PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Lock On: Modern Air Combat

robert
05-08-2007, 18:56
با سلام
نظر به اینکه حدود یکماه پیش از طریق پ خ از جناب مهدی خان (( مدیر انجمن بازی )) درخواست اضافه کردن تاپیک این بازی رو ارائه کردم و ایشان به هر دلیلی (( مالی-نظامی -اقتصادی -سیاسی :27::27::27:)) نتونستند این لطف رو در حق بنده بکنند فلذا خودم تصمیم گرفتم یه تاپیک در باره یکی از بهترین بازهای هوایی (( جنگنده )) بزنم تا بلکه عزیزانی که دنبال یه بازی هوایی درست و حسابی برای پر کردن اوقات فراغت تابستان هستند بتوانند از این بازی استفاده کنند و همینطور یه خورده هم خلبانی یاد بگیرند :5::5:
(( چون یادگیری این بازی بدلیل گذراندن دوره های پرواز با انواع جنگنده و آموزش take off و فرود جنگنده و استفاده از بیسیم و استفاده از مهمات هوا به هوا و هوا به زمین و هدف گیری و قفل کردن بر روی هدف و ...... حدودا دوسه هفته ای طول میکشه ))
در حقیقت شما عینا مثل یک خلبان با همه چیز یک جنگنده کار دارید.:18::18:
علاوه بر اینها یکی دیگه از نقاط قوت این بازی استفاده همزمان از جنگنده های آمریکایی و روسی هست که این نشون میده سازندگان بازی در طراحی این بازی اصلا تعصب به خرج نداده اند !!!!!!:13::13:
از طرفی این بازی ساخت کمپانی مشهور ubisoft هست که خوب برای اهل بازی نیازی به معرفی نداره !!!!!!
صدا گذاری و گرافیک و texture های بازی همگی عالی کار شده و این خودش عاملی هست برای لذت از تجربه حس پرواز از طریق این بازی که بعضا با نام شبیه ساز پرواز یا simulator ازش یاد میکنند.
شاید تنها مشکل این بازی موسیقی نامناسب دموی آن باشه که اصلا و به هیچ وجه به موسیقی شباهت نداره !!
در حقیقت سازندگان این بازی بجای موزیک دموی بازی از مکالمات رایج بین خلبان و برج مراقبت پرواز استفاده کرده و آنها رو بجای موزیک دموی بازی بکار برده اند !!!!:31:

خوب چند تا عکس هم بذاریم بد نیست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینهم لینک مخصوص این بازی در سایت گیم اسپات برای عزیزانی که اطلاعات بیشتری در باره این بازی میخواهند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سوالی چیزی بود در خدمتیم !!!!!:20:
فدای شما
رابرت :11:

Optimus Prime
06-08-2007, 02:11
بازی مال 4 سال پیشه ولی من توش خیلی ادعا دارم!:دی!
کلا عشق اصلیم همین Simulation های جنگی بود ولی حیف دیگه نمی زنن خیلی دوست داشتن Ubi این بازی Xbox 360 به نام Over G Fighters را برای PC می زد که حیف شد.جای Jane's Combat Simulations هم خالی که هر یه سالی یه Simulation میزد!

Optimus Prime
06-08-2007, 02:13
2 تا Expansion هم به اسم Lock On Flaming Cliffs و Black Shark زدند که من تو ایران ندیدم.
ولی باز هم این صدای مکالمات خیلی باحاله بازم!:27:

nader_kashimotso
06-08-2007, 07:29
یه ذره زیادی قدیمی نیستش

robert
06-08-2007, 10:50
یه ذره زیادی قدیمی نیستش

شاید اینطور باشه ولی قدیمی بودن یک بازی رایانه ای صرفا مثل قدیمی بودن مدل لباس نیست که اگه چند تا مدل جدید بیاد دیگه مردم سراغ لباس یا وسیله قدیمی نروند.
از اینها گذشته خیلی بازیها هستند که بعد از بازی lock on ساخته شده اند و در مجلات و سایتهای بازی به عنوان یک بازی افتضاح :2::2: ازشون یاد شده و اکیدا توصیه شده که پول خود رو برای این بازیها خرج نکنید !!!:13::13::41:

فکر کردم تو این یک سال و نیمی که تو فروم عضو هستم تات حالا تو انجمن بازی تاپیکی با این موضوع ندیده بودم برای همین یه همچین تاپیکی زدم !!!:20:
بازهم تاکید میکنم که این بازی تو ژانر خوش از جمله بهترین و موفق ترین بازیهاست :21::21:

Optimus Prime
06-08-2007, 12:12
شاید اینطور باشه ولی قدیمی بودن یک بازی رایانه ای صرفا مثل قدیمی بودن مدل لباس نیست که اگه چند تا مدل جدید بیاد دیگه مردم سراغ لباس یا وسیله قدیمی نروند.
از اینها گذشته خیلی بازیها هستند که بعد از بازی lock on ساخته شده اند و در مجلات و سایتهای بازی به عنوان یک بازی افتضاح :2::2: ازشون یاد شده و اکیدا توصیه شده که پول خود رو برای این بازیها خرج نکنید !!!:13::13::41:

فکر کردم تو این یک سال و نیمی که تو فروم عضو هستم تات حالا تو انجمن بازی تاپیکی با این موضوع ندیده بودم برای همین یه همچین تاپیکی زدم !!!:20:
بازهم تاکید میکنم که این بازی تو ژانر خوش از جمله بهترین و موفق ترین بازیهاست :21::21:
تو شبیه سازهای مدرن جدید Falcon 4.0 Allied Force بهتر از Lock On اونم به خاطر Dynamic Campaign بودنش و بازسازی یکی از بهترین شبیه ساز های دوران Falcon.
بعدشم Wings Over Europe Cold War Gone Hot به همرا سری Stirke Fighters و Wings Over Vientnam که تا بخوای براش Mod درست کردندو هواپیما و Campaign و...WOE من 1.8 گیگ بود الان رو هاردم 25 گیگه!!!
حدود 200 نوع هواپیما به اضافه جنگ ایرانو عراق خیلی حال میده!!!
Lock on خیلی خوبه ولی بازم به پای Falcon 4.0 Allied Force نمی رسه از نظر خوش ساخت بودن ماموریت ها و Campaign ها.

robert
06-08-2007, 13:55
تو شبیه سازهای مدرن جدید Falcon 4.0 Allied Force بهتر از Lock On اونم به خاطر Dynamic Campaign بودنش و بازسازی یکی از بهترین شبیه ساز های دوران Falcon.
بعدشم Wings Over Europe Cold War Gone Hot به همرا سری Stirke Fighters و Wings Over Vientnam که تا بخوای براش Mod درست کردندو هواپیما و Campaign و...WOE من 1.8 گیگ بود الان رو هاردم 25 گیگه!!!
حدود 200 نوع هواپیما به اضافه جنگ ایرانو عراق خیلی حال میده!!!
Lock on خیلی خوبه ولی بازم به پای Falcon 4.0 Allied Force نمی رسه از نظر خوش ساخت بودن ماموریت ها و Campaign ها.

200 تا هواپیما ؟؟؟؟؟؟؟:18::18:
lock on همش شش تا هواپیما داره ((a10-su25-su27-f15-mig29-mig25 )) !!!!!
فروشگاه اینترنتی سراغ داری که این بازیو بفروشه ؟؟؟؟؟

آخه من اکثر بازیهامو از اینترنت میخرم ولی این بازیو پیدا نکردم !!!!:41:
در ضمن بازی falcon allied foce و بازی wings over euorope هم مثل بازی که من معرفی کردم دوره های آموزشی دارند و یا اینکه همینجوری میشینی پشت هواپیما و گازشو میگیری میری بالا ؟؟؟؟:27::31:

جواب بدی لطف کردی !!!:11:

Optimus Prime
06-08-2007, 14:45
200 تا هواپیما ؟؟؟؟؟؟؟:18::18:
lock on همش شش تا هواپیما داره ((a10-su25-su27-f15-mig29-mig25 )) !!!!!
فروشگاه اینترنتی سراغ داری که این بازیو بفروشه ؟؟؟؟؟

آخه من اکثر بازیهامو از اینترنت میخرم ولی این بازیو پیدا نکردم !!!!:41:
در ضمن بازی falcon allied foce و بازی wings over euorope هم مثل بازی که من معرفی کردم دوره های آموزشی دارند و یا اینکه همینجوری میشینی پشت هواپیما و گازشو میگیری میری بالا ؟؟؟؟:27::31:

جواب بدی لطف کردی !!!:11:
Wings Over Eroupe میگم الان تقریبا همه هواپیماهای نظامی براش طراحی کردن.منم همشو دانلود کردم تو این یه ساله.
Falcon Allied Force هم آموزشی داره و در دو جای دنیا می جنگی : کره شمالی در 3 دوره 2000 2005 و 2010 و یوگوسلاوی هم در همین دوره ها.
فقط هواپیماهای F-16MLU و F-16D و F-16C سری 42 تا 52 <لی با یه کم تغییرات می تونی همه نوع هواپیمای جنگی موجود را داشته باشی.
نبرد هاشم همه Dynamic یهنی وقتی جنگو شروع می کنی و هر خسارتی بزنی مانند واقعیت ثبت می شه و زمانشم عین جنگ واقعی پیش میره.مثلا کره در یک فرودگاه یک اسکادران 25 تایی MiG-29 با 40 خلبان داره وقتی تو این دوره می جنگی و هواپیماهاشونو می زنی از تعداد هواپیماهای موجود کم میشه و نیروی روانی دشمن هم کم میشه.اگر جنگ خوب پیش بره و خسارت های زیادی بزنی زود جنگ تمام میشه.
از Lock On سخت تره!عکسای هر کدومشو برات می زارم!:46:

arnold_ab
06-08-2007, 15:05
این بازی قدیمیه

sada
14-08-2007, 11:50
میشه بگید این بازی آیا تو ایران هست و از کجا میشه تهیه کرد؟

robert
14-08-2007, 12:26
میشه بگید این بازی آیا تو ایران هست و از کجا میشه تهیه کرد؟

خوب لابد تو ایران بوده که ما رفتیم خریدیم و بازی کردیم و این مطالب رو درباره اش نوشته ایم دیگه !!!!:31::31:(( عجب سوالی بود !!!:27:))
در ضمن عکسهایی رو که خودم از محیط بازی انداختم نیز دلیلی بر اثبات صحبتهایم هست !!:46:
بنده که این بازی رو از فروشگاه اینترنتی خریدم . حالا خواستید بگویید تا آدرسشو براتون بفرستم.:20:

sada
15-08-2007, 12:21
لطف می فرمایید اگه آدرسش رو بدید. و میشه بگید چنتا سی دی بود که شما خریدید و اینکه گرافیکش در چه حدی است؟

robert
15-08-2007, 12:28
لطف می فرمایید اگه آدرسش رو بدید. و میشه بگید چنتا سی دی بود که شما خریدید و اینکه گرافیکش در چه حدی است؟
یدونه سیدی بیشتر نیست و گرافیکش هم قابل قبول و مطلوب هست (( به عکسها نگاه کنی متوجه میشی !!!!))
و با اکثر کارتهای 128 هم به راحتی اجرا میشه و همینطور با رم 512 هم کنار میاد !!!:20:
آدرس فروشگاه رو برات پ خ میزنم !!!
فدای تو
رابرت :11:

shovalie_siyah
25-05-2008, 08:37
سلام من بازي lock on نسخه فارسي رو گرفتم ولي يادگيريش خيلي سخته اگر ميشه آموزش كار با دكمه ها رو برام ارسال كنيد shovalie.siyah@gmail.com

Optimus Prime
25-05-2008, 11:42
سلام من بازي lock on نسخه فارسي رو گرفتم ولي يادگيريش خيلي سخته اگر ميشه آموزش كار با دكمه ها رو برام ارسال كنيد shovalie.siyah@gmail.com
دوست خوبم در بازی یک قسمت Training هست که دقیقا همه چیزو توضیح میده البته من اصلا نسخه فارسی بازیو ندیدم چون از 3 سال پیش بازیش نکردم.قسمت دکمه ها هم در Option هم کمکت می کنه بقیش کلا به خودت بستگی داره دوست عزیز.

121314
23-06-2008, 02:27
با سلام.اقا میشه در مورد بازی وینجز اور اوروپ توضیح بدید؟.راستی چه جوری میشه به بازی وینجز اور ویتنام هواپیما اضافه کرد و از چه سایتی؟.

