PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت Tv

mrmmnb
07-08-2007, 05:59
یه کارت تی وی برای لپ تاپ خریدم مدل LR502 از شرکتFlyTV ولی درایور ویستش گیرم نیومده اگه کسی داره
لینک دانلودش رو بده (توی سایتشهم نبود یکی دو تا هم گیر اوردم به درد نمیخورد
چون تو تایپیک در خواست درایور دیر جواب میدن اینجا نوشتم
راستی یه بلوتوث خریدم که روی XP نصب میشه ولی روی ویتا نصب نمیشه وهیچ مارکی یاشرکت یا سایتی روش نیست که درایور ویستاش رو دانلود کنم ایا میشه درایورهای بلئتوث های دیگر که روی ویستا جواب میده رو براش نصب کرد(فکر نکنم بشه حالا اگه میشه یه درایور ویستا برای بلوتوث معرفی کنید که دنلود کنم واگه نمیشه بگید چه کنم)
یه سوال دیگه وقتی یه قطعه سخت افزاری رو ویندوز نشناخت (و خودم اماتور هستم) از کجا بفهمم مربوط به کدوم
قطعه هست تا دراورش رو گیر بیارم (یه چیز ناشناخته هست توی دایوی مننجر که نمیدونم چه قطعه ای هست که ویندوز نشناخته حالا چه کنم؟)

javadshahvand
07-08-2007, 12:54
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mrmmnb
07-08-2007, 15:03
این درایور جدید نیست خودم دارم جواب نمیده روی ویستا
سایت خود کارت تی وی رو خودم قبلا زیرو رو کرده بودم ولی چیزی بدست نیاوردم برا همین اینجا پست زدم

pedram rayaneh
08-08-2007, 09:47
اصلا ویستا به درد این کارا نمیخوره فقط خوشگله از من میشنوی هم ویستا نصب کن و هم اکس پی من هم همینکار رو کردم

mrmmnb
08-08-2007, 14:10
اصلا ویستا به درد این کارا نمیخوره فقط خوشگله از من میشنوی هم ویستا نصب کن و هم اکس پی من هم همینکار رو کردم

اخه سونیه وهیچ سی دی باون نبو برای xp هم ویستای اورجینالم میپره (سی دی نداره که نصب کنم )و درایور های
xp رو همنداره توی سایتش هم برای این مدل درایور ویستا بود اونم با حجم بالا(به درد دیال اپ نمیخوره)

شما اگه لپ تاپتون سونیه چه جوری این کار رو انجام دادید؟