PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب رشته ی مجازی سنجش

صفحه ها : 1 [2]

nafas
09-08-2009, 10:30
دوستان لطفا به عنوان تاپیک توجه کنین اینجا تاپیک اخباره 4 صفحه آخر اصلا هیچ خبری نزاشتین و فقط بحث کردین اینجا جای بحث کردن نیست

لطفا رعایت کنین

majid.khaledi
09-08-2009, 13:23
مهات انتخاب رشته تا پایان ساعت 24 روز سه شنبه تمدید شد

Mr_Hamid_Media
09-08-2009, 13:31
پس چرا تو انتخاب رشته ی من تو گزینه 2 نوشته میتونم بیارم؟!!!:18:
اونجوری که نوشته فقط برای رشته های تربیت معلم باید بومی باشی نه رشته های ستاره دار. فکر کنم یعنی میتونی مهندسی های شهید رجایی تهران رو با اینکه بومی نیستی قبول بشی.
از بقیه به خاطر اینکه بحث رو به بیراهه کشیدم معذرت میخوام.

Mr_Hamid_Media
09-08-2009, 13:51
دوستان من يه سئوال اضطراري دارم ازتون يكي از آشناهاي ما مي خواد انتخاب رشته كنه يه مشكلي داره كه فكر كنم مشكل خيلي ها باشه قضيه اينه كه معدل كتبي سال سوم رو به جاي معدل ديپلم در سايت زده (موقع ثبت نام معدل كتبي و معدل كل سال سوم رو خواسته بودن نه معدل ديپلم رو) حال اينكه معدل ديپلمش خيلي بالاتر هست با توجه به تاثير 15 درصدي معدل در كنكور امسال بايد چيكار كنه؟
معدل سال سوم همون معدل دیپلم هست. این معدلی هم که در فرم انتخاب رشته هست همون معدل کتبی دیپلم هست که نوشته معدل دیپلم(از کتبی فاکتور گرفته:31:)

MaaRyaaMi
09-08-2009, 14:31
معدل دیپلم کی گفته معدل سال سومه؟!!!

معدل 3 سال هست !!!!
حالا خوبه تو اون برگه که بهمون دادن همونکه نوشته خلاصه سابقه تحصیلی
ریز نمرات 3 سال دبیرستان هس نه فقط سال سوم
پائینشم معدل دیپلم !

بهتره یه نگاهی به پرونده دبیرستانتون بندازین :دی

shahrzad20
09-08-2009, 14:47
معدل کل سه ساله؟:18::18::18:
یعنی سال اول دبیرستان که هیچ ربطی به رشته نداره توش حسابه؟
این معدلی که تو انتخاب رشته میدن فقط به عنوان زیبای چون اصلا معدل تاثیر نداره نمرات جدا از هم تاثیر دارند همونهای که در فروردین اومندند تو سایت :21: اگه این معدل تاثیر داشته باشه همه مکننش 20 :27::21:

معدل دیپلم مال 3 سال دبیرستان هست حتما دیپلمتون دستتون نیست بعد که مدرکش رو بگیریم می بینن مال 3 سال هست

roz_kareN
09-08-2009, 18:03
دوست عزیز.من در جواب سحرناز اینو گفتم. و منظورم دختر غیربومی بود.وگرنه اگه کسی بومی تهران باشه که با 600 -700 پزشکی ایران قبول میشه.و با 200 پزشکی خود دانشگاه تهران

منطقه 2 هم میتونه بومی تهران باشه.بخاطر همین گفتم. در کل حواسم به غیر بومی نبود.ببخشید

attractive_girl
09-08-2009, 18:41
سلام،یه نکته مهم خواستم بگم.من با فایرفاکس میرفتم ارور میداد،ولی با IE رفتم درست شد،حالا نمیدونم اتفاقی بود یا نه ولی بنابر احتیاط واجب با IE برید.:31:

من با opera انتخاب رشته کردم:46:

RoYaYeEe_NiIiLi
10-08-2009, 08:41
اطلاعات شما صحيح وارد نگرديده است يا مجاز به انتخاب رشته نيستيد لازم است در ورود اطلاعات دقت نماييد

آقا من اینو چی کارش کنم:13:
درست نمیشه
همش این ارور رو میده
:13:

shifter
10-08-2009, 09:16
سلام.
بچه ها من ديگه دارم ميرم كه انتخاب رشته ها مو تو سايت سنجش بزنم اما گفتم قبلش يه چك نهايي با شما بكنم...:46:
من حدوده 25تاي اولو بالا زدم كه اونا هيچي...بهد از اين 25تااونايي كه شانس قبولي دارم رو اينجوري زدم به ترتيب:
برق صنعتي همدان
برق اروميه
كه البته براي هركدوم از اينا گرايش هاي مختلف برقو زدم...
بعد از اينا ميرسيم به گرايش هاي مختلف مهندسي هاي نفت و شيمي و ايمني دانشكده صنعت نفت تو اهواز و ابادان و بعد از اينا مهندسي هاي برق و مكانيك و كامپيوتر صنعتي بابل رو زدم...!
نظرتون در اين مورد چيه؟
مثلا دانشگاي صنعتي بابل بهتر از صنعتي همدان هست كه بيارمش بالا؟

HOJ-JAT
10-08-2009, 09:43
کاش رتبه خود را می گفتی؟ ولی امیدوارم در رشته مورد علاقه قبول بشی

MehranVB
10-08-2009, 09:57
فقط در مورد رشته های دانشکده نفت بگم که خیلی بالاتر از بقیه باید قرار بگیرن. (چیزی حدود زیر 1000 میخوان)

saeed_h1369
10-08-2009, 10:26
معلومه نفتو دوست نداشتی که پائین زدی اما خوبه همین ان شا... موفق باشی

saeed_h1369
10-08-2009, 10:29
انتخاب رشته کردم هورااااااااااااااااااااا
فکر کنم خیلی خوب شده

RoYaYeEe_NiIiLi
10-08-2009, 10:44
منم بابام انتخاب رشته کرد برام:31:
فقط خدا میدونه چی زده برام:27:
خدایا به امید تو:31:
بچه ها دستاتونو ببرید هوا با هم دعا کنیم:31:
خدایا به حق این ایام(منظورم ایامه قبل ماه رمضونه:31:)یه کاری کن بروبچ های پی سی یه جای خوب قبول شن و کیف کنن
آمین

shifter
10-08-2009, 10:46
ممنون از همه!
اما از نفت هم زياد بدم نمياد....! حالا واقعا براي مهندسي هاي دانشكده نفت زير 1000 ميخواد...؟
انگار بايد رسما بيخيالشون بشم...!
ميشه اين دانشگاها رو به ترتيب اعتبار برام دسته بندي كنين؟
مثلا دانشگاهاي كرمان و اروميه و همدان و بوشهر و بندرعباس و زاهدان و بابل كدمشون بالاتره؟

رتبه ام هم 15000 است!!!!

Maziar_69
10-08-2009, 11:04
همدان 2 تا دانشگاه داره.
یکی بوعلی سینا یکی هم صنعتی همدان.

فکر میکنم دانشگاه بوعلی و بابل از بقیه بالاتر باشن.

البته شنیدم دانشگاه زابل هم مجهز هست اما راست و دروغش و نمیدونم.

MaaRyaaMi
10-08-2009, 11:21
ممنون از همه!
اما از نفت هم زياد بدم نمياد....! حالا واقعا براي مهندسي هاي دانشكده نفت زير 1000 ميخواد...؟
انگار بايد رسما بيخيالشون بشم...!
ميشه اين دانشگاها رو به ترتيب اعتبار برام دسته بندي كنين؟
مثلا دانشگاهاي كرمان و اروميه و همدان و بوشهر و بندرعباس و زاهدان و بابل كدمشون بالاتره؟

رتبه ام هم 15000 است!!!!

آره بیخیال شو 15 هزار خیلی زیاد واسه مهندسی شیمی و نفت
من فک کنم دانشگاه کرمان و بابل از همه بالاتر باشه

majid.khaledi
10-08-2009, 11:25
دانشگاه های کرمان ,همدان و زاهدان بسیار دانشگاه های خوبی هستن
اساتیدی تو زاهدان تدریس می کنن که مولف بعضی از کتاب هایی هستن تو دانشگاه های مطرح تدریس میشه
دانشگاه های باهنر و بو علی هم جز دانشگاه های مطرح هستن

shifter
10-08-2009, 11:36
بوعلي سينا ي همدان يا صنعتيش؟
من صنعتيشو زدم...! بعد به نظر شما من مهندسي برق يا كامپيوتر يه شهر و دانشگاي پايين رو بالاتر بزنم يا مثلا مهندسي مواد و شيمي يه شهر بهتر ؟
من خودم تو اين قضيه هنوز موندم...به نظر شما تلفيقي از شهر و دانشگاه رو درنظر بگيرم يا يكيشونو؟

راستي اين بازار كار مهندسي مواد چطوره؟همه مهندسين مواد بايد تو ذوب اهن كار پيدا كنن؟

MaaRyaaMi
10-08-2009, 11:42
مهندسی شیمی کدوم شهر ؟؟؟
بابا این رتبه خب میخواد دیگه نهایتش واسه شهرستان تا 6 6 هزار واسه بعضی شهرا پذیرش این رشته هم کشوری هست

مهندسی مواد اطلاعی ندارم ولی واسه پسرا باید خوب باشه
آخه گرایشهاش هم متفاوته

به نظر من رو همون کامپیوتر و برق تمرکز کن

shifter
10-08-2009, 11:48
مهندسی شیمی کدوم شهر ؟؟؟
بابا این رتبه خب میخواد دیگه نهایتش واسه شهرستان تا 6 6 هزار واسه بعضی شهرا پذیرش این رشته هم کشوری هست

مهندسی مواد اطلاعی ندارم ولی واسه پسرا باید خوب باشه
آخه گرایشهاش هم متفاوته

به نظر من رو همون کامپیوتر و برق تمرکز کن

خب ديگه !چون كشوريه براي من تو چند تا شهر زده بود...مثل زاهدان و كرمان و بوشهر...
در مورد مهندسي مواد هم گرايش هاي متالوزي صنعتي و سراميكش مد نظرمه!:20:

shifter
10-08-2009, 12:17
راستي اين رشته هاي نيمه متمركز رو بايد حتما يكي رو قبل از انتخاب 10ام و يكي ديگه رو تا قبل از 30 بزنيم ديگه؟دسته ايني كه من گفتم؟

RoYaYeEe_NiIiLi
10-08-2009, 12:57
دوستان میگم من میخوام انتخاب رشته کنم واسه دوستم...بعد کد مهندسیه کامپیوتر(سخت افزار و نرم افزار) جفتش 1404 هست...روزانه ی شیراز.....بعد وقتی انتخاب رشته میکنم میگه این کدها شبیه هم نباید باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب خیلی از رشته ها کدهاشون شبیه همه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من چی کار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MasterGeek
10-08-2009, 13:01
روند کلی و نه چندان دقیق دانشگاه ها توی کشور همه میدونیم که همیشه اینطوری بوده:
تهران (نه همه دانشگاههاش)
شهرهای اصفهان و شیراز و مشهد و تبریز
باقی مراکز استانها که به نظرم دو گروه میشه به ترتیب موقعیت جغرافیائی :) : ارومیه همدان کرمانشاه اهواز رشت و بابل و یزد و کرمان و زاهدان و گروه دوم اگه اشتباه نکنم (نظر شخصی): زنجان و اردبیل و اراک و سنندج و یاسوج و شهرکرد و بوشهر و بندرعباس
البته خودم هم میدونم دقیق نیست مثلا برق قدرت زنجان خوبه یا صنایع سنندج جز ۵-۴ تای کشور هست که فوق لیسانس داره
کلا از وضعیت پذیرش توی کارشناسی ارشد میشه وضعیت دپارتمان اون رشته رو تشخیص داد مثلا توی این تایپک بحث راجع به ۴ تا دانشگاهی که در همدان و کرمانشاه هستند شده و به تفکیک دپارتمان هاشون رو با توجه به تجربه ای که توی انتخاب رشته و همینطور انتخاب رشته ارشد دارم سعی کردم دقیق تر از بحثهای سلیقه ای تفکیک کنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید.

WrongDoer89
10-08-2009, 13:43
دوستان میگم من میخوام انتخاب رشته کنم واسه دوستم...بعد کد مهندسیه کامپیوتر(سخت افزار و نرم افزار) جفتش 1404 هست...روزانه ی شیراز.....بعد وقتی انتخاب رشته میکنم میگه این کدها شبیه هم نباید باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب خیلی از رشته ها کدهاشون شبیه همه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من چی کار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونارو که نباید جدا بزنی :18:
هر دو رو با هم میگیرن بعد گرایش تو دانشگاه مشخص میکنی بر اساس علاقه و نمره های ترمای اول :دی

RoYaYeEe_NiIiLi
10-08-2009, 13:55
اونارو که نباید جدا بزنی :18:
هر دو رو با هم میگیرن بعد گرایش تو دانشگاه مشخص میکنی بر اساس علاقه و نمره های ترمای اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
دقیقا پیش پای شما یکی اومد بهم گفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به من چه خب
من که اطلاعات نداشتم
اصن چرا سنجش نگفته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من کل توضیحات دفترچه شماره 2 رو خوندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seyyedi
10-08-2009, 15:29
دوستان سلام
من توی اولویت بندی چند تا انتخابم مشکل دارم
به نظرتون بین مکانیک روزانه زاهدان، مهندسی مواد و مهندسی کشتی سازی مالک اشتر، مهندسی پتروشیمی و و مهندسی گاز بوشهر کدوم رو اولویت بدم
علی علی

m007007
10-08-2009, 16:12
آره بیخیال شو 15 هزار خیلی زیاد واسه مهندسی شیمی و نفت
من فک کنم دانشگاه کرمان و بابل از همه بالاتر باشه

فکر نکنم دیگه در حد شبانه زاهدان نباشه!!توی سی دی سنجش توی این رنج اورده بودن اما کجاش رو نگفته بود.فوقش شبانه...

attractive_girl
10-08-2009, 17:08
دوستان سلام
من توی اولویت بندی چند تا انتخابم مشکل دارم
به نظرتون بین مکانیک روزانه زاهدان، مهندسی مواد و مهندسی کشتی سازی مالک اشتر، مهندسی پتروشیمی و و مهندسی گاز بوشهر کدوم رو اولویت بدم
علی علی

با توجه به
1-علاقت
2-امکاناتت از لحاظ رفت و آمد و نزدیک بودن
3-بازار کار رشته ات
میتونی اولویت بندیشون کنی که از همه مهمتر هم علاقته:46:

shifter
10-08-2009, 18:26
بچه ها سوال خيلي اضطراري!!!!
از بين برق و مكانيك و كامپيوتر روزانه دانشگاي صنعتي بابل و اي تي وصنايع شبانه اروميه و صنعتي اروميه كدومو بالاتر بزنم؟

no_body!
10-08-2009, 18:42
با سلام
چند روز بیش برای ثبت نام در سایت اقدام کردم ولی بخاطر سرعت بائین و مشکلاتی که داشت بیغام عدم تکمیل ثبت نام و مجددا" اقدام کنید میگرفتم تا این که بعد از چندین بار تلاش انصراف دادم و موکولش کردم به امروز اما متاسفانه موقع ورود به سایت بیغام داد که قبلا" ثبت نام کردید حالا مشکلم از اینجا شروع میشه که به جز شماره داوطلبی و برونده اطلاعات دیگه ای ندارم چون کارتم مفقود شده به بخش فنی خود سایت هم مراجعه کردم اطلاعات کارت رو میخواد ! ! !
از دوستان اگه کسی بتونه منو راهنمائی کنه تا این مشکل رو حل کنم خیلی ممنون میشم امیدوارم تا مهلت ثبت نام تموم نشده یه راهی بیدا بشه !
seyyedi
10-08-2009, 18:45
دوستان سلام

با توجه به
1-علاقت
2-امکاناتت از لحاظ رفت و آمد و نزدیک بودن
3-بازار کار رشته ات
میتونی اولویت بندیشون کنی که از همه مهمتر هم علاقته:46:
ممنون عزیز
میدونم فقط میخوام ببینم نظر دوستان چیه؟
با همه سبک سنگین کردنها بین اینا موندم
توی همشون هم احتمال قبول شدن دارم و تقریبا توی یه حده برام

به نظرتون بین مکانیک روزانه زاهدان، مهندسی مواد و مهندسی کشتی سازی مالک اشتر، مهندسی پتروشیمی و مهندسی گاز بوشهر کدوم رو اولویت بدم

از بين برق و مكانيك و كامپيوتر روزانه دانشگاي صنعتي بابل و اي تي وصنايع شبانه اروميه و صنعتي اروميه كدومو بالاتر بزنم؟
من برق دوست ندارم
اما بر حسب روال کلی
اگه من بودم
اول برق و دوم مکانیک و سوم صنایع و بعد کامپیوتر و بعد هم آی تی رو میزدم

علی علی

RoYaYeEe_NiIiLi
10-08-2009, 21:01
سلام دوست عزیز
والا منم با همون شماره پرونده هر چی میزدم میگفت یا اطلاعاتت غلطه یا اینکه مجاز به اتخاب رشته نیستید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا این روشش مشکل داره
به نظرم باید دنبال یه راهی بگردی که با این اطلاعاتی که داری بتونی مثلا شماره ی کاربری و بقیه رو پیدا کنی...حالا نمیدونم اصن همچشن امکانی هست یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم که هرچه زودتر مشکلت حل بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooyahacker
10-08-2009, 22:14
با سلام
چند روز بیش برای ثبت نام در سایت اقدام کردم ولی بخاطر سرعت بائین و مشکلاتی که داشت بیغام عدم تکمیل ثبت نام و مجددا" اقدام کنید میگرفتم تا این که بعد از چندین بار تلاش انصراف دادم و موکولش کردم به امروز اما متاسفانه موقع ورود به سایت بیغام داد که قبلا" ثبت نام کردید حالا مشکلم از اینجا شروع میشه که به جز شماره داوطلبی و برونده اطلاعات دیگه ای ندارم چون کارتم مفقود شده به بخش فنی خود سایت هم مراجعه کردم اطلاعات کارت رو میخواد ! ! !
از دوستان اگه کسی بتونه منو راهنمائی کنه تا این مشکل رو حل کنم خیلی ممنون میشم امیدوارم تا مهلت ثبت نام تموم نشده یه راهی بیدا بشه !
تو سایت سازمان سنجش یه قسمتی هست واسه سوال کردن ؛ میتونی از اونجا سوال کنی ، یا تلفن بزنی ...

قطعا مشکلی پیش نمیاد ، چون ازاین اتفاقها زیاد میفته :46:

Maziar_69
11-08-2009, 01:06
دوستان کمک. یه سوال فوری:

موقع انتخاب رشته باید معدل رو تایید کنیم.
همیشه میگفتن معدل کتبی. اما اینجا نوشته معدل دیپلم.

معدل کتبی من رو نوشته بعد نوشته معدل دیپلم مورد تایید اینجانب می باشد یا خیر.

من باید معدل دیپلم رو وارد کنم؟ یا همین کتبی منظورشونه؟

ممنون.

sadegh_pc
11-08-2009, 01:39
دوستان کمک. یه سوال فوری:

موقع انتخاب رشته باید معدل رو تایید کنیم.
همیشه میگفتن معدل کتبی. اما اینجا نوشته معدل دیپلم.

معدل کتبی من رو نوشته بعد نوشته معدل دیپلم مورد تایید اینجانب می باشد یا خیر.

من باید معدل دیپلم رو وارد کنم؟ یا همین کتبی منظورشونه؟

ممنون.

بابا دقت!!من كه به اين دقت نكردم ولي فك كنم منظورش معدل كتبي سال سوم باشه چون معدل دیپلم اصلا تاثير نداره
‏(هر چند ريز نمرات تاثير داشت ولي اگر معدل كتبي درست باشه ريز نمرات هم درسته)

seyyedi
11-08-2009, 07:18
دوستان سلام

ه نظرتون بین مکانیک روزانه زاهدان، مهندسی مواد و مهندسی کشتی سازی مالک اشتر، مهندسی پتروشیمی و مهندسی گاز بوشهر کدوم رو اولویت بدم
دوستان من بین اینا مکانیک و مواد رو کنار گذاشتم و بین بقیش موندم
شما بودید چی کار می کردید؟
لطفا با توجه به رشته و بازار کار اون نظرتون رو بگید
البته مالک بازار کارش خوبه
علی علی

shifter
11-08-2009, 11:17
فوري فوري!!!
دوستان اين اخرين سوال منه!!!!
تو انتخاب رشته معدل متبي امتحان نهايي سال سوم رو بزنيم يا معدل ديپلم [همون معدل سه سال اخر] رو بزنيم؟؟

متشكر از همه

pouria007
11-08-2009, 11:23
همون کتبی منظورشونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shifter
11-08-2009, 12:43
فوري...
حتما بايد قبل از انتخاب 29 و 9 دو تا رشته نيمه متمركز بزنيم؟؟؟ ميشه نزنيم؟ اگه نزنيم مشكلي كه براي انتخاب رشته مون پيش نمياد؟
يعني نكنه اگه نزنيم ديگه تصحيح نكنن؟

seyyedi
11-08-2009, 14:33
دوستان سلام
آرش جان نه هر چیزی که دلت خواست میتونی بزنی
زدن هیچ کدرشته ای تحت هیچ شرایطی الزامی نیست
اون نیمه متمرکز خواستی بزن نخواستی هم نزن
علی علی

m007007
11-08-2009, 18:58
مهندسی شیمی اراک و کرمان ایا میشه روش حساب بازکرد؟؟منظورم اعتبارشون هست و کدومش بهتره به نظرتون؟؟
ممنون میشم زود جواب بدید

shifter
11-08-2009, 21:28
مهندسی شیمی اراک و کرمان ایا میشه روش حساب بازکرد؟؟منظورم اعتبارشون هست و کدومش بهتره به نظرتون؟؟
ممنون میشم زود جواب بدید
الان دیره شاید انتخاب کرده باشی ولی مهندسی کرمان بالاتره....:46:

MORINIO
12-08-2009, 00:06
خیلی دوست دارم بدونم الان هم کسی داره انتخاب رشته میکنه یا نه !!!! :دی

آخه هنوز هم میشه انتخاب رشته کرد!

seyyedi
12-08-2009, 08:45
دوستان سلام
جالبه
انتخاب رشته مجازی سنجش هنوز فعاله
علی علی

MORINIO
12-08-2009, 15:05
ظاهرا مسوولان سنجش خوابشون برده!

واقعا که حرفاشون حرف نیست!

danrah
01-09-2009, 14:40
رشته ي مورد علاقه ي منوـ(علوم كامپيوتر شريف) تو مجازي سنجش واسه انتخاب سيزدهم زده بود. يعني واقعا 100%‌ قبولم؟؟؟
سالهاي پيش انتخاب سيزدهم احتمالش چقدر بوده؟

Maziar_69
01-09-2009, 14:50
معلوم نیست دوست عزیز.
از بالا به پایین شانست زیاد میشه. اما اینکه 100 درصد بشه گفت نمیدونم.

خیلی سعی کردن امسال دقیق باشه و برای همه جواب بده. امیدت به خدا باشه.

این همه وقت صبر کردی. چند روز دیگه هم صبر کن ایشالا قبولی.

alisahaf70
06-09-2009, 04:49
رشته ي مورد علاقه ي منوـ(علوم كامپيوتر شريف) تو مجازي سنجش واسه انتخاب سيزدهم زده بود. يعني واقعا 100%‌ قبولم؟؟؟
سالهاي پيش انتخاب سيزدهم احتمالش چقدر بوده؟

علوم کامپیوتر شریف یک رشته ی محض است ومهندسی نیست برای همین رتبه ی حول وحوش 4000 قبول است

kermoo_22
07-09-2009, 11:46
با عرض سلام و خسته نباشید به تمام برو بچ تاپیک

اگه لطف کنید ممنون میشم جواب سوالم رد بدبد چون واقعا مشکل دارم و فکرم شدیدا درگیره
و سوال : من رتبه ام در گروه زبان های خارجی منطقه 2 (18000) شده ((البته با خجالت زیاد)) و کشوری 43000 شدم و پیام نور و غیر انتفاعی فقط قبول شدم که در زیرگروه 1 که مترجمی و ادبیات زبان باشه 15000 شدم میخواستم ببینم با این رتبه دانشگاه غیرانتفاعی مفید قم (مترجمی)قبول می شم؟؟؟پیام نور قم چطور؟؟؟
فقط ممنون میشم که دوستان محبت کنند و جوابم بدند با کمال تشکر

کسی نیست کمکم کنه؟

ava1222
02-08-2012, 20:36
سلام دوستان
من نرم افزاری واسه انتخاب رشته ندارم
کسی میتونه کمک کنه؟:37:

12ffgg
05-08-2012, 07:27
یک سوال
بادرصد های زیر رتبه ی کشوری ام چند می شود؟؟؟؟؟(رشته ی ریاضی منطقه 2)
ادبیات 20
عربی 50
زبان 0
دینی0
ریاضی 70
فیزیک70
شیمی50
لطفا یکی جواب بده <لازم دارم

12ffgg
05-08-2012, 07:31
یک سوال
بادرصد های زیر رتبه ی کشوری ام چند می شود؟؟؟؟؟(رشته ی ریاضی منطقه 2)
ادبیات 20
عربی 50
زبان 0
دینی0
ریاضی 70
فیزیک70
شیمی50
لطفا یکی جواب بده <لازم دارم