Optimus Prime
24-06-2008, 09:56
دوست عزیز به این سایت برو و عضو شو و به قسمت Download و Strike Fighters / Wings Over Vietnam / Wings Over Europe / Wings Over Israel / First Eagles by Thirdwire برو هر چه می خواهی دانلود کن.شماره جدیدش به نام Wings Over Israel هم اومده.اگر خواستی در یک تاپیک جدا توضیح می دم.

121314
24-06-2008, 18:07
دوست عزیز خوشحال میشم از اینکه توضیح بدید.راستی این بازیا رو جای دیگه میفروشند یا تنها راش دانلود است؟.خودت دان می کنی یا می خری؟.عکس وینجز اور اروپ و اسراییل را بزاری عالی میشه.

Optimus Prime
24-06-2008, 22:56
دوست عزیز خوشحال میشم از اینکه توضیح بدید.راستی این بازیا رو جای دیگه میفروشند یا تنها راش دانلود است؟.خودت دان می کنی یا می خری؟.عکس وینجز اور اروپ و اسراییل را بزاری عالی میشه.
دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر بیا به این تاپیک :

121314
25-06-2008, 00:05
سایت را نزاشتیا؟.

robert
25-06-2008, 21:12
از بابت اصلاح عنوان تاپیک ممنونم :20:

reza523573
23-11-2008, 01:42
دوست عزیز Optimus Prime می تونی این فایل هایی رو که برای WOV دانلود کردی برای دوستانی که امکان دانلود ندارن توی دی وی دی بزنی و برای فروش بزاری؟خیلی ممنون می شم اگه این کارو بکنی چونکه برای من خیلی مهمه.

mostafa_gm
24-11-2008, 21:18
بابا این بازی خیلی سخته!
داری رو هوا میری یهو میبینی سر هواپیما میره پایین. سوخت هم داره. هی سرشو میاری بالا باز میره پایین تا اینکه آخرش میخوره زمین. من که تو هیچ بازی ندیدم اینو، ظاهرا دلیلش جاذبه است ولی غیر فعالش هم که میکنی باز همین کارو میکنه. من که نفهمیدم علتش چیه.

robert
24-11-2008, 23:15
بابا این بازی خیلی سخته!
داری رو هوا میری یهو میبینی سر هواپیما میره پایین. سوخت هم داره. هی سرشو میاری بالا باز میره پایین تا اینکه آخرش میخوره زمین. من که تو هیچ بازی ندیدم اینو، ظاهرا دلیلش جاذبه است ولی غیر فعالش هم که میکنی باز همین کارو میکنه. من که نفهمیدم علتش چیه.

با چه هواپیمایی پرواز کردید؟
دور موتور چقدر بوده ؟
منکه به تمام اصول پروازی این بازی وارد هستم همچین مشکلی ندارم .
به نظرم پرواز با شبیه ساز مایکروسافت خیلی سخت تر از این بازی هست.

Optimus Prime
25-11-2008, 10:31
دوست عزیز Optimus Prime می تونی این فایل هایی رو که برای WOV دانلود کردی برای دوستانی که امکان دانلود ندارن توی دی وی دی بزنی و برای فروش بزاری؟خیلی ممنون می شم اگه این کارو بکنی چونکه برای من خیلی مهمه.
دوست عزیزم از این سایت دانلود کن :

من در مسافرتم و سیستمم همراهم نیست. حجمهای زیادی هم ندارند.راحت می تونی دانلود کنی.

mostafa_gm
25-11-2008, 18:56
دور موتور چقدر بوده ؟
یادم نیست چه هواپیمایی بود. مال 2 سال قبل بود. فقط یادمه که اذیت میکرد.

Balrog
07-01-2009, 14:49
بابا این بازی خیلی سخته!

دور موتور چقدر بوده ؟

من هم شدیدا مشکل کنترل دارم...
به نظر می‌رسه تو این بازی اختیار استیک رو نمی‌شه با Keyboard به خوبی به دست گرفت و حتما به Joystick نیازه.

Optimus Prime
07-01-2009, 14:55
من هم شدیدا مشکل کنترل دارم...
به نظر می‌رسه تو این بازی اختیار یوک رو نمی‌شه با Keyboard به خوبی به دست گرفت و حتما به Joystick نیازه.

با Joystick هم فرق خاصی نمیکنه اما حالش بهتره! من این بازیو همش با Keyboard رفتم و مشکلی نداشتم.

Balrog
07-01-2009, 18:09
نمی‌دونی چرا هواپیما یهو به یه سمت میل می‌کنه و از کنترل خارج می‌شه؟!

Optimus Prime
07-01-2009, 18:35
نمی‌دونی چرا هواپیما یهو به یه سمت میل می‌کنه و از کنترل خارج می‌شه؟!

Balrog جان چون این بازی شبیه سازی هست درصورت Easy Flight و چه درصورت Real Flight این بازی که می تونی از Option خاموش و روشن کنی, از یک سری قوانین واقعی پرواز پیروی می کنه. بستگی به هواپیمات و ماونور هایی که انجام می دی اگر اشتباه کنی مثلا در سرعت خیلی کم مرتب دور های شدید انجام بدی در حالت Spin یا چرخش میوفتی. اگر با سرعت کم بخوای اوج های ناگهانی بگیری تو Stall میوفتی. البته در بیشتر مواقع اجتناب نا پذیر است ولی اگر حرفه ای باشی می تونی خودتو از این خرخش ها در بیاری و حتی تو Dogfight ها به نفع خودت استفاده کنی.

Balrog
08-01-2009, 00:57
پس نسبت به بازی‌های مشابه خیلی‌ واقعی‌تره (آخه بار اولم نیست که می‌شینم تو کابین! :31:).
ممنون رفیق.

shahin_ak47
10-01-2009, 15:41
درود

دوستان اگه کی میتونه lock on . flaming clifs و black shark و falcon 4.0 برایه من پیدا کنه یا ادرس جایی که داشته باشرو بده ممنون میشم

ایدیه یاهوم هم همین ای دیه اینجاس اگه خبرشو بهم بدین ممنون میشم
ممنون:10:

Optimus Prime
10-01-2009, 18:56
درود

دوستان اگه کی میتونه lock on . flaming clifs و black shark و falcon 4.0 برایه من پیدا کنه یا ادرس جایی که داشته باشرو بده ممنون میشم

ایدیه یاهوم هم همین ای دیه اینجاس اگه خبرشو بهم بدین ممنون میشم
ممنون:10:
Flaming Cliffs من گرفتم که Expansion Pack LOMAC هست ولی مال زمانی بوده که قفل Starforce روی بازیهای Ubi رواج پیدا کرده بود ( همونی که باید کابل های DVD و CD رام هاتو می کشیدی) و هیچ وقت کرکش درستش نیمد. ( یک کرک اومد اما خیلی Option هاش کار نمی کنه و اصلا ارزش نداره ) برای Falcon 4.0 Allied Force ممکنه هنوز بعضی ها داشته باشند حجم زیادی هم ندارند ( نزدیک 1GB ) می تونی بخواهی که برات دانلود کنند. یادت باشه حتما آخرین پچهای Falcon 4.0 را بگیری چون نسخه 1 پر از باگ و نبود Texture برای خیلی از هواپیماها بود. برای Black Shark هم خبر ندارم قرار بود نوامبر منشر بشه که البته خبرش هست که در STEAM قرار فقط به صورت دانلود گذاشته بشه و یک نسخه جدا هست Expansion Pack نیست.

Balrog
10-01-2009, 23:06
من خودم لینک LOMAC و Flaming Cliffs رو از تورنت پیدا کردم دادم یکی برام دانلود کرد (ADSLام کجا بوده!). البته دومی رو مجبور شدم به خاطر قفل StarForce رایت کنم.

shahin_ak47
11-01-2009, 01:12
دورد

از جواب های وستان ممنونم فقط میخواستم بدونم این flaming clifs میشه جدا دانلود کرد بعد ریختش رو هومن lock on یا باید کامل نصب بشه؟؟؟؟

Balrog
11-01-2009, 14:11
FC مثل یه Patch هست برای LOMAC.

Optimus Prime
11-01-2009, 14:25
همونطوری که Balrog جان گفت Flaming Cliffs یک Expansion Pack هست که یک هواپیما Su-25T یا همون Su-39 را به بازی اضافه می کنه به اضافه یک سری امکانات جدید و ماموریت های جدید.

shahin_ak47
11-01-2009, 15:18
درود

دوستان اگه لینکه falming clifs رو بزارن ممنون میشم من خودم یه لینک پیدا کردم حدود 700mb بود
اصلا حجمش چقدره ؟؟؟
بازم ممنون

Balrog
11-01-2009, 21:52
حجمش همینی هست که گفتی.

در تتمه‌ی توضیحات Optimus Prime عزیز بگم جالب‌ترین ویژگی‌ای که با نصب FC به بازی افزوده می‌شه، حالات متنوع و جلوه‌های مختلف آسیب دیدن هواپیما هست (چه موقع سقوط و چه در هنگام برخورد گلوله و موشک). مثلا:

HOW HOW
13-01-2009, 21:18
آقا جون مادر و پدراتون كسي مي تونه برام يه آموزش مختصر از فالكون 4 بزاره 4 سال پيش تا حالا خريدم ولي بلد نيستم با هاش كار كنم خدايش فالكون عقشمه....

دوستان كسي بازي هواپيمايي جنگي با گرافيك با لا و هدايت آسون تري هم ميشناسه اگه آره بگه اسمشو تا اينترنتي بخرم

Optimus Prime
13-01-2009, 21:30
آقا جون مادر و پدراتون كسي مي تونه برام يه آموزش مختصر از فالكون 4 بزاره 4 سال پيش تا حالا خريدم ولي بلد نيستم با هاش كار كنم خدايش فالكون عقشمه....

دوستان كسي بازي هواپيمايي جنگي با گرافيك با لا و هدايت آسون تري هم ميشناسه اگه آره بگه اسمشو تا اينترنتي بخرم
Falcon 4.0 Allied Force یا همون Falcon 4.0 مال سال 1999 ؟
مشکلت چیه توش؟ آخه آموزششو بخوام بزارم خیلی میشه. بگو کجاهاش مشکل داری.
می تونی اگر ویندوز ویستا استفاده نمی کنی بری دنبال Wings Over Europe یا Wings Over Israel یا Wings Over Vietnam. می تونی صبر کنی 2 ماهه دیگه Tom Clancy's HAWX میاد.

HOW HOW
14-01-2009, 08:20
falcon 4.0 allied force یا همون falcon 4.0 مال سال 1999 ؟
مشکلت چیه توش؟ آخه آموزششو بخوام بزارم خیلی میشه. بگو کجاهاش مشکل داری.
می تونی اگر ویندوز ویستا استفاده نمی کنی بری دنبال wings over europe یا wings over israel یا wings over vietnam. می تونی صبر کنی 2 ماهه دیگه tom clancy's hawx میاد.

بيشتر در باره ي تسليحات چه انتخاب و چه شليك مو شك و رادار ها :5:
اگه تونستي چيزي هم در بارهي كنترل بگو
البته يكم بلدم (چپ و راست و قدرت و بلدم):2:

HOW HOW
14-01-2009, 08:33
حداقل بگيد موقع پرت كردن بمب ها
يه ثانيه شمار مياد و نميزاره پرت كنيمشون چه كنم؟؟/

HOW HOW
15-01-2009, 17:38
كسي نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

robert
15-01-2009, 17:46
حداقل بگيد موقع پرت كردن بمب ها
يه ثانيه شمار مياد و نميزاره پرت كنيمشون چه كنم؟؟/

با چه هواپیمایی پرواز میکنید ؟

والله من الان سه ساله که دارم با این بازی پرواز میکنم و مشکلی هم در پرتاب بمبهای سقوط آزاد نداشتم.

ایکاش یه عکس میذاشتید!!

Optimus Prime
15-01-2009, 19:13
از جوی استیک استفاده می کنید؟ اگر نمی کنید می تونید در قسمت کنترل خالت کنترل Laptop را Load کنید. یعنی تو قسمت Config و یا در قسمت Options Control روی قسمت Load کلیک کرده و Laptop را انتخاب کنید تا با کلید های جهت دار حرکت سریع و درست حسابی انجام دهد. اگر امتیاز و مدال گرفتن برایتان مهمن نیست می تونید Realism بازیو کم کنید. از همون قسمت Option اولین صفحه ای که میاد.

چه هواپیمایی پرواز میکنید ؟

والله من الان سه ساله که دارم با این بازی پرواز میکنم و مشکلی هم در پرتاب بمبهای سقوط آزاد نداشتم.

ایکاش یه عکس میذاشتید!!
برای بازی Falcon 4.0 می خوان نه LOMAC.

HOW HOW
20-01-2009, 09:20
آقا توي فالكن چه جوريه مرحله اي بازي كردن بردن هم داره اگه ببريم چي ميشه

من الان چند روزي هست دارم مرحله اي كار ميكنم تموم نميشه

بعد از اتمام موشك ها حتما بايد بريم فرودگاه؟؟؟؟؟

Optimus Prime
20-01-2009, 10:31
آقا توي فالكن چه جوريه مرحله اي بازي كردن بردن هم داره اگه ببريم چي ميشه

من الان چند روزي هست دارم مرحله اي كار ميكنم تموم نميشه

بعد از اتمام موشك ها حتما بايد بريم فرودگاه؟؟؟؟؟
قسمت اصلی بازی Campaign هست. و شما 6 تا Battlefield دارید. از قسمت پایین صفحه می تونید تو قسمت Battlefield نبردهارو از قسمت جنگ کره و جنگ بالکان هر کداو در سه سال مختلف 2000 و 2005 و 2010 را انتخاب کنید که تفاوتش در پیشرفت تکنولوژی دشمن و ....
بعد شما باید ماموریت هارو از قسمت Campaign وقتی شروع کردید انتخاب کنید. که خود ماموریت ها به چندین دسته تقسیم می شوند که در قسمت briefing می تونی بخونی که چه کاری باید بکنی. بعد از انجام هدف از بازی بیا بیرون و ماموریت کامل میشه و باید ماموریت های بعدیو انتخاب کنی.

rami_hemi
23-01-2009, 19:36
سلام منی هی مشکلی دارم با wov اونم اینه که اومدم چند تا هئاپیما اضافه کردم خوبم کاتر میکنه ولی اگه بخوام سلاح اضافه کنم چی
مثلا ماوریک والسه F-4 یا A-10 .من f-14 رو هم اضافه کردم ولی نمیوتونم فینیکس رو توی لیست loadout بیارم کلا میخوام یه سری سلاح به بازی اضافه کنم باید چیکار کنم چطوری میتونم.

shahin_ak47
02-02-2009, 15:47
درود

دوستان هرکس میتونه lock on falaming cliffs رو برام بفرسته یه خبر به من بده هزینشم هرچی شد تقبل می میکنم . دیگه انقد دنبال این بازی گشتم خسته شدم حتی دادم برام DL کنن که متاسفانه خراب بود و موقع نصب ارور کد 3 میداد
ممنون

Balrog
02-02-2009, 23:54
از کجا دانلود شده؟ درست دانلود شده؟
اگه می‌خوای لینک تورنتی که خودم گرفتم رو بدم...

shahin_ak47
03-02-2009, 02:18
لینک که از رپید شیر بوده . بازی اجرا میشه ولی اوایل نصب ارور میده

HOW HOW
28-03-2009, 11:11
با سلام دوستان اگه امكان داره لينك دانلود بازي lock on رو بزارن (البته به صورت تكه تكه 10ايي نه همش تو يه فايل)
و همچنين لينك اون پك نظامي flight sim 2004 رو اگه كسي سراغ داره لطف كنه

راستي اگه هواپيمايي براي fs2004'wov'woe'lock on'falcon و .... خواستيد بريد اينجا

HOW HOW
29-03-2009, 10:52
با سلام دوستان اگه امكان داره لينك دانلود بازي lock on رو بزارن (البته به صورت تكه تكه 10ايي نه همش تو يه فايل)
و همچنين لينك اون پك نظامي flight sim 2004 رو اگه كسي سراغ داره لطف كنه

راستي اگه هواپيمايي براي fs2004'wov'woe'lock on'falcon و .... خواستيد بريد اينجا

كسي نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::19::13:

كسي اينجا هست كه توي زمينه ي رادار توي wing over e تخصص داشته باشه توي esay كه بچه بازيه:21: ولي توي hard و normal مثلارادارمون90 % هواپيما هاي دشمن رو نشون نميده تو رادار ؟؟؟

همچنين توي f-4 براي شليك ماوريك چه طوري ميشه روي هدف قفل كرد ؟؟
در f-4 حالات search و bord..وgrand داريم و توي f-15 حالات خيلي بيشتري براي رادار ميشه يه توضيحي بديد؟ ماشالا mig 27 هم كه رادار نداره!!!!!!!
نكته بعدي مر حله اي بازي كردن اين بازي چه جوريه؟؟ آخرش به چي ميرسيم؟؟؟

خواهشا يكي جواب بده:5:

HOW HOW
29-03-2009, 12:28
كسي نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

كسي اينجا هست كه توي زمينه ي رادار توي wing over e تخصص داشته باشه توي esay كه بچه بازيه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif ولي توي hard و normal مثلارادارمون90 % هواپيما هاي دشمن رو نشون نميده تو رادار ؟؟؟

همچنين توي f-4 براي شليك ماوريك چه طوري ميشه روي هدف قفل كرد ؟؟
در f-4 حالات search و bord..وgrand داريم و توي f-15 حالات خيلي بيشتري براي رادار ميشه يه توضيحي بديد؟ ماشالا mig 27 هم كه رادار نداره!!!!!!!
نكته بعدي مر حله اي بازي كردن اين بازي چه جوريه؟؟ آخرش به چي ميرسيم؟؟؟

خواهشا يكي جواب بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

saam_metal5
21-08-2010, 23:09
قسمت اصلی بازی Campaign هست. و شما 6 تا Battlefield دارید. از قسمت پایین صفحه می تونید تو قسمت Battlefield نبردهارو از قسمت جنگ کره و جنگ بالکان هر کداو در سه سال مختلف 2000 و 2005 و 2010 را انتخاب کنید که تفاوتش در پیشرفت تکنولوژی دشمن و ....
بعد شما باید ماموریت هارو از قسمت Campaign وقتی شروع کردید انتخاب کنید. که خود ماموریت ها به چندین دسته تقسیم می شوند که در قسمت briefing می تونی بخونی که چه کاری باید بکنی. بعد از انجام هدف از بازی بیا بیرون و ماموریت کامل میشه و باید ماموریت های بعدیو انتخاب کنی.

