PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب xp

MasterData
04-09-2005, 17:45
سلام
من قبلا روي سيستم xp داشتم اما بعد از يه مدتي به محض اينكه ويندوز بالا مي اومد ريست مي شد
ويندوز رو پاك كردم تا دوباره نصب كنم اما در مرحله اي كه بايد كامپوننتها رو نصب و رجيستر كنه دوباره سيستم ريست ميشه
فكر مي كنم مشكل از ram باشه ؛ در ضمن ويندوز me هم دارم كه بدون مشكل كار ميكنه
كسي اگه ميتوه راهنمايي كنه ممنون ميشم

Lord_theOne
04-09-2005, 19:52
فن CPU را چک کن احتمال زیاد از فن CPU است ببین دمایش چند باید زیره 50 درجه باشد اگر بالای 50 درجه بود اشکال از فن است فن را چک کن و گزارش بده

moslem.b
04-09-2005, 21:26
من وقتی میخواستم ویندوز نصب کنم دستگاهم قفل می کرد

دوستم هم وقتی ویندوز نصب می کرد وسطا کار ارور میداد

هر دوتا مون مشکلمون از مادربورد بود اگه دما رو چک کردی دیدی پایینه دیگه بدون
که ... البته امیدوارم همچین مشکلی نداشته باشی
راستی یادم رفت بگم رو دوتا دستگاه با زحمت تونستیم ویندوز me نصب کنیم تازه ویندوز هم کار میکرد

patal
05-09-2005, 00:45
MasterData جون, سلام

براي اينكه دوستان بتونند، بهتر كمكت كنند، جزئيات بيشتري از مشكلت بنويس. (مشخصات كامل سيستمت، نوع Windows و ...)

البته MasterData جون, اگه توي همينجا يه search كني، من، مطمئنم كه مشكلت حل مي شه؛ براي اينكه يادم قبلا براي چندين بار اين مشكل [مطرح] و [حل] شده.

خوش باشي،
©م.م.©

MasterData
06-09-2005, 12:22
سلام
از دوستاي عزيز كه راهنمايي كردن ممنون
سيستم من پنتيوم 2 سلرون ؛ مادربرد MSI ؛ رم 256 هست
در ضمن دماي سي پي يو نهايتا به 35 درجه ميرسه
فن مادربرد هم خيلي خوب كار ميگنه
ويندوز me هم كه نصب كردم خيلي راحت كار ميكنه
قبلا xp داشتم اما وسط كار ريست ميكرد و كم كم اين كار خيلي زياد شد تا حدي كه به محض بالا اومدن ويندوز ريست ميشد
الان هم اصلا xp نمي تونم نصب كنم

Lord_theOne
06-09-2005, 17:52
کامپیوتر شما پنتیوم 2 است :idea:
فکر نکنم قدرتشو داشته باشه که بخواد اکس پی روش نصب کنی

hajHasan
06-09-2005, 18:19
سيستمتون به زور ايكس پي رو اجرا ميكنه اما اينكه دليل اين مشكلتان به ضعف سيستم مربوط باشه شك دارم. من همين مشكل را روي 2 دستگاه مختلف داشتم و هر دو هم مربوط به مديريت منابع توسط سيستم عامل مربوط ميشد.
تو يكي از دستگاهها ، با تعويض كارت گرافيك ، مشكل حل شد( همين كارت روي دستگاه ديگر بدون مشكل كار كرد ) اما در دستگاه ديگر مجبور شدم پورت USB را در بيوس غير فعال كنم. در ضمن بد نيست تنظيمات رم در بيوس را يه چك كنيد. يه سري تنظيمات هست كه در سريعتر كار كردن رم موثرند. آنها را بايد در حالت پايين قرار دهيد. گر چه سرعت سيستم مقداري كاهش پيدا مي كند اما كمتر هنگ مي كند.