PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مشكل:"متوقف شدن setup ويندوز xp"

mpmostafa
03-08-2007, 13:03
سلام
ديروز داشتم يه ويندوز نصب ميكردم واسه يه بنده خدايي، وسط كار ايستاد و جلو نرفت.البته اين مشكل چندين بار ديگه واسم پيش اومده بود. بعد ريستارت كردم اون مرحله اي كه توش متوقف شده بود رو رد كرد. اما اصلا ويندوز خوبي از كار در نيومد و هزار تا مشكل داشت.فكر نكنم اشكال از سي دي باشه چون چند ساله رو دستگاه خودم خيلي خوب كار ميكنه.اما اين دفعه اينجوري شد. اگه ممكنه كمك كنيد.

Persian.Boy
03-08-2007, 13:11
توسط برنامه CloneCD و یا Alcohol120% یک ایمیج از سی دی بگیر ببین این برنامه ها پیغامی رو به دلیل خراب شدن

اطلاعات داخل سی دی بهت میدن یا نه. اگر هیچ پیغامی نداد و تونست کاملا ازش کپی بگیره اونوقت اون کپی رو بر روی

یک سی دی دیگه رایت کن.

رایتش هم توسط همون برنامه های بالا باشه.

F.E.A.R XIII
03-08-2007, 13:22
شما مي گي سي دي چند ساله
واقعا عجيبه چون من هر سه ماه يك بار عوض مي كنم

Jalal
03-08-2007, 19:23
وسط کار یعنی کجا دقیقا

اکثر پیغام هایی که میده واسه کپی نشدن فایلهای سی دی روی هارده که یا ایراد از سی دی ویندوزه یا از رم سیستم

mpmostafa
04-08-2007, 02:09
سلام
دقيقا 24 دقيقه مونده به آخر كار(تو مرحله يكي مونده به آخر).يه بار هم تو مرحله آخر (finalizing...) متوقف شد.
shahvand جان گفتن ممكنه اشكال از رم باشه،شايد، چون 2 بار متوقف شدن عجيبه.
f.e.a.r جان تعداد برنامه هايي كه روي ويندوزم نصب شده بالاي 100 تا هستش. به خاطر همين نميتونم هر روز ويندوز عوض كنم.چند وقتي هم هست كه از نورتون گاست استفاده ميكنم و ويندوز نصب نميكنم

Hossein bandarie
06-08-2007, 11:59
یکی از دلیلها می تونه سخت افزاری باشه . تمام وسایل غیر ضروری رو به خصوص از Usb جدا کن . من یه بار جوی استیک Usb برام باعث توقف نصب شد .

golmohammadi
08-08-2007, 00:35
دلايل مختلفي ممكنه وجود داشته باشه
شما شايد به سالم بودن سيدي ويندوز اطمينان داشته باشن
ولي نميتونين به سالم بودن سي دي رام دوستتون اطمينان داشته باشين
در نتيجه از يك سي دي ديگري استفاده كني بد نميشه

tacki
08-08-2007, 21:00
شاید به خاطر فلاپیت باشه اون رو هم جدا کن

mahdi7610
08-08-2007, 21:18
دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از سی دی باشه چون من خودم یه سی دی ویندوز داشتم و چندین بار اونا روی سیستم خودم نصب کرده بودم اما یه روز که روی سیستم دوستم نصب کردم همین مشکل شما پیش اومد و اون ویندوز را روی سیستم خودم هم امتحان کردم دوباره همون مشکل روی سیستم خودم هم اتفاق افتاد می تونی سی دی را امتحان کنی و از سالم بودن سی دی مطمئن باشی