PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میتوانم اینگونه بنویسم؟

Carl
08-08-2007, 12:10
سلام
کسی میداند من چطوری میتوانم اینگونه بنویسم؟:
اتومبیل‌دزدی
یعنی بین کلمات فاصله ای نباشد ولی از هم جدا باشند. لطفا کمک کنید.

alireza20202003
08-08-2007, 12:39
اگه منظورت تو Word هستش باید از نیم فاصله استفاده کنی (Ctrl+Underline).

ويدايران
08-08-2007, 12:45
سلام
این راه که من پیشنهاد می کنم کمی مشکله ولی شدنی
برنامه Character Map را اجرا کن و همانطور که بطور عادی تایپ می کنید متن خود را تایپ کنید ..و وقتی که
به حرفی رسیدی که ویندوز به صورت اتوماتیک بین آنها فاصله را قرار می دهد آن حرف را از جدول انتخاب کنید.
با این کار مشکل شما حل می شود . اما این کار برای جمله های کوتاه مفید است.
البته این روش در برنامه های گرافیکی هم قابل استفاده هست

Carl
08-08-2007, 13:25
ممنون که جواب دادید. ولی باید راه کوتاهتری هم برای این کار وجود داشته باشد.

Great Kurosh
08-08-2007, 15:51
تو برنامه های فارسی نویس مثل مریم این کار با کلیدهای کنترلی (Shift+Space) انجام میشه ..

*PiNk PaNTHeR*
08-08-2007, 15:56
توی وورد میتونی از Tabها رو ادیت کنی و Tab رو 1 میلیمتر قرار بدی.
هروقت Tab رو زدی یک میلیمتر میپره.

Carl
08-08-2007, 16:41
من یک روش میخوام که باهاش تو همه محیط های نوشتاری بشه اینجور تایپ کرد.

afshinjj
08-08-2007, 17:04
به چه نكته ريزي اشاره كردي

iAR11
10-08-2007, 14:18
راه حل عمومیش همون shift+space هستش ولی تو ویندوز اکس‌پی این کار انجام نمی‌شه و شما می‌تونی از یه برنامه‌ی کوچیک مثل traylayout استفاده کنی که کی‌بورد رو اصلاح می‌کنه و اون‌رو استانداردش می‌کنه.
اگر این برنامه‌رو نصب کنی توی محیط ورد و خیلی از برنامه‌های استاندارد دیگه مشکلت حل می‌شه.
این‌رو هم بگم که چون نرم‌افزار مریم ایرانیه و استاندارد نیست با هیچ روشی نمی‌تونی نیم فاصله‌رو رعایت کنی.
اگه به متنی هم که الان ارسال کردم دقت کرده باشی می‌بینی که نیم‌فاصله‌ها رعایت شده، من از همون برنامه که گفتم استفاده می‌کنم.
با یه سرچ کوچیک توی اینترنت مشکلت حل می‌شه...

AK1
10-08-2007, 15:46
راه حل عمومیش همون shift+space هستش ولی تو ویندوز اکس‌پی این کار انجام نمی‌شه و شما می‌تونی از یه برنامه‌ی کوچیک مثل traylayout استفاده کنی که کی‌بورد رو اصلاح می‌کنه و اون‌رو استانداردش می‌کنه.
اگر این برنامه‌رو نصب کنی توی محیط ورد و خیلی از برنامه‌های استاندارد دیگه مشکلت حل می‌شه.
این‌رو هم بگم که چون نرم‌افزار مریم ایرانیه و استاندارد نیست با هیچ روشی نمی‌تونی نیم فاصله‌رو رعایت کنی.
اگه به متنی هم که الان ارسال کردم دقت کرده باشی می‌بینی که نیم‌فاصله‌ها رعایت شده، من از همون برنامه که گفتم استفاده می‌کنم.
با یه سرچ کوچیک توی اینترنت مشکلت حل می‌شه...

تائید و پیوست شد
TrayLayout1.2
t نام برنامه کوچکی است که در هنگام اجرا در حافظه موقت مقیم میشود و علاوه بر نمایش تاریخ هجری شمسی جای حروف صفحه کلید را اصلاح میکند. علاوه بر تصحیح جای حروف این نرم افزار به شما این امکان را میدهد تا جای تک تک حروف روی صفحه کلید را مطابق میل و سلیقه خود تغییر دهید!
در نوار اجرا و در کنار ساعت بر روی صفحهٔ نمایش نشانهٔ صفحه‌کلیدی نمایان می‌شود. با فشار دادن آن را باز کنید. آرایش صفحه‌کلید را با فشار دادن بر روی دکمه‌ها و جایگزینی حرف مورد نظر انجام دهید. نیم‌فاصله به صورت پیش‌فرض در Shift+Space قرار دارد.

Carl
10-08-2007, 20:45
ممنون از راهنماییهای همه!:11: