PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

payampop
08-12-2014, 21:06
دوستان نگران نباشید !
امروز رفته بودم نمایشگاه الکامپ، جلوی غرفه صبانت، پارس آنلاین، آسیانک، داتک و پیشگامان خیلی شلوغ ولی جلوی غرفه فن آوا خلوت بود. خیالتون راحت به این زودی ها فن آوا شلوغ نمی شه.
با اون تبلیغاتی که شرکت های دیگه می کنن، کسی فن آوا رو نمی شناسه.

armin321
08-12-2014, 21:34
دوستان نگران نباشید !
امروز رفته بودم نمایشگاه الکامپ، جلوی غرفه صبانت، پارس آنلاین، آسیانک، داتک و پیشگامان خیلی شلوغ ولی جلوی غرفه فن آوا خلوت بود. خیالتون راحت به این زودی ها فن آوا شلوغ نمی شه.
با اون تبلیغاتی که شرکت های دیگه می کنن، کسی فن آوا رو نمی شناسه.

صبا و اسیاتک خودشون رو کشته بودن از بس تبلیغ میکردن.
مخصوصا اسیاتک
یکچیز جالب؛ لایزر غرفه زده بود ولی نه بوروشور داشت نه تعرفه اینترنت.
فقط 3 تا شخص محترم ولی علاف تو غرفه بودن

navid3941
08-12-2014, 21:53
دوستان شبانه رایگان فن اوا از چه ساعتی هست؟
نیاز هست مودم رو خاموش و روشن کنم؟

lazy
08-12-2014, 22:08
دوستان شبانه رایگان فن اوا از چه ساعتی هست؟
نیاز هست مودم رو خاموش و روشن کنم؟

2 شب تا 7 صبح.
خیر نیازی نیست.

Tenhi
08-12-2014, 22:40
ممنون بالاخره با بدبختی شانسی وصل شد :n24:

پینگ چنده؟ شنیدم 10مگ هم میذارند که

230 تا 250 تایماوت هم هر 7 تا یکی..

tohid77
08-12-2014, 23:11
سرویس 512 نامحدود برنزی سرعتش بعد اینکه قیمتش رفت بالا بیشتر شد ؟؟؟ یامثل قبل رو شصته ؟؟؟

sorooshfm
09-12-2014, 07:16
سرویس 512 نامحدود برنزی سرعتش بعد اینکه قیمتش رفت بالا بیشتر شد ؟؟؟ یامثل قبل رو شصته ؟؟؟
یکم سرعتش پایین تر اومده میانگین 54 کیلوبایته سرعتش

mojtaba2321
09-12-2014, 11:07
ما هم بالاخره اومدیم:n02:
دوستان پسورد اکانت رو از کجای پنل میشه عوض کرد؟
دانلود شبانه همون از 2 تا 7 هست دیگه؟

shayan0o21
09-12-2014, 16:41
ما هم بالاخره اومدیم:n02:
دوستان پسورد اکانت رو از کجای پنل میشه عوض کرد؟
دانلود شبانه همون از 2 تا 7 هست دیگه؟

تلفنی باید عوض کنید :n02:
بله .

piishii
09-12-2014, 16:45
کسی از دوستان است سرویس دو مگ داشته باشه در مشهد ؟
وضعیت سرعت و دانلود شبانه چطوریه ؟
بنده الان 3 ماهی میشه 512 نامحدود دارم و راضی هم هستم ولی چون پهنای باند ست شده روی سرویسم و کارم با نت است سرعت کارهام کند میشه
میخوام دو مگ محدود با پهنای باند باز بگیرم ولی وضعیتش را یکی از دوستان که چنین سرویسی داره شرح بده ممنون میشم

mohammad.asghari
09-12-2014, 16:56
منم امروز ثبت نام کردم فن آا احتمالا 4-5 روز دیگه وصل میشه

Arsenal2012
09-12-2014, 17:30
سلام دوستان من از چند روز دیگه از پارس میخوام بکنم بیام فن آوا ۳ تا سوال داشتم لطفا جواب بدین:

۱ _ این طرح ۳ ماهه با حجم ترافیک ۳ گیگ رایگان که تو سایت زده واسه تهران و کرج چه جوریه شب رایگان داره و آیا هزینه نصب و رانژه رایگان هست?? ( من کرج هستم )

۲ _ طرح ۱ مگ با ترافیک ۳ گیگ ماهیانه به قیمت 18:300 تومان کلا چه جوریه سرعت دانلود روز و تایم رایگان چنده ? شبی ۲ الی ۳ گیگ میشه دانلود کرد??

۳ _ به نظر شما شبانه فن آوا تا چند ماه دیگه قابل ارائه میباشد?? آیا به ویروس پارس و صبا دچار نمیشه??

ارسال با Asus MeMOPaD با تاپاتالک

darkestpalace
09-12-2014, 18:00
سلام دوستان من از چند روز دیگه از پارس میخوام بکنم بیام فن آوا ۳ تا سوال داشتم لطفا جواب بدین:

۱ _ این طرح ۳ ماهه با حجم ترافیک ۳ گیگ رایگان که تو سایت زده واسه تهران و کرج چه جوریه شب رایگان داره و آیا هزینه نصب و رانژه رایگان هست?? ( من کرج هستم و فن آوا )

۲ _ طرح ۱ مگ با ترافیک ۳ گیگ ماهیانه به قیمت 18:300 تومان کلا چه جوریه سرعت دانلود روز و تایم رایگان چنده ? شبی ۲ الی ۳ گیگ میشه دانلود کرد??

۳ _ به نظر شما شبانه فن آوا تا چند ماه دیگه قابل ارائه میباشد?? آیا به ویروس پارس و صبا دچار نمیشه??

سوال اول رو نمیدونم چون مشهد هستم ، ولی سوال دوم من دقیقن همین طرح رو دارم سرعت روزانه رو اگر خطتتون جواب بده تا 6 مگ یا 4 مگ باز میذارن براتون ولی مال من بیشتر از 1.5 نمی کشه حتی با تعویض سیم کشی هم فایده نداشت :n03: ، شبانه هم بله همون حدود 2 تا 3 گیگ میشه گرفت
سوال سوم واقعن با خداست امیدوارم این اتفاق نیفته ولی خب من و شما که برای شبانه اومدیم دیگران هم دارن میان امیدوارم این اتفاق نیفته که دیگه واقعن بدبخت میشیم

mohammad.asghari
09-12-2014, 18:06
سوال اول رو نمیدونم چون مشهد هستم ، ولی سوال دوم من دقیقن همین طرح رو دارم سرعت روزانه رو اگر خطتتون جواب بده تا 6 مگ یا 4 مگ باز میذارن براتون ولی مال من بیشتر از 1.5 نمی کشه حتی با تعویض سیم کشی هم فایده نداشت :n03: ، شبانه هم بله همون حدود 2 تا 3 گیگ میشه گرفت
سوال سوم واقعن با خداست امیدوارم این اتفاق نیفته ولی خب من و شما که برای شبانه اومدیم دیگران هم دارن میان امیدوارم این اتفاق نیفته که دیگه واقعن بدبخت میشیم

شما کدوم مرکز مخابراتی فن آوا دارید؟خوب هست وضعیت،پیج باز کنی و..؟

Arsenal2012
09-12-2014, 19:20
سلام دوستان کرجی و تهرانی که این سرویس رو گرفتن لطفا راهنمایی کنند ( من کرج هستم )

این طرح ۳ ماهه با حجم ترافیک ۳ گیگ رایگان که تو سایت زده واسه تهران و کرج چه جوریه شب رایگان داره و آیا هزینه نصب و رانژه رایگان هست?? ( من کرج هستم )

WHICH1
09-12-2014, 19:31
سلام دوستان کرجی و تهرانی که این سرویس رو گرفتن لطفا راهنمایی کنند ( من کرج هستم )

این طرح ۳ ماهه با حجم ترافیک ۳ گیگ رایگان که تو سایت زده واسه تهران و کرج چه جوریه شب رایگان داره و آیا هزینه نصب و رانژه رایگان هست?? ( من کرج هستم )

خیلی ببخشید مگه مغز خر خورد یا خره بلانصبت جمع که 3 ماه رایگان اونم با شبانه بده همه بشینن مفت مفت دانلود کنن!از همه زرنگتر هستند فقط برای جذب مشتری 3 ماه 3 گیگ بدون شبانه میدن شبانه داره ها جلوش NF نوشته اگر شبانه مفت بود الان کل کاربرهای که شبانه دیگه ندارن میومدن اینجا کلی تعریف که فن اوا شبانه رایگان میده ولی اون های دیگه شبانه رو حذف کردن جای مفت باشه ملت نریزن اونجا؟

Tenhi
09-12-2014, 20:32
پینگش از ساعت 15 تا 24 بده بازی آنلاین تعطیل

fanoudi
09-12-2014, 21:18
دوستان شما هم سایت که SSL هست دیر باز میشه مثل Gmail ؟ یا سراسری هست چون بیشتر اوقات برای من می نویسه SSL Error

shayan0o21
09-12-2014, 21:25
دوستان شما هم سایت که SSL هست دیر باز میشه مثل Gmail ؟ یا سراسری هست چون بیشتر اوقات برای من می نویسه SSL Error

نه درست باز میشه :n01:

mojtaba2321
10-12-2014, 12:13
دوستان مصرف دانلود شبانمون رو چطور تنظیم کنیم که محدود نشیم؟
مثلا یه شب در میون خوبه؟

sorooshfm
10-12-2014, 12:42
دوستان مصرف دانلود شبانمون رو چطور تنظیم کنیم که محدود نشیم؟
مثلا یه شب در میون خوبه؟
کلا شبانه با اکانتینگ محدوده این فیلمی است که امثال شاتل سر ملت پیاده کردن اصلا معنا نداره یک شب در میون کلا شبانه دو تا هشت رایگانه محدودیتی هم در کار نیست:n31:

WhiteHat
10-12-2014, 13:15
این فن آوا کلا خط رو روی ADSL2/2+ نمیتونه ببنده؟ :n24:

WHICH1
10-12-2014, 13:18
کلا شبانه با اکانتینگ محدوده این فیلمی است که امثال شاتل سر ملت پیاده کردن اصلا معنا نداره یک شب در میون کلا شبانه دو تا هشت رایگانه محدودیتی هم در کار نیست:n31:

2 تا 7 تو اون 1 ساعت چند گیگ میپره!

amin_v30
10-12-2014, 13:25
2 تا 7 مگه رایگان نیست؟:n38:

WhiteHat
10-12-2014, 13:54
2 تا 7 مگه رایگان نیست؟:n38:
اونا دارند راجع به شاتل صحبت میکنند نه فن آوا
ظاهرا فن آوا کلا شب سرعت رو با اکانتینگ لیمیت میکنه

sorooshfm
10-12-2014, 14:01
2 تا 7 تو اون 1 ساعت چند گیگ میپره!
۱ مگ شبانه اش بین ۳ تا ۳.۵ گیگ دانلود داره

mojtaba2321
10-12-2014, 14:43
اکانتینگ یعنی چی؟
ما رویه دانلودمون رو چجوری بگیریم محدود نشیم؟
پشتیبانیش به من گفت دو برابر حجم سرویستو تو یه شب بگیری بوسیله ربوتهای crm اتوماتیک شناسایی میشی و محدود میشی.

WHICH1
10-12-2014, 14:58
۱ مگ شبانه اش بین ۳ تا ۳.۵ گیگ دانلود داره

منظور 1 ساعت بین 7 و 8 هست که گفتی تو اون 1 ساعت محدود نیست سرعت 600 تا 1مگ هست چند گیگ اون های که روزهای اولشون هست نپره!

WHICH1
10-12-2014, 15:04
اکانتینگ یعنی چی؟
ما رویه دانلودمون رو چجوری بگیریم محدود نشیم؟
پشتیبانیش به من گفت دو برابر حجم سرویستو تو یه شب بگیری بوسیله ربوتهای crm اتوماتیک شناسایی میشی و محدود میشی.

پشتیبانی فن آوا گفت مطمنی؟ چند روز قبل ؟ کلا شبانه فن آوا سرعت محدود میشه مثل روزانه نیست سرعت 160 تا حداکثر 190 که بین 2.5 تا حداکثر 3.5 بیشتر دانلود نمیشه قبلا اینطور بود تا حالا کسی گزارش محدود بودن رو نداده شما خیالت راحت هر شب بزار برای دانلود تا حالا کسی محدود نشده حتی اون های که نامحدود داشتن محدودیت دانلود نداشته

mojtaba2321
10-12-2014, 15:09
اما سرعت روز و شب من یکی بود
سرویس 512 خط روی 4 شب و روز با 420 میگیره
تازه نویز هم بالاست.
اما بازم میترسم.

Arsenal2012
10-12-2014, 15:25
خواهش میکنم
در مورد سییتمهای موبایلیتی زیاد به این اعداد و ارقام دل خوش نکن .
خودم نماینده مبین نت هستم درسته ایرانسل توی مشهد نسل 4 رو راه انداخته و مبین نت هم بزودی در 11 شهر lte ارائه میکنه ولی بخاطر زیر ساختهاشون فقط اولش خوبه و خیلی زود خراب میشه .
باز تا زمانی که هواووی بود وضع بهتر بود ولی این سامسونگ و زد تی ای دو زار نمی ارزن
سلام دوست عزیز یه سوال ببخشید اینجا می‌پرسم
من چند ماهی هست که مودم مبین نت مدل BM632W دارم  و به خاطر گرونی و سرویس های  بی کیفیت مبین نت سرویس خود مو تمدید نکردم  حالا سوالم اینه شما که نماینده مبین نت هستید نسل ۴ مبین نت با همین مودمی که دارم میتونم وصل بشم? در چه تاریخی و در کدوم شهر ها   قراره ۴جی  استارت بخوره??? تعرفه ها چطوره؟
من کرج هستم

mohammad.asghari
10-12-2014, 16:56
تازه نویز هم بالاست.
اما بازم میترسم.

سرعت شبانه ـتون چقدر هس؟

shayan0o21
10-12-2014, 17:24
تازه نویز هم بالاست.
اما بازم میترسم.

تازه سرویس گرفتین ، آره؟ :n02:

WHICH1
10-12-2014, 18:51
تازه نویز هم بالاست.
اما بازم میترسم.

آره مناطق خلوت که کاربر کم هست و بندرت پیش میاد و شما خوش شانسی سزعت شبانه محدود نمیشی و با سرعت روزانه دانلود میکنی همه چیز به انتخاب خودت بستگی داره ولی تا حالا کسی نگفته محدود شده بجز شیرازی های محترم که فقط نماینده شیراز قانون محدودیت اجرا میکنه!؟

mojtaba2321
10-12-2014, 21:01
گفتم که سرعت شبم هم 420 بود
اره تازه گرفتم از شیراز هم هستم.

shayan0o21
10-12-2014, 21:46

شیرازی هستی که :n02:
خیالت راحت داداش راحت دانلود کن
Crm شیراز محدودیت نداره اصلاً ، نامحدود هم بگیری همین سرعت میده بهت :n09:

WHICH1
10-12-2014, 22:14

شیراز محدودیت داره دقیقا همون حرفی که خود نماینده شیراز زده درسته !1 ماه پیش بود یک کاربر شیرازی اومد گفت فن آوا شیراز محدودیت داره نماینده فن آوا مشهد و گرگان شاکی شدن کلی بهش گیر دادن کلی پست دادن اون بنده خدا شیرازی هم پست و عکس گذاشت محدود شدم کسی باور نکرد بعد یک کاربر دیگه اومد گفت محدود شدم بعدش یک کاربر با سابقه سایت اومد و همه حرف های بنده خدا رو تعید کرد و شیراز محدودیت شبانه داره بعد نماینده مشهد و گرگان پیگیری کردن دیدن چون این نماینده شیراز قرار داد قدیمی داره هر کار دلش بخواد میکنه اونم اومده دقیقا از isp های دیگه کپی برداری کرده جدیدنم باهشون حرف زدی بازم خودش گفته محدود میکنه

mars1920
10-12-2014, 23:00
کدوم مرکزی؟
کدوم پلن رو داری؟

mars1920
10-12-2014, 23:19
لطفا حذف شود تکراری

Tenhi
11-12-2014, 00:07
اوضا پینگو کیفیتشون تعطیله ماه بعد نمیگیرم یحتمل

sorooshfm
11-12-2014, 07:23
من نمیدونم یک عده چقدر حوصله تخلیه کردن خط رو دارن نزدیک ۲۰ روز طول کشید تا فن آوا وصل شد بعد باز تخلیه کنیم بریم یک جای دیگه باز همین آش و همین کاسه کلا همه ISP های ایران بدرد نمیخورن والسلام

WhiteHat
11-12-2014, 12:51
مشکل پینگ سراسریه دیشب کلا همه isp ها پکیده بودند قبلا بهترین پینگ رو مخابرات داشت الان وقتی پینگش بره بالا دو برابر بشه دیگه
از بقیه شرکتها انتظاری نداشته باشید مگه اینکه یه کم با no-interleave بتونند کم کنند چون کل ترافیک از سیستم شیلترینگ مخابرات باید رد بشه
خب فعلا وصله تا ببینیم شب چی میشه :n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tenhi
11-12-2014, 13:44
من نمیدونم یک عده چقدر حوصله تخلیه کردن خط رو دارن نزدیک ۲۰ روز طول کشید تا فن آوا وصل شد بعد باز تخلیه کنیم بریم یک جای دیگه باز همین آش و همین کاسه کلا همه ISP های ایران بدرد نمیخورن والسلام

فرق میکنن با همدیگه پارس آنلاین کیفیتش خوب بود برا من پینگم بشتر اوقات نصفه پینگه فن آوا بود

WhiteHat
11-12-2014, 15:18
فرق میکنن با همدیگه پارس آنلاین کیفیتش خوب بود برا من پینگم بشتر اوقات نصفه پینگه فن آوا بود

درسته چون پروفایل گیم داره ولی همه چیز که پینگ نیست

masoudboy
11-12-2014, 16:18
یکی از مشکلات فن آوا این هست که تجهیزاتش قدیمی هست مثلا در مرکز مخابراتی که من ازشون سرویس دارم
هنوز از 87 تا الان تجهیزاتشون مثل DSlam به روز نکردن و فقط GDMT می تونن سرویس بدن که این موضوع تا حدی
روی پینگ و نویز خط هم تاثیر میذاره ....
از نظر سرویس های نامحدود فعلا بهترین و منصف ترین شرکت هست
کسی اگر واسش پینگ مهم هست فن آوا انتخاب خیلی خوبی نیست ...

shah125
11-12-2014, 21:28
شیراز محدودیت داره دقیقا همون حرفی که خود نماینده شیراز زده درسته !1 ماه پیش بود یک کاربر شیرازی اومد گفت فن آوا شیراز محدودیت داره نماینده فن آوا مشهد و گرگان شاکی شدن کلی بهش گیر دادن کلی پست دادن اون بنده خدا شیرازی هم پست و عکس گذاشت محدود شدم کسی باور نکرد بعد یک کاربر دیگه اومد گفت محدود شدم بعدش یک کاربر با سابقه سایت اومد و همه حرف های بنده خدا رو تعید کرد و شیراز محدودیت شبانه داره بعد نماینده مشهد و گرگان پیگیری کردن دیدن چون این نماینده شیراز قرار داد قدیمی داره هر کار دلش بخواد میکنه اونم اومده دقیقا از isp های دیگه کپی برداری کرده جدیدنم باهشون حرف زدی بازم خودش گفته محدود میکنه

به احتمال زیاد نمایندگی شیراز هم مثل رشت هست

یعنی فقط لایسنس فن آوا رو دارن .. اجاره پورت و تامین پهنای باند

رشت که کل سرویس هاشونم فرق میکنه ، چند ساله پیگیری کردیم گفتن مدل نمایندگیشون قدیمیه ولی بازم به روز نشده تو این سال ها

در هر صورت اینها فقط پورت های فن آوا رو میفرشن و خودشون قانون میزارن حتی میتونن سرویس های رو هم تنظیم کنن مثل رشت

اینجا 512 نامحدود با سرعت 60 تا 70 یعنی مصل 512 برنزی 145 تومن هست !!!

باز شما خوش شانسید که همون سرویس های فن آوا رو میفروشن ولی قانونش رو خودشون تعیین میکنن و میتونن محدود کنن

اینجور مواقع باس بگیری ببینی تو شهرت کسی هست که نمایندگی مستقیم (یعنی عامل فروش) خود فن آوا باشه از اون سرویس بگیری وگرنه که اگه فقط لایسنس باشه و گفتن محدود میشی مطمئن باش این کار رو میکنن ، البته بعد 1/2 ماه مصرف که میزان مصرفت شناسایی بشه پر مصرف هستی با کم مصرف

mojtaba2321
12-12-2014, 00:26
حذف شود......

WhiteHat
12-12-2014, 03:04
امشب شب مهتابه :n26:

payampop
12-12-2014, 11:44

سلام
شما کدام سرویس رو دارید دوست عزیز ؟
ممنون

Alone-Star
12-12-2014, 12:52
درود بر همگی
دوستان کسی از شیراز هست اینجا؟
مرکز ما که پارس آنلاین هیچ وقت مالی نبود. بلکه فن آوا مالی باشه.
پرسرعت ترین سرویس شبانه چقدر میده. چندساعت رایگان داره؟

sleeplessness
12-12-2014, 12:58
شیراز میگن محدودیت داره
بعد یه حجم خاصی محدود میشه
با نمایندگی اش صحبت کن ببین چی بهت میگه

Alone-Star
12-12-2014, 13:03
درود بر همگی
دوستان کسی از شیراز هست اینجا؟
مرکز ما که پارس آنلاین هیچ وقت مالی نبود. بلکه فن آوا مالی باشه.
پرسرعت ترین سرویس شبانه چقدر میده. چندساعت رایگان داره؟

WHICH1
12-12-2014, 13:59
به احتمال زیاد نمایندگی شیراز هم مثل رشت هست

یعنی فقط لایسنس فن آوا رو دارن .. اجاره پورت و تامین پهنای باند

رشت که کل سرویس هاشونم فرق میکنه ، چند ساله پیگیری کردیم گفتن مدل نمایندگیشون قدیمیه ولی بازم به روز نشده تو این سال ها

در هر صورت اینها فقط پورت های فن آوا رو میفرشن و خودشون قانون میزارن حتی میتونن سرویس های رو هم تنظیم کنن مثل رشت

اینجا 512 نامحدود با سرعت 60 تا 70 یعنی مصل 512 برنزی 145 تومن هست !!!

باز شما خوش شانسید که همون سرویس های فن آوا رو میفروشن ولی قانونش رو خودشون تعیین میکنن و میتونن محدود کنن

اینجور مواقع باس بگیری ببینی تو شهرت کسی هست که نمایندگی مستقیم (یعنی عامل فروش) خود فن آوا باشه از اون سرویس بگیری وگرنه که اگه فقط لایسنس باشه و گفتن محدود میشی مطمئن باش این کار رو میکنن ، البته بعد 1/2 ماه مصرف که میزان مصرفت شناسایی بشه پر مصرف هستی با کم مصرف

مشهد هم همینطور یک نماینده داشت پول نامحدود طلایی میگرفت برنزی به ملت میداد بعد مثل اینکه خیلی دزدی کرد از نمایندگی برداشتنش شما هم زنگ زدی تهران گفتی سرویس برنزی چند برابر میفروشه ببین خود تهران سرویس نمیده متاسفانه 2 شهر بزرگ ایران شیراز و رشت محدودیت شبانه و چند برابر فروختن نامحدود دارن البته رشت 2 تا نمایندگی داره با هر دو حرف زدین نمیدونم ولی خاک برسر فن آوا تهران چجور قرارداد بسته که دیگه نمیتونه خودش رشت و شیراز سرویس بده

نام شرکت : داده پردازان سبز البرز
نام شهر: رشت
مدیر مسئول: واهانیان
شماره تماس : 01312242518
نام شرکت :شکوه سامانه خزر
مدیر مسئول: یزدان دوست
شماره تماس : 01313234162

WHICH1
12-12-2014, 14:13

خوب کلا مشکلات پینگ فن آوا اینکه بیشتر اوقات اینترانت هست فقط سایت های داخلی خوبن اروپا ضعیفه من یک سایت که همیشه ازش دانلود دارم انگلستان هست سرعت داخلی 900 فیکس هست ولی این سایت 70 تا 140 با نوسان زیاد آمریکا که به کل تعطیل دیشب افتضاح بود میخواست مرورگر کروم وصل کنه با سرعت 10 گذاشتم برای دانلود خوشبختانه صبح وصل شده بود فکر کنم یکی از دلایلی که فن آوا یک شبانه 3 گیگ داره هم ایترانت هست!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armin4
12-12-2014, 16:07
کلا اگر دانلود های شبانه زیاد بشه همه ی شرکتا محدودیت میذارن که یک سری از شرکت ها محدودیت گذاشتن واقعا یک سری ها بی رویه دانلود میکنن و این دودش میره تو چشم کسایی که منصفانه دانلود میکنن بعضی ها هستند دیگه حتما دور و اطرافتون هستن که میگن این ماحتما باید 200 گیگ دانلود داشته باشیم ایا واقعا این 200 گیگ یا 300 گیگ نیازمون میشه همین کارا باعث میشه که شرکت ها بیان محدودیت بذارن یا از حجم روزانه کم کنن واقعا ما ایرانی ها هر بلای سرمون میاد با دستای خودمونه ما میدونم این شرکت ها دنبال بهانه هست به طریقی اون چیزی های که به نفع مشتری هست از ببین ببرند چرا بهونه دستشون میدیم پس منصفانه دانلود کنیم درسته اینا پول خونمون دارن ازما میگیرن گرونه همه اینا درسته ولی دستمون بجایی بند نیست الان پارس انلابن محدودیت گذاشته این همه زنگ زدن رفتن تو پیج فیسبوکشون اعتراض کردن مگه چیزی عوض شد فقط یه عده منصفانه دانلود میکردن ضرر کردن .دز واقع دانلود بی رویه بشه اون شرکت دست به تغیراتی میزنه میخواد اون شرکت فن اوا باشه یا یه شرکت دیگه باشه هر کس هم اول باید از خودش شروع کنه منم که پست گذاشتم باید از خودم شروع کنم ای کاش هر چیزی که لازم داریم دانلود کنیم نه اینکه هر چی به چشم ما میخوره دانلود کنیم.پیامبر با یکی از اصحاب رفتن کنار چشمه وضو بگیزند که پیامبر به اون فرد گفت اصراف نکن که اون فرد هم گفت این آب وضو من که دوباره میریزه تو چشمه اصرافی نمیشه پیامبر گفت به قدر نیازت اب بردار....

sorooshfm
12-12-2014, 20:08
کلا اگر دانلود های شبانه زیاد بشه همه ی شرکتا محدودیت میذارن که یک سری از شرکت ها محدودیت گذاشتن واقعا یک سری ها بی رویه دانلود میکنن و این دودش میره تو چشم کسایی که منصفانه دانلود میکنن بعضی ها هستند دیگه حتما دور و اطرافتون هستن که میگن این ماحتما باید 200 گیگ دانلود داشته باشیم ایا واقعا این 200 گیگ یا 300 گیگ نیازمون میشه همین کارا باعث میشه که شرکت ها بیان محدودیت بذارن یا از حجم روزانه کم کنن واقعا ما ایرانی ها هر بلای سرمون میاد با دستای خودمونه ما میدونم این شرکت ها دنبال بهانه هست به طریقی اون چیزی های که به نفع مشتری هست از ببین ببرند چرا بهونه دستشون میدیم پس منصفانه دانلود کنیم درسته اینا پول خونمون دارن ازما میگیرن گرونه همه اینا درسته ولی دستمون بجایی بند نیست الان پارس انلابن محدودیت گذاشته این همه زنگ زدن رفتن تو پیج فیسبوکشون اعتراض کردن مگه چیزی عوض شد فقط یه عده منصفانه دانلود میکردن ضرر کردن .دز واقع دانلود بی رویه بشه اون شرکت دست به تغیراتی میزنه میخواد اون شرکت فن اوا باشه یا یه شرکت دیگه باشه هر کس هم اول باید از خودش شروع کنه منم که پست گذاشتم باید از خودم شروع کنم ای کاش هر چیزی که لازم داریم دانلود کنیم نه اینکه هر چی به چشم ما میخوره دانلود کنیم.پیامبر با یکی از اصحاب رفتن کنار چشمه وضو بگیزند که پیامبر به اون فرد گفت اصراف نکن که اون فرد هم گفت این آب وضو من که دوباره میریزه تو چشمه اصرافی نمیشه پیامبر گفت به قدر نیازت اب بردار....
دوست عزیز اولا این که اینترنت طوری نیست که همه کم استفاده کنن هر کسی میتونه متناسب با طرح خریداری شده از اینترنت استفاده کنه دوما این که کلا اینترنت خانگی در بیشتر کشورها نامحدود و ارزان است ولی اینجا به خاطر ایجاد کسب درآمد اضافی شروع به فروختن گیگ کردن اونم با رقم نجومی 3900 تومان حالا قبلا شرکت ها برای جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر شبانه رایگان میدادند و از اونجایی که بیشتر یوزرها دوست نداشتن پول ترافیک زیادی بدن و فیلم و برنامه و یا هر چیز دیگری رو مجانی دانلود کنن در ساعات پس از نیمه شب شروع به دانلود می کردند و بالطبع پهنای باند زیادی استفاده می شد و فشار به سرورها زیادتر میشد در نتیجه شرکت ها هم به این بهانه شبانه رو پولی کردن تا بیشتر راحت تر بتونن زورکی حجم بفروشن در صورتی که اگه نامحدود باشه اینطوری کاربرا حرص نمیزنن برای دانلود بیشتر و در طول شبانه روز کارهایشان رو انجام میدهند مثلا من الان نامحدود دارم البته یکم گرونه و شاید برای همه بصرفه نباشه و دیگه لازم نیست نصف شب بیدار باشم تا کارهامو بکنم در طول روز و سر فرصت سر نت میرم در نتیجه هم من راحتم و هم فشار زیاد روی سرور شرکت نمیاد ولی متاسفانه این سیاست فروش غیرمنصفانه و فروش اینترنت حجمی و یا نامحدود گران است که باعث این معضلی که شما میگویید می شود پس نباید فقط کاربر رو مقصر بدانیم

armin4
12-12-2014, 22:26
دوست عزیز اولا این که اینترنت طوری نیست که همه کم استفاده کنن هر کسی میتونه متناسب با طرح خریداری شده از اینترنت استفاده کنه دوما این که کلا اینترنت خانگی در بیشتر کشورها نامحدود و ارزان است ولی اینجا به خاطر ایجاد کسب درآمد اضافی شروع به فروختن گیگ کردن اونم با رقم نجومی 3900 تومان حالا قبلا شرکت ها برای جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر شبانه رایگان میدادند و از اونجایی که بیشتر یوزرها دوست نداشتن پول ترافیک زیادی بدن و فیلم و برنامه و یا هر چیز دیگری رو مجانی دانلود کنن در ساعات پس از نیمه شب شروع به دانلود می کردند و بالطبع پهنای باند زیادی استفاده می شد و فشار به سرورها زیادتر میشد در نتیجه شرکت ها هم به این بهانه شبانه رو پولی کردن تا بیشتر راحت تر بتونن زورکی حجم بفروشن در صورتی که اگه نامحدود باشه اینطوری کاربرا حرص نمیزنن برای دانلود بیشتر و در طول شبانه روز کارهایشان رو انجام میدهند مثلا من الان نامحدود دارم البته یکم گرونه و شاید برای همه بصرفه نباشه و دیگه لازم نیست نصف شب بیدار باشم تا کارهامو بکنم در طول روز و سر فرصت سر نت میرم در نتیجه هم من راحتم و هم فشار زیاد روی سرور شرکت نمیاد ولی متاسفانه این سیاست فروش غیرمنصفانه و فروش اینترنت حجمی و یا نامحدود گران است که باعث این معضلی که شما میگویید می شود پس نباید فقط کاربر رو مقصر بدانیم

دوست عزیز من خودم دارم میگم اینترنت ما گرونه علاوه بر این که قیمتش بالاست بی کیفبت هم هست خودم گفتم این شرکت ها با هر هر ترفندی شده میخوان اون چیزهای که به نفع مشتری هست از ببین ببرند خودت بهتر میدونی شرکت های مثل شاتل و پارس انلاین یه سری شرکت های دیگه محدویت گذاشتن چرا این اتفاق افتاده بطور مثال پارسانلاین گفته یکسری ار کابران اون موقع شب میان برای وب گردی و افت سرعت دارن بخاطر همین محدودیت گذاشته زنگ بزن بپرس چرا محدودیت گذاشتین جوابی که میدن اینه دانلود تو اون ساعت بسیار زیاده -بحث من این نیست کم مصرف کنیم میگم به اندازه مصرف کنیم مگه به اندازه مصرف بشه اون شرکت مرض داره بیاد شبانه محدوذیت بذاره که یک سری از مشترهاش تخلیه کنن- مخابرات صداش در اومده از دانلودهای بی رویه مخابرات که یک مرکز دولتی به حساب میاد شروع کرده استان های مختلف داره نامحدود جمع میکنه -چرا فن اوا سرویس نامحدود گرون کرده تا چند وقت دیگه مطمئن باش برای نامحدود ها مصرف منصفانه میذاره -حق با کابر هست ولی هیچ اعتراضی نمیشه کرد تنها نشانه اعتراض اینه که خط تخیله کنی میخوای بری یه شرکت دیگه میبینی بازم محدودیت دارن -باز هم سر حرف خودم هستم هرکسی باید مصرف منصافانه برای خودش داشته باشه به اندازه دانلود کنیم درسته حق کاربره پول داده میخواد استفاده کنه حقی که توش زیاده روی بشه باعث میشه حق دیگران ضابع بشه -کاری با سرویس های نامحدود ندارم اونا تکلیفشون مشخصه-

WhiteHat
13-12-2014, 01:06
موافقم تو اکثر کشورهای دیگه کلا نامحدوده dsl/cable یا حجم های خیلی بالا مثل 200-300گیگ
فقط 3g محدوده و ترافیک داره که گرونتر درمیاد چون اونم برای مصرف خاص هست
اما اینجا همونطور که اشاره شد وقتی که شرکتها شکمشون سیر شد بخاطر طمع به فکر چپاول پول بیشتر افتادند
وگرنه تعیین قیمت برای ترافیک غیر قانونی هست مگه اینه بالای 200-300گیگ باشه که اونم پلن خاص خودشو داره
حالا باز بگید 3900 گرونه یا ارزون، کم مصرف کنید و...

sorooshfm
13-12-2014, 06:39
دوست عزیز من خودم دارم میگم اینترنت ما گرونه علاوه بر این که قیمتش بالاست بی کیفبت هم هست خودم گفتم این شرکت ها با هر هر ترفندی شده میخوان اون چیزهای که به نفع مشتری هست از ببین ببرند خودت بهتر میدونی شرکت های مثل شاتل و پارس انلاین یه سری شرکت های دیگه محدویت گذاشتن چرا این اتفاق افتاده بطور مثال پارسانلاین گفته یکسری ار کابران اون موقع شب میان برای وب گردی و افت سرعت دارن بخاطر همین محدودیت گذاشته زنگ بزن بپرس چرا محدودیت گذاشتین جوابی که میدن اینه دانلود تو اون ساعت بسیار زیاده -بحث من این نیست کم مصرف کنیم میگم به اندازه مصرف کنیم مگه به اندازه مصرف بشه اون شرکت مرض داره بیاد شبانه محدوذیت بذاره که یک سری از مشترهاش تخلیه کنن- مخابرات صداش در اومده از دانلودهای بی رویه مخابرات که یک مرکز دولتی به حساب میاد شروع کرده استان های مختلف داره نامحدود جمع میکنه -چرا فن اوا سرویس نامحدود گرون کرده تا چند وقت دیگه مطمئن باش برای نامحدود ها مصرف منصفانه میذاره -حق با کابر هست ولی هیچ اعتراضی نمیشه کرد تنها نشانه اعتراض اینه که خط تخیله کنی میخوای بری یه شرکت دیگه میبینی بازم محدودیت دارن -باز هم سر حرف خودم هستم هرکسی باید مصرف منصافانه برای خودش داشته باشه به اندازه دانلود کنیم درسته حق کاربره پول داده میخواد استفاده کنه حقی که توش زیاده روی بشه باعث میشه حق دیگران ضابع بشه -کاری با سرویس های نامحدود ندارم اونا تکلیفشون مشخصه-
دوست عزیز حرف شما درست ولی اگه اینترنت مثل آدم و درست و حسابی بین کاربرها توزیع بشه و نامحدود باشه و یا ترافیک بسیار بسیار ارزان در حد ۲۰۰ تومان باشه دیگه فشار به سرورها نمیاد و کاربران هم راضی دیگه لازم نیست مثل جغدها مجبور باشن شب پا سیستم باشن یا سیستمو برای شبانه تنظیم کنن

mojtaba2321
13-12-2014, 10:59
ببینید قضیه اینه که بزودی همه شرکتها دانلود شبانه رایگان رو بر میدارن میپرسید چرا؟
بخاطر اینکه مصرف دانلود شبانه خیلی خیلی بالا هست و مدیران همه شرکتها تصمیم گرفتن دانلود شبانه رو بردارن.
چند تاشون رکب زدن و برنداشتن مث فن آوا که حالا مثلا من و امثال من از پارس آنلاین بیرون اومدیم رفتیم توی این شرکتها داریم ترافیک رو بالا میبریم بزودی همین شرکتها هم دانلود شبانشون رو برمیدارن.
اینها حرفهای من نیست، حرف مدیر پ آ شیراز هست که به من زد.

sleeplessness
13-12-2014, 11:10
ببینید قضیه اینه که بزودی همه شرکتها دانلود شبانه رایگان رو بر میدارن میپرسید چرا؟
بخاطر اینکه مصرف دانلود شبانه خیلی خیلی بالا هست و مدیران همه شرکتها تصمیم گرفتن دانلود شبانه رو بردارن.
چند تاشون رکب زدن و برنداشتن مث فن آوا که حالا مثلا من و امثال من از پارس آنلاین بیرون اومدیم رفتیم توی این شرکتها داریم ترافیک رو بالا میبریم بزودی همین شرکتها هم دانلود شبانشون رو برمیدارن.
اینها حرفهای من نیست، حرف مدیر پ آ شیراز هست که به من زد.

حرف شما درسته
دانلود رایگان یه اشانتیون بود که به مشتری ها میدادند حالا قصد حذفش دارند
تنها چیزی که شاید باعث موندن شبانه بشه
رکب زدن شرکتها به هم برای سود بیشتر

mohammad_1992
13-12-2014, 11:11
مشهد هم همینطور یک نماینده داشت پول نامحدود طلایی میگرفت برنزی به ملت میداد بعد مثل اینکه خیلی دزدی کرد از نمایندگی برداشتنش شما هم زنگ زدی تهران گفتی سرویس برنزی چند برابر میفروشه ببین خود تهران سرویس نمیده متاسفانه 2 شهر بزرگ ایران شیراز و رشت محدودیت شبانه و چند برابر فروختن نامحدود دارن البته رشت 2 تا نمایندگی داره با هر دو حرف زدین نمیدونم ولی خاک برسر فن آوا تهران چجور قرارداد بسته که دیگه نمیتونه خودش رشت و شیراز سرویس بده

من از شیراز هستم 2 تا نمایندگی هست فقط یکیش که اصلی هم هست برنزی میده و من تا حالا 5 ماه داشتم هیچ گونه محدودیتی اعمال نکردن برام

sorooshfm
13-12-2014, 11:12
جز طمع هیچ علت دیگری برای برداشتن شبانه رایگان نمیبینم میتونن پهنای باند را توی شبانه مدیریت کنن و توی سرعت ثابت نگه دارن مثل الان فن آوا ولی امان از اون روزی که چشم به جیب کاربرها بدوزن

mohammad_1992
13-12-2014, 11:15
شیرازی هستی که :n02:
خیالت راحت داداش راحت دانلود کن
Crm شیراز محدودیت نداره اصلاً ، نامحدود هم بگیری همین سرعت میده بهت :n09:

نا محدود 2 مگ سرعت 250 هست

shayan0o21
13-12-2014, 11:21
نا محدود 2 مگ سرعت 250 هست

حالا شانس شما اینجوری شده ، معمولا هر کی فن آوا توی شیراز داشت
هر سرویسی میگرفت شبانه ، روزانه فرق نداشت
نامحدود هم میگرفت باز همون سرعت بود
الان رو دیگه خبر ندارم :n27:

WhiteHat
13-12-2014, 14:44
بخاطر اینکه مصرف دانلود شبانه خیلی خیلی بالا هست
چشم بسته غیب گفتیدا مثل اینه که بگیم چرا مصرف برق شب ها بیشتر میشه، درسته برق شب یه کم گرونتره ولی دلیل نمیشه که یهو اونقدر گرون بشه!
به قول دوستمون ترافیک 200 تومن باشه باز منطقی تره نه اینکه 20 برابر مثل الان باشه! شرکت پهنای باند ثابت خریداری میکنه بر حسب نیازش برای تعداد مشترکین تو روز نه شب!
حالا اینکه بعضی ها به فکر چپاول افتادند بحث دیگه ای هست چون اکثرا کلی مشترک دارند و هر ریالش میتونه کلی درآمد براشون باشه همین میشه که یه شبه فلان ماشین میره زیر پای طرف!
وقتی تو یه هفته مهلت میدند که یکساله تمدید کنید... مگه سه سال پیش قیمت ارزها رو 3 برابر نکردند کی این وسط سود کرد و کی ضرر؟ کیا ازین آشفته بازار سود میبرند؟
چرا کاسبا صداشون درنمیاد؟ چون دولت دستشونو باز گذاشته که قیمتهارو گرون کنند و اعتراض نکنند بجاش از مردم بدبخت ضعیف چپاول بکنند

mrmostafa
13-12-2014, 17:07
من از یکی از آشناها که شرکت کامپیوتری داره شبکه های همراه اول و ارگان ها رو انجام میدن ازش پرسیدم چه اینترنتی خوبه گفت مثل همن شاتل بعضی جاها بهتره بعد فن آوا رو پرسیدم گفت اونم همون مخابراته فرقی نداره. حالا نمیدونم که فن آوا تو تهران سرعتش چطوره؟؟؟؟ نامحدودش خوبه ؟؟؟؟ ارزش فعال سازی داره؟؟؟ یا برم با همون 3 جی کار کنم. چون در حال حاضر وایمکس مبین نت دارم که اصلا به صرفه نیست و زود تموم میشه.

shayan0o21
13-12-2014, 18:00
من از یکی از آشناها که شرکت کامپیوتری داره شبکه های همراه اول و ارگان ها رو انجام میدن ازش پرسیدم چه اینترنتی خوبه گفت مثل همن شاتل بعضی جاها بهتره بعد فن آوا رو پرسیدم گفت اونم همون مخابراته فرقی نداره. حالا نمیدونم که فن آوا تو تهران سرعتش چطوره؟؟؟؟ نامحدودش خوبه ؟؟؟؟ ارزش فعال سازی داره؟؟؟ یا برم با همون 3 جی کار کنم. چون در حال حاضر وایمکس مبین نت دارم که اصلا به صرفه نیست و زود تموم میشه.

درست گفته مثل مخابرات فقط مشکل پهنای باند یعنی 512 نامحدود شب و روز ، خارجی و داخلی 64 هست
بعد پینگ بهترین نسبت به مخابرات داره تو سرور خارجی :n01:

mrmostafa
13-12-2014, 18:11
درست گفته مثل مخابرات فقط مشکل پهنای باند یعنی 512 نامحدود شب و روز ، خارجی و داخلی 64 هست
بعد پینگ بهترین نسبت به مخابرات داره تو سرور خارجی :n01:

یعنی سرعتش بالا نیستش؟؟ من یه سرویس نا محدود ماهیانه میخوام که سرعتش خوب باشه حداقل برای چت صوتی وایبر و غیره. سرعت دانلودش هم حداقل 100 ثابت باشه

Panther_X
13-12-2014, 18:13
سلام
من الان مهلت سرویسم تموم شده سه ماهه گرفته بودم میخوام الان یک ماهه شارژ کنم
یه پیش فاکتور هست برای تمدید همین سرویس سه ماهه الان من میخوام همین سرویس رو یک ماهه تمدید کنم وقتی تو بخش تغییر سرویس میرم و انتخاب میکنم مینویسه"
امکان تغییر سرویس موجود نمی باشد ، لطفا با بخش فروش تماس بگیرید : پیش فاکتور سفارش قبلی دارای پرداختی می باشد لطفا ابتدا تمام پرداختی های این فاکتور را نامعتبر کنید"

الان باید حتما با نمایندگی یا بخش فروش تماس بگیرم؟

shayan0o21
13-12-2014, 18:14
یعنی سرعتش بالا نیستش؟؟ من یه سرویس نا محدود ماهیانه میخوام که سرعتش خوب باشه حداقل برای چت صوتی وایبر و غیره. سرعت دانلودش هم حداقل 100 ثابت باشه

سرعت بالا چیه؟ :n02:
1 مگ شما بگیر Bu رو شصت و خورده ای هست اون به کارت میخوره :n12:

shayan0o21
13-12-2014, 18:16
سلام
من الان مهلت سرویسم تموم شده سه ماهه گرفته بودم میخوام الان یک ماهه شارژ کنم
یه پیش فاکتور هست برای تمدید همین سرویس سه ماهه الان من میخوام همین سرویس رو یک ماهه تمدید کنم وقتی تو بخش تغییر سرویس میرم و انتخاب میکنم مینویسه"
امکان تغییر سرویس موجود نمی باشد ، لطفا با بخش فروش تماس بگیرید : پیش فاکتور سفارش قبلی دارای پرداختی می باشد لطفا ابتدا تمام پرداختی های این فاکتور را نامعتبر کنید"

الان باید حتما با نمایندگی یا بخش فروش تماس بگیرم؟

قبلا شما یا نمایندگی یه فاکتور رو اشتباهی انتخاب کرده ، باید فردا صبح زنگ بزنید بخش تمدید واسه تون فاکتور جدید بزنه :n16:

WhiteHat
13-12-2014, 20:42
امروز چرا پکیده؟

ادیت: ظاهرا درست شد:

shah125
14-12-2014, 01:46

اینا قراردادهای قدمی هستن

یه زمانی پارس و شاتل تو توسعه حرف اول رو میزدن و همه جا بودن ، فن آوا توانایی سرمایه گذاری مثل اون ها رو نداشت ، مثل شرکت عصر انتقال داده ها و داتک

این دو شرکت هم همین طور تو تهران حسابی تبلیغات و فروش داشتند و نمایندگی زیاد ولی منابع مالی نداشتن که همه شهر ها برن واسه همین امتیاز اون شهر ها رو به مزایده میزاشتن یا مثلا تعدادی پورت و تجهیزات میخریدن و تو مراکز مخابراتی شهرهای دیگه نصب میکردن ولی پشتیبانی و فروش و دفاتر و... رو نمیتونستن دیگه بزنن اینو کنترات میدادن به شرکت ها و از فروش اونها پپورسانت میگیرن

الان داتک تو خیلی استان ها شعبه نداره ، عصر انتقال هم همین طور ، همین شرکت عصر انتقال هم در گیلان و مازندران به همین شکل کار میکنه

ولی خوب الان ضرر کردن ، ناگفته نمونه آسیاتک هم تو این 2 ساله حسابی تو گسترش نمایندگی و توسعه در شهرها و استان های دیه خیلی فعال بوده و یوزرهای ناراضی شاتل کم فروش و پارس آفلاین دزد رو حسابی درو کرده ، صبانت و های وب هم تو این 1 ساله با تبلیغات زیاد دارن به این جمع اضافه میشن

چیزی که بیشتر از همه سوزش داره مخابراته که بدون هیچ هزنه ای از طریق درگاه های دولی که دارن راحت تبلیغ میکنن و میفروشن و بیشترین یوزر و بدترین کیفیت رو دارن ، مخصوصا سطح سواد پشتیبانیشون ، البته ناگفته نمونه قیمت های پایین تر میدن و البته به نسبت بقیه سرعت های محدود تر

اگه این مخابرات پاشو از بخش اینترنت بکشه کنار و به شرکت های پپ اجازه داده شه بتونن به صورت خطوط تلفنی در کنار مخابرات یک اپراتور ثابت دیگه دایر کنن و پروژه اینترنت فیبر نوری رو دست بگیرن وضع اینترنت 1/2 ساله ردیف میشه ولی امان از پول زیاد که اینا رو هااار کرده و نمیخوان این بازار دولتی رو از دست بدن

حیف

اینجا ایرانه

قوانینش برعکس همه جای دنیا

mojtaba2321
14-12-2014, 10:45
حجم دانلود دریافتی توی ساعات رایگان رو توی پنل فن آوا بیشتر از برنامه NetWorx میزنه چرا؟

sorooshfm
14-12-2014, 11:05
با مالیات نزدیک ۷۱ هزار تومان میشه

sorooshfm
14-12-2014, 11:08
سالی نزدیک ۸۵۲ هزار تومان میشه ۱ مگ برنزی

1nima1
14-12-2014, 12:45
دوستان نماینده فن اوا , امروز یکی از اشنایان من که می خواد از فن اوا سرویس نامحدود بگیره با من تماس گرفت و گفت زنگ زده به دفتر تهران
و بهش گفتن فقط همون مقداری که توی سایت زده برای هر طرح اجازه داری دانلود کنی و بعد از اون محدودت می کنه توی طرح نامحدود!

اینجام خبری شده باز ؟ خود من هنوز دو ماه نشده با این شرکت قرارداد نامحدود بستم یعنی اینجام بهم ریخت ؟

sorooshfm
14-12-2014, 12:56
دوستان نماینده فن اوا , امروز یکی از اشنایان من که می خواد از فن اوا سرویس نامحدود بگیره با من تماس گرفت و گفت زنگ زده به دفتر تهران
و بهش گفتن فقط همون مقداری که توی سایت زده برای هر طرح اجازه داری دانلود کنی و بعد از اون محدودت می کنه توی طرح نامحدود!

اینجام خبری شده باز ؟ خود من هنوز دو ماه نشده با این شرکت قرارداد نامحدود بستم یعنی اینجام بهم ریخت ؟
نخیر همچنین جیزی نیست فکر کنم شایعه است چیزی که من قبلا خوندم اینه که تو خود سایت مصرف منصفانه گذاشته یه خاطر گیر دادن سازمان تنظیم مقررات و یکی شدن نامحدودها با شرکت های دیگه که منصفانه بشه ولی اگه اینی که شما بگی راست باشه ممکنه همه شرکت های بزرگ مثل شاتل و یا پارس یا هم دیگه شرط کرده باشن که با فشار آوردن به سازمان تنظیم مقررات فن آوا رو مجبور کنن که نامحدود منصفانه بده چون خیلی از کاربرهای این شرکت ها میان نامحدود فن آوا رو میگیرن اگه این موضوع واقعیت داشه باشه این دیگه آخرین نفس های اینترنت ایران و دانلودرها هست چون دیگه شما هیچ جا اینترنت نامحدود واقعی پیدا نمی کنید به غیر از فن آوا.

1nima1
14-12-2014, 13:50
نخیر همچنین جیزی نیست فکر کنم شایعه است چیزی که من قبلا خوندم اینه که تو خود سایت مصرف منصفانه گذاشته یه خاطر گیر دادن سازمان تنظیم مقررات و یکی شدن نامحدودها با شرکت های دیگه که منصفانه بشه ولی اگه اینی که شما بگی راست باشه ممکنه همه شرکت های بزرگ مثل شاتل و یا پارس یا هم دیگه شرط کرده باشن که با فشار آوردن به سازمان تنظیم مقررات فن آوا رو مجبور کنن که نامحدود منصفانه بده چون خیلی از کاربرهای این شرکت ها میان نامحدود فن آوا رو میگیرن اگه این موضوع واقعیت داشه باشه این دیگه آخرین نفس های اینترنت ایران و دانلودرها هست چون دیگه شما هیچ جا اینترنت نامحدود واقعی پیدا نمی کنید به غیر از فن آوا.

برای همین پرسیدم که نماینده های فن اوا بیان شفاف سازی کنن. اگه واقعیت داشته باشه باید فاتحه این کشور رو هر روز بیشتر از روز قبل خوند که هر روز فقط خبرای بد ازش ادم می شنوه.
یه بار نشد بلند شیم ببینیم یه خبر منطبق بر خواست و نیاز جامعه برسه که بوی حمایت از مصرف کننده بده. اخرشم این ارزو رو به گور می بریم.

sorooshfm
14-12-2014, 15:52
سال 2045 میلادی پسر بیا اینجا کارت دارم صبر کن مامان مگه میشه با این سرعت کوفتی 128 کیلوبایت 4 زتابایت دانلود کنم ای خدا لعنتشون کنه پسر منم که هم سن تو بودم سرعت اینترنت همین قدر بود:n02:

hexor007
14-12-2014, 19:18
امروز چرا پکیده؟

ادیت: ظاهرا درست شد:

سلام. شما چه سرویسی استفاده میکنید؟
فرقی بین ۱مگ و ۲مگ محدود تو سرعت روز هست یا مثل بقیه شرکتا تا هرچقدر خط بکشه سرعتو میبندن؟

piishii
14-12-2014, 19:59
حس استفاده از دیال آپ رو امروز دارم :(
خدایا از صبا نت آمدم بیرون بخاطر دزدیش ولی انصافا پهنای باند رو باز می ذاشتند اذیت نمیشدم
ولی اینجا باز به خاطر مصرفم نامحدود گرفتم ولی 6 تا پیج باز کنم هفتمی دیگه می پوکه منم کل کارم با نت شاید همزمان 20 تا تب باید باز کنم :n27:
لعنت به این نت ایران لعنت به قران

Gamersland
14-12-2014, 20:24
دوستان من برای یکی از فامیلا میخوام از فن آوا بگیرم لطفا کمک کنید ضایع نشم.

اول از همه اینا مودم ندارن و سرویس یه ساله هم میخوان بگیرن، که یه سرویس ویژه داره که 200 هزارتومنه با 36 گیگ برای 12 ماه به همراه مودم. خواستم بدونم سرعت سرویس 1 مگش چطوره؟ چون من زنگ زدم از پشتیبانیش پرسیدم گفت اگه خطتون بکشه تا 6 و 8 مگ هم میره، آیا این حقیقت داره؟

دوم اینکه آیا حجم دزدی داره مثل بعضی شرکتا یا نه؟

و در آخر کیفیتش از نظر پشتیبانی چطوره؟

shayan0o21
14-12-2014, 21:12

اول از همه اینا مودم ندارن و سرویس یه ساله هم میخوان بگیرن، که یه سرویس ویژه داره که 200 هزارتومنه با 36 گیگ برای 12 ماه به همراه مودم. خواستم بدونم سرعت سرویس 1 مگش چطوره؟ چون من زنگ زدم از پشتیبانیش پرسیدم گفت اگه خطتون بکشه تا 6 و 8 مگ هم میره، آیا این حقیقت داره؟

آره واقعیت داره تا 6 8 مگ میبندن واستون

حجم دزدی نداره خداییش من یه مدت محدودش رو گرفتم ، 3 گیگ تا 3 4 هفته راحت میرفت ولی با همین 3 گیگ پارس آنلاین 2 روز :n29:

پشتیبانیش ضعیفه :n02: یه روز زنگ زدم هیشکی نبود اصلا :n08: یا همین امشب زنگ که زدم کلا 1 نفر نشسته بود ، چون کاربر زیاد نداره حق هم داره نباشن یا کم باشن :n01:

WhiteHat
14-12-2014, 21:21
سلام. شما چه سرویسی استفاده میکنید؟
فرقی بین ۱مگ و ۲مگ محدود تو سرعت روز هست یا مثل بقیه شرکتا تا هرچقدر خط بکشه سرعتو میبندن؟
1مگ 6گیگ شبانه، روز تا جایی که خط جواب بده (فکر کنم برای همه سرویسها) و شب هم نهایت رو 190 محدوده. 2مگ گرونه سمتش نرفتم

mohammad_1992
14-12-2014, 21:24

داداش حرفشون درسته ولی شما دقت نکردی نکته اون اعداد رو مثلا 2 مگ برنزی 650 گیگ میشه مصرف کرد ماهانه / ولی اگه 24 ساعت هم بزاری دانلود نهایت 600 گیگ میشه / دیگر سرویس ها هم همینطور هست

DariushGreat
14-12-2014, 22:18

سلام
من در مورد این سرویس ویژه نمیتونم چیزی بگم چون آزمایش نکردم، ولی درباره سرویس 1 مگ. من 1 مگ 6 گیگ حجم با شبانه رایگان دارم. پیشفرض خطم رو روی 4 مگ بستن که سرعت روزانه همینه. ولی شبانه معمولا اندکی بیشتر از سرعت قراردادی میشه و در صورت خلوتی پورت ها شاید تا حد خود داون استریم بره بالا ولی معمولا سرعت دانلود شبانه تا 190 کیلو بایت برثانیه - معادل 1.5 مگابیت - هستش.
ماشالله هزار ماشالله این شرکت مثل شرکتای دیگه اهل گیگ دزدی و محدود کردن دانلود شبانه و این مسخره بازیا نیست. یه مدتی نرم افزار جدیدش باگ داشت و همیشه ماه رو 29 روزه حساب میکرد. ولی از اونجایی که سگش شرف داره به شرکتای دیگه من کنار اومدم و فقط باگ رو گزارش کردم. راستش بررسی نکردم ببینم درستش کردن یا نه (البته فن آوا خیلی مسئول تر از این حرفاست. هر بار صحبت کردم با پشتیبانی سریع رسیدگی کردن)
پشتیبانیش هم بهتر از جاهای دیگه هست. بعضا بوده خسته و بی حال بوده و نای حرف زدن نداشته ولی کار منو راه انداخته. ولی اکثر اوقات خوش برخودن :n01:
و یه نصیحت از طرف من. اگر خودت از مراکز تجاری مودم تهیه کنی، هم ارزون تر در میاد برات، هم با توجه به بودجه بهترین گزینه ها رو داری

shayan0o21
14-12-2014, 22:40
و یه نصیحت از طرف من. اگر خودت از مراکز تجاری مودم تهیه کنی، هم ارزون تر در میاد برات، هم با توجه به بودجه بهترین گزینه ها رو داری

در مورد طرح ویژه ها من یه چیزی اضافه کنم فقط
من همین چهارشنبه واسه یک موسسه ای طرح ویژه 200 گیگ 12 مگ ( 180 گیگ شبانه داره ) گرفتم + مودم ip link واقعا ارزشش رو داشت
هم سرعت خیلی خوبی داره هم مودم خوبی ( که با این هزینه میگما )
کلا شد 216 هزار تومن که مودم رو خودشون میارن تحویل و تست میکنن :n01:

darkestpalace
14-12-2014, 23:05
من اینجا چند صفحه پیش گفته بودم مشکل افت سرعت ناگهانی بدون قطع شدن لینک دارم و جناب bilmazlar هم تاحدودی منو راهنمایی کردن ، امروز رفته بودم دفتر فن آوا اونجا بهم گفتن تو تنظیمات مودم گزینه ی UPnP رو غیر فعال کنم ، همین کارو کردم و ظاهرن درست شده از ظهر تا الان دیگه پیش نیومده اون حالت ، مودمم دی لینکه از این مسیر انجام دادم:
Advanced
Network Tools
UPnP
گفتم اگر برای دیگران هم پیش اومد مشکل ظاهرن اینجوری حل میشه

DariushGreat
14-12-2014, 23:38
بچه ها میدونم اینجا جاش نیست! ولی باور کنید دیگه اشکم درومده!
کی چیزترشکن بدون مشکل با فن آوا استفاده میکنه؟ بهم پیغام بده لطفا :n03:
حالت عادی سرعت توپ، با چیز پی ان سرعت در حد دایل آپ دهه هشتاد میلادی! حسرت به دل موندم یه فیس بوک با خیال راحت چک کنم! :n28:

WhiteHat
14-12-2014, 23:40
من اینجا چند صفحه پیش گفته بودم مشکل افت سرعت ناگهانی بدون قطع شدن لینک دارم و جناب bilmazlar هم تاحدودی منو راهنمایی کردن ، امروز رفته بودم دفتر فن آوا اونجا بهم گفتن تو تنظیمات مودم گزینه ی UPnP رو غیر فعال کنم ، همین کارو کردم و ظاهرن درست شده از ظهر تا الان دیگه پیش نیومده اون حالت ، مودمم دی لینکه از این مسیر انجام دادم:
Advanced
Network Tools
UPnP
گفتم اگر برای دیگران هم پیش اومد مشکل ظاهرن اینجوری حل میشه
چندتا پست بالاتر تست سرعت گذاشتم که همین مشکل رو داشت شاید برای همین باشه شایدم نه کلا تجهیزاتشون خیلی مرخصه

کو گوش شنوا! شرکتها هم گرون میدند هم مارک و مدلهای مذخرف که بعضا باعث کاهش سرعت و قطعی هم میشه

mojtaba2321
15-12-2014, 10:57
میزان دانلود شبانه من از اونی که توی پنل خود فن آوا میزنه کمتره
درسته از حجمم کم نمیشه اما کسی میدونه چرا اینطوریه؟
مثلا برای دیشب 2 گیگ بیشتر زده.

amin_v30
15-12-2014, 13:05
فقط برای حفظ مشتری هست که فکر کنی دانلودت مناسبه ولا غیر :n33:

mojtaba2321
15-12-2014, 13:48
چه ربطی داره
من میگم مقداری که توی پنل برام میزنه بیشتره.

shayan0o21
15-12-2014, 13:53
چه ربطی داره

مشکل از Crm شون هست ، مشکل رو با پشتیبانی بیان کنید :n12:

amin_v30
15-12-2014, 14:13
چه ربطی داره
خوب بیشتر میزنه تو پنل که گولت بزنه دیگه از این واضح تر بگم،خیلی ها چک نمیکنن چقد فایل دانلود شده،میرن پنل رو چک میکنن فقط..!! :n27:

mojtaba2321
15-12-2014, 14:32
میترسم به پشتیبان بگم بفهمه زیاد دانلود میکنم شیرفلکشو برام ببنده

mrmostafa
15-12-2014, 15:08

منظورم همون ترانسریتش هستش. سرویس 1 مگ برای دانلود سرعت ثابتش رو چند هستش ؟؟؟

WhiteHat
15-12-2014, 15:15
پینگ خیلی خوب شده نسبت به فلان شرکت تازه با پروفایل گیمش!

