PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خوام برنامه نویسی رو شروع کنم

javad_raouf_danger
04-08-2007, 18:47
با سلام من می خوام برنامه نویسی رو شروع کنم یکی از کاربران سایت به من Visual Basic رو پیشنهاد کرد و لینک دانلود آموزششو واسم گذاشت من رفتم سی دی ویژیوال بیسیک رو خریدم وقتی نصبش کردم اول که خیلی طول کشید بعد چند بار کامپیوتر ریست شد و وقتی قشنگ نصب شد دیدم تصویری که توی آموزش گذاشته با تصویر صفحه اصلی ویژوال بیسیک فرق داره من الان نمی دونم چه کار کنم در ضمن علاوه بر ویژیوال بیسیک چند فایل exe دیگه هم بعد از نصب این برنامه در all program وجود دارهمن از شما خواهش می کنم که به من بگید که من الان از کجا شروع کنم
منعکس های فایل هایی که توی all program هست رو واستون می زارم به من بگید از کدومش باید استفاده کنم و تاپیکی یا فایل pdf یا هر چیز دیگه ای که آموزششو داره رو واسم بزارید با تشکر فراوان
در پست بعد عکسا رو می زارم

javad_raouf_danger
04-08-2007, 18:48
این عکس پنجره ای که همه نرم افزار ها توشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javad_raouf_danger
04-08-2007, 18:51
این عکس نرم افزار اصلی Microsoft Visual Basic 6.0

javad_raouf_danger
04-08-2007, 18:53
این عکس فایل اجرایی بعدی به نام Microsoft Visual C++ 6.0

javad_raouf_danger
04-08-2007, 18:54
اینم فایل بعدی به نام Microsoft Visual FoxPro 6.0

javad_raouf_danger
04-08-2007, 18:56
اینم Microsoft Visual InterDev 6.0:

javad_raouf_danger
04-08-2007, 18:59
حالا من از شما خواهش می کنم که به من بگید که کدوم یکی از این نرم افزار ها باید من ازش استفاده کنم و هر کدومش مال چیه؟ و من از کجا باید شروع کنم به خدا گیج شدم اگر فایل آموزشی یا سایت یا تاپیکی دارید حتما به من کمک کنید
من از اول تابستون قرار بوده برنامه نویسی رو شروع کنم هنوز هیچ کار نکردم
مرسی بای

Lamerdsystem
04-08-2007, 19:19
از خود اولین برنامه یعنی مایکروسافت ویژوال بیسیک شروع کن در ضمن آموزشی که داری چی هست اصلا VB6 هست.عکس اول درسته -بعد از اینکه رفتی تو برنامه از گزینه standard EXE شروع کن در ضمن شما برای برنامه نویسی خیلی واجبه که اول الگوریتم نویسی رو یاد بگیری

Lamerdsystem
04-08-2007, 19:24
برنامه Visual Fox Pro برای ساخت بانک اطلاعاتی
برنامه Ms C++(plus برای برنامه نویسی پیشرفته تراز ویژوال که زبان برنامه نویسی سطح متوسط یا میانی هست
اخری هم برای طراحی وب سایته ولی از رده خارجه برای ساخت صفحات Asp

javad_raouf_danger
05-08-2007, 00:44
از خود اولین برنامه یعنی مایکروسافت ویژوال بیسیک شروع کن در ضمن آموزشی که داری چی هست اصلا VB6 هست.عکس اول درسته -بعد از اینکه رفتی تو برنامه از گزینه standard EXE شروع کن در ضمن شما برای برنامه نویسی خیلی واجبه که اول الگوریتم نویسی رو یاد بگیری

سلام ممنون از توجهتون اگه می شه آموزش الگوریتم نویسی رو واسم بزارید یا بگید از کجا دانلود کنم یا از کدوم تاپیک
در مورد آموزش مایکروسافت ویژوال بیسیک هم همینطور
خیلی ممنون

Lamerdsystem
05-08-2007, 10:16
شرمنده من بیشتر کارم سخت افزاره من یه سوال برنامه نویسی داشتم که تاپیک شما رو دیدم ولی آموزش الگوریتم نویسی توی سایتParstech.org هست از اونجا دانلودش کن

javad_raouf_danger
06-08-2007, 13:22
خیلی ممنون

javad_raouf_danger
06-08-2007, 13:27
بابا این که می گه بیا لوح فشرده بخر من واسه دانلود می خوام تورو خدا کمک کنید
بازم ازتون ممنونم AliROCK