PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه ایراد همیشگی و مرموز که تا الان حل نشده!

metycpu
01-09-2005, 08:52
سلام به برو بچ فروم
من یه مشکل بزرگ دارم ، و اون هم اینه که بعضی از برنامه های جالبی که با با بدبختی کرکش رو از اینترنت گیر میارم ، بعد از کرک شدن با موفقیت، باز هم موقع اجرا به حالت دمو یا تریال هستند.
از بچه ها کسی میدونه مشکل کجاست?
برنامه ی مورد نظر من هم morph man 4 هست.

mpsjavad
01-09-2005, 21:40
با ســـلام ..

رجيستر كردن نرم افزار ها به چند شكل ممكن هست :

-- استفاده از شماره سريال
-- استفاده از پچ ها ( كه وقتي ادرس فايل اجرايي برنامه رو به اون بديد با تغييراتي كه در اون ايجاد ميكنه باعث ميشه كه نرم افزار به شكل خريداري شده و ثبت شده در بياد . )
-- جايگزين كردن يك Dll و يا فايل اجرايي با Dll و يا فايل اجرايي اصلي برنامه . يه مدل از پچ كردن .

در مورد اول يعني استفاده از شماره سريالي كه برنامه شما رو ثبت بكنه با دسترسي برنامه به اينترنت و چك كردن شماره سريال فعال با ليست سياهي كه معمولا در اختيار دارند برنامه شما ميتونه تشخيص بده كه شماره سريال شما معتبر نيست . كه راه حل اين كار اينه كه دسترسي برنامه رو به شبكه اينترنت با استفاده از فاير وال ببنديد .

در هر صورت اگر برنامه شما يك مدت رجيستر هست بعد از حالت رجيستر در مياد تنها دليلش ميتونه همين باشه .. مثل ديكشنري بابيلون .

metycpu
02-09-2005, 08:43
از کمکتون ممنونم
ولی این مشکل من رو خل نکرد؛اگر ممکنه با دقت درخواست من را بخوانید.کرک سالم است و با موفقیت patch میشود.
اگه میشه خودت برنامه رو یک بار setup بکن و بعد کرک کن تا متوجه بشی.

Arashi
02-09-2005, 08:55
سلام دوست عزيز
بعضي برنامه ها اينطوري هستن
مي نويسن رجيستر نشده ولي در واقع كرك شدن و امكانات كامل رو دارن :arrow: :arrow:

در غير اينصورت كرك خرابه :arrow:
موفق باشيد :wink: :wink:

Lord_theOne
02-09-2005, 11:01
كركي كه استفاده كردي خرابه الكي مي نويسند كرك شده

Mehdi_Best
02-09-2005, 11:41
سلام دوست عزيز
در اين مورد 2 مورد بيشتر نيست.
يا كرك شده و كار مي كنه و فقط اون پيغام رو مي ده كه رجيستر نشده كه البته اين احتمالش كمه.
يا كرك كار نمي كنه و پيغامي كه مي گه كرك شده صحيح نيست.

اگه لينك دانلود و لينك كرك اين برنامه كه مدنظرت هست رو بدي من فردا يه امتحاني مي كنم.

KhalijefarS
02-09-2005, 19:57
برای من هم این مشکل پیش اومده ..مشکل باید از کرک باشه که خرابه

metycpu
03-09-2005, 01:14
این هم لینک برنامه
ftp://ftp.download.com/pub/ppd/10017534-10205588/mman300.zip
شما فکر کن که اصلا من کرکی ندارم.
بیزحمت نگاه کن ببین میتونی این برنامه رو کرک کنی؟