اگه تورنت میذاری آپلود رو هم حساب میکنه وگرنه نباید اینجوری باشه

piishii
15-12-2014, 15:48
هیچکس مشکل سرعت یعنی نداره امروز و دیروز ؟!
من با شرکتی که کار میکنم توی تهران هستند با آنکه حتی فن آوا ندارند اونا هم مشکل سرعت دارند
ولی همه اینجا راضی ان نه ؟
این الان وضعیت پینگ من
آدم واقعا گریه اش میگیره
من از دیروز هیچکدوم از کارهام رو نتونستم درست انجام بدم:n34::n34::n34::n34:

shayan0o21
15-12-2014, 16:29
منظورم همون ترانسریتش هستش. سرویس 1 مگ برای دانلود سرعت ثابتش رو چند هستش ؟؟؟

1 مگ نامحدود 130 میده دیگه :n01:

shayan0o21
15-12-2014, 16:31
هیچکس مشکل سرعت یعنی نداره امروز و دیروز ؟!
من با شرکتی که کار میکنم توی تهران هستند با آنکه حتی فن آوا ندارند اونا هم مشکل سرعت دارند
ولی همه اینجا راضی ان نه ؟
این الان وضعیت پینگ من
آدم واقعا گریه اش میگیره
من از دیروز هیچکدوم از کارهام رو نتونستم درست انجام بدم:n34::n34::n34::n34:

مشکل که ندارم تازه بهتر هم شده پینگ و سرعت :n31:
شما زنگ بزن پشتیبانی حتما پیگیری می کنند

amir000098
15-12-2014, 20:50
دوستان عدد های vpi vci فن او چیه؟

WhiteHat
15-12-2014, 21:35
8 - 35

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

piishii
15-12-2014, 21:45
خوش بحالتون بخدا من دارم دیوانه میشم
پشتیبانی میگه نه خطط نویز داره نه مشکلی است
دی ان اس خودشون هم ست کردم ولی درست نشده که نشده از دیروز عصر سرعتم انگار نصف شده :(

shayan0o21
15-12-2014, 22:14
دوستان عدد های vpi vci فن او چیه؟

8 35 هست .

sh93
16-12-2014, 00:03
خدا رو شکر مشکل سرعت ندارم. قطعی تداشتم
1 مگ نامحدود 130-140 دانلود
82 گیگ استفاده و هنوز مثل روز اول
ایشالا که همینجوری بمونه و به وصعیت شرکتای دیگه دچار نشه :)

ezio7
16-12-2014, 00:07
خدا رو شکر مشکل سرعت ندارم. قطعی تداشتم
1 مگ نامحدود 130-140 دانلود
82 گیگ استفاده و هنوز مثل روز اول
ایشالا که همینجوری بمونه و به وصعیت شرکتای دیگه دچار نشه :)

رفیق خوشحالی؟ سرعت اسمیتو داره میده دیگه، از هر جا که 1 مگ بگیری سرعت 1024/8=128 رو موظفه که بده.

Iman-Emperatour
16-12-2014, 00:28
سلام دوستان کسی از مشهد هستش که از سرويس هاي داراي ترافيک رايگان شبانه این شرکت استفاده کنه و راضی باشه؟
من شاتلم امشب تموم شد ولی دیگه خسته شدم از این محدودیتهای مسخره ش!
کلا محدودیت دانلود داره این شرکت؟

مرسی

sh93
16-12-2014, 05:49
رفیق خوشحالی؟ سرعت اسمیتو داره میده دیگه، از هر جا که 1 مگ بگیری سرعت 1024/8=128 رو موظفه که بده.

جدا ؟؟ و کجا نامحدود 1 مگ با این قیمت میده (نه ماهی 100-200) که مصرف منصفانه هم نداشته یاشه فعلا ؟ مخابرات 1 مگ میده الان یا جای دیگه که من خبر ندارم ؟؟؟
بعد از این هم من اصلا برای دوستمون نوشتم که مشکل سرعت داشت نوشتم که من مشکلی ندارم :)

S M Λ S Ħ
16-12-2014, 10:28
سرویس های نامحدود فن اوا خوبن، اما ماله زمانی بود که قیمت هاش پایین تر از اینا بود !
الان من 512 سه ماهه گرفتم حدود 130 تومن !! خب همین رو میرم با نهایت 80 تومن میدم نزدیک 30 گیگ ترافیک واسه روز میگیرمو شبانه هم داشته باشم (ISP های دیگه)
کلا قیمت سرویس های فن اوا بالاس، حتی محدود هاش
من چیزی از تموم شدن نامحدودم نمونده، بعدش میرم سراغ محدود

DariushGreat
16-12-2014, 12:04
خوش بحالتون بخدا من دارم دیوانه میشم
پشتیبانی میگه نه خطط نویز داره نه مشکلی است
دی ان اس خودشون هم ست کردم ولی درست نشده که نشده از دیروز عصر سرعتم انگار نصف شده :(

با يه مودم ديگه امتحان كن ببين شايد مشكل مودم باشه :n29: لطفا يه تست از اسپيدتست بذار اينجا شايد مشكل از جايي غير از اينترنت و خط باشه

كدوم فراهم كننده هست كه نامحدود با سرعت اسمي بدون هيچ كم و كاستي بده؟؟؟ بگو خودم از فردا جمع آوري فن آوا رو بزنم برم اونجا!!! :n09: شاتل؟ آسياتك؟ پارس آنلاين؟ هاي وب؟!
اولا كه همه شركتا بلا استثنا اشتراك نامحدودشون يا 1 به 8 هست يا 1 به 10 !!! ولي تفاوت اينجا رويت ميشه كه مثلا شركتي مثل مبين نت مياد اينترنت نامحدود 1024 با هزينه خيلي گزاف ميده كه سرعت دانلودت روز و شب 12 كيلوبايت بر ثانيه هستش (يعني حتي كمتر از سرعت 128). بعد كه حرف بزني استناد كنه به تبصره و قانون سازمان تنظيم مقررات كه آره گفتن ما اين تقسيم سرعت رو انجام بديم و شما هم حق اعتراض نداري!!! :n15: يكي هم مياد مثل فن آوا داون استريم سرويس 512 نامحدود رو مي بنده روي 4096 كه هنگام اعمال ضريب اشتراك 1 به 8 سرعتت بياد روي همون سرعت قراردادي بمونه و اينجوري هواي مشتري رو داره. يكي مياد مثل شاتل كاري ميكنه كه اگر دو شب پشت هم دانلود سنگين داشته باشي، شب سوم سرعتت فيكس بشه 30 كيلوبايت - چون فكر ميكنه مصرفت غير منصفانه هست - يكي هم ميشه همين فن آوا كه براي سرعت نامحدود سقف ظاهري تعيين ميكنه ولي وقتي از سقفش هم رد ميشي آب از آب تكون نميخوره. يه سري ميشن مثل پارس آنلاين و آسياتك و هاي وب و مبين نت كه ميان يا شبانه رو بر ميدارن، يا محدوديت شبانه ميذارن، يا تايم دانلود رو كم ميكنن، يكي هم ميشه فن آوا كه مثل مرد داره شبانه رايگان از 2 تا 7 در اختيار كاربراش ميذاره تازه با حداقل سرعت اسمي بدون هيچ منت!
حالا يه سوال؟ اين خوشحالي نداره؟؟؟؟ بين اين همه دزد و گرگ هنوز يه عده در سلامت دارن كار انجام ميدن جاي هزار شكر داره. خدا كنه براي هميشه همين روال مثبت و درست رو ادامه بدن.
قبل از فن آوا مبين نت داشتم. به معناي واقعي زجر كشيدم (مخصوصا 5 ماه آخر كه مدام تغيير سياست ميداد و آزار ميداد). الآن آرامش دارم. نميگم فن آوا عاليه بي نظيره، نه اين هم نقص و سوتي داره ولي در قياس با شركتاي ديگه واقعا سگش شرف داره!!!

mrmostafa
16-12-2014, 12:41
1 مگ نامحدود 130 میده دیگه :n01:

ممنونم. قيمتش چنده؟؟؟ انگار سايت قيمتش ارزون تر زده ؟؟؟

ei8ht
16-12-2014, 12:56
سلام دوستان کسی از مشهد هستش که از سرويس هاي داراي ترافيک رايگان شبانه این شرکت استفاده کنه و راضی باشه؟
من شاتلم امشب تموم شد ولی دیگه خسته شدم از این محدودیتهای مسخره ش!
کلا محدودیت دانلود داره این شرکت؟

مرسی
من هستم [emoji3]
والا شبانه اش بگیر نگیر داره ولی من که 512 دارم، معمولا سرعت شبانه ام اطرافِ 190~200 اما بعضی شبا هم خیلی خوب نیست ، مثلا دیشب 90 بود.

WhiteHat
16-12-2014, 12:57
جدا ؟؟ و کجا نامحدود 1 مگ با این قیمت میده (نه ماهی 100-200) که مصرف منصفانه هم نداشته یاشه فعلا ؟ مخابرات 1 مگ میده الان یا جای دیگه که من خبر ندارم ؟؟؟
بعد از این هم من اصلا برای دوستمون نوشتم که مشکل سرعت داشت نوشتم که من مشکلی ندارم :)
big like ایشالا روزی برسه از دست هرچی دزده راحت بشیم!

shayan0o21
16-12-2014, 14:49

مخابرات سرویس 1 مگ و 2 مگ نامحدود نمی ده دیگه :n31:

shayan0o21
16-12-2014, 14:50
ممنونم. قيمتش چنده؟؟؟ انگار سايت قيمتش ارزون تر زده ؟؟؟

شصت هزار و خورده ای ، کجاش ارزون تر زده ، به من نشون بده شما :n29:

piishii
16-12-2014, 18:59
سلام
من از سرعت پایین خسته شدم :( من دانلود نمیخوام من سرعت خوب میخوام برای کارهام
خدایا لعنت به این کشور خسته شدم از بس بخاطر این سرعت پایین از زندگی و پول درآوردن دارم عقب میافتم :(
وقتی که طلاست ببین چطوری هدر میره سر نشستن برای لود یک سایت
دوستان کسی این سرویس را داره ؟
DP-2048-BU
چطوریاست ؟ سرعت مخصوصا؟ دانلود اصلا مهم نیست مهم پهنای باند است برام ولی چون مصرف زیاد دارم باید نامحدود بگیرم.

shayan0o21
16-12-2014, 19:05
سلام
خدایا لعنت به این کشور خسته شدم از بس بخاطر این سرعت پایین از زندگی و پول درآوردن دارم عقب میافتم :(
DP-2048-BU
چطوریاست ؟ سرعت مخصوصا؟ دانلود اصلا مهم نیست مهم پهنای باند است برام ولی چون مصرف زیاد دارم باید نامحدود بگیرم.

چرا وایرلس نمی گیرید ؟ یا پهنای باند اختصاصی ؟ :n13:

4l1r3z4
16-12-2014, 19:15
سلام
DP-2048-BU

اگه مشکلی بابت هزینه کردن در مورد حجم اینا رو نداری و در تهرانی،بیا داتک بگیر؛ تست سرعت من تو تاپیک داتک و تاپیک speedtest هست(در حال حاضر سرعتم از 83%مردم ایران بیشتره:n02::n02:)
البته خطتم باید کشش داشته باشه و کیفیتش خوب باشه تا سرعت خوب نصیبت شه:n06:

shah125
16-12-2014, 19:28

جدی ؟؟؟؟؟

1 مگ نامحدود رو شرکت های دیگه با 60/70 گیگ ترافیک 100/150 تومن میدن بعدش هم سرعت از 1 مگ کمتر میشه

اگه سرعت ثابت هم باشه مثل قدیم که قیمت 200 تا 250 بوده

کدوم شرکت با 70 تومن به شما این سرعت رو میده که ماهی بالای 200 گیگ هم استفاده کنی سرعت کم نشه

فول هم دانلود کنی 300 گیگ میتونی بگیری و افت سرعت هم پیدا نمیکنی

Arsenal2012
17-12-2014, 13:09
سلام دوستان یه سوال آیا طرح 1 مگ 3 گیگ شبانه دیگه قابل ارائه نیست؟؟ الان میخواستم این طرح رو ثبت آنلاین کنم دیدم برداشت!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

آیا اگه برم نماینگی ( کرج ) این طرح 1 مگ 3 گیگ شبانه رو دارن؟؟

shayan0o21
17-12-2014, 15:11
سلام دوستان یه سوال آیا طرح 1 مگ 3 گیگ شبانه دیگه قابل ارائه نیست؟؟ الان میخواستم این طرح رو ثبت آنلاین کنم دیدم برداشت!!
آیا اگه برم نماینگی ( کرج ) این طرح 1 مگ 3 گیگ شبانه رو دارن؟؟

تلفنی هم با تهران میتونی ثبت نام کنی ها :n01:

Arsenal2012
17-12-2014, 16:29
تلفنی هم با تهران میتونی ثبت نام کنی ها :n01:

یعنی چی دوست عزیز میشه بیشتر راهنمایی کنی؟ یعنی تلفنی زنگ بزنم اون سرویسی که گفتم رو دارن؟ یعنی مشخصات رو کامل پشت تلفن بگم اونا خودشون فرم رو پر میکنند؟ تو پنل خصوصی فن آوا خود شما الان اون طرح 1 مگ 3 گیگ که شبانه داره وجود داره یا کلا از سرویس هاشون حذفش کردن؟؟

shayan0o21
17-12-2014, 17:46
یعنی چی دوست عزیز میشه بیشتر راهنمایی کنی؟ یعنی تلفنی زنگ بزنم اون سرویسی که گفتم رو دارن؟ یعنی مشخصات رو کامل پشت تلفن بگم اونا خودشون فرم رو پر میکنند؟ تو پنل خصوصی فن آوا خود شما الان اون طرح 1 مگ 3 گیگ که شبانه داره وجود داره یا کلا از سرویس هاشون حذفش کردن؟؟

1 مگ 3 گیگ فقط برای شهرستان هست ، من چون تهران هستم نمیدن
بله تلفنی هم ثبت نام میکنن و هم دارن:n01:

DariushGreat
17-12-2014, 22:32
سلام
DP-2048-BU

آقا کاری رو که گفتم انجام دادی؟! :n29:

payampop
18-12-2014, 16:31
سلام
دوستان من درخواست سرویس DP-2048-40G-NF را دادم. کسی از دوستان سرعت شبانه دانلود را دقیق می دونه ؟ شرکت فن آوا به من گفت که مثل سرعت روزانه است! ولی توی همین فروم یعضی از دوستان گفتن که حدود 500 کیلوبایت است ...
ممنون

saeed ssd
18-12-2014, 17:43
سلام
دوستان من درخواست سرویس DP-2048-40G-NF را دادم. کسی از دوستان سرعت شبانه دانلود را دقیق می دونه ؟ شرکت فن آوا به من گفت که مثل سرعت روزانه است! ولی توی همین فروم یعضی از دوستان گفتن که حدود 500 کیلوبایت است ...
ممنون
درود
اون که گفتن سرعت شب مثل روزه شما شک نکن دروغه 500 هم بعید می دونم باشه کمتر از ایناست چون الان سرعت 1 مگ روی 190 کیلوبایت محدود شده
متاسفانه به دلیل هزینه بالا تا حالا از دوستان کسی سرویس 2 مگ نداشته که بدونیم سرعت شبانه چه جوریاست
حالا شما لطف کنید اگه سرویستون اوکی شد سرعت شبانه رو اعلام کنید که ما هم آگاه بشیم

TranceaweSome
18-12-2014, 19:49
سلام دوستان سرويس هاي نا محدود اين شركت مثلا ١ مگ چطوري هستش؟خوبه؟(مثلا ١مگ)
حد اقل ترافيك ماهيانه كه جلوي تعرفه هاي نا محدود ثبت شده چيه؟
ممنون

S M Λ S Ħ
18-12-2014, 20:46
سلام دوستان سرويس هاي نا محدود اين شركت مثلا ١ مگ چطوري هستش؟خوبه؟(مثلا ١مگ)
حد اقل ترافيك ماهيانه كه جلوي تعرفه هاي نا محدود ثبت شده چيه؟
ممنون

سلام
سرعت دانلودت حدودا میشه بین 110 تا نهایت 150
محدودیت دانلود اصلا نداری (هر چه قدر تونستی شما دانلود کن)

TranceaweSome
18-12-2014, 20:49
سلام
سرعت دانلودت حدودا میشه بین 110 تا نهایت 150
محدودیت دانلود اصلا نداری (هر چه قدر تونستی شما دانلود کن)
با تشكر از راهنمايي شما دوست عزيز.
اگر شخص ديگه اي حداقل ترافيك ماهيانه رو فهميد چي هستش راهنمايي كنه لطفا
ممنون

sleeplessness
18-12-2014, 20:58
ممنون

معمولا در شرکتهای دیگه سرعت ابتدا بالاتر از قرار داد و
با تموم شدن حداقل ترافیک سرعت افت میکنه
اما در مورد فن اوا فعلا به این شکل نیست و از اول سرعت ثابت

piishii
18-12-2014, 21:00
آقا کاری رو که گفتم انجام دادی؟! :n29:

سلام
والا یک مشکل عجیب غریب داخلی داشتم که متاسفانه نمیتونم توضیح هم بدم
اون رو پیدا کردم و مشکل رفع شد :)
شما بیشتر از خودم پیگیر بودی :n09:

sh93
18-12-2014, 21:26
ممنون

خودم 1 مگ دارم از اول تا الان که نردیک 130 گیگ مصرف داشتم این ماه سرعت بین 120-140 هست.

koichfidel
19-12-2014, 02:12
خدا خیرشون بده برا من که خوبه ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arsenal2012
19-12-2014, 02:44
خدا خیرشون بده برا من که خوبه ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دوست عزیز چند تا سوال :

۱ ' شما چند ماهه از فن آوا سرویس دارید?

۲ ' شما چه طرحی در حال حاضر دارید هر شب سرعت دانلودتون تو تایم رایگان همینجوری بالاست ?

۳ ' لینک از سرور خارجی و ایرانی سرعت همینجوری هست یا فقط داخلی اینجوری هست?

shayan0o21
19-12-2014, 08:12
خدا خیرشون بده برا من که خوبه ....

راستی میگی ساعت 4 5 صبح بذار ، نه پنج دقیقه بعد شروع تایم رایگان :n02:

payampop
19-12-2014, 10:24
درود
اون که گفتن سرعت شب مثل روزه شما شک نکن دروغه 500 هم بعید می دونم باشه کمتر از ایناست چون الان سرعت 1 مگ روی 190 کیلوبایت محدود شده
متاسفانه به دلیل هزینه بالا تا حالا از دوستان کسی سرویس 2 مگ نداشته که بدونیم سرعت شبانه چه جوریاست
حالا شما لطف کنید اگه سرویستون اوکی شد سرعت شبانه رو اعلام کنید که ما هم آگاه بشیم

سلام
ممنون بابت پاسخ دوست عزیز
حتماً به شما خبر می دم.

koichfidel
19-12-2014, 13:16
سلام دوست عزیز چند تا سوال :

۱ ' شما چند ماهه از فن آوا سرویس دارید?

۲ ' شما چه طرحی در حال حاضر دارید هر شب سرعت دانلودتون تو تایم رایگان همینجوری بالاست ?

۳ ' لینک از سرور خارجی و ایرانی سرعت همینجوری هست یا فقط داخلی اینجوری هست?

3 ماهه ماهی 6 گیگ
خارجی هم همینه
الان سه روزه که همین سرعته حالا روزای دیگرو نمیدونم

koichfidel
19-12-2014, 13:18
ساعت 4 5 صبح خوابم نمیتونم screenshot بگیرم :n25::n09:

WhiteHat
19-12-2014, 15:24
راستی میگی ساعت 4 5 صبح بذار ، نه پنج دقیقه بعد شروع تایم رایگان :n02:

shayan0o21
19-12-2014, 19:39

سرویستون چیه؟ :n13:

shayan0o21
19-12-2014, 19:40
ساعت 4 5 صبح خوابم نمیتونم screenshot بگیرم :n25::n09:

سه روزه سرویس داری داداش :n01:
ایشالله دو سه روز دیگه میری روی 190 :n31:

WhiteHat
19-12-2014, 21:14
سه روزه سرویس داری داداش :n01:
ایشالله دو سه روز دیگه میری روی 190 :n31:

بازم مشکلی نیست :n01: البته عصر یه نیم ساعتی پکیده بود

masoudboy
19-12-2014, 21:14
تست 512 نامحدود برنزی

shayan0o21
19-12-2014, 21:20
بازم مشکلی نیست :n01: البته عصر یه نیم ساعتی پکیده بود

داداش میدونم روزانه که بله باید اینجوری باشه این تازه کمه سرعت :n10:
شبانه برای سرویس های جدید دو سه روز اول رو سرعت بالا میده بعد میاره پایین :n01:

ak313
19-12-2014, 23:12
دوستان طی شکایات و پیگیری هایی که کردم بالاخره از دو روز پیش فن آوا ترافیک ارسالی رو رایگان کرد و از اعتبارتون کم نمی کنه.

amin_v30
20-12-2014, 01:07
دوستان طی شکایات و پیگیری هایی که کردم بالاخره از دو روز پیش فن آوا ترافیک ارسالی رو رایگان کرد و از اعتبارتون کم نمی کنه.

ایول داداش،یکی از نفص های بزرگش رفع شد،یه شکایت دیگه راجب محدود و فیکس کردن سرعت شبانه بکنی دیگه حله :n20:

WhiteHat
20-12-2014, 02:26
نقص بعدیش نداشتن adsl2+ هست که سرعت با این وضع میاد پایین

Amin Asterix
20-12-2014, 07:29
دو شبه یک گیگم نگرفتم.قضیه چیه؟سرعتها رو کم کردن؟

shayan0o21
20-12-2014, 10:22
طرح ویژه 6 مگ 200 گیگ ( خط کشش نداره :n01: )

S M Λ S Ħ
20-12-2014, 10:31
سلام
اونایی که نامحدود دارن با گرون شدن تعرفه ها بازم میخوان که سرویس شون رو شارژ کنن ؟؟ :n13:
خدایی بنظر من که دیگه شارژ کردن سرویس نامحدود با این قیمت به صرفه نیس ؛
من 3 ماه حدود 130 تومن هزینه کردم، خب اینو آدم میره محدود میگیره با حداقل ماهی 10 گیگ حجم، روزانش هم سرعتش بهتره

shayan0o21
20-12-2014, 11:27
سلام
اونایی که نامحدود دارن با گرون شدن تعرفه ها بازم میخوان که سرویس شون رو شارژ کنن ؟؟ :n13:
من 3 ماه حدود 130 تومن هزینه کردم، خب اینو آدم میره محدود میگیره با حداقل ماهی 10 گیگ حجم، روزانش هم سرعتش بهتره

من شارژ میکنم چون اصلا واسه ی من محدود نمی صرفه ، سرویسی هم نداره متاسفانه که 10 گیگ باشه ولی شبانه داشته باشه :n03:

S M Λ S Ħ
20-12-2014, 12:10
من شارژ میکنم چون اصلا واسه ی من محدود نمی صرفه ، سرویسی هم نداره متاسفانه که 10 گیگ باشه ولی شبانه داشته باشه :n03:

خب دیگه باید ترافیکت رو بتونی مدیریت کنی که از من یکی اینکار بر نمیاد :دی
هر چی مدیریت میکنم زودتر تموم میشه :دی
ولی الان مثلا پارس ماهی 10 گیگ بهت میده که 3 ماهش میشه حدود 90 تومن
الان خود تعرفه های محدود فن اوا هم بالاس
الان جدا موندم چی کار کنم، فقط اینو میدونم که نمیخوام دوباره نامحدود شارژ کنم :دی

sh93
20-12-2014, 12:10
سلام

سلام عزیز خوب کسی که دانلود نداره اشتباهه پول نامحدود . من اما وقتی 9 روز مثلا از سرویس این ماهم مونده و 130 گیگ تا الان مصرف داشتم هیج سرویس محدودی به کارم نمیاد :( و مجبورم که ماهی 70 واسه این سرعتا بدیم.( متاسفانه )
اما مثلا اگه شما 10-20 گیگ مصرف داری خوب محدود با شبانه به صرفه تره :n06:

S M Λ S Ħ
20-12-2014, 12:19
سلام عزیز خوب کسی که دانلود نداره اشتباهه پول نامحدود . من اما وقتی 9 روز مثلا از سرویس این ماهم مونده و 130 گیگ تا الان مصرف داشتم هیج سرویس محدودی به کارم نمیاد :( و مجبورم که ماهی 70 واسه این سرعتا بدیم.( متاسفانه )
اما مثلا اگه شما 10-20 گیگ مصرف داری خوب محدود با شبانه به صرفه تره :n06:

من مصرفم اصلا معلوم نیس، وقتی محدود داشته باشم همینجوری میرمو حجم میخورم، البته همش ماله وبگردی ِ بیشتر !
وقتی هم که نامحدود دارم، حس دانلود با این سرعت کم نمیادش، شبا میزارم واسه دانلود که اونم یکی دو گیگ بیشتر نمیشه نامرد
میخوام برم محدود بگیرم، اما موندم از محدود های فن اوا بگیرم یا شرکت رو عوض کنم :n13:

Dr Nima
20-12-2014, 13:22
من مصرفم اصلا معلوم نیس، وقتی محدود داشته باشم همینجوری میرمو حجم میخورم، البته همش ماله وبگردی ِ بیشتر !
وقتی هم که نامحدود دارم، حس دانلود با این سرعت کم نمیادش، شبا میزارم واسه دانلود که اونم یکی دو گیگ بیشتر نمیشه نامرد
میخوام برم محدود بگیرم، اما موندم از محدود های فن اوا بگیرم یا شرکت رو عوض کنم :n13:

باز میری محدود میگیری پشیمون میشی دوباره میای نامحدود:n02:
راستی از اون دوتا نماینده دیگه خبری نیست
اون دونفر شاکی تونستن پر اونا رو از انجمن باز کنن
حداقل بودن جواب بقیه رو میدادن
اون از کار اولشون که باعث شدن برای ثبت نام مدارک بخوان
اینم از پروندن نماینده ها که نمیان دیگه:n02:

mrmostafa
20-12-2014, 13:39
الان تو محدود ها سرعت شركت ها فرق ميكنه ؟؟؟؟؟؟ فن آوا بگيريم يا شركت ديگه. چي خوبه ؟؟ از نظر قيمت و حجم كدوم شركت به صرفه تره؟؟؟

amin_v30
20-12-2014, 13:54
چه جوابی میدادن؟
هی میگفتن زنگ بزنین پشتیبانی شهرتون،خالی هم میبستن،همون بهتر که نیستن دیگه:n09:

S M Λ S Ħ
20-12-2014, 14:07

:دی
نه دیگه الان مطمعنم که دیگه سراغ نامحدود نمیام، بیشتر هم سر قیمتش هست خدایی، خیلی برده بالا، میگم با این پول میشه بری ماهی 10 گیگ ترافیک بگیری !

اها من هی میگم خدایا اینا کجا رفتن و نیستن !

حالا قضیش چی بوده ؟ چرا رفتن ؟ من در جریان نیستم:n13:

Majidson
20-12-2014, 22:39
دوستان سلام، من فن آوا سرویس 1 مگ با ماهی 3 گیگ ترافیک گرفتم. سرویس رو برام روی چند میبندن؟ روی 2مگ میبندن یا 4 مگ !؟

S M Λ S Ħ
20-12-2014, 22:51
دوستان سلام، من فن آوا سرویس 1 مگ با ماهی 3 گیگ ترافیک گرفتم. سرویس رو برام روی چند میبندن؟ روی 2مگ میبندن یا 4 مگ !؟

والا برای منکه دقیقا همین سرویس رو داشتم 6 مگ بسته بودن؛
سرعت دانلود هم نهایت 600 میشد
حالا الان که از این سرویس ندارم، نمیدونم بیشتر از اینا میبنده الان یا نه

shayan0o21
20-12-2014, 23:30

تا 8 مگ هم اگر خط جواب بده می بندند:n01:

WHICH1
21-12-2014, 13:00
اینم از پروندن نماینده ها که نمیان دیگه[/SIZE]:n02:

خوش بحال شما چقدر دیدت مثبته مگر بودن جواب گرفتی؟ فن آوا 29 روزه حساب میکنه جوابت رو داد 30 روزه شد؟ تازه بدترم شد دیگه 1.30 شارز نمیشه وقتی شارژ میکنی از 1 گیگ کمتر شارژ میشه مال من 1 شب از 3 گیگ بیشتر گرفت حالا هر موقعه شارژ میکنم منفی میزنه و ازش کسر میشه عین مخابرات مشهد یعنی اون منفی رو دیدم حال بدجور بی سابقه بهم خورد! یکدفعه گفتم دلتو خوش نکن به نماینده شهرستان اینجا رییس جمهور و وزیر هاشو همش دروغ میگن وعده تو خالی وضعیت دلار و نفت رو ببین دلار چند شد؟ تحریم هارو بردارن با نفت ارزون بازم تمام وعده ها توخالی هست

دوستان که شب ها بیشتر از 3 گیگ گرفتن 1 شب 5 گیگ گرفت حالا هر موقعه شارژ میکنم منفی میزنه و طلب کاره!؟ مواظب باشید تعطیلات تموم شه زنگ بزنم نماینده البته هر چند حرف ها همش دروغه!

Dr Nima
21-12-2014, 13:29
:دی
نه دیگه الان مطمعنم که دیگه سراغ نامحدود نمیام، بیشتر هم سر قیمتش هست خدایی، خیلی برده بالا، میگم با این پول میشه بری ماهی 10 گیگ ترافیک بگیری !

اها من هی میگم خدایا اینا کجا رفتن و نیستن !

حالا قضیش چی بوده ؟ چرا رفتن ؟ من در جریان نیستم:n13:

میتونی مخابرات طرح نسیم نقره ای بگیری 15 گیگ ماهانه میده 21 تومن چون مصرفت بالاست:n02:
های وب هم 1 مگ رو 8 میبندن
و بعدش آسیاتک

تو سرویس دهنده ها بنظرم فقط مخابرات برای خرید ترافیک اضافی بهتر هس
چون 6 گیگ تا 10 رو میده 2600
10 به بالا رو میده 1600
بقیه ترافیک اضافه رو در حجم بالاتر تخفیف میدن
مثلا فن آوا 5 به بالا 2800
10 تا 20 رو میده 2400
به اینا هم توجه کن

خودمم شاید رفتم یه سرویس دهنده دیگه:n02:

aminvgas
21-12-2014, 20:40
تو رو خدا یکی جواب بده :

من اگه 512 ناحدود 38500 تومن رو بگیرم با دانلود مداوم محدودمون میکنن ؟( منظورم از محدود یعنی سرعت و همین طور دانلود از بعضی سرور سایت ها )

دوم : از سرعت اسمی که پایین تر نمیاد ؟

سوم :سرویس 1 مگ 6 گیگ 28300 تومن که شبانه رایگانم داره سرعت چند هست ؟ محدود هم میکنن ؟ ( منظورم از محدود یعنی سرعت و همین طور دانلود از بعضی سرور سایت ها )

ممنون میشم جواب بدید .

sleeplessness
21-12-2014, 20:57
دوباره من جواب میدم!
فن اوا بر خلاف پارس حجم هدیه نداره و از ابتدا روی سرعت اسمی هست همون 60 اما سرعت بعد دانلود افت نمیکنه فعلا که به این شکل بوده
سرویس محدود یک مگ هم شبانه روی 190 کیلوبایت" فیکس و شبی سه گیگ میده
بعضی وقتها هم قاطی میکنه
البته فن اوای شیراز قانون خاص خودش داره

S M Λ S Ħ
21-12-2014, 21:03
میتونی مخابرات طرح نسیم نقره ای بگیری 15 گیگ ماهانه میده 21 تومن چون مصرفت بالاست:n02:
های وب هم 1 مگ رو 8 میبندن
و بعدش آسیاتک

تو سرویس دهنده ها بنظرم فقط مخابرات برای خرید ترافیک اضافی بهتر هس
چون 6 گیگ تا 10 رو میده 2600
10 به بالا رو میده 1600
بقیه ترافیک اضافه رو در حجم بالاتر تخفیف میدن
مثلا فن آوا 5 به بالا 2800
10 تا 20 رو میده 2400
به اینا هم توجه کن

