PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد پاک کردن نرم افزار Remove

MrPAPA
03-08-2007, 00:45
سلام دوستان من یک نرم افزار نصب کردم اما پوشه های اون پاک شدن حالا هر کاری میکنم نمی تونم از طریق

Add or Remove programs پاکش کنم و ارور میده هر کاری میکنم نمیشه حتی کامپیوتر رو هم از طریق سیف مودی هم هر کاری کردم نشد دوستان چی کار کنم تا به طور کامل از توی سیستم پاکش کنم تا دوباره بتونم نصب کنمش

حتی الان هم نصب میکنم برنامه موقع اجرا ارور میده

:19::13:

MrPAPA
03-08-2007, 13:37
نبود کسی :31::27:

Mostafa_Amol
03-08-2007, 13:47
دو روش :
1-برنامه رو دوباره نصب کن و اون وقت از Add or Remove programs استفاده کن .
2- از system restore استفاده کن سیستمت رو به عقب برگردون

saviss
03-08-2007, 14:40
سلام دوستان من یک نرم افزار نصب کردم اما پوشه های اون پاک شدن حالا هر کاری میکنم نمی تونم از طریق

Add or Remove programs پاکش کنم و ارور میده هر کاری میکنم نمیشه حتی کامپیوتر رو هم از طریق سیف مودی هم هر کاری کردم نشد دوستان چی کار کنم تا به طور کامل از توی سیستم پاکش کنم تا دوباره بتونم نصب کنمش

حتی الان هم نصب میکنم برنامه موقع اجرا ارور میده

:19::13:

اروری که میده چیه؟
برنامه تون درحال اجراممکنه باشه(حتی در پسزمینه ویندوز (مثل آنتی ویروسها) تسک منیجرتون رو نگاه کنید ببینید اون برنامه درحال اجرا نباشه
اگه هم اینا نبود با برنامه های کمکی آن اینستالرو Remover پاکش کنید(غیر از برنامه خودویندوز مثلا)

MrPAPA
03-08-2007, 14:44
میشه یک نرم افزاریشو به من معرفی کن به غیر از خود ویندوز

saviss
03-08-2007, 14:48
میشه یک نرم افزاریشو به من معرفی کن به غیر از خود ویندوز
یکیشCCleanerبدرد کارهای دیگه هم میخوره....رایگان هم هست....توی انجمن نرم افزار یه سرچی بکنید پیداش میکنید
ولی اول از اون مواردی که گفتم مطمئن بشین
ارور روهم ننوشتین که

MrPAPA
03-08-2007, 14:53
ممنون گفتم که ارور میده میگه که یکی از فایلهاش پاک شده و نمیشه پاکش کرد

در ضمن من وقتی هم نصبش میکنم از نو ارور میده و اجرا نمیشه ارور run time 13 نمیدونم یک چیزی توی همین مایه ها

saviss
03-08-2007, 14:59
ممنون گفتم که ارور میده میگه که یکی از فایلهاش پاک شده و نمیشه پاکش کرد

در ضمن من وقتی هم نصبش میکنم از نو ارور میده و اجرا نمیشه ارور run time 13 نمیدونم یک چیزی توی همین مایه ها
خب اگه اینطوریه میتونید بطور دستی Delete کنید بعدش هم یک دستی به سروگوش رجیستر ی ویندوزتون بکشید

MrPAPA
03-08-2007, 15:07
سلام الان با اون برنامه پاکش کردم دیلیت کردم الان از نو نصب میکنم موقع اجرا ارور

Run-time error '76'
Path not found

saviss
03-08-2007, 15:19
سلام الان با اون برنامه پاکش کردم دیلیت کردم الان از نو نصب میکنم موقع اجرا ارور

Run-time error '76'
Path not found

عرض کردم که:

بعدش هم یک دستی به سروگوش رجیستر ی ویندوزتون بکشید بعضی وقت ها فایل هائی از برنامه ممکنه باقی بمونه ....اینکار میتونه باعث باعث پاک کردن اون فایل هابشه....اگر هم نشد ...یعنی بازهم مشکل داشتید باتوجه به اروری که نوشتید

Path not foundمسیر نصب رو پیدانمیکنه برنامه ....
یکدور فایل های سیستمی ویندوزتون رو بادستور sfc/ scannowوcdویندوزچک کنید