PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راست کلیک

mrmmnb
07-08-2007, 05:45
اگه روی فایل های MP3 راست کلیک کنیم میبینم دو تاگزینه ادد به مدیا پلیر و پلی با مدیا پلیر قرار داره
حالا اگه بخواهیم برای دیگر فرمتها هم این گزینها(مخصوصا وقتی یه مشت فایل مثلا avi رو دسته جمعی میگیری)
وجود داشته باشه چه باید کرد(اگه میشه کامل توضیح بدید انجام بدم)
وسوال دوم اگه بخوهیم به جای مدیا پلیر یه برنامه دیگه باشه (منظورم توی راست کلیک هست )چه باید کرد
مثلا من برنامه K-Lite Mega Codec Pack روی ویندوزم نصبه و بیشتر موزیکها وفیلم هامو با اون اجرا میکنم چه جوری وقتی مثلا 10نا wmv رو اتخاب کردم وراست کلیک کردم گزینه ادد تو لیست این برنامه ظاهر بشه

TEC
07-08-2007, 09:50
سوال اولت زیاد پرسیده شده.. سرچ کنی پجوابت رو میگیری.. راستش اصلا یادم نیست باید چی کارا کرد، اگه میدونستم همینجا برات مینوشتم.

سوال دومت هم کافیه رو برنامه با پسوند مورد نظرت کلیک راست کنید، Open White رو بزنی و از لیستس که ظاهر میشه، برنامه ی مورد نظرت رو میخوای فایلهای با اون پسوندت باهاش بزا بشن رو انتخاب کنی، و گزینه ای در پایین لیست برنامه هات وجود داره.. اون رو تیک بزنید.
این گزینه میگه میخوای همه ی فایلهای با اون نوعت با این برنامه باز بشن.

موفق باشی.

mrmmnb
07-08-2007, 15:00
سوال دومی رو متوجه نشدی (اینو که خودم بلد بودم) میخام به جای ادد تو مدیا پلیر لیست گزینه ادد تو A لیست
اضافه بشه(a برنامه پخشی بغیر ازمدیا پلیر که هرچی میتونه باشه)
در مورد سوال اول من سرچ کردم چیزی دسگیرم نشد اگه لینک پستش رو میتونی پیدا کن بزار برام
متشکر