PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفاً همه این برنامه را دانلود کنند!

pp8khat
03-08-2007, 11:15
سلام.
از هر موبایل باز،اس ام اس(ببخشید پیامک!)باز و هر کاربر موبایل می خوام که این برنامه رو دانلود کنند و به هر کسی که می رسند این برنامه رو بهش بدن و به او هم بگویند که این برنامه رو به هر کسی که میرسد بدهد و ....
این برنامه فشرده ساز پیام کوتاه هستش و 3 صفحه رو به 1 صفحه تبدیل می کنه و اون رو فشرده می کنه....
لینک دانلود اول:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لینک دانلود دوم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لازم به ذکر است که این برنامه برای مدتی مجانی بود ولی سازنده هاش چون دیدن خیلی طرفدار داره قید رایگان بودنو زدن و پولیش کردن...
من هم این برنامه رو خیلی وقته دنبالش بودم و از زیر گل در آوردمش...
این برنامه با یه جور کد گذاری(یعنی همون کاری که اخبار گفته بود برنامش میاد تا برای پیامک فارسی پول بیشتر ندین که هنوز هم نیودمه!) پیام ها رو فشرده می کنه مثلا 450 حرف رو می کنه 150 حرف و شما پول یک اس ام اس رو میدی!
این برنامه باید روی گوشیه هر دو طرف نصب باشه!
این برنامه قابل نصب بر روی تمام گوشی هایی است که جاوا رو پشتیبانی می کنند.(اكثر سوني اريكسون ها مثل سري K و W و Z اکثر نوکیا ها مثل 6600یا سری N (شاید رو N70 نیاد))
فایل جار را دانلود کنید(همونی که لینکش رو دادم)و فقط و فقط همون فایل Jar رو بدون Extract کردن توسط USB یا Bluetooth به پوشه Other(البته در سونی اریکسون)خود انتقال دهید.
برای کار با برنامه آن را اجرا و New SMS رو بزنید و پیامک رو بنویسید و بعد Send کنید.
اگه با مشکلی مواجه شدید من در همین تاپیک در خدوتتون هستم
لطفاً برای گسترش این برنامه تلاش کنید...
ممنون

mahsai
03-08-2007, 11:23
ممنونم عزیز فقط لطف کنین بگین که رو چه گوشی هایی نصب میشه من نوکیا 5700 دارم طرز کارش رو هم بگین ممنون.

pillx
03-08-2007, 11:28
دوستان حرفه ای در موبایل توضیح دهند درباره کارکرد این برنامه و آیا تاثیر داره؟

T.A.T.U
03-08-2007, 11:48
ميشه طرز كارشم بگي
گوشيم 6600 نصبش كردم
ولي برنامه اجرا نميشه !

azh
03-08-2007, 13:00
طرز كارش رو هم لطفا بگين...k310i

jackhammer
03-08-2007, 14:50
از من میشنوی اون خط آخر پستت رو ادیت کن.چون اینجا افرادی هستند که به اسم همراه اول و مخابرات حساسند و همه جور تهمتی بهت میزنند.

jackhammer
03-08-2007, 14:55
متاسفانه پورت usb گوشیم خرابه و نمیتونم برنامه رو بریزم روی گوشیم.
اینو یه جای دیگه هم دیده بودم فکر کنم طرز کارش یکی از این دوتاست:
1-شما اس ام اس رو بفرستید خودش شروع به کار میکنه.
2-برنامه رو باز کنید و مینیمایز کنید و اس ام اس رو بفرستید.
بازم میگم من حدس میزنم چون هنوز برنامه رو نصب و اجرا نکردم.

Šepehr
03-08-2007, 15:25
طرز استفاده رو لطفا توضیح بدین

از ایرانسل باز عزیز آقای jackhammer میخوام که کوتاه بیان
اینجا جاش نیست!

MaSoOd
03-08-2007, 15:56
یادمه یه بار همچین برنامه ای رو تست کردم

باید اون طورفی که برا پیام میفرستی همین برنامه رو داشته باشه اگه اشتباه نکنم

)(^A^)(
03-08-2007, 16:38
منم منتظر اموزش هستم.
:16:بعدش به مخابرات توهين نكن...(خطر ناكه حسن):31::34:

mehdi_vsgh
03-08-2007, 16:50
من این پست رو قبلا هم داده بودم

میخواستم بدونم واقعا این برنامه تاثیر داره یا خیر؟

کسی تست کرده؟

T.A.T.U
03-08-2007, 18:04
با عرض شرمندگي نتونستم تست كنم
آخه اعتبارم تموم شده

jackhammer
03-08-2007, 18:58
یادمه یه بار همچین برنامه ای رو تست کردم

باید اون طورفی که برا پیام میفرستی همین برنامه رو داشته باشه اگه اشتباه نکنم

اونجوری که من فهمیدم..نه!
نیازی نیست که طرف مقابل برنامه رو داشته باشه.

