PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Glx سومین برند در بازار تهران

RAMINET
05-08-2007, 20:36
زمان درج خبر ◄
12:53 یک شنبه 14/05/86

--------------------------------------------------------------------------------

به گزارش گروه خبری Gsm و به نقل از موبنا، رئیس هیئت مدیره شرکت " جنرال لوکس" گفت: سومین برند بازار تهران از نظر تعداد فروش، بعد از شرکت نوکیا و سونی اریکسون، متعلق به گوشی های Glx است.
شرکت جنرال لوکس تحت لیسانس شرکت Glx ژاپن است و خط تولید گوشی های تلفن همراه این شرکت در چین و خط مونتاژ آن در ایران قرار دارد. این شرکت پس از انعقاد قرارداد با شرکت " پیشرو رایانه فارس" و با راه اندازی خط تولید، از حدود 3 ماه پیش، فعالیت خود را با تولید سه نوع گوشی در ایران آغاز کرده است.
وی همچنین از عرضه دو نوع گوشی جدید ظرف دو ماه آینده به بازار خبر داد و گفت: در پیش بینی های اولیه، به نظر می رسید استقبال چندانی از گوشی تلفن همراه داخل صورت نگیرد، در حالی که استقبال مردم فراتر از این پیش بینی ها بود. وی کیفیت خدمات گارانتی محصولات داخلی نسبت به نمونه های خارجی را دلیل اصلی استقبال مردم عنوان کرد.

alireza20202003
05-08-2007, 20:54
من امروز علاالدین بودم دو تاشو گرفتم دستم فهمیدم اصلا به درد نمی خورن.انگار از پلاستیک سطل آشغال ساختنشون.

RAMINET
05-08-2007, 21:23
واقعا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کلا چه خوریه؟

mahyarSAMSUNG
05-08-2007, 22:36
این جی ال ایکس 2 تا دونه گوشی داده بیرون شده سومین تولید کننده ؟؟؟ یعنی میخوای بگی سامسونگ با اون همه گوشیش چهارم شد ؟!!!!!!!!!!

MOSHAVER AMIN
05-08-2007, 22:41
جي ال ايكسي ها اين موارد رو منتشر ميكنن تا بتونن بعد از كاهش تعرفه ها از ورشكستكي رها بشن
اصلا دوستان اين حرف ها رو باور نكنيد

MOSHAVER AMIN
05-08-2007, 22:44
من امروز علاالدین بودم دو تاشو گرفتم دستم فهمیدم اصلا به درد نمی خورن.انگار از پلاستیک سطل آشغال ساختنشون.

منم دستم گرفتم
صحبت تين دوستمون كاملا تائيد ميشه

mahyarSAMSUNG
05-08-2007, 22:44
بابا من خودمو کشتم تا یدونه فقط یدونه از این مدل 3660 پیدا کنم ببینم . نبود که نبود . اونم توی علائدین . چطور میشه سوم باشه . کاملا با سایت جی اس ام مخالفم . نه فقط درباره این مطلب به کل باهاش مخالفم

D E V I L
05-08-2007, 23:54
به نظر منم یکم بعیده که سوم باشه

MOJREM
06-08-2007, 00:12
بابا چرا چرت و پرت می گن ؟؟؟؟ اصلا کی می خره ؟ ؟؟؟؟ کلا 100 تا دونه فروخته که سوم شده ؟؟؟

من از اول می دونستم تو این سایت جی اس ام نظرات رو علائق شخصی هست

ممنون دوست عزیز از اطلاع رسانی

یا علی مدد

arash_zp
06-08-2007, 02:17
چرت گفتن
موتورلا و سامسونگ يعني بعد از قارقارك ان ..........

M O H S E N
06-08-2007, 02:18
من فکر نمیکنم که این گوشی های فروش مناسبی داشته باشن !

الان فقط گوشی های نوکیا و سونی اریکسون و موتورولا فروش دارن !

گوشی هایی مثل " جی ال ایک و سامسونگ و .... " دیگه دورانشون تموم شده !

meysam a
06-08-2007, 03:07
با سلام خدمت تمامی عزیزان
من یک ماه پیش گوشی GLX3660 رو از مرکز خرید ایرانیان واقع در میدان ولیعصر خریداری کردم به قیمت 375000 تومان وبه دلایلی که ذکر میکنم این گوشی رو دیروز به قیمت 270000 تومان فروختم.
1-فکر میکنم که مهمترین مساله در تلفن همراه آنتن دهی میباشد که این گوشی از عهده این کار به خوبی بر نیامد.
2-از باطری این گوشی بیشتر از یک روز نمی توان استفاده کرد ومجبوری دوباره آدابتور را به برق بزنی.
3-عدم نصب هرگونه برنامه بر روی گوشی(جاوا و سیمبیان)
4-برخلاف گفته شرکت دوربین آن 3مگا پیکسل نیست به طوری که عکسk750 که 2مگا پیکسل هست از آن بهتر بود.
5-درست است که صدای بلندی دارد ولی صدای گوشی خیلی تیز وبعد از مدت کوتاهی گوش خراش میشود.
6-صدای هدست گوشی فوق العاده بی کیفیت ودور از انتضار میباشد به طوری که اصلا از ان استفاده نمیکنی.
7-دراخر باید به کیفیت خوب LCD اشاره کنم که این تنها حسن این گوشی رده سومی میباشد.

امیدوارم توانسته باشم عزیزانی که قصد خرید این گوشی به اصطلاح ایرانی را دارند راهنمایی اندکی کرده باشم .

R@R#M@N
06-08-2007, 08:57
کاملآ تایید بچه ها
منم همین احساس رو دارم

CD-RW
06-08-2007, 09:16
من فکر نمیکنم که این گوشی های فروش مناسبی داشته باشن !

الان فقط گوشی های نوکیا و سونی اریکسون و موتورولا فروش دارن !

گوشی هایی مثل " جی ال ایک و سامسونگ و .... " دیگه دورانشون تموم شده !

اوه یه خبر جدید " سامسونگ داره دورانش تموم میشه " .
یعنی خداحافظ گوشی 10 مگاپیکسلی . B600
خداحافظ P520
خداحافظ F700
خداحافظ P9000
-----------
خدا بهت رحم کنه با این همه طرفدارهای دو آتیشه سامسونگ .

mahyarSAMSUNG
06-08-2007, 11:40
اون بدون هیچ مدرکی یه چیزی میگه . سامسونگ کجا دورانش تموم شد ؟؟؟؟ تازه شروع شده

MOSHAVER AMIN
06-08-2007, 12:23
اون بدون هیچ مدرکی یه چیزی میگه . سامسونگ کجا دورانش تموم شد ؟؟؟؟ تازه شروع شده
تائيد ميشه
كجائي دوست من مثل اينكه از اخبار بازار همراه خيلي دوري
سامسونگ شده برند دوم.......................
از خواب بلند شيد

IcY
06-08-2007, 17:31
با سلام خدمت تمامی عزیزان
من یک ماه پیش گوشی GLX3660 رو از مرکز خرید ایرانیان واقع در میدان ولیعصر خریداری کردم به قیمت 375000 تومان وبه دلایلی که ذکر میکنم این گوشی رو دیروز به قیمت 270000 تومان فروختم.
1-فکر میکنم که مهمترین مساله در تلفن همراه آنتن دهی میباشد که این گوشی از عهده این کار به خوبی بر نیامد.
2-از باطری این گوشی بیشتر از یک روز نمی توان استفاده کرد ومجبوری دوباره آدابتور را به برق بزنی.
3-عدم نصب هرگونه برنامه بر روی گوشی(جاوا و سیمبیان)
4-برخلاف گفته شرکت دوربین آن 3مگا پیکسل نیست به طوری که عکسk750 که 2مگا پیکسل هست از آن بهتر بود.
5-درست است که صدای بلندی دارد ولی صدای گوشی خیلی تیز وبعد از مدت کوتاهی گوش خراش میشود.
6-صدای هدست گوشی فوق العاده بی کیفیت ودور از انتضار میباشد به طوری که اصلا از ان استفاده نمیکنی.
7-دراخر باید به کیفیت خوب LCD اشاره کنم که این تنها حسن این گوشی رده سومی میباشد.

امیدوارم توانسته باشم عزیزانی که قصد خرید این گوشی به اصطلاح ایرانی را دارند راهنمایی اندکی کرده باشم .

پس به چه امیدی میسازنش اگه اینقدر بده:13:؟تو خودت برلی چی رفتی گرفتیش؟:19:

MOSHAVER AMIN
06-08-2007, 22:55
بنده خدا از كجا ميدونست كه اينجوري ميشه

IcY
06-08-2007, 23:47
بنده خدا از كجا ميدونست كه اينجوري ميشه

خب شما گوشی خریدنی نمیری یه ده دوازده تا جا بپرسی ببینی کدوم خوبه؟:13:

mostafa_khan
07-08-2007, 00:25
کذبه محضه...می تونم قسم بخورم جز تعدادی معدودی ادم ها که فروم باز هستن و تعدادی که خیلی تو جریان اخبار گوشی ها قرار دارن...مرئم اصلا تا حالا اسم این برند به گوششون نخورده:18:
توی تهران تا جایی که من خبر دارم فرضا گوشی های ارزون موتو فروش خیلی بالایی داره...چطور موتو میاد پایین این برند گمنام؟یا سامسونگ؟یا سایر برند های بزرگ....
اقا چرته محضه.....

IcY
07-08-2007, 09:13
کذبه محضه...می تونم قسم بخورم جز تعدادی معدودی ادم ها که فروم باز هستن و تعدادی که خیلی تو جریان اخبار گوشی ها قرار دارن...مرئم اصلا تا حالا اسم این برند به گوششون نخورده:18:
توی تهران تا جایی که من خبر دارم فرضا گوشی های ارزون موتو فروش خیلی بالایی داره...چطور موتو میاد پایین این برند گمنام؟یا سامسونگ؟یا سایر برند های بزرگ....
اقا چرته محضه.....

منم نمیدونستم ولی بابام که چند وقت پیش رفته بود جمهوری بمن گفت همچین چیزی هست.:20:حرف توام بنظرراست میاد:8: ,ولی حالا گاه برای فروش رفتنشم این کارو کرده باشن باز کسی نمیره بخره کافیه یه سر بیاد :31:p30

seyyedi
07-08-2007, 15:40
دوستان سلام
حرفت کاملا تایید می شه باید سعی کنیم سایت رو به دیگران هم معرفی کنیم تا لااقل کمتر سرشون کلاه بره