خودمم شاید رفتم یه سرویس دهنده دیگه:n02:

مخابرات که اصلا خودم باهاش حال نمیکنم؛ پشتیبانیش که 0
خدماتش هم عشقیه، هر روز یه طرحو یک نوع سرویس !
خیلی وقته هم که فقط دانلود شبانه رو یک ساله میده به یوزرهاش

شاید همین فن اوا موندمو محدود 1 مگ گرفتم؛ هر چن گرونتر از جاهای دیگه میفته برام، اما دیگه شبانه هم داره و 3 گیگ هم فعلا کار ادمو راه میندازه

aminvgas
21-12-2014, 21:17
دوباره من جواب میدم!
فن اوا بر خلاف پارس حجم هدیه نداره و از ابتدا روی سرعت اسمی هست همون 60 اما سرعت بعد دانلود افت نمیکنه فعلا که به این شکل بوده
سرویس محدود یک مگ هم شبانه روی 190 کیلوبایت" فیکس و شبی سه گیگ میده
بعضی وقتها هم قاطی میکنه
البته فن اوای شیراز قانون خاص خودش داره
ممنون میشم این هم جواب بدید :
ممنون دوست عزیز
این هم اگه جواب بدید خیلی ممنون میشم :

اما توی سایت فن آوا نوشته حداقل ترافیک دریافتی 21.77 ! ( برای 515 نامحدود 38500 تومن )

این ترافیک هدیه نیست ؟ اصلا منظورش از حداقل ترافیک دریافتی چیست ؟

آیا میشه با 512 نامحدود 38500 تومن میشه به صورت دانلود مداوم بالای 3 گیگ دانلود کرد ؟

sleeplessness
21-12-2014, 21:27
دو نفر نماینده فن اوا تو این تاپیک بودند
این دو نفر ادعا داشتند که حداقل ترافیک ماهیانه به علت فشار شرکتهای دیگه اضافه شده و فعلا اعمال نمیشه اما خب اگه اعمال بشه. شما نمیتونی شکایت کنی با اینحال فعلا هیچ شخصی توی این تاپیک اذعان نکرده که بعد از مصرف حداقل حجم محدود شده

S M Λ S Ħ
21-12-2014, 21:59
512 نامحدود

این آمار انگار میشه از تاریخ :

1393/07/26 تا 1393/09/30

140 گیگ مصرف کردم !!!! دیگه راستو دروغش رو نمیدونم :دی

| محدود هم نشدم، همون سرعت روز اول رو الان هم دارم |

S M Λ S Ħ
21-12-2014, 22:00
این خط تا چن مگ میکشه الان ؟

sleeplessness
21-12-2014, 22:11
این خط تا چن مگ میکشه الان ؟

احتمال زیاد تا 17مگ میکشه
خط خیلی خوبیه

S M Λ S Ħ
21-12-2014, 22:18
احتمال زیاد تا 17مگ میکشه
خط خیلی خوبیه

ای تو روح ِ پشتیبانی پارس که میگفتش تا 12 بیشتر نمیکشه :دی

حالا خطم تا 17 بکشه و من فقط 6 مگ روی خطم ست باشه خدایی ستمه هااا :n09:

این فن اوا هم که نهایتش دیگه 8 مگ ست کنه واسه خطت؛ 20 روز دیگه سرویسم تموم میشه و موندم چی کار کنم

farshad0123
21-12-2014, 23:03
ای تو روح ِ پشتیبانی پارس که میگفتش تا 12 بیشتر نمیکشه :دی

حالا خطم تا 17 بکشه و من فقط 6 مگ روی خطم ست باشه خدایی ستمه هااا :n09:

این فن اوا هم که نهایتش دیگه 8 مگ ست کنه واسه خطت؛ 20 روز دیگه سرویسم تموم میشه و موندم چی کار کنم

منم خطم همینه مشخصاتش تا 12مگ بیشتر نمیکشه البته قبلا با همین مشخصات 20مگو راحت میکشید یه بار دان استریمو گذاشتن روی اتوماتیک حتی 22مگ هم میکشید ولی الان بخاطر آسانسور نمیکشه مثلا روی 12مگ snr میاد روی 10 و وقتی آسانسور حرکت میکنه میاد روی 2

mohammad.asghari
22-12-2014, 00:34
دوستان الان 7 روزه ثبت نام کردم ولی هنوز وصل نشده به نظرتون به 195 شکایت کنم یا نه؟2 روزش فقط به تعطیلی خورده بازم 5 روزه تعطیل نبوده

Dr Nima
22-12-2014, 17:05
دوستان الان 7 روزه ثبت نام کردم ولی هنوز وصل نشده به نظرتون به 195 شکایت کنم یا نه؟2 روزش فقط به تعطیلی خورده بازم 5 روزه تعطیل نبوده
قانونا 72 ساعته بعد از ثبت نام اگه وصل نشه باید شکایت کنی

sh93
22-12-2014, 19:54

هر جور که مایلید اما برای من وصل کردنش 10 روز طول کشید. به فن آوا زنگ زدم گفت ما درخواست و برای مخابرات فرستادیم مخابرات چوب لا چرخ میزاره که دنبالش رفتم دیدم مخابرات اینترنت خودش رو محدوده ی ما 7-8 روزه وصل میکرد اون زمان ( بهونه ی پهنای باند ) منظور اینکه شرکت معمولا کارش رو تا 2 روز اول میکنه و باقیش با مخابرات ِ :)

sorooshfm
22-12-2014, 20:23
دوستان عزیز همینطور که قبلا گفتم ایرانسل هم دیگه شبانه ارزان در آینده نمیدهد از امروز هم قیمت بسته های موبایلش رو گرون تر کرد و هم بسته شبانه 24 گیگش رو هم برداشت بازهم خبرهای خوب در راه است به زودی تیشه بر ریشه اینترنت در ایران زده خواهد شد این خط این نشون و تا یکی دو سال آینده هم نام و نشانی از اینترنت رایگان و شبانه و نامحدودباقی نخواهد ماند:n37::n37::n37::n37:

sleeplessness
22-12-2014, 21:22
دوستان عزیز همینطور که قبلا گفتم ایرانسل هم دیگه شبانه ارزان در آینده نمیدهد از امروز هم قیمت بسته های موبایلش رو گرون تر کرد و هم بسته شبانه 24 گیگش رو هم برداشت بازهم خبرهای خوب در راه است به زودی تیشه بر ریشه اینترنت در ایران زده خواهد شد این خط این نشون و تا یکی دو سال آینده هم نام و نشانی از اینترنت رایگان و شبانه و نامحدودباقی نخواهد ماند:n37::n37::n37::n37:

اوضاع جالب نیست
تک تک اپشن ها داره از بین میره
:n21:

S M Λ S Ħ
22-12-2014, 22:14
دیگه خدایی دارن دهن ملت رو سرویس میکنن با این کاراشون؛ ایرانسل که ترکوند اصن !
منکه احتمالا بعد تموم شدن سرویس همین فن اوا میونمو طرح 1 مگ محدود میگیرم
دلم به شبی 3 گیگ خوشه حداقل !

shayan0o21
22-12-2014, 23:04
دیگه خدایی دارن دهن ملت رو سرویس میکنن با این کاراشون؛ ایرانسل که ترکوند اصن !
منکه احتمالا بعد تموم شدن سرویس همین فن اوا میونمو طرح 1 مگ محدود میگیرم
دلم به شبی 3 گیگ خوشه حداقل !

دیدی فن آوا خـــوبه :10:

S M Λ S Ħ
22-12-2014, 23:30
دیدی فن آوا خـــوبه :10:

من نگفتم بده، گفتم که گرونتر از بقیه جاها داره میده که خب میشه به خاطر همین دانلود شبانش بگی ارزش داره

اگه واسه سرویس های محدودش پهنای باند رو بیشتر باز، بهترم میشه !

Amin Asterix
23-12-2014, 11:34
1 مگ محدود دارم الان یک هفته اس تو ساعت رایگان 1 گیگ روی هم دانلود نکردم!:n02:

S M Λ S Ħ
23-12-2014, 11:44
1 مگ محدود دارم الان یک هفته اس تو ساعت رایگان 1 گیگ روی هم دانلود نکردم!:n02:

خطت روی چن بسته شده ؟
یعنی سرع اینقد برات داغووونه ؟ باید بهت 190 تارو توی شب بده

Amin Asterix
23-12-2014, 11:51
خط رو 4 بستن.هر شب دو سه گیگ میگرفتم.نمیدونم چی شده.حالا فردا زنگ میزنم نمایندگی.شاید منطقه مشکل پیدا کرده.شایدم محدود شدم:n01:

S M Λ S Ħ
23-12-2014, 12:23
خط رو 4 بستن.هر شب دو سه گیگ میگرفتم.نمیدونم چی شده.حالا فردا زنگ میزنم نمایندگی.شاید منطقه مشکل پیدا کرده.شایدم محدود شدم:n01:

نه بابا تو کار محدود کردن دیگه نبود فن اوا؛ هر چن همین 190 تا هم خودش محدودیت هست ولی خب راضی کننده اس !

بعدم 4 کمه که، واسه من 6 بسته بودن

WhiteHat
23-12-2014, 14:09
:n01:

S M Λ S Ħ
23-12-2014, 15:56
:n01:

سلام
میشه لطفا سرویست رو بگی ؟
چن ماهه گرفتی ؟
نزدیک 14 گیگ ! خیلیه خدایی :دی

masoudboy
23-12-2014, 17:30
خبرهای خوبی به دستم رسیده که به زودی یک سری از شهرها ADSL2+ میشه
و اگر خط بکشه برای سرویس های محدود 512 به بالا روی 16 مگ می بندن ...

shayan0o21
23-12-2014, 17:37

ای جان اگر اینطوری بشه عالی واقعا :n02: خود شرکت فن آوا گفته؟

Dr Nima
23-12-2014, 17:44
200 گرفتی بدون شبانس درسته

amin_v30
23-12-2014, 17:54
برادر اصن رو 100 مگ ببندن!!
وقتی راس 2 شب میاد رو 190 میخوام چی کار اخه !!!!:n09::n31:

fafool70
23-12-2014, 17:59
روی فیبر نوری فن آوا سرویس ارائه میده؟!

TheLegend
23-12-2014, 18:17
سلام. من میخوام این ماه یک مگ حجمی فن اوا بگیرم. کسی میدونه سرعت شبانش چقدر با 512 فرق داره؟ بعد اینکه این سرعت شبانه برای همه کاربرا همین طوره یا اینکه امکان داره شهر به شهر فرق کنه؟ چون اینجا شهرش زیاد بزرگ نیست. سومین سوالم اینه که میشه در ابتدا سرویس یک ماهه گرفت؟ چون بعضی نماینده ها بعضی شرکت ها میگن حتما باید ابتدا طرح سه ماهه بگبرید. دوستان لطفا پاسخ بدید. پیشاپیش ممنون.

WhiteHat
23-12-2014, 18:18
سلام
میشه لطفا سرویست رو بگی ؟
چن ماهه گرفتی ؟
نزدیک 14 گیگ ! خیلیه خدایی :دی

1مگه مثلا :n26:

تا اون موقع شبانه رو برداشتن :n39:

Dr Nima
23-12-2014, 18:28
روی فیبر نوری فن آوا سرویس ارائه میده؟!
فیبر فقط مخابرات در بعضی جاها آسیاتک هم هس

fafool70
23-12-2014, 18:36
فیبر فقط مخابرات در بعضی جاها آسیاتک هم هس

ممنون که جواب دادی! به نظرت از نظر سرعت و وب گردی کدومش بهتره ؟!

Dr Nima
23-12-2014, 18:45
ممنون که جواب دادی! به نظرت از نظر سرعت و وب گردی کدومش بهتره ؟!
بستگی به شهرت داره بهتره تو تاپیکای خودش از کسانی که سرویساشو گرفتن بپرسی

sleeplessness
23-12-2014, 20:26

190 که بده خوبه
از این می ترسم که در راستای جلب مشترک
همین 190 رو هم حذف کنه!

masoudboy
23-12-2014, 21:03

مثل اینکه قرار هست سرویس 2 مگ محدود را با حجم کمتر و قیمت کمتر بدن
و سرعت شبانه این سرویس بالاتر هست از 190
در ضمن تو این وضعیت که همه شرکت ها شبانه را حذف کردن
همین 190 هم خوب هست و کار خیلی ها را راه میندازه ...

masoudboy
23-12-2014, 21:07

یکی از نمایندگی های قدیمی اصفهان که البته سهام دار فن آوا هم هست گفت یه سری تجهیزات قرار هست
بفرستند که مراکز مخابراتی را تجهیزاتشون را عوض کنیم و به روز رسانی بشن ...

shayan0o21
23-12-2014, 21:29
ممنون از دوست عزیز masoudboy بابت خبر خوبشون :n09:

دوستان کسی آپلود رو تست کرده ببینه فــنــ آوا واقغا رایگان کرده یا نه ؟ اگر کرده باشه من حتما میام برای سرویس های محدود :n19:

amin_v30
23-12-2014, 21:34
مثل اینکه قرار هست سرویس 2 مگ محدود را با حجم کمتر و قیمت کمتر بدن
و سرعت شبانه این سرویس بالاتر هست از 190
در ضمن تو این وضعیت که همه شرکت ها شبانه را حذف کردن
همین 190 هم خوب هست و کار خیلی ها را راه میندازه ...
نه من نمیگم این 190 الان بده،اگه بد بود که تخلیه میکردم،نسبت به شرایط الان خوبه،اما اینکه g.dmt باشه یا adsl2+ برای منه دانلودر فرقی نداره،ایشالا که 2مگ با گیگ پایینتر بدن،من خودم اولین نفر میگیرم :n01:

amin_v30
23-12-2014, 21:36
ممنون از دوست عزیز masoudboy بابت خبر خوبشون :n09:

دوستان کسی آپلود رو تست کرده ببینه فــنــ آوا واقغا رایگان کرده یا نه ؟ اگر کرده باشه من حتما میام برای سرویس های محدود :n19:
اره واقعا مجانی شده و از حجم کم نمیکنه

mohammad.asghari
23-12-2014, 23:29
دوستان دیروز بهم فن آوا زنگ زد و گفت مرکز مخابراتی ـتون سیم رانژه تموم کرده،همچین چیزی امکان داره؟اگه امکان داشته باشه تا هفته ـی بعد پس وصل نمیشه درسته؟

Glad Boy
24-12-2014, 01:56
سلام
من از صبانت دزد اومدم به فناوا..
رانژه شدن خط من توی فناوا داستانی داره که اگه اینجا بگم شاید یکی که بخواد بیاد فناوا (البته اصفهان منظورم هست !) کلا پشیمون بشه !

آما ! آما وقتی اینترنتم وصل شد !

چند روز دیگه دوماه میشه که دارم از فناوا استفاده میکنم و از نظر کیفیت سرویس به معنی واقعی کلمه فوق العاده راضی هستم !
من چند سال پیش شاتل داشتم که از اون مهاجرت کردم به صبانت، و چند وقت پیشم با دسته گلی که صبانت آب داد، باز مهاجرت کردم به فناوا !
امیدوارم فناوا به این زودیا به سرنوشت شاتل و صبانت دچار نشه !!