MOJREM
03-08-2007, 21:32
بابا شما که برنامه رو گذاشتی طرز کارشم می ذاشتی

گوشیهایی را هم که ساپورت می کنه می ذاشتی

K A R I M I
03-08-2007, 22:23
من W810i دارم و برنامه رو هم ریختم تو گوشی و SMS هم باهاش فرستادم و به دست طرف هم رسید !
چه اونایی که فارسی بود چه اونایی که انگلیسی بود واسه طرف به طور نا مفهوم بود ! حالا بماند که آیا حجمش رو کمتر کرده یا نه ؟

mehdi_vsgh
04-08-2007, 00:09
من W810i دارم و برنامه رو هم ریختم تو گوشی و SMS هم باهاش فرستادم و به دست طرف هم رسید !
چه اونایی که فارسی بود چه اونایی که انگلیسی بود واسه طرف به طور نا مفهوم بود ! حالا بماند که آیا حجمش رو کمتر کرده یا نه ؟
پس به درد نمیخوره

ینی اون شخص هم باید این برنامه را داشته باشه تا بتونه متن را ببینه....

MOJREM
04-08-2007, 00:14
اره مثل اینکه دو طرف باید برنامه را داشته باشند

بیلچه
04-08-2007, 07:50
من هم این برنامه رو داشتم. در بخش برنامه های جاوا هم می تونید این برنامه رو پیدا کنید.
چیز جالبی هست البته اس ام اس های فارسی رو کمتر فشرده می کنه.

pp8khat
04-08-2007, 10:27
سلام به همه دوستان!
ببخشید که آموزش ندادم...
این برنامه باید روی هر دو گوشی نصب باشد(پس چرا 2 ساعت جار زدم که به هر کی می رسید این برنامه رو بدید تا گسترش پیدا کنه!)
این برنامه خیلی کاربردی هستش..یعنی اگه شما بخوای 450 حرف(و بیشتر)رو اس ام اس کنی،به جای 1 اس ام اس (یا بیشتر)پول میدی یعنی یه جور کد گذاری...
برای فهمیدن اینکه چقدر فشرده می کنه وقتی وارد محیط برنامه شدید و New SMS رو زدید و اس ام اس تان را تایپ کریدید Right Soft Key رو فشار بدید و Check رو انتخاب کنید...
درصدی که نشون می ده میزان فشرده کردنه...
درباره مخابرات هم دارم روش فکر میکنم...
من که حرف بدی نزدم...
ببخشید ویرایش شد!(اگه اینجوری راحت ترین)

pp8khat
04-08-2007, 11:06
من این پست رو قبلا هم داده بودم

میخواستم بدونم واقعا این برنامه تاثیر داره یا خیر؟

کسی تست کرده؟
بله 100% کار میکنه!

با عرض شرمندگي نتونستم تست كنم
آخه اعتبارم تموم شده
برات یه جای دیگه آپلود کردم به صفحه اول برو

بابا شما که برنامه رو گذاشتی طرز کارشم می ذاشتی

گوشیهایی را هم که ساپورت می کنه می ذاشتی
مراجعه به پست اول

احتمالاً کسی که شما به او پیامک داده اید این برنامه را نداشته است.مراجعه یه پست اول

pp8khat
05-08-2007, 13:39
سلام.
برنامه رو گسترش دادین؟
انتقادی،پیشنهادی،فهشی،مشک لی؟؟
نبود؟

iAR11
05-08-2007, 23:10
سلام.
ممنون به خاطر معرفی و گذاشتن این برنامه. نصبش کردم و باهاش اس ام اس هم فرستادم.
ولی نمیدونستم که باید طرف مقابل هم باید این برنامه رو داشته باشه و الان فهمیدم، این قضیه یکم سختش کرد.

bineshan
06-08-2007, 00:13
این برنامه رو اگه طرف مقابل نداشته باشه فایده نداره
ببینید کارمون به کجا کشیده که زبون مادرزادی برامون گرونتر میوفته بعد حالا به فکر زیپ کردنش هستیم

jackhammer
06-08-2007, 17:25
این گرون تر افتادن هیچ ربطی به مملکت و بد بختی شما نداره!
هر زبونی یه ویرایش خاصی رو داره که هر حرف یه حجم خاصی رو به خودش میگیره.
فارسی همهجای دنیا حجم زیادی داره...هیچ ربطی هم به مخابرات و ایرانسل و دولت و گرونی و ... نداره.

nima_949
07-08-2007, 00:03
فکر نکنم عزیز این برنامه درست ولی مخابرات و هزینه اش سر جاشه از ما گفتن دوست دارید استفاده کنید ولی اول مطمئن بشید که هزینه اش همون یه دونه است

)(^A^)(
07-08-2007, 00:39
به نظر من هم فكر نكنم تغيري ايجاد كنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته مطمئن نيستم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اشتباه ميكنم ببخشيد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bineshan
07-08-2007, 01:03
این گرون تر افتادن هیچ ربطی به مملکت و بد بختی شما نداره!
هر زبونی یه ویرایش خاصی رو داره که هر حرف یه حجم خاصی رو به خودش میگیره.
فارسی همهجای دنیا حجم زیادی داره...هیچ ربطی هم به مخابرات و ایرانسل و دولت و گرونی و ... نداره.

شما که دنیا دیده اید بفرمایید کجای دنیا فارسی حجمش زیاده یا کجای دنیا زبون مادرزادیشون از انگلیسی گرونتر میوفته نکنه تمام دنیا فنگلیش دارن هیچکس با زبون خودش sms نمی فرسته؟
پس فکر کنم کشورای عربی یه جمله که مینویسن 10 تا sms پاشون میوفته
در ضمن مودب باش درست صحبت کن

Great Kurosh
07-08-2007, 02:08
من تو ضمیمه جام جم (کلیک ) خوندم که دارن طرحی رو بررسی میکنن که اس ام اس فارسی رو ارزون کنن ...... تا ببینیم چی میشه ..!!!

nima_949
07-08-2007, 16:49
حالا تا ارزون کنن ما از اون فینگیلیش استفاده میکنیم که خیلی بهتر از فارسیه

pp8khat
08-08-2007, 10:13
من تو ضمیمه جام جم (کلیک ) خوندم که دارن طرحی رو بررسی میکنن که اس ام اس فارسی رو ارزون کنن ...... تا ببینیم چی میشه ..!!!

بابا به پیر به پیغمبر این برنامه کار میکنه ه ه ه ه....
ما که نرم افزاری ندیدیم...
یه سایت دادن که اصلاً ربطی به اون برنامه نداشت و به نظر کلاً یه نقشه تبلیغاتی میاد..

farid0485
10-08-2007, 06:29
به نظر من هم فكر نكنم تغيري ايجاد كنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته مطمئن نيستم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اشتباه ميكنم ببخشيد.

تاييد مي كنم

pp8khat
11-08-2007, 16:01
تاييد مي كنم

بابا کار می کنه...
کارمی کنه...
کارمی کنه..
کارمی کنه..
کارمی کنه..
به جون دکارت کار می کنه(دیگه آخرین قسمه هااا!!)

hick-kas
12-08-2007, 20:18
كار ميكنه ! آره كار ميكنه . من 0919 دارم . قبل از فرستادن اس ام اس يه بار اعتبارم رو چك كردم . بعدش با اين برنامه 400 كاركتر (حدوداً 3 تا اس ام اس در حالت عادّي) تايپ كردم و بعدش دوباره اعتبارم رو چك كردم و ديدم 16 تومان ( پول يه اس ام اس (160 كاركتر)) از اعتبارم كم شد . نتيجه : كار ميكنه . پس زود تر اين برنامه رو از هر راهي بلد هستيد گسترش بدين . ضمناً از pp8khat بابت اين برنامه تشكّر ميكنم .

pp8khat
12-08-2007, 22:58
كار ميكنه ! آره كار ميكنه . من 0919 دارم . قبل از فرستادن اس ام اس يه بار اعتبارم رو چك كردم . بعدش با اين برنامه 400 كاركتر (حدوداً 3 تا اس ام اس در حالت عادّي) تايپ كردم و بعدش دوباره اعتبارم رو چك كردم و ديدم 16 تومان ( پول يه اس ام اس (160 كاركتر)) از اعتبارم كم شد . نتيجه : كار ميكنه . پس زود تر اين برنامه رو از هر راهي بلد هستيد گسترش بدين . ضمناً از pp8khat بابت اين برنامه تشكّر ميكنم .

ممنون هیچ کس جان بابت تستی که کردی!!!
آقایون دیدید که کار می کنه...
ارادتمند شما

BIKHIAL_ALL_75
13-08-2007, 02:10
مرسی گلکم!!!!

Kolang
14-08-2007, 22:52
>>>اطلاعیه مهم<<< ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تکراری