بین المللی رو میده 60 تومن ؟

فناوا چرا قیمتاش فضایی شده؟ مقایسه کردم دوبرابر شاتله فیمتاش

moderntalking123
23-09-2019, 20:36
کجا 300 گیگ بین المللی رو میده 60 تومن ؟

فناوا چرا قیمتاش فضایی شده؟ مقایسه کردم دوبرابر شاتله فیمتاش

با دقت بررسی کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamid323
23-09-2019, 20:49
اهان
فرق دانلودر و دورهمی و FIP چیه؟

moderntalking123
23-09-2019, 20:55
اهان
فرق دانلودر و دورهمی و FIP چیه؟
بالاتر توضیح داده شده تفاوت چندانی نیست. شاید کمی نوسان سرعت.

Hamid323
23-09-2019, 21:02
خدایی خیلی گرون شده
پارسال فکنم یه ساله 2400 گیگ رو سیصد و خورده ای گرفتتم
الان یه ساله 1200 گیگ 720 تومن

moderntalking123
23-09-2019, 21:14
خدایی خیلی گرون شده
پارسال فکنم یه ساله 2400 گیگ رو سیصد و خورده ای گرفتتم
الان یه ساله 1200 گیگ 720 تومن
خیلی چیزا پارسال ارزون بوده و امسال بالای 4 برابر شده. اگه اینترنت ارزونتر با این ترافیک و سرعت و حجم پیدا کردید به ما هم بگید بگیریم.

ALIRK
23-09-2019, 23:03

طرح هم شاگردی گذاشته الان که بدرد هیچی نمیخوره قیمتها همچنان فضایی هست

Hamid323
24-09-2019, 00:21
خیلی چیزا پارسال ارزون بوده و امسال بالای 4 برابر شده. اگه اینترنت ارزونتر با این ترافیک و سرعت و حجم پیدا کردید به ما هم بگید بگیریم.

مصرف کننده دیگه نباید اینو بگه
ضمنا مگه همه هزینه هاشون چهار برابر شده؟
حقوق کارمنداشون چهار برابر شده یاچی؟

moderntalking123
24-09-2019, 00:47
مصرف کننده دیگه نباید اینو بگه
ضمنا مگه همه هزینه هاشون چهار برابر شده؟
حقوق کارمنداشون چهار برابر شده یاچی؟
داداش جوری میگی انگار اینجا کارمندا میشینن زحمت میکشن اینترنت تولید میکنن شرکتا هم هرچقدر میخوان گرون میفروشن :n08:
وقتی قیمت دلار و همه اجناس حتی برق و آب و گاز تولید داخلی میره بالا قطعاً اینترنت هم که تولید داخلی نیست گرون میشه. هیچ شرکتی هم حق نداره از محدوده تعریف شده گرونتر یا ارزونتر بفروشه. این شرکتا همه واسطه هستن مثل مغازه دارا.
من و شما هم این وسط کاری نمیتونیم بکنیم. اگر شرکتی توانایی داشته باشه قطعاً میخواد قیمتاشو ارزونتر بده که مشتری جمع کنه توی این بازار خراب که شرکتا یکی پشت هم ورشکست شدن و دارن تعطیل میکنن.

OnlyRealMadrid
24-09-2019, 02:56
2 ماهی میشه که مرتب قطعی دارم. جالب اینجاست در یه بازه زمانی خاصی قطع میشه و تنها ISP هست که وقتی قطع میشه، 20 دیقه طول میکشه تا دوباره وصل شه! شکایتم کردم تاثیری نداشت. قبلا خودشونم کارشناس فرستادن از دم در چک کرد دیدن همینه و سیم کشی خونه هیچ مشکلی نداشته و بعد چند ماهی خوب بود و تو این 2 ماه انقدر قطع و وصل میشه که دیگه اعصاب واسم نذاشته. آخرم گفتن مشکل بین مسیر داری و باید به مرکز مخابراتی منطقه تون ( شهید نظری ) مراجعه کنی! میترسم ISP رو عوض کنم و مشکل واقعا از مرکز مخابراتی باشه! حوصله تغییر ISP ندارم. قبلا آسیاتک داشتم که اومدم فن آوا. قطعی و وصلی های فن آوا فاجعست :angry:

moderntalking123
24-09-2019, 03:08
2 ماهی میشه که مرتب قطعی دارم. جالب اینجاست در یه بازه زمانی خاصی قطع میشه و تنها ISP هست که وقتی قطع میشه، 20 دیقه طول میکشه تا دوباره وصل شه! شکایتم کردم تاثیری نداشت. قبلا خودشونم کارشناس فرستادن از دم در چک کرد دیدن همینه و سیم کشی خونه هیچ مشکلی نداشته و بعد چند ماهی خوب بود و تو این 2 ماه انقدر قطع و وصل میشه که دیگه اعصاب واسم نذاشته. آخرم گفتن مشکل بین مسیر داری و باید به مرکز مخابراتی منطقه تون ( شهید نظری ) مراجعه کنی! میترسم ISP رو عوض کنم و مشکل واقعا از مرکز مخابراتی باشه! حوصله تغییر ISP ندارم. قبلا آسیاتک داشتم که اومدم فن آوا. قطعی و وصلی های فن آوا فاجعست :angry:
دوست عزیز، شما توی امضاتون به آسیاتک فحش دادی و میگی آشغال ترین شرکته، بعدش هم میفرمایید فن آوا فاجعست، فکر نمیکنی شاید مشکل از شرکتا نباشه و از زیرساخت یا جای دیگه باشه؟ چون در هر صورت از هرجا شما بگیرید کیفیت خطتون همین داستانه. به نظر من از ADSL بکشید بیرون و سراغ روشهای دیگه از جمله TDLTE یا POINT یا WIRELESS برید راحت ترید.

OnlyRealMadrid
24-09-2019, 03:16
دوست عزیز، شما توی امضاتون به آسیاتک فحش دادی و میگی آشغال ترین شرکته، بعدش هم میفرمایید فن آوا فاجعست، فکر نمیکنی شاید مشکل از شرکتا نباشه و از زیرساخت یا جای دیگه باشه؟ چون در هر صورت از هرجا شما بگیرید کیفیت خطتون همین داستانه. به نظر من از ADSL بکشید بیرون و سراغ روشهای دیگه از جمله TDLTE یا POINT یا WIRELESS برید راحت ترید.

امضای من خیلی قدیمی بود. آسیاتک قطعیش پایین بود. شاید ماهی 1 الی 2 بار. نوشته بودم آشغالترین چون پشتیبانیش افتضاح بود و گرون میداد و الانم حجم هاش نسبت به فن اوا و دیده بان نت و داتک بده. من دانلود زیاد میکنم و نت نامحدود میخوام ;) فقط زیتل برای من مناسبه که متاسفانه تحت پوشش دهیش نیستیم

persian.godfather
24-09-2019, 17:52
فن آوا هم طبق انتظار گرون کرد ، هرچند مشترکش نیستم

persian.godfather
24-09-2019, 17:55
امضای من خیلی قدیمی بود. آسیاتک قطعیش پایین بود. شاید ماهی 1 الی 2 بار. نوشته بودم آشغالترین چون پشتیبانیش افتضاح بود و گرون میداد و الانم حجم هاش نسبت به فن اوا و دیده بان نت و داتک بده. من دانلود زیاد میکنم و نت نامحدود میخوام ;) فقط زیتل برای من مناسبه که متاسفانه تحت پوشش دهیش نیستیم

چرا از داتک و های وب نمیگیری؟ چون گرون نکردن و تعرفه هاشون خوبه ، من داتک هستم راضی ام ، البته مبناتلکامم هست که گرون نکرده

mr.arbab28
30-09-2019, 05:00
خب هرکسی امکان و هزینش رو داشت 100درصد میگرفت، وقتی زیرساخت موجود نیست با این نرخ و امکانات فعلا بهترین اینترنت هست. اگر پول بیشتر داشتم میرفتم سراغ پوینت یا tdlte. هر شرکت دیگه ای هم توی منطقه خالی داشته باشه و ارزونتر باشه با سر میرم سراغش. اگه vdsl امکان خرید 3 ماهه با همین نرخ و بدون هزینه های اضافی بده بگو ما هم بگیریم.
300 گیگ ماهی بین المللی رو داره میده 60 تومن با سرعت ثابت 8مگابیت. اگه این سرویس گرون و آشقاله :tongue: از نظر شما، لطفاً از اینترنت ارزونتون یه تست سرعت و پینگ بزارید و بگید چقدر بابتش کلاً پول دادید (هزینه مودم + کابل کشی + مخابرات + دستمزد)۶ ماهه خریدم ۱۶۷ ت مودم قبلا خریدم از جای دیگه سرعتم سی مگ هست ترافیک خارجه ۴۰ گیگ ماهی ولی الان که ترغفیکم تموم شده اومده رو غیر حجمی سرعت در حد ۴ تا ۷ کیلو بایته ولی خب موغع که ترافیک داری پهنای مودم نشون میده ۳۰ مگه و گاها تا ۵۰ میرسه ولی از ۳۰ پاییین نیومده پینگشم حدودا ۱۲ هست

moderntalking123
30-09-2019, 10:48
۶ ماهه خریدم ۱۶۷ ت مودم قبلا خریدم از جای دیگه سرعتم سی مگ هست ترافیک خارجه ۴۰ گیگ ماهی ولی الان که ترغفیکم تموم شده اومده رو غیر حجمی سرعت در حد ۴ تا ۷ کیلو بایته ولی خب موغع که ترافیک داری پهنای مودم نشون میده ۳۰ مگه و گاها تا ۵۰ میرسه ولی از ۳۰ پاییین نیومده پینگشم حدودا ۱۲ هست

همونطور که براتون اتفاق افتاد این حجم برای این سرعت واقعا کمه و هزینه واقعی خیلی بیشتر ازینا خواهد بود. 40 گیگ شاید مصرف چند روز باشه من خودم ترجیح میدم 300 گیگ رو داشته باشم با خیال راحت تمام مدت ویدیو فول hd پخش بدون لگ ببینم یا دانلود و آپدیت بازیها تا اینکه سرعتم بالا باشه ولی استرس تموم شدن حجم و تجربه سرعت 4 کیلوبایت باقی ماه رو داشته باشم.
زنگ هم زدم منطقه ما پوشش نداشت. پس چاره ای نیست.

persian.godfather
30-09-2019, 13:23
همونطور که براتون اتفاق افتاد این حجم برای این سرعت واقعا کمه و هزینه واقعی خیلی بیشتر ازینا خواهد بود. 40 گیگ شاید مصرف چند روز باشه من خودم ترجیح میدم 300 گیگ رو داشته باشم با خیال راحت تمام مدت ویدیو فول hd پخش بدون لگ ببینم یا دانلود و آپدیت بازیها تا اینکه سرعتم بالا باشه ولی استرس تموم شدن حجم و تجربه سرعت 4 کیلوبایت باقی ماه رو داشته باشم.
زنگ هم زدم منطقه ما پوشش نداشت. پس چاره ای نیست.

منم کاملا با حرف شما موافقم ، سرعت بالا باشه و حجم کم اصلا نمی ارزه ، میخواستم vdsl بگیرم ولی با این حجم کم و گرونی بیخیال شدم

AMIR REZAs
21-10-2019, 10:49
من الان های وب دارم ولی پینگم اذیت میکنه بنظرتون فن آوا بگیرم؟

!AL
21-10-2019, 18:02
من الان های وب دارم ولی پینگم اذیت میکنه بنظرتون فن آوا بگیرم؟
اگر تهران و کرج هستین و خطتون مشکل نداره پینگ فن اوا معمولا خوبه

NIMA_AZX
01-11-2019, 15:43
سلام. دوستان کسی اینجا روی سرویس های معمولی خانگی که داره پورت فوروادینگ زده ؟ من قبلا یعنی 2 سال پیش یه مودم دیگه داشتم با همین سرویس یادمه یه وب سرور آزمایشی رو لپتاپ خونه گذاشتم و از بیرون با پورت فوروارد دسترسی داشتم. احتمالا مودمم این نبود. به هر حال الان یه دی لینک 2730 دارم که تنظیمات پورت فوروارد براش انجام میدم برای بازی یا همین سرور وب ولی کلا هر چی چک میکنم از طریق سایت های انلاین میگه فلان پورتت بسته هست. من حدس میزنم مشکل از isp هست . جالبیش اینه من اگر ای پی خارجی خودم رو بزنم رو مرورگر با پورت 80 صفحه مودمم رو میتونم ببینم ولی همین آی پی رو مثلا بدم به فلان کس دیگه که با isp من یکی نیست نمیتونه به پورت 80 من حتی وصل شه و صفحه رو ببینه.

malthael
10-11-2019, 16:06
سلام
هنوز هم فن‌آوا حالت fast یا همون پروفایل گیمینگ رو فقط روی سرعت 4Mb ارائه میده ؟

magiteq1
10-11-2019, 17:08
ترافیک های خوبی میده و احتملا برم سمتش
رو سرویس نقره ای 16 مگ ایا مود fast رو فعال میکنن؟؟

magiteq1
11-11-2019, 14:32
من الان تماس گرفتم فن اوا و گفت برای شهرستان. با خودمون شهریار- تهران هستیم. خودمون مستقیما سرویس میدیم
پروفایل fast هم برای 16 مگ هم حتی فعال میکنیم

morijacobi
13-11-2019, 00:37
من فناوا دارم و واقعا خراب شده میخوام از ماه دیگه عوضش کنم روز اول گفتن خط تون 8 نمیکشه میزارمیم روی 5 یا 6 یه مدت بد نبود ولی الان نهایت 1 یا 2 میکشه هی هم میگن کارشناس بفرستیم مشکلی نداره از سمت ما!!!! کسی تجربه داره کدوم شرکت الان بهتره ؟؟؟ مصرف متوسط من 210 گیگ هست در ماه نهایت 230 گیگ
شنیدم اکثرا مثل داتک 200 گیگ هستن ؟؟ بیشتر بشه تموم میشه چی میشه ؟؟ باید شارژ کرد دیگه ؟

- - - Updated - - -

من فناوا دارم و واقعا خراب شده میخوام از ماه دیگه عوضش کنم روز اول گفتن خط تون 8 نمیکشه میزارمیم روی 5 یا 6 یه مدت بد نبود ولی الان نهایت 1 یا 2 میکشه هی هم میگن کارشناس بفرستیم مشکلی نداره از سمت ما!!!! کسی تجربه داره کدوم شرکت الان بهتره ؟؟؟ مصرف متوسط من 210 گیگ هست در ماه نهایت 230 گیگ
شنیدم اکثرا مثل داتک 200 گیگ هستن ؟؟ بیشتر بشه تموم میشه چی میشه ؟؟ باید شارژ کرد دیگه ؟

mahddi
13-11-2019, 02:05
من الان تماس گرفتم فن اوا و گفت برای شهرستان. با خودمون شهریار- تهران هستیم. خودمون مستقیما سرویس میدیم
پروفایل fast هم برای 16 مگ هم حتی فعال میکنیم

سلام
شما کیفیت خط تون مگه چقدره که می تونین در سرعت 16 مگ FAST هم فعال کنین؟
:ohno:

magiteq1
13-11-2019, 13:40
سلام
شما کیفیت خط تون مگه چقدره که می تونین در سرعت 16 مگ FAST هم فعال کنین؟
:ohno:
رو این پروفایل snr میره رو 12/10 و مشکلی ندارم. فقط باید خط رو ایزوله کنم تا اونجا که میتونم
فاصله هم تامخابرات کمه. 100-150 متر
الان رو شبدیز پروفایل دانلودم 20k هست و snr رو 21/6 هست و کامل استیبل هست. احساس میکنم سخت افزارهای خوبی داره شبدیز. البته کانفیگ خوبی هم کرده برای سرعت 20 مگ که خودتون میتونید انتخاب کنید پروفایل های مختلف رو و اعمال کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بب_thumb.png ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بب.png)

Extreme-Forces
02-12-2019, 17:39
سلام
دوستان سرویس های دانلودر فن اوا چطوره؟
کلا کیفیت فن اوا چطوره؟
قدیما تهران که بودم 4 5 سالی فن اوا داشتم پینگش و کیفیتش از بقیه یه سر و گردن بالاتر بود.
الان چطوره وضعیتش؟

kourosh4u
07-12-2019, 23:15
آقا جديدن مشکل پکت لاس packet loss و سرعت کم داره کسی؟ هی ميگن از سمت ما نيست و شماس کارشناس بفرستم فلان..

misam5526
07-12-2019, 23:17
آقا جديدن مشکل پکت لاس packet loss و سرعت کم داره کسی؟ هی ميگن از سمت ما نيست و شماس کارشناس بفرستم فلان..

افت سرعت شما به چه صورته؟

kourosh4u
07-12-2019, 23:18
افت سرعت شما به چه صورته؟

يه وقتايی ميشه در حد صفر يعنی وصله اما هيچ ديتايی نميره! پينگ ميگيری 40 درصد لاست ميشه بعد درست ميشه چند ساعت دوباره همين بساط..

mohammad_1992
13-12-2019, 11:15
متاسفانه بعد از قطعی اینترنت / چه سرعت و چه پینگ فن اوا فاجعه شده از سال 92 مشترکشون بودم تا حدود زیادی راضی بودم در طی این مدت
ولی الان افتضاح شده فن اوا در اصل همون سرویسی هست که روی پوز ها قرار میدن و اینتر نت یکی از شاخه های فرعی شونه که اصلا انگار هیچ فکری برای بهبودش ندارن ناحیه کاربریش از 6 سال پیش به این بر هیچ تقاوتی نکرده و بسته هاش ماهیانه تغییر میکنه معلومه هیچ مدیریتی پشتش نیست ! و دیمی هی تغییرات انجام میدن

ruzbeh1
14-12-2019, 20:07
سلام می خواستم در مورد فن آوا ازتون سوال کنم،کیفیت سرویسش چطور هستش؟ سرویس گیم داره؟پینگ داخلی و خارجیش رو چنده؟ آپلود و دان استریم سرویس 16 مگ و رو چند می بندن؟سرعت تک لینکش چطوره؟ با تشکر

Extreme-Forces
17-12-2019, 14:38
سلام دوستان
من از اسیاتک اومدم فن اوا
همین اول کاری با یکی از شایع ترین مشکلات دوستان رو به رو شدم:blink:
اونم اینه که میگن خط شما کشش سرعت 6 مگ رو نداره :n08::n09:
منم برگشتم گفتم خب پس کاربرانتون درست میگفتن این قضیه رو
خیلی اصرار داشت کارشناس بفرسته و از این داستان و اینکه احتمال 72 ساعت الاف شدن هست.
منم برگشتم گفتم اینا بازی دادنه. چطور اسیاتک تا هفته پیش 8 مگ سرعتش رو خط من جواب میداد و الان 6 مگ رو جواب نمیده؟
دیگه با سرعت 4.5 مگ سرویسو وصل کردم و فعلا استفاده میکنم.
امیدوارم مشکل همین باشه. به قطعی وصلی یا پینگ بالا نرسم.

mohammad_1992
18-12-2019, 22:27
کیفیت فن اوا فاجعه شده اصلا سمتش نیاید
خط من تا 14 مگ میکشه بدون هیچ نویزی
سرویس 12 مگ خریدم نصف روز سرعتم روی 400 کیلوبایت هست !!!! تایم اوت در از 10 ثانیه
پرش پینگ افتضاح هست
بعد از قطعی اینترنت فن اوا نابود شده انگار !!!!!!!

moderntalking123
18-12-2019, 23:03
سرویس 12 مگ خریدم نصف روز سرعتم روی 400 کیلوبایت هست !!!! تایم اوت در از 10 ثانیه
پرش پینگ افتضاح هست
من که مشکلی ندارم، مشکلات سرویس ها معمولا همه از مخابرات و منطقه هست.

Extreme-Forces
23-12-2019, 13:18
پرش پینگ افتضاح هست
فکر کنم کلا به همه دارن 4 مگ سرعت میدن:n09:
جالبیش اینجاس همون اولای صحبت با پشتیبانی ، پیشنهاد انتخاب سرویس با سرعت پایین ترو داد که هزینش کمتر باشه.
خودشون علنا میگن اقا سرویس سرعت پایین تر بگیرید ارزونتره ، مگه نه اگه مشکلی ندارید همینه.
باید به چشم برکت به این وقایع نگاه کرد. :thumbsup:

magiteq1
25-12-2019, 20:19
دوستان من برم سمت فن اوا یا نه؟؟ فاصله تا مرکز مخابراتی حدود 100 متر.

ruzbeh1
28-12-2019, 18:56
سلام دوستان،فن آوا از خودش پورت نداره؟ چرا فن آوا رو پورتای آسیاتک سرویس می ده؟ !!!!

OnlyRealMadrid
13-02-2020, 09:19
سلام
دوستان سرویس های دانلودر فن اوا چطوره؟
کلا کیفیت فن اوا چطوره؟
قدیما تهران که بودم 4 5 سالی فن اوا داشتم پینگش و کیفیتش از بقیه یه سر و گردن بالاتر بود.
الان چطوره وضعیتش؟

من 4 سالی میشه فن آوا دارم. فاجعه به معنای واقعی شده. ضمنا فاصلمون تا مرکز مخاربراتی نظری، 4تا خیابونه. هر روز باهاشون جنگ و دعوا دارم و به زودی ISPمو عوض میکنم

roxxon_v2
09-03-2020, 01:16
سلام

کلا کیفتشون هم افت کرده ، قیمتشون رو هم بردن بالا!
دوستانی که از فن آوا سرویس دارن به کسی هدیه 100 گیگی تعلق نگرفت؟ درسته؟

misam5526
11-03-2020, 16:33
سلام

کلا کیفتشون هم افت کرده ، قیمتشون رو هم بردن بالا!
دوستانی که از فن آوا سرویس دارن به کسی هدیه 100 گیگی تعلق نگرفت؟ درسته؟

هدیه 100 گیگ در پنل همه مشترکین اضافه شده.

mehra
12-03-2020, 04:03
واقعا فن اوا فاجعه شده...اصلا هم پاسخگو نیستن متاسفانه. ..چاره ای جز جمع اوری نیست. اصلا توصیه نمیشه

rayan8179
12-03-2020, 13:09
درود
این بسته 100گیگ رو توو پنل گذاشتن اما فعال که میکنی هیج حجمی ازش کم نمیشه !!!!
بازم داره از حجم اصلی خودمون کم میکنه
اینم کلاهبرداری جدیدشونه !!!!!!

rayan8179
12-03-2020, 13:11
درود
سرعت و قطع و وصلی هم که افتضاح

saeed ssd
13-03-2020, 19:52
درود
سرعت و قطع و وصلی هم که افتضاح
درود
زمانی که بسته رو فعال میکنید تو همون صفحه نوشته
مشترک گرامی ترافیک مصرفی شما پس از اتمام حجم ترافیک سرویس فعلیتان از بسته ترافیک هدیه 100 گیگ کسر خواهد شد
اینا جایی نمی خوابن که زیرشون آب بره...

apple021
03-04-2020, 20:37
یعنی بی ناموس تر حرومزاده تر جاکش تر بی سواد تر از این مدیر عامل این شرکت جایی ندیدم
دقیقا 80 دقیقه واستادم نفر اول شدم بازم جواب ندادن
تف به شرفت
تو رو قران از این شرکت نگرید

roxxon_v2
06-04-2020, 19:38
هدیه 100 گیگ در پنل همه مشترکین اضافه شده.
اون زمان که دیده بودم به این صورت نبود...

دیدم قیمتشون رو بردن بالا ، 100 گیگ رو هم ندادن و پشتیبانیشون فاجعه س (مخصوصا شب میشه انقدر صف طولانی میشه که بیخیال میشی!(یه بار حدود 40 دقیقه پشت خط بودم ! اون هم بخاطر اینکه استارت سرویس رو بزنه!)
همین طور باهاشون صحبت کرده بودم در مورد قیمت که چرا شرکت های دیگه مثل دیدبان یا پیشگامان و ... تعرفه های خاص می دن و چرا قیمت شما انقدر بالاست ، به من جواب دادن میگن کارشون اشتباست و تخلف میکنن(مافیا بازیه انگاری!) !
بر همین اساس یک خط دیگه داشتم درخواست سرویس از دیدبان دادم و دیگه فن آوا رو تمدید نکردم (البته چند روز پیش پیامک دادن که در صورتیکه تمایل دارین به یه شماره پیامک بدین ما با تعرفه قبلی براتون تمدید می زنیم !)

به نظرم شرکت های سرویس دهنده اینترنت مقطعی هستند هر کدوم ... یه مدت خوبن بعدش باید درخواست تعویض داد...

mohammad_1992
07-04-2020, 23:13
تحت هیچ شرایطی از فن اوا سرویس نگیرید !
یک بار زنگ بزنید پشتبانی 1 ساعت منتظر باشید همه چی دستتون میاد
وضعیتش بیش تر رو به ورشکستگی هست
اینم وضعیت پینگ 2 ماه اخیر من !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DA%AF_%D9%81%D9%86_%D8%A7%D9%88%D8%A7.png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DA%AF_%D9%81%D9%86_%D8%A7%D9%88%D8%A7.png

moderntalking123
20-04-2020, 05:48
تحت هیچ شرایطی از فن اوا سرویس نگیرید !
یک بار زنگ بزنید پشتبانی 1 ساعت منتظر باشید همه چی دستتون میاد
وضعیتش بیش تر رو به ورشکستگی هست
اینم وضعیت پینگ 2 ماه اخیر من !

منم تا اواخر اسفند کاملا راضی بودم از پینگ و سرعت و همه چیز اما بعد عید واقعا خراب شده. ینی افتضاح، پکت لاست فوق العاده بالا. 3 سال مشترک راضی شرکت بودم افسوس که مجبورم ترک کنم. :grrr:
پشتیبانی هم نداره دیگه. انگار اصلا ول کردن. شکایت هم زدم 195 خبری نیس. بدبختی اینه جمع آوری هم بزنم جواب نمیدن

OnlyRealMadrid
12-05-2020, 16:03
اومدم مجدد تاکید کنم که به هیچ عنوان سمت این شرکت نیاین که از هرچی اینترنته حالتون بهم میخوره. اعصاب واسم نذاشتن

mehra
12-05-2020, 18:24
اومدم مجدد تاکید کنم که به هیچ عنوان سمت این شرکت نیاین که از هرچی اینترنته حالتون بهم میخوره. اعصاب واسم نذاشتن

من که دو روزه جمع آوری کردم از شرشون خلاص شدم...خدا صبر بده به اونهایی که با این دزد ها کار می‌کنن
اصلا نرید سمتش که اشکتونو در میارن...

OnlyRealMadrid
12-05-2020, 23:24
من که دو روزه جمع آوری کردم از شرشون خلاص شدم...خدا صبر بده به اونهایی که با این دزد ها کار می‌کنن
اصلا نرید سمتش که اشکتونو در میارن...

