PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Adsl Fanava / شركت فن آوا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

steven
26-05-2013, 23:12
سلام
من اینترنتم ماله یک شرکت دیگه ای بود یکدفعه خودشون تبدیل به فن آوا کردند . حالا نمی دونم ادامه بدم با فن آوا یا از یک شرکت دیگه بگیرم
2 تا مشکل دارم می خواهم ببینم درسته یا نه
اول اینکه به نظرم از وقتی فن آوا شده خیلی خیلی شارژ می خوره. فقط کافیه چند تا سایت بازی کنم یا چند تا عکس ببینم یک دفعه کل شارژ می ره آیا برای شما هم همینطوره؟
دوم اینکه من قبلا اینترنتم 256 بود سرعت دانلودم از 48 بود تا 54
الان چند ماهه 512 گرفتم سرعت دانلودم(در سایت های مختلف) از 50 هست تا 56
آیا این طبیعیه یا کمه؟
ممنون

and-roid2
28-05-2013, 14:28
سلام
دوستانی که فن اوا دارن سرعت دانلود روزا و شبانه سرویس 1مگ و 2مگ چنده؟

Aryaeiboy
29-05-2013, 14:10
چقدر تاپیک بی بخاریه اینجا! یکی از دوستان که فن آوا داره می شه لطف کنه از سرورهای خارجی ۲-۳ تا تست بزاره.

mrkasasi
01-06-2013, 09:22
:n06:
.
.
.
.
.
.
.
:n01:

steven
07-06-2013, 08:19
جواب منو کسی نداد:n03:
512 که سرعت دانلودش(در سایت های مختلف) از 50 هست تا 56 خوبه یا نه؟

kourosh4u
07-06-2013, 13:57
آره، سرعت اسميت با واقعيت يکيه تقريباً
در بهترين حالت معمولاً 60-64 ميشه

ezio7
17-06-2013, 21:00
پینگ فن آوا چطوره؟ واسه بازی و فیلم آنلاین جواب میده؟

attaghi
17-06-2013, 23:25
پینگ فن آوا چطوره؟ واسه بازی و فیلم آنلاین جواب میده؟

سلام
دوست عزيزم پينگ اين شركت فعلا مثل آسياتك هست و خوب نيست . بايد صبر كرد ببينيم چي ميشه .

HADI ONLY
18-06-2013, 09:29
سلام دوستان سرعت 1 مگ و 2 مگ نامحدود این شرکت چقدر است و ایا از اسیاتک بیشتر است ؟
با تشکر

Bigkiller
18-06-2013, 21:43
سلام دوستان سرعت 1 مگ و 2 مگ نامحدود این شرکت چقدر است و ایا از اسیاتک بیشتر است ؟
با تشکر

اصلا نامحدود نداره فن آوا عزیزم

HADI ONLY
19-06-2013, 09:18
اصلا نامحدود نداره فن آوا عزیزم

تو خود سایت فن آورا در قسمت تعرفه ها زده بود .

Cotlas
22-06-2013, 14:16
فن آوا = افتضاح:n21:

سرویس 512 سه گیگ
کرج
سرعت رو خودتون ببینید
100 بارم زنگ زدم هر دفعه گفتند درست شد ، مشکل رفع شد ولی میبینید که
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گفتم شاید مشکل از سایتیه که دانلود میکنم ولی همش همینه:n21:

and-roid2
22-06-2013, 14:21
فن آوا = افتضاح:n21:

سرویس 512 سه گیگ
کرج
سرعت رو خودتون ببینید
100 بارم زنگ زدم هر دفعه گفتند درست شد ، مشکل رفع شد ولی میبینید که
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گفتم شاید مشکل از سایتیه که دانلود میکنم ولی همش همینه:n21:

شما با IDM امتحان کن سرعتت بیشتر میشه.اگرم نشد مشکل یا از لینکته یا ISP

Cotlas
23-06-2013, 03:26
شما با IDM امتحان کن سرعتت بیشتر میشه.اگرم نشد مشکل یا از لینکته یا ISP

من دو ساله مشترک فن آوا هستم همیشه هم همینطور دانلود میکردم الان چند وقته که اینطور شده
قبلا سرعت خوب بود ولی وقتی پای سود جویی بیاد وسط نتیجه همین میشه که میبینید:n15:

king_darkness
23-06-2013, 09:31
من دو ساله مشترک فن آوا هستم همیشه هم همینطور دانلود میکردم الان چند وقته که اینطور شده
قبلا سرعت خوب بود ولی وقتی پای سود جویی بیاد وسط نتیجه همین میشه که میبینید:n15:

چند وقته اینترنت بهم ریخته کلا ولی شما همیشه با idm دانلود کن از کل پهنا باندت استفاده میکنه سرعت خیلی بیشتر میشه

pilot2000
26-06-2013, 03:15
منم سرعت دانلودم افتضاحه ..شب که هیچی
حتی وسط روز هم بالاتر از 40 نمیره
اکانت 1 مگ دارم مثلا
خدایی حرومشون این پولایی که میگیرن
میخوام پارس انلاین رو ببینم اگه میشه بگیرم

من یه بدشانسی دارم که نام صاحب قبض تلفن و موجر یکی نیست و تا جایی که میدونم این دوتا حتما باید یکی باشه برای ثبتنام (با بدبختی تونستم از همین فن اوا داغون هم سرویس بگیرم بخاطر این مشکل)

Armin.Computer
26-06-2013, 13:01
منم سرعت دانلودم افتضاحه ..شب که هیچی
حتی وسط روز هم بالاتر از 40 نمیره
اکانت 1 مگ دارم مثلا
خدایی حرومشون این پولایی که میگیرن
میخوام پارس انلاین رو ببینم اگه میشه بگیرم

من یه بدشانسی دارم که نام صاحب قبض تلفن و موجر یکی نیست و تا جایی که میدونم این دوتا حتما باید یکی باشه برای ثبتنام (با بدبختی تونستم از همین فن اوا داغون هم سرویس بگیرم بخاطر این مشکل)

دان استریم چه قدره؟
خط مشکل نویز نداره؟

mrkasasi
15-07-2013, 13:06
سلام
دوستان لطفا بفرماييد در حال حاضر سرعت دانلودتون چنده؟
سرعت اينترنت شبانه رايگان چطوره؟
سرعت سرور داخلي و خارجي فرقي داره يا نه؟

reza 07
20-07-2013, 02:52
سلام سرعت شبانه رایگان چطوری هست ؟

تو سایت دیدم سرویس 15 گیگ فاقد رایگان شبانه این سرویس وجود داره یا دروغ محضه ؟

سرعت صبح تا شب روی چند مگ بسته شده ؟

kourosh4u
10-08-2013, 15:48
دوستان 2-3 روزه اينترنت شما هم خيلی کند شده؟
زنگ زدم ميگن از مخابراته پهنای باند کم اوردن؟

arash rashno
10-08-2013, 16:20
دوستان 2-3 روزه اينترنت شما هم خيلی کند شده؟
زنگ زدم ميگن از مخابراته پهنای باند کم اوردن؟
اره سرعت خیلی کم شده
سرعت دانلود زیر 100 اومده

kourosh4u
10-08-2013, 16:35
سرعت دانلود زياد بد نيست
ولی سرعت باز کردن سايت ها
و ping افتضاح شده..هر چی هست
نبايد اينقدر طول می کشيد درست کردنش..

maskot
10-08-2013, 20:13
فن اوا در ساعات رایگان سرعت واقعی میشه؟ مثل اسیاتک هست ایا؟ مثلا 256 بشه 32 و یک مگ بشه 120

kourosh4u
10-08-2013, 20:32
فن اوا در ساعات رایگان سرعت واقعی میشه؟ مثل اسیاتک هست ایا؟ مثلا 256 بشه 32 و یک مگ بشه 120

بله سرعت واقعی ميشه، الانم خدا رو شکر درست شد سرعت..

mrkasasi
13-08-2013, 12:56
بله سرعت واقعی ميشه، الانم خدا رو شکر درست شد سرعت..
سلام دوستان خواهش مي كنم سنجش رو با عدد بفرمائين
مثلا خوبه يا بده يا درست شد يا خراب شد يا سرعت زياد شد يا كم شد كه معني و مفهومي ندارن اونم در اين زمينه هايي كه مقدار و اعداد بيان كننده هستن.

لطفا بفرمائيد سرويسهاي فن اوا در استفاده روزانه چه سرعتي داره و اين شركت سرويس ها رو حداكثر چند مي بنده؟ (قبلنا كه هشت مگ مي بست)
ثانيا، سرعت شبانه رايگان چطوره اوضاش؟ چنده سرعتش؟

shayan0o21
14-08-2013, 20:21
دوستان یه سوال تخصصی :n16: سرویس هایی که شبانه رایگان دارن ساعت 2 یه لحظه قطع میشه بعد میره روی رایگان

حالا اونایی که سرویس هایی که شبانه نداره بازم ساعت 2 سرویسشون قطع میشه ؟ :n13:

Ali/sh
17-08-2013, 10:49
سرعت 256

and-roid2
17-08-2013, 12:02
سرعت 256

یه تست از سرور خارجی هم بزار لطفا...

Ali/sh
17-08-2013, 13:49

maskot
17-08-2013, 14:32
دوست عزیز ساعات رایگان سرعت شما تا چند میره؟

emad91
17-08-2013, 15:35
برای منطقه ی هفت تیر و بهار کسی هست فن آوا داشته باشه ؟
توصیه میشه؟

Ali/sh
17-08-2013, 18:12
دوست عزیز ساعات رایگان سرعت شما تا چند میره؟
سرویس رو دو سه روزه وصل کردن هنوز شبانشو تست نکردم نمیدوم چقدره.

Extreme-Forces
18-08-2013, 22:02
سلام دوستان.
یه مشکل عجیب پیش اومده تاحالا ندیده بودم.
من تهران هستم و اشتراکمم تهرانه ولی تو سایت speed test منو تو استان اصفهان نشون میده. انگار که من ساکن اصفهان باشم و از اونجا اشتراک گرفتم.کلا یه مدت زیادی شده که پینگ یه سری سایتها برام رفته بالا و جون ادم رو به لب می رسونه لود کنه.
سرویس 256 دارم ، قبلا ( 7 8 ماه پیش) سرعت بالا بود هم روزانه هم رایگان. الان متاسفانه به یک چهارم اون زمان میرسه سرعتم. زنگم که میزنی میگن درست میشه .:n09: (در واقع میگن بشین که بشه :n02:)

اینم یه تست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirbrad
18-08-2013, 22:20
سلام دوستان.
من تهران هستم و اشتراکمم تهرانه ولی تو سایت speed test منو تو استان اصفهان نشون میده. انگار که من ساکن اصفهان باشم و از اونجا اشتراک گرفتم.کلا یه مدت زیادی شده که پینگ یه سری سایتها برام رفته بالا و جون ادم رو به لب می رسونه لود کنه.
سرویس 256 دارم ، قبلا ( 7 8 ماه پیش) سرعت بالا بود هم روزانه هم رایگان. الان متاسفانه به یک چهارم اون زمان میرسه سرعتم. زنگم که میزنی میگن درست میشه .:n09: (در واقع میگن بشین که بشه :n02:)

اینم یه تست

سلام
من فن اوا نیستم اسیاتک هستم. بله سرور من هم بیشتر اوقات اصفهانه با اینکه تهران هستم این هم از شیرین کاری های بی خردان هستش.

من هم چند وقته پینگم بالا و سرعتم پایینه. احتمالا میخوان دوباره نت نابودتر کنن از پا *رازیت و..... هم میشه حدس زد.

Armin.Computer
19-08-2013, 00:13
سلام دوستان.

اینم یه تست

پینگت با تهران که بد نیست!
سرویس چیه؟

Extreme-Forces
20-08-2013, 15:38
پینگت با تهران که بد نیست!
سرویس چیه؟

تقریبا از 12 شب به بعد پینگ هم با سرور تهران هم با سرور اصفهان میره بالای 300 400 . kb256 - 5g
با اینکه روزا پینگ خوبه ولی یه سری سایت ها خیلی دیر بالا میان. اعصاب خورد کن شده.

Armin.Computer
20-08-2013, 17:07
تقریبا از 12 شب به بعد پینگ هم با سرور تهران هم با سرور اصفهان میره بالای 300 400 . kb256 - 5g
با اینکه روزا پینگ خوبه ولی یه سری سایت ها خیلی دیر بالا میان. اعصاب خورد کن شده.

تایم اوت زیاد داری؟

Extreme-Forces
20-08-2013, 22:07
تایم اوت زیاد داری؟

اره هم روز دارم هم شب. ولی شب ها بیشتره.

Armin.Computer
21-08-2013, 00:01
اره هم روز دارم هم شب. ولی شب ها بیشتره.

خیلی زیاده؟
به پشتیبانی نگفتی؟
چی میگن؟

Extreme-Forces
21-08-2013, 19:12
خیلی زیاده؟
به پشتیبانی نگفتی؟
چی میگن؟

والا به پشتیبانی که زنگ زدم. سری اخر گفت نویز خط تلفنت زیاده ، خط رو بررسی کردیم مشکلی نداشت(از مخابرات مامور اومد) و دوباره زنگ زدیم گفتن داریم تغییرات میدیم و چند روز دیگه درست میشه . خلاصه از این چند روز دیگه ها ، زیاد گفتن به ما و منم فعلا فقط وب گردی میکنم و دیگه حوصلشونو ندارم هی زنگ بزنم. اون وقت ها که گیم انلاین میزدم پینگ و تایم اوت مهم بود. الان دیگه استفاده عادی میکنم. ولی نمیدونم چرا اینجوریه. همیشه همه چیز به سمت بدتر شدن پیش میره. به جای اینکه کیفیت خدماتشون بهتر شه ، بدتر هم میشه که هیچ ، همون حالت قبلیم از بین میبرن.
سر و کله زدن با اینا فایده نداره.:n15:

PSYCHO_MAN
28-08-2013, 15:43
من یه هفتس اومدم این شرکت یعنی هر جا زنگ زدم پورت خالی نداشت و مجبور شدم بیام سرویس فن آوا رو امتحان کنم و باید بگم به شدت از این انتخاب پشیمونم و اولین شرکتی هست که بعد از یک هفته میخوام خطم رو تخلیه کنم
متاسفانه سرویس 1مگابیتی که خریدم در حد 128 هم نیست .پشتیبانی هم بارها تماس گرفتم ولی میگن سرویس عالیه و مشکلی از طرف ما نیست و خودتون مشکل دارید
این هم تست سرعت من که همیشه همینه وضعیتم و شبانش بدترم میشه تازه زیر و روکشی تو حجم رو هم اضافه کنید بهش (خیلی حرفه ای و خورد خورد انجام میدن که متوجه نشی)

این پست هم صرفاً جهت اطلاع دوستانی زدم که احتمالاً قصد خرید سرویس های این شرکت رو دارن تا بیشتر با همچین isp های کلاه بردار و کم فروشی آشنا بشن

Armin.Computer
28-08-2013, 17:09
من یه هفتس اومدم این شرکت یعنی هر جا زنگ زدم پورت خالی نداشت و مجبور شدم بیام سرویس فن آوا رو امتحان کنم و باید بگم به شدت از این انتخاب پشیمونم و اولین شرکتی هست که بعد از یک هفته میخوام خطم رو تخلیه کنم
متاسفانه سرویس 1مگابیتی که خریدم در حد 128 هم نیست .پشتیبانی هم بارها تماس گرفتم ولی میگن سرویس عالیه و مشکلی از طرف ما نیست و خودتون مشکل دارید
این هم تست سرعت من که همیشه همینه وضعیتم و شبانش بدترم میشه تازه زیر و روکشی تو حجم رو هم اضافه کنید بهش (خیلی حرفه ای و خورد خورد انجام میدن که متوجه نشی)

این پست هم صرفاً جهت اطلاع دوستانی زدم که احتمالاً قصد خرید سرویس های این شرکت رو دارن تا بیشتر با همچین isp های کلاه بردار و کم فروشی آشنا بشن

با نرم افزار های دانلود هم اینقدر دانلود دارید؟

kafi
28-08-2013, 18:06

سلام
من هم از این شرکت سرویس میگیرم !! واقعا که یکی از مزخرفترین سرویس ها رو میده اما پول خوب میگیره !! شب ها که عملا اینترنت تعطیله :sq_10:

PSYCHO_MAN
28-08-2013, 18:10
تست همین الان با idm و موزیلا
سرعت با مرورگر افتضاحه و با idm هم زیر استاندارد

linuxx2011
28-08-2013, 18:27

پس یعنی ما انتقال ندیم بیایم اینجا؟من میخواستم از آسیاتر انتقال بدم بیام اینجا و نامحدوداشو بگیرم.پشتیبانش که میگفت ما محدودامون رو 4 مگ بسته شده....
کلا خیلی پشتیبانیش بیخود بود همون اول کار که زنگیدم مدام آدمو پاس میدادن به یکی دیگه:n03:
حالا حتی نامحدوداش هم خوب نیست؟
ممنون

Armin.Computer
28-08-2013, 20:12
تست همین الان با idm و موزیلا
سرعت با مرورگر افتضاحه و با idm هم زیر استاندارد

دان استریم چه قدره؟

alimail3248
28-08-2013, 22:28
دوست عزیز حرف شما درسته اما همیشه در کنار تست سرعت و گله و شکایت یک عکس هم از وضعیت مودم بزارید تا بهتر بشه نظر داد.

PSYCHO_MAN
28-08-2013, 23:43
دوست عزیز حرف شما درسته اما همیشه در کنار تست سرعت و گله و شکایت یک عکس هم از وضعیت مودم بزارید تا بهتر بشه نظر داد.

خدمت شما :

Armin.Computer
29-08-2013, 00:35
خدمت شما :

ظاهرا که تا 2 مگ میکشه!
2048

italodance
29-08-2013, 11:02

پس یعنی ما انتقال ندیم بیایم اینجا؟من میخواستم از آسیاتر انتقال بدم بیام اینجا و نامحدوداشو بگیرم.پشتیبانش که میگفت ما محدودامون رو 4 مگ بسته شده....
کلا خیلی پشتیبانیش بیخود بود همون اول کار که زنگیدم مدام آدمو پاس میدادن به یکی دیگه:n03:
حالا حتی نامحدوداش هم خوب نیست؟
ممنون

والا من فن اوایی نیسنم ولی با توجه به جدول و قیمتهای نامحدودش:

فکر کنم این خود تعرفه و فروش مخابرات ایران هست یعنی سرویس شما مخابرات هست نه فن اوا یک چیزی انداختند

شما از خود مخابرات می گرفتید سبک تر بودید تا اینها

alimail3248
29-08-2013, 11:09
خدمت شما :

روی همه ی گیت وی ها اینطوریه ؟ از سرور داخل چی بازم کمه ؟

linuxx2011
29-08-2013, 15:03
والا من فن اوایی نیسنم ولی با توجه به جدول و قیمتهای نامحدودش:

فکر کنم این خود تعرفه و فروش مخابرات ایران هست یعنی سرویس شما مخابرات هست نه فن اوا یک چیزی انداختند

شما از خود مخابرات می گرفتید سبک تر بودید تا اینها

مخابرات شهر ما (اصفهان) نامحدود نداره
یعنی واقعا هیچکی نامحدود نداره از این شرکت؟
:n13:

HADI ONLY
29-08-2013, 15:32
مخابرات شهر ما (اصفهان) نامحدود نداره
یعنی واقعا هیچکی نامحدود نداره از این شرکت؟
:n13:
نه , چون همه می ترسن از نامحدود ها جدیدا . برات پیغام خصوصی دادم . چک کن و همونجا صحبت می کنیم عزیز.

PSYCHO_MAN
29-08-2013, 16:24
روی همه ی گیت وی ها اینطوریه ؟ از سرور داخل چی بازم کمه ؟

تست سرور داخلی :

:n21:

نمیدونم چرا من تهرانم ولی موقعیتم رو سایت اسپید تست اصفهان نشون میده؟

اینم تست خود سایت فن آوا که معمولاً سرعتش یکم بهتره :

با این حال بازم اصرار دارن سرویسشون عالیه و مشکل نداره !

linuxx2011
30-08-2013, 11:20
یعنی واقعا حتی 1 نفر هم نامحدود نداره از این شرکت؟
عجب:n03:

masoudboy
30-08-2013, 11:43
یعنی واقعا حتی 1 نفر هم نامحدود نداره از این شرکت؟
عجب:n03:

نامحدودها را تازه اضافه کرده یک هفته پیش ...

linuxx2011
30-08-2013, 12:51
نامحدودها را تازه اضافه کرده یک هفته پیش ...
اگه تازه اضافه کردن که باید خوب باشه.
اما نمایندگی میگفت ما حدود 2 سالی هست نامحدود داریم!!

arash rashno
30-08-2013, 21:15
باز که قیمتهاس گرون شده!
هر روزی یک داستانی داره این فناوا

Extreme-Forces
03-09-2013, 14:48
سلام.
دوباره قیمت ها گرون شد :n09: :n02: :n04: دوره قبل هر گیگ معادل 1240 مگ شارژ میشد . الان هم گرون شده هم کمتر شارژ میشه :n13:
اون دوستانی که قصد گرفتن سرویس نامحدود دارن ، سعی کنن اصلا سمت نامحدود طرح CRA ( از همینایی که قیمتش ارزونه ) نرن . پشیمون میشید. :n14: یادمه اون پشت مشت ها از اون نامحدود خوبا داشتن (که فقط پشت تلفن میگفتن و تو سایت نبود) قیمت هاش هم بالا بود. شاید اونا بهتر باشه ولی من که تاحالا نداشتم از اونا. پورت ها پر بودن. ولی CRA 256 گرفتم ، سرعتش داغون بود. 7 کیلو بایت بود. هم اپلود هم دانلود. نه زیادتر میشد نه کمتر . :n23:
یه نکته دیگه اینکه تو سایت اسپید تست ، موقعیت اصفهان نشون داده میشه که اینم به لطف برادران زحمتکش فن اوا محقق شد. :n20:

linuxx2011
03-09-2013, 16:19
اصلا سمت نامحدودای این شرکت نرین.
افتضاحه....:n23:

PSYCHO_MAN
03-09-2013, 21:49
اصلا سمت نامحدودای این شرکت نرین.
افتضاحه....:n23:

به نظرم من که کلاً سمت این شرکت نیاد کسی که واقعاً افتضاحه
خیلی خوبه خدماتش گرون هم کرده . سرعتش که افتضاحه تازه دزدی تو ترافیک مصرفی رو هم اضافه کنید بهش بیبینید دیگه چی میشه :n21:
با این شرایط این دو هفته ای که مونده تا انتهای دوره رو صبر میکنم و بعدش تخلیه

DAVOOD24
06-09-2013, 22:46
من هم تایید میکنم فن آوا توی ترافیک مصرفی دزدی میکنه .

arash rashno
07-09-2013, 17:52
من هم تایید میکنم فن آوا توی ترافیک مصرفی دزدی میکنه .

چطوری متوجه شدید
من چک کردم موردی ندیدم

shab_2008
08-09-2013, 11:33
سلام

من ازین شرکت اینترنت ندارم ولی فقط جهت اطلاع دوستان بگم که پسر خاله بنده (در اصفهان) نا محدود 512 این شرکت را داره ( فکر کنم ماهی 24 تومن میده !) و سرعتش هم همیشه روی 60 ثابت هست که به نظر من واقعا نسبتا به بقیه شرکت ها خیلی بهتره !

faraz_fz89
08-09-2013, 23:04
منم نا محدود 256 داشتم سرعت فیکس 32 عالس بود(البته نو وب گرئی....اگه کار دانلود داری 512 بگیر)

PSYCHO_MAN
09-09-2013, 18:01
چطوری متوجه شدید
من چک کردم موردی ندیدم

من خودم بارها با dumeter ، networkmeter و سایر برنامه های مشابه کل ترافیک مصرفی رو تو مثلا چند ساعت یا یک روز استفاده چک کردم و همشون تقریبا یه اندازه نشون میدن نهایت 1 مگ اختلاف دارن ولی وقتی مطابقت میدم با log های که تو سایت ثبت میشه میبینم 99% مواقع بالاتر از حجم مصرفی کم کرده.بعضاً تا 15 20 % بیشتر از ترافیک مصرف شده مثلا 150 مگ مصرف کردی میبینی 180 مگ حساب کردن . و همیشه همینطور خورد خورد کم میکنن که زیاد به چشم نیاد ولی یدفعه تو 1ماه میبینی 1 گیگ الکی کم شده. یکی دوبارم سر این موضوع زنگ زدم که سیستمتون مورد داره ولی انگار نه انگار
دیگه ام حوصله ندارم هر روز سر 20 مگ 30 مگ هی زنگ بزنم و تو نوبت پشتیبانیش بمونم این شرکت امتحانشو پس داده و بهترین کار جمع اوری خطه

Temple Of Doom
09-09-2013, 20:22
سلام دوستان
من میخوام سرویس نامحدود با سرعت 512 از این شرکت بگیرم
از لحاظ ثبات در سرعت و کیفیت خدمات پیشنهاد می‌کنید بگیرم؟

با تشکر :)

linuxx2011
10-09-2013, 01:58
سلام دوستان
من میخوام سرویس نامحدود با سرعت 512 از این شرکت بگیرم
از لحاظ ثبات در سرعت و کیفیت خدمات پیشنهاد می‌کنید بگیرم؟

با تشکر :)
یه پیشنهاد دارم من کاری به فن آوا ندارم اما اگه شهرتون مخابراتش نامحدود میده اولویت برو مخابرات چون هم ثبات داره هم قیمتاش پایینه و هم مثل شرکتای خصوصی نیست که هر روز یه قانون جدید وضع کنه.
فن آوا هم خوبه اما میگن جدیدا قیمتا رو برده بالا و حجم دزدی هم داره.

faraz_fz89
10-09-2013, 09:04
یه پیشنهاد دارم من کاری به فن آوا ندارم اما اگه شهرتون مخابراتش نامحدود میده اولویت برو مخابرات چون هم ثبات داره هم قیمتاش پایینه و هم مثل شرکتای خصوصی نیست که هر روز یه قانون جدید وضع کنه.
فن آوا هم خوبه اما میگن جدیدا قیمتا رو برده بالا و حجم دزدی هم داره.

نا محدود 512 فن آوا ماهی 25 تومن..و سرعن فیکس 60

linuxx2011
10-09-2013, 10:17
نا محدود 512 فن آوا ماهی 25 تومن..و سرعن فیکس 60
نامحدود 512 مخابرات20 هزار تومان و سرعتش معمولا رو 70-80:n02:

M A S T 3 R
10-09-2013, 10:37
نامحدود 512 مخابرات20 هزار تومان و سرعتش معمولا رو 70-80:n02:
تو همه شهر ها که اینجوری نیست،مثلا مخابرات مشهد اصلا نامحدود نداره(البته داره ولی فقط یه طرحه که اونم ماهی 180 تومانه)،خودم یه 10-15 روز دیگه میخوام بیام فن آوا 512 نامحدود ببینم این چی در میاد...

yasidevil
11-09-2013, 10:48
آخرش نفهمیدیم نامحدود ها خوبه یا نه :دی
یعنی این قدر به شهرهای مختلف ربط داره؟ :|
۵۱۲ نامحدود سرعت دانلود چه قدر؟ تو مشهد کسی هست؟ مصرف منصفانه داره؟

Temple Of Doom
12-09-2013, 18:45
متاسفانه مخابرات اصفهان نامحدود نمیده :)
مجبورم از یکی این شرکتا بگیرم

faraz_fz89
14-09-2013, 22:43
مازندران تا ماه پیش 512 نامحدود مخابرات سرعت 600 بود ماهی 25 تومن الان زور بزنه 50KB :(

faraz_fz89
14-09-2013, 22:49
من خودم بارها با dumeter ، networkmeter و سایر برنامه های مشابه کل ترافیک مصرفی رو تو مثلا چند ساعت یا یک روز استفاده چک کردم و همشون تقریبا یه اندازه نشون میدن نهایت 1 مگ اختلاف دارن ولی وقتی مطابقت میدم با log های که تو سایت ثبت میشه میبینم 99% مواقع بالاتر از حجم مصرفی کم کرده.بعضاً تا 15 20 % بیشتر از ترافیک مصرف شده مثلا 150 مگ مصرف کردی میبینی 180 مگ حساب کردن . و همیشه همینطور خورد خورد کم میکنن که زیاد به چشم نیاد ولی یدفعه تو 1ماه میبینی 1 گیگ الکی کم شده. یکی دوبارم سر این موضوع زنگ زدم که سیستمتون مورد داره ولی انگار نه انگار
دیگه ام حوصله ندارم هر روز سر 20 مگ 30 مگ هی زنگ بزنم و تو نوبت پشتیبانیش بمونم این شرکت امتحانشو پس داده و بهترین کار جمع اوری خطه

من چند سال از فن آوا گرفتم هیچ مشکلی نداست.......دوست عزیز مشکل بخاطر واحد هایی هست که داری استفاده می کننی یا شاید حجم ارسالی و حساب نکردی فقط رسیو حساب کردی(البته ی دورانی آپلود فن آوا رایگان بود) در ضمن تنها مشکلی که الن داره تو DNS هست که احمقا دی ان اس اول 8.8.8.8 دادن....این باعث کندی سرعت تو شبکه و بیفایده بودن دی ان اس خودشون میشه

PSYCHO_MAN
15-09-2013, 20:10
من چند سال از فن آوا گرفتم هیچ مشکلی نداست.......دوست عزیز مشکل بخاطر واحد هایی هست که داری استفاده می کننی یا شاید حجم ارسالی و حساب نکردی فقط رسیو حساب کردی(البته ی دورانی آپلود فن آوا رایگان بود) در ضمن تنها مشکلی که الن داره تو DNS هست که احمقا دی ان اس اول 8.8.8.8 دادن....این باعث کندی سرعت تو شبکه و بیفایده بودن دی ان اس خودشون میشه
خوب اگر دقت میکردید نوشتم کل ترافیک مصرفی یعنی دانلود + آپلود + برنامه های تحت وب و.... واینکه واحدها هم به مگابایت هست مثل خود سایت فن آوا .البته شاید این شرکت فقط به مشترکای قدیمش خوب سرویس میده و تفالش میرسه به جدیدیا
ضمناً من چه dns ست کنم و چه رو اتوماتیک باشه فرقی نداره و سرعت افتضاحه

masoudboy
16-09-2013, 00:22
512 نامحدود فن آوا ...

Extreme-Forces
16-09-2013, 15:40
دوستان در مورد سرویس های نامحدود این شرکت بگم که ، این سرویس ها از نظر کیفی (تا اونجایی که من فهمیدم ) به سه دسته تقسیم میشه .
سرویس Gold - سرویس Silver و سرویس Bronze :n08:
حالا از بین اینا هر قدر پول بدین ، همون قدر آش میخورین.:n09: ولی بازم هیچ تضمینی نیست.
من که یه بار سرویس 256 Bronze رو امتحان کردم برای هفت پشتم بسه :n07:

این عکس هم از پنل کاربری خودمه ، سرویس ها رو برای ارتقا نوشته:n16:

این GU و SU و BU به معنای Gold unlimited و Silver unlimited و Bronze unlimited هست :n10::n21:

urumchi
17-09-2013, 22:07
دوستان سرویس های محدود 512 و 1 مگ این شرکت شب و روز سرعت دانلودش چقدره ؟؟؟

تو شهرهای مختلف برای یک سرویس یکسان سرعتها فرق میکنه یا اینکه سراسری به همه یه سرعت میده ، یعنی سرعت دانلودی که واسه سرویس 512محدود در تهران یا اصفهان میده همون سرعتو در ارومیه هم میده یا نه ؟؟؟

در حال حاضر پینگ این شرکت با سرورهای اروپایی در چه حد هست ؟؟؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

abolfazlwest72
17-09-2013, 22:26
دوستان سرویس های محدود 512 و 1 مگ این شرکت شب و روز سرعت دانلودش چقدره ؟؟؟

تو شهرهای مختلف برای یک سرویس یکسان سرعتها فرق میکنه یا اینکه سراسری به همه یه سرعت میده ، یعنی سرعت دانلودی که واسه سرویس 512محدود در تهران یا اصفهان میده همون سرعتو در ارومیه هم میده یا نه ؟؟؟

در حال حاضر پینگ این شرکت با سرورهای اروپایی در چه حد هست ؟؟؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

سلام من الا از فن اوا 512 محدود دارم که تا 6 مگ بازه سرعت این هم تست سرویسم

اونجوری که من پرسیدم سرعت رو تا هر جا که مرکز مخابراتیتون بکشه باز میذارن اما شبانه رو هنوز تست نکردم چون تازه گرفتم:n16:

M0hsen3D
17-09-2013, 23:05
سلام من الا از فن اوا 512 محدود دارم که تا 6 مگ بازه سرعت این هم تست سرویسم

اونجوری که من پرسیدم سرعت رو تا هر جا که مرکز مخابراتیتون بکشه باز میذارن اما شبانه رو هنوز تست نکردم چون تازه گرفتم:n16:
داداش تست کردی شبانه رو نتیجه رو بزار منتظرم ممنون :n16:

steven
19-09-2013, 07:32
سلام
یعنی هیچ جایی برای اعتراض به این شرکت وجود نداره؟
من تا خرداد 512 می خریدم 19 تومن ی دفعه شرکتش به فن آوا پیوست اینترنت 512 را با قیمت 23500 تومن با اسم 5 گیگ اما در واقع 6 گیگ عرضه کرد و به نظرم نسبت به حالت قبلی فن آوا به شدت دزدی ترافیک داره و من که 3 گیگ قبلی رو زیاد می آوردم با این 6 گیگ مدام ترافیک کم می آرم
دو ماه اینجوری بود تا ماه پیش قیمتش شد 24500 تومن ترافیکشم شد همون 5 گیگ
و این ماه شده 26500 با همون 5 گیگ
آخه همه دارن قیمت اینترنتها را می آرن پایین
دوستم 256 شاتل داره 9 هزار تومن می ده اونوقت چرا فن آوا اینقدر گرونه؟
و چرا ماه به ماه بالا می بره
واقعا جایی برای شکایت نیست؟

*Forgotten*
19-09-2013, 09:42
سلام

سرویس های نامحدود این شرکت کیفیتشون در چه حد هست؟ مثلا 512 نامحدودش سرعتش رو چند ثابته در طی 24 ساعت؟

*Forgotten*
20-09-2013, 17:34
سلام

سرویس های نامحدود این شرکت کیفیتشون در چه حد هست؟ مثلا 512 نامحدودش سرعتش رو چند ثابته در طی 24 ساعت؟

up up

and-roid2
20-09-2013, 17:36
up up

طبق گزارش دوستان سرعت سرویس های نامحدود اسمی هست.

steven
21-09-2013, 08:25
سلام
یعنی هیچ جایی برای اعتراض به این شرکت وجود نداره؟
من تا خرداد 512 می خریدم 19 تومن ی دفعه شرکتش به فن آوا پیوست اینترنت 512 را با قیمت 23500 تومن با اسم 5 گیگ اما در واقع 6 گیگ عرضه کرد و به نظرم نسبت به حالت قبلی فن آوا به شدت دزدی ترافیک داره و من که 3 گیگ قبلی رو زیاد می آوردم با این 6 گیگ مدام ترافیک کم می آرم
دو ماه اینجوری بود تا ماه پیش قیمتش شد 24500 تومن ترافیکشم شد همون 5 گیگ
و این ماه شده 26500 با همون 5 گیگ
آخه همه دارن قیمت اینترنتها را می آرن پایین
دوستم 256 شاتل داره 9 هزار تومن می ده اونوقت چرا فن آوا اینقدر گرونه؟
و چرا ماه به ماه بالا می بره
واقعا جایی برای شکایت نیست؟
یکی جواب منم بده خوب:n28:

mohammad_ali_7
23-09-2013, 12:24
در خواست حذف از مدیران. مرسی

pilot2000
25-09-2013, 13:45
چقدر داغون شده فن اوا
اشغال نت میدن دست مردم

abolfazlwest72
25-09-2013, 13:48
اره واقعا فقط روزانش خوبه شبانه میشه کف سرویس :n03:

mohammad_ali_7
26-09-2013, 12:45
سلام
من تازه 1024 گرفتم. شبانه ندارم. روزانه سرعت داتلودم رو 1xx ولی تا 200 250 هم میره.
میخواستم بدونم 128 و256 و512 هم سرعتشون همینجوری بازه یا نه یک هشتمه؟
چون اگه همینجوری بالا باشه 128 بگیری قیمت بهتره.
مرسی

ruzbeh1
26-09-2013, 12:52
اره واقعا فقط روزانش خوبه شبانه میشه کف سرویس :n03:

ههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههه :n08:

steven
28-09-2013, 07:57
سلام
من تازه 1024 گرفتم. شبانه ندارم. روزانه سرعت داتلودم رو 1xx ولی تا 200 250 هم میره.
میخواستم بدونم 128 و256 و512 هم سرعتشون همینجوری بازه یا نه یک هشتمه؟
چون اگه همینجوری بالا باشه 128 بگیری قیمت بهتره.
مرسی

512 سرعت دانلود بیشتر فایل ها با دانلود منیجر از 46 تا 52

pilot2000
28-09-2013, 15:36
والا داداش واسه ما که روزانه اش هم داغونه
زنگ زدم شاتل و پارس انلاین و اسیاتک ... هیچ کدوم پورت خالی ندارن
اصلا مخابراتمون داغونه
همین الان بزور این سایت رو باز کردم !

mohammad_ali_7
28-09-2013, 20:46
512 سرعت دانلود بیشتر فایل ها با دانلود منیجر از 46 تا 52

من الان با 1024 سرعت دانلودم از سزورهای خوب روی 250 ثابته.

Extreme-Forces
02-10-2013, 09:55
من الان با 1024 سرعت دانلودم از سزورهای خوب روی 250 ثابته.

یه زمانی ( اون موقع که فن اوا خوب بود) سرعت دانلود روزانه من با سرویس 256 (حجمی) بین 350 تا 450 بود. ولی الان سرعت روزانم 100 تا 110 هست. شبانه هم بین 60 تا 80:n16:

downloadfilmh
04-10-2013, 18:09
سلام
سرویس 1024-BU نامحدود کسی میدونه چطوره؟
سرعت دانلودش چقدره؟

pilot2000
05-10-2013, 22:17
سلام
سرویس 1024-BU نامحدود کسی میدونه چطوره؟
سرعت دانلودش چقدره؟

خودتو اذیت نکن داداش ... بی خیال فن آوا شو

Masoud.Neshat
06-10-2013, 23:30
سلام. من قبلا از فن آوا سرویس داشتم ، شبانه ش خیلی استیبل بود و افت سرعت نداشت. الان چطوره؟

alimail3248
06-10-2013, 23:35
سلام. من قبلا از فن آوا سرویس داشتم ، شبانه ش خیلی استیبل بود و افت سرعت نداشت. الان چطوره؟

ویرایش شد .لطفا پستم پاک شود

Extreme-Forces
07-10-2013, 19:29

الان مال من استیبل هست.هر شب بین 60 تا 70.
کلا استیبل که هست. ولی چند وقت یکبار سرعت شبانه تغییر میکنه. مثلا تا 3 ماه پیش سرعت شبانم 40 تا 50 بود. خیلی قبل ترش 100 تا 110.
ولی الان بین 60 تا 70 استیبل هست.

R O O T
11-10-2013, 17:12
سلام . سرویس های نامحدود که تو سایت زدن چجوریه سرعت دانلودش ؟ بعد من بخوام از طریق سایت ثبت نام کنم فقط یه سری سرویس رو میاره بقیه رو چرا نمیاره ؟ کسی هست گرگان از این شرکت ؟

arashsard
11-10-2013, 20:33
سلام . سرویس های نامحدود که تو سایت زدن چجوریه سرعت دانلودش ؟ بعد من بخوام از طریق سایت ثبت نام کنم فقط یه سری سرویس رو میاره بقیه رو چرا نمیاره ؟ کسی هست گرگان از این شرکت ؟

داداش اون 4 تا سرویس پایس .. واسه شروع حتما باید یکی از اون 4 تا رو بگیری... از تمدید بعدی میتونی سرویستو تغییر بدی نا محدود یا هر سرویس دیگه بگیری...

L.O.N.E.L.Y
15-10-2013, 14:14
سلام دوستان
با یک مگ نا محدود فن آوا با چند دانلود داری
اگه 120 هستش تا بگیرم
قبلا مخابرات بودم یک مگ 120 شب و روز دانلود داشتم , اما دیگه نامحدود نمیدن

amin fear
15-10-2013, 14:44
دوستانی که از فن آوا سرویس دارند ، لطف کنید بگید برای سرویس 256 نامحدود سرعت ثابت سرویس چنده ؟ 32 یا کمتر ؟

mojtaba89101
15-10-2013, 20:23
دوستان من می خوام از مخابرات بیام فن آوا
لطفا بگین سرعت دانلود سرویس های نامحدودش دورو بر چند هستش ؟

trackshare
17-10-2013, 01:35
دوستان داخل پنل تعرفه اینترانت هم زده ؟ اصلا همچین سرویس داره ؟

ilyasr
17-10-2013, 15:47
256 نامحدود دارم از مشهد.
دانلود حول سرعت 32 نوسان داره... :whistle:
راضی ام ازش.

mpirayesh
18-10-2013, 23:50
با عرض سلام
یه درخواست از شما دوستان دارم

لطفا به آدرس زیر برید که مربوط به سازمان رادیویی است

و شکایت خود را ثبت کنید

شاید چند دقیقه از وقتتون رو بگیره
ولی ضرر نداره

من میگم 99.99 درصد جواب ندن

ولی لطفا برید شکایت کنید تا لااقل بگیم شکایت کردیم و هیچ کاری نشد

ضمنا اگه سایت شرکتی که ازش اینترنت گرفتید بخش ثبت شکایت داشت اول باید برید و شکایت رو تو سایت خود شرکت ثبت کنید و منتظر جواب باشید بعد اگه جواب دادن و مورد قبول واقع نشد
شماره شکایتتون رو تو سایتی که بالا معرفی کردم قرار بدید تا در جریان شکایت شما قرار بگیرن

mpirayesh
18-10-2013, 23:54
راضی ام ازش.

طبق لینک زیر یعنی ماهی 63 میدی اونم برای دانلود 30

mohammadFC
19-10-2013, 00:06
طبق لینک زیر یعنی ماهی 63 میدی اونم برای دانلود 30

اینو از کجا اوردی!!

نه عزیز، ماهی 15 تومن

Bigkiller
19-10-2013, 08:20

Extreme-Forces
19-10-2013, 11:29
راضی ام ازش.
قدیما من این سرویس رو گرفته بودم ، سرعتش رو 7 ثابت بود :n09:
مثل اینکه جدیدا سرعتش رو زیاد کردن:n02:

mpirayesh
19-10-2013, 19:12
اینو از کجا اوردی!!

نه عزیز، ماهی 15 تومن

=============
میخواستم بدونم فرق نامحدود نقره ای و طلایی و برنزی چیه

ممنون میشم سریع جواب بدی

alone one
26-10-2013, 15:26
سلام رفقا
میشه لطفا نقاط ضعفو قوت این شرکتو منصفانه بگین؟
من میخوام ISP عوض کنم.
پیشاپیش ممنون

zerolight
28-10-2013, 13:25
دوستان مشهد کسی فن اوا داره؟؟؟
سرعت ۵۱۲ نامحدود چطوره؟؟

BATTLEFIELD4
30-10-2013, 18:39
کجا رو پیشنهاد میدین
فقط برای بازی میخوام حتما پینگش پایین باشه
نامحدود هم باشه
چون برای بازی خیلی حجم میره
تو مشد میگن صبا و فن آوا خوبن و نامحدود میدن درسته ؟
راستی این HDSL قضیش چیه راسته یا الکی
تو کیان نت زده

*Forgotten*
31-10-2013, 10:03
این شرکت مصرف منصفانه هم داره؟

shayan0o21
01-11-2013, 14:22
این شرکت مصرف منصفانه هم داره؟

نه اصلا :n05:

shayan0o21
01-11-2013, 14:22
کجا رو پیشنهاد میدین
فقط برای بازی میخوام حتما پینگش پایین باشه
نامحدود هم باشه
چون برای بازی خیلی حجم میره
تو مشد میگن صبا و فن آوا خوبن و نامحدود میدن درسته ؟
راستی این HDSL قضیش چیه راسته یا الکی
تو کیان نت زده

پینگش بین 40 تا 90 میچرخه خودم نامحدود استفاده میکنم برای بازی مثل خودت خوبه :n10:

shayan0o21
01-11-2013, 14:25
سلام رفقا
میشه لطفا نقاط ضعفو قوت این شرکتو منصفانه بگین؟
من میخوام ISP عوض کنم.
پیشاپیش ممنون

نقاط قوتش قطعی اصلا نداره ، پینگ زیر 100 همیشه ، سرعت دانلود همیشه ثابته
نقطه ضعف گرانی سرویس هاشه که نسبت به کیفیتش خوبه

BATTLEFIELD4
02-11-2013, 09:47
نقاط قوتش قطعی اصلا نداره ، پینگ زیر 100 همیشه ، سرعت دانلود همیشه ثابته
نقطه ضعف گرانی سرویس هاشه که نسبت به کیفیتش خوبه

شما یا آشناهات اگه گرفتن
رو چن گرفتن 128 یا ...
برای بازی مثل بتل کدوم بدون لگ هس
مشد خوبه
شما کجا گرفتی

BATTLEFIELD4
02-11-2013, 09:48
نه اصلا :n05:

یعنی هر چی دان کنی
مثل مخابرات سابق
هیچی سرعت کم نمیکنه
اینکه ایولا داره

*Forgotten*
02-11-2013, 11:13
من از یکی از نمایندگان این شرکت توی شهرستان در مورد سرویس های نامحدود پرسیدم به من گفتن نامحدود فن آوا برداشته شده
در این مورد کسی چیزی میدونه؟

BATTLEFIELD4
02-11-2013, 19:03
من از یکی از نمایندگان این شرکت توی شهرستان در مورد سرویس های نامحدود پرسیدم به من گفتن نامحدود فن آوا برداشته شده
در این مورد کسی چیزی میدونه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]«در صورت ای که سرویس مد نظر شما در جدول تعرفه ها وجود ندارد می توانید با تماس با واحد فروش نسبت به خرید آن اقدام نمایید »

متوسط ضریب تسهیم خط سرویسها یک به سه (1/3) می باشد و این ضریب از میزان یک به هشت (1/8)تجاوز نمی نماید.

نمایندگان فروش - سعی کنین حتما از نمایندگان رسمی بگیرین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D9%88-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4.html)

*Forgotten*
03-11-2013, 08:56
توی سایتش توی جدول تعرفه ها زده نامحدود
ولی وقتی از نمایندش پرسیدم گفتن برداشته شده

من بخاطر نامحدودش رفتم ثبت نام کنم ولی وقتی گفت برداشته شده پیش خودم گفتم شاید از داخل سایتش بشه طرح نامحدودو انتخاب کرد برای همین فعلا ثبت نام کردم که هنوز فعال نشده

ولی امیدوارم که با تماس با واحد فروش مشکلم حل بشه و نامحدودو فعال کنن

وگرنه قید این شرکتو هم باید بزنم

XXS
03-11-2013, 10:10
سلام این تعرفه های نامحدودش محدودیت حجمی داره بلاخره؟سرعتش ثابته؟

*Forgotten*
05-11-2013, 09:27
یکی از دوستان لطف میکنه در مورد ساعات رایگان توضیح بده

باید مودم بعد از ساعت 2 صبح (مثلا 2:5) و بعد از ساعت 7 صبح (مثلا 7:5) ریست بشه تا مشکلی پیش نیاد ؟

Extreme-Forces
05-11-2013, 13:23
یکی از دوستان لطف میکنه در مورد ساعات رایگان توضیح بده

باید مودم بعد از ساعت 2 صبح (مثلا 2:5) و بعد از ساعت 7 صبح (مثلا 7:5) ریست بشه تا مشکلی پیش نیاد ؟

نه از این دردسرا نداره. خودش از ساعت 2 تا 7 رایگان حساب میکنه.:n06:

Hossein_Bahal
05-11-2013, 17:33
اگه کسی از تهران 512 نامحدود داره لطفا یه تست اسپیدتست از سرورای خارجی بزاره

shayan0o21
06-11-2013, 16:44
سلام این تعرفه های نامحدودش محدودیت حجمی داره بلاخره؟سرعتش ثابته؟

سلام
خیر نداره ، سرعت فیکس هست بدون کم و کاستی

shayan0o21
06-11-2013, 16:45
نه از این دردسرا نداره. خودش از ساعت 2 تا 7 رایگان حساب میکنه.:n06:

نه

از ساعت 2:10 تا 6:45 وگرنه حجم میکنه ، ساعت سروراش جلوئه :n04:

shayan0o21
06-11-2013, 16:46
یعنی هر چی دان کنی
مثل مخابرات سابق
هیچی سرعت کم نمیکنه
اینکه ایولا داره

هیچی کم نمی شه 999 گیگ میده که کافیه برای یک ماه :n10:

shayan0o21
06-11-2013, 16:48
شما یا آشناهات اگه گرفتن
رو چن گرفتن 128 یا ...
برای بازی مثل بتل کدوم بدون لگ هس
مشد خوبه
شما کجا گرفتی
همه ی سرویس هاش رو گرفتم
تهران
بهترینشون 1 مگ 6 گیگ شبانه :n02: بتل تست نکردم ولی پینگ ما بین 50 تا 120 :n13:

shayan0o21
06-11-2013, 16:49
اگه کسی از تهران 512 نامحدود داره لطفا یه تست اسپیدتست از سرورای خارجی بزاره

سرور کدوم شهر؟!

BATTLEFIELD4
09-11-2013, 20:53
سرور کدوم شهر؟!

از اینجا یه تست بزن

Hossein_Bahal
10-11-2013, 19:19
سرور کدوم شهر؟!
فرق خاصی نداره .
داخلی رو تهران و خارجی رو لندن

loloo1
11-11-2013, 11:44
سلام یه سوال از دوستان فن آوایی داشتم . هزینه ی تعرفه ی ماهانه رو از طریق سایت شرکت هم میشه پرداخت کرد و قیمتش همون تعرفه اعلامی شرکت هست . چون یه نماینگی تو شهر ما هست که قیمتش 7،8 تومان در تعرفه ماهانه تفاوت داره . حالا اگر برا بار فقط باشه موردی نیست ولی اگه هر ماه بخوام بدم نمی صرفه . یه راهنمایی بفرمایید با تشکر.

Mr saeed
11-11-2013, 19:51
دوستان یک مومن پیدا می شه یک تست از سرور داخلی اکانت نامحدود بزاره .

essi_raj004
15-11-2013, 17:18
یک مومن یا مومنه :tongue: هم بیاد بگه وضعیت نامحدود ها چطوره ؟ برنزی و نقره ای و طلایی . چیه فرقشون . 512 رو مثلا بگید .
پینگ تست هم بزارین با سرور های مختلف ....

shayan0o21
15-11-2013, 18:31
سلام یه سوال از دوستان فن آوایی داشتم . هزینه ی تعرفه ی ماهانه رو از طریق سایت شرکت هم میشه پرداخت کرد و قیمتش همون تعرفه اعلامی شرکت هست . چون یه نماینگی تو شهر ما هست که قیمتش 7،8 تومان در تعرفه ماهانه تفاوت داره . حالا اگر برا بار فقط باشه موردی نیست ولی اگه هر ماه بخوام بدم نمی صرفه . یه راهنمایی بفرمایید با تشکر.
سلام
از همون سایت خودش بخر فرقی نداره :n01:

shayan0o21
18-11-2013, 21:45
۲ مگ نامحدود

*Forgotten*
18-11-2013, 22:04
۲ مگ نامحدود

میشه لطفا با IDM تست کنید سرعت روی چنده سرور خارجی بخصوص

mohammad_ali_7
19-11-2013, 12:35
سلام
سرویس 256 bu واسه تمدید نیست. باید با پشتیبانی تماس بگیرم؟

GentlemanQ
20-11-2013, 03:38
سلام
کسی مرکر نصرالهی گیشا نامحدود فن اوا داره؟
سرعتش چطوره؟ قطعی زیاد داره؟
کلا پشتیبانی فن اوا چطوره؟

shayan0o21
20-11-2013, 22:37
میشه لطفا با IDM تست کنید سرعت روی چنده سرور خارجی بخصوص

*Forgotten*
21-11-2013, 00:36

تصویر لود نمیشه

*Forgotten*
21-11-2013, 10:51
تصویر الان لود میشه ولی از کل دسکتاپ عکس گرفتی که جزئیات IDM اصلا دیده نمیشه:n02:

فک کنم سرعتش 180 هستش
اگه روی این سرعت ثابت باشه خیلی جالب نیست سرعت دانلود 1 مگ هستش

البته نمیدونم لینک های دانلود پریمیوم هستند یانه سرور خارجی هستش یانه ؟:n02:
از تعداد کانش هم عکس بزارید
:wink:

babak2111
21-11-2013, 11:41
دوست عزیز حداکثر سرعت یک مگ 128 هستش نه 180 پس این حداقل 1.5 مگه وبا این تفاسیراین شرکت تنها شرکت خصوصی هست که داره به قیمت 40 تومان یک مگ بدون محدودیت و 80تومان دومگ بدون محدودیت می ده
واین برای کاربرای خیلی ازاستان ها که مخابرات نامحدود رو برداشته بهترین گزینه است ولی اینکه تا کی بتونه دوام بیاره معلوم نیست

shayan0o21
21-11-2013, 15:32
تصویر الان لود میشه ولی از کل دسکتاپ عکس گرفتی که جزئیات IDM اصلا دیده نمیشه:n02:

فک کنم سرعتش 180 هستش
اگه روی این سرعت ثابت باشه خیلی جالب نیست سرعت دانلود 1 مگ هستش

البته نمیدونم لینک های دانلود پریمیوم هستند یانه سرور خارجی هستش یانه ؟:n02:
از تعداد کانش هم عکس بزارید
:wink:
1- یک مگ bu سرعتش 128 هست ولی su بالای 300 که به طور حتم پول بیشتری باید بدی :n02:

2- لینک پرمیوم هست ولی سروراش بگیر نگیر داره خارجی هست :n14:

3- تعداد کانکشن هم 8 تاست :n16:

*Forgotten*
21-11-2013, 17:07
دوست عزیز حداکثر سرعت یک مگ 128 هستش نه 180 پس این حداقل 1.5 مگه وبا این تفاسیراین شرکت تنها شرکت خصوصی هست که داره به قیمت 40 تومان یک مگ بدون محدودیت و 80تومان دومگ بدون محدودیت می ده
واین برای کاربرای خیلی ازاستان ها که مخابرات نامحدود رو برداشته بهترین گزینه است ولی اینکه تا کی بتونه دوام بیاره معلوم نیست

1- یک مگ bu سرعتش 128 هست ولی su بالای 300 که به طور حتم پول بیشتری باید بدی :n02:

2- لینک پرمیوم هست ولی سروراش بگیر نگیر داره خارجی هست :n14:

3- تعداد کانکشن هم 8 تاست :n16:

بله میدونم سرعت دانلود 1 مگ 128 کیلوبایت در ثانیه هست:n02:

منظورم اینه که با توجه به نوسانات (البته جزیات عکس معلوم نبود) باید بیشتر روی 1 مگ بسته باشه حالا ممکنه از 128 بالاتر بره مثلا 180
نوسان سرعت چقد هست در ساعات مختلف بیشتر روی 1 مگ هست یا دو مگ؟

مثل اینکه سرویس شما هم bu هست

ولی توی لیست سرویساش بخش ارتقاء سرویس برای من فقط GU رو نشون میده
سرویس های نامحدود دیگه رو میشه تلفنی فعال کرد مثل bu؟

shayan0o21
21-11-2013, 23:49
بله میدونم سرعت دانلود 1 مگ 128 کیلوبایت در ثانیه هست:n02:

منظورم اینه که با توجه به نوسانات (البته جزیات عکس معلوم نبود) باید بیشتر روی 1 مگ بسته باشه حالا ممکنه از 128 بالاتر بره مثلا 180
نوسان سرعت چقد هست در ساعات مختلف بیشتر روی 1 مگ هست یا دو مگ؟

مثل اینکه سرویس شما هم bu هست

ولی توی لیست سرویساش بخش ارتقاء سرویس برای من فقط GU رو نشون میده
سرویس های نامحدود دیگه رو میشه تلفنی فعال کرد مثل bu؟

روی ۲ مگ بسته شده واسه من !

نوسان نداره سرور متوسط باشه خوب هم نمی گم ‍از ۱۸۰ پایین تر نمیاد فیکس هست واسه من دیگران رو نمی دونم

bu بله بقیه اش خیلی گرون میشه خیلی ! :n08:

تلفنی باید زنگ بزنید متاسفانه !

*Forgotten*
22-11-2013, 00:24
روی ۲ مگ بسته شده واسه من !

نوسان نداره سرور متوسط باشه خوب هم نمی گم ‍از ۱۸۰ پایین تر نمیاد فیکس هست واسه من دیگران رو نمی دونم

bu بله بقیه اش خیلی گرون میشه خیلی ! :n08:

تلفنی باید زنگ بزنید متاسفانه !

خوب امیدوار شدم که تلفنی مشه فعال کرد
gu ضریبش 1/4 هست و bu 1/8

اگه 2 مگ براتون روی 180 فیکس شده پس برای 1 مگ کمتراز 128 میده !؟

shayan0o21
22-11-2013, 13:05
خوب امیدوار شدم که تلفنی مشه فعال کرد
gu ضریبش 1/4 هست و bu 1/8

اگه 2 مگ براتون روی 180 فیکس شده پس برای 1 مگ کمتراز 128 میده !؟

نه منظورم ۱۸۰ به بالا ثابته نه دقیق رو ی ۱۸۰ بین ۱۸۰ تا ۲۵۰ بستگی به سرورفایل داره :n14:

یک مگ دقیقا ۱۲۸ هست داشتم اونم نه کم میشه نه زیاد :n29:

ESPSV
23-11-2013, 08:59
سلام
الان وضعیت سرویسهای نامحدو فن آوا چطوره ؟
سرویس 1 مگ نامحدود چقدر سرعت میده ؟ محدودیت نداره ؟
افت سرعت ؟

shayan0o21
23-11-2013, 16:22
سلام
الان وضعیت سرویسهای نامحدو فن آوا چطوره ؟
سرویس 1 مگ نامحدود چقدر سرعت میده ؟ محدودیت نداره ؟
افت سرعت ؟

بستگی به مرکزتون داره !

اگه در بهترین حالت باشه سرعت ثابت ثابته هست نه افزایش نه کاهش
۱ مگ در بهترین حالت ۱۲۰
افت سرعت نداره مگه اینکه مرکزتون مشکل داشته باشه یا سروری که دانلود میکنید :n16:

masoudboy
23-11-2013, 22:20
512 نامحدود BU

roozbeh_pc
23-11-2013, 22:51
دوستان توی کرج کسی فن آوا داره؟کیفیت و سرعتش چطوره؟
پینگ واسه بازی آنلاین چطوره؟
سرویس نامحدودش پینگش بالاتره؟

*Forgotten*
23-11-2013, 23:06
512 نامحدود BU

دوست عزیز سرویس های نامحدود bu توی بخش کاربری و قسمت ارتقاء سرویس توی لیستتون موجوده یانه؟

چون توی لیست ارتقاء سرویس من فقط سرویسهای نامحدود گلد gu موجوده

نمایندگی هم میگه تنها سرویس های نامحدود gu قابل فعال شدنن

میتونم سرویس های bu رو اگه توی لیست نباشه به صورت تلفنی فعال کنم یانه ؟

Amin Asterix
01-12-2013, 23:07
gu چیه؟تو سایت که فقط bu داره

fanoostalaei
01-12-2013, 23:35
کسی میدونه 512 نامحدود سرعتش چقدره؟:n13:

abolfazlwest72
02-12-2013, 00:19
کسی میدونه 512 نامحدود سرعتش چقدره؟:n13:

داش حسین سرعت اسمی سرویس رو بهت میده یعنی همون حول و حوش 60 تا 70 و البته اگه تو نمایندگی اشنا داشته باشی برات بالاترم میبندن.:n16:

fanoostalaei
02-12-2013, 10:24
داش حسین سرعت اسمی سرویس رو بهت میده یعنی همون حول و حوش 60 تا 70 و البته اگه تو نمایندگی اشنا داشته باشی برات بالاترم میبندن.:n16:
واقعا 60 تا رو میده ؟؟؟
اگه میده یه نامحدود با سرعت بالاتر میخوام بگیرم :n02:

*Forgotten*
02-12-2013, 10:53
نامحدود های bu فکر کنم برای شهرستان ها فعال نباشه
البته نمایندگی به من میگفت نامحدود های کلا برداشته شده
ولی برای من توی منوی کاربری فقط( gu (gold ultimate فعاله که برای 512 نامحدود 89 هزارتومن ناقابل ماهی میخاد
gu ها به قول خودشون 1/4 هستند

fanoostalaei
02-12-2013, 10:58
نامحدود های bu فکر کنم برای شهرستان ها فعال نباشه
البته نمایندگی به من میگفت نامحدود های کلا برداشته شده
ولی برای من توی منوی کاربری فقط( gu (gold ultimate فعاله که برای 512 نامحدود 89 هزارتومن ناقابل ماهی میخاد
gu ها به قول خودشون 1/4 هستند

اگه بخوام ماهی 85 تومن بدم به نامحدود خوب میشه کلی سرویس بهتر گرفت:n02:
شما خودت الان فن اوا داری؟

*Forgotten*
02-12-2013, 11:12
اگه بخوام ماهی 85 تومن بدم به نامحدود خوب میشه کلی سرویس بهتر گرفت:n02:
شما خودت الان فن اوا داری؟

تا جایی که میدونم نا محدود گلد مربوط به های وب هستش بقیه رونمیدونم:n02:
من خودم محدود دارم

fanoostalaei
02-12-2013, 11:15
پینگ های فن آوا چطوره؟؟؟ زیر 200 هستن ؟؟ داخلی چقدره؟ زیر 30؟

*Forgotten*
02-12-2013, 11:19
پینگ های فن آوا چطوره؟؟؟ زیر 200 هستن ؟؟ داخلی چقدره؟ زیر 30؟

البته جدیدا پینگ نگرفتم
ولی 1 هفته پیش که گرفتم خارجی 300 به بالا و داخلی برای من 120 میداد
سرور های اروپا بالاتر بود تا سرورهای امریکا جنایت کار:n02:

البته اوایل که گرفتم 500 برای خارجی میزد ولی بهتر شد بعد چند روز

الان که دسترسی ندارم پینگ بگیرم

fanoostalaei
02-12-2013, 12:16
البته جدیدا پینگ نگرفتم
ولی 1 هفته پیش که گرفتم خارجی 300 به بالا و داخلی برای من 120 میداد
سرور های اروپا بالاتر بود تا سرورهای امریکا جنایت کار:n02:

البته اوایل که گرفتم 500 برای خارجی میزد ولی بهتر شد بعد چند روز

الان که دسترسی ندارم پینگ بگیرم

ممنون میشم هر وقت تونستی چند تا نمونه پینگ بذاری:n12:

abolfazlwest72
02-12-2013, 13:57
واقعا 60 تا رو میده ؟؟؟
اگه میده یه نامحدود با سرعت بالاتر میخوام بگیرم :n02:

اره روزا 60 تا 70 میده و توی ساعات شبانه هم اونطور که از نمایندگیمون پرسیدم 110 تا رو میده البته ماله تبریز رو نمیدونم ولی اینجا اینطوریه و قیمتشم 512 نامحدود ماهی 25000 تومن هست.:n16:

Amin Asterix
02-12-2013, 14:56
این 512 یی که 90 تومنه مگه چه فرقی با این 25 تومنیه داره؟مشهد که هر دو رو میده.

fanoostalaei
02-12-2013, 15:04

از کجا بدونم من اون 25 تومنیه رو میتونم بگیرم یا نه؟

*Forgotten*
02-12-2013, 17:30

فرق اولش توی ضریبش هست یعنی gu ها 1/4 هستن و bu 1/8

فرق دیگش اگه صحت داشته باشه gu ها احتمالا بالاتر بسته میشن ولی کسی تا حالا اینجا در مورد gu ها تجربه نداشته ظاهرا اصلا کسی نیست
در ضمن این gu مال HiWeb هستش اگه توی سایت HiWeb تعرفه نامحدود رو نگاه کنید متوجه میشید
فقط یه راه هست که بشه فهمید اونم باید بریم توی تاپیک HiWeb و اونجا از تجربه نامحدود HiWeb بپرسیم:n08::

*Forgotten*
02-12-2013, 17:34
از کجا بدونم من اون 25 تومنیه رو میتونم بگیرم یا نه؟

از نمایندگی
اگه نمایندش توی لیستی که رو کاغذ a4 چاپ کردن تعرفه نامحدود bu رو ببینیم یعنی میدن و مشکلی نیست
ولی اگه نمایندش گفت نداریم دیگه توی سایت فن آوا مهم نیست زده یا نزده یعنی gu برات فعاله احتمال خیلی زیاد

*Forgotten*
02-12-2013, 18:47
به ترتیب تهران -پاریس-لندن

1مگ محدود

fanoostalaei
02-12-2013, 20:20
به ترتیب تهران -پاریس-لندن

1مگ محدود

چه پینگ های بدی داره !!!!:n15:

EXTREME
02-12-2013, 21:03
دوستان من امروز زنگ زدم به فن آوا 512 رو گفت با ضریب 1 به 8 است آیا خوب است من بگیرم ؟ مخابرات رو میخوام پورتشو خالی کنم برم اینو تهیه کنم
پشتیبانیش چطوریه و سرعتش تضمین شده است ؟ شماها راضی هستید ؟

fanoostalaei
02-12-2013, 21:15
دوستان من امروز زنگ زدم به فن آوا 512 رو گفت با ضریب 1 به 8 است آیا خوب است من بگیرم ؟ مخابرات رو میخوام پورتشو خالی کنم برم اینو تهیه کنم
پشتیبانیش چطوریه و سرعتش تضمین شده است ؟ شماها راضی هستید ؟
والا منم همین سرویس رو قصد دارم بگیرم ولی وقتی پینگش رو دیدم منصرف شدم!!!

اگر گزینه دیگه ای دارید بهتره از اون شرکت بگیرید!!!!
تازه چون 1 به 8 هست اعتباری بهش نیس

EXTREME
02-12-2013, 21:24
والا منم همین سرویس رو قصد دارم بگیرم ولی وقتی پینگش رو دیدم منصرف شدم!!!

اگر گزینه دیگه ای دارید بهتره از اون شرکت بگیرید!!!!
تازه چون 1 به 8 هست اعتباری بهش نیس
خودش که گفت سرعت از اون میزان کمتر نمیشه گفت ما تضمین میکنیم
مگه پینگش چنده ؟

EXTREME
02-12-2013, 21:25
دیدم پینگ هارو مرسی

fanoostalaei
02-12-2013, 21:43
خودش که گفت سرعت از اون میزان کمتر نمیشه گفت ما تضمین میکنیم
مگه پینگش چنده ؟
چه جور تضمینی میده؟؟؟!!!
همه همینو میگن !! ولی وقتی کم شد میگن نوشتیم که ضریب اینا چقدره پس حق اعتراض ندارید:n27:

M A S T 3 R
02-12-2013, 22:10
چه جور تضمینی میده؟؟؟!!!
همه همینو میگن !! ولی وقتی کم شد میگن نوشتیم که ضریب اینا چقدره پس حق اعتراض ندارید:n27:
من پیگیری کردم سرعت هارو فعلا که اسمی میده
در حال حاضر اگه کسی بخواد نامحدود بگیره با قیمت مناسب بهترین گزینه(بحث مخابرات هم که هر شهر فرق میکنه) هستش،بقیه نامحدود isp های همشون مصرف منصفانه دارن
شانس بد،مخابرات منطقه ما از فن اوا پشتیبانی نمیکنه وگرنه با این قیمت(512 های وب و پارس با 1 مگ اینجا برابره) نامحدود بهتر گیر نمیاد
جدا از بحث پینگ،که فکر نکنم زیاد برای کسی که نامحدود بگیره پینگ اونچنان مهم باشه

fanoostalaei
02-12-2013, 22:21
من پیگیری کردم سرعت هارو فعلا که اسمی میده
در حال حاضر اگه کسی بخواد نامحدود بگیره با قیمت مناسب بهترین گزینه(بحث مخابرات هم که هر شهر فرق میکنه) هستش،بقیه نامحدود isp های همشون مصرف منصفانه دارن
شانس بد،مخابرات منطقه ما از فن اوا پشتیبانی نمیکنه وگرنه با این قیمت(512 های وب و پارس با 1 مگ اینجا برابره) نامحدود بهتر گیر نمیاد
جدا از بحث پینگ،که فکر نکنم زیاد برای کسی که نامحدود بگیره پینگ اونچنان مهم باشه
درسته که قیمتش با قیمت مخابرات یکیه :n02: و این خوبه که fair playe :n02::n02: هم نداره !!! ولی کاش حداقل پینگش زیر 250 بود :n02:
منم میپرسم اگر مرکز ما رو پوشش بده خودم میگیرم :n02:
چندین سال پیش فن اوا داشتم 256 که همون سرعت اسمیش بود!!! و همون موقع هم پینگش بد بود:n02:

abolfazlwest72
02-12-2013, 22:49
خدا بخواد منم دارم میام سمت فن اوا و سرویس 256 نامحدود ثبت نام کردم ماهی 15000 تومن و با اشنایی که اونجا داشتم قرار شده یه کارایی واسه افزایش سرعتم بکنه :n05:

EXTREME
03-12-2013, 00:28
پس منم میرم تو خط 512 نا محدود ببینید من دانلود زیاد نمیکنم شاید روزی 200 مگ باشه ولی وب گردیم خیلی زیاده چت با خارج از کشور زیاد دارم و بیشتر از همه به یک اینترنت نامحدود نیاز دارم تا حجمی با سرعت زیاد اون پینگ هم زیاد برام مسئله ساز نیست فقط میخوام این رو با آسیاتک مقایسه کنم نامحدودش ببینم کدوم بهتره که بعد از پایان این ترم اقدام کنم و بگیرم
ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بگه

fanoostalaei
03-12-2013, 00:33
پس منم میرم تو خط 512 نا محدود ببینید من دانلود زیاد نمیکنم شاید روزی 200 مگ باشه ولی وب گردیم خیلی زیاده چت با خارج از کشور زیاد دارم و بیشتر از همه به یک اینترنت نامحدود نیاز دارم تا حجمی با سرعت زیاد اون پینگ هم زیاد برام مسئله ساز نیست فقط میخوام این رو با آسیاتک مقایسه کنم نامحدودش ببینم کدوم بهتره که بعد از پایان این ترم اقدام کنم و بگیرم
ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بگه

به نظر من فن آوا هر تحفه ای هم باشه از آسیاشت که خیلی بهتره

Amin Asterix
03-12-2013, 00:36
@EXTREME
من دارم از آسیاتک میرم بعد تو می خوای بیای آسیاتک؟بیا بریم همین فن آوا

fanoostalaei
03-12-2013, 00:37
@EXTREME
فقط ای کاش فن آوا تو زد از آب در نیاد :n02:

Amin Asterix
03-12-2013, 00:53
فقط ای کاش فن آوا تو زد از آب در نیاد :n02:

6 ماهم خوب باشه بسه.باز میریم یک شرکت دیگه.همین آسیاتر چند ماه اول شبا بالای 7 گیگ دانلود داشتم.اما الان دیگه عمرش به سر اومده

EXTREME
03-12-2013, 00:57
@EXTREME

سلام امین جون
من که الان نمیرسم باید وایستم ترم تموم شه الان خیلی درگیرم بعد از اتمام ترم حتما اقدام میکنم تو برو زودتر بگیر بعد برای من تعریف کن چه جوره بعد من میرم میگیرم :n02:

armin4
03-12-2013, 21:15
دوستان سرویس نامحدود 1مگ این شرکت چطوریاست؟؟

shayan0o21
04-12-2013, 21:52
دوستان سرویس نامحدود 1مگ این شرکت چطوریاست؟؟

سلام
بستگی به تجهیزات مرکز مخابراتی تون داره
ولی در کل داشتم از 20 نمره 16 میدم بهش :n09:

armin4
05-12-2013, 17:28
سلام
بستگی به تجهیزات مرکز مخابراتی تون داره
ولی در کل داشتم از 20 نمره 16 میدم بهش :n09:

دوست عزیز سرعت دانلودتون رو چند بود؟؟

shayan0o21
05-12-2013, 21:11
دوست عزیز سرعت دانلودتون رو چند بود؟؟
125 ثابتــــ:n16:

roozbeh_pc
05-12-2013, 21:39
داداش ها و آبجیهای عزیز فن آوا اگه از کرج باشن که بهتر / میشه بفرمایید پینگ چه اوضاعی داره توی فن آوا

Amin_Xy
09-12-2013, 22:30
دوستان بین نامحدود فن آوا با نامحدود مخابرات کدومو انتخاب کنم؟؟؟ الان از محدود عصر تلکام استفاده اما راضی نیستم سرعتش خوبه ولی دزدی زیاد میکنه :n14:

mohammad2O
10-12-2013, 22:41
کسی از دوستان در شیراز فن اوا داره ؟
پینگش چطوریه؟

mehryar1973
12-12-2013, 09:51
سلام بر همه
لطفا یکی که 512 نامحدود داره لطف کنه ببینه تو مودم چه جوری بستن داون استریم وآپ استریم رو

masoudboy
12-12-2013, 18:09
1 مگ محدود فن آوا

EXTREME
12-12-2013, 19:49
دوستان فن آوا فیبر نوری ساپورت نمیکنه ؟
ممنون

kourosh4u
13-12-2013, 15:28
دو روز هست اينترنت فن آوا با اختلال شديد روبرو شده
هر 2-3 دقيقه يک دقيقه قطع ميشه، برای شما هم؟

mr-dion
14-12-2013, 22:19
سرویسش افتضاح بود قبلا
الان چند روزه فاجعه شده رسما
مخابرات پیش این سالاره

EXTREME
14-12-2013, 22:25
سرویسش افتضاح بود قبلا
الان چند روزه فاجعه شده رسما
مخابرات پیش این سالاره

مشکل فن آوا چیه الان سرویس های نامحدودش هم الان مشکل داره
اگر مشکل داره و اذیت میکنه نریم سراغش

mr-dion
14-12-2013, 22:29
مشکل فن آوا چیه الان سرویس های نامحدودش هم الان مشکل داره
اگر مشکل داره و اذیت میکنه نریم سراغش

من 512 نامحدود دارم پینگش که برای گیم رسما افتضاحه دقیقا دو برابر مخابراته پینگش

سرعت پیج باز کردن که نابود

سرعت دانلود به زور 50

EXTREME
15-12-2013, 15:25
من 512 نامحدود دارم پینگش که برای گیم رسما افتضاحه دقیقا دو برابر مخابراته پینگش

سرعت پیج باز کردن که نابود

سرعت دانلود به زور 50

میشه یک تست از یک سرور داخلی در روز اینجا بزارید ؟
مرسی

mr-dion
16-12-2013, 14:19
میشه یک تست از یک سرور داخلی در روز اینجا بزارید ؟
مرسی

mohammad2O
16-12-2013, 14:57
پس بیخیال فن اوا برای بازی؟
دادا یه پینگ با این میگیری
173.195.41.254

abolfazlwest72
16-12-2013, 15:25
پس بیخیال فن اوا برای بازی؟
دادا یه پینگ با این میگیری
173.195.41.254

256 نامحدود برنزی

Pinging 173.195.41.254 with 32 bytes of data:
Reply from 173.195.41.254: bytes=32 time=316ms TTL=230
Reply from 173.195.41.254: bytes=32 time=315ms TTL=230
Reply from 173.195.41.254: bytes=32 time=318ms TTL=230
Reply from 173.195.41.254: bytes=32 time=315ms TTL=230

تست از سرور خارجی

EXTREME
16-12-2013, 15:28
ببینید من برای بازی آنلاین نمیخوام فقط وب گردی زیادی دارم دانلود هم فقط دانلود نرم افزار یا کلیپ است به نظرتون این فن آوا 512 نامحدود برای من نسبت به مخابران بهتر است ؟ یعنی به نفعم است بگیرم و برم سراغش ؟

zxzxcvcv
16-12-2013, 15:58
ببینید من برای بازی آنلاین نمیخوام فقط وب گردی زیادی دارم دانلود هم فقط دانلود نرم افزار یا کلیپ است به نظرتون این فن آوا 512 نامحدود برای من نسبت به مخابران بهتر است ؟ یعنی به نفعم است بگیرم و برم سراغش ؟
این 512 ای که این دوستمون گرفتن رو براشون بالا بستند(سرعت رو) شما هم اگر آشنا داشته باشید میتونند براتون بالا ببندند ولی اگر آشنا ندارید همو 1 مگ نامحدود رو بگیری

abolfazlwest72
16-12-2013, 16:00

من که تازه سرویس 256 نامحدود برنزی رو گرفتم راضیم و قطعی هم نداشتم و سرعت تک کانکشن هم برای من خوبه و فعلا که راضیم ازش :n16: و وب گردی هم برای من عالیه تا این لحظه

EXTREME
16-12-2013, 16:05
من که تازه سرویس 256 نامحدود برنزی رو گرفتم راضیم و قطعی هم نداشتم و سرعت تک کانکشن هم برای من خوبه و فعلا که راضیم ازش :n16: و وب گردی هم برای من عالیه تا این لحظه

بله خوب است پس من میرم فن اوا

babak2111
16-12-2013, 18:04
عزیز من فن اوا تو هیچ جای این مملکت سرویس 256 نامحدودرو 512 نمی بنده
اگه شما واقعا تو isp های شهرتون اشنا دارید قضیه فرق می کنه خب بگید با پارتی برای من این جور بستن واگرنه دوستان رو گمراه نکنید
256 برنزی فن اوا نهایت وبهترین جالت همون 30الی 32 خواهد بود
حامد جان رفیق من تو همین مشهد داره 512تو قاسم اباد حدود همون 60 برای 512 سرعتشه به نسب قیمت بد نیست

masoudboy
17-12-2013, 00:01
تست 1 مگ محدود فن آوا :

armin4
17-12-2013, 11:09
دوستان سرویس نامحدود این شرکت مصرف منصفانه داره؟؟ دیروز اینترنتم وصل شد زده کل ترافیک 33 گیگ سرعتم 1مگ هستش.

abolfazlwest72
17-12-2013, 11:16
دوستان سرویس نامحدود این شرکت مصرف منصفانه داره؟؟ دیروز اینترنتم وصل شد زده کل ترافیک 33 گیگ سرعتم 1مگ هستش.

نه نداره من که 256 نامحدود برنزی دارم برا من اون عدد رو زده 100 گیگ اما بعد اون 100 گیگ هم سرویس قطع نمیشه:n16:

salamsalam100
20-12-2013, 13:33
دوستان ، ۱ مگ نامحدود ، مشهد ، بگیرم ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟

Amin Asterix
28-12-2013, 15:19
پشتیبانیشون افتضاحه!اینترنتم وصل شد بعد صد سال دو روز کار کرد و بعد قطع شد و امروز دوباره وصل شده.ولی کیفیتش خوبه.با 512 دارم 60 رو میگیرم
پشتیبانیشم فقط تا بعد از ظهر هست.

مشهد رو میگما....

Mr saeed
28-12-2013, 15:42
نه نداره من که 256 نامحدود برنزی دارم برا من اون عدد رو زده 100 گیگ اما بعد اون 100 گیگ هم سرویس قطع نمیشه:n16:

دوست من داون و آپ استریم شما چند بسته شده ؟

abolfazlwest72
29-12-2013, 03:03

بفرمایید دوست عزیز

shayan0o21
31-12-2013, 13:46

down ro 2
up ro 640

EXTREME
31-12-2013, 16:03
پشتیبانیشون افتضاحه!اینترنتم وصل شد بعد صد سال دو روز کار کرد و بعد قطع شد و امروز دوباره وصل شده.ولی کیفیتش خوبه.با 512 دارم 60 رو میگیرم
پشتیبانیشم فقط تا بعد از ظهر هست.

مشهد رو میگما....

تا الان چقدر قطع شده از اون روز بهم زنگ زدی بازم قطعی داشتی ؟

asstubirs
01-01-2014, 10:53
این شرکت خوبیش اینکه مبلغ رو ماهیانه می پردازی برخلاف اینترنت مخابرات که دو ماه یکبار می پردازی.(مخابرات رو قیمت بگیر شاید ارزون تر در بیاد) چون مخابرات هزینه ای نمی گیره برای اتصال و...
نکه دوم باید اختلاف بین 128 نامحدود یک شرکتی که مبلغ 27 هزار تومن هست رو با سرویس مثلا 512 نامحدود مقایسه کنی بعد ببینی کدومش با صرفه تر هست.

قطعی هم داره اما معمولا اگر اشکال سراسری نباشه بعد از 15 دقیقه وصل میشه.(این مشکل برای من بیشتر زمانی رخ میده که در روز مودم رو زیاد خاموش روشن می کنم )
بهترین زمان پاسخ گویی از شنبه تا پنج شنبه هست (صبح ها و بعد ظهر ها اداری دیگه.)
در زمان های دیگه هم هست اما خیلی جواب نمی گیری (حساب روش باز نکن)
256 نامحدود به قیمت 15000 تومن دارم .(تهران)
اینم یک دانلود از یک سرور پرسرعت بین 25 تا 40 متغیره.

این هم از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم از تست خود سایتش

تست از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIR REZAs
01-01-2014, 22:00
256 نامحدود سرعتش بین 25 تا 40 ؟؟

نسبت به مخابرات که بین 20 تا 30 هست بهتره به نظرتون می ارزه مخابرات رو بدم اینو بگیرم؟؟

asstubirs
01-01-2014, 23:53
فکر نکنم فرقی داشته باشه. اون تصویر ی که مربوط به دانلود منیجر هست از یک سرور پر سرعت هست.اگر با مخابرات مشکلی ندارید لازم نیست تغییر بدید.
40 خیلی نمیشه گه گاهی میشه البته با نوسان .همون 20 تا 30 یا 32 بگیم بهتره.(البته بستگی به سرور هم داره)
به نظرم همون مخابرات رو نگه دار. یا اگر می بینید به صرفه هست همون مخابرات رو به 512 ارتقا بدید یا نامحدود 128 شرکتی بگیرید.(26 یا 27 تومن قیمت داره .(باید مقایسه کنید)

asstubirs
02-01-2014, 00:25
یه نکته دیگه...

mehryar1973
02-01-2014, 11:45
این شرکت خوبیش اینکه مبلغ رو ماهیانه می پردازی برخلاف اینترنت مخابرات که دو ماه یکبار می پردازی.(مخابرات رو قیمت بگیر شاید ارزون تر در بیاد) چون مخابرات هزینه ای نمی گیره برای اتصال و...
نکه دوم باید اختلاف بین 128 نامحدود یک شرکتی که مبلغ 27 هزار تومن هست رو با سرویس مثلا 512 نامحدود مقایسه کنی بعد ببینی کدومش با صرفه تر هست.

قطعی هم داره اما معمولا اگر اشکال سراسری نباشه بعد از 15 دقیقه وصل میشه.(این مشکل برای من بیشتر زمانی رخ میده که در روز مودم رو زیاد خاموش روشن می کنم )
بهترین زمان پاسخ گویی از شنبه تا پنج شنبه هست (صبح ها و بعد ظهر ها اداری دیگه.)
در زمان های دیگه هم هست اما خیلی جواب نمی گیری (حساب روش باز نکن)
256 نامحدود به قیمت 15000 تومن دارم .(تهران)
اینم یک دانلود از یک سرور پرسرعت بین 25 تا 40 متغیره.

این هم از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم از تست خود سایتش

تست از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
اونجور که نشون میده سرویس رو متقارن بستن که خیلی خوبه
مخابرات بخوای یه فایل مثلا 30 مگی رو به ایمیل اتچ کنی وبفرستی برای یکی هقت پشتت جلو چشمت میاد!!!

peaceful1
02-01-2014, 15:43
به عنوان کسی که فن آوا کا ر کرده و آشنا با خدمات وشرکت هست و اینترنتشون رو هم دارم واقعا براشون متاسفم با نت مزخرفشون

خیلی مشکل داره

armin4
02-01-2014, 17:43
الان 16روزه اینترنتم وصل شده سرعت 1مگ نامحدود برنزی دارم فعلا که راضی هستم. البته یه خط دیگه هم دارم که 3ساله از پارس انلاین اشتراک دارم دلیل اینکه از فن اوا هم اومدم اینه از پارس انلاین سرعت 128 نامحدود استفاده میکردم که سرعتشم رو 130بود ماهی 27 تومن با 20گیگ حجم منصفانه که بعد از 20گیگ سرعت میاد رو 16 ولی هیچ وقت برای من کم نشده بود حتی 43گیگ هم دانلود کردم ولی سرعتم کم نشد الان او 20 گیگ حجم کردن 10گیگ دیگه فایده نداشت اومدم فن آوا گرفتم هنوز پارس انلاین هم دارم.

hermidass
02-01-2014, 19:11
الان 16روزه اینترنتم وصل شده سرعت 1مگ نامحدود برنزی دارم فعلا که راضی هستم. البته یه خط دیگه هم دارم که 3ساله از پارس انلاین اشتراک دارم دلیل اینکه از فن اوا هم اومدم اینه از پارس انلاین سرعت 128 نامحدود استفاده میکردم که سرعتشم رو 130بود ماهی 27 تومن با 20گیگ حجم منصفانه که بعد از 20گیگ سرعت میاد رو 16 ولی هیچ وقت برای من کم نشده بود حتی 43گیگ هم دانلود کردم ولی سرعتم کم نشد الان او 20 گیگ حجم کردن 10گیگ دیگه فایده نداشت اومدم فن آوا گرفتم هنوز پارس انلاین هم دارم.

یه تست سرعت بی زحمت اگه میشه ؟؟؟؟

Extreme-Forces
02-01-2014, 23:48
یه نکته دیگه...

:n08: مورد دوم جالبه.
شما بگو میخوام به سرویس قبلی برگردم(بخش فروش باید باشه اگه اشتباه نکنم) ، طرف اگه گفت امکانش نیست ، بگو خطم رو تخلیه کنید .. اونوقت باید جوابشون رو ببینی :n09::n08:
ما که تو تهران 3 4 بار تهدیدشون کردیم خط رو تخلیه کنن ، خودشون باهامون راه اومدن.:n02:
ولی جدیدا سرویسشون خیلی مزخرف شده. 2 3 ماه دیگه من که دیگه سرویس نمی گیرم از اینا. خیلی گرونه تعرفه ها با این کیفیت.:n21:

mr-dion
05-01-2014, 12:34
دوستان سرویس من 1 مگ نامحدود هست کرج هستمسرعت دانلودم به زور به 70 میرسه زنگ زدم به پشتیبانیشون میگه سرویس نامحدود همینه هیچ تضمینی نیستمخابرات شرف داره به این شرکتمن سر ماه تخلیه میکنم

aiden00
06-01-2014, 14:10
اگه میشه لطف کنین قیمت تعرفه هارو برام لینک کنید

abolfazlwest72
06-01-2014, 14:16
اگه میشه لطف کنین قیمت تعرفه هارو برام لینک کنید

بفرمایید

aiden00
06-01-2014, 14:40
بفرمایید

زنگ زدم به پشتیبانی میگم سرعت دانلود یک مگ نامحدود چنده؟ میگه طلایی یا برنزی یا نقره ای!!!!

در ضمن دوستان یک سوالی داشتم من آسیاتک دارم سرعت دانلودم 60-70 هستش بعد اینکه از 1.75 گیگ بیشتر دانلود میکنم سرعت دانلودم به20-15 میرسه یعنی محدودیت در دانلود دارن من میخوام یک مگ نامحدود از فن آوا بگیرم فقط خواستم بدونم که اینها هم محدودیت در دانلود دارن یا نه آخه هیچکدوم صداشونو در نمیارن ولی بعد اینکه سرویسو خریدی میفهمی که چه کلاهه گشادی سرت رفته :n28:

abolfazlwest72
06-01-2014, 19:54
زنگ زدم به پشتیبانی میگم سرعت دانلود یک مگ نامحدود چنده؟ میگه طلایی یا برنزی یا نقره ای!!!!

در ضمن دوستان یک سوالی داشتم من آسیاتک دارم سرعت دانلودم 60-70 هستش بعد اینکه از 1.75 گیگ بیشتر دانلود میکنم سرعت دانلودم به20-15 میرسه یعنی محدودیت در دانلود دارن من میخوام یک مگ نامحدود از فن آوا بگیرم فقط خواستم بدونم که اینها هم محدودیت در دانلود دارن یا نه آخه هیچکدوم صداشونو در نمیارن ولی بعد اینکه سرویسو خریدی میفهمی که چه کلاهه گشادی سرت رفته :n28:

ذوست عزیز فن اوا محدودیت نداره اگه 1 مگ نامحدود برنزی که 45 تومان هست رو بگیری سرعتش 120 هستش و محدودیت دانلود نداره.:n16:

*Forgotten*
07-01-2014, 06:52
از پریروزه که سرعت وب گردی و دانلودم بشدت کاهش پیدا کرده
سایتا بزور لود میشن یا توی لود میمونن یا نصفه لود میشن بعضیاشون اصلا لود نمیشن

سرعت دانلودم هم 1/4 شده

1 مگ محدود دارم

سرور تهران :n21::n21::n21:

مشکل سراسریه یا نه ؟
کسی دیگه مشکل نداره ؟

ESPSV
07-01-2014, 11:19
برای من هم چند روزه داغونه
سایتها خیلی بد باز میشه
تایم اوت خیلی زیاده
بخصوص ظهر به بعد

masooyan
07-01-2014, 11:24
برای من هم چند روزه داغونه
سایتها خیلی بد باز میشه
تایم اوت خیلی زیاده
بخصوص ظهر به بعد
سلام داداش سرویست چیه ؟
قبلا های وب بودی،حالا فن آوا خوش میگذره:n09:
یه تست با سرور لندن بزار ببینم وضعیتت چطوره:n09:

ESPSV
07-01-2014, 13:38
سلام داداش سرویست چیه ؟
قبلا های وب بودی،حالا فن آوا خوش میگذره:n09:
یه تست با سرور لندن بزار ببینم وضعیتت چطوره:n09:

سلام
های وب هم دارم .
سرویسم 1 مگ نا محدود
اصلا به تست نمیکشه کارش که بخوام تست بذارم
خطای کانکشن میده
زنگ زدم میگه مشکل داریم و داریم برطرف میکنیم

mr-dion
07-01-2014, 14:46

دوست عزیز شما بر تصمیم گیریتون رو بر مبنای صحبت های
abolfazlwest72 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نزار
ایشون تو فن اوا اشنا دارن یا خودشون از کارمندان فن اوا هستند سرعتشون بسیار بالاتر از کاربران معمولی هست
من 1مگ نامحدود دارم کرج سرعت بین 90تا 110 بشدت نوسان میکنه اصلا 120 رو نمیبینه
اگر واسه دانلود نامحدود میخوای فقط مخابرات 1مگش زیر 120 نمیاد
فن اوا خیلی داغون شده

ESPSV
07-01-2014, 23:11
فن آوا امشب بعد از چند روز وضعش خوب شده
دانلود من تقریبا روی 110 تا 125 میچرخه
سرویس 1 مگ نامحدود

abolfazlwest72
07-01-2014, 23:24
فن آوا امشب بعد از چند روز وضعش خوب شده
دانلود من تقریبا روی 110 تا 125 میچرخه
سرویس 1 مگ نامحدود

مال شما خوب شده واسه ما به فا.................ک رفته تا 2 روز پیش راحت میشد باهاش ویدیو انلاین استریم کرد اما نمیدونم تو این 2 روزه چه بلای سرش اوردن:n03:سرعت دانلود همون 60 70 هست ولی سرعت استریم 20 هست موقع استریم کردن

از این افتضاح تر نمیشه :n14: قابل توجه اون کسی که میگفت من کارمند فن اوا هستم

ESPSV
08-01-2014, 08:19
ابولفضل عزیز
از منم نمیشه استریم دید ... کلا سرعت تک لینک منم مثل شماست
ولی با IDM که روی 120 میچرخه . کلا پهنای باند به نظر من مشکل داره
من همین مشکل رو با سرویس 8 مگ داینامیک های وب هم دارم
با اونم نهایتا تک لینک 130 کیلو میده ولی تو دانلود 800 تا .
الان به نظر من هیچ شرکتی خوب نیست چون ریشه کار خرابه ... این
شرکتها شاخ و برگ هستند و همه زاییده یک ریشه معیوب و خراب

مال شما خوب شده واسه ما به فا.................ک رفته تا 2 روز پیش راحت میشد باهاش ویدیو انلاین استریم کرد اما نمیدونم تو این 2 روزه چه بلای سرش اوردن:n03:سرعت دانلود همون 60 70 هست ولی سرعت استریم 20 هست موقع استریم کردن

از این افتضاح تر نمیشه :n14: قابل توجه اون کسی که میگفت من کارمند فن اوا هستم

*Forgotten*
08-01-2014, 09:22
والا شبکه بی بی سیب 2 روز پیش خبر داد که ایران پهنای باندش از 70 به 110 فک کنم افزایش پیدا کرده و 2 ماه دیگه هم بیشتر میشه

من نمیدونم این پهنای باندو کجا مصرف میکتن که هیچ اثری روی اینترنت کشور نداره بلکه بدتر میشه

fanoostalaei
08-01-2014, 10:18
والا شبکه بی بی سیب 2 روز پیش خبر داد که ایران پهنای باندش از 70 به 110 فک کنم افزایش پیدا کرده و 2 ماه دیگه هم بیشتر میشه

من نمیدونم این پهنای باندو کجا مصرف میکتن که هیچ اثری روی اینترنت کشور نداره بلکه بدتر میشه

دقیقا 1 هفتست که مال من اختلالات شدید داره !!!
اینارو فکر کنم اضافه میکنن به پهنای باند خونه های خودشون :n09:

aiden00
08-01-2014, 16:02
دوست عزیز شما بر تصمیم گیریتون رو بر مبنای صحبت های
abolfazlwest72 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نزار

ایشون تو فن اوا اشنا دارن یا خودشون از کارمندان فن اوا هستند سرعتشون بسیار بالاتر از کاربران معمولی هست
من 1مگ نامحدود دارم کرج سرعت بین 90تا 110 بشدت نوسان میکنه اصلا 120 رو نمیبینه
اگر واسه دانلود نامحدود میخوای فقط مخابرات 1مگش زیر 120 نمیاد
فن اوا خیلی داغون شده
ممونم دوست عزیز ایشون تو تایپیک دیگه ای هم سفارش این سرویسو به من کرده بودن الان کنترل کردم فهمیدم والا الان که میبینم همه ازش ناراضیند البته مطمئنن قصد ایشون کمکه ولی الان خودشون هم اظهار نارضایتی میکنند
قیمت یک مگ مخابرات چنده؟

topoli1986
08-01-2014, 16:15
ممونم دوست عزیز ایشون تو تایپیک دیگه ای هم سفارش این سرویسو به من کرده بودن الان کنترل کردم فهمیدم والا الان که میبینم همه ازش ناراضیند البته مطمئنن قصد ایشون کمکه ولی الان خودشون هم اظهار نارضایتی میکنند
قیمت یک مگ مخابرات چنده؟
سرویس خای شرکت اسیا تک رو دید اونم سرویساش عالیه تمام مناطق مخابراتیم خوب پوشش میده یه تحقیق هم راجب اسیاتک بفرمایید نظرتون عوض میشه:n01:

armin4
08-01-2014, 19:50
1مگ نامحدود دارم موقع دانلودسرعت رو 120 هستش ولی استریم افتضاحه یعنی خیلی افتضاح

EXTREME
08-01-2014, 20:10
دوستان این شرکت برای اینترنت گردی انتخاب خوبی است یا نه ؟ 512 نامحدود ؟ میخوام 1 بهمن بخرم کاربرد دیگه ای هم ندارم باهاش

M.Sadegh.M
08-01-2014, 20:41
دوستان این شرکت برای اینترنت گردی انتخاب خوبی است یا نه ؟ 512 نامحدود ؟ میخوام 1 بهمن بخرم کاربرد دیگه ای هم ندارم باهاش
حجم مصرفیتون در ماه چقدر هست.
این سرویسی که میخواهید بخرید هزینه اش چقدرِ تا بشه تو همین رنج پیشنهاد داد.
و بعد منطقۀ شما کدوم شرکت ها اینترنت ارائه میدن؟