PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 10 گوشی برتر ماه جولای 2007

D E V I L
04-08-2007, 20:18
بر اساس آمار گروه تولیدی وسایل الکترونیکی کروسل، 10 گوشی برتر ماه جولای اعلام شدند. این آمار بر اساس تعداد گوشی های به فروش رسیده از هر مدل (گوشی های ساده یا گوشی های هوشمند) در 6 قاره دنیا و بیش از 50 کشور مختلف می باشد.
1. (2) Nokia 6300
2. (1) Sony Ericsson K790i/K800i/K810i
3. (3) Nokia N95
4. (4) Nokia N73
5. (9) Sony Ericsson W880i
6. (-) Blackberry RIM 8300 Curve
7. (5) Blackberry Pearl 8100C/G/V
8. (9) Nokia 6233/6234
9. (6) Sony Ericsson K750i/W700i/W800i
10. (-) Nokia 5500 Sport
اعداد درون پرانتز جایگاه گوشی را در ماه قبل نشان می دهد.
همانطور که در لیست دیده می شود ترتیب قرار گرفتن گوشی های برتر نسبت به ماه پیش تغییر خاصی نکرده است و همچنان 6300 و k800 درصدر جدول قرار دارند. تنها تازه وارد این جدول 8300 بلک بری است که جزو گوشی های هوشمند است. می توان در ماه آینده منتظر ورود P1 در این لیست شد که در حال حاضر با استقبال خوبی در اروپا مواجه شده است.
منبع : GSM.ir

bineshan
05-08-2007, 00:28
عجیبه
خبری از گوشی های موتو و سامسونگ نیست این وسط

ahriman323
05-08-2007, 00:37
ببینیم p1i در ماهای بعدی چیکار میکنه

only SE

mahyarSAMSUNG
05-08-2007, 05:22
به به میبینم که جمع گوشیای رده پایین اینجا جمع و اصلا خبری از موتورولا و سامسونگ نیست . به به میبینم که منبع هم جی اس ام دشمن اصلی سامسونگ

CD-RW
05-08-2007, 09:18
اتفاقا من نظرم اینه که گوشی هرچی کمتر اسم در کنه بهتره .
چون تجربه ثابت کرده گوشی هایی که خیلی معروف شدند خیلی هم زود خز میشن , نمونه بارزش افت قیمت سرسام آور N95 هست .

D E V I L
05-08-2007, 11:20
چون تجربه ثابت کرده گوشی هایی که خیلی معروف شدند خیلی هم زود خز میشن , نمونه بارزش افت قیمت سرسام آور N95 هست .
کاملا باهات موافقم:27:

BKM_MAHDI
05-08-2007, 11:28
البته يك نفر ديگه يك آماري زده بود كه تاپيكش يادم نيست ولي مطمئنم 3 تاي اول سوني اريكسون بود كه شاخ درآوردم.ولي اين آمار درست تر به نظر ميرسه

RAMINET
05-08-2007, 11:43
تاپیک تکراری است من زودتر در بخش موبایل گذاشته بودم
لطفا بیشتر دقت کنید...

D E V I L
05-08-2007, 12:28
تاپیک تکراری است من زودتر در بخش موبایل گذاشته بودم
لطفا بیشتر دقت کنید...
جالبه!!!!یه چیزی هم بدهکار شدیم:18:
شما بیشتر دقت کن من درست 32 دقیقه زودتر از شما این تاپیک رو زدم:21:

RAMINET
05-08-2007, 20:23
بله حق با شماست من کمی توی قضاوت عجله کردم...

mahyarSAMSUNG
05-08-2007, 22:40

به نظر سامسونگ که دوم خز ؟؟؟ :31: نوکیا ان 95 چنده شده ؟ :41:

MOSHAVER AMIN
05-08-2007, 23:05
به به میبینم که جمع گوشیای رده پایین اینجا جمع و اصلا خبری از موتورولا و سامسونگ نیست . به به میبینم که منبع هم جی اس ام دشمن اصلی سامسونگ

ايول
كاملا تائيد ميشه
گوش شيطون كر سامسونگ هم كه شده برند دوم و همين مورد باعث شده خيلي ها فكر سم پاشي بيفتن

CD-RW
06-08-2007, 09:27
ايول
كاملا تائيد ميشه
گوش شيطون كر سامسونگ هم كه شده برند دوم و همين مورد باعث شده خيلي ها فكر سم پاشي بيفتن

شرکت سامسونگ ( یا هر شرکت دیگه ) راه و روش رقابت خودشو داره و به من و شما هم ربطی نداره , ولی ما باید در حد و اندازه خریدار و مصرف کننده یک سری موارد رو رعایت کنیم , مثلا اینکه بهترین طرفداری تبلیغ مثبت از برند مورد نظر و انتقاد سازنده از برندهای رقیبه . جایی هم که کم میاریم شلوغ نکنیم , قبول کنیم ( حالا شما ببخشید یه جاهایی من تند میرم ) .

mahyarSAMSUNG
06-08-2007, 11:29
سامسونگ توی ایران سوم .

ShahabSAMSUNG
06-08-2007, 19:28
آمار گروه تولیدی وسایل الکترونیکی کروسل

همونطور که می بینید، این آمار، یه آمار رسمی جهانی نیست.
خیلی وقته که این آمار ها داره اعلام میشه و تا جایی که یادمه، همیشه سونی اریکسون خیلی توش بوده ولی اگکه اینطور بود که باید سونی تو دنیا اول میشد!!!!

در هر حال، این آمار مربوط به یه فروشگاه زنجیره ایه و نمی تونه آمار درستی باشه.

مثلاً سامسونگ و موتورولا که الان همه می دونید از سونی اریکسون بالاتر هستن، اصلاً توی این آمار نیستن!! خب معلومه داستان چیه دیگه.

MOSHAVER AMIN
06-08-2007, 22:51
شرکت سامسونگ ( یا هر شرکت دیگه ) راه و روش رقابت خودشو داره و به من و شما هم ربطی نداره , ولی ما باید در حد و اندازه خریدار و مصرف کننده یک سری موارد رو رعایت کنیم , مثلا اینکه بهترین طرفداری تبلیغ مثبت از برند مورد نظر و انتقاد سازنده از برندهای رقیبه . جایی هم که کم میاریم شلوغ نکنیم , قبول کنیم ( حالا شما ببخشید یه جاهایی من تند میرم ) .

پست شما كاملا تائيد ميشه دوست من
اماگمون كنم منظور پست منو متوجه نشدي يا به در گفتي كه ديوار بشنوه:41:

mostafa_khan
07-08-2007, 00:33
همونطور که می بینید، این آمار، یه آمار رسمی جهانی نیست.
خیلی وقته که این آمار ها داره اعلام میشه و تا جایی که یادمه، همیشه سونی اریکسون خیلی توش بوده ولی اگکه اینطور بود که باید سونی تو دنیا اول میشد!!!!

در هر حال، این آمار مربوط به یه فروشگاه زنجیره ایه و نمی تونه آمار درستی باشه.

مثلاً سامسونگ و موتورولا که الان همه می دونید از سونی اریکسون بالاتر هستن، اصلاً توی این آمار نیستن!! خب معلومه داستان چیه دیگه.

البته تا حدودی قبول دارم امار خیلی جهانی و رسمی نیست...اما به هر حال تا حدودی معتبره
بعدش شهاب جان حرف شما به این امار اصلا مرتبط نمی شه
یعنی این 2 تا گفته اصلا در تناقض با هم نیستن....
می تونه در مجموع فروش ها یه برند بالاتر باشه...مثلا نوکیا در مجموع بالاتره...فرضا یه چراغ قوه اش رو در سال 200 میلیون عدد می فروشه:2::18:.....
اما از اون طرف پر طرفدار ترین گوشی های ماه از یک برند دیگه باشن
تو این امار دبلیو 880 نظرم و جلب کرد...کمی عجیبه...چون این گوشی چیز جدیدی ارائه نکردو فقط قصد شرکت تنوع محصول بوده..حالا چرا این قدر فروش کرده و اینکه ایا این واقعیت داره یا نه جای تامل و تحقیق داره

mahyarSAMSUNG
07-08-2007, 00:56
این فکر کنم امار فروش مغازه دم در سایت جی اس ام

CD-RW
07-08-2007, 09:54
پست شما كاملا تائيد ميشه دوست من
اماگمون كنم منظور پست منو متوجه نشدي يا به در گفتي كه ديوار بشنوه:41:

دقیقا منظور پستت رو گرفتم , کلا ( به قول خودت ) سم پاشی روش مناسبی برای تبلیغ برند رقیب نیست . منتها موضوع یه ذره گنگ بود , با اجازه بازش کردم .

MOSHAVER AMIN
07-08-2007, 23:26

تائيد مشه
اين جي اس امي ها علايق شخصي رو خيلي در نشريه و سايتشون بروز ميدن

ShahabSAMSUNG
08-08-2007, 01:14
البته تا حدودی قبول دارم امار خیلی جهانی و رسمی نیست...اما به هر حال تا حدودی معتبره
بعدش شهاب جان حرف شما به این امار اصلا مرتبط نمی شه
یعنی این 2 تا گفته اصلا در تناقض با هم نیستن....
می تونه در مجموع فروش ها یه برند بالاتر باشه...مثلا نوکیا در مجموع بالاتره...فرضا یه چراغ قوه اش رو در سال 200 میلیون عدد می فروشه:2::18:.....
اما از اون طرف پر طرفدار ترین گوشی های ماه از یک برند دیگه باشن
تو این امار دبلیو 880 نظرم و جلب کرد...کمی عجیبه...چون این گوشی چیز جدیدی ارائه نکردو فقط قصد شرکت تنوع محصول بوده..حالا چرا این قدر فروش کرده و اینکه ایا این واقعیت داره یا نه جای تامل و تحقیق داره

مصطفی جان (یا خان :31:)
خب منم همینو گفتم دیگه.
آمار معتبر هست ولی نه در سطح جهانی. در سطح همون فروشگاه.

mostafa_khan
08-08-2007, 07:11

تائيد مشه
اين جي اس امي ها علايق شخصي رو خيلي در نشريه و سايتشون بروز ميدن

دشمنانه جی اس ام...امشب بعد اخبار از شبکه ی 3:46::31:

IcY
08-08-2007, 07:56
آخه بهش نمییاد بهgsm اینکارارو بکنه چون دیگه تو سطح حرفه ای کار کردن که نمیشه طرف چیزی رو گرفت باید کامل بیطرف باشی.:41:

mostafa_khan
08-08-2007, 14:16
آخه بهش نمییاد بهgsm اینکارارو بکنه چون دیگه تو سطح حرفه ای کار کردن که نمیشه طرف چیزی رو گرفت باید کامل بیطرف باشی.:41:

دقیقا..ربطی به gsm نداره...اونها امدن این خبر رو دادن بیرون با این اخبار چرت بازار گرمی کنن...gsm هم مثل خیلی خبرگزاری ها بدون اعمال نظر خودش خبر رو چاپ کرده....اینکه مشکل خبر از گویندش هست رو که نباید به حساب gsm زد