PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای بریدن یک قسمت فایل تصویری می شناسید؟

composer_kuchulu
05-08-2007, 17:57
با سلام برای بریدن یک قسمت از یک فایل تصویری چه برنامه ای رو پیشنهاد می کنید؟

WooKMaN
05-08-2007, 18:23
VCDCutter

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:46:

massod
06-08-2007, 15:38
به نظر من هم بهترین برنامه هم همین vcd cutter است.
البته می توانی با برنامه ی hero soft نیز این کار را انجام بدهی.

Alastoor
06-08-2007, 15:46
شونصد هزارتا برنامه هست...:31:

ساده تريناش همين vcdcutter و يا خود movie maker هست.

خوف ترينشم Ulead VideoStudio هست.

در كل تمام برنامه هاي ويرايش فيلم مي تونن اين كار رو بكنن.

ولي براي كارهاي عادي vcdcutter واقعا عاليه.

javad_raouf_danger
06-08-2007, 19:15
با سلام برای بریدن یک قسمت از یک فایل تصویری چه برنامه ای رو پیشنهاد می کنید؟

اگر یک سرچ تو این سایت بکنی200 تا نرم افزار و واسه هر کدومش200000000 لینک دانلود پیدا می کردی

composer_kuchulu
06-08-2007, 19:17
همه دوستان استادن. برای چند قسمتی کردن یک فایل تصویری برنامه hj split قطعاتی با فرمت های 001 002 و غیره ارائه داد که با tvconverter قابل تبدیل نیستند. فقط قسمت اول تبدیل می شه و اگر بخواهیم همه را به هم بچسبانیم بعد تغییر فرمت بدهیم که می شه همون فایل اول . من فایل های کوچکتری با فرمت های متداول تر می خواستم. حالا vcd cutter رو تست می کنم امیدوارم مشکل حل بشه. با تشکر از همه دوستان

composer_kuchulu
09-08-2007, 12:00
دوستان برنامه vcd cutter جوابگوی من نبود بعد از چند دقیقه قفل می کنه . دلیل چیه؟ برای بردین قسمت های بزرگ مشکلی نداره؟ شاید ازینه که تایم بریدن زیاده؟؟؟؟؟؟

Jalal
10-08-2007, 11:33
از یولید استفاده کنید
Ulead Video Studio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ulead DVD MovieFactory ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

composer_kuchulu
11-08-2007, 11:25
مشکل قفل کردن در تمامی برنامه ها اعم از vcd cutter و ulead v s کرفته تا nero وجود داره دیگه اعصابم حسابی خراب شده . این فیلم زهر مار شد توی دهنمون.

در زمان render کردن بعد از چند ثانیه یا دقیقه تمامی برنامه های ویرایش قفل می شه.

هیچ کس نتونست کمکی بکنه تا خودم یه راه حل زشت ولی مفید پیدا کردم. بدون هیچ دلیلی فرمت فایلمو convert کردم بعد به صورت حدسی وقتی 60% شد قطعش کردم به این ترتیب دقیقا تا اون قسمتی که می خواستم رو قطع کردم.

ایول به خودم .