با سلام خدمت همه بر و بچه های خوب p30world
آقا عارضم که بنده این نسخه LockOn Flaming Cliffs 2 از این بازی رو دان کردم ولی موقع اجرا هواپیماها خودشون به پرواز در میان!خودشون فرود میان!یعنی همه کاره خودشونن!و ما باید پشت pc بشینیم نیگا کنیم اونا دارن چیکار میکنن!
حالا از دوستان یکی پیدا بشه ما رو راهنمایی کنه که چطور می شه این بازی رو اجرا کرد و کنترل بازی رو بدست گرفت؟ممنونش میشم
یه سوال دیگه هم اینکه میشه از دسته بازی هم توش استفاده کرد؟

Amir 3d
17-01-2011, 21:02
سلام دوستان
می دونم این تاپیک مال 3-4 سال پیشه و lock on مال 2003 است
ولی من خیلی عشق lock on دارم.ولی زیاد وارد نیستم چند تا سوال دارم از استادان شبیه سازهای هوایی
1.وقتی دانجر انگل میشوم (بصورت خطری)که مثل یه پرنده ای که بال هاشو بستن !که هرچی چپ میرم بالا .پایین .راست هر کار می کنم راسته میاد پایین چطوری میشه دفعش کرد؟؟؟تا سقوط نکم
2.میشه آموزش دقیق ردیابی رادار در 5-6 تا مدل رو بگید (اگه خیلی طولانی میشه فقط اون هواپیمایی که آیکون ماننده رو بگید که 10-12 تا چراغ داره که تقریبا قرمز رنگه و بعضی وقت ها پر سر صدا میشه -و اون ردیاب X و Y که با کلید I فعال میشه)
3.چطوری بفهمم معموریت هاش چطوریه ؟؟سر در نمیارم
(مثلا تو 6 تا مدل هواپیمایی که گذاشته مثلا اولی همه رو نابود میکنم که خیلی هم راحته و اصلا بهم حمله نمی کنن حالا....
3 تا دشمنو میزنم بعدش نمیدونم چیکار کنم همینطور ول میچرخم یه دفعه با 1000بدبختی رو باند فرود اومدم بعد تموم نشد
اون قسمت آبجکتی open mision هم که نمیدونم چی به چیه؟؟؟و خیلی سخته!اصلا نمیدونم باید چیکار کنم)
4.نمیدونم موشک ها رو از کجا بفهمم چی به چیه ؟؟زمینیه؟هواییه؟زمین به هواست؟چطوری بفهمم
مثلا اون مستطیل سبزه چیه که وسط کادر نمایش که فکر کنم تو میگ هستش چه کاربردی داره

ممنون میشم کمکم کنید

robert
18-01-2011, 01:55
سلام دوستان
می دونم این تاپیک مال 3-4 سال پیشه و lock on مال 2003 است
ولی من خیلی عشق lock on دارم.ولی زیاد وارد نیستم چند تا سوال دارم از استادان شبیه سازهای هوایی
1.وقتی دانجر انگل میشوم (بصورت خطری)که مثل یه پرنده ای که بال هاشو بستن !که هرچی چپ میرم بالا .پایین .راست هر کار می کنم راسته میاد پایین چطوری میشه دفعش کرد؟؟؟تا سقوط نکم
2.میشه آموزش دقیق ردیابی رادار در 5-6 تا مدل رو بگید (اگه خیلی طولانی میشه فقط اون هواپیمایی که آیکون ماننده رو بگید که 10-12 تا چراغ داره که تقریبا قرمز رنگه و بعضی وقت ها پر سر صدا میشه -و اون ردیاب X و Y که با کلید I فعال میشه)
3.چطوری بفهمم معموریت هاش چطوریه ؟؟سر در نمیارم
(مثلا تو 6 تا مدل هواپیمایی که گذاشته مثلا اولی همه رو نابود میکنم که خیلی هم راحته و اصلا بهم حمله نمی کنن حالا....
3 تا دشمنو میزنم بعدش نمیدونم چیکار کنم همینطور ول میچرخم یه دفعه با 1000بدبختی رو باند فرود اومدم بعد تموم نشد
اون قسمت آبجکتی open mision هم که نمیدونم چی به چیه؟؟؟و خیلی سخته!اصلا نمیدونم باید چیکار کنم)
4.نمیدونم موشک ها رو از کجا بفهمم چی به چیه ؟؟زمینیه؟هواییه؟زمین به هواست؟چطوری بفهمم
مثلا اون مستطیل سبزه چیه که وسط کادر نمایش که فکر کنم تو میگ هستش چه کاربردی داره

ممنون میشم کمکم کنید

سلام رفیق
میبینم شما هم مثل ما عشق پرواز هستی...
1- باید دماغه رو بدی پایین و دور موتور رو زیاد کنی

2- خب چند مدل داره... مدلی که با زدن کلید 3 هست برای داگفایت هست... زدن کلید چهار هم برای سیستم هدایت راداری و کلید شش هم برای قفل کردن در نبرد BVR ..... اگه تازه کار هستی از آپشن گزینه easy radar رو انتخاب کن... در غیر اینصورت با F-15 و قسمت تمرین رادار کار کن... البته کار کردن با رادار واقعی هم زیاد سخت نیست.... مهم تنظیم Range رادار و تنظیم درست زاویه رادار و حرکت کرسر و قفل کردن روی هدف هست

3- این شبیه ساز کاملا به اختیار شماست.... مثل بازی نیست که دشمن رو بزنی و بهت امتیاز بده... میتونی همون دشمن رو هم نزنی ...!! پیدا کردن فرودگاه هم کاری نداره... هم میتونی جهت رو از آواکس بپرسی و هم از روی رادار پیدا کنی... مخصوصا تو هواپیماهای روسی که دیگه کاری نداره...

open mission هم انتخاب ماموریت بر حسب هواپیما ها هست... بسته به اینکه با چه هواپیمایی بپری میتونی ماموریت انتخاب کنی.... یه خورده که حرفه ای بشی خودت میتونی ماموریت بسازی... الان مثلا من با سوخو 33 از روی ناو بلند میشم و به ماموریت میرم و سوختگیری هوایی میکنم و برمیگردم و روی ناو فرود میام.... از آواکس هم خیلی استفاده میکنم...

4-خب به خاطر اینکه شما دوره آموزشی رو طی نکردی...!!:31: برای همین فرق ماوریک و aim-120 رو نمیدونی...