اینم تست سرویس من ! نظرتون چیه ؟!

sorooshfm
24-12-2014, 06:24
به گزارش عصر ارتباط به احتمال زیاد از فروردین سال آینده قیمت پهنای باند افزایش می یابد و این یعنی که هم باید بزودی قید شبانه رو بزنیم و هم نامحدود بیشتر گرون میشه و دیگه کسی نمیتونه نامحدود بگیره بجز یک عده ی خاص

sorooshfm
24-12-2014, 06:27
اگه گرون بشه احتمال داره قیمت های سرویس های محدود و نامحدود دوبرابر گرون بشه مثل بسته های ایرانسل تف به این طمع کاران که خون ملت رو تو شیشه کردن بزودی واسه نفس کشیدنم باید پول بدیم

S M Λ S Ħ
24-12-2014, 12:53
دیگه بابا شورش رو درآوردن :|
یعنی چی که گرون میشه، این مملکت ثبات نداره ؟؟؟؟
فقط بلدن گرون کنن، آخر سرم میگن ما فقط به فکر کیفیت هستیم ! :|
هیچ کی وقتی چیزی نگه همین میشه ! هر روز یه برنامه جدید
پول کم میارن نت رو گرون میکنن :/

mohammad.asghari
24-12-2014, 14:22
دوستان دیروز بهم فن آوا زنگ زد و گفت مرکز مخابراتی ـتون سیم رانژه تموم کرده،همچین چیزی امکان داره؟اگه امکان داشته باشه تا هفته ـی بعد پس وصل نمیشه درسته؟

دوستان اینم لطفا جواب بدید؟

shayan0o21
24-12-2014, 14:30
دوستان اینم لطفا جواب بدید؟

از مخابرات همه چی بر میاد محمد جان :n09:

DariushGreat
24-12-2014, 15:59
به گزارش عصر ارتباط به احتمال زیاد از فروردین سال آینده قیمت پهنای باند افزایش می یابد و این یعنی که هم باید بزودی قید شبانه رو بزنیم و هم نامحدود بیشتر گرون میشه و دیگه کسی نمیتونه نامحدود بگیره بجز یک عده ی خاص

اگه گرون بشه احتمال داره قیمت های سرویس های محدود و نامحدود دوبرابر گرون بشه مثل بسته های ایرانسل تف به این طمع کاران که خون ملت رو تو شیشه کردن بزودی واسه نفس کشیدنم باید پول بدیم

وقتي 80% درآمد كشور از درآمد نفتي باشه و اون هم ديگه قطع بشه، براي هزينه ها بايد رو به درآمدهاي ديگه آورد... :n15:

MAHDI_SOS
24-12-2014, 20:51
سلام
من از صبانت دزد اومدم به فناوا..
رانژه شدن خط من توی فناوا داستانی داره که اگه اینجا بگم شاید یکی که بخواد بیاد فناوا (البته اصفهان منظورم هست !) کلا پشیمون بشه !

آما ! آما وقتی اینترنتم وصل شد !

چند روز دیگه دوماه میشه که دارم از فناوا استفاده میکنم و از نظر کیفیت سرویس به معنی واقعی کلمه فوق العاده راضی هستم !
من چند سال پیش شاتل داشتم که از اون مهاجرت کردم به صبانت، و چند وقت پیشم با دسته گلی که صبانت آب داد، باز مهاجرت کردم به فناوا !
امیدوارم فناوا به این زودیا به سرنوشت شاتل و صبانت دچار نشه !!

اینم تست سرویس من ! نظرتون چیه ؟!

سلام
من هم می خواهم از پارس به فن آوا کوچ کنم (ضمنا اصفهانی هستم) می خواستم بدانم چه مشکلاتی دارد که ذکر نکردی؟
در ضمن می خواهم یک مگ بردارم به نظرت چه طور است
راستی من زیاد تخصص ندارم این تست چیز زیادی نفهمیدم
الان روی چند مگ خطت بسته شده است؟

sorooshfm
25-12-2014, 06:56
سلام
من هم می خواهم از پارس به فن آوا کوچ کنم (ضمنا اصفهانی هستم) می خواستم بدانم چه مشکلاتی دارد که ذکر نکردی؟
در ضمن می خواهم یک مگ بردارم به نظرت چه طور است
راستی من زیاد تخصص ندارم این تست چیز زیادی نفهمیدم
الان روی چند مگ خطت بسته شده است؟
کوچ نکنی بهتره چون اولا اینکه سرعت دانلود شبانه زیاد بالا نیست خیلی بگیری 190 تا تازه برای 1 مگ دو مگش هم خیلی گرونه دوما این که واسه وصل شدن خطت کلی الاف میشی مگه این که دو تا خط داشته باشی یا از اینترنت نوع دیگه استفاده کنی و سوما این که شانس یکوقت دیدی اومدی اینم شبانه اش رو برداشت روزانه هم که تمام شرکت ها سرعت بالا دارن فن آوا هم همینطوره معمولا برای 1 مگ روی 8 مگ خط رو میبنده بهر حال تصمیم با خود شماست دوست عزیز

payampop
25-12-2014, 15:29
سلام
امروز اینترنتم وصل شد. خطم نویز داره و فعلا سرعت بالاتر از 4 مگ رو نمی شه روش ست کرد. دارم سعی می کنم نویز رو برطرف کنم تا شاید سرعت رو بالاتر ببرم. هنوز دانلود شبانه نداشتم ولی بعد از دانلود شبانه به شما خبر می دم که چقدر دانلود داشته.

وضعیت تست :

نوع سرویس : DP-2048-40G-NF

shayan0o21
25-12-2014, 16:00
سلام
امروز اینترنتم وصل شد. خطم نویز داره و فعلا سرعت بالاتر از 4 مگ رو نمی شه روش ست کرد. دارم سعی می کنم نویز رو برطرف کنم تا شاید سرعت رو بالاتر ببرم. هنوز دانلود شبانه نداشتم ولی بعد از دانلود شبانه به شما خبر می دم که چقدر دانلود داشته.

وضعیت تست :

خیلی اشتباه کردی شما این سرویس رو گرفتی
اول یه سرویس معمولی باید میگرفتی ببینی خط ات تا چقدر میکشه بعد این همه خرج میکردی
الان به طور معمول شبانه به شما 4 مگ رو میده ولی خططتون نمی کشه

payampop
25-12-2014, 16:13
خیلی اشتباه کردی شما این سرویس رو گرفتی
اول یه سرویس معمولی باید میگرفتی ببینی خط ات تا چقدر میکشه بعد این همه خرج میکردی
الان به طور معمول شبانه به شما 4 مگ رو میده ولی خططتون نمی کشه

ممنون بابت توضیحات
من یک ماهه گرفتم، اگر مشکلی باشه سرویس رو عوض می کنم.
در خصوص سرعت روزانه که برای همه سرویس ها یکی است. در خصوص سروبس شبانه هم دوستان گفتن که برای یک مگ حداکثر سرعت 190 کیلوبایت است. در خصوص دو مگ که من گرفتم هم کسی هنوز نمی دونه که سرعت شبانه چند است ولی بالافرض هم اگر 4 مگه باشه (500 کیلوبایت) که بعید می دونم، باز هم با همین نویز تا 450 کیلوبایت (3.5 مگ) رو می گیره و مشکلی نداره.

sorooshfm
25-12-2014, 16:50
سلام

وضعیت تست :

چکاریه 40 گیگ روزانه گرفتین نامحدود 2 مگ میگرفتین 110 تومان که بهتر میبود من الان 1 مگ نامحدود دارم ماهی 70 تومان کارم رو راه می اندازه هم سرعتش بد نیست حدود 130 تا و هم نگرانی حجم ندارم

payampop
25-12-2014, 17:00
چکاریه 40 گیگ روزانه گرفتین نامحدود 2 مگ میگرفتین 110 تومان که بهتر میبود من الان 1 مگ نامحدود دارم ماهی 70 تومان کارم رو راه می اندازه هم سرعتش بد نیست حدود 130 تا و هم نگرانی حجم ندارم

ممنون از شما ... درسته نامحدود خوبه فقط مشکل سرعت است که من سرعت بالا برام مهمه ... چون دانلود شبانه هم دارم برام مقدار دانلود شبانه اهمیت داره.

amin_v30
26-12-2014, 10:00
سلام

وضعیت تست :

داداش دانلود کردی؟
سرعت تو شبانه چند بود؟

payampop
26-12-2014, 10:25
داداش دانلود کردی؟
سرعت تو شبانه چند بود؟

سلام
دیشب 5 گیگ شبانه دانلود کرد. سرعت دانلود هم حدود 250 کیلوبایت بود.
این شب اول بود، حالا شب های دیگه اگر تغییری توی حجم دانلود و یا سرعت اون صورت گرفت به شما خبر می دم.

mohammad.asghari
26-12-2014, 11:57
من الان 7-8 روزه ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ خبری نشده تا فردا صبر میکنم خبری نشد شکایت میکنم به سامانه 195

S M Λ S Ħ
26-12-2014, 12:45
سلام
الان برای محدودا ماکسیمم پهنای باندی که ببندن چنده ؟
بعضی ها میگفتن که 8 مگ؛ کسی براش 8 مگ بسته شده تا حالا ؟
بیشتر از این چه طور ؟

shayan0o21
26-12-2014, 16:16
سلام
الان برای محدودا ماکسیمم پهنای باندی که ببندن چنده ؟
بعضی ها میگفتن که 8 مگ؛ کسی براش 8 مگ بسته شده تا حالا ؟
بیشتر از این چه طور ؟

12 مگ هم من داشتم ولی چون خط من نکشید آوردن پایین تر ( سرویس های خاص یکساله رو اینجوری می بندند ):n01:

TranceaweSome
26-12-2014, 18:10
سلام دوستان نظرتون در مورد تعرفه زیر چیه؟سرعت و ....؟سزعت محدود نمیشه؟

Dr Nima
26-12-2014, 19:17
12 مگ هم من داشتم ولی چون خط من نکشید آوردن پایین تر ( سرویس های خاص یکساله رو اینجوری می بندند ):n01:
بنظرم فقط تهران فناوا سرعت اونقدر میذاره سرویس خاصش هم فقط همونجاس نگفتی طرح 200 گیگ شبانه داره سرعتش شبانه چجوریه

33505775
26-12-2014, 19:46
سلام
یه سوال داشتم من می خوام از پارس افلاین بیام فن آوا
با تعرفه هاش خیلی حال کردم
می خواستم بپرسم پینگش با اروپا چه جوریاست
واسه بازی آنلاین

saeid.saeid20
26-12-2014, 19:58
سلام
اقا این فن آوا چطوریه ؟؟؟
من میخوام بگیرم لطفا کمکم کنید
زنگ زدم گفت اگر 512 بگیری سرعت 4 مگ رو بهت میدن و شبانه هم رایگانه
ایا درسته و در ضمن سرعت دانلود شبانه چطوره ؟؟؟
ممنون

shayan0o21
26-12-2014, 21:02
بنظرم فقط تهران فناوا سرعت اونقدر میذاره سرویس خاصش هم فقط همونجاس نگفتی طرح 200 گیگ شبانه داره سرعتش شبانه چجوریه

سرعت خوبه ، شبانه هم 180 گیگ از 5 تا 10 صبح داره :n01:

shayan0o21
26-12-2014, 21:03
سلام
اقا این فن آوا چطوریه ؟؟؟
من میخوام بگیرم لطفا کمکم کنید
زنگ زدم گفت اگر 512 بگیری سرعت 4 مگ رو بهت میدن و شبانه هم رایگانه
ایا درسته و در ضمن سرعت دانلود شبانه چطوره ؟؟؟
ممنون

سرعت دانلود شبانه ، 2 برابر سرویس هست اگر 512 بگیری سرعت 1 مگ میده :n01:

sleeplessness
26-12-2014, 21:41

یک مگ روی چند؟

saeed ssd
26-12-2014, 21:48
یک مگ روی چند؟
190 کیلوبایت فیکس

S M Λ S Ħ
26-12-2014, 22:16
منم که 1 مگ داشتم همون 190 ثابت بود

فقط یه شب حال دادو با سرعت روز گرفت که نزدیک 13 گیگ گرفت :دی

اگه بتونم راضی شون کنم که خط رو بیشتر ببندن عالی میشه؛ حالا دلیل اینکه بیشتر از مثلا 8 مگ نمیبندن چیه ؟ نمیخوان یا نمیتونن ؟

shayan0o21
26-12-2014, 23:15
منم که 1 مگ داشتم همون 190 ثابت بود

فقط یه شب حال دادو با سرعت روز گرفت که نزدیک 13 گیگ گرفت :دی

اگه بتونم راضی شون کنم که خط رو بیشتر ببندن عالی میشه؛ حالا دلیل اینکه بیشتر از مثلا 8 مگ نمیبندن چیه ؟ نمیخوان یا نمیتونن ؟

تجهیزاتشون نمی کشه داداش
وگرنه الان طرح 10 مگ هم میخوان بیارن :n01:

saeid.saeid20
26-12-2014, 23:31

ممنون از پاسخت
یعنی صبح رو 4 میبنده و شبو رو 1 میشه درسته ؟؟؟
بعد رو 1 که میگی تقسیم بر 10 میکنن یا 8 یعنی سرعت دان 100 هستش یا 125 یا بیشتر ؟؟؟
بعد پینگش چطوره ؟؟؟

shayan0o21
27-12-2014, 09:05
ممنون از پاسخت
یعنی صبح رو 4 میبنده و شبو رو 1 میشه درسته ؟؟؟
بعد رو 1 که میگی تقسیم بر 10 میکنن یا 8 یعنی سرعت دان 100 هستش یا 125 یا بیشتر ؟؟؟
بعد پینگش چطوره ؟؟؟

آره دقیقا
تقسیم بر 8 هست
پینگش تعریفی نداره مگر اینکه واست پروفایل گیم رو فعال کنن:n01:

shayan0o21
27-12-2014, 13:46
فن آوا بالاخره تجهیزاتش رو بروز کرد :n31:

mehdinik59
27-12-2014, 14:33
فن آوا بالاخره تجهیزاتش رو بروز کرد :n31:

کدوم مرکز مخابرات هستين؟

shayan0o21
27-12-2014, 14:43
کدوم مرکز مخابرات هستين؟

سیزده آبان

S M Λ S Ħ
27-12-2014, 14:51
سیزده آبان

همین امروز اینجوری شده ؟؟؟
سرعت دانلودت چنده ؟؟

shayan0o21
27-12-2014, 15:14
همین امروز اینجوری شده ؟؟؟
سرعت دانلودت چنده ؟؟

600 700 الان
خودم گفتم اینجوری کردن

TranceaweSome
27-12-2014, 15:18
سلام دوستان نظرتون در مورد تعرفه زیر چیه؟سرعت و ....؟سزعت محدود نمیشه؟
کسی نبود؟؟

shayan0o21
27-12-2014, 15:43
کسی نبود؟؟

سرعت اسمی رو میده دوست عزیز
130 ثابت
محدود هم اصلا نمیشه

amin_v30
27-12-2014, 16:19
600 700 الان
خودم گفتم اینجوری کردن
داداش دقیقا مکالمت چی بود که مام همونو بگیم:n33:

shayan0o21
27-12-2014, 16:23
داداش دقیقا مکالمت چی بود که مام همونو بگیم:n33:

بگو پروفایل گیم دارین ؟ میگه منظورتون چیه بگو کاهش پینگ
بعد خط تون رو میذاره روی Adsl 2 plus
اگر نذاشت خودتون بگید انجام باید بده
بعد اصرار کنید که خططتون رو بالاتر بذاره ، واسه من خانم بود باز یه خورده راحت تر بود ^___^

amin_v30
27-12-2014, 17:01
بگو پروفایل گیم دارین ؟ میگه منظورتون چیه بگو کاهش پینگ
بعد خط تون رو میذاره روی Adsl 2 plus
اگر نذاشت خودتون بگید انجام باید بده
بعد اصرار کنید که خططتون رو بالاتر بذاره ، واسه من خانم بود باز یه خورده راحت تر بود ^___^
ممنون داداش :n02:
این 2 plus رو اگه خودمون از طریق مودم ست کنیم فایده نداره؟

mohammad.asghari
27-12-2014, 17:04
همین امروز وصل شد 512

به نظرتون خط رو 2 مگ نیس؟

نویزم اوکیه؟

shayan0o21
27-12-2014, 17:07
همین امروز وصل شد 512

به نظرتون خط رو 2 مگ نیس؟

نویزم اوکیه؟

خط رو 4 مگ هست
نویز هم ندارید اصلا
اسپید تست برای تست واقعی سرعت اصلا ملاک جالبی نیست:n01: