PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش هک K510

akhoond
11-08-2007, 13:09
سلام . :31:
این فایل آموزشی که شامل همه چی است . :8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همه چیز کاملا واضحه باز هم اگه براتون چیزی مبهمه یا اگه سوالی داشتید من در خدمتم :11:

LOVEMT
11-08-2007, 13:49
سلام .
به لطف خدا و بچه های p30 world و یکی از یه فروم خارجی موفق شدم K510 ام رو هک کنم :21:
من فعلا تونستم افزایش ظرفیت sms بدم و منو عوض کنم ، البته افزایش ظرفیت خیلی زیاد نبود :41:
من خودم این برنامه های لازم رو از یه سایت دانلود کردم که خیلی مشکل داشتم ، اجازه بدید تا این برنامه ها رو تو همین سایت تا 2 الی 3 روز دیگه آپ می کنم .
بزودی فایل های لازم و لینک آموزش رو می ذارم ، البته هست ولی سعی می کنم یه جا جمع کنم .

یا حق

آخوند :46:

منتظر برنامه ميمونيم !

DJ_IT_110
11-08-2007, 14:13
همچــــنان منتظريم.........

akhoond
11-08-2007, 14:30
سلام .
پست اول ویرایش شد . . .
اگه سوالی داشتید من در خدمتم . . .

BioHazard
11-08-2007, 22:04
سلام
در مورد درایور دوربین
حتما باید برای K510 باشه که بعد از نصب مشکلی پیش نمیاد
مدیران خواهش میکنیم که تاپیک مهم بشه تا از باز کردن تاپیک های تکراری جلو گیری بشه (به امید خدا:20)

akhoond
11-08-2007, 22:24
بله درایور دوربین هم انداختم تنگش . . .
حل شد .
آره مدیران باید یه کاری بکنند تا دیگه پراکنده نشند . . . .
راستی یه مشت منوی خوشگل از توی همون سایت پیدا کردم ، منتها به انی سادگی ها دانلود نمیشه کرد ، من براتون یه جای دیگه آپ می کنم . . .
راستی ، فکر نکیند من خیلی بیشتر از شما بلدم ، من هم مثل شما هستم ، اگه کسی به مشکلی خورد ، بیاییم با همفکری هم حلش کنیم ، اگر نشد ، از با تجربه تر ها ، یا حتی از فرم های خارجی . . . هر چی که این کار ها رو باید از یه جا شروع کرد .

یا حق
آخوند

ashlee_m20
12-08-2007, 12:13
خیلی ممنون از اینکه اموزشش رو گذاشتی خیلی دنبالش بودم اخه من فقط با k750 کار کرده بودم و تو فروم جایی اموزشش رو ندیده بودم :11:

BioHazard
12-08-2007, 12:30
وقتی گوشی تون رو شناخت باید فقط و فقط از توی fs تغییرات رو اعمال کنید ، به من هم این جوری گفتند و من هم جرات نکردم که برم توی

سلام
چرا جرات نکردی ؟
برو توش هیچی نمیشه یک فایل هست بنام Memory که Flash گوشی هست میتونی ازش یک کپی یا یک Raw تهیه کنی (Raw برای پچ نویسی)

akhoond
12-08-2007, 12:37
سلام .
خواهش می کنم ، کاری نکردم که ، من هم از یه پدر آمرزیده ای تو یه فرم خارجی یاد گرفتم و دلم نیومد نامردی کنم و خودم تنها استفاده کنم :31::46:

ببنیم ، BioHazard عزیز ، شما رفتی تو flash ؟
راستش گفتم لابد یه دلیلی داشته که گفتن نروی دیگه . . .
حالا به چه درد می خوره ؟

saeed8769
12-08-2007, 14:01
برای k510 پچ هم وجود دارد؟

akhoond
12-08-2007, 14:26
راستش نمی دونم ، امروز وقت نمی کنم برم دنبالش ، فردا یا بعدا . . .
شما هم اگه می تونید ، یه سرچی بکنید ، راستی پچ اصلا به چه دردی می خوره و چی کار می کنه ؟

sajadblog.blogfa
12-08-2007, 15:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش نمی دونم ، امروز وقت نمی کنم برم دنبالش ، فردا یا بعدا . . .
شما هم اگه می تونید ، یه سرچی بکنید ، راستی پچ اصلا به چه دردی می خوره و چی کار می کنه ؟
پچ یک سری کارایی های جدید به گوشیت اضافه می کنه

Ali&G
12-08-2007, 16:25
دوستان فكر كنم لينك اموزش مشكل داره سايتش ميگه Invalid download link
چيكار كنم؟؟؟

akhoond
12-08-2007, 17:29
دوستان فكر كنم لينك اموزش مشكل داره سايتش ميگه Invalid download link
چيكار كنم؟؟؟

سلام .
ببخشید ، ممنون از این که گفتید ، درست شد . :46:

پچ یک سری کارایی های جدید به گوشیت اضافه می کنه

مثلا چه قابلیتهایی ؟

BioHazard
12-08-2007, 19:14
سلام .
خواهش می کنم ، کاری نکردم که ، من هم از یه پدر آمرزیده ای تو یه فرم خارجی یاد گرفتم و دلم نیومد نامردی کنم و خودم تنها استفاده کنم :31::46:

ببنیم ، BioHazard عزیز ، شما رفتی تو flash ؟
راستش گفتم لابد یه دلیلی داشته که گفتن نروی دیگه . . .
حالا به چه درد می خوره ؟

سلام
آره رفتم
وقتی گوشی رو هک میکنم و بعد از تغیراتی که دوست دارم رو انجام دادم ، برای ریختن فایل Reset میرم توی پوشه فلش و فایل Reset رو کپی میکنم و روی گوشی فلش میکنه

از اون فایل میشه یک Raw تهیه کرد و بعد با اون Raw پچ برای موبایل بنویسی
بری توش فقط یک فایل بنام Memory میبینی که فلش گوشی هست و فقط باید فایل های فلش رو اونجا کپی کنی

akhoond
12-08-2007, 20:31
ای ول ، چه جالب .
غیر از BioHazard ، فرد دیگه ای هم این کار رو کرده ؟
اصلا این فایل آموزشی به درد می خوره ؟ فایده ای داره ؟ اگه چیزی به ذهنتون می رسه ، بگید تا درست کنم . . .

BioHazard
13-08-2007, 10:49
ای ول ، چه جالب .
غیر از BioHazard ، فرد دیگه ای هم این کار رو کرده ؟
اصلا این فایل آموزشی به درد می خوره ؟ فایده ای داره ؟ اگه چیزی به ذهنتون می رسه ، بگید تا درست کنم . . .

آره بابا اکثرا اینکارو میکنن
چون از XS بیخطر تر هست
گوشی من حتی سریالش اصلی هست با Far هکش میکنم
از XS هم برای تبدیل یا فلش همین
خودم از DEVIL یاد گرفتم
کدوم فایل آموزشی؟

راستی یک نصیحت
از ورژن XS 1.2 استفاده کنید . اگه میخواین از XS 1.5 استفاده کنید ، این ورژن توی Vista فکر کنم خیلی بهتر کار کنه
یک نصیحت دیگه
اگه گوشیتون سریال چنجه با XS فایل Reset رو روی گوشی فلش نکنید
برای این کار
وقتی تغیراتتون رو با فار انجام دادید ، و بعد از اینکه Loader رو شات دان کردید ، دوباره فار رو بازکنید و به گوشی متصل بشید و بعد برید توی Flash و فایل Reset رو از پنچره سمت راست انتخاب کرده و کپی کنید
بعد خودش کار رو انجام میده

akhoond
13-08-2007, 21:41
آره بابا اکثرا اینکارو میکنن
چون از XS بیخطر تر هست
گوشی من حتی سریالش اصلی هست با Far هکش میکنم
از XS هم برای تبدیل یا فلش همین
خودم از DEVIL یاد گرفتم
کدوم فایل آموزشی؟

راستی یک نصیحت
از ورژن XS 1.2 استفاده کنید . اگه میخواین از XS 1.5 استفاده کنید ، این ورژن توی Vista فکر کنم خیلی بهتر کار کنه
یک نصیحت دیگه
اگه گوشیتون سریال چنجه با XS فایل Reset رو روی گوشی فلش نکنید
برای این کار
وقتی تغیراتتون رو با فار انجام دادید ، و بعد از اینکه Loader رو شات دان کردید ، دوباره فار رو بازکنید و به گوشی متصل بشید و بعد برید توی Flash و فایل Reset رو از پنچره سمت راست انتخاب کرده و کپی کنید
بعد خودش کار رو انجام میده

سلام .
منظورم همون فایلیه که توی اولین پست هست ؟ :20:
ضمنا من وقتی اول می رم توی flash یه ارور می ده و دیگه نمی تونم از برنامه استفاده کنم ، باید قطع کنم و دوباره وصل کنم ، برای همین عملا اصلا نمی تونم برم flash . . . ؟ :18:
راستی این فایل reset چی هست و به چه درد می خوره و برای چی هست ؟ :5:
:31:

BioHazard
13-08-2007, 23:06
سلام .
منظورم همون فایلیه که توی اولین پست هست ؟ :20:
ضمنا من وقتی اول می رم توی flash یه ارور می ده و دیگه نمی تونم از برنامه استفاده کنم ، باید قطع کنم و دوباره وصل کنم ، برای همین عملا اصلا نمی تونم برم flash . . . ؟ :18:
راستی این فایل reset چی هست و به چه درد می خوره و برای چی هست ؟ :5:
:31:

سلام
احتمالا لودر فایل Flash رو نداری اگه میتونی ارورش رو بنویسی
بعد این فایل Reset کارش اینه که فایل SSW (قفل شکن) رو از روی گوشی پاک میکنه و دیگه احتیاج به فلش مجدد Main نیست

akhoond
14-08-2007, 16:56
سلام دوستان .
چند تایی پچ برای کا 510 پیدا کردم ، اما چنگی به دل نمی زنند ، یعنی خیلی فرقی به حال گوشی تون نمی کنه ، یکی که سرعت عقب و جلو بردن فایل های صوتی و تصویری رو زیاد می کنه ، یک هم اجازه برنامه های جاوا رو پاک می کنه ، ولی سومی رو دقیقا نفهمیدم که چی کار می کنه . . .

اگر کسی بلده که پچ بنویسه ، چند تا پچ به درد بخور و کار راه بنداز بنویسه . . .

BioHazard
14-08-2007, 17:57
سلام دوستان .
چند تایی پچ برای کا 510 پیدا کردم ، اما چنگی به دل نمی زنند ، یعنی خیلی فرقی به حال گوشی تون نمی کنه ، یکی که سرعت عقب و جلو بردن فایل های صوتی و تصویری رو زیاد می کنه ، یک هم اجازه برنامه های جاوا رو پاک می کنه ، ولی سومی رو دقیقا نفهمیدم که چی کار می کنه . . .

اگر کسی بلده که پچ بنویسه ، چند تا پچ به درد بخور و کار راه بنداز بنویسه . . .
سلام
آخوند جان پچ نویسی رو شروع کردم و تونستم پچ رادیو رو آنالیز کنم (البته پچ های دیگه هم میشه ولی یک تیم میخواد)
برنامه نویسی ARM میخواد
اگه خدا بخواد شروع میکنم یک تاپیک جدا گانه میزنم
چون واقعا باید یک آموزش کامل از پایه داد که کاره یک نفر نیست :19:
در ضمن
پچ ها دودسته اند
پچ های منتقل کننده (که راحت و اسمبلی نمیخواد)
پچ هی کاربردی

akhoond
14-08-2007, 18:21
سلام .
اولا این که مگه میشه رادیو رو با پچ یه کاریش کرد ؟ مگه سخت افزار نمی خواد ؟ :41:
ثانیا شما یاد ما بده ، ما در خدمت شما هستیم . . . :46:

BioHazard
15-08-2007, 10:05
سلام .
اولا این که مگه میشه رادیو رو با پچ یه کاریش کرد ؟ مگه سخت افزار نمی خواد ؟ :41:
ثانیا شما یاد ما بده ، ما در خدمت شما هستیم . . . :46:
خوب آره
Radio Without Handsfree (کار کردن رادیو بدون هندسفری)
یاد دادن مشکلی نیست
یک فقره 40 یا 50 MB باید Download کنی

akhoond
15-08-2007, 10:14
خوب آره
Radio Without Handsfree (کار کردن رادیو بدون هندسفری)
یاد داده مشکلی نیست
یک فقره 40 یا 50 MB باید Download کنی

منظور من اینه که توی گوشی ام ( کا 510 ) باید یه سخت افزار داشته باشه ؟ :18:
پس با این احتساب میشه برای ساپورت wma هم یه کاری کرد ؟ :46:
من به اینترنت پرسرعت تو خونه دسترسی ندارم ، اما شهریور ماه ، محل کارم ، پر سرعت دارم ، پس لینک بده که dl کنم و یادم بدی . . . :8:

majid_mir57
15-08-2007, 10:32
من راجب هک چیزی نمی دونم اگه می شه یکی از شما کتابی اگه موجوده به من معرفی کنه می خوام هکر بشم

XGAME
15-08-2007, 12:44
سلام

من يه كا510 دارم ولي نميتونم با فار بهش وصل بشم
با كا 310 راحت ميتونم ولي با اين نميشه
مگه طريقه انجامه كارش با هم فرق داره؟
فقط 3 تا فايل Main و FS و SSW با هم فرق داره ديگه
درسته؟
كه اون 3 تا رو هم از اينترنت گرفتم
نسخه R4EA031
ولي وصل نميشه
البته يه بار شناختش
فقط همون يه بار
ولي هر كاري ميمنم ديگه وصل نميشه
در حالي كه كا 310 راحت وصل ميشه
تو اينجا گير ميكنه:
(عكس)

در ضمن كد IMEI يش رو هم دادم برام با باكس اورژينال كردن

تو رو خدا كمك كنين

XGAME
15-08-2007, 13:08
آقايون اينم شمارم
اگه خواستين كمك كنين
به اين شماره Sms بدين

ايرانسل دادم چون اگه ايرانسل داشته باشين مينونيم مجاني صحبت كنيم
خيلي ممنون

مام يه چيزايي بلديم
اگه كمكم كنين كارم درست شه از خجالتتون درميام

ممنون

Ali&G
16-08-2007, 14:52
با سلام خدمت تماميه دوستان
من يهk510i دارم و باروشي كه اقاي اخوند گفته بود اول فلش كردم بعد با فار منو مو عوض كردم بعد با ايكس اس
با فايلي كه گزاشته بود با حجم 20 مگابايت دوباره فلش كردم الان گوشيم روشن ميشه ولي ميگه اينسرت سيم
كارت حالا اقاي اخوند دليلش چيه لطفا راهنمايي كنيد كه من بايد چيكار كنم؟؟؟

BioHazard
16-08-2007, 15:36
با سلام خدمت تماميه دوستان
من يهk510i دارم و باروشي كه اقاي اخوند گفته بود اول فلش كردم بعد با فار منو مو عوض كردم بعد با ايكس اس
با فايلي كه گزاشته بود با حجم 20 مگابايت دوباره فلش كردم الان گوشيم روشن ميشه ولي ميگه اينسرت سيم
كارت حالا اقاي اخوند دليلش چيه لطفا راهنمايي كنيد كه من بايد چيكار كنم؟؟؟

عزیز چنج نبودی ؟؟؟؟؟
------------
آخوند جان لینک برنامه رو برات تا فردا (جمعه) PM میکنم

XGAME
16-08-2007, 15:58
آقا يكي جوابمو بده

بيو هازاد شما راهي بلد نيستي؟

آخوند جون شما چي؟

akhoond
16-08-2007, 17:00
سلام .
Ali&G عزیز ، بیو هازارد راست می گه ، چیزی هم که به ذهن من می سه ، غیر از این نیست ، سریال گوشیت اصلی بوده ؟ اگه نه نگران نباش ، اگه اشتباه نکنم ، با یه فلش باید درست بشه ، درسته بیو هازارد ؟

Ali&G عزیز ، با همون برنامه ای که من لینک گذاشتم این کار رو می کنی ؟ چون اون فار با لودرش هست ،
اما من این رو نمی دونم ، فکر کنم بری تو کلوب هک گوش ها بپرسی بهتر باشه ، اونجا از ارورهای فار بیشتر سر در می آرند .

بیوهازارد جان دستت درد نکنه ، من تا آخر هفته دیگه امتحان دارم ، اما بعدش شروع کنیم . . .ok ؟

Ali&G
16-08-2007, 21:37
سلام .
Ali&G عزیز ، بیو هازارد راست می گه ، چیزی هم که به ذهن من می سه ، غیر از این نیست ، سریال گوشیت اصلی بوده ؟ اگه نه نگران نباش ، اگه اشتباه نکنم ، با یه فلش باید درست بشه ، درسته بیو هازارد ؟

Ali&G عزیز ، با همون برنامه ای که من لینک گذاشتم این کار رو می کنی ؟ چون اون فار با لودرش هست ،
اما من این رو نمی دونم ، فکر کنم بری تو کلوب هک گوش ها بپرسی بهتر باشه ، اونجا از ارورهای فار بیشتر سر در می آرند .

بیوهازارد جان دستت درد نکنه ، من تا آخر هفته دیگه امتحان دارم ، اما بعدش شروع کنیم . . .ok ؟

اخوند جان و بيوهازارد جان از جفتتون بخاطر توجهتون تشكر ميكنم:11:
بله گوشيم سريال چنجي هست
امروز رفتم پيش يه موبايلي 5000 تومان گرفت گفت فلش كردم درست شده با تعجب زياد وقتي با گوشيم كار كردم
ديدم منو كه عوض كرده بودم هنوز همونه و اس ام اس هام هم پاك نشده در صورتي كه من فكر ميكردم اينا پاك
ميشه راستش اين منو كه گزاشتم ازمايشي بود و الان زياد ازش خوشم نمياد نميدونم بايد چيكار كنم از طرفي
اصلا دوست ندارم دوباره براي فلش پيش اين موبايلي ها برم از طرفي از منو كه روي گوشيمه خوشم نمياد
حالا دوتا سوال اول خودم ميتونم سريال گوشيمو عوض كنم؟؟؟
اگر گوشيمو به فار وصل كنم و برم و يه منو ي ديگه انتخاب كنم و برگردم به عقب و شاددان رو انتخواب كنم و گوشيمو
روشن كنم چي ميشه دو باره همون مشكل برام پيش مياد؟؟؟

BioHazard
16-08-2007, 21:39
سلام
XGAME جان تو عکس چیز خاصی نمیبینم ولی باز با آموزش آخوند جان یک باره دیگه سعی کن (تمام فایل ها رو هم از لینک های آخوند بگیر)
بعد اگه سریال گوشی Ali چنج بوده نباید با XS فلش کنه
میتونه با Far فلش کنه ولی پک کاستومایز میخواد که ندارم

akhoond
16-08-2007, 23:31
بیوهازارد جان اگه گوشی Ali&G رجیستر اصلی شده باشه که دیگه حله ؟
Ali&G جان یه چک کن اگه رجیستر اصلی شده باشه ، فکر نکنم مشکلی داشته باشه .
( مطمئن نیستم )

Ali&G
17-08-2007, 01:40
( مطمئن نیستم )

اقا شنيده بودم با باكس سريال گوشي رو عوض ميكنن ولي نشنيده بودم سريال خودش اصلي بشه راستي دوستان
نگفتين من در مورد منو چيكار كنم :41:

iman_s
17-08-2007, 05:24
برای فلش و هک میتونید از نرم افزار Setool2lite هم استفاده کنید.مخصوصا نصب پچ که خیلی راحته(البته پچ برای K510 یکی2 تا بیشتر ندیدم ولی به زودی بیشتر میشه)

akhoond
17-08-2007, 13:37
اقا شنيده بودم با باكس سريال گوشي رو عوض ميكنن ولي نشنيده بودم سريال خودش اصلي بشه راستي دوستان
نگفتين من در مورد منو چيكار كنم :41:

اگه گوشیت رجیستر نشده ، بده رجیستر کنن ، بعد می تونی منو شو عوض کنی :46:

Ali&G
17-08-2007, 15:05
اگه گوشیت رجیستر نشده ، بده رجیستر کنن ، بعد می تونی منو شو عوض کنی :46:

پس ميتوني بگي الان چرا من تونستم منو شو عوض كنم در صورتي كه هنوز سريال چنجي هست؟؟؟ولي با يك بار فلش كردن كه قبلا بهتون گفتم گوشيم درست شد؟؟؟

dragondragon
17-08-2007, 15:28
سلام
آقا ما ميخواستيم گوش شيطون كرهكر بشيم راستش اصلا هم حوصله بچه بازي و اي سوسول بازي كه فايل برا طرف بفرستيم يا از نرم افزار استفاده كنيم ندارم ميخوام يك هكر واقعا حرفه اي بشم حاظرم جورشم بكشم و هر هزينه اي كه داره بدم اهله مردم آذاري هم نيستم
خواهشا يكي كه واقعا حرفه اي هست راهنمايي دقيق بكنه خيلي برام مهمه
يا اگه كسي رو ميشناسيد كه واقعا سرش ميشه لطفا بهم معرفي كنيد. خواهشا ..خيلي مهمه برام ..تنها علاقه اي كه دارم همينه

akhoond
17-08-2007, 19:28
به ما هم این جوری گفته بودند .

Ali&G
17-08-2007, 21:50
به ما هم این جوری گفته بودند .

اگه با مني من اصلا متوجه منظورت نشدم اگه با من هم نيستي كار منو راه بنداز لطفا:11:

BioHazard
18-08-2007, 10:13
اخوند جان و بيوهازارد جان از جفتتون بخاطر توجهتون تشكر ميكنم:11:
بله گوشيم سريال چنجي هست
امروز رفتم پيش يه موبايلي 5000 تومان گرفت گفت فلش كردم درست شده با تعجب زياد وقتي با گوشيم كار كردم
ديدم منو كه عوض كرده بودم هنوز همونه و اس ام اس هام هم پاك نشده در صورتي كه من فكر ميكردم اينا پاك
ميشه راستش اين منو كه گزاشتم ازمايشي بود و الان زياد ازش خوشم نمياد نميدونم بايد چيكار كنم از طرفي
اصلا دوست ندارم دوباره براي فلش پيش اين موبايلي ها برم از طرفي از منو كه روي گوشيمه خوشم نمياد
حالا دوتا سوال اول خودم ميتونم سريال گوشيمو عوض كنم؟؟؟
اگر گوشيمو به فار وصل كنم و برم و يه منو ي ديگه انتخاب كنم و برگردم به عقب و شاددان رو انتخواب كنم و گوشيمو
سلام
علی خوب مشکلت حل شد دیگه اگه بازم چنجه با آموزش آخوند برو هکش کن

( مطمئن نیستم )

اگه سریال گوشی علی با سریال بدنه یکی باشه اصلیه و با XS هم میتونه هکش کنه وگرنه با آموزش خودت که با Far کار کردی همین
ولی فار خیلی راحت تره حتی گوشی های اصلی رو هم با فار هک میکنم

Ali&G
18-08-2007, 14:04
سلام
علی خوب مشکلت حل شد دیگه اگه بازم چنجه با آموزش آخوند برو هکش کن

اگه سریال گوشی علی با سریال بدنه یکی باشه اصلیه و با XS هم میتونه هکش کنه وگرنه با آموزش خودت که با Far کار کردی همین
ولی فار خیلی راحت تره حتی گوشی های اصلی رو هم با فار هک میکنم

عزيزم من ميخوام بدونم
درضمن گوشيه من سريال چنجي هست
راستي خودم ميتونم سريال گوشيمو عوض كنم؟؟؟

BioHazard
18-08-2007, 19:41
عزيزم من ميخوام بدونم
درضمن گوشيه من سريال چنجي هست
راستي خودم ميتونم سريال گوشيمو عوض كنم؟؟؟

به فار وصل کنی و بری منو رو عوض کنی و لودر رو خاموش کنی و فار رو ببندی و دوباره فار رو باز کنی و به گوشی کانکت شی و فایل Main مربوط به Frimware گوشیتو از طریق Far روی گوشی فلش کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد
بعد فکر نکنم طرف با باکس فلش کرده باشه احتمالا فایل Main رو دوباره با فار روی گوشیت فلش کرده که همه چیز سره جاشه (البته فکر کنم)

Ali&G
18-08-2007, 23:07
به فار وصل کنی و بری منو رو عوض کنی و لودر رو خاموش کنی و فار رو ببندی و دوباره فار رو باز کنی و به گوشی کانکت شی و فایل Main مربوط به Frimware گوشیتو از طریق Far روی گوشی فلش کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد
بعد فکر نکنم طرف با باکس فلش کرده باشه احتمالا فایل Main رو دوباره با فار روی گوشیت فلش کرده که همه چیز سره جاشه (البته فکر کنم)

ببخشيد اين باكس دقيقا چيه ؟؟؟
من شنيدم سريال گوشي رو فقط با اين باكس ميشه عوض كرد راستي نگفتي من خودم ميتونم سريال گوشيمو عوض كنم

BioHazard
19-08-2007, 09:08
ببخشيد اين باكس دقيقا چيه ؟؟؟
من شنيدم سريال گوشي رو فقط با اين باكس ميشه عوض كرد راستي نگفتي من خودم ميتونم سريال گوشيمو عوض كنم

باکس یک سخت افزار که یک فایل با پسوند DVT رو روی گوشی فلش میکنه و دوباره گوشی رو پروگرام میکنه (برگردوندن به حالت کارخونه ای) و سریال هم توی همین اتفاقات میشه عوض کرد
در مورد K750 یک آموزش دیدم برای عوض کردن سریال ولی K510 نه فکر نکنم باید باکس داشته باشی

akhoond
19-08-2007, 09:13
باکس یه سخت افزاره که حدود 150 تا 200 هزار تومان هم پولشه ، حالا برای عوض کردن این شماره حتما وجود این باکس لازمه ، یعنی شما نمی تونی ، اگه می خوای ، 200 تومان هزینه کن و برای خودتو رجیستر کن :41:
( ببخشید موقعی که پست می زدم ، پست بیوهازارد را ندیدم )

Ali&G
21-08-2007, 14:33
اقا شرمنده وقتتون رو مي گيرم ولي گوشي من از زماني كه بردم پيش اون مبايليه روزي دو سه بار ريست ميشه دستور چيه؟؟؟

akhoond
21-08-2007, 15:30
اقا شرمنده وقتتون رو مي گيرم ولي گوشي من از زماني كه بردم پيش اون مبايليه روزي دو سه بار ريست ميشه دستور چيه؟؟؟

نمی دونم . . . . :13:
اما من هم از وقتی که گوشیم رو هک کردم ، یه کوچولو با قبل فرق پیدا کرده . . :18:

BioHazard
21-08-2007, 17:32

ببر بهش بده :27: بگو اندفعه کلا با باکس فلش کنه
پول هم نباید بدی اگه خواستی نصف قیمت

hadi_mpo
26-08-2007, 09:43
دوستان من.
با برنامه SETOOL2LITE 1.07 میتونید به راحتی و در کمتر از یک دقیقه گوشیتون رو هک کنید.این برنامه به تنهایی کار XS +FAR + GSlide رو انجام میده.

در ضمن برای سریال چنجها هم کار راحتتره و فقط برای فول فلش کردن باید رجیستر اصلی باشید.
برای ریختن پچ و منو و افزایش اس ام اس و... نیازی به رجیستر اصلی نیست.
به زودی آموزششو قرار میدم.

راستی من ظرفیت اس ام اس کا510 رو که زیاد میکنم دیگه اس ام اس نمیاد و نمیفرسته.ایراد کارو کسی میدونه؟

akhoond
28-08-2007, 12:37
من هم مثل تو ام ،‌وقتي sms ام رو دستكاري مي كنم ،‌ديگه گوشي به فنا مي ره . . .
نمي دونم چرا ،‌فهميدي به ما هم بگو . . .

hadi_mpo
28-08-2007, 13:11
من هم مثل تو ام ،‌وقتي sms ام رو دستكاري مي كنم ،‌ديگه گوشي به فنا مي ره . . .
نمي دونم چرا ،‌فهميدي به ما هم بگو . . .
آخه کاریکه ما میکنیم مال کا750 هستش.

یکی از بچه ها میگفت اگه بعد از فلش main و قبل از روشن کردن گوشی اینکارو بکنیم درست میشه.

pouria007
29-08-2007, 12:00
ببخشید میشه از acoustic toshara1.6 برای k510 استفاده کنیم؟

pouria007
29-08-2007, 12:01
دوستان من.
با برنامه SETOOL2LITE 1.07 میتونید به راحتی و در کمتر از یک دقیقه گوشیتون رو هک کنید.این برنامه به تنهایی کار XS +FAR + GSlide رو انجام میده.

در ضمن برای سریال چنجها هم کار راحتتره و فقط برای فول فلش کردن باید رجیستر اصلی باشید.
برای ریختن پچ و منو و افزایش اس ام اس و... نیازی به رجیستر اصلی نیست.
به زودی آموزششو قرار میدم.

این برنامه تا حالا شونصد بار معرفی شده دوست عزیز

avril
29-08-2007, 16:17
من میخام ببینم روی k510 شماره ای که دارم هست یا نه
واضح تر بگیم میخام از وجود یه شماره رو اون مطلع شم
راحت ترین راه رو بگین
ممنون میشم

hadi_mpo
01-09-2007, 09:55
این برنامه تا حالا شونصد بار معرفی شده دوست عزیز
میدونم دوست عزیز ولی آدم وقتی میبینه برای هک رفقا دارن آموزش فار و xs به یک مبتدی میدن،چی بگه؟

استفاده از فار و xs برای یک مبتدی حماقتی بیش نیست. امامSE(ع)

akhoond
01-09-2007, 11:12
من میخام ببینم روی k510 شماره ای که دارم هست یا نه
واضح تر بگیم میخام از وجود یه شماره رو اون مطلع شم
راحت ترین راه رو بگین
ممنون میشم

سلام .
شرمنده ، ولی که من از سوالتون چیزی نفمیدم .
بشتر توضیح بده ، شماره چی رو ببینی هست ؟ :18:

avril
01-09-2007, 20:04
ببین شماره های زیادی تو اون گوشی هست یعنی شماره زیاد داره من وقت اینو ندارم که چک کنم فکر کن میخام ببینم شماره منو سیو کرده یا نه
میخام خیلی سریع این کارو بکنم
ممنون ازت

iman_s
02-09-2007, 01:10
یکبار شماره ای رو که میخوای بگیر.اگه بالای شماره اسمی نوشته بود یعنی در گوشی ذخیره شده وگرنه که در گوشی نیستش.

avril
02-09-2007, 01:15
خوب نمیخام بفهمه گوشیش دست من بوده من هم باهاش شماره گرفتم

akhoond
02-09-2007, 20:26
بعد شماره ای رو که گرفتی از روی گوشی پاک کن ، اگه سیو شده بود ، که هم سیو شده رو پاک کن ، هم شماره dialed شده رو ، اگر هم که سیو نشده بوده ، فقط شماره dialed شده رو پاک کن .
ok ؟

Mahdi_P30
03-09-2007, 20:13
ببخشید میشه از acoustic toshara1.6 برای k510 استفاده کنیم؟
برا من شد ، البته بلندی صدا تقویت شد ولی به نظر من خیلی تو ولوم بالا کیفیت نداره!

avril
04-09-2007, 01:05
akhoond ممنون ازت
راه بهتری نیست مثلا من بلوتوسم روشن باشه اون هم همینطور بعد با یه برنامه این کارو بکنم
البته نمیخام گوشیش مورد پیدا کنه
بدون دردسر و تر و تمیز
:20::20:

akhoond
04-09-2007, 11:54
سلام .
یه برنامه های هک گوشی با بلوتوث بود ، من خودم ازش استفاده نکردم ، اما فکر کنم بشه .
دقیق نمی دونم ، چون می گم خودم تست نکردم . . .
ولی امتحان کن .

pouria007
04-09-2007, 14:23
برا من شد ، البته بلندی صدا تقویت شد ولی به نظر من خیلی تو ولوم بالا کیفیت نداره!

پس من برم بریزم؟

Mahdi_P30
04-09-2007, 19:51
پس من برم بریزم؟
من مسئولیت به عهده نمی گیرم
اگه با برنامه se tool2 lite هک کنی خیلی بهتره ، من با این برنامه هر کار می خوام رو گوشیم انجام میدم
به نظرم این درایور برا 510 تو ولوم بالا خش میده صدای زنگ و مسیج رو هم بالا میبره ، به نظرم برای 510 سنگینه
البته افزایش ظرفیت مسیج هم با این برنامه امکان پذیره ولی تا 200 تا بیشتر زیاد نمیشه یعنی از 172 میره به 200

pouria007
06-09-2007, 15:26
من مسئولیت به عهده نمی گیرم
اگه با برنامه se tool2 lite هک کنی خیلی بهتره ، من با این برنامه هر کار می خوام رو گوشیم انجام میدم
به نظرم این درایور برا 510 تو ولوم بالا خش میده صدای زنگ و مسیج رو هم بالا میبره ، به نظرم برای 510 سنگینه
البته افزایش ظرفیت مسیج هم با این برنامه امکان پذیره ولی تا 200 تا بیشتر زیاد نمیشه یعنی از 172 میره به 200

حالا آکوستیکی چیزی بزار برا افزایش صدا تا با همین settol2 استفاده کنیم

arash66_2m
07-09-2007, 07:20
با عرض سلام.
من با برنامه setool2lite هر کاری کردم نتونستم کاری بکنم.تقریبا 30 دقیقه گذاشتم کارشو بکنه ولی یه اثراتی گذاشت تو گوشی من منظورم منو است. ولی با کدوم برنامه راحت تر و زودتر می تونم کارم رو راه بیندازم.تمامی آموزش ها و لینک های دانلود شماها الان من دارم از نظر نداشتن این و آن برنامه تقریبا مشکلی ندارم.

iman_s
08-09-2007, 04:04
میشه بگی چیکار کردی؟؟؟

Mahdi_P30
08-09-2007, 20:18
میشه بگی چیکار کردی؟؟؟
همون کاری که تو آموزش فار هست
ولی فایده نداره:
اولا 22 تا به ظرفیت اضافه میشه ، ثانیا اس ام اس ها گم میشه
که من اصلا توصیه نمیکنم

hadi12
09-09-2007, 17:36
k510 cid50 رو چگونه با setool فلش كنم چون وقتي وصل ميشه ارور ميده وcid رو نميشناسه.

iman_s
10-09-2007, 03:51
کدوم ورژن برنامه؟ جدیدترینش 1.08 هستش. یک امتحان کن.

arash66_2m
16-09-2007, 17:56
k510 cid50 رو چگونه با setool فلش كنم چون وقتي وصل ميشه ارور ميده وcid رو نميشناسه.

راستی این مشکل واسه من هم اتفاق میفته اگه کسی می تونه کمک کنه ممنون میشم.

hessam123
06-10-2007, 13:33
من که کاملا گیج شدم...
من فقط میخوام منوی گوشیم رو عوض کنم.
کسی هست بتونه برام اینکارو بکنه؟!
ممنونش میشم

arash66_2m
06-10-2007, 16:45
من که کاملا گیج شدم...
من فقط میخوام منوی گوشیم رو عوض کنم.
کسی هست بتونه برام اینکارو بکنه؟!
ممنونش میشم

من هم می خوام اگه کسی هستش واسه ما این کرو بکنه!!!

meisam317
06-10-2007, 21:20
منم گوشی ام K510 ببینیم می تونم هکش کنم یا نه

meisam317
06-10-2007, 21:44
منم گوشی ام همینه امتحان میکنم ببینم چطوریاست .

meisam317
09-10-2007, 12:48
k510 اگه مموری داشت واقعا گوشی ایده ال میشد

mohsen_djd2
17-10-2007, 18:59
سلام بچه های عزیز
من k510 گرفتم که یه فیلم اسپایدرمن3 با چند تا عکس روشه که پاک نمیشن
حالا چطوری اونا رو پاک کنم
ممنون

mehran_h84
27-10-2007, 08:19
سلام . :31:
این فایل آموزشی که شامل همه چی است . :8:

همه چیز کاملا واضحه باز هم اگه براتون چیزی مبهمه یا اگه سوالی داشتید من در خدمتم :11:

میشه این فایل آموزشی رو یه جای دیگه آپلود کنی. مدام ارور میده بیشتر از ده بار دانلود کردم.

akhoond
11-11-2007, 22:26
سلام دوست من . :10:
ببخشید اگه دیر به دیر سر می زنم :13: واقعا شرمند ه ام :11: اگه یه پی ام می دادی ، زود تر متوجه می شدم . :46:
این هم لینک ، پست اول هم ادیت شد :

سوالی بود در خدمتم ( پی ام بذار ، ماکسیمم یکی _ دو روزه جواب میدم ، اما به این تاپیک دیر به دیر شاید سر بزنم .)

arash66_2m
16-11-2007, 06:21
سلام.
من گوشی خودم رو با Xs++ فلش کردم دیگه روشن نمیشه چیکار کنم در ضمن من بیرون ببر نیستم.....

akhoond
17-11-2007, 15:58
البته من خیلی حرفه ای نیستم ، اما سعی می کنم کمکت کنم . مدل گوشی ات چیه ؟
( بهتره با devil هم صحبت کنی ، اون ختم )
راستی من هم یه بار این مشکل پیش اومد ، یه بار دیگه فلش کن ، ببین چی میشه ؟

arash66_2m
18-11-2007, 07:23
البته من خیلی حرفه ای نیستم ، اما سعی می کنم کمکت کنم . مدل گوشی ات چیه ؟
راستی من هم یه بار این مشکل پیش اومد ، یه بار دیگه فلش کن ، ببین چی میشه ؟

گوشی من k510i هستش.......
چی رو فلش کنم و چطوری(یعنی پچ و . چیزی باید اونو فلش کنم......)
ممنون میشم....

arash66_2m
19-11-2007, 07:00
من نتونستم این شخص رو پیدا کنم یه نشانی بدید به من....
گوشی من اصلا روشن نمیشه چیکار کنم روشن بشه خواهش می کنم کمکم کنید.......

akhoond
19-11-2007, 20:21
سلام ببخشید که دیر اومدم .
ببین اون فایل هایی که رو که گفتم اول تاپیک گرفتی ؟ فایل آموزشی رو هم خوندی ؟ ( اگه آره . . . ) :
با فایل فلش ( K510_p3k_dcu.49R.ssw ) اول گوشی تو فلش کن ، بعدش فایل فریم ور ( K510_R4EA031_MAIN_GENERIC_RED49.mbn ) رو بریز رو گوشی ات .
این هم id دویل هستش : D E V I L
این هم لینک اش :
با اون هم مشورت کن ، اما فکر کنم اگه این کاری رو که گفتم بکنی ، حله .
بهم خبر بده . . .
یا حق

R@R#M@N
19-11-2007, 21:53
كل 9 صفحه رو ديدم
يه آكوستيك واسه ك510 معرفي نكرديد
ببينم چه ميكنيد !!!

arash66_2m
20-11-2007, 06:45
سلام ببخشید که دیر اومدم .
ببین اون فایل هایی که رو که گفتم اول تاپیک گرفتی ؟ فایل آموزشی رو هم خوندی ؟ ( اگه آره . . . ) :
با فایل فلش ( K510_p3k_dcu.49R.ssw ) اول گوشی تو فلش کن ، بعدش فایل فریم ور ( K510_R4EA031_MAIN_GENERIC_RED49.mbn ) رو بریز رو گوشی ات .
این هم id دویل هستش : D E V I L
این هم لینک اش :
با اون هم مشورت کن ، اما فکر کنم اگه این کاری رو که گفتم بکنی ، حله .
بهم خبر بده . . .
یا حق

امتحان میکنم..... با چه برنامه ی setool2lite دیگه......
گوشی من اصلا روشن نمیشه یه برنامه ی باید باشه که وسط بایستی گوشی منو روشنش کنه(مگه نه)

akhoond
20-11-2007, 09:28
آرش جان ، این جوری بخای پیش بری که گوشی ات به فنا می ره ، کامل اون pdf رو بخون ، تا نخوندی ، دست بهش نزن .

arash66_2m
21-11-2007, 05:37
آرش جان ، این جوری بخای پیش بری که گوشی ات به فنا می ره ، کامل اون pdf رو بخون ، تا نخوندی ، دست بهش نزن .

بابام من اونو خوندم اون واسه فلش گوشی هستش آخه مسئله این جاست که گوشی من روشن نمیشه؟چیکار کنم....

akhoond
21-11-2007, 21:19
ای با با . . .
دوست من گفتم که یه بار فلش کن ، برای من هم موقع هک اش یه بار همی جوری شد ، روشن نمی شد ، کامل فلش کردم ، درست شد .
ضمنا به دویل گفتی ؟

arash66_2m
22-11-2007, 06:42
ای با با . . .
دوست من گفتم که یه بار فلش کن ، برای من هم موقع هک اش یه بار همی جوری شد ، روشن نمی شد ، کامل فلش کردم ، درست شد .
ضمنا به دویل گفتی ؟

چه فایلی رو فلش کنم.اونو بگید......و با چه نرم افزاری؟؟؟Setool2lite?

akhoond
22-11-2007, 09:57
راستش با Setool2lite هم احتمالا باید بشه ، اما من بلد نیستم . . . .
من این جوری بلدم :
با برنامه xs++ اول فایل K510_p3k_dcu.49R.ssw را رو گوشی ات بریز ، بعد هم فریمور جدید رو ، K510_R4EA031_MAIN_GENERIC_RED49.mbn بریز رو گوشی ات .
نگفتی به دویل گفتی یا نه . . . ؟
( بهتره اول به اون بگی ، بعد دست به کار بشی )

arash66_2m
23-11-2007, 06:49
راستش با Setool2lite هم احتمالا باید بشه ، اما من بلد نیستم . . . .
من این جوری بلدم :
با برنامه xs++ اول فایل K510_p3k_dcu.49R.ssw را رو گوشی ات بریز ، بعد هم فریمور جدید رو ، K510_R4EA031_MAIN_GENERIC_RED49.mbn بریز رو گوشی ات .
نگفتی به دویل گفتی یا نه . . . ؟
( بهتره اول به اون بگی ، بعد دست به کار بشی )

گفتم ولی هنوزی جوابی نداده.....

akhoond
23-11-2007, 12:35
برو تو تاپیک هک براش پست بزن ، اونجا رو دیگه حتما جواب میده . . .
راستی داشتی چی کار می کردی که دیگه روشن نشد ؟ داشتی کاری می کردی ؟ ( هک ، پچ و . . . )

arash66_2m
23-11-2007, 15:51
برو تو تاپیک هک براش پست بزن ، اونجا رو دیگه حتما جواب میده . . .
راستی داشتی چی کار می کردی که دیگه روشن نشد ؟ داشتی کاری می کردی ؟ ( هک ، پچ و . . . )

داشتم پچ تبدیل 3gp به mp4 رو add میکردم با برنامه.Phone-XS V2.01 Beta فلش میکردم...وقتی نشد وسط کار قطعش کردم بعدش هم روشن نشد...؟؟؟؟چیکار کنم.

mostafa_khan
23-11-2007, 16:58
سوال نداره...گوشی وقتی روشن نمیشه بهترین حالتش اینه که مشکل نرم افزاری داره و با فلش درست میشه
با ستول فلش کن...بلدی دیگه(اموزشش رو که میدونی دیگه کجاست)
بعد 5 دقیقه گوشیت روشن میشه اشالله...

arash66_2m
23-11-2007, 21:16
سوال نداره...گوشی وقتی روشن نمیشه بهترین حالتش اینه که مشکل نرم افزاری داره و با فلش درست میشه
با ستول فلش کن...بلدی دیگه(اموزشش رو که میدونی دیگه کجاست)
بعد 5 دقیقه گوشیت روشن میشه اشالله...

چی رو فلش کنم همین طوری در برنامه setool2lite دگمه فلش رو بزنم و بد از این که تموم شد گوشی ام روشن میشه؟
آره آموزش رو کاملا بلدم ولی این که چطوری گوشی ام خاموش هستش یه کاری بکنم روشن بشه رو بلد نیستم.
در ضمن اون پنچ دقیقه ی رو که گفتی منظورت چی هستش........
یعنی 5 دقیقه به گوشی دست نزنم و از کابل هم بعد از تمام شدن کار جدا نکنم بمونم روشن بشه؟؟؟آره......
کمک کنید.........

R@R#M@N
23-11-2007, 22:29
بابا پچي . آكوستيكي و... چيزي واسه اين گوشي وجود نداره
يه لينك دانلودي چيزي بدين ديگه

vahidsport
24-11-2007, 21:36
سلام .من یکی از دوستام تازه یه k510 گرفته که به من گفت برو صدای اینو زیاد کن .موقعی که من خواستم گوشی رو به setool2lite وصل کنم با این پیغام روبه رو شدم.اگه کسی مشکل رو می دونه بی زحمت به من کمک کنه ،ممنون میشم. (یه w810 هم همین مشکل رو داشت)
usb رو نسب کردم k750 w810 w700 k310 اینارو هم هک کردم ولی این دوتا گوشی نمیشه که نمیشه.

welcome to setool2 lite edition v 1.07
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51, DB2020 CID49/51/52
Loaded 51 flash descriptors
ChipID:8040,EMP protocol:0301
NEW SECURITY MODEL DETECTED
PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
FLASH CID detected:50
Speed:921600
err: 32 (30)
loader header not accepted
Can't load id loader !
Elapsed:41 secs.

akhoond
24-11-2007, 22:10
بابا پچي . آكوستيكي و... چيزي واسه اين گوشي وجود نداره
يه لينك دانلودي چيزي بدين ديگه

سلام .
حق با شماست دوست من ، خیلی سرم شلوغه تو این چند وقته ، به بزرگی خودتون ببخشید :11:
این پچها رو ببینید ، شاید به دردتون بخوره ، اگه تکراری اند ببخشید .

این ها رو هم ببین :

این جا رو دیدید ؟

این جا هم بد نیست ، برای من فیلتره :

سلام .من یکی از دوستام تازه یه k510 گرفته که به من گفت برو صدای اینو زیاد کن .موقعی که من خواستم گوشی رو به setool2lite وصل کنم با این پیغام روبه رو شدم.اگه کسی مشکل رو می دونه بی زحمت به من کمک کنه ،ممنون میشم. (یه w810 هم همین مشکل رو داشت)
usb رو نسب کردم k750 w810 w700 k310 اینارو هم هک کردم ولی این دوتا گوشی نمیشه که نمیشه.

welcome to setool2 lite edition v 1.07
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51, DB2020 CID49/51/52
Loaded 51 flash descriptors
ChipID:8040,EMP protocol:0301
NEW SECURITY MODEL DETECTED
PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
FLASH CID detected:50
Speed:921600
err: 32 (30)
loader header not accepted
Can't load id loader !
Elapsed:41 secs.

من فقط با setool2lite پچ نصب کردم ، بقیه کار هامو با xs می کنم ، شرمنده . . .

R@R#M@N
25-11-2007, 16:21
سلام .
حق با شماست دوست من ، خیلی سرم شلوغه تو این چند وقته ، به بزرگی خودتون ببخشید
این پچها رو ببینید ، شاید به دردتون بخوره ، اگه تکراری اند ببخشید .

داداش دمت خيلي خيلي گرم
راستي داداش آكوستيك خوب واسه ك510 سراغ نداري ؟؟ (بيشتر صداي اسپيكر رو زياد كنه)
آكوستيك هاي ك750 يا دبليو 800 يا 810 بهش نميخوره ؟؟؟

amirse
26-11-2007, 05:50
من اکوستیک toshora v6 رو زدم خوب جواب داد؟

R@R#M@N
26-11-2007, 13:10
من اکوستیک toshora v6 رو زدم خوب جواب داد؟
الان سوال پرسيدي ؟؟؟

akhoond
26-11-2007, 20:35
چطور ممکنه ، پچ و برنامه و آکوستیک و این جور مسخره بازی ها باید مختص اون گوشی نوشته شده باشه . . . ؟
من آکوستیک سراغ ندارم ، اما یه سرچی می کنم و نتیجه رو می گم . . .

mehran_h84
29-11-2007, 01:55
دوستان این روش تست شده و کاملا بدون دردسر
1-در این روش باید از سی تولز استفاده کنید.
2-فایل آکوستیک را از حالت فشرده خارج نکنید(باید همینطوری و در حالت زیپ شده به سی تولز معرفیش کنید)
3-یک فایل آکوستیک مشتی هم گذاشتم که خودم تست کردم مطمئنم راضی میشین

فایل آکوستیک:

روش:

mehran_h84
29-11-2007, 02:00
و اما یه مشکل کوچولو برای من بوجود اومد با روش قدیمی
اونم اینه که من گوشی رو دفعه اول با همین روشی که معرفی کردم صداشو بالا بردم،برای بار دوم به خاطر دسترسی به منو و لایوت و سایر قسمتها از روش قدیمی وارد شدم اما بعد از فلش کردن (یعنی مرحله آخر) گوشی به فارسی این خطا رو داد : لطفا sim درست را وارد کنید.
چند بار دیگر هم فلش کردم اما باز هم خطا دا با این مضمون:
Configuration error.please cotact your network operator or service center
و آخرین خطا:
insert correct sim card
حالا از دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟

akhoond
30-11-2007, 11:01
سلام
من یه 3 _ 4 روزی تلفن ام قطع بود ، نشد این چند وقته On بشم ، ببخشید . . .
آقا مهران راستش من با سی تولز خیلی حال نمی کنم ، برای همین فقط برای پچ استفاده می کنم و برای آکوستیک و بقیه کارها استفاده نمی کنم . . . .
اما در باره مشکلی که به وجود آمده ، در اولین جواب باید بگم که فلش کن ، اما می گی فلش هم کردی ، این جوری به نظر می آید مشکل از طرف گوشی ات شاید نباشه ، sim کارت رو عوض کن ، شاید سیم ات سوخته باشه ( شاید ، ممکنه دیگه ) اما اگه مشکل از سیم کارتت نباشه ، مشکل بر می گرده به گوشی ات ، فلش هم که کردی !!!! ؟؟؟؟
الآن چیزی به ذهنم نمی رسه ، باز هم فکر می کنم ، اما اگه مشکل ات برطرف نشد ، رحت ترین راه ، و مطمئن ترین راه اینه که بدی با باکس برات فلش کنن .
بهم خبر بده ، ببین مشکل از سیم ات بوده یا نه ، من هم بهت خبر می دم . . .

یاحق

mehran_h84
30-11-2007, 11:51
سلام
مرسی که اومدی
مشکل از سیم کارت هم نیست آخه با همون سیم کارت روی یک گوشی دیگه دارم استفاده میکنم مشکل نداره
ببین میتونی فایل fs همین main رو برام آپلود کنی ممنون میشم
میدونی من تازه کار نیستم اما تابحال به همچین موردی نخوردم .خیلی از ارورها رو رد کردم اما این جدیده.
حالا اگه fs بدی فول فلشش میکنم شاید درست شه.
لامصب سریال چنج هم هست، این دردسره

akhoond
30-11-2007, 19:52
سلام .:5:
کاری نکردم که ، من که از تو خیلی تازه کار ترم ، کمکی هم که از دستم بر نمی آید . . . :13:
رو چشمم ، فقط بگو که چجوری این fs رو save کنم ؟ از توی فار باید این کار رو انجام بدم ؟ یه توضیحکی بده ، به قول خودن من تازه کار ام . . .:12: :11:

mehran_h84
01-12-2007, 00:03
میدونی یه fs گیر آوردم که کار منو راه انداخت ..
مرسی

akhoond
01-12-2007, 12:25
میدونی یه fs گیر آوردم که کار منو راه انداخت ..
مرسی

حداقل بگو چجوری این کار رو میکنی ؟ هم fs گرفتن ، هم چجوری اعمال کردنش . . یاد ما هم بده ، ثواب داره . . . :31:

arash66_2m
01-12-2007, 16:46
من چطوری گوشی ام رو به کامپیوتر بشناسانم؟یعنی وقتی کابل رو به گامپیوتر وصل می کنم کامپیوتر موبایل k510i منو نمیشناسه!
چیکار کنم.
سی دی K510i رو هم ندارم......

mehran_h84
02-12-2007, 19:00
من چطوری گوشی ام رو به کامپیوتر بشناسانم؟یعنی وقتی کابل رو به گامپیوتر وصل می کنم کامپیوتر موبایل k510i منو نمیشناسه!
چیکار کنم.
سی دی K510i رو هم ندارم......

از این آدرس دانلود کن:

mehran_h84
02-12-2007, 19:05
حداقل بگو چجوری این کار رو میکنی ؟ هم fs گرفتن ، هم چجوری اعمال کردنش . . یاد ما هم بده ، ثواب داره . . . :31:

اون فایل رو که از اینترنت گرفتم .
اما با سیتول هم میشه که شما خوشت نمیاد.
اعمال کردنش رو هم که هم با سیتول میشه هم با XS++
در XS++ اون فیلد رو که فلش رو انتخاب میکنی زیرش یه فیلد دیگه هست .. از اونجا fs رو انتخاب میکنی
اینکار برای فول فلش کردن هر گوشی به کار میره

mehran_h84
04-12-2007, 05:42
اینم یک منوی زیبا برای این مدل گوشی.
این فایل زیپ رو میتونید بدون اینکه از زیپ خارجش کنید با سیتول به گوشی انتقال بدید
ویا بازش کنید و با far انتقال بدید
البته من setool2lite رو پیشنهاد میکنم

لینک دانلود:

akhoond
05-12-2007, 18:38
ای ول قشنگ بود ، باز هم داری ؟ رو کن . . .

msa d820
09-04-2008, 12:42
عزیز میشه با setool2lite رو آموزش بدی مرسی به طور کامل و چند دقیقه طول می کشه و چه پیغامی آخر می ده

Hadi King
09-04-2008, 13:25
عزیز میشه با setool2lite رو آموزش بدی مرسی به طور کامل و چند دقیقه طول می کشه و چه پیغامی آخر می ده

اينم تايپك هك k750 به w800 هستش هر كاري كه اونجا گفتن به k510 انجام بده....مثل عوض كردن طرح منو ..بلندي صدا...و كاراي ديگه:11:

موفق باشيد!:40:

Hadi King
09-04-2008, 13:35
سلام
مرسی که اومدی
مشکل از سیم کارت هم نیست آخه با همون سیم کارت روی یک گوشی دیگه دارم استفاده میکنم مشکل نداره
ببین میتونی فایل fs همین main رو برام آپلود کنی ممنون میشم
میدونی من تازه کار نیستم اما تابحال به همچین موردی نخوردم .خیلی از ارورها رو رد کردم اما این جدیده.
حالا اگه fs بدی فول فلشش میکنم شاید درست شه.
لامصب سریال چنج هم هست، این دردسره
main

fs

و اما یه مشکل کوچولو برای من بوجود اومد با روش قدیمی
اونم اینه که من گوشی رو دفعه اول با همین روشی که معرفی کردم صداشو بالا بردم،برای بار دوم به خاطر دسترسی به منو و لایوت و سایر قسمتها از روش قدیمی وارد شدم اما بعد از فلش کردن (یعنی مرحله آخر) گوشی به فارسی این خطا رو داد : لطفا sim درست را وارد کنید.
چند بار دیگر هم فلش کردم اما باز هم خطا دا با این مضمون:
Configuration error.please cotact your network operator or service center
و آخرین خطا:
insert correct sim card
حالا از دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟

مشكلت اينه كه كاستومايز رو گوشي نصب نكردي يه بار كاستومايز رو فلش كن درست ميشه:11:

Mehdi.7600
10-04-2008, 15:42
سلام عزیزان. دوستم گوشی K510 داره. چند تا بازی از طریق بلوتوث گرفته حالا گوشیش دیگه روشن نمیشه!
باطری رو هم در آوردم و جا زدم درست نشده. باید چیکار کنم؟

Hadi King
10-04-2008, 16:35
سلام عزیزان. دوستم گوشی K510 داره. چند تا بازی از طریق بلوتوث گرفته حالا گوشیش دیگه روشن نمیشه!
باطری رو هم در آوردم و جا زدم درست نشده. باید چیکار کنم؟

دوست عزيز فلشش به هم خورده k510 همينجوري اگه در مورد هك ميدوني كه خودت برو فايل main رو رو گوشي فلش كن درست ميشه.....
با برنامه setool2lt