مشکلم اینه که جمع آوری خط و رانژه مجدد توسط یه شرکت دیگه اذیت کننده و زمان بر خواهد بود و شرکت های دیگه برداشتن حجم هاشون رو شدیدا کم کردن! ایران تنها کشوریه که جای پیشرفت، پسرفت میکنه ولی این همه قطعی با وجود SNR بالا و فاصله کمی که با مرکز مخابراتی دارم، فاجعه به تمام معنا حساب میشه و دیگه واقعا اعصاب برام نذاشتن. از سرعت 16 اومدم رو 8 گفتم SNR بهتر از بهتر بشه ولی هیچ فرقی در قطعی و وصلی ها ایجاد نشد! جدیدترین بهونشون این بود که انداختن گردن مودمم! مودمم دلینک 2730u درسته قدیمی شده و باید عوض بشه ولی مشکلی نداره. یه مودم ایسوس قبل از عید میخواستم بخرم پول نداشتم اونموقع 950هزار تومن بود، الان همون مودم شده 1 میلیون و 550هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ruzbeh1
13-05-2020, 09:36
این شرکت فکر کنم به شدت مشکل کمبود پهنای باند داره

OnlyRealMadrid
13-05-2020, 13:17
وقتی از کیفیت خطم و SNR بالا میگم، منظورم دقیقا اینه :

به نظر شما این خط باید مدام قطعی و وصلی داشته باشه؟!!!!!!!!!!

OnlyRealMadrid
13-05-2020, 15:41
خب مودم جدیدم خریدم به قیمت 2 میلیون و 175 تومن! ( این مودم قبل از عید 1 میلیون 700 بود! )
در واقع یه چیزی خریدم که دهن فن آوا بسته بشه تا بفهمم مودم من مشکل داشته یا فن آوا!

این مودم ( ASUS AC55U ) شرایط خطم رو بهتر کرد ( نویز رو کمتر و SNR رو بیشتر و کشش آپلود خط رو هم بیشتر کرد ):

به هرحال امیدوارم مشکل از مودم قبلیم یعنی D-Link 2730U بوده باشه

alottadamage
13-05-2020, 16:10
خب مودم جدیدم خریدم به قیمت 2 میلیون و 175 تومن! ( این مودم قبل از عید 1 میلیون 700 بود! )
در واقع یه چیزی خریدم که دهن فن آوا بسته بشه تا بفهمم مودم من مشکل داشته یا فن آوا!

این مودم ( ASUS AC55U ) شرایط خطم رو بهتر کرد ( نویز رو کمتر و SNR رو بیشتر و کشش آپلود خط رو هم بیشتر کرد ):

به هرحال امیدوارم مشکل از مودم قبلیم یعنی D-Link 2730U بوده باشه

خط شما عالی هست و هیچ مشکلی نداره! بدون هیچ مشکلی میتونید سرعت دانلود رو بگین براتون پشتیبانی تا 16 مگابیت هم تنظیم کنه! و آپلود هم به راحتی 2 مگابیت، چون کیفیت خط حرف نداره، ولی اگه مشکل دارین ISP رو عوض کنین، فن آوا فک نکنم ISP خوبی باشه، من تا حالا نظر مثبت براش ندیدم، مخصوصا پیج اینستاش که همه مینالن ازش، به نظرم عوض کنید، کیفیت خط هم عالیه و به راحتی میتونید 16 مگابیت رو دریافت کنید. اگه مشکل تون با فن آوا رفع نمیشه، برید سراغ آسیاتک و پیشگامان و شاتل (پیشگامان و آسیاتک حجمشون بیشتره)

alottadamage
13-05-2020, 16:14
وقتی از کیفیت خطم و SNR بالا میگم، منظورم دقیقا اینه :

به نظر شما این خط باید مدام قطعی و وصلی داشته باشه؟!!!!!!!!!!

درسته مودم جدید تون خیلی بهتره و نویز کمتری نسبت به 2730 میده، ولی این مودم 2730 با این شاخص کیفیت خط هم به هیچ وجه نباید قطعی داشته باشه، من وضعیت خطم بدتر از این هست، شما با مودم 2730 میرایی یا attenuation آپلود تون 13 هست و مال من 15! و میرایی دانلودتون 20 هست و مال من 24! با این حال که مال من بیشتره ولی من هیچ گونه قطعی ای ندارم (با اینکه حتی سرعت بیشتر از شما آپ کرده واسم پشتیبانی)، پس این مشکل نمیتونه از سمت شما باشه، چون کیفیت خط کاملا مناسب و مطلوب هست.

البته بعضی موقع ها مودم دچار نقص هایی میشه و قطعی به وجود میاد (با اینکه کیفیت خط مطلوبه) شما مدتی با مودم جدید هم کار کنید، اگه اونم قطعی داشت، پس دیگه مشکل حتما از فن آوا هست.

OnlyRealMadrid
13-05-2020, 16:19

مودم رو حالت ANNEX A هم تست کردم که میزان کشش آپلود خط اومد رو 1 مگ و میزان کشش دانلود خط به طرز قابل توجهی زیاد شد و الان دقیقا 21 مگ کشش خطم شد ( SNR دانلودم اومد روی 29.7 ) که البته هم در این حالت و هم در حالت قبلی، میزان کشش خط ثابت نمیمونه و متغیره ولی در کل اگر سرعت دانلود براتون مهمتره و این مودم رو دارید، روی ANNEX A بذارید ولی اگر آپلود بالا میخواید، روی ANNEX M بذارید ( البته حالتی داره به اسم ANNEX A/I/J/L/M که وقتی اینو انتخاب کنید، حالت دیفالت هستش و براتون روی ANNEX M تنظیم میشه )
فعلا حدود 1 ساعتی میشه از مودم جدید استفاده میکنم و هنوز قطعی نداشتم! اما حتما چه قطعی داشته باشم و چه نداشته باشم، در این تاپیک اعلام خواهم کرد
ضمنا Firmware مودم رو هم به آخرین نسخه که در تاریخ 2020/01/16 منتشر شده، به روز کردم

خط شما عالی هست و هیچ مشکلی نداره! بدون هیچ مشکلی میتونید سرعت دانلود رو بگین براتون پشتیبانی تا 16 مگابیت هم تنظیم کنه! و آپلود هم به راحتی 2 مگابیت، چون کیفیت خط حرف نداره، ولی اگه مشکل دارین ISP رو عوض کنین، فن آوا فک نکنم ISP خوبی باشه، من تا حالا نظر مثبت براش ندیدم، مخصوصا پیج اینستاش که همه مینالن ازش، به نظرم عوض کنید، کیفیت خط هم عالیه و به راحتی میتونید 16 مگابیت رو دریافت کنید. اگه مشکل تون با فن آوا رفع نمیشه، برید سراغ آسیاتک و پیشگامان و شاتل (پیشگامان و آسیاتک حجمشون بیشتره)

بله کیفیت خط حرف نداره و به هرحال مودم رو عوض کردم ببینیم چی میشه ...
آسیاتک قبلا داشتم، پیشگامان هم نظرات مثبتی راجع بهش نمیگن ولی در کل تنها ISP موجود که حجم های بالایی میده، فقط همین فن آواست

درسته مودم جدید تون خیلی بهتره و نویز کمتری نسبت به 2730 میده، ولی این مودم 2730 با این شاخص کیفیت خط هم به هیچ وجه نباید قطعی داشته باشه، من وضعیت خطم بدتر از این هست، شما با مودم 2730 میرایی یا attenuation آپلود تون 13 هست و مال من 15! و میرایی دانلودتون 20 هست و مال من 24! با این حال که مال من بیشتره ولی من هیچ گونه قطعی ای ندارم (با اینکه حتی سرعت بیشتر از شما آپ کرده واسم پشتیبانی)، پس این مشکل نمیتونه از سمت شما باشه، چون کیفیت خط کاملا مناسب و مطلوب هست.

البته بعضی موقع ها مودم دچار نقص هایی میشه و قطعی به وجود میاد (با اینکه کیفیت خط مطلوبه) شما مدتی با مودم جدید هم کار کنید، اگه اونم قطعی داشت، پس دیگه مشکل حتما از فن آوا هست.

اگر قطعی دیگه بوجود نیاد، نتیجه میگیریم که مودم قبلیم نیمسوز شده بود ( که بدترین حالت همینه چون نه کامل میسوزه که آدم مطمئن بشه سوخته و نه کامل درست کار میکنه! ) ولی اگر با این مودم درجه 1 ایسوس، بازم قطعی بوجود بیاد، حضوری میرم دفتر فن آوا و سرویسشون میکنم چون 3 ماهی میشه که به خاطر کرونا بیکارم و این قیمتی که برای این مودم دادم، خیلی برام سنگین بود

OnlyRealMadrid
14-05-2020, 13:29
فعلا از زمان خریداری مودم جدید تا الان قطعی نداشتم، بنابراین تماس گرفتم و گفتم سرعتی که خریداری کردم رو برام برگردونن ( 12 مگ خریده بودم که تا الان روی 8 مگ بود ) و پروفایل گیمینگ هم گفتم برام فعال کنن و پینگم اومد پایین تر و بهتر شد. الان مسلما SNR اومد پایین تر و از الان به بعد مهمه که چک کنم ببینم قطعی و وصلی پیش میاد یا نه

OnlyRealMadrid
21-05-2020, 14:09
فعلا از زمان خریداری مودم جدید تا الان قطعی نداشتم، بنابراین تماس گرفتم و گفتم سرعتی که خریداری کردم رو برام برگردونن ( 12 مگ خریده بودم که تا الان روی 8 مگ بود ) و پروفایل گیمینگ هم گفتم برام فعال کنن و پینگم اومد پایین تر و بهتر شد. الان مسلما SNR اومد پایین تر و از الان به بعد مهمه که چک کنم ببینم قطعی و وصلی پیش میاد یا نه

خب بالاخره امروز 99/3/1 یکبار قطع شد. مودم جدید قابلیت اینو داره که کشش خط هرچقدر بالا و پایین بشه، در حد توانش استیبل نگه داره و بعد از قطع شدن حدود 10 دیقه مدام نگاه کردم و فهمیدم نوسان کشش خط از سمت مخابرات شدید شده و مدام با سرعتی که دارم یعنی 12 مگ، مماس میشه و مودم تا جایی که میتونه در مقابل قطعی مقاومت میکنه ولی مودم قبلیم نمیتونست مقاومت کنه و قطع میشد

نتیجه گیری:
مشکل 100% از سمت تجهیزات قدیمی و آشغال فن آوا در مرکز مخابراتیه و به هیچ عنوان هم زیر بار تعویض تجهیزاتشون نمیرن و هردفعه به دروغ میگن کارشناس رفته چک کرده و مشکلی نداشته!

mohandes23
21-05-2020, 14:52
خب بالاخره امروز 99/3/1 یکبار قطع شد. مودم جدید قابلیت اینو داره که کشش خط هرچقدر بالا و پایین بشه، در حد توانش استیبل نگه داره و بعد از قطع شدن حدود 10 دیقه مدام نگاه کردم و فهمیدم نوسان کشش خط از سمت مخابرات شدید شده و مدام با سرعتی که دارم یعنی 12 مگ، مماس میشه و مودم تا جایی که میتونه در مقابل قطعی مقاومت میکنه ولی مودم قبلیم نمیتونست مقاومت کنه و قطع میشد

نتیجه گیری:
مشکل 100% از سمت تجهیزات قدیمی و آشغال فن آوا در مرکز مخابراتیه و به هیچ عنوان هم زیر بار تعویض تجهیزاتشون نمیرن و هردفعه به دروغ میگن کارشناس رفته چک کرده و مشکلی نداشته!
درود پینگت با المان 4.2.2.4 روی پروفایل گیمینگ چند هست و مودمت چیه

OnlyRealMadrid
22-05-2020, 23:38
درود پینگت با المان 4.2.2.4 روی پروفایل گیمینگ چند هست و مودمت چیه

امروز هم 3 بار قطع شد و زنگ زدم و کار به فحش و فحش کاری کشید
پروفایل گیمینگم گفتم بردارن و الآن در حالت عادی ام
مودمم ASUS AC55

mohandes23
23-05-2020, 00:46
امروز هم 3 بار قطع شد و زنگ زدم و کار به فحش و فحش کاری کشید
پروفایل گیمینگم گفتم بردارن و الآن در حالت عادی ام
مودمم ASUS AC55
راهش اینه بری دنبال vdsl یا فیبر اگه تونستی.همه isp ها روز به روز دارن بدتر می شن.

OnlyRealMadrid
23-05-2020, 00:59
راهش اینه بری دنبال vdsl یا فیبر اگه تونستی.همه isp ها روز به روز دارن بدتر می شن.

خیلی وقت پیش VDSL مخابرات رو ثبت نام کردم. قیمتش خیلی بالاست و حجمشم نسبت به قیمتش فاجعست ولی در کل بعید میدونم تا 1 سال دیگه خبری بشه. اینجا ایرانه و روز به روز جای پیشرفت، پسرفت اتفاق میفته
فیبر هم موقعیت خونمون، اجازه سیم کشی جداگونه نمیده و کلا شدنی نیست

OnlyRealMadrid
26-05-2020, 22:23
بعد از کلی داد و بیداد و دعوا و فحش و غیره، بالاخره برام تعویض پورت کردن. کشش خطم اومده پایین تر ولی قطعی نداشتم که البته 4 خرداد این کار رو کردن و باید 1 ماه بگذره. در همین تاپیک اطلاع رسانی میکنم

ruzbeh1
26-05-2020, 23:16
مزخرفترین شرکت همینه ، سرعت تک لینک سرویس 16 مگش 100 کیلوبایت بود ، اسم این شرکت و باید از فن آوا تغییر بدن به عن آوا :thumbsdow

ruzbeh1
27-05-2020, 13:22
فن آوا رو تبدیل کنن به عن آوا یا عن آقا:n15::n15::n21:

OnlyRealMadrid
27-05-2020, 15:07
خب امروزم چندین بار قطع شد پس ربطی به تعویض پورت نداره و ربطی به مودم قبلیمم نداشت. بیخودی 2 میلیون و 200 پول مودم جدید دادم ( البته من آینده نگری کردم و برای VDSL بودن مودم، اینو خریدم )

حالا مشکل چیه؟ مشکل اینه که در یه بازه خاص ساعتی از روز، کشش خط میاد رو 3 مگابیت!!!!!! کشش خطم وقتی آسیاتک داشتم رو 22 الی 23 بود. اومدم رو فن آوا ( حدود 5 سال پیش ) روی 20 اومد. رفته رفته کمتر شد ( حدود 18 ) و قطعی ها فاجعه شد. قیمت ها رفت بالاتر. بهمن 1396 هم اومدن از سر خط چک کردن و مشخص شد مشکل از خودشون بوده بعدش یه مدت درستش کردن و رفته رفته بد و بدتر و الانم بدترین شده ( وقتی مودم جدید خریدم، روی 18 بود و پسفرداش روی 15 ثابت شد و الانم متداولش روی 14 اومده!!!!!!!!! که در یه بازه ساعتی میاد روی 3 و 2 و 4 و 5 و 1 و حتی کمتر ). پس اگر فن آوا دارید، به فکر تعویض مودم و تعویض پورت و تعویض سیم کشی نباشید، فقط و فقط باید ISP تعویض بشه که متاسفانه ISPهای دیگه هم یکی از یکی بدتر هستن و حجم های مسخره و قیمت های مسخره تری رو ارائه میدن.

alottadamage
27-05-2020, 15:33
خب امروزم چندین بار قطع شد پس ربطی به تعویض پورت نداره و ربطی به مودم قبلیمم نداشت. بیخودی 2 میلیون و 200 پول مودم جدید دادم ( البته من آینده نگری کردم و برای VDSL بودن مودم، اینو خریدم )

حالا مشکل چیه؟ مشکل اینه که در یه بازه خاص ساعتی از روز، کشش خط میاد رو 3 مگابیت!!!!!! کشش خطم وقتی آسیاتک داشتم رو 22 الی 23 بود. اومدم رو فن آوا ( حدود 5 سال پیش ) روی 20 اومد. رفته رفته کمتر شد ( حدود 18 ) و قطعی ها فاجعه شد. قیمت ها رفت بالاتر. بهمن 1396 هم اومدن از سر خط چک کردن و مشخص شد مشکل از خودشون بوده بعدش یه مدت درستش کردن و رفته رفته بد و بدتر و الانم بدترین شده ( وقتی مودم جدید خریدم، روی 18 بود و پسفرداش روی 15 ثابت شد و الانم متداولش روی 14 اومده!!!!!!!!! که در یه بازه ساعتی میاد روی 3 و 2 و 4 و 5 و 1 و حتی کمتر ). پس اگر فن آوا دارید، به فکر تعویض مودم و تعویض پورت و تعویض سیم کشی نباشید، فقط و فقط باید ISP تعویض بشه که متاسفانه ISPهای دیگه هم یکی از یکی بدتر هستن و حجم های مسخره و قیمت های مسخره تری رو ارائه میدن.

به نظرم فن آوا رو دیگه ول کن، حجم بالا چه فایده ای داره وقتی به قول خودت هی قطع میشه؟! آسیاتک و شاتل و پیشگامان گزینه های خوبی ان، حجم هاشون هم درسته کمتره از فن آوا، ولی حداقل کیفیت سرویس بهتری دارن. خیلی احتمالش کمه که نتیجه بدتری با ISP های بالا بگیری.

OnlyRealMadrid
27-05-2020, 18:39
آموزش: ( 1399/3/7 )

اگر مودم ASUS دارید ( نمیدونم کدوم مدل هاش این تنظیمات رو ساپورت میکنه ولی مودم من ASUS AC 55U هستش )

برید به قسمت Administration و بعد تب DSL Setting رو انتخاب کنید و گزینه Dynamic Line Adjustment (DLA) و G.INP (G.998.4) رو Disabled کنید تا اعداد گزینه Stability Adjustment براتون فعال بشه و بعدش همون Stability Adjustment رو بذارید روی 10 DB و اینجوری حداکثر کشش خطتون رو میتونید دریافت کنید:

من به تک تک گزینه های مودم ور رفتم تا اینو پیدا کردم و الان کشش خطم ( دانلود رفت روی 21 مگابیت و آپلود رفت روی 2 مگ ) در حالت ANNEX M و در حالت ANNEX A ( دانلود رفت روی 23 مگابیت و آپلود رفت روی 1 مگ )
و دلیل اینکه در قسمت Path Mode برای من روی حالت FastPath تنظیم شده اینه که زنگ زدم و گفتم که برام گیمینگ رو فعال کنن که کردن

نکته مهم:
اینکه با این کار قطعی و وصلی هام رفع میشن یا نه رو، زمان مشخص میکنه ولی با این کار میتونید حداکثر کشش خطتون رو داشته باشید

ضمنا:
اگر با این کار کشش خطتون تغییر نکرد، باید زنگ بزنید به پشتیبانی و بگید اینترنتتون رو روی حالت Auto بذارن تا بتونید از تمام قابلیت های مودم استفاده کنید

alottadamage
27-05-2020, 20:14
آموزش: ( 1399/3/7 )

اگر مودم ASUS دارید ( نمیدونم کدوم مدل هاش این تنظیمات رو ساپورت میکنه ولی مودم من ASUS AC 55U هستش )

برید به قسمت Administration و بعد تب DSL Setting رو انتخاب کنید و گزینه Dynamic Line Adjustment (DLA) و G.INP (G.998.4) رو Disabled کنید تا اعداد گزینه Stability Adjustment براتون فعال بشه و بعدش همون Stability Adjustment رو بذارید روی 10 DB و اینجوری حداکثر کشش خطتون رو میتونید دریافت کنید:

من به تک تک گزینه های مودم ور رفتم تا اینو پیدا کردم و الان کشش خطم ( دانلود رفت روی 21 مگابیت و آپلود رفت روی 2 مگ ) در حالت ANNEX M و در حالت ANNEX A ( دانلود رفت روی 23 مگابیت و آپلود رفت روی 1 مگ )
و دلیل اینکه در قسمت Path Mode برای من روی حالت FastPath تنظیم شده اینه که زنگ زدم و گفتم که برام گیمینگ رو فعال کنن که کردن

نکته مهم:
اینکه با این کار قطعی و وصلی هام رفع میشن یا نه رو، زمان مشخص میکنه ولی با این کار میتونید حداکثر کشش خطتون رو داشته باشید

ضمنا:
اگر با این کار کشش خطتون تغییر نکرد، باید زنگ بزنید به پشتیبانی و بگید اینترنتتون رو روی حالت Auto بذارن تا بتونید از تمام قابلیت های مودم استفاده کنید

مکس کردن این گزینه باعث میشه کشش بره بالاتره، ولی SNR میاد پایین تر، رو مقدار منفی بذار (کشش خط 2 مگ از مقدار دیتا ریت بالاتر باشه هم کافیه) البته خط شما اوکیه ولی باز بهتره بیاری پایین تر.

rx agc gain adjustment هم بزار high performance اگه این گزینه رو داره

OnlyRealMadrid
27-05-2020, 22:10
مکس کردن این گزینه باعث میشه کشش بره بالاتره، ولی SNR میاد پایین تر، رو مقدار منفی بذار (کشش خط 2 مگ از مقدار دیتا ریت بالاتر باشه هم کافیه) البته خط شما اوکیه ولی باز بهتره بیاری پایین تر.

rx agc gain adjustment هم بزار high performance اگه این گزینه رو داره

قبل از نوشتن آموزش، Rx AGC GAIN Adjustment هم تست کرده بودم. وقتی روی High Performance میذارم، کشش و SNR میاد پایین تر یعنی شرایط بدتر میشه البته نه خیلی. در نتیجه روی دیفالت بهتره

و اینکه انواع اعداد رو روی Stability Adjustment هم تست کردم. هرچی به سمت پایین تر میاد، SNR بهتر نمیشه و میشه گفت اصلا تغییر نمیکنه ولی از اونور کشش خط رو میاره پایین ( خیلی میاره پایین )

در کل باید باز یه چند روزی بگذره ببینم شرایط چجوری میشه تا اینجا اطلاع رسانی کنم

alottadamage
28-05-2020, 07:56
قبل از نوشتن آموزش، Rx AGC GAIN Adjustment هم تست کرده بودم. وقتی روی High Performance میذارم، کشش و SNR میاد پایین تر یعنی شرایط بدتر میشه البته نه خیلی. در نتیجه روی دیفالت بهتره

و اینکه انواع اعداد رو روی Stability Adjustment هم تست کردم. هرچی به سمت پایین تر میاد، SNR بهتر نمیشه و میشه گفت اصلا تغییر نمیکنه ولی از اونور کشش خط رو میاره پایین ( خیلی میاره پایین )

در کل باید باز یه چند روزی بگذره ببینم شرایط چجوری میشه تا اینجا اطلاع رسانی کنم

بله به این خاطر نمیاد پایین چون که خط شما کیفیتش خیلی خوبه، ولی کسی که خطش مناسب نیست کلا باید از مقدر مثبت بگذره و بیاد مقدار منفی، و اینکه کشش خط به چه دردی میخوره وقتی شما دیتا ریت تون رو همون 12 مگ ست شده؟ SNR تون هم 16 هست، به ازای 2 مگ، مقدارش 4 تا میاد پایین تر، الان خط شما 14 رو هم میتونه منیج کنه، به فن آوا بگید بذاره رو 14...

OnlyRealMadrid
28-05-2020, 14:56
بله به این خاطر نمیاد پایین چون که خط شما کیفیتش خیلی خوبه، ولی کسی که خطش مناسب نیست کلا باید از مقدر مثبت بگذره و بیاد مقدار منفی، و اینکه کشش خط به چه دردی میخوره وقتی شما دیتا ریت تون رو همون 12 مگ ست شده؟ SNR تون هم 16 هست، به ازای 2 مگ، مقدارش 4 تا میاد پایین تر، الان خط شما 14 رو هم میتونه منیج کنه، به فن آوا بگید بذاره رو 14...

به خاطر این میخواستم بالا باشه چون در یه بازه زمانی افت میکرد. اگر از 21 افت کنه بیاد روی 16 بازم قطعی نخواهم داشت ولی وقتی رو 13 بود و خطمم که رو 12 بشته شده بعد میپرید میومد رو 6 و 7 و 8 و 9 و 10 و غیره و قطع میشد
سرعت 12 خریداری کردم وگرنه اگر 16 میخریدم، میگفتم رو همون 16 بذارن

alottadamage
28-05-2020, 19:25
به خاطر این میخواستم بالا باشه چون در یه بازه زمانی افت میکرد. اگر از 21 افت کنه بیاد روی 16 بازم قطعی نخواهم داشت ولی وقتی رو 13 بود و خطمم که رو 12 بشته شده بعد میپرید میومد رو 6 و 7 و 8 و 9 و 10 و غیره و قطع میشد
سرعت 12 خریداری کردم وگرنه اگر 16 میخریدم، میگفتم رو همون 16 بذارن

راستی تو فن آوا به صورت رسمی و رو جدول خرید مگه سرعت 12 هم داریم؟ (البته داریم ها سرعت 12 ولی نه به صورت رسمی که تو لیست سرویس ها اومده باشه) سرویس ها 8 و 16 هست و با درخواست مابین این سرعت ست میشه، یعنی فن آوا به صورت رسمی و در روی کاغذ هم 12 مگ میفروشه؟ یا مثل آسیاتک و پیشگامان فقط 8 و 16 هست و با درخواست روی 10 یا 12 یا 14 و... میگذارن؟

moderntalking123
28-05-2020, 21:41
راستی تو فن آوا به صورت رسمی و رو جدول خرید مگه سرعت 12 هم داریم؟ (البته داریم ها سرعت 12 ولی نه به صورت رسمی که تو لیست سرویس ها اومده باشه) سرویس ها 8 و 16 هست و با درخواست مابین این سرعت ست میشه، یعنی فن آوا به صورت رسمی و در روی کاغذ هم 12 مگ میفروشه؟ یا مثل آسیاتک و پیشگامان فقط 8 و 16 هست و با درخواست روی 10 یا 12 یا 14 و... میگذارن؟
سلام آره من 12 میگیرم. کشش خط من بالای 13 نمیشد برا همین به صرفه بود. و ماکزیمم سرعتت رو فیکس میکنن 12 البته قبلنا مودم روی 16 ست میشد ولی سرعت بالای 10 نمیرفت الان مودم رو فیکس میکنن روی سرعتی که خریدی هرچند این دو سه ماه سرعتم به زور به 9 میرسه

alottadamage
28-05-2020, 23:21
سلام آره من 12 میگیرم. کشش خط من بالای 13 نمیشد برا همین به صرفه بود. و ماکزیمم سرعتت رو فیکس میکنن 12 البته قبلنا مودم روی 16 ست میشد ولی سرعت بالای 10 نمیرفت الان مودم رو فیکس میکنن روی سرعتی که خریدی هرچند این دو سه ماه سرعتم به زور به 9 میرسه

پینگت داخلی و خارجی (فرانکفورت) با چنل مود فست پث یا همون پروفایل گیم چنده؟ از سایت speedtest.net چند تا تست بذار اگه میشه، آخه تقریبا 80% نظرات از بدی های فن آوا میگن، یعنی تا این حد این شرکت بده؟

moderntalking123
29-05-2020, 00:37
پینگت داخلی و خارجی (فرانکفورت) با چنل مود فست پث یا همون پروفایل گیم چنده؟ از سایت speedtest.net چند تا تست بذار اگه میشه، آخه تقریبا 80% نظرات از بدی های فن آوا میگن، یعنی تا این حد این شرکت بده؟
بیشتر مشکلاتی که گفته میشه از مخابرات منطقه هست. هیچ اعتباری به هیچ پینگ و سرعت هیچ شرکتی نیست. 5 ساله مشترک فن آوا بودم پینگ و سرعتم قبل عید عالی بود ولی بعد عید خراب شده پشتیبانی هم بد شده. پکت لاست دارم بین 4 تا 10 درصد.
پینگ شرکتا نهایتا 10 یا 20ms فرق کنه. الان من پینگ 100 بهت بدم یکی میاد با همین شرکت پینگ 200 میگه یکی دیگه پینگ 80 میده.
پروفایل گیم هم نگرفتم چون سرعت دانلودت رو میارن روی 4 و قیمت 3 برابر. ارزش نداره.
اینترنت کلا بستگی به نقطه ای که الان هستی داره ممکنه همسایت اینترنتش بهتر از تو باشه در حالی که از یه شرکت و مخابرات نت میگیرین.

alottadamage
29-05-2020, 10:00
بیشتر مشکلاتی که گفته میشه از مخابرات منطقه هست. هیچ اعتباری به هیچ پینگ و سرعت هیچ شرکتی نیست. 5 ساله مشترک فن آوا بودم پینگ و سرعتم قبل عید عالی بود ولی بعد عید خراب شده پشتیبانی هم بد شده. پکت لاست دارم بین 4 تا 10 درصد.
پینگ شرکتا نهایتا 10 یا 20ms فرق کنه. الان من پینگ 100 بهت بدم یکی میاد با همین شرکت پینگ 200 میگه یکی دیگه پینگ 80 میده.
پروفایل گیم هم نگرفتم چون سرعت دانلودت رو میارن روی 4 و قیمت 3 برابر. ارزش نداره.
اینترنت کلا بستگی به نقطه ای که الان هستی داره ممکنه همسایت اینترنتش بهتر از تو باشه در حالی که از یه شرکت و مخابرات نت میگیرین.

ممنون، شما یا بقیه دوستان از سرویس های مخصوص گیم که XON زون نام دارن (منظورم پروفایل فست یا گیم نیست) استفاده کردین؟ که سرعتشون فقط تا 4 مگه و نت تایپ 2 دارن و آی پی اختصاصی! این ادعاها صحت داره؟

moderntalking123
29-05-2020, 13:22
ممنون، شما یا بقیه دوستان از سرویس های مخصوص گیم که XON زون نام دارن (منظورم پروفایل فست یا گیم نیست) استفاده کردین؟ که سرعتشون فقط تا 4 مگه و نت تایپ 2 دارن و آی پی اختصاصی! این ادعاها صحت داره؟
من شنیدم که پینگ پایین میاد ولی قیمتش خیلی بالا بود و سرعتش پایین. به درد من نمیخورد مگر اینکه 2تا اینترنت داشته باشم که باز هم اشتباهه. سرعت 4 اصلا قابل استفاده نیست. نت تایپ 2 که همینجوریش هست نیازی به پروفایل گیمینگ نداره.

alottadamage
29-05-2020, 13:38
من شنیدم که پینگ پایین میاد ولی قیمتش خیلی بالا بود و سرعتش پایین. به درد من نمیخورد مگر اینکه 2تا اینترنت داشته باشم که باز هم اشتباهه. سرعت 4 اصلا قابل استفاده نیست. نت تایپ 2 که همینجوریش هست نیازی به پروفایل گیمینگ نداره.

من نظرات پیج اینستاش رو دیدم در رابطه با XON ظاهرا تبلیغات هست و الکی، ولی فن آوا از یه نظر خیلی ضعیفه، اونم پشتیبانی، الان 6 ساعته پیام دادم بهشون تا سوالاتی بپرسم هنوز هیشکی جوابم رو نداده، پیشگامان و آسیاتک فورا جواب میدن :|

ولی حجماش خیلی خوبه یه ماهه 8 مگ 640/320 گیگ میده 64 تومن حیف این ورا کسی نداره که ببینم چطوره وضعیتش.

971971
29-05-2020, 17:53
من نظرات پیج اینستاش رو دیدم در رابطه با XON ظاهرا تبلیغات هست و الکی، ولی فن آوا از یه نظر خیلی ضعیفه، اونم پشتیبانی، الان 6 ساعته پیام دادم بهشون تا سوالاتی بپرسم هنوز هیشکی جوابم رو نداده، پیشگامان و آسیاتک فورا جواب میدن :|

ولی حجماش خیلی خوبه یه ماهه 8 مگ 640/320 گیگ میده 64 تومن حیف این ورا کسی نداره که ببینم چطوره وضعیتش.
های وب 350 گیگ بین‌الملل ماهیانه را 35 هزار تومن می دهد در جشنواره یکساله ولی در مورد کیفیتش در مرکز مخابراتیتان نظری ندارم.

alottadamage
29-05-2020, 20:17
های وب 350 گیگ بین‌الملل ماهیانه را 35 هزار تومن می دهد در جشنواره یکساله ولی در مورد کیفیتش در مرکز مخابراتیتان نظری ندارم.

های وب به درد گیم نمیخوره و پینگش تعطیله در مقایسه با بقیه، چنل مود FastPath یا همون پروفایل گیم نداره و در هر صورت پینگش از بقیه شرکتا بالاتر خواهد بود، نوپا ترین شرکت ها چنل مود فست دارن، های وب هنوز چنین چیزی ارائه نمیده.

OnlyRealMadrid
30-05-2020, 04:52
برای من پروفایل گیم رو روی سرعت 12 بستن و پول اضافه هم نگرفتن
سرعت 12 به صورت جداگانه هم به فروش میرسه ( تو پنل کاربری )
جدیدا سرعت بدون محدودیت ( هرچی خطتون بکشه ) اما با حجم خیلی کم که بدرد نمیخوره رو هم اضافه کردن

فن آوا از لحاظ تنوع عالیه ولی چه فایده که کیفیت در این شرکت معنی نداره. البته تمام ISPها همینن.

862111014
30-05-2020, 16:37
برای من پروفایل گیم رو روی سرعت 12 بستن و پول اضافه هم نگرفتن
سرعت 12 به صورت جداگانه هم به فروش میرسه ( تو پنل کاربری )
جدیدا سرعت بدون محدودیت ( هرچی خطتون بکشه ) اما با حجم خیلی کم که بدرد نمیخوره رو هم اضافه کردن

فن آوا از لحاظ تنوع عالیه ولی چه فایده که کیفیت در این شرکت معنی نداره. البته تمام ISPها همینن.

دوست عزیز تعجب میکنم از شما که چرا هنوز تو این شرکت موندید من به اجبار تو این شرکتم چون مرکز مخابراتیم فعلا خود مخابراته دزد و نوچه دزدش فن اوا خدمات ارایه میده . برو یه شرکت دیگه هر جایی از فن اوا و مخابرات بدتر وجود نداره . من با کشش خط 12 مگ وارد فن اوا شدم الان کشش خطم به 3 مگ رسیده . مشکلمم بین مسیره که مخابرات درستش نمیکنه شش ماهه باهاشون درگیرم . از اون طرف فن اوا حروم زاده ام باهاشون دست به یکی کرده میگه مشترک از اول کشش خطیش 3 مگ بود !. به خاطر همین شکایتم همیشه تو 195 تو تجدید نظر دوم رد میشه چون یه مشت حروم زاده تو فن اوا هستن . این عوض کردن پورتم به منم گفتن به همه همینو میگن . من فقط بتونم مدیرعامل این شرکت گیر بیارم :)

apple021
03-06-2020, 00:58
از 48 ساعت 47 ساعت قطعه !
بی پدرا ادعا دارن فقط
با اون اپراتور های دوهزاریشون
کلا 3 تا اپراتور داره به خدا فک کنم

ruzbeh1
03-06-2020, 18:21
تست سرعت اینترنت عن آقا :

moderntalking123
03-06-2020, 18:23
دوست عزیز تعجب میکنم از شما که چرا هنوز تو این شرکت موندید من به اجبار تو این شرکتم چون مرکز مخابراتیم فعلا خود مخابراته دزد و نوچه دزدش فن اوا خدمات ارایه میده . برو یه شرکت دیگه هر جایی از فن اوا و مخابرات بدتر وجود نداره . من با کشش خط 12 مگ وارد فن اوا شدم الان کشش خطم به 3 مگ رسیده . مشکلمم بین مسیره که مخابرات درستش نمیکنه شش ماهه باهاشون درگیرم . از اون طرف فن اوا حروم زاده ام باهاشون دست به یکی کرده میگه مشترک از اول کشش خطیش 3 مگ بود !. به خاطر همین شکایتم همیشه تو 195 تو تجدید نظر دوم رد میشه چون یه مشت حروم زاده تو فن اوا هستن . این عوض کردن پورتم به منم گفتن به همه همینو میگن . من فقط بتونم مدیرعامل این شرکت گیر بیارم :)

شما برو تمام فرومها اینجا تحقیق و بررسی کن یه شرکت بیار بگو که این شرکت کسی ازش شاکی نیست و دزد خطابش نمیکنن. ما هم بریم سراغ اون شرکت. الان همه یه وضعیتیم مجبوریم چیزی که دستمون میرسه رو بگیریم و قبول کنیم. هر شرکتی شما بری به همین اندازه اعصاب خوردی داره. کل عمرمون نمیشه که بین اینا جابجا بشیم.

862111014
03-06-2020, 18:54
شما برو تمام فرومها اینجا تحقیق و بررسی کن یه شرکت بیار بگو که این شرکت کسی ازش شاکی نیست و دزد خطابش نمیکنن. ما هم بریم سراغ اون شرکت. الان همه یه وضعیتیم مجبوریم چیزی که دستمون میرسه رو بگیریم و قبول کنیم. هر شرکتی شما بری به همین اندازه اعصاب خوردی داره. کل عمرمون نمیشه که بین اینا جابجا بشیم.

درسته تمام شرکت ها به نوعی ضعف دارند . من تو این ده سالی که adsl نت داشتم از مخابرات و فن اوا و اسیاتک و داتک و پارس انلاین سرویس داشتم . مخابرات که تکلیفش روشنه هیچ . فن اوا به طور واضحی از بقیه شون ضعیف تره . رسما دروغ گو و همدست مخابرات هم شدند . اگر مرکز مخابراتیمون به جز خودش و فن اوا هر شرکتی بتونه سرویس بده یک لحظه دریغ نمیکنم 8 ماه تو صف شاتل هستم بعد مرکز مخابراتی ما شدیدا ادم های بی شعوری هستند حتی به خیلی از شرکت ها زنگ میزنیم باهاشون مشکل دارند .
البته در حالت کلی کیفیت اینترنت به منطقه هم ربطی داره ولی چیزی که من از فن اوا دیدم رفتار کاملا غیراخلاقی هست اینو واقعا نمیشه تحمل کرد منتظرم به نحوی با بتونم با مدیرعامل ارتباط بگیرم

Rahpooyan
03-06-2020, 21:41
درسته تمام شرکت ها به نوعی ضعف دارند . من تو این ده سالی که adsl نت داشتم از مخابرات و فن اوا و اسیاتک و داتک و پارس انلاین سرویس داشتم . مخابرات که تکلیفش روشنه هیچ . فن اوا به طور واضحی از بقیه شون ضعیف تره .
قبول کنید گاهی وقتا توقعات باید درست و بجا باشد. اول از همه که ADSL دوره اش گذشته است و تا حالا هفت کفن پوسانده است. بعد طرف میگه من لازم ندارم و نمی خوام پول بیشتر بدم. اول از همه که باید این سرویس های قدیمی رو بی خیال شد. تانوما و اگر نبود حداقلش VDSL است. ای دی اس ال چه بخواهیم و چه نخواهیم خودش محدودیت هایی دارد و واقعا از شرکت ها کاری بر نمی اید. باید مردم سمت تانوما برن تا فیبر نوری بیشتر شود. نمی شود هم خدا را خواست و هم خرما را. اگر مصرف متوسطی دارید برید سمت اینترنت نسل ۴ ثابت یا همون (TD-LTE). یا مودم 4G بگیرید و از طرح های اینترنت موبایل استفاده کنید. اگر ترافیک بیشتری می خواید پیگیر تانوما و VDSL باشید.
از سیم مسی و ADSL خیری به کسی نمی رسد. حالا شما مدام برو و به اپراتور بد و بیراه بگو. اونم یکی مثل شما. طرف واسه یه لقمه نون پشت تلفن میشینه و جوابگوی تلفنه. اختیاری هم ندارد. باید نگاه خود را عوض کنید و الکی وقت و اعصاب خود را واسه ADSL خورد نکنید.

moderntalking123
04-06-2020, 00:21
قبول کنید گاهی وقتا توقعات باید درست و بجا باشد. اول از همه که ADSL دوره اش گذشته است و تا حالا هفت کفن پوسانده است. بعد طرف میگه من لازم ندارم و نمی خوام پول بیشتر بدم. اول از همه که باید این سرویس های قدیمی رو بی خیال شد. تانوما و اگر نبود حداقلش VDSL است. ای دی اس ال چه بخواهیم و چه نخواهیم خودش محدودیت هایی دارد و واقعا از شرکت ها کاری بر نمی اید. باید مردم سمت تانوما برن تا فیبر نوری بیشتر شود. نمی شود هم خدا را خواست و هم خرما را. اگر مصرف متوسطی دارید برید سمت اینترنت نسل ۴ ثابت یا همون (TD-LTE). یا مودم 4G بگیرید و از طرح های اینترنت موبایل استفاده کنید. اگر ترافیک بیشتری می خواید پیگیر تانوما و VDSL باشید.
از سیم مسی و ADSL خیری به کسی نمی رسد. حالا شما مدام برو و به اپراتور بد و بیراه بگو. اونم یکی مثل شما. طرف واسه یه لقمه نون پشت تلفن میشینه و جوابگوی تلفنه. اختیاری هم ندارد. باید نگاه خود را عوض کنید و الکی وقت و اعصاب خود را واسه ADSL خورد نکنید.
باید مردم سمت تانوما برن تا فیبر نوری بیشتر بشه؟ حاجی 4 ماهه دم مخابرات نشستم تانوما بده که نمیده هر هفته میرم میگم من میخوام میگن امکانش فراهم نیست فعلا. وسط تهران هم هستیم حتی نمیگم شهرستان یا حتی اطراف تهران.
با هزار بدبختی 3 میلیون هزینه کردم بعد 3 ماه انتظار اینترنت p2p گرفتم حالا اینم میبینم شدیدا لگ داره و پینگ نوسانش فاجعس. بازم مجبورم همون adsl باشم پینگش بهتره. چاره نداریم. بگن اینقدر پول بده نت خوب میدیم ولی نیست.:grrr:

number-1
04-06-2020, 01:37
باید مردم سمت تانوما برن تا فیبر نوری بیشتر بشه؟ حاجی 4 ماهه دم مخابرات نشستم تانوما بده که نمیده هر هفته میرم میگم من میخوام میگن امکانش فراهم نیست فعلا. وسط تهران هم هستیم حتی نمیگم شهرستان یا حتی اطراف تهران.
با هزار بدبختی 3 میلیون هزینه کردم بعد 3 ماه انتظار اینترنت p2p گرفتم حالا اینم میبینم شدیدا لگ داره و پینگ نوسانش فاجعس. بازم مجبورم همون adsl باشم پینگش بهتره. چاره نداریم. بگن اینقدر پول بده نت خوب میدیم ولی نیست.:grrr:
دوست عزیز حالا کاری با بحث ADSL ندارم
ولی در مورد P to P که شما گرفتی از معدود کسایی هستین که میشنوم با پینگ نوسان مشکل داربن
جدای از هزینه ها و تعرفه های سرسام اور سرویسای p to p همیشه سرعت و پینگ ثابتی داشته کاری با کم یا زیادشم ندارم فقط ثابتیشو کار دارم
شما ممکنه یه اشکالی یه جای کار داشته باشه که قطعا همینطوره بگردو مشکل رو پیدا کن

moderntalking123
04-06-2020, 01:49
دوست عزیز حالا کاری با بحث ADSL ندارم
ولی در مورد P to P که شما گرفتی از معدود کسایی هستین که میشنوم با پینگ نوسان مشکل داربن
جدای از هزینه ها و تعرفه های سرسام اور سرویسای p to p همیشه سرعت و پینگ ثابتی داشته کاری با کم یا زیادشم ندارم فقط ثابتیشو کار دارم
شما ممکنه یه اشکالی یه جای کار داشته باشه که قطعا همینطوره بگردو مشکل رو پیدا کن
مشکل از قطعا از خود نصاب بوده که نصب کرد گفت درست میشه و نشد. احتمالا فاصله زیاده و نویز بالاست یا درست نصب نشده یا هرچی. میگن باید اختصاصی بگیری. واسه من اشتراکی هست.

Rahpooyan
04-06-2020, 13:41
با یک گل بهار نمیشه. منم رفتم مخابرات. گفت با شما فقط دو درخواست واسه تانوما داشته ایم که یکی هم کاربری اداری بوده!! شما انتظار دارید مخابرات با این حجم درخواست چکار کنه؟!

OnlyRealMadrid
10-06-2020, 04:13
بعد از مدت ها به 195 از فن آوا شکایت کردم. ایندفعه برای اولین بار کوتاه نیومدم. یکیشون بعد از 2 روز که از شکایتم گذشت زنگ زد. هرچی دلیل داشت اورد و آخرم انداخت گردن مرکز مخابراتی. هرچی گفت، گفتم من بلدم خودم و تست کردم. هر بهونه ای اورد قبول نکردم. آخرشم گفتم من شکایتمو نمیبندم تا مشکلم حل بشه. به محضی که بعد از 40 دیقه صحبت تلفن رو قطع کرد، مودم ریست شد و دیدم کشش خطم اومده روی 25!!!!!!!! یعنی وقتی دید راه نمیام باهاشون، یه تنظیمات خاصی اعمال کردن که شاخ دراوردم! مثلا الان ساعت 5:05 صبح کشش خطم روی 26.3 مگ هستش!

از بعد از اون صحبت، حتی 1 بارم قطع نشده!!!!!!!!!! حدس من اینه که اینا یه پهنای باند اختصاصی و با کیفیت دارن که به کسی جز خودشون نمیدن و دیدن من کوتاه نیومدم، برام فعالش کردن چون هیچ دلیل منطقی ای جز این وجود نداره. 2 روز بعدم یکی دیگشون زنگ زد و گفتم بازهم شکایتم باید باز بمونه. خلاصه 5 روز حسابی زجرشون دادم تلافی اون همه پشت خط موندن ها و قطعی ها. فعلا همه چیز بیشتر از حد معمول عالیه ولی دفعه بعد جای زنگ زدن به پشتیبانی و حرص خوردن، درجا به 195 شکایت میکنم ( در صورت تکرار مشکل ) که حدسم اینه قطعا این پهنای باند اختصاصی و با کیفیت روی خطم نخواهد موند و منتظرن آب ها از آسیاب بیفته و دوباره برش گردونن به حالت قبلی

نتیجه گیری:
مشکلم رو به خاطر شکایت، خود فن آوا حل کرده یا مرکز مخابراتی، نمیشه 100% گفت ( گرچه خودم میگم تقصیر فن آوا بوده ) اما این مسئله من نشون میده که شرکت های اینترنتی ایران، چقدر بی وجدان و دزد و دروغگو هستن

OnlyRealMadrid
18-06-2020, 19:33
از اون روز تا حالا یعنی 99/3/29 حتی 1 بارم قطع نشده! تو این همه سال چقدر منو حرص و زجر دادن. حتما باید ازشون شکایت میکردم و با ادبیات تند باهاشون صحبت میکردم و از شکایتم کوتاه نمیومدم تا اینترنتمو درست کنن! سال ها من از قطعی های ممتد زجر کشیدم. چقدر پست و بی وجدانن. اگر میخواستن، میتونستن از همون اول یه پهنای باند استاندارد ارائه بدن به همه کاربرا که انقدر زجر نکشیم ( خطاب به تمام شرکت های دزد ارائه دهنده اینترنت در ایران )
حالا کی این بهنای باند اختصاصی رو از روی خطم بردارن و مجدد همون آشغالی که بوده بشه، خدا میدونه!

OnlyRealMadrid
04-07-2020, 15:03
بعد از مدت ها به 195 از فن آوا شکایت کردم. ایندفعه برای اولین بار کوتاه نیومدم. یکیشون بعد از 2 روز که از شکایتم گذشت زنگ زد. هرچی دلیل داشت اورد و آخرم انداخت گردن مرکز مخابراتی. هرچی گفت، گفتم من بلدم خودم و تست کردم. هر بهونه ای اورد قبول نکردم. آخرشم گفتم من شکایتمو نمیبندم تا مشکلم حل بشه. به محضی که بعد از 40 دیقه صحبت تلفن رو قطع کرد، مودم ریست شد و دیدم کشش خطم اومده روی 25!!!!!!!! یعنی وقتی دید راه نمیام باهاشون، یه تنظیمات خاصی اعمال کردن که شاخ دراوردم! مثلا الان ساعت 5:05 صبح کشش خطم روی 26.3 مگ هستش!

از بعد از اون صحبت، حتی 1 بارم قطع نشده!!!!!!!!!! حدس من اینه که اینا یه پهنای باند اختصاصی و با کیفیت دارن که به کسی جز خودشون نمیدن و دیدن من کوتاه نیومدم، برام فعالش کردن چون هیچ دلیل منطقی ای جز این وجود نداره. 2 روز بعدم یکی دیگشون زنگ زد و گفتم بازهم شکایتم باید باز بمونه. خلاصه 5 روز حسابی زجرشون دادم تلافی اون همه پشت خط موندن ها و قطعی ها. فعلا همه چیز بیشتر از حد معمول عالیه ولی دفعه بعد جای زنگ زدن به پشتیبانی و حرص خوردن، درجا به 195 شکایت میکنم ( در صورت تکرار مشکل ) که حدسم اینه قطعا این پهنای باند اختصاصی و با کیفیت روی خطم نخواهد موند و منتظرن آب ها از آسیاب بیفته و دوباره برش گردونن به حالت قبلی

نتیجه گیری:
مشکلم رو به خاطر شکایت، خود فن آوا حل کرده یا مرکز مخابراتی، نمیشه 100% گفت ( گرچه خودم میگم تقصیر فن آوا بوده ) اما این مسئله من نشون میده که شرکت های اینترنتی ایران، چقدر بی وجدان و دزد و دروغگو هستن

خب از اون روز یعنی 99/3/21 تا امروز یعنی 99/4/14 که قطعی نداشتم و گفته بودم یه روزی اون پهنای باند اختصاصی و بدون قطعی رو دوباره برمیدارن و فقط منتظرن آب از آسیاب بیفته و امروز همون روزه و قطعی های پیاپی دوباره شروع شد :angry:

Iman_m71
04-07-2020, 20:28
خب از اون روز یعنی 99/3/21 تا امروز یعنی 99/4/14 که قطعی نداشتم و گفته بودم یه روزی اون پهنای باند اختصاصی و بدون قطعی رو دوباره برمیدارن و فقط منتظرن آب از آسیاب بیفته و امروز همون روزه و قطعی های پیاپی دوباره شروع شد :angry:

مشکل از کشور ما هست، از فن آوا نت ندارم ولی برای منم چنین مشکلی پس از آبان 98 پیش اومد، قطعی های مکرر و افت سرعت شدید (پس از 2 هفته قطع کامل اینترنت)
شکایت کردم و اول زیر بار نرفتن و میگفتن مشکل از سمت خودته یا مخابرات (همه بد هستن و ما خوبیم :D) خلاصه اینکه توی 195 من پیروز شدم و همه چیز اوکی شد، اما پس از مدتی که آبا از آسیاب افتاد، سرعت مجدد نصف شد :thumbsup:

urumchi
14-07-2020, 13:26
دوستانی که از فن آوا سرویس دارن لطفا یکی دو تا تست داخلی و خارجی و پینگ در بهترین شرایط سرویستون بذارید ببینیم وضعیت این شرکت چطوریاس
راستش بخاطر حجم بالایی که برا سرویساش میده میخام از مخابرات کوچ کنم فن آوا
در سامانه نت سنج پلاس هم چک کردم استانمون رو
فن آوا ظاهرا وضعیت خوبی داره اگه اطلاعات سامانه درست باشه

moderntalking123
14-07-2020, 16:33
دوستانی که از فن آوا سرویس دارن لطفا یکی دو تا تست داخلی و خارجی و پینگ در بهترین شرایط سرویستون بذارید ببینیم وضعیت این شرکت چطوریاس
راستش بخاطر حجم بالایی که برا سرویساش میده میخام از مخابرات کوچ کنم فن آوا
در سامانه نت سنج پلاس هم چک کردم استانمون رو
فن آوا ظاهرا وضعیت خوبی داره اگه اطلاعات سامانه درست باشه
تست ها به درد شما نمیخوره. مثل اینکه بگی کلا سرعت نت ایرانسل چنده. صفحات قبل بری دوستانی بودن از قطع و وصلی به شدت شاکی و دوستانی هم به شدت راضی. همه چیز به مخابرات منطقه و کیفیت سیم کشی برمیگرده.

urumchi
16-07-2020, 10:40
تست ها به درد شما نمیخوره. مثل اینکه بگی کلا سرعت نت ایرانسل چنده. صفحات قبل بری دوستانی بودن از قطع و وصلی به شدت شاکی و دوستانی هم به شدت راضی. همه چیز به مخابرات منطقه و کیفیت سیم کشی برمیگرده.
بله میدونم
خواستم بدونم فن آوا کیفیت سرویسش در طول 24ساعت یکنواخته یا سرعت دانلود و پینگ نوسان میکنه بعضی ساعات؟
همینو جواب بدن دوستانی که مشکل ندارن ممنون میشم

ruzbeh1
16-07-2020, 12:53
بله میدونم
خواستم بدونم فن آوا کیفیت سرویسش در طول 24ساعت یکنواخته یا سرعت دانلود و پینگ نوسان میکنه بعضی ساعات؟
فن آوا رو اصلا" توصیه نمی کنم ، بین شرکت ها سرعت تک لینک فن آوا پایین ترین هستش

moderntalking123
16-07-2020, 13:39
بله میدونم
اگه پست های قبلی هم بخونید نوشتم که تا قبل عید عالی بود کیفیتش برای من، با وجود اینکه همه شاکی بودن از سرعت و کیفیت و پینگ ولی برای من واقعا عالی بود و راضی بودم. بعد از اتفاقات عید و حجم رایگان و کرونا دیگه اون کیفیت از دست رفت. هرچند مطمئن هستم مشکل از مرکز مخابراتی هست. برای همین نظری در مورد شرکت ندارم. وقتی همه شاکی بودن برای من عالی بود الان من شاکی هستم ولی شاید نسبت به بقیه خیلی بهتر باشه. در هر صورت همه چیز وابسته به منطقه سکونت و ترافیک محل و نویز خطوط هست. شرکتا معمولا محدودیت پهنای باند ندارن و از قصد پینگ رو بالا پایین نمیکنند که اگر فن آوا مشکل پهنای باند داشت حجم های بالا رو کمتر میکرد یا گرونتر میکرد.

alottadamage
11-08-2020, 12:57
کسی سرویس XON فن آوا که میگن آیپی اختصاصی میدیم و پینگش خیلی پایین تره نسبت به سرویس های دیگه، استفاده کرده؟

ruzbeh1
11-08-2020, 13:13
کسی سرویس XON فن آوا که میگن آیپی اختصاصی میدیم و پینگش خیلی پایین تره نسبت به سرویس های دیگه، استفاده کرده؟
این شرکت و اصلا" بهت توصیه نمی کنم ، فن آوا از خودش پورت نداره و روی پورتای آسیاتک سرویس می ده ، هر سرویسی هم که خریداری کنید دقیقا" سرعتش نرم افزاری محدود شده ، من سرویس 4 مگ این شرکت و خریداری کرده بودم اما با وجود اینکه خطم روی 16 مگ بسته شده بود ، سرعت دانلودم فیکس روی همون 4 مگ بود ، پکت لاس هم داره

alottadamage
11-08-2020, 13:19
این شرکت و اصلا" بهت توصیه نمی کنم ، فن آوا از خودش پورت نداره و روی پورتای آسیاتک سرویس می ده ، هر سرویسی هم که خریداری کنید دقیقا" سرعتش نرم افزاری محدود شده ، من سرویس 4 مگ این شرکت و خریداری کرده بودم اما با وجود اینکه خطم روی 16 مگ بسته شده بود ، سرعت دانلودم فیکس روی همون 4 مگ بود ، پکت لاس هم داره

آره خیلی شکایت دارن از فن آوا، البته پشتیبانی به من گفت منطقه شما تجهیزات خودمون رو داریم

اینا به کنار، آخه رو سرویسای زون خیلی مانور میدن که آیپی اختصاصی و پینگ بسیار کم و ثابت و فلان، واسه همین گفتم شاید xon با بقیه سرویساشون فرق داره.

Extreme-Forces
18-08-2020, 19:30
از 48 ساعت 47 ساعت قطعه !
بی پدرا ادعا دارن فقط
با اون اپراتور های دوهزاریشون
کلا 3 تا اپراتور داره به خدا فک کنم
من که هر وقت زنگ زدم فقط صدای 1 نفرو شنیدم :D
یادش بخیر یکی دوماه پیش زنگ زدم پشتیبانی 1 ساعت و 10 دقیقه پشت خط بودم

FXPRO
22-10-2020, 05:10

شرط میبندم همون پروفایل گیم و رنج آیپی خاص هست و هیچ چیز خاصی نیست

alottadamage
22-10-2020, 10:26
شرط میبندم همون پروفایل گیم و رنج آیپی خاص هست و هیچ چیز خاصی نیست

آره، حالا اگه شاتل و آسیاتک یه همچین سرویسی داشتن یه چیزی... آخه فن آوا همچین چیزی میده بعیده! :biggrin:

FXPRO
22-10-2020, 12:06
آره، حالا اگه شاتل و آسیاتک یه همچین سرویسی داشتن یه چیزی... آخه فن آوا همچین چیزی میده بعیده! :biggrin:

کلا فک کردن اتم شکافتن. بابا این فناوری منسوخ پروفایل فست(به اشتباه میگیم گیم) خط خوب داشته باشی با یک دکمه رو DSLAM فعال میشه . آسیاتک دیگه به حد اعلا رسونده و پول هم میگیره بابتش

apple021
16-11-2020, 00:48
من ---- تو این فن اوا
نه پشتیبانی نه خدمات خوب
ساعت 11 به بعد شب جوا نمیدن
همشم قطعی دارن
خاک بر سرتون بابا جمع اوری:puke:

MaDBoOsTeR
18-11-2020, 15:46
من سال اول که از فن اوا خریدم پینگ ام 60-70 بود . اما سال بعد شد 80-90 و الان هم که 90-130 هست . علاوه بر اون قطعی هم تو کل شهر خیلی زیاد شده . شکایت رو هم بعد از یک هفته فقط گفتند رسیدگی میشه . کل کشور پر از مافیا هست . از کشور دیکتاتوری بی قانون و بدون دولت توقع وجدان نداشته باش.

Rahpooyan
20-11-2020, 16:48
من سال اول که از فن اوا خریدم پینگ ام 60-70 بود . اما سال بعد شد 80-90 و الان هم که 90-130 هست . علاوه بر اون قطعی هم تو کل شهر خیلی زیاد شده . شکایت رو هم بعد از یک هفته فقط گفتند رسیدگی میشه . کل کشور پر از مافیا هست . از کشور دیکتاتوری بی قانون و بدون دولت توقع وجدان نداشته باش.
مشکل اینه که یه چیزی سر زبون مون افتاده که کشور دیکتانور و فلان و فلان. همه بدبختی ما از همین مردمه. طرف میگه مافیا که انگار از مریخ اومده اند. اینایی که فسادهای اقتصادی دارند از کره ماه اومده اند؟ شما یه کارمند ساده یا راننده تاکسی و میوه فروش و معلم و ... رو در نظر بگیر، همه مردم همشون دزد تشریف دارند ولی چپ و راست به دولت بد و بیراه میگن. خودشون دزدی کنند اسمشو میذارن "زرنگی" ولی بقیه باشه "بی وجدان" و "مافیا" و فلان و فلان. یه چند تا کارمند اداره مخابرات گشادبازی در نیارن و به متقاضیان کمکی برسونند مطمئن باشید تعداد کاربران اینترنت فیبر نوری و وی دی اس ال خیلی بیشتر می شد ولی الکی مشتری از سر باز می کنند.

...Moein...
24-11-2020, 18:09
سلام اگه کسی رنج ایپی سرویس xon این شرکت رو داره برام بفرسته میخوام ببینم مسیرهاش چطوریه

chekho
21-01-2021, 21:34
12 مگ 6 ماه 180 گیگ سرویس پایه + (780 گیگ بسته ترافیکی 6 ماهه دورهمی) + 50 گیگ هدیه
این بسته های دورهمی دیگه چیه؟ مدت زمان خاصی داری استفادش؟

- - - Updated - - -

12 مگ 6 ماه 180 گیگ سرویس پایه + (780 گیگ بسته ترافیکی 6 ماهه دورهمی) + 50 گیگ هدیه
این بسته های دورهمی دیگه چیه؟ مدت زمان خاصی داری استفادش؟

...Moein...
07-03-2021, 21:33
سلام کسایی که فن آوا دارن لطف کنند رنج ایپی نتشون رو بفرستن میخوام ببینم شبا کانجست میشه یا ن ممنون

aminkhan2014
06-12-2021, 20:44
سلام
کیفیت فن آوا چطوریه؟توی نت سنج پلاس جزو ضعیفا بوده

aminkhan2014
06-12-2021, 20:49
سلام
کیفیت فن آوا چطوریه؟توی نت سنج پلاس جزو ضعیفا بوده

bahman_0121
05-05-2022, 08:54
دوستانی که fanava دارن خوهشا ی پینگ از 4.2.2.4 یگیرن عکسش رو پست کنین ببینیم داستان این شرکت از چه قراره
خواهشا از همین ایپی که گفتم پینگ بگیرین و عکس قرار بدین

S M Λ S Ħ
05-05-2022, 15:49
فن اوا واقعا بسته های جالبی برای کاربرای جدیدش داره
میتونم بگم شاید بهترین آفری باشه که دیدم مخصوصا سرویس 1 سالش
فقط میمونه کیفیت سرویس هاش که جای سوال داره
آدم ریسک کنه بگیره ولی خوب نباشه البته که همشون داغونن ولی خب...
کسی هست استفاده بکنه در حال حاضر بیاد نظر بده؟

bahman_0121
05-05-2022, 18:01
فن اوا واقعا بسته های جالبی برای کاربرای جدیدش داره
میتونم بگم شاید بهترین آفری باشه که دیدم مخصوصا سرویس 1 سالش
فقط میمونه کیفیت سرویس هاش که جای سوال داره
آدم ریسک کنه بگیره ولی خوب نباشه البته که همشون داغونن ولی خب...
کسی هست استفاده بکنه در حال حاضر بیاد نظر بده؟

بالا ی سوال پرسیدم ولی کسی جواب نداد اینجوری ریسکه سرویس گرفتن از ی شرکتی که هیچ اطلاعی ازش نداریم

S M Λ S Ħ
05-05-2022, 20:11
بالا ی سوال پرسیدم ولی کسی جواب نداد اینجوری ریسکه سرویس گرفتن از ی شرکتی که هیچ اطلاعی ازش نداریم

آره قبول دارم ریسکه ولی این بسته ها واقعا وسوسه کنندن!
فک کن 12 ماهه با 3000 گیگ 600 تومن همین رو بخوای از اسیاتک بگیری 12 ماهش اگه اشتباه نکنم حدود 1700 حداقل درمیاد
این قشنگ یک سوم اونه
یا باید ریسک کرد یا باید بیخیالش شد کاش بچه ها میبودن آمار میدادن
اون بسته گیمینگ شونم جالبه برام، خیلی روش مانور دادن با اطلاعات داخل پرانتزشون
یعنی کسی این سرویس رو نداشته باشه نمیتونه یه سرویس با پا داشته باشه؟ لابد زنگم بزنی میگن گیمینگ نیس همینی که هست : ))

reza_meybod
07-05-2022, 09:59

من یکی دو سال پیش ازش داشتم، و راضی بودم، منتها دیگه تو شهرمون نمایندگیش رفت و دیگه نتونستم نمدید کنم
احتمال خیلی زیاد سرویس ۸ مگ بگیرم، چون سرویس گیمینگش ۴ مگه
احتمالا فردا تخلیه بزنم شاتل، اگه گرفتم و وصل شد تستاشو میفرستم..
آی پی ثابت هم گفتند ۱۰ هزار تومانه، در حالی ک شاتل میده ۲۵ هزار تومن
حالا یا طرف نرخ جدید نمیدونه، یا واقعا گرون نکردن...

david848
07-05-2022, 11:04
این روی همون هشت مگ سرویس میده یا اگه خط بالاتر بکشه میزارن؟

S M Λ S Ħ
07-05-2022, 13:02
یک دوستی داخل توییتر که از فن اوا سرویس داره زحمت کشید چن تا پینگ برای من فرستاد

و اینم حرفای دوستمون که درباره فن اوا گفت

با مسئول mdf مخابرات صحبت کردم بهم گفت فن اوا اینجا یوزری نداره، قبلا هم که داشته از پورت های اسیاتک اجاره کرده و اونارو میداده به یوزرهاش
با این داستان، یعنی کسی چه از اسیاتک بگیره چه از فن اوا خروجی کار یکی میشه؟ چون سخت افزار از اسیاتکه بازم امکانش هست که مثلا اسیاتک بهتر از فن اوا باشه؟

reza_meybod
09-05-2022, 19:09
ما که با شانل خداحافظی کردیم و دیروز جمع آوری شد و امروز ظهر هم که خطمون رانژه شد..

و همونطور که دوستمون اشاره کردند گفتند که آسیاتکه ...
اینا به کنار...
ما ریسک کردیم و سرویس ۱ ساله خوش آمد ۸ مگ گرفتیم..
دو ساعت تلفنی هر بار با یه کار شناس صحبت کردم و آخرشم اینترنت وصل نشد و گفت فردا تماس بگیرید!
جالبه با Bridge Connection هم تست زدم، ارور 691 میداد...
دوستانی که از اینجا سرویس دارند از یوزر پسوورد عبور پنل برا کانفیگ مودم استفاده میشه دیگه؟
اینم از مشخصات خط..

reza_meybod
10-05-2022, 16:13
اینم از سرویس 8 مگ خوش آمد 1 ساله
این تست قبل از فعال سازی سرویس گیمه

فرانکفورت
تهران
سرعت دانلود قبل از فعال سازی

سرویس گیمینگ
نیویورک
فرانکفورت
تهران

دی ان اس

وضعیت فعلی خط

تست سرعت

karwan125
10-05-2022, 19:47
ما که با شانل خداحافظی کردیم و دیروز جمع آوری شد و امروز ظهر هم که خطمون رانژه شد..

و همونطور که دوستمون اشاره کردند گفتند که آسیاتکه ...
اینا به کنار...
ما ریسک کردیم و سرویس ۱ ساله خوش آمد ۸ مگ گرفتیم..
دو ساعت تلفنی هر بار با یه کار شناس صحبت کردم و آخرشم اینترنت وصل نشد و گفت فردا تماس بگیرید!
جالبه با Bridge Connection هم تست زدم، ارور 691 میداد...
دوستانی که از اینجا سرویس دارند از یوزر پسوورد عبور پنل برا کانفیگ مودم استفاده میشه دیگه؟
اینم از مشخصات خط..

سلام
SNR خط ت در چه وضعیتی هست ؟ فاصله تون تا مرکز مخابراتی ؟
بذارید توی حالت Annex A ببینید وضعیت خط تون بهتر میشه یا نه .

reza_meybod
10-05-2022, 20:03
سلام
SNR خط ت در چه وضعیتی هست ؟ فاصله تون تا مرکز مخابراتی ؟
بذارید توی حالت Annex A ببینید وضعیت خط تون بهتر میشه یا نه .
فاصلم تا مرکز مخابراتی ۸۰۰ متره
[][]

هنوز روی A نذاشتم، چه تفاوتی ایجاد میشه؟

dvb55
10-05-2022, 21:38
[][]

با سلام
دوست عزیز وضعیت خط شما با توجه به سرویس خریداری شده بسیار خوب و پایدار بنظر می رسه. بیخود جایی رو انگولک نکن :دی.

pipo4713
11-05-2022, 01:35
[][]

شما زنگ بزن ببین نمیتونی درخواست کنی پهنای باندت رو بیشتر باز کنن.. بهشون بگو امکانش هست پهنای باند من رو ۱۶ باز کنید.. یا ۱۲ ..ببین چی میگه.. تیری توی تاریکیه

reza_meybod
14-05-2022, 07:19
پریشب خط من همچین وضعیتی داشت

از ساعت ۲:۳۰ تا اون تایمی که بیدار بودم تقریبا ۳:۳۰ نزدیک ۶۰ بار لینک مودم می پرید بیست ثانیه وصل میشد و دوباره قطع میشد
کسی همچین مشکلی داشته؟
پشتیبانی فنی هم ک همون تایم اصلا کسی جواب نداد
ولی دیروز کلا مشکلی نداشتم...

david848
15-05-2022, 10:15
[][]

سلام.سرویس خوش امد رو خرید کردین؟سرعت رو روی همین 8 مگ میبندن یا تماس گرفتین برای ته کشش خط؟
خط تون اگه فاصله مرکز زیاد نباشه تا 16 جواب میده

reza_meybod
15-05-2022, 10:20
سلام.سرویس خوش امد رو خرید کردین؟سرعت رو روی همین 8 مگ میبندن یا تماس گرفتین برای ته کشش خط؟
خط تون اگه فاصله مرکز زیاد نباشه تا 16 جواب میده

سلام، بله خوش آمد ۶ هزار گیگ یک ساله با هزینه رانژه و مالیات و اینا کلا ۷۲۰ هزار شد
روی ۱۰ مگ اول بسته بودند، و سرعت دانلود ۱.۱ مگ
من درخواست افزایش سرعت ندادم چون میخاستم پینگم ثبات داشته باشه
فقط سرعت آپلودم روی ۵۰۰ ک.ب بود، که بهشون گفتم روی ۱.۵ مگ گذاشتن

malthael
31-05-2022, 14:43
سلام، بله خوش آمد ۶ هزار گیگ یک ساله با هزینه رانژه و مالیات و اینا کلا ۷۲۰ هزار شد
روی ۱۰ مگ اول بسته بودند، و سرعت دانلود ۱.۱ مگ
من درخواست افزایش سرعت ندادم چون میخاستم پینگم ثبات داشته باشه
فقط سرعت آپلودم روی ۵۰۰ ک.ب بود، که بهشون گفتم روی ۱.۵ مگ گذاشتن
سلام
کل ترافیک رو یکجا بهتون دادند؟ یعنی می‌تونید کل 3000 گیگ بین‌الملل رو مثلا تو همون ماه اول استفاده کنید یا اینکه هر ماه مقدار مشخصی شارژ میشه؟

reza_meybod
01-06-2022, 07:02
سلام
کل ترافیک رو یکجا بهتون دادند؟ یعنی می‌تونید کل 3000 گیگ بین‌الملل رو مثلا تو همون ماه اول استفاده کنید یا اینکه هر ماه مقدار مشخصی شارژ میشه؟

یکجاس، من تفکیکی ندیدم..

david848
11-06-2022, 17:23
من ازشون طرح خوش امد روگرفتم قبلش ازشون پرسیدم سرعت رو برام باز میزارید گفتن اره (کشش خطم حدود 29 مگ) بعد اتصال گفتن همچین چیزی نداریم نمیشه . نسیت به شرکت قبلی داشتم سه برابر سرعت کمتری دارم الان حسابی خورد تو ذوقم .مراقب باشید

mehryar1973
12-06-2022, 12:08
سلام
از فن آوا میخواید بگبرید خیلی مواظب باشید من چند سال قبل اونوقتی که مخابرات نامحدواشو یکباره برداشت رفتم از فن آوا گرفتم هنوز نامحدود داشت سه ماهه خریدم که ماه اول تموم نشده بود دیدم قطع شده به پشتیبانی زنگ زدم گفت حجم تون تموم شده باید حجم بخرید من گفتم نامحدود گرفتم من گفت نامحدود ها رو دیگه ارائه نمیدیم در صورتی که تو پنل من نام سرویس خورده بود نامحدود خودتون دیگه حدس بزنید چه خبره تو این شرکت...

masooyan
12-07-2022, 12:30
دوستانی که سرویس خوشامد خریداری کردن پهنای باند 16 بسته شده؟لطفا تست در حالت تک کانکشن قرار بدین.

reza_meybod
12-07-2022, 19:09
دوستانی که سرویس خوشامد خریداری کردن پهنای باند 16 بسته شده؟لطفا تست در حالت تک کانکشن قرار بدین.

8مگ خوش اومد
بخاطر سرویس گیم درخواست بالاتر ندادم، و نمیدونم می بندن یا نه
ولی آپلود اول ۵۰۰ بود، به پشتیبانی گفتم، گذاشت روی ۱.۵
تست تک کانکشن

masooyan
13-07-2022, 19:34
خب امروز با بخش فروش صحبت کردم سرعت طبق قرارداد بسته میشه به عبارتی سرویس های خوشامد همون 8 مگ بسته میشند و امکان افزایش پهنای باند به 16 مگ رو ندارن.

mohamadgh1376
16-07-2022, 02:51
کسی این سرویس گیم(زون) خریداری کرده پینگ خوبی برای گیم میده یا خیر؟

reza_meybod
16-07-2022, 06:40
کسی این سرویس گیم(زون) خریداری کرده پینگ خوبی برای گیم میده یا خیر؟

سرویس گیم زون نگرفتم، ولی همون خوش آمد ۸ مگ بهشون گفتم تنظیمات گیم زون یا همون گیم مد و این چیزا روش فعال کنن
پینگم تو رینبو سیکس سرور امارات، ۶۰ الی ۷۰ هس
سرور وست یوروپ هم ۱۵۰
سنترال یوروپ هم ۱۰۰ تا ۱۱۰
من با کنسول میزنم البته

mgh12364
16-07-2022, 09:39
سرویس گیم زون نگرفتم، ولی همون خوش آمد ۸ مگ بهشون گفتم تنظیمات گیم زون یا همون گیم مد و این چیزا روش فعال کنن
پینگم تو رینبو سیکس سرور امارات، ۶۰ الی ۷۰ هس
سرور وست یوروپ هم ۱۵۰
سنترال یوروپ هم ۱۰۰ تا ۱۱۰
من با کنسول میزنم البته

کدوم شهر هستید؟

reza_meybod
16-07-2022, 10:58
کدوم شهر هستید؟
شهر میبد( یزد )
فاصله هم تا مرکز مخابراتی نهایت دو کیلومتره
هر سرویسی داشتم همین حدودا بوده
مخابرات، شاتل، فن آوا
نهایتش ده تا فرقش بوده..

mgh1208
16-07-2022, 11:59
شهر میبد( یزد )
فاصله هم تا مرکز مخابراتی نهایت دو کیلومتره
هر سرویسی داشتم همین حدودا بوده
مخابرات، شاتل، فن آوا
نهایتش ده تا فرقش بوده..

من خوزستان زندگی میکنم الان شاتل دارم میخوام تخلیه کنم فن آوا ثبت نام کنم متاسفانه شهر ما نمایندگی نداره ولی داخل سایت زده تحت پوشش برای گیم هم میخوام میترسم ثبت نام کنم وصل نشه؟

reza_meybod
16-07-2022, 13:42
من خوزستان زندگی میکنم الان شاتل دارم میخوام تخلیه کنم فن آوا ثبت نام کنم متاسفانه شهر ما نمایندگی نداره ولی داخل سایت زده تحت پوشش برای گیم هم میخوام میترسم ثبت نام کنم وصل نشه؟

شهر ما هم نمایندگی نداشت، ولی تحت پوشش بود
وصل شدنشم دو سه روز شد، با پیگیری های مکرر
پشتیبانی هم افراد زیادی نداره
پینگش از نطرم نسبت به شاتل بالاتره، ولی خب حداقل مثل شاتل دزد و و گرون فروش نیستش
آی پی ثابت شاتل ۲۵ میداد، اینجا ۱۰ هزار اگه اشتباه نکنم...

QSEVEN
20-07-2022, 15:05
8مگ خوش اومد
بخاطر سرویس گیم درخواست بالاتر ندادم، و نمیدونم می بندن یا نه
ولی آپلود اول ۵۰۰ بود، به پشتیبانی گفتم، گذاشت روی ۱.۵
تست تک کانکشن

سلام خوبی سرویس 8 مگ خوش آمد گویی خریدید سرویس گیم رو رایگان میشه‌گرفت یا هزینه جدا باید داد من فیفا بازی میکنم ایا واقعا سرویس گیمشون خوبه کیفیتش ؟

QSEVEN
20-07-2022, 15:10
پریشب خط من همچین وضعیتی داشت

از ساعت ۲:۳۰ تا اون تایمی که بیدار بودم تقریبا ۳:۳۰ نزدیک ۶۰ بار لینک مودم می پرید بیست ثانیه وصل میشد و دوباره قطع میشد
کسی همچین مشکلی داشته؟
پشتیبانی فنی هم ک همون تایم اصلا کسی جواب نداد
ولی دیروز کلا مشکلی نداشتم...

زنگ بزنید پشتیبانی بگید سرعت آپلود رو براتون روی 1 مگ یا ۷۶۸ کیلو بایت ببندن تا کیفیت snr اپلود بره بالاتر مشکل حل میشه

reza_meybod
20-07-2022, 19:59
سلام خوبی سرویس 8 مگ خوش آمد گویی خریدید سرویس گیم رو رایگان میشه‌گرفت یا هزینه جدا باید داد من فیفا بازی میکنم ایا واقعا سرویس گیمشون خوبه کیفیتش ؟

سلام
نه هزینه ی جداگانه نباید بدید، بهشون بگین پروفایل گیم ببندن، کار شاقی انجام نمیدن
من فیفا بازی نمیکنم
تنها بازی آنلاینم جی تی ای و رینبو هستش
برا رینبو دیشب UAE North پینگم ۶۵ الی ۷۰ بود..
والا من این چند سال از هر جا اینترنت گرفتم از لحاظ پینگ برام فرقی نداشته..
راجع به کیفیت خط هم دیشب میخاستم Stray دانلود کنم، به پشتیبانی زنگ زدم، سرویسمو به ۱۶ مگ رسوند، ولی سرعت واقعی همون یک مگ بهم داد
و آخرش روی 12 مگ گذاشت و آپلود هم رو 1
SNR آپلود الان 25
و دانلود رو 16 الی 17 هستش

QSEVEN
21-07-2022, 00:28
سلام
نه هزینه ی جداگانه نباید بدید، بهشون بگین پروفایل گیم ببندن، کار شاقی انجام نمیدن
من فیفا بازی نمیکنم
تنها بازی آنلاینم جی تی ای و رینبو هستش
برا رینبو دیشب UAE North پینگم ۶۵ الی ۷۰ بود..
والا من این چند سال از هر جا اینترنت گرفتم از لحاظ پینگ برام فرقی نداشته..
راجع به کیفیت خط هم دیشب میخاستم Stray دانلود کنم، به پشتیبانی زنگ زدم، سرویسمو به ۱۶ مگ رسوند، ولی سرعت واقعی همون یک مگ بهم داد
و آخرش روی 12 مگ گذاشت و آپلود هم رو 1
SNR آپلود الان 25
و دانلود رو 16 الی 17 هستش

ممنون امکان داره ای پی که میگیرد رو بدید ببینم دیتا سنترش چیه اخه شنیدم میگن از آسیا تک میگیره

reza_meybod
21-07-2022, 10:41
ممنون امکان داره ای پی که میگیرد رو بدید ببینم دیتا سنترش چیه اخه شنیدم میگن از آسیا تک میگیره
آی پیم ثابت هست
رنجش
95.38 هست دو تای اولیش..

xzero
08-10-2022, 22:32
دوستانیکه فن آوا دارند از کیفیت راضی هستند؟ یه تست تک کانکشن سرور خارجی از اسپیدتست بیزحمت بزارید

شاتل که کیفیت چند ماهی میشه پایین اومده و باید نقل مکان کرد

electronic0nt
23-10-2022, 22:57

malthael
18-02-2023, 15:14
سلام
وضعیت قندشکن‌ها رو فن‌آوا چطوره؟
من الان از فن‌‌آوا سرویس دارم (با IP ثابت) ولی به جز Tor هیچ قندشکن دیگه‌ای کار نمیکنه. یه قندشکن دارم که روی اینترنت مخابرات و ایرانسل کار میکنه ولی روی این فن‌آوا نه!

behnambazi
19-07-2023, 13:06
دوستان کسی رو بیت استریم سرویس گرفته از فن اوا؟

amirreza1373000
04-09-2023, 00:01
دوستان کسی رو بیت استریم سرویس گرفته از فن اوا؟

من نمایندگیش کار میکنم
سوالی هست در خدمتم

971971
16-10-2023, 18:56
تست سرعت تک کانکشن سرور داخلی سرویس 8 مگابیت

تست سرعت تک کانکشن سرور خارجی سرویس 8 مگابیت

GHAGHALEELEE
19-10-2023, 00:26
تست سرعت تک کانکشن سرور داخلی سرویس 8 مگابیت

تست سرعت تک کانکشن سرور خارجی سرویس 8 مگابیت

سرویس داغون مخابرات 4 مگ من که روی 1.5 مگ بسته شده (بخاطر فرسودگی سیم کشی) با قندشکن همون 1.5 مگ رو بهم میده.

alpha007
11-01-2024, 12:15
یه سؤال درباره lte فن آوا دارم که به اینجا مربوط نمیشه البته.
فن آوا این سرعت 80 که میگه برای lte ش میده از آنتن های ایرانسل داره استفاده میکنه؟ کیفیت سرویس ش با ایرانسل برابری میکنه ینی؟