PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال: استفاده از فلش در فیلمها

Honradez
04-08-2007, 15:15
سلام دوستان.

من در پی این هستم که یک فایل فلش رو روی یک فیلم بندازم و در این زمینه از شما دوستان محترم خصوصا حرفه‌ایهای این بخش، درخواست کمک دارم.

نرم‌افزار Ulead Video Studio را امتحان کردم، اما متاسفانه کیفیت متون فایل فلش بعد از اینکه روی فیلم می‌افته، خیلی بد می‌شه!

ضمنا فلش من تنها یک «انیمیشن» هست و هیچگونه اکشن اسکریپت یا دکمه‌ای در اون بکار نرفته. با استفاده از خود نرم‌افزار Adobe Flash هم چون نمی‌شه تسلط خوبی بر زمان و مکانهای فیلم داشت، نمی‌خوام این کار رو انجام بدم.

لطفا به من کمک کنید.
با تشکر فراوان. :46:

اگر من باید چنین سوالی را در بخش میکس و مونتاژ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح می‌کردم، لطفا به بزرگواری خودتون ببخشید و...

flashman
05-08-2007, 20:08
سلام دوسته من

دوسته عزیز شما اول از فیلم فلش خودتون خروجی ، البته با آخرین کیفیت بگیرید . البته برنامه Ulead Video Studio کلا کیفیت کار هارو پایین میاره . شما باید از یه برنامه دیگه برای این کار استفاده کنید

DaRiOuShJh
05-08-2007, 21:27
من خودم برایه امتحان با سوییش خروجیه avi و در حالته UNCOPRESS گرفتم کیفیته کار خوبه خوب بود البته حجمش هم خفن بالا بود 150 فریم 140 مگ

Honradez
05-08-2007, 23:44
سلام دوسته من

دوسته عزیز شما اول از فیلم فلش خودتون خروجی ، البته با آخرین کیفیت بگیرید . البته برنامه Ulead Video Studio کلا کیفیت کار هارو پایین میاره . شما باید از یه برنامه دیگه برای این کار استفاده کنید
شما چه برنامه‌ای رو پیشنهاد می‌کنید؟

من خودم برایه امتحان با سوییش خروجیه avi و در حالته UNCOPRESS گرفتم کیفیته کار خوبه خوب بود البته حجمش هم خفن بالا بود 150 فریم 140 مگ
میشه بیشتر توضیح بدین؟‌ با سوئیش فلش رو انداختین روی فیلم؟

:46:

DaRiOuShJh
06-08-2007, 01:03

میشه بیشتر توضیح بدین؟‌ با سوئیش فلش رو انداختین روی فیلم؟

:46:

:20:البته که میشه...

من برایه تست یه عکسه با کیفیت که رنگ هایه قرمزه پر رنگ هم داشت (برایه اینکه ببینم شکسته رنگ هم داره یا نه!) و یه مقدار افکت و نوشته ریختم تو stage و هم زدم ببینم چه آشی میشه؟!:46:

بعد ازش خروجیه avi گرفتم و تنظیماتش رو رویه Full Frames گزاشتم و export اش کردم

حجمه فایله تولید شده بالا بود ولی به عنوان سورس میشه ازش استفاده کرد و موقعه convert حجمشو به مقداره دلخواه آورد پایین

من خودم از Ulead VideoStudio 8 استفاده میکنم البته بیشتر به خاطره اینکه میونش با mpeg 2 خوبه و سرعتش هم نسبتا خوبه

البته من زیاد به mpeg1 به خاطره افته زیاد در صدا و تصویر (مات شدن و ...) تبدیل نمیکنم ولی بازدهیش همچین در mpeg 2 بد نبوده الان هم که فک کنم ورژن 11 اش هم اومده باشه

این طور که فهمیدم شما میخواین یه لوگو مانند برایه اوله کلیپ هاتون ( و ...) و توش از افکت ها و ... یه فلش استفاده کنید درسته؟!

من خودمم این کارو میخوام بکنم ولی وقتشو پیدا نکردم ولی فک کنم از همین شگردی که در بالا اشاره کردم استفاده کنم هم راحته هم ...:46:

این جملتون هم همچین یه مقدار ابهام داشت؟!:31:

با سوئیش فلش رو انداختین روی فیلم؟

مستقیم که نمیشه فایله swf رو بندازم رو فیلمی مگر اینکه تبدیل بشه به فرمتهایه تصویری:10:

امیدوارم تونسته باشم کاملا:2: (یا نسبتا کامل!) توضیح داده باشم و مفید بوده باشه...

flashman
07-08-2007, 00:13
سلام دوسته من

شما چرا برای با کیفیت شدن کاراتون از کارت میکس استفاده نمی کنید

Honradez
07-08-2007, 13:40
مرسی داریوش جان. متوجه شدم.

سلام دوسته من

شما چرا برای با کیفیت شدن کاراتون از کارت میکس استفاده نمی کنید
کارت میکس؟ برنامست؟ اسم انگلیسیشو میشه بدین؟

موفق باشید. ;)

flashman
07-08-2007, 18:25
سلام دوسته من

کارت میکس؟ برنامست؟ اسم انگلیسیشو میشه بدین؟

کارت میکس یه سخت افزار حساب میشه برای کپچر سریع و با کیفیت استفاده میشه

DaRiOuShJh
07-08-2007, 19:40
احتمالا یه چیزی شبیهه کارت tv و --- و از این چیزاست یا فقط از رویه دوربین و ... ضبط میکنه؟!

flashman
08-08-2007, 08:15
سلام دوسته من

احتمالا یه چیزی شبیهه کارت tv و --- و از این چیزاست یا فقط از رویه دوربین و ... ضبط میکنه؟!

درسته آقا داریوش یه چیزی مثله کارت TV

DaRiOuShJh
08-08-2007, 14:03
آهان ممنون:12:

ولی خیلی هم به فلش و اعماله افکت و خروجی با فرمته تصویری مربوط نمیشد ها:10: شوخی کردم!

Mehran NZ
15-08-2007, 05:15
آهان ممنون:12:

ولی خیلی هم به فلش و اعماله افکت و خروجی با فرمته تصویری مربوط نمیشد ها:10: شوخی کردم!

فکر کنم منظور دوستمون استفاده کردن از برنامه پریمیر به جای یولد هستش داریوش جان
و چون این برنامه(تا جایی که من می دونم) برای گرفتن خروجی خوب به کارت میکس نیاز داره بخاطر همین گفتن که بخره :46:

flashman
15-08-2007, 08:18
سلام دوسته من

فکر کنم منظور دوستمون استفاده کردن از برنامه پریمیر به جای یولد هستش

من منظورم در کل استفاده از کارت میکسه . برای خروجی بهتر