PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای ایمیج گرفتن از Dvd

resident
10-08-2007, 21:26
سلام.
دوستان یه برنامه برای ایمیج گرفتن از Dvd می خوام؟ من می خوام از بازی های Ps2 ام هم ایمیج بگیرم روی هارد و برای همین می خوام برنامه ای رو معرفی کنید که ارزشش رو داشته باشه. (البته فکر نمی کنم برای این برنامه ها ایمیج گرفتن از Dvd های عادی و Ps2 فرقی داشته باشه)

ممنون

javad_raouf_danger
10-08-2007, 22:52
من با CloneCD 5.0.2.2 Final این کارو به راحتی انجام می دم چند دقیقه صبر کن واست آپلودش کنم

javad_raouf_danger
10-08-2007, 23:05
خوب شد آپلودش نکردم اینجا جدیدترشو پیدا کردم
SlySoft CloneCD 5.3.0.2

تاپیک مربوطه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببین برو اینو از اونجا دانلود کن بعد از خارج کردن از حالت فشرده باید توش یک قسمت دیگه هم برای نصب داشته باشه که مال اجرای فایل ایمیج هستش اگه نداشت بگو تا اونو واست آپلود کنم

من موندم clone dvd رو واسه چی ساختند وقتی با clone cd هم می شه از این کارا کرد
بای

resident
11-08-2007, 12:05
خوب شد آپلودش نکردم اینجا جدیدترشو پیدا کردم
SlySoft CloneCD 5.3.0.2

تاپیک مربوطه:

دانلود مستقیم:

ببین برو اینو از اونجا دانلود کن بعد از خارج کردن از حالت فشرده باید توش یک قسمت دیگه هم برای نصب داشته باشه که مال اجرای فایل ایمیج هستش اگه نداشت بگو تا اونو واست آپلود کنم

من موندم clone dvd رو واسه چی ساختند وقتی با clone cd هم می شه از این کارا کرد
بای

خیلی ممنون.
خودم Clone DVD داشتم ریختم دیدم نمیشه باهاش ایمیج گرفت. CloneCD هم داشتم ولی اون 4.2.0.2 بود و فقط برای CD. خیلی جالبه Clone CD از DVD ایمیج می گیره ولی Clone DVD نه!!!:31:

خیلی ممنون.

javad_raouf_danger
11-08-2007, 12:22
خوشحالم تونستم کمکت کنم بای

resident
11-08-2007, 22:45
یه مشکل دیگه.
یه برنامه Virtual DVD Rom برای ویندوز ME نیاز دارم!
خیلی ممنون می شم اگر یه برنامه Virtual PS2 Games Player on WIN XP معرفی کنید که در اون صورت به برنامه بالایی نیازی ندارم.

ممنون

resident
21-08-2007, 13:16
دوست خوبم javad_raouf_danger برنامه رو به من معرفی کردن. حالا راحت ایمیج می گیرم ولی متاسفانه نمی تونم ایمیج رو اجرا کنم چون Virtual Drive اش رو ندارم. ممنون میشم اگه کسی لطف کنه و کار ما رو راه بندازه.

resident
21-08-2007, 13:44
همین الان راه حل را پیدا کردم و مشکلم حل شد.

javad_raouf_danger
22-08-2007, 14:39
همین الان راه حل را پیدا کردم و مشکلم حل شد.

خوب پس هیچی دیگه موفق باشی