PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امان از این ویندوز Xp -- کمک

persianastronomy
05-08-2007, 17:03
یه سوال من جدیدا ویندوزم یه مشکلی پیدا کرده :

بعد از اینکه ویندوز میاد بالا اون صفحه ای که باید توش اسم ( بوزر ) خودمون انتخاب کنیم و وارد یوزر مون بشیم عوض شده و یه صفحه ی سیاه میاد که توش یه منوی کوچیک باز میشه وباید اسم یوزرم رو تایپ کنم تا بعد وارد ویندوز به شه تازه من ویندوز همین تازگیا عوض کردم . یکی بگه باید چی کار کرد که مثل روزه اولش بشه ممنون !

Farahmand Farshidy
05-08-2007, 17:31
سلام به شما!!
اولاً باید توی یوزر Administrator کامپیوتر تان داخل شده و در کادر محاوره ای Run عبارت زیر را عیناً تایپ کنید:

gpedit.msc

بعد از تایپ عبارت بالا و فشردن کلید اینتر صفحه ای ظاهر میشود که در قسمت Title bar آن Group Policy نوشته شده است.حالا بروی فلش سمت چپ قسمت User Configuration که شبیه به علامت ( + ) مثبت میباشد، کلیک نموده و از زیر مجموعه ای که باز میشود، بروی فلش سمت چپ Administrative Templates کلیک کنید و به زیر مجموعه ای که ظاهر میشود رفته و در آنجا تنها و تنها بروی System کلیک نمایید. حال در سمت راست صفحه Group Policy رفته و بروی (Don't Display the getting started welcome screen at logon ) دابل کلیک نمایید.صفحه ای ظاهر میشود بروی تب Setting کلیک نموده بعداً گزینه Disable را علامت دار نمایید. بعد Apply و Ok کلیک نموده و صفحه Group policy را محترمانه ببندید:27:

کار تمام است.

به همین سادگی:31:

بااحترام
فرهمند

hamilton
05-08-2007, 23:15
یه سوال من جدیدا ویندوزم یه مشکلی پیدا کرده :

بعد از اینکه ویندوز میاد بالا اون صفحه ای که باید توش اسم ( بوزر ) خودمون انتخاب کنیم و وارد یوزر مون بشیم عوض شده و یه صفحه ی سیاه میاد که توش یه منوی کوچیک باز میشه وباید اسم یوزرم رو تایپ کنم تا بعد وارد ویندوز به شه تازه من ویندوز همین تازگیا عوض کردم . یکی بگه باید چی کار کرد که مثل روزه اولش بشه ممنون !

دوست عزيز يك راه حل ساده تر به شما پيشنهاد ميكنم.اين حالتي كه شما مشاهده ميكنيد حالت Classic براي logon به وبندوز هست كه شما براي ورود به سيستم مجبوري هم user ID و هم Password را تايپ كنيد ولي اگر حالت Welcome Screen انتخاب بشه شما ليست يوزرها را مشاهده ميكنيد و براي ورود به سيستم كافيه كه فقط پسورد را وارد كنيد.اما براي تغيير اين حالت ابتدا به Control Panel برويد گزينه User Account را انتخاب كنيد و مطابق شكلهاي زير عمل كنيد:

ابتدا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد.

persianastronomy
06-08-2007, 19:33
آقا کار که نکرد هیچی اومدیم ببینیم حالا اگه اون تیک رو برداریم چی میشه ........ زیدم خراب ترش کردیم ....
الان دیگه وارد یوزر اکانت هم نمیشه که دوباره اون جا رو علامت بزنیم ... !

فکر کنم دوباره باید یه ساعت بشینم ویندوز عوض کنم ............!

Farahmand Farshidy
06-08-2007, 20:04

بعله دوست من!

کوتاه ترین طریقه جمـــــــــــــع را ضـــــــــــــــرب گویند.:46::31:

hamilton
06-08-2007, 20:38
آقا کار که نکرد هیچی اومدیم ببینیم حالا اگه اون تیک رو برداریم چی میشه ........ زیدم خراب ترش کردیم ....
الان دیگه وارد یوزر اکانت هم نمیشه که دوباره اون جا رو علامت بزنیم ... !

اين كار اينهمه دردسر نداره.اگر اون تيك كه در شكل هم مشخص كردم سرجاش بوده كه بايد شما همانطور كه در توضيحاتم هم گفتم فقط با وارد كردن پسورد بتونيد به سيستم Logon كنيد و اگر اون تيك را برداريد دوباره به حالت كلاسيك logon برميگريد كه بايد هم UserID و هم Password را وارد كنيد.
ولي اينكه شما اصلا نميتونيد به سيستم وارد بشيد بحث ديگري است كه فكر نميكنم به اين موضوع مرتبط باشه.

javad_raouf_danger
07-08-2007, 22:05
سلام من یک بار این مشکلی که شما می گی واسن پیش اومد از اون راهی که hamilton جان گفت رفتم جواب نداد بعد یک نفر به من این راه رو گفت:
Control Panel--->Network Connections
روی Network Connections راست کلیک می کنی و peroperties رو می زنی بعد در سربرگ general یک کادر هست که 4 کزینه داره
اینجاشو دقیقا نمی دونم یا گزینه چهارمی یا سومی رو باید uninstalll کنی شما هر دوتا شو امتحان کن اگه اولین بار جواب نداد دوباره install کن بعد اون یکی دیگه رو امتحان کن بعد ok رو می زنی
حالا اون راهی که hamilton جان گفت رو برو انشاالله درست می شه من که انجامش دادم درست شد