PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دارم دیونه میشم میخوام سرمو بکوبم به دیوار

بهنازی
08-08-2007, 21:44
سلام به خدمت همه دوستان من داشتم با فایر فاکس و Ie کار میکردم .همین که آخرین پنجره فایر فاکس بستم کامپیوتر ریست شد خود به خود وقنی اومد بالا دوباره که کار کردم باز همین عمل تکرار شد و این بار سرعت اینترنت به شکل وحشت ناکی پایین اومد داشتم دیونه میشدم.بعد ریست شد بعد از این که بوت شد ویندوز بالا اومد بعد 20 ثانیه بدون اینکه کاری بکنم دوباره ریست شد واین عمل 4 بار اتفاق افتاد تا اینکه موقع بوت خودش یه سری کار انجام داد دیگه ریست نشد بلکه کلیه تنظیمات فایر فاکس به حالت پیش فرض اولیه برگشت و درست شد ولش باز احساس میکنم سرعت اینترنت پایینه.
میشه بفرمایید علت این همه مشکل از کجا بوده.
ممنون میشم.

godsmak
08-08-2007, 22:18
شما باید فایرفاکس رو به ورژن 2.0.0.6 آپدیت کنید تا مشکل حل بشه.

Behroooz
08-08-2007, 22:51
اين مشكل شما نادره و مخصوص خودتونه . من كه تا حالا اينطوري نشدم كه بتونم بگم علتش چيه .

ريست شدن ممكنه به علت وجود الكتريسيته ساكن هم باشه .

سيم ارس وصل كن به كيست .

1795
09-08-2007, 08:11
سلام به خدمت همه دوستان من داشتم با فایر فاکس و Ie کار میکردم .همین که آخرین پنجره فایر فاکس بستم کامپیوتر ریست شد خود به خود وقنی اومد بالا دوباره که کار کردم باز همین عمل تکرار شد و این بار سرعت اینترنت به شکل وحشت ناکی پایین اومد داشتم دیونه میشدم.بعد ریست شد بعد از این که بوت شد ویندوز بالا اومد بعد 20 ثانیه بدون اینکه کاری بکنم دوباره ریست شد واین عمل 4 بار اتفاق افتاد تا اینکه موقع بوت خودش یه سری کار انجام داد دیگه ریست نشد بلکه کلیه تنظیمات فایر فاکس به حالت پیش فرض اولیه برگشت و درست شد ولش باز احساس میکنم سرعت اینترنت پایینه.
میشه بفرمایید علت این همه مشکل از کجا بوده.
ممنون میشم.

با سلام
خوب عزيز دل كارهايي كه انجام دادي تا درست شد چي بود توضيح بيشتري بديد منظورم اينه كه سيستم كارهايي كه انجام داد شما نفهميديد چيه و ديگه اينكه تو چه سايتي بوديد شايد اين مسئله از همون سايت نشات گرفته شده باشه چون بعضي ازسايت هاي غير مجاز اين كار رو مي كنن و سيستم رو ريست مي كنن
بيشتر توضيح بديد

Nomber1
09-08-2007, 10:44
ای کاش قبل از اینکه بعد از اولین ری استارت لاگ ان کنی از گزینه
last known good configuration استفاده میکردی ...

دیگه الان کار از کار گذشته .... :10:

بهنازی
13-08-2007, 23:27
با سلام دوباره خدمت دوستان امروز باز هم این مشکل برام وجود اومد.من فکر میکنم از گرافیک باشه چون کپچر کارت هم کیفیت تصویر کم شد وبا پرش نشون میده و هم صداش ضعیفه.
میتونه از گرافیکش باشه؟

qaderi
13-08-2007, 23:34
من هم قبلا یک همچین مشکلی پیدا شد ه بود شما کیست رو ببر در یک مغازه به چوبی چکش کنه
ممکنه از گرافیک باشه ممکنه از مادربرد باشه مممکنه از رم باشه ممکنه از سی پی یو باشه
مال من که مادر برد بود و مجبور شدم مادر بردم رو عوض کنم