PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويروس (هر چي عكس رو هاردم بود پاك شده)

Macdiano
10-08-2007, 16:28
سلام دوستان
لطفا كمكم كنيد هر چي عكس رو هاردم بود پاك شده
نميدونم چه ويروسيه
BitDefender و McAfee هم نصب كردم.
ممنون

kingweb
10-08-2007, 17:57
عزیز شما مطمئن هستی ویروس هست ؟

خوب اگه ویروس هست سیستمتون رو safe mode بیارید بالا بعد با آنتی ویروس بروز شده
( بیت یا مک آفی هر چی هست به روز شده )

چک کنید ان شاءالله که مشکل بر طرف میشه

TEC
10-08-2007, 18:02
با نود32 سیستمت رو چک کن.

Jalal
10-08-2007, 19:05
خوب این آنتی ویروسها از بین میبرن ولی عکس ها رو که برنمیگردونن شما باید از برنامه های Recovery استفاده کنید

ahsanx
11-08-2007, 04:37
دوستان عزیز یکی از دوستان من هم دچار این مشکل شده . ایشون در رم دوربین چند تا عکس داشته و موقعی که به کامپیوتر وصلش کرده , بعد از

مدتی تمام عکسهای روی رم و هارد مخفی شدن . من اول فکر کردم که اونها پاک شدن ولی با گرفتن مشخصات درایو و ظرفیت و تعداد فایلها معلوم

شد که این فایلها وجوذ دارن ولی قابل دید نیستن . با نصب آنتی ویروس ( کاسپرسکی ) تمام فایلهای رو که دیده نمیشدن , به عنوان ویروس شناخت

و یه پسوندی به آخر فایلهای اصلی اضافه شده بود مثلا اگه اسم عکسی 0001 بوده باشه این آنتی ویروس همین اسم رو به عنوان ویروس پیدا کرده

اما قابلیت ترمیم فایل رو نداشت و فقط میتونستم اونها رو دیلیت کنم و یا به قرنتینه انتقال بدم . من هنوز خودم امتحان نکردم ولی فکر میکنم اگه این

آنتی ویروس رو آپدیت کنم مشکل حل بشه و بتونم فایلها رو ترمیم کنم و برگردونم . شاید من اشتباه کنم ولی در مورد رم و هارد دوستم , اگه واقعا

این ویروس باشه روی عکسها و فایلهای تصویری تاثیر میذاره و اونا رو آلوده و در نتیجه مخفی میکنه . دوست عزیز شما هم properties درایو و پوشه

مورد نظر رو چک کن شاید مشکل شما هم همین باشه . موفق باشید

Macdiano
11-08-2007, 23:53
ممنون از همگي
ولي عكسها واقعا پاك شدند. و مخفي نيستند
با آنتي ويروس مكافي و بيت دفندر (هر دو را آپديت كردم) چك كردم ولي ويروسي پيدا نكرد.
ميخواستم بدونم امكان برگشت اين عكسها هست يا نه
مرسي

saeed666
12-08-2007, 15:35
ممنون از همگي
ولي عكسها واقعا پاك شدند. و مخفي نيستند
با آنتي ويروس مكافي و بيت دفندر (هر دو را آپديت كردم) چك كردم ولي ويروسي پيدا نكرد.
ميخواستم بدونم امكان برگشت اين عكسها هست يا نه
مرسي

سلام...

درسته حتی اگه ویروس هم باشه این آنتی ویروسا نمی فهمن . مثلا با تمام زبان های برنامه نویسی با یک دستور ساده میشه این کارو کرد . به گونه ای که هیچ آنتی ویروسی برای بار اول نفهمه

الان اگه کاملا مطمین هستین که عکسا پاک شده بدون هیچ اتلاف وقتی دنبال برنامه های Recovery برید که از نظر من بهترینشون Magic Recovery هست ( البته برنامه های زیادی در این خصوص هست ) و قبلا تو صفحه اصلی اینجا هم معرفی شده.