PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهشا کمک

panther99
04-08-2007, 21:07
آقا هرکی میتونه کمک کنه . حدود 250 مگابایت فضای خالی تو هارد داشتم اومدم با پارتیشن مجیک 8 اونو اضافه کنم به درایو F که وسطاش ارور داد و درایو F از My Computer پرید حالا وقتی تو پارتیشن مجیک میبینم حرف f نیست اما پارتیشن هست . وقتی هم کلیک راست میکنم بروس رو که میزنم تمام فایلها هست یعنی پارتیشن سالم به نظر میاد اما نمیدونم چطور به حالت اول بر گردونم .
با system restore درست میشه ؟؟؟ تو رو خدا هرکی میدونه بگه چی کار کنم درایو F برگرده تو my computer .

panther99
04-08-2007, 21:09
دمتون گرم هرکی میدونه بگه .

Mostafa_Amol
04-08-2007, 21:12
من خیلی وقته که با این نرم افزار کار نکردم ....

اولا خوب پارتیشنش که هست پس هل نکن .....
خوب اون قسمت رو انتخاب کن و create رو بزن دیگه .....

من همین قدر یادم هست ..... فقط امیدوارم که بدردت بخوره

Farahmand Farshidy
05-08-2007, 15:50
سلام عزیز!

به نظر بنده درایو شما بوسیله برنامه Partition Magic بصورت Hiden در آمده است. برای اینکه به حالت اولی برگردانیدش برنامه Partition Magic را اجرا نموده و بروی درایو مورد نظر کلیک راست نماید و در قسمت Convert to رفته و از آنجا گزینه بالای Convert to unhide Partition و یا چیزی توی این مایه ها کلیک نمایید و بعداً بالای دکمه Apply کلیک نمایید.

اگر یه عکس از برنامه پارتیشن مجیک از قسمت درایو هایتان بزارید، بهتر میتوانیم کمکتان نماییم.

بااحترام
فرهمند

abesderakhshan
10-08-2007, 04:05
شما روی my computer کلیک راست کرده گزینه manage را انتخاب کرده سپس روی disk management کلیک کنید در سمت راست روی درایو بدون نام کلیک راست کرده گزینه ...change drive lette را انخاب کرده سپس add یک نام از منو برای درایوتان انتخاب کنید .ok