PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش راه اندازی server محلی به شکل فیلم به زبان فارسی

amir abbas
07-08-2007, 23:33
خوب من برای شروع اولین فیلم آموزشی رو ایجاد کردم
چون این آموزش برنامه ریزی نشده بود یه خورده ممکنه بی نظم باشه ولی سعی کردم تمامی موارد مورد نیاز رو توضیح بدم به طوری که به راحتی بتونید یک سرور محلی راه اندازی کنید

سطح آموزش مبتدیه ولی خوب برای شروع خوبه
بعضی ها سر همین مراحل ساده اولیه مشکل دارند

تمامی این موارد نصب سرور محلی و نصب نرم افزار ها بر روی سرور رو به شکل فیلم آموزش میدم
البته حجم فیلم ها یه خورده زیاده و دانلودشون طول میکشه ولی به نظر من ارزشش رو داره

اولین فیلم
آموزش نصب wampserver به همراه تنظیمات اون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به نظر میرسه آدرس بالا برای بعضی ها فی لتر شده. برای همین فایل رو به رپیدشر هم آپلود کردم

حجم فایل : 10 مگابایت
زمان : 13 دقیقه
زمان دانلود: با سرعت 56k تقریبا 30 دقیقه
فیلم رو میتونید با دانلود منیجر دانلود کنید و سرور قابلیت resume داره (البته به غیر از فایلی که تو رپید شر هستش)

برای پخش فیلم به نرم افزار quicktime 7 احتیاج دارد. حتما باید نسخه برنامه 7 باشه در غیر این صورت فیلم پخش نمیشه
اگر quicktime رو ندارید میتونید از اینجا دانلود کنید:

:46:

DaRiOuShJh
07-08-2007, 23:44
ممنون دستت درد نکنه!
نم نم داره تالار نظم میگیره و همش هم به خاطره زحمتها و نقل و انتقالاته شماست:12:

amir abbas
08-08-2007, 08:29
سلام

بعضی از دوستان گفتند آدرس اولی براشون فیل تر شده. برای هم من فایل رو به رپید شر هم آپلود کردم و لینکش رو داخل پست اول قرار دادم

tacki
08-08-2007, 21:05
salam yani chi mishee bishtar tozih bedid be che dardi mikhoree ??

amir abbas
08-08-2007, 21:59
شما اگر بخوای زبان برنامه نویسی php یاد بگیری باید محیط اینترنت رو روی سیستم خودت شبیه سازی کنی. باید یک سرور محلی روی کامپیوترت راه اندازی کنی تا بتونی اسکریپت هایی که با زبان php نوشتی رو اجرا کنی. حتی اگر بخوای برنامه هایی مثل برنامه VB که همین انجمن p30world باهاش راه اندازی شده و یا برنامه ای که باهاش صفحه اول این سایت که توش نرم افزار معرفی میشه رو راه اندازی کنی باید روی کامپیوتر سرور محلی داشته باشی

تو این فیلم آموزشی من آموزش دادم که چه نرم افزار هایی برای ایجاد سرور محلی لازمه و چطور باید نصبش کنید.
در فیلم های بعدی آموزش میدم که برنامه هایی مثل joomla و drupal رو چطور نصب کنید. با این برنامه ها میشه یه سایت حرفه ای راه اندازی کرد بدون اینکه لازم باشه برنامه نوبسی بلد باشید

swap
08-08-2007, 22:45
امیر عباس جان دمت جــــــــــــــــــــیزhttp ://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
08-08-2007, 22:54
ممنون امير جان ...

بروبچ واستون آپيدم راحت تر دانلود كنين ... :27:

لينك مستقيم :

karamooz
20-08-2007, 16:18
امير آقا خيلي باحالي ممنونم.

F A R H A D
08-10-2007, 08:29
آقا چرا ادامه ندادی؟ منتظر بمونیم؟

pooryaspeed
08-10-2007, 16:03
ممنون خیلی آموزشتون باحال بود.

MAXXX
06-11-2007, 02:06
ممنون لطفا ادامه بدید منتظر بقیه فیلم ها هستیم

bunny
09-12-2007, 16:21
سلام

امير اقا دستت درد نكنه

اگه امكان داره راه ساختن يه وب سايت معمولي از طريق يكي از اين نرم افزارهاي مثل دريم يا پرتال يا سي ام اس رو هم بصورت كليپ اينجا بذار !

ممنون:20::46: