PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Detect نشدن هارد

deicide
08-08-2007, 11:00
سلام اساتيد محترم
سيستم من موقع روشن شدن هارد رو Detect نمي کنه ؟ مي ترسم هاردم پريده باشه . لطفا راهنمايي کنيد.

qwery
08-08-2007, 12:21
slave یا master بودن رو چک کردی؟

potentate85
08-08-2007, 12:39
سلام ...
هيچ اطلاعاتي در مورد مارك هاردت و مدلش نگفتي و اينكه تو سيستم ديگه چكش كردي يا نه و اينكه آخرين كاري كه با كامپيوترت كردي ....
ولي هيچ نگران اطلاعاتت نباش چون حتي كل برد هاردتم سوخته باشه ... به راحتي اطلاعاتو مي شه بر گردوند!

deicide
08-08-2007, 14:39
سلام ...
هيچ اطلاعاتي در مورد مارك هاردت و مدلش نگفتي و اينكه تو سيستم ديگه چكش كردي يا نه و اينكه آخرين كاري كه با كامپيوترت كردي ....
ولي هيچ نگران اطلاعاتت نباش چون حتي كل برد هاردتم سوخته باشه ... به راحتي اطلاعاتو مي شه بر گردوند!

چشم تمام اطلاعات رو در مورد مدل و . . . رو در ميارم و دوباره خبرشو ميدم. از اينکه خيالمو راحت کردي خيلي ممنونم. کلي اطلاعات داشتم که خيلي نگرانش بودم.

deicide
08-08-2007, 14:40
slave یا master بودن رو چک کردی؟

slave و master بودن رو چک کردم مشکلي نداشت.

rocket
08-08-2007, 23:31
سلام دوست عزیز
این اواخر هارد به هارد زیاد کردی ؟
این اواخر هاردت تق تق نمی کرد ؟
سابقه ی ری استارت خودکار داشته کامپیوترت؟
کیست رو باز کن و اتصالات هارد رو دوباره قطع و وصل کن..
مدل هارد رو بگو : Sata یا Ata بودن + حجمش

broken_heart
13-08-2010, 19:10
سلام دوست عزیز
این اواخر هارد به هارد زیاد کردی ؟
این اواخر هاردت تق تق نمی کرد ؟
سابقه ی ری استارت خودکار داشته کامپیوترت؟
کیست رو باز کن و اتصالات هارد رو دوباره قطع و وصل کن..
مدل هارد رو بگو : Sata یا Ata بودن + حجمش

سلام دوست عزیز هارد من از دیشب تا الان دیگه دتکت نمی شه داشتم با سیستم کار می کردم که یه دفعه برق قطع شد بعد که برق اومد دیگه دتکت نشد روی یه سیستم دیگه امتحان کردم بازم نشد با یه هارد دیگه سیستم رو بالا اوردم و هارد خودمو بهش وصل کردم بازم نشد اما هارد کار می کنه فقط دتکت نمی شه ضمنا این اواخر تق تق می کرد و سیستم هم چند بار خود به خود ری استارت می شد که یه صفحه آبی یه دفعه می اومد و بعدش ری استارت می شد اینم بگم که هاردم مکستور 500 گیگ مدل دیاموندمکس 22 و ساتا هستش
خواهش می کنم کمکم کنید و بگید که اطلاعاتم قابل بازیافت هست و هاردم درست بشو هست و اگه بخوام درستش کنم چقدر خرجش می شه ؟