باید دوره آموزشی رو طی کنی... حتما این دوره training رو امتحانش کن... با زدن دکمه s هم میتونی متن های آموزشی که حین پرواز میان و به انگلیسی هستند رو نگه داری و بخونی...

Amir 3d
18-01-2011, 11:59
سلام رفیق
میبینم شما هم مثل ما عشق پرواز هستی...
1- باید دماغه رو بدی پایین و دور موتور رو زیاد کنی

2- خب چند مدل داره... مدلی که با زدن کلید 3 هست برای داگفایت هست... زدن کلید چهار هم برای سیستم هدایت راداری و کلید شش هم برای قفل کردن در نبرد BVR ..... اگه تازه کار هستی از آپشن گزینه easy radar رو انتخاب کن... در غیر اینصورت با F-15 و قسمت تمرین رادار کار کن... البته کار کردن با رادار واقعی هم زیاد سخت نیست.... مهم تنظیم Range رادار و تنظیم درست زاویه رادار و حرکت کرسر و قفل کردن روی هدف هست

3- این شبیه ساز کاملا به اختیار شماست.... مثل بازی نیست که دشمن رو بزنی و بهت امتیاز بده... میتونی همون دشمن رو هم نزنی ...!! پیدا کردن فرودگاه هم کاری نداره... هم میتونی جهت رو از آواکس بپرسی و هم از روی رادار پیدا کنی... مخصوصا تو هواپیماهای روسی که دیگه کاری نداره...

open mission هم انتخاب ماموریت بر حسب هواپیما ها هست... بسته به اینکه با چه هواپیمایی بپری میتونی ماموریت انتخاب کنی.... یه خورده که حرفه ای بشی خودت میتونی ماموریت بسازی... الان مثلا من با سوخو 33 از روی ناو بلند میشم و به ماموریت میرم و سوختگیری هوایی میکنم و برمیگردم و روی ناو فرود میام.... از آواکس هم خیلی استفاده میکنم...

4-خب به خاطر اینکه شما دوره آموزشی رو طی نکردی...!!:31: برای همین فرق ماوریک و aim-120 رو نمیدونی...

باید دوره آموزشی رو طی کنی... حتما این دوره training رو امتحانش کن... با زدن دکمه s هم میتونی متن های آموزشی که حین پرواز میان و به انگلیسی هستند رو نگه داری و بخونی...
ممنون رابرت عزیز ولی کوتاه دادی کار خودتو راحت کردی
میدونم تو توتروآل هست و با S میشه پوس کرد و با Ctrl+Q میشه هدایتو بدست گرفت اما
1.این توتروآل خیلی کند پیش میره و نمیشه یه جوری جلو بردش!
2.یه نمه گنگه واسه ء منه تازه کار
اینو واسه ء همین نوشتم که بگیری تازه کارم:21:

مثلا اون چراغ ها رو من نفهمیدم همون آیکون هواپیمای قرمزه با کلی چراغ
که دیاگرال 30-60 -90 داره حالا سولم اینجاست که مثلا 60 درجه ء سمت چب روشن شد
1.یعنی هواپیمای دشمنه؟؟؟2.یعنی موشک دشمن به طرف من قفل شده؟؟3
.هر دو مورد فوق صحیح می باشد:46:
اون B و H یعنی چی؟؟؟؟ که یه موقع هر دو تاش روشن میشه یه موقع یکی روشنه یکی خاموشه
بعد تازه فکر کنم (یادم نیست دقیق)که پشت B و H یه دایره داره که اونم روشن میشه البته شاید وقتی اینا روشن میشن اونم روشن میشه شاید اشتباه میکن حالا که هست بگو!
پشت آیکون هم دو تا چراغ داره اونا چی بیدن؟؟؟:18:
بعد این موشک ها رو هم بتوضیح سواب داره
بعد (چقدر بعد شد:21:)
اون مستطیل سبزه تو یه هواپیما رو نگفتی چیه؟؟؟و چرا اصلا نمیشه باهاش موشک بپرتابم
(همون هواپیمایه که تو آموزشش یاد میداد که چطوری هواپیمای دشمن رو پیدا کنیم و روی اون صفحه ء وسطی که نمیدونم اسمش چیه 4-5 تا مستطیل ستونی شکل مثل لودینگ از بالا به پایین میومد راستی اونم یاد بده )
می دونم هر سوالی که میکنم جای یه علامت ؟ دیگه واسم باز میشه :27:و مطلب =میشه با کل آموزشش لوگ آن
ولی ممنون میشم با حوصله جواب بدی ممنونت میشم :40:
دستت ندرده:11:
قوبوست:10:

Amir 3d
18-01-2011, 20:15
کجایی رابرت ..رابرت ....کوشی داداشم.....رابرت
اینا رو یادت نره

اون B و H یعنی چی؟؟؟؟ که یه موقع هر دو تاش روشن میشه یه موقع یکی روشنه یکی خاموشه
بعد تازه فکر کنم (یادم نیست دقیق)که پشت B و H یه دایره داره که اونم روشن میشه البته شاید وقتی اینا روشن میشن اونم روشن میشه شاید اشتباه میکنم حالا اگه هست بگو چیه!
پشت آیکون هواپیما (عقبش )هم دو تا چراغ داره اونا چی بیدن؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

_ ثواب (
سواب)رو ...خلاصه... هیچ کی گیر نده ها!

Amir 3d
19-01-2011, 22:25
منتظرم..................

robert
20-01-2011, 01:09
پیشنهاد من اینه که اول از تو آپشن بازی گزینه easy radar رو انتخاب کنی و بعد که تو پرواز مهارت پیدا کردی از رادار واقعی استفاده کنی ...

ممنون رابرت عزیز ولی کوتاه دادی کار خودتو راحت کردی
میدونم تو توتروآل هست و با S میشه پوس کرد و با Ctrl+Q میشه هدایتو بدست گرفت اما
1.این توتروآل خیلی کند پیش میره و نمیشه یه جوری جلو بردش!
2.یه نمه گنگه واسه ء منه تازه کار
اینو واسه ء همین نوشتم که بگیری تازه کارم:21:

مثلا اون چراغ ها رو من نفهمیدم همون آیکون هواپیمای قرمزه با کلی چراغ
که دیاگرال 30-60 -90 داره حالا سولم اینجاست که مثلا 60 درجه ء سمت چب روشن شد
1.یعنی هواپیمای دشمنه؟؟؟2.یعنی موشک دشمن به طرف من قفل شده؟؟3
.هر دو مورد فوق صحیح می باشد:46:
بعد تازه فکر کنم (یادم نیست دقیق)که پشت B و H یه دایره داره که اونم روشن میشه البته شاید وقتی اینا روشن میشن اونم روشن میشه شاید اشتباه میکن حالا که هست بگو!
پشت آیکون هم دو تا چراغ داره اونا چی بیدن؟؟؟:18:
بعد این موشک ها رو هم بتوضیح سواب داره
بعد (چقدر بعد شد:21:)
اون مستطیل سبزه تو یه هواپیما رو نگفتی چیه؟؟؟و چرا اصلا نمیشه باهاش موشک بپرتابم
(همون هواپیمایه که تو آموزشش یاد میداد که چطوری هواپیمای دشمن رو پیدا کنیم و روی اون صفحه ء وسطی که نمیدونم اسمش چیه 4-5 تا مستطیل ستونی شکل مثل لودینگ از بالا به پایین میومد راستی اونم یاد بده )
می دونم هر سوالی که میکنم جای یه علامت ؟ دیگه واسم باز میشه :27:و مطلب =میشه با کل آموزشش لوگ آن
ولی ممنون میشم با حوصله جواب بدی ممنونت میشم :40:
دستت ندرده:11:
قوبوست:10:

1- حداقل میگفتی کدوم هواپیما رو میگی...!!

فکر کنم همون شکل هواپیمای داخل کابین رو میگی.... اون فقط نشون میده که از اون جهت ها تهدید وجود داره... حالا میخواد هواپیمای دشمن باشه یا پدافند دشمن

2- اگر منظور B, H پایین صفحه هست که B زاویه چرخش به اطراف هست و h هم ارتفاع....

3- موشکها خیلی گسترده هستند... برای هواپیماهای آمریکایی و روسی هم فرق میکنند... اینقدر زیادند که خود من هم همشون رو حفظ نیستم ولی برای موشکهای هوا به هوای آمریکای AIM-7 و AIM-120 و AIM-9 که به ترتیب اسپارو و امرام و سایدوایندر نام دارند و برای روسی هم r-73 - r-27- r-77

4- مستطیل سبزه که روی HUD میبینی برای هدفگیری است... نمیشه اینطوری آموزشش رو بگم... باید تو خود training شبیه ساز کار کنی... البته برای شروع همونطور که گفتم گزینه easy radar رو انتخاب کن...

حتما اگر میخوای اصول پرواز نظامی رو یاد بگیری قسمت training رو وقت بگذار و یاد بگیر....

FOURTH RETURN
21-01-2011, 00:28
با سلام خدمت همه بر و بچه های خوب p30world
آقا عارضم که بنده این نسخه LockOn Flaming Cliffs 2 از این بازی رو دان کردم ولی موقع اجرا هواپیماها خودشون به پرواز در میان!خودشون فرود میان!یعنی همه کاره خودشونن!و ما باید پشت pc بشینیم نیگا کنیم اونا دارن چیکار میکنن!
حالا از دوستان یکی پیدا بشه ما رو راهنمایی کنه که چطور می شه این بازی رو اجرا کرد و کنترل بازی رو بدست گرفت؟ممنونش میشم
یه سوال دیگه هم اینکه میشه از دسته بازی هم توش استفاده کرد؟

من تاپیکی برای این بازی پیدا نکردم اینجا تاپیک این بازی نیست اما یه سوال دارم من این بازی رو نصب کردم اما برای اجرا سریال میخواد از اون سایتی هم که خریدم پرسیدم اما کسی جواب نداد هر جا هم گشتم نبود شما هم این مشکل رو داشتید؟

FOURTH RETURN
30-01-2011, 13:40
یکی جواب بده

FOURTH RETURN
02-06-2011, 23:34
توي بازي LockOn Flaming Cliffs 2 هواپيما چطوري حركت ميكنه من تمام دكمه ها رو زدم اما هواپيما جلو نميره:13:

FOURTH RETURN
04-06-2011, 21:54
اعصابم رو. خورد کرده این بازی هر دوتا ورژنش معلوم نیست چی به چیه اصلا کسی نیست تا حالا اینو بازی کرده باشه؟

iranpcl
27-07-2012, 15:38
با سلام
آقا من lock on flaming cliffs2 رو دانلود کردم با حجم 2.24 گیگ که سه فایل هستش
موقع اینستال این اررور رو میده:
LockOn 1.1 Not found! Installation interrupted!
تو سایتی که دانلود میکردم نوشته بود حتما باید Lock On Modern Air Combat از قبل نصب باشه
حالا من کلی گشتم ولی این Lock On Modern Air Combat رو نتونستم لینکی گیر بیارم واسه دانلود که سالم باشه
حالا من از کجا میتونم دانلودش کنم؟؟؟؟؟

iranpcl
27-07-2012, 23:50
با سلام
آقا من lock on flaming cliffs2 رو دانلود کردم با حجم 2.24 گیگ که سه فایل هستش
موقع اینستال این اررور رو میده:
LockOn 1.1 Not found! Installation interrupted!
تو سایتی که دانلود میکردم نوشته بود حتما باید Lock On Modern Air Combat از قبل نصب باشه
حالا من کلی گشتم ولی این Lock On Modern Air Combat رو نتونستم لینکی گیر بیارم واسه دانلود که سالم باشه
حالا من از کجا میتونم دانلودش کنم؟؟؟؟؟

آقا خواهشا یکی جواب بده

FOURTH RETURN
28-07-2012, 17:44
من که کرک این بازی رو هم پیدا کردم اما باز هم مشکل داره بیخیالش شدم

abbas.member
23-07-2013, 17:13
با سلام
من کل این تاپیکو خوندم ولی لینکی از دانلود lock on modern air combat با وجو د درخواستهای زیاد پیدا نکردم
میتونید لینک دانلودشو بهم بدید
مرسی

esl2000
06-04-2014, 17:52
بادرود:
احتراما بايد عرض كنم كه كل اين بازي ها را از سايت اصلي سازنده ان ميتوانيد دانلود كنيد كه ادرس ان:
lockon.co.uk مي باشددر ضمن كرك اين بازي ها را اگر خواستي اعلام كن تا برايت در جايي قرار بدم.
باسپاس
:n19: