PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38

samannnn.hannibal
20-05-2015, 19:15
دوستان با این وضعی که این شرکت پیش آورده به هیچ عنوان بهش رحم نکنید و هر چه زودتر تخلیه کنید
من امروز 4 تا خط از دوستان و فامیل که به پیشنهاد خودم واسشون گرفتم را تخلیه کردم ...
فقط تخلیه خط ...

دمت گرم منم فردا زنگ میزنم واسه تخلیه بیخیال شنبه هرچی زودتر بهتر

sh93
20-05-2015, 19:19
یه زنگ داتک بزن من شنیدم اونم منصفانه نداره

قبلا داشتم.
بدترین isp نباشه یکی مونده به آخری هست از همه نظر .

samannnn.hannibal
20-05-2015, 20:00
قبلا داشتم.
بدترین isp نباشه یکی مونده به آخری هست از همه نظر .

دیگه تنها راهش اینه بری اینترنت وایرلس بگیری

samannnn.hannibal
20-05-2015, 20:19
دوستان اینترنت وایرلس سیستک سرعت 512 بدون محدودیت قیمت 75 تومان

masoudboy
20-05-2015, 21:02
با تخلیه خط درسته اونا ضرر میکنند اما از کجا بگیریم؟
ارزون ترین سرویسی که در حد 1 مگ نامحدود bu هست از شرکتهای دیگه بالای 105 هزار تومنه. :n35:

من هم مثل شما چندین سال اینترنت نامحدود از فن آوا داشتم و به نامحدود عادت کرده بودم و به همه هم نامحدود فن آوا توصیه میکردم
ولی یک ماه قبل از عید 2 مگ محدود آسیاتک با ماهی 10 گیگ حجم و شبانه رایگان از ساعت 2 تا 8 صبح گرفتم ماهی 42 تومن
یه خوبی آسیاتک سرعت دانلود بسیار بالا از سرور های داخلی هست حتی در شبانه رایگان
من لینک های سایت های خارجی را با سایت مول میارم روی سرور ایران و اینطوری در شبانه رایگان شبی 20 تا 25 گیگ به راحتی دانلود می کنم
اینطوری هیچ نیازی به نامحدود هم نیست
سرعت آسیاتک روی 1 مگابایت هست که واقعا آدم لذت میبره از این سرعت دانلود و وب گردی ...

sh93
20-05-2015, 21:26
من هم مثل شما چندین سال اینترنت نامحدود از فن آوا داشتم و به نامحدود عادت کرده بودم و به همه هم نامحدود فن آوا توصیه میکردم
ولی یک ماه قبل از عید 2 مگ محدود آسیاتک با ماهی 10 گیگ حجم و شبانه رایگان از ساعت 2 تا 8 صبح گرفتم ماهی 42 تومن
من لینک های سایت های خارجی را با سایت مول میارم روی سرور ایران و اینطوری در شبانه رایگان شبی 20 تا 25 گیگ به راحتی دانلود می کنم
سرعت آسیاتک روی 1 مگابایت هست که واقعا آدم لذت میبره از این سرعت دانلود و وب گردی ...

تمامی پیش شماره های مرکز مخابراتی ما رو ساپورت میکنه به جز پیش شماره من :n35:
های وب ، پارس آنلاین سرویس میتونم بگیرم اما تو تاپیکهاشون پرس و جو کردم و راضی نبودن
دیگه موندیم والا. الان مصرف 1 گیگ روزانه هم نداشتم اما سرعت رو از 120 آوردن رو 90
6 روز ذیگه ام وقت تمدیدمه :n36:

payampop
20-05-2015, 21:33

سرعت دانلود دو مگ تو شب چقدره ؟
شبانه این همه دانلود دارید، محدودتون نمی کنن ؟

K!ng of th3 K!ngs
20-05-2015, 21:42
عاجزانه ازتون درخواستم کینم شکایت کنید و تخلیه. حتی اگر از سرویستون مونده. آخه لا مصب اگز 16kb بود میشد یه کاریش کرد. واسه من که اصلا انگار انیترنت نداری دیگه + بالای 50 درصد Packet Loss.

codex1
20-05-2015, 21:52
متاسفانه کار همگی ما این هست که صورت مسله رو پاک کنیم، کل حرف من اینه که آلان مثلا تخلیه کردید خوب کدوم شرکت دیگه در حال اراییه نامحدود هست؟

آلان مثلا سرویس حجم دار فن آوا، آسیا تک، پارس آنلاین، داتک یا هر کجای با حجم های بالا، شبانه یا هر چیز دیگه انتخاب کردید، و از سر اجبار و ناچاری شروع به استفاده کردین که چی؟

مشکل شما برای قیمت، برای نداشتن کیفیت، برای عمل نکردن به مفاد قرار داد فیمابین، که اگر شما فقط و فقط یک روز یا دو روز از مود پرداخت نکردن پولتون به شرکت بگذره، اونوقت به نظر شما اون شرکت هم مثل خودتون از حقش می گذره می گه ول کن دستم به جای بند نیست یا مثلا بگه این مشتری نشد مشتری دیگه؟؟؟؟ قرارداد و هزار مورد دیگه می کشه وسط که باید شمایی مشتری به اون عمل کنید و غیره....

خوب نمی خوایید یکبار هم شده باید اینکه وققت زیادی ممکنه ببره پست حق از دست رفتتون بایستین؟؟؟

من وقتی هنوز ۱۰ ماه از قرار دادم باقی مونده من که با هزار زحمت ۶۲۰ هزار تومن فراهم کردم که در طول سال نگران این نباش که ترافیکم زیاد مصزف کردم یا کم مصرف کردم، باید از حقم بگذرم؟؟؟

تا کی باید تن بدیم به این بی قانونی که ISPها سرمون میارم؟؟

کل کلام من این هست که برای دل خنک کردن نیامدم اینجا درد و دل کنم، که شب سرمو راحت بگذارم روی بالش، آمدم با کمک تک تک شما دنبال راه حل بگردم، راه حل هم همونطور که گفتم با تخلیه، با تغییر ای اس پی، یا سرویس نیست، باید یک یک راه حل درست درمون پیدا کنیم، این مورد امکان داشت سر هر کدوم از شما توی شرکت های دیگه هم بایفته پس بیاین دنبال یک راه عملی و مشکل گشا باشیم همگی ما...

tourjan
20-05-2015, 22:05
داداش میشه بیشتر توضیح بدی. من خودم میخوام تخلیه کنم برم آسیاتک نا محدد بگیرم ولی اینجوری که شما میگی ظاهرا بهتره. اگه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

masoudboy
20-05-2015, 22:47
سرعت دانلود دو مگ تو شب چقدره ؟
شبانه این همه دانلود دارید، محدودتون نمی کنن ؟

توجه کنید گفتم در شبانه رایگان فقط و فقط سرور داخلی ایران سرعت بالایی داره و سرعت سرور خارج در شبانه رایگان برای سرویس 2 مگ روی 120 هست
ولی سرور داخل بین 800 تا 1 مگ
کاری که شما باید بکنید اینه که لینک دانلودتون را از سرور خارج بیارید روی سرور داخل تا سرعت دانلود بره روی 1 مگ
با سایت مول میشه اینکار را انجام داد ... هیچ محدودیتی هم در این روش در کار نیست چون در واقع از اینترانت استفاده می کنید
در این روش و برای شرکت آسیاتک هزینه بسیار پایینی داره نسبت به دانلود از سرور خارجی ...

samannnn.hannibal
20-05-2015, 22:50
رمتاسفانه کار همگی ما این هست که صورت مسله رو پاک کنیم، کل حرف من اینه که آلان مثلا تخلیه کردید خوب کدوم شرکت دیگه در حال اراییه نامحدود هست؟

آلان مثلا سرویس حجم دار فن آوا، آسیا تک، پارس آنلاین، داتک یا هر کجای با حجم های بالا، شبانه یا هر چیز دیگه انتخاب کردید، و از سر اجبار و ناچاری شروع به استفاده کردین که چی؟

مشکل شما برای قیمت، برای نداشتن کیفیت، برای عمل نکردن به مفاد قرار داد فیمابین، که اگر شما فقط و فقط یک روز یا دو روز از مود پرداخت نکردن پولتون به شرکت بگذره، اونوقت به نظر شما اون شرکت هم مثل خودتون از حق می گذره می گه ول کن دستم به جای بند نیست یا مثلا بگه این مشتری نشد مشتری دیگه؟؟؟؟ قرارداد و هزار مورد دیگه می کشه وسط که باید شمایی مشتری به اون عمل کنید و غیره....

خوب نمی خوایید یکبار هم شده باید اینکه وققت زیادی ممکنه ببره پست حق از دست رفتتون بایستین؟؟؟

من وقتی هنوز ۱۰ ماه از قرار دادم باقی مونده من که با هزار زحمت ۶۲۰ هزار تومن فراهم کردم که در طول سال نگران این نباش که ترافیکم زیاد مصزف کردم یا کم مصرف کردم، باید از حقم بگذرم؟؟؟

کل کلام من این هست که برای دل خنک کردن نیامدم اینجا درد و دل کنم، که شب سرمو راحت بگذارم روی بالش، آمدم با کمک تک تک شما دنبال راه حل بگردم، راه حل هم همونطور که گفتم با تخلیه، با تغییر ای اس پی، یا سرویس نیست، باید یک یک راه حل درست درمون پیدا کنیم، این مورد امکان داشت سر هر کدوم از شما توی شرکت های دیگه هم بایفته پس بیاین دنبال یک راه عملی و مشکل گشا باشیم همگی ما...

اینجا ایران راح حلی نیست چون هیچ کس جرات اعتراض نداره شما هم میتونی پولتو پس بگیری اگر ندادن بگو میرم از 195 شکایت میکنم چون وظیفشون هست پولو بهت پس بدن طبق قانون

seetherali
20-05-2015, 22:59
خیلی جالبه. دیروز با 1.4 گیگ مصرف محدود کردن روی 10KB ! امروز با 1 گیگ دانلود محدود شد ! فردا میبیبنی کلاً شده دیال آپ !

tourjan
20-05-2015, 23:22
توجه کنید گفتم در شبانه رایگان فقط و فقط سرور داخلی ایران سرعت بالایی داره و سرعت سرور خارج در شبانه رایگان برای سرویس 2 مگ روی 120 هست
ولی سرور داخل بین 800 تا 1 مگ
کاری که شما باید بکنید اینه که لینک دانلودتون را از سرور خارج بیارید روی سرور داخل تا سرعت دانلود بره روی 1 مگ
با سایت مول میشه اینکار را انجام داد ... هیچ محدودیتی هم در این روش در کار نیست چون در واقع از اینترانت استفاده می کنید
در این روش و برای شرکت آسیاتک هزینه بسیار پایینی داره نسبت به دانلود از سرور خارجی ...
منظورت از سایت مول یعنی همون moul.ir?
بابات این کار هرینه ای هم میدی به سایت؟ واسه تورنت هم کاربرد داره؟ چون من 80 درصد دانلودم از تورنته

Bakhsh
20-05-2015, 23:24
دوستان اینترنت وایرلس سیستک سرعت 512 بدون محدودیت قیمت 75 تومان مخابرات که بهتره راحت میده 512 رو فعلا نامحدود حدود 28 تومن اینا. تجهیزات وایرلس هم خب گرون میشه.

دوستان گرامی

طبق مصوبه کمسیون تنطیم مقررات شماره ۱۵۲ مورخ ۱۳۹۱/۸/۱۴

بند ۵ - اراییه کننده بر اساس قرارداد موظف به انجام تعهدات تا پایان قرار داد می باشد.
بند ۶- اراییه کننده خدمات باید در بسته های تعرفهای خود نرخ بیت ریت ( سرعت) و مدت زمان اراییه خدمات را به صورت شفاف و در قرارداد مشترکین لحاظ کند.

برید قوانین مربوطه مطالع کنید با فحش و تحیت و لعنت، سپردن طرف به خدا و پیغمبر سرعت اینترنت شما بر نمی گرده شاکایت پیگیری کنید تا آخرش سازمان تنظیم میگه بر اسا مستندات باید حرف زد خود قرار دارید شکایت کنید ندارید باید ار شرکت SLA کنید اونها موظف هستند برای شما ارسال کنند. این هم آدرس سایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم آلان واقعا داغ دارم با این وضعیت، چون بیشتر کار روزانه ام با اینترنت بود و هست، هنوز سر درگم هستم و در حال پیگیری، کار به جایی رسیده که بندگان خدا، اپراتورها که هیچ کاره هستند عذر خواهی می کنند از من!!!

اما در هر صورت تا آخر شکایت پیگیری می کنم!!!

عاجزانه ازتون درخواستم کینم شکایت کنید و تخلیه. حتی اگر از سرویستون مونده. آخه لا مصب اگز 16kb بود میشد یه کاریش کرد. واسه من که اصلا انگار انیترنت نداری دیگه + بالای 50 درصد Packet Loss.
دقیقا گل گفتی. یه کار کردن کلا نمیتونی استفاده کنی به فلانشون هم نیست میگی شکایت کردم و اینا. پشتشون حسابی گرمه.

جالبه ...
من مبلغ 4 ماه یکجا ریختم چند روزه میبینم سرعتم شده 128
افتضاح اومده پایین...
زنگ زدم پشتیبانی میگه از این به بعد شامل مقررات ........... میشید...
خوب آخه........ حروم خوری تا چقدر ؟ من که پول پیش دادم..لا اقل باید بعد از قرار دادم این قانون اعمال بشه....
آخه با این حروم خوری ها به کجا می خواین برسید...
من هم تخلیه می کنم...
من کارم تو مغازه باید نامحدود و سرعت بالا باشه..وگرنه مشتری ندارم...برم ببینم چی کار کنم...

رمتاسفانه کار همگی ما این هست که صورت مسله رو پاک کنیم، کل حرف من اینه که آلان مثلا تخلیه کردید خوب کدوم شرکت دیگه در حال اراییه نامحدود هست؟

مشکل شما برای قیمت، برای نداشتن کیفیت، برای عمل نکردن به مفاد قرار داد فیمابین، که اگر شما فقط و فقط یک روز یا دو روز از مود پرداخت نکردن پولتون به شرکت بگذره، اونوقت به نظر شما اون شرکت هم مثل خودتون از حق می گذره می گه ول کن دستم به جای بند نیست یا مثلا بگه این مشتری نشد مشتری دیگه؟؟؟؟ قرارداد و هزار مورد دیگه می کشه وسط که باید شمایی مشتری به اون عمل کنید و غیره....

دوست عزیز من یکبار زخم خورده تمدید طولانی مدت با مبین نت چند سال پیش هستم. ازون به بعد فقط ماهیانه تمدید کردم. چون اینجا "ایرانه"
من از مبین نت شکایت کردم با نزدیک به 200 مگ اسکرین شات و فیلم و این داستانا. بیشتر از چهار پنج ساعت فقط اسکرین شات گرفتم و در مجموع 48 ساعت با پشتیبانی و رگولاتوری و هرجایی که فکرشو بکنی صحبت کردم. فکر میکنی به کجا رسید؟ دقیقا به هیچ جا. چرا؟ چون اینجا "ایرانه"
متاسفانه راه حل فقط تعویض ISP هستش. هر کدومشون یه مدت خوب سرویس میدن و بعدش گند میزنن. دست مشتری به کجا بنده دقیقا هیچ جا. چرا؟ چون اینجا "ایرانه"
شما هم تنها راهی که میتونی پولت رو پس بگیری اینه بری بسط بشینی تو شرکتشون اول با زبون خوش و بعدش داد و بیداد راه بندازی. خواستی هم پخ بده با هم بریم منم پولمو زنده کنم.

یک پیشنهاد برای دوستانی که دنبال نامحدود هستند
مخابرات بعضی از شهرها اینترانت نامحدود میده برید اینترانت بگیرید و با این اکانت های idownload تبدیلش کنید به اینترنت:n09:
البته فکر کنم اسیاتک هم اینترانت محدود میده با گیگی 500 تومن
آسیاتک تا جایی که دیدم و زنگ زدم عملا نمیفروشه اینترانت و فقط واسه خوشگلی گذاشته تو سایتش. حداقلش اینه که تو دو تا مرکز تلفن خونه و محل کار من نمیفروشه. بعد شما ببین یه اینترنت بخوای استفاده کنی دیگه آخه باید تا کجا هزینه کنیم آخه:
یه شیلتر فکن ماهی 5 تومن
یه کاهش پینگ ؟ تومن
یه idownload ؟ تومن
یه اکانت دانلود فیلم ؟ تومن
یه اکانت ....

دوستان با این وضعی که این شرکت پیش آورده به هیچ عنوان بهش رحم نکنید و هر چه زودتر تخلیه کنید
من امروز 4 تا خط از دوستان و فامیل که به پیشنهاد خودم واسشون گرفتم را تخلیه کردم ...
فقط تخلیه خط ...
دمت گرم

تخلیه کنیم کجا بریم دقیقا؟
قیمت بهتر اگه سراغ داری شما همه میایم.

سلام مصرف منصفانه ها اجرا شده
2 مگ bu اگه هستی شما بعد از دانلود 87 گیگ با سرعت عادیتون ، اگه روزی بیشتر از 1 گیگ و خورده ای دانلود کنیاینترنت شما تبدیل میشه به اینترنت 128 تا 512 اون روز، باز روز بعد سرعت عادی میشه ( تا زمانی که جیره ! اون روزتون تموم شه که همون 1 گیگ و.. هست ) . این قضیه ادامه داره تا سر ماه که دوباره ریست میشه همه چی و شما 87 گیگ داری دوباره...

به اون جدول"حداقل ترافیک " توجه نکنید همش دروغه ، عملا نمیشه 87 گیگ در 2 مگ بی یو دانلود کرد
1 مگ بی یو 1 گیگ در روز باسرعت 80 کیلو میشه دانلود کرد (خودم تجربه کردم)
2 مگ بی یو 1.4 گیگ در روز با سرعت ؟ کیلو میشه دانلود کرد (چند پست قبل یکی از کاربرا اشاره کرده )

من از 02/07 تا 02/30 کل حجم استفادم 40 گیگ هست چرا محدود شدم؟؟؟؟:n04:
این که فاجعست من موزیک و فیلمم انلاینه یعنی رسما داغون شد زندگیم که:n03:
نامردیه به خدااااااا

منظورتون و درست متوجه نشدم.
منم خودم الان 1 مگ bu دارم.
شما سر شروع دوره که بشه 1 مگ Bu سرعت میشه همون 120 تا وقتی که 40 گیگ بگیری دیگه و بعدش شروع قضایای منصفانه و ... الان اگه سرعتامون اومده پایین به خاطر اینکه منصفانه رو رد کردیم دیگه..

آها متوجه شدم یعنی شما میفرمایید از اول هر دوره کلا روزی 1 گیگ؟؟
نه عزیز این محدودیت برای بعد 40 گیگ هست و بله این دوستمون نمیدونم قضیه اش چیه
و البته من این حرف رو با توجه به تماسهام فهمیدم و مستقیما همین سوال و پرسیدم و جواب همین بود که محدودیت برای بعد 40 گیگ هست

همونطوری که یکی دیگه از دوستان هم گفتن این محدودیت از همون اوله نه اینکه 87 گیگ استفاده کنی. من الا خودم از سر ماه 50 تا هم نگرفتم و بعد از 1.4 گیگ هر روز دارم محدود میشم. خودشون روز اول گفتن 87 تقسیم به 30 کن هر روز همون قدر که میشه 2.9 گیگ. ولی امروز زنیکه رجبی پشتیبانی با خونسردی تمام گفت مادر طراوتی جدول جدید داده و کلا همه بعد از 1.5 گیگ محدود میشن. و همون 1.5 گیگ رو هم انقدر بیشرفن که بجای 250 کیلوبایت در ثانیه 180 تا میدن رو دو مگ و روی یک مگ هم که دوستان اعلام کردن نهایت سرعت 90 هستش.

من هم امروز تغییر دادم به دومگ با 40 گیگ و شبانه رایگان
تا دو ماه پیش که داشتم، شبها با سرعت 250 دانلود می کرد و شبی تا 4/5 گیگ می گرفت ولی الان با این وضعیت نامحدودها نمی دونم هنوز هم اونطوری هست یا نه ؟ امشب معلوم می شه ...
شما مابه التفاوت دادی؟ چقدر استفاده کرده بودی از سر ماه؟ چقدر (اگر دادی) سر دادی و چقدر زمان از دست دادی یا گرفتی؟

بیزحمت وضعیت دانلود شبانتونو رو با این سرویسی که گفتید اعلام کنید تا شاید منم اومدم روی این سرویس
همین دو مگ 40 گیگ رو شبانه ش رو اگر دوستان اعلام کنن ممنون میشم. این باقیمونده سرویس رو منتقل کنیم روی اون و بعدش سیفون رو بکشیم رو فناوا

Bakhsh
20-05-2015, 23:30
دوستان اینترنت وایرلس سیستک سرعت 512 بدون محدودیت قیمت 75 تومان
مخابرات که بهتره راحت میده 512 رو فعلا نامحدود حدود 28 تومن اینا. تجهیزات وایرلس هم خب گرون میشه.

Bakhsh
20-05-2015, 23:30
دقیقا گل گفتی. یه کار کردن کلا نمیتونی استفاده کنی به فلانشون هم نیست میگی شکایت کردم و اینا. پشتشون حسابی گرمه.

جالبه ...
من مبلغ 4 ماه یکجا ریختم چند روزه میبینم سرعتم شده 128
افتضاح اومده پایین...
زنگ زدم پشتیبانی میگه از این به بعد شامل مقررات ........... میشید...
خوب آخه........ حروم خوری تا چقدر ؟ من که پول پیش دادم..لا اقل باید بعد از قرار دادم این قانون اعمال بشه....
آخه با این حروم خوری ها به کجا می خواین برسید...
من هم تخلیه می کنم...
من کارم تو مغازه باید نامحدود و سرعت بالا باشه..وگرنه مشتری ندارم...برم ببینم چی کار کنم...

دوستان گرامی

طبق مصوبه کمسیون تنطیم مقررات شماره ۱۵۲ مورخ ۱۳۹۱/۸/۱۴

بند ۵ - اراییه کننده بر اساس قرارداد موظف به انجام تعهدات تا پایان قرار داد می باشد.
بند ۶- اراییه کننده خدمات باید در بسته های تعرفهای خود نرخ بیت ریت ( سرعت) و مدت زمان اراییه خدمات را به صورت شفاف و در قرارداد مشترکین لحاظ کند.

برید قوانین مربوطه مطالع کنید با فحش و تحیت و لعنت، سپردن طرف به خدا و پیغمبر سرعت اینترنت شما بر نمی گرده شاکایت پیگیری کنید تا آخرش سازمان تنظیم میگه بر اسا مستندات باید حرف زد خود قرار دارید شکایت کنید ندارید باید ار شرکت SLA کنید اونها موظف هستند برای شما ارسال کنند. این هم آدرس سایت

من خودم آلان واقعا داغ دارم با این وضعیت، چون بیشتر کار روزانه ام با اینترنت بود و هست، هنوز سر درگم هستم و در حال پیگیری، کار به جایی رسیده که بندگان خدا، اپراتورها که هیچ کاره هستند عذر خواهی می کنند از من!!!

اما در هر صورت تا آخر شکایت پیگیری می کنم!!!

دوست عزیز من یکبار زخم خورده تمدید طولانی مدت با مبین نت چند سال پیش هستم. ازون به بعد فقط ماهیانه تمدید کردم. چون اینجا "ایرانه"
من از مبین نت شکایت کردم با نزدیک به 200 مگ اسکرین شات و فیلم و این داستانا. بیشتر از چهار پنج ساعت فقط اسکرین شات گرفتم و در مجموع 48 ساعت با پشتیبانی و رگولاتوری و هرجایی که فکرشو بکنی صحبت کردم. فکر میکنی به کجا رسید؟ دقیقا به هیچ جا. چرا؟ چون اینجا "ایرانه"
متاسفانه راه حل فقط تعویض ISP هستش. هر کدومشون یه مدت خوب سرویس میدن و بعدش گند میزنن. دست مشتری به کجا بنده دقیقا هیچ جا. چرا؟ چون اینجا "ایرانه"
شما هم تنها راهی که میتونی پولت رو پس بگیری اینه بری بسط بشینی تو شرکتشون اول با زبون خوش و بعدش داد و بیداد راه بندازی. خواستی هم پخ بده با هم بریم منم پولمو زنده کنم.

Bakhsh
20-05-2015, 23:33
یک پیشنهاد برای دوستانی که دنبال نامحدود هستند
مخابرات بعضی از شهرها اینترانت نامحدود میده برید اینترانت بگیرید و با این اکانت های idownload تبدیلش کنید به اینترنت
البته فکر کنم اسیاتک هم اینترانت محدود میده با گیگی 500 تومن
آسیاتک تا جایی که دیدم و زنگ زدم عملا نمیفروشه اینترانت و فقط واسه خوشگلی گذاشته تو سایتش. حداقلش اینه که تو دو تا مرکز تلفن خونه و محل کار من نمیفروشه. بعد شما ببین یه اینترنت بخوای استفاده کنی دیگه آخه باید تا کجا هزینه کنیم آخه:
یه شیلتر فکن ماهی 5 تومن
یه کاهش پینگ ؟ تومن
یه idownload ؟ تومن
یه اکانت دانلود فیلم ؟ تومن
یه اکانت ....

فقط تخلیه خط ...
دمت گرم

Bakhsh
20-05-2015, 23:33
سلام مصرف منصفانه ها اجرا شده
2 مگ bu اگه هستی شما بعد از دانلود 87 گیگ با سرعت عادیتون ، اگه روزی بیشتر از 1 گیگ و خورده ای دانلود کنیاینترنت شما تبدیل میشه به اینترنت 128 تا 512 اون روز، باز روز بعد سرعت عادی میشه ( تا زمانی که جیره ! اون روزتون تموم شه که همون 1 گیگ و.. هست ) . این قضیه ادامه داره تا سر ماه که دوباره ریست میشه همه چی و شما 87 گیگ داری دوباره...

به اون جدول"حداقل ترافیک " توجه نکنید همش دروغه ، عملا نمیشه 87 گیگ در 2 مگ بی یو دانلود کرد
1 مگ بی یو 1 گیگ در روز باسرعت 80 کیلو میشه دانلود کرد (خودم تجربه کردم)
2 مگ بی یو 1.4 گیگ در روز با سرعت ؟ کیلو میشه دانلود کرد (چند پست قبل یکی از کاربرا اشاره کرده )

من از 02/07 تا 02/30 کل حجم استفادم 40 گیگ هست چرا محدود شدم؟؟؟؟
این که فاجعست من موزیک و فیلمم انلاینه یعنی رسما داغون شد زندگیم که
نامردیه به خدااااااا

منظورتون و درست متوجه نشدم.
منم خودم الان 1 مگ bu دارم.
شما سر شروع دوره که بشه 1 مگ Bu سرعت میشه همون 120 تا وقتی که 40 گیگ بگیری دیگه و بعدش شروع قضایای منصفانه و ... الان اگه سرعتامون اومده پایین به خاطر اینکه منصفانه رو رد کردیم دیگه..

آها متوجه شدم یعنی شما میفرمایید از اول هر دوره کلا روزی 1 گیگ؟؟
نه عزیز این محدودیت برای بعد 40 گیگ هست و بله این دوستمون نمیدونم قضیه اش چیه
و البته من این حرف رو با توجه به تماسهام فهمیدم و مستقیما همین سوال و پرسیدم و جواب همین بود که محدودیت برای بعد 40 گیگ هست

همونطوری که یکی دیگه از دوستان هم گفتن این محدودیت از همون اوله نه اینکه 87 گیگ استفاده کنی. من الا خودم از سر ماه 50 تا هم نگرفتم و بعد از 1.4 گیگ هر روز دارم محدود میشم. خودشون روز اول گفتن 87 تقسیم به 30 کن هر روز همون قدر که میشه 2.9 گیگ. ولی امروز زنیکه رجبی پشتیبانی با خونسردی تمام گفت ننه طراوتی جدول جدید داده و کلا همه بعد از 1.5 گیگ محدود میشن. و همون 1.5 گیگ رو هم انقدر بیشرفن که بجای 250 کیلوبایت در ثانیه 180 تا میدن رو دو مگ و روی یک مگ هم که دوستان اعلام کردن نهایت سرعت 90 هستش.

Bakhsh
20-05-2015, 23:34
من هم امروز تغییر دادم به دومگ با 40 گیگ و شبانه رایگان
تا دو ماه پیش که داشتم، شبها با سرعت 250 دانلود می کرد و شبی تا 4/5 گیگ می گرفت ولی الان با این وضعیت نامحدودها نمی دونم هنوز هم اونطوری هست یا نه ؟ امشب معلوم می شه ...
شما مابه التفاوت دادی؟ چقدر استفاده کرده بودی از سر ماه؟ چقدر (اگر دادی) سر دادی و چقدر زمان از دست دادی یا گرفتی؟

بیزحمت وضعیت دانلود شبانتونو رو با این سرویسی که گفتید اعلام کنید تا شاید منم اومدم روی این سرویس
همین دو مگ 40 گیگ رو شبانه ش رو اگر دوستان اعلام کنن ممنون میشم. این باقیمونده سرویس رو منتقل کنیم روی اون و بعدش سیفون رو بکشیم رو فناوا

masoudboy
20-05-2015, 23:45
منظورت از سایت مول یعنی همون moul.ir?
بابات این کار هرینه ای هم میدی به سایت؟ واسه تورنت هم کاربرد داره؟ چون من 80 درصد دانلودم از تورنته

سایت mul دات آی آر
بله صد در صد هزینه داره ولی هزینش خیلی مناسب هست مثلا شما ماهی 40 تومن میدی واسه نت آسیاتک
و ماهی 20 تومن هم برای سایت مول و 150 گیگ در شبانه رایگان در طی یک ماه میگیری که خوبه دیگه ...
بله برای تورنت هم از همون سایت میشه یکم با سایت کار کنید دستتون میاد باید چیکار کنید ...

sh93
20-05-2015, 23:48
همونطوری که یکی دیگه از دوستان هم گفتن این محدودیت از همون اوله نه اینکه 87 گیگ استفاده کنی. من الا خودم از سر ماه 50 تا هم نگرفتم و بعد از 1.4 گیگ هر روز دارم محدود میشم. خودشون روز اول گفتن 87 تقسیم به 30 کن هر روز همون قدر که میشه 2.9 گیگ. ولی امروز زنیکه رجبی پشتیبانی با خونسردی تمام گفت ننه طراوتی جدول جدید داده و کلا همه بعد از 1.5 گیگ محدود میشن. و همون 1.5 گیگ رو هم انقدر بیشرفن که بجای 250 کیلوبایت در ثانیه 180 تا میدن رو دو مگ و روی یک مگ هم که دوستان اعلام کردن نهایت سرعت 90 هستش.

:|
پس من هم 100 درصد 6 روز دیگه تخلیه میکنم. :n27:
آسیاتک که بهم نمیده.پارس آنلاین که میگن جالب نیس.شاتل که محدود میکنه و قیمتاش فضاییه ... عجب وضعی داریم

navid_fo
20-05-2015, 23:49
سایت mul دات آی آر
بله صد در صد هزینه داره ولی هزینش خیلی مناسب هست مثلا شما ماهی 40 تومن میدی واسه نت آسیاتک
و ماهی 20 تومن هم برای سایت مول و 150 گیگ در شبانه رایگان در طی یک ماه میگیری که خوبه دیگه ...
بله برای تورنت هم از همون سایت میشه یکم با سایت کار کنید دستتون میاد باید چیکار کنید ...
ماهی 11 تومن 330 گیگ خوبه؟!

Bakhsh
20-05-2015, 23:51
:|
پس من هم 100 درصد 6 روز دیگه تخلیه میکنم. :n27:
آسیاتک که بهم نمیده.پارس آنلاین که میگن جالب نیس.شاتل که محدود میکنه و قیمتاش فضاییه ... عجب وضعی داریم

یه راه دیگه هم اینه که دو خط 512 از مخابرات بگیریم حدود 60 تومن ماهی بعلاوه یه لودبالانسر (شروع قیمت از 250-300) یا اگر واردتر باشیم با یه میکروتیک هم میشه مجموع گرفت.

Bakhsh
20-05-2015, 23:53
ماهی 11 تومن 330 گیگ خوبه؟!
خوش به حال شما که دارید. لازم نیست یه صفحه در میون گوشزد کنید.

Bakhsh
20-05-2015, 23:55
سایت mul دات آی آر
150 گیگ عالیه و دقیقا مصرف من هم همین حدود هستش. پیشنهادتون هم خوبه، ممنون.

navid_fo
20-05-2015, 23:56
خوش به حال شما که دارید. لازم نیست یه صفحه در میون گوشزد کنید.
سلام
بعید میدونم نتونن بفهمن که من این کارو باهاشون می کنم منم بعد یه مدت میام پیش شما حالا بزار عشق و حالم بکنم اااااا بزار کلاس بزارم :n33::n31:

shayan0o21
21-05-2015, 00:46
چرا پاک بشه؟ حرف حق زدم جرات داری بگو چرا پاک بشه
چی میگی داداشم
پست دوبار تکرار شد !!!

sorooshfm
21-05-2015, 04:47
امروز شبانه های محدود چقدر بود سرعتش اگه اونم اومده باشه پایین اصلا بصرفه نیست موندن تو این شرکت

sorooshfm
21-05-2015, 04:50
البته من خوب شد حسابی دوشیدمشون از آبان تا به امروز بالای ۱ ترابایت دانلود کردم

codex1
21-05-2015, 08:12
از نظر حقوقی کسی هست اینجا بتونه راهنمایی کنه برای یک شکایت صحیح چه کاری باید انجام بشه؟، به غیر از اینکه با ۱۹۵ تماس بگیریم و ثبت شکایت کنیم چه کارهای دیگه ای میشه انجام داد؟

ممنون میشم اگر دوستان اطلاع دارن راهنمایی داشته باشن...

amirpers
21-05-2015, 08:29
همونطور كه ديروز گفتم مجبور شدم سرويس 1 مگ نامحدود برنزي خودم رو با 2 مگ 40 گيگ عوض كنم.
واقعا دزدي تو روز روشن. تا جايي كه عقل من مي رسه 2 مگابيت بايد سرعت دانلود حدود 260 بده بهم اما سرعت اين سرويس اونقدر متغيره و بالا و پايين ميره كه حد نداره. اكثرا كه زير 180 هستش و گه گداري چند لحظه ميره بالاي 200.
دانلود رايگان شبانه اش هم همينطور. من ديشب از 2 تا 7 صبح 2.59 گيگ دانلود كردم. يعني به طور متوسط ميشه با سرعت 105 كيلو بايت بر ثانيه.

چه بايد گفت. اي كاش مي تونستم كلا تخليه كنم و برم از يه جاي ديگه بگيرم. اما فعلا و تا 2 ماه و نيم ديگه نمي تونم.

فن آوا و آقايون مدير بترسيد از عذاب خدا به خاطر كم فروشي. چيزي كه تو خود قرآن هم اومده. بترسيد...

codex1
21-05-2015, 08:47
همونطور كه ديروز گفتم مجبور شدم سرويس 1 مگ نامحدود برنزي خودم رو با 2 مگ 40 گيگ عوض كنم.
واقعا دزدي تو روز روشن. تا جايي كه عقل من مي رسه 2 مگابيت بايد سرعت دانلود حدود 260 بده بهم اما سرعت اين سرويس اونقدر متغيره و بالا و پايين ميره كه حد نداره. اكثرا كه زير 180 هستش و گه گداري چند لحظه ميره بالاي 200.
دانلود رايگان شبانه اش هم همينطور. من ديشب از 2 تا 7 صبح 2.59 گيگ دانلود كردم. يعني به طور متوسط ميشه با سرعت 105 كيلو بايت بر ثانيه.

چه بايد گفت. اي كاش مي تونستم كلا تخليه كنم و برم از يه جاي ديگه بگيرم. اما فعلا و تا 2 ماه و نيم ديگه نمي تونم.

فن آوا و آقايون مدير بترسيد از عذاب خدا به خاطر كم فروشي. چيزي كه تو خود قرآن هم اومده. بترسيد...

دوست محترم و عزیز شما به راحتی از حق خودت گدشتی بدون اینکه سعی کنی از حقت دفاع کنی، حتی تلاش هم نکردی بعد آلان گرفتن حقتو حواله می دی به خدا و پیغمبیز؟؟؟

یعنی اون دنیا مثلا چه جوابی می خوایی به خدا بدی؟؟؟

من امروز دارم می رم شرکت فن آوا حق گرفتنیه! دادنی نیست، دوست عزیر در ضمن من هم دقیقا عین سرویس شما رو دارم...

مشکل مردم ایران همیشنه همینه دنبال حقشون نمی رن منتظر هستن یکی از آسمون بیاد پایین حقشونو بگیره...

mrm2007
21-05-2015, 09:13
امروز شبانه های محدود چقدر بود سرعتش اگه اونم اومده باشه پایین اصلا بصرفه نیست موندن تو این شرکت
با سلام

من که کامپیوتر رو تنظیم کرده بودم اتوماتبک شروع کنه و .... حدود ساعت 3.5 شب قطع شده بود و تا ساعت 6-6.5 وصل نشده بود. نهایت سرعتش هم در لاگ نرم افزار 100 تا بود (1 مگ شبانه دار - قبلا 190 بود) تاره من مثلا در 10 روزی که از این ماهم گذشته فقط 3 شب دانلود شبانه داشتم. و اصولا مصرفم بالا نیست.

amir000098
21-05-2015, 09:13
دوستان چه شکلی سرویسشون رو تغییر دادن؟ تماس گرفتم دیروز گفتن نمیشه! باید پول کامل سرویس جدید رو بدین !:n23:منم 2 مگ نامحدود دارم سرعت بین 10 تا 30 میچرخه ! تماس گرفتم دقیقا در مورد محدود دانلود هیچ حرفی نداشت... گفتم زوری هست دیگه یه جورایی گفت اره!!!:n23::n23:

abc2
21-05-2015, 09:47
کسی اینجا فن اوا نامحدود داره ؟ من 2 مگ نامحدود دارم سرعتم رو 250 بود الان اوردن رو 20 زنگ زدم میگم مشکل چیه میگه سیاست جدیده قبلا رو همه شرکتا بود رو فن اوا نبود بیشتر از 1.5 گیگ در روز دانلود کنی سرعتت میاد رو 20 اصن یه جوکی یعنی دزد که دزد . 120 تومن دارم پول میدم اینه وضعیتمون گفتم سرویسشونو جمع کنن . :-|

sh93
21-05-2015, 09:55
بله همه نامحدود داریم. 20 صفحه آخر تاپیک همه توضیح دادند .
راه حل نهایی :
شکایت و بعدش تخلیه :n01: فعلا دنبال یه جای بهتریم

Bakhsh
21-05-2015, 10:13
دوست محترم و عزیز شما به راحتی از حق خودت گدشتی بدون اینکه سعی کنی از حقت دفاع کنی، حتی تلاش هم نکردی بعد آلان گرفتن حقتو حواله می دی به خدا و پیغمبیز؟؟؟

من امروز دارم می رم شرکت فن آوا حق گرفتنیه! دادنی نیست، دوست عزیر در ضمن من هم دقیقا عین سرویس شما رو دارم...

مشکل مردم ایران همیشنه همینه دنبال حقشون نمی رن منتظر هستن یکی از آسمون بیاد پایین حقشونو بگیره...

شما مثل اینکه ایران زندگی نمیکنی داداش؟
تو مملکتی که ستا* بهشت* واسه چهار خط وبلاگ نوشتن جون خودشو تو بلیس فنا از دست داده و هیچ کسی جوابگو نبوده انتظار داری امید مردم بغیر از آسمون باشه؟

ولی به هر حال اگر امروز داری میری فناوا ساعت بگو یا پخ بده منم میام. ولی جواب امروزشونو همین الان بهت بگم اینه که "شنبه بیاین امروز مسوولین نیستن" چون تا جایی که بتونن میپیچونن. اگر دوستان موافق باشن یه قرار بذاریم شنبه دسته جمعی بریم.

sh93
21-05-2015, 10:17
همین الان زنگ زدم فنی ، اپراتور شمس جواب داده میگم سرعت 1 مگ من قرار نیست از 90 بالاتر بره؟ میگه نه ! 80 تا نهایتا 100
میگم کجای سایت زدید که بعد 1 گیگ حجم روزانه اینترنت من تبدیل میشه به 128
میگه نمیزنیم دارم میگم بهت
منم همین الان تخلیه کردم با اینکه 6 روز هنوز دارم، شکایت هم کردم

Bakhsh
21-05-2015, 10:24
همین الان زنگ زدم فنی ، اپراتور شمس جواب داده میگم سرعت 1 مگ من قرار نیست از 90 بالاتر بره؟ میگه نه ! 80 تا نهایتا 100
میگم کجای سایت زدید که بعد 1 گیگ حجم روزانه اینترنت من تبدیل میشه به 128
میگه نمیزنیم دارم میگم بهت
منم همین الان تخلیه کردم با اینکه 6 روز هنوز دارم، شکایت هم کردم

از نظر فناوا 1 مگ حداکثر 90 کیلوبایت در ثانیه و 2 مگ حداکثر 180 کیلوبایت در ثانیه باید داشته باشه و دارن لطف میکنن این سرعت رو میدن.

sh93
21-05-2015, 10:28
همشون حروم خورن ، من که نمیگذرم ، شکایت هم کردم شاید درست شد برای کسایی که هنوز سرویس دارند و قصد تخلیه ندارند. :n39:
فقط بی اینترنت میشم :)) نمیدونم کجا برم واقعا
نظرم روی 512 نامحدود پارس هست ، نمیدونم دوستان اگه نظری دارند یه جا با قیمت خوب معرفی کنند نه فضایی

maxmen
21-05-2015, 10:37
اگه قراره همه شرکتا اینجوری بشن تخلیه کردن چه فایده داره فقط بدون اینترنت میمونه ادم
به نظرتون این سرویس فناوا:

بهتر از 2048 نامحدودش نیست؟

دانلود شبانه رایگان هم داره

من هر روز نزدیک 2 گیگ وبگردیم میشه شایدم بیشتر

Bakhsh
21-05-2015, 10:41
اگه قراره همه شرکتا اینجوری بشن تخلیه کردن چه فایده داره فقط بدون اینترنت میمونه ادم

چند تا پست قبلتر اشاره کردن که سرعت روزش حداکثر 180 با نوسان زیاد و سرعت شبش زیر 100 هستش.

sh93
21-05-2015, 10:42

عزیز آخه 70 تومن ماهی بدم واسه روزی 1 گیگ؟
اون بالا برای محدود هم توضیح دادن که دیشب یا قطع بوده یا :

2 گیگ وب گردی چجوری میشه؟ کلا 40 گیگ حجم بیشتر ندارید.30 روز هم باشه شما حداقل 60 گیگ لازم دارید. روی شبش هم که نمیشه حسابی وا کرد..
512 نامحدود مخابرات به صرفه تره به خدا :n03::n27:
منم خودم پرمصرفم اما اینجا 70 تومن دادم شد این نمیام 30 تومن دیگه بزارم روش دوباره از اینجا بگیرم. (نظر شخصی)

samannnn.hannibal
21-05-2015, 10:51
از نظر حقوقی کسی هست اینجا بتونه راهنمایی کنه برای یک شکایت صحیح چه کاری باید انجام بشه؟، به غیر از اینکه با ۱۹۵ تماس بگیریم و ثبت شکایت کنیم چه کارهای دیگه ای میشه انجام داد؟

ممنون میشم اگر دوستان اطلاع دارن راهنمایی داشته باشن...

شما اول باید بری 195 شکایت کنی و تا مرحله دو تا تجدید نظر هم بری اگر جواب نگرفتی میتونی بری دیوان عدالت اداری که کلی دردسر داره اگر پایه هستی و وقتشو داری انجامش بده

samannnn.hannibal
21-05-2015, 10:53
همین الان زنگ زدم تخلیه کردم عوضی ها وقتی ثبت نام میکردم قربون صدقه میرفتن منو حالا که زنگ زدم تخلیه یاد فیلم اره افتادم
بچه ها اگه من زنده نبودم بدونید فن آوا جیگسا رو فرستاده دنبالم :n34::n38::n19::n02:

sh93
21-05-2015, 10:59
2باز زنگ زدم هنوز ایمیل تکمیل مدارک برای تخلیه رو نفرستاده !
تک تک بخشهاش رو اعصابن

codex1
21-05-2015, 11:18
سلام به همگی

من همین آلان از شرکت فن آوا رسیدم خونه، رفته بودم دنبال قراردادم (SLA) برای پروسه شکایت، بباید بگم یک قرون ، یک ریال هیچی برای کارکنان خودشون خرج نمی شه، من دلم برای بخش پشتیبانی و فروش سوخت توی گرمای ۳۲ درجه تهران داشت کار می کردن، شرکت داغون و ساختمون قدیمی مزخرف، با یک بنده خدایی صحبت کردم از یکی از بخش های اونجا، که اسمشو نمی برم اینجا می گفت شرکت داشت توی سال ۹۳ خوب پیش می رفت، و داشتیم پیشرفت می کردیم عالی نبودیم!! اما سعی می کردیم مشتری راضی باشه، اما مدیر عامل که عوض شد ( علی اصغر طرواتی آمد) همه مدیر های با سواد و عوض کرد و تیم خودشو آورد، من مدیر فنی شرکت می شناختم خیلی باسواد بود، باید اضافه کنم که طیق گفته خود اون بنده خدا آلان شرکت داره سیر نزولی پیدا می کنه!!! خیلی شدبد، می گفت تنها سرویسی که خوب داشتیم، همین نامحدود ها بود که این هم این وضع شده...

در ضمن باید بگم طبق گفته اون بنده خدا سرویس ۵۱۲ هنوز سیاست دزدی اضافه نشده ،مثل سابق می مونه....

من هنوز روند شکایت ادامه میدم، فعلا هم داد فریاد نکردم سرشون، همه چیز سر موقعش...

Bakhsh
21-05-2015, 11:33
.... اما مدیر عامل که عوض شد ( علی اصغر طرواتی آمد) همه مدیر های با سواد و عوض کرد و تیم خودشو آورد، من مدیر فنی شرکت می شناختم خیلی باسواد بود، باید اضافه کنم که طیق گفته خود اون بنده خدا آلان شرکت داره سیر نزولی پیدا می کنه!!! خیلی شدبد، می گفت تنها سرویسی که خوب داشتیم، همین نامحدود ها بود که این هم این وضع شده...

یکی از چیزایی که مد هستش تو ایران اینه که یه شرکت یا کارخونه رو به شدت ضررده کنن و با قیمت یک صدم قیمت واقعیش بفروشن به یه شخص دیگه...

payampop
21-05-2015, 11:38

من دیشب دانلود کردم. دو مگ، حدود 4/3 گیگ دانلود کرده بود. حالا باید ببینم شب های دیگه همین طور دانلود کنم، در ادامه بلایی سرش می یارن یا نه ؟

amirpers
21-05-2015, 11:48

دوست عزيز
تهمت زدن چطور؟ آيا شما مي توني جواب تهمت رو اون دنيا بدي؟
شما چند صفحه آخر همين تاپيك رو نگاه كن. ببين من چند بار نوشتم كه شكايت كردم و از ديگران هم خواستم شكايت كنند؟
من خودم دوبار زنگ زدم فن آوا ولي جوابي نگرفتم.

قبلا هم گفتم. من دو ماه ديگه بايد از اين خونه اي كه هستم برم. تازه هم 210 تومن ريختم براي تمديد. چكار بايد مي كردم؟
بايد صبر مي كردم با سرعت 12 كار مي كردم؟ يعني دانلود 40 مگ در هر ساعت به جاي 400 مگ؟
تخليه هم كه مي كردم هم پولم مي رفت و هم زمان بر بود تخليه و گرفتن سرويس از يه جاي ديگه كه اون موقع هم بايد از اين خونه مي رفتم.
درست ترين و بهترين كار همين بود كه كردم.

مطمئن هم باش شكايتم رو پيگيري مي كنم و باز هم از همه مي خوام كه شكايت كنن.

روشن شد؟

codex1
21-05-2015, 11:56
دوست عزيز
تهمت زدن چطور؟ آيا شما مي توني جواب تهمت رو اون دنيا بدي؟
شما چند صفحه آخر همين تاپيك رو نگاه كن. ببين من چند بار نوشتم كه شكايت كردم و از ديگران هم خواستم شكايت كنند؟
من خودم دوبار زنگ زدم فن آوا ولي جوابي نگرفتم.

قبلا هم گفتم. من دو ماه ديگه بايد از اين خونه اي كه هستم برم. تازه هم 210 تومن ريختم براي تمديد. چكار بايد مي كردم؟
بايد صبر مي كردم با سرعت 12 كار مي كردم؟ يعني دانلود 40 مگ در هر ساعت به جاي 400 مگ؟
تخليه هم كه مي كردم هم پولم مي رفت و هم زمان بر بود تخليه و گرفتن سرويس از يه جاي ديگه كه اون موقع هم بايد از اين خونه مي رفتم.
درست ترين و بهترين كار همين بود كه كردم.

مطمئن هم باش شكايتم رو پيگيري مي كنم و باز هم از همه مي خوام كه شكايت كنن.

روشن شد؟
ه

خاموش نبود که روشن بشه :)

خوب من دقیق از وضعیت شما خبر نداشتم، اما اینکه عادت ملت ما شده منتظر باشن که از آسمون بک نفر بیاد و لعنت و نفرین کنیم که فکر می کنم خودتون بهتر می دونید، من هم مثل شما تا آخرش هستم و شکایتم و پیگیری می کنم، اما وضعیتی که من از این شرکت توی دفتر مرکزی تهران دیدم شبیه به شرکت خدمات اینترنتی نبود، چون این شرکت هولدینگ هست اینطوری آلان می خوان از مردم پول در بیارن... بریزین جای دیگه...

راستی امیدوارم یک روزی صاحب خونه بشین که مجبور نشین خونه رو تخلیه کنید...

iman2482
21-05-2015, 12:34
سلام
دوستان این محدودیت برای سرویسهای 128-256 و512 اعمال نشده
اگه کارتون در میره از سرویس 512 استفاده کنید

*Forgotten*
21-05-2015, 12:39
سلام
دوستان این محدودیت برای سرویسهای 128-256 و512 اعمال نشده
اگه کارتون در میره از سرویس 512 استفاده کنید

من قبلا پریسدم گفتن بزودی محدود میشن

codex1
21-05-2015, 12:54
در مورد تخلیه و فسخ قرارداد، به من گفتن هیچ پولی عودت داده نمیشه (یعنی از پول بر گردونپن خبری نیست) به همین راحتی و خشمزگييييييييييييييييي

sh93
21-05-2015, 13:06
من که فرم تخلیه رو پر کردم اما گفتن دارن صحبت میکنن که حداقل وضعیت بهتر شه یا برای مشترکین قدیمی اجرا نشه

shat
21-05-2015, 13:08
در مورد تخلیه و فسخ قرارداد، به من گفتن هیچ پولی عودت داده نمیشه (یعنی از پول بر گردونپن خبری نیست) به همین راحتی و خشمزگييييييييييييييييي

تو این یک مورد استثنا 195 حق به شما میده!!! شما میتونید با شکایت به 195 پولتون رو بگیرید! چندین مورد دیدم که ISP گفته پول عودت داده نمیشه اما با شکایت 195 پولو گرفتن

mansoor 7
21-05-2015, 13:46
منم تخلیه میکنم شنبه . احتمالا از مخابرات اصفهان سرویس بگیرم شبانش خوبه انگار ولی پینگ و.. داغون .
خواهشا دوستان کسی پیشنهادی داره دریغ نکنه ممنون

sorooshfm
21-05-2015, 14:04
الان مسئولان فن آوا دارن پست های ما رو میخونن و به ریش ما میخندن میگن بزار اینقدر حرف بزن و غر و ناله کنن ما هم پولمونو میگریم آخرش بالاخره چون همه جا همینه یا همینجا مینونن یا جای دیگه میرن همینجوری چاپیده میشن کلا بهترین راه اینه که اصلا هیچ اینترنتی نگیری که مسئولین هم از خداشونه دقیقا مثل سر گردنه اگرم یک روزی تمام دنیا اینترنت رایگان نشه اینجا نمیشه

samannnn.hannibal
21-05-2015, 15:45
صبح قرار بود برام ایمیل کنن فرم رو تا تخلیه بشه ولی نکردن ظهر زنگ زدم مسئولش نبود زنگ زدم پشتیبانی گفت رفته خونه منم گفتم باشه از طریق 195 جمعش میکنم حالتونو میگیرم / رفتم 195 شکایت کردم گفتم جمع نمیکنند

piishii
21-05-2015, 15:47
اگرم یک روزی تمام دنیا اینترنت رایگان نشه اینجا نمیشه
همین الان شرکت هایی نظیر T-Mobile با یکی دیگه که اسمش رو یادم نمیاد به مشترکین آبونمانشون اجازه میدن توی کشورهای دیگه - فکر کنم T-Mobile نزدیک به 120 یا بیشتر خاطرم نیست- ارتباطات رایگان از نوع تماس و ارسال پیام و اینترنت داشته باشند !! حالا اینجا شب میخوابی صبح پا میشی یک سازی می زنند
من 6 ماه پیش از صبا نت فرار کردم اومدم اینجا
حجم کاریم بی نهایت بالاست که دو ماهه فرصت نکردم شبانه دانلود کنم و میخواستم به همین علت که هی دارم حجم میخرم این ماه نا محدود بگیرم که
خدا لعنتتون کنه، کشورهای دیگه دارند به کجا می رسند و چه کارها میکنند شما اعصاب یک ملت رو داغون کردید به قرآن

reza.karimi
21-05-2015, 15:51
سلام دوستان تخلیه از این شرکت به چه صورتیه چون منم از این شرکت اینترنت دارم قرار با این وضیعت پیش اومده تخلیه کنم ممنون.

codex1
21-05-2015, 16:15
صبح قرار بود برام ایمیل کنن فرم رو تا تخلیه بشه ولی نکردن ظهر زنگ زدم مسئولش نبود زنگ زدم پشتیبانی گفت رفته خونه منم گفتم باشه از طریق 195 جمعش میکنم حالتونو میگیرم / رفتم 195 شکایت کردم گفتم جمع نمیکنند

در کل من هم مثل شما دارم از طریق همین ۱۹۵ اقدام می کنم، اما سوال اینجاست که ما باید قرارداد داشته باشیم یا نه؟

خوب من آلان دارم سعی می کنم قرارداد کتبی بگیرم ازشون با مهر امضا که اگر به دادگاه یا شورای حل اختلاف کشید اونجا حرفی برای گفتن داشته باشیم...

به من گفت تخلیه کنید پولتون می پره مگر اینکه سرویس جدید بگیرین، گفتم نه همین سرویس (۱Mb/ps (۱۰Kb/ps خودمو نگه می دارم تا به نتیجه برسم، نه تخلیه می کنم، نه سرویس عوض می کنم، باید که کلا سختیش خیلی زیاده، اما اگر هر کدوم از ما موفق بشیم که به حقمون برسیم درس عبرت میشه با مردم اینطوری بر خورد نکنند...

می دونم وضعیت به چطوری هست، اما حاضر نیستم از حقم بگذرم...

من که فرم تخلیه رو پر کردم اما گفتن دارن صحبت میکنن که حداقل وضعیت بهتر شه یا برای مشترکین قدیمی اجرا نشه

این یک دروغه برای اینکه شما رو نگه دارن به من همین گفتن که تا شنبه صبر کنید اما هم من شما می دونیم که تا ۱۰۰ سال دیگه هم صبر کنیم برای این شرکت هیچ کاری نمی کنه، اگر می خواستن فکر کنند که از اول فکر می کردند و کار به اینجا نمی رسید....

sorooshfm
21-05-2015, 16:23
در کل من هم مثل شما دارم از طریق همین ۱۹۵ اقدام می کنم، اما سوال اینجاست که ما باید قرارداد داشته باشیم یا نه؟

خوب من آلان دارم سعی می کنم قرارداد کتبی بگیرم ازشون با مهر امضا که اگر به دادگاه یا شورای حل اختلاف کشید اونجا حرفی برای گفتن داشته باشیم...

به من گفت تخلیه کنید پولتون می پره مگر اینکه سرویس جدید بگیرین، گفتم نه همین سرویس (۱Mb/ps (۱۰Kb/ps خودمو نگه می دارم تا به نتیجه برسم، نه تخلیه می کنم، نه سرویس عوض می کنم، باید که کلا سختیش خیلی زیاده، اما اگر هر کدوم از ما موفق بشیم که به حقمون برسیم درس عبرت میشه با مردم اینطوری بر خورد نکنند...

می دونم وضعیت به چطوری هست، اما حاضر نیستم از حقم بگذرم...

این یک دروغه برای اینکه شما رو نگه دارن به من همین گفتن که تا شنبه صبر کنید اما هم من شما می دونیم که تا ۱۰۰ سال دیگه هم صبر کنیم برای این شرکت هیچ کاری نمی کنه، اگر می خواستن فکر کنند که از اول فکر می کردند و کار به اینجا نمی رسید....

من که چشمم آب نمیخوره بتونی حقتو بگیری اینا پشتشون به بالا و وارد کنندگان پهنای باند(مافیای اینترنت) گرمه کاری از دست من و شما بر نمیاد وگرنه تا حالا اینقدر عرض اندام نمی کردن اینا میخوان همه بابت هر گیگ استفاده چند هزار تومان پول بدن و بریزن تو جیب هاشون که ته هم نداره شما حساب کن اگه هر stm رو میخواستن نامحدود بین مشترک هاشون با قیمت کنونی به اشتراک بزارن چندین میلیون سود میکردن ولی حالا میخوان با حجمی کردن اینترنت و اعمال محدودیت بر روی نامحدود و مجبور کردن کاربر به استفاده از اینترنت حجمی و به دنبالش خرید ترافیک گران چندین برابر بیشتر از قبل پول به جیب بزنن

sh93
21-05-2015, 16:29

منم گفتم نه قربون دستت.
فرم تخلیه رو پر کردم و فعلا به دنبال یه جای بهترم

اینم فرم تخلیه .برتون آپلود میکنم. همراه اسکن کارت ملی باید یفرستید
( عزیزی که برات نفرستادن : صح یه آقایی بود که ظرفیت میل باکسش پر شده بود برا همین نه میتونست بفرسته و نمیتونست میل دریافت کنه و اینم خودش نمیدونست :| ساعت 1 که دوباره زنگیدم یه خانوم بود که بعد 3-4 دقیقه تازه فهمید و همون موقع میل رو فرستاد)

codex1
21-05-2015, 16:29
سلام دوستان تخلیه از این شرکت به چه صورتیه چون منم از این شرکت اینترنت دارم قرار با این وضیعت پیش اومده تخلیه کنم ممنون.

وضعیت این شرکت از ۲۸ اردبیهشت سال ۹۴ یعنی همین چند روز پیش وخیم شد، افتضاح شد و در آخر مزخرف...

اگر با تخلیه صدمه از نظر مالی به شما نمی زنه که این اولین پیشنهاد منه.
اما اگر می خوایید از حقتون دفاع کنید و می توانید صبر کنید از طریق شماره تلفت ۱۹۵ و سایت ۱۹۵ شکایت خودتون ثبت کنید و پیگیری کنید تا به نتیجه برسید.

دوستان در کل تمام تقصیر ها گردن مدیر عامل جدیدکه دارن توی شرکت خودی نشون میدن برای سود دهی بیشتر!!!... با پایمال کردن حق مشترکین...

codex1
21-05-2015, 16:32
دوستان یک خواهش از این به بعد اگر در حال اطلاع رسانی هستید لطف کنید شهرتون اعلام کنید، برای مشخص شدن بهتر وضعیت.

از همگی ممنونم...

payampop
21-05-2015, 16:34
وزیر ارتباطات: برای تحول در وضعیت اینترنت مصمم هستیم

به گزارش ایرنا، محمود واعظی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران زنجان با تاکید بر اینکه موضوع اینترنت و رفع مشکلات این بخش یکی از دغدغه های اساسی و مهم این وزارتخانه و دولت به شمار می رود، افزود: بر این اساس تلاش می شود سرعت اینترنت و مواردی را که مورد نظر مردم به ویژه دانشگاهیان، مراکز عمومی کشور و واحدهای کسب کار نیاز دارند تامین شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر رتبه بندی اعلام شده موسسه بین المللی در ارتباط با وضعیت اینترنت کشورهای جهان افزود: رتبه بندی متعددی در این بخش وجود دارد و در یکی از این رتبه بندی ها که در رابطه با زیر ساخت های کشور در این بخش اعلام شده نسبت به سال گذشته پنج رتبه ترقی کرده ایم.

وی یادآور شد: هنوز در این بخش با معیارهای جهانی فاصله داریم و برای ارتقای بیشتر باید کار و تلاش بیشتری انجام شود.

codex1
21-05-2015, 16:41
وزیر ارتباطات: برای تحول در وضعیت اینترنت مصمم هستیم

به گزارش ایرنا، محمود واعظی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران زنجان با تاکید بر اینکه موضوع اینترنت و رفع مشکلات این بخش یکی از دغدغه های اساسی و مهم این وزارتخانه و دولت به شمار می رود، افزود: بر این اساس تلاش می شود سرعت اینترنت و مواردی را که مورد نظر مردم به ویژه دانشگاهیان، مراکز عمومی کشور و واحدهای کسب کار نیاز دارند تامین شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر رتبه بندی اعلام شده موسسه بین المللی در ارتباط با وضعیت اینترنت کشورهای جهان افزود: رتبه بندی متعددی در این بخش وجود دارد و در یکی از این رتبه بندی ها که در رابطه با زیر ساخت های کشور در این بخش اعلام شده نسبت به سال گذشته پنج رتبه ترقی کرده ایم.

وی یادآور شد: هنوز در این بخش با معیارهای جهانی فاصله داریم و برای ارتقای بیشتر باید کار و تلاش بیشتری انجام شود.

آلان یعنی سرویس های نامحدود از تمام ISPها جمع می کنن مردم مجبور به خرید سرویس های حجمی گرون ؟؟؟؟

codex1
21-05-2015, 16:45
اگر دنبال شواهد هستید، به شکایت های در انتظار سایت ۱۹۵ و همینطور تماس های مکرر ما سازمان تنطیم مقررات مراجعه کنید.

khoodet
21-05-2015, 17:01
آلان یعنی کسی نیست به گوش وزیر برسونه که به قول دستمون همین مافیا دارن سرویس های نامحدود از تمام ISPها جمع می کنن مردم مجبور به خرید سرویس های حجمی گرون ؟؟؟؟

یا اینکه وزیر هم خبر داره فقط داره آرامش می ده که درست میشه، هی درست میشه، داریم درستش می کنیم، فقط یکم از معیارها عقب هستیم، کم مونده برسیم، سرعت توی منتطقه خوبه، و.... از این حرف ها قول قرار های همشگی...

عزیزم مافیا کجا بود
مگر چند وقت پبش معاون وزیر مصاحبه نکرد که مبنای اینترنت ایران محدود هست نه نامحدود:n21:
خودشون همین رو میخوان اون موقع شما دنبال مافیا هستی

payampop
21-05-2015, 18:44
دوستان جریان این چیه ؟ واقعاً تاثیر داره ؟ کسی امتحان کرده ؟ روی فن اوا هم جواب می ده ؟

"با استفاده از سرویسی جدید و نو از سوی ما ،شما میتوانید با همان سرعتی که در روز و به طور عادی دانلود می کنید در ترافیک شبانه هم با همان سرعت دانلود خود را انجام دهید و از ترافیک شبانه رایگان با سرعت بالا لذت ببرید.
سرور سایت شبانه از طرفی به شبکه داخلی ایران (اینترانت ملی) و از طرفی با پورت 1000 مگابیت به اینترنت جهانی متصل است لذا شما با استفاده از سرویس افزایش سرعت به سرور ما متصل می شوید و چون سرور واقع در ایران است از طرف شرکت ADSL طرف قراردادتان سرعت شما در ترافیک شبانه محدود نمی شود."

samannnn.hannibal
21-05-2015, 19:43
منم گفتم نه قربون دستت.
فرم تخلیه رو پر کردم و فعلا به دنبال یه جای بهترم

اینم فرم تخلیه .برتون آپلود میکنم. همراه اسکن کارت ملی باید یفرستید
( عزیزی که برات نفرستادن : صح یه آقایی بود که ظرفیت میل باکسش پر شده بود برا همین نه میتونست بفرسته و نمیتونست میل دریافت کنه و اینم خودش نمیدونست :| ساعت 1 که دوباره زنگیدم یه خانوم بود که بعد 3-4 دقیقه تازه فهمید و همون موقع میل رو فرستاد)

منم با همین خانوم بی ادب و عصبانی صحبت کردم که انجام نداده

samannnn.hannibal
21-05-2015, 19:49
دوستان جریان این چیه ؟ واقعاً تاثیر داره ؟ کسی امتحان کرده ؟ روی فن اوا هم جواب می ده ؟

"با استفاده از سرویسی جدید و نو از سوی ما ،شما میتوانید با همان سرعتی که در روز و به طور عادی دانلود می کنید در ترافیک شبانه هم با همان سرعت دانلود خود را انجام دهید و از ترافیک شبانه رایگان با سرعت بالا لذت ببرید.
سرور سایت شبانه از طرفی به شبکه داخلی ایران (اینترانت ملی) و از طرفی با پورت 1000 مگابیت به اینترنت جهانی متصل است لذا شما با استفاده از سرویس افزایش سرعت به سرور ما متصل می شوید و چون سرور واقع در ایران است از طرف شرکت ADSL طرف قراردادتان سرعت شما در ترافیک شبانه محدود نمی شود."

فقط واسه نت محدود هست نه نامحدود

masoudboy
21-05-2015, 20:51

بله کاملا درست هست
این روش روی آسیاتک و شاتل به خوبی جواب میده و فعلا تنها راه دانلود ارزان در ایران همین
راه هست و هیچ راه دیگه ای موجود نداره
البته من آسیاتک را بهتر از شاتل می دونم
شاتل شرکت فوق العاده حقه باز و زیرکی هست البته اینترنتش در سرویس های حجمی
واقعا عالی و با ثبات هست و بهترین پینگ را هم داره ولی برای دانلود آسیاتک بهتر هست ...

دوستانی هم که فن آوا دارن هیچ امیدی به بهبود وضعیت نداشته باشن
این شرکت مدیریتش عوض شده و سیاست های جدیدی در پیش گرفته
به زودی هم شاید در شبانه رایگان این شرکت سیاست های صبانت و پارس پیاده بشه
پس بهتره هر چه زودتر تخلیه را انجام بدین ...

*Forgotten*
21-05-2015, 21:16

این روش زمانی کارمیکنه که سرعت شما با سرور داخلی بالا باشه و سرور خارجی بسیار پایین
با اکانت تست هم امتحان کردم فایده ای نداره

amirpers
21-05-2015, 21:44
دوستان یه سوال.
اگه ترافیکت باقی مونده باشه در پایان ماه و سرویست رو تمدید کنی آیا باقی می مونه و با ماه بعد جمع میشه یا می سوزه؟

*Forgotten*
21-05-2015, 21:51
دوستان یه سوال.
اگه ترافیکت باقی مونده باشه در پایان ماه و سرویست رو تمدید کنی آیا باقی می مونه و با ماه بعد جمع میشه یا می سوزه؟

منتقل نمیشه و سوخت میکنه

شما میتونید روزانه 1 گیگ هم از حجمتونو دانلود کنید در غیر ساعات دانلود شبانه تا سر ماه 10 گیگ براتون بمونه یکی-دو روز آخر هم اون 10 گیگ رو یه جا بزارید برای دانلود :n02:

codex1
22-05-2015, 06:58
عزیزم مافیا کجا بود
مگر چند وقت پبش معاون وزیر مصاحبه نکرد که مبنای اینترنت ایران محدود هست نه نامحدود:n21:
خودشون همین رو میخوان اون موقع شما دنبال مافیا هستی

وجود داره، شما یک نگاهی به مدیر عامل های شرکت‌های خصوصی معروف به ندا یا همون papهای Public Access Provider کشور بندازیم، می بینید که همگی رابطه ای تنگاتنگ با هم دارند.

mrm2007
22-05-2015, 10:37
من اصفهان هستم. دیشب هم شبانه من دوباره حدود ۲.۵ تا ۳ نیمه شب قطع شده و دیگه وصل نشده!! توی همون نیم ساعت هم حدود ۱۰۰ مگ گرفته! یعنی .....

من قبل از فناوا هم آسیاتک داشتم که حجم خوری در حد اعلا داشت. من الان در فناوا کارم با ۳-۴ گیگ روزانه نهایتا راه میوفته ولی آسیاتک ۶ گیگ رو هم کم می آوردم! اگه اینم بخواد اینجوری بشه موندم کجا باید برم! قبلش هم صبانت بود که بااون هم توی ۳ ماه ۱۰-۱۱ گیگ مصرف میکردم که موضوع شبانه رو راه انداخت.

من کلا یک سرویسی میخوام که ۳- 4 گیگ درماه و با شبانه حدودا ۱۵ گیگ بشه دانلود کرد. پیشنهاد تون چیه؟

Sent from Nexus 7 via Tapatalk

codex1
22-05-2015, 10:56
دوستان به هیچ عنوان این حرفی که به عنوان قانون سازمان تنظیم مقررات توسط فروش یا پشتیبانی یا صدای مشتری زده میشه باور نکنید، چون من سوال کردم به هیچ هنوان روی سرویس های GU طلایی ۱Mb/pc یا 2Mb/ps طلایی این مورد دزدی اعمال نشده (چون گرون تر هستن) و وقتی شما معترض میشید که چرا این مورد روی سرویس BU یا برنزی اعمال شده به شما می گن با ماهی ۲۰۸ هزار تومن می تونید برای ۱Mb/ps از اون یکی سرویس استفاده کنید.

sorooshfm
22-05-2015, 11:43
دوستان به هیچ عنوان این حرفی که به عنوان قانون سازمان تنظیم مقررات توسط فروش یا پشتیبانی یا صدای مشتری زده میشه باور نکنید، چون من سوال کردم به هیچ هنوان روی سرویس های GU طلایی ۱Mb/pc یا 2Mb/ps طلایی این مورد دزدی اعمال نشده (چون گرون تر هستن) و وقتی شما معترض میشید که چرا این مورد روی سرویس BU یا برنزی اعمال شده به شما می گن با ماهی ۲۰۸ هزار تومن می تونید برای ۱Mb/ps از اون یکی سرویس استفاده کنید.

بله دیگه دیوانه مگه اینکه آدم دیوانه باشه سرویس طلایی ۱ مگ بگیره دیگه هزینه اینترنت همه داره کمتر از ۵۰ تومان نمیشه کم کم همینجوری محدودیت ها و قیمت ها را دارن افزایش میدن اینجوری هم به هدفشون که محدود شدن دسترسی مرپجدم به اینترنت هست میرسن و هم به اینترنت به عنوان بودجه نگاه میکنن کلا الان بی شوخی همه دور و برمون پر از کلاهبردار و دزد شده برای همین هست که هیچوقت پیشرفت نمیکنیم

mansoor 7
22-05-2015, 12:25
کسی 512 gu داره ؟ سرعت دانلودش رو 130 هست؟

armin4
22-05-2015, 13:55
سرویس های نامحدود محدود کردن الان سرویس های حجمی شبانه رایگان هم محدود شده یا نه؟؟؟

navid_fo
22-05-2015, 14:01
برای شاتل بعد چند روز همیشه بوده محدود میکردن تا اونجایی که من داشتم و دارم

sorooshfm
22-05-2015, 14:49
اه لعنت بهشون با ۸ کیلوبایت وب هم نمیتونی نگاه کنی شده عین دیال آپ

shah125
22-05-2015, 15:29
فن آوا داغون ترین شرکت اینترنتی ایران بود

یوزرهاش از همه کمتر بود ، در واقع هز شرکتی برشکست میشد (لایزر ، کاراامین) یوزرهاشو فن آوا می خرید

شرکت بزرگ و موفقی هست شاخه های زیادی داره ولی تو اینترنت پرسرعت نه

از وقتی اومد طرح نامحدود رو به این شکل مطرح کرد ، تمام یوزرهای شاکی شرکت های دیگه رو جذب کرد

نمونش من و شما که شاید 1/1000 اون چیزی که تو 1 سال گذشه جذب کرده هم نباشیم

ولی توجه داشه باشید اینترنت نامحدود برای هیچ شرکتی سود نداره ، هر مگابیت سرعت به شرطی که stm-1 155 مگابیتی بخری برات نزدیک 200 تومن می افته

بعد چطور بیاد 1 مگ رو 70 تومن به یوزری بفروشه که 24 ساعته اشغالش میکنه ؟؟؟؟

خوب اینجا میاد از پهنای باند بدون استفاده سرویس های محدود استفاده میکنه تا جبران کنه

یعنی این به اون در

واسه اینه که اون دوستمون اشاره کرد تو 1 سال گذشته موفق بوده و سیر صعودی داشته ولی مدیر عامل عوض میشه دیگه طرح رو بر میداره ، چیزی که از اول هم مشخص بود یک روزی برداشته میشه

یوزر کمتر ولی درآمد نه اینطوری که یوزر زیاد باشه ولی هزینه ها بیشتر چون اکثرا نامحدود هسن

بنده خودم نمایندگی آسیاتک دارم میدونم نامحدود با سرعت واقعی یعنی ضرر

حالا شما داشته باش بیشتر یوزرهای 93 که جذب شدن نامحدود بودن اونم بدون محدودی سرعت

لپ مطلب اینکه نمیشد به آینده سرویس های فن آوا امیدوار بود ، بنده هم تو این 1 ساله بعد از اینکه مخابرا نامحدود رو برداش اومدم فن آوا و چون لایسنس هست و هزینه هاش بالاتر خوشبختانه محدودیت نداره ولی به شما پیشنهاد میکنم دنبال شرکت دیگه نرید و خودتونو خسته نکنید ، جیزی که شما داشتید حداقل تو این یک سال دیگه نخواهید داشت ، بقیه قبل اینا به این نتیجه رسیدن و کلا

با برداشته شدن نامحدود فن آوا ، دیگه سرویس اینترنتی به نام نامحدود در ایران وجود ندارد !!!

sorooshfm
22-05-2015, 16:18

یوزرهاش از همه کمتر بود ، در واقع هز شرکتی برشکست میشد (لایزر ، کاراامین) یوزرهاشو فن آوا می خرید

از وقتی اومد طرح نامحدود رو به این شکل مطرح کرد ، تمام یوزرهای شاکی شرکت های دیگه رو جذب کرد

ولی توجه داشه باشید اینترنت نامحدود برای هیچ شرکتی سود نداره ، هر مگابیت سرعت به شرطی که stm-1 155 مگابیتی بخری برات نزدیک 200 تومن می افته

خوب اینجا میاد از پهنای باند بدون استفاده سرویس های محدود استفاده میکنه تا جبران کنه

یعنی این به اون در

واسه اینه که اون دوستمون اشاره کرد تو 1 سال گذشته موفق بوده و سیر صعودی داشته ولی مدیر عامل عوض میشه دیگه طرح رو بر میداره ، چیزی که از اول هم مشخص بود یک روزی برداشته میشه

یوزر کمتر ولی درآمد نه اینطوری که یوزر زیاد باشه ولی هزینه ها بیشتر چون اکثرا نامحدود هسن

حالا شما داشته باش بیشتر یوزرهای 93 که جذب شدن نامحدود بودن اونم بدون محدودی سرعت

لپ مطلب اینکه نمیشد به آینده سرویس های فن آوا امیدوار بود ، بنده هم تو این 1 ساله بعد از اینکه مخابرا نامحدود رو برداش اومدم فن آوا و چون لایسنس هست و هزینه هاش بالاتر خوشبختانه محدودیت نداره ولی به شما پیشنهاد میکنم دنبال شرکت دیگه نرید و خودتونو خسته نکنید ، جیزی که شما داشتید حداقل تو این یک سال دیگه نخواهید داشت ، بقیه قبل اینا به این نتیجه رسیدن و کلا

با برداشته شدن نامحدود فن آوا ، دیگه سرویس اینترنتی به نام نامحدود در ایران وجود ندارد !!!
نخیر اونقدرهایی که شما میفرمایید دوست عزیز برای شرکت گرون در نمیاد و مطمئن باشید ضرر هم نکرده بلکه سود هم کرده ولی منتها سود فروش سرویس حجمی چندین برابر نامحدود هست البته تو ایران اینجوریه چون تو خارج از ایران آسایش مردمشون و رفاه براشون مهمه هیچوقت خانگی رو محدود نمیدن و نامحدوداشونم منصفانه من درآوردی این شرکت ها نیست و به هر حال باید از بین این همه دزد باید رفت بین دزدی که کمتر ازت دزدی میکنه یا این که کلا از اینترنت استفاده نکنی چون در حال حاضر تمام اینترنت ایران حالت گرانفروشی و کم فروشی و حجم فروشی و حجم دزدی داره و کسی هم معترض نمیشه و راحت هر بلایی بخوان سر کاربر در میارن تا بیشتر جیبشو خالی کنن

sorooshfm
22-05-2015, 16:26
[QUOTE=sorooshfm;8630227]نخیر اونقدرهایی که شما میفرمایید دوست عزیز برای شرکت گرون در نمیاد و مطمئن باشید ضرر هم نکرده بلکه سود هم کرده ولی منتها سود فروش سرویس حجمی چندین برابر نامحدود هست البته تو ایران اینجوریه چون تو خارج از ایران آسایش مردمشون و رفاه براشون مهمه هیچوقت خانگی رو محدود نمیدن و نامحدوداشونم منصفانه من درآوردی این شرکت ها نیست و به هر حال باید از بین این همه دزد باید رفت بین دزدی که کمتر ازت دزدی میکنه یا این که کلا از اینترنت استفاده نکنی چون در حال حاضر تمام اینترنت ایران حالت گرانفروشی و کم فروشی و حجم فروشی و حجم دزدی داره و کسی هم معترض نمیشه و راحت هر بلایی بخوان سر کاربر در میارن تا بیشتر جیبشو خالی کنن بالفرض الان اگه مشترکین نامحدود رفتن محدود باز یک بلایی سر شبانه میارن اونوقت چکار میکنن؟! میرن باز یک شرکت دیگه و همین آش و همین کاسه

tourjan
22-05-2015, 17:30
اون دوستانی که زنگ زدن به شرکت و درخواست فرم جمع آوری دادن خودشون مستقیم ثبت نام کرده بودن یا از طریق نماینده؟ من از طریق نماینده یوزر فن آوا شدم باید با نماینده تماس بگیرم؟
در ضمن اگه شما رو واسه جمع آوری بیشتر از 3 روز علاف کردن برین 195 شکایتتون رو ثبت کنید حداکثر تا فرداش ترتیب اثر میدن من خودم تجربشو دارم.

linuxx2011
22-05-2015, 19:54

یعنی این به اون در

مگه قراره نامحدودا رو بردارن؟؟

Fanava-Mashhad
22-05-2015, 20:06
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
متاسفانه اینقدر حجم نارضایتی زیاده که فرصت نشد همه رو بخونم، باید به اطلاعتون برسونم متاسفانه با تغییر بعضی سیاست های شرکت فن آوا در خصوص بعضی از سرویس های نامحدود، همه کاربران و نمایندگان این شرکت شوکه شده اند. طبق جلساتی که هفته گذشته در دفتر مرکزی تهران داشتیم، حدس من بر اینه که انشاا... سیاستشونو اصلاح کنند. فعلا روی سروی های 1 مگ به بالا سیاست مصرف منصفانه اعمال شده و بدون اطلاع رسانی به هیچ نماینده ای هم اتفاق افتاده. از دوستان عزیز خواهش می کنم در صورتی که براشون امکان پذیر هست تا پایان هفته آینده تحمل کنند تا شرکت تصمیم درستی بگیره و فقط و فقط با دفتر مرکزی تهران پیگیری کنید. در غیر این صورت باید در خصوص اشتراک سرویس و حتی نمایندگی این شرکت تجدید نظر بشه.
البته من خیلی به آینده امیدوارم و احتمالا با توجه به فشار بسیار زیادی که به صورت ناگهانی به بخش امور مشتریان و فروش وارد شده، تصمیم متعادل تری در این خصوص گرفته میشه.

sh93
22-05-2015, 20:19
متاسفانه اینقدر حجم نارضایتی زیاده که فرصت نشد همه رو بخونم، باید به اطلاعتون برسونم متاسفانه با تغییر بعضی سیاست های شرکت فن آوا در خصوص بعضی از سرویس های نامحدود، همه کاربران و نمایندگان این شرکت شوکه شده اند. طبق جلساتی که هفته گذشته در دفتر مرکزی تهران داشتیم، حدس من بر اینه که انشاا... سیاستشونو اصلاح کنند. فعلا روی سروی های 1 مگ به بالا سیاست مصرف منصفانه اعمال شده و بدون اطلاع رسانی به هیچ نماینده ای هم اتفاق افتاده. از دوستان عزیز خواهش می کنم در صورتی که براشون امکان پذیر هست تا پایان هفته آینده تحمل کنند تا شرکت تصمیم درستی بگیره و فقط و فقط با دفتر مرکزی تهران پیگیری کنید. در غیر این صورت باید در خصوص اشتراک سرویس و حتی نمایندگی این شرکت تجدید نظر بشه.
البته من خیلی به آینده امیدوارم و احتمالا با توجه به فشار بسیار زیادی که به صورت ناگهانی به بخش امور مشتریان و فروش وارد شده، تصمیم متعادل تری در این خصوص گرفته میشه.

عزیز من 2 روز بیشتر ندارم اکانت وایسم تا پایان هفته دیگه ؟ یا 70 تومن دوباره بدم واسه این اینترنت دایل آپی؟!
اینجا درست بشو نیست دیگه :)
مصرف منصفانه رو میزارید باشه قبول همه جا گذاشتن ، اما :
1- بدون اطلاع ، پارس آنلاین و همه اومدن شبانه رو حذف کنن از 1 ماه قبل اطلاع دادند
2- سرعت رو در حالت عاذی 1 مگ از 130 به 85 رسوندید. تماس گرفتم تهران میگن نه بیشتر نمیکنیم میگم مگه ضریب 8 نباید اعمال بشه میگه دارم میگم دیگه از 90 بالاتر نمیدیم بهت :|
3- هیچ تفاوتی برای کاربران جدید و قدیمی قائل نشد و برای همه طرح رو اجرا کرد.
4- هر موردی که قراره اجرا کنن باید به صورت واضح در قرارداد و سایت و.. قید بشه .کجا نوشته شده 1مگ bu بعد از 40 گیگ سرعت میشه اینترنت 128 و حتی کمتر؟؟ حتی هنوز هم هیچ چیزی ننوشتن و در پنل زدن : 1 مگ bu با ترافیک نامحدود
5 - اگه طرحی رو اجرا میکنین برای همه اجرا کنید روی مثلا gu طرح رو نزاشتین که مردم برن 200 تومن پول واسه اون طرح بدن؟

سرعت من الان از دایل آپ هم کمتره 70 تومن برای این بدیم؟ 128 مخابرات الان سرعتش از سرویس من بالاتره.
به شخصه شکایت کردم و دنبالش هم میرم. تخلیه کردم و برای چند نفر از دوستانم هم تخلیه کردم. از باعث و بانیش هم نمیگذرم حالا هی پولاشو بزاره رو هم

sorooshfm
22-05-2015, 20:31
من که باور نمی کنم اگه میخواین جلوی ریزش کاربران رو بگیرین حداقل نرخ سرعت دانلود نامحدود ۱ مگ پس از حداقل ترافیک دریافتی در روز به نصف کاهش پیدا کنه نه اینکه ۱۲ برابر کم کنین

linuxx2011
22-05-2015, 20:37
اقا ممکنه خواهشا یکی جواب ما رو بده؟ من مدتی هست نبودم و خیلی دانلود نکردم سرویسمم داره تموم میشه ممکنه بگین چی شده؟ قانون مصرف منصفانه رو فعال کردن؟ممنون میشم یکی جواب بده.باتشکر

sh93
22-05-2015, 20:52
اقا ممکنه خواهشا یکی جواب ما رو بده؟ من مدتی هست نبودم و خیلی دانلود نکردم سرویسمم داره تموم میشه ممکنه بگین چی شده؟ قانون مصرف منصفانه رو فعال کردن؟ممنون میشم یکی جواب بده.باتشکر

سلام بله فعال کردن شما اگه 1 مگ داری روزی بیشتر از 1 گیگ بگیری سرعتت رو میارن روی 12kbps یه جوری که سایت خودشونم نتونی باز کنی.

linuxx2011
22-05-2015, 21:02
سلام بله فعال کردن شما اگه 1 مگ داری روزی بیشتر از 1 گیگ بگیری سرعتت رو میارن روی 12kbps یه جوری که سایت خودشونم نتونی باز کنی.

من‌الان ۱ سالو نیمه نامحدوداشو دارم اونم ۵۱۲ تا الان مشکلی نداشته‌‌حالا با این اوصاف شما کجا رو پیشنهاد میدین؟ در ضمن اپلود فن اوا رایگانه؟

sh93
22-05-2015, 21:14
من‌الان ۱ سالو نیمه نامحدوداشو دارم اونم ۵۱۲ تا الان مشکلی نداشته‌‌حالا با این اوصاف شما کجا رو پیشنهاد میدین؟ در ضمن اپلود فن اوا رایگانه؟

روی 512 گویا هنوز فعال نشده اما میشه اونم نگران نباشید:) من بودم تمدید نمیکردم.
من خودم دنبال یه جای بهترم اما هر تاپیکی سر میزنی هر ISP یه مشکلی داره.
به شخصه یا میرم 512 نامحدود پارس و یا 512 نامحدود مخابرات
شاتل محدود میکنه، های وب داره مشکل پیدا میکنه و حجم دزدی و ... کلا همشون مشکل دارن.انتخاب بین بد و بدتره

seetherali
22-05-2015, 21:15
من که باور نمی کنم اگه میخواین جلوی ریزش کاربران رو بگیرین حداقل نرخ سرعت دانلود نامحدود ۱ مگ پس از حداقل ترافیک دریافتی در روز به نصف کاهش پیدا کنه نه اینکه ۱۲ برابر کم کنین

تعرفه های نامحدود باید از بیخ عوض شه ! سرعت 1 مگ نامحدود گرفتی باید سرعت اسمی باشه طی دوره.

samannnn.hannibal
22-05-2015, 21:26

جناب من هم که اینترنت حجمی دارم جدیدا داره ازم حجم دزدی میشه / تخلیه کردم و به همه خواهم گفت از فن آوا سرویس نگیرن / راستی از همین حالا ورشکستگی شما رو تسلیت میگم

Tohid
22-05-2015, 21:36
به معنی حقیق کلمه نوعی دزدی حساب میشه
شکی نیست که اگه به یکباره ازین ظلم و کلاهبرداری جدا شویم خود شرکت و مسولینش در چالش بزرگی قرار خواهند گرفت. این نوع قوانین بیشتر شبیه به عقب گرد می باشد.
من عاشق چشمو ابروی طرفم نبودم که بخوام 4.5 ماه پول بی زبون بریزم به حسابشون و بدون هماهنگی در اقدامی دغل کارانه و دزدانه بدون اینکه هماهنگی انجام بشه با مقرمردم چنین کاری بکنند.
به این کار خیانت در امانت میگن.. حالا میخواد پول بیشتری داشته باشی اول باید اطلاع رسانی کنی ..
حتی سایت و مشخصات به صورت قبل می باشد.. قانون حدیدی هم که جدیدا اعمال نشده پس این خطا ورا باید خودشون توضیح بدهند.
من خودم چون کارم در همین ضمینه هست بالای 50.60 مشتری برای این شرکت معرفی کردم که از فردا
سعی بر باطل کردن این ها دارم..
حروم خوری هم شرایطی داره ولی اینا حروم زاده هستند که شرایط حروم خوری را زیر پا گذاشتن.

piishii
22-05-2015, 23:36
6 ماه پیش سرویس عوض کردم یک هفته اینترنت نداشتم و کارم چون با اینترنت هست هر دقیقه اش برام ضرر بود
دلم خوش بود از اون صبا نت دزد بعد 8 سال جدا شدم میام یک سرویسی که شرف داره و قد پولی که میدم آش میخورم
به همه هم شروع کردم به توصیه ی فن آوا یعنی یک اصل تجارت یعنی Word-of-Mouth Advertising... خوشحال هم بودم
ولی الان اگه قرار باشه محدود بشم چون کارم با اینترنت است اصلا از ترسم دانلود نمیکنم
اصلا نمیدونم دارم گیجی میگیرم
سه دهه از خدا عمر گرفتم 13 ساله توی اینترنت دارم فعالیت میکنم هیچوقت آرامش در این زمینه ندیدم...
مطمئن هم هستم همه هم سن و سال های من و مخصوصا نسل نوینی که حالا نسبت به ما امکانات بیشتری داشته اند هم از این وضعیت ناراحتی اند....
واقعا تا کی ؟ من الان باید چکار کنم ؟
دوباره باید سرویس رو عوض کنم ؟ دوباره باید یک هفته ضرر کنم ؟ دوباره باید برم یک جای دیگه یک ماه دو ماه، ان ماه بعد همین آش و کاسه ؟
یک تریبون توی این مملکت نیست ما ها بریم بالاش داد بزنیم خسته شدیم از این بی ثباتی؟
مردم اون ور آب روی بستر اینترنت یخچال خانه شون رو کنترل میکنند ما اینجا سر مگ و گیگ داریم تو سر و کله هم میزنیم....
4 سال پیش توی فیسبوک پوکر بازی می کردم به یک انگلیسی گفتم سرعتت چنده :n28::n28::n28: گفت 20 مگ
گفت مال تو چنده ؟ گفتم 128 کیلو.... گفت دیوانه ای هذیون میگی ؟ باورش نمیشد و سر میز کلی دست برام گرفتن:n28:
توی این 4 سال چقدر پیشرفت بوده..... ؟
ما عینا توی جهنمیم

codex1
22-05-2015, 23:57

یعنی این به اون در

دوست گ‍ر‍امی ش‍ما بر چه ‍اساسی می فرمایید که به ضرر ISPها هست؟؟؟

اول از همه و یک سوال مهم آیا هیچ کدوم از ISPها چه بهترین و جه بدترین اونها به فکر مشترکین هستند؟؟ آیا شده که هیچ کدوم از اینها حاضر باشن از سودشون بگذرن تا مشترک راضی باشه؟؟؟

به قول یکی از دوستان شرکت های مثل شاتل و آسیانک با پنبه سر مردم می برند! و شرکت های مثل فن آوا با سمباته!!!...

آیا حاضر هستن سودشون با مشترکین نقسیم کنند؟؟؟

سرعت در خواستی = 1024Mb/ps
انتظار از سرویس دریافتی= حدود 110Kb/ps البته با تقسیم ۸/۱
سرعت سرویس دریافتی = 8Kb/ps

mrm2007
23-05-2015, 06:57
با سلام

امروز برخلاف 2 روز گذشته در تایم رایگان قطع نشد (که دیگه وصل نشه) ولی نوسان سرعت به شدت بالا موجود بوده و سرعت میانگین هم نصف شبهای قبل از این بازیها بود.

codex1
23-05-2015, 11:00
دوستان کسی SLA یا گواهی سطح خدمات شرکت فن آوا رو داره؟؟؟

یا نمونه قرار داد با این شرکت، خیلی مهمه بتونم ببینمش لطف می کنید اگر یک نمونه فایلشو رو در اختیار من بگذارید..

shat
23-05-2015, 11:19
لینک SLA

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

codex1
23-05-2015, 11:31
لینک SLA

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنونم دوست گرامی، نمونه قرارداد هم دارید برای من لطف کنید ارسال کنید؟

armin4
23-05-2015, 13:35
دوستانی که از سرویس نامحدود میخوان استفاده کنن یه سر به سایت شرکت پیشگامان بزنید البته تو سایتش طرح نامحدود نزده ولی تو پنل کاربریش برای تمدید اشتراک داره سرویس 512 نامحدود قیمت 59 تومن و سرویس 1مگ نامحدود قیمت 105 تومن فکر کنم مصرف منصفانه نداشته باشه حالا شما یه زنگ بزنید در مورد سرویس های نامحدودش سوال کنید .شماره 23545

hadi777
23-05-2015, 14:04
واسه منکه خیلی تعجب داره این حرکت فن آوا! چی گفته بودیم چی شد!! مثلا میخواستن بهتر کنند...
در ضمن کی گفته مدیریت فن آوا عوض شده تا جایی که من میدونم خیلی وقته طراوتی هستند

imanhalab
23-05-2015, 14:23
بنظرم بهترین سرویس همین نامحدود پیشگامان اگه تا آخر هفته شرایط عوض نشد تخلیه میکنم
تعرفه نامحدود پیشگامان اصفهان

shat
23-05-2015, 14:32
ممنونم دوست گرامی، نمونه قرارداد هم دارید برای من لطف کنید ارسال کنید؟

نه متاسفانه ندارم

sorooshfm
23-05-2015, 14:43
بچه ها دیشب شبانه ۱ مگ سرعتش چقدر بود؟ کسی خبر نگرفته کی قراره تصمیم نهایی رو بگیرن چون یکی از نمایندگی ها گفت قراره جلسه بزارن شاید شرایط رو عوض کنن

codex1
23-05-2015, 14:44
سلام به دوستان

طبق پیگیری های که من تا همین امروز شنبه ۲ خرداد داشتم، نه به صورت حتمی اما به احتمال زیاد قرار هست که سرویس های که از قبل فعال بودند، به حالت سابق ظرف یکی دو روز آینده برگردند...

اما خوب چون یک احتمال هست و هنوز قطعی نشده، روند پیگیری شکایت با ۱۹۵ و نهاد های دیگر همچنان به قوت خود باقی است...

به امید موفقت همگی ما در این چالش

shah125
23-05-2015, 15:26
دوست گ‍ر‍امی ش‍ما بر چه ‍اساسی می فرمایید که به ضرر ISPها هست؟؟؟

اول از همه و یک سوال مهم آیا هیچ کدوم از ISPها چه بهترین و جه بدترین اونها به فکر مشترکین هستند؟؟ آیا شده که هیچ کدوم از اینها حاضر باشن از سودشون بگذرن تا مشترک راضی باشه؟؟؟

به قول یکی از دوستان شرکت های مثل شاتل و آسیانک با پنبه سر مردم می برند! و شرکت های مثل فن آوا با سمباته!!!...

آیا حاضر هستن سودشون با مشترکین نقسیم کنند؟؟؟

شما فراموش نکردین، احتمالا سال قبل وزارت ارتباطات فن آوری اظلاعات پهنای باند ۷۴ گیگابایتی تقریبا ۲ برابر کرد و به حدود ۱۲۰ گیگابایت رسند،!!! خوب به گفته دولت وضعیت مشترکین فعلی باید بهتر می شد، یعنی شما به سرویس در خواستی و مد نظرتون باید نزدیکتر می شدید، خوب اما بر عکس همین papها چیکار کردن؟؟؟ آمدن به جای بهبود کیفیت مشترکین فعلی به تعداد متشری های خودشون اضافه کردن، باز هم برای سود بیشتر خودشون نه رضایت و آرامش خاطر من و شما، از جمله همین شرکت مخابرات که انحصار سیم مسی و فیبر نوری داره و همه طرفه داره سود می کنه.... آلان هم به فکر سود خوشون هستن من شما مهم نیستیم...

اما من هم مثل خیلی از دوستان به هیج عنوان سرویسم تغییر ندادم، و نمی دم شکایت کردم،!!! تا آخر شکایت هم می مونم، مگر اینکه خسارت منو جبران کنه این شرکت فن آوا...
تحملش برام سخته آسون نیست، اما اینکار و می کنم، که لااقل قانون مندی از یک جای شروع بشه، اگر از حق خودم بگذرم یعنی اجازه دادم اینها بتونن حق خیلی های دیگر بخورن و پایمال کنند...

لطفا به این نمودار توجه کنید:

دوست عزیز بنده هم مثل شما کاربر فن آوا هستم

اینترنت خونم فن آواست با اینکه نمایندگی آسیاتک دارم ولی تنها شرکتی که نامحدود واقعی میده فن آواس بقیه محدود هستن تماما

بنده به عنوان کسی که تو این کاره نظرمو دادم

خیر فن آوا عاشق چشم و ابروی من و شما نیست منتها فرصت طلب بوده و از اشفته بازاری که خود دولت باعثش شد (از شرکت ها خواسته شد اینترنت شبانه و بعدا نامحدود رو حذف کنن در عوض پهنای باند آنقدر ارزون میشه که کاربر به جای شب در روز راحت دانلود کنه) استفاده کرد و این وعده عملی نشد و با ریزش کاربرای شرکت های دیگه فن آوا تونست آنها رو جذب کنه ، ولی نه اینکه بیاد از جیب هزینه کنه ، مطمئن بودم بعد مدتی کم کم این رویه عوض میشه چون نامحدود به هیچ وجه برای شرکتی سود دهی نداره یا لااقل آنقدر نداره

بله خودتونم عرض کردید اگه انحصار مخابرات و شرکت های خصوصی که ثبت میکنه و به اسم بخش خصوصی کارشو انجام میده نبود هر شرکت میتونست خودش مستقیم پهنای باند بخره و کیفیت و سرعت خیلی بهتر بود ، الان داریم هم کیفیت پایین میگیریم هم قیمت فوق بالا

مثل اوایل ورود اینترن پرسرعت ، نمیدونم کسی اینجا یادش میاد ، مستقیم از شرکت های خارجی ، هر چند دقیقه قطعی به هر دلیلی چند ساعت یا حتی ماه بابتش خسارت میدادن ، کیفیت عالی ولی خوب اون زمان گرون بود هر کسی نمیگرفت

مشکل این حرف ها نیست ، وضعیت از پایه خرابه ، شما نمیتونی رو پی نا مزغوب و زیر ساخت خراب یه برج بسازی ، مشکل اینه که اگه همه این ها هم حل بشه باز بهونه های جدید و اشکال های من در آوری در میارن ا ملت نتونن اینترنت با کیفیت داشته باشن

مثل همین رایگان کردن ارسال

عاشق چشم و ابروی من و شما نیستن ، ای دی اس ال 2 پلاس کلا طبق قانون شرکت ها نمیتونن بیشتر از 1 مگابیت سند به کاربر بدن ، در صورتی که خطوط ای دی اس ال 2 پلاس میتونه بیشتر از این سند داشته باشه ، اومدن رایگانش کردن و اجباریش بین شرکت ها تا همونم با سرعت کمتر بدن چون به صرفه نیست وقتی رایگان باشه سرع بالا بدن به کاربر ، شرکت ها هم که مجبور به رایگان کردن شدن (بعضی اعمال نکردن که به مرور مجبور میشن مثل بعضی شرکت مخابرات های استانی) اومدن سرعت رو باز کمتر کردن چرا تا تعامل با خارج کمتر بشه ، بعد حرف از ftth و هر کاربر 20 مگابیت پهنای باند و تماس تصویری و .. میزنن ، همش گول زنکه که تا قرن بعدی هم تو ایران عملی نمیشه

حرف اینه که اگه انحصار مخابرات و دولت که قرار بوده فقط در مناطق محروم که به صرفه نیست و شرکت های خصوصی سرمایه گذاری نمیکنن ، سرویس بده ، از بین بره و شرکت ها بتونن رو فیبر نوری سرویس بدن ، پهنای باند مستقیم بخرن همین اینترنت 1 مگ نامحدود رو میتونن با 20 تومن هم بفروشن بلکه بهتر

الان شرکت ها همه یکین فقط نوع سیاست گذاری فرق میکنه ، اصل اینه هر کدوم از یه شرکت و یه طریقی اینترنت وارد کنن و بتونن کیفیت های مختلف ارائه بدن ، اون موقع هر کاربر به جای این اینترنت ناسرعت پرمحدود میتونه پهنای باند چندین مگ با هزینه زیر 100 تومن داشته باشه ولی وقتی انحصار دولت باشه ابداعاتی مثل همین اینترنت حجمی 1/2 گیگ و سرعت 128/256 اختراع میشه و فقط میشه تاسف خورد

sh93
23-05-2015, 15:37
سلام به دوستان

طبق پیگیری های که من تا همین امروز شنبه ۲ خرداد داشتم، نه به صورت حتمی اما به احتمال زیاد قرار هست که سرویس های که از قبل فعال بودند، به حالت سابق ظرف یکی دو روز آینده برگردند...

اما خوب چون یک احتمال هست و هنوز قطعی نشده، روند پیگیری شکایت با ۱۹۵ و نهاد های دیگر همچنان به قوت خود باقی است...

به امید موفقت همگی ما در این چالش

شکایت پاسخش چند وقته هست معمولا ؟ چون خبری نشده
و اینکه من همین الان داشتم فرم تخلیه رو میفرستادم . شما اینکه گفتند شـــاید درست بشه تا 2-3 روزه دیگه رو از چه کسی شنیدید؟ پشتیبانی فنی تهران و..؟ چون 4 روز بیشتر اکانت ندارم برای این ماه

codex1
23-05-2015, 17:14
و اینکه من همین الان داشتم فرم تخلیه رو میفرستادم . شما اینکه گفتند شـــاید درست بشه تا 2-3 روزه دیگه رو از چه کسی شنیدید؟ پشتیبانی فنی تهران و..؟ چون 4 روز بیشتر اکانت ندارم برای این ماه

شکایتی که در حال پیگیری اون هستم، هم از سازمان تنظیم مقررات رادیویی هست و هم از طرف ۱۹۵ که وزارت فناوری اینطور که معلوم هست ماکسیمم روند پیگری از طریق همین ۱۹۵ ۲ددو هفته ای هست، اما شاید زودتر هم جواب داده بشه.

اما در مورد شرکت فن آوا با آقای حبیبی دفتر مرکزی تهران و چند نفر دیگه صحبت کردم، همانطور که دوست خوبم دیگمون از نمایندگی مشهد هم متذکر شدند میزان شکایت بسیار زیاد هست و به همین خاطر هست که اگر این فشازها از طرف مشکترین بیشتر بشه تا آخر ین هفته مجبور هستند که مشترکین قبلی سرویسشونو به حال سابق برگردونن...

نکته ای که باید اضافه کنم اینه یکی از خود شرکت فن آوا که من باهاش به صورت خصوصی صحبت کردم گفت که سیاست به این صورت بوده که مشترکین توی کار انجام شده قرار بدن و تلاش هم روی همین هست که سرویس هاشون عوض کنن، اینطوری قصد دارن که متشرکتین از روند شکایت خسته بشن و بیخیال سرویس بشن.

اما چون دیدن که عکس العمل خیلی از مشترکین بر عکس بوده و با تخلیه های زیاد، شکایت و موج زیاد تماس با واحد شکایت و پشتیبانی روبرو شدن، به احتمال زیاد مجبور بشن که توی سیاست هاش.ن تجدید نظر کنن.

شما که بهتر میدونید ایرانی ها مثل آهن می مونن زود گرم میشن و زود هم سرد، اینها بر همین اساس دارن جلو می رن که تا اونجا که بتونن مقاومت کنن...

یک نکته جالب دیگه شرکت فن آوا خیلی زورش میاد که فاکتور فروش به مشترکین تحویل بده احتملا دوستانی که در جریان هستند چرایشو میدونن!!!!

*Forgotten*
23-05-2015, 17:16
برای من خیلی عجیبه که شرکتی در حال حاضر فن آوا بخواد در این زمینه دانلود به طور کلی کوتاه بیاد

شرکی های زیادی بودی مثل مخابرات و امثالهم که کاربرانشونو براشون پشیزی ارزش نداشتنو هر کاری خواست در زمینه دانلود رایگان و نامحدود انجام دادند و براحتی هم برداشتند هم گرون کردن

حالا این شرکت چرا بخاد در این زمینه کوتاه بیاد برای من جای سواله

و در آخر باید بگم که اینا سالهاست دارن با وعده وعید اهداف شومشونو پیش میبرن و دیگر هیچ

راستی قراره بنزینم گرون بشه :n10:

tourjan
23-05-2015, 17:48
"شکایتی که در حال پیگیری اون هستم، هم از سازمان تنظیم مقررات رادیویی هست و هم از طرف ۱۹۵ که وزارت فناوری اینطور که معلوم هست ماکسیمم روند پیگری از طریق همین ۱۹۵ ۲ددو هفته ای هست، اما شاید زودتر هم جواب داده بشه."

شما در چه مورد تو سایت 195 شکایت ثبت کردین؟ من هم چند روزه میخوام شکایت کنم ولی نمیدونم در چه مورد! اگه شکایت در مورد این محدودیت باشه که کاملا قانونیه! چون بر اساس قانون خود همینا شرکتا مجازن با ضریب اشتراک حداکثر یک به هشت سرویس بدن که فن آوا هم نامردی نکرده و با حداکثر ضریب اشتراک سرویساشو محدود کرده! اگه تا به الان هم این کارو نمیکرده داشته حال میداده! هر چند که مثلا آسیاتک این اشتراکو یک به سه میده و قابل تحمل تره. ولی من چشمم آب نمیخوره این شکایتها تیجه ای داشته باشه چون دارن بر اساس قاون مسخره خود "
سازمان تنظیم مقررات رادیویی" سرویس میدن.

mrm2007
23-05-2015, 18:08
بچه ها دیشب شبانه ۱ مگ سرعتش چقدر بود؟ کسی خبر نگرفته کی قراره تصمیم نهایی رو بگیرن چون یکی از نمایندگی ها گفت قراره جلسه بزارن شاید شرایط رو عوض کنن

با سلام

امروز برخلاف 2 روز گذشته در تایم رایگان قطع نشد (که دیگه وصل نشه) ولی نوسان سرعت به شدت بالا موجود بوده و سرعت میانگین هم نصف شبهای قبل از این بازیها بود.(میانگین روی 80 تا 90حدودا)

sh93
23-05-2015, 18:23
"شکایتی که در حال پیگیری اون هستم، هم از سازمان تنظیم مقررات رادیویی هست و هم از طرف ۱۹۵ که وزارت فناوری اینطور که معلوم هست ماکسیمم روند پیگری از طریق همین ۱۹۵ ۲ددو هفته ای هست، اما شاید زودتر هم جواب داده بشه."

شما در چه مورد تو سایت 195 شکایت ثبت کردین؟ من هم چند روزه میخوام شکایت کنم ولی نمیدونم در چه مورد! اگه شکایت در مورد این محدودیت باشه که کاملا قانونیه! چون بر اساس قانون خود همینا شرکتا مجازن با ضریب اشتراک حداکثر یک به هشت سرویس بدن که فن آوا هم نامردی نکرده و با حداکثر ضریب اشتراک سرویساشو محدود کرده! اگه تا به الان هم این کارو نمیکرده داشته حال میداده! هر چند که مثلا آسیاتک این اشتراکو یک به سه میده و قابل تحمل تره. ولی من چشمم آب نمیخوره این شکایتها تیجه ای داشته باشه چون دارن بر اساس قاون مسخره خود "

اینترنت 1 مگ = 1024 1024/8=128
الان به شما و ما داره سرعت 120 تا 130 میده یا سرعت 80 تا 90؟

Bakhsh
23-05-2015, 18:30

شکایتی که من کردم این بود که طبق SLA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود این شرکت مقدار Burst سرویس 2048BU که همون برنزی هستش باید یک به یک باشه. یعنی نهایت سرعتی که باید به من بده 256 کیلوبایت در ثانیه هستش. این در حالی هستش که طبق گفته های خود پشتیبانی شرکتشون الان سرعت این سرویس رو روی 180 کیلوبایت "محدود" کردند. ربطی به مصرف منصفانه نداره و فقط دزدی این شرکت هستش. امیدوارم که رسیدگی کنن.

seetherali
23-05-2015, 18:40
امروز دوره ام تموم شد, بنا به دلایلی ترجیح دادم یک ماه حجمی تمدید کنم بعد تخیله کنم. ولی وقتی تغییر سرویس رو زدم فقط میشد طرح های نامحدود و دو طرح حجمی 1 مگ 30 گیگ و 2 مگ 40 گیگ رو انتخاب کرد !!
فعلا دو روز اضافه بر قرار داد زدم تا ببینم چی میشه

codex1
23-05-2015, 18:55

اشتباه خیلی ها همین جاست که 1Mb/ps و برابر میشه با 1024Kb/ps تقسیم بر ۸ میشه چقدر؟ خوب 128Kb/ps (تبدیل بیت به بایت )

خوب اگر اینها دم از قانون میزنن ما هم قانونی پیش میریم با دلیل مدرک:

ظبق ماده (۴) مصوبه جلسه ۱۵۲ کمیسون تنظیم مقررات ارتباطات مورخ ۱۳۹۱/۸/۱۴ شرکت های فراهم آور خدمات باید حداقل یک هشتم سرعت قراردادی را تضمین کنند. به عبارت دیگر سرعت دریافت و ارسال برای مشترک متقضی دارای اشتراک ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه، حداقل باید ۶۴ کیلیوبیت بر ثانیه باشد.

حالا طبق موافقت نامه سطح دسترسی SLA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که یکی از دوستان لطف کردن و لینکشو از خود سایت شرکت داده پردازی فن آوا در اختیار من گذاشتن باید سطح دسترسی خدمات بر اساس جدولی باشه که خود این شرکت می گه من بر اساس این دارم به مشنرکین سرویس میدم قضاوت با شما؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا در مورد شکایت من عنوان شکایت من این هست :

قطع خدمات به مشتريان خارج از مفاد قرارداد

چرا؟ برای اینکه طبق سرویسی که به من فروخته من خدمات دریافت نمی کنم، به من گفته سرویس برنزی که حداکتر 120Kb/ps تا 110Kb/ps باید سرعت دریافت من باشه، و همچنین ترافیک نامحدود نه اینکه آلان بعد از ۲ ماه که از قرارداد گذشته به که سقف داره اونم روزی ۱.۵ گیگابایت اجازه دانلود. سرعت من شده 16Kb/ps و برای دانلود به قول خودوشن ۱ گیگاباتی حدکتر سرعت من شده 79Kb/ps یعنی حتی روی همین سرویس هم روی حرف خودشون نیستن!!!

طبق همون مصوبه که داره به مشترکین فشار میاره که من دارم قانونی عمل می کنم و باز هم اعلام می کنه که توی سایت من شماره اش هم هست خوب باز هم ما هم قانونی حرف می زنیم.

بر اساس بند (۵) مصوبه کمیسوین تنظیم مقررات ارتباطات مصوبه جلسه ۱۵۲ مورخ ۱۳۹۱/۸/۱۴ ارایه کننده خدمات موظف به انجام تعدات تا پایان قرارداد، بر اساس قراردادهای موجود خود با مشترکین می باشد، تغییر قراردادهای موجود مشترکین بر اساس تعرفه های جدید اجباری نبوده، و تنها در صورت تمایل مشترکین، ارایه کننده خدمات می تواند قراردادهای خود را بروزرسانی کند.

در بند (۶) همین مصوبه آمده که ارایه کننده خدمات باید در بسته های تعرفه های خود نرخ بیت (سرعت) و مدت زمان ارایه خدمات را به صورت شفاف به متقاضیان ارایه و در قرارداد مشترکین لحاظ کند.

خوب این موارد فوق چیزی هست که تمامی شرکت ها چه بخوان چه نخوان باید رعایت کنن، دقیقا مثل قانون کار که کارفرما برای خودش قرارداد یکطرفه می نویسه که حق کرگر تا اونجا که میشه ضایع بشه، اما قانون کار اجازه نمیده...

من امیدوارم که همگی ما با عزم راسخی که داریم موفق بشیم که شکایت های خودمنو به سر انجام برسونیم و باید هم اینطوری باشه چون واقعا حق با ماست...

ناامید نباشید دوستان :)

خوشحال باشید چون دارین از حق خودتون دفاع می کنید... 1Bit/ps (یک بیت بر ثانیه) هم حق با فن آوا نیست!!!
من هم نمی دونم که عاقب شکایت ما چی خواهد بود، و چه خواهد شد، اما همونطور که گفتم مثل تک تک شما دست از تلاش بر نمی دارم...

samannnn.hannibal
23-05-2015, 20:52
جان من این فرم تخلیه رو به من هم بده / چه جوری باید براشون بفرستم؟

sh93
23-05-2015, 21:00
جان من این فرم تخلیه رو به من هم بده / چه جوری باید براشون بفرستم؟

گذاشته بودم قبلا :

به هر کی که فرم و فرستاده برات باس بفرستی برای من ایشون فرستاد :
m.yaghoubi@fanava.net
با سلام
احتراما فرم جمع آوری تکمیل و به همراه کپی کارت ملی ارسال گردد
با تشکر

samannnn.hannibal
23-05-2015, 21:31
گذاشته بودم قبلا :

m.yaghoubi@fanava.net
با سلام
با تشکر

این 195 شکایت کردم اینا جمع نمیکنند سرویس رو اصلا رسیدگی نمیکنه / باید ایمیل کنم واسشون؟ اگه ایمیل کنم پس چه جوری امضا کنم؟

sh93
23-05-2015, 21:33
این 195 شکایت کردم اینا جمع نمیکنند سرویس رو اصلا رسیدگی نمیکنه / باید ایمیل کنم واسشون؟ اگه ایمیل کنم پس چه جوری امضا کنم؟

پرینت بگیر . امضا کن . اسکن کن بفرست

samannnn.hannibal
23-05-2015, 21:36
گذاشته بودم قبلا :

m.yaghoubi@fanava.net
با سلام
با تشکر

shayan0o21
23-05-2015, 22:06
امروز دوره ام تموم شد, بنا به دلایلی ترجیح دادم یک ماه حجمی تمدید کنم بعد تخیله کنم. ولی وقتی تغییر سرویس رو زدم فقط میشد طرح های نامحدود و دو طرح حجمی 1 مگ 30 گیگ و 2 مگ 40 گیگ رو انتخاب کرد !!
فعلا دو روز اضافه بر قرار داد زدم تا ببینم چی میشه
ساعت اداری زنگ بزنید واحد تمدید
براتون فاکتور سرویس درخواستی رو بزنند

tourjan
24-05-2015, 01:07
اشتباه خیلی ها همین جاست که 1Mb/ps و برابر میشه با 1024Kb/ps تقسیم بر ۸ میشه چقدر؟ خوب 128Kb/ps اما آلان شما چقدر دارین دریافت می کنید؟ 16Kb/ps یعنی اینها برای ۲ بار این تقسیم انجام دادن وقتی به عدد 128Kb/ps رسیدن یکبار دیگه هم اونو تقسیم بر ۸ شده که به شما 16Kb/ps داره مثلا نشون می ده.

ظبق ماده (۴) مصوبه جلسه ۱۵۲ کمیسون تنظیم مقررات ارتباطات مورخ ۱۳۹۱/۸/۱۴ شرکت های فراهم آور خدمات باید حداقل یک هشتم سرعت قراردادی را تضمین کنند. به عبارت دیگر سرعت دریافت و ارسال برای مشترک متقضی دارای اشتراک ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه، حداقل باید ۶۴ کیلیوبیت بر ثانیه باشد.

حالا طبق موافقت نامه سطح دسترسی SLA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که یکی از دوستان لطف کردن و لینکشو از خود سایت شرکت داده پردازی فن آوا در اختیار من گذاشتن باید سطح دسترسی خدمات بر اساس جدولی باشه که خود این شرکت می گه من بر اساس این دارم به مشنرکین سرویس میدم قضاوت با شما؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا؟ برای اینکه طبق سرویسی که به من فروخته من خدمات دریافت نمی کنم، به من گفته سرویس برنزی که حداکتر 120Kb/ps تا 110Kb/ps باید سرعت دریافت من باشه، و همچنین ترافیک نامحدود نه اینکه آلان بعد از ۲ ماه که از قرارداد گذشته به که سقف داره اونم روزی ۱.۵ گیگابایت اجازه دانلود. سرعت من شده 16Kb/ps و برای دانلود به قول خودوشن ۱ گیگاباتی حدکتر سرعت من شده 79Kb/ps یعنی حتی روی همین سرویس هم روی حرف خودشون نیستن!!!

طبق همون مصوبه که داره به مشترکین فشار میاره که من دارم قانونی عمل می کنم و باز هم اعلام می کنه که توی سایت من شماره اش هم هست خوب باز هم ما هم قانونی حرف می زنیم.

بر اساس بند (۵) مصوبه کمیسوین تنظیم مقررات ارتباطات مصوبه جلسه ۱۵۲ مورخ ۱۳۹۱/۸/۱۴ ارایه کننده خدمات موظف به انجام تعدات تا پایان قرارداد، بر اساس قراردادهای موجود خود با مشترکین می باشد، تغییر قراردادهای موجود مشترکین بر اساس تعرفه های جدید اجباری نبوده، و تنها در صورت تمایل مشترکین، ارایه کننده خدمات می تواند قراردادهای خود را بروزرسانی کند.

در بند (۶) همین مصوبه آمده که ارایه کننده خدمات باید در بسته های تعرفه های خود نرخ بیت (سرعت) و مدت زمان ارایه خدمات را به صورت شفاف به متقاضیان ارایه و در قرارداد مشترکین لحاظ کند.

خوب این موارد فوق چیزی هست که تمامی شرکت ها چه بخوان چه نخوان باید رعایت کنن، دقیقا مثل قانون کار که کارفرما برای خودش قرارداد یکطرفه می نویسه که حق کرگر تا اونجا که میشه ضایع بشه، اما قانون کار اجازه نمیده...

من امیدوارم که همگی ما با عزم راسخی که داریم موفق بشیم که شکایت های خودمنو به سر انجام برسونیم و باید هم اینطوری باشه چون واقعا حق با ماست...

خوشحال باشید چون دارین از حق خودتون دفاع می کنید... 1Bit/ps (یک بیت بر ثانیه) هم حق با فن آوا نیست!!!
من هم نمی دونم که عاقب شکایت ما چی خواهد بود، و چه خواهد شد، اما همونطور که گفتم مثل تک تک شما دست از تلاش بر نمی دارم...

منم الان شکایت رو ثبت کردم ممنون از راهنماییت. امیدوارم همونطوری که نماینده مشهد گفت آخر هفته اتفاق خوبی بیوفته

amirpers
24-05-2015, 06:02
دزدی که شاخ و دم نداره.
بعد از این که مجبور شدم سرویس نامحدودم رو بکنم محدود 40 گیگ با 2 مگ سرعت. سرعت دانلودم اکثرا زیر 200 بوده و الان دو شبه که شبانه و تو 5 ساعت حتی 1.5 گیگ هم نمی تونم دانلود کنم.

amirpers
24-05-2015, 06:02
دزدی که شاخ و دم نداره.
بعد از این که مجبور شدم سرویس نامحدودم رو بکنم محدود 40 گیگ با 2 مگ سرعت. سرعت دانلودم اکثرا زیر 200 بوده و الان دو شبه که شبانه و تو 5 ساعت حتی 1.5 گیگ هم نمی تونم دانلود کنم.

codex1
24-05-2015, 06:06

دوست گرامی شما که بهتر می دونید شکایت شما حدود ۲ هفته رسیدگیش طول می کشه، از ۲۸ اردبیهشت تا آلان چند روزبیشتر نگدشته. در ضمن اگر قصد فسخ قرار داد دارین و مدت زمان قرارداد شما طولانی بوده حتما مابغی پول خودتون پس بگیریم و روی این مورد اصزار داشته باشید.

codex1
24-05-2015, 06:16
دزدی که شاخ و دم نداره.

دوست گرامی زمانی که سرعت دانلود شما بسیار پایین است با مراجعه به این سایت << وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات، سازمان فناوری اطالاعات >> به آدرس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گزارش پایین بودن سرعت خود را به صورت شکایت ثبت بفرمایید.

sorooshfm
24-05-2015, 06:38
خیلی حالبه شبانه ۱ مگ محدود که همیشه حدود ۱۹۰ تا سرعت داشته کردن بین ۸۰ تا ۹۰ کیلوبایت نامردا تا دلیلش رو هم میخوای میگن شرکت در ساعات شبانه هیچ تعهدی نداره و به علت شلوغی این اتفاق می افته پس یعنی این که شکایت هم نمیتونیم بکنیم برای شبانه نمونه اش هم شبانه صبانت که دیگه خودتون میدونین چی شد یا باید پول میدادین دو برابر حجم خریداری شده با سرعت بالا دانلود میکردین یا باید با سرعت ۲۰ تا ۳۰ کیلوبایت دانلود رایگان می داشتین وزیر هم گفت هیچ شکایتی نمیشه کرد کارشون به اصطلاح خودشون قانونی هست اصلا کلا تمام قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی چرت هست مطمئن باشید اینقدر اینا حرفه ای بند و مفاد برای خودشون تنظیم کردن که کاربر هیچ کاری نمیتونه بکنه راه حلش کلا اینترنت ماهواره ای و یا استفاده کردن از اینترنت خارج کشور هست و یا اینکه جیبتو بزاری با گیگ خریدن خالی کنن

sorooshfm
24-05-2015, 06:39
خیلی جالبه شبانه ۱ مگ محدود که همیشه حدود ۱۹۰ تا سرعت داشته کردن بین ۸۰ تا ۹۰ کیلوبایت نامردا تا دلیلش رو هم میخوای میگن شرکت در ساعات شبانه هیچ تعهدی نداره و به علت شلوغی این اتفاق می افته پس یعنی این که شکایت هم نمیتونیم بکنیم برای شبانه نمونه اش هم شبانه صبانت که دیگه خودتون میدونین چی شد یا باید پول میدادین دو برابر حجم خریداری شده با سرعت بالا دانلود میکردین یا باید با سرعت ۲۰ تا ۳۰ کیلوبایت دانلود رایگان می داشتین وزیر هم گفت هیچ شکایتی نمیشه کرد کارشون به اصطلاح خودشون قانونی هست اصلا کلا تمام قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی چرت هست مطمئن باشید اینقدر اینا حرفه ای بند و مفاد برای خودشون تنظیم کردن که کاربر هیچ کاری نمیتونه بکنه راه حلش کلا اینترنت ماهواره ای و یا استفاده کردن از اینترنت خارج کشور هست و یا اینکه جیبتو بزاری با گیگ خریدن خالی کنن

sorooshfm
24-05-2015, 06:42
اینا تو سایت خودشون بندهای مخفی رو نمیارن تا مشتری رو جذب کنن بعد که نوبت به شکایت رسید اونا رو رومیکنن شبانه هم یکی از اون بندها هست که بعضی از شرکت ها تو سایتشون میزارن اینا نیاوردن

codex1
24-05-2015, 06:55
اینا تو سایت خودشون بندهای مخفی رو نمیارن تا مشتری رو جذب کنن بعد که نوبت به شکایت رسید اونا رو رومیکنن شبانه هم یکی از اون بندها هست که بعضی از شرکت ها تو سایتشون میزارن اینا نیاوردن

اگر اطلاعات جدیدی دارین خوشحال میشم من رو هم در جریان بگذارین....

sorooshfm
24-05-2015, 09:49
به اینترنت ماهواره ای اشاره کردید، من یک زمانی به دنبالش بودم، اینکه آپلود من از ظریق ADSL باشه و دانلود من از طریق ماهواره قبلا البته تست به صورت دانلود آفلاین داشتم و سرعت های بسیار زیاد اما خوب بهتر از من میدونید که توی دانلود آفلاین هیچ کاری عملا نمیشه کرد چون شما Send ندارید و فقط در حال دانلود در خواست های دیگران هستید.

اگر اطلاعات جدیدی دارین خوشحال میشم من رو هم در جریان بگذارین....
دوست عزیز اینترنت ماهواری آنلاین علاوه بر هزینه زیاد ریسک امنیتی هم داره به این صورت که شما نباید دانلود و آپلود را با هم از اینترنت ماهواره ای بگیرین چون جرم سنگینی داره مگر این که آپلود از اینجا باشه تازه اونم ممکنه بعد از یک مدت بفهمن قطع کنن ولی اگه کسی حاضره چند میلیون خرج کنه براش خوبه دیش گرونی هم داره هزینه ماهیانه اش هم از اینترنت وایرلس خیلی بیشتره

iman2482
24-05-2015, 10:37

صحبتهای دوست عزیزمون نماینده فن اوا ی مشهد درست بود . باور کنید لطفا.
خودمونم شوکه شدیم و از مشتریها خبردار شدیم که همچین اتفاقی افتاده !!!
بهرحال با توجه به صحبتهایی که مطرح شده تو این چند روز منم فکر میکنم یه اتفاقهایی بیفته .
کمی صبور باشید لطفا .
ادامه روال فوق بغیر از مشترکین فشار زیادی روی نمایندگیها و حتی بخش فروش و پشتیبانی میاره و ادامش حداقل واسه ما هم مثل نمایندگی مشهد که فرمودند ممکن نیست

codex1
24-05-2015, 10:48
صحبتهای دوست عزیزمون نماینده فن اوا ی مشهد درست بود . باور کنید لطفا.
خودمونم شوکه شدیم و از مشتریها خبردار شدیم که همچین اتفاقی افتاده !!!
بهرحال با توجه به صحبتهایی که مطرح شده تو این چند روز منم فکر میکنم یه اتفاقهایی بیفته .
کمی صبور باشید لطفا .
ادامه روال فوق بغیر از مشترکین فشار زیادی روی نمایندگیها و حتی بخش فروش و پشتیبانی میاره و ادامش حداقل واسه ما هم مثل نمایندگی مشهد که فرمودند ممکن نیست

بالاخره این جناب مدبر عامل چطوری می تونه خودسرانه تصمیم بگیره، تا اونجای که اطلاع دارم این شرکت هیت مدیره داره و معمولا هم باید مشورتی باشه، و البته این کارشون به ضرر خودشون تموم میشه آخرش، آلان ۶ روزی هست که همگی ما صبر کردیم و هنوز هم داریم صبر می کنیم...
خیلی از دوست به ناچار در این چند روز مجبور شدن سرویس عوض کنند یا تخلیه کنن.
خیلی از دوستان که اینترنت یکی از ابزار های ضروری اونها برای کار شغلشون هست دارن ضرر میدن!!!
خدایی هنوز برای اینها جا نیافاده و اگر بعضی ها توی کار بورس بودن شب می خوابیدن صبح بلند می شدن می دیدن که مدیر عامل شرکت اینترنت خواب بد یده که مصوبه سارمان و اجرا نکرده و جهنم داره برای خودش می خره، خوب صبح میاد دستور میده برای سرعت ها تغییر بدیم، چون من میگم همین میشه...

iman2482
24-05-2015, 11:28
اشتباه خیلی ها همین جاست که 1Mb/ps و برابر میشه با 1024Kb/ps تقسیم بر ۸ میشه چقدر؟ خوب 128Kb/ps اما آلان شما چقدر دارین دریافت می کنید؟ 16Kb/ps یعنی اینها برای ۲ بار این تقسیم انجام دادن وقتی به عدد 128Kb/ps رسیدن یکبار دیگه هم اونو تقسیم بر ۸ شده که به شما 16Kb/ps داره مثلا نشون می ده.

سلام
اولا ممنون بابت پیگیری و امیدوارم با پیگیری مشترکین و ما نمایندگیها به یه جایی برسیم .
ولی بهتره اگر قراره به نتیجه برسه قانونی حرف بزنیم نه روی استنباط خودمون از قانون !
در این مورد خاص متاسفانه حرف شما درست نیست عزیزم و کاری که فن آوا به تازگی و بقیه شرکتها مدتهاست دارن انجام میدن متاسفانه قانونیه !
طبق قانون ایران ضریب اشتراک یه به هشت هست یعنی سرعت تا یک هشتم میتونه پایین بیاد و از لحاط سازمان تنطیم مقررات مشکلی نیست .
در مورد مثالی که شما زدید مثلا سرعت 1024 که روی دانلود منیجر 128 نشون میده و استنباط کردید که پس تقسیم بر هشت شده متاسفانه این نتیجه گیری درست نیست .
در تمام دنیا اینترنت رو برحسب کیلو بیت میفروشن و روی دانلود منیجر بر حسب کیلو بایت نشون میده
هر یک کیلو بایت = 8 کیلو بیت
پس طبیعتا وقتی اینترنت 1 مگ میگیرید و روی دانلود منیجر بهتون 128 نشون میده شرکت داره بهتون اینترنت یک به یک میده نه یک به هشت و طبق قانون دستشون بازه که تا یک هشتم سرعت رو پایین بیارن که میشه 16 کیلو بایت .
عملا کاری که میکنن قانونیه . قانونی که هومنجایی مصوب کرده که الان دارید بهش شکایت میکنید !!!
زیاد دلخوش به شکایت نباشید چون کار غیر قانونی انجام نشده ولی ادامه این فشار امیدوارم مارو به یه جاهایی برسونه .

codex1
24-05-2015, 13:18
سلام
اولا ممنون بابت پیگیری و امیدوارم با پیگیری مشترکین و ما نمایندگیها به یه جایی برسیم .
ولی بهتره اگر قراره به نتیجه برسه قانونی حرف بزنیم نه روی استنباط خودمون از قانون !
در این مورد خاص متاسفانه حرف شما درست نیست عزیزم و کاری که فن آوا به تازگی و بقیه شرکتها مدتهاست دارن انجام میدن متاسفانه قانونیه !
طبق قانون ایران ضریب اشتراک یه به هشت هست یعنی سرعت تا یک هشتم میتونه پایین بیاد و از لحاط سازمان تنطیم مقررات مشکلی نیست .
در مورد مثالی که شما زدید مثلا سرعت 1024 که روی دانلود منیجر 128 نشون میده و استنباط کردید که پس تقسیم بر هشت شده متاسفانه این نتیجه گیری درست نیست .
در تمام دنیا اینترنت رو برحسب کیلو بیت میفروشن و روی دانلود منیجر بر حسب کیلو بایت نشون میده
هر یک کیلو بایت = 8 کیلو بیت
پس طبیعتا وقتی اینترنت 1 مگ میگیرید و روی دانلود منیجر بهتون 128 نشون میده شرکت داره بهتون اینترنت یک به یک میده نه یک به هشت و طبق قانون دستشون بازه که تا یک هشتم سرعت رو پایین بیارن که میشه 16 کیلو بایت .
عملا کاری که میکنن قانونیه . قانونی که هومنجایی مصوب کرده که الان دارید بهش شکایت میکنید !!!
زیاد دلخوش به شکایت نباشید چون کار غیر قانونی انجام نشده ولی ادامه این فشار امیدوارم مارو به یه جاهایی برسونه .

من هم بابت پیگیری شما ممنونم دوست گرامی از تظر تبدیل هم بنده این طور حساب کردم درست می فرمایید تبدیل اول بیت به بایت هست، و تقسیم بعدی مربوط به سیستم Sharing اما بسیاری از شرکت ها موقع فروش به شما می گن که ما پهنای باند باز می گذاریم تا یک حدی که بین ۱۰۰Kb/ps تا 110Kb/ps به شما سرعت برای دانلود یا باز کردن صفحات بده...

در کل دوست گرامی مشکل طبق حرف های که هست کلیه یعنی باید اعتراض ما به سرعت پایین و قوانین باید باشه که داره ما رو محدود می کنه به استفاده از سرعت پایین...

کاش می تونستیم به قول یکی از دوستان که در چند پست قبل هم ذکر کرده بودن یک تریبونی یک مرجعی یک بلندگویی چیزی بود که برای این مشکل اعتراض کنیم، همگی ما می دونیم که همین سیم های مسی که آلان توی خونه های ما هست تا حداقل سرعت 6Mbps=750Kbps جوابگو خواهد بود، و این درست نیست که کشورهای همسایه ما سرعت های بسیار بالا در اختیار داشته باشن با قیمت های پایین و کاربران ما سرعت های بسیار پایین داشته باشند با قیمت های نجومی...

اگر نگاه های اشتباه و طرز تفکر های نادرست از اینترنت برداشته نشه ما کماکان شاهد عقب ماندگی خواهیم بود...

به شخصه تا قبل از این مشکل بنده در حال گذراندن دوره های آنلاین و رایگان بودم و برای همین کار هم این سرعت 1Mb/ps رو خریداری کرده بودم، اما آلان ۶ روزی هست که فقط در حال پیگیری شکایت و اینها هستم. درست نیست به نظرم اینکار...

وقتی مسولین مملکتی با صدای رسا اعلام می کنند که باید حرکت رو به جلو داشته باشیم برای جوانان، دانش آموزان و دانشجوها، خوب آلان توی این عصر که در حال زندگی هستیم یکی از نیازها ارتباط هست، برای تبادل اطلاعات علمی و غیره، اما متاسفانه ما فقط تمرکز کردیم روی موارد بد.

بسیاری فکر می کنند اینترنت ابزاری است که فقط برای جاسوسی و دیدن تصویر های مستهجن و غیره در حال استفاده هست و هیچ خیر دیگه ای نداره...

از طرف دیگه مثلا شرکت مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه از همین طرز تفکر سواستفاده می کنند و با مسدود کردن نرم افزار های مختلف تلاش می کنند که شما پول گزافی بابت هزینه استفاده از خطی بپردازید که پر هست از تبلیغات Spam و غیره...

اینطور که متوجه شدم از چند فقط دیگه فاز جدید هوشمند سازی توی راه و بنزین هم که قرار هست گرون بشه به احتمال زیاد بسیاری از ما سال آینده قادر به خریدن سرویس های جدید یا بهتر نخواهیم بود، برای این مورد واقعا متاسف هستم.

من هم مثل شما امیدوارم با فشارهای که داریم میاریم لااقل تحویلی توی این تصمیم های به ظاهر قانونی ببینیم.

iman2482
24-05-2015, 13:38
من هم بابت پیگیری شما ممنونم دوست گرامی از تظر تبدیل هم بنده این طور حساب کردم درست می فرمایید تبدیل اول بیت به بایت هست، و تقسیم بعدی مربوط به سیستم Sharing اما بسیاری از شرکت ها موقع فروش به شما می گن که ما پهنای باند باز می گذاریم تا یک حدی که بین ۱۰۰Kb/ps تا 110Kb/ps به شما سرعت برای دانلود یا باز کردن صفحات بده...

متاسفانه حرف زیاد ملاک نیست و از لحاظ مراجع قانونی قرارداد ملاکه که در قرارداد تمام شرکتهای اینترنتی این مسئله نوشته شده .
برای بقیه فرمایشاتتون جز کلی لایک چیز دیگه ای نمیتونم بگم !
متاسفانه پهنای باند به شرکتهای اینترنتی هم گرون فروخته میشه و مسئول این وضع هم جای دیگس که جای بحثش اینجا نیست ! و با اون قیمتها دادن ضریب اشتراک یک به یک برای شرکتهای اگر ضرر نباشه سودی هم نداره !
طبیعیه اکثر این شرکتها هم خصوصیه و سرمایه گذاری چند ده میلیاردی و با این هزینه های سرسام آور باید سوددهی داشته باشن و باور کنید شاید وضع شرکتهای اینترنتی اکثر جاهای دنیا خیلی خیلی خوب باشه و جزو پولدارترین شرکتها باشن ولی توی ایران سود حداقلی دارن و اینجوری هم نیست که همه چی رو از چشم این شرکتها ببینید .
فقط کاش این همه تلاش و پشتکاری که کاربران چند وقت یبار برای یه شرکت خاص به خرج میدن و عملا هم آخر به نتیجه خاصی نمیرسن جز تخلیه و چند ماه بعد دوباره تکرار همین مسیله !!برای مشکل اصلی به خرج میدادن !
انحصار واردات پهنای باند توسط شرکت زیر ساخت یا همان دولت بزرگترین معضل اینترنت کشور هست در حال حاظر

codex1
24-05-2015, 13:58
متاسفانه حرف زیاد ملاک نیست و از لحاظ مراجع قانونی قرارداد ملاکه که در قرارداد تمام شرکتهای اینترنتی این مسئله نوشته شده .
متاسفانه پهنای باند به شرکتهای اینترنتی هم گرون فروخته میشه و مسئول این وضع هم جای دیگس که جای بحثش اینجا نیست ! و با اون قیمتها دادن ضریب اشتراک یک به یک برای شرکتهای اگر ضرر نباشه سودی هم نداره !
طبیعیه اکثر این شرکتها هم خصوصیه و سرمایه گذاری چند ده میلیاردی و با این هزینه های سرسام آور باید سوددهی داشته باشن و باور کنید شاید وضع شرکتهای اینترنتی اکثر جاهای دنیا خیلی خیلی خوب باشه و جزو پولدارترین شرکتها باشن ولی توی ایران سود حداقلی دارن و اینجوری هم نیست که همه چی رو از چشم این شرکتها ببینید .
فقط کاش این همه تلاش و پشتکاری که کاربران چند وقت یبار برای یه شرکت خاص به خرج میدن و عملا هم آخر به نتیجه خاصی نمیرسن جز تخلیه و چند ماه بعد دوباره تکرار همین مسیله !!برای مشکل اصلی به خرج میدادن !
انحصار واردات پهنای باند توسط شرکت زیر ساخت یا همان دولت بزرگترین معضل اینترنت کشور هست در حال حاظر

در هر حال تصمیم با خود دوستان گرامی است.

shah125
24-05-2015, 14:02
طبق قانون 1/8 وقتی شما سرویس 1 مگابیت میخری یعنی برابر با 128 کیلوبایت بر ثانیه

سرعت باید بین 16 تا 128 باشه

در سرویس حجمی این سرعت تا چندین برابر هم ممکنه بره ول در نامحدود خیر چون سقف مصرفی حالا تا قبل این داستان مصرف منصفانه وجود نداشت سرع باید بین 1/8 تا سقف سرعت باشه

شما نمیتونی شکایت کنی که سرعت رو مثلا 80/90 کیلوبایت هست

اگه سرعت زیر 16 گیلوبایت بیاد شکایت رسیدگی و خسارت پرداخت میشه

این قانون سازمان تنظیم مقرارت هست ، همون جک خودمون

shah125
24-05-2015, 14:05
خیلی حالبه شبانه ۱ مگ محدود که همیشه حدود ۱۹۰ تا سرعت داشته کردن بین ۸۰ تا ۹۰ کیلوبایت نامردا تا دلیلش رو هم میخوای میگن شرکت در ساعات شبانه هیچ تعهدی نداره و به علت شلوغی این اتفاق می افته پس یعنی این که شکایت هم نمیتونیم بکنیم برای شبانه نمونه اش هم شبانه صبانت که دیگه خودتون میدونین چی شد یا باید پول میدادین دو برابر حجم خریداری شده با سرعت بالا دانلود میکردین یا باید با سرعت ۲۰ تا ۳۰ کیلوبایت دانلود رایگان می داشتین وزیر هم گفت هیچ شکایتی نمیشه کرد کارشون به اصطلاح خودشون قانونی هست اصلا کلا تمام قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی چرت هست مطمئن باشید اینقدر اینا حرفه ای بند و مفاد برای خودشون تنظیم کردن که کاربر هیچ کاری نمیتونه بکنه راه حلش کلا اینترنت ماهواره ای و یا استفاده کردن از اینترنت خارج کشور هست و یا اینکه جیبتو بزاری با گیگ خریدن خالی کنن

درست گفتن

طبق همون جک های تنظیم مقررات ساعات رایگان sla تعلق نمیگیره

شرکت میتونه نت رو قطع کنه !!! یا سرعت 1/20 کنه شکایت هم قبول نمیشه !!!

codex1
24-05-2015, 14:14
درست گفتن

طبق همون جک های تنظیم مقررات ساعات رایگان sla تعلق نمیگیره

شرکت میتونه نت رو قطع کنه !!! یا سرعت 1/20 کنه شکایت هم قبول نمیشه !!!

به قول یکی از دوستان انگار با هم نشستن قانون نوشتن، بعد از شرکت ها سوال کردن که شما راضی هستین؟؟؟

shah125
24-05-2015, 14:19

بنده هم چند صفحه قبل به همین موضوع اشاره کردم

متاسفانه مشکل اصلی همین انحصار طلبی دولت به شکل دولتی یا شرکت های خصوصی که ثبت کرده و مشکل رو به گردن شرکت های خصوصی میندازه

مشکلی که بعید میدونم حالا حالا ها حل بشه

وگرنه شرکت های پپ میتونستن با قرارداد با شرکت های خارجی هر کدوم سرویس های متنوع با قیمت های فوق العاده پایین تر ارائه کنن

khoodet
24-05-2015, 14:35
بنده هم چند صفحه قبل به همین موضوع اشاره کردم

متاسفانه مشکل اصلی همین انحصار طلبی دولت به شکل دولتی یا شرکت های خصوصی که ثبت کرده و مشکل رو به گردن شرکت های خصوصی میندازه

مشکلی که بعید میدونم حالا حالا ها حل بشه

وگرنه شرکت های پپ میتونستن با قرارداد با شرکت های خارجی هر کدوم سرویس های متنوع با قیمت های فوق العاده پایین تر ارائه کنن
عزیز من قبول که زیرساخت دزده و هر stm1 رو 9 میلیون میخره و میفروشه 30میلیون ولی شرکت ها به اصطلاح خصوصی دزدتر هستند که هر stm1 میخرند 30 میلیون و میفروشند بالای 200 میلیون
البته این مال اینترنت هست و الا هر stm1 اینترانت رو شرکت های خصوصی حدود 5 میلیون میخرند و به همون قیمت بالای 200 میلیون میفروشند
اینجاست که میشه گفت دزدتر از خودروسازها همین شرکت ها به اصطلاح خصوصی اینترنت هستند:n21:

samannnn.hannibal
24-05-2015, 15:16
مردشور مملکت رو ببرن که ریدن توش که با سیفون هم پایین نمیره ریدمانشون

codex1
24-05-2015, 16:03
مردشور مملکت رو ببرن که ریدن توش که با سیفون هم پایین نمیره ریدمانشون

دوست گرامی مشکل از اینکه سطح انتظار شما کم کم داشت بالا می رفت، اینها فیتله سطح انتظار شما رو دارن می کشن پایین...

شما شما یادتون رفته بود که موقعی که می خواستین وارد ایمیل یاهو بشین یا یاهو مسنجر باز کنید ۱۰ دقیقه فقط یاهو داشت فکر می کرد مگه میشه!!!

مثل تولید پراید و پیکان هست، مگه آلان از آمریکا ماشین وارد کنن کسی حاضر میشه ماشین های مزخرف سوار بشه، اون زمان مردم پراید می خرن برای چهارشنبه سوری آتیش میزنن...

آلان مگر همین فرانسه نیست که داره این همه سنگ اندازی می کنه توی مذاکرات چرا تا می بینن که احتمال داره مداکرات به نتیجه برسه می رن با همون شرکت پژو وارد مذاکره میشن؟؟؟

اینترنت ابزاری شده برای معطل کردن مردم، هم میشه باهاش از مردم پول در بیارن و هم میشه باهاش مردم سر کار بگذارن یک روز سرعت و دستکاری می کنن، یک روز قیمت و یک روز هم...

یک نمونه مثال میزنم برای شما آمار دارم ۲ سال پیش یعنی عید سال ۹۲ فقط و فقط در آمد شرکت همراه اول نه اپراتورهای دگه از ارسال SMS مبلغ ۵ میلیارد تومان فقط ظرف ۴ روز بوده...

شما نمی دونید و نمی تونید تصور کنید که چه سودهای کلانی توی این بازارها هست، آلان صحبت دوست عزیز iman2482 و shah125 کاملا درسته هم توی بحث انحصار طلبی و هم شرکت

های خصوصی، بازار رقابتی زمانی واقعا رقابتی هست که شرکت این توانی داشته باشند با Plan های مختلف شما رو جذب خودشون کنند، اما اینجا شما جدب نمی شید بلکه مجبور به استفاده هستید،

با اینکه کاملا آگاه هستید که هیچ کدوم از اینها به نفع مالی و کیفی شما نیست، آلان در کره جنوبی در حال اراییه سرویس 24M هستند، و این تازه سرویس معمول برای کاربر خانگی محسوب میشه

و اگر شما نیازهای فراتر داشته باشید، می تونید درخواست سرعت بیشتر بدین و هیچ مشکلی هم وجود نداره...

اما همانطوری که دوست خوبم iman2482 اشاره کرد آلان فقط مشکل اصلی شرکت داده پردازی فن آوا یا آسیاتک و پارس آنلاین نیستن، مشکل همه اینها هستند حتی سازمان تنطیم مقررات یا

وزارت فن آوری ارتباطات، یا نمایندگان مجلس که طبق همون گزارشی که توی سایت خود مجلس متشر شده بود به وضوح و شفافیت اعلام شده بود که کاربران در تحمل خسارات مالی و روانی

هستند اینکه این سازمانها و نهاد ها هیچ کاری نمی کنند بر می گرده به من شما اینکه من شما دنبال راحتی خودمون هستیم و بس، اینکه سعی نمی کنم این مشکل حل کنیم، اینکه بلد نیستیم چطوری

اعتراض کنیم.

تا حالا شده به این فکر کنیم که به سازمان مقررات یا همین ۱۹۵ زنگ بزنیم یا ایمیل بزنیم یا هر کار دیگه ای بگیم من یا ما به عنوان کاربر با این قوانین شما مخالف هستم، اگر هم پرسیدن دلایل

منتطقی خوپمونو می گیم، حالا قبول کنند یا نکنند، اما آیا همین زحمت به خودمون میدیم؟؟

آیا شده بعد از اینکه وزیر یا هر مسول دیگه ای بیاد بگه سرعت زیاده باید کم کنیم اعتراض کنیم، هزار راه وجود داره برای اعتراض مثل همین تخلیه کردن، باید روی همین مورد بیشتر کار کنیم که

چنین مشکلاتی برای آینده برامون پیش نیاد....

sh93
24-05-2015, 16:04
الان دوستان همه هنوز سرویس و نگه داشتند به امید اینکه درست بشه ؟
۱ هفته شد انگار نه انگار ،میترسه آدم تخلیه کنه پس فرداش بگه مشترکین قدیمی مثل قبل باهاشون برخورد میشه :|
کلا ۴ روز بیشتر ندارم و یک هفتس هیچ کاریم رو نتونستم انجام بدم :|

samannnn.hannibal
24-05-2015, 16:10
دوست گرامی مشکل از اینکه سطح انتظار شما کم کم داشت بالا می رفت، اینها فیتله سطح انتظار شما رو دارن می کشن پایین...

شما شما یادتون رفته بود که موقعی که می خواستین وارد ایمیل یاهو بشین یا یاهو مسنجر باز کنید ۱۰ دقیقه فقط یاهو داشت فکر می کرد مگه میشه!!!

مثل تولید پراید و پیکان هست، مگه آلان از آمریکا ماشین وارد کنن کسی حاضر میشه ماشین های مزخرف سوار بشه، اون زمان مردم پراید می خرن برای چهارشنبه سوری آتیش میزنن...

آلان مگر همین فرانسه نیست که داره این همه سنگ اندازی می کنه توی مذاکرات چرا تا می بینن که احتمال داره مداکرات به نتیجه برسه می رن با همون شرکت پژو وارد مذاکره میشن؟؟؟

اینترنت ابزاری شده برای معطل کردن مردم، هم میشه باهاش از مردم پول در بیارن و هم میشه باهاش مردم سر کار بگذارن یک روز سرعت و دستکاری می کنن، یک روز قیمت و یک روز هم...

یک نمونه مثال میزنم برای شما آمار دارم ۲ سال پیش یعنی عید سال ۹۲ فقط و فقط در آمد شرکت همراه اول نه اپراتورهای دگه از ارسال SMS مبلغ ۵ میلیارد تومان فقط ظرف ۴ روز بوده...

شما نمی دونید و نمی تونید تصور کنید که چه سودهای کلانی توی این بازارها هست، آلان صحبت دوست عزیز iman2482 و shah125 کاملا درسته هم توی بحث انحصار طلبی و هم شرکت

های خصوصی، بازار رقابتی زمانی واقعا رقابتی هست که شرکت این توانی داشته باشند با Plan های مختلف شما رو جذب خودشون کنند، اما اینجا شما جدب نمی شید بلکه مجبور به استفاده هستید،

با اینکه کاملا آگاه هستید که هیچ کدوم از اینها به نفع مالی و کیفی شما نیست، آلان در کره جنوبی در حال اراییه سرویس 24M هستند، و این تازه سرویس معمول برای کاربر خانگی محسوب میشه

و اگر شما نیازهای فراتر داشته باشید، می تونید درخواست سرعت بیشتر بدین و هیچ مشکلی هم وجود نداره...

اما همانطوری که دوست خوبم iman2482 اشاره کرد آلان فقط مشکل اصلی شرکت داده پردازی فن آوا یا آسیاتک و پارس آنلاین نیستن، مشکل همه اینها هستند حتی سازمان تنطیم مقررات یا

وزارت فن آوری ارتباطات، یا نمایندگان مجلس که طبق همون گزارشی که توی سایت خود مجلس متشر شده بود به وضوح و شفافیت اعلام شده بود که کاربران در تحمل خسارات مالی و روانی

هستند اینکه این سازمانها و نهاد ها هیچ کاری نمی کنند بر می گرده به من شما اینکه من شما دنبال راحتی خودمون هستیم و بس، اینکه سعی نمی کنم این مشکل حل کنیم، اینکه بلد نیستیم چطوری

اعتراض کنیم.

تا حالا شده به این فکر کنیم که به سازمان مقررات یا همین ۱۹۵ زنگ بزنیم یا ایمیل بزنیم یا هر کار دیگه ای بگیم من یا ما به عنوان کاربر با این قوانین شما مخالف هستم، اگر هم پرسیدن دلایل

منتطقی خوپمونو می گیم، حالا قبول کنند یا نکنند، اما آیا همین زحمت به خودمون میدیم؟؟

آیا شده بعد از اینکه وزیر یا هر مسول دیگه ای بیاد بگه سرعت زیاده باید کم کنیم اعتراض کنیم، هزار راه وجود داره برای اعتراض مثل همین تخلیه کردن، باید روی همین مورد بیشتر کار کنیم که

چنین مشکلاتی برای آینده برامون پیش نیاد....
اینترنت کوچیکترین مشکل این مملکت هست مشکلات فراوونه و سرچشمه همه مشکلات هم از یک جا نشات میگیره که اون هم خودت میدونی چیه و با این سیستم موجود مشکلات حل شدنی نیست باید خودمون با استفاده از زور حلش کنیم

codex1
24-05-2015, 16:29
الان دوستان همه هنوز سرویس و نگه داشتند به امید اینکه درست بشه ؟
۱ هفته شد انگار نه انگار ،میترسه آدم تخلیه کنه پس فرداش بگه مشترکین قدیمی مثل قبل باهاشون برخورد میشه :|
کلا ۴ روز بیشتر ندارم و یک هفتس هیچ کاریم رو نتونستم انجام بدم :|

من که هنوز سرویس نگه داشتم، به قول شما به امید اینکه درست بشه و اگر نشد به شکایتم رسیدگی بشه.

خوب من هم مثل شما، آلان یک شب تا صبح چیزی هم می گذارم برای دانلود کلا ۴۰۰ مگابایت دانلود نمیشه.

فعلا دارم فکر می کنم چطور شکایت پبش ببرم... سخته امید دادن، اما امیدوارم...

راستی یک نفر از دوستان در مورد ارتباطات ماهواره ای مطلبی گفتن که جالب بود، اطلاعات بیشتر ندارین؟؟؟

sorooshfm
24-05-2015, 17:20
بالاخره صاحبان و مسئولان این شرکت ها یکجوری باید پول سفر به آنتالیا و پاریس رو در بیارن:n31:

linuxx2011
24-05-2015, 17:56
بنظرم بهترین سرویس همین نامحدود پیشگامان اگه تا آخر هفته شرایط عوض نشد تخلیه میکنم
تعرفه نامحدود پیشگامان اصفهان

پیشگاملن داغونه من‌۲ سال پیش نامحدوداشو داشتم‌مدام‌قطع و وصل میشد تازه همین پیشگامان اصفهان هم قانون مصرف منصفانه گذاشته

اقایون من امروز سرویسم تموم شد ۵ روز اضافه رو زدم با این اوصاف الان کجا بریم بهترین گزینس که اگه شبانه م داشته باشه بشه حداقل شبی ۷-۸ گیگ گرفت؟ممنون

sh93
24-05-2015, 18:06
پیشگاملن داغونه من‌۲ سال پیش نامحدوداشو داشتم‌مدام‌قطع و وصل میشد تازه همین پیشگامان اصفهان هم قانون مصرف منصفانه گذاشته

اقایون من امروز سرویسم تموم شد ۵ روز اضافه رو زدم با این اوصاف الان کجا بریم بهترین گزینس که اگه شبانه م داشته باشه بشه حداقل شبی ۷-۸ گیگ گرفت؟ممنون

کلا من خیلی گشتم به 3 مورد رسیدم اما باز شما بگرد به ما هم خبر بده :)
من مبنام این بوده که قیمت خوب سرویس خوب باشه اگه نه سرویس 200 تومنی هم هست اما از نظر من ارزش نداره.

یکی سرویس محدود مخابرات طرح بهار تا بهار شبانه رایگان داره - 1 مگ تا 10 مگ هم ارائه میده
یکی نامحدود 512 مخابرات
یکی نامحدود 512 پارس آنلاین - 20 گیگ اول سرعت روی نت 4 مگ . 10 گیگ بعد سرعت روی 2 مگ بعد 35 گیگ سرعت اینترنت 512

آسیاتک ،پیشگامان و های وب و... به تاپیک ها سر بزنید یا کاهش سرعت دارند شدید یا قطعی و...
این 3 مورد به نظرم مناسبه

mansoor 7
24-05-2015, 18:11

نگرد که نیست چنین چیزی . اسیاتک که دیدم میگن خیلی خب نیست تو اصفهان شبانشم محدوده . شبانه مخابرات بدک نیست ولی اونم باز خیلیه شانسیه انگار و کلا سرعت پیج باز کردن و تک کانکشن و... داغونه. نمیدونم دیگه کجا شبانه داره ؟
من خودم واقعا موندم چه کنم دیگه اگه واقعا جایی پیدا نکنم 512gu خود فن اوا را بزارم شاید :|

linuxx2011
24-05-2015, 18:16
من مبنام این بوده که قیمت خوب سرویس خوب باشه اگه نه سرویس 200 تومنی هم هست اما از نظر من ارزش نداره.

یکی سرویس محدود مخابرات طرح بهار تا بهار شبانه رایگان داره - 1 مگ تا 10 مگ هم ارائه میده
یکی نامحدود 512 مخابرات
یکی نامحدود 512 پارس آنلاین - 20 گیگ اول سرعت روی نت 4 مگ . 10 گیگ بعد سرعت روی 2 مگ بعد 35 گیگ سرعت اینترنت 512

آسیاتک ،پیشگامان و های وب و... به تاپیک ها سر بزنید یا کاهش سرعت دارند شدید یا قطعی و...

مخابرات که میگن افتضاحه بتمام معناس طرح بهار هم سرعت رو ۲ مگه که به ۸ تقسیم شه میشه ۲۵۶ که واسه دانلود بدرد نمیخوره میمونه اسیاتر خودم نامحدوداشو دو سال پیش داشتم که مصرف منصفانه زد مجبور شدم بیام فن اوا
پیشگامان‌هم داشتم نامحدوداشو قطعی زیاد داره جوری که ادم اسکل میکنه میمونه پارس که تا حالا نداشتم و های وب هم شنیدم فشفشش بدک نیس

linuxx2011
24-05-2015, 18:22
نگرد که نیست چنین چیزی . اسیاتک که دیدم میگن خیلی خب نیست تو اصفهان شبانشم محدوده . شبانه مخابرات بدک نیست ولی اونم باز خیلیه شانسیه انگار و کلا سرعت پیج باز کردن و تک کانکشن و... داغونه. نمیدونم دیگه کجا شبانه داره ؟
من خودم واقعا موندم چه کنم دیگه اگه واقعا جایی پیدا نکنم 512gu خود فن اوا را بزارم شاید :|

البته برنزیش فیکس رو همون ۶۰-۷۰ منم گزاشتم تو این مدت روزی ۷-۸ گیگ راحت میگیرم مشکلیم نداشته تا حالا.

اما من قبلا حدود ۱ سال پیش گفتم تو این تاپیک به بعضیا هی نیاین بگین نامحدود فن اوا خوبه این فن اوا رو هیچ کسی نمیشناخت فقط تهران میشناختن از بس اومدن گفتن مشتری زیاد شد اخر و عاقبت این شد دقیقا دقیقا همچین قضیه ای قبل انتخابات تو تاپیک اسیاتر بود.....‌.یکی نیس بگه عاقا میای میخری میبینی خوبه سرتو بنداز پایین استفاده کن حالشو ببر دیگه گفتن نداره که.ملت ما بی جنبن متاسفاته!!!!

masoudboy
24-05-2015, 18:22
[QUOTE=linuxx2011;8631741]پیشگاملن داغونه من‌۲ سال پیش نامحدوداشو داشتم‌مدام‌قطع و وصل میشد تازه همین پیشگامان اصفهان هم قانون مصرف منصفانه گذاشته

توی پخ بهتون توضیح دادم که بهترین برای دانلود فعلا همون آسیاتک هست با روشی که گفتم
کلا آسیاتک یک سالی هست اینترنتش عالی شده من الان 6 ماه هست دارم توی همین اصفهان حتی یک دقیقه قطعی
هم نداشته
اگر هم نمیخوای از آسیاتک بگیری طرح حرفه ای مخابرات اصفهان بگیر شبانه رایگان خوبی داره البته اصلا ثبات سرعت نداره
قطعی اینها هم زیاد داره

سمت پارس آنلاین و شاتل و صبانت هم اصلا نرو که فقط توی کار محدود کردن کاربر هستند ...

linuxx2011
24-05-2015, 18:32
[QUOTE=linuxx2011;8631741]پیشگاملن داغونه من‌۲ سال پیش نامحدوداشو داشتم‌مدام‌قطع و وصل میشد تازه همین پیشگامان اصفهان هم قانون مصرف منصفانه گذاشته

توی پخ بهتون توضیح دادم که بهترین برای دانلود فعلا همون آسیاتک هست با روشی که گفتم
کلا آسیاتک یک سالی هست اینترنتش عالی شده من الان 6 ماه هست دارم توی همین اصفهان حتی یک دقیقه قطعی
هم نداشته
اگر هم نمیخوای از آسیاتک بگیری طرح حرفه ای مخابرات اصفهان بگیر شبانه رایگان خوبی داره البته اصلا ثبات سرعت نداره
قطعی اینها هم زیاد داره

سمت پارس آنلاین و شاتل و صبانت هم اصلا نرو که فقط توی کار محدود کردن کاربر هستند ...

دوست عزیز من بیشتر واسه کنسولم (ps4) دانلود میکنم اون روشم‌که شما گفتی یه لیچری چیزی میخواد یا سرور مجازی تو ایران که بشه ریموت کرد لینکارو روش که همچین چیزی قیمتش بالا در میاد و حتی اگرم‌باشه محدودیت دانلود داره.

mansoor 7
24-05-2015, 18:37
[QUOTE=masoudboy;8631762]

دوست عزیز من بیشتر واسه کنسولم (ps4) دانلود میکنم اون روشم‌که شما گفتی یه لیچری چیزی میخواد یا سرور مجازی تو ایران که بشه ریموت کرد لینکارو روش که همچین چیزی قیمتش بالا در میاد و حتی اگرم‌باشه محدودیت دانلود داره.
اگه واسه ps4 میخوای مخابرات بزارو یه سر به فایل نیکو بزن . جزئیتاش هست .

linuxx2011
24-05-2015, 18:41
[QUOTE=linuxx2011;8631778]
اگه واسه ps4 میخوای مخابرات بزارو یه سر به فایل نیکو بزن . جزئیتاش هست .

اره داداش دیدم اما اون بیشتر واسه بازیای دیجیتالیشه و اپدیتاشو و انلاینشو متاسفانه پشتیبانی نمیکنه.البته احتمالا شاید من حرفه ای هاشو بگیرم و این طرح و تمدید کنم و رو اون یه خطم که الان فن اواس اسیاتک ببندم واسه اپلود رایگانش چون اپلود هم زیاد دارم بخاطر سایتی که دارم.

armin4
24-05-2015, 20:54

دوسال پیش پارس انلاین هم خوب بود الان تغییر کرده این دلیلی نمیشه که....
من سرویس حجمی پیشگامان دارم راضیم.

armin4
24-05-2015, 20:59

یکی نامحدود 512 مخابرات

من که پیشگامان دارم تهران هستم تا الان قطعی نداشته سرعت دانلودم هم صبح و شب یکی بود و افت سرعت نداشته - مسلئه قطعی هم بلاخره همه ی شرکت ها تو برخی از مناطق و مراکز مخابراتی یه تعدای از کابران کاهش سرعت و قطعی دارن و این فقط محدود به یکی دوتا شرکت نمیشه.

sh93
24-05-2015, 21:33
من که پیشگامان دارم تهران هستم تا الان قطعی نداشته سرعت دانلودم هم صبح و شب یکی بود و افت سرعت نداشته - مسلئه قطعی هم بلاخره همه ی شرکت ها تو برخی از مناطق و مراکز مخابراتی یه تعدای از کابران کاهش سرعت و قطعی دارن و این فقط محدود به یکی دوتا شرکت نمیشه.

من از تاپیک پیشگامان گفتم عزیز ، اگه نه خودم نداشتم و اینکه در انتها همشون مثِ همن

linuxx2011
24-05-2015, 21:44
من از تاپیک پیشگامان گفتم عزیز ، اگه نه خودم نداشتم و اینکه در انتها همشون مثِ همن

پیشگامان اصفهان دو سال پیش من داشتم قطعی هاش زیاد بود شاید روزانه ۱۰-۱۵ بار کلا قطع میشد. یا سرعت میشد ۵ کیلوبایت اما تو بعضی از ساعات روز جبران میشد مثلا یادمه تو یه روز که قطعی زیاد بود تو ۲ ساعت حدود ۱۶ گیگ دانلود کردم.اعصاب خوردیش زیاده.

sorooshfm
25-05-2015, 06:32
چی شد دیگه همه ناامید شدن دیگه نمیان اعتراض خودشونو بیان کنن شرکت هم همینو میخواد میگه یک چند مدتی اعتراض میکنن بعد آروم میشن

codex1
25-05-2015, 07:03
چی شد دیگه همه ناامید شدن دیگه نمیان اعتراض خودشونو بیان کنن شرکت هم همینو میخواد میگه یک چند مدتی اعتراض میکنن بعد آروم میشن

شنبه با دفتر تهران تماس گرفتم گفتن تا ۳ روز دیگه یک جلسه قرار هست برگزار بشود، خوب امروز دوشنبه است باز تماس می گیرم، هنوز سرویس نگه داشتم... امیدی از دست نرفته.

ma3743
25-05-2015, 10:02
دوستان مگه همین قانون تحمیلی نگفته روزی 1.5 گیگ با سرعت اصلی؟
پس چرا از دیروز سرعت من همون 15 کیلوبایت مونده اضافه نمیشه؟!

sh93
25-05-2015, 10:10

مودم و یه بار خاموش روشن کنید . نشد بهشون زنگ بزنید
--------------
دوستان خبری نشد ؟ امروز مثله اینکه قرار بود تصمیم گیری کنن

codex1
25-05-2015, 10:52

آخه انقدر عجله ای این برنامه رو اجرا کردن که تنطیمات لازم روش انجام نشده، ( گفتم مدیر عامل شب خوابیده صبح بلند شده، گفته دیشب خواب دیدم هرکی اینکار و نکنه بدون پرسش می ره جهنم)

در ضمن همین آلان با دفتر مرکزی تهران تماس گرفتم، پیرو تماسی که ۳ روز پیش گرفته بودم و منتظر جواب هستم، برای تصمیم گیری به من گفتن که امروز جلسه تصمیم گیری هست فردا اعلام میشه برای سرویس های نامحدود!!!

دوستان خیلی مهمه برای تصمیم گیری نهایی که امروز تماس بگیرین، و بپرسین نتیجه چی شد که بدونن هنوز مشترکین شکایت دارن... ۸۲۱۸۵ داخلی ۵

hesamtavakoli
25-05-2015, 11:21
سلام به همه
من از صبانت به دليل اينكه قانون مصرف منصفانه داشت و بعد از 20 گيگ مصرف سرعت دانلود ميومد روي 30 و دايل آپ بود و خلاصه كلي غرغر.... اومدم به فن آوا.امروز وصل كردم.
سرويس 256-su كه نامحدوده
حالا ميبينم سرعت دانلود 40-50 بيشتر نميره
خواستم ببينم داستان چيه
لطفا اگه امكانش هست سريعتر جواب بدين چون من مصرف نتم زياده و براي محل كار استفاده ميكنم.

hesamtavakoli
25-05-2015, 11:30
اينم تست
البته من از پينگ و اينا سر درنميارم كه اگه توضيح مختصري بديد ممنون ميشم

sleeplessness
25-05-2015, 11:31
سلام به همه
من از صبانت به دليل اينكه قانون مصرف منصفانه داشت و بعد از 20 گيگ مصرف سرعت دانلود ميومد روي 30 و دايل آپ بود و خلاصه كلي غرغر.... اومدم به فن آوا.امروز وصل كردم.
سرويس 256-su كه نامحدوده
خواستم ببينم داستان چيه
لطفا اگه امكانش هست سريعتر جواب بدين چون من مصرف نتم زياده و براي محل كار استفاده ميكنم.

سرعت معمول سرویس شما همین حدوده
و متاسفانه شما بدشانسی آوردید چون تنها مزیتی که فن آوا داشت این بود که بر خلاف شرکت های دیگه که در ابتدا سرعت بالا میدادند و بعد از حجم مشخصی دیال آپ می شده
سرعت از ابتدا تا انتها بدون توجه به دانلود ثابت بود اما جدیدا برای سرویس های 512 و یک مگ برنزی قانون مصرف منصفانه مثل صبانت اعمال شده و بعد از رسیدن به حجم مشخصی سرعت بشدت افت میکنه
تنها راه فهمیدنش اینه که شما امروز حداقل یک گیگ مصرف کنید اگر سرعتتون کمتر شد محدودیت روی سرویس شما هم اعمال شده

hesamtavakoli
25-05-2015, 11:46
سرعت معمول سرویس شما همین حدوده
و متاسفانه شما بدشانسی آوردید چون تنها مزیتی که فن آوا داشت این بود که بر خلاف شرکت های دیگه که در ابتدا سرعت بالا میدادند و بعد از حجم مشخصی دیال آپ می شده
سرعت از ابتدا تا انتها بدون توجه به دانلود ثابت بود اما جدیدا برای سرویس های 512 و یک مگ برنزی قانون مصرف منصفانه مثل صبانت اعمال شده و بعد از رسیدن به حجم مشخصی سرعت بشدت افت میکنه
تنها راه فهمیدنش اینه که شما امروز حداقل یک گیگ مصرف کنید اگر سرعتتون کمتر شد محدودیت روی سرویس شما هم اعمال شده

الان تماس گرفتم ميگه عاديه.والا صبانت سرعت دانلودش 200 بود.
سرويس هاي فن آوا از اول اينطوري بوده يا تازگي اينطوري شده؟
يعني همه دوستان با سرعت 40-50 ميشستن دانلود ميكردن و ماهي 40 تومن پول ميدادن؟

codex1
25-05-2015, 11:51
سلام به همه
سرويس 256-su كه نامحدوده
خواستم ببينم داستان چيه

دوست گرامی به روشنی عرض کنم خدمت شما که درست از هفته قبل یعنی ۲۸ اردیبهشت تا همین آلان این نا قانونی و به عنوان مصرف نامنصفانه رویسی سرویس های ۱ مگ برنزی اعمال شده و وقتی پشتیبانی به من گفت که می تونید سرویس عوض کنید روی ۵۱۲ یا ۲۵۶ گفتم اونها که قرار نیست تغییر کنن، گفتش چرا بعد از این سرویس ها نوبت اونها هم میشه و اعمال خواهد شد...

ما آلان که اعتراض و بحثمون اینجا بحث و بررسی / حذف سرویس های نامحدود، سرعت های پایین و قیمت های بالا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر همین قضیه هست که ما فقط داریم دنبال درو می گردیم و اینها هر روز دارن در ها رو یکی بد از یکی می بندن، حالا یکی از صبا نت فرار می کنه به امید جای بهتر میاد اینها، یکی از مخابرات و همینطور ادامه داره آخرش می بینید سر هممون کلاه رفته و تو عمل انجام شده قرار گرفتیم....

codex1
25-05-2015, 11:53
الان تماس گرفتم ميگه عاديه.والا صبانت سرعت دانلودش 200 بود.
سرويس هاي فن آوا از اول اينطوري بوده يا تازگي اينطوري شده؟
يعني همه دوستان با سرعت 40-50 ميشستن دانلود ميكردن و ماهي 40 تومن پول ميدادن؟

من همین آلان سرویس ۱ مگ برنزی دارم بعد از ۱ گیگیابایت دانلود سرعت من میاد روی ۱۰Kb/ps و به صورت معمول که سرویس باید عادی باشه بیشتر از ۷۵ تا ۸۰Kb/ps نمیشه، قبل از این به راحتی تا ۱۱۰ تا ۱۲۰ به صورت متوسط سرعت دانلود داشتم و هیچ محدودیتی نبود...

hesamtavakoli
25-05-2015, 11:58
دوست گرامی به روشنی عرض کنم خدمت شما که درست از هفته قبل یعنی ۲۸ اردیبهشت تا همین آلان این نا قانونی و به عنوان مصرف نامنصفانه رویسی سرویس های ۱ مگ برنزی اعمال شده و وقتی پشتیبانی به من گفت که می تونید سرویس عوض کنید روی ۵۱۲ یا ۲۵۶ گفتم اونها که قرار نیست تغییر کنن، گفتش چرا بعد از این سرویس ها نوبت اونها هم میشه و اعمال خواهد شد...

ما آلان که اعتراض و بحثمون اینجا بحث و بررسی / حذف سرویس های نامحدود، سرعت های پایین و قیمت های بالا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر همین قضیه هست که ما فقط داریم دنبال درو می گردیم و اینها هر روز دارن در ها رو یکی بد از یکی می بندن، حالا یکی از صبا نت فرار می کنه به امید جای بهتر میاد اینها، یکی از مخابرات و همینطور ادامه داره آخرش می بینید سر هممون کلاه رفته و تو عمل انجام شده قرار گرفتیم....

الان كه تماس گرفتم گفتم تازگي اينجوري شده يا بوده گفت نه از اول همينجوري بوده.
الان من بايد چكار كنم؟چون اين سرعت به درد محل كار من نميخوره.

shayan0o21
25-05-2015, 12:00
سلام به همه
سرويس 256-su كه نامحدوده
خواستم ببينم داستان چيه
سلام دوست عزیز
سرویس شما فعلا سرعتش عادیه
و بالاتر از این نباید بره!
سرویستون 256 هست
ولی اگر بیش از حجمی که گفتن استفاده کنید همینم کمتر میشه

hesamtavakoli
25-05-2015, 12:04
سلام دوست عزیز
سرویس شما فعلا سرعتش عادیه
و بالاتر از این نباید بره!
سرویستون 256 هست
ولی اگر بیش از حجمی که گفتن استفاده کنید همینم کمتر میشه

كدوم حجم؟كسي به من حجمي اعلام نكرده!
موقع خريد گفتم مصرف منصفانه داريد گفت نه!

sleeplessness
25-05-2015, 12:07
حذف شود با تشکر

codex1
25-05-2015, 12:13
كدوم حجم؟كسي به من حجمي اعلام نكرده!
موقع خريد گفتم مصرف منصفانه داريد گفت نه!

دوست گرامی همین آلان بهشون بگید که به شما قرار داد و فاکتور بدن با مهر و امضا، احتمال زیاد می گن نمیدیم توی سایت خودتون هست برین ببینید قبول نکنید و قرارداد و فاکتور که مشخصات دقیق سرویس داته باشه بخوایین حتما..

به قول دوستمون امکان داره همین هم چند روز دیگه نباشه..

کلا اعتراض من هم همین هست که به من هم گفتن مصرف منصفانه نداریم ۶۲۰ پول پرداخت کردم هفته پیش دوشنبه صبح که از خواب بیدار شدم دیدم دروغ گفتن... آلان در حال شکایت هستم. شما حتما قرارداد و فاکتور که شفاف نوع سرویس شما توش قید شده باشه بکیرین ازشون...

hesamtavakoli
25-05-2015, 12:18
دوست گرامی همین آلان بهشون بگید که به شما قرار داد و فاکتور بدن با مهر و امضا، احتمال زیاد می گن نمیدیم توی سایت خودتون هست برین ببینید قبول نکنید و قرارداد و فاکتور که مشخصات دقیق سرویس داته باشه بخوایین حتما..

به قول دوستمون امکان داره همین هم چند روز دیگه نباشه..

کلا اعتراض من هم همین هست که به من هم گفتن مصرف منصفانه نداریم ۶۲۰ پول پرداخت کردم هفته پیش دوشنبه صبح که از خواب بیدار شدم دیدم دروغ گفتن... آلان در حال شکایت هستم. شما حتما قرارداد و فاکتور که شفاف نوع سرویس شما توش قید شده باشه بکیرین ازشون...

الان مشكل اول من سرعت اوليه هست كه روي 40-50 هستش.كه در اين رابطه كاري نميتونم كنم چون دوستان ميگن از اول همينجوري بوده.مشكل دوم هم قانون مصرف منصفانه هست كه من امروز دانلود ميكنم ببينم اكه اين قانون اعمال بشه من شكايت ميكنم.چون به من گفتن مصرف منصفانه نداره.

ma3743
25-05-2015, 12:22
کلاهبردارها دیگه همون سهميه 1 گیگ رو هم 120 کیلو نمیدن سرعت بین 80 تا 90 متغیره

codex1
25-05-2015, 12:23
الان مشكل اول من سرعت اوليه هست كه روي 40-50 هستش.كه در اين رابطه كاري نميتونم كنم چون دوستان ميگن از اول همينجوري بوده.مشكل دوم هم قانون مصرف منصفانه هست كه من امروز دانلود ميكنم ببينم اكه اين قانون اعمال بشه من شكايت ميكنم.چون به من گفتن مصرف منصفانه نداره.

برای همین هست که عرض کردم قرار داد بگیرین شما بعد اونها به قرار داد یا فاکتور فروش کتبی نه داخل سایت استناد می کنند

codex1
25-05-2015, 12:26
راستی جالبه نه!!! ایشون ۲۵۶ گرفتن سرعتشون ۴۰ - ۵۰ هست من ۱ مگ گرفتم، سرعت من بین ۷۰ تا ۸۰ هست برای دانلود ۱ گیگابایت و بعد ۱۰ کیلوبیت بر ثانیه!!!...

1nima1
25-05-2015, 12:41
منم باهاشون تماس گرفتم و گفتم اگه نامنصفانه رو برندارید و ما رو برنگردونید به همون حالت اول بعد از پایان این دوره تمدید نخواهم کرد. ولی در کل لحنشون امیدوار کننده نبود.وقتی حکومت راحت یه شبه سیستم مثلا بنزین

رو زیر و رو می کنه و تمام سهمیه های ملت رو تو 2 مرحله عین اب خوردن نابود می کنه یا دلار رو به پلک به هم زدنی می کنه 3 برابر قیمت بدون توجه به فجایعی که برای جامعه داره اینا از پس یه ماس مالی کردن اینترنت بر نیان ؟

مگه 70 تومن از تو جوب پیدا کردم که بدم واسه سرویس محدود. همین پولم والا به سختی بدست میاد.

codex1
25-05-2015, 12:46
منم باهاشون تماس گرفتم و گفتم اگه نامنصفانه رو برندارید و ما رو برنگردونید به همون حالت اول بعد از پایان این دوره تمدید نخواهم کرد. ولی در کل لحنشون امیدوار کننده نبود.وقتی حکومت راحت یه شبه سیستم مثلا بنزین

رو زیر و رو می کنه و تمام سهمیه های ملت رو تو 2 مرحله عین اب خوردن نابود می کنه یا دلار رو به پلک به هم زدنی می کنه 3 برابر قیمت بدون توجه به فجایعی که برای جامعه داره اینا از پس یه ماس مالی کردن اینترنت بر نیان ؟

مگه 70 تومن از تو جوب پیدا کردم که بدم واسه سرویس محدود. همین پولم والا به سختی بدست میاد.

من قرار داد یکساله بستم کل مبلغ قرارداد می شد ۶۲۰ هزار تومان ۳۰۰ هزار تومن کم داشتم اومن موقع قرض گرفتم... درست می گین انقدر دیگه دست کاری قیمت ها راحت و ساده شده که چی بگم......!!!!

codex1
25-05-2015, 13:11
چه اتفاق جالبی هفته پیش فن آوا یکدفعه ای زد و دانلود منصفانه رو اعمال کرد، خیلی ها گیج شدن!!! خیلی ها باورشون نمی شد...

دیشب خوابیدیم، صبح بیدار شدیم دیدم که سهمیه بنزین خودروهای شخصی حذف شد، فکر کنم فن آوا داشت تست روانی در یک اجتماع کوچیک می گرفت که ملت چقدر آمادگی دارن!!!

فکر کنم تست جواب داده دیشب جوابو به دولت اعلام کرد که با خیال راحت اعلام کنید که سهمیه ندارید، هیچ کسی اعتراض نمی کنه...

فکر کنم آزمایش بعدی وقتی باشه که اینترنت دایلاپ بشه بعد کسی اعتراض نکنه انوقته که یارانه ها هم بر میدارن....

Bakhsh
25-05-2015, 13:31
چه اتفاق جالبی هفته پیش فن آوا یکدفعه ای زد و دانلود منصفانه رو اعمال کرد، خیلی ها گیج شدن!!! خیلی ها باورشون نمی شد...

دیشب خوابیدیم، صبح بیدار شدیم دیدم که سهمیه بنزین خودروهای شخصی حذف شد، فکر کنم فن آوا داشت تست روانی در یک اجتماع کوچیک می گرفت که ملت چقدر آمادگی دارن!!!

فکر کنم تست جواب داده دیشب جوابو به دولت اعلام کرد که با خیال راحت اعلام کنید که سهمیه ندارید، هیچ کسی اعتراض نمی کنه...

فکر کنم آزمایش بعدی وقتی باشه که اینترنت دایلاپ بشه بعد کسی اعتراض نکنه انوقته که یارانه ها هم بر میدارن....

خیلی خوب نوشتی ...

sorooshfm
25-05-2015, 18:48
دوستان شکمتون رو صابون نزنید امکان نداره محدودیت مصرف منصفانه رو بر دارن مگه شرکت های دیگه بر داشتن که اینا بخوان بر دارن بنزین گرون میشه مردم جیکشون در نمیاد حالا تعداد کاربرای کم یک شرکت اینترنتی که جای خود دارد کلا باید به بخت بد خود که تو ایران بدنیا اومدیم لعنت بفرستیم البته ایران الان بی اعتبار شده تو دنیا کاشکی تو 2500 سال پیش بدنیا می اومدم لااقل به ایرانی بودنم افتخار می کردم یاتوی آینده ای خیلی دور که این اوضاع نباشه و همه ایرانی ها به ایرانی بودن خودشون افتخار کنن

sh93
25-05-2015, 19:01
هنوز نمیدونم کجا برم اما فردا تخلیه میکنم . یک هفتس به هیچ کاریم نتونستم برسم.شکایت هم کردیم کو تا جواب بیاد جواب هم از الان معلومه نمیگیرم.
برمیگردم به همون 512 مخابرات احتمالا . سرعت 60.واسه دانلود 300-400 مگ 1 ساعت انتظار ​:n27:

codex1
25-05-2015, 19:22
هنوز نمیدونم کجا برم اما فردا تخلیه میکنم . یک هفتس به هیچ کاریم نتونستم برسم.شکایت هم کردیم کو تا جواب بیاد جواب هم از الان معلومه نمیگیرم.
برمیگردم به همون 512 مخابرات احتمالا . سرعت 60.واسه دانلود 300-400 مگ 1 ساعت انتظار ​:n27:

منم دقیقا مثل شما همین شرایط رو دارم، شکایت کردم، یک هفته شده هیچ کاری نکردم، دیروز از مخابرات استعلام ۵۱۲ گرتم، اما روی عوا هستم، موندم اگر موفق نشدم بقیه پول منو پس میدن یا نه؟؟

هنزو روی هوا هستم...

sh93
25-05-2015, 19:29
منم دقیقا مثل شما همین شرایط رو دارم، شکایت کردم، یک هفته شده هیچ کاری نکردم، دیروز از مخابرات استعلام ۵۱۲ گرتم، اما روی عوا هستم، موندم اگر موفق نشدم بقیه پول منو پس میدن یا نه؟؟

هنزو روی هوا هستم...

روز اولی که سرویس و از پشت تلفن میخواست برای من اوکی کنه گفتم خوب قیمت اینا چطوره؟ گفت 3 ماهه انقد 1 ساله انقد ... گفتم نه نخواستیم گفت حالا اگه بخوای 1 ماهه هم میدیم گفتم از اون اول بگو خوب 1 ماهه داریم گفت خوب من به فکر شمام :| همون موقع فهمیدم هر سرویسی رو نباید 1 ماه بیشتر گرفت تا پولم به باد نره و اینا انقد به فکره پولن . فردا پس فردا این 1 ماهم تموم میشه واقعا برگشت به سرعت 50 تا 60 سخته. هیچ کجا نیست که با قیمت معقول سرعت 1 مگ و بده .یا مصرف منصفانه دارن یا پیش شماره منو ساپورت نمیکنن ...

7448 پست از اول این تاپیک میگذره اما الان رسیدیم به پست شماره ی 1 این تاپیک...

codex1
25-05-2015, 20:06
روز اولی که سرویس و از پشت تلفن میخواست برای من اوکی کنه گفتم خوب قیمت اینا چطوره؟ گفت 3 ماهه انقد 1 ساله انقد ... گفتم نه نخواستیم گفت حالا اگه بخوای 1 ماهه هم میدیم گفتم از اون اول بگو خوب 1 ماهه داریم گفت خوب من به فکر شمام :| همون موقع فهمیدم هر سرویسی رو نباید 1 ماه بیشتر گرفت تا پولم به باد نره و اینا انقد به فکره پولن . فردا پس فردا این 1 ماهم تموم میشه واقعا برگشت به سرعت 50 تا 60 سخته. هیچ کجا نیست که با قیمت معقول سرعت 1 مگ و بده .یا مصرف منصفانه دارن یا پیش شماره منو ساپورت نمیکنن ...

7448 پست از اول این تاپیک میگذره اما الان رسیدیم به پست شماره ی 1 این تاپیک...

چرا دروغ بگم من یکسال تمام از همین سرویس استفاده کردم و حدود۳ ترابایت هم دانلود داشتم...
موقع تمدید با طرف چک کردم و گفتم بر عکس شرکت های دیگه ما قرار نیست دانلود نامنصفانه رو اعمال کنیم...

اما آلان تا فردا صبر می کنم، باید اینکه شکایت هم کردم، چون خود آقای حبیبی با اینکه میدونم روی هوا داشت حرف می زد، تا سه شنبه آخر عاقبت سرویس های ۱ مگابایت معلوم میشه... بعدش اگر برای مشترکین قبلی برگردودن که هیچ اگر نه از روش آرامش تبدیل میشه به روش بی آرامشی که آخرین گزینه من هست و خودم دوست ندارم به اونجا کشیده بشه،....

codex1
25-05-2015, 20:11
از نظر قانون عودت پول سرویس تا اونجا که مصرف شده، قانوییه یا غیر قانوییه؟؟ یا اینجا هم قانون سمت ISPهاست؟

navid_fo
25-05-2015, 20:16
چرا دروغ بگم من یکسال تمام از همین سرویس استفاده کردم و حدود۳ ترابایت هم دانلود داشتم...
موقع تمدید با طرف چک کردم و گفتم بر عکس شرکت های دیگه ما قرار نیست دانلود نامنصفانه رو اعمال کنیم...

اما آلان تا فردا صبر می کنم، باید اینکه شکایت هم کردم، چون خود آقای حبیبی با اینکه میدونم روی هوا داشت حرف می زد، تا سه شنبه آخر عاقبت سرویس های ۱ مگابایت معلوم میشه... بعدش اگر برای مشترکین قبلی برگردودن که هیچ اگر نه از روش آرامش تبدیل میشه به روش بی آرامشی که آخرین گزینه من هست و خودم دوست ندارم به اونجا کشیده بشه،....
سرویست چی بود حاجی؟ :D 3 ترا زدی

kourosh4u
25-05-2015, 20:51
آقا دو روزه با اختلال شديد روبرو هست اينترنت من در تهران! وصله ولی همش چند دقه ديتا نميره دوباره ميره..

codex1
25-05-2015, 20:51
سرویست چی بود حاجی؟ :D 3 ترا زدی

همین ۱ مگابیت برنزی، فقط حدود ۱۲۰۰ تا فایل تورنت بود، دانلود های مستقیم، یوتوب، رادیو آنلاین، موسیقی آنلاین، آپدیت مکرر، تماشای استریم بعضی از شبکه ها مثل NasaTV، اتصال ریسیور، بازی آنلاین، ریموت کامپیوتر های دیگه، و خیلی کارهای دیگه که یادم نیست ۵ تا هم کاربر آنلاین ( ۳ تا معمولا همیشه)

کلا مصرف زیادی دارم، یادم هست قبل از این از آسیاتک استفاده می کردم و از شبانه ریگان برای انلود تورنت اسفاده می کردم اما بیشتر مواقع حجم کم میاوردم، برای همین نامحدود برای من به صرفه بود.

باید این رو هم اضافه کنم که آسیاتک ترافیک خوری داشت اگر اصطلاحش درسته باشه که به کار م برم، یا بهتر بگم دزدی چون چند بار نشستم محاسبه کردم با سرعتی که داشتم نمی تونستم مثلا توی یک شب ۱۷ گیگ دانلود کرده باشم...

یا مثلا ظرف کمتر از ۳ روز امکان نداشت فقط و فقط برای مرور صفحات من ۸ گیگ مصرف کرده باشم. بدون هیچ تماس تصویری یا تماشای آنلاین، کلا آسیا تک هم گرون بوپ و هم ترافیک خوری می کرد...

behzadee
25-05-2015, 21:03
آقا دو روزه با اختلال شديد روبرو هست اينترنت من در تهران! وصله ولی همش چند دقه ديتا نميره دوباره ميره..
کاملا تایید میشه

البته منم این ماه دیگه تمدید نکردم و فرم تخلیه رو فرستادم
فقط اینکه چند روزه تخلیه میکنن؟

navid_fo
25-05-2015, 21:03
همین ۱ مگابیت برنزی، فقط حدود ۱۲۰۰ تا فایل تورنت بود، دانلود های مستقیم، یوتوب، رادیو آنلاین، موسیقی آنلاین، آپدیت مکرر، تماشای استریم بعضی از شبکه ها مثل NasaTV، اتصال ریسیور، بازی آنلاین، ریموت کامپیوتر های دیگه، و خیلی کارهای دیگه که یادم نیست ۵ تا هم کاربر آنلاین ( ۳ تا معمولا همیشه)

کلا مصرف زیادی دارم، یادم هست قبل از این از آسیاتک استفاده می کردم و از شبانه ریگان برای انلود تورنت اسفاده می کردم اما بیشتر مواقع حجم کم میاوردم، برای همین نامحدود برای من به صرفه بود.

باید این رو هم اضافه کنم که آسیاتک ترافیک خوری داشت اگر اصطلاحش درسته باشه که به کار م برم، یا بهتر بگم دزدی چون چند بار نشستم محاسبه کردم با سرعتی که داشتم نمی تونستم مثلا توی یک شب ۱۷ گیگ دانلود کرده باشم...

یا مثلا ظرف کمتر از ۳ روز امکان نداشت فقط و فقط برای مرور صفحات من ۸ گیگ مصرف کرده باشم. بدون هیچ تماس تصویری یا تماشای آنلاین، کلا آسیا تک هم گرون بوپ و هم ترافیک خوری می کرد...
آها میانگین پس ماهی 250گیگ دانلود داشتی چه قد دادی بابت این سرویس

khoodet
25-05-2015, 21:07
امروز به خاطر یک شکایتی زنگ زدم تنظیم مقررات همینطور حرف تو حرف پیش اومد یک هو طرف گفت هیچ شرکتی حق فروش نامحدود رو نداره و ما منع کردیم شرکت ها رو از سرویس نامحدود
گفتم این شرکت هایی که دارند میدن چی گفت اونها هم در اصل محدود هست(همین سیاست منصفانه) که به خاطر سود بیشتر به اسم نامحدود میفروشند
یک مشت دزد و بی سواد با هم جمع شدند اینترنت کشور گرفتند دستشون:n21:

sh93
25-05-2015, 21:15
کاملا تایید میشه

البته منم این ماه دیگه تمدید نکردم و فرم تخلیه رو فرستادم
فقط اینکه چند روزه تخلیه میکنن؟

قانونا نهایت باید تا 3 روز باشه اما تا 1 هفته هم طول میدن گاهی

Tohid
25-05-2015, 21:46
من هم امروز فرم فرستادم ...15 روزی از اعتبارم مانده..
احتمالا برم سمت 512 مخابرات...

Tohid
25-05-2015, 21:47
...........

codex1
25-05-2015, 21:52
آها میانگین پس ماهی 250گیگ دانلود داشتی چه قد دادی بابت این سرویس

سال پیش ۵۳۰ هزار تومن برای یک سال
امسال ۶۲۰ هزار تومن برای یکسال هر دو با تخفبف ۱۲ ماه مقدار ۲۵۰ گبگ تقریبی من مجموع ترافیک خدمت شمت اعلام کردم که بهتر از من میدونید که هم آپلود هست و هم دانلود...

codex1
25-05-2015, 21:55
هیچ کدوم از دوستان راهنمایی نکردن من می تونم پول بقیه ماه ها که استفاده نکردم بگیرم؟؟؟ قانون طرفه من هست یا این نامنصفانه های بی قانون؟؟؟

navid_fo
25-05-2015, 21:58
سال پیش ۵۳۰ هزار تومن برای یک سال
امسال ۶۲۰ هزار تومن برای یکسال هر دو با تخفبف ۱۲ ماه مقدار ۲۵۰ گبگ تقریبی من مجموع ترافیک خدمت شمت اعلام کردم که بهتر از من میدونید که هم آپلود هست و هم دانلود...
درسته با سرویس خودم که شاتل قاطی کردم آخه آپلود حساب نمیشه :D حق با شماست
مرسی بابت اطلاعاتتون

samannnn.hannibal
25-05-2015, 23:10
دوستان امروز قیض تلفن خونمون اومده روش نوشته : از تاریخ یک اردیبهشت روی تمامی سرویس های نامحدود قانون مصرف منصفانه اعمال میشود

sh93
25-05-2015, 23:30
الان فرم تخلیه رو میل کردم فردا گفتم برم 512 مخابرات بگیرم با حساب این پست بالا ینی باس واقعا دایل آپ بگیرم:|

samannnn.hannibal
25-05-2015, 23:46
الان فرم تخلیه رو میل کردم فردا گفتم برم 512 مخابرات بگیرم با حساب این پست بالا ینی باس واقعا دایل آپ بگیرم:|

جدی میگما میخوای عکسشو بگیرم بفرستم واست؟ تنها راه درست اینه که بری های وب از فشفشه استفاده کنی به نظرم

samannnn.hannibal
25-05-2015, 23:50

این شرکت هم مصرف منصفانه نداره

samannnn.hannibal
25-05-2015, 23:56

این شرکت رو هم ببین فکر کنم نامحدودش خوب باشه اون پایینش زده

samannnn.hannibal
26-05-2015, 00:07
هیچ کدوم از دوستان راهنمایی نکردن من می تونم پول بقیه ماه ها که استفاده نکردم بگیرم؟؟؟ قانون طرفه من هست یا این نامنصفانه های بی قانون؟؟؟

بله در تمامی سرویس دهنده ها طبق قانون اگر شما بخواید میتونید کنسل کنید و باید پولتون رو بدهند

sh93
26-05-2015, 00:25
جدی میگما میخوای عکسشو بگیرم بفرستم واست؟ تنها راه درست اینه که بری های وب از فشفشه استفاده کنی به نظرم

این شرکت هم مصرف منصفانه نداره

این شرکت رو هم ببین فکر کنم نامحدودش خوب باشه اون پایینش زده

منم جدی گفتم والا.
تاپیک های وب رو نگاه کن شوما 3 صفحه آخر و فک کنم فقط یه نفره که بگه اوکیه .ترکیده رسما.

samannnn.hannibal
26-05-2015, 00:34
منم جدی گفتم والا.
تاپیک های وب رو نگاه کن شوما 3 صفحه آخر و فک کنم فقط یه نفره که بگه اوکیه .ترکیده رسما.

حالا اون دو تا شرکت رو که گفتم نگاه کن / های وب چن روزه مشکل داره ولی درست میشه

behzadee
26-05-2015, 06:13

منم یه زمان با پارس آنلاین مشکل داشتم سرعت در حد دایال آپ بود
یه ماهه هم گرفته بودم
بعدش گفتم دیگه نمیخوام بقیه پولم رو بدین
فرم فرستاد شماره حساب اینا رو وارد کردم بعدش سریع مابقی پولم رو ریختن به حساب

sorooshfm
26-05-2015, 06:37
شهراد دیگه چه دزدیه ۵۱۲ نامحدود ۱۰۰ هزار تومان این دیگه نوبرشو آورده تازه اونم فقط تو تهران سرویس میده

1nima1
26-05-2015, 13:49
این جلسه اینا هیچ نتیجه به درد بخور برا ما که نداشت احیانا ؟ عمرا !!!

بی انصافا حداقل نکردن محدودیت روزانه رو 4 گیگ بزارن. 1.5 گیگ خیلی کمه انصافا.تازه 1.5 گیگ هم که کمتر می شه بعضی مواقع و زودتر محدود می کنه.

imanhalab
26-05-2015, 14:04
1.5 گیگ اصلا نیست واسه 1 مگ 1گیگ مصرف در دروز

codex1
26-05-2015, 14:44
این جلسه اینا هیچ نتیجه به درد بخور برا ما که نداشت احیانا ؟ عمرا !!!

بی انصافا حداقل نکردن محدودیت روزانه رو 4 گیگ بزارن. 1.5 گیگ خیلی کمه انصافا.تازه 1.5 گیگ هم که کمتر می شه بعضی مواقع و زودتر محدود می کنه.

1.5 گیگ اصلا نیست واسه 1 مگ 1گیگ مصرف در دروز

من هم مثل شما منتظر جواب هستم، از صبح تا آلان ۴ بار تماس گرفتم کلا می گن جلسه هستند، منتظرم اگر درست شد که هیچ، اگر نه کوچ کنم ببینم کجا می تونم جای پیدا کنم، در هر صورت این آتیشی که همینطور داره میاد جلوتر و فقط هم برای مشترکین توی همه جای ایران که دارن اینترنت استفاده می کنن ضرر داره...

در مورد مصرف روزانه با همون حد مجاز هم بله ۱ گیگ هست نه بیشتر

codex1
26-05-2015, 15:04
دوست گرامی نماینده مشهد از شما خبری نیست؟

imanhalab
26-05-2015, 16:06
من هم مثل شما منتظر جواب هستم، از صبح تا آلان ۴ بار تماس گرفتم کلا می گن جلسه هستند، منتظرم اگر درست شد که هیچ، اگر نه کوچ کنم ببینم کجا می تونم جای پیدا کنم، در هر صورت این آتیشی که همینطور داره میاد جلوتر و فقط هم برای مشترکین توی همه جای ایران که دارن اینترنت استفاده می کنن ضرر داره...

در مورد مصرف روزانه با همون حد مجاز هم بله ۱ گیگ هست نه بیشتر

هنوز جلسه دارن؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

codex1
26-05-2015, 16:14
هنوز جلسه دارن؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست گرامی، بعد از چندین بار پرس و جو و تماس با واحد صدای شما دفتر مرکزی تهران، اینطور به من گفتن که جواب آخر فردا اعلام میشه، جلسه امروز در این مورد که باید به عرض همگی برسونم، کلیه اعتراضات و شکایات شما به گوش کسانی که باید برسه رسیده، همچنین فردا قرار هست به این صورت باشه که در مورد سرویس های قبلی و مشترکین سابق تصمیم گیری بشه، و اگر نشد که هیچ کوچ اجباری!!!

1nima1
26-05-2015, 16:28
دوست گرامی، بعد از چندین بار پرس و جو و تماس با واحد صدای شما دفتر مرکزی تهران، اینطور به من گفتن که جواب آخر فردا اعلام میشه، جلسه امروز در این مورد که باید به عرض همگی برسونم، کلیه اعتراضات و شکایات شما به گوش کسانی که باید برسه رسیده، همچنین فردا قرار هست به این صورت باشه که در مورد سرویس های قبلی و مشترکین سابق تصمیم گیری بشه، و اگر نشد که هیچ کوچ اجباری!!!

درسته. اگه گوش شنوایی پیدا نشه دیگه دلیلی برای پرداخت این مبلغ سنگین و ادامه راه باقی نمی مونه.

samannnn.hannibal
26-05-2015, 16:41
شهراد دیگه چه دزدیه ۵۱۲ نامحدود ۱۰۰ هزار تومان این دیگه نوبرشو آورده تازه اونم فقط تو تهران سرویس میده

فکر کنم بالاتر میبنده

samannnn.hannibal
26-05-2015, 16:45
این شرکت چه طوره؟ سرویس نامحدود 512 رو تا 40 گیگ اول سرعت 4096 میده بقیه سرعت هم فکر کنم خوب باشه

shayan0o21
26-05-2015, 17:37
این شرکت چه طوره؟ سرویس نامحدود 512 رو تا 40 گیگ اول سرعت 4096 میده بقیه سرعت هم فکر کنم خوب باشه
داداشم شما به این قسمتش دقت نکردید
شهراد هم زیر مجموعه شرکت پارس آنلاین هست
یعنی اگر پهنای باند کم بیاره مشترک رو اجباری میفرسته شهراد
که از نظر سرعت و پینگ افتضاحه:n15:
------------
پ ن : سرعت شبانه 190 تا برگشته ولی اصلا نمی صرفه به خاطر 2 گیگ کامپیوتر و برق هدر بره
این ماه اجبارا موندگاریم
ماه بعد حتما میرم آسیاتک :n03:

codex1
26-05-2015, 18:50
درسته. اگه گوش شنوایی پیدا نشه دیگه دلیلی برای پرداخت این مبلغ سنگین و ادامه راه باقی نمی مونه.

شما درست می فرمایید، دوست خوبمون نماینده مشهد صحبت خوبی کردن چند پست قبل، که اگر این همه شکایت و اعتراض که نسبت به یک شرکت شد در سطح کلی و نسبت به کسانی بود که این قوانین مقررات بی دلیل، اینترنت حجمی برای سرویس های ADSL، اصلاح نکردن نگاه و طرز فکر نادرست نسبت به هر تکتولوژی جدیدی که وارد کشور میشه، برداشته بودن آلان کشور ما شاهد خیلی معضلات نبود.

ما همیشه و همیشه کارمون محدود سازی، مقید کردن و متاسفانه ترویج فکر غلط و تهاجمی نسبت به هر تکنولوژی بوده و هست، که وارد کشور شده از رادیو، بلند گو، نوار کاست بگیرین، تا همین اواخر ویدیو و ماهواره اینترنت و غیره... متاسفانه و باز هم متاسفانه راه به جایی نبردیم، مگر سوءاستفاده خیلی ها از همین موقعیتها برای منفعت های شخصی و غیره...

در هر صورت اگر این مورد هم ختم ه خیر بشه که امیدوارم همین طور باشه، دوستان محترم فراموش نکنید، که هنوز مشکل داریم...

وقتی دیروز یمی از دوستان با سازمان تنظیم مقررارت تماس گرفته که چرا سرویس های نامحدود بر میدارین اون به اصطلاح کارشناس هم با خیال راحت گفته که ما برای تمامی ISPها نامحدود ممنوع کردیم، مشکل فقط سود و دسترسی دادن به مشترکین دیگه نیست، مشکل جای دیگه است.

با مثلا از یک مدیر سطح بالا انتظار می ره که درک و اشراف بیشتری داشته باشه اما اینو ازش می شنون چی میشه گفت؟؟

"به عقیده مدیران مخابرات استان تهران، کاهش کاربران سرویس های نامحدود اینترنت می تواند کیفیت سرویس های اینترنت کاربران این شرکت را افزایش داده و اختلالات موجود را کم کند."

آیا به جای اینکه کیفیت ببرن بالا مثل همین کاری که مخابرات برای بالا بردن آمار ضریب نفوذ تلفن ثابت دسننگاه PCM می گذاشتن روی خط تلفن و شما هیچکاری نمی تونستین بکنین.

زمانی هم که سوال می کردین چرا من می خوام سرویسADSL استفاده کنم نمی تونم مخابرات به راحتی جواب می داد، "ما تعهد به Voice داریم نه تعهد به Data " چی میشه گفت؟؟

در هر صورت گفتنی ها هزاران بار اینجا گفته شد و تکرار شد.

به قول سعدی:

توانگری نه به مالست پیش اهل کمال

که مال تا لب گورست و بعد از آن اعمال

من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم

تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

samannnn.hannibal
26-05-2015, 19:25
داداشم شما به این قسمتش دقت نکردید
شهراد هم زیر مجموعه شرکت پارس آنلاین هست
یعنی اگر پهنای باند کم بیاره مشترک رو اجباری میفرسته شهراد
که از نظر سرعت و پینگ افتضاحه:n15:
------------
پ ن : سرعت شبانه 190 تا برگشته ولی اصلا نمی صرفه به خاطر 2 گیگ کامپیوتر و برق هدر بره
این ماه اجبارا موندگاریم
ماه بعد حتما میرم آسیاتک :n03:
نوشته منصفانه ولی نوشته تا 40 گیگ سرعتش 4096 بعدش میاد تا 2 مگ تا برسه به سرعت اسمی پس خیلی خوبه / شهراد هم زیرمجموعه آسیا هست نه پارس ولی مستقل هست و فقط پهنای باندش رو از آسیا میگیره

1nima1
26-05-2015, 19:26
شما درست می فرمایید، دوست خوبمون نماینده مشهد صحبت خوبی کردن چند پست قبل، که اگر این همه شکایت و اعتراض که نسبت به یک شرکت شد در سطح کلی و نسبت به کسانی بود که این قوانین مقررات بی دلیل، اینترنت حجمی برای سرویس های ADSL، اصلاح نکردن نگاه و طرز فکر نادرست نسبت به هر تکتولوژی جدیدی که وارد کشور میشه، برداشته بودن آلان کشور ما شاهد خیلی معضلات نبود.

ما همیشه و همیشه کارمون محدود سازی، مقید کردن و متاسفانه ترویج فکر غلط و تهاجمی نسبت به هر تکنولوژی بوده و هست، که وارد کشور شده از رادیو، بلند گو، نوار کاست بگیرین، تا همین اواخر ویدیو و ماهواره اینترنت و غیره... متاسفانه و باز هم متاسفانه راه به جایی نبردیم، مگر سوءاستفاده خیلی ها از همین موقعیتها برای منفعت های شخصی و غیره...

در هر صورت اگر این مورد هم ختم ه خیر بشه که امیدوارم همین طور باشه، دوستان محترم فراموش نکنید، که هنوز مشکل داریم...

وقتی دیروز یمی از دوستان با سازمان تنظیم مقررارت تماس گرفته که چرا سرویس های نامحدود بر میدارین اون به اصطلاح کارشناس هم با خیال راحت گفته که ما برای تمامی ISPها نامحدود ممنوع کردیم، مشکل فقط سود و دسترسی دادن به مشترکین دیگه نیست، مشکل جای دیگه است.

با مثلا از یک مدیر سطح بالا انتظار می ره که درک و اشراف بیشتری داشته باشه اما اینو ازش می شنون چی میشه گفت؟؟

"به عقیده مدیران مخابرات استان تهران، کاهش کاربران سرویس های نامحدود اینترنت می تواند کیفیت سرویس های اینترنت کاربران این شرکت را افزایش داده و اختلالات موجود را کم کند."

آیا به جای اینکه کیفیت ببرن بالا مثل همین کاری که مخابرات برای بالا بردن آمار ضریب نفوذ تلفن ثابت دسننگاه PCM می گذاشتن روی خط تلفن و شما هیچکاری نمی تونستین بکنین.

زمانی هم که سوال می کردین چرا من می خوام سرویسADSL استفاده کنم نمی تونم مخابرات به راحتی جواب می داد، "ما تعهد به Voice داریم نه تعهد به Data " چی میشه گفت؟؟

در هر صورت گفتنی ها هزاران بار اینجا گفته شد و تکرار شد.

به قول سعدی:

توانگری نه به مالست پیش اهل کمال

که مال تا لب گورست و بعد از آن اعمال

من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم

تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

متاسفانه ما خودمون این بلا رو سر خودمون اوردیم. توی قرن 21 و سال 2015 که تکنولوژی داره دیوانه وار جلو می ره خودمون رو گرفتار و اسیر دست کسایی کردیم که ترکیبی هستن از جمود فکری , واپسگرایی
و عدم صداقت و سلامت اقتصادی. مسلمه که تبادل ازاد اطلاعات با گروه خونی اینا جور در نمیاد و براشون کابوسه که می یان کارت زرد می دن که چرا پهنای باند زیاد میشه؟

اون اقایی هم که گفته ما به همه isp ها دستور دادیم که نامحدود ندن کارشناس نیست, نهایت یه کارنشناس مزدور هست.کارشناس اینترنت توی سال 2015 چنین شر و وری نمی گه در جواب اعتراضات.

اینا این روشو ازش جواب گرفتن که دارن روش مانور می دن.مثلا سر کتاب هم یه برنامه تقریبا مشابه پیاده کردن که امروز کامل حذف شده از سبد خانواده.یه کتاب درست و درمون و حجیم بخوای بگیری خدادتومن پات میفته.
اینترنتم با محدودیت و گرون کردن بی رویه تمام زورشونو می زن که حذف بکنن از سبد افراد.مشکل کلا گردش اطلاعات هست به هر شکل و نحوش که جیزه!

حداقلش اینه که با تخلیه یه بار مالی رو از دوش خودم بر می دارم.این سرویسی که اینا می خوان بدن با 70 تومن روزی یه گیگ رو ارزون تر میشه از جای دیگه گرفت با همین 1 گیگ.حداقل پول بی خود بهشون نمی دم.

sh93
26-05-2015, 19:58
کامنت یکی از کاربرا در تاپیک آسیاتک:

دوستان اصلا سمت سرویسای نامحدود چه برنزی نقره ای یا طلایی نرید.تمام این سرویسا محدود شدند .تمام این سرویسا را گرفتم حتی طلایی 512 را گرفتم بعد از دانلود مشخصی سرعت یک چهارم میشه در صورتی شرکتهای دیگه سرعت دیدیکیت به شما می دهند.

پاسخ نماینده آسیاتک :

طبق قوانینی که از چند ماه پیش تصویب شده هیچ شرکتی نمیتونه نامحدود ارائه بده و اگر ارائه بده به صورت مصرف منصفانه ارائه میشه که در واقع فقط اسمش نامحدود است

در واقع سازمان تنظیم مقررات با وعده ارزان شدن پهنای باند شرکت ها رو مجبور به قبول حذف سرویس نامحدود و شبانه رایگان کرد و بعد هیچ تغییری در قیمت پهنای باند صورت نگرفت

تمام شرکت ها به این صورت سرویس نامحدود میفروشند ، تنها شرکتی که این محدودیت ها رو اعمال نکرده بود فن آوا بوده که از هفته گذشته اعمال کرده

سرویس های نامحدود مخابرات که فقط 128/256/512 بودند ، آن هم فقط در چند استان باقی مانده بود ، از ماه آینده به این صورت ارائه میشوند

codex1
26-05-2015, 20:23
کامنت یکی از کاربرا در تاپیک آسیاتک:

دوستان اصلا سمت سرویسای نامحدود چه برنزی نقره ای یا طلایی نرید.تمام این سرویسا محدود شدند .تمام این سرویسا را گرفتم حتی طلایی 512 را گرفتم بعد از دانلود مشخصی سرعت یک چهارم میشه در صورتی شرکتهای دیگه سرعت دیدیکیت به شما می دهند.

پاسخ نماینده آسیاتک :

طبق قوانینی که از چند ماه پیش تصویب شده هیچ شرکتی نمیتونه نامحدود ارائه بده و اگر ارائه بده به صورت مصرف منصفانه ارائه میشه که در واقع فقط اسمش نامحدود است

در واقع سازمان تنظیم مقررات با وعده ارزان شدن پهنای باند شرکت ها رو مجبور به قبول حذف سرویس نامحدود و شبانه رایگان کرد و بعد هیچ تغییری در قیمت پهنای باند صورت نگرفت

تمام شرکت ها به این صورت سرویس نامحدود میفروشند ، تنها شرکتی که این محدودیت ها رو اعمال نکرده بود فن آوا بوده که از هفته گذشته اعمال کرده

سرویس های نامحدود مخابرات که فقط 128/256/512 بودند ، آن هم فقط در چند استان باقی مانده بود ، از ماه آینده به این صورت ارائه میشوند

فقط می تونم تبریک عرض کنم بابت این همه فکر عمیقی که پشت این طرح ها خوابیده!!!

واقعا تبریک!!!

sh93
26-05-2015, 21:28
واقعا به نظر من بهترین سرویس 512 نامحدود مخابرات یا محدود خودشه .
قیمت از همه جا مناسب تر
واقعا جای دیگه ای نیست مصرف منصفانه همه جا فعال شده، آخرین جایی که میشی این مخابراته
واقعا 100 هزار تومان مثلا برای 512 دادن که حالا 20 گیگ رو 4 مگ ببنده بعدش دوباره آدم برسه به سرعته 50 از نظر من معقول نیست.اونی که پولشو داره بده نوش جونش

samannnn.hannibal
26-05-2015, 22:24
واقعا به نظر من بهترین سرویس 512 نامحدود مخابرات یا محدود خودشه .
قیمت از همه جا مناسب تر
واقعا جای دیگه ای نیست مصرف منصفانه همه جا فعال شده، آخرین جایی که میشی این مخابراته
واقعا 100 هزار تومان مثلا برای 512 دادن که حالا 20 گیگ رو 4 مگ ببنده بعدش دوباره آدم برسه به سرعته 50 از نظر من معقول نیست.اونی که پولشو داره بده نوش جونش
برادر من 40 گیگ رو میبنده رو 4 بعدش هم نمیاد رو 50

shayan0o21
26-05-2015, 22:37
میاد روی 50 و پایین تر
دقیقا مثل پارس آنلاین هست!

sh93
26-05-2015, 22:40

من اصلا این شرکت رو نگفتم منطورم شرکتهایی مثل پارس و... بود اینم نه تعریف ازش شنیدم نه بدی، اصن اسمی نشنیدم ازش و برای سرعت 512 ، 90 تومن زیاده از نظر من :)

tourjan
26-05-2015, 22:41
دوستان من هم مثل خیلی از شما ماهی 70 میدادم بابت نامحدود 1مگ و راضی هم بودم و البته مصرفی که داشتم حدود 100-130 گیگ در ماه بود. تو فروم آسیاتک یکی از نماینده های آسیاتک خوب حرفی زد. ایشون گفت شما با سرویس 10 مگ شهاب ماهی 43 میدین و حجم ماهیانه 10 گیگ دارید و 1 شب تا 8 صبح هم رایگانه که تو اون تایم سرعت میاد رو 2 مگ که مناسبه از نظر من اینجوری میتونید تو تایم رایگان ماهی همون 150 گیگ رو داشته باشید. شهاب 20 گیگ در ماه هم میشه حدود همین 70 تومنی که ما میدادیم.خلاصه اینکه اگه شکایتمون به جایی نرسید فکر میکنم این سرویس ها مناسب باشند.

shayan0o21
26-05-2015, 22:42
من اصلا این شرکت رو نگفتم منطورم شرکتهایی مثل پارس و... بود اینم نه تعریف ازش شنیدم نه بدی، اصن اسمی نشنیدم ازش و برای سرعت 512 ، 90 تومن زیاده از نظر من :)
شهراد یکی از دوستانم داشت
به خاطر اون میگم
کلا به قول شما خیلی گرون هست بابت 512

samannnn.hannibal
26-05-2015, 23:46
دوستان من هم مثل خیلی از شما ماهی 70 میدادم بابت نامحدود 1مگ و راضی هم بودم و البته مصرفی که داشتم حدود 100-130 گیگ در ماه بود. تو فروم آسیاتک یکی از نماینده های آسیاتک خوب حرفی زد. ایشون گفت شما با سرویس 10 مگ شهاب ماهی 43 میدین و حجم ماهیانه 10 گیگ دارید و 1 شب تا 8 صبح هم رایگانه که تو اون تایم سرعت میاد رو 2 مگ که مناسبه از نظر من اینجوری میتونید تو تایم رایگان ماهی همون 150 گیگ رو داشته باشید. شهاب 20 گیگ در ماه هم میشه حدود همین 70 تومنی که ما میدادیم.خلاصه اینکه اگه شکایتمون به جایی نرسید فکر میکنم این سرویس ها مناسب باشند.
آسیاتک که شاه دزد هست همچین حجمت رو قورت میده

tourjan
26-05-2015, 23:59
آسیاتک که شاه دزد هست همچین حجمت رو قورت میده
فقط کافیه هر شب مودمو یک بار خاموش روشن کنی و به جای ساعت 1،ساعت 1:15 شروع کنی و از اون طرف هم نیم ساعت زودتر دانلود رو قطع کنی. مسئله اینجاست که واقعا شرایط دانلود سخت شده! مایی که تا الان نامحدود استفاده میکردیم یا باید بیخیال دانلود بشیم یا اینجوری کارمونو بکنیم! خودِ من از سال 85 که از ایل آپ اومم ای دی اس ال اینترنتم نامحدود بوده و الانم نمیتونم با ماهی 10-20 گیگ سر کنم! ولی چاره چیه؟

samannnn.hannibal
27-05-2015, 00:11
فقط کافیه هر شب مودمو یک بار خاموش روشن کنی و به جای ساعت 1،ساعت 1:15 شروع کنی و از اون طرف هم نیم ساعت زودتر دانلود رو قطع کنی. مسئله اینجاست که واقعا شرایط دانلود سخت شده! مایی که تا الان نامحدود استفاده میکردیم یا باید بیخیال دانلود بشیم یا اینجوری کارمونو بکنیم! خودِ من از سال 85 که از ایل آپ اومم ای دی اس ال اینترنتم نامحدود بوده و الانم نمیتونم با ماهی 10-20 گیگ سر کنم! ولی چاره چیه؟
شما حجمی نداشتی شرایطش رو نمیدونی / من آسیاتک داشتم ولی شبانه استفاده نمیکردم ولی حجم اضافی ازم کم میکرد یه سر به فروم آسیاتک بزنی متوجه میشی

Rhodes
27-05-2015, 06:59
دوستان من 512 نامحدود برنزي دارم و هيچ گونه محدوديتي اعمال نشده.شيراز شلوغ ترين مركز مخابراتيش هم هستم.
واقعا محدود كرده جاهاي ديگه رو؟

Sent from my iPad using Tapatalk

codex1
27-05-2015, 07:26
دوستان من 512 نامحدود برنزي دارم و هيچ گونه محدوديتي اعمال نشده.شيراز شلوغ ترين مركز مخابراتيش هم هستم.
واقعا محدود كرده جاهاي ديگه رو؟

دوست گرامی متاسفانه باید به عرض شما برسونم که تمامی سرویس ها از نامحدود به محدود حجمی تغییر خواهند کرد دیر یا زود، و این فقط برای شرکت فن آوا نخوابود و شامل تمامی ISPها میشه.

sh93
27-05-2015, 10:25
یرای دوستانی که هنوز منتظر جواب اون مثلا جلسه های فن آوا هستند ، همین الان تماس گرفتم و گفت متاسفانه به جایی نرسید و همین وضعیت هست.
منم خوشبختانه فرم تخلیه رو فرستادم . :)

samannnn.hannibal
27-05-2015, 11:10
من واسم جای سوال هست که الان فن آوا چه جوری میخواد به فعالیت خودش ادامه بده؟ آخه دیگه چیزی نداره کسی بره سمتش این همه رقیب قوی تر و بهتر داره مثل تفاوت ماهواره و تلوزیون میمونه حالا دیگه فن آوا شده تلوزیون اون هم شبکه بازار که هیچکس نمی بینه خخخخ :n10:

codex1
27-05-2015, 12:08
من واسم جای سوال هست که الان فن آوا چه جوری میخواد به فعالیت خودش ادامه بده؟ آخه دیگه چیزی نداره کسی بره سمتش این همه رقیب قوی تر و بهتر داره مثل تفاوت ماهواره و تلوزیون میمونه حالا دیگه فن آوا شده تلوزیون اون هم شبکه بازار که هیچکس نمی بینه خخخخ :n10:

فن آوا یک